Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportlat Vaidavas triatlons / 16.07.2016

F15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VioletaLevinokaAQUATICSDobele51:08:40
2. LindaSiliņaAQUATICSDobele51:13:14
3. SofijaDanilevicaDTC JaunibaDaugavpils51:13:43

M15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JēkabsAudzēvičsAQUATICS51:01:32
2. RaimondsLevickisDobele51:02:35
3. MarkussUbavičsAQUATICSDOBELE51:06:57

F17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DanielaLeitāneAQUATICSDobele51:00:30
2. KristiānaKalniņaAQUATICSDobele51:09:12
3. Dita-LauraSvārpstone51:29:18

M17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SavelijsSuharževskisDTC JaunībaValmiera50:53:47
2. ArtjomsGajevskisDaugavpils50:56:30
3. MārcisPīnupsDTC JaunībaAglona50:58:39
4. EdgarsHoružonoksBJC JaunībaDaugavpils51:00:00
5. MārtiņšBalčūnsREIR DobeleRīga51:02:34
6. ViestursDūzisAQUATICS51:04:13
7. ArtjomsKuzinsPiramida / triathlon clubJelgava51:04:24
8. ArtūrsKalnups51:05:25

F19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnastasijaLukanovič51:17:05
2. ElzaMesterePiramida Triathlon ClubJelgava51:17:24

M19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ZigmārsKalvānsPiramida triathlon clubJūrmala51:00:00
2. LaurisRodionovsCarnikavas sporta centrsCarnikava51:03:35
3. AndrisNeimanisMeridiansCesis51:16:30

F

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ZaneMucenieceIkšķile51:08:08
2. SindijaSkangaleSwedbankRīga51:10:46
3. BaibaOrgaRīga51:12:57
4. IevaDobuleIkšķile51:20:11
5. EvijaLonerteCarnikava Sporta centrsCarnikava51:20:51
6. IlzeKorneteLUCĒSIS51:26:45
7. LindaKorneteCēsis51:34:26

M

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IngvarsIvanovsDTC JaunībaDaugavpils50:57:14
2. AigarsKalējsVirsotne/MARMOTCēsis50:57:25
3. AleksandrsSerovsRīga50:58:45
4. EdgarsNikelsRīga50:59:00
5. EdgarsKokorevičsKOKO teamValmiera50:59:50
6. AigarsJudzis51:00:37
7. AndrejsKrasikovs51:00:56
8. EdgarsEgle51:01:08
9. LaurisAbrickisRīga51:01:39
10. ĢircTreigutsFILTERRīga51:01:40
11. AleksejsDemkoLSC/tripower.lvRīga51:01:51
12. TomsĀboliņšLatswimshop.comIkšķile51:01:55
13. KrišjānisGrigalinovičsCarnikavas sporta centrsCarnikava51:03:10
14. JānisCīmursCarnikavas Sporta centrsCarnikava51:03:12
15. MareksJakubovskisRīga51:04:21
16. IvoGaišaisRīga51:05:18
17. DenissStrahovsIronman.lvRiga51:05:41
18. IvoLevānsEngures sportamEngure51:06:59
19. ĢirtsLočmelis-SurudaNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga51:07:02
20. MārtiņšGūtmanisEngures sportamEngure51:07:03
21. EduardsBremersRīga51:07:55
22. KasparsKiesnersJelgava51:08:11
23. MārtiņšGrundmanisBez 10 10Rīga51:08:32
24. JaneksMaļinovskisRīga51:08:50
25. ĀdolfsŽunnaValmieras velo vienībaValmiera51:08:54
26. AlvisZelčsVAIDAVAVAIDAVA51:10:35
27. RomansBarisevsFocus TeamRiga51:11:03
28. MareksKrūmiņšJelgava51:12:23
29. IvoŽunna-VeličkoVaidavaVaidava51:12:39
30. KristapsOzolsVAIDAVAVaidava51:13:06
31. AigarsBergsAQUARiga51:14:47
32. AgrisReinsRīga51:15:00
33. RihardsFuksisĶekavas nov.51:15:45
34. SandisPētersonsSWEDBANKValmiera51:16:04
35. KārlisČaupalsBauska51:16:12
36. DenissMacevičs51:19:28
37. GuntisFortiņšRiga51:26:04
38. KasparsPoišsRīga51:26:55
39. HamishBarker51:28:24
40. ArtisStieciņšSD TradingRīga1DSQ
- OskarsBartuševicsVentilatorsJelgava2DNF

F40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EvitaLeitāneAQUATICSDobele51:15:26
2. DiānaRožkalneFilterRīga51:18:13
3. AndaOzoliņaLangstiņi51:19:02

M40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MārisBabris50:56:19
2. AlvisKrilovskisIzturībaIkšķile50:57:24
3. ĀrisKundziņšEsiAktivs.lv / KundziņiRīga50:59:31
4. AnsisMežulisJūrmalas skrējēju klubsJūrmala51:01:13
5. UģisVaivarsLiepāja51:03:33
6. AinārsVeģerisSPORTLATSigulda51:03:39
7. AivarsMozulisEngures sportamEngure51:03:41
8. VjačeslavsGajevskisDaugavpils51:04:08
9. AlvisIndriksonsJēkabpils LATJēkabpils51:04:32
10. ĢirtsJankovskisSC KoksLilaste51:04:52
12. ArtisDobulisIzturībaIkšķile51:05:12
11. NormundsKrūmiņšEngures sportamEngure51:05:12
13. ArtursHofmanishofmann triathlon teamJūrmala51:05:41
14. ArnisKalnups51:06:17
15. EgilsZarakovskisRīga51:06:54
16. IngarsKasparānsROPAŽI51:07:29
17. TonijsLeitānsAQUATICSDobele51:07:40
18. GintsLiepiņšGrobiņas Sporta centrsGrobiņa51:07:43
19. AigarsLočmelisValmiera51:09:55
20. ArkādijsReimanisTalsu Biatlona KlubsTalsi51:11:09
21. ArmandsRagsVDR centrsValmiera51:11:36
22. AgrisŠipkovsFILTERJūrmala51:11:43
23. JurisRātsAinavas51:12:48
24. GintsFreinātsEngures sportamEngure51:12:53
25. GatisGrencisVDR centrsValmiera51:13:25
26. EdijsAkolovsSigulda51:13:53
27. DzintarsBreškeLimbaži51:14:19
28. DinsJanuška51:14:28
29. NilsFogels51:14:47
30. ArmandsJasānsRīga51:16:19
31. AigarsKājiņšAK51:16:53
32. SergejsKubraksEngures sportamEngure51:20:53
33. ViestursDriķisEngures sportamEngure51:24:57
- EdgarsErtsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga2DNF

F50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VizbulīteRukkalneRagana51:31:53

M50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnatolijsLevšaDTC JaunībaD-pils50:58:44
2. RaimondsVasiļjevsIRONMAN.LVRīga50:59:08
3. SergejsRodionovsCarnikavas sporta centrsCarnikava51:00:37
4. ArvilsAndersonscarnikavas sporta centrsCarnikava51:03:24
5. UldisKirtovskisIzturībaSalaspils51:04:58
6. NormundsLanginsVSK NoskrienRīga51:08:51
7. HugoBarker51:10:31
8. LinardsKovaļevskisRīga51:11:54
9. JānisVidovskisMiksMazsalaca51:13:13
10. ElmārsOlšteinsĀdaži51:14:02
11. RinaldsGronskisEngures sportamEngure51:14:15
12. JānisĀboliņšAtlētikaJelgava51:14:34

M60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaimondsGarenčiksCarnikavas sporta centrsCarnikava51:05:02
2. PēterisSerovsRadi un draugiCēsis51:08:50
3. JurisRukkalnsRagana51:12:40
4. JosifsKalveršsSalaspils zīriņiSalaspils51:16:35
5. VilisMednisindividuāliSmiltene51:20:41
6. ValdisKornetsCĒSISCĒSIS51:24:33