Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Ziemas festivāla sniegotās aktivitātes

Ziemas festivāla sniegotās aktivitātes
23.01.2017
Lai gan pagājušajā nedēļā gaisa temperatūra ik pa laikam kausēja ziemas sagādāto sniega segu, tas nebūt netraucēja sestdien, 21. Janvārī, norisināties aizraujošajam Ziemas festivālam Rīgas Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Uzvaras parkā. Kā jau katru gadu, ziemas mēnešos tur ir sagatavota mākslīgā sniega seguma trase, kurai īsu periodu siltāki laika apstākļi nav traucēklis. Pagājušajā nedēļā, sniegotajā distanču slēpošanas trases centrā, atkal skanēja mūzika, silti sprakšķēja ugunskuru uguns, kūpēja silta tēja un visi klātesošie jautri devās piedalīties pēc kārtas visās pieejamajās atrakcijās, kuras Rīgas dome pilsētas iedzīvotājiem un viesiem bija sarūpējusi bez jebkādas dalības maksas – atlika tikai atnākt un piedalīties!
 
Tradicionāli, viena no iecienītākajām ziemas atrakcijām, it sevišķi bērniem, ir bijusi vizināšanās ar speciāli pielāgotām, piepūšamām sniega kamerām. Arī šoreiz šī atrakcija bija viena no pašām pieprasītākajām. Protams, jebkurš gribēja izmēģināt arī savu precizitāti metot stilizētās „sniega pikas” mērķu spainīšos un sacensties starp ģimenēm, vai saviem draugiem, velkot kājās kolektīvās milzu slēpes un traucoties ar tām paredzētajā trasītē. Tie, kuri vēlējās sportiskas aktivitātes ar jau nopietnāku pieskaņu, varēja doties klasikas slēpju trases taisnē. Tur, stumjoties klasiskajai slēpošanai raksturīgajā stilā un fiksējot rezultātus ar elektronisko laika ņemšanas iekārtu, dalībnieki veica distanci turp un atpakaļ un visā festivāla garumā noskaidroja dienas ātrākos slēpotājus. Starp visām aktivitātēm šajās un vēl citās atrakcijās, dzerot turpat piedāvāto, silto tēju, gan pieaugušie, gan mazie festivāla dalībnieki, apsildāmajā teltī varēja piedalīties Olimpiešu kluba konkursā, orientējoties uz kartes starp Olimpisko spēļu pilsētām dažādās pasaules valstīs, kā arī turpat ķerties pie ziemas tematikas zīmējumu konkursa.
 
Uzreiz pēc Ziemas festivāla oficiālā noslēguma, jebkurš interesents, turpat Uzvaras parka slēpošanas trasē, bez maksas varēja piedalīties jau nākamajā, Rīgas domes atbalstītajā pasākumā, slēpošanas sprinta sacensībās „Rīgas kauss”.
Der atcerēties, ka Uzvaras parkā izvietotā, Sporta un aktīvās atpūtas centra distanču slēpošanas trase jebkuru slēpot gribētāju gaida katru dienu līdz pat ziemas beigām.

 

Uz tikšanos nākamajos aktīva dzīvesveida pasākumos!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas