Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Jēkabpils Krostriatlons, Latvijas kauss | Saraksts

0,10km +4km+1km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Barinovs ValerijsM11DTC Jaunība
Daugavpils nov. p.Silene
2.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
3.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
4.  Kurošs GuntisM11DTC Jaunība
Daugavpils
5.Ļedovskoj DairisM11DTC Jaunība
Daugavpils
6.  Meijers MiksM11-
-
7.  Pikšēns EvertsM9Mārupes vdskl.
Mārupes nov.
8.  Saukāne Tīna-LuīzeF11Ikšķile
9.Skrinda LinardsM11DTC Jaunība
Daugavpils
10.Sulaine NadeždaF9DTC Jaunība
Daugavpils

0,25km + 15km + 2.5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akula AleksandrsM13DTC Jaunība
Daugavpils
2.Avotiņš AigarsMO (tautas klase)Stopiņi Velo
Stopiņu novads
3.Bilevica DarijaF15DTC Jaunība
Daugavpils
4.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
5.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
6.  Grandāns RamiroMO (tautas klase)Jēkabpils
Jēkabpils
7.Kukes TimursM13Riga
8.  Kuraša LigaF13DTC Jaunība
Daugavpils
9.Latsone PaulīnaFO (tautas klase)Valmiera
10.Lūriņš HaraldsMO (tautas klase)DTC Jaunība
Daugavpils
11.  Macuks AnatolijsMO (tautas klase)Jēkabpils sporta centrs/Nike /Valsts policija
Jēkabpils
12.  Meļņikova MargaritaFO (tautas klase)Just4health
Rīga
13.Morozs RolandsM15DTC Jaunība
Daugavpils
14.Pildika NatalijaFO (tautas klase)DTC Jaunība
Daugavpils
15.Priedola TerēzeF15FILTER
Jūrmala
16.Rogale AijaF50Jēkabpils
Jēkabpils
17.  Rožkalne DiānaFO (tautas klase)Filter
Rīga
18.  Salmane LīgaFO (tautas klase)Sporta klubs WENDI
Rauna
19.  Spiridovska DiānaFO (tautas klase)RPP MTB
Rīga
20.  Staģīte DaceF60JĒKABPILS SPORTA CENTRS
JĒKABPILS
21.  Treiguts ĢircMO (tautas klase)FILTER
Rīga
22.  Velika UnaF15DTC
Daugavpils
23.  Zariņš ReinisMO (tautas klase)Rīga

0,5km + 22km + 6km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Azarevičs AleksandrsM60LSC
Riga
2.Berzins DainisMRiga
3.  Drāke RobertsM60NBS NAA
Rīga
4.  Gajevskis ArtjomsM19DTC Jaunība
Daugavpils
5.  Gajevskis VjačeslavsM50DTC Jaunība
Daugavpils
6.  Grodnis JurisM50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
7.  Horužonoks EdgarsM19BJC Jaunība
Daugavpils
8.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
9.Kārkliņa ZandaF40Jēkabpils
Jēkabpils
10.  Leitāne DanielaF19AQUATICS
Dobele
11.  Leitāne EvitaF40AQUATICS
Dobele
12.Lūsis-Grīnberga EstereFTrigo
Rīga
13.  Mežulis AnsisM40Jūrmalas skrējēju klubs
Jūrmala
14.  Nudiens IvarsMVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
15.  Pikšēns TomsM50Mārupe
16.  Pīnups MārcisM19DTC Jaunība
Aglona
17.  Poplavskis AleksandrsM50Preiļi
18.  Saukāns DainisM40Ikšķile
19.  Seškens LeonsM60Baltic Block
Madona
20.  Sprukts ArtūrsMDTC Jaunība
Daugavpils
21.  Šipkovs AgrisM40FILTER
Jūrmala
22.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
23.  Vertuls IvarsMRīga
24.  Vidovskis JānisM50Mazsalaca

Kopā pieteikušies: 57