Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSiguldas pusmaratons / 13.10.2018

STB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IzabellaBogdanovaMARATONA KLUBSVentspils10:19:53
2. ViktorijaBogdanovaMARATONA KLUBSVentspils10:20:08
3. AgateCauneValmieras sporta skolaValmiera10:20:24
4. EvelīnaBērziņaSS ArkādijaRiga10:22:19
5. LīnaGaileSiguldas Maratona klubsSigulda10:22:20
6. IevaPūpolaMARATONA KLUBS/Kurzemes radioAizpute10:22:26
7. UnaVelikaDTCDaugavpils10:22:30
8. Marta-LuizePētersoneMatisons Runner’s Club10:22:52
9. MadaraPūpolaMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:24:17
10. VeronikaBespalovaValmiera10:24:32
11. MartaBalanasaSiguldas sporta skolaSigulda10:24:37
12. KeitaMarcinkevičaLaurenču sākumskola / SSSSigulda10:25:07
13. DārtaNeimaneSiguldas sporta skolaSigulda10:25:11
14. LauraPetrovskaSPV 4SSigulda10:25:35
15. LaineRumpeLATCSigulda10:25:38
16. LorēnaBriedeRīgas N. Draudziņas v.sk.Rīga10:25:47
17. AneteSalavaSiguldas pilsētas vidusskolaRīga10:26:07
18. MonikaDehtevičaOgre10:26:21
20. FelicitaVeļikaMārupe10:26:28
19. Karolīna-KarlaMatisoneMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s ClubPiltene10:26:28
21. AdeleBalanasaSiguldas sporta skolaSigulda10:26:33
22. ElīzaViekale-GasjūneJelgava10:26:45
23. AnnaGošaMARATONA KLUBSVentspils10:27:10
24. Anna-MarijaOzolaVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava10:27:17
25. AmandaGriķeDaugavpils RunnersDaugavpils10:28:13
26. JeteLaivaSiguldas sporta skolaSigulda10:28:21
27. RenāteAusmaneMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:28:32
28. Anna-MarijaZaķeMaratona klubs/LSCRīga10:28:32
29. MāraBērzeSiguldas Sporta skolaSigulda10:28:47
30. PaulaEkerteJelgavas 4.vidusskolaJelgava10:28:53
31. LuīzePlūmeMazsalaca10:28:55
32. EvelīnaMoisejevaJūrmala10:29:00
33. LaineBeneteMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:29:05
34. AneteActiņa3ASigulda10:29:10
35. MartaZandbergaSiguldas Sporta skolaSigulda10:29:17
36. KristaSkujaJēkabpils10:29:23
37. KristiānaŠaškoRHVRīga10:29:36
38. BeāteBīriņaRHVRīga10:29:36
39. Sonora-KsenijaZaksaSiguldas sporta skolaSigulda10:29:47
40. AmandaIgnāteĀdaži10:29:49
41. NikolaBundeSiguldas pilsētas vidusskolaSigulda10:29:56
42. RēzijaKārkliņaSiguldas pilsētas vidusskolaSigulda10:30:10
43. DaniēlaDambergaCēsis10:30:15
44. AnnaŠakenaAloja Starkelsen10:30:28
45. ValentīnaKudeļkinaSPARS-MKDaugavpils10:30:30
46. UmaCirsedaugavpils10:30:38
47. Krista-KristīneMiķelsoneSKRIENAM KOPĀValmiera10:30:46
48. Lote-LeaGaileSigulda10:30:47
49. DiānaRudakovaBigbankRīga10:30:48
50. MartaPelšaJelgava10:31:01
51. MegijaVilkaMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:31:24
52. AliseJēčeRīga10:31:24
53. JanaLamberteMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:31:26
55. KeitaNikolajevaSiguldas sporta skolaSigulda10:31:26
54. EmīlijaVahere-AbražuneRīga10:31:26
56. KateJukumaSPV 3.sSigulda10:31:27
57. MadaraDaniekaSPV 3.sSigulda10:31:28
58. Betija-ElizabeteCauņaRēzeknes 5.vsk./SK MagnenRēzeknes novads10:31:34
59. IevaBruzguleRĪGA10:31:39
60. KateUrbanovičaKākciems10:31:45
61. MelissaAltuhovaROPAŽI10:31:45
62. Lauma-AmandaVanagaBJSS JelgavaJelgava10:31:55
63. KeitaEglīteSiguldas pilsētas vidusskolaSigulda10:32:26
64. AliseVidiņaSiguldas pilsētas vidusskolaSigulda10:32:28
65. DārtaAuziņaSVĢSigulda10:32:35
66. Annija-RulleTitavaSVĢSigulda10:32:37
67. EmīlijaGrīnbergaLaurenču sākumskola, SSSSigulda10:32:46
68. KarīnaŠkubureLiepāja10:32:48
69. MartaKaļiņinaSVĢSigulda10:32:50
70. NikolaPunkaValmieras Valsts ģimnāzijaValmiera10:32:51
71. JanaŽubeOgre10:33:05
72. EvaGraudaSiguldas Valsts ģimnāzija 7.D klase/Siguldas sportSigulda10:33:13
73. GabrielaGobiņaRīga10:33:17
75. SandaČunkaRHVRīga10:34:29
74. Melisa-AmandaVilkasteSigulda10:34:29
76. MartaStepiņaRHVRīga10:34:30
77. SabīneTillereSigulda10:34:33
78. ZaneApsīteMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:34:45
79. FelisaMuķieleAloja Starkelsen10:34:56
80. GerdaSolohaRHVRīga10:35:04
81. NoraEzeriņaSiguldas pamatskolaSigulda10:35:20
82. KatrīnaMalacanovaJelgava10:35:21
83. Keita-NikolaRasaMežciema pamatskolaRīga10:35:51
84. LoretaŽubuleRīga10:36:14
85. ElzaGraudiņaRHVRīga10:36:15
86. DārtaKandereRHVRīga10:36:15
87. Fēbe-GabijaAleškoSiguldas pilsētas vidusskolaSigulda10:36:17
88. Ketlīna-MelisaRozenbahaSiguldas pilsētas vidusskolaSigulda10:36:25
89. MartaMartinovaRHVRīga10:36:26
90. KristaJanelsīteSigulda10:36:27
91. KatrīnaMakņaSiguldas pilsētas vidusskolaSigulda10:36:50
92. LotaZiemeleSiguldas Ziemeļi/ Siguldas 1.pamatskola 4B.klaseSigulda10:36:50
93. AnnaKijaškoInfinityRēzekne10:37:11
94. KateGornavaSiguldas pilsētas vidusskolaSigulda10:37:11
95. LoteKarlivāneValmiera10:37:53
96. NikolaGrīnšteineRHVRīga10:37:54
97. Eleanora-KristianaLabsvīraSiguldas Maratona klubsSigulda10:38:14
98. AmandaBlāķeSiguldas 1. pamatskolaSigulda10:38:18
99. HannaKronbergaSPV 3.sSigulda10:38:18
100. ElzaActiņaSA PIISigulda10:38:31
101. Rasa-DārtaKrūzeCēsis10:38:32
102. MilanaMalinovskaOlaine10:38:33
103. TīnaKukaineRīga10:38:55
104. KatrīnaLaizāneČika un BanijsRīga10:38:58
105. Ketija-TīnaRasaMežciema pamatskolaRīga10:39:20
106. DārtaJaundzemaLabs startsRīga10:39:33
107. MadaraSilovaĀdaži10:40:34
108. BetijaTunneRHVRīga10:41:41
109. AgnetaSorokinaCēsis10:42:07
110. LoretaBrasava-MuižnieceJelgava10:42:36
111. MelānijaAlneSKRIENAM KOPĀValmiera10:42:46
112. LoretaKnospiņaSKRIENAM KOPĀValmiera10:44:54
113. ĒrikaKalniņaSKRIENAM KOPĀValmiera10:45:00
114. RēzijaKārkliņaSiguldas pilsētas vidusskolaSigulda12:36:09

STA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnastasijaKondratjevaMEDVEDriga10:24:31
2. Agija-DaceBidiņaMārupe10:25:00
3. BetijaGrabovskeSK KatrīnaKuldīga10:26:29
4. LīgaZlaugotneStaicele10:29:20
5. ElzaLešinskaSiguldas Maratona klubsSigulda10:29:29
6. AgneseBleideleRopažu novadsRopaži10:29:39
7. EdīteSavickaitePriekules vidusskolaPriekule10:29:41
8. MegijaSedvaldeValmiera10:29:44
9. AnceLūkaLiepāja10:29:47
10. SandraStieģeleMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:30:05
11. AdrianaMarkēvičaSiguldas Valsts ģimnāzija 11.bSigulda10:30:55
12. AnastasijaLapekinaDaugavpilsDaugavpils10:31:25
13. IevaAdamovičaEP sportconceptPreili10:31:27
14. KatrīnaZaķīteSiguldas Valsts ģimnāzija 11.bSigulda10:31:38
15. IevaCeplišaRīga10:31:51
16. DārtaLeimanePriekule10:32:09
17. AnnijaŠmaliņaSiguldas Valsts ģimnāzija 11.bSigulda10:32:35
18. Liene-KatrīnaBatkovskaJelgava10:33:20
19. LīvaPuķīteMadona10:33:42
22. GrētaGalkinaSiguldas Valsts ģimnāzija 11.bSigulda10:33:48
20. AnceSalenieceSiguldas Valsts ģimnāzija 11.bSigulda10:33:48
21. ElizabeteBračaSigulda10:33:48
23. KatarīnaStankaRīga10:34:31
24. MaijaSkračaJauniešu biedrībaValmiera10:34:40
25. ElvitaLasmaneSigulda10:35:34
26. KristaStrujevičaAlsunga10:35:48
27. ArtaLoginaSPORTLANDValmiera10:35:54
28. VijaBruzguleRĪGA10:36:22
29. KaterinaBorisovaLATCDaugavpils10:37:16
30. AliseSamsonovičaKrāslava10:37:25
31. LīgaSmeltereSiguldas Valsts ģimnāzija 11.bSigulda10:41:08
32. ElzaTrifānovaSiguldas Valsts ģimnāzija 11.aSigulda10:41:20
33. DarjaPriedeslaipaĀdaži nov.10:49:14

ST

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GuntaHolštromaMatisons Runner’s Club/NikeKazdanga10:19:47
2. GintaValtereLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni10:20:01
3. AnastasijaVidončikovaJelgavas Sporta servisa centrsJelgava10:20:21
4. JeļenaĀbeleNiedrāji MR/2BE1STRīga10:20:47
5. Simona-AliseSalmiņaASK Patria10:21:16
6. AgitaKaļvaĶegumā spēksĶegums10:21:51
7. DaigaDābolaJelgavas Sporta servisa centrsJelgava10:22:22
8. DiānaVitkovskaSK KatrīnaKuldīga10:22:39
9. MarinaJumatovaVentspils10:23:23
10. NatālijaKrupinaSPARS-MKPreiļi10:23:39
11. AgateKristapsoneSiguldas Maratona klubsSigulda10:23:47
12. LindaBergaSaldus10:24:06
13. KristīneRūjaTeamKažemāka/Train2winLVSigulda10:24:43
14. JeļenaMironovaLīvānu VK/BTALīvāni10:24:47
15. GunitaMiķelsoneAIZKRAUKLEAizkraukle/Skrīveri10:25:18
16. MaijaPūpolaMARATONA KLUBS/Kurzemes radioAizpute10:25:20
17. JeļizavetaPuzāneLudzaLudza10:25:49
18. DaceMačevskaVSK NoskrienTērvete10:26:05
19. IngaHeidemaneSK KatrīnaKuldīga10:26:20
20. LoretaLembergaSiguldas sporta skolaSigulda10:26:25
21. AlīnaDjačokaRīga10:26:29
22. MārīteVilcāneLīvānu VKLīvāni10:26:39
23. Maria-TeresaSanchez-MorenoMadrid10:26:44
24. SigneKaupužaCēsis10:26:48
25. AnitaZālīteSiguldas Maratona klubsSigulda10:27:01
26. KristīneBrēderīga10:27:08
27. AnnijaJaudzemeSPORTLANDRīga10:27:12
28. ArinaKlimentjevaCeram Optec SIALīvāni10:27:21
29. ZitaZariņaRiga10:27:26
30. AnastasijaKostenkoHamsters&sunshineRīga10:27:29
31. AnitaIeviņaCēsis10:27:29
32. LindaGrandbergaRHVRīga10:28:06
33. AnitaVahere-AbražuneRīga10:28:09
34. VeronikaZubarevaSigulda10:28:12
35. InetaSenkāneSwedbankRēzekne10:28:15
36. InaraEšenvaldeSPARS-MKDaugavpils10:28:24
37. EvelīnaVasiļjevaJēkabpils10:28:27
38. LīvaAndersoneLiepāja10:28:40
39. IvetaKukumaVSK NoskrienSigulda10:28:43
40. TatjanaĀboliņaMARATONA KLUBSTalsi10:28:46
41. JeļenaStolaJelgava10:28:50
42. IngaMežavilkaSPORTLANDSigulda10:28:52
43. ZanePreiseSuņuburkšķisOgre10:29:12
44. GunaGrosaSK OzoliniekiOzolnieki10:29:17
45. JekaterinaBarišņikovaCeram Optec SIALīvāni10:29:18
46. SantaLorenceOZOLNIEKIJelgava10:29:21
47. NeldaMangulsoneMARATONA KLUBSVentspils10:29:24
48. SvetlanaKozlovaDaugavpils10:29:29
49. EvitaDzeneRīga10:29:29
50. LīgaApineCēsis10:29:35
51. ViolaRaudziņaSPORTLANDPreiļi10:29:37
52. ZitaKravaleSiguldas Maratona klubsSigulda10:29:37
53. KristīneBērzeAllažu pagasts, Siguldas nov.10:29:38
54. KintijaĶelpe-DeminaSPORTLANDRīga10:29:42
55. LīgaLaizāneDaugavpils10:29:45
56. MargitaZariņaZAS PārgaujaCēsis10:29:50
57. AnnijaApineSPORTLANDValmiera10:29:57
58. TatjanaBondereDaugavpils10:29:59
59. DiānaBobrovičaDaugavpils10:29:59
60. IlonaBranteRīga10:30:01
61. ZaneSpridzāneSPORTLANDRēzekne10:30:02
62. IngaKukaineRīga10:30:07
63. LoteŠicaSIA KVISTSigulda10:30:10
64. Anda-AmandaIeviņaCēsis10:30:15
65. SantaŠulceAizpute10:30:19
66. DiānaElksneSPORTLANDRīga10:30:22
67. LāsmaMorozovaSPORTLANDRīga10:30:22
68. Santa-NikijaKuzmaneSportlandCēsis10:30:23
69. AntraMeluškāneRiebiņiRiebiņi10:30:24
70. IevaŠakenaAloja Starkelsen10:30:31
71. AgitaŠarkovskaSaldus10:30:33
72. ArinaMaļčenkovaRīga10:30:38
73. DaigaRudakovaBigbankRīga10:30:49
74. IneseVaivodeJūrmalas RūķīšiJūrmala10:30:55
75. KristīneVasiļevskaDaugavpils10:31:06
76. MadaraKrauzeSIA KVISTAllaži10:31:13
77. SandraViekale-GasjūneJelgava10:31:19
79. OlesjaŅukšaSIA Joker Ltd.Rēzekne10:31:21
80. LindaKostjukaLiepāja10:31:21
78. LīgaAsmaneSPORTLANDJelgava10:31:21
82. LilitaBuleLudza10:31:23
81. IlgaAsmaneSPORTLANDJelgava10:31:23
83. IevaTīrumaNMPDJūrmala10:31:24
84. IevaLiepiņaSPORTLANDRīga10:31:26
85. ZintaMačaCēsis10:31:33
86. LindaRēveleValmiera10:31:34
87. EvitaKučerovavsk noskrienRīga / Ventspils10:31:35
89. IlgaPokšānePreiļi10:31:36
88. AmandaMucenieceOzolnieki10:31:36
90. LindaSabājevaValmiera10:31:38
91. MarutaKrasnobajaRēzeknes novadsRēzekne10:31:40
92. LindaCauņaSk MagnenRēzeknes novads10:31:41
94. ZaneElksneValmiera10:31:42
93. InetaBērziņaValmiera10:31:42
95. DailaKarpovaCeram Optec SIAJēkabpils10:31:46
96. BaibaOzolaVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava10:31:50
97. AiraŠmiteTukums10:31:54
98. IevaBogdanovaCēsis10:31:59
99. KarīnaErmiņaValmiera10:32:01
100. OlgaOrasevskazas pargaujacesis10:32:04
101. LauraŠvēdesportlandJelgava10:32:09
102. MarikaSpalviņaJēkabpils10:32:11
104. SkaidriteJierkieneRēzekne10:32:14
103. IngaJēčeRīga10:32:14
105. MelīnaDolgunovaSPORTLANDJelgava10:32:23
106. IevaGrigaleCeram Optec SIALīvāni10:32:32
107. DaceDambeSK MagnenRēzeknes novads10:32:34
108. DainaPlīkšaValmiera10:32:34
109. AigijaKrūmiņaValmiera10:32:34
110. MadaraTilenaValmiera10:32:35
111. KsenijaGaideRezekne10:32:35
112. ĢertrūdeGaideRēzekne10:32:37
113. RegīnaKopštāleLiepāja10:32:38
114. VeltaMelneSIA Joker Ltd.Rēzekne10:32:40
115. LīgaLucaRīga10:32:41
116. IneseJaševaSIA Joker Ltd.Preiļi10:32:50
117. VintraAntropovaRīga10:32:54
118. KristaBicāleVeselīga slodzīteMadona10:32:55
119. DaigaKalnbērza-Rīga10:32:57
120. IngaVeženkovaJelgava10:32:57
121. SolvitaSokovaSpicieĀdaži10:33:00
123. IevaŽubeOgre10:33:05
122. LauraIeviņaRēzeknes novadsRēzekne10:33:05
124. ElīnaGraseMazsalaca10:33:06
125. AigaRozenbergaSiguldas Maratona klubsSigulda10:33:11
126. JolantaDicmaneBauska10:33:12
127. AleksandraBērziņaBērziņiRiga10:33:14
128. DaigaVeldreKadaga10:33:17
129. VijaSuhanovskaDaugavpils10:33:21
130. LieneJermacāneCircle KRīga10:33:24
131. AnastasijaMovlaikoRiga10:33:33
132. RegīnaKulinskaLiepāja10:33:35
133. SantaJarcevaValmiera10:33:38
134. AdrijaMušaJūrmala10:33:40
135. SandaVīnbergaSIA KVISTSigulda10:33:42
136. IevaLivčāneStopiņu novads10:33:43
137. KristiānaEglīteSiguldas Maratona klubsSigulda10:33:43
138. MartaSaklaureĀdaži10:33:45
139. LauraPētersoneValmieraValmiera10:33:54
140. MāraKļaviņaSK MAGNENRēzeknes novads10:33:55
141. ValērijaAuziņaJelgava10:34:02
142. AigaBenefeldeSigulda10:34:04
143. EvaUzulaSPORTLANDSigulda10:34:11
144. JeļenaLučkinaRīga10:34:13
145. LaumaMamajaSiguldas Maratona klubsSigulda10:34:16
146. AnastasijaSavenkovaRīga10:34:18
149. ZaneSiliņaKā ir, tā irRīga10:34:18
148. RitaKrastiņaKā ir, tā irRiga10:34:18
147. EvijaUrtāneKā ir, tā irRiga10:34:18
150. LindaJunghāneLiepāja10:34:20
151. EvijaZandbergaSigulda10:34:22
152. GunitaKaļvaKuldīga10:34:23
153. AnitaBergmaneWiesbaden10:34:26
154. LigitaBombinaSIA Joker Ltd.Sigulda10:34:32
155. LīgaČiževskaSPORTLANDRīga10:34:33
156. IngaBrokereRīga10:34:42
157. VioletaRulleVeselīga SlodzīteRiga10:34:43
158. LieneJēkabsoneRīga10:34:50
159. SandraLazdiņa-GudeļonokaRīga10:34:53
160. DanaKoršenkovaRēzekne10:34:55
161. ĻubaUrbanovičaKākciems10:34:57
162. KristiānaLiekniņaRīga10:35:00
163. SantaIrmejaRīga10:35:08
164. EvitaVēvereJaunjelgava10:35:11
165. SanitaPutniņaCēsis10:35:13
166. MontaStukleSIA KVISTSigulda10:35:14
167. DaigaSegliņaSigulda10:35:15
168. RaimondaSolohaRHVRīga10:35:20
169. ElīnaEzeriņaSiguldas takasSigulda10:35:20
170. SigitaČudareRiga10:35:25
171. MārītePokšānePreiļi10:35:27
172. GuntaČakstiņaRīga10:35:30
173. ZaneOdiņaIkšķile10:35:35
174. IlonaSemjonovaLacerta Running TeamRīga10:35:40
175. InnaGorbačovaRiga10:35:41
176. Ana-MariaTorres-VilchesAlicante10:35:42
177. AnnaKatlapaJelgava10:35:43
178. IlzeMelgalveHR RUNValmiera10:35:47
179. SvetlanaMikanovaRēzeknes tehnikumsRēzekne10:35:50
180. OlitaLočmeleSPORTLANDValmiera10:35:54
181. IjaVagaleRīga10:35:55
182. SvetlanaVagaleJelgava10:35:55
183. AivaUlaseJelgava10:36:01
184. DaigaBruzguleRĪGA10:36:08
185. SarmīteŅikiforovaSPORTLANDJelgava10:36:18
186. LiānaČernecovaRēzekne10:36:28
187. SabīneGošaMARATONA KLUBSVentspils10:36:30
188. AnastasijaJakovļevaRīga10:36:33
189. MadaraUstinovaValmiera10:36:42
190. BaibaĻucāneĀdaži10:36:46
191. AndželikaKāleGrobiņa10:37:06
192. GundegaPuķīteMadona10:37:08
193. SanitaMaurīte-ŠmiteRīga10:37:10
194. AijaBraunaBrauniRīga10:37:16
195. IevaLejiņaSPORTLANDRīga10:37:23
196. AijaRancāneSK MagnenRēzeknes novads10:37:24
197. ElīnaKunceIkšķile10:37:38
198. AneteKozlovska-ZilvestereSPORTLANDRīga10:37:53
199. DainaBranteVentspils10:37:58
200. NataliaChuchunovaAbakana10:37:59
201. ArlitaMarcinkevičaRīga10:38:04
202. AgneseEriņaRHVRīga10:38:06
203. VitaPetrovaValmiera10:38:06
204. SimonaRutkovskaRīga10:38:08
205. ZojaPļešanovaDaugavpils10:38:13
206. KristīneKarsumaLielvārde10:38:17
207. ElīnaOzoliņaMatisons Runner’s ClubVentspils10:38:23
208. DaceActiņaSigulda10:38:34
209. IndraSaukāneSIA KVISTSigulda10:38:36
210. NellijaIļjanovaJūrmala10:38:36
211. IneseSmirnovaSIA Joker Ltd.Valka10:38:44
212. SolvitaJaunzemnieceRīga10:38:54
213. LiesmaVicinskaBrocēnu cilpotājasBrocēni10:39:01
214. IlzeBurtnieceSigulda10:39:06
215. MārīteZiemeleSiguldas ZiemeļiSigulda10:39:12
216. DiānaBebre-KondrāteAizkraukle10:39:14
217. GunitaVītolaSigulda10:39:15
218. EvaRasaRīga10:39:20
219. LīvijaMušaJūrmala10:39:32
220. JogitaKirsānovaRīga10:39:34
221. KristīneRibnereJēkabpils10:39:41
222. IlzeŠtālmaneRundāles novads10:39:58
223. LieneAvotinaGarkalne10:40:10
224. GerdaBebrišaSK KatrīnaKuldīga10:40:14
225. NataliiaSiumkinaSigulda10:40:29
226. IneseGrigaleĀdaži10:40:55
227. JevgēnijaMihailova-LiepaJūrmala10:41:18
228. VelgaKrasovskaSIA Joker Ltd.Rēzekne10:41:18
229. SvetlanaKločkoSIA Joker Ltd.Rēzekne10:41:18
230. OlgaBuleSIA Joker Ltd.Ludza10:41:18
231. LindaPutniņaPutniņi.lvRagana10:42:12
232. AlīnaBondareTAVASriepas.lvOzolnieki10:42:20
233. EkaterinaTikhomirovaRīga10:42:23
234. SandraMuižniece-BrasavaJelgava10:42:38
235. SvetlanaVasiļjevaJelgava10:42:43
236. RutaDīceGausā jūdzeKlapkalnciems10:42:44
237. SanitaVilkasteSigulda10:43:13
238. MadaraVēvereCakes&BakesJaunjelgava10:43:48
239. KimaRudakovaBigbankRīga10:45:04
240. LolitaGlazkinaRīga10:45:11
241. MārīteTurkaTakaKuldīga10:45:34
242. IndraLūciņaRēzeknes tehnikumsRēzekne10:45:55
243. IlzeStrangaStaļģene10:46:25
244. IlzeSaulājaStaļģene10:46:26
245. IritaTrokšaSIA KVISTRīga10:46:46
246. RitaBalodeEleja10:46:49
247. SandraZeltiņaRīga10:46:51
249. DaceVanagaJelgava10:47:08
248. SvetlanaOdnoraleRīga10:47:08
250. IlzeSauleskalnaTukums10:47:09
251. KornelijaPriedeslaipaĀdaži nov.10:49:14
252. RūtaKoreRiga10:58:50

VTB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DanilaProščinkoDTCDaugavpils10:17:28
2. DāvisPankoksLiepāja10:19:40
3. JānisKravalisSiguldas maratona klubsSigulda10:19:50
4. GustavsAuziņšSiguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skolaSigulda10:19:59
5. MarkusUrtānsVANAGIJēkabpils novads10:20:35
6. KristapsGarančsSiguldas Sporta skolaSigulda10:21:22
7. DanielsŠimaņecsValmieras Valsts ģimnāzijaValmiera10:21:29
8. JānisStūrītisSiguldas Sporta skolaSigulda10:21:41
9. Francis-DanielsVeģerisSiguldas ģimnāzijaSigulda10:21:54
10. Marks-LotarsPupinsLATCSigulda10:22:14
11. Krišjānis-KristapsKapustānsSK TĒRAUDSRīga10:22:42
12. MārtiņšBiķernieksSiguldas pilsētas vidusskolaSigulda10:22:49
13. EduardsLočsSSSSigulda10:22:52
14. ArtjomsLeonidovsDaugavpils10:22:59
15. VjačeslavsKrupinsSPARS-MKPreiļi10:23:05
16. MarkussBrasavs-MuižnieksOK AlnisJelgava10:23:10
17. LeoBilānsSigulda10:23:19
18. Roberts-ŽanisBeteSiguldas pilsētas vidusskolaSigulda10:23:30
19. DonatsUrtānsVANAGIJēkabpils novads10:23:32
20. RobertsTolpežņikovsSigulda10:23:33
21. Maksis-MaksimiliansVeģerisSiguldas ģimnāzijaSigulda10:23:33
22. BrunoBilānsSigulda10:23:33
23. AndrisLiepiņšSK Metroons/ NISSANRīga10:23:59
24. ArtjomsKisļakovsI LOVE SUPERSPORTRīga10:24:35
25. NikitaBondarevsLīvānu VK/BTALīvāni10:24:39
26. Miks-JānisCauneRīga10:24:44
27. TimursKukesRiga10:24:49
28. TomsVītolsSigulda10:24:50
29. DāvisBautrisBigbankRīga10:25:06
30. JānisMarcinkevičsSiguldas valsts ģimnāzijaSigulda10:25:08
31. Dāvis-ZigmārsDonisMālpils10:25:33
32. NiksBalodisSPV 4SSigulda10:25:35
33. RitvarsSluga10:25:43
34. MārtiņšAuziņšLiepāja10:26:01
35. ArvilsMertensRHVRīga10:26:19
36. KristapsBīriņšRHVRīga10:26:23
37. MārcisBrakovskisSPV 3.sSigulda10:26:24
38. MatīssBlūmsSPV 3.sSigulda10:26:25
39. EduardsMahtsStende, Talsu nov.10:26:36
40. KasparsBorozinskisĶegums10:26:54
41. RalfsDadzītisSiguldas sporta skolaSigulda10:27:02
42. EinārsKozačkovsLudza10:27:14
43. JēkabsĀdamsonsLimbaži SKRIENLimbaži10:27:15
44. MatīssZiediņšSPV 3.sSigulda10:27:16
45. ErnestsOzolsVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava10:27:17
46. RodrigoAnopsRīga10:27:18
47. KristapsŠtālmanisRundāles nov.10:27:20
48. NaurisMetumsGulbene10:27:32
49. DāvisStrazdiņšSVĢ/SSSSigulda10:27:37
50. RainersKugrēnsSPORTLANDjurmala10:27:40
51. MarkussGraudiņšRHVRīga10:27:48
52. TomsViekals-GasjūnsJelgava10:27:52
53. GustavsLiekniņšSK Metroons/ NISSANRīga10:27:53
54. RūdolfsLeščinskisZoorbaganRīga10:28:17
55. RūdolfsActiņšSiguldas 1.pamatskolaSigulda10:28:19
56. KristiansBočkānsRHVRīga10:28:46
57. LinardsAnspoksSiguldas Valsts ĢimnāzijaSigulda10:28:53
58. KasparsŠustovsRiebiņiRiebiņi10:28:54
59. SergejsDmitračenoksSalaspils10:29:00
60. AkselsVeģerisSigulda10:29:03
61. DāvisKalniņšSiguldas pilsētas vidusskolaSigulda10:29:43
62. DāvisPavlovičsSalaspils10:29:44
63. HorensLiekniņšSK Metroons/ NISSANRīga10:29:50
64. ValtsZiemelisSiguldas Ziemeļi/ Siguldas 1.pamatskola 8B.klaseSigulda10:29:51
65. GustavsVaivodsJūrmalas RūķīšiJūrmala10:29:53
66. RaiensRūjaSigulda10:29:55
67. KārlisOzoliņšSPV 4SSigulda10:30:24
68. KristersKurmisSPV 4SSigulda10:30:25
69. ĢirtsZaborsAizpute10:30:33
70. RobertsKalniņšSPV 4SSigulda10:30:35
71. EmīlsVizulisLiepāja10:30:39
72. RobertsBūdaSiguldas sporta skolaSigulda10:30:40
73. FrancisKozlovsOlaines nov.10:30:48
74. RobertsPeičsSigudas maratona klubsSigulda10:31:15
75. JohansGulbisredwhiteswansKadaga10:31:37
76. NiksCābulisSigulda10:31:45
77. JansSjumkinsSigulda10:31:45
78. DanielsMikijanskisRīga10:31:50
79. RicardsGirgensonsSiguldas Maratona klubsSigulda10:31:55
81. KārlisKuļikovskisRHVRīga10:32:08
80. DaniilsKijaškoInfinityRēzekne10:32:08
82. SidnijsLiepaJūrmala10:32:24
83. MārcisKairišsNMPDJūrmala10:32:25
85. MārtiņšVīdmanisMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:32:37
84. UldisOzolsSiguldas Pilsētas vidusskolaSigulda10:32:37
86. Lauris-RobertsSkripstscēsu sporta skolacēsis10:32:39
87. MatīssResnisJēkabpils10:33:24
88. AilinsCauņaSK MagnenRēzeknes novads10:33:33
89. KristapsJēčisRīga10:33:34
90. JānisRižaValmiera10:33:47
91. RobijsVeideJelgava10:34:01
92. RicardsMamajsSiguldas Maratona klubsSigulda10:34:06
93. MārtiņšVoinoMārupe10:34:11
94. ArtjomsJuhnoSPARS-MKDaugavpils10:34:17
95. MārtiņšZaķitisSiguldas pilsētas vidusskolaSigulda10:34:27
96. NiksDadzītisSPV 3.sSigulda10:34:29
97. Artis-RegnārsLabsvīrsSiguldas Maratona klubsSigulda10:34:31
98. JēkabsLaizānsČika un BanijsRīga10:34:55
99. RenārsRogaReReReRiRaJelgava10:35:09
100. ArtūrsRūdulisRūdulīši :-)Tukums10:35:55
101. RobertsLīvmanisSiguldas pilsētas vidusskolaInčukalns10:35:56
102. ArtjomsKrutihinsDinamo-latRiga10:35:58
103. KirilsKrutihinsDinamo-latRiga10:35:58
104. RobertsLazdānsSiguldas pilsētas vidusskolaSigulda10:36:26
106. TomsBalanassSiguldas sporta skolaSigulda10:36:45
105. JēkabsRižaVSSValmiera10:36:45
107. MarkussKāpiņšMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:37:10
108. KristapsPetrovsMaratona klubs/LSC/VSKRīga10:37:17
109. MatīssGravaJelgava10:38:09
110. RobertsVaivodsJūrmalas RūķīšiJūrmala10:38:15
111. FilipsMalacanovsJelgava10:38:27
112. RihardsRogaReReReRiRaJelgava10:39:55
113. EdvardsJunghānsRīga10:43:31

VTA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RainersTrubačsLīvānu VK/BTAPreiļi10:17:31
2. EdijsDzalbsCēsis10:17:53
3. MārcisAdamovičsEP sportconceptPreiļi10:18:32
4. MareksŅikiforovsMatisons Runner’s ClubKazdanga10:18:37
5. MārtiņšPetrovsCēsis10:20:15
6. IngusBogdanovsMARATONA KLUBSVentspils10:20:32
7. EmīlsŽubulisTeamKažemāka/Train2WinLVRīga10:20:46
8. KārlisSkutānsValka10:21:21
9. DāvisDābolsMaratona klubs/LSC/VSKRīga10:23:13
10. KārlisSisenisPriekules vidusskolaPriekule10:23:19
11. DāvisJanitēnsLīgatne10:23:46
12. EmīlsBangevicsSiguldas Sporta SkolaSigulda10:23:56
13. DanielsBlumbahsMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:24:00
14. ArtūrsMiltiņšJelgava10:25:09
15. Roberts-PaulsJaunzemnieksRīga10:25:17
16. RūdolfsSirmaisSiguldas Sporta SkolaSigulda10:26:20
17. RūdolfsUmblejsSigulda10:26:44
18. AleksandrsKālisGrobiņa10:27:35
19. VilnisLībeksTalsi10:27:38
20. MatīssMolsCēsis10:27:55
21. KristapsAksenoksRīgas Hanzas vsk.Riga10:28:18
22. AdriansKālisGrobiņa10:28:28
23. Andris-IndriķisPreissLīgatne10:28:30
24. KristersArtejevsSKRIENAM KOPĀValmiera10:29:04
25. MārtiņšMetumsGulbene10:29:28
26. LaurisZeltiņšRīga10:30:16
27. Markuss-ReinisJansonsJelgava10:30:24
28. MarksCimermanisSiguldas Valsts ģimnāzija 11.bSigulda10:31:03
30. Ričards-RobinsSkujaSiguldas Valsts ģimnāzija 11.bSigulda10:34:38
29. ReinisBurtnieksSiguldas Valsts ģimnāzija 11.bSigulda10:34:38
31. AndrejsMaksimovsDaugavpils10:37:16
32. DanielsDambītisSiguldas Valsts ģimnāzija 11.bSigulda10:41:07

VT

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisRazgalisSK Tērauds/Nike10:15:54
2. Artūrs-NiklāvsMedvedsMARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksAizpute10:16:09
3. ReinisHartmanisMatisons Runner’s Club/NikeGrobiņa10:16:41
4. AigarsFeterisSPORTLAND/NIKE10:16:51
5. ArnisOzoliņšSK Tērauds/NikeValka10:16:54
6. DāvidsFrancsPATRIA SPORTLAND10:17:46
7. JānisMežielsPATRIA SPORTLAND10:17:58
8. JānisĢērmanisStāmeriena/SPORTLATGulbene10:18:01
9. RomasBazelisNeko RunnersVilnius10:18:15
10. EndijsTitomersJelgavas Sporta servisa centrsJelgava10:18:24
11. AndrisSaldonsMatisons Runner’s ClubJūrmala10:18:25
12. DanielsBukoLīvanu VK/BTALīvāni10:18:28
13. SergejsMaslobojevsNRC RīgaRīga10:18:33
14. AgnisStulpinskisValmieras VKValmiera10:18:37
15. JurisSpalvaASK Patria10:19:31
16. MairisPētersonsIlzenes pagasts10:20:16
17. EndijsRomanovsLudzaRēzekne10:20:17
18. EdgarsApinisASK Patria10:20:28
19. JurģisMickusSkrundaSkrunda10:21:10
20. EdvīnsJaudzemsSPORTLANDRīga10:21:24
21. EduardsPāķisSaulkrasti SRTSaulkrasti10:21:36
22. PēterisNikolajevsSPORTLANDJelgava10:21:39
23. OļegsGlaudiņšInfinityRēzekne10:21:54
24. ViestursRonisGulbene10:21:56
25. ArmandsLeitlandsRūjienas SaldējumsRūjiena10:22:02
27. AinārsVeģerisSigulda10:22:11
26. JanisUngursBirzgale10:22:11
28. OskarsOzoliņšMatisons Runner’s Club / Moller Auto VentspilsVentspils10:22:17
29. AnatolijsGriškjānsSigulda10:22:33
30. RalfsKuģisMARATONA KLUBSKocēni10:23:07
31. DainisBaumanisRīga10:23:27
32. AinārsStraubergsLimbaži10:23:46
33. DāvisBalodisJelgava10:24:12
34. RenārsSutris-AdijānsRitaleksRIGA10:24:12
35. OļegsIvanovsSIA Ceram OptecLīvāni10:24:21
36. JānisKauškalsSPORTLANDRīga10:24:27
37. ViestursGlāzītisRīga10:24:28
38. EmīlsŠalsAIZKRAUKLESkrīveri10:24:30
39. JurijsKrupinsSPARS-MKPreili10:24:39
40. LaurisVītolsSigulda10:24:48
41. AgrisDundursSALDUS 1.VSKRīga10:24:59
42. EdgarsEglītisValmiera10:25:03
43. BorjaLosana-RodriguezMadrid10:25:09
44. RomualdsMinickisSK Ozolnieki 60+Jūrmala10:25:12
45. JānisBalodisBauska10:25:21
46. AnatolijsVarlamovsMalta10:25:32
47. AndrisValertsMaratona klubsVentspils10:25:34
48. RomansKozlakovskisMālpils10:25:36
49. GatisRomanausksSPORTLANDRīga10:25:44
50. JurisRudakovsBigbankRīga10:25:45
51. JānisNetenbergsSPORTLANDJelgava10:25:47
52. ReinisJirjensRīga10:26:02
53. KonstantīnsRibkinsRīga10:26:04
54. MihailsKijaškoInfinityRēzekne10:26:06
55. JānisVihloSIA KVISTSigulda10:26:21
56. AbelMateos-FernandezBarakaldo10:26:31
57. Jose-ManuelMorinigo-AguileraCiudad Real10:26:32
59. RafaelSanchez-FernandezMadrid10:26:33
58. AustrisSeržantsRēzeknes novadsVerēmi10:26:33
60. AndrisDoņuks4lifeGulbene10:26:36
61. UldisDīcisGausā jūdzeKlapkalnciems10:26:38
62. IvarsTimkoJēkabpils10:26:42
63. IngussBaltābolsPļaviņas10:26:57
64. Alvaro-AndresMontoya-BeltranColombia10:27:09
66. RaulAlonso-SirventLogrono10:27:21
65. Digar-FernandoPardo-ValladaresEcuador10:27:21
67. RaivisAnopsvinteko.lvRīga10:27:23
68. EdgarsBlinovsRēzeknes novadsRēzekne10:27:29
69. AinārsMetumsGulbene10:27:32
70. MareksMisiņšSigulda10:27:33
71. JēkabsUļģisIkšķile10:27:33
73. DanielsRēķisRīgas satiksmeRīga10:27:53
72. ArmīnsGasjūnsJelgava10:27:53
74. RenātsŅikitinsRīgas satiksmeRīga10:27:57
75. DidzisBertānsSIA KVISTSigulda10:28:07
76. SandisSiliņšOlaine10:28:08
77. AndrisBērziņšBērziņiPļaviņas10:28:33
78. RolandsNaglisRīga10:28:33
79. UģisAndriksonsSigulda10:28:34
80. DzintarsBorozinskisĶegums10:28:44
81. IngusGrasmanisJelgava10:28:49
82. ArtisPētersonsValmieraValmiera10:29:09
83. Jimi-HendrixFlores-MoscolLima10:29:11
84. JānisMiglānsSuņuburkšķisOgre10:29:12
85. AndisPāžeSK Ozolnieki B-LSCJelgava10:29:18
86. NormundsTumulisCēsis10:29:20
87. EdvīnsBalodisRundāles novads10:29:31
88. EdgarsOzoliņšSIA KVISTMālpils10:29:32
89. MārisResnisJēkabpils10:29:36
90. VoldemārsMeluškānsRiebiņiRiebiņi10:29:39
91. MārtiņšSkudrisOlaine10:29:44
92. ValerijsSmirnovsAtletikaRīga10:29:51
93. MārtiņšLiekniņšSK Metroons/ NISSANRīga10:29:55
94. Jimmi-LeandroFeliz-MedinaRepublica Dominicana10:29:58
95. SandisKalniņšSigulda10:30:00
96. NikolajsTerentjevsRīga10:30:10
97. JānisDambergsCēsis10:30:15
98. RaitisBaltpurviņšUļjanovas dreamteamRēzekne10:30:29
99. OļegsJakovļevsRīga10:30:30
100. AinārsSkudrisOlaine10:30:36
101. DanielsGorbačovsRiga10:30:41
102. GabrielParedes-AguilarAmbato (ECU)10:30:47
103. JānisVaivodsJūrmalas RūķīšiJūrmala10:30:52
104. AinārsNaglisRīga10:31:02
105. KasparsNaglisRīga10:31:03
106. ĀrisBitenieksRīga10:31:09
107. AleksandrsŠeļehoBe ActiveDaugavpils10:31:10
108. JānisKazušsKā ir-tā irMadona10:31:11
109. VladislavsPavlovsCeram OptecLīvāni10:31:19
110. MārtiņšKalniņšKuldīga10:31:22
111. EdgarsLaizānsLudza10:31:23
112. GuntisRancānsRēzeknes novads10:31:30
113. VadimsBistrovsDaugavpils10:31:37
114. DzintarsZandovskisSigulda10:31:38
115. KasparsPorietisJēkabpils10:31:39
116. RomansŠromsVSK NoskrienRīga10:31:40
117. UģisZariņšValmiera10:31:50
118. AleksandrsProščinkoDaugavpilsDaugavpils10:31:52
119. RomansDanilovsRiga10:32:01
120. PēterisStepiņšGarkalnes novads10:32:08
121. ArtisMedniswAltsCēsis10:32:18
122. AinārsOzolsPanteraSigulda10:32:36
123. AndrisVitmanisValmiera10:32:52
124. NormundsŠķestersLattelecomRīga10:32:52
125. JānisPutniņšPutnini.lvRagana10:32:53
126. IlgonisKlīveRīga10:32:57
127. AndrejsJuhnoSPARS-MKDaugavpils10:33:07
128. OlegsBaibakovsRīga10:33:09
129. ReinisStrādersJelgava10:33:13
130. ĒriksBērziņšBērziņiRīga10:33:14
131. ĒriksVeldreKadaga10:33:17
132. MārisOzolsVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava10:33:18
133. DžordžsBārensCeram Optec SIARīga10:33:32
134. AndrisŠakensAloja Starkelsen10:33:44
135. UldisJēkabsonsBrocēni10:33:55
136. JurisSokovsSpicieĀdaži10:34:08
137. JurisŠulcsSIA Joker Ltd.Cēsis10:34:15
138. ĢirtsMamajaSiguldas Maratona klubsSigulda10:34:16
139. UģisJunghānsLiepāja10:34:21
140. SilvestrsEndelisSIA KVISTMālpils10:34:30
141. MiksBicālsVeselīga slodzīteMadona10:34:43
142. AivarsLoginsSPORTLANDValmiera10:34:46
143. EdgarsLočmelisSPORTLANDValmiera10:34:46
144. RaitisŠarkovskisAloja StarkelsenValmiera10:35:09
145. AivisAuziņšJelgava10:35:12
146. JānisJustamentseazyBIMadona10:35:29
147. MārisSparānsKrustpils (Jēkabpils)10:35:30
148. HugoRodriguez-CuendaMadrid10:35:45
149. ViktorsLūciņšRēzekne10:35:50
150. DairisVilnisCircle KValmiera10:35:58
151. EdgarsKārkliņšRīga10:36:07
152. JurisKudiņšRSK KuldīgaKuldīga10:36:32
153. AndisZiemelisSiguldas ZiemeļiSigulda10:36:49
154. AinarsZēbergsVSK Noskrien LiepājaLiepāja10:37:04
155. KristapsOzolsSPORTLANDRīga10:37:23
156. TomsKarlivānsVSA ValmieraValmiera10:37:53
157. AndrisKarsumsSwedbankLielvārde10:38:18
158. AleksejsMalinovskisOlaine10:38:40
159. KristsMuižnieksSK WendiCēsis10:39:04
160. IlmārsGrigalisĀdaži10:40:55
161. ZintisBrasavs-MuižnieksOK AlnisJelgava10:42:37
162. AleksandrsDauksteSK Ozolnieki 60+Jūrmala10:42:46
163. MarģersKānsBigbankRīga10:45:04
164. AgrisSkulteRīga10:45:24
165. MihailsFeldhūnsVUDLANDESmiltene10:49:09