Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Valmieras maratons | Saraksts

Valmiera, Maratons 42,195 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andriksons MārisVM40Rauna
Rauna
2.  Baķis JurisVM40Kadaga
3.  Bebrītis JānisVMWunder Latvia
Valmiera
4.Bodžs ĢirtsVMSONITUM
Rēzekne
5.  Bogdanovs MārcisVMTimemachine
Valmiera
6.  Bondars AivarsVM50Jēkabpils
7.  Butkēvičus JānisVMSalacgrīva
8.  Cābulis PēterisVM40VSK Noskrien
Valka
9.  Cibuļskis ŽanisVMRīga
10.Coetzee WillieVM60Cape Town
11.  Čistovs SergejsVMRīga
12.Daguiar TaniaSM40Cape Town
13.  Demianov VladislavVMIRC KGB
VLADIMIR
14.Deniz KemalVMLondon
15.  Dubinskas ArūnasVM40Vilnius
16.Esterhuisen AntonVM50Cape town
17.  Feldmanis AigarsVM50Ērģeme
18.  Fiļipovs StaņislavsVMRīga
19.  Freibergs MārtiņšVMVSK Noskrien
Rīga
20.  Geidāne SintijaSMĀdaži
21.  Grandovska AgneseSMRīga
22.  Gržibovskis EdmundsVM50VSK Noskrien
Kākciems
23.  Gurejevs OļegsVM40Ilmājas Kojoti
Rīga
24.  Inte ViestursVMJelgava
25.Isaacs RoroSMCape Town
26.  Jansone IlzeSM40Ādaži
27.  Jaunžeikars ValdisVM60Rīga
28.  Jēgers MārtiņšVMAuciems
29.  Kalniņa LieneSMSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
30.  Kalniņš JānisVM40VSK Noskrien
Rīga
31.  Kataja BaibaSM40Timšsils
Baloži
32.  Konnula MargusVM40UKS
Urvaste
33.  Krūze GatisVMHanna
Rīga
34.  Kuzmins SergejsVM60Rēzekne
35.  Ķēpulis ArnisVMEzere
saldus
36.  Lērme RitvarsVM40M 42
Amsterdam
37.  Loca AijaSM40Daugavpils
38.Marrandi RosmariSMTartu
39.  Medeikis AlgirdasVMBegimo klubas
Šiauliai
40.  Miezītis ValdisVM40VSK Noskrien
Imanta
41.  Neija GuntaSMVSK Noskrien
Rīga
42.  Noviks IvarsVM40SK MAGNEN
Rēzekne
43.  Ozoliņš RaimondsVMRieksti
Rīga
44.  Paegle AliseSMRīga
45.  Paisums AndrejsVMKorneti
Alūksne
46.  Peļņa GuntisVMSK MAGNEN
Rēzekne
47.  Penēzis EmīlsVMJelgava
48.Pērkone IneseSM40Saldus
49.  Preimats MārisVMLejasciems
50.  Prikulis DenisVMVegan Runners
Sigulda
51.Raciņš IvarsVMBaltic Wild
Rīga
52.  Reinfelds GintsVMViss Priekam
Skulte
53.  Rogāle AijaSM50Jēkabpils Lūši
Krustpils novads
54.  Rundzāns ArtūrsVMSelonija
Rīga
55.  Rusiņa LīgaSMSutri
56.  Simanoviča ZintaSMJūrmala
57.  Sīpols JānisVMStaicele
58.Smith JacoVMCape town
59.Spirģe KristīneSMRīga
60.  Stankevics KlāvsVMAuce
61.  Staune SergeyVM60BIM
Moscow
62.  Strautnieks SalvisVM40Saulkrasti
63.  Suborins ViktorsVM60LSC
Riga
64.Swart MineSM40Cape Town
65.Šetlere SigneSMRīga
66.  Treulande NatālijaSMVentspils
67.  Ūdris ArneVM40100KM
RĪGA
68.  Ulmane SantaSMVSK noskrien
Rīga
69.Vācere GundegaSMRīga
70.  Vanaga ŽannaSM40Cēsis
71.  Vasiļevskis KlāvsVMValmiera
72.  Vasiļjeva MarijaSMRīga
73.  Veics RobertsVMRīga
74.  Vernera JustīneSMRīga
75.Vilne AneteSMKalnu lapsiņas
Staicele
76.  Vinogradov BorisVM50Skobar
Pskov
77.  Vītiņš AigarsVM50Rīga
78.  Zalsters MagnusVMRīga
79.  Zentelis ErnestasVMBėgimo klubas
Jonava
80.  Zimackis ViestursVMRīga
81.  Zumberga MartaSMDundaga

Valmiera, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MārisVLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Ālmanis IvoV40Accenture > High Performance
Rīga
3.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
4.  Apine BaibaS40Rīga
5.  Apinis IlgvarsV40Rīga
6.  Arbidāns UldisV40Limbaži
7.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
8.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
9.  Artemjevs SergejsVRīga
10.  Audere SilvaSPriekuļi
11.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
12.  Ažušele BaibaSTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
13.  Bahvalovs AndrisVCesvaine
14.  Bairaševskis ValerijsVSK Tērauds
Rīga
15.  Bāliņa AliseSCēsis
16.  Balodis SandisV40Valmiera
17.Balsys DomantasVKauno BMK
Kaunas
18.  Baltais MārisV60VSK Noskrien
Ogre
19.  Baltrušaitis ŽydrūnasV40Vilnius
20.  Banister LandonVn
Rīga
21.  Baranovskis AndrisVValmiera
22.  Baranovskis ValērijsV40Daugavpils
23.  Bautris DainisVBigbank
Rīga
24.  Belevičs JurisV40Ogre
25.  Belousovs VadimsVRīga
26.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
27.  Beļuns VadimsVUpeslejas
28.  Bēms GundarsVSaulgrieži
Jelgava
29.  Bergmanis IlvarsVTukums
30.  Bērziņa IlvijaSRīga
31.  Bērziņš AndrisV40Rīga
32.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
33.  Bescennaja JeļenaS50LSC
Rīga
34.  Bīberis EdgarsVRīga
35.  Birģelis JānisV50Koknese
36.  Blanka KsenijaSSalaspils
37.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
38.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
39.  Boldāne IlzeS50Gulbene
40.  Boriss KasparsVHappy_To_Move
Jūrmala
41.  Brantiņš ArtisVValmiera
42.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
43.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
44.Brink LouisV40Cape Town
45.  Bulats MārisV40Ogre
46.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner's Club
Liepāja
47.  Būmans KārlisVMatisons Runner's Club
Liepāja
48.  Caics ArtūrsV---
Rīga
49.  Ceika LailaS50Valmiera
50.  Cepītis AivarsV60---
Valmiera
51.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
52.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
53.Coetzee AdelS50Cape Town
54.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
55.  Dāvidsons IvarsV40ALOJA
Aloja
56.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
57.  Didrihsons TomsVRiga
58.  Dille ZaneS40Skrien un nūjo Cēsis
Cēsis
59.  Dimas PanagiotisVAccenture > Be Yourself & Make a difference
Corinth
60.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
Ikšķile
61.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
62.  Dremin SemenVAccenture > High Performance
Tomsk
63.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
64.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
65.  Dzelme LitaS40-
Rīga
66.  Dzirvinskis GintarsV40Valdemārpils
67.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
68.  Eglītis RūdolfsVMadona
69.  Ekholm ElmarV50Laguja
70.  Elbergs EdgarsVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga
71.  Else AsnateSMazsalaca
72.  Erbs GuntisV50Dobele
73.Evans DaveV50Cape Town
74.  Fisenkova AlīnaSAVIA Team
Rīga
75.Fredheim RolfVRiga
76.  Freiberga AneteSRēzekne
77.Fulop KataSRīga
78.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
79.  Gaidis EdmundsVRīga
80.  Galašina AnitaSSPORTLAND
Ulbroka
81.  Galiņa LīvaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
82.  Galvans RenārsVMeh Ehh
Riga
83.  Golubevs MihailsVSK Tērauds
Rīga
84.  Grava NormundsV40Jelgava
85.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
86.  Gruberts EduardsVRiga
87.  Gržibovska KristīneSSK Dzērvene
Rīga
88.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
89.  Guitāne MarutaS40Ludza
Ludza
90.  Gūtmanis MārisVMARIS
Rīga
91.Hojlund JanV50Copenhagen
92.  Iesalnieks AugustsVRīga
93.  Igaunis JānisVValmiera
94.Innus DiānaSRīga
95.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi
96.Jākobsone DanaSRīga
97.  Jakovicka AlīnaSRīga
98.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
99.  Jankovska LigaS40Rīga
100.  Janovičs PāvelsVLCS, VSK Noskrien
Jelgava
101.Jeļisejevs SergejsV40X Infotech
Jurmala
102.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
Rīga
103.  Jurašs JurisV40VSK Noskrien
Dreiliņi
104.  Juvčenko OksanaSLiepāja
105.Kalna LieneSriga
106.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
107.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
108.Karazins GintsV-
Liepāja
109.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
110.  Kazinovska IlgaSValmiera
111.  Kazlas RolandasV40Na,pagauk
Vilnius
112.  Kisļakovs MihailsVRīga
113.  Kitova EvijaSViļaka
114.  Klapars RitvarsV40Burkānciems & Co
Valmiera
115.  Klicner TomasV40S-Sportas
Šauliai
116.  Knets JānisVAccenture > High Performance
Rīga
117.  Kokins AigarsV404H Pastaiga
Cēsis
118.  Kokoreviča IneseSKOKO team
Valmiera
119.  Kolužs JānisVDaugavpils Runners
Daugavpils
120.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus
121.  Kopmanis JānisV50Rīga
122.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
123.  Kravets AndreiV40Dörtiest Rat fans
Skuķīši
124.  Krīgers DidzisV60valmiera
125.  Kristapsons DēvidsVĀtrie vilki
Rīga
126.  Kristiansone OfēlijaSRīga
127.  Kristiansons HokansVRīga
128.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS
129.  Krūmiņš GatisV40Cesvaine
130.  Krūmiņš IvarsVSK Katrīna
Vārme
131.  Kudrjaševs MihailsV40Fizmati
Rīga
132.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Rīga
133.  Kušakovs JevgeņijsVRēzeknes novads
Lūznava
134.  Kuzņecovs LaurisVWunder Latvia
Valmiera
135.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
136.  Ķempe AgneseSVaiņode
137.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
138.  Lagzdiņš JānisVDurbes novads
Dunalka
139.  Laizāns KasparsVČika un Banijs
Rīga
140.  Lapsa GvidoV50Gulbene
141.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
142.  Lazda MadaraSDari ko mīli, mīli ko dari.
Ranka
143.  Lazda MareksVRīgas satiksme
Rīga
144.  Lērme GunitaS40M42
Valmiera
145.  Lērme HenrijsVM42
Valmiera
146.  Lezdiņa KarīnaSVALMIERA
147.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
148.  Liepa AndrejsV40Rīgas satiksme
Rīga
149.  Liepa PēterisVZVOC-VBSS
Valmiera
150.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien
Carnikava
151.  Liparts ArnisVAccenture > High Performance
Rīga
152.  Ločmelis ArmandsVRīga
153.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene
154.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
155.  Macuks AnatolijsVJēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
156.  Madžiņš GatisV40SK
Sigulda, Valmiera
157.  Maksimenko MihailsV60Valmieras vieglatletikas klubs
Valmiera
158.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
159.  Marčinkus JānisV60Rīgas satiksme
Rīga
160.Martins DanielVRiga
161.  Maskoļūna BaibaS40VSK Noskrien
Rīga
162.  Maslobojevs SergejsVNRC Rīga
Rīga
163.Mežkats ArtūrsVBauska
164.  Mikučionis NerijusVKauno BMK
Kaunas
165.  Misāne RandaSLiepāja
166.Miss SamantaSRīga
167.  Moroza ZaneSRīga
168.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
169.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
170.  Naumenko LindaSLATC
Daugavpils
171.  Novika IngaS40Valmiera
172.  Ņeborakova IngaSRīga
173.  Ņesterenko AndrejsVNesterenko
Rīga
174.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC
Ogre
175.  Onužāns ArtursVM-Trūpi
Riebiņi
176.  Osis GatisVBFAM Tri-Team
Riga
177.  Ošiņš GintsV40SK Kenijas brieži
Baldone
178.  Ozerova IrinaSRīga
179.  Ozers JānisV50Jelgava
180.  Ozoliņš UldisVVW - Valmiera
Valmiera
181.  Ozols GatisVRīga
182.  Ozols JānisVRīga
183.  Pakulis MārtiņšVVSK Noskrien
Rīga
184.Pedecs JurisVCēsis
185.  Pelēce IlzeS50VSK Noskrien
Ozolnieki
186.  Penēzis EmīlsVJelgava
187.  Pētersons JurisV40Bez cīņas nav uzvaras
Rūjiena
188.  Petrovs AndrisVĶekavas novada pašvaldības sporta aģentūra
Ķekava
189.  Petrovs DzintarsV40Rīgas satiksme
Rīga
190.  Petrovs NikolajsV50Ludza
Ludza
191.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
192.  Piirsalu MarjeSTartu
193.  Pinnis ReinisVValmiera
194.Plisko KristaSriga
195.  Pļavinska SintijaSVSK Noskrien
Brocēni
196.Posthumus-Fox TanyaSCape Town
197.  Požarnovs ValtersVVillaTek
Rīga
198.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
199.  Priedītis AndrejsV50VSK Noskrien.Lsc.
Rīga
200.  Pūga MārtiņšVBigbank
Rīga
201.  Puriņa SantaS40Rīga
202.  Puzāns VadimsVLudza
Ludza
203.  Pužulis SandisV40Rīga
204.  Raits SandisVRaitu ģimene
Jelgavas novads
205.  Rancāne KristīneSVanaga Zobārstniecības Klīnika
Rīga
206.  Rasims GuntisVRēzeknes novads
Rēzekne
207.  Raukaitis ArtisVSaldus
208.  Ravžajevs MārisVOlaine
209.  Rencis AinarsV60SaBaso.lv
Valmiera
210.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
211.  Romančuks IlmārsV50Rīga
212.  Ronis RaimondsVBigbank
Rīga
213.  Rozentālbergs AndrisVLattelecom
Rīga
214.  Rozis RobertsV40Rīga
215.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Rīga
216.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
217.  Rudītis RolandsVAzimuts
Valmiera
218.  Rudzītis DzintarsV60LSC, Valmiera
Valmiera
219.  Rudzītis KasparsVSIGULDA
220.  Ruģele AndraS40Rīga
221.  Ruskihs EduardsVRīga
222.  Ruskulis AndisVSPORTLAND
Rīga
223.  Rutkis GundarsV50Valmiera
224.  Sakne BenitaSRĪGAS CENTRĀLCIETUMS
Rīga
225.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
226.Samuševs RuslansVRīga
227.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
228.  Sardiko AnastasijaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
229.  Sauka SandisVTeam Kažemāka/Train2Win/adidas Runners
Liepājā/Rīga
230.  Saulīte InetaS40Rīga
231.  Sedleniece IlonaS40Bigbank
Rīga
232.  Seņko IgorsVLiepāja
233.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
234.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
235.  Siminaitis DāvisV40Cēsis
236.  Skārda DzintraSJaunjelgava / VSK Noskrien
Jaunjelgava
237.  Sondors JānisVSPORTLAND
Jelgava
238.  Sondors SandrisV60Rīga
239.  Sorokina ArnitaS40Cēsis
240.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
241.  Sparāns MārisV40Krustpils (Jēkabpils)
242.  Spilva RihardsVBlome
243.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
244.  Stalberga MegijaSValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
245.  Stāmers OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
246.  Stefanak GabrielVBratislava
Rīga
247.Strazdiņš JānisVValmiera
248.  Strode LīvaSVBSS
Valmiera
249.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera
250.  Sulojeva MaijaS50Rīga
251.  Sultanovs EdgarsVRiga
252.Sviklāns JānisVBaldone
253.  Šanceva SvetlanaSNike Run Jelgava
Jelgava
254.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
255.  Šņoriņš JānisVTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
256.  Tagel IlmarV60TriSmile
Põlva
257.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
258.  Tomsone SigneS40Rīga
259.  Topecs ArtūrsVSPORTLAND
Rīga
260.  Tretjakovs AndrejsVRīga
261.  Unt IvarV40Valga
262.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
263.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
264.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
265.  Ustinovs ValerijsV50SPARS-MK
Daugavpls
266.  Uzāriņa IngaSValmiera
267.  Vagare IneseSValmiera
268.  Vagars HarijsV50Rīga
269.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
270.  Vaļceva AnnaSSignature Wines
Riga
271.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
272.  Veinbergs ReinisVVBSS
Valka
273.  Verza AndrejsVĀdaži
274.  Vīksne KārlisVMeridiāns OK
Cēsis
275.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas
276.  Vilks IntsV40kur vilks?
Rīga
277.  Vilks JurijsV40Riga
278.  Vītiņš GintsV40Rīga
279.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
280.  Volkenandt JohnVRSU
Rīga
281.  Wojcik MaciejVLodz
282.  Zablockis JānisVOgre
283.Zadraks GintsVRiga
284.  Zālīte IngaS40Grauda spēks / LMT sporta klubs
Ikšķile
285.  Zālītis MareksVAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
286.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
287.  Zandberga AndaSSPORTLAND
Rīga
288.  Zariņš GuntarsV60individuāli
Priekuļu novads
289.  Zēbergs AinarsV50VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
290.  Zemturis JānisV60Rīga
291.  Zīberga BaibaSOpusCapita
Jūrmala
292.  Zviedris MārtiņšVMālpils
293.  Zvirbule ZaigaS50AEZ
Rīga
294.  Žodziņš AigarsV50Ezere
295.  Žuburs DainisV40Durbes novads
Dunalka
296.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava

Valmiera, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30Maratona klubs
Rīga
2.  Āboltiņš ArtūrsVN20SS Arkādija
Eleja
3.  Adamenko AntraSN20Ragaciems
4.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
6.Albertiņš KārlisVN20Smiltene
7.  Aleksejevs VitalijsVN30International Maritime Sport Community
Riga
8.  Allena Katrīna-AnnaSNJLabs starts
Rīga
9.  Allens NormundsVN40labs starts
Rīga
10.  Allens RihardsVNJlabs starts
Rīga
11.Andersone AnitaSN20Rīga
12.  Andrējevs JānisVN30Rīga
13.  Apinis AtvarsVNJRīga
14.Ariko DmitrijsVN30Riga
15.  Bajārs Eduards-AndrejsVN20Rīga
16.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
17.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
18.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
19.  Beleviča JolantaSN40Ogre
20.  Belevičs JēkabsVNJOgre
21.  Bērze KristīneSN40Kristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.
22.  Bērziņa LīgaSN30Riga
23.  Biezuma GitaSN40Rīga
24.  Birkmanis ArvisVN40Riga
25.  Birnbauma LīgaSN40LB
Rīga
26.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
27.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Salaspils
28.  Bome KristaSN20Jelgava
29.  Bondars TomsVN20TAVASriepas.lv
Jelgava
30.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
31.  Borskoviča SintijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
32.  Brauna AijaSN30Brauni
Rīga
33.  Brizga RolandsVN50Talsu novads
34.  Brižaka VinetaSN50SK
liepaja
35.  Bruževica AneteSN40Rīga
36.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
37.  Caics JānisVN60---
Rīga
38.  Ceika DiānaSN40Rīga
39.  Ciguzis DainisVN30AC DC
Valmiera
40.  Ciukmacis AldisVN50Rēzeknes novads
Rēzekne
41.  Čaupals KārlisVN20SPORTLAND
Rīga
42.  Čerešņeva JūlijaSN30SK
Liepāja
43.  Dambis NorbertsVN20Rīga
44.  Danenberga EvitaSN20SK Tērauds
Rīga
45.  Davidauska LauraSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Saldus
46.  Dieviņa MartaSN20VSK Noskrien
Sigulda
47.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
48.  Domburs JānisVN30Valmiera
49.  Donis EdgarsVN20Durbes novads
Dunalka
50.  Dzelzkalne NatālijaSN40Rīga
51.  Eižvertiņš EdgarsVN3077 Agency
Rīga
52.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
53.Eskins KristapsVN20BE44
Valmiera
54.  Eškins IvarsVN50BE44
Valmiera
55.Evans BrendaSN50Cape Town
56.  Fabriciuss AinārsVN30Liepāja
57.  Freimanis JānisVN30Jelgava
58.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgavas novads
59.  Gailītis JānisVNJSmiltene
60.Gammeršmidts JurijsVN30ZAS Pārgauja
Auciems
61.  Gasjūns ArmīnsVN40Jelgava
62.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
63.  Gavare VaivaSN40Rīga
64.  Gavariņa DaigaSN30Rīga
65.  Gavars AndrisVN40Rīga
66.  Gils JānisVN30LATTELECOM
Rīga
67.  Godiņš KasparsVN30Ragaciems
68.  Graudiņš DainisVN30Rīga
69.  Grava AndraSN20Laimdotas
Jelgava
70.  Grava KristersVNJJelgava
71.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
72.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
73.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga
74.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
75.  Gurejeva PaulaSNJIlmājas Kojoti
Rīga
76.Holšteins GuntarsVN30Valmiera
77.Ivanova IngvildaSN20Smiltene
78.  Ivanova LudmilaSN30LATC
Daugavpils
79.  Ivanova SantaSN20Valmiera
80.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
81.Jākabsons KārlisVN20Valmiera
82.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Tukums
83.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
84.  Jansons JānisVN20FBK Valmiera
Valmiera
85.  Jāņakalns MiervaldisVN50Alūksne
86.  Jerumane Danuta-EvaSNJvaidava
87.  Jursone LauraSN30Valmiera
88.  Kacena JutaSN20Valmiera
89.  Kalinauskis ArtursVN30Liepaja
90.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
91.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
92.  Kancāne LīvaSN20Jēkabpils
93.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
94.  Karole IvetaSN50Valka
Valka
95.  Katajs MārcisVN50Timšsils
Baloži
96.  Kauliņa EvaSN20Smiltene
97.  Kazaine IvetaSN30SWEDBANK
Smiltene
98.  Keino LīgaSN30Riga
99.Kisieliute AurelijaSN20Kauno BMK
Kaunas
100.  Klints AgneseSN20Rush B
Rīga
101.Klīve UnaSN40Jūrmala
102.  Klodza SimonaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Vecpiebalga
103.Kļava PēterisVN30Rīga
104.  Kļaviņa RitaSN40SK Magnen
Rēzekne
105.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
106.  Kļaviņš ValdisVN50Magnen
Rēzekne
107.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
108.  Kovaļevska DaceSN30SK Ozolnieki A
Ozolnieki
109.  Kozačenko LudmilaSN20ACTIVIA RUN
Rīga
110.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
111.  Kraševska AijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
112.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
113.  Krauze KasparsVN20Jelgava
114.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
115.  Krīgalis KārlisVN30Barkava
116.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Rīga
117.  Kroičs KasparsVN30Rīga
118.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
119.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
120.  Krūze LieneSN30Ādažu novads
121.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
122.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga
123.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
Ludza
124.  Ķerus IndulisVN30Rīga
125.  Labsvīra LieneSN30Sigulda
126.  Labsvīrs JānisVN40Sigulda
127.  Lāce AijaSN50Valka
128.  Lācis ArtisVN30Valmiera
129.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
130.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
131.Lang JoanSN50Cape Town
132.Lasmane LieneSN20Valmiera
133.  Lehtla JānisVN30SPORTLAND
Rīga
134.  Liepa MārisVN40Jūrmala
135.  Liepiņa AnceSN40BALTMA
Valmiera
136.  Liepiņa GundegaSN40Individuāli
Valmiera
137.  Liepiņa MontaSN30Rīga
138.  Liepiņš ArtursVN20Rīga
139.  Līpacis JurisVN40Sigulda
140.  Logina MontaSN30Sigulda
141.  Lūse BaibaSN30Rīga
142.  Majors JekabsVN20Accenture > High Performance
Saulkrasti
143.Majors KristapsVN20Mikija banda
Valmiera
144.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne
145.  Mālniece AigaSN30Valmiera
146.  Martinsone ArtaSN20Cēsis
147.  Matisons KristapsVN20Saldus virves vilcēju klubs
Saldus
148.  Mazurs AtisVN30Valmiera
149.  Meijers EdgarsVN30Valka
150.  Mennika MalvīneSN30Team Kažemāka
Rīga
151.  Mergina KristīneSN30Vingrošanas studija
Valmiera
152.  Mikanova NeldaSN30Sigulda
153.  Mikulova OlgaSN30MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Rīga
154.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Vērgale
155.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
156.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
157.  Movļaiko AndrejsVN30Riga
158.  Mozga MāraSN20Rīga
159.Naumčika MadaraSN20SPORTLAND
Rīga
160.  Nuķis JānisVN30Hamsters & Sunshine
Rīga
161.  Ozoliņa IevaSN20Kandava
162.  Ozoliņa SandaSN30Valka
163.  Panteļejeva AngelikaSN40AIZKRAUKLE
Skrīveri
164.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
165.  Perez AndresVN30Accenture > High Performance
Buenos Aires
166.  Petrovskis MārtiņšVN20Jelgava
167.Pienaar ChrisVN40Cape Town
168.Pienaar Lee-AnneSN40Cape Town
169.  Pinkule DinijaSNJPINKUĻI
Valmiera
170.  Platā SandraSN40Jelgava
171.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
172.Puķe MārtiņšVN30Valmiera
173.  Puķe RinaldsVN30SPORTLAND
Rīga
174.Puriņš MārisVN20Puriņi
Cēsis
175.  Putniņa IvetaSN40Ozolnieki
176.  Putniņa ViktorijaSN20Rīga
177.  Putniņš AtisVN40Ozolnieki
178.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
179.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
180.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
181.  Rencis EdgarsVN30PaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
182.Ribkina TatjanaSN30Rīga
183.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava
184.  Rozenfelde SandaSN30Rīga
185.  Rozīte EvijaSN30Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
186.  Rozītis ReinisVN30Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
187.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga
188.  Ruskule DaceSN20SPORTLAND
Rīga
189.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
Rīga
190.  Sergejevs AndrejsVN20Latvijas Finieris
Rīga
191.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
192.  Sifers KimsVN50Rīga
193.  Silauniece ArtaSN20Lī Sporta klubs
Gulbene
194.  Siliņa LuetaSNJValmiera
195.Siliņš MareksVN40Valmiera
196.  Sinkēviča IlvaSN40Jelgava
197.  Sīpols AinisVN30Valmiera
198.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
199.  Skaldis IntsVN20Rīga
200.  Skulte AgrisVN20Rīga
201.Sladzevskis RenārsVN40Kingstona
202.  Slikšāne KristīneSN40VSK Noskrien
Olaine
203.  Spaliņa LailaSN30Rīga
204.  Sprancis AldisVN60Valmiera
205.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
206.  Stefanišina IvonnaSN30Rīga
207.Stenders ReinisVN20Valmiera
208.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
209.  Strodāne MontaSN20Rīgas Centrālcietums
Bauska
210.  Strogonovs DmitrijsVN30Riga
211.  Supe JānisVN60Tirza
212.  Suseja RutaSN40Rēzekne
213.  Susejs DainisVN40Rēzeknes tehnikums
Rēzekne
214.  Susejs RenārsVNJRēzekne
215.  Suveizda ImantsVN40Da-marathon
Daugavpils
216.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
217.  Šalajevska MarijaSN20Rīga
218.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
219.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
220.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
221.  Šica EvijaSN20Valmiera
222.Šilova DarjaSN20Daugavpils
223.Šilova LadaSNJDaugavpils
224.  Šķudīte IlonaSN40Rīga
225.  Šmits ArtisVN40Rīga
226.Šmits DagnisVN40Kocēni
227.Šteinerte DaceSN30Jelgava
228.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Riga
229.  Šurma KarīnaSN20Valmiera
230.  Temerova-Allena AnnaSN40labs starts
Rīga
231.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
232.  Tolvaiša SauļusVN30riga
Rīga
233.  Treikmanis UģisVN20Cēsis
234.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
235.  Truševskis KārlisVN60Rīga
236.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
237.  Turka OdetaSN50Taka TOK
Kuldiga
238.  Turks JānisVN60TAKA TOK
Kuldīga
239.Umure EgijaSN30Valmiera
240.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
241.  Urbāne IlzeSN40SPORTLAND
Rīga
242.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
243.  Vanaga MadaraSN20Jelgava
244.  Veips JānisVN30Stopiņš
Saurieši
245.  Venškēvics EdgarsVN20Ventspils
246.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
247.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
248.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
249.Vīksna IngaSN30Smiltene
250.  Vilcāns MareksVN30Valmiera
251.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
252.  Vītiņš JānisVN30VSK Noskrien Rieksti
Riga
253.Vītols ArvīdsVN20Rīgas satiksme
Rīga
254.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
255.  Volkovs UģisVN20Ralfs
Rīga
256.  Vorslava GundegaSN40Rīga
257.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
258.  Zaķis AivarsVN50Maratona klubs/LSC
Rīga
259.Zariņš ArnoldsVNJSporta klubs Wendi
Cēsis
260.Zviedris ReinisVNJMālpils
261.  Ždaņenko JeļenaSN30Rīga
262.  Žeibe ArtūrsVN30Būvniecības ABC
Rīga
263.  Žubulis EmīlsVNJTeamKažemāka/Train2WinLV
Rīga

Valmiera, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Abramovs ViktorsVTAMadona
3.  Akmentiņš AinārsVTValmiera
4.  Aksenoks KristapsVTARīgas Hanzas vsk.
Riga
5.  Antone IevaSTValmiera
6.  Ausmiņš ElmārsVTJelgava
7.Avotina LieneSTGarkalne
8.  Baltmane JekaterinaSTMārupe
9.  Baranovska NoraSTValmiera
10.  Baranovska Tīna-SonoraSTBvalmiera
11.  Bārītis IngusVTValmiera
12.  Baumanis DainisVTRīga
13.  Bautre JolantaSTBigbank
Rīga
14.  Bautris DāvisVTBBigbank
Rīga
15.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
16.  Beizaks EdgarsVTOgre
17.  Belevičs JustsVTBOgre
18.  Berga LindaSTSaldus
19.  Bernāns EdgarsVTRīga
20.  Bērtule AntaSTBlome
21.  Bērziņa IlvaSTRīga
22.  Bērziņa SigitaSTSPORTLAND
Salaspils
23.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
24.  Birzniece HelēnaSTRīga
25.  Birznieks ArtūrsVTRīga
26.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
27.  Blinovs EdgarsVTRēzeknes novads
Rēzekne
28.  Bogdānova LīvaSTCēsis
29.Bogdānovs RičardsVTBCēsis
30.  Bogomazova LaineSTValmiera
31.  Boiko RojsVTAJaunmārupe
32.  Boloņina AļonaSTSalaspils
33.  Bomis NormundsVTLimbaži
34.  Bondare AlīnaSTTAVASriepas.lv
Ozolnieki
35.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
36.Borozinskis DzintarsVTĶegums
37.  Brīdaks GatisVTValmiera
38.Brokere IngaSTRīga
39.Bumbiere KristīneSTBJelgava
40.Bumbiers KristersVTBJelgava
41.  Cālmane StefānijaSTRīga
42.  Canberk UrkupVTAccenture > High Performance
Izmir
43.  Ceigulis KrišjanisVTSēja
44.  Celnokova JelizavetaSTRīga
45.Cepliša IevaSTARīga
46.  Cināts CentisVTValmiera
47.  Cine EvijaSTValmiera
48.  Cipens GundarsVTSuntaži
49.  Coics KristapsVTARīga
50.  Čakstiņa GuntaSTRīga
51.  Černiškovs DenissVTOgre
52.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
53.  Dāldere AntraSTVentspils
54.  Danilovs RomansVTRiga
55.  Daugulis ElvisVTAValmiera
56.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
57.  Dima AndreevVTPskov
58.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils
59.  Dmitrijevs PāvelsVTRīga
60.Dreimane AnceSTValmiera
61.  Driķe LīvaSTRīga
62.  Drozde RitaSTRēzekne
63.  Dumbrovska AdrijaSTCēsis
64.Egle ArtaSTBlome
65.Eglīte ElīnaSTValmiera
66.  Eglītis EdgarsVTRīga
67.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
68.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
69.  Feldhūns MihailsVTVUDLANDE
Smiltene
70.  Feldmanis ReinisVTBĒrģeme
71.  Frīdvalde MairaSTValmiera
72.  Frolova OlgaSTRīga
73.  Fučadži NatālijaSTRiga
74.  Gerhards KalvisVTBValmieras Viestura vidusskola 1 c klase
Valmiera
75.  Gerhards LukaVTBValmieras Viestura vidusskola 1 c klase
Valmiera
76.  Glazepa JūlijaSTRīga
77.  Glazkina LolitaSTRīga
78.  Granta SimonaSTACTIVIA RUN
Limbaži
79.  Grasmanis IngusVTJelgava
80.  Grava MatīssVTBJelgava
81.Grāvelis ArmandsVTValmiera
82.Grigale IneseSTĀdaži
83.  Gurejeva JeļenaSTIlmājas Kojoti
Rīga
84.  Halonen TuomoVTRīga
85.  Haritoņiks IgorsVTRīga
86.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne
87.  Ignāte AmandaSTBĀdaži
88.  Ihnatov AndriiVTRīga
89.  Jagža ElīnaSTRīga
90.Jākabsone KarlīneSTValmiera
91.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
92.  Janovskis DāvisVTOgre
93.  Jēče AliseSTBRīga
94.  Jēče IngaSTRīga
95.  Jēčis KristapsVTBRīga
96.Jirjens ReinisVTRīga
97.  Jočerīte LindaSTRīga
98.  Johannesen BenjaminVTArendal
99.Juhņeviča KristīneSTValka
100.  Jumiķe JustīneSTBJelgava
101.  Justaments JānisVTeazyBI
Madona
102.  Kalnbērza DaigaST-
Rīga
103.  Kalniņš KlāvsVTRīga
104.  Kalnpure RitaSTRīga
105.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
106.  Kārkliņš OskarsVTAizkraukle
107.  Kataja AgneseSTBTimšsils
Baloži
108.  Kataja LauraSTBTimšsils
Baloži
109.  Katena DagnijaSTASPORTLAND
Rīga
110.  Katlapa AnnaSTJelgava
111.Kaupuža SigneSTCēsis
112.  Keino KrišsVTBRiga
113.  Kikučs IntarsVTBalvi
114.Klečuna LāsmaSTValmiera
115.  Kliņģeris Arvils-ĀdamsVTBValmiera
116.  Kokars PēterisVTCēsis
117.Kolčs AigarsVTValmiera
118.  Kondratjeva AnastasijaSTAMEDVED
riga
119.  Kondrats AlvisVTLiepāja
120.  Kornišova AļinaSTRīga
121.  Kozlova SvetlanaSTDaugavpils
122.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
123.  Kramiņa IngaSTCēsis
Cēsis
124.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzekne
125.  Kravalis MārcisVTMMK
Rīga
126.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
127.  Krupins VjačeslavsVTBSPARS-MK
Preiļi
128.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
129.  Kukaine IngaSTRīga
130.  Kukaine TīnaSTBRīga
131.  Kukainis AigarsVTRīga
132.Kuzņecova SandraSTRīga
133.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus
134.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
135.  Labsvīra Eleonora-KristianaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
136.  Labsvīrs Atis-RegnārsVTBSigulda
Sigulda
137.  Laizāne KatrīnaSTBČika un Banijs
Rīga
138.  Laizāns JēkabsVTBČika un Banijs
Rīga
139.  Laubenbahs EdvardsVTBĀdaži
140.  Leists KasparsVThilti
Rīga
141.  Lejiņa IevaSTSPORTLAND
Rīga
142.  Lenšs MārisVTAccenture > Be Yourself & Make a difference
Valmiera
143.  Lepse InāraSTventspils
ventspils
144.  Levins BorissVTValmiera
145.  Lezdiņa LauraSTBValmiera
146.  Lezdiņš SandrisVTValmiera
147.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
148.  Loca SintijaSTADaugavpils
149.  Lorence SantaSTOZOLNIEKI
Jelgava
150.  Luca LīgaSTRīga
151.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
152.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
153.Ļucāne BaibaSTĀdaži
154.  Martinsons ArtūrsVTValmiera
155.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
156.  Medvedevs VladimirsVTRīga
157.  Megris GatisVTLimbaži
158.  Metums AinārsVTGulbene
159.  Metums MārtiņšVTAGulbene
160.  Metums NaurisVTBGulbene
161.  Mezults JannoVTTartu
162.  Mežajeva DiānaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
163.Mihailova JevgēnijaSTJūrmala
164.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
165.  Misiņš PēterisVTRīga
166.  Mišenko IgorsVTRīga
167.  Muižnieks AndrisVTAValmiera
168.Muska AigarsVTValmiera
169.  Muska IvitaSTLMT
Valmiera
170.  Noviks KrišjānisVTARīga
171.Ņikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga
172.  Obsokovs GrigorijsVTRīga
173.  Ondzuļs PjotrsVTPreiļi
174.  Osīte IlzeSTJelgava
175.  Ozoliņa LauraSTAValmiera
176.  Ozoliņa MontaSTValmiera
177.  Ozoliņš AnsisVTLSC
Rīga
178.  Ozols KristapsVTSPORTLAND
Rīga
179.  Pantejevs ValerijsVTValmiera
180.  Paula LolitaSTValmiera
181.  Pauls EdgarsVTRīga
182.  Peipe KintijaSTBVALMIERA
183.Pērkone SarmīteSTValmiera
184.  Pērkons RūdolfsVTBValmiera
185.  Petersen OlgaSTRīga
186.  Piļka SanitaSTGulbene
187.  Pinka SigitaSTValmiera
188.Pinkule JolantaSTPINKUĻI
Valmiera
189.  Polza JānisVTRēzekne
190.Poļevikova KristīneSTValmiera
191.  Potapovs ArsenijsVTRīga
192.  Puķīte GundegaSTMadona
193.  Puķīte LīvaSTAMadona
194.  Puķītis GirtsVTCēsis
195.Putniņa JanaSTValka
196.  Puzāne JeļizavetaSTLudza
Ludza
197.Razumova LauraSTLondon
198.  Reinfelde HelēnaSTBLiepāja
199.  Rēķis DanielsVTRīgas satiksme
Rīga
200.  Ribnere KristīneSTJēkabpils
201.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
202.Rudzītis MartinsVTBValka
203.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
204.  Saklaure Lauma-LīvaSTBĀdaži
205.  Saklaure MartaSTĀdaži
206.Samsonoviča AliseSTAKrāslava
207.  Saulītis EmīlsVTAMazsalaca
208.  Sebre-Rudzīte MontaSTValka
209.  Selins IļjaVTRīga
210.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
211.  Shgylla AlbanVTRīgas rajons
212.Skudra AndaSTOlaine
213.  Skudris AinārsVTOlaine
214.  Skudris MārtiņšVTOlaine
215.  Slisans RalfsVTBLiepāja
216.  Smeilis EdgarsVTSaulkrasti
217.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
218.Smoļaka ElīnaSTRugāji
219.  Soseda JeļenaSTRīga
220.  Stepanovs MihailsVTDaugavpils
221.  Strautnieks MārisVTJelgava
222.  Supe DanielaSTBSupes dzimta
Valmiera
223.  Supe JānisVTSupes dzimta
Valmiera
224.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
225.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
226.  Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri
227.  Šantaras ArtūrsVTRīga
228.  Šarkovska AgitaSTSaldus
229.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils
230.  Šeļeho JūlijaSTBe Active
Daugavpils
231.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
232.  Tentere LieneSTValmiera
233.  Timermane IrēnaSTRīga
234.  Titomers EndijsVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
235.  Trokmanis SergejsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle
236.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
237.  Tumanovich MartinVTARīga
238.  Turčina ZaneSTSPORTLAND
Rīga
239.  Turka MārīteSTTaka
Kuldīga
240.  Ulase AivaSTJelgava
241.  Určs RolandsVTRīga
242.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
243.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
244.  Vagale IjaSTRīga
245.  Vagale SvetlanaSTJelgava
246.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
247.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
248.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
249.Vanaga KatrīnaSTRīga
250.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Rīga
251.  Vasečko MarisSTn
Rīga
252.Vasiļevska KristīneSTDaugavpils
253.Vasiļjeva SvetlanaSTJelgava
254.  Vegnere MadaraSTRīga
255.  Veikšāns RendijsVTBRubene
Valmiera
256.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia
Rīga
257.  Veite LāsmaSTValmiera
258.Vēvere EvitaSTJaunjelgava
259.  Vēvere MadaraSTCakes&Bakes
Jaunjelgava
260.  Vidončikova AnastasijaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
261.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
262.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
263.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
264.  Vijups MarcisVTCēsis
265.  Vikse LīgaSTLimbaži
266.  Vīksna AivaSTRīga
267.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
268.  Voino MārtiņšVTBMārupe
269.Vorslavs GustavsVTBRīga
270.Zāģere IvetaSTogre
271.  Zaharāne TatjanaSTBalvi
272.  Zakirova GaukharSTRīga
273.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
274.  Zalaks LaurisVTFS
Rīga
275.  Zālīte MadaraSTRīga
276.  Zariņa ZitaSTRiga
277.Zariņš RaivisVTSporta klubs Talavas Nedzirdīgo Sports
Mazsalaca
278.  Zazīte IngrīdaSTCēsis
279.  Zeltiņš LaurisVTARīga
280.  Zlaugotne LīgaSTAStaicele
281.  Zviedris RainersVTBValmieras Velo vienība
Valmiera
282.  Žagars JurisVTRīga
283.Žbanova KatrīnaSTWunder Latvia
Valmiera
284.  Žirne LauraSTBValmiera
285.  Žube IevaSTOgre
286.  Žube JanaSTBOgre
287.  Žubule LoretaSTBRīga

Valmiera, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
2.  Griņeviča OksanaSNUJABC software
Baloži
3.  Griņeviča RuslanaSNUJABC software
Baloži
4.  Jerumane Danuta-EvaSNUJdanutiino12@inbox.lv
vaidava
5.  Jukāms ĒriksVNUJValka
6.Knospiņš JānisVNUJValmiera
7.  Krastiņa IevaSNUJRīga
8.  Medniece BrigitaSNUJBrīvzemnieku pag
9.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
10.  Puriņa AijaSNUJŠaubu nav
Cēsis
11.Puriņa KlintaSNUJŠaubu nav
Cēsis
12.  Roberga NatālijaSNUJCēsis
Cēsis
13.  Vanaga DaceSNUJJelgava

Valmiera, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
2.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
3.  Alekseja DenīzeSB1Valmiera
4.  Aleksejs EmīlsVB3Valmiera
5.Allena Elizabete-AnnaSB1labs starts
Rīga
6.Apinis KārlisVB1Valmiera
7.  Aspere AnceSB3Jasperi
Rīga
8.  Aspers ĀdamsVB2Jasperi
Rīga
9.  Balode KeidijaSB2Valmiera
10.  Balode KerlīnaSB3Valmiera
11.  Baranovska KsenijaSB4Daugavpils
12.Baumane PaulaSB1Valmiera
13.  Bautris JēkabsVB1Bigbank
Rīga
14.  Beleviča JeteSB1Ogre
15.  Berga UndaSB3Saldus
16.  Bergholde PaulaSB1KULDĪGA
Kuldīga
17.  Bērziņš Mārtiņš-KristapsVB3MĀRTIŅŠ
Valmiera
18.  Birnbauma MadaraSB1LB
Rīga
19.  Brauna PaulaSB2Brauni
Rīga
20.  Brīdaka ElīzaSB2Valmiera
21.  Briede Dita-EgitaSB3VVV
Valmiera
22.Celms Arvīds-BrunoVB1Valmiera
23.  Ciguze AivijaSB1AC DC
Valmiera
24.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
25.  Driksna GvidoVB2Valmiera
26.  Gilučs OliversVB1Rīga
27.Grigorjevs LindaSB2Valmiera
28.  Grigorjevs RihardsVB3Valmiera
29.Griķe ElzaSB1Rubene
30.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
31.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
32.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
33.  Gudēvics MārcisVB2VSK Noskrien
Jelgava
34.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala
35.Jeļisejeva AļonaSB2X Infotech
Jurmala
36.  Jeļisejevs DaniilsVB1X Infotech
Jūrmala
37.  Kājiņš ReinisVB3Valmiera
38.  Kalniņa-Vīndedzkalna IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
39.Kārkliņš KristiansVB2Aloja
40.Kaupuža Amanta-KristiānaSB4Cēsis
41.  Kaveckis DanielsVB2Valmiera
42.  Kavīte KeitaSB4Valmiera
43.  Kavīte Toms-PaulisVB2Valmiera
44.  Keino RobertsVB1Riga
45.Korotko ElizabeteSB1Valmiera
46.  Ķipurs EdvardsVB1Ķipuri
Valmiera
47.  Ķipurs HenrijsVB4Ķipuri
Valmiera
48.  Ķipurs RalfsVB2Ķipuri
Valmiera
49.  Lapiņš GustavsVB1Ozolnieki
50.  Licitis KristiansVB2valmiera
51.  Liepiņa IevaSB1BALTMA
Valmiera
52.  Locs LinardsVB4Daugavpils
53.  Logina Sofija-IzabellaSB1Valmiera
54.  Ļežaņina JeļenaSB2Rīga
55.  Martinsons ArtisVB2KOKOTEAM
Valmiera
56.  Misāns AustrisVB2Liepāja
57.  Mulere EvelīnaSB2Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
58.  Mulers RalfsVB4Valmiera Pārgaujas sākumskola
Valmiera
59.  Muska LīgaSB3VPS
Valmiera
60.Neļķe GunārsVB1Valmiera
61.  Osis KurtsVB1BFAM Tri - Team
Riga
62.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
63.  Ozoliņa ElzaSB1Valmiera
64.  Ozoliņa KateSB2Valmiera
65.  Peipe MontaSB3Valmiera
66.  Pinkule MontaSB4Sportland
Rīga
67.Pinkulis AlvisVB1PINKUĻI
Valmiera
68.  Pinkulis PaulsVB3Sportland/FSMETTA
Rīga
69.Puriņa ElīnaSB2Puriņi
Cēsis
70.Puriņš KasparsVB1Puriņi
Cēsis
71.  Putniņa KeitaSB3Valmiera
72.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza
73.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
74.  Reima GustavsVB1Valmiera
75.  Reima KārlisVB2Valmiera
76.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
77.Rode SandrisVB2Valmiera
78.Rudīte MaijaSB1Rudīši
Valmiera
79.  Rudītis RobertsVB1Rudīši
Valmiera
80.  Rudzītis MiksVB1Valka
81.  Saklaure Madara-MāraSB1Ādaži
82.  Saklaurs RaimondsVB1Ādaži
83.  Sakne DenisVB2Rīga
84.Siliņš NeitansVB1Valmiera
85.  Siminaite DārtaSB3Cēsis
86.  Skujiņa ElīzaSB1Valka
87.Stankevičs TomsVB2VVV
Valmiera
88.  Stūrītis MartinsVB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
89.  Supe EvelīnaSB3Supes dzimta
Valmiera
90.  Šteinarte Paula-EmīlijaSB3Valmiera
91.  Šulca LuīzeSB2Valmiera
92.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
93.  Vecumnieks EduardsVB3Cēsis
94.  Veidemane AliseSB4Valmiera
95.  Vesmane EstereSB2Valmiera
96.  Vesmane LauraSB1Valmiera
97.  Vīlips GvidoVB3Valmiera
98.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
99.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
100.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa/Ķekavas vidusskola
Ķekava
101.  Zālītis JānisVB1Rīga
102.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa/ PII Ieviņa
Ķekava
103.  Zolmanis RitvarsVB2PII
Valmiera
104.  Zviedris KristersVB3Valmieras Velo vienība
Valmiera

Valmiera, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Allena Elizabete-Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
2.  Allena Katrīna-Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Labs starts
Rīga
3.  Allens Rihards1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
4.  Drillis Emīls1 dalībnieksValmiera
5.Juršeus Juris1 dalībnieksValmiera
6.  Kazaine Iveta1 dalībnieksSWEDBANK
Smiltene
7.Klečuna Lāsma1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Valmiera
8.  Kramiņa Inga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Cēsis
Cēsis
9.  Liepa Māris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jūrmala
10.Linde Elīna1 dalībnieksValmiera
11.Meiere Tina1 dalībnieksValmiera
12.Mihailova Jevgēnija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jūrmala
13.Namniece Anda1 dalībnieksValmiera
14.  Ozoliņa Sanda1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Valka
15.  Pinkule Justīne1 dalībnieksPINKUĻI
Valmiera
16.Rudzītis Martins1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Valka
17.  Rudzītis Miks1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Valka
18.  Sebre-Rudzīte Monta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Valka
19.  Skujiņa Elīza1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Valka
20.Skujiņš Ervins1 dalībnieksValka
21.Strazdiņš-Baltputns Jānis1 dalībnieksValmiera
22.  Vestbergs Emīls1 dalībnieksValmiera

Kopā pieteikušies: 1066



Mulgi