Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā33. skrējiens apkārt Vaidavas ezeram 2014 / 06.07.2014

S14

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SindijaZaula11:00:14.70
2. Arta-RenāteRulle11:05:52.25
3. SintijaOzolaZVOC-VBSSValmiera11:05:52.70
4. MartaKalniņaBurkānciems@CoValmiera11:06:46.90
5. SamantaVilka11:14:26.05
6. Danuta-EvaJerumanevaidava11:26:40.95
7. ElvitaAlksneZVOC-VBSSValmiera11:35:40.75

S16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LaumaZālīteValmiera11:04:18.75
2. LāsmaLiepiņa11:10:58.75
3. KristaKļavnieceSwiss Ironman clubRīga11:14:01.35
4. Amanda-AgneseArnicāne11:17:12.55
5. SabīneZīverte11:17:47.55
6. LauraSavickaSmiltenes ģimnāzijaSmiltene11:18:58.85
7. AgitaDreimaneJelgava11:20:59.40

S18

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LīgaValdmaneZVOCKocēnu novads10:52:40.60
2. EvelīnaGrāvelsiņaRubene11:09:47.55
3. AgateBoša11:10:52.65
4. DiānaJeršova11:13:53.55
5. IevaStrazdiņa11:17:01.80

S22

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AndželaLiepiņaZAS ValmieraValmiera10:51:21.05
2. DaceĀboliņaVaidavaVaidava10:54:01.00
3. DaceSpalvaKocēnu novads10:58:02.75
4. SindijaSkangaleSwedbankRīga10:58:33.75
5. ZaneTilta-KūmaVaidava11:00:01.00
6. EvijaMelbergaVSK NoskrienRīga11:03:54.80
7. LīgaLiezere11:05:07.85
8. IlzeJustamenteVaidavaVaidava11:06:24.10
9. LindaJēkabsoneKSKVaidava11:08:48.30
10. DiānaRoberta11:12:28.40
11. LieneBalode11:14:49.45
12. ZandaAmoliņaVaidavaVaidava11:17:39.25
13. LāsmaMarkevicaIedvesmaCesvaine11:20:05.80
14. LieneUlmaneKocēnu novads11:32:16.50

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DaceLina10:50:52.30
2. KristīneKuzņecova10:52:19.90
3. LeldeNeimandeVSK NoskrienCēsis10:53:38.80
4. IneseKokorevičaKOKO teamValmiera10:55:15.55
5. AntaVeiteRīga11:00:57.35
6. AgneseLaktiņa11:03:01.85
7. LieneNikolajevaKocēnu sporta klubsRubene11:05:29.25
8. AuceAuškāpaRubene11:08:30.95
9. LindaReiha11:10:50.65
10. KitijaLīgateZVOCValmiera11:11:13.20
11. KarīnaLezdiņaVALMIERA11:12:54.80
12. OlgaRūgumaRīga11:12:59.95
13. ZaneBuleRīga11:15:03.70
14. DaceRumbiņa11:21:01.80
15. IngaBrusovaWir Sind Das Volk!Valmiera11:23:48.75
16. JolantaTauriņa-Ieveniece11:36:38.30
17. IneseEglīteValmiera11:38:54.20

S35

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SigitaVāceRīga10:56:32.55
2. DinaAlksneVSK NoskrienValmiera11:00:49.10
3. EvijaLilentāle11:01:34.05
4. DanaMarkevicaVaidava, Kocēnu novads11:24:52.40

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IvetaLočmele11:01:15.30
2. GunitaLērmeM 4211:01:30.20
3. IngaZiediņaVSK NoskrienAizkraukle11:02:20.95
4. IngunaNaikaBauska11:04:31.00
5. SandraKrūmiņaCēsis11:08:17.25
6. EvijaŠvecaBauska,Mežotnes pag.11:08:23.00
7. DaigaKalniņa-VīndedzkalnaVSK NOSKRIENRīga11:08:29.60
8. DaceĶipureValmiera11:15:39.40

S45

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AijaRogāleJēkabpils sporta centrsKrustpils novads10:54:21.15
2. IvetaLiepiņaMETROONSRiga10:58:21.20
3. IngrīdaGreivuleSK VAVERSCēsis11:03:19.45
4. IneseBērziņaKocēnu novadsKocēnu pagasts11:03:55.65
5. SarmīteGobiņaVSK NoskrienGulbene11:08:28.60
6. IngaVīksnaVaidavaVaidava11:15:15.90

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnitaZālīteind.Sigulda11:01:13.10
2. AgritaPilābereMeridiānsCēsis11:14:42.70
3. GundegaKlapereValmiera11:38:54.55

V14

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KrišsMeļņikonis4.b dinamovalmiera10:47:11.75
2. NiksZauls10:50:24.55
3. RenārsJēkabsonsNavVaidava10:54:34.95
4. RobertsPutnisPūznis OKGULBENE10:54:58.75
5. MārisHeinolsZVOCValmiera11:01:02.80
6. NiklassKalniņšValmieras hokeja klubsValmiera11:02:16.70
7. Krišs-MārcisKrūmiņšsValmiera11:03:38.40
8. HenrijsLērmeM 4211:04:19.70
9. GustavsZēmele11:04:27.85
10. JēkabsKeišs11:04:28.05
11. MatīssCelmsKSK KocēniKocēni11:04:28.35
12. DāvisZēmelis11:04:28.45
13. Raivo-IlgvarsDailidePūznis OKGULBENE11:07:24.80
14. JēkabsJansonsRiga Ironman TeamRīga11:07:36.80
15. UvisRonisPūznis OKGULBENE11:13:18.35
16. ReinisZiediņšVALMIERA11:14:17.25
17. RinārsLīdacis11:16:48.55
18. JēkabsUlmanis11:17:00.05
19. KristapsAksenoksRīgas 49.vskRiga11:17:00.95
20. RinaldsVvvvv11:32:52.40
21. Aivars-KristiānsRullis11:32:53.00
22. MarkussDumpis11:36:22.40

V16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MatīssMālnieks10:55:35.95
2. MartsDumbrovskis10:55:36.45
3. HaraldsUlmanisAuseklisVecumnieki10:59:51.95
4. JānisBogdanovsJaunsardzeValmiera11:06:43.60
5. Ģirts-EmīlsĀbele11:12:04.95
6. OļģertsJēgers11:16:31.85

V18

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArtisLoginsRekovaBalvi10:44:15.70
2. PēterisLiepaZVOCValmiera10:44:40.45
3. AtisHeinolsZVOCValmiera10:50:23.15
4. KārlisŠteinbriksSmiltene10:50:46.85
5. OskarsVidovskisMiksMazsalaca10:52:08.85
6. TomsVeličkoVaidavaVaidava10:52:33.25
7. KalvisLauberts10:54:07.45
8. SandisĀboliņšVaidavaVaidava10:55:37.25
9. ValtsUlmanisAuseklisVecumnieki10:56:11.65
10. MārcisPikšēnsValmiera10:57:20.90
11. MārtiņšZelčsKSKVaidava11:01:40.95
12. MatīssPēčsKSKVaidava11:03:49.90
13. KristsAvotiņšVaidavaValmiera11:12:41.00
14. Kārlis-ReinisUlmanis.:xXXGaben™XXx:.Valmiera11:14:31.20

V22

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KārlisVīksneMeridiānsCēsis10:40:57.75
2. JānisKūmsAsics/Veikals MaratonsGaujiena10:41:19.00
3. AnsisŠteinersSPORTLATAlūksne10:44:15.80
4. GatisŠtulbergsSK OzolniekiRīga10:46:54.85
5. IvarsLaktiņšFlorbola komanda FBK Valmiera/VIAValmiera10:47:06.30
6. DidzisVīksneMeridiāns10:49:15.95
7. EdgarsKokorevičsKOKO teamValmiera10:49:18.25
8. ArtūrsKārkliņšVaidava10:49:38.55
9. ArnisHansonsRīga10:50:38.40
10. OskarsBērziņšBeverīnas novads10:51:50.05
11. IntsVīks10:52:15.40
12. AndrisJēkabsonsKSKVaidava10:52:37.85
13. MārtiņšJēkabsonsKSKVaidava10:52:48.55
14. JānisĀboliņšVaidavaVaidava10:54:01.20
15. MatīssĀbelītis-Cēsis10:54:26.35
16. AgnisBērziņšVSK NoskrienRīga10:54:33.95
17. JānisŠilišņš10:55:07.40
18. RihardsBergsBergs & CoValmiera10:55:26.00
19. KasparsPliķēns10:55:42.95
20. RaivisKaritonsVaidavaVaidava10:55:54.55
21. ArmandsLeitlandsHeldaRūjiena10:56:28.25
22. MairisMušpertsHeldaRūjiena10:57:16.05
23. ArnisAttekaAS Rīgas induviduālie skrējejiRīga10:57:45.55
24. GuntarsEglītis10:58:25.60
25. RolandsJansonsBRAVO COMPANYVaidava10:59:25.35
26. MārtiņšMarkevicsIedvesmaCesvaine10:59:50.95
27. ĢirtsPēčsVaidava11:00:12.00
28. UldisOzoliņšVW - ValmieraValmiera11:00:44.95
29. EdgarsBauersVaidava11:01:41.25
30. LaurisEksto11:01:46.35
31. DāvisSaldūksnisVaidavaVaidava11:02:00.55
32. VitalijsSavjalovs11:02:07.40
33. AlvisZelčs11:05:08.15
34. ĀrisUlmanisvaidavakocenu novads11:05:26.65
35. MārisPetrovsRīga11:06:25.85
36. ĀrisPeičs11:08:51.65
37. MārisKaupeValmiera11:09:54.35
38. JānisApinis11:10:17.20
39. ArtursŠuļja11:10:26.75
40. MārtiņšDainisRubene-87Kocēnu novads11:10:53.75
41. KristapsOzols11:17:28.00
42. KasparsGrundšteins11:20:05.95
43. MārtiņšRubenis11:26:29.75

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. UģisKarasevs10:41:42.50
2. MārcisBokmanisSputnik SweetheartRīga10:43:33.10
3. MareksAntonsValmiera10:45:53.00
4. MārtiņšVabulis10:51:09.65
5. IgorsSavinsRiga10:51:17.60
6. JānisMednis-Valmiera10:52:21.95
7. AigarsBelasovsVaidavaVaidava10:54:29.45
8. MārtiņšKarasevs10:55:01.85
9. DansGrasmanis10:57:00.80
10. AigarsŠucānsLatMet.comKocēni10:57:14.45
11. JānisBrencisBeverīnas novads10:58:08.85
12. RaimondsDūmiņš10:58:14.70
13. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsis10:58:28.90
14. MārtiņšLarinovsKSKRubene11:00:02.85
15. IvarsJēkabsonsKSKVaidava11:00:28.35
16. JānisBorisevičsValmiera11:01:21.95
17. PēterisMuižnieksVSK NoskrienBlome11:05:12.40
18. GuntisVeits11:07:55.15
19. JānisPaeglis-VilsonsValmiera11:10:26.95
20. JānisPacerisIedvesmaTukums11:10:31.00
21. JānisMarkevicsVaidava, Kocēnu novads11:18:26.55
22. TālivaldisIncenbergs11:24:52.05

V35

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnatolijsMacuksJēkabpils sporta centrs, Valsts policijaJēkabpils10:39:15.35
2. JānisĢērmanisStāmerienaGulbene10:42:06.90
3. ValdisŅilovsOGREOgres novads10:42:31.80
4. RitvarsLērmeM 4210:45:03.80
5. AndisGailisRipo autocentrsVALMIERA10:46:28.25
6. ZigmundsZauls10:48:44.95
7. AndisMotsVentspils maratona klubsJelgava10:49:31.40
8. JurisJansonsRiga Ironman TeamRīga10:49:55.65
9. JānisStūrītisTuraida, Sigulda10:57:29.85
10. LaurisPēkšēns10:57:56.75
11. PēterisCābulisVSK NoskrienValka10:58:08.55
12. SandisSproģisLattelecomCekule10:59:45.85
13. MairisApsītsValmiera apkārt ZemeslodeiValmiera11:00:44.80
14. AndrisKuplis11:00:44.90
15. DidzisGalauliņšEs un es pats.Valmiera11:01:17.85
16. GuntisBergsOld CrabsKocēnu novads11:05:17.05
17. SandrisSkreitulis11:11:31.60

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MārisBabrisironman.lvValka10:44:39.15
2. AinārsMazurs10:50:17.75
3. AleksandrsGrotus10:53:11.40
4. MārisHeinolsZVOCValmiera10:53:41.40
5. ErvīnsVeicsRīga10:54:35.05
6. KasparsAksenoksCSDDRiga10:58:30.65
7. ElensGunckis10:58:47.25
8. MartsKalniņšValmiera11:06:51.70
9. IlvarsRullis11:22:15.65

V45

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArtisSmerliņšLaiksCeltLiepa10:44:14.15
2. UldisKalniņšSmiltene10:46:59.85
3. AinārsSkrubisZiemeļkurzeme OKRīga10:49:42.85
4. NikolajsSaulītisLimbaži10:50:10.35
5. IntsUlmanisIK AuseklisVecumnieki10:52:49.30
6. NormundsZauls10:53:20.60
7. AigarsFeldmanisĒrģeme10:54:33.45
8. IvarsLoginovs10:57:21.25
9. RonaldsLiepiņšRīga11:00:55.55
10. ArmandsBergsValmiera11:24:52.40

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AntisZunda10:43:17.65
2. ValdisTiltsVaidava10:47:14.65
3. JurisGrodnisGulbene10:47:23.85
4. AigarsSavickisSmilteneSmiltene10:50:32.45
5. IvarsFērmanisAlūksne10:50:49.05
6. JānisAmoliņš10:51:32.65
7. AndrejsPriedītisvsk noskrienRīga10:53:12.15
8. GundarsRutkis10:53:41.55
9. AivarsKrastiņš5:00 AMValka10:57:27.85
10. IvarsVeismanis10:59:55.80
11. JānisBogdanovsValmiera11:02:13.95
12. AndrisĀboliņšVaidavaVaidava11:04:03.05
13. PēterisVanagsĶekava11:09:36.60
14. JānisVidovskisMazsalaca11:13:09.50
15. JānisZagorskisVaidava11:15:00.35

V55

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArnisĀbelītisCēsis10:48:38.15
2. IlgvarsĀboltiņš10:48:54.75
3. RobertsDrākeRīga10:52:43.35
4. AivarsCepītisValmieras mūzikas skolaVaidavas pag., Kocēnu novads10:59:28.25
5. ĢirtsVēsma10:59:59.70
6. EdvīnsBērziņšKalnaveļķiRīga11:01:42.65
7. JurisGaidelis11:02:52.05
8. JānisDainisVaidavaKocēnu nov.11:04:45.00
9. IlgonisSaldūksnisKocēnu novadsVaidava11:15:47.10

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisSupeTirza10:48:55.55
2. VairisKrauklisPrivātbūveSmiltene10:58:21.05
3. VladimirsKļavnieksPiramida triatlon clubRīga10:58:45.30
4. ĒriksApšenieksBalvi10:59:40.70
5. IlmārsBērziņšMadonas novads11:06:49.40

V65

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaitisLerme11:00:56.70
2. VladimirsKallassGulbene11:12:08.40