Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāDaugavpils pusmaratons / 05.05.2019

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiČipa laiksFinišs
1. JevgēnijsTurkinsSK Tērauds/NIKEAivieksteVN30200:34:50.590:34:52
2. AnatolijsMacuksLīvānu VK/ Baltais/CompressportJēkabpilsVN40200:34:58.660:35:00
3. KristsSiņicinsSK Tērauds/NIKELiepājaVN20200:35:18.970:35:20
4. JānisMežielsPATRIA SPORTLANDOgreVN20200:35:23.020:35:24
5. JānisRazgalisSK Tērauds/NIKEMadonaVN30200:35:29.760:35:31
6. JohnVolkenandtSK Tērauds-1RīgaVN20200:36:33.860:36:36
7. SergejsMaslobojevsNRC RīgaRīgaVN30200:36:43.560:36:46
8. JānisMūrnieksSK Tērauds-1LielvārdeVN20200:36:57.590:36:59
9. DmitrijsVecgailisRīgaVN30200:37:13.400:37:18
10. ValdisAņikejevsSK Tērauds-1JūrmalaVN30200:37:20.960:37:22
11. AndisDēzeMARATONA KLUBS/Kurzemes radioRīgaVN30200:37:29.580:37:30
12. MārcisAdamovičsPreiļu BJSSPreiļiVNJ200:38:25.710:38:28
13. RaitisGrablovskisLīvānu VKRigaVN30200:38:31.460:38:36
14. ArtjomsGajevskisDTCDaugavpilsVNJ200:38:25.970:38:38
15. RičardasKanišauskasSK LukasŠiauliaiVN40200:39:07.600:39:12
16. MareksMeženiksDaugavils novada SSKalupes pagastsVNJ200:39:20.830:39:22
17. OskarsBlausJelgavas Sporta servisa centrsJELGAVAVN40200:39:20.980:39:23
18. ValērijsŠakelisLīvānu VKLīvāniVN40200:39:23.630:39:32
19. VadimsSemjonovsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVNJ200:39:16.300:39:34
20. DariusKilbauskasOKZarasaiVN30200:39:48.180:39:51
21. BaibaŠņoriņaTalsu Pakalnu Sporta KlubsTalsiSN20200:39:52.540:39:55
22. KasparsKravalisPļaviņasVN30200:39:59.230:40:01
23. VladislavsSuvorovsDaugavpils Būvniecības tehnikumsDaugavpilsVNJ200:40:00.050:40:03
24. ArtisSmerliņšLiepaVN50200:40:14.070:40:16
25. IvoVancānsIPF DigitalRīgaVN20200:40:14.800:40:18
26. PēterisTrubačsLīvānu VKPreiļiVN50200:40:26.350:40:28
27. AnatolyKazakovMARATONA KLUBS/Kurzemes radioPleskavaVN40200:40:40.790:40:43
28. KārlisĀdlersSaldusVN20200:40:49.290:40:53
29. ArtūrsOzoliņšSK Metroons/ Aqua-BrambisRīgaVN20200:41:00.620:41:02
30. MairisPētersons-Ilzenes pag.VN30200:41:00.410:41:04
31. GundegaHeidingereMatisons Runner’s Club/NikeOgreSN30200:41:05.200:41:07
32. VitālijsČibisovsSK Tērauds-2RīgaVN30200:41:14.490:41:18
33. ViktorsJuransDaugavpilsVN30200:41:30.820:41:31
34. AinoGošsMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsVentspilsVN40200:41:43.970:41:47
35. AndrisKozačkovsLudzaLudzaVN40200:42:03.930:42:10
36. GuntisPeļņaSK MagnenRēzekneVN30200:42:06.750:42:10
37. ArvilsBušmanisLīvānu VKLīvāniVN50200:42:19.590:42:22
38. ArtūrsJansonsMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsKapsēdeVN30200:42:30.480:42:34
39. AnastasijaGerasevaJelgavas Sporta servisa centrsJelgavaSN20200:42:45.580:42:48
40. MārisMeļķisSK TēraudsValmieras pagastsVN30200:42:51.120:42:55
41. JānisKapustānsSK TĒRAUDSRīgaVN40200:42:54.890:42:58
42. AinisKanaviņšAIZKRAUKLERīgaVN50200:43:02.040:43:06
43. AleksejsJevdokimovsDaugavplsVN30200:43:07.160:43:13
44. VaidasGarbaciunasKaisiadorysVN30200:43:17.670:43:26
45. EdgarsGaraisDaugavpilsVNJ200:43:32.390:43:41
46. IvarsOrasevskiszas pargaujacesisVN50200:43:39.820:43:43
47. AleksejGiacintovMARATONA KLUBSPleskavaVN30200:43:46.630:43:50
48. ImantsSuveizdaDaugavpilsVN40200:43:49.910:43:57
49. MārisMeinertsDaugavpils RunnersDaugavpilsVN20200:43:55.860:44:02
50. InāraLūseMatisons Runner’s Club/NikeCarnikavaSN50200:44:06.630:44:10
51. ViktorsMalihinsŽolneroviča skriešanas klubsVN30200:44:20.190:44:24
52. EdijsTropiņšMARATONA KLUBSDundagaVN20200:44:24.450:44:29
53. AntonijsSivkoVentspilsVN40200:44:23.120:44:30
54. RuslansKļaviņšLudzaLudzaVN30200:44:43.760:44:49
55. GatisŠtulbergsMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsSkrundaVN20200:44:49.490:44:53
56. DēvidsKristapsonsĀtrie vilkiMežezeriVNJ200:45:04.750:45:06
57. ArmīnsGasjūnsFolkmaņiJelgavaVN40200:45:01.480:45:08
58. SanitaLaicāneSK Tērauds-1ĀdažiSN30200:45:18.320:45:23
59. ĢirtsFišersFOLKMAŅI / MARATONA KLUBSDobeleVN30200:45:18.760:45:25
60. ĒriksBogdanovsASK PatriaVN30200:45:41.760:45:47
61. KristīneRogaASK PatriaSN30200:45:47.720:45:52
62. EmīlijaUpmaleFOLKMAŅIJelgavaSNJ200:45:47.850:45:52
63. NikolajsPetrovsLudzaLudzaVN50200:45:48.660:45:56
64. MarinaJumatovaMatisons Runner’s ClubVentspilsSN30200:45:59.060:46:09
65. ArturasKarosasNEKO runnersVilniusVN40200:46:12.510:46:24
66. InetaJerofejevaRīgaSN30200:46:21.910:46:28
67. KristofersJeromānsSPORTLANDRīgaVNJ200:45:51.210:46:29
68. JānisSupeTirzaVN60200:46:37.820:46:44
69. AugusteGrinyteOKZarasaiSN20200:46:45.940:46:50
70. DidzisKalniņšMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsRīgaVN50200:46:50.780:46:58
71. DāvisZelmenisMARATONA KLUBSVentspilsVN20200:46:55.010:46:59
72. PāvelsGrigorjevsTransbalticsDaugavpilsVN30200:46:54.830:47:20
73. AinārsKravalisSiguldas maratona klubsSiguldaVN40200:47:26.040:47:31
74. KristīneJevsejevaDaugavpils universitāteDaugavpilsSN20200:47:44.370:47:49
75. KristapsMaševskisRiteVN30200:47:34.570:48:00
76. IlzeSermolīteJelgavas Sporta servisa centrsJelgavaSN40200:48:03.120:48:07
77. EdgarsEižvertiņšRīgaVN30200:47:52.360:48:08
78. GatisLozbergsLIMBAŽI SKRIENLIMBAŽIVN40200:48:07.990:48:16
79. RenārsVasiļjevsDaugavpils RunnersJēkabpilsVNJ200:48:17.280:48:23
80. JūlijaVēvereJēkabpilsSN40200:48:09.250:48:28
81. JurijsStolarovsDaugavpilsVN60200:48:27.640:48:32
82. ArnoldsGeikinsSkrudalienaDaugavpilsVN30200:48:28.940:48:44
83. AldisPokšānsPreiļiVN30200:48:24.540:48:46
84. JānisKrampeALPI JUMTIVN40200:48:28.910:48:49
85. IvitaŠaleAIZKRAUKLESkrīveriSN30200:48:47.770:48:55
86. BeāteVecvagareSPORTLANDRīgaSN30200:48:48.780:48:55
87. IvetaSuvorovaMARATONA KLUBSRīgaSN40200:48:54.030:48:59
88. VilmārsSettarovsDaugavpilsVNJ200:48:18.870:49:01
89. EdgarsŠkaparsDaugavpilsVNJ200:49:00.640:49:01
90. GustsAgafonovsRēzekneVNJ200:48:50.790:49:05
91. HaraldsJansonsCarnikavaVN50200:49:00.950:49:05
92. AleksandrsŽigalkoDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVNJ200:48:56.210:49:06
93. ArtūrsMeluškānsRiebiņiRiebiņiVN30200:48:44.390:49:07
94. ViktorsCirsisDaugavpilsVN50200:48:53.330:49:11
95. DainisUpenieksSK Ozolnieki BJelgavaVN50200:49:09.180:49:14
96. KimsSifersRīgaVN50200:49:14.440:49:22
97. LidaKolosovaBe ActiveDaugavpilsSN30200:49:12.080:49:26
98. AndrejsVasiljevsBe ActiveDaugavpilsVN30200:49:11.880:49:26
99. AinārsStraubergsLimbaži SKRIENLimbažiVN30200:49:18.970:49:27
100. IlmārsRomančuksRīgaVN50200:49:21.270:49:38
101. StaņislavsSuveizdaLATGOLADaugavpilsVN30200:48:54.100:49:38
102. AgnijaĀdamsoneLimbaži SKRIENLimbažiSN30200:49:32.800:49:41
103. AleksandrsŠinkerenkoDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVNJ200:49:31.980:49:41
104. DāvisBalodisJelgavaVN20200:49:31.220:49:47
105. DmitrijsKarasenkoSalaspilsVN40200:49:53.920:50:01
106. ValerijaJevsejevaRīgaSNJ200:50:00.700:50:07
107. VladislavsTihonovičsDaugavpilsVN30200:49:40.090:50:07
108. TatjanaKuzņecovaLUDZALudzaSN20200:50:05.940:50:17
109. IevaStallīteJelgavaSNJ200:49:52.440:50:17
110. RaimondsČernišenkoDaugavpilsVNJ200:49:55.510:50:32
111. GunitaMiķelsoneAIZKRAUKLEAizkraukle/SkrīveriSN20200:50:24.740:50:33
112. IlzeUrbāneRīgaSN50200:50:29.170:50:34
113. ElmārsBlūmsASK PatriaVN30200:50:15.800:50:35
114. AinarsRencisPaBaso.lvValmieraVN60200:50:27.720:50:37
115. AleksandrsLisovsSK MagnenRēzekneVN60200:50:16.370:50:40
116. MilanaŠaplavskaPiranha runningRīgaSNJ200:50:39.680:50:44
117. RonaldsLiepiņšSK Metroons/ NikeRīgaVN50200:50:38.390:50:46
118. IgorsKozlovsOlaines nov.VN50200:50:47.310:50:55
119. IndulisĶerusRīgaVN30200:50:33.260:50:59
120. Oskars-MartinsEglitisSkrienam LiepājaLiepājaVNJ200:51:07.340:51:15
121. JānisVeipsSauriešiVN30200:51:07.930:51:16
122. RolandsKursišsJelgavaVN30200:51:17.300:51:21
123. AldisCiukmacisRēzeknes novadsRēzeknes novadsVN50200:51:18.520:51:28
124. RolandsBoikoRēzeknes rajVN30200:51:30.240:51:38
125. MairitaPolonskaDaugavpilsSNJ200:51:29.750:51:45
126. Agija-DaceBidiņaRīgaSNJ200:51:39.810:51:46
127. MihailsBasmanovsRīgaVN40200:51:38.250:51:50
128. ArtūrsŽeibeRun 4 FunRopažiVN30200:51:37.440:51:54
129. DairisBodnieksOgreVN50200:51:52.420:52:01
130. AskoldsBušmanisSalaspilsSalaspilsVN50200:51:44.860:52:02
131. RenārsSusejsRēzekneVNJ200:51:36.480:52:09
132. AdriansKalniņšRun for funLangstiņiVNJ200:51:48.140:52:11
133. LilijaGrundmaneMARATONA KLUBSKuldīgaSN50200:52:13.670:52:19
134. AlexanderSettarovDaugavpils 12.vskDaugavpilsVN40200:51:50.660:52:21
135. MihailsSidorenkoRīgaVN30200:52:06.680:52:23
136. RomansLebedevsRezekneVN40200:52:02.630:52:25
137. BrigitaKokankaite-ZarasaiSN20200:52:23.920:52:32
138. VladimirsJermaļonoksDa-MaratonDaugavpilsVN60200:52:33.250:52:39
139. IlzeValerteMARATONA KLUBSVentspilsSN40200:52:47.800:52:53
140. AnatolijsVarlamovsMalta Rezeknes novadsVN40200:52:47.290:52:57
141. MārtiņšPuķeValmieraVN30200:52:48.100:53:01
142. NikolajsVasiļjevsSK MagnenRēzekneVN60200:52:40.130:53:05
143. ElizabeteBraunaLYNXDOJORīgaSNJ200:53:04.400:53:07
144. ZaneGruberteRīgaSN40200:52:50.040:53:11
145. OļegsIvanovsCeram OptecLīvāniVN40200:53:04.380:53:14
146. SofijaKolosovaRēzeknes 3.vsk./SK MagnenRēzekneSNJ200:52:58.540:53:21
147. AndrisMačevskisJelgavaVN40200:53:11.770:53:25
148. DanielsRēķisRīgas satiksmeRīgaVN30200:53:22.530:53:35
149. RomansKoņuhovsRigaVN20200:53:25.320:53:42
150. DanielsLeitānsDaugavpilsVNJ200:53:36.780:53:44
151. EvelīnaVasiļjevaDaugavpilsSN20200:53:43.860:53:51
152. KristersVērdiņšDaugavpilsVNJ200:53:14.060:53:51
153. AigaVanaga12. vidusskolaDaugavpilsSNJ200:53:21.730:53:59
154. AnitaFišereMaratona klubs/FOLKMAŅIDobeleSN40200:53:52.940:54:00
155. ValentīnaRomanovaRun For FunRīgaSN30200:53:46.720:54:03
156. SergejsEšenvaldsDaugavpilsVNJ200:53:26.320:54:04
157. ValdisSkutelsPreiļiVN40200:54:00.030:54:13
158. ModrisLaicānsCapoInčukalnsVN40200:53:46.870:54:20
159. Kristīne-KristaLejnieceZemgales ZiņasVentspilsSN20200:54:08.640:54:23
160. RaivisMainulisPreiļiVN20200:53:54.050:54:25
161. EdgarsMaslovskisDaugavpilsVNJ200:53:50.500:54:34
162. ĒrikaBužinskaSPORTLANDDaugavpilsSN20200:54:19.410:54:43
163. MaijaPūpolaMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsAizputeSN40200:54:40.530:54:47
164. OliversVasiļevskisSPORTLANDRīgaVNJ200:54:10.230:54:47
165. GatisGaņģītiseBIOpowerKuldīgaVN30200:54:30.760:54:50
166. MārisKrūmiņšJelgavaVN30200:54:33.600:54:55
167. IvarsTimkoJēkabpilsVN40200:54:17.220:54:56
168. GatisGrandānsJelgavaVN20200:54:45.720:54:57
169. DanaVeselovaRēzeknes novadsRēzekneSN20200:54:39.270:54:58
170. DaceKovaļevskaSK OzolniekiOzolniekiSN30200:54:35.980:55:05
171. AnniTatsiValgaSN20200:54:34.020:55:08
172. VeronikaMasjukoDaugavpilsSNJ200:55:06.130:55:26
173. ZlataPancerkoDaugavpilsSNJ200:55:17.920:55:35
174. ĒriksApšenieksBalviVN60200:55:11.750:55:36
175. MihailsPaladijsDaugavpilsVN40200:55:30.710:55:49
176. AllaRadžabova-CinovskaMARATONA KLUBSAizputeSN40200:55:38.580:55:49
177. GunitaMitenieceJēkabpilsSN30200:55:32.090:55:52
178. AivisMitenieksSwedbankJĒKABPILSVN30200:55:53.160:55:54
179. LindaPiterāneFIZIOFITDaugavpilsSN20200:55:32.100:55:56
180. MargitaZariņaZAS PārgaujaCēsisSN20200:55:52.090:55:56
181. AlfrēdsKokinsDaugavpilsVN50200:55:33.460:55:59
182. KasparsJaunzemsJelgavaVN30200:56:00.120:56:06
183. RaivoPienisASK PatriaVN40200:56:06.000:56:11
184. ZitaZariņaRigaSN30200:55:59.810:56:17
185. JānisSniķerisDaugavpilsVN20200:55:33.380:56:18
186. GundarsKristapsonsĀtrie vilkiMežezeriVN40200:56:08.900:56:19
187. InārsSupeBalviVN50200:56:00.250:56:24
188. AleksandrsDrizlionoksTK SniegpulkstenīteDaugavpilsVN30200:55:55.390:56:25
189. AigaTurčinaSPORTLANDRīgaSN20200:56:17.960:56:33
190. LidijaRusakovaJēkabpilsSN30200:56:16.990:56:36
191. RenatsAstrausksIndividuāliGrobiņaVN30200:56:01.830:56:38
192. ValdisKļaviņšSK MagnenRēzekneVN50200:56:08.140:56:39
193. NikitaVolkovsVNJ200:56:21.290:56:42
194. AndrisBērziņšPļaviņasVN60200:56:21.240:56:59
195. SvetlanaKozlovaDaugavpilsSN40200:56:47.980:57:02
196. DmitrijsSaharovsCeram OptecLīvāniVN40200:56:29.620:57:05
197. DenissBazavovsDaugavpilsVNJ200:56:48.510:57:06
198. AndrejsLeškevičsRīgaVN30200:56:31.330:57:06
199. AndrisRozentālsARRigaVN40200:56:35.540:57:11
200. EdgarsKucinsDaugavpils domeDaugavpilsVN30200:56:40.070:57:13
201. RaivoCiematnieksDaugavpilsVNJ200:56:58.230:57:21
202. LāsmaMaltaViļāniSN40200:57:00.970:57:22
203. AndisBrakmanisDOBELEVN30200:56:51.530:57:26
204. RaivisVaikulsDaugavpilsVNJ200:57:08.430:57:39
205. ArkādijsReimanisSigulda/JūrnieksSiguldaVN40200:57:10.700:57:44
206. IvetaLiepiņaSK Metroons/ NikeRīgaSN50200:57:35.780:57:49
207. AijaKandeleSwedbankPiņķiSN40200:57:24.550:57:56
208. JānisBrakovskisJelgavaVN30200:57:51.440:57:57
209. MārtiņšBankovskisUpeslejasVN30200:57:32.300:57:58
210. JeļenaVērdiņaRigaSN30200:57:43.160:58:01
211. KonstantīnsPavlovsDaugavpilsVNJ200:57:33.760:58:05
212. AgneseKalvīteLudzaSNJ200:58:00.200:58:11
213. MaksimsProščenkoDaugavpilsVN30200:57:40.820:58:20
214. EmilsMihejevsSporta klubs DaugavaDaugavpilsVNJ200:58:15.280:58:24
215. LīgaParfenaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsSNJ200:57:55.970:58:30
216. EvitaSalītenRīgaSNJ200:58:21.970:58:30
217. AneteGrandāneASK PatriaSN20200:58:20.940:58:33
218. DidzisKrīgersvalmieraVN60200:58:10.470:58:38
219. JūlijaBeļajevaBarbadosRīgaSN30200:58:00.830:58:40
220. ValdisĶerubiņšSK Metroons/ NikeJelgavaVN40200:58:42.480:58:50
221. JānisFreimanisibimJelgavaVN30200:58:10.340:58:53
222. SofijaDaņilevičaDaugavpilsSNJ200:58:30.530:58:59
223. SandisSokolovsSalaspilsVN40200:58:16.970:59:01
224. JānisOzersJelgavaVN50200:58:32.100:59:09
225. EvitaDzervinikaRēzekneSN20200:58:58.760:59:13
226. KristīneVolkovaSN40200:59:03.180:59:24
227. EduardsĶernbinsDaugavpilsVN20200:58:55.470:59:27
228. LindaŪdre-RizgaSPORTLANDMadonaSN30200:59:20.440:59:30
229. DaniilsŠevčenkoRēzeknes pilsētaVNJ200:59:18.640:59:33
230. AleksandrsKruglovsRīgaVN30200:58:49.960:59:34
231. RaisaMarčinkusS/K OZOLNIEKIJelgavaSN50200:59:33.310:59:43
232. ViktorsGriņevičsABC SoftwareBaložiVN40200:59:18.760:59:45
233. JurijsSkorodihinsRēzeknes novadsVN30200:59:29.960:59:45
234. LaurisGrudulsDaugavpilsVN20200:59:16.510:59:47
235. KarīnaMamedovaDaugavpils RunnersDaugavpilsSN20200:59:07.480:59:50
236. DiānaBabjukaDaugavpilsSN20200:59:14.130:59:56
237. ValdisGrozaLubānaVN50200:59:31.540:59:56
238. JūlijaIvanovaDaugavpilsSN20200:59:21.191:00:00
239. AneteBruževicaRīgaSN40200:59:46.641:00:03
240. AlvisMillersJelgavaVN30201:00:04.171:00:09
241. AneteVircavaSalaspilsSNJ200:59:43.931:00:14
242. DaceMikažāneRēzekneSN20201:00:05.471:00:15
243. ArtūrsBļinovsDaugavpilsVNJ200:59:53.001:00:20
244. VivitaVircavaSalaspilsSN40200:59:52.351:00:23
245. KrišjānisKaminskisRīgaVN20200:59:45.351:00:30
246. SintijaLaugaleSN30201:00:16.231:00:40
247. FjodorsSlabkovskisVN30201:00:11.121:00:41
248. EdgarsZaicevsRēzeknes Tehnoloģiju AkadēmijaRēzekneVN20201:00:26.081:00:42
249. GintsBuraksRīgas satiksmeRĪGAVN40201:00:12.101:00:56
250. KasparsKrauzeibimJelgavaVN20201:00:11.251:00:56
251. DanaRoneALOJA-STARKELSENRīgaSN40201:00:30.601:01:00
252. IngaKrastiņaBabīteSN30201:00:40.211:01:01
253. KristīneRancāneLudzaSN20201:00:31.881:01:03
254. AiraJaunzareFOLKMAŅIRīgaSN30201:00:57.301:01:07
255. MarutaKrūmiņaMaratona klubsTukumsSN30201:00:59.731:01:12
256. IrinaBeluginaRigaSN30201:00:58.901:01:25
257. JevgēnijaJasāneRīgaSN30201:00:59.021:01:25
258. DidzisVeinbergsValmieraVN30201:00:57.891:01:33
259. SanijaVestfālezas pargaujacesisSNJ201:01:42.071:01:46
260. DmitrijsVišņevskisDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVNJ201:01:19.211:01:51
261. AigaRuciņaASK PatriaSN20201:01:46.381:02:06
262. KasparsPorietisĀdažiVN40201:01:39.941:02:07
263. AgitaPoleRīgaSN20201:01:55.161:02:09
264. LieneKrūzeMaratona klubsĀdažu novadsSN30201:02:05.611:02:13
265. JulijaBuinovaRigaSN20201:01:58.011:02:34
266. SandraLauskaESDAUGAVPILSSN30201:01:53.551:02:35
267. EdgarsLauskisESRĪGAVN30201:01:54.001:02:35
268. MontaKrilovaRīgaSN20201:02:24.691:02:47
269. DenissBartaševičsAna6isTbIRigaVN30201:02:34.611:02:49
270. TatjanaPotrubeikoRigaSN20201:02:47.101:02:54
271. JurisGaidelisMaratona klubsCēsisVN60201:02:47.211:02:58
272. EduardsGrebežsDaugavpilsDaugavpilsVN20201:02:32.581:03:02
273. LuīzeTjarveDaugavpilsSN20201:02:41.541:03:12
274. DainisSusejsRēzeknes tehnikumsRēzekneVN40201:02:51.221:03:23
275. EversSkrimblisDaugavpilsVNJ201:02:55.531:03:24
276. AnnijaBūmaneLiepājaSN30201:02:56.331:03:31
277. RenārsSladzevskisJamaica teamKingstonaVN40201:03:30.661:03:31
278. KārlisKrīgalisBarkavaVN30201:03:05.421:03:33
279. AntonsPoļskihsRīgaVN30201:02:54.701:03:35
280. SilvijaErvikaMaratona klubsAizputeSN50201:03:27.441:03:49
281. AleksandraBērziņaBBBērziņiRīgaSN30201:03:16.681:03:55
282. ĒriksBērziņšBBBērziņiRīgaVN30201:03:19.921:03:59
283. IngaNovikaALOJA-STARKELSENRīgaSN40201:03:31.241:04:01
284. JānisBormanisnordic by natureVidzemeVN40201:03:24.471:04:03
285. IlzeSniegaJelgavaSN30201:03:56.551:04:24
286. KasparsSniegsJelgavaVN40201:03:56.771:04:24
287. AivarKaljusaarViljandiVN50201:04:31.221:04:32
288. AnastasijaLapekinaDaugavpilsSNJ201:04:45.201:04:51
289. DairisKandelisRīgaVN40201:04:15.481:04:55
290. JelenaKopasovaDa-maratonsDaugavpilsSN30201:04:27.211:04:56
291. MārītePlečkenaDaugavpilsSNJ201:04:27.651:04:57
292. IevaRuģeleBlondRunJēkabpilsSN30201:04:32.601:04:59
293. DiānaZačestaBlondRunJēkabpilsSN30201:04:32.681:04:59
294. RutaSusejaRēzekneSN40201:04:31.251:05:03
295. AgraIelejaRīgaSN40201:05:07.471:05:28
296. RalfsBrucisSPORTLANDRīgaVN20201:05:23.281:05:49
297. DmitrySalnikovRīgaVN50201:05:05.091:05:52
298. GintaGusareRīgaSN50201:05:16.381:05:53
299. KristapsBicānsDaugavpilsVNJ201:05:28.191:05:55
300. LindaJurjureKuldīgaSN30201:05:23.741:05:57
301. IevaPaškevičaBebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskIlūkstes novadsSNJ201:05:29.391:06:05
302. TetianaNovoselskaHarkovsSN40201:05:41.011:06:09
303. ArtaPurvīteRīgaSN30201:05:57.481:06:39
304. DmitrijsProcvetovsOgreVN30201:06:04.071:06:45
305. RūtaKalniņaRun for funAizputes pagastsSN30201:06:31.531:06:54
306. RudītePutniņaRun for funBuciņiSN30201:06:31.011:06:54
307. JānisKalniņšRun for funAizpute-RīgaVN30201:06:31.411:06:55
308. InitaKlidzejaDaugavpilsSN20201:06:29.121:07:04
309. JurisBērziņšJurBerOlaineVN50201:06:19.111:07:07
310. RihardsNovickisDaugavpilsVNJ201:06:50.201:07:13
311. IntaHansoneDobeleSN40201:06:38.201:07:15
312. VēsmaUšpele1/4VIVAMaltaSN40201:06:29.511:07:15
313. GundarsBēmsJelgavas novadsVN30201:06:55.741:07:16
314. AliseGromuleRīgaSN20201:07:01.751:07:29
315. AleksejsČuvailovsSPORTLANDRīgaVN20201:07:43.211:07:57
316. ElvisJaundzemsDaugavpilsVNJ201:07:54.411:08:21
317. AlīnaLazukoDaugavpilsSNJ201:08:02.061:08:31
318. MaksimsKuzminsDaugavpilsVN20201:08:01.261:08:35
319. VasilijsBerjozaDaugavpilsVN60201:07:50.841:08:36
320. YuliaYakupovaRigaSN30201:07:50.561:08:37
321. EvitaFrančenkoJurmalaSN30201:08:06.531:08:43
322. RutaKozlovskaMadonaSN50201:08:13.331:08:45
323. InāraSaulevičaCeram OptecDaugavpilsSN30201:08:22.751:09:04
324. AnnaRužaSaules skolaDaugavpilsSN20201:09:06.421:09:17
325. AstrīdaVēja-ĀboliņaSPORTLANDGulbeneSN50201:08:47.071:09:17
326. LīvaVilcāneSaules skolaDaugavpilsSNJ201:09:06.151:09:17
327. PoļinaPetruhinaSN20201:09:18.471:09:40
328. AigaŠternaSPORTLANDRīgaSN20201:09:29.291:09:53
329. DiānaBulašaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsSNJ201:09:21.441:09:55
330. AndrejsTokarevičsRīgaVN30201:09:21.311:09:58
331. GunitaZablovskaLiepājaSN30201:09:30.611:10:03
332. EduardsRuskihsGalantusRīgaVN30201:09:30.691:10:04
333. OlitaPoplavskaSK MagnenKomandaSN40201:09:48.831:10:11
334. RomānsVasiļjevsRēzekneVN30201:10:21.321:10:43
335. NadeždaJefimovaDaugavpilsSNJ201:10:44.311:11:01
336. NataļjaTumanovaDaugavpilsSNJ201:10:44.041:11:01
337. EgilsSmilgasia CartieroGulbeneVN50201:10:45.091:11:12
338. AleksandrsIvanovsDaugavpilsVNJ201:11:15.251:11:24
339. LadaŠilovaDaugavpilsSN20201:11:13.261:11:35
340. DarjaŠilovaDaugavpilsSN20201:11:13.721:11:35
341. AgneseMeikšāneSPORTLAND/NIKESN30201:11:17.791:11:54
342. ValtersSomsDaugavpilsVNJ201:11:27.121:11:55
343. EvitaGorbikaDaugavpilsSNJ201:11:30.041:12:12
344. ŅinaFlaksmaneRigaSN30201:11:45.911:12:21
345. AleksandrsVoinoRīgaVN40201:12:24.861:12:25
346. JelizavetaBelousaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsSNJ201:12:33.151:12:42
347. KristīneRabkevičaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneSN20201:12:57.931:13:13
348. AigarsEglājsMedaļas būs?RīgaVN20201:12:54.551:13:32
349. IngaZalāneMedaļas būs?RīgaSN20201:12:54.631:13:32
350. KārlisKalniņš-VindedzkalnsRīgaVN50201:13:35.901:13:56
351. LigitaKurmePREIĻISN30201:13:50.671:14:16
352. LīgaRužaLATRAPS skrienBabīteSN50201:14:08.211:14:42
353. BrigitaGreļevskaDaugavpilsSN20201:14:41.341:15:13
354. JanaKantāneDaugavpilsSN20201:14:41.841:15:13
355. AlfrēdsRadvilsRīgaVN30201:14:42.831:15:22
356. IlzePelēceVSK NoskrienOzolniekiSN50201:15:10.741:15:35
357. AnitaJansoneMazie mocītājiJelgavaSN30201:15:19.931:15:47
358. IrinaSergejevaDaugavpilsSNJ201:15:23.201:15:52
359. ViktorijaVišņevskaDaugavpilsSNJ201:15:24.241:15:52
360. LindaPutniņaPutniņi.lvRaganaSN30201:15:30.661:16:04
361. LauraGrigorjevaDaugavpilsSNJ201:15:38.761:16:07
362. BaibaSvokaDaugavpilsVNJ201:15:39.191:16:08
363. HaraldsSomsDaugavpilsVNJ201:16:13.381:16:22
364. MartaKiore-KučiereSalaspilsSN30201:15:50.821:16:24
365. ArvīdsTareilaSK OzolniekiJelgavaVN60201:16:02.241:16:27
366. ViktorsSafutinsMARATONA KLUBSRīgaVN60201:16:09.141:16:54
367. AleksandrsVilmanisDaugavpilsVNJ201:17:32.031:17:48
368. MāraKļaviņaSK MAGNENRēzekneSN50201:17:14.441:17:51
369. AleksejsDubroDaugavpilsVNJ201:17:11.311:17:54
370. JekaterinaSerajaRīgaSN20201:17:30.621:17:56
371. SandraSiņevskaDaugavpilsSNJ201:17:51.851:18:27
372. AndrisRomulisDaugavpilsVNJ201:17:59.391:18:32
373. DaceMarķitāneRīgaSN20201:18:50.221:19:11
374. LauraŠubrovskaRēzekneSN20201:19:49.391:20:05
375. LigitaJonāneDaugavpilsSNJ201:19:51.831:20:32
376. LāsmaKucinaDaugavpilsSNJ201:20:11.611:20:51
377. MadaraStabeSkrundaSN30201:21:16.521:21:50
378. ViktorijaAdamovičaDaugavpilsSNJ201:22:35.211:23:15
379. SvetlanaBogdanovaDaugavpilsSNJ201:22:46.171:23:15
380. ĒriksPūleRīgaVN60201:27:37.781:28:28
381. AnnaSpranceDaugavpilsSNJ201:28:08.321:28:46
382. IneseMalinaDaugavpilsSNJ201:28:23.151:29:01
383. VitaKuznickaDaugavpilsSNJ201:28:26.291:29:04
384. ViktorijaSokolovskaDaugavpilsSNJ201:29:13.201:29:48
385. LīvaLiepiņaDaugavpilsSNJ201:29:14.971:29:50
386. IrinaSalovaJurmalaSN40201:43:05.191:43:51
- RolandsAleidzānsHKDaugavpilsVNJ0DNF
- AndrisAščuksSK Metroons/ NikeRīgaVNJ0DNF
- MegijaHakimovaHKDaugavpilsSNJ0DNF