Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Lieliskā sportiskā atmosfērā noritējusi pirmā Mežciema sporta diena

Lieliskā sportiskā atmosfērā noritējusi  pirmā Mežciema sporta diena
02.12.2019

Mežciema sporta diena, kas 2019.gada 30.novembrī noritēja Mežciema pamatskolas teritorijā, pulcēja lielu skaitu dalībnieku un skatītāju. Dalībnieki, ierodoties saņēma sporta aktivitāšu kartiņu, un veicot visas piedāvātās sporta aktivitātes saņēma par katru uzdevumu uzlīmi. Noslēgumā, apmaiņā pret kartiņu, katrs saņēma diplomu par dalību Mežciema sporta dienā, kā arī balviņas no organizatoriem un atbalstītājem.

            Vislielāko popularitāti ieguva šaušanas stends, kur ar lāzerieročiem katram bija iespēja iejusties biatlona sporta atmosfērā. Ar lāzeršauteni bija jātrāpa biatlona šautuves mērķī, kur pie katra sekmīga trāpījuma kādā no pieciem mērķiem iedegās atzīme par sekmīgu šāvienu. Aktivitātes punktam tika piešķirts nosaukums Varenie šāvēji.

            Atbilstoši gadalaikam, par ko gan neliecināja laikapstākļi, vairāki sporta aktivitāšu punkti bija nosaukti un asociējās ar ziemu un ziemas sporta veidiem.  Bija izveidota  improvizēta  slēpošanas trase, sniega pikas ripināšanas taka un sniega piku mērķī mešanas stends.

            Protams, ka šādā pasākumā bija pārstāvēti arī populāri sporta veidi un tā katrs no dalībniekiem varēja izmēģināt savas spējas futbola labirintā, basketbola metienos uz precizitāti  un pēc māņu kustībām ar milzu hokeja nūju bija jātrāpa bumba hokeja vārtos.           Laika apstakļi lutināja organizatorus un dalībniekus. Sniegs sāka snigt tikai jau pasākuma pašā noslēgumā. Dalībnieki varēja sasildīties pie īpašiem ugunskuriem, kas tika iekārtoti tiem speciāli paredzētā vietā.

            Liela atsaucība bija ļoti vienkāršai, Ziemassvētku gaidīšanai piemērotai atrakcijai – dāvanu piegāde. Dalībnieki varēja izvēlēties dāvanu piegādes tālumu un tad censties to precīzi sasniegt.

            Pasākumu apmeklēja Mežciemā dzīvojošās ģimenes, kur visi ģimenes locekļi aktīvi piedalījās katrā aktivitātē. Lielākā daļa izmantoja iespēju nofotografēties pie Mežciema sporta dienas lielās foto sienas.

            Pēc diplomu saņemšanas katrs dalībnieks un atbalstītājs varēja padzerties karstu tēju vai buljonu Mežciema pamatskolas mājīgajā iekšpagalmā. Pasākuma laikā skanēja mūzika un informators stāstīja par katra sporta punkta darbības principiem, kā arī uzrunāja dalībniekus par viņu emocijām, piedaloties Mežciema sporta dienā.

            Organizatori saņēma daudz un sirsnīgu paldies no dalībniekem par šādu lielisku sestdienas aktivitāti Mežciema mikrorajonā.

FOTO

VIDEO

            Mežciema sporta dienu organizēja biedrība Sporta klubs “SportLat” ar Rīgas Domes un Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un sporta departamenta atbalstu. Balvas nodrošināja Aloja Starkelsen un Skrīveru pārtikas kombināts. Pasākumu atbalstīja Mežciema pamatskola, tās vadība un personāls.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji