Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportlat Valmieras maratons (LČ maratona skrējienā) / 18.09.2016

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. IndulisBikšeMežmalas MTB - SavējieMLejas JozumiVT10:19:10
2. RihardsLindeSPORTLAND/NIKEVT10:19:12
3. JānisRazgalisSPORTLAND/NIKEVT10:19:14
4. ArtūrsPauliņšSIS LatvijaGrundzāleVT10:19:19
5. Artūrs-NiklāvsMedvedsMARATONA KLUBS/VendenAizputeVTA10:19:20
6. ArmandsBušsOgres novadsOgres novadsVT10:19:25
7. JānisGailisVeikals Maratons-asicsOgreVT10:20:18
8. JurisZilversSPORTLAND/NIKESaldusVT10:20:27
9. ValdisAņikejevsSK Tērauds/Nike/SportlandJūrmalaVT10:20:33
10. MatīssSlikšjānisOK AzimutsSmilteneVTA10:20:34
11. MārtiņšVeserisRīgaVT10:20:35
12. JānisĢērmanisStāmeriena/SPORTLATGulbeneVT10:20:43
13. EmīlsStipraisMadonaVTA10:21:06
14. RikardsRaimoRīgas Slēpošanas klubs Sporta skola ArkādijaRīgaVTA10:21:07
15. ArnoldsJapinšDaugavpils novada BJSSŠķeļtovaVT10:21:08
16. KristiānsUpenieksSK TēraudsĀdažiVTB10:21:11
17. RainersTrubačsindividuāliPreiļiVTA10:21:14
18. RaimondsSiliņšSportlatVT10:21:15
19. EdijsDzalbsVeikals 42km/SauconyCēsisVTA10:21:18
20. AnatolijsPurviņšMaxima LatvijaVT10:21:18
21. JēkabsJaunslavietisPatriaValkaVT10:21:27
22. KasparsGulbisUgāle/Niedrāji MRVentspils novadsVT10:21:34
23. AndrejsBondarevsLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāniVT10:21:48
24. KasparsKalnbērzsPatria TeamRīgaVT10:21:50
25. RaivoVeļiksSK OzolniekiVTA10:22:00
26. AigarsFeterisSPORTLAND/NIKEVT10:22:06
27. Kārlis-RaimondsEniņšUgāle/Niedrāji MRVentspils novadsVT10:22:12
28. VjačeslavsBambānsLSC JūrmalaJūrmalaVT10:22:28
29. MārcisAdamovičsPreiļiVTA10:22:34
30. KasparsSkadiņšCSDDVT10:22:42
31. ArtūrsLiepaCarnikavas sporta centrsKalngaleVTB10:22:53
32. IndarsPudursTalsiVT10:23:01
33. GundegaHeidingereVS JūdzeOgreST10:23:07
34. LīgaGirgensoneSPORTLAND/NIKEST10:23:19
35. IngusBogdanovsMARATONA KLUBSVentspilsVTB10:23:23
36. GuntaHolštromaVentspils SPARSVentspilsST10:23:27
37. AgnisStulpinskisValmiera kustasValmieraVT10:23:50
38. KristersCinglersValmieraVTA10:23:53
39. OskarsVidovskisMazsalacaVT10:23:56
40. MarkusUrtānsVANAGIJēkabpils novadsVTB10:23:59
41. ValērijsGasperovičsLīvānu VKLīvāniVT10:24:17
42. VadimsMartinovsLīvānu BJSSLīvāniVTA10:24:23
43. AleksejsBaranovskisDaugavpilsVTA10:24:29
44. AnastasijaGricenkoSS ArkādijaRīgaSTA10:24:33
45. MārtiņšLāceklisUgāle/Niedrāji MRVentspils novadsVT10:24:45
46. JānisKravalisSiguldas Sporta skolaSiguldaVTB10:24:48
47. IvetaCauneOgreST10:24:54
48. AnnaTitovaJūrmala-LSCJūrmalaST10:25:02
49. EduardsPāķisGHK SaulkrastiSaulkrastiVT10:25:07
50. JēkabsLočmelisZVOCBurkānciemsVTB10:25:10
51. IlonaKojalovičaBabītes sporta klubsBabīteST10:25:13
52. KārlisKanenbergsJelgavaVTA10:25:18
53. MairisMušpertsValmieraVT10:25:20
54. DiānaVitkovskaSkrundaST10:25:20
55. MareksKojalovičsSK BabīteBabīteVTB10:25:22
56. GundegaVancāneSK Tērauds/Nike/SportlandĶekavaST10:25:29
57. Ralfs-KristiānsBērziņšValmieras Valsts ģimnāzijaValmieraVTB10:25:38
58. DanielsŠimaņecsValmieras sākumskolaValmieraVTB10:25:38
59. JānisJansonsAQUATICSDobeleVT10:25:42
60. TomsKaufmanisMARATONA KLUBSBrenguļiVT10:25:50
61. AnnaKonovalovaSiguldaST10:25:55
62. IlgvarsĀboltiņšMARATONA KLUBSRūjienaVT10:25:55
63. AndrisJonelisMARATONAKLUBSVentspilsVT10:26:01
64. IntarsKirilovsRudeVT10:26:01
65. DenisStolobkovsVSK NoskrienValmieraVT10:26:08
66. KristapsKaļinkaRīgaVT10:26:10
67. AigarsDakterisVULKANRīgaVT10:26:16
68. ArvilsMelngailisRigaVT10:26:17
69. IlonaMilbergaValkaSTA10:26:19
70. KārlisMeņģelisValmieraVT10:26:21
71. TerēzeUrbāneSK TēraudsRīgaSTB10:26:24
72. BaibaVekšaSK TēraudsSaldusST10:26:36
73. RasmaČoičaST10:26:37
74. GuntarsAvdejevsSG SportOgreVT10:26:46
75. Emīls-MatiassReinfeldsSK Metroons/ NikeRīgaVTB10:26:48
76. LauraKazākaOgres novada Sporta CentrsOgreSTB10:26:49
77. EdmundsGutānsRēzekneVT10:26:58
78. RalfsRogaļevsJelgavaVTA10:26:58
79. AinisBričsBaldoneVT10:26:59
80. UldisLiepiņšLIEPIŅI TEAMValmieraVT10:27:00
81. ArtisBrokānsSalaspilsVTB10:27:00
82. KārlisŽūriņšJelgavaVTA10:27:02
83. KristapsBroksVSK Noskrien-RiekstiMadonaVT10:27:08
84. LindaBeldavaVSK NoskrienRīgaST10:27:08
85. LīnaGaileSSSSiguldaSTB10:27:11
86. IneseRērihaVSK Noskrien Vāveres / LSCRīgaST10:27:17
87. Roberts-PaulsJaunzemnieksRīgaVTB10:27:19
88. GintaKrūzēnaMARATONA KLUBS/VendenAizputeSTB10:27:20
89. AnnijaZāģereMARATONA KLUBS/DionSportLabAizputeSTA10:27:21
90. ArtūrsMartinsonsVidzemes augstskolaValmieraVT10:27:22
91. LieneŠiškoMARATONA KLUBSVentspilsST10:27:22
92. SantaZemtureAizputes vidusskolaAizputeSTA10:27:28
93. ArtjomsLeonidovsDaugavpilsVTB10:27:37
94. DenijsBrūverisSportlandLiepājaVT10:27:42
95. KristiānsRihtersRīgaVTB10:27:44
96. IlzeRēdereSK TēraudsRīgaST10:27:45
97. DainisKrasovskisSPORTLATĀdažiVT10:27:46
98. KristersBabrisValmieraVTB10:27:47
99. AndisĀriņšAA SPORTRīgaVT10:27:47
100. JānisRitersSportlandRīgaVT10:27:50
101. Alekss-RihardsMatvejevsVTB10:27:51
102. SabīneValtasaSK Metroons/ NikeMārupeSTA10:27:52
103. KristapsHolštromsVSK NoskrienMālpilsVT10:27:54
104. DāvisBautrisSISRīgaVTB10:27:59
105. GaidisGailītisJūrmalaVT10:28:01
106. ArtūrsElstiņšaluksnealuksneVT10:28:03
107. MadaraAleckaAizputes vidusskolaAizputes novadsSTB10:28:05
108. KasparsReinfeldsSK Metroons/ NikeRīgaVT10:28:05
109. LindaTuvikeneSwedbankSalaspilsST10:28:07
110. IlzeOkmaneJelgavaST10:28:08
111. AneteVeicaMālpilsST10:28:12
112. InaKaluginaMadonaST10:28:13
113. KārlisKrampeRīgaVTB10:28:19
114. RihardsVisockisValkaVT10:28:19
115. EduardsVisockisValkaVTA10:28:20
116. LudmilaJoceMARATONA KLUBS/DionSportLabTurlavaST10:28:22
117. RobertsCiprussValmieraVTB10:28:24
118. MārtiņšKļaviņšAlpi JumtsMadonaVTA10:28:25
119. LaurisAglenieksRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneVT10:28:25
120. PatriksPurviņšSK KatrīnaKuldīgaVTA10:28:27
121. JeļizavetaPuzāneLudzaLudzaST10:28:32
122. Samanta-SonoraKalninaJēkabpilsJēkabpilsSTB10:28:32
123. DanielaSupeSupes ģimeneValmieraSTB10:28:32
124. KristaIgenbergaOgre/SG SportOgres novadsSTB10:28:32
125. EdvardsJansonsJaunmārupeVTB10:28:35
126. RaivoZiemelisRīgaVT10:28:38
127. EdžusRomānsRēzekneVT10:28:40
128. MadaraKreileSk Tērauds-2AivieksteST10:28:48
129. RaivoKaimiņšValmieraVT10:28:53
130. ValerijsPantejevsValmieraVT10:28:53
131. JānisSupeSupes ģimeneValmieraVT10:28:55
132. AndrejsKriķisValmieras SOS BCValmieraVTB10:28:57
133. IngaGedrovičaNRCJelgavaST10:28:57
134. OskarsJanstovičsValmieras SOS BCValmieraVTB10:28:57
135. JustsBelevičsOgreVTB10:28:59
136. EdgarsJurgevičsSportlandLiepājaVT10:29:00
137. SandijsZiediņšValmieraVT10:29:01
138. DzintarsJanstovičsValmieras SOS BCValmieraVTA10:29:01
139. ValtersMednisRīgaVTA10:29:02
140. Krišjānis-KristapsKapustānsSK TēraudsRīgaVTB10:29:03
141. IngaCirseSK Metroons/NikeRīgaST10:29:05
142. Dans-PatriksDukursVidzemes olimpiskais centrsVTB10:29:05
143. Tabita-TīnaLūkaJēkabpils Sporta centrsJēkabpilsSTB10:29:06
144. EdgarsSalmiņšValmieras SOS BCValmieraVTB10:29:11
145. EmīlsŽubulisRīgaVTB10:29:11
146. ElvisBobrovsCēsisVTB10:29:12
147. Emīls-RobertsLaivenieksSPORTLANDLiepājaVT10:29:14
148. JānisElmerisMelnais ledusRīgaVT10:29:16
149. SandraHāna-ValtasaSK Metroons/ NikeMārupeST10:29:21
150. MārtiņšBeļinskisBaldoneVT10:29:22
151. JānisJansonsValmieraVT10:29:22
152. AndrisMiesnieksSmilteneVTB10:29:24
153. SandisKrūmiņšJelgavaVT10:29:27
154. GirtsKirilovsRojaVTB10:29:35
155. ZigmundsDundursNike+ Run club JegavaJelgavaVT10:29:36
156. RitvarsGūtmanisLimbažiVTB10:29:38
157. Jānis-LinardsAmtmanisRĪGAVTA10:29:39
158. TomassNeuss-LucsVTA10:29:41
159. SintijaPļavinskaBrocēniST10:29:48
160. KlāvsVisockisValkaVT10:29:50
161. Artūrs-ŅikitaKobliņecsValmieraVTA10:29:52
162. ValērijsĀdmidiņšRēzekneVT10:29:52
163. Ralfs-RaitisTiltiņšRīgaVTB10:29:54
164. SigitaLapiņaVeikals MaratonsSiguldaSTA10:29:56
165. AlfrēdsApinisVeikals Maratons-asicsRīgaVTA10:29:56
166. MarikaZālītevsk noskrienĶekavaST10:29:57
167. ĢirtsBoksNext levelValmieraVT10:30:00
168. SintijaLaugaleRīgaST10:30:06
169. DenissČigunovsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmieraVTB10:30:09
170. GintsRozītisGulbeneVT10:30:09
171. DanielsZuzaVTB10:30:13
172. TomassApsitisValmieraVTA10:30:15
173. AleksejsJakovļevsValmieras SOS BCValmieraVTB10:30:16
174. JānisKronbergsJelgavaVT10:30:16
175. JānisSaukitensSporto Visa KlaseJelgavaVTB10:30:19
176. Marta-LuizePētersoneVSK Noskrien/Valmieras pārgaujas sākumskolaValmieraSTB10:30:22
177. InetaJerofejevaRīgaST10:30:24
178. ViestursSokolovsMaxima LatvijaVTA10:30:25
179. ZigmārsKašsSportlandRīgaVT10:30:26
180. VelgaLāceRēzeknes novadsRēzeknes novadsST10:30:26
181. KristapsMiķelsonsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmieraVTB10:30:27
182. RaimondsPūcisValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVT10:30:28
183. RūdolfsĶēniņšSportlandRīgaVT10:30:28
184. RaimondsMantiņšSportlandRīgaVT10:30:29
185. InetaSenkāneSwedbankRēzekneST10:30:32
186. DonatsUrtānsVANAGIJēkabpils novadsVTB10:30:33
187. EmīlsAugulisSaulkrastiVTB10:30:34
188. DmitrijsKarpušenkovsPlatoneJelgavaVT10:30:34
189. KristersGravaJelgavaVTA10:30:35
190. MartsBičevskisStrenčiVTB10:30:38
191. GatisVērzaJelgavaVT10:30:39
192. JānisPārumsProjekts EtiopietisIecavaVT10:30:41
193. RomansŠevčenkoSportlandRīgaVT10:30:42
194. EdvardsFrancsLimbažiVTB10:30:46
195. MadaraPūpolaMARATONA KLUBSAizputeSTB10:30:49
196. DāvidsGūtmanisLimbažiVTA10:30:50
197. Tīna-RenāteŠalmaAizputes vidusskolaAizputeSTB10:30:50
198. MārtiņšRibabaltie banāniValmieraVT10:30:53
199. RalfsPriedītisValmieraVT10:30:53
200. Gusts-JurģisEihestrenciVTB10:30:53
201. RalfsRonisRīgaVTB10:30:53
202. RitvarsKlaparsValmieraVT10:30:55
203. KristapsJansonsJelgavaVTB10:30:56
204. GustavsEglītisVai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodeiValmieraVTB10:30:57
205. InaGraudiņaVSK Noskrien VāveresJelgavaST10:31:00
206. AijaLāceValkaST10:31:02
207. AneteUpenieceSK TēraudsĀdažiSTB10:31:04
208. LeilaDundureNike + Run club JelgavaJelgavaST10:31:05
209. LīvaAšmaneVSK NoskrienJelgavaSTB10:31:06
210. NilsPlīkšisValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVTB10:31:09
211. Martins-EdvardsRusmanisvalmieraVTB10:31:11
212. DainisGailisSiguldaVT10:31:11
213. ElīnaKrūkleValmieraST10:31:12
214. ArtūrsGreidānsBinitexDaugavpilsVT10:31:12
215. ArtisBrantiņšValmieraVTA10:31:12
216. Miks-EmīlsAkmentiņšVTA10:31:14
217. RenārsSusejsRēzekneVTB10:31:14
218. KaivaSileniecesmilteneSTB10:31:14
219. DainisZemītisTonusValmieraVT10:31:17
220. PaulaGurejevaIlmājas KojotiRīgaSTA10:31:21
221. EvertsHemmelisValmieras sākumskolaValmieraVTB10:31:22
222. Ieva-MartaGintereJelgavaSTB10:31:23
223. EndijsApsitisVINGROŠANAS STUDIJAValmieraVTB10:31:24
224. KristīneMerginaVINGROŠANAS STUDIJAValmieraST10:31:27
225. LieneMilereMaxima LatvijaST10:31:29
226. NormundsŠķestersRīgaVT10:31:30
227. LeldePāķeSaulkrasti SRTSaulkrastiSTB10:31:31
228. IneseDembovskaSk TēraudsRīgaST10:31:32
229. SantaRekaloTukumsSTA10:31:39
230. GundegaPāķeSaulkrasti SRTSaulkrastiST10:31:41
231. IlzeGošaMARATONA KLUBSVentspilsST10:31:41
232. AigaRekaloTukumsST10:31:41
233. GuntaBalodeValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:31:43
234. VisvaldisGercānsJāņa sētaSiguldaVT10:31:44
235. SvetlanaŠancevaNike+Run JelgavaJelgavaST10:31:47
236. JānisRožlapaStrenčiVT10:31:47
237. AneteJaunzemeSportlandRīgaST10:31:47
238. AinārsMetumsVT10:31:48
239. ŠarloteŠpengeleSwedbankRīgaST10:31:49
240. JurijsZaharovsAccentureRīgaVT10:31:49
241. IlzeBeinarovičaRīgaST10:31:49
242. AndželaStaškevičaPreiļiST10:31:53
243. DaceKozlovskaVULKANRīgaST10:31:53
244. GatisBrīdaksValmieraVT10:31:56
245. KasparsRozentalsRigaVT10:31:58
246. DmitrijsVasiļausksValmieraVT10:31:59
247. MārcisPetzāleCēsu sporta skolaCēsisVTA10:31:59
248. JānisPikšensSEBValmieraVT10:31:59
249. LienePurgaileACTIVIARīgaST10:32:01
250. AgitaBērzaIf.lv ApdrošināšanaMārupeST10:32:01
251. LīgaBalodeRūjienaSTB10:32:03
252. SvetlanaSidorovaJelgavaST10:32:03
253. Kristians-DeivsGrīviņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVTB10:32:04
254. SanitaDukureSwedbankRīgaST10:32:06
255. ViktorijaSmirnovaValmieras SOS BCValmieraSTB10:32:10
256. JūlijaLavrenaMaxima LatvijaST10:32:11
257. GunaGrosaOzolniekiOzolniekiST10:32:12
258. KlāvsKlaparsValmieraVTB10:32:13
259. GuntisOškalnsValmieraVT10:32:14
260. EdijsVīķisSK "Katrīna"KuldīgaVTB10:32:14
261. RobertsGeidaValmieras sākumskolaValmieraVTB10:32:17
262. MarutaGolubovskaBeverīnas novadsST10:32:20
263. MārisUpensSK Metroons/ NikeRīgaVT10:32:22
264. LeldeTikmereMežciema pamatskolaRīgaST10:32:23
265. JānisVeipsSauriešiVT10:32:26
266. SolvitaBērziņaJelgavaST10:32:26
267. AndrejsTulubjevskronusValmieraVT10:32:27
268. Agija-DaceBidiņaMārupeSTB10:32:28
269. RenāteAusmaneAizputes vidusskolaAizputeSTB10:32:28
270. SandraKupraVSK NoskrienRēzekneST10:32:30
271. ElvisDaugulisValmieraVTA10:32:33
272. AnnaLudvikaAizputes vidusskolaAizputeSTB10:32:34
273. UndīneRibeleŠiveriņiStrenčiSTA10:32:35
274. DāvidsAukšmukstsVTB10:32:36
275. DainisTrēziņšValmieraVT10:32:36
276. EdgarsVenškēvicsVentspilsVT10:32:38
277. NataliaSidorovaMaritime Sport CommunityRīgaST10:32:40
278. DāgsLepiksonsVVVValmieraVTA10:32:40
279. RobertsMarenisStrenčiVTB10:32:40
280. KasparsStepanovsValmieras SOS BCValmieraVTB10:32:44
281. SilvijaErvikaAizputeST10:32:49
282. SergeySpitsynAmatas novadsVT10:32:50
283. AnnaKašinaUpesciemsST10:32:50
284. ElīnaKrūmiņaSportlandVentspilsST10:32:50
285. ValtersSemjonovsUmurgas pag., Limbažu nov.VTB10:32:51
286. EdgarsStabulnieksBinitexDaugavpilsVT10:32:52
287. DidzisRiženkovsValmieraVT10:32:52
288. AnastasijaLomtevaRīgaST10:32:55
289. MaijaPūpolaMaratona klubsST10:32:56
290. GintersĶelpsGaujienaVTB10:32:58
291. IlzeBrauča-JusupovaRīgaST10:32:58
292. AgneseKārkliņaMaratonistiStraupeST10:32:59
293. IevaLivčāneStopoņu novadsST10:33:03
294. GatisLeskovicsTukumsVT10:33:03
295. ArvīdsZariņšReir DobeleDobeleVT10:33:07
296. LindaTikmereMežciema pamatskolaRīgaST10:33:08
297. GuntarsZēmelisKocēniKocēnu pag.VT10:33:17
298. KārlisVīksneValkaVT10:33:17
299. LauraEverteValkaST10:33:18
300. LauraArājaST10:33:18
301. LindaLočmeleValmieraST10:33:20
302. IngaBaumaneJelgavaST10:33:23
303. AgrisDobrovoļskisJelgavaVT10:33:23
304. IlzeTālmaneMaratona KlubsRigaST10:33:25
305. IlvijaJakaneAuseklis IKĶegumsST10:33:25
306. PaulaOzolaIrongirlRīgaSTB10:33:28
307. PēterisKleinsStrenčiVTB10:33:28
308. JurijsLukaševsRēzekneRēzekneVT10:33:28
309. NormundsPlešsValmieraVT10:33:29
310. HaraldsVisockisValkaVTB10:33:31
311. AndrejsVisockisValkaVT10:33:31
312. ElīnaBirkaST10:33:33
313. JekaterinaMelihovaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneST10:33:34
314. ViktorijaNovikovaNRC JelgavaJelgavaST10:33:35
315. RafaelsLūsisDarba rūķiRīgaVTB10:33:36
316. RobertsLiepiņšSportlandGulbeneVT10:33:37
317. AivaUlaseJelgavaST10:33:37
318. LindaLaviņaRīgaST10:33:38
319. RodrigoKupensNeatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, VidValmieraVT10:33:39
320. KristapsVītolsB kojasGulbeneVT10:33:39
321. VitālijsFisenkovsAVIA TeamRigaVT10:33:40
322. ElīnaJubeleMežmalasMadonaST10:33:40
323. Aija-DenijaTrēziņaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmieraSTB10:33:41
324. IntaZaleckaRīgaST10:33:41
325. DainaPlīkšaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:33:42
326. NaurisMetumsVTB10:33:42
327. AndaGrāpēnaValmieraST10:33:43
328. OskarsCīrulisJūrmalaVT10:33:43
329. MārīteVilcāneLīvānu VKLīvāniST10:33:43
330. SanitaKazākaOgreOgreST10:33:45
331. IritaAkmentiņaOlaineST10:33:47
332. AgijaSedvaldeValmieraSTA10:33:47
333. KristersBormansB kojasVecskujeneVTA10:33:47
334. KristiānaAksenokaCSDDRigaST10:33:48
335. Ģirts-PēterisZariņšCēsisVTA10:33:53
336. Emīls-NormundsPlešsValmieras sākumskolaValmieraVTB10:33:53
337. Megija-ŠarloteTiltiņaJelgavaSTA10:33:53
338. Vineta-AnnaSarkaneVidzemes augstskolaCēsisST10:33:53
339. MareksMiglānsCēsisVT10:33:55
340. JānisVaivodsJūrmalas RūķīšiJūrmalaVT10:33:55
341. MadaraBērziņaACTIVIA RUNJelgavaST10:33:56
342. EnzoĀbeleValmieras Viestura vidusskolaValmieraVTB10:33:56
343. MairitaSiliņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:33:57
344. Beatrise-SofijaBergaRigaSTB10:33:59
345. IgorsMihalevsJēkabpils LATJekabpilsVT10:34:02
346. Keita-ElvitaKalniņaSportlandOgreST10:34:02
347. KristapsKļaviņšRēzekneVTA10:34:03
348. KristīneKaramiševaValmieraST10:34:03
349. RalfsFrīdvaldsBMX TālavaValmieraVTB10:34:03
350. SindijaKezikaValmieraSTA10:34:04
351. Roberts-RihardsPurmalisValmieraVTB10:34:06
352. AmandaZūleValmieraSTA10:34:06
353. EdijsHemmelisValmieraVT10:34:07
354. BaibaKarāneSportlandRīgaST10:34:07
355. UģisUlmanisold crabsValmieraVT10:34:07
356. BaibaLaganovskaMaratona KlubsRīgaST10:34:08
357. AndrisKalniņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVT10:34:08
358. MāraAvišāneRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneST10:34:09
359. RobertsPloriņšVINGROŠANAS STUDIJAValmieraVTB10:34:10
360. EdgarsBalanasAcdentureVT10:34:11
361. RenātePuķīteSiguldaST10:34:11
362. AivitaLasmaneGulbeneSTA10:34:11
363. StefanijaSidorovaKLKRigaSTB10:34:12
364. RūdolfsPavlovičsValmieraVTB10:34:12
365. MikusManniksValmieraVTB10:34:15
366. EmīlsKrūmiņšJelgavaVTB10:34:16
367. DairisVilnisValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVT10:34:16
368. GuntarsHolsteinsvalmieraVT10:34:16
369. Dāvis-LūkassReinsonsValmieras SOS BCValmieraVTB10:34:17
370. JānisIvanovsValmieras SOS BCValmieraVTB10:34:17
371. LieneSlokaCēsisST10:34:17
372. ElīnaPinneValmieras SOS BCValmieraSTA10:34:17
373. TomassBirstiņšĀdažiVTB10:34:19
374. SandijaSarkaneRīgaST10:34:19
375. ValtersPursJelgavaVTB10:34:20
376. JānisLabsvīrsSiguldaVT10:34:20
377. LindaDauksteSKKuldīgaST10:34:23
378. JānisBiernisValmieraVTB10:34:25
379. Dāvis-DanielsOreValmieraVT10:34:25
380. KatrīneReimaValmieraST10:34:26
381. RalfsKūkojsValmieraVT10:34:26
382. JānisBiernisValmieraVT10:34:26
383. SantaSeļavinaACTIVIA RUNAdažiSTB10:34:27
384. AndrievsRuksValmieras pamatskolaValmieraVTB10:34:27
385. ElīzaRēdereSk TēraudsRīgaSTB10:34:28
386. MarinaBolotovaSportlandRīgaST10:34:29
387. MontaVimbaValmieras SOS BCValmieraSTB10:34:29
388. KatrīnaDukateValmieras Valsts ĢimnāzijaValmieraSTB10:34:30
389. IngaPetraškoValmieraST10:34:33
390. MārisSprancisRīgaVT10:34:33
391. DainuvīteVišķereVINGROŠANAS STUDIJAValmieraST10:34:33
392. PaulaLanginaRīgaST10:34:34
393. AndrejsGaiduksValmieraVT10:34:36
394. MartaBalanasaSiguldas sporta skolaSiguldaSTB10:34:36
395. EduardsJanītisValmieraVTB10:34:36
396. DenissJablonskisJelgavaVT10:34:37
397. ŅikitaMorozovsSiguldas Sporta skolaSiguldaVTB10:34:37
398. SandaViskantaValmieraSTA10:34:38
399. SarmisLaursonsLaursoniValmieraVT10:34:38
400. ValdisLigersCēsisVT10:34:38
401. AiraSemjonovaUmurgas pag., Limbažu nov.ST10:34:38
402. JānisAgrumsBALTMAValmieraVT10:34:39
403. BetijaSiliņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSTA10:34:39
404. AnnaGošaVentspils maratona klubsVentspilsSTB10:34:39
405. JurisGaidelisMaratona klubsVT10:34:39
406. ErikaOlberkyteAlūksnes BJSSAlūksneSTA10:34:40
407. JaneksKalniņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVT10:34:40
408. ElzaKrastiņaSportiņš 88STB10:34:41
409. DaceVeigureValmieraST10:34:42
410. UldisJēkabsonsLMTBrocēniVT10:34:44
411. KasparsBoktaIf ApdrošināšanaOgreVT10:34:45
412. EdgarsKrastiņšRīgaVT10:34:45
413. LīgaSeigaSportlandST10:34:46
414. RičardsSpruktsValmieraVTB10:34:47
415. JustīnePodaSportlandST10:34:47
416. TomassBerķisSiguldaVTB10:34:47
417. VladimirsKallassGulbeneVT10:34:51
418. KristīneStendzenieceMaratonistiJelgavaST10:34:53
419. EndijsŠapirovsValmieraVTB10:34:54
420. LāsmaStepanovaValmieras SOS BCValmieraSTB10:34:54
421. Rihards-JānisLiepiņšBMX TālavaVALMIERAVTB10:34:55
422. LāsmaBušmaneSTA10:34:56
423. NikolaPunkaValmieraSTB10:34:57
424. GunitaBuliņaValmieraST10:34:57
425. MārisMickēvičs___ValmieraVT10:35:00
426. DanaStrādereRīgaST10:35:00
427. IevaBogdanovaCēsisST10:35:00
428. DmitrijsKižlaBINITEXDaugavpilsVT10:35:03
429. AijaBalode-ŠildeVINGROŠANAS STUDIJAValmieraST10:35:03
430. MārtiņšŪburgsStrenčiVTB10:35:03
431. DaceKuplāVingrotavaValmieraST10:35:04
432. SonoraPētersoneValmieras SOS BCValmieraSTB10:35:04
433. Ralfs-DāvisEglītisValmieras Pārgaujas sākumskolaValmieraVTB10:35:05
434. VinetaSkrastiņaHERBALIFECesisST10:35:06
435. EdijsPētersonsValmieras SOS BCValmieraVT10:35:07
436. IvoBruģisOzloliVT10:35:07
437. ReinisKancēvičsN.Y.P.D.RīgaVTB10:35:09
438. LindaJēkabsoneNeatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, VidValmieraST10:35:10
439. EvijaŠicaValmieraST10:35:10
440. AinisSīpolsValmieraVT10:35:10
441. LīgaOzoliņaCēsisCēsisST10:35:11
442. AnitaLebedevaNacionālā aizsardzības akadēmijaRīgaST10:35:11
443. LauraKatajaRīgaSTB10:35:12
444. HelmutsRasaSportlandRīgaVT10:35:12
445. AnnaGrāmatnieceJūrmalas veterāniJūrmalaST10:35:17
446. IevaZariņaValmieraST10:35:21
447. KristiānaKoricaSalaspilsSTA10:35:21
448. IevaMozgireNTC "nazīši"JūrmalaST10:35:22
449. SintijaNikolajenkoSportlandRīgaST10:35:22
450. ArtisGustovskisKuldigaVT10:35:23
451. IvarsKudelenskisValmieraVT10:35:23
452. EvitaKučerovavsk noskrienRīga / VentspilsST10:35:24
453. IngaZandersoneRīgaST10:35:26
454. IlonaKārkliņaSiguldas Maratona klubsSiguldaST10:35:28
455. ViktorsLūciņšRēzekneVT10:35:28
456. ArnoldsMiķelsonsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmieraVT10:35:30
457. AivaMiķelsoneValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmieraST10:35:30
458. LindaZemīteTukumsST10:35:31
459. EdgarsPaegleAccentureVT10:35:32
460. VilnisPriedītisSPORTLATRīgaVT10:35:33
461. OskarsVimbaValmieraVT10:35:33
462. GustavsLočmelisBurkānciems&CoVTB10:35:33
463. Anna-RēzijaĀboltiņaSportlandRīgaSTB10:35:33
464. IneseJēgereBigbankValmieraST10:35:38
465. LarsensPultursMBC/VSK NoskrienRīgaVT10:35:40
466. JurisEvertovskisGlaive.proRīgaVT10:35:46
467. SigneLauvaRīgaST10:35:47
468. MārisĀķisValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVT10:35:49
469. GitaVimbaValmieraST10:35:49
470. OļegsKungurcevsSk TēraudsRīgaVT10:35:50
471. AntraDāldereRīgaST10:35:53
472. ValdisSedlovsSwedbankBaloži/ValmieraVT10:35:56
473. JānisBirģelisRīgaVT10:35:56
474. AgneseRekēvičaNeatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, VidValmieraST10:35:58
475. IlzeBiģeleKuldīgaST10:36:00
476. AnnaBērziņaST10:36:00
477. SolvitaSokovaĀdažiST10:36:03
478. DaceLiepiņaRubeneST10:36:04
479. MadaraTilenaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:36:05
480. DaceBirzmaleJelgavaST10:36:08
481. LindaGrīnbergaST10:36:09
482. LindaUžaneEco BaltiaRīgaST10:36:09
483. ReinhardsGrīnbergsVT10:36:09
484. Rainers-KristiansSilkalnsDobeleVTB10:36:12
485. EvelīnaRēdereRēderu bandaTīraineSTB10:36:13
486. AmandaKundziņaEsiAktivs.lv / KundziņiRīgaSTB10:36:14
487. PāvelsSidorovsJelgavaVT10:36:14
488. ErnestsĀbolsValmieraVTB10:36:14
489. AlbertsStulbergsVT10:36:15
490. KristīneStulbergaRīgaST10:36:15
491. DanielsKukersValmieraVTA10:36:16
492. LieneMuzikaLielvārdeST10:36:16
493. IngaBēniņaRīgaST10:36:17
494. AgritaVindačaRēzekneST10:36:19
495. SigitaKlodžaMaxima LatvijaST10:36:20
496. IvoKlodžsMaxima LatvijaVT10:36:20
497. KarinaJablonskaJelgavaST10:36:21
498. ArtūrsJablonskisJelgavaVT10:36:21
499. KasparsOzoliņšValmieraVT10:36:22
500. ErvīnsČepjolkinsBurkānciemsValmieraVTB10:36:24
501. IrinaNekrasovaOgreST10:36:26
502. RūdolfsAltensSIA "ALOJA-STARKELSEN"RīgaVTB10:36:26
503. ZigmundsMednieksSIA "ALOJA-STARKELSEN"RīgaVT10:36:26
504. HelēnaReinfeldeNīgrande/ LiepājaSTB10:36:27
505. LindaBāliņaValmieraST10:36:29
506. IevaBruzguleRĪGASTB10:36:29
507. Aleksandra-DaniKraujaValmieras Valsts ģimnāzijaValmieraSTB10:36:30
508. GintaEglīteRīgas raj.ST10:36:33
509. MarikaŠneidereRūjienaST10:36:35
510. ViktorijaSemenenkoRigaST10:36:40
511. AigarsKukainisRīgaVT10:36:42
512. Toms-MartinsŠaķisMoller Auto VentspilsVentspilsVTB10:36:43
513. ĢirtsPāpeValmieraVT10:36:44
514. SolvitaGaileRīgaST10:36:44
515. JūlijaGribaMaxima LatvijaST10:36:45
516. TomassKlaparsKSKValmieraVTA10:36:48
517. AdeleBalanasaSiguldaSTB10:36:48
518. LauraVilkaValmieraST10:36:48
519. Reinis-RūdolfsOškalnsJurmalaVTB10:36:49
520. IngaKukaineRīgaST10:36:51
521. AgrisVendelisRīgaVT10:36:52
522. KristiānaKrūma-MudeleRīgaSTA10:36:57
523. VadimsBistrovsDaugavpilsVT10:36:58
524. RūdolfsPikšensValmieraVTB10:36:59
525. NadīnaSadkovajaJelgavaST10:37:00
526. AnnijaApineST10:37:01
527. BetijaLeokeValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSTB10:37:04
528. RobertsUpeSIA "ALOJA-STARKELSEN"ValmieraVTB10:37:05
529. MadaraUstinovaValmieraST10:37:06
530. DanaKurpnieceValmieraST10:37:07
531. MontaJirgensoneLimbažiST10:37:07
532. AnnaJansoneGlaive.proRīgaST10:37:07
533. AndrisVitmanisValmieraVT10:37:08
534. Andis-GvidoVilumsonsSiguldaVT10:37:09
535. IneseKalnieteCēsisCēsisST10:37:10
536. LaurisMadžulsRēzekneVT10:37:11
537. Zigmārs-JāzepsKļaviņšSK MAGNENRēzekneVT10:37:11
538. AisteŠnipaityteUkmergėST10:37:12
539. VilisMednisindividuāliSmilteneVT10:37:12
540. KristīneKarāneSportlandRīgaST10:37:13
541. MadarsVirsisMaxima LatvijaVT10:37:13
542. JohanneBruntseDānijas Kultūras InstitūtsRīgaST10:37:15
543. EvaDideriksenDānijas Kultūras InstitūtsRīgaST10:37:15
544. AneteMālkalneUijā uijāSmilteneSTB10:37:16
545. KarīnaČuhnovaUijā uijāSmilteneSTB10:37:16
546. Marta-KarīnaZandersoneValmieraSTA10:37:17
547. ElizabeteVeinbergaValmieras Valsts ģimnāzijaValmieraSTB10:37:18
548. Luīze-AnceVītolaValmieraSTB10:37:19
549. LaurisSkripstscēsu sporta skolacēsisVTB10:37:20
550. SantaSīleQUINTILESRīgaST10:37:24
551. AnitaMiksoneSkrundas nov.ST10:37:28
552. DanaCeplīteValmieras 5 .PII Vālodzīte/ Valmieras pilsētas pašValmieraST10:37:29
553. LuīzeSalnīteValmieras sākumskolaValmieraSTB10:37:29
554. RūtaLankovskaSiguldaST10:37:32
555. KristapsStinkaJelgavaVTB10:37:33
556. LindaPašķevičaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneST10:37:33
557. DārtaOzoliņaRīgaST10:37:33
558. ZlataKallaseGulbeneST10:37:35
559. RaitisŠarkovskisVT10:37:37
560. JānisSilavsrīgaVTB10:37:38
561. DiānaBērziņaValmieraSTB10:37:39
562. Eva-MonikaŠvarcaMaxima LatvijaST10:37:39
563. RendijsPaeglisValmieraVTB10:37:40
564. SandisPaeglisValmieraVT10:37:40
565. AndrisAlpeusValmieras Pilsētas pašvaldībaValmieraVT10:37:42
566. SolvitaPavlovskaRēzeknes novada BJSSRēzeknes nov.ST10:37:42
567. RičardsBāliņšSiguldaVTB10:37:42
568. JolantaTomiņaRdaziņiBarkavaST10:37:44
569. KristīneRabkevičaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneST10:37:45
570. DaceMaura-BokaNext levelValmieraST10:37:46
571. ElīnaMiltiņaVērgaleSTB10:37:46
572. RalfsVisnevskisValmieras sākumskolaValmieraVTB10:37:46
573. AnceLiepiņaBALTMAValmieraST10:37:46
574. LolitaZaķeVINGROŠANAS STUDIJAValmieraST10:37:48
575. KristapsTrēziņšValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmieraVTB10:37:48
576. DagnijaApīneRēzeknes Valsts 1.ģimnāzijaRēzekneSTB10:37:50
577. KristineBayerDānijas Kultūras InstitūtsRīgaST10:37:52
578. KateAnohinaQuintilesRīgaST10:37:56
579. MārtiņšVēbersTDK LiedagsVentspilsVT10:37:56
580. Anna-LuīzeKaužēnaValmieraSTB10:37:57
581. KatrīnaPuķeValmieraSTB10:37:57
582. IneseBiļevičaSaulkrastiST10:37:57
583. KarīnaHoroškēvičaValmieraSTA10:37:58
584. SintijaAndrjuhinaValmieras SOS BCValmieraSTA10:38:00
585. BaibaLikumaValmieraST10:38:01
586. VjačeslavsStrižkoMaxima LatvijaRīgaVT10:38:01
587. DinijaPinkulePinkuļiValmieraSTB10:38:05
588. Eduards-AleksandrsTrēziņšValmieraVTB10:38:06
589. NataļjaArmandaSK TerāudsRīgaSTB10:38:06
590. DiānaGreiškāneJelgavaST10:38:06
591. JevgenijaMillereABC softwareRīgaST10:38:06
592. AgateCauneValmieras sākumskolaValmieraSTB10:38:07
593. AngelinaSidorovaJelgavaSTB10:38:08
594. MartinsJankevičusJelgavaVT10:38:10
595. EgitaJankevičatautas skrejiensJelgavaST10:38:11
596. MārtiņšMetumsVTB10:38:12
597. IngrīdaKlapareValmieraST10:38:13
598. AlīnaKomkovaRīgaST10:38:17
599. AijaStengrevicaSK "Katrīna"KuldīgaST10:38:19
600. JānisDreiškinsSPORTLAT/Ikšķile VeloIkšķiles novads, TīnūžiVT10:38:20
601. SailaJansoneSK KatrīnaKuldīgaST10:38:20
602. JustīneBērziņaValmieraSTB10:38:20
603. MadaraKuģeValmieraST10:38:20
604. DaigaBruzguleRĪGAST10:38:21
605. EvitaBaukerteRīgaST10:38:24
606. IneseVaivodeJūrmalas RūķīšiJūrmalaST10:38:24
607. MarijaSiliņaRigaST10:38:24
608. AgneseLočmeleJelgavaSTA10:38:25
609. SigitaLabanovskaStatoil ExtraRīgaST10:38:27
610. KalvisTomsonsVT10:38:29
611. LauraLīpenīteMārupeSTA10:38:32
612. AgneseKauškaleSmilteneSTA10:38:36
613. BaibaKauškaleSmilteneST10:38:37
614. LindaAkmentiņaValmieraST10:38:37
615. ArtūrsBērziņšVTB10:38:38
616. MairitaDaugatePelēcisLiepājaST10:38:38
617. GitaBiezumaRīgaST10:38:39
618. OļegsFjodorovsValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVT10:38:39
619. DaigaVeldreKadagaST10:38:39
620. LaineRozenšteinaLiepājaSTA10:38:39
621. NoraDravanteSwedbankRigaST10:38:41
622. RičardsĀbolsValmieras sākumskolaValmieraVTB10:38:42
623. ElīnaSiliņaTeteriUlbrokaST10:38:45
624. KārlisĀbolsValmieraVT10:38:46
625. DiānaCeplīteValmieras 5 .PII Vālodzīte/ Valmieras pilsētas pašValmieraST10:38:47
626. BarbaTālereValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:38:48
627. GvidoBrennerisZS 22.KBVT10:38:49
628. IevaMiķīte-PlusniņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:38:49
629. DžūlijaPlusniņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSTB10:38:49
630. PēterisGabrānsVT10:38:50
631. GatisPlusniņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVT10:38:50
632. KateDeņisenkoCēsu sporta skolaCēsisSTB10:38:51
633. RenāteMeimereSportlandPlazaST10:38:52
634. EnijaMickusSportlandPlazaST10:38:52
635. Emīlija-MartaPaidereValmieraSTB10:38:53
636. InetaKornejaVSK NoskrienRīgaST10:38:54
637. KarīnaNovikovaRVPĢRēzekneSTB10:38:56
638. AgitaTimaSportlandRīgaST10:38:56
639. DinaSkrabeNeatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, VidValmieraST10:38:57
640. IlzePoikāneJelgavaST10:38:58
641. IndraVēvereValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:38:58
642. IneseŠčeglovaSauriešiST10:38:59
643. RenārsRačiksSwedbankValmieraVTB10:39:00
644. IevaRačikaSwedbankValmieraST10:39:00
645. JeļizavetaGridjuškoJelgavaSTA10:39:02
646. SofjaGridjuškoJelgavaSTA10:39:04
647. RainersNeuss-LucsJelgavaVTB10:39:04
648. AndrejsGricenkoArhiarnitomimusJelgavaVTB10:39:04
649. AgneseIrbīteVSK NoskrienRīgaST10:39:05
650. EveritaAlbiņaVSK NoskrienRīgaSTA10:39:05
651. KintijaPeipeVVV 1cVALMIERASTB10:39:06
652. NiklāvsGeidānsRēzekneVT10:39:06
653. DiānaMamedovaSportlandRīgaST10:39:16
654. AgneseKaktavičusSkrundaSTB10:39:17
655. Rūta-RenateDemitereVai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodeiValmieraSTB10:39:17
656. SantaĀbeleVPĢValmieraSTB10:39:22
657. MarkussTīronsValmieraVTB10:39:24
658. ElīnaKiusalas-SilkoksValmieraST10:39:24
659. Beatrise-IevaVītoliņaValmieraSTA10:39:25
660. EdijsRudzītisValmieraVT10:39:27
661. IevaKaupeST10:39:29
662. JustīneKleinaStrenčiSTB10:39:32
663. JānisJustamentsZvirbuļiRīgaVT10:39:32
664. RaimondsPilenieksĶekavaVTB10:39:34
665. EgilsPilenieksĶekavaVT10:39:35
666. AntraApsīteRīgaST10:39:38
667. EdgarsKorčaginsDarba rūķi un draugiRīgaVT10:39:38
668. JānisGrimbergsZS 22.KBVT10:39:38
669. Liene-IevaKraupšaRīgaST10:39:40
670. EvijaZiediņaVINGROŠANAS STUDIJAValmieraST10:39:41
671. LaurisSenkānsRēzekneVTB10:39:42
672. SolveigaAkmentiņaST10:39:42
673. AnitaKrūmiņaJelgavaST10:39:43
674. AgrisBildersIkšķiles novadsVT10:39:43
675. PatrīcijaBolevicaPatricija IrongirlRīgaSTB10:39:44
676. Aleksis-KristapVīksniņšRīgaVTB10:39:45
677. IevaZvaigzneACCENTURERigaST10:39:45
678. KristīneBriseleValmieraSTB10:39:45
679. IlutaBartusevičaMaxima LatvijaST10:39:46
680. LīgaBergholdeMaxima LatvijaST10:39:47
681. AliseRancāneRīgaST10:39:47
682. MiķelisMenniksValmieraVTB10:39:48
683. MārtiņšMenniksValmieraVT10:39:48
684. SandraVancāneSk TēraudsĶekavaST10:39:50
685. AigaGaliņaSportlandRīgaST10:39:51
686. SanijaLindeJelgavaSTB10:39:52
687. IrinaPupiņaValmieras mūzikas skolaValmieraST10:40:10
688. KatrīnaBoļšeSportiņš 88ST10:40:10
689. MartaMaļikenaValmieraST10:40:12
690. AntaBrakovskaWOOD ART.LVĀdažiST10:40:14
691. AntraFrīdbergaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:40:16
692. Nika-VeronikaKļaviņaSK MagnenRēzekneST10:40:19
693. EmīlijaVahere-AbražuneRīgaSTB10:40:19
694. AnitaVahere-AbražuneRīgaST10:40:20
695. LāsmaNovikaRēzekneSTB10:40:23
696. ValtsZiemelisSiguldas ZiemeļiSiguldaVTB10:40:23
697. ArīnaBabreValmieraSTB10:40:23
698. LoretaBabreValmieraSTB10:40:24
699. LieneBabreValmieraST10:40:24
700. MārisBabrisironman.lvVT10:40:24
701. AgneseMetusValmieraST10:40:24
702. JānisGailītisSmilteneVTA10:40:24
703. LuīzeMantiņaRīgaST10:40:25
704. Patrīcija-AnnijGudinaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmieraSTB10:40:25
705. ZintaLiepiņaLIEPIŅI TEAMValmieraST10:40:26
706. MaritaPuļļaSportlandValmieraST10:40:30
707. GvidoZaļmežsSportlandBauskaVT10:40:30
708. KarinaVeriznikovaOgreST10:40:31
709. SanitaĀdamsoneValmieraST10:40:32
710. GuntisĀdamsonsOŠIValmieraVT10:40:33
711. SigneStepanovaSportlandSiguldaST10:40:34
712. KristapsPugačsSportlandMadonaVT10:40:34
713. AleksandraKutuzovaSportlandRēzekneST10:40:36
714. SabīneGošaTārgaleSTA10:40:37
715. AntaBojaneLimbaži ACTIVELimbažu n., Umurgas p.ST10:40:38
716. JeļizavetaSidorovaJelgavaSTA10:40:39
717. IneseCelminaValmieraST10:40:40
718. KristiānsGrencisValmieraVTB10:40:40
719. Kate-KristiānaKrakopaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmieraSTB10:40:41
720. IvetaVirseRīgaST10:40:41
721. KārlisIvanovskisSK KatrīnaKuldīgaVTB10:40:41
722. AnceNiezereKauguriST10:40:41
723. JānisCauneS/K "Katrīna"VietalvaVT10:40:42
724. GintaIvanovskaSK KatrīnaKuldīgaST10:40:42
725. AnceFrindeValmieraSTB10:40:42
726. AndrisŠakensSIA "ALOJA-STARKELSEN"ValmieraVT10:40:43
727. Paula-DanielaBergaRūjienaSTB10:40:45
728. Paula-KateČākureRūjienaSTB10:40:45
729. RūtaMelleSportlandRīgaST10:40:46
730. SanitaMaurīte-ŠmiteRīgaST10:40:47
731. GintaKrastiņavalmieraST10:40:51
732. SandijaOzoliņaMaratonistiJelgavaST10:40:51
733. MadaraRečaVINGROŠANAS STUDIJAValmieraST10:40:54
734. LindaBētakaVINGROŠANAS STUDIJAValmieraST10:40:54
735. KatrīnaGeidāneRēzeknes 5.vskRēzekneSTB10:40:56
736. AgitaGeidāneRēzeknes Tehnoloģiju AkadēmijaRēzekneST10:40:57
737. AnnaPormanePormaneRīgaST10:40:58
738. JurisGailisapm.29617317VT10:41:01
739. MāraKļaviņaSK MAGNENRēzekneST10:41:02
740. IngaGrečaRīgaST10:41:04
741. Gita-EvelīnaReinfeldeSK Metroons/ NikeRīgaSTB10:41:04
742. ArvisŠtaltsMoller Auto VentspilsJūrmalaVTB10:41:11
743. RaivisKaļiņinsMoller Auto VentspilsJūrmalaVTB10:41:11
744. KristersBriedisKSKKocēniVT10:41:13
745. JānisŠaltsĀdažiVTB10:41:17
746. DzintraCābuleST10:41:18
747. BeāteLaizāneSportlandJēkabpilsST10:41:20
748. JānisOzoliņšValkaVT10:41:21
749. LaumaVilumsoneSiguldaST10:41:22
750. ElīnaDruvaskalneKKTSaldusSTA10:41:25
751. LauraLimbēnaKKTSaldusSTA10:41:25
752. KristaBurģeleRīgaST10:41:26
753. RihardsBērziņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVTB10:41:26
754. FjodorsPohodņevsRīgaVT10:41:27
755. NatālijaFučadžiACCENTURERigaST10:41:27
756. Tomass-KristsMiķelsonsValmieraVTB10:41:27
757. AgneseSkujinaRīgaST10:41:28
758. Rute-NikolaĒrglenavValmieraSTB10:41:31
759. LīvaPuķīteRīgaSTB10:41:34
760. DarjaOrdinateJelgavaSTB10:41:36
761. IlonaTropaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:41:36
762. ElīzaMuzikaLielvārdeSTB10:41:36
763. KristapsNoviksRēzekneVTB10:41:42
764. IvitaVažaJelgavaST10:41:42
765. AgneseVolmaneJaunpiebalgaSTB10:41:42
766. SandisVolmanisJaunpiebalgaVT10:41:43
767. ĀrijaBušmaneST10:41:45
768. KristersArtejevsKRONUSValmieraVTB10:41:47
769. Ramona-SimonaMežgaileRīgaST10:41:47
770. VēsmaPurviņaValmieraST10:41:47
771. KristīneKalējaBigbankValmieraST10:41:49
772. DaceRudzusiekaSportlandRīgaST10:41:50
773. AndrisKrūmiņšTundras bērniJēkabpilsVT10:41:52
774. EdīteKrūmiņaJēkabpilsST10:41:52
775. MadaraPetrovskaRīgaST10:41:53
776. MaijaMiķelsoneValmieraST10:41:54
777. MargaritaGrīvaValmieraST10:41:56
778. IlvaRadziņaTukumsST10:42:01
779. ValdisŠmitsLielvārdeVT10:42:04
780. PatrīcijaKauškaleSmilteneSTB10:42:05
781. KristīneCimoškaJust runDaugavpilsST10:42:08
782. Helvijs-JānisKārkliņšSiguldas Maratona klubsSiguldaVTB10:42:09
783. VitaMurāneValmieraST10:42:09
784. SigitaZvaigzneCēsisST10:42:10
785. SantaŠakarneSwedbankRīgaST10:42:16
786. GunaLiepaSkrundaST10:42:20
787. LāsmaErnstsoneRīgaST10:42:21
788. LūcijaKroneOlaineST10:42:22
789. RūtaOrinskaLiepājaST10:42:22
790. KristapsMiķelsonsRīgaVT10:42:25
791. EvaJanstovičaValmieras SOS BCValmieraSTB10:42:26
792. ElvisMartinsonsgulbeneVTB10:42:29
793. EdžusPamilovsValmieras SOS BCValmieraVTB10:42:29
794. DzintraLiekmaneSkrundaST10:42:31
795. Krista-EvelīnaLiepiņaIndividuāliValmieraSTA10:42:31
796. AnitaSebežaSkrundaST10:42:31
797. ReinisMickevicsvaidavaVTB10:42:34
798. AnnaŠakenaSIA "ALOJA-STARKELSEN"ValmieraSTB10:42:39
799. ZaneLegzdiņaAD REM AUTOST10:42:39
800. KasparsMednisValmieraVT10:42:39
801. LauraOzoliņaValmieraSTB10:42:42
802. MontaOzoliņaValmieraSTA10:42:42
803. DinaResneLMTRīgaST10:42:42
804. MartaSaliņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:42:44
805. EdgarsCunskisJDK SadancisValmieraVT10:42:45
806. TomsPētersonsFlorbola klubs RubeneRubeneVTB10:42:47
807. EdgarsBauersJDK SadancisValmieraVT10:42:48
808. BaibaDunska-RopšaCēsisST10:42:52
809. IngaKramiņaHERBALIFECēsisST10:42:56
810. AlijaLēnerteValmieraSTB10:42:56
811. Ance-AnnaAlksnīteSIA "ALOJA-STARKELSEN"ValmieraSTB10:42:58
812. LīgaBikšeValmieraST10:42:58
813. Arta-MegijaTaubeValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmieraSTB10:42:58
814. MelānijaAlneValmieraSTB10:42:59
815. AntaVeiteVSK NoskrienRīgaST10:42:59
816. OskarsVeitsRīgaVTB10:42:59
817. AndrisPivarsOgreVT10:43:00
818. Kristiāna-KateErģevalmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmieraSTB10:43:03
819. VinetaPetjukevičaVULKANRīgaST10:43:06
820. ArtaGoģe-RūsiņaRīgaST10:43:12
821. IngaŽelneronokaRīgaST10:43:13
822. LīgaĀriņaAA SPORTRīgaST10:43:13
823. EllaBunkaLiepājaSTB10:43:14
824. ReinisSkorovsVSK NoskrienRīgaVT10:43:14
825. LiānaLastovkinaRīgaST10:43:14
826. LīvijaMušaJūrmalaJūrmalaST10:43:16
827. Adrians-AleksanMagoneValmieras SOS BCValmieraVTA10:43:18
828. EmīlijaĒrgleValmieraSTB10:43:19
829. ElīnaBirģeleRīgaST10:43:20
830. LīgaVilkaSportlandST10:43:21
831. ĒriksAļaškevičsSportlandVT10:43:22
832. KristiānaBiezumaRīgaSTB10:43:23
833. MontaMartinsoneVidzemes augstskolaValmieraST10:43:23
834. VilnisVeldeValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVT10:43:25
835. MarinaSeremetjeva-GruduleMARITIME SPORT COMMUNITYRigaST10:43:26
836. UnaEglīteValmiera skrienValmieraST10:43:29
837. TīnaKukaineRīgaSTB10:43:32
838. DianaStrautmaneMaritime Sport CommunityRigaST10:43:35
839. AndrejsJakovļevsValmieras SOS BCValmieraVTA10:43:40
840. JustīneSemjonovaUmurgas pag., Limbažu nov.STB10:43:42
841. KatrīnaSkudraKSLielvārdeSTA10:43:44
842. Jānis-KristiānsUpesjurisvalmieraVTB10:43:45
843. AinārsLiepiņšIndividuāliValmieraVT10:43:54
844. EvijaMirķeSpēkakoksRīgaST10:43:54
845. AlīnaBondareTavasRiepas.lvOzolniekiST10:44:03
846. LauraCirseJelgavaSTB10:44:04
847. GundegaPuķīteRīgaST10:44:04
848. JeļenaGurejevaIlmājas KojotiRīgaST10:44:07
849. KārlisZemītisValmieraVTB10:44:07
850. RūtaDāboliņaStraupeSTB10:44:08
851. AnnijaVisockaValkaST10:44:20
852. Anete-PaulaBirzmaleJelgavaSTA10:44:29
853. DainisSusejsRēzeknes tehnikumsRēzekneVT10:44:32
854. IrēnaSarmakolosālie!SiguldaST10:44:37
855. KatrīnaĶēniņaSaulkrastiSTB10:44:38
856. SelīnaAuguleSaulkrastiSTB10:44:39
857. JānisSaukumsBigbankValmieraVT10:44:39
858. ĒriksPūleRīgaVT10:44:49
859. DagnijaPriedeJelgavaST10:44:52
860. RaivoŠmitsLiepājaVT10:44:52
861. MarikaĀroneLiepājaST10:44:53
862. ValdisPivarsOgreVTB10:44:53
863. LindaPutniņaRīgaST10:44:54
864. JānisPutniņšRaganaVT10:44:54
865. Dairis-AnrijsRencisValmieras SOS BCValmieraVTB10:45:02
866. SamantaJurkāneValmieraSTB10:45:02
867. Laura-DiānaPētersoneValmieras SOS BCValmieraSTB10:45:06
868. MilanaPētersoneValmieras SOS BCValmieraSTB10:45:07
869. ZanePrieduleValmieraST10:45:09
870. Madara-JutaVeilandeRīgaST10:45:32
871. SantaReineSportlandSiguldaST10:45:38
872. JūlijaMeščerikovaRīgaST10:45:39
873. KonstantinsČursinsMaritime Sport CommunityRigaVT10:45:43
874. DmitrijsCursinsMaritime Sport CommunityRigaVTB10:45:43
875. GerdaBebrišaSK KatrīnaKuldīgaST10:45:53
876. BaibaTimaSkrundaST10:45:53
877. KristofersKrazeRīgaVTB10:45:54
878. Tomass-ArnoldsMušpertsValmieras SākumskolaVTB10:45:54
879. EduardsLočmelisJelgavaVTB10:46:03
880. DārtaDalkaValmieraSTB10:46:03
881. Reinis-HugoBrūvelisVTB10:46:03
882. MairitaDalkaValmieraST10:46:05
883. EvelinaMortulevaRīgaSTB10:46:06
884. RaivoŽēperisRīgaVT10:46:10
885. AijaBraunaRīgaST10:46:10
886. MariannaDeinekaMaxima LatvijaSTB10:46:11
887. AndaKulbergaKuldīgaST10:46:14
888. ArijaGutāneLMTRēzekneST10:46:20
889. LieneStruņķeValmieraST10:46:29
890. IngaBleikšaMaxima LatvijaST10:46:39
891. AnceZariņaSiguldaSTB10:46:40
892. AlīnaVucinaLielvārdeST10:46:41
893. IngaMežavilkaSportlandSiguldaST10:46:45
894. NatalijaPerevoznikovaI LOVE RUNNINGRīgaST10:46:50
895. AigaOtaņķeLiepājaST10:46:51
896. LāsmaVeiteValmieraST10:46:54
897. KristsTeterovskisJelgavaVTB10:46:57
898. AndraLabanovskaJelgavaST10:46:57
899. UģisTeterovskisJelgavaVT10:47:02
900. ĒriksŪdrisRīgaVT10:47:07
901. JekaterinaIsajevaPreiļiPreiļiST10:47:10
902. JevgēnijsMakarovsVT10:47:12
903. KasparsKalniņšMARATONA KLUBSRīgaVT10:47:15
904. AntraĀriņaAA SPORTRīgaST10:47:16
905. LieneBalodeValmieraSTA10:47:16
906. AnnaKijaškoRV Team RezekneRēzekneSTB10:47:19
907. Rūta-KristiānaPazāneKocēnu novadsST10:47:19
908. DaniilsKijaškoRV Team RezekneRēzekneVTB10:47:20
909. KlāvsŠariginsMaxima LatvijaVTA10:47:33
910. RenāteOzarskaValmieras sākumskolaValmieraSTB10:47:35
911. MairitaŠariginaMaxima LatvijaST10:47:57
912. ElizabeteVegnereJūrmalaSTA10:48:01
913. AndisZiemelisSiguldas ZiemeļiSiguldaVT10:48:06
914. Elīza-RobertaPurgaileSTB10:48:12
915. MārcisPetjukevičsAmatas novadsVTB10:48:14
916. KatrīnaKvjatkovskaSwedbankRīgaST10:48:31
917. LindaZvejnieceStrenčiST10:48:32
918. BaibaJēgereBigbankValmieraST10:48:34
919. AnnijaBērziņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSTB10:48:40
920. SantaRulleValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:48:43
921. LeldeDubrovaHerbalifeValmieraSTA10:48:44
922. JānisBērziņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVT10:48:44
923. KristīneŠmiteValmieraST10:48:59
924. KārlisKnoksRīgaVTB10:49:05
925. MārisKnoksRīgaVT10:49:05
926. RobertsJaramišjansSportlandRīgaVTB10:49:10
927. AndraRomuleJaunkalsnavaST10:49:14
928. ElvijsMežaleonsRīgaVT10:49:14
929. LauraJaramišjanaSportlandRīgaSTB10:49:20
930. RaivisĀbeleValmier kustasValmieraVT10:49:24
931. SabīneĀbeleValmiera kustasValmieraST10:49:25
932. RutaSusejaRēzekneST10:49:27
933. DagnijaSusejaRēzekneSTB10:49:27
934. VladaKalniņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:49:32
935. NataļjaMjalikaST10:49:34
936. KristīneRibnereJēkabpilsST10:49:36
937. AnnaDanceRigaST10:49:50
938. IlzeAlneValmieraST10:50:01
939. FricisAlliksDarba rūķiRīgaVTB10:50:08
940. InetaTāreDarba rūķiRīgaST10:50:09
941. UnaNākumaGribu SlēpotBauskaST10:50:38
942. LolitaTreisnereValmieraST10:50:46
943. SkaraVitmaneValmieraST10:50:46
944. Viesturs-LoidsLācisValmieras SOS BCValmieraVTB10:50:47
945. AijaBromulteST10:50:51
946. ElīnaGutāneMaxima LatvijaST10:51:06
947. AneteBromulteST10:51:09
948. AgnisKrasovskisSPORTLATVTB10:51:34
949. AneteMīlbergaMaxima LatvijaST10:52:34
950. LoretaKnospiņaKRONUSValmieraSTB10:53:53
951. ĒrikaKalniņaKRONUSValmieraSTB10:53:53
952. ArtūrsZagorskisRigaVT10:54:29
953. SanitaŽagareST10:54:29
954. LolitaStepanovaValmieras SOS BCValmieraSTB10:54:52
955. AgneseAndrjuhinaValmieras SOS BCValmieraSTB10:54:53
956. MārīteVanagaSkrundaST10:57:52
957. GunitaFraktnieceSIA "ALOJA-STARKELSEN"SalaspilsST10:59:05
958. ŅikitaNareļsValmieras SOS BCValmieraVTB11:17:33
959. AndrejsBeļunsMaxima LatvijaVT11:17:42
- KristaOpmaneASRīgaST0DNF
- JānisUpenieksSaeimaValmieraVT0DNF
- DanuteKarlsoneRīgaST0DNF
- SigitaLīviņaMārupeSTDNS
- JevgenijaLukašenkoRīgaSTDNS
- SandraLūseRīgaSTDNS
- ZintaMačaCēsisSTDNS
- PavelMaksimovPaBaso.LVRīgaVTDNS
- IgorsMaļatkovsValmieraVTDNS
- MarijaMaļcevaJūrmalas SSJūrmalaSTADNS
- ValtersMarkavsValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVTBDNS
- AijaMataiteMārupeSTDNS
- KristiānaMataiteMārupeSTDNS
- MerijaMeteneValmieras 5.vidusskolaValmieraSTBDNS
- SabīneMetusValmieraSTDNS
- ReinisMežkazsValmieraVTDNS
- JorensMiķelsonsSmilteneVTBDNS
- RenārsMiltiņšVērgaleVTADNS
- RendijaMisusSportlandRīgaSTDNS
- AdrijaMušaVSK noskrienJūrmalaSTDNS
- InāraNeļķeRīgaSTDNS
- KristofersNeļķeRīgaVTBDNS
- BaibaNiparteironman.lvRīgaSTDNS
- DanīlsŅikoforovsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmieraVTADNS
- IlvaOsvaldeIndividuāliValmieraSTDNS
- ArnisOzoliņšSPORTLAND/NIKEVTDNS
- IngaPetraškoValmieraSTDNS
- AleksejsPetrovsLudzaLudzaVTDNS
- JovitaPileckaMaratonistiJelgavaSTDNS
- JānisPinkulisSportlandRīgaVTDNS
- DanielaPoleValmieras sākumskolaValmieraSTBDNS
- SandraPorīteRīgaSTADNS
- TomsPotapovsVTBDNS
- DagnijaPriedeJelgavaSTDNS
- DacePurmaleSmilteneSTDNS
- KristapsPurmalisSmilteneVTDNS
- MontaPutniņaSportlandGulbeneSTDNS
- RaimondsPūcītisValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVTDNS
- RobertsPūgulisVTDNS
- JēkabsRižaVSSValmieraVTBDNS
- SandisRomanovskisBigbankValmieraVTDNS
- UģisRomanovskisRīgaVTDNS
- MartinsRotsRīgaVTBDNS
- JanaRozeValmieraSTBDNS
- EvijaRozentāleSmilteneSTDNS
- IvoRozentālsSmilteneVTDNS
- JeļenaSemjonovaVentspilsSTDNS
- AgijaSesvaldeValmieraSTADNS
- MontaSilenieceSmilteneSTADNS
- KristīneSiliņaSportlandJelgavaSTDNS
- AndrisSiliņšSPORTLAND/NIKE-1ValmieraVTDNS
- Sanita-IevaSparāneSportlandRīgaSTDNS
- ViktorsStepanovičsValmieraVTDNS
- ElvijsŠabaturaSportlandJelgavaVTDNS
- VladimirsŠarapovsValmieraVTDNS
- JānisŠaudiņšVTDNS
- IrinaŠušerteValmieraSTDNS
- LindaŠvirbergaCēsisSTDNS
- AivarsTihonovsMikroķirurģijas centrsRīgaVTDNS
- VladimirsTiscenkoVSK NoskrienRīgaVTDNS
- InaTreiliņaCēsisSTADNS
- OlitaUntālaGulbeneSTDNS
- MadaraUstinovaValmieraSTDNS
- IngunaŪbeleSportlandRīgaSTDNS
- RolandsŪdrisValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVTBDNS
- KatrīnaValaineSTDNS
- JurisVdovičenkoVTDNS
- ĒriksVeldreKadagaVTDNS
- ValtersVeldumsSPORTLANDVTDNS
- OļegsVeselovsVTDNS
- AdelīnaVēvere????????? ????!!!JūrmalaSTADNS
- LindaVēvereSTADNS
- ElīzaViekale-GasjūneJelgavaSTBDNS
- ArtūrsVinogradovsBigbankValmieraVTDNS
- RalfsVisnevskissakumskola 1bklaseValmieraVTBDNS
- EdgarsZagorskisSK Tērauds -2UpeslejasVTDNS
- ZaigaZaleckaRigassatiksmeRigaSTDNS
- Marta-KarīnaZandersoneValmieraSTADNS
- RaivisZarinsSK TĀLAVAS NEDZIRDĪGO SPORTSMAZSALACAVTDNS
- ZintaZaviļevskaKrimuldaSTDNS
- AivisZālītisJelgavaVTDNS
- JanisZirnisInsp.Arch Architecture StudioValmieraVTDNS
- LeldaZīverteMIKOLiepājaSTDNS
- MatīssZumbergsPriekuļu SumbriPriekuļiVTDNS
- ĢirtsPriedītisSportlatValmieraVTDNS
- MaijaSemjonovaSportlandJaunolaineSTDNS
- AlīnaSemjonovaSportlandJaunolaineSTBDNS
- SimonHolmbergDānijas Kultūras InstitūtsRīgaVTDNS
- DanaRimvide-MickevičaDaugavpilsSTDNS
- VeronikaMikhalevaAtlas warriorsEkaterinburgSTDNS
- Reinhards-MarkuSkudraRīgaVTBDNS
- RalfsKlodžsMaxima LatvijaVTBDNS
- Avelīna-EstereVeinbergaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSTBDNS
- KarlīnaVeinbergaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSTBDNS
- JānisVeinbergsValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVTDNS
- AgijaPlaukaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSTDNS
- ArtaSēneValmieraSTDNS
- ArmandsLeitlandsHeldaRūjienaVTDNS
- RobertsVimbaValmieras SOS BCValmieraVTBDNS
- JolantaDukureVidzemes olimpiskais centrsSTDNS
- LīgaReideVidzemes olimpiskais centrsSTDNS
- MareksValtiņšTrikātaVTDNS
- AlīnaMolotkovaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSTDNS
- RenāteKārkleLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāniSTADNS
- VitālijsAgulsRēzekneVTDNS
- ArtūrsAizsilnieksValmieraVTADNS
- EmīlijaŠķiltereValmieraSTBDNS
- NatālijaAleksandrovaRīgaSTDNS
- HermanisAļohinsValmieraVTDNS
- AgnijaAndersoneValmieraSTDNS
- KristineApsiteValmieraSTADNS
- KarīnaApsīteSportlandRīgaSTDNS
- MārisApsītisSportlandRīgaVTDNS
- PaulaAuziņavalmieraSTBDNS
- MārisĀbeleSPORTLATRīgaVTDNS
- Aldis-HaraldsĀbramsRaunaVTADNS
- PaulaĀdamsoneSTBDNS
- MarkussBalodisSportlandRīgaVTBDNS
- MartaBanga_TukumsSTBDNS
- EdgarsBaranovsRīgaVTDNS
- Eduards-EdijsBatarsVSKNoskrienJūrmalaVTADNS
- JānisBeņķisValmieraVTDNS
- LaurisBernānsJelgavaVTDNS
- Anna-EmīlijaBezdelīgaValmieraSTADNS
- AliseBērziņaSportlandRīgaSTDNS
- SindijaBētaSportlandRīgaSTDNS
- UldisBētsSportlandOgreVTDNS
- Dāvids-TomsBielisJDK SadancisValmieraVTDNS
- IzabellaBogdanovaMARATONA KLUBSVentspilsSTBDNS
- ViktorijaBogdanovaMARATONA KLUBSVentspilsSTBDNS
- ĀrisBrantevicsSK KatrīnaTurlavaVTDNS
- ArtursBrasliņšBigbankValmieraVTDNS
- DaigaBresavaRīgaSTDNS
- AleksandrsBubļiksLMTRīgaVTDNS
- GunitaBuliņaValmieraSTDNS
- SandisCakulsIf ApdrošināšanaRīgaVTDNS
- JānisCivkorsSondoriPreiļiVTDNS
- AloizsČačsPrieks skriet.ArdalstangenVTDNS
- SanitaČepuleValmieraSTDNS
- DinarsČepurisSportlandRīgaVTDNS
- ZaneDambīteLiepājaSTDNS
- JurisDambītisLiepājaVTDNS
- GustavsDejusMarupeVTBDNS
- RihardsDiūraSmilteneVTDNS
- Anna-ElīzaDoniņa-ROJASTBDNS
- KristersDoniņš-ROJAVTBDNS
- AlvisDrozdsCesisVTDNS
- VioletaDubraSTDNS
- JānisDzenisSportlandValmieraVTADNS
- LaurisEkstoValmieraVTDNS
- ZaneEniņaCēsisSTDNS
- AlenaErmakovaMoscowSTDNS
- InaEversoneSportlandDruvaSTDNS
- SigneFiļipovaValmieraSTDNS
- JurisFjodorovsNBSRīgaVTDNS
- AndaGaidišķeJelgavaSTDNS
- VeronikaGomančenkoSTDNS
- JānisGorjačkoValmieraVTDNS
- IevaGrandāneSportlandRīgaSTDNS
- SabīneGrāvereStaiceleSTDNS
- DiānaGrigorjevaBigbankValmieraSTDNS
- IlmārsGrīgsSporta ielaJēkabpilsVTDNS
- LauraGruntmaneRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneSTDNS
- JevgenijsHudorožkovsSportlandRīgaVTDNS
- KarīnaIesalnieceJēkabpilsSTBDNS
- KristsIesalnieksSporta ielaJēkabpilsVTBDNS
- UnaJansoneAizputes vidusskolaAizputeSTADNS
- IngussJansonsSportlandRīgaVTDNS
- VladimirsJeršovsPiramida / triathlon clubJelgavaVTDNS
- KristaJirgensoneSportlandRīgaSTDNS
- AlinaKačanovaDagdaSTDNS
- Māris-ReinisKalniņšValmieraVTDNS
- Dita-ElizabeteKandereGulbeneSTBDNS
- KristīneKaramiševaValmieraSTDNS
- LigitaKarklinaNavRigaSTDNS
- MārtiņšKarlsonsSK Tērauds/Nike/SportlandRīgaVTDNS
- RaivisKaziņšBigbankValmieraVTDNS
- AliseKārkliņaJelgavaSTBDNS
- RalfsKārkliņšJaunpiebalgaVTADNS
- NormundsKleins-DikļiVTDNS
- JolantaKļaviņaSportlandRīgaSTDNS
- LeldeKļaviņaSmilteneSTDNS
- MārīteKļaviņaGulbenes novadsSTDNS
- Monika-LuīzeKļaviņaSaulkrastiSTBDNS
- RičardsKopļarovsPriekuļu nov.VTBDNS
- IlonaKosačaBigbankValmieraSTDNS
- KitijaKrastiņaValmieraSTDNS
- VinetaĶauķīteBigbankValmieraSTDNS
- ElinaLaškovaKLKRīgaSTDNS
- JanaLaudamaKLKRigaSTDNS
- RitvarsLeitensValmieraVTDNS
- AivarsLiepaCēsisVTDNS
- LaineLiepiņaSportlandJelgavaSTDNS
- LaimrotaLitavnieceVidzemes AugstskolaSTDNS
- EvijaLīviņaValmieraSTBDNS