Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Valmieras maratons | Saraksts

Valmiera, 42,195km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abromaityte-Šmaiže LinaSM40Inžinerija
Vilnius
2.  Dāvidsons ImantsVM40VUGD DEPO
Aloja
3.  Dāvidsons IvarsVM40ALOJA
Aloja
4.  Dille ZaneSM40Noskrien Cēsis
Cēsis
5.  Dzintars KasparsVM40FK BANDAVA
Priekule
6.  Ekholm ElmarVM50Laguja
7.  Freibergs MārtiņšVMVSK Noskrien
Rīga
8.  Gržibovskis EdmundsVM50VSK Noskrien
Kākciems
9.  Gržibovskis RaitisVMVSK Noskrien
Rīga
10.  Ielejs KārlisVM40VSK Noskrien
Rīga
11.  Jansone IlzeSM40Ādaži
12.  Kalniņa LieneSMSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
13.  Kārkliņš MārcisVMSasodīti labs grāmatvedis
Kocēnu novads
14.  Mackēvičs MārtiņšVMRīga
15.  Pētersons JurisVM40Rūjiena
16.  Roga AntraSM40Zoorbagan
Baltezers
17.Skiruk YuliyaSMPolotsk
18.  Šmaižys ValdasVM40INŽINERIJA
Vilnius
19.  Ūdris ArneVM40100KM
RĪGA
20.  Vaidelinskiene KristinaSMBėgimo klubas
Šiauliai

Valmiera, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andersone AnitaSRīga
2.  Else AsnateSMazsalaca
3.Erne KatrīnaS.Rīga
4.  Gaidule AliseSPrintful
Rīga
5.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
6.  Kristapsons DēvidsVĀtrie vilki
Mežezeri
7.  Kristapsons GundarsV40Ātrie vilki
Mežezeri
8.  Krūmiņš GuntisV40ALOJA
Aloja
9.  Lazda MadaraSRanka
10.  Liepiņš VilnisV60individuāli
Carnikava
11.  Maksimenko MihailsV60Valmieras vieglatletikas klubs
Valmiera
12.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
13.  Pranaitis SigitasVNa, pagauk!
Vilnius
14.Rakšte LīgaSRīga
15.  Redisons JurisV40FOLKMAŅI
Tērvete
16.Seikins SergejsVRiga
17.  Smilga KasparsVSia Cartiero
Rīga
18.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
19.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
20.  Vējiņš AndrisVRīga
21.  Vilks JurijsV40Riga
22.  Vītoliņš JānisVPaskriesim
Rīga
23.  Zariņš GuntarsV60individuāli
Priekuļu novads

Valmiera, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Adahovskis VentsVN20Rīga
2.  Bērziņs EndijsVN20Valmiera
3.Betaks KasparsVN20SŪT (Sports, Ūdens, Tēja)
Mazsalaca
4.  Bitters ArtūrsVN20Salacgrīvas nov.
5.  Bružāns JānisVN30Rīga
6.  Gončarova DiānaSN20Adaži
7.  Grāvītis EdgarsVNJ.Baldone
8.  Jetušenko TatjanaVN40Aizkraukle
9.  Kalējs ZigmārsVN30Valmiera
10.  Kauliņa EvaSN20Smiltene
11.  Kerliņš KentsVN30Cēsis
12.  Komarovs KristersVN20Printful
Rīga
13.  Lapkovska OksanaSN30Rīga
14.  Laurena LieneSN30Smiltene
15.  Lobuzovs EgilsVN20Cēsis
16.  Malējs AndisVN40TRX CĒSIS
Cēsis
17.Marhileviča SanitaSN40Jelgava
18.  Medveckis MārtiņšVN20Rīga
19.  Mergina KristīneSN30Valmiera
20.  Mihailovs VladimirsVN30Cēsis
21.  Miķelsons AgrisVN50Smiltene
22.  Obuhova NadeždaSN50Ropažu nov.
23.Olte BaibaSN20Printful
Rīga
24.  Petrovs AeksandrsVN30Rīga
25.Platniece-Bružāne IlzeSN20Valmiera
26.  Ponomarenko VladislavVN60Gulbene
27.  Purvīte ArtaSN30Rīga
28.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
29.  Reinfelds KārlisVN30Rīga
30.  Rēķis DanielsVN30Rīgas satiksme
Rīga
31.  Rinmanis JānisVN30Valmiera
32.  Rozentāls KristapsVN30Rīga
33.  Rustamovs EmīlsVNJ.Limbaži
34.  Ruttulis MārtiņšVN30Rīga
35.Sarguns DzintarsVN30Printful
Rīga
36.  Siliņš EdijsVN40Madona
37.  Straume DzintraSN50Valmiera
38.  Šļaukstiņš Kārlis-JurģisVN20Staicele
39.  Štrāla LailaSN20Limbaži
40.Štrauss IvarsVN30Jelgava
41.  Tēta SolvitaSN30Printful
Rīga
42.  Tiltiņš AtisVN20Cēsis
43.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
44.  Urbāne IlzeSN50Rīga
45.  Veļķe VilnisVN60Alūksne
Alūksne
46.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
47.  Vilšķērsts MārisVN20Madona
48.  Vītols ValdisVN20ZIBSNIS
Valmiera
49.  Zlaugotne LīgaSNJ.Staicele
50.Žīgure AnnaSN30Gulbene

Valmiera, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MareksVTAValka
2.  Akmentiņa InaSTValmiera
3.  Akmentiņš IlmārsVTValka
4.  Akmins JānisVTSmiltene
5.  Aleksandrovs AleksejsVTValka
6.  Anžjāne ZaneSTAMadona
7.  Apšancs VoldemārsVTASigulda
8.  Arnolds KasparsVTSmiltene
9.  Ašmanis ReinisVTCēsis
10.  Auškāpa AuceSTRubene
11.  Balode KerlīnaSTBValmiera
12.  Balode ZaneSTValmiera
13.  Bambulis RalfsVTAGulbene
14.  Bauere LieneSTRīga
15.  Bauere LīgaSTValmiera
16.  Berke IlonaSTValga
17.Bērziņa ArtaSTBCēsis
18.  Bērziņš Gustavs-AdriansVTBRīga
19.  Bērzkalns AinārsVTCēsis
20.  Bluķe MadaraSTValmiera
21.  Brūvere LauraSTAValmiera
22.  Caune AigaSTRūjiena
23.  Ceiruļs SandrisVTRēzekne
24.Cekula ZandaSTValka
25.  Ciršs AndrisVTValmiera
26.  Čepulis EduardsVTBValmiera
27.  Črpule SanitaSTValmiera
28.  Dainis IlmārsVTValmiera
29.  Dreimanis KārlisVTRīga
30.  Drille LinsijaSTMatīšu pag.
31.  Dūcis DāvisVTCēsis
32.  Dulbe DāvidsVTValka
33.  Einbergs OskarsVTBValmiera
34.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
35.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
36.  Fabiāns PēterisVTSmiltene
37.  Freimanis GunārsVTBValmiera
38.  Gastra ElmārsVTLimbaži
39.  Glazkina LolitaSTRīga
40.Grebeško VladislavsVTRīgas satiksme
Rīga
41.  Gredzena Nadīna-LīgaSTKocēni
42.  Grīnbergs AnsisVTBRīga
43.  Groševs EduardsVTBGulbene
44.  Grunckis ErlensVTOgre
45.  Habermanis EduardsVTARīga
46.  Haka OlitaSTSmiltene
47.  Haks ElvijsVTSmiltene
48.  Hitrovs MatīssVTVijciems
49.  Hvorova VeronikaSTValmiera
50.  Yessengulov YerkebulanVTRīga
51.  Jakimoviča RebekaSTRīga
52.  Jēkabsons MārtiņšVTValmiera
53.  Karpika LuīzeSTBValmiera
54.  Kleins JānisVTCēsis
55.  Kļaviņa Monika-LuīzeSTASaulkrasti
56.  Kozlovs AleksejsVTBRīga
57.  Krauja EmīlsVTAValmiera
58.  Krišjāne GintaSTValka
59.  Kroičs ReinisVTValmiera
60.  Kronberga EstereSTBRīga
61.  Krumholce AlvīneVTAValmiera
62.  Krusta VitaSTTrikātas Bomonts
Valmiera
63.  Krūze SantaSTCēsis
64.  Krūzenberga RūtaSTBValmiera
65.  Kubliņa AļonaSTValka
66.  Kubliņš AlvisVTValka
67.  Kučerova EvitaSTvsk noskrien
Rīga / Ventspils
68.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
69.  Kundziņš RalfsVTAropaži
70.  Ķelpiņa SāraSTBCēsis
71.  Liepiņa InāraSTTrikāta
72.  Liepiņš EndijsVTALimbaži
73.  Liepiņš KasparsVTBCēsis
74.  Lismane IlzeSTLimbaži
75.  Litiņa LoteSTBValmiera
76.  Makedons RostislavsVTBRīga
77.  Marksa SabīneSTASmiltene
78.  Matuka AliseSTVijciems
79.  Māziņa LindaSTValmiera
80.  Medne IlzeSTValmiera
81.  Megnis UldisVTSmiltene
82.  Melece GuntaSTAloja
83.  Metuzāle IngaSTValmiera
84.  Miķelsons JorensVTBSmiltene
85.  Miška RaimondsVTStrenči
86.  Muižniece SantaSTSmiltene
87.  Muižnieks JānisVTValmiera
88.  Mūrniece BaibaSTValmiera
89.  Neilande KristīneSTRīga
90.  Nīmanis PēterisVTSmiltene
91.  Novikss AlekssVTValmiera
92.  Ņesvetajeva LiānaSTBRīga
93.  Ņikitins RenātsVTRīgas Satiksme
Rīga
94.  Osis AivisVTTaurene
95.  Osis RitvarsVTValmiera
96.  Ozola GunaSTSmiltene
97.  Ozolovs KristapsVTBValmiera
98.  Ozols GintersVTValmiera
99.  Paegle AmandaSTATrikāta
100.  Palsa MareksVTStraupe
101.  Pavasare KristīneSTValmiera
102.  Petkēvica LiānaSTBValmiera
103.  Petkeviča PaulīnaSTBRīga
104.  Petraško IngaSTValmiera
105.  Petrovs GintersVTStraupe
106.  Plijvnus GintsVTGulbene
107.  Plocāne KatrīnaSTBPriekuļi
108.  Priede AndraSTValmiera
109.  Puķītis KristersVTASigulda
110.  Pulberg EdgarVTTallin
111.  Putniņa BaibaSTValmiera
112.  Rakeckis JurisVTValmiera
113.Redisons TomassVTFOLKMAŅI
Ozolnieki
114.  Rencis AinārsVTAlūksne
115.  Rikveile IevaSTGulbene
116.  Roķis RaimondsVTCēsis
117.  Rozenbergs ArtūrsVTValmiera
118.  Rutucis IngusVTValmiera
119.  Seņkovs KristapsVTAAlojas nov.
120.  Sinka SintijaSTSmiltene
121.  Skurjate JeļenaSTJēkabpils
122.  Sliņģis RičardsVTValmiera
123.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
124.  Sondors TomsVTAValmiera
125.  Spīgulis ArtisVTRīga
126.  Sproģe AnnijaSTBValmiera
127.  Stahovskis DenijsVTBValka
128.  Strauberga SigneSTLimbaži
129.  Sūna InetaSTValmiera
130.  Supe DanielaSTASupes dzimta
Valmiera
131.  Supe JānisVTSupes dzimta
Valmiera
132.  Šaicāns RudolfsVTGulbene
133.  Šneidere AijaSTValmiera
134.  Špehte EvelīnaSTBCēsis
135.  Šurigina DaceSTValmiera
136.  Temergs JānisVTAloja
137.  Tomsone SendijaSTRūjiena
138.  Treija SantijaSTValmiera
139.  Tropiņš EdijsVTMARATONA KLUBS
Dundaga
140.  Tuariņa Annija-AnnaSTBValmiera
141.  Ūbele IngunaSTSPORTLAND
Rīga
142.  Untāla SintijaSTCēsis
143.  Varesa DaigaSTValmiera
144.  Vasiļjeva SvetlanaSTRīgas Satiksme
Jelgava
145.  Vebruāle AmandaSTBGulbene
146.  Vigulis SandisVTCēsis
147.  Virse AgijaSTValmiera
148.  Virse LailaSTValmiera
149.Viškere DainuvīteSTValmiera
150.  Vizbulis AdriansVTBValmiera
151.  Volkovs NikolajsVTStrenči
152.  Volobujevs VitalijsVTSalaspils
153.  Začests ZigmundsVTGulbene
154.  Zaķe ŽanetaSTValmiera
155.  Zaķis ArtursVTAlūksne
156.  Zaļzirnis AivisVTRūjiena
157.  Zariņa AneteSTSmiltene
158.  Zariņa Annija-AnnaSTCēsis
159.  Zariņš OskarsVTSmiltene
160.  Zariņš RaivoVTBSmiltene
161.  Zeltiņš LaurisVTARP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
162.  Zemītis JēkabsVTBRūjienas nov.
163.  Zīle KlāvsVTABurtnieki
164.  Zilvere ZaneSTValmiera
165.  Zunda KristīneSTCēsis
166.  Zvaigzne IngaSTValmiera
167.  Žlabis Bernands-BrunoVTARīga
168.  Žoris AleksisVTBLimbaži

Valmiera, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Asne AirikaSNUJRīga
2.  Bračka SarmīteSNUJKocēni
3.  Brente-Brantiņa ZaneSNUJValmiera
4.  Celmiņa LarisaSNUJValmiera
5.  Gavariņa SandraSNUJCēsis
6.  Gorošņeva IngaSNUJMadona
7.  Gredzena AntraSNUJKocēni
8.  Guļāne IlzeSNUJValka
9.  Krastiņa IevaSNUJRīga
10.  Lukjanska Anna-ViktorijaSNUJPrintful
Rīga
11.  Megne IlzeVNUJSmiltene
12.  Pastars AndrisVNUJRūjiena
13.  Simtiņa MāraSNUJValka
14.  Smane GuntaSNUJValka
15.  Ulmanis IntarsVNUJSpriganie plāksteri
valmiera
16.  Vanaga DaceSNUJJelgava

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelis LaurisVB1Valmiera
2.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
TALSI
3.  Adata KrišsVB3Valmiera
4.  Aksenoks KristofersVB1Rīga
5.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
6.  Andžs TomsVB3Limbaži
7.  Arājuma Laura-KeitaSB4Valmiera
8.Astrausks RihardsVB1Individuāli
Grobiņa
9.  Atlācis JānisVB3Valmiera
10.  Babris JānisVB1Taurene
11.  Baklāne-Grīviņa Lote-AnnaSB1Cēsis
12.  Balode KeidijaSB2Valmiera
13.  Baumane PaulaSB1Valmiera
14.  Beleviča JeteSB1Ogre
15.Berga UndaSB3Saldus
16.  Bergholde PaulaSB2Kuldīga
Kuldīga
17.  Bidiņš RūdolfsVB3Rūjiena
18.  Biejukovs GļebsVB4Valmiera
19.  Bindže JānisVB3Valmiera
20.  Birimanis RobertsVB1Rūjiena
21.  Bišs RobertsVB2Valmiera
22.  Bižāne ČelsijaSB1Rīga
23.  Bižāne GabrielaSB2Rīga
24.  Brante KristaSB2Valmiera
25.  Brīvība RūdolfsVB1Cēsis
26.  Buža BeāteSB1Rīga
27.  Celmiņš KlāvsVB4Rūjiena
28.  Ciemiņa UnaSB1Limbaži
29.  Ciguze AivijaSB2ACDC
Valmiera
30.  Čečiņš EmīlsVB4Valmiera
31.  Črešnare EmilijaSB2Valmiera
32.  Čugunovs Martins-ArsensVB3Valmiera
33.  Dabenbergs Toms-RičardsVB3Valmiera
34.  Daine LinitaSB2Valmiera
35.  Daldere EstereSB4Jaunpiebalga
36.  Daļecka DārtaSB1Priekuļi
37.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
38.  Durtiņš PēterisVB4Valmiera
39.  Eglītis GustavsVB4Valmiera
40.  Eibelis MarkussVB1Limbaži
41.  Engers Daniels-KristiansVB1Valmiera
42.  Ērmanis Stefans-DidzisVB1Smiltene
43.  Federa PatrīcijaSB3Valmiera
44.  Fogels Gustavs-RegnārsVB3Valmiera
45.  Freimanis NikolassVB2Smiltene
46.  Frēlihs KristapsVB2Valmiera
47.  Gaidis BožensVB1Rēzekne
48.  Gaidis EdvardsVB2Rezekne
49.  Gailīte MelānijaSB1Rūjiena
50.  Germanis LeonsVB1Adaži
51.  Gilučs OliversVB1Rīga
52.  Gmizo MārtiņšVB2Valmiera
53.  Graumane AnnaSB3Sigulda
54.  Grīnberga GabrielaSB3Valmiera
55.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
56.  Grunckis GundarsVB4Valmiera
57.  Gustsons AlekssVB3Valka
58.  Gutāne SamantaSB4Gulbene
59.  Ģigulis JānisVB1Valmiera
60.  Haka TinaSB3Smiltene
61.  Haks TomassVB1Smiltene
62.  Hindhammer SofiaSB1Kristiansund
63.  Iļjina Ella-SendijaSB1Valmiera
64.Indrikovs KārlisVB3Nodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
65.  Ivanova JekaterinaSB4Rīga
66.  Ivanovs MareksVB3Valka
67.  Jakušonoka TatjanaSB1Krāslava
68.  Jansons Ričards-JānisVB4Valmiera
69.  Jaundzema Dārta-ElīzaSB4Labs starts
Rīga
70.  Jermacāns KristersVB3Valmiera
71.  Jurševska KatrīnaSB4Cēsis
72.  Kalniņa IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
73.  Kalniņš MārtiņšVB1Valmiera
74.  Karpovs EmīlsVB2Valka
75.  Kauliņš RihardsVB2Limbaži
76.  Klibiķis RodrigoVB2Gulbene
77.Klīve ErnestsVB2Jūrmala
78.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
79.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
80.  Koršenkova VeraSB4Rēzekne
81.Krūmiņa UnaSB4Valmiera
82.  Krūmkalns MarksVB1Limbaži
83.  Krūze KristersVB1Valmiera
84.  Kubliņa EmīlijaSB3Valka
85.  Kubuliņš EdžusVB3Rauna
86.  Kudurs ArtūrsVB1Valmiera
87.  Kurbatovs DaniilsVB4Valmiera
88.  Kursīte KristālaSB1Burtnieki
89.  Lauris JurisVB2Gulbene
90.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas maratona klubs
Sigulda
91.  Leikarts AdriansVB3Smiltenes B7SS
Smiltene
92.  Leimane SelindaSB2Valmiera
93.  Lejiņš JurģisVB1Trikāta
94.  Lejiņš LaurisVB2Cēsis
95.  Liepiņa EmilijaSB1Brenguļi
96.  Līsmanis ErnestsVB4Aloja
97.  Ločmans ValtersVB3Gulbene
98.  Loze RūtaSB3Cēsis
99.  Ļeonova MargaritaSB3Smiltene
100.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
101.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
102.  Martinsons AkselsVB4Valmiera
103.  Martinsons KristiansVB2Valmiera
104.  Menģele RūtaSB1Valmiera
105.  Mežulis KristersVB4Kocēni
106.  Migliniece RūtaSB4Valmiera
107.  Misāns AustrisVB3Liepāja
108.  Mucenieks MarissVB4Valmiera
109.  Muhina MartaSB1Valka
110.  Mukāns AlbertsVB1Saulkrasti
111.  Naha Sten-RikoVB1Tartu
112.  Nikuļins MarkussVB1Valmiera
113.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
114.  Ozoliņa TinaSB2Cēsis
115.  Ozols HenrijsVB1Gulbene
116.  Ozols RaitisVB3Rauna
117.  Pavasars KristsVB2Valmiera
118.  Pētersons AleksandrsVB4Rīga
119.  Pommers MārtiņšVB2Alojas nov.
120.  Preimanis MatīssVB3Limbaži
121.  Pudurs RaivisVB3Gulbene
122.  Pugejs ErnestsVB3Seda
123.Pūpols AnsisVB1Brocēni
124.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
125.  Putniņa EvelīnaSB1Valmiera
126.  Putniņš EvertsVB1Valmiera
127.  Ragaušs KristofsVB1Cēsis
128.  Ratniece ElīzaSB4Vecpiebalga
129.Reimarts TeoVB1KSMR Fitness
Rāmava
130.  Reingolde AliseSB4Smiltene
Smiltene
131.  Rikveile KetlīnaSB2Gulbene
132.  Rinners PaulsVB1Valmiera
133.  Rjabkovs PatriksVB4Cēsis
134.  Rošā FabioVB3Rīga
135.  Rubīna Alise-LīvaSB1Valmiera
136.  Rudzītis ErnestsVB1Cēsis
137.  Rugāja RotaSB3Valmiera
138.  Saulīte ViktorijaSB3Valmiera
139.  Saulītis RobertsVB2Valmiera
140.  Saviele AdeleSB1Cēsis
141.  Savielis LukassVB3Cēsis
142.  Savielis OliversVB2Cēsis
143.  Sigursk DaniilVB4Estonia
144.  Simtiņš AlistersVB1Valka
145.  Smane KateSB2Valka
146.  Smans Emīls-DāvisVB3Valka
147.  Smoļaka KatrīnaSB4Alūksne
148.  Sproģe PaulaSB2Valka
149.  Strauberga Alise-LīvaSB3Valka
150.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
151.  Strazdiņa Estere-AnnaSB4Valmiera
152.  Streiba RalfsVB4Valmiera
153.  Supe EvelīnaSB3Supes dzimta
Valmiera
154.  Svidricka NikolaSB2Gulbene
155.  Šmatčenko KatrīnaSB1Rīga
156.Šmits RedsVB4Valmiera
157.  Šube JēkabsVB4Smiltene
158.  Tamms RobertsVB2Smiltene
159.  Tauriņš RobertsVB2Valmiera
160.  Tekenbergs ArnisVB1Salacgrīvas nov.
161.  Tomiņa AmandaSB4Valmiera
162.  Tridubs RolandsVB4Rūjiena
163.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
164.  Vaniņš ErnestsVB2Madona
165.Vantere KeitaSB1Valmiera
166.  Vanters MiksVB1Valmiera
167.  Vanters TomassVB4Valmiera
168.  Varess AivarsVB4Valka
169.  Varess IvarsVB3Valka
170.  Vasiļjeva AnnaSB1Valmiera
171.  Vīlisters AlekssVB4Valka
172.  Vilisters KārlisVB3Valmiera
173.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
174.  Vilks OtoVB3Rīga
175.  Virse KarīnaSB3Valmiera
176.  Vītoola Rainelda-KeitaSB4Valmiera
177.  Začs EmīlsVB4Smiltene
178.  Zālīte JēkabsVB3Valmiera
179.  Zariņa LīvaSB1Smiltene
180.  Zariņš Armands-HenrijsVB4Rēzekne
181.  Zariņš DāvisVB4Vaidava
182.  Zariņš RičardsVB4Strenči
183.  Zariņš ValtersVB2Smiltene
184.  Zelčs OliversVB3Valmiera
185.  Zilberga KristaSB2Rūjiena
186.  Zilberga KristiānaSB2Rūjiena
187.Zīverte AgneseSB3Valmiera
188.  Zlidņeva DžeinaSB3Ainaži
189.  Zolmanis RitvarsVB2Valmieras Sākumskola
Valmiera
190.  Zvaigzne PaulaSB1Valka
191.  Zvīne DārtaSB4Umurga
192.  Žuravļovs EmīlsVB4Gulbene

Kopā pieteikušies: 469



Daugavpils PM 2019