Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Lucavsaslas slēpošanas trasē norisinājas Rīgas slēpošanas sezonas atklāšanas sacensības

09.01.2019

Sestdien, 5. Janvārī, Lucavsaslas slēpošanas trasē norisinājas Rīgas slēpošanas sezonas atklāšanas sacensības. Dalībnieki atkarībā no vecuma grupas sacentās 1,5km, 3 km un 4,5km distancēs.

1,5 km distancē uzvaras savās vecuma grupās izcinīja Tomass Randa (SS Arkādija Rīga, grupa V1), Amanda-Reilija Zariņa (Rīga, grupa S1), Jānis Atlācis (Kocēnu pamatskola Valmiera, Grupa VB) un Elīna Biseniece (Rīga, grupa SB).

3 km distancē uzvaras savās vecuma grupās izcīnīja Roberts-Mārtiņš Klauģis (S/S Arkādija Rīga, grupa V2) un Margarita Oša (SK Lucavsalas airi Rīga, grupa S2).

4,5 km distancē absolūti labāko rezultātu uzrādīja Gatis Svētiņš (MySport Veikals Rīga, grupa VE), bet uzvaru SE grupā sievietēm izcīnīja Madara Aldiņa. Šajā pašā distancē, grupā V3 uzvarēja Gints Bukovskis (Lattelecom Rīga), Bet S3 grupā sievietēm uzvarētāja ir Laima Klauža (Carnikava).