Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā33. skrējiens apkārt Vaidavas ezeram 2014 / 06.07.2014

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks
1. AnatolijsMacuksJēkabpils sporta centrs, Valsts policijaJēkabpilsV3510:39:15.350:39:16
2. KārlisVīksneMeridiānsCēsisV2210:40:57.750:40:58
3. JānisKūmsAsics/Veikals MaratonsGaujienaV2210:41:19.000:41:19
4. UģisKarasevsV3010:41:42.500:41:43
5. JānisĢērmanisStāmerienaGulbeneV3510:42:06.900:42:07
6. ValdisŅilovsOGREOgres novadsV3510:42:31.800:42:32
7. AntisZundaV5010:43:17.650:43:18
8. MārcisBokmanisSputnik SweetheartRīgaV3010:43:33.100:43:34
9. ArtisSmerliņšLaiksCeltLiepaV4510:44:14.150:44:15
10. ArtisLoginsRekovaBalviV1810:44:15.700:44:16
11. AnsisŠteinersSPORTLATAlūksneV2210:44:15.800:44:16
12. MārisBabrisironman.lvValkaV4010:44:39.150:44:40
13. PēterisLiepaZVOCValmieraV1810:44:40.450:44:41
14. RitvarsLērmeM 42V3510:45:03.800:45:04
15. MareksAntonsValmieraV3010:45:53.000:45:53
16. AndisGailisRipo autocentrsVALMIERAV3510:46:28.250:46:29
17. GatisŠtulbergsSK OzolniekiRīgaV2210:46:54.850:46:55
18. UldisKalniņšSmilteneV4510:46:59.850:47:00
19. IvarsLaktiņšFlorbola komanda FBK Valmiera/VIAValmieraV2210:47:06.300:47:07
20. KrišsMeļņikonis4.b dinamovalmieraV1410:47:11.750:47:12
21. ValdisTiltsVaidavaV5010:47:14.650:47:15
22. JurisGrodnisGulbeneV5010:47:23.850:47:24
23. ArnisĀbelītisCēsisV5510:48:38.150:48:39
24. ZigmundsZaulsV3510:48:44.950:48:45
25. IlgvarsĀboltiņšV5510:48:54.750:48:55
26. JānisSupeTirzaV6010:48:55.550:48:56
27. DidzisVīksneMeridiānsV2210:49:15.950:49:16
28. EdgarsKokorevičsKOKO teamValmieraV2210:49:18.250:49:19
29. AndisMotsVentspils maratona klubsJelgavaV3510:49:31.400:49:32
30. ArtūrsKārkliņšVaidavaV2210:49:38.550:49:39
31. AinārsSkrubisZiemeļkurzeme OKRīgaV4510:49:42.850:49:43
32. JurisJansonsRiga Ironman TeamRīgaV3510:49:55.650:49:56
33. NikolajsSaulītisLimbažiV4510:50:10.350:50:11
34. AinārsMazursV4010:50:17.750:50:18
35. AtisHeinolsZVOCValmieraV1810:50:23.150:50:24
36. NiksZaulsV1410:50:24.550:50:25
37. AigarsSavickisSmilteneSmilteneV5010:50:32.450:50:33
38. ArnisHansonsRīgaV2210:50:38.400:50:39
39. KārlisŠteinbriksSmilteneV1810:50:46.850:50:47
40. IvarsFērmanisAlūksneV5010:50:49.050:50:50
1. DaceLinaS3010:50:52.300:50:53
42. MārtiņšVabulisV3010:51:09.650:51:10
43. IgorsSavinsRigaV3010:51:17.600:51:18
44. AndželaLiepiņaZAS ValmieraValmieraS2210:51:21.050:51:22
45. JānisAmoliņšV5010:51:32.650:51:33
46. OskarsBērziņšBeverīnas novadsV2210:51:50.050:51:51
47. OskarsVidovskisMiksMazsalacaV1810:52:08.850:52:09
48. IntsVīksV2210:52:15.400:52:16
2. KristīneKuzņecovaS3010:52:19.900:52:20
50. JānisMednis-ValmieraV3010:52:21.950:52:22
51. TomsVeličkoVaidavaVaidavaV1810:52:33.250:52:34
52. AndrisJēkabsonsKSKVaidavaV2210:52:37.850:52:38
53. LīgaValdmaneZVOCKocēnu novadsS1810:52:40.600:52:41
54. RobertsDrākeRīgaV5510:52:43.350:52:44
55. MārtiņšJēkabsonsKSKVaidavaV2210:52:48.550:52:49
56. IntsUlmanisIK AuseklisVecumniekiV4510:52:49.300:52:50
57. AleksandrsGrotusV4010:53:11.400:53:12
58. AndrejsPriedītisvsk noskrienRīgaV5010:53:12.150:53:13
59. NormundsZaulsV4510:53:20.600:53:21
3. LeldeNeimandeVSK NoskrienCēsisS3010:53:38.800:53:39
61. MārisHeinolsZVOCValmieraV4010:53:41.400:53:42
62. GundarsRutkisV5010:53:41.550:53:42
63. DaceĀboliņaVaidavaVaidavaS2210:54:01.000:54:01
64. JānisĀboliņšVaidavaVaidavaV2210:54:01.200:54:02
65. KalvisLaubertsV1810:54:07.450:54:08
66. AijaRogāleJēkabpils sporta centrsKrustpils novadsS4510:54:21.150:54:22
67. MatīssĀbelītis-CēsisV2210:54:26.350:54:27
68. AigarsBelasovsVaidavaVaidavaV3010:54:29.450:54:30
69. AigarsFeldmanisĒrģemeV4510:54:33.450:54:34
70. AgnisBērziņšVSK NoskrienRīgaV2210:54:33.950:54:34
71. RenārsJēkabsonsNavVaidavaV1410:54:34.950:54:35
72. ErvīnsVeicsRīgaV4010:54:35.050:54:36
73. RobertsPutnisPūznis OKGULBENEV1410:54:58.750:54:59
74. MārtiņšKarasevsV3010:55:01.850:55:02
75. JānisŠilišņšV2210:55:07.400:55:08
4. IneseKokorevičaKOKO teamValmieraS3010:55:15.550:55:16
77. RihardsBergsBergs & CoValmieraV2210:55:26.000:55:26
78. MatīssMālnieksV1610:55:35.950:55:36
79. MartsDumbrovskisV1610:55:36.450:55:37
80. SandisĀboliņšVaidavaVaidavaV1810:55:37.250:55:38
81. KasparsPliķēnsV2210:55:42.950:55:43
82. RaivisKaritonsVaidavaVaidavaV2210:55:54.550:55:55
83. ValtsUlmanisAuseklisVecumniekiV1810:56:11.650:56:12
84. ArmandsLeitlandsHeldaRūjienaV2210:56:28.250:56:29
85. SigitaVāceRīgaS3510:56:32.550:56:33
86. DansGrasmanisV3010:57:00.800:57:01
87. AigarsŠucānsLatMet.comKocēniV3010:57:14.450:57:15
88. MairisMušpertsHeldaRūjienaV2210:57:16.050:57:17
89. MārcisPikšēnsValmieraV1810:57:20.900:57:21
90. IvarsLoginovsV4510:57:21.250:57:22
91. AivarsKrastiņš5:00 AMValkaV5010:57:27.850:57:28
92. JānisStūrītisTuraida, SiguldaV3510:57:29.850:57:30
93. ArnisAttekaAS Rīgas induviduālie skrējejiRīgaV2210:57:45.550:57:46
94. LaurisPēkšēnsV3510:57:56.750:57:57
95. DaceSpalvaKocēnu novadsS2210:58:02.750:58:03
96. PēterisCābulisVSK NoskrienValkaV3510:58:08.550:58:09
97. JānisBrencisBeverīnas novadsV3010:58:08.850:58:09
98. RaimondsDūmiņšV3010:58:14.700:58:15
99. VairisKrauklisPrivātbūveSmilteneV6010:58:21.050:58:22
100. IvetaLiepiņaMETROONSRigaS4510:58:21.200:58:22
101. GuntarsEglītisV2210:58:25.600:58:26
102. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsisV3010:58:28.900:58:29
103. KasparsAksenoksCSDDRigaV4010:58:30.650:58:31
104. SindijaSkangaleSwedbankRīgaS2210:58:33.750:58:34
105. VladimirsKļavnieksPiramida triatlon clubRīgaV6010:58:45.300:58:46
106. ElensGunckisV4010:58:47.250:58:48
107. RolandsJansonsBRAVO COMPANYVaidavaV2210:59:25.350:59:26
108. AivarsCepītisValmieras mūzikas skolaVaidavas pag., Kocēnu novadsV5510:59:28.250:59:29
109. ĒriksApšenieksBalviV6010:59:40.700:59:41
110. SandisSproģisLattelecomCekuleV3510:59:45.850:59:46
111. MārtiņšMarkevicsIedvesmaCesvaineV2210:59:50.950:59:51
112. HaraldsUlmanisAuseklisVecumniekiV1610:59:51.950:59:52
113. IvarsVeismanisV5010:59:55.800:59:56
114. ĢirtsVēsmaV5510:59:59.701:00:00
115. ZaneTilta-KūmaVaidavaS2211:00:01.001:00:01
116. MārtiņšLarinovsKSKRubeneV3011:00:02.851:00:03
117. ĢirtsPēčsVaidavaV2211:00:12.001:00:12
118. SindijaZaulaS1411:00:14.701:00:15
119. IvarsJēkabsonsKSKVaidavaV3011:00:28.351:00:29
120. MairisApsītsValmiera apkārt ZemeslodeiValmieraV3511:00:44.801:00:45
121. AndrisKuplisV3511:00:44.901:00:45
122. UldisOzoliņšVW - ValmieraValmieraV2211:00:44.951:00:45
123. DinaAlksneVSK NoskrienValmieraS3511:00:49.101:00:50
124. RonaldsLiepiņšRīgaV4511:00:55.551:00:56
125. RaitisLermeV6511:00:56.701:00:57
5. AntaVeiteRīgaS3011:00:57.351:00:58
127. MārisHeinolsZVOCValmieraV1411:01:02.801:01:03
128. AnitaZālīteind.SiguldaS5011:01:13.101:01:14
129. IvetaLočmeleS4011:01:15.301:01:16
130. DidzisGalauliņšEs un es pats.ValmieraV3511:01:17.851:01:18
131. JānisBorisevičsValmieraV3011:01:21.951:01:22
132. GunitaLērmeM 42S4011:01:30.201:01:31
133. EvijaLilentāleS3511:01:34.051:01:35
134. MārtiņšZelčsKSKVaidavaV1811:01:40.951:01:41
135. EdgarsBauersVaidavaV2211:01:41.251:01:42
136. EdvīnsBērziņšKalnaveļķiRīgaV5511:01:42.651:01:43
137. LaurisEkstoV2211:01:46.351:01:47
138. DāvisSaldūksnisVaidavaVaidavaV2211:02:00.551:02:01
139. VitalijsSavjalovsV2211:02:07.401:02:08
140. JānisBogdanovsValmieraV5011:02:13.951:02:14
141. NiklassKalniņšValmieras hokeja klubsValmieraV1411:02:16.701:02:17
142. IngaZiediņaVSK NoskrienAizkraukleS4011:02:20.951:02:21
143. JurisGaidelisV5511:02:52.051:02:53
6. AgneseLaktiņaS3011:03:01.851:03:02
145. IngrīdaGreivuleSK VAVERSCēsisS4511:03:19.451:03:20
146. Krišs-MārcisKrūmiņšsValmieraV1411:03:38.401:03:39
147. MatīssPēčsKSKVaidavaV1811:03:49.901:03:50
148. EvijaMelbergaVSK NoskrienRīgaS2211:03:54.801:03:55
149. IneseBērziņaKocēnu novadsKocēnu pagastsS4511:03:55.651:03:56
150. AndrisĀboliņšVaidavaVaidavaV5011:04:03.051:04:04
151. LaumaZālīteValmieraS1611:04:18.751:04:19
152. HenrijsLērmeM 42V1411:04:19.701:04:20
153. GustavsZēmeleV1411:04:27.851:04:28
154. JēkabsKeišsV1411:04:28.051:04:29
155. MatīssCelmsKSK KocēniKocēniV1411:04:28.351:04:29
156. DāvisZēmelisV1411:04:28.451:04:29
157. IngunaNaikaBauskaS4011:04:31.001:04:31
158. JānisDainisVaidavaKocēnu nov.V5511:04:45.001:04:45
159. LīgaLiezereS2211:05:07.851:05:08
160. AlvisZelčsV2211:05:08.151:05:09
161. PēterisMuižnieksVSK NoskrienBlomeV3011:05:12.401:05:13
162. GuntisBergsOld CrabsKocēnu novadsV3511:05:17.051:05:18
163. ĀrisUlmanisvaidavakocenu novadsV2211:05:26.651:05:27
7. LieneNikolajevaKocēnu sporta klubsRubeneS3011:05:29.251:05:30
165. Arta-RenāteRulleS1411:05:52.251:05:53
166. SintijaOzolaZVOC-VBSSValmieraS1411:05:52.701:05:53
167. IlzeJustamenteVaidavaVaidavaS2211:06:24.101:06:25
168. MārisPetrovsRīgaV2211:06:25.851:06:26
169. JānisBogdanovsJaunsardzeValmieraV1611:06:43.601:06:44
170. MartaKalniņaBurkānciems@CoValmieraS1411:06:46.901:06:47
171. IlmārsBērziņšMadonas novadsV6011:06:49.401:06:50
172. MartsKalniņšValmieraV4011:06:51.701:06:52
173. Raivo-IlgvarsDailidePūznis OKGULBENEV1411:07:24.801:07:25
174. JēkabsJansonsRiga Ironman TeamRīgaV1411:07:36.801:07:37
175. GuntisVeitsV3011:07:55.151:07:56
176. SandraKrūmiņaCēsisS4011:08:17.251:08:18
177. EvijaŠvecaBauska,Mežotnes pag.S4011:08:23.001:08:23
178. SarmīteGobiņaVSK NoskrienGulbeneS4511:08:28.601:08:29
179. DaigaKalniņa-VīndedzkalnaVSK NOSKRIENRīgaS4011:08:29.601:08:30
8. AuceAuškāpaRubeneS3011:08:30.951:08:31
182. LindaJēkabsoneKSKVaidavaS2211:08:48.301:08:49
183. ĀrisPeičsV2211:08:51.651:08:52
184. PēterisVanagsĶekavaV5011:09:36.601:09:37
185. EvelīnaGrāvelsiņaRubeneS1811:09:47.551:09:48
186. MārisKaupeValmieraV2211:09:54.351:09:55
187. JānisApinisV2211:10:17.201:10:18
188. ArtursŠuļjaV2211:10:26.751:10:27
189. JānisPaeglis-VilsonsValmieraV3011:10:26.951:10:27
190. JānisPacerisIedvesmaTukumsV3011:10:31.001:10:31
9. LindaReihaS3011:10:50.651:10:51
192. AgateBošaS1811:10:52.651:10:53
193. MārtiņšDainisRubene-87Kocēnu novadsV2211:10:53.751:10:54
194. LāsmaLiepiņaS1611:10:58.751:10:59
10. KitijaLīgateZVOCValmieraS3011:11:13.201:11:14
196. SandrisSkreitulisV3511:11:31.601:11:32
197. Ģirts-EmīlsĀbeleV1611:12:04.951:12:05
198. VladimirsKallassGulbeneV6511:12:08.401:12:09
199. DiānaRobertaS2211:12:28.401:12:29
200. KristsAvotiņšVaidavaValmieraV1811:12:41.001:12:41
11. KarīnaLezdiņaVALMIERAS3011:12:54.801:12:55
12. OlgaRūgumaRīgaS3011:12:59.951:13:00
203. JānisVidovskisMazsalacaV5011:13:09.501:13:10
204. UvisRonisPūznis OKGULBENEV1411:13:18.351:13:19
205. DiānaJeršovaS1811:13:53.551:13:54
206. KristaKļavnieceSwiss Ironman clubRīgaS1611:14:01.351:14:02
207. ReinisZiediņšVALMIERAV1411:14:17.251:14:18
208. SamantaVilkaS1411:14:26.051:14:27
209. Kārlis-ReinisUlmanis.:xXXGaben™XXx:.ValmieraV1811:14:31.201:14:32
210. AgritaPilābereMeridiānsCēsisS5011:14:42.701:14:43
211. LieneBalodeS2211:14:49.451:14:50
212. JānisZagorskisVaidavaV5011:15:00.351:15:01
13. ZaneBuleRīgaS3011:15:03.701:15:04
214. IngaVīksnaVaidavaVaidavaS4511:15:15.901:15:16
215. DaceĶipureValmieraS4011:15:39.401:15:40
216. IlgonisSaldūksnisKocēnu novadsVaidavaV5511:15:47.101:15:48
217. OļģertsJēgersV1611:16:31.851:16:32
218. RinārsLīdacisV1411:16:48.551:16:49
219. JēkabsUlmanisV1411:17:00.051:17:01
220. KristapsAksenoksRīgas 49.vskRigaV1411:17:00.951:17:01
221. IevaStrazdiņaS1811:17:01.801:17:02
222. Amanda-AgneseArnicāneS1611:17:12.551:17:13
223. KristapsOzolsV2211:17:28.001:17:28
224. ZandaAmoliņaVaidavaVaidavaS2211:17:39.251:17:40
225. SabīneZīverteS1611:17:47.551:17:48
226. JānisMarkevicsVaidava, Kocēnu novadsV3011:18:26.551:18:27
227. LauraSavickaSmiltenes ģimnāzijaSmilteneS1611:18:58.851:18:59
228. LāsmaMarkevicaIedvesmaCesvaineS2211:20:05.801:20:06
229. KasparsGrundšteinsV2211:20:05.951:20:06
230. AgitaDreimaneJelgavaS1611:20:59.401:21:00
14. DaceRumbiņaS3011:21:01.801:21:02
232. IlvarsRullisV4011:22:15.651:22:16
15. IngaBrusovaWir Sind Das Volk!ValmieraS3011:23:48.751:23:49
234. TālivaldisIncenbergsV3011:24:52.051:24:53
236. ArmandsBergsValmieraV4511:24:52.401:24:53
235. DanaMarkevicaVaidava, Kocēnu novadsS3511:24:52.401:24:53
237. MārtiņšRubenisV2211:26:29.751:26:30
238. Danuta-EvaJerumanevaidavaS1411:26:40.951:26:41
239. LieneUlmaneKocēnu novadsS2211:32:16.501:32:17
240. RinaldsVvvvvV1411:32:52.401:32:53
241. Aivars-KristiānsRullisV1411:32:53.001:32:53
242. ElvitaAlksneZVOC-VBSSValmieraS1411:35:40.751:35:41
243. MarkussDumpisV1411:36:22.401:36:23
16. JolantaTauriņa-IevenieceS3011:36:38.301:36:39
17. IneseEglīteValmieraS3011:38:54.201:38:55
246. GundegaKlapereValmieraS5011:38:54.551:38:55