Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

2018 Riga ETU Triathlon Junior European Cup, Rīgas triatlons | Saraksts

0,1km + 5km + 1km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baltpurviņa RūtaF9Salaspils
2.  Barinovs ValērijsM11Silene
Daugavpils nov. c.Silene
3.Bindasava IrynaF11MogilevTriathlonTeam
Mogilev
4.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
5.Dolgovs DanielsM9AQUATICS
Dobele
6.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
7.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
8.  Joja KristapsM11AQUATICS
Dobele
9.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
10.Kenstavicius KristupasM11TPK Ruoniai
Vilnius
11.  Kirilka KārlisM11AQUATICS
Dobele
12.  Kurošs GuntisM11DTC Jaunība
Daugavpils
13.  Limanāne LuīzeF9AQUATICS
Dobele
14.  Matusevičs TomassM11Rīga
15.  Meijers MiksM11-
-
16.  Mõtsnik KirkeF1121cc Triathlon club
Tallinn
17.Nasekin AlexanderM9Moscow
18.  Ozoliņš Artūrs-RičardsM9AQUATICS
Dobele
19.  Pikšēns EvertsM9Mārupes vdskl.
Mārupes nov.
20.Plytnykaite SmilteF11TPK Ruoniai
Nemencine
21.Ruus Mikk-MihkelM9Ujumise Spordiklubi
Tartu
22.Sapo LuisM9Bielefeld
23.  Siimar Mirtel-MadlenF1121CC Triathlon club
Tallinn
24.  Sinevich TsikhanM11TRI.by
Minsk
25.Sulaine NadeždaF9DTC Jaunība
Daugavpils
26.  Teder ChristineF11Tartu Ujumisklubi
Tartu
27.Teder RoobertM9Tartu Ujumisklubi
Tartu
28.Teder SanderM9Tartu Ujumisklubi
Tartu
29.Ulasavets YahorM11MogilevTriathlonTeam
Mogilev
30.Vaisma EmiliF11Pärnu
31.Vaisma VictoriaF9Pärnu
32.  Veģeris AkselsM11Sigulda
Sigulda
33.  Žigarkovs SebastiansM11DTC Jaunība
Daugavpils

0,350km + 12km + 3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramov OriM17Jeruzaleme
2.Akopjana KarinaFO (tautas klase)Temptraining.ru
Rīga
3.  Akula AleksandrsM13DTC Jaunība
Daugavpils
4.  Aleksejevs ElijsM13AQUATICS
Dobele
5.  Aleksejevs MārtiņšMO (tautas klase)Tavs Pirmais Triatlons
Rīga
6.Aliaksandr ZhukavenM17Minsk
7.  Ausiannikau DzmitryM17MogilevTriathlonTeam
Mogilev
8.  Avnion NetaF15Roadrunner
Jeruzaleme
9.  Bakanovs AleksejsMO (tautas klase)Zoorbagan
Rīga
10.Balakleite GunaFO (tautas klase)Riga
11.  Barzdenyte DeimanteF13Panevežys triathlon club
Panevezys
12.  Belajevs IljaMO (tautas klase)Zoorbagan
Riga
13.  Beļskis ZenonsM17Zoorbagan
Rīga
14.Berjoza AleksejsMO (tautas klase)Rīga
15.Bērziņš MairisM17Valmieras BJSS
Valmiera
16.Bilevica DarijaF15DTC Jaunība
Daugavpils
17.  Birin EvgeniyMO (tautas klase)Zoorbagan
Rīga
18.  Bondarchuk IvanM13TABASALU TRIATLONIKLUBI
TABASALU, ESTONIA
19.  Bondarchuk JelenaFO (tautas klase)TABASALU TRIATLONIKLUBI
TABASALU, ESTONIA
20.  Bondarchuk LeonidMO (tautas klase)TABASALU TRIATLONIKLUBI
TABASALU, ESTONIA
21.  Bondarchuk MariaF17TABASALU TRIATLONIKLUBI
TABASALU, ESTONIA
22.  Bruņiniece AlvīneF19Valmieras BJSS
Valmiera
23.  Bukavets AnatoliM13TRI-O
VITEBSK
24.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
25.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
26.Buna IlzeFO (tautas klase)Rīga
27.  Bunkovskis RihardsM13Ogre
28.  Celma IneseFO (tautas klase)Tavs Pirmais Triatlons
Rīga
29.  Čiževskis AleksejsMO (tautas klase)SPARTA LATVIJA
RĪGA
30.  Čuvailovs AleksejsMO (tautas klase)SPORTLAND
Rīga
31.  Čužmarjovs AleksandrsMO (tautas klase)Zoorbagan
Jurmala
32.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
33.Dapkus PijusM15Lietuva
Panevezys
34.Daraskeviciute KotrynaFO (tautas klase)Panevezio triatlono klubas
Panevezys
35.  Debi Amit-AvrahamM13Jeruzaleme
36.Dedovich AlexanderM15Novick Cardiac Alliance
Minsk
37.  Deičmane JustīneFO (tautas klase)Tavs Pirmais Triatlons
Valmiera
38.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
39.  Dūzis ViestursM19AQUATICS
Dobele
40.  Dzērve KasparsMO (tautas klase)Riga
41.  Eihmane LindaF15AQUATICS
Dobele
42.  Fortiņš GuntisMO (tautas klase)Riga
43.Francis MatīssMO (tautas klase)Franči
Rīga
44.Fredriksson JohanM15Triathlon Vantaa
Vantaa
45.  Freiberga GitaFO (tautas klase)Aquatics
Dobele
46.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
47.  Gailītis MareksMO (tautas klase)Ikšķile
48.  Ginters EduardsMO (tautas klase)Zoorbagan
Riga
49.Haradzetski KirylM15TRI.by
Minsk
50.  Horužonoks EdgarsM19BJC Jaunība
Daugavpils
51.  Ivanāne ZaneFO (tautas klase)Tavs Pirmais Triatlons
Jaunmārupe
52.  Janovičs Niks-AkselsM13AQUATICS
Dobele
53.Jarockis AleksisMO (tautas klase)Rīga
54.  Jaudzems EdvīnsMO (tautas klase)SPORTLAND
Rīga
55.  Joon-David TamaraF17Jeruzaleme
56.  Juozas-Kieras JuozasM70TSK
Vilnius
57.  Jurgensons Matīss-TomsM15FILTER
Ogre
58.  Kaego TrevorM1321CC Triatloniklubi/Tallinn
Tallin
59.Kalistratova AleksandraFO (tautas klase)Moscow
60.Kalniņa LieneF17Valmieras BJSS
Valmiera
61.  Karulis JurģisMO (tautas klase)Grobiņas pedālis
Grobiņa
62.  Kaspi DoronM15Roadrunner
Jeruzaleme
63.  Kieras JuozasM70TSK Darna
Vilnius
64.  Kivlāns MaksimsMO (tautas klase)Rīga
65.Kybar JohannaF13Lahte
66.  Kochetkovs VjacheslavsMO (tautas klase)Zoorbagan
Rīga
67.  Kokorevičs EdgarsMO (tautas klase)KOKO team
Valmiera
68.  Korbs Ernests-JānisM13SK 3K Rīga
Rīga
69.  Kornijenko SandisM15DTC Jaunība
daugavpils
70.  Krjačko KonstantīnsMO (tautas klase)Tavs Pirmais Triatlons
Rīga
71.  Kübar MartaF13SK Raudmees
Pärnu
72.  Kübar PaulaF17SK Raudmees
Pärnu
73.Kukes TimursM13Riga
74.Kuliashou YaraslauM15MogilevTriathlonTeam
Mogilev
75.Kuroša LīgaF13DTC Jaunība
Daugavpils
76.  Kuzins ArtjomsM19Jelgava
Jelgava
77.  Langins NormundsMO (tautas klase)VSK Noskrien
Rīga
78.  Lejnieks VoldemārsMO (tautas klase)Rīga
79.  Lelle RagnarM17Raudmees SK
Pärnu
80.  Lelle RaileenF17Raudmees SK
Pärnu
81.  Lerer YaliF15Jeruzaleme
82.  Liepa ArtūrsM15Carnikavas sporta centrs
Kalngale
83.  Limanāns AndrisMO (tautas klase)Aquatics
Dobele
84.  Lipskis EduardsMO (tautas klase)Rīga
85.  Lujāns EdgarsMO (tautas klase)Tavs Pirmais Triatlons / Labi būs!
Bauska
86.  Luksyte KarolinaF19Panevežys triathlon club
Panevezys
87.  Lukševica AntraFO (tautas klase)VSK Noskrien
Rīga
88.  Ļehkoduhs PāvelsMO (tautas klase)Zoorbagan
Riga
89.  Makstenieks AivarsM19Valmieras BJSS
Valmiera
90.Malinen TeppoM17Helsinki Triathlon
Helsinki
91.  Minajevs SergejsMO (tautas klase)ZOORBAGAN
Riga
92.Minich YevaF17Tri.by
Minsk
93.  Mõtsnik Hanna-MarleenF1321 cc Triathlon Club
Tallinn
94.  Muceniece ZaneFO (tautas klase)Izturība
Ikšķile
95.Nagliņa IevaFO (tautas klase)Rīga
96.Narkunaite UneF19Lietuva
Panevezys
97.  Nikels EdgarsMO (tautas klase)Virsotne/MARMOT
Rīga
98.Oselskis StefansM17Ulbroka
99.  Ozols MārisMO (tautas klase)Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Rīga
100.Paurite UgneF15Lietuva
Panevezys
101.  Peisach AdiM15Jeruzaleme
102.  Plakanis JānisMO (tautas klase)Daugmale
103.Podolsky DaniilM17Mogilev Triathlon Team
Mogilev
104.Priedola TerēzeF15Filter
Jūrmala
105.Priščepovs DenissMO (tautas klase)Zoorbagan
Riga
106.Prokopavicius LukasM17Lietuva
Panevezys
107.  Promnick OrieM19Jeruzaleme
108.  Proščinko DanilaM15DTC
Daugavpils
109.  Prudnikov AlexanderMO (tautas klase)Zoorbagan
Riga
110.  Putniņa LaumaFO (tautas klase)Tavs Pirmais Triatlons
Rīga
111.Rasva GregorM13AUDENTES
Estonia
112.Reinmagi OliverMO (tautas klase)Tartu
113.Reisas ZigmasM13TPK Ruoniai
Vilnius
114.Reisners JurijsMO (tautas klase)Zoorbagan
Jūrmala
115.  Riekstiņš EdgarsMO (tautas klase)Rīga
116.  Rimkus KristupasM15Panevežys triathlon club
Panevezys
117.  Rukosujevs AleksandrsMO (tautas klase)DTC
Daugavpils
118.Ruus Mari-MaiF15Ujumise Spordiklubi
Tartu
119.Sakalys LinasM13TPK Ruoniai
Vilnius
120.Sapo InnaFO (tautas klase)Olaine
121.Sapryka AliaksandrM13MogilevTriathlonTeam
Mogilev
122.  Savitsch Grete-MariaF15Tabasalu Triatloniklubi
Tabasalu
123.  Siliņa LindaF17AQUATICS
Dobele
124.Silivonchyk AnastasiyaF15TRI.by
Minsk
125.  Sinevich AlinaF15tri.by
Minsk
126.  Skadiņa LienaFO (tautas klase)Māsiņas Krāsiņas
Riga
127.Sniukstaite BrigitaF15Lietuva
Panevezys
128.  Spiridovska DiānaFO (tautas klase)RPP MTB
Rīga
129.Steponenaite EmileF15TPK Ruoniai
Vilnius
130.  Suharževskis MatvejsM17Piramida Triathlon
Valmiera
131.Šafirova AnnaFO (tautas klase)Rīga
132.  Tagel IlmarM70TriSmile
Põlva
133.  Teder AnetteF13Tartu Ujumisklubi
Tartu
134.Tišanovs UldisMO (tautas klase)Rīga
135.Tsikhanava LizavetaF13MogilevTriathlonTeam
Mogilev
136.Uladzislau ZinovichM15Minsk
137.  Umanskis OlegsMO (tautas klase)Zoorbagan
Riga
138.  Urmans KalvisMO (tautas klase)Rīga
139.Valujeva ViktorijaFO (tautas klase)Rīga
140.  Värik Hanna-LiisaF13Tabasalu TK
Tabasalu
141.  Veģeris AinārsMO (tautas klase)Sigulda
Sigulda
142.  Veģeris FrancisM15Sigulda
Sigulda
143.  Veģeris MaksisM15Sigulda
Sigulda
144.Veider AnnoMO (tautas klase)Tartu
145.Veider KarolinF13Tartu
146.Veinberga IlianaFO (tautas klase)Rīga
147.  Velika UnaF15DTC
Daugavpils
148.  Verdenhofa ŠarloteF13Salaspils
149.  Vinciūnaitė BeatričėF15Lietuva
Panevezys
150.  Viršilaitė KristinaFO (tautas klase)TK Pajūris
Klaipėda
151.  Vistiņš RalfsM13AQUATICS
Dobele
152.Voitovs Antons-VoitovsMO (tautas klase)Riga
153.Zalimas AndriusMO (tautas klase)TK Pajuris
Klaipeda
154.  Zeidaks KārlisM13Rīga
155.  Zelčs RaimondsMO (tautas klase)Carnikava
156.  Zelčs RomualdsMO (tautas klase)Carnikava
157.  Zichlinsky AmitF15Jeruzaleme
158.Zīvarts DāvisM15Rīgā
159.Zukas NikitaM13TPK Ruoniai
Vilnius
160.Zvirgzdins ImantsMO (tautas klase)Riga
161.  Žeiers JorensM17Rīga
162.  Živs OlegsMO (tautas klase)Zoorbagan
Jūrmala

0,750km + 20km + 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akmans GuntarsM30Ozolnieki
2.  Apkalns KārlisM40Tavs Pirmais Triatlons
Rīga
3.  Augustiņš EdgarsM20Tavs Pirmais Triatlons
Rīga
4.  Bajārs MatīssM20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
5.  Baltriukaite IevaF30TK Pajuris
Klaipeda
6.Bertmanis EdžusM30Rīga
7.Berzins DainisM30Rīga
8.  Boiko KirilsM30Temtraining.ru
Riga
9.  Broka BaibaF40Latvijas Biatlona federācija
Rīga
10.  Bukavets AnatolM60Triton
Vitebsk
11.  Buravcovs KonstantīnsM30Rīga
12.  Cibuļskis ŽanisM30Rīga
13.  Čaiba RihardsM20Tavs Pirmais Triatlons
Ķekava
14.Dedzis ArtūrsM30Pulsaar
Riga
15.  Drāke RobertsM60NBS NAA
Rīga
16.  Egle EdgarsM30BKUS / BSF
Ādaži
17.  Fedosejevs JurijsM30Mevi Gym
Riga
18.  Gabrāns ValdisM30Tavs Pirmais Triatlons
Rīga
19.  Gediņš MārcisM30Tērvete
Tērvete
20.  Gorba DenissM40LSC/tripower.lv
Riga
21.  Grencbergs ArvisM30SK Tērauds
Rīga
22.  Gutkina JanaF30Zoorbagan
Mārupe
23.  Ivanovs IngvarsM30DTC Jaunība
Daugavpils
24.  Jaunzems RobertsM30SportVIBE
Rīga
25.  Jodko DmitrijsM30Rīga
26.Jundas Kadri-AnnF40Kadrina
27.  Kachan OlegM30Moscow
28.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
29.  Katlapa LindaF40Sigulda
Sigulda
30.  Kiesners KasparsM30SPORTLAND
Jelgava
31.  Kolomicevs SergejsM30LEPSKY TRI COACHING
Riga
32.  Kovaļevskis LinardsM50Rīga
33.  Krūmiņa AnastasijaF20BeloCyclingProject
Rīga
34.Kundziņš OskarsM30Rīga
35.Kuznetsov SergeyM40temptraining.ru
Moscow
36.  Kvasovs KonstantinsM30Riga
37.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
38.Laikov IgorM40personally
Minsk
39.  Lebedeva AnitaF20Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Daugavpils
40.  Leitāns TonijsM40Aquatics
Dobele
41.  Lepskiy AlexanderM50LEPSKY TRI COACHING
Riga
42.  Liepa MārisM40Carnikavas sporta centrs
Kalngale
43.Livdāns AustrisM20cepucepu
Rīga
44.  Ločmelis KristsM40Rīga
45.  Ločmelis-Suruda ĢirtsM20Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Rīga
46.  Luksha TatsianaF20Belarusian Triathlon Federation
Minsk
47.  Marnauza MārtiņšM30Rīga
48.Masaļskis VladislavsM30LEPSKY TRI COACHING
Riga
49.Matveyenka AndreiM40Altius
Rechitsa
50.Mishchenko NikitaM30Riga
51.  Mõtsnik KülliF4021cc Triathlon Club
Tallinn
52.Ozerskis DenissM30Rīga
53.  Ozola LāsmaF20Nacionālā Aizsardzības akdēmija
Rīga
54.  Pedčenko ViktorsM30Rīga
55.  Perunovs JurisM40Zoorbagan
Ventspils
56.  Pikšēns TomsM50Mārupe
57.Pille NurmisF50Tallinn
58.  Ponomarenko AndrisM30Tavs Pirmais Triatlons
Rīga
59.  Postalovskis KirilsM40Rīga
60.Priedīts MatīssM20Saulkrasti
61.  Pūce IevaF40Tavs Pirmais Triatlons
Rīga
62.  Pumputis TitasM20Panevežys triathlon club
Panevėžys
63.Rasjuks VladimirsM30Rīga
64.  Reveliņš UģisM40Ogre
65.  Riekstiņš ArtūrsM30Tavs Pirmais Triatlons
Rīga
66.  Riekstiņš EdgarsM30Dobeles novads Bēne
67.  Rieksts JānisM40Rīga
68.Robertson-Jones MarlaF40Pinki
69.  Robļevskis UldisM30Tavs Pirmais Triatlons
Ogre
70.  Runov SergeiM30Saint-Petersburg
71.  Semashka HenadziM20Belarussian Triathlon Federation
Minsk
72.  Semenenko IljaM30GO! Team Riga
Riga
73.  Siimar SvenM5021CC Triathlon club
Tallinn
74.  Sisolatins ArtursM30BeloCyclingProject
Rīga
75.  Smalkais MārcisM20Mazsalaca
76.  Snipke PaulisM30Tavs Pirmais Triatlons
Rīga
77.  Sprūdžs UģisM60Oak Park
78.Steponavicius KestutisM30TPK Ruoniai
Vilnius
79.  Šantira KarolīnaF30Lepsky Tri Coaching
Rīga
80.  Tabeļevs MihailsM30Rīga
81.  Tattar AveliF20TriSmile
Valga
82.  Tattar KajaF40TriSmile
Valga
83.  Trepp JanekM40ESTONIA
Rakvere
84.Uselis DomasM40Trigo
Riga
85.  Ušpelis KasparsM30Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Ogre
86.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
87.Vain AinoF50Pärnu
88.  Vaisma AnneF40Pärnu
89.  Vaivars UģisM40Liepāja
90.  Verdenhofs AtisM30Salaspils
91.  Vidovskis JānisM50Mazsalaca
92.Volkovs IgorsM20Riga
93.  Zarakovskis EgilsM40Rīga
94.  Zariņš ArvīdsM20Reir Dobele
Dobele
95.  Zemītis KasparsM30Rīga
96.  Zīriuse IntaF30VSK Noskrien / Salacgrīvas novads
Salacgrīva
97.  Zivarts SandisM40LATVIJAS GAISA SATIKSME
RĪGA
98.  Žunda VjačeslavsM40Riga
Riga

Kopā pieteikušies: 293



Jauktā stafete (MIX)

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Jauktās bremzes1. Elizabete Neimiševa
2. Haralds Krievs
3. Aleksandrs Bodiļevs
2EVELO TEAM1. Ivo Viļumovs
2. Karīna Vārna
3. Luīze Kuzmina
3Cheeseburgers atgriežas1. Elīna-Sanda Zaķe
2. Emīls Ribaks
3. Gints Skroderis
4Gulbīti, gulbīti, kustini prātiņu1. Māris Baranovskis
2. Alvis Makejevs
3. Liene Baranovska
5LatSwimShop.com1. Patrīcija-Agnese Ozola
2. Toms Āboliņš
3. Artūrs Kalnups
6Cedrus Tropos Racing Triathlon Team1. Didzis Andersons
2. Marita Johansena
3. Māris Egle
7Latvijas Nacionālā bibliotēka1. Artūrs Rukkalns
2. Matīss Brikulis
3. Anda Baklāne
8Rīgas Brīvostas pārvalde1. Dagnis Jurgelāns
2. Lita Bauere
3. Klinta Lauska
9DPD Latvija1. Pēteris Bērziņš
2. Dace Vilgerte
3. Ivo Rudinskis
Kopā komandas: 9

Sieviešu stafete

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Just4health1. Zoja Nesterova
2. Zane Jakobsone
3. Margarita Meļņikova
Kopā komandas: 1

Vīriešu stafete

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1DEAC1. Arvis Birkmanis
2. Artis Šteinerts
3. Aldis Kešāns
244+1. Andris Kmins
2. Dinārs Lubiņš
3. Arnis Bērziņš
3NEIRO1. Bruno Ivzans
2. Andrejs Arājs
3. Raimonds Arājs
4Nacionālā Aizsardzības akadēmija1. Arturs Hofmanis
2. Edgars Erts
3. Artis Maksims
5Master Sales1. Lauris Biksāns
2. Daniels Bērziņš
3. Jānis Goža
Kopā komandas: 5
Valmieras maratons 2018