Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Liepājas Mūzikas pusmaratons jau sestdien!

Liepājas Mūzikas pusmaratons jau sestdien!
12.10.2023

Liepājas Mūzikas pusmaratons norisināsies 14. oktobrī Karostā, kur jau no plkst. 9:00 dalībnieki varēs saņemt savus numurus sacensību centrā – Lāčplēša dārzā. Dalībniekiem jāņem vērā, ka reģistrēties distancēm būs iespējams arī pasākuma dienā, taču vēlākais numuru izņemšanas laiks ir 30 minūtes pirms katras distances starta. Sacensību centrā būs arī mantu glabātava un garderobe.

Tāpat Lāčplēša dārzā dalībniekiem un pasākuma viesiem būs pieejamas dažādas sponsoru sagatavotās aktivitātes, ēdināšanas zona, kur dalībnieki, uzrādot dalībnieku numuru, varēs saņemt īpašas atlaides, kā arī pašiem mazākajiem būs pieejama bērnu zona ar radošajām darbnīcām un spēlēm. Arī pēc pasākuma aicinām dalībniekus nedoties uzreiz mājup, jo vietējie uzņēmumi piedāvā dalībniekiem, uzrādot dalībnieka numuru, īpašas atlaides gan ēdināšanai, gan nakšņošanai, gan arī citām aktivitātēm. Piedāvājumus var aplūkot te: www.liepajaspusmaratons.lv

Dalībniekiem Liepājas Mūzikas pusmaratonā būs iespēja izskriet vēsturisko Karostu, izmēģinot savus spēkus kādā no distancēm – Baltais Bērnu skrējienos, BTA Jūdzē, Sportland ID 5km, New Balance 10km, VELVE-AE pusmaratonā un 10km nūjošanā. New Balance 10 km distancē dalībnieki skries 2 vienādus apļus, bet VELVE-AE pusmaratona distancē – 4 vienādus apļus.

Liepājas Mūzikas pusmaratonā no pulksten 12:00 startēs Baltais bērnu skrējieni, taču lielais starts Sportland ID 5km, New Balance 10km un VELVE-AE pusmaratona jeb 21km distancēm tiks dots jau plkst. 13:30. Katrs dalībnieks finišējot iegūs īpašu, pasākumam veidotu dizaina medaļu, kā arī atbalstītāju balvas.

Liepājas Mūzikas pusmaratons būs muzikāls pasākums, kur mūzika pavadīs dalībniekus trasē, nodrošinot piecus skaņas punktus ar Liepājas POP/ROK skolas audzēkņiem – vokāli/instrumentalās grupas, ģitāristi un bundzinieki. Pasākuma noslēgumā, pirms kopvērtējuma apbalvošanas, dalībniekus, pilsētas un pasākuma viesus ar priekšnesumu pirecēs dziedātāja PATRISHA.

Pasākuma dalībniekiem būs pieejamas stāvvietas Rietumu Krasta stāvlaukumā (Katedrāles ielā 8) un Ziemeļu mola stāvlaukumā, kas ir nepilnu 15 minūšu gājiena attālumā no sacensību centra. Ņemot vērā, ka pasākuma laikā Karostā būs vairums satiksmes ierobežojumu, visērtākais nokļūšanas veids līdz sacensību centram būs, braucot caur Oskara Kalpaka izgriežamo tiltu un Atmodas bulvāri. Gadījumā, ja tilts tiks atvērts kuģu satiksmei, līdz Lāčplēša dārzam un stāvvietām būs iespējams nokļūt:

  1. apbraucot Karostas kanālu pa Pulvera, Cukura un Ģenerāļa Baloža ielas pusi, kur auto satiksmi Ģenerāļa Baloža ielā kontrolēs policija, un būs atvēlēta viena braukšanas josla (jāņem vērā, ka braukšana pa vienu joslu tiks organizēta abos virzienos, līdz ar to aicinām dalībniekus būt iecietīgiem, jo var rasties sastrēgumi);
  2. apbraucot Karostas kanālu pa Pulvera, 14. novembra bulvāra, Lībiešu, Pulkveža Brieža ielu un Atmodas bulvāri.

Izgriežamā tilta tiešraidei var sekot līdzi te:  www.liepaja-sez.lv/lv/port/oskara-kalpaka-tilts

Pilna pasākuma programma:

  • No 9.00 numuru izņemšana un reģistrācija;
  • 00 STARTS Baltais bērnu skrējieniem;
  • 45 STARTS BTA jūdzes skrējienam;
  • 30 STARTS VELVE-AE 21km skrējienam jeb pusmaratonam, NEW BALANCE 10km skrējienam, 10km nūjošanai un Sportland ID 5km skrējienam;
  • 15 Apbalvošana BTA jūdzes un Sportland ID 5km skrējienam;
  • 00 Apbalvošana NEW BALANCE 10km skrējienam;
  • 40 Uzstājas PATRISHA;
  • 15 Apbalvošana VELVE-AE 21km skrējienam jeb pusmaratonam, NEW BALANCE sprintam un seriāla kopvērtējumam.

Reģistrēties dalībai Liepājas Mūzikas pusmaratonam, kā arī apskatīt skrējiena trases un iegūt citu aktuālo informāciju iespējams pasākuma mājaslapā www.liepajaspusmaratons.lv vai Facebook lapā. Tiekamies jau 14. oktobrī Liepājā!

Informāciju sagatavoja: Nikola Kuzmina, Baltic Events mārketinga projektu vadītāja.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Rojas pusmaratona festivals 2024