Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportlat Valmieras maratons (LČ maratona skrējienā) / 18.09.2016

STB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. TerēzeUrbāneSK TēraudsRīga10:26:24
2. LauraKazākaOgres novada Sporta CentrsOgre10:26:49
3. LīnaGaileSSSSigulda10:27:11
4. GintaKrūzēnaMARATONA KLUBS/VendenAizpute10:27:20
5. MadaraAleckaAizputes vidusskolaAizputes novads10:28:05
6. Samanta-SonoraKalninaJēkabpilsJēkabpils10:28:32
7. DanielaSupeSupes ģimeneValmiera10:28:32
8. KristaIgenbergaOgre/SG SportOgres novads10:28:32
9. Tabita-TīnaLūkaJēkabpils Sporta centrsJēkabpils10:29:06
10. Marta-LuizePētersoneVSK Noskrien/Valmieras pārgaujas sākumskolaValmiera10:30:22
11. MadaraPūpolaMARATONA KLUBSAizpute10:30:49
12. Tīna-RenāteŠalmaAizputes vidusskolaAizpute10:30:50
13. AneteUpenieceSK TēraudsĀdaži10:31:04
14. LīvaAšmaneVSK NoskrienJelgava10:31:06
15. KaivaSileniecesmiltene10:31:14
16. Ieva-MartaGintereJelgava10:31:23
17. LeldePāķeSaulkrasti SRTSaulkrasti10:31:31
18. LīgaBalodeRūjiena10:32:03
19. ViktorijaSmirnovaValmieras SOS BCValmiera10:32:10
20. Agija-DaceBidiņaMārupe10:32:28
21. RenāteAusmaneAizputes vidusskolaAizpute10:32:28
22. AnnaLudvikaAizputes vidusskolaAizpute10:32:34
23. PaulaOzolaIrongirlRīga10:33:28
24. Aija-DenijaTrēziņaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:33:41
25. Beatrise-SofijaBergaRiga10:33:59
26. StefanijaSidorovaKLKRiga10:34:12
27. SantaSeļavinaACTIVIA RUNAdaži10:34:27
28. ElīzaRēdereSk TēraudsRīga10:34:28
29. MontaVimbaValmieras SOS BCValmiera10:34:29
30. KatrīnaDukateValmieras Valsts ĢimnāzijaValmiera10:34:30
31. MartaBalanasaSiguldas sporta skolaSigulda10:34:36
32. AnnaGošaVentspils maratona klubsVentspils10:34:39
33. ElzaKrastiņaSportiņš 8810:34:41
34. LāsmaStepanovaValmieras SOS BCValmiera10:34:54
35. NikolaPunkaValmiera10:34:57
36. SonoraPētersoneValmieras SOS BCValmiera10:35:04
37. LauraKatajaRīga10:35:12
38. Anna-RēzijaĀboltiņaSportlandRīga10:35:33
39. EvelīnaRēdereRēderu bandaTīraine10:36:13
40. AmandaKundziņaEsiAktivs.lv / KundziņiRīga10:36:14
41. HelēnaReinfeldeNīgrande/ Liepāja10:36:27
42. IevaBruzguleRĪGA10:36:29
43. Aleksandra-DaniKraujaValmieras Valsts ģimnāzijaValmiera10:36:30
44. AdeleBalanasaSigulda10:36:48
45. BetijaLeokeValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:37:04
46. AneteMālkalneUijā uijāSmiltene10:37:16
47. KarīnaČuhnovaUijā uijāSmiltene10:37:16
48. ElizabeteVeinbergaValmieras Valsts ģimnāzijaValmiera10:37:18
49. Luīze-AnceVītolaValmiera10:37:19
50. LuīzeSalnīteValmieras sākumskolaValmiera10:37:29
51. DiānaBērziņaValmiera10:37:39
52. ElīnaMiltiņaVērgale10:37:46
53. DagnijaApīneRēzeknes Valsts 1.ģimnāzijaRēzekne10:37:50
54. Anna-LuīzeKaužēnaValmiera10:37:57
55. KatrīnaPuķeValmiera10:37:57
56. DinijaPinkulePinkuļiValmiera10:38:05
57. NataļjaArmandaSK TerāudsRīga10:38:06
58. AgateCauneValmieras sākumskolaValmiera10:38:07
59. AngelinaSidorovaJelgava10:38:08
60. JustīneBērziņaValmiera10:38:20
61. DžūlijaPlusniņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:38:49
62. KateDeņisenkoCēsu sporta skolaCēsis10:38:51
63. Emīlija-MartaPaidereValmiera10:38:53
64. KarīnaNovikovaRVPĢRēzekne10:38:56
65. KintijaPeipeVVV 1cVALMIERA10:39:06
66. AgneseKaktavičusSkrunda10:39:17
67. Rūta-RenateDemitereVai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodeiValmiera10:39:17
68. SantaĀbeleVPĢValmiera10:39:22
69. JustīneKleinaStrenči10:39:32
70. PatrīcijaBolevicaPatricija IrongirlRīga10:39:44
71. KristīneBriseleValmiera10:39:45
72. SanijaLindeJelgava10:39:52
73. EmīlijaVahere-AbražuneRīga10:40:19
74. LāsmaNovikaRēzekne10:40:23
75. ArīnaBabreValmiera10:40:23
76. LoretaBabreValmiera10:40:24
77. Patrīcija-AnnijGudinaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:40:25
78. Kate-KristiānaKrakopaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:40:41
79. AnceFrindeValmiera10:40:42
80. Paula-DanielaBergaRūjiena10:40:45
81. Paula-KateČākureRūjiena10:40:45
82. KatrīnaGeidāneRēzeknes 5.vskRēzekne10:40:56
83. Gita-EvelīnaReinfeldeSK Metroons/ NikeRīga10:41:04
84. Rute-NikolaĒrglenavValmiera10:41:31
85. LīvaPuķīteRīga10:41:34
86. DarjaOrdinateJelgava10:41:36
87. ElīzaMuzikaLielvārde10:41:36
88. AgneseVolmaneJaunpiebalga10:41:42
89. PatrīcijaKauškaleSmiltene10:42:05
90. EvaJanstovičaValmieras SOS BCValmiera10:42:26
91. AnnaŠakenaSIA "ALOJA-STARKELSEN"Valmiera10:42:39
92. LauraOzoliņaValmiera10:42:42
93. AlijaLēnerteValmiera10:42:56
94. Ance-AnnaAlksnīteSIA "ALOJA-STARKELSEN"Valmiera10:42:58
95. Arta-MegijaTaubeValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:42:58
96. MelānijaAlneValmiera10:42:59
97. Kristiāna-KateErģevalmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:43:03
98. EllaBunkaLiepāja10:43:14
99. EmīlijaĒrgleValmiera10:43:19
100. KristiānaBiezumaRīga10:43:23
101. TīnaKukaineRīga10:43:32
102. JustīneSemjonovaUmurgas pag., Limbažu nov.10:43:42
103. LauraCirseJelgava10:44:04
104. RūtaDāboliņaStraupe10:44:08
105. KatrīnaĶēniņaSaulkrasti10:44:38
106. SelīnaAuguleSaulkrasti10:44:39
107. SamantaJurkāneValmiera10:45:02
108. Laura-DiānaPētersoneValmieras SOS BCValmiera10:45:06
109. MilanaPētersoneValmieras SOS BCValmiera10:45:07
110. DārtaDalkaValmiera10:46:03
111. EvelinaMortulevaRīga10:46:06
112. MariannaDeinekaMaxima Latvija10:46:11
113. AnceZariņaSigulda10:46:40
114. AnnaKijaškoRV Team RezekneRēzekne10:47:19
115. RenāteOzarskaValmieras sākumskolaValmiera10:47:35
116. Elīza-RobertaPurgaile10:48:12
117. AnnijaBērziņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:48:40
118. LauraJaramišjanaSportlandRīga10:49:20
119. DagnijaSusejaRēzekne10:49:27
120. LoretaKnospiņaKRONUSValmiera10:53:53
121. ĒrikaKalniņaKRONUSValmiera10:53:53
122. LolitaStepanovaValmieras SOS BCValmiera10:54:52
123. AgneseAndrjuhinaValmieras SOS BCValmiera10:54:53
- MerijaMeteneValmieras 5.vidusskolaValmieraDNS
- DanielaPoleValmieras sākumskolaValmieraDNS
- JanaRozeValmieraDNS
- ElīzaViekale-GasjūneJelgavaDNS
- AlīnaSemjonovaSportlandJaunolaineDNS
- Avelīna-EstereVeinbergaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraDNS
- KarlīnaVeinbergaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraDNS
- EmīlijaŠķiltereValmieraDNS
- PaulaAuziņavalmieraDNS
- PaulaĀdamsoneDNS
- MartaBanga_TukumsDNS
- IzabellaBogdanovaMARATONA KLUBSVentspilsDNS
- ViktorijaBogdanovaMARATONA KLUBSVentspilsDNS
- Anna-ElīzaDoniņa-ROJADNS
- KarīnaIesalnieceJēkabpilsDNS
- Dita-ElizabeteKandereGulbeneDNS
- AliseKārkliņaJelgavaDNS
- Monika-LuīzeKļaviņaSaulkrastiDNS
- EvijaLīviņaValmieraDNS

VTB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristiānsUpenieksSK TēraudsĀdaži10:21:11
2. ArtūrsLiepaCarnikavas sporta centrsKalngale10:22:53
3. IngusBogdanovsMARATONA KLUBSVentspils10:23:23
4. MarkusUrtānsVANAGIJēkabpils novads10:23:59
5. JānisKravalisSiguldas Sporta skolaSigulda10:24:48
6. JēkabsLočmelisZVOCBurkānciems10:25:10
7. MareksKojalovičsSK BabīteBabīte10:25:22
8. Ralfs-KristiānsBērziņšValmieras Valsts ģimnāzijaValmiera10:25:38
9. DanielsŠimaņecsValmieras sākumskolaValmiera10:25:38
10. Emīls-MatiassReinfeldsSK Metroons/ NikeRīga10:26:48
11. ArtisBrokānsSalaspils10:27:00
12. Roberts-PaulsJaunzemnieksRīga10:27:19
13. ArtjomsLeonidovsDaugavpils10:27:37
14. KristiānsRihtersRīga10:27:44
15. KristersBabrisValmiera10:27:47
16. Alekss-RihardsMatvejevs10:27:51
17. DāvisBautrisSISRīga10:27:59
18. KārlisKrampeRīga10:28:19
19. RobertsCiprussValmiera10:28:24
20. EdvardsJansonsJaunmārupe10:28:35
21. AndrejsKriķisValmieras SOS BCValmiera10:28:57
22. OskarsJanstovičsValmieras SOS BCValmiera10:28:57
23. JustsBelevičsOgre10:28:59
24. Krišjānis-KristapsKapustānsSK TēraudsRīga10:29:03
25. Dans-PatriksDukursVidzemes olimpiskais centrs10:29:05
26. EdgarsSalmiņšValmieras SOS BCValmiera10:29:11
27. EmīlsŽubulisRīga10:29:11
28. ElvisBobrovsCēsis10:29:12
29. AndrisMiesnieksSmiltene10:29:24
30. GirtsKirilovsRoja10:29:35
31. RitvarsGūtmanisLimbaži10:29:38
32. Ralfs-RaitisTiltiņšRīga10:29:54
33. DenissČigunovsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:30:09
34. DanielsZuza10:30:13
35. AleksejsJakovļevsValmieras SOS BCValmiera10:30:16
36. JānisSaukitensSporto Visa KlaseJelgava10:30:19
37. KristapsMiķelsonsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:30:27
38. DonatsUrtānsVANAGIJēkabpils novads10:30:33
39. EmīlsAugulisSaulkrasti10:30:34
40. MartsBičevskisStrenči10:30:38
41. EdvardsFrancsLimbaži10:30:46
42. Gusts-JurģisEihestrenci10:30:53
43. RalfsRonisRīga10:30:53
44. KristapsJansonsJelgava10:30:56
45. GustavsEglītisVai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodeiValmiera10:30:57
46. NilsPlīkšisValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:31:09
47. Martins-EdvardsRusmanisvalmiera10:31:11
48. RenārsSusejsRēzekne10:31:14
49. EvertsHemmelisValmieras sākumskolaValmiera10:31:22
50. EndijsApsitisVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:31:24
51. Kristians-DeivsGrīviņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:32:04
52. KlāvsKlaparsValmiera10:32:13
53. EdijsVīķisSK "Katrīna"Kuldīga10:32:14
54. RobertsGeidaValmieras sākumskolaValmiera10:32:17
55. DāvidsAukšmuksts10:32:36
56. RobertsMarenisStrenči10:32:40
57. KasparsStepanovsValmieras SOS BCValmiera10:32:44
58. ValtersSemjonovsUmurgas pag., Limbažu nov.10:32:51
59. GintersĶelpsGaujiena10:32:58
60. PēterisKleinsStrenči10:33:28
61. HaraldsVisockisValka10:33:31
62. RafaelsLūsisDarba rūķiRīga10:33:36
63. NaurisMetums10:33:42
64. Emīls-NormundsPlešsValmieras sākumskolaValmiera10:33:53
65. EnzoĀbeleValmieras Viestura vidusskolaValmiera10:33:56
66. RalfsFrīdvaldsBMX TālavaValmiera10:34:03
67. Roberts-RihardsPurmalisValmiera10:34:06
68. RobertsPloriņšVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:34:10
69. RūdolfsPavlovičsValmiera10:34:12
70. MikusManniksValmiera10:34:15
71. EmīlsKrūmiņšJelgava10:34:16
72. Dāvis-LūkassReinsonsValmieras SOS BCValmiera10:34:17
73. JānisIvanovsValmieras SOS BCValmiera10:34:17
74. TomassBirstiņšĀdaži10:34:19
75. ValtersPursJelgava10:34:20
76. JānisBiernisValmiera10:34:25
77. AndrievsRuksValmieras pamatskolaValmiera10:34:27
78. EduardsJanītisValmiera10:34:36
79. ŅikitaMorozovsSiguldas Sporta skolaSigulda10:34:37
80. RičardsSpruktsValmiera10:34:47
81. TomassBerķisSigulda10:34:47
82. EndijsŠapirovsValmiera10:34:54
83. Rihards-JānisLiepiņšBMX TālavaVALMIERA10:34:55
84. MārtiņšŪburgsStrenči10:35:03
85. Ralfs-DāvisEglītisValmieras Pārgaujas sākumskolaValmiera10:35:05
86. ReinisKancēvičsN.Y.P.D.Rīga10:35:09
87. GustavsLočmelisBurkānciems&Co10:35:33
88. Rainers-KristiansSilkalnsDobele10:36:12
89. ErnestsĀbolsValmiera10:36:14
90. ErvīnsČepjolkinsBurkānciemsValmiera10:36:24
91. RūdolfsAltensSIA "ALOJA-STARKELSEN"Rīga10:36:26
92. Toms-MartinsŠaķisMoller Auto VentspilsVentspils10:36:43
93. Reinis-RūdolfsOškalnsJurmala10:36:49
94. RūdolfsPikšensValmiera10:36:59
95. RobertsUpeSIA "ALOJA-STARKELSEN"Valmiera10:37:05
96. LaurisSkripstscēsu sporta skolacēsis10:37:20
97. KristapsStinkaJelgava10:37:33
98. JānisSilavsrīga10:37:38
99. RendijsPaeglisValmiera10:37:40
100. RičardsBāliņšSigulda10:37:42
101. RalfsVisnevskisValmieras sākumskolaValmiera10:37:46
102. KristapsTrēziņšValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:37:48
103. Eduards-AleksandrsTrēziņšValmiera10:38:06
104. MārtiņšMetums10:38:12
105. ArtūrsBērziņš10:38:38
106. RičardsĀbolsValmieras sākumskolaValmiera10:38:42
107. RenārsRačiksSwedbankValmiera10:39:00
108. RainersNeuss-LucsJelgava10:39:04
109. AndrejsGricenkoArhiarnitomimusJelgava10:39:04
110. MarkussTīronsValmiera10:39:24
111. RaimondsPilenieksĶekava10:39:34
112. LaurisSenkānsRēzekne10:39:42
113. Aleksis-KristapVīksniņšRīga10:39:45
114. MiķelisMenniksValmiera10:39:48
115. ValtsZiemelisSiguldas ZiemeļiSigulda10:40:23
116. KristiānsGrencisValmiera10:40:40
117. KārlisIvanovskisSK KatrīnaKuldīga10:40:41
118. ArvisŠtaltsMoller Auto VentspilsJūrmala10:41:11
119. RaivisKaļiņinsMoller Auto VentspilsJūrmala10:41:11
120. JānisŠaltsĀdaži10:41:17
121. RihardsBērziņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:41:26
122. Tomass-KristsMiķelsonsValmiera10:41:27
123. KristapsNoviksRēzekne10:41:42
124. KristersArtejevsKRONUSValmiera10:41:47
125. Helvijs-JānisKārkliņšSiguldas Maratona klubsSigulda10:42:09
126. ElvisMartinsonsgulbene10:42:29
127. EdžusPamilovsValmieras SOS BCValmiera10:42:29
128. ReinisMickevicsvaidava10:42:34
129. TomsPētersonsFlorbola klubs RubeneRubene10:42:47
130. OskarsVeitsRīga10:42:59
131. Jānis-KristiānsUpesjurisvalmiera10:43:45
132. KārlisZemītisValmiera10:44:07
133. ValdisPivarsOgre10:44:53
134. Dairis-AnrijsRencisValmieras SOS BCValmiera10:45:02
135. DmitrijsCursinsMaritime Sport CommunityRiga10:45:43
136. KristofersKrazeRīga10:45:54
137. Tomass-ArnoldsMušpertsValmieras Sākumskola10:45:54
138. EduardsLočmelisJelgava10:46:03
139. Reinis-HugoBrūvelis10:46:03
140. KristsTeterovskisJelgava10:46:57
141. DaniilsKijaškoRV Team RezekneRēzekne10:47:20
142. MārcisPetjukevičsAmatas novads10:48:14
143. KārlisKnoksRīga10:49:05
144. RobertsJaramišjansSportlandRīga10:49:10
145. FricisAlliksDarba rūķiRīga10:50:08
146. Viesturs-LoidsLācisValmieras SOS BCValmiera10:50:47
147. AgnisKrasovskisSPORTLAT10:51:34
148. ŅikitaNareļsValmieras SOS BCValmiera11:17:33
- ValtersMarkavsValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraDNS
- JorensMiķelsonsSmilteneDNS
- KristofersNeļķeRīgaDNS
- TomsPotapovsDNS
- JēkabsRižaVSSValmieraDNS
- MartinsRotsRīgaDNS
- RolandsŪdrisValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraDNS
- RalfsVisnevskissakumskola 1bklaseValmieraDNS
- Reinhards-MarkuSkudraRīgaDNS
- RalfsKlodžsMaxima LatvijaDNS
- RobertsVimbaValmieras SOS BCValmieraDNS
- MarkussBalodisSportlandRīgaDNS
- GustavsDejusMarupeDNS
- KristersDoniņš-ROJADNS
- KristsIesalnieksSporta ielaJēkabpilsDNS
- RičardsKopļarovsPriekuļu nov.DNS

STA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnastasijaGricenkoSS ArkādijaRīga10:24:33
2. IlonaMilbergaValka10:26:19
3. AnnijaZāģereMARATONA KLUBS/DionSportLabAizpute10:27:21
4. SantaZemtureAizputes vidusskolaAizpute10:27:28
5. SabīneValtasaSK Metroons/ NikeMārupe10:27:52
6. SigitaLapiņaVeikals MaratonsSigulda10:29:56
7. PaulaGurejevaIlmājas KojotiRīga10:31:21
8. SantaRekaloTukums10:31:39
9. UndīneRibeleŠiveriņiStrenči10:32:35
10. AgijaSedvaldeValmiera10:33:47
11. Megija-ŠarloteTiltiņaJelgava10:33:53
12. SindijaKezikaValmiera10:34:04
13. AmandaZūleValmiera10:34:06
14. AivitaLasmaneGulbene10:34:11
15. ElīnaPinneValmieras SOS BCValmiera10:34:17
16. SandaViskantaValmiera10:34:38
17. BetijaSiliņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:34:39
18. ErikaOlberkyteAlūksnes BJSSAlūksne10:34:40
19. LāsmaBušmane10:34:56
20. KristiānaKoricaSalaspils10:35:21
21. KristiānaKrūma-MudeleRīga10:36:57
22. Marta-KarīnaZandersoneValmiera10:37:17
23. KarīnaHoroškēvičaValmiera10:37:58
24. SintijaAndrjuhinaValmieras SOS BCValmiera10:38:00
25. AgneseLočmeleJelgava10:38:25
26. LauraLīpenīteMārupe10:38:32
27. AgneseKauškaleSmiltene10:38:36
28. LaineRozenšteinaLiepāja10:38:39
29. JeļizavetaGridjuškoJelgava10:39:02
30. SofjaGridjuškoJelgava10:39:04
31. EveritaAlbiņaVSK NoskrienRīga10:39:05
32. Beatrise-IevaVītoliņaValmiera10:39:25
33. SabīneGošaTārgale10:40:37
34. JeļizavetaSidorovaJelgava10:40:39
35. ElīnaDruvaskalneKKTSaldus10:41:25
36. LauraLimbēnaKKTSaldus10:41:25
37. Krista-EvelīnaLiepiņaIndividuāliValmiera10:42:31
38. MontaOzoliņaValmiera10:42:42
39. KatrīnaSkudraKSLielvārde10:43:44
40. Anete-PaulaBirzmaleJelgava10:44:29
41. LieneBalodeValmiera10:47:16
42. ElizabeteVegnereJūrmala10:48:01
43. LeldeDubrovaHerbalifeValmiera10:48:44
- MarijaMaļcevaJūrmalas SSJūrmalaDNS
- SandraPorīteRīgaDNS
- AgijaSesvaldeValmieraDNS
- MontaSilenieceSmilteneDNS
- InaTreiliņaCēsisDNS
- AdelīnaVēvere????????? ????!!!JūrmalaDNS
- LindaVēvereDNS
- Marta-KarīnaZandersoneValmieraDNS
- RenāteKārkleLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāniDNS
- KristineApsiteValmieraDNS
- Anna-EmīlijaBezdelīgaValmieraDNS
- UnaJansoneAizputes vidusskolaAizputeDNS

VTA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Artūrs-NiklāvsMedvedsMARATONA KLUBS/VendenAizpute10:19:20
2. MatīssSlikšjānisOK AzimutsSmiltene10:20:34
3. EmīlsStipraisMadona10:21:06
4. RikardsRaimoRīgas Slēpošanas klubs Sporta skola ArkādijaRīga10:21:07
5. RainersTrubačsindividuāliPreiļi10:21:14
6. EdijsDzalbsVeikals 42km/SauconyCēsis10:21:18
7. RaivoVeļiksSK Ozolnieki10:22:00
8. MārcisAdamovičsPreiļi10:22:34
9. KristersCinglersValmiera10:23:53
10. VadimsMartinovsLīvānu BJSSLīvāni10:24:23
11. AleksejsBaranovskisDaugavpils10:24:29
12. KārlisKanenbergsJelgava10:25:18
13. RalfsRogaļevsJelgava10:26:58
14. KārlisŽūriņšJelgava10:27:02
15. EduardsVisockisValka10:28:20
16. MārtiņšKļaviņšAlpi JumtsMadona10:28:25
17. PatriksPurviņšSK KatrīnaKuldīga10:28:27
18. DzintarsJanstovičsValmieras SOS BCValmiera10:29:01
19. ValtersMednisRīga10:29:02
20. Jānis-LinardsAmtmanisRĪGA10:29:39
21. TomassNeuss-Lucs10:29:41
22. Artūrs-ŅikitaKobliņecsValmiera10:29:52
23. AlfrēdsApinisVeikals Maratons-asicsRīga10:29:56
24. TomassApsitisValmiera10:30:15
25. ViestursSokolovsMaxima Latvija10:30:25
26. KristersGravaJelgava10:30:35
27. DāvidsGūtmanisLimbaži10:30:50
28. ArtisBrantiņšValmiera10:31:12
29. Miks-EmīlsAkmentiņš10:31:14
30. MārcisPetzāleCēsu sporta skolaCēsis10:31:59
31. ElvisDaugulisValmiera10:32:33
32. DāgsLepiksonsVVVValmiera10:32:40
33. KristersBormansB kojasVecskujene10:33:47
34. Ģirts-PēterisZariņšCēsis10:33:53
35. KristapsKļaviņšRēzekne10:34:03
36. DanielsKukersValmiera10:36:16
37. TomassKlaparsKSKValmiera10:36:48
38. JānisGailītisSmiltene10:40:24
39. Adrians-AleksanMagoneValmieras SOS BCValmiera10:43:18
40. AndrejsJakovļevsValmieras SOS BCValmiera10:43:40
41. KlāvsŠariginsMaxima Latvija10:47:33
- RenārsMiltiņšVērgaleDNS
- DanīlsŅikoforovsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmieraDNS
- ArtūrsAizsilnieksValmieraDNS
- Aldis-HaraldsĀbramsRaunaDNS
- Eduards-EdijsBatarsVSKNoskrienJūrmalaDNS
- JānisDzenisSportlandValmieraDNS
- RalfsKārkliņšJaunpiebalgaDNS

ST

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GundegaHeidingereVS JūdzeOgre10:23:07
2. LīgaGirgensoneSPORTLAND/NIKE10:23:19
3. GuntaHolštromaVentspils SPARSVentspils10:23:27
4. IvetaCauneOgre10:24:54
5. AnnaTitovaJūrmala-LSCJūrmala10:25:02
6. IlonaKojalovičaBabītes sporta klubsBabīte10:25:13
7. DiānaVitkovskaSkrunda10:25:20
8. GundegaVancāneSK Tērauds/Nike/SportlandĶekava10:25:29
9. AnnaKonovalovaSigulda10:25:55
10. BaibaVekšaSK TēraudsSaldus10:26:36
11. RasmaČoiča10:26:37
12. LindaBeldavaVSK NoskrienRīga10:27:08
13. IneseRērihaVSK Noskrien Vāveres / LSCRīga10:27:17
14. LieneŠiškoMARATONA KLUBSVentspils10:27:22
15. IlzeRēdereSK TēraudsRīga10:27:45
16. LindaTuvikeneSwedbankSalaspils10:28:07
17. IlzeOkmaneJelgava10:28:08
18. AneteVeicaMālpils10:28:12
19. InaKaluginaMadona10:28:13
20. LudmilaJoceMARATONA KLUBS/DionSportLabTurlava10:28:22
21. JeļizavetaPuzāneLudzaLudza10:28:32
22. MadaraKreileSk Tērauds-2Aiviekste10:28:48
23. IngaGedrovičaNRCJelgava10:28:57
24. IngaCirseSK Metroons/NikeRīga10:29:05
25. SandraHāna-ValtasaSK Metroons/ NikeMārupe10:29:21
26. SintijaPļavinskaBrocēni10:29:48
27. MarikaZālītevsk noskrienĶekava10:29:57
28. SintijaLaugaleRīga10:30:06
29. InetaJerofejevaRīga10:30:24
30. VelgaLāceRēzeknes novadsRēzeknes novads10:30:26
31. InetaSenkāneSwedbankRēzekne10:30:32
32. InaGraudiņaVSK Noskrien VāveresJelgava10:31:00
33. AijaLāceValka10:31:02
34. LeilaDundureNike + Run club JelgavaJelgava10:31:05
35. ElīnaKrūkleValmiera10:31:12
36. KristīneMerginaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:31:27
37. LieneMilereMaxima Latvija10:31:29
38. IneseDembovskaSk TēraudsRīga10:31:32
39. GundegaPāķeSaulkrasti SRTSaulkrasti10:31:41
40. IlzeGošaMARATONA KLUBSVentspils10:31:41
41. AigaRekaloTukums10:31:41
42. GuntaBalodeValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:31:43
43. SvetlanaŠancevaNike+Run JelgavaJelgava10:31:47
44. AneteJaunzemeSportlandRīga10:31:47
45. ŠarloteŠpengeleSwedbankRīga10:31:49
46. IlzeBeinarovičaRīga10:31:49
47. AndželaStaškevičaPreiļi10:31:53
48. DaceKozlovskaVULKANRīga10:31:53
49. LienePurgaileACTIVIARīga10:32:01
50. AgitaBērzaIf.lv ApdrošināšanaMārupe10:32:01
51. SvetlanaSidorovaJelgava10:32:03
52. SanitaDukureSwedbankRīga10:32:06
53. JūlijaLavrenaMaxima Latvija10:32:11
54. GunaGrosaOzolniekiOzolnieki10:32:12
55. MarutaGolubovskaBeverīnas novads10:32:20
56. LeldeTikmereMežciema pamatskolaRīga10:32:23
57. SolvitaBērziņaJelgava10:32:26
58. SandraKupraVSK NoskrienRēzekne10:32:30
59. NataliaSidorovaMaritime Sport CommunityRīga10:32:40
60. SilvijaErvikaAizpute10:32:49
61. AnnaKašinaUpesciems10:32:50
62. ElīnaKrūmiņaSportlandVentspils10:32:50
63. AnastasijaLomtevaRīga10:32:55
64. MaijaPūpolaMaratona klubs10:32:56
65. IlzeBrauča-JusupovaRīga10:32:58
66. AgneseKārkliņaMaratonistiStraupe10:32:59
67. IevaLivčāneStopoņu novads10:33:03
68. LindaTikmereMežciema pamatskolaRīga10:33:08
69. LauraEverteValka10:33:18
70. LauraArāja10:33:18
71. LindaLočmeleValmiera10:33:20
72. IngaBaumaneJelgava10:33:23
73. IlzeTālmaneMaratona KlubsRiga10:33:25
74. IlvijaJakaneAuseklis IKĶegums10:33:25
75. ElīnaBirka10:33:33
76. JekaterinaMelihovaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekne10:33:34
77. ViktorijaNovikovaNRC JelgavaJelgava10:33:35
78. AivaUlaseJelgava10:33:37
79. LindaLaviņaRīga10:33:38
80. ElīnaJubeleMežmalasMadona10:33:40
81. IntaZaleckaRīga10:33:41
82. DainaPlīkšaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:33:42
83. AndaGrāpēnaValmiera10:33:43
84. MārīteVilcāneLīvānu VKLīvāni10:33:43
85. SanitaKazākaOgreOgre10:33:45
86. IritaAkmentiņaOlaine10:33:47
87. KristiānaAksenokaCSDDRiga10:33:48
88. Vineta-AnnaSarkaneVidzemes augstskolaCēsis10:33:53
89. MadaraBērziņaACTIVIA RUNJelgava10:33:56
90. MairitaSiliņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:33:57
91. Keita-ElvitaKalniņaSportlandOgre10:34:02
92. KristīneKaramiševaValmiera10:34:03
93. BaibaKarāneSportlandRīga10:34:07
94. BaibaLaganovskaMaratona KlubsRīga10:34:08
95. MāraAvišāneRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekne10:34:09
96. RenātePuķīteSigulda10:34:11
97. LieneSlokaCēsis10:34:17
98. SandijaSarkaneRīga10:34:19
99. LindaDauksteSKKuldīga10:34:23
100. KatrīneReimaValmiera10:34:26
101. MarinaBolotovaSportlandRīga10:34:29
102. IngaPetraškoValmiera10:34:33
103. DainuvīteVišķereVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:34:33
104. PaulaLanginaRīga10:34:34
105. AiraSemjonovaUmurgas pag., Limbažu nov.10:34:38
106. DaceVeigureValmiera10:34:42
107. LīgaSeigaSportland10:34:46
108. JustīnePodaSportland10:34:47
109. KristīneStendzenieceMaratonistiJelgava10:34:53
110. GunitaBuliņaValmiera10:34:57
111. DanaStrādereRīga10:35:00
112. IevaBogdanovaCēsis10:35:00
113. AijaBalode-ŠildeVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:35:03
114. DaceKuplāVingrotavaValmiera10:35:04
115. VinetaSkrastiņaHERBALIFECesis10:35:06
116. LindaJēkabsoneNeatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, VidValmiera10:35:10
117. EvijaŠicaValmiera10:35:10
118. LīgaOzoliņaCēsisCēsis10:35:11
119. AnitaLebedevaNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga10:35:11
120. AnnaGrāmatnieceJūrmalas veterāniJūrmala10:35:17
121. IevaZariņaValmiera10:35:21
122. IevaMozgireNTC "nazīši"Jūrmala10:35:22
123. SintijaNikolajenkoSportlandRīga10:35:22
124. EvitaKučerovavsk noskrienRīga / Ventspils10:35:24
125. IngaZandersoneRīga10:35:26
126. IlonaKārkliņaSiguldas Maratona klubsSigulda10:35:28
127. AivaMiķelsoneValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:35:30
128. LindaZemīteTukums10:35:31
129. IneseJēgereBigbankValmiera10:35:38
130. SigneLauvaRīga10:35:47
131. GitaVimbaValmiera10:35:49
132. AntraDāldereRīga10:35:53
133. AgneseRekēvičaNeatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, VidValmiera10:35:58
134. IlzeBiģeleKuldīga10:36:00
135. AnnaBērziņa10:36:00
136. SolvitaSokovaĀdaži10:36:03
137. DaceLiepiņaRubene10:36:04
138. MadaraTilenaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:36:05
139. DaceBirzmaleJelgava10:36:08
140. LindaGrīnberga10:36:09
141. LindaUžaneEco BaltiaRīga10:36:09
142. KristīneStulbergaRīga10:36:15
143. LieneMuzikaLielvārde10:36:16
144. IngaBēniņaRīga10:36:17
145. AgritaVindačaRēzekne10:36:19
146. SigitaKlodžaMaxima Latvija10:36:20
147. KarinaJablonskaJelgava10:36:21
148. IrinaNekrasovaOgre10:36:26
149. LindaBāliņaValmiera10:36:29
150. GintaEglīteRīgas raj.10:36:33
151. MarikaŠneidereRūjiena10:36:35
152. ViktorijaSemenenkoRiga10:36:40
153. SolvitaGaileRīga10:36:44
154. JūlijaGribaMaxima Latvija10:36:45
155. LauraVilkaValmiera10:36:48
156. IngaKukaineRīga10:36:51
157. NadīnaSadkovajaJelgava10:37:00
158. AnnijaApine10:37:01
159. MadaraUstinovaValmiera10:37:06
160. DanaKurpnieceValmiera10:37:07
161. MontaJirgensoneLimbaži10:37:07
162. AnnaJansoneGlaive.proRīga10:37:07
163. IneseKalnieteCēsisCēsis10:37:10
164. AisteŠnipaityteUkmergė10:37:12
165. KristīneKarāneSportlandRīga10:37:13
166. JohanneBruntseDānijas Kultūras InstitūtsRīga10:37:15
167. EvaDideriksenDānijas Kultūras InstitūtsRīga10:37:15
168. SantaSīleQUINTILESRīga10:37:24
169. AnitaMiksoneSkrundas nov.10:37:28
170. DanaCeplīteValmieras 5 .PII Vālodzīte/ Valmieras pilsētas pašValmiera10:37:29
171. RūtaLankovskaSigulda10:37:32
172. LindaPašķevičaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekne10:37:33
173. DārtaOzoliņaRīga10:37:33
174. ZlataKallaseGulbene10:37:35
175. Eva-MonikaŠvarcaMaxima Latvija10:37:39
176. SolvitaPavlovskaRēzeknes novada BJSSRēzeknes nov.10:37:42
177. JolantaTomiņaRdaziņiBarkava10:37:44
178. KristīneRabkevičaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekne10:37:45
179. DaceMaura-BokaNext levelValmiera10:37:46
180. AnceLiepiņaBALTMAValmiera10:37:46
181. LolitaZaķeVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:37:48
182. KristineBayerDānijas Kultūras InstitūtsRīga10:37:52
183. KateAnohinaQuintilesRīga10:37:56
184. IneseBiļevičaSaulkrasti10:37:57
185. BaibaLikumaValmiera10:38:01
186. DiānaGreiškāneJelgava10:38:06
187. JevgenijaMillereABC softwareRīga10:38:06
188. EgitaJankevičatautas skrejiensJelgava10:38:11
189. IngrīdaKlapareValmiera10:38:13
190. AlīnaKomkovaRīga10:38:17
191. AijaStengrevicaSK "Katrīna"Kuldīga10:38:19
192. SailaJansoneSK KatrīnaKuldīga10:38:20
193. MadaraKuģeValmiera10:38:20
194. DaigaBruzguleRĪGA10:38:21
195. EvitaBaukerteRīga10:38:24
196. IneseVaivodeJūrmalas RūķīšiJūrmala10:38:24
197. MarijaSiliņaRiga10:38:24
198. SigitaLabanovskaStatoil ExtraRīga10:38:27
199. BaibaKauškaleSmiltene10:38:37
200. LindaAkmentiņaValmiera10:38:37
201. MairitaDaugatePelēcisLiepāja10:38:38
202. GitaBiezumaRīga10:38:39
203. DaigaVeldreKadaga10:38:39
204. NoraDravanteSwedbankRiga10:38:41
205. ElīnaSiliņaTeteriUlbroka10:38:45
206. DiānaCeplīteValmieras 5 .PII Vālodzīte/ Valmieras pilsētas pašValmiera10:38:47
207. BarbaTālereValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:38:48
208. IevaMiķīte-PlusniņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:38:49
209. RenāteMeimereSportlandPlaza10:38:52
210. EnijaMickusSportlandPlaza10:38:52
211. InetaKornejaVSK NoskrienRīga10:38:54
212. AgitaTimaSportlandRīga10:38:56
213. DinaSkrabeNeatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, VidValmiera10:38:57
214. IlzePoikāneJelgava10:38:58
215. IndraVēvereValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:38:58
216. IneseŠčeglovaSaurieši10:38:59
217. IevaRačikaSwedbankValmiera10:39:00
218. AgneseIrbīteVSK NoskrienRīga10:39:05
219. DiānaMamedovaSportlandRīga10:39:16
220. ElīnaKiusalas-SilkoksValmiera10:39:24
221. IevaKaupe10:39:29
222. AntraApsīteRīga10:39:38
223. Liene-IevaKraupšaRīga10:39:40
224. EvijaZiediņaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:39:41
225. SolveigaAkmentiņa10:39:42
226. AnitaKrūmiņaJelgava10:39:43
227. IevaZvaigzneACCENTURERiga10:39:45
228. IlutaBartusevičaMaxima Latvija10:39:46
229. LīgaBergholdeMaxima Latvija10:39:47
230. AliseRancāneRīga10:39:47
231. SandraVancāneSk TēraudsĶekava10:39:50
232. AigaGaliņaSportlandRīga10:39:51
233. IrinaPupiņaValmieras mūzikas skolaValmiera10:40:10
234. KatrīnaBoļšeSportiņš 8810:40:10
235. MartaMaļikenaValmiera10:40:12
236. AntaBrakovskaWOOD ART.LVĀdaži10:40:14
237. AntraFrīdbergaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:40:16
238. Nika-VeronikaKļaviņaSK MagnenRēzekne10:40:19
239. AnitaVahere-AbražuneRīga10:40:20
240. LieneBabreValmiera10:40:24
241. AgneseMetusValmiera10:40:24
242. LuīzeMantiņaRīga10:40:25
243. ZintaLiepiņaLIEPIŅI TEAMValmiera10:40:26
244. MaritaPuļļaSportlandValmiera10:40:30
245. KarinaVeriznikovaOgre10:40:31
246. SanitaĀdamsoneValmiera10:40:32
247. SigneStepanovaSportlandSigulda10:40:34
248. AleksandraKutuzovaSportlandRēzekne10:40:36
249. AntaBojaneLimbaži ACTIVELimbažu n., Umurgas p.10:40:38
250. IneseCelminaValmiera10:40:40
251. IvetaVirseRīga10:40:41
252. AnceNiezereKauguri10:40:41
253. GintaIvanovskaSK KatrīnaKuldīga10:40:42
254. RūtaMelleSportlandRīga10:40:46
255. SanitaMaurīte-ŠmiteRīga10:40:47
256. GintaKrastiņavalmiera10:40:51
257. SandijaOzoliņaMaratonistiJelgava10:40:51
258. MadaraRečaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:40:54
259. LindaBētakaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:40:54
260. AgitaGeidāneRēzeknes Tehnoloģiju AkadēmijaRēzekne10:40:57
261. AnnaPormanePormaneRīga10:40:58
262. MāraKļaviņaSK MAGNENRēzekne10:41:02
263. IngaGrečaRīga10:41:04
264. DzintraCābule10:41:18
265. BeāteLaizāneSportlandJēkabpils10:41:20
266. LaumaVilumsoneSigulda10:41:22
267. KristaBurģeleRīga10:41:26
268. NatālijaFučadžiACCENTURERiga10:41:27
269. AgneseSkujinaRīga10:41:28
270. IlonaTropaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:41:36
271. IvitaVažaJelgava10:41:42
272. ĀrijaBušmane10:41:45
273. Ramona-SimonaMežgaileRīga10:41:47
274. VēsmaPurviņaValmiera10:41:47
275. KristīneKalējaBigbankValmiera10:41:49
276. DaceRudzusiekaSportlandRīga10:41:50
277. EdīteKrūmiņaJēkabpils10:41:52
278. MadaraPetrovskaRīga10:41:53
279. MaijaMiķelsoneValmiera10:41:54
280. MargaritaGrīvaValmiera10:41:56
281. IlvaRadziņaTukums10:42:01
282. KristīneCimoškaJust runDaugavpils10:42:08
283. VitaMurāneValmiera10:42:09
284. SigitaZvaigzneCēsis10:42:10
285. SantaŠakarneSwedbankRīga10:42:16
286. GunaLiepaSkrunda10:42:20
287. LāsmaErnstsoneRīga10:42:21
288. LūcijaKroneOlaine10:42:22
289. RūtaOrinskaLiepāja10:42:22
290. DzintraLiekmaneSkrunda10:42:31
291. AnitaSebežaSkrunda10:42:31
292. ZaneLegzdiņaAD REM AUTO10:42:39
293. DinaResneLMTRīga10:42:42
294. MartaSaliņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:42:44
295. BaibaDunska-RopšaCēsis10:42:52
296. IngaKramiņaHERBALIFECēsis10:42:56
297. LīgaBikšeValmiera10:42:58
298. AntaVeiteVSK NoskrienRīga10:42:59
299. VinetaPetjukevičaVULKANRīga10:43:06
300. ArtaGoģe-RūsiņaRīga10:43:12
301. IngaŽelneronokaRīga10:43:13
302. LīgaĀriņaAA SPORTRīga10:43:13
303. LiānaLastovkinaRīga10:43:14
304. LīvijaMušaJūrmalaJūrmala10:43:16
305. ElīnaBirģeleRīga10:43:20
306. LīgaVilkaSportland10:43:21
307. MontaMartinsoneVidzemes augstskolaValmiera10:43:23
308. MarinaSeremetjeva-GruduleMARITIME SPORT COMMUNITYRiga10:43:26
309. UnaEglīteValmiera skrienValmiera10:43:29
310. DianaStrautmaneMaritime Sport CommunityRiga10:43:35
311. EvijaMirķeSpēkakoksRīga10:43:54
312. AlīnaBondareTavasRiepas.lvOzolnieki10:44:03
313. GundegaPuķīteRīga10:44:04
314. JeļenaGurejevaIlmājas KojotiRīga10:44:07
315. AnnijaVisockaValka10:44:20
316. IrēnaSarmakolosālie!Sigulda10:44:37
317. DagnijaPriedeJelgava10:44:52
318. MarikaĀroneLiepāja10:44:53
319. LindaPutniņaRīga10:44:54
320. ZanePrieduleValmiera10:45:09
321. Madara-JutaVeilandeRīga10:45:32
322. SantaReineSportlandSigulda10:45:38
323. JūlijaMeščerikovaRīga10:45:39
324. GerdaBebrišaSK KatrīnaKuldīga10:45:53
325. BaibaTimaSkrunda10:45:53
326. MairitaDalkaValmiera10:46:05
327. AijaBraunaRīga10:46:10
328. AndaKulbergaKuldīga10:46:14
329. ArijaGutāneLMTRēzekne10:46:20
330. LieneStruņķeValmiera10:46:29
331. IngaBleikšaMaxima Latvija10:46:39
332. AlīnaVucinaLielvārde10:46:41
333. IngaMežavilkaSportlandSigulda10:46:45
334. NatalijaPerevoznikovaI LOVE RUNNINGRīga10:46:50
335. AigaOtaņķeLiepāja10:46:51
336. LāsmaVeiteValmiera10:46:54
337. AndraLabanovskaJelgava10:46:57
338. JekaterinaIsajevaPreiļiPreiļi10:47:10
339. AntraĀriņaAA SPORTRīga10:47:16
340. Rūta-KristiānaPazāneKocēnu novads10:47:19
341. MairitaŠariginaMaxima Latvija10:47:57
342. KatrīnaKvjatkovskaSwedbankRīga10:48:31
343. LindaZvejnieceStrenči10:48:32
344. BaibaJēgereBigbankValmiera10:48:34
345. SantaRulleValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:48:43
346. KristīneŠmiteValmiera10:48:59
347. AndraRomuleJaunkalsnava10:49:14
348. SabīneĀbeleValmiera kustasValmiera10:49:25
349. RutaSusejaRēzekne10:49:27
350. VladaKalniņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:49:32
351. NataļjaMjalika10:49:34
352. KristīneRibnereJēkabpils10:49:36
353. AnnaDanceRiga10:49:50
354. IlzeAlneValmiera10:50:01
355. InetaTāreDarba rūķiRīga10:50:09
356. UnaNākumaGribu SlēpotBauska10:50:38
357. LolitaTreisnereValmiera10:50:46
358. SkaraVitmaneValmiera10:50:46
359. AijaBromulte10:50:51
360. ElīnaGutāneMaxima Latvija10:51:06
361. AneteBromulte10:51:09
362. AneteMīlbergaMaxima Latvija10:52:34
363. SanitaŽagare10:54:29
364. MārīteVanagaSkrunda10:57:52
365. GunitaFraktnieceSIA "ALOJA-STARKELSEN"Salaspils10:59:05
- KristaOpmaneASRīga0DNF
- DanuteKarlsoneRīga0DNF
- SigitaLīviņaMārupeDNS
- JevgenijaLukašenkoRīgaDNS
- SandraLūseRīgaDNS
- ZintaMačaCēsisDNS
- AijaMataiteMārupeDNS
- KristiānaMataiteMārupeDNS
- SabīneMetusValmieraDNS
- RendijaMisusSportlandRīgaDNS
- AdrijaMušaVSK noskrienJūrmalaDNS
- InāraNeļķeRīgaDNS
- BaibaNiparteironman.lvRīgaDNS
- IlvaOsvaldeIndividuāliValmieraDNS
- IngaPetraškoValmieraDNS
- JovitaPileckaMaratonistiJelgavaDNS
- DagnijaPriedeJelgavaDNS
- DacePurmaleSmilteneDNS
- MontaPutniņaSportlandGulbeneDNS
- EvijaRozentāleSmilteneDNS
- JeļenaSemjonovaVentspilsDNS
- KristīneSiliņaSportlandJelgavaDNS
- Sanita-IevaSparāneSportlandRīgaDNS
- IrinaŠušerteValmieraDNS
- LindaŠvirbergaCēsisDNS
- OlitaUntālaGulbeneDNS
- MadaraUstinovaValmieraDNS
- IngunaŪbeleSportlandRīgaDNS
- KatrīnaValaineDNS
- ZaigaZaleckaRigassatiksmeRigaDNS
- ZintaZaviļevskaKrimuldaDNS
- LeldaZīverteMIKOLiepājaDNS
- MaijaSemjonovaSportlandJaunolaineDNS
- DanaRimvide-MickevičaDaugavpilsDNS
- VeronikaMikhalevaAtlas warriorsEkaterinburgDNS
- AgijaPlaukaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraDNS
- ArtaSēneValmieraDNS
- JolantaDukureVidzemes olimpiskais centrsDNS
- LīgaReideVidzemes olimpiskais centrsDNS
- AlīnaMolotkovaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraDNS
- NatālijaAleksandrovaRīgaDNS
- AgnijaAndersoneValmieraDNS
- KarīnaApsīteSportlandRīgaDNS
- AliseBērziņaSportlandRīgaDNS
- SindijaBētaSportlandRīgaDNS
- DaigaBresavaRīgaDNS
- GunitaBuliņaValmieraDNS
- SanitaČepuleValmieraDNS
- ZaneDambīteLiepājaDNS
- VioletaDubraDNS
- ZaneEniņaCēsisDNS
- AlenaErmakovaMoscowDNS
- InaEversoneSportlandDruvaDNS
- SigneFiļipovaValmieraDNS
- AndaGaidišķeJelgavaDNS
- VeronikaGomančenkoDNS
- IevaGrandāneSportlandRīgaDNS
- SabīneGrāvereStaiceleDNS
- DiānaGrigorjevaBigbankValmieraDNS
- LauraGruntmaneRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneDNS
- KristaJirgensoneSportlandRīgaDNS
- AlinaKačanovaDagdaDNS
- KristīneKaramiševaValmieraDNS
- LigitaKarklinaNavRigaDNS
- JolantaKļaviņaSportlandRīgaDNS
- LeldeKļaviņaSmilteneDNS
- MārīteKļaviņaGulbenes novadsDNS
- IlonaKosačaBigbankValmieraDNS
- KitijaKrastiņaValmieraDNS
- VinetaĶauķīteBigbankValmieraDNS
- ElinaLaškovaKLKRīgaDNS
- JanaLaudamaKLKRigaDNS
- LaineLiepiņaSportlandJelgavaDNS
- LaimrotaLitavnieceVidzemes AugstskolaDNS

VT

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IndulisBikšeMežmalas MTB - SavējieMLejas Jozumi10:19:10
2. RihardsLindeSPORTLAND/NIKE10:19:12
3. JānisRazgalisSPORTLAND/NIKE10:19:14
4. ArtūrsPauliņšSIS LatvijaGrundzāle10:19:19
5. ArmandsBušsOgres novadsOgres novads10:19:25
6. JānisGailisVeikals Maratons-asicsOgre10:20:18
7. JurisZilversSPORTLAND/NIKESaldus10:20:27
8. ValdisAņikejevsSK Tērauds/Nike/SportlandJūrmala10:20:33
9. MārtiņšVeserisRīga10:20:35
10. JānisĢērmanisStāmeriena/SPORTLATGulbene10:20:43
11. ArnoldsJapinšDaugavpils novada BJSSŠķeļtova10:21:08
12. RaimondsSiliņšSportlat10:21:15
13. AnatolijsPurviņšMaxima Latvija10:21:18
14. JēkabsJaunslavietisPatriaValka10:21:27
15. KasparsGulbisUgāle/Niedrāji MRVentspils novads10:21:34
16. AndrejsBondarevsLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni10:21:48
17. KasparsKalnbērzsPatria TeamRīga10:21:50
18. AigarsFeterisSPORTLAND/NIKE10:22:06
19. Kārlis-RaimondsEniņšUgāle/Niedrāji MRVentspils novads10:22:12
20. VjačeslavsBambānsLSC JūrmalaJūrmala10:22:28
21. KasparsSkadiņšCSDD10:22:42
22. IndarsPudursTalsi10:23:01
23. AgnisStulpinskisValmiera kustasValmiera10:23:50
24. OskarsVidovskisMazsalaca10:23:56
25. ValērijsGasperovičsLīvānu VKLīvāni10:24:17
26. MārtiņšLāceklisUgāle/Niedrāji MRVentspils novads10:24:45
27. EduardsPāķisGHK SaulkrastiSaulkrasti10:25:07
28. MairisMušpertsValmiera10:25:20
29. JānisJansonsAQUATICSDobele10:25:42
30. TomsKaufmanisMARATONA KLUBSBrenguļi10:25:50
31. IlgvarsĀboltiņšMARATONA KLUBSRūjiena10:25:55
32. AndrisJonelisMARATONAKLUBSVentspils10:26:01
33. IntarsKirilovsRude10:26:01
34. DenisStolobkovsVSK NoskrienValmiera10:26:08
35. KristapsKaļinkaRīga10:26:10
36. AigarsDakterisVULKANRīga10:26:16
37. ArvilsMelngailisRiga10:26:17
38. KārlisMeņģelisValmiera10:26:21
39. GuntarsAvdejevsSG SportOgre10:26:46
40. EdmundsGutānsRēzekne10:26:58
41. AinisBričsBaldone10:26:59
42. UldisLiepiņšLIEPIŅI TEAMValmiera10:27:00
43. KristapsBroksVSK Noskrien-RiekstiMadona10:27:08
44. ArtūrsMartinsonsVidzemes augstskolaValmiera10:27:22
45. DenijsBrūverisSportlandLiepāja10:27:42
46. DainisKrasovskisSPORTLATĀdaži10:27:46
47. AndisĀriņšAA SPORTRīga10:27:47
48. JānisRitersSportlandRīga10:27:50
49. KristapsHolštromsVSK NoskrienMālpils10:27:54
50. GaidisGailītisJūrmala10:28:01
51. ArtūrsElstiņšaluksnealuksne10:28:03
52. KasparsReinfeldsSK Metroons/ NikeRīga10:28:05
53. RihardsVisockisValka10:28:19
54. LaurisAglenieksRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekne10:28:25
55. RaivoZiemelisRīga10:28:38
56. EdžusRomānsRēzekne10:28:40
57. RaivoKaimiņšValmiera10:28:53
58. ValerijsPantejevsValmiera10:28:53
59. JānisSupeSupes ģimeneValmiera10:28:55
60. EdgarsJurgevičsSportlandLiepāja10:29:00
61. SandijsZiediņšValmiera10:29:01
62. Emīls-RobertsLaivenieksSPORTLANDLiepāja10:29:14
63. JānisElmerisMelnais ledusRīga10:29:16
64. MārtiņšBeļinskisBaldone10:29:22
65. JānisJansonsValmiera10:29:22
66. SandisKrūmiņšJelgava10:29:27
67. ZigmundsDundursNike+ Run club JegavaJelgava10:29:36
68. KlāvsVisockisValka10:29:50
69. ValērijsĀdmidiņšRēzekne10:29:52
70. ĢirtsBoksNext levelValmiera10:30:00
71. GintsRozītisGulbene10:30:09
72. JānisKronbergsJelgava10:30:16
73. ZigmārsKašsSportlandRīga10:30:26
74. RaimondsPūcisValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:30:28
75. RūdolfsĶēniņšSportlandRīga10:30:28
76. RaimondsMantiņšSportlandRīga10:30:29
77. DmitrijsKarpušenkovsPlatoneJelgava10:30:34
78. GatisVērzaJelgava10:30:39
79. JānisPārumsProjekts EtiopietisIecava10:30:41
80. RomansŠevčenkoSportlandRīga10:30:42
81. MārtiņšRibabaltie banāniValmiera10:30:53
82. RalfsPriedītisValmiera10:30:53
83. RitvarsKlaparsValmiera10:30:55
84. DainisGailisSigulda10:31:11
85. ArtūrsGreidānsBinitexDaugavpils10:31:12
86. DainisZemītisTonusValmiera10:31:17
87. NormundsŠķestersRīga10:31:30
88. VisvaldisGercānsJāņa sētaSigulda10:31:44
89. JānisRožlapaStrenči10:31:47
90. AinārsMetums10:31:48
91. JurijsZaharovsAccentureRīga10:31:49
92. GatisBrīdaksValmiera10:31:56
93. KasparsRozentalsRiga10:31:58
94. DmitrijsVasiļausksValmiera10:31:59
95. JānisPikšensSEBValmiera10:31:59
96. GuntisOškalnsValmiera10:32:14
97. MārisUpensSK Metroons/ NikeRīga10:32:22
98. JānisVeipsSaurieši10:32:26
99. AndrejsTulubjevskronusValmiera10:32:27
100. DainisTrēziņšValmiera10:32:36
101. EdgarsVenškēvicsVentspils10:32:38
102. SergeySpitsynAmatas novads10:32:50
103. EdgarsStabulnieksBinitexDaugavpils10:32:52
104. DidzisRiženkovsValmiera10:32:52
105. GatisLeskovicsTukums10:33:03
106. ArvīdsZariņšReir DobeleDobele10:33:07
107. GuntarsZēmelisKocēniKocēnu pag.10:33:17
108. KārlisVīksneValka10:33:17
109. AgrisDobrovoļskisJelgava10:33:23
110. JurijsLukaševsRēzekneRēzekne10:33:28
111. NormundsPlešsValmiera10:33:29
112. AndrejsVisockisValka10:33:31
113. RobertsLiepiņšSportlandGulbene10:33:37
114. RodrigoKupensNeatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, VidValmiera10:33:39
115. KristapsVītolsB kojasGulbene10:33:39
116. VitālijsFisenkovsAVIA TeamRiga10:33:40
117. OskarsCīrulisJūrmala10:33:43
118. MareksMiglānsCēsis10:33:55
119. JānisVaivodsJūrmalas RūķīšiJūrmala10:33:55
120. IgorsMihalevsJēkabpils LATJekabpils10:34:02
121. EdijsHemmelisValmiera10:34:07
122. UģisUlmanisold crabsValmiera10:34:07
123. AndrisKalniņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:34:08
124. EdgarsBalanasAcdenture10:34:11
125. DairisVilnisValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:34:16
126. GuntarsHolsteinsvalmiera10:34:16
127. JānisLabsvīrsSigulda10:34:20
128. Dāvis-DanielsOreValmiera10:34:25
129. RalfsKūkojsValmiera10:34:26
130. JānisBiernisValmiera10:34:26
131. MārisSprancisRīga10:34:33
132. AndrejsGaiduksValmiera10:34:36
133. DenissJablonskisJelgava10:34:37
134. SarmisLaursonsLaursoniValmiera10:34:38
135. ValdisLigersCēsis10:34:38
136. JānisAgrumsBALTMAValmiera10:34:39
137. JurisGaidelisMaratona klubs10:34:39
138. JaneksKalniņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:34:40
139. UldisJēkabsonsLMTBrocēni10:34:44
140. KasparsBoktaIf ApdrošināšanaOgre10:34:45
141. EdgarsKrastiņšRīga10:34:45
142. VladimirsKallassGulbene10:34:51
143. MārisMickēvičs___Valmiera10:35:00
144. DmitrijsKižlaBINITEXDaugavpils10:35:03
145. EdijsPētersonsValmieras SOS BCValmiera10:35:07
146. IvoBruģisOzloli10:35:07
147. AinisSīpolsValmiera10:35:10
148. HelmutsRasaSportlandRīga10:35:12
149. ArtisGustovskisKuldiga10:35:23
150. IvarsKudelenskisValmiera10:35:23
151. ViktorsLūciņšRēzekne10:35:28
152. ArnoldsMiķelsonsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:35:30
153. EdgarsPaegleAccenture10:35:32
154. VilnisPriedītisSPORTLATRīga10:35:33
155. OskarsVimbaValmiera10:35:33
156. LarsensPultursMBC/VSK NoskrienRīga10:35:40
157. JurisEvertovskisGlaive.proRīga10:35:46
158. MārisĀķisValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:35:49
159. OļegsKungurcevsSk TēraudsRīga10:35:50
160. ValdisSedlovsSwedbankBaloži/Valmiera10:35:56
161. JānisBirģelisRīga10:35:56
162. ReinhardsGrīnbergs10:36:09
163. PāvelsSidorovsJelgava10:36:14
164. AlbertsStulbergs10:36:15
165. IvoKlodžsMaxima Latvija10:36:20
166. ArtūrsJablonskisJelgava10:36:21
167. KasparsOzoliņšValmiera10:36:22
168. ZigmundsMednieksSIA "ALOJA-STARKELSEN"Rīga10:36:26
169. AigarsKukainisRīga10:36:42
170. ĢirtsPāpeValmiera10:36:44
171. AgrisVendelisRīga10:36:52
172. VadimsBistrovsDaugavpils10:36:58
173. AndrisVitmanisValmiera10:37:08
174. Andis-GvidoVilumsonsSigulda10:37:09
175. LaurisMadžulsRēzekne10:37:11
176. Zigmārs-JāzepsKļaviņšSK MAGNENRēzekne10:37:11
177. VilisMednisindividuāliSmiltene10:37:12
178. MadarsVirsisMaxima Latvija10:37:13
179. RaitisŠarkovskis10:37:37
180. SandisPaeglisValmiera10:37:40
181. AndrisAlpeusValmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera10:37:42
182. MārtiņšVēbersTDK LiedagsVentspils10:37:56
183. VjačeslavsStrižkoMaxima LatvijaRīga10:38:01
184. MartinsJankevičusJelgava10:38:10
185. JānisDreiškinsSPORTLAT/Ikšķile VeloIkšķiles novads, Tīnūži10:38:20
186. KalvisTomsons10:38:29
187. OļegsFjodorovsValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:38:39
188. KārlisĀbolsValmiera10:38:46
189. GvidoBrennerisZS 22.KB10:38:49
190. PēterisGabrāns10:38:50
191. GatisPlusniņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:38:50
192. NiklāvsGeidānsRēzekne10:39:06
193. EdijsRudzītisValmiera10:39:27
194. JānisJustamentsZvirbuļiRīga10:39:32
195. EgilsPilenieksĶekava10:39:35
196. EdgarsKorčaginsDarba rūķi un draugiRīga10:39:38
197. JānisGrimbergsZS 22.KB10:39:38
198. AgrisBildersIkšķiles novads10:39:43
199. MārtiņšMenniksValmiera10:39:48
200. MārisBabrisironman.lv10:40:24
201. GvidoZaļmežsSportlandBauska10:40:30
202. GuntisĀdamsonsOŠIValmiera10:40:33
203. KristapsPugačsSportlandMadona10:40:34
204. JānisCauneS/K "Katrīna"Vietalva10:40:42
205. AndrisŠakensSIA "ALOJA-STARKELSEN"Valmiera10:40:43
206. JurisGailisapm.2961731710:41:01
207. KristersBriedisKSKKocēni10:41:13
208. JānisOzoliņšValka10:41:21
209. FjodorsPohodņevsRīga10:41:27
210. SandisVolmanisJaunpiebalga10:41:43
211. AndrisKrūmiņšTundras bērniJēkabpils10:41:52
212. ValdisŠmitsLielvārde10:42:04
213. KristapsMiķelsonsRīga10:42:25
214. KasparsMednisValmiera10:42:39
215. EdgarsCunskisJDK SadancisValmiera10:42:45
216. EdgarsBauersJDK SadancisValmiera10:42:48
217. AndrisPivarsOgre10:43:00
218. ReinisSkorovsVSK NoskrienRīga10:43:14
219. ĒriksAļaškevičsSportland10:43:22
220. VilnisVeldeValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:43:25
221. AinārsLiepiņšIndividuāliValmiera10:43:54
222. DainisSusejsRēzeknes tehnikumsRēzekne10:44:32
223. JānisSaukumsBigbankValmiera10:44:39
224. ĒriksPūleRīga10:44:49
225. RaivoŠmitsLiepāja10:44:52
226. JānisPutniņšRagana10:44:54
227. KonstantinsČursinsMaritime Sport CommunityRiga10:45:43
228. RaivoŽēperisRīga10:46:10
229. UģisTeterovskisJelgava10:47:02
230. ĒriksŪdrisRīga10:47:07
231. JevgēnijsMakarovs10:47:12
232. KasparsKalniņšMARATONA KLUBSRīga10:47:15
233. AndisZiemelisSiguldas ZiemeļiSigulda10:48:06
234. JānisBērziņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:48:44
235. MārisKnoksRīga10:49:05
236. ElvijsMežaleonsRīga10:49:14
237. RaivisĀbeleValmier kustasValmiera10:49:24
238. ArtūrsZagorskisRiga10:54:29
239. AndrejsBeļunsMaxima Latvija11:17:42
- JānisUpenieksSaeimaValmiera0DNF
- PavelMaksimovPaBaso.LVRīgaDNS
- IgorsMaļatkovsValmieraDNS
- ReinisMežkazsValmieraDNS
- ArnisOzoliņšSPORTLAND/NIKEDNS
- AleksejsPetrovsLudzaLudzaDNS
- JānisPinkulisSportlandRīgaDNS
- KristapsPurmalisSmilteneDNS
- RaimondsPūcītisValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraDNS
- RobertsPūgulisDNS
- SandisRomanovskisBigbankValmieraDNS
- UģisRomanovskisRīgaDNS
- IvoRozentālsSmilteneDNS
- AndrisSiliņšSPORTLAND/NIKE-1ValmieraDNS
- ViktorsStepanovičsValmieraDNS
- ElvijsŠabaturaSportlandJelgavaDNS
- VladimirsŠarapovsValmieraDNS
- JānisŠaudiņšDNS
- AivarsTihonovsMikroķirurģijas centrsRīgaDNS
- VladimirsTiscenkoVSK NoskrienRīgaDNS
- JurisVdovičenkoDNS
- ĒriksVeldreKadagaDNS
- ValtersVeldumsSPORTLANDDNS
- OļegsVeselovsDNS
- ArtūrsVinogradovsBigbankValmieraDNS
- EdgarsZagorskisSK Tērauds -2UpeslejasDNS
- RaivisZarinsSK TĀLAVAS NEDZIRDĪGO SPORTSMAZSALACADNS
- AivisZālītisJelgavaDNS
- JanisZirnisInsp.Arch Architecture StudioValmieraDNS
- MatīssZumbergsPriekuļu SumbriPriekuļiDNS
- ĢirtsPriedītisSportlatValmieraDNS
- SimonHolmbergDānijas Kultūras InstitūtsRīgaDNS
- JānisVeinbergsValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraDNS
- ArmandsLeitlandsHeldaRūjienaDNS
- MareksValtiņšTrikātaDNS
- VitālijsAgulsRēzekneDNS
- HermanisAļohinsValmieraDNS
- MārisApsītisSportlandRīgaDNS
- MārisĀbeleSPORTLATRīgaDNS
- EdgarsBaranovsRīgaDNS
- JānisBeņķisValmieraDNS
- LaurisBernānsJelgavaDNS
- UldisBētsSportlandOgreDNS
- Dāvids-TomsBielisJDK SadancisValmieraDNS
- ĀrisBrantevicsSK KatrīnaTurlavaDNS
- ArtursBrasliņšBigbankValmieraDNS
- AleksandrsBubļiksLMTRīgaDNS
- SandisCakulsIf ApdrošināšanaRīgaDNS
- JānisCivkorsSondoriPreiļiDNS
- AloizsČačsPrieks skriet.ArdalstangenDNS
- DinarsČepurisSportlandRīgaDNS
- JurisDambītisLiepājaDNS
- RihardsDiūraSmilteneDNS
- AlvisDrozdsCesisDNS
- LaurisEkstoValmieraDNS
- JurisFjodorovsNBSRīgaDNS
- JānisGorjačkoValmieraDNS
- IlmārsGrīgsSporta ielaJēkabpilsDNS
- JevgenijsHudorožkovsSportlandRīgaDNS
- IngussJansonsSportlandRīgaDNS
- VladimirsJeršovsPiramida / triathlon clubJelgavaDNS
- Māris-ReinisKalniņšValmieraDNS
- MārtiņšKarlsonsSK Tērauds/Nike/SportlandRīgaDNS
- RaivisKaziņšBigbankValmieraDNS
- NormundsKleins-DikļiDNS
- RitvarsLeitensValmieraDNS
- AivarsLiepaCēsisDNS