Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Vaidavas triatlonā 2018 uzvar olimpiete Agnese Pastare

Vaidavas triatlonā 2018 uzvar olimpiete Agnese Pastare
02.07.2018

 

            Sestdien, 30.jūnijā Vaidavā norisinājās tradicionālais Vaidavas triatlons, kur saulainais un vējainais laiks nodrošināja lieliskus apstākļus sportistiem un skatītājiem. Par uzvarētājiem Vaidavas standarta distancē, kurā bija jāpeld 0,9 km, jābrauc ar riteni 33km un jāskrien 8 km, uzvarēja DTC Jaunība pārstāvis Artjoms Gajevskis (1:40.23), bet sieviešu konkurencē uzvara, kas daudziem bija pārsteigums, olimpietei soļotājai Agnesei Pastarei (1:56.48)

            Agnese ir piemērs, ka sportisti, kas ir sasnieguši labus rezultātus savā pamatsportā piekrīt izaicinājumam, un startējot triatlonā, gūst labus panākumus. Pēc finiša Agnese Pastare atzina, ka ir bijis grūti, it īpaši skriešana uzreiz pēc riteņbraukšanas. 

            Vīriešu distancē peldēšanā izrāvienu izdarīja Artjoms Gajevskis un to arī noturēja līdz finišam. Kā pēc finiša izteicās otrās vietas ieguvējs Artis Dāvidnieks, tad Artjomam peldēšanā izdevās tik liels izrāviens, kuru nebija šodien iespējams sadeldēt.

Stafešu komandām 1. un 2.vietu šķīra 19 sekundes, 1.vietu izcīnīja komanda NEIRO (1:47,08), 2.vietā Vidzemes Mērnieks/ Dako Ziemeļvidzeme (1:47,27), 3. vieta Joker (1:57,38).

            Apgriezienus uzņem un arvien drošāk sevi triatlonistu saimei piesaka akcijas Tavs Pirmais Triatlons dalībnieki. Par uzvarētējiem no TPT grupas kļuva Andris Ponomarenko  M grupā, Ieva Pūce F40 un Justīne Deičmane Veselības klasē.

            Arvien paplašinās triatlonistu pārstāvētā pilsētu ģeogrāfija. Lai gan saglabājas tendence, ka uzvarētāji ir no Daugavpils, Dobeles un no Rīgas, kā arī viesi no Igaunijas un Lietuvas. Priecē, ka arvien stabilāk startē un labas vietas ieņem Valmieras pārstāvji. Jācer, ka baseina atklāšana Valmierā un jaunās Triatlonistu grupas izveide nesīs augļus nākotnē.

Sacensību noslēgumā Latvijas Triatlona federācijas prezidents Vilnis Priedītis pateicās dalībniekiem, organizatoru komandai un Kocēnu novada pašvaldībai, kā arī  izteica pārliecību, ka Vaidavas triatlons turpinās attīstīties.

Pateicamies visiem dalībniekiem un līdzjutējiem par kopā būšanu, cīņas sparu un pozitīvajām emocijām Vaidavas triatlonā 2018!

Paldies atbalstītājiem Kocēnu novada pašvaldībai, Forever, Dabas Auglis, Gerimax, Venden.

REZULTĀTI

 

FOTO

Galerija 1: https://photos.app.goo.gl/LbMy7maJg8DvZZwc6

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji