Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportlat Valmieras maratons (LČ maratona skrējienā) / 18.09.2016

SNJ

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnastasijaVidončikovaFolkmaņiJelgava20:51:47
2. LauraSavickaSmiltene BJSSSmiltene20:58:29
3. SantaSmirnovaValmieras SOS BCValmiera20:58:35
4. KristīneGailumaRēzeknes novadsRēzeknes novads20:59:06
5. VilmaAlberingaZVOCValmiera21:00:15
6. ViktorijaAdijāneRēzeknes novadsRēzeknes novads21:03:22
7. KristaĶelpaSmiltene BJSSSmiltene21:04:37
8. Arta-RenāteRulleZVOCKocēnu novads21:05:06
9. ElizabeteLočmeleBurkānciems & Co21:05:06
10. ElvitaKotāneRēzeknes novadsRēzeknes novads21:06:28
11. SintijaOzolaValmiera21:07:39
12. AgnijaVizuleValmiera21:08:39
13. AgneseSproge21:10:08
14. AndzelikaGladkovaSigulda21:10:30
15. AdelīnaMelbārdeEžiValmiera21:20:22
16. ElzaMelbārdeValmiera21:22:25
17. GabrielaMedneBigbankValmiera21:25:13
18. KristaKalniņaJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novads21:26:24
19. ViktorijaŽurjāneJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novads21:27:06
20. Anna-EmīlijaSutaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera21:28:10
21. Dinija-AnnaPutniņaRUBENEKocēnu novads21:28:13
22. Marta-LībaZamecaRUBENEKocēnu novads21:28:36
23. NadīnaBergaRUBENEKocēnu novads21:34:30
24. Elizabete-LīgaKozmeijereJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novads21:48:35
- LieneMālnieceValmiera1DNF
- ElvīraRibozolaJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novads1DNF
- ZaneZiedoneValmieras SOS BCValmiera0DNF
- Ilze-AmandaZakrevskaRīgaDNS
- JustīneBaldiņaValmieraDNS
- LīgaBogdaneRēzeknes novadsRēzeknes novadsDNS
- MonaMartinsoneDNS
- ElīnaNolleRīgaDNS
- LanaSniedzāneDNS

VNJ

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisVeļķerisAlūksneAlūksne20:48:16
2. MārtiņšPetrovsCēsis20:51:55
3. Jānis-DansĶikutsKocēnu novads20:52:58
4. KristersPšeņicinsMARATONA KLUBSVentspils20:54:01
5. RolandsReinsonsValmieras SOS BCValmiera20:54:03
6. JēkabsBelevičsOgre20:54:44
7. RinaldsBoltānsRēzeknes novadsRēzeknes novads20:55:32
8. Tomass-ReinisTīssJelgava20:56:44
9. MārisHeinolsZVOCValmiera20:58:06
10. JevgenijsIvanovsLATCDaugavpils20:58:34
11. MaksimsBlokinsABC softwareRīga20:58:34
12. AndrisDalbiņšRīga20:59:48
13. SandisValterscesis20:59:50
14. ReinisZiediņšRUBENEValmiera21:01:05
15. GustavsZēmeleRUBENEValmiera21:01:05
16. JaneksGolubeckisJaneksTheMLGRīga21:02:49
17. Markus-EduardsPazānsRUBENEKocēnu novads21:02:50
18. MatīssCelmsRUBENEKocēnu novads21:02:50
19. ReinisRubinsGAUJIENAGaujiena21:03:16
20. JānisPazānsKocēnu novads21:04:56
21. Mārtiņš-FrīdisLūksJēkabpils21:05:04
22. Rūdolfs-MatīssVimbaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:05:40
23. HaraldsJēgersVaidavaKocēnu novads21:06:46
24. Ģirts-EmīlsĀbeleVaidavaKocēnu novads21:06:46
25. DāvisDambergsSportland21:07:32
26. RaivisVisendorfsSportland21:07:33
27. RaivoButenieksValmieras SOS BCValmiera21:07:36
28. RaivisElksnisRēzeknes novadsRēzeknes novads21:07:59
29. AlensVīksniņšJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novads21:08:37
30. Armands-AinārsBoksJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novads21:08:37
31. RūdolfsKindzulisJaunpils21:09:06
32. NaurisKarānsSportlandRīga21:10:05
33. Kristaps-JānisRūsiņšVEF RīgaRīga21:10:35
34. AtvarsApinisRīga21:11:19
35. JānisBogdanovsZVOCValmiera21:12:36
36. MatīssVītoliņšValmieras Pārgaujas ģimnāzija21:15:06
37. KristapsAksenoksCSDDRiga21:16:15
38. RihardsČopsRīga21:18:42
39. KārlisTomsonsJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novads21:26:18
40. Mika-MaiklsKozmeijersJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novads21:26:24
41. ArtūrsKazuņinsJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novads21:49:13
42. Niks-ArtūrsNarbsJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novads21:49:14
- MārtiņšSemēvicsRīga1DNF
- ĢirtsNolleSaulkrasti1DNF
- TomsMirķisSpēkakoksRīga1DNF
- TimotejsMednisBigbankValmiera0DNF
- DanielsAndrjuhinsValmieras SOS BCValmieraDNS
- AndrisDalbiņšRīgaDNS
- RičardsEglītisValmieraDNS
- Andris-EdgarsFecersSportlandRīgaDNS
- MaksimsKurmeļovsRēzeknes novadsRēzeknes novadsDNS
- VadimsMedvedevsValmieraDNS

SN20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AgnesePastareOlimpiešu klubsOgre20:46:17
2. ZaneMucenieceIkšķile20:49:01
3. DaceAlmaneTukuma Vieglatlētikas klubsTukums20:50:30
4. BaibaŠņoriņa20:52:05
5. ElīnaKārkliņaMežmalasMadona20:53:56
6. DaceKovaļevskaLSC-SK Ozolnieki20:54:05
7. GunitaMiķelsoneAizkraukle/Skrīveri20:54:39
8. IvitaŠaleSkrīveri20:55:02
9. IlzeMiklaševicaJELGAVA20:58:15
10. AivaLiepiņaSlampe/Rīga20:58:31
11. AnnijaGobiņaRīga20:58:32
12. DaceĀboliņaVaidavaKocēnu novads20:58:53
13. DainaVēzīteSportlandRēzekne20:59:02
14. EvitaGrencbergaRiga20:59:07
15. LāsmaPometkoCēsis20:59:19
16. SantaTrofimova-TrofimovičaRīga20:59:34
17. ElīnaGoldmaneSportlandRīga20:59:40
18. LauraVancāneSK Tērauds-1Rīga20:59:58
19. LīgaValdmaneZVOCKocēnu novads21:00:28
20. AigaTurčinaSportlandRīga21:01:07
21. EvitaHibšmaneSportlandRīga21:01:29
22. AntraKļavaValmiera21:01:31
23. ArtaŠmuksteVāberesValmiera21:01:51
24. MāraPucenaSK KatrīnaKuldīga21:02:07
25. SantaPastoreSK TēraudsRīga21:03:23
26. SintijaBiteĶegums21:05:19
27. LilitaKārkliņaRīga21:05:30
28. JulijaGerasimovaRiga21:05:47
29. SignijaRancāneRēzekne21:05:49
30. KristīneKarnāteValmiera21:05:49
31. AijaZilberte21:06:10
32. AgitaPoleSportlandRīga21:06:55
33. LailaRoģeRīga21:07:18
34. SantaŽukovskaRīga21:07:19
35. AlīnaKitnereKocēnu novads21:07:22
36. DagnijaKotāneRēzeknes novadsRēzeknes novads21:07:25
37. SantijaTreijavalmiera21:08:01
38. IlvaJanīteValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:08:22
39. LaumaLankovskaSigulda21:08:28
40. HelēnaGabrāne21:08:40
41. MārīteTurkaTaka TOKKuldīga21:08:53
42. ZaneTimmaSK "Katrīna"Rīga21:08:54
43. ElīnaCeplīteValmieras 5 .PII Vālodzīte/ Valmieras pilsētas pašValmiera21:09:09
44. EvijaDreimaneRīga21:09:22
45. KarlīnaKrīgaleMadona21:09:29
46. EvelīnaPudzēnaRīga21:10:07
47. EgitaNeškoĶekava21:10:09
48. SanitaBrokāneJelgava21:10:13
49. IlzeNarvaišaRīga21:10:14
50. MadaraEglīteValmiera21:10:15
51. DanaBušmane21:10:42
52. MartaGaileRīga21:11:06
53. IngaPutraimaPārgaujas novads21:11:19
54. Linda-MarijaJansoneMARATONA KLUBSVentspils21:11:33
55. MadaraLindeTalsi21:11:35
56. LīgaEihvaldeDobele21:12:40
57. IrinaTatarinovaRīga21:12:41
58. MarutaEriņa-Madona21:12:42
59. AlīnaNeščereckaVSK NoskrienRīga21:13:03
60. SandraBaumaneValmiera21:13:06
61. KristīneBiļevičaOlaine21:13:38
62. EvijaTaureneVSK NoskrienCēsis21:13:40
63. LitaSaklaureLimbaži21:13:44
64. BaibaDruseikaRīga21:13:50
65. MontaRazgaleNAAJelgava21:14:10
66. LīvaHasaniValmiera21:14:30
67. TatjanaPotrubeikoRiga21:14:31
68. IrīnaPuškoWunder LatviaValmiera21:14:48
69. DiānaRebišaSportlandJaunolaine21:14:54
70. LindaJonīteRīga21:15:31
71. EvitaZimbaVidzemes augstskolaValmiera21:15:39
72. VivitaZimbaRūjiena21:15:39
73. IlzeAperāne21:16:30
74. EleonoraPērkoneKNAUFSaurieši21:16:32
75. ElīnaBalodeDNB bankaRīga21:16:42
76. AnetePažusaRīga21:16:47
77. IlzeMote21:17:06
78. ZaneBagātaRUBENEKocēnu novads21:17:07
79. ZaneRiņķe21:18:05
80. JūlijaJurtajevaRīga21:18:17
81. AgitaVernereRīga21:18:28
82. KristīnePrinceMARATONA KLUBSVentspils21:19:53
83. ElīzaSuharevaWanderbeansValmiera21:20:54
84. KristīneGromaValmiera21:20:56
85. MadaraGaidlazdaValka21:22:01
86. MadaraVanagaJelgava21:22:05
87. MadaraMedneBigbankValmiera21:22:08
88. ZandaLapiņaJDK SadancisValmiera21:22:53
89. LiānaBoroduļinaAizkraukle21:23:53
90. NoraRieksta21:24:01
91. ElīnaPaegleValmiera21:25:13
92. LīvaLiepkalneVidzemes augstskolaRīga21:26:22
93. DagneVilkaRīga21:28:25
94. SantaĀdamsoneRīga21:29:14
95. IevaReinvaldeJelgava21:29:42
96. SarmīteDārziņaLatvijas KaralisteRīga21:30:19
97. SolvitaZeipiņaPūre21:30:44
98. SindijaUšackaVālodzes21:31:21
99. LieneGobiņaLMTMazsalaca21:32:28
100. AliseKlaužaRīga, Valmiera21:34:48
101. DiānaIvančenkoLev Happy BDRīga21:34:59
- IvandaSprūdžaLapsenesRīgaDNS
- AzizaStrogonovaRigaDNS
- IndraSvīķeRīgaDNS
- SabīneŠmiteValmieraDNS
- AneteŠtāmereQuintilesRīgaDNS
- AigaŠternaSportlandRīgaDNS
- AinaTomsoneITF SPJelgavaDNS
- AnastasijaTurunaCBLDNS
- ElīnaVeinbergaLimbažiDNS
- AijaVišņevskaDNS
- IntaZaleckaRīgaDNS
- Ilze-IzabellaDindunePseidozinātniekiRīgaDNS
- ValērijaOrlovaPseidozinātniekiRīgaDNS
- SandraLindenbergaMARATONA KLUBSVentspilsDNS
- ZaneBagātaRUBENEKocēnu novadsDNS
- JekaterīnaBuilovaOK.RURīgaDNS
- AmandaCerbuleDNS
- JustīneDeičmaneValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraDNS
- BaibaDzeneDNS
- DiānaEižvertiņaRīgaDNS
- MartaGaileHTC NipponRīgaDNS
- IevaJurkāneVaidavaKocēnu novadsDNS
- LauraLāceValmieraDNS
- KristiānaLiekniņaSportlandGulbeneDNS
- LīnaLontoneRēzekneDNS
- DanaMačtamaMoller Auto VentspilsVentspilsDNS
- SantaŠaripoJelgavaDNS
- AgnesePoikāne-PučokaKārsavaDNS
- EvijaRatsepaStatoil ExtraRīgaDNS
- DitaReihenovaRīgaDNS
- KristiānaRubeneKuldīgaDNS
- JekaterinaSerajaRīgaDNS
- OlīvijaSpēlmaneRīgaDNS

VN20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ReinisHartmanisSPORTLAND/NIKE20:38:28
2. KristapsVējš-ĀboliņšSPORTLAND/NIKE20:40:53
3. JānisMežielsSK Tērauds-1Aizkraukle20:41:47
4. DāvidsFrancsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga20:43:40
5. PēterisLazdiņšJēkabpils Sporta centrsJēkabpils20:43:53
6. DāvisRozītisVeikals 42km/SauconyAmatas novads20:44:23
7. FlavioNunesSPORTLAND/NIKE20:44:42
8. GatisŠtulbergsMARATONA KLUBS/VendenSkrunda20:45:10
9. KārlisTreimanisMARATONA KLUBSVentspils20:46:10
10. DanielsKārkliņšSiguldas maratona klubsSigulda20:46:52
11. ArnoldsĀriņšSK Metroons/ NikeRīga20:47:08
12. ArmandsĀriņšAA SPORTRīga20:47:25
13. ArvisGrencbergsSK Tērauds -2Rīga20:47:30
14. JānisBeloragsMARATONA KLUBS/DionSportLabVentspils20:48:39
15. SandisĀboliņšKocēnu novada MTBKocēnu novads20:50:17
16. EdgarsRizgisvāberesmadona20:50:49
17. KasparsVīksneVeikals 42km/SauconyCēsis20:51:03
18. SvajunasFokasGalzemji20:51:11
19. DāvisBalodisJelgava20:51:36
20. KristapsPoddubnijsCSDDRiga20:52:42
21. GuntisStrautiņšLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja20:53:07
22. KalvisKažoksITF SPJelgava20:53:44
23. JēkabsKrastiņšSportiņš 8820:53:57
24. KirilsBoiko20:54:01
25. Emīls-HenrijsTaubeNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga20:54:06
26. AnrijsKirhnersTukums20:54:26
27. ValdisKaibeNacionālie bruņotie spēkiKocēnu novads20:55:15
28. JāzepsIvulisRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekne20:55:33
29. ValtsBrasavsVāberesValmiera20:55:34
30. EdgarsSprūdsNīcas novads20:55:37
31. Roberts-AtisVīksnaĀtrumsJelgava20:55:42
32. HelmūtsVucānsPreiļiPreiļi20:55:47
33. UldisDoniņšMARATONA KLUBSVentspils20:55:48
34. VladimirsJekimovsRiga20:56:10
35. JānisRadzinšRdaziņiKusa20:56:13
36. MārtiņšTarandoRīga20:56:58
37. TomsZumbergsPriekuļu SumbriPriekuļi20:56:58
38. KristapsPričinsSportlandLiepāja20:57:07
39. EdgarsBricsLMTRīga20:57:09
40. JānisĀboliņšVaidavaKocēnu novads20:57:14
41. JānisBrokānsSwedbankRīga20:57:27
42. RaivisKirhnersTukums20:57:31
43. KristapsDveselitisOgre20:57:40
44. JānisGailītisRixRīga20:57:45
45. VadimsUļčugačevsLLU ITFJelgava20:58:08
46. AivarsDobrisGulbene20:58:22
47. MārtiņšVladimirovsVidzemes AugstskolaValmiera20:58:33
48. VernersApiņš20:58:36
49. UģisVolkovsRalfsRīga20:58:53
50. IntsSkaldisKļaviņš Ellex / VSK NoskrienLiepāja20:58:54
51. LaurisLamaksĀtrais torņu servissRīga20:59:13
52. ArtūrsCaicsRīga20:59:15
53. ArtisTreulandsVentspils20:59:25
54. TomsBondarsTavasRiepas.lvOzolnieki20:59:50
55. JānisKauškalsSportlandSmiltene21:00:14
56. UlvisŠulcsNAAJelgava21:00:31
57. DenissKurmansSportlandJelgava21:00:34
58. RaivoBobrovsValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:00:45
59. ValtersRutkoDeaf foxSmiltene21:00:46
60. MareksMačsAlpi JumtiDruviena21:00:46
61. LaurisPožarnovsRiga21:01:07
62. ArnisJurgelsLMTRīga21:01:08
63. AndrejsMaksimovsLATCDaugavpils21:01:10
64. ArtūrsVērdiņšSportlandRīga21:01:12
65. RaitisZihmanisSportlandRīga21:01:13
66. ImantsBaumanisSportlandRīga21:01:13
67. EdgarsZaicevsRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekne21:01:16
68. GustavsGudzuksRīga21:01:34
69. MaksimsTretjakovsBINITEXDaugavpils21:01:43
70. KalvisKulbarsSK KatrīnaKuldīga21:01:55
71. MārtiņšDīķisPrometal GroupOgre21:02:22
72. KristsZambergsPrometal GroupOgre21:02:25
73. ValerijsBairaševskisRiga21:02:56
74. NormundsRozitisValmiera21:03:10
75. ĢirtsGuļānsValka21:03:20
76. DmitrijsPotalujevsJust runDaugavpils21:03:24
77. JurisMaileValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:03:24
78. EmīlsMednisValmiera21:03:32
79. MārisPuzāksITF SPJelgava21:03:57
80. AndžejsStepančuksKongo BongoCēsis21:03:58
81. AndisMinkevičsRīga21:03:59
82. ElmārsBlūmsPatria TeamRīga21:04:13
83. KristapsEškinsBE44Valmiera21:04:15
84. PēterisVīrsValmiera21:04:21
85. ArmandsTeterisTeteriUlbroka21:04:54
86. KristapsŠņepstsValmiera21:04:58
87. KasparsZvanisDobele21:05:00
88. DainisCiguzisTas ir goda jautājumsValmiera21:05:03
89. RaivisPušpursRīga21:05:06
90. KasparsAndruškinsRīga21:05:28
91. JurijsŠilinsRīga21:05:47
92. AndrisKantinieksUmurga21:06:08
93. TomsKrišānsVidzemes augstskola21:07:02
94. MārisJeručenoksSpēka Pasaule ValmieraValmiera21:07:10
95. KasparsGrundšteinsRUBENEKocēnu novads21:08:23
96. JānisSvitkaValmieras Pilsētas pašvaldība21:08:35
97. JurģisStukulsSK "Katrīna"Kuldīga21:08:55
98. KristapsGrīnbergsVāberesValmiera21:09:13
99. KārlisKrīgalisBarkava21:09:29
100. AigarsTrušēlisRigassatikmeRiga21:09:55
101. ĀrisZeps21:09:56
102. MikusKrišānsValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:09:56
103. ArtūrsDukaļskis21:10:14
104. NiksPauliņšOlaine21:11:12
105. ArtūrsJuršensNeatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, VidValmiera21:11:50
106. ArtūrsZirnisVāberesValmiera21:11:51
107. EdgarsVilčinskisCēsis21:12:22
108. KristapsLīsmanisJelgava21:14:14
109. RuslansMamedovsBinitexDaugavpils21:14:15
110. Nauris-PēterisOzoliņšValmieraValmiera21:15:12
111. SandisBukšs21:17:05
112. JānisBogdansRēzeknes novadsRēzeknes novads21:17:29
113. EdgarsCirvelis21:17:50
114. OskarsTapinskisValmiera21:18:26
115. JānisKārklītisIndividuāliValmiera21:18:28
116. ValtsPriedeRīga21:18:30
117. RomansŠromsBalta VolvoRīga21:20:15
118. EdgarsBedrītisWanderbeansValmiera21:20:54
119. SandisEglītisSadancisValmiera21:22:53
120. MārcisKaksisJDK SadancisValmiera21:22:54
121. JānisSvīķisJDK SadancisValmiera21:22:54
122. TomsCers21:24:36
123. AndrisRobaldsJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novads21:48:35
- EdgarsOstaņēvičsSwedbankRīga1DNF
- JānisRozenšteinsLiepāja1DNF
- AtisStepānsRUBENEKocēnu novadsDNS
- TomsStonkusJelgavaDNS
- ElvijsŠvēdeSportlandRūjienaDNS
- GuntisZaleckisCiemupeDNS
- DidzisAvotiņšWunder LatviaValmieraDNS
- KristapsBelinskisDNS
- RihardsČaibaDCH komanda, VSK Noskrien, JūrmalaJūrmalaDNS
- IngvarsIvanovsDTC JaunībaDaugavpilsDNS
- RalfsMartinsonsDNS
- BrunoPērkonsSportlandRīgaDNS
- RihardsPliskaLMTRīgaDNS
- DenisPrikulisSiguldaDNS
- AlfrēdsRadvilsRīgaDNS

SN30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlonaMarhelecityfitnessAlūksne20:43:43
2. GunaĢērmaneSPORTLATGulbene20:46:45
3. LauraČakleMARATONA KLUBS/VendenVentspils20:48:11
4. LudmilaIvanovaDaugavpils novadsDaugavpils novads20:55:22
5. IneseIeviņaMoller Auto VentspilsVentspils20:55:49
6. SantaSuta-ZuteCarnikava20:55:50
7. LieneAllereKocēniKocēnu novads20:55:56
8. SanitaLaicāneSK TēraudsRīga20:56:12
9. LauraPētersoneVSK NoskrienKocēnu novads20:56:16
10. SandraGaileOgres novads20:56:44
11. SigitaSaulīteRīga20:57:29
12. AļonaCiaguneSigulda20:58:42
13. DaceCelmaVSK NoskrienRīga20:58:45
14. IlzeRunguleSmiltene20:59:39
15. SvetlanaMaskalaMARATONA KLUBSVentspils20:59:58
16. LaumaČerņevskaVSK Noskrien VāveresRīga21:00:10
17. DaceŠķirusJelgava21:00:55
18. LauraJursoneValmiera21:01:32
19. SantaKrūmiņaVSK Noskrien VāveresRīga21:01:48
20. OlgaRadžabovaindividuāliRīga21:02:37
21. IneseMacukaJēkabpils Sporta centrsJēkabpils21:03:25
22. GitaDubrovaPrometal GroupOgre21:03:50
23. IneseNudienaVentspils21:04:05
24. LieneLabsvīraSigulda21:04:26
25. LīgaRēdereRēderu bandaTīraine21:04:45
26. MaijaBildereIkšķiles novads21:05:00
27. ReginaMedeikienėBėgimo klubasŠiauliai21:05:21
28. SintijaLindeS/K KatrīnaKuldīga21:06:12
29. ElīnaKondrāteCido21:06:22
30. ElīnaFrīzendorfaVentspils21:06:22
31. ZaneBrokāneMARATONA KLUBSVentspils21:06:25
32. OksanaJuvčenkoLiepāja21:06:38
33. EdīteKomasa-DorbeSK OzolniekiJelgava21:06:39
34. ĒrikaUrtāneVANAGIJēkabpils novads21:06:43
35. IvetaZeļenokaCēsis21:06:56
36. JanaBērziņaVSK Noskrien,Outdoor Training ClubRīga21:07:03
37. ZitaĻaudakaOgre21:07:10
38. IlzeTormaneRīga21:07:26
39. LīgaBērziņaValmiera21:08:27
40. DainaKozicaRīga21:08:41
41. ZaneJakusenokaRīga21:08:43
42. IevaSiugaleIecava21:08:51
43. IvetaKrazeRīga21:08:54
44. IngaSondoreLMTRīga21:09:15
45. IlvaSinkēvičaDānijas kultūras institūtsJelgava21:09:25
46. ViktorijaRaubiškoSwedbankRīga21:09:37
47. AijaKandeleSwedbankPiņķi21:10:10
48. LīgaAlksneSportlandRīga21:10:39
49. RenataBunkaLiepāja21:11:27
50. MarutaKrūmiņaTukums21:13:07
51. AivaKurmilkaRīga21:13:57
52. SviatlanaSiameshchankaBinitexDaugavpils21:14:15
53. DiānaFridrihsoneLiepāja21:14:32
54. GunitaMiltiņaLiepāja21:14:35
55. GuntaČinguleRīga21:14:36
56. JekaterinaPrigarkinaCido21:15:04
57. IngaJansoneVSK NoskrienRīga21:15:31
58. AnitaFišereDobele21:16:27
59. IneseEglīteZilaiskalnsKocēnu novads21:16:52
60. InaServutaLattelecomRīga21:16:54
61. KristīneŠperlingaJelgava21:17:18
62. BaibaDambergaSportland21:17:27
63. RitaSaulīteRiga Adventure TeamValmiera21:17:29
64. ZaneBormane21:17:44
65. OlgaMikulovaVSK NoskrienRīga21:18:07
66. SvetlanaFjodorovaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:18:35
67. BaibaKortaRīga21:18:37
68. VēsmaKaravaičukaMadona21:19:08
69. InesePlūmeHonda Training CrewRīga21:19:49
70. NatālijaZomeraVingrotavaValmiera21:20:23
71. IngaCīruleValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:20:57
72. IngaBērziņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:21:48
73. SimonaSkalbergaSportlandRīga21:22:12
74. MadaraZelčaBK ĶekariĻaudona21:22:17
75. IevaAlhasovaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:22:19
76. DaceCikmačaRīga21:24:49
77. ZaneZvirbuleRīga21:25:35
78. GenovefaGalauliņaVidzemes olimpiskais centrsValmiera21:27:15
79. AļonaKobliņecaValmiera21:27:24
80. IngaRasaValmiera21:27:47
81. IlzeKomasaFreelanceriJelgava21:28:25
82. SanitaBalodeCiemiņšRīga21:28:30
83. EvijaKokoriteJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novads21:50:03
84. LīgaBērtulsoneJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novads21:50:03
- IvetaVebruāleValmiera1DNF
- NatašaUlmaneLapsenesRīga1DNF
- MargitaSprancmaneRīgaDNS
- AlīnaRencePaBaso.lv / VSK Noskrien vāveresRīgaDNS
- RamonaEndziņaDekonomaRīgaDNS
- JeļenaLotkovaJūrmalaDNS
- UnaBethereLiepājaDNS
- DiānaDrobenkovaOK.RURīgaDNS
- IneseJevsejevaSK "Tērauds"RīgaDNS
- AllaJurašaDreiliņiDNS
- LeldeJutinovičaSiguldaDNS
- VeraKaļiņinaOK.RURīgaDNS
- KristianaLepseSportlandBaldoneDNS
- IneseSkabeDNS

VN30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristapsKaimiņšVSK NoskrienOgres novads20:41:05
2. ArmandsTālumsVeikals Maratons-asicsRīga20:41:37
3. EdgarsCaicsesibrivs.lvRīga20:42:15
4. DainisStepeSK Tērauds/Nike/Sportland20:42:38
5. OskarsBlausNBSJELGAVA20:43:50
6. MareksZālītisVSK NoskrienĶekava20:44:03
7. LaurisSavcuks20:44:14
8. OskarsStāmersSk TēraudsJelgava20:45:43
9. EdgarsRencisPaBaso.lv / VSK NoskrienValmiera20:47:22
10. UģisKronbergsMaratona klubs/ RE&BMRude20:48:41
11. GatisMatukoValmiera20:49:31
12. EdgarsVantersVSK Noskrien/RiekstiRīga20:49:54
13. AndrisBergmanisPatriaSigulda20:50:09
14. RuslansŠuļgaMARATONA KLUBS/DionSportLabLiepāja20:50:50
15. RuslansKļaviņšLudzaLudza20:50:54
16. ArtūrsRonisEvelo cyclingJelgava20:51:26
17. ArtūrsJansonsMARATONA KLUBSKapsēde20:51:38
18. RobertsViļumsOgre20:52:21
19. JānisKrampeRīga20:53:04
20. AldisBušsSk TēraudsRīga20:53:27
21. AlgirdasMedeikisBKŠiauliai20:53:40
22. AndisOzoliņšBN KURŠIIecava20:53:54
23. AleksandrsBlagonadeždinsKLINKMANNRīga20:54:16
24. ValtersBērziņš20:54:47
25. IgorsGibašovsVAS20:55:03
26. ĢirtsFišers20:55:26
27. SandisSabājevsVidzemes olimpiskais centrsValmiera20:55:39
28. GatisBērziņšStāmeriena20:56:29
29. MārisŠteinbergsSportlandRīga20:56:40
30. SauļusTolvaišaCircle KRīga20:57:25
31. MārtiņšRopšsCēsis20:57:33
32. VoldisZlobinsRīga20:58:07
33. NikolajsPušņakovsRV TeamRezekne20:58:23
34. NormundsGorņevsRīga20:58:34
35. AigarsBokaldersVINGROŠANAS STUDIJAValmiera20:58:35
36. AndisPlūmeLīgatne20:58:38
37. MairisApsītsVINGROŠANAS STUDIJAValmiera20:59:12
38. ArtūrsMillersABC softwareRīga20:59:15
39. AleksandrsOzoliņšCido20:59:26
40. MārtiņšHeringsSwedbankRīga20:59:36
41. MaksimsLahnoRīga20:59:47
42. AtisMazursValmiera21:00:22
43. JānisBorisevičs21:00:27
44. MārisOstrovskisPelēcisLiepāja21:01:25
45. OļegsGlaudiņšRV TeamŖēzekne21:01:37
46. ViktorsMalihinsIF ApdrošināšanaRēzekne21:01:53
47. MihailsKijaškoRV Team RezekneRēzekne21:01:54
48. RaimondsBrēžaValmiera21:01:56
49. MārtiņšLiekniņšIf.lv ApdrošināšanaRīga21:03:03
50. JānisDanevičsValmiera21:03:09
51. VoldemārsŠimanovskisViļaka21:03:19
52. AlfrēdsRadvilsRīga21:03:21
53. MārisDadzisSK KatrīnaKuldīga21:03:31
54. AivarsBrokansJelgava21:03:42
55. ValdisČerpakovskisMārupes novads21:03:54
56. MikusKuprišsValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:04:25
57. RaitisBratkaVSK NOSKRIENRiga21:04:51
58. AlexMikhalevAtlas warriorsEkaterinburg21:05:00
59. JurijsJeskoNagļi21:05:06
60. ArtūrsBunkaLiepaja21:05:14
61. MārisBlaubergsValmiera kustasValmiera21:05:15
62. MārtiņšBankovskisUpeslejas21:05:21
63. MārtiņšVanagsĀdaži21:05:24
64. ArvisBirkmanis21:05:25
65. KasparsRancānsRīga21:05:42
66. IntarsUlmanisvsk noskrienvalmiera21:05:59
67. AndisBāliņšValmiera21:05:59
68. EdijsŠaicānsRīga21:06:05
69. SandisDorbeKODOJelgava21:06:39
70. ŽanisHelmūtsZHRIGA21:07:17
71. VladislavsŽuselisRīga21:08:10
72. GuntisVeitsRīga21:08:18
73. MārtiņšBulsValmieras puikasValmiera21:08:47
74. EdgarsElbergsBar DepartmentRīga21:08:48
75. AleksandrsTamansRīga21:08:50
76. KirilsMakarevičsBINITEXDaugavpils nov. Medumu pag.21:08:56
77. IngusCīrulisValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:09:06
78. DairisJankovskisRīga21:09:20
79. MārisDainis21:09:28
80. IgorsVillsValmiera21:09:46
81. GatisAvotinsValmiera21:10:02
82. MārisKaupe21:10:10
83. ĢirtsKalniņšDarba RūķiRīga21:12:11
84. MiķelisMajorsJaunpiebalga21:12:37
85. RobijsValuškins21:12:46
86. ĢirtsBērziņšValmiera21:13:08
87. MārtiņšBrūverisRīga21:13:15
88. KārlisPrauliņšOSK Sēlijas MežsValmiera21:13:36
89. PāvelsSilovsCido21:14:40
90. KasparsStrazdsRīga21:15:06
91. JānisMirķisSpēkakoksRīga21:15:56
92. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsis21:16:43
93. AleksandrsRžavinsRīga21:17:31
94. DmitriZvjagintsevPROFIL21:17:48
95. AleksejsMjaliksSigulda21:18:22
96. JānisSalčuksACTIVE WHEELSCēsis21:18:55
97. ĢirtsVaitužisSwedbankRīga21:20:00
98. JānisMelbārdisEžiValmiera21:20:22
99. AgrisKrastiņšLimbaži21:21:21
100. RobertsZeileValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:32:05
- KasparsŠemelisMoller Auto VentspilsVentspilsDNS
- ValērijsŠerkinsRV TeamRēzekneDNS
- KristapsŠmitiņšValmieraDNS
- JānisŠteinbergsSportlandRīgaDNS
- ArtūrsVaselisPatriaJelgavaDNS
- RihardsZariņšSmilteneDNS
- EdgarsDejusCSDDRīgaDNS
- ImantsBambisMaxima LatvijaDNS
- MikusKuprišsValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraDNS
- ValtsDambergsSportlandDNS
- JurijsDzenisTele2 SSCRīgaDNS
- KasparsDzērveSK "Tērauds"RigaDNS
- EdgarsEižvertiņšRīgaDNS
- ArmīnsGasjūnsJelgavaDNS
- EdgarsGriboniksRīgaDNS
- JānisGrīnbergsValmieraDNS
- JurisĢērmanisA2/CarnikavaCarnikavaDNS
- RobertsJakubānsDNS
- ImantsKozačkovsLudzaLudzaDNS
- JānisKrauzeSportlatRīgaDNS
- UģisKronbergsMARATONA KLUBS/ISOREFLECTRudeDNS
- VairisKronbergsDNS
- GatisKvedersVSK NoskrienRīgaDNS
- RomansLukašenkoRīgaDNS
- EdgarsMatē-IčsDNS
- ArmandsMelngailisSportlandJelgavaDNS
- ArtisMincenbergsLiepaDNS
- JānisPētersonsLMTRīgaDNS
- DainisSegliņšDNS

SN40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlzeUrbāneVSK NoskrienRīga20:51:31
2. GintaŠalmaRīga20:53:18
3. DaliaLukošieneBKŠiauliai20:53:47
4. RitaKļaviņaMagnenRēzekne20:55:17
5. IlzeJansoneĀdaži20:56:17
6. LāsmaZebuliņaRīga20:56:34
7. RenāteKalniņaMARATONA KLUBSVentspils20:57:11
8. IlzeSermolīteJelgava20:57:51
9. RutaŠķipareJēkabpils Sporta centrsJēkabpils20:58:46
10. IvetaLiepiņaSK Metroons/ NikeRīga20:59:50
11. VinetaRolmane21:00:04
12. DžanitaFreijaMoller Auto VentspilsKuldīga21:00:18
13. BaibaKataja21:03:26
14. MargitaLagzdina-Riga21:03:45
15. JūlijaKuzņecovaDr. KlaunsRīga21:03:46
16. MarutaGuitāneLudzaLudza21:04:18
17. IngaHeidemaneSK KatrīnaKuldīga21:04:57
18. JūlijaKaibeļevaMARATONA KLUBSVentspils21:05:19
19. NoraBaranovskaValmiera21:06:12
20. RenāteRācenājaMežmalas MTBMadona21:06:35
21. AndaOzoliņaLangstiņi21:07:10
22. LīgaBrenceVALMIERA21:07:30
23. DaigaKalniņa-VīndedzkalnaVSK NOSKRIENRīga21:07:38
24. SandraRancāne21:08:16
25. IngaNovikaSIA "ALOJA-STARKELSEN"Rīga21:08:21
26. DanaRoneRīga21:09:10
27. BaibaSalnaMārupe21:09:23
28. ElīnaSalnīteValmiera21:10:13
29. EvijaKanderāneDikļu pagastsKocēnu novads21:10:44
30. GunitaButāne21:11:01
31. ZaneVisendorfsSportland21:11:47
32. JolantaBelevičaOgre21:12:53
33. BaibaBezdelīgaSadales tīklsValmiera21:13:08
34. IevaPloriņaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera21:13:17
35. IlgaŽeibeLMT/ VSK NoskrienRīga21:13:39
36. VinetaGaileNeveiklās stirnasRīga21:13:58
37. TatjanaGarančaSIA "ALOJA-STARKELSEN"Rīga21:14:10
38. GundegaGromaValmiera21:14:37
39. VijaUtāneSK MagnenRēzekne21:16:13
40. BaibaĢelzeNoķer mani ja variRīga21:16:40
41. IevaŠakenaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:17:41
42. SanitaZemeDnB BankaValmiera21:18:05
43. KristīneMisaRopaži21:19:20
44. DaceLazdiņaRīga21:19:30
45. DaceŠmiteLielvārde21:21:31
46. GundegaLiepiņaIndividuāliValmiera21:25:34
47. IneseČipāneRiga21:26:23
48. LāsmaŽagotaJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novads21:48:34
- DaceBrūvele1DNF
- IevaBētaSportlandOgreDNS
- GunitaButāneDNS
- SendijaGaldiņaValmieraDNS
- IvetaKrievaAllažiDNS
- GuntraPurmaleSiguldaDNS

VN40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KasparsKārkliņšSiguldas Maratona klubsSigulda20:45:34
2. ĀrisKundziņšEsiAktivs.lv / KundziņiRīga20:46:30
3. ArvilsBušmanisLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni20:46:43
4. IvarsValtassSK Metroons/ NikeMārupe20:47:48
5. ImantsSuveizdada-marathonDaugavpils novads20:48:05
6. JānisKapustānsSK TĒRAUDS-1/Vidzemes augstskolaRīga20:48:46
7. ValērijsBaranovskisDaugavpils20:48:48
8. EdijsKizenbahsSK Metroons/ NikeRīga20:49:07
9. MareksŠīrantsVSK NoskrienJelgava20:50:12
10. JēkabsNākumswww.justinfitness.lvRīga20:50:37
11. AinoGošsMARATONA KLUBSVentspils20:52:51
12. ValdisŅilovsSPORTLATOgre20:53:10
13. ArnisŠūlmeistersCēsisCēsis20:53:23
14. ArvilsŠaķisMoller Auto VentspilsVentspils20:53:29
15. DainisRazminovičsViļakas novads20:53:46
16. IvarsVeirihsJēkabpils20:54:52
17. HaraldsJansonsCarnikavas novads20:54:52
18. AntonijsSivkoVentspils20:54:56
19. ArtisZariņšOTRĀ ELPARīga20:54:58
20. AndisBrucis-Jūrmala20:54:59
21. ValērijsRibakovsRīga20:55:00
22. JānisAusmanisSK KatrīnaKuldīga20:55:19
23. NormundsGravaOK AlnisJelgava20:55:35
24. IlmārsKrampeAlpi JumtiMadona20:55:38
25. AskoldsBušmanisSalaspilsSalaspils20:55:56
26. IntsVilksRīga20:56:07
27. SandisSproģisLattelecomRīga20:56:32
28. RobertsIvzānsOgre20:56:44
29. AldisCiukmacisRēzeknes novada BJSSRēzeknes novads20:56:55
30. AleksandrsLimbergsMērsraga novads20:57:47
31. ArtūrsPērleRīga20:58:14
32. KasparsAksenoksCSDDRiga20:58:22
33. GuntarsPloriņšVINGROŠANAS STUDIJAValmiera20:58:42
34. ArmandsRagsVDR centrsValmiera20:59:26
35. AigarsLočmelisValmiera20:59:43
36. AndisPuriņšValmiera21:00:26
37. JurisLīpacisSigulda21:00:26
38. ĢirtsSalmiņš21:00:47
39. GuntarsKrasovskisRīga21:02:02
40. NilsVanagsPANATTARīga21:02:08
41. AinārsMiņinsVIĻAKAS NOV.21:03:19
42. EdijsAkolovsSigulda21:03:20
43. DainisUpenieksSK Ozolnieki IIJelgava21:04:11
44. ArmandsŠadinovsRīga21:04:51
45. EgilsTūbelisOgre21:06:46
46. MikusLācisRīga21:07:08
47. AndisPāžeSK Ozolnieki-LSCJelgava21:07:36
48. PēterisCābulisVSK NoskrienValka21:07:48
49. JaneksBriedis21:08:36
50. IvarsEglītisZilaiskalnsKocēnu novads21:09:10
51. DzintarsMočsPaBaso.lvValmiera21:10:08
52. ViktorsGriņevičsABC softwareRīga21:10:38
53. IgorsLedaunieksLNTRīga21:11:34
54. JurisBērziņšVSK NoskrienOlaine21:12:20
55. JānisBormanisnordic by nature21:14:10
56. AndrisRuskuls21:14:35
57. GuntisBergsOld CrabsKocēnu novads21:16:59
58. JānisNolleRīga21:18:43
59. AndisEndziņšDekonomaRīga21:18:56
60. RolandsMelbārdisEžiValmiera21:22:25
61. ĢirtsVēverisValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:32:05
62. AleksandrsVoinoRīga21:35:52
- AndisEndziņšDekonomaRīgaDNS
- UvisBraunfeldsMoller Auto VentspilsVentspilsDNS
- GundarsDoniņšMARATONA KLUBSRojaDNS
- GatisKālisMIKOLiepājaDNS
- RaivoMazburšsRūjienaDNS

SN50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. InāraLūseCarnikavas Sporta centrsCarnikava20:50:31
2. IvetaKaroleValkaValka21:00:36
3. IrinaKizenbahaSK Metroons/ NikeRīga21:02:26
4. LilijaGrundmaneindividuāliKuldīga21:02:51
5. LinaLiaudenskieneBėgimo klubasŠiauliai21:03:35
6. SantaLorenceOzolniekiJelgava21:05:27
7. IevaŠteinbergaMARATONA KLUBSSaldus21:06:10
8. GintaPūceValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:09:20
9. InetaAulikaSPORTLATRīga21:09:36
10. InāraRubeSK KatrīnaKuldīga21:10:39
11. JeļenaBescennajaRīga21:11:17
12. ZinaīdaRācenājaMežmalas MTBMadona21:11:55
13. RutaKozlovskaMadona21:12:48
14. MārīteSilavapriv.Rīga , Mežaparks21:14:17
15. VitaLancenieceSPORTLAT21:14:53
16. ZinaidaGrīnbergaViegli nebūs!Rīga21:15:25
17. IlzePelēceVSK NoskrienOzolnieki21:17:52

VN50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. PēterisTrubačsPreiļiPreiļi20:44:07
2. ArtisSmerliņšLaiksCeltLiepa20:46:44
3. RobertsMālnieksLīvānu VKLīvāni20:48:55
4. AndrejsPriedītisVSK Noskrien.Jūrmala.Lsc.Rīga20:50:08
5. NormundsLanginsVSK NoskrienRīga20:52:26
6. AigarsSavickisSmiltene20:53:06
7. AigarsFeldmanisĒrģeme20:54:28
8. KimsSifers20:55:04
9. IvarsFērmanisAlūksne20:56:17
10. IvarsOraševskisZAS PārgaujaPārgaujas novads20:56:23
11. GuntisPucensSK KatrīnaKuldīga20:57:47
12. AivarsZaķisLSCRīga20:58:27
13. IgorsKozlovsOlaines nov.20:58:48
14. IlmārsRomančuksRīga20:59:18
15. GintarasLiaudenskasBegimo klubasŠiauliai21:00:38
16. RonaldsLiepiņšSK Metroons/ NikeRīga21:00:53
17. IvarsLoginsVSK NoskrienGulbene21:01:57
18. AivarsBlaumanisIecava21:02:15
19. EdvīnsBērziņšindRīga21:02:31
20. IlgvarsBebrišsSK KatrīnaKuldīga21:03:18
21. DainiusStulgysVilnius21:03:52
22. AldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalga21:04:01
23. ArnisVērmelsJelgava21:06:24
24. AinārsJansonsCēsis21:06:44
25. MārcisKatajsRīga21:16:01
26. NormundsVilūnsvsk noskrienriga21:18:17
27. AivarKaljusaarViljandi21:19:53
28. AgrisMeinardsVentspils21:22:59
- AigarsStraussSportlat/StraussRīgaDNS
- ArmantsPēterkopsTrack OgreOgreDNS
- JānisKravaļsnoskrienRēzekneDNS

VN60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VairisKrauklisPrivātbūveSmiltene20:54:09
2. JurijsStolarovsDaugavpils20:54:20
3. VladimirsJermaļjonoksda-marathonDaugavpils novads20:56:36
4. RomualdsMinickisJūrmalaJūrmala20:56:55
5. JānisCaics---Rīga20:59:16
6. ImantsBergmanisVai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?Valmiera21:06:50
7. IndulisJansonsJūrmala21:07:16
8. IndulisBukansVSK NoskrienRīga21:07:55
9. JānisMarčinkusOzolniekiJelgava21:08:22
10. AldisSprancisValmiera21:15:44
11. LeonīdsDedovsJūrmalaJūrmala21:28:07
- GeorgijsSemjonovsVentspilsDNS