Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāRīgas pusmaratons / 29.04.2012

S1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GintaKrūzēnaAizputes vidusskolaAizpute10:25:05
2. IlvaValdonePreiļu kraukļiPreiļi10:25:29
3. AmandaLaučjunaOgres sporta centrsĶegums10:25:58
4. MartaBādereAizputes vidusskolaAizpute10:26:56
5. SabīneVeisaVS JŪDZEĶegums10:27:52
6. LuīzeOpolāizturiba.lvIkšķile10:28:02
7. EvaDreimaneAizputes vidusskolaAizpute10:28:33
8. SabīneValtasaMārupes vidusskolaMārupe10:28:50
9. Adele-IlgaSpigovskaArkādijaRīga10:29:50
10. UndīneUlmanemotokurzemeNīgrande10:30:01
11. AnnaPenceRīga10:31:32
12. IrēnaZvirbuleMārupes vidusskola10:31:38
13. Undīne-GabrielaĢērķeRīga10:33:11
14. AneteMālkalneUijā uijāSmiltene10:34:32
15. IevaMurņikovaMārupes vidusskola10:35:33
16. EmīlijaStaģeMārupes vidusskola10:35:38
17. IevaKļavnieceLSCRīga10:38:03
18. Marta-NellijaBrokaVSK NoskrienRīga10:38:09
19. SindijaLegzdiņaMārupes vidusskola10:40:21
20. MegijaRoģeMārupes vidusskola10:42:31
21. JustīneLazdaMārupes vidusskola10:42:35

S2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ĒrikaGribonikaPreiļu BJSSPreiļi10:22:43
2. MaijaJansoneAizputes vidusskolaAizpute10:25:12
3. UllaTrukšāne, Salaspils zīriņi/RRS10:26:19
4. KristaKļavnieceLSCRīga10:28:12
5. HertaŠmiteRīga10:31:05
6. Karlīna-IevaGasiņa, Salaspils zīriņi/RRSSalaspils10:32:44
7. RūtaJurgevicaVSK NoskrienRīga10:33:01
8. Anna-KristaEškinaVSK Noskrien-BE44Valmiera10:33:19
9. DanielaVāvereVSK NoskrienRīga10:35:17
10. AgneseAhunaMārupes vidusskola10:35:18
11. AmandaBrizgaDunalka10:35:43
12. Paula-KristaKreigereRīga10:38:11
13. Nikola-KristaIvanovaMārupes vidusskola10:47:44

S3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DiānaPanovskaSS ArkadijaRīga10:20:37
2. ZaneSiliņaSK Metroons/ Nike Riga RunSigulda10:21:42
3. LīgaGirgensoneind.Rīga10:21:44
4. JolantaLiepiņaSPORTLATRīga,Salacgrīva10:21:58
5. ZaneŽildePļaviņas10:22:29
6. JekaterinaSokunova10:22:39
7. IlonaDaģeVSK NoskrienJelgava10:23:17
8. DiānaŠika10:23:29
9. IngaBergholdeValkaValka10:24:30
10. EvijaMelbergaVSK NoskrienRīga10:24:37
11. IevaBernardeNIKE RIGA RUNRīga10:24:44
12. IngaHeidemaneMARATONA KLUBSKuldīga10:24:45
13. AijaLinēRīga10:25:07
14. LīgaGrundšteineswedbankRīga10:25:08
15. UnaZērandeAizputes vidusskolaAizpute10:25:40
16. AlesiaVaskovichMogilevMogilev10:25:43
17. EvijaRozīteLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja10:26:05
18. AndaZomerfeldesportacentrs.comRīga10:26:20
19. KitijaSteseleSPORTLATOgre10:26:29
20. GitaVilensoneRīga10:26:31
21. AijaKlāneAizputes vidusskolaAizpute10:26:33
22. MadaraBērziņaIecava10:26:38
23. ZaigaKalniņaRīga10:26:58
24. AijaKandelePiņķi10:27:04
25. LūcijaCiekureSwedbankRīga10:27:24
26. SigitaValkovskaMARATONA KLUBSVentspils10:27:26
27. Sanita-IevaSparāneNIKE RIGA RUNRīga10:27:27
28. IneseVasiļjevaRīga/ Smiltene10:27:27
29. IngaBernāneJelgava10:27:30
30. MārīteStraumeRE&RE10:27:50
31. ElgaBabreVSK NoskrienRīgas raj.10:27:51
32. RitaŠteinbergaMaratona klubsPiltene10:28:04
33. VinetaPētersoneRīga10:28:05
34. IlzeValerteMARATONA KLUBSVentspils10:28:07
35. IndraGailāne10:28:08
36. JanaTīlikaRīga10:28:16
37. IlonaKārkliņaA 2Sigulda10:28:19
38. IndraMucenieceNIKE RIGA RUN10:28:23
39. MairaBebrisaSwedbankRīga10:28:39
40. AigaRakēvičaDarba RūķiRīga10:28:50
41. AijaVoitkevičaKubas kokerspanieliJūrmala10:28:50
42. ElīnaAndersoneIkšķile10:28:53
43. ĒrikaOzoliņaCēsis10:28:56
44. IntaCīmureCīmurēniRīga10:29:07
45. KristīneGržibovskaVSK NoskrienRīga10:29:13
46. RandaMisāneNīgrande10:29:19
47. AgritaPatmalnieceRīga10:29:21
48. GuntaIndričevaČība un KauliņšRīga10:29:37
49. IevaPreisaMāsas PreisasRīga10:29:40
50. LīgaValtere10:29:47
51. SanitaPavļukeviča10:29:51
52. LieneAtvareRiga10:29:54
53. GintaIvanovskaKuldīga10:29:54
54. DaceStrazdiņaKuldīga10:29:54
55. SeileDžanitaMārupes vidusskola10:29:57
56. VinetaLupikaVichy10:29:58
57. ElīnaBrice-MatisoneRīga10:30:01
58. LilitaZelleVSK NoskrienRīga10:30:12
59. JutaPreisaMāsas PreisasRīga10:30:20
60. ZaneRorbahaTalsi10:30:21
61. InaServuta10:30:23
62. IevaPastareStar-team10:30:48
63. JūlijaĻebedevaRīga10:30:56
64. IlzeMazureOlaine10:30:58
65. AndaMasaļskaRĪGA10:31:05
66. LieneCināte10:31:07
67. AgneseKrastiņa10:31:08
68. ElīnaKrūkleSPORTLAT10:31:08
69. LindaLūseDarba Rūķi un draugiRīga10:31:24
70. InetaTāreDarba rūķiRīga10:31:24
71. KristīneZvingēvica-KalniņaDarba Rūķi un draugiRīga10:31:26
72. AsjaStrogonovaTalsi10:31:41
73. LīgaOzolaNIKE RIGA RUN10:31:42
74. IngaCirseMārupes vidusskola10:31:47
75. AllaRadžabova-CinovskaAizputes vidusskolaAizpute10:31:51
76. AnitaKrūmiņaKuldīga10:31:56
77. MadaraPirtnieceLiepāja10:31:56
78. IlzeRēdereSwedbankRīga10:32:04
79. KristīneSalmiņaDarba rūķi un draugiRīga10:32:09
80. DianaPatejenokaRīga10:32:17
81. MāraVīksneDarba rūķiRīga10:32:35
82. MarinaNikolajevaSwedbankRīga10:32:36
83. AijaApseRīga10:32:47
84. AgneseVasiļjevaJelgava10:32:47
85. JekaterinaČernobrovaja1188.lv10:32:49
86. IlzeBurtnieceind.Sigulda10:32:50
87. ElīnaSlaidiņaRīga10:32:54
88. KristīneNartiša10:32:54
89. SandraGaileOgresgals10:32:59
90. HetijaPuntule-TumašaRīga10:33:06
91. AnitaSaulīteRīga10:33:07
92. ZaneČilipāneBrīvsolis10:33:12
93. ĒrikaSiļčenokaRīga10:33:29
94. ArtaKazekaISOSTAR10:33:33
95. OlgaMoteOgre10:33:44
96. KristinaMarčukaSWEDBANKRīga10:33:49
97. KristīneGromaValmiera10:33:51
98. OlīvijaSpēlmaneRīga10:34:04
99. AgneseVēzeVSK NoskrienLiepāja10:34:18
100. MaijaĶudaRīga10:34:18
101. YuliyaStsiapanavaMogilevMogilev10:34:24
102. IvetaSviklāneSaulkrasti10:34:30
103. ZaneKārkliņaRīga10:34:34
104. ZaneBormane10:34:38
105. MargitaDinneindividuāliRīga (Liepāja)10:34:40
106. ZaneVanagaDarba Rūķi un draugiIkšķile10:34:52
107. SandaKrieviņaRīga10:34:54
108. SindijaMisaRīga10:34:54
109. RenāteUzulnieceSwedbankAizkraukle10:34:55
110. LīvaUmbraškoDobele10:34:59
111. AgneseŠmala-ŠmāliņaRīga10:35:15
112. AirisaTiltiņaRīga10:35:18
113. KristīneŠiļūnarīga10:35:19
114. AnnaKlestrovaRīga10:35:22
115. AgneseGržibovskaVSK NoskrienRīga10:35:26
116. IevaKalniņaČība un KauliņšRīga10:35:27
117. AgijaLezdiņaNIKE RIGA RUNValmiera10:35:28
118. DagnijaPriedeJelgava10:35:28
119. VijaFogeleVentspils10:35:31
120. LieneDobeleKubas kokerspanieli10:35:39
121. RegīnaSpalviņaMārupes vidusskola10:35:48
122. DiānaRožkalneFILTERRīga10:36:00
123. IneseAstaševskaKuldīga10:36:03
124. SilvijaLočmeleMārupes vidusskola10:36:13
125. InitaVoilaka10:36:14
126. JolantaUmbraškoSK Reir DobeleDobele10:36:59
127. EvaLūseRīga10:37:48
128. DainaŠnikvaldeVichy10:37:56
129. TatsianaYeusikavaMogilevMogilev10:38:28
130. VolhaHalavachMogilevMogilev10:40:44
131. AgitaTimaNIKE RIGA RUNRīga10:41:17
132. LeldePikšenaNIKE RIGA RUNLielvārde10:41:17
133. InetaJurgevicaVSK NoskrienRīga10:45:40
134. LindaPutniņaVārnukrogsRīga10:46:09
135. GuntaDauģe10:46:13
136. AlenaRamanavaMogilevMogilev10:48:24
137. IntaBērante-SukarukaPriekuļi10:49:18

S4

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlonaKojalovičaMilitārā policijaBabīte10:22:13
2. ZitaSproģeZIEMEĻLATVIJAValka10:24:05
3. LitaDzelmeRīga10:24:49
4. DžanitaFreijaTurlava / MARATONA KLUBSKuldīgas novads10:25:57
5. IvetaLiepiņas/b DENDERIRiga10:26:37
6. IneseSirmāTirza10:27:02
7. IngaZiediņaMARATONA KLUBS/VSK NOSKRIENAizkraukle10:28:11
8. IvetaLetapureSwedbankRīga10:28:14
9. SigneTomsoneRīga10:28:38
10. DzintraPenceTalsi10:28:57
11. DaceAņiskovecaTalsi10:29:24
12. AntraEzeraTalsi10:29:25
13. IlonaLoginaRīgas raj.10:30:00
14. RitaSkrastiņaSmiltene10:30:37
15. AijaStengrevicaMARATONA KLUBS10:32:21
16. AivaBangaEzeres AsniEzere10:33:04
17. IevaVītolaRīga10:33:44
18. DaceTītmaneVichy10:33:48
19. VitaBērziņaRīga10:38:19
20. LieneLazdaMārupes vidusskola10:40:47

S5

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SantaLorenceOzolniekiJelgava10:26:05
2. AijaLāceValka10:27:04
3. MarinaKazarceva-VilinskaMARATONA KLUBS/VentspilsVentspils10:27:37
4. AnitaZālīteind.Sigulda10:28:44
5. SailaJansoneMARATONA KLUBSKuldīga10:28:50
6. AnnaGlāzereVecpiebalga10:30:14
7. ZinaidaGrīnbergaVSK NoskrienRīga10:33:12
8. JeļenaGorbatripower.lv triathlon teamRīga10:33:22
9. GaidaBiteRīga10:33:35
10. GundegaKlapere10:35:47
11. AntraĀriņaAA SPORTRīga10:35:52
12. LīgaLagzdkalneMārupes vidusskola10:36:04
13. MairitaElbreteRīga10:39:13

V1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EdgarsAseris-IndriķisBruņinieksRīga10:21:14
2. Artūrs-NiklāvsMedvedsAizputes vidusskolaAizputes novads10:21:37
3. IļjaTaratutinsRīgas 51.vidusskolaRīga10:21:52
5. RaimoVīgantsMadonas BJSSMadona10:22:30
6. TadasJankūnasSporto PasaulisLietuva10:22:31
7. RainersTrubačsindividuāliPreiļi10:23:13
8. DānielsRutkisMadonas BJSSMadona10:23:23
9. RūdolfsZosārsSporta Skola "Arkādija"Rīga10:24:21
10. Niklāvs-RaitisPrūsisRīga10:24:59
11. TomassKrūzēnsAizputes vidusskolaAizpute10:25:15
12. ValtersDzelmeMārupes vidusskola10:26:53
13. KristiansStaņaRīga10:27:07
14. KristapsAksenoksCSDDRiga10:27:10
15. EdijsDreimanisAizputes vidusskolaAizpute10:27:26
16. KristapsCirsisJelgava10:27:36
17. EdgarsKraujiņšMārupes vidusskola10:27:50
18. KristapsKārkliņšA2Sigulda10:27:54
19. MatīssSaulīteRīga10:28:32
20. JēkabsJansonsMārupes vidusskolaRīga10:29:37
21. DāvisKalniņšRīga10:29:46
22. GustavsLukstiņšSporta skola "Arkādija"Rīga10:30:26
23. TomsJansonsFLOATING UNIVERSE10:30:38
24. HelmutsSiliņšJelgava10:31:16
25. DāvidsRadžabovsAizputes vidusskolaAizpute10:31:27
26. VernersKāpiņšAizputes vidusskolaAizpute10:31:49
27. Ralfs-RaitisTiltiņšRīga10:31:50
28. Pauls-KristersMauraMārupes vidusskola10:31:57
29. KristapsMagoneMārupes vidusskola10:31:57
30. Mārtiņš-RobertsMatisonsSporta skola "Arkādija"Rīga10:32:30
31. ReinisBurtnieksind.Sigulda10:32:35
32. EmīlsSaulīteRīga10:32:36
33. KrišjānisDobelisMārupes vidusskola10:33:43
34. ArtūrsBondarsJaunais VilnisMārupe10:33:43
35. ArmandsTiltiņšJēkabpils10:33:48
36. MatīssDambergsMārupes vidusskola10:33:55
37. ArtisĀboliņšMārupes vidusskola10:34:06
38. Toms-KārlisBērziņšMārupes vidusskola10:34:26
39. KristofersSpalviņšMārupes vidusskola10:34:52
40. MadarsPūpolsAizputes vidusskola/ MARATONA KLUBSAizputes novads10:35:13
41. GatisTumašsSpararatsRīga10:35:25
42. KristofersVāvereVSK NoskrienRīga10:37:38
43. KārlisĶemersMārupes vidusskola10:40:53
44. EmīlsLazdaMārupes vidusskola10:41:55
45. AgnisKrasovskisSPORTLAT10:43:15

V2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. TomassKalniņšSK Metroons/ Nike Riga RunValmiera10:19:06
2. ValdisBogdanovsAizputes vidusskola10:19:15
3. AustrisBogdanovsPreiļu kraukļiPreiļi10:19:55
4. AlvisFreidenfeldsSK Metroons/ Nike Riga RunRīga10:20:35
5. DidzisMalderis, Salaspils zīriņi/RRSSalaspils10:20:48
6. AigarsPatmalnieksRīga10:21:14
7. Zigmārs-JāzepsKļaviņšXtreme SportsRēzekne10:21:55
8. OjārsLejaZiemeļkurzeme OKTalsi10:22:02
9. RaivisMarčenkovs, Salaspils zīriņi/RRSSalaspils10:22:08
10. UgnisJankūnasSporto PasaulisLietuva10:22:22
11. KārlisLūsisCarnikava10:22:35
12. Romāns-AleksandTiibergsMārupes vidusskola10:24:16
13. JānisVidovskisPĒDU NAV-110:24:55
14. RihardsKudinsVSK NoskrienJurmala10:24:56
15. KrišsMihejevsMārupes vidusskolaMārupe10:25:16
16. DagnisSaulītisSPORTLATRīga10:26:35
17. ArmandsVasiļjevsMārupes vidusskola10:26:53
18. UlvisZirdziņšMārupes vidusskola10:27:25
19. RičardsAtvarsĶekava10:27:30
20. AndrisDaubergsMārupes vidusskola10:27:45
21. JurisBaumanisJūrmala10:28:34
22. RomānsKubrenkovsVentspils10:32:03
23. OskarsMagoneMārupes vidusskola10:33:14
24. ErnestsDzelmeMārupes vidusskola10:36:41
25. EdvartsEndziņšMārupes vidusskola10:36:41
26. LaurisKrasovskisSPORTLAT10:37:14
27. ElvisKrustiņšMārupes vidusskola10:46:59
28. EndijsMagoneMārupes vidusskola10:47:00

V3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DainisStepeSPORTLATTurlava10:17:19
2. UldisĶemers10:17:34
3. JaroslavsHaļimoškinsSK Metroons/ Nike Riga RunRiga10:17:52
4. ArnoldsĀriņšSK Metroons/ Nike Riga RunRīga10:18:20
5. AleksejsPodšibjakinsArkādijaRīga10:18:42
6. ArnisOzoliņšNIKE RIGA RUNValka10:18:58
7. SandrisŠikaModernā PieccīņaUlbroka10:19:02
8. DzmitryTsitouMogilevMogilev10:19:04
9. DanielsKārkliņšSigulda10:19:17
10. ArmandsĀriņšAA SPORTRīga10:19:23
11. ĢirtsKazmanisLSCRīga10:20:35
12. AgrisDzenītisRīga10:21:01
13. JānisZoldnersEMRīga10:21:08
14. KārlisŠteinbriksSmiltene10:21:10
15. MārtiņšZariņš10:21:20
16. PavelVaskovichMogilevMogilev10:21:22
17. PavelYeusikauMogilevMogilev10:21:34
18. ReinisRozītisLiepājas vieglatlētikas klubsLiepāja10:21:37
19. ZigmārsKašsNIKE RIGA RUN10:21:42
20. SandrisIvanovsRīga10:21:55
21. KristapsCelmsLsc City fitnessRīga10:22:04
22. AgnisĀriņšAA SPORT10:22:06
23. MatīssĀbelītis-Cēsis10:22:20
24. ArtūrsLevinsVSK NoskrienOlaine10:22:26
25. ArtūrsBeļūnsSwedbankSkrīveri10:22:29
26. MārisRorbahsTalsi10:22:34
27. AndisĀriņšAA SPORTRīga10:22:37
28. ArtūrsJansonsJamesonLiepaja10:22:42
29. MarkWhale10:22:51
30. ArtisIesmiņšSchneider-ElectricRīga10:23:07
31. ArnisMīderisNIKE RIGA RUN10:23:15
32. ArtūrsGloveckis10:23:16
33. ArnisNoveičuksFTL LogisticsAntūži10:23:20
34. JānisMarhilēvičsNIKE RIGA RUN10:23:43
35. KasparsGrīnbergsVSK NoskrienRīga10:24:00
36. VitautsLaučjunsVS JŪDZEĶegums10:24:09
37. IvarsRakēvičsDarba RūķiRīga10:24:17
38. MārcisMārtiņsonsAizputes vidusskolaAizpute10:24:29
39. AgrisJansonsTukums10:24:36
40. VjacheslavsKochetkovsBalozi10:24:38
41. AlekseiAvanessov10:24:47
42. RaivisGrīnbergsRīga10:24:49
43. DenisAntavjevs10:24:56
44. RolandsUsānsOdziena10:25:02
45. MihailsTomsonsRiga10:25:03
46. Ģirts-PatriksKlapersPatriks&ampValmiera10:25:06
47. ArtūrsLindeAizputes vidusskola10:25:11
48. AigarsMassB e a t M a s t e r . l vRīga10:25:30
49. GvidoBorovskisRiga10:25:31
50. MārisŠipkovsFILTER10:25:34
51. MārisKokinsNIKE RIGA RUN10:25:35
52. RihardsJakubānsRīga10:25:36
53. AinārsAdukanisRīga10:25:55
54. JānisEcētājsMilitārā policija10:26:06
55. ElmārsPopakulsMilitārā policija10:26:07
56. JānisĶirsis10:26:13
57. AivarsMežvēversNIKE RIGA RUN10:26:15
58. AndrisRēders10:26:19
59. IvoŽereļinsNIKE RIGA RUN10:26:24
60. ViestursRudzītisAizputes vidusskola10:26:34
61. GatisMaķevicsRīga10:26:45
62. AndisKovaļevskis10:26:45
63. RobertsSproģisMilitārā policija10:26:45
64. GuntisStrautiņšLiepājas vieglatlētikas klubsLiepāja10:26:51
65. CyrilDucRīga10:27:00
66. ArnisMālbergs10:27:10
67. AleksandrsVališevskisRīga10:27:13
68. ImantsAntužānsRīga10:27:19
69. JānisKarāns10:27:21
70. EdgarsPīčsRīga, Alūksne10:27:34
71. AleksejsKostinsRīga10:27:40
72. ArtisSkujaRīga10:27:49
73. GintsLasmanisVSK NoskrienTalsi10:27:50
74. JānisDreiškinsSPORTLAT.Ikšķile10:28:09
75. GuntisBerķisRīga10:28:10
76. SandisSproģisLattelecom10:28:28
77. KristapsPursRīga10:28:43
78. GeorgijsŅetipanovsRīga10:29:04
79. ArnisBērziņšRīga10:29:04
80. GatisPuikāns10:29:07
81. TomsZālītis10:29:10
82. AliaksandrKleshchanokMogilevMogilev10:29:12
83. EdgarsMiezītisNIKE RIGA RUN10:29:15
84. MārtiņšSandersDarba RūķiRīga10:29:28
85. EdgarsBērziņšDarba Rūķi un draugi10:29:33
86. DāvisKalniņšRīga10:29:39
87. ArtisNīgalsVichy10:29:40
88. EdgarsKorčaginsDarba rūķi un draugiRīga10:29:43
89. AndrisSkuja2 koki un citi zvēriValmiera10:29:46
90. JānisSpirģisTukums10:30:04
91. SergejsMasaļskisRīga10:30:10
92. AnsisGornavsSigulda10:30:18
93. EgilsStarisStar-teamVentspils10:30:48
94. JānisBaumanisSwedbankRīga10:32:32
95. SandisČilipānsBrīvsolis10:33:12
96. MatīssBieziņšISOSTAR10:33:34
97. JānisBormanis10:33:51
98. IvarsKrastiņšRīga10:35:20
99. MareksTumašsSpararatsRīga10:35:25
100. IntsKauliņšRīga10:36:14
101. RomanRomanovMogilevMogilev10:48:25

V4

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DenissGorbatripower.lv triathlon teamRiga10:19:18
2. EdijsKizenbahsSK Metroons/ Nike Riga RunKandava10:19:48
3. AndrisKojalovičsMilitārā policijaBabīte10:20:30
4. JānisAndersonsVSK NoskrienRīga10:21:58
5. DzmitryHalavachMogilevMogilev10:22:12
6. EdgarsFreilibsSK Metroons/ Nike Riga Run10:22:30
7. NormundsPaškoLSC10:23:40
8. DidzisMatvajsLatvijas Šķēpmetēju KlubsJaunjelgava10:23:44
9. GuntarsVilciņšindividuāliOgresgals10:23:46
10. RonaldsLiepiņšRīga10:24:01
11. ViestursDzirkalisTalsi10:25:03
12. AgrisŠipkovsFILTERJūrmala10:25:16
13. UldisBiezaisRīga10:25:38
14. ArtūrsBrencisTeikas kalnsRīga10:26:00
15. KasparsAksenoksCSDDRiga10:26:47
16. EdgarsZālītisUlbrokas skrējējiRīga10:27:05
17. DmitrijsSilajevsRīga10:27:29
18. AigarsMuķielisValmiera10:27:58
19. RaimondsLočmelisRīga10:30:40
20. ArmandsBergsNIKE RIGA RUNValmiera10:33:28
21. JānisRomānsGarkalnes nov.10:33:36
22. MārisSparānsKrustpils10:36:02
23. VilnisPriedītisSPORTLAT.Rīga10:42:24
24. JānisPutniņšVārnukrogsJūrmala10:46:09

V5

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GundarsOšmucnieksSK Metroons/ Nike Riga RunBabīte10:19:08
2. ArnisĀbelītisCēsis10:21:24
3. AivarsŽugrisPreiļiPreiļi10:21:36
4. JānisLagzdkalnsMārupeMārupe10:22:19
5. JānisKaimiņšSPORTLAT10:22:47
6. LeonsSeškensBeitēni RKMadona10:23:33
7. JurijsKonovalovsVangaži10:23:52
8. AndrejsPriedītisIndividuāliRīga10:24:17
9. TālisAuniņšValkaValka10:25:14
10. RolandsLaveiķisCarnikavas sporta centrsCarnikava10:25:23
11. JānisVilinskisMARATONA KLUBS/Ventspils10:29:04
12. JurisGaidelisCēsis10:31:10
13. VilisMednisindividuāliSmiltene10:31:37
14. GvidoĢērķis10:32:36
15. Jans-Kristers-EMauraMārupes vidusskola10:35:10