Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Velobraucienā "Apkārt Piebalgas ezeriem" triumfē Jānis Rubiks no Sportlife.lv komandas

Velobraucienā "Apkārt Piebalgas ezeriem" triumfē Jānis Rubiks no Sportlife.lv komandas
12.05.2016

Pagājušā nedēļas nogalē, jau 11 gadu pēc kārtas norisinājās velobrauciens "Apkārt Piebalgas ezeriem". Šogad starts leģendārajam braucienam tika dots pie Vecpiebalgas vidusskolas un trases virziens bija pretēji tam, kāds ir bijis iepriekšējos gadus.

 

45 km maratona distancē nepārspēts palika J. Rubiks no Sportlife.lv komandas, savukārt sieviešu konkurencē laurus plūca četrpadsmit gadus jaunā sportiste Renāte Rodionova no Carnikavas sporta centra komandas. 35 km pusmaratona distancē ātrākie bija Kirils Pogodins un Nadīna Kučere.

 

Pēc finiša visiem dalībniekiem bija iespēja baudīt kopīgu putras ēšanu, savukārt sacensību nobeigumā norisināsies uzvarētāju apbalvošana, kurs ātrākos dalībniekus apbalvoja ar organizatoru sarūpētām balvām.

 

Pilni sacensību rezultāti ir aplūkojami šeit:

http://www.sportlat.lv/results.php?id=715&dist=1592&type=total

 

Sacensības organizēja sporta pasākumu rīkotājs Biedrība Sporta klubs „SportLat” sadarbībā ar Vecpiebalgas novada pašvaldību.

 

Nākamie organizētais velobraucieni norisināsies 18.jūnijā Vecatē - BURTNIEKU NOVADA MTB KAUSS „Apkārt Burtnieku ezeram” un 9.jūlijā OGRE-IKŠĶILE MTB KAUSS 2016.

 

Informāciju sagatavoja:
Biedrība Sporta klubs "SportLat"
sportlat@sportlat.lv
Tālr. 67291526

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Iksķiles MTB