Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Valmieras maratons | Saraksts

Valmiera, Maratons 42,195 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andriksons MārisVM40Rauna
Rauna
2.  Freibergs MārtiņšVMVSK Noskrien
Rīga
3.  Inte ViestursVMJelgava
4.  Jansone IlzeSM40Ādaži
5.  Konnula MargusVM40UKS
Urvaste
6.  Lērme RitvarsVM40M 42
Amsterdam
7.  Medeikis AlgirdasVMBegimo klubas
Šiauliai
8.  Neija GuntaSMVSK Noskrien
Rīga
9.  Paegle AliseSMRīga
10.Smith JacoVMCape Town
11.  Staune SergeyVM60BIM
Moscow
12.  Ūdris ArneVM40100KM
RĪGA
13.  Veics RobertsVMRīga
14.  Vernera JustīneSMRīga
15.  Zariņš GuntarsVM60individuāli
Priekuļu novads
16.  Zentelis ErnestasVMBėgimo klubas
Jonava

Valmiera, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MārisVLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Ālmanis IvoV40Accenture > High Performance
Rīga
3.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
4.  Arbidāns UldisV40Limbaži
5.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
6.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
7.  Artemjevs SergejsVRīga
8.  Audere SilvaSPriekuļi
9.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
10.  Ažušele BaibaSTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
11.  Bahvalovs AndrisVCesvaine
12.  Bairaševskis ValerijsVSK Tērauds
Rīga
13.  Balgalve InaS40Tukums
14.  Bāliņa AliseSCēsis
15.  Balodis SandisV40Valmiera
16.Balsys DomantasVKauno BMK
Kaunas
17.  Baltais MārisV60VSK Noskrien
Ogre
18.  Baltrušaitis ŽydrūnasV40Vilnius
19.  Banister LandonVn
Rīga
20.  Baranovskis ValērijsV40Daugavpils
21.  Belevičs JurisV40Ogre
22.  Belousovs VadimsVRīga
23.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
24.  Beļuns VadimsVUpeslejas
25.  Bēms GundarsVSaulgrieži
Jelgava
26.  Bergmanis IlvarsVTukums
27.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
28.  Bescennaja JeļenaS50LSC
Rīga
29.  Bīberis EdgarsVRīga
30.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
31.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
32.  Boldāne IlzeS50Gulbene
33.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
34.  Boriss KasparsVHappy_To_Move
Jūrmala
35.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
36.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
37.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner's Club
Liepāja
38.  Būmans KārlisVMatisons Runner's Club
Liepāja
39.  Butkēvičus JānisVSalacgrīva
40.  Caics ArtūrsV---
Rīga
41.  Caune KristapsVGulbene
42.  Ceika LailaS50Valmiera
43.  Cepītis AivarsV60---
Valmiera
44.Christopher ThomasVCheltenham
45.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
46.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
47.  Červinskis IntarsV40Smaids A
Rīga
48.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
49.  Dapkuviene LauraSJonava
50.  Dāvidsons IvarsV40ALOJA
Aloja
51.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
52.  Didrihsons TomsVRiga
53.  Dille ZaneS40Skrien un nūjo Cēsis
Cēsis
54.  Dimas PanagiotisVAccenture > Be Yourself & Make a difference
Corinth
55.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
Ikšķile
56.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
57.  Dremin SemenVAccenture > High Performance
Tomsk
58.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
59.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
60.  Dzelme LitaS40-
Rīga
61.  Dzirvinskis GintarsV40Valdemārpils
62.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
63.  Eglītis RūdolfsVMadona
64.  Elbergs EdgarsVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga
65.  Else AsnateSMazsalaca
66.  Erbs GuntisV50Dobele
67.  Fiļipovs StaņislavsVRīga
68.  Fisenkova AlīnaSAVIA Team
Rīga
69.  Freibergs KasparsVSaldus
70.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
71.  Galiņa LīvaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
72.  Geidāne SintijaSĀdaži
73.  Golubevs MihailsVRīga
74.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
75.  Gruberts EduardsVRiga
76.  Gržibovska KristīneSSK Dzērvene
Rīga
77.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
78.  Guitāne MarutaS40Ludza
Ludza
79.  Gūtmanis MārisVMARIS
Rīga
80.  Iesalnieks AugustsVRīga
81.  Igaunis JānisV.
Valmiera
82.Innus DiānaSRīga
83.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi
84.  Jakovicka AlīnaSRīga
85.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
86.  Jankovska LigaS40Rīga
87.  Janovičs PāvelsVLCS, VSK Noskrien
Jelgava
88.Jeļisejevs SergejsV40X Infotech
Jurmala
89.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
Rīga
90.  Jurašs JurisV40VSK Noskrien
Dreiliņi
91.  Juvčenko OksanaSLiepāja
92.  Kalniņš JānisV40VSK Noskrien
Rīga
93.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
94.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
95.Karazins GintsV-
Liepāja
96.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
97.  Kazinovska IlgaSValmiera
98.  Kazlas RolandasV40Na,pagauk
Vilnius
99.  Kisļakovs MihailsVRīga
100.  Kitova EvijaSViļaka
101.  Klapars RitvarsV40Burkānciems & Co
Valmiera
102.  Klicner TomasV40S-Sportas
Šauliai
103.  Knets JānisVAccenture > High Performance
Rīga
104.  Kokins AigarsV404H Pastaiga
Cēsis
105.  Kokoreviča IneseSKOKO team
Valmiera
106.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus
107.  Kopmanis JānisV50Rīga
108.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
109.  Kravets AndreiV40Dörtiest Rat fans
Skuķīši
110.  Kreitāls ZigfrīdsV40Rīga
111.  Krīgers DidzisV60valmiera
112.  Kristapsons DēvidsVĀtrie vilki
Rīga
113.  Kristiansone OfēlijaSRīga
114.  Kristiansons HokansVRīga
115.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS
116.  Krūmiņš GatisV40Cesvaine
117.  Krūmiņš IvarsVSK Katrīna
Vārme
118.  Krūze GatisVHanna
Rīga
119.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Rīga
120.  Kušakovs JevgeņijsVRēzeknes novads
Lūznava
121.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
122.  Ķempe AgneseSVaiņode
123.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
124.  Lagzdiņš JānisVDurbes novads
Dunalka
125.  Laizāns KasparsVČika un Banijs
Rīga
126.  Lapsa GvidoV50Gulbene
127.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
128.  Lazda MadaraSDari ko mīli, mīli ko dari.
Ranka
129.  Lazda MareksVRīgas satiksme
Rīga
130.  Lērme GunitaS40M42
Valmiera
131.  Lērme HenrijsVM42
Valmiera
132.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
133.  Liepa AndrejsV40Rīgas satiksme
Rīga
134.  Liepa PēterisVZVOC-VBSS
Valmiera
135.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien
Carnikava
136.  Liparts ArnisVAccenture > High Performance
Rīga
137.  Ločmelis ArmandsVRīga
138.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene
139.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
140.  Macuks AnatolijsVJēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
141.  Madžiņš GatisV40SK
Sigulda, Valmiera
142.  Maksimenko MihailsV60Valmieras vieglatletikas klubs
Valmiera
143.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
144.  Marčinkus JānisV60Rīgas satiksme
Rīga
145.Martins DanielVRiga
146.  Maskoļūna BaibaS40VSK Noskrien
Rīga
147.  Maslobojevs SergejsVNRC Rīga
Rīga
148.  Mikučionis NerijusVKauno BMK
Kaunas
149.  Misāne RandaSLiepāja
150.Miss SamantaSRīga
151.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
152.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
153.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
154.  Naumenko LindaSLATC
Daugavpils
155.  Ņeborakova IngaSRīga
156.  Ņesterenko AndrejsVNesterenko
Rīga
157.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC
Ogre
158.  Onzuls ArtursVVentspils Maratona Klubs
Rīga
159.Osborne KatieSRezekne
160.  Ošiņš GintsV40SK Kenijas brieži
Baldone
161.  Ozerova IrinaSRīga
162.  Ozers JānisV50Jelgava
163.  Ozoliņš UldisVVW - Valmiera
Valmiera
164.  Ozols JānisVRīga
165.  Pelēce IlzeS50VSK Noskrien
Ozolnieki
166.  Pētersons JurisV40Bez cīņas nav uzvaras
Rūjiena
167.  Petrovs AndrisVĶekavas novada pašvaldības sporta aģentūra
Ķekava
168.  Petrovs DzintarsV40Rīgas satiksme
Rīga
169.  Petrovs NikolajsV50Ludza
Ludza
170.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
171.  Pinnis ReinisVValmiera
172.  Pļavinska SintijaSVSK Noskrien
Brocēni
173.  Požarnovs ValtersVVillaTek
Rīga
174.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
175.  Pūga MārtiņšVBigbank
Rīga
176.  Puzāns VadimsVLudza
Ludza
177.  Pužulis SandisV40Rīga
178.  Raits SandisVRaitu ģimene
Jelgavas novads
179.  Rancāne KristīneSVanaga Zobārstniecības Klīnika
Rīga
180.  Rasims GuntisVRēzeknes novads
Rēzekne
181.  Ravžajevs MārisVOlaine
182.  Rencis AinarsV60SaBaso.lv
Valmiera
183.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
184.  Romančuks IlmārsV50Rīga
185.  Ronis RaimondsVBigbank
Rīga
186.  Rozentālbergs AndrisVLattelecom
Rīga
187.  Rozis RobertsV40Rīga
188.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Rīga
189.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
190.  Rudītis RolandsVAzimuts
Valmiera
191.  Rudzītis KasparsVSIGULDA
192.  Rutkis GundarsV50Valmiera
193.Ruzveltas MantasVVilnius
194.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
195.Samuševs RuslansVRīga
196.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
197.  Sardiko AnastasijaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
198.  Sauka SandisVTeam Kažemāka/Train2Win/adidas Runners
Liepājā/Rīga
199.  Saulīte InetaS40Rīga
200.  Sedleniece IlonaS40Bigbank
Rīga
201.  Seņko IgorsVLiepāja
202.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
203.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
204.  Siminaitis DāvisV40Cēsis
205.  Skārda DzintraSJaunjelgava / VSK Noskrien
Jaunjelgava
206.  Sondors SandrisV60Rīga
207.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
208.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
209.  Stalberga MegijaSValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
210.  Stāmers OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
211.  Stankevics KlāvsVAuce
212.Strazdiņš JānisVValmiera
213.  Strode LīvaSValmieras BSS
Valmiera
214.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera
215.  Sulojeva MaijaS50Rīga
216.  Sultanovs EdgarsVRiga
217.Sviklāns JānisVBaldone
218.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
219.  Šņoriņš JānisVTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
220.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
221.  Timofejevs SergejsV40Riga
222.  Tomsone SigneS40Rīga
223.  Tretjakovs AndrejsVRīga
224.  Trūlis ModrisVRēzekne
225.  Ulmanis IntarsVvsk noskrien
valmiera
226.  Unt IvarV40Valga
227.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
228.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
229.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
230.  Ustinovs ValerijsV50SPARS-MK
Daugavpls
231.  Vagars HarijsV50Rīga
232.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
233.  Vaļceva AnnaSSignature Wines
Riga
234.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
235.  Veinbergs ReinisVVBSS
Valka
236.  Verza AndrejsVĀdaži
237.  Vīksne KārlisVMeridiāns OK
Cēsis
238.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas
239.  Vilks IntsV40kur vilks?
Rīga
240.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
241.  Volkenandt JohnVRSU
Rīga
242.  Wojcik MaciejVLodz
243.  Zablockis JānisVOgre
244.  Zaķis AivarsV50Maratona klubs/LSC
Rīga
245.  Zālītis MareksVAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
246.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
247.  Zēbergs AinarsV50VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
248.  Zīberga BaibaSOpusCapita
Jūrmala
249.  Zīverte AgateSPaula Stradina KUS
Rīga
250.  Zvirbule ZaigaS50AEZ
Rīga
251.  Žodziņš AigarsV50Ezere
252.  Žuburs DainisV40Durbes novads
Dunalka
253.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava

Valmiera, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30VSK Noskrien
Rīga
2.  Āboltiņš ArtūrsVN20SS Arkādija
Eleja
3.Adamenko AntraSN20Ragaciems
4.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
6.Albertiņš KārlisVN20Smiltene
7.  Aleksejevs VitalijsVN30International Maritime Sport Community
Riga
8.Allens NormundsVN40labs starts
Rīga
9.  Anševics EdgarsVN30Rīga
10.Ariko DmitrijsVN30Riga
11.  Banka-Okorie IlvaSN30Hairriga
Rīga
12.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
13.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
14.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
15.  Beleviča JolantaSN40Ogre
16.  Belevičs JēkabsVNJOgre
17.Berezins AleksandrsVN30ZAB
Rīga
18.  Bērze KristīneSN40Kristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.
19.  Bērziņa LīgaSN30Riga
20.  Biezuma GitaSN40Rīga
21.  Birkmanis ArvisVN40Riga
22.  Birnbauma LīgaSN40LB
Rīga
23.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
24.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Salaspils
25.  Bome KristaSN20Jelgava
26.  Bondars TomsVN20TAVASriepas.lv
Jelgava
27.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
28.  Borskoviča SintijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
29.Botev AntonVN30Rīga
30.  Brizga RolandsVN50Talsu novads
31.  Brižaka VinetaSN50SK
liepaja
32.  Bruževica AneteSN40Rīga
33.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
34.  Caics JānisVN60---
Rīga
35.  Ciguzis DainisVN30AC DC
Valmiera
36.  Ciukmacis AldisVN50Rēzeknes novads
Rēzekne
37.  Čerešņeva JūlijaSN30SK
Liepāja
38.  Danenberga EvitaSN20SK Tērauds
Rīga
39.  Davidauska LauraSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Saldus
40.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
41.  Domburs JānisVN30Valmiera
42.  Donis EdgarsVN20Durbes novads
Dunalka
43.  Eižvertiņš EdgarsVN3077 Agency
Rīga
44.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
45.  Eškins IvarsVN50BE44
Valmiera
46.  Fabriciuss AinārsVN30Liepāja
47.  Fjodorovs ElvijsVN30Liepaja
48.  Freimanis JānisVN30Jelgava
49.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgavas novads
50.  Gailītis JānisVNJSmiltene
51.  Gasjūns ArmīnsVN40Jelgava
52.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
53.  Gavare VaivaSN40Rīga
54.  Gavars AndrisVN40Rīga
55.  Gils JānisVN30LATTELECOM
Rīga
56.  Godiņš KasparsVN30Ragaciems
57.  Grava AndraSN20Laimdotas
Jelgava
58.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
59.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
60.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga
61.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
62.Holšteins GuntarsVN30Valmiera
63.Ivanans KasparsVN40Aizkraukle
64.  Ivanova LudmilaSN30LATC
Daugavpils
65.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
66.Jākabsons KārlisVN20Valmiera
67.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Tukums
68.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
69.  Jansons JānisVN20FBK Valmiera
Valmiera
70.  Januškevičs IlijaVN20Swedbank
Riga
71.Jemeljanovs MihailsVN20Dukascopy
Riga
72.  Jeršova SandraSN20Barbados
Rīga
73.  Jursone LauraSN30Valmiera
74.  Kalinauskis ArtursVN30Liepaja
75.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
76.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
77.  Kaltniece IevaSN30SK Katrīna
Kuldīga
78.  Kalugina InaSN20Madona
79.Kancāne LīvaSN20Jēkabpils
80.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
81.  Keino LīgaSN30Riga
82.  Klints AgneseSN20Rush B
Rīga
83.Klīve UnaSN40Jūrmala
84.  Klodza SimonaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Vecpiebalga
85.Kļava PēterisVN30Rīga
86.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
87.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
88.  Kozačenko LudmilaSN20ACTIVIA RUN
Rīga
89.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
90.  Kraševska AijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
91.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
92.  Krauze KasparsVN20Jelgava
93.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
94.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Rīga
95.  Kroičs KasparsVN30Rīga
96.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
97.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
98.  Krūze LieneSN30Ādažu novads
99.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
100.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga
101.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
Ludza
102.  Ķerus IndulisVN30DNB banka
Rīga
103.  Lācis ArtisVN30Valmiera
104.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
105.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
106.  Liepiņa AnceSN40BALTMA
Valmiera
107.  Līpacis JurisVN40Sigulda
108.  Logina MontaSN30Sigulda
109.  Logins ArtisVN20Rekova
Balvi
110.  Lūse BaibaSN30Rīga
111.  Majors JekabsVN20Accenture > High Performance
Saulkrasti
112.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne
113.  Martinsone ArtaSN20Cēsis
114.  Matisons KristapsVN20Saldus virves vilcēju klubs
Saldus
115.  Mennika MalvīneSN30Team Kažemāka
Rīga
116.  Mergina KristīneSN30Vingrošanas studija
Valmiera
117.  Mikanova NeldaSN30Sigulda
118.  Mikulova OlgaSN30MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Rīga
119.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Vērgale
120.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
121.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
122.  Mozga MāraSN20Rīga
123.  Niedre IvetaSN40MARATONA KLUBS
Rīga
124.  Ozoliņa IevaSN20Kandava
125.  Panteļejeva AngelikaSN40AIZKRAUKLE
Skrīveri
126.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
127.Pečkys ArtūrasVN30O!KLAIPEDA
Klaipeda
128.  Perez AndresVN30Accenture > High Performance
Buenos Aires
129.  Pinkule DinijaSNJPINKUĻI
Valmiera
130.  Platā SandraSN40Jelgava
131.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
132.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
133.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
134.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
135.Ribkina TatjanaSN30Rīga
136.  Ribušs IlgvarsVN30VSK noskrien
Rīga
137.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava
138.  Rozenfelde SandaSN30Rīga
139.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga
140.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
Rīga
141.  Sergejevs AndrejsVN20Latvijas Finieris
Rīga
142.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
143.  Sifers KimsVN50Rīga
144.  Silauniece ArtaSN20Lī Sporta klubs
Gulbene
145.  Siliņa LuetaSNJValmiera
146.Siliņš MareksVN40Valmiera
147.  Sinkēviča IlvaSN40Jelgava
148.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
149.  Skaldis IntsVN20Rīga
150.  Skulte AgrisVN20Rīga
151.  Slikšāne KristīneSN40VSK Noskrien
Olaine
152.  Sokolova SaivaSN40Salaspils
153.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
154.  Stefanišina IvonnaSN30Rīga
155.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
156.Strēlis AndrisVN30VSK NOSKRIEN
Rīga
157.  Strogonovs DmitrijsVN30Riga
158.  Supe JānisVN60Tirza
159.  Suseja RutaSN40Rēzekne
160.  Susejs DainisVN40Rēzeknes tehnikums
Rēzekne
161.  Susejs RenārsVNJRēzekne
162.  Suveizda ImantsVN40Da-marathon
Daugavpils
163.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
164.  Šalajevska MarijaSN20Rīga
165.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
166.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
167.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
168.  Šmits ArtisVN40Rīga
169.Šmits DagnisVN40Kocēni
170.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Riga
171.  Temerova-Allena AnnaSN40labs starts
Rīga
172.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
173.  Tolvaiša SauļusVN30riga
Rīga
174.  Treikmanis UģisVN20Cēsis
175.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
176.  Truševskis KārlisVN60Rīga
177.  Turka OdetaSN50Taka TOK
Kuldiga
178.  Turks JānisVN60TAKA TOK
Kuldīga
179.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
180.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
181.  Veips JānisVN30Stopiņš
Saurieši
182.  Venškēvics EdgarsVN20Ventspils
183.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
184.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
185.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
186.  Vīksne DaceSN30VNK Noskrien
Liepāja
187.  Vilcāns MareksVN30Valmiera
188.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
189.  Vītiņš JānisVN30VSK Noskrien Rieksti
Riga
190.Vītols ArvīdsVN20Rīgas satiksme
Rīga
191.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
192.  Volkovs UģisVN20Ralfs
Rīga
193.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
194.Zariņš ArnoldsVNJSporta klubs Wendi
Cēsis
195.  Ždaņenko JeļenaSN30Rīga
196.  Žeibe ArtūrsVN30Būvniecības ABC
Rīga
197.  Žubulis EmīlsVNJTeamKažemāka/Train2WinLV
Rīga

Valmiera, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Abramovs ViktorsVTAMadona
3.  Aksenoks KristapsVTARīgas Hanzas vsk.
Riga
4.  Armanda NataļjaSTASkTerāuds
Rīga
5.Avotina LieneSTGarkalne
6.  Baranovska NoraSTValmiera
7.  Baranovska Tīna-SonoraSTBvalmiera
8.  Bārītis IngusVTValmiera
9.  Baumanis DainisVTRīga
10.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
11.  Belevičs JustsVTBOgre
12.  Berga LindaSTSaldus
13.  Bernāns EdgarsVTRīga
14.  Bērtule AntaSTBlome
15.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
16.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
17.  Blinovs EdgarsVTRēzeknes novads
Rēzekne
18.  Bondare AlīnaSTTAVASriepas.lv
Ozolnieki
19.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
20.Borozinskis DzintarsVTĶegums
21.  Brīdaks GatisVTValmiera
22.Brokere IngaSTRīga
23.Bumbiere KristīneSTBJelgava
24.Bumbiers KristersVTBJelgava
25.  Canberk UrkupVTAccenture > High Performance
Izmir
26.Caune LaimdotaSTviens
Rīga
27.  Celnokova JelizavetaSTRīga
28.  Cināts CentisVTValmiera
29.  Čakstiņa GuntaSTRīga
30.  Černecova LiānaSTRēzekne
31.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
32.  Dāldere AntraSTVentspils
33.  Danilovs RomansVTRiga
34.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
35.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils
36.Dreimane AnceSTValmiera
37.Egle ArtaSTBlome
38.Eglīte ElīnaSTValmiera
39.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
40.  Feldhūns MihailsVTVUDLANDE
Smiltene
41.Filonenko AnnaSTDaugavpils
42.  Frīdvalde MairaSTValmiera
43.  Fučadži NatālijaSTRiga
44.  Glazkina LolitaSTRīga
45.  Granta SimonaSTACTIVIA RUN
Limbaži
46.  Grasmanis IngusVTJelgava
47.Grāvelis ArmandsVTValmiera
48.Grigale IneseSTĀdaži
49.  Gubāts MintautsVTRiga
50.  Halonen TuomoVTRīga
51.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne
52.  Jagža ElīnaSTRīga
53.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
54.  Jakovels SandisVTDaugavpils
55.  Janovskis DāvisVTOgre
56.  Jēče AliseSTBRīga
57.  Jēče IngaSTRīga
58.  Jēčis KristapsVTBRīga
59.Jirjens ReinisVTRīga
60.  Johannesen BenjaminVTArendal
61.  Justaments JānisVTeazyBI
Madona
62.Kabrina KitijaSTĀDAŽI
63.  Kalnbērza DaigaST-
Rīga
64.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
65.  Kārkliņš OskarsVTAizkraukle
66.  Katlapa AnnaSTJelgava
67.Kaupuža SigneSTCēsis
68.  Keino KrišsVTBRiga
69.  Kliņģeris Arvils-ĀdamsVTBValmiera
70.Kļava ZaneSTValmiera
71.  Kokars PēterisVTCēsis
72.Kolčs AigarsVTValmiera
73.  Kondratjeva AnastasijaSTAMEDVED
riga
74.  Kozlova SvetlanaSTDaugavpils
75.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
76.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
77.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzekne
78.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
79.  Krupins VjačeslavsVTBSPARS-MK
Preiļi
80.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
81.  Kukaine IngaSTRīga
82.  Kukaine TīnaSTBRīga
83.  Kukainis AigarsVTRīga
84.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus
85.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
86.Labanovska ElīnaSTJelgava
87.  Laizāne KatrīnaSTBČika un Banijs
Rīga
88.  Laizāns JēkabsVTBČika un Banijs
Rīga
89.  Lapiņš IvarsVTSPORTLAT
Liepāja
90.  Lebedeva DianaSTLebedevu ģimene
Rezekne
91.  Lebedevs RomansVTLebedevu ģimene
Rezekne
92.  Lenss MārisVTAccenture > Be Yourself & Make a difference
Valmiera
93.  Lepse InāraSTventspils
ventspils
94.Liepiņš NormundsVTVenden
Rīga
95.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
96.  Lorence SantaSTOZOLNIEKI
Jelgava
97.  Luca LīgaSTRīga
98.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
99.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
100.Ļucāne BaibaSTĀdaži
101.Makņa LoretaSTAKrāslava
102.  Martinsons ArtūrsVTValmiera
103.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
104.  Metums AinārsVTGulbene
105.  Metums MārtiņšVTAGulbene
106.  Metums NaurisVTBGulbene
107.  Mezults JannoVTTartu
108.  Mežajeva DiānaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
109.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
110.  Mišenko IgorsVTRīga
111.  Muižnieks AndrisVTAValmiera
112.  Muska IvitaSTLMT
Valmiera
113.Ņikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga
114.  Obsokovs GrigorijsVTRīga
115.  Osīte IlzeSTJelgava
116.  Ozoliņa LauraSTAValmiera
117.  Ozoliņa MontaSTValmiera
118.  Ozoliņš AnsisVTLSC
Rīga
119.  Pantejevs ValerijsVTValmiera
120.  Pinka SigitaSTValmiera
121.Pinkule JolantaSTPINKUĻI
Valmiera
122.Poļevikova KristīneSTValmiera
123.  Puķīte GundegaSTMadona
124.  Puķīte LīvaSTAMadona
125.  Puķītis GirtsVTCēsis
126.  Puzāne JeļizavetaSTLudza
Ludza
127.  Reinfelde HelēnaSTBLiepāja
128.  Rēķis DanielsVTRīgas satiksme
Rīga
129.  Rimvide-Mickeviča DanaSTDaugavpils
130.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
131.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
132.Samsonoviča AliseSTAKrāslava
133.  Saulītis EmīlsVTAMazsalaca
134.  Selins IļjaVTRīga
135.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
136.Skudra AndaSTOlaine
137.  Skudris AinārsVTOlaine
138.  Skudris MārtiņšVTOlaine
139.  Smeilis EdgarsVTSaulkrasti
140.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
141.Smoļaka ElīnaSTRugāji
142.  Strautnieks MārisVTJelgava
143.  Supe DanielaSTBSupes dzimta
Valmiera
144.  Supe JānisVTSupes dzimta
Valmiera
145.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
146.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
147.Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri
148.  Šarkovska AgitaSTSaldus
149.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils
150.  Šeļeho JūlijaSTBe Active
Daugavpils
151.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
152.Taube GintaSTRīga
153.  Titomers EndijsVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
154.  Trokmanis SergejsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle
155.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
156.  Tumanovich MartinVTARīga
157.  Turka MārīteSTTaka
Kuldīga
158.  Ulase AivaSTJelgava
159.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
160.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
161.  Vagale IjaSTRīga
162.  Vagale SvetlanaSTJelgava
163.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
164.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
165.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
166.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Rīga
167.Vasiļevska KristīneSTDaugavpils
168.Vasiļjeva SvetlanaSTRīga
169.  Vegnere MadaraSTRīga
170.  Veikšāns RendijsVTBRubene
Valmiera
171.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia
Rīga
172.Vēvere EvitaSTJaunjelgava
173.  Vēvere MadaraSTCakes&Bakes
Jaunjelgava
174.  Vicinska LiesmaSTBrocēnu cilpotājas
Brocēni
175.  Vidončikova AnastasijaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
176.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
177.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
178.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
179.  Vijups MarcisVTCēsis
180.  Vikse LīgaSTLimbaži
181.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
182.  Voino MārtiņšVTBMārupe
183.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
184.  Zariņa ZitaSTRiga
185.Zariņš RaivisVTSporta klubs Talavas Nedzirdīgo Sports
Mazsalaca
186.  Zeltiņš LaurisVTARP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
187.  Zvirgzda DiānaST-
Riga
188.  Žagars JurisVTRīga
189.  Žube IevaSTOgre
190.  Žube JanaSTBOgre
191.  Žubule LoretaSTBRīga

Valmiera, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
2.  Griņeviča OksanaSNUJABC software
Baloži
3.  Griņeviča RuslanaSNUJABC software
Baloži
4.  Krastiņa IevaSNUJRīga
5.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
6.  Vanaga DaceSNUJJelgava

Valmiera, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
2.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
3.Apinis KārlisVB1Valmiera
4.  Aspere AnceSB3Jasperi
Rīga
5.  Aspers ĀdamsVB2Jasperi
Rīga
6.  Balode KeidijaSB2Valmiera
7.  Balode KerlīnaSB3Valmiera
8.  Baranovska KsenijaSB4Daugavpils
9.Baumane PaulaSB1Valmiera
10.  Beleviča JeteSB1Ogre
11.Berga UndaSB3Saldus
12.  Bergholde PaulaSB1KULDĪGA
Kuldīga
13.  Bērziņš Mārtiņš-KristapsVB3MĀRTIŅŠ
Valmiera
14.  Birnbauma MadaraSB1LB
Rīga
15.  Brīdaka ElīzaSB2Valmiera
16.  Briede Dita-EgitaSB3VVV
Valmiera
17.Celms Arvīds-BrunoVB1Valmiera
18.  Ciguze AivijaSB1AC DC
Valmiera
19.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
20.  Derevjanko GļebsVB3Daugavpils
21.  Driksna GvidoVB2Valmiera
22.Geraimčuks MarkussVB2centra sakumskola 1c
Liepaja
23.  Gilučs OliversVB1Rīga
24.Grigorjevs LindaSB2Valmiera
25.  Grigorjevs RihardsVB3Valmiera
26.Grinberga Toms-TomassVB4liepaja
27.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
28.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
29.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
30.  Gudēvics MārcisVB2VSK Noskrien
Jelgava
31.  Ivanova AneteSB1noskrien
Pierīga
32.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala
33.Jeļisejeva AļonaSB2X Infotech
Jurmala
34.  Jeļisejevs DaniilsVB1X Infotech
Jūrmala
35.  Kājiņš ReinisVB3Valmiera
36.  Kalniņa-Vīndedzkalna IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
37.  Kaparšmite Laura-KatrīnaSB3Rīga
38.Kārkliņš KristiansVB2Aloja
39.Kaupuža Amanta-KristiānaSB4Cēsis
40.  Kaveckis DanielsVB2Valmiera
41.  Kavīte KeitaSB4Valmiera
42.  Kavīte Toms-PaulisVB2Valmiera
43.  Keino RobertsVB1Riga
44.  Koteļva DeividsVB1Liepāja
45.Kozlovs AndrejsVB1Rēzekne
46.  Ķipurs EdvardsVB1Ķipuri
Valmiera
47.  Ķipurs HenrijsVB4Ķipuri
Valmiera
48.  Ķipurs RalfsVB2Ķipuri
Valmiera
49.  Lapiņš GustavsVB1Ozolnieki
50.  Lebedeva BaženaSB1Lebedevu ģimene
Rezekne
51.  Lebedevs DariansVB3Lebedevu ģimene
Rezekne
52.  Lebedevs RodionsVB3Lebedevu ģimene
Rezekne
53.  Licitis KristiansVB2valmiera
54.  Liepiņa IevaSB1BALTMA
Valmiera
55.  Logina Sofija-IzabellaSB1Valmiera
56.  Ļežaņina JeļenaSB2Rīga
57.  Martinsons ArtisVB2KOKOTEAM
Valmiera
58.  Misāns AustrisVB2Liepāja
59.  Muska LīgaSB3VPS
Valmiera
60.Neļķe GunārsVB1Valmiera
61.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
62.  Ozoliņa ElzaSB1Valmiera
63.  Ozoliņa KateSB2Valmiera
64.  Pinkule MontaSB4Sportland
Rīga
65.Pinkulis AlvisVB1PINKUĻI
Valmiera
66.  Pinkulis PaulsVB3Sportland/FSMETTA
Rīga
67.Poriņš Toms-DanielsVB4Liepāja
68.  Putniņa KeitaSB3Valmiera
69.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza
70.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
71.  Reima GustavsVB1Valmiera
72.  Reima KārlisVB2Valmiera
73.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
74.  Rozentāle AmandaSB2Iecava
75.Rudīte MaijaSB1Rudīši
Valmiera
76.  Rudītis RobertsVB1Rudīši
Valmiera
77.Siliņš NeitansVB1Valmiera
78.  Siminaite DārtaSB3Cēsis
79.  Stepanavs AdriansVB3Liepaja
80.Stepanovs AlensVB1Liepāja
81.  Supe EvelīnaSB3Supes dzimta
Valmiera
82.  Šteinarte Paula-EmīlijaSB3Valmiera
83.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
84.  Veidemane AliseSB4Valmiera
85.  Vesmane EstereSB2Valmiera
86.  Vesmane LauraSB1Valmiera
87.  Vīlips GvidoVB3Valmiera
88.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
89.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
90.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa/Ķekavas vidusskola
Ķekava
91.  Zālītis JānisVB1Rīga
92.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa/ PII Ieviņa
Ķekava
93.  Zolmanis RitvarsVB2PII
Valmiera

Valmiera, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Drillis Emīls1 dalībnieksValmiera
2.Juršeus Juris1 dalībnieksValmiera
3.Linde Elīna1 dalībnieksValmiera
4.Meiere Tina1 dalībnieksValmiera
5.Namniece Anda1 dalībnieksValmiera
6.  Pinkule Justīne1 dalībnieksPINKUĻI
Valmiera
7.Strazdiņš-Baltputns Jānis1 dalībnieksValmiera
8.  Vestbergs Emīls1 dalībnieksValmiera

Kopā pieteikušies: 764