Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte
Bigbank Skrien Latvija 2018
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Valmieras maratons | Saraksts

Valmiera, Maratons 42,195 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Inte ViestursVMJelgava
2.  Jansone IlzeSM40Ādaži
3.  Lērme RitvarsVM40M 42
Amsterdam
4.  Medeikis AlgirdasVMBegimo klubas
Šiauliai
5.  Veics RobertsVMRīga
6.  Vernera JustīneSMRīga

Valmiera, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baltais MārisV60VSK Noskrien
Ogre
2.  Belousovs VadimsVRīga
3.  Dzirvinskis GintarsV40Valdemārpils
4.  Lērme GunitaS40M42
Valmiera
5.  Lērme HenrijsVM42
Valmiera
6.  Pētersons JurisV40Bez cīņas nav uzvaras
Rūjiena
7.  Verza AndrejsVVSK Noskrien
Ādaži

Valmiera, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ciukmacis AldisVN50Rēzeknes novads
Rēzekne
2.  Eškins IvarsVN50BE44
Valmiera
3.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
4.  Suseja RutaSN40Rēzekne
5.  Susejs DainisVN40Rēzeknes tehnikums
Rēzekne
6.  Susejs RenārsVNJRēzekne
7.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
8.  Turka OdetaSN50Taka TOK
Kuldiga
9.  Turks JānisVN60TAKA TOK
Kuldīga

Valmiera, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
2.  Blinovs EdgarsVTRēzeknes novads
Rēzekne
3.  Brīdaks GatisVTValmiera
4.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
5.  Kukaine TīnaSTBRīga
6.  Ozoliņš AnsisVTLSC
Rīga
7.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
8.  Supe DanielaSTBSupes dzimta
Valmiera
9.  Supe JānisVTSupes dzimta
Valmiera
10.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
11.Zariņš RaivisVTSporta klubs Talavas Nedzirdīgo Sports
Mazsalaca

Valmiera, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils

Valmiera, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Brīdaka ElīzaSB2Valmiera
2.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
3.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
4.  Gudēvics MārcisVB2VSK Noskrien
Jelgava
5.  Supe EvelīnaSB3Supes dzimta
Valmiera
6.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
7.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
8.  Zālītis JānisVB1Rīga
9.  Zolmanis RitvarsVB2PII
Valmiera

Kopā pieteikušies: 43