Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Valmieras maratons | Saraksts

Valmiera, 42,195km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVMMARATONA KLUBS / Viesnīca-Vecais Pasts
Madona - Rīga
2.  Abromaityte-Šmaiže LinaSM40Inžinerija
Vilnius
3.  Aldiņa LiānaSMVaidava
Kocēnu novads
4.  Alkšere BaibaSMRīga
5.  Aļehnovičs VladislavsVMJēkabpils
6.  Andersons AigarsVM40Skaņkalne
7.  Andersons JānisVM50VSK Noskrien
Rīga
8.Andersons NormundsVM40Ikšķile
9.  Audere SilvaSMPriekuļi
10.Bajārs ArtisVMValmiera
11.  Baķis JurisVM40Wood ART.LV
Kadaga
12.  Balunovs EdgarsVMOlainfarm
Olaine
13.  Barone-Liepiņa AnnaSM
14.  Beļinskis MārtiņšVMBaldone
15.  Bērziņš KristapsVMPATRIA SPORTLAND
16.  Bērziņš RaitisVMValmiera
17.  Biernis TomsVMLV&KV
Valmiera
18.  Blūms KasparsVMRīga
19.  Bogomolovs EdijsVMEMERGN
Saldus
20.  Boiko RolandsVMVRK
Rēzekne
21.  Bondars AivarsVM50Jēkabpils
22.  Brasliņš OskarsVMJDK Sadancis
Cēsis
23.  Brauns DidzisVMBIGBANK
24.Breiers SandisVMIecavas nov.
25.  Butkēvičus JānisVMSalacgrīva
26.  Cābulis PēterisVM40VSK Noskrien
Valka
27.  Cimers GintsVMSPORTLAND
Madona
28.  Čehovičs KristapsVMRamata
29.Čurkste AliseSMBaloži
30.  Čursins KonstantinsVMChursinTeam / LSC / VSK Noskrien
Rīga
31.  Dambrovs OskarsVMTurkalne
32.  Danovskis AlvisVMRiga Runners
Rīga
33.  Dāvidsons ImantsVM40VUGD DEPO
Aloja
34.  Dāvidsons IvarsVM40ALOJA
Aloja
35.  Devjatņikova VitaSMBIGBANK
36.  Dille ZaneSM40Noskrien Cēsis
Cēsis
37.  Dudels AndrisVM50Līvānu VK
Daugavpils
38.  Dūka JānisVMCēsis
Cēsis
39.  Dzalbe KrišjānisVMJelgava
40.  Dzintars KasparsVM40FK BANDAVA
Priekule
41.  Ēce KristīnaSM40Ziemeļkurzeme OK
Valdemārpils
42.  Ekholm ElmarVM50Laguja
43.  Ermans RaivisVM40Octas.lv
Cēsis
44.Evsyukov DmitriyVMSankt-Petersburg
45.  Ezeriņš RinaldsVMSiguldas Maratona klubs
Sigulda
46.  Freibergs MārtiņšVMVSK Noskrien
Rīga
47.Gaidis ČeslavsVMRezekne
48.Gaidis EdmundsVMRezekne
49.Garla VytautasVM50Panevėžys
50.  Geidāne SintijaSMĀdaži
51.Gragera AntonioVM40ADAZI
52.  Grāvelsiņa EvelīnaSMRubene
53.  Gruberte ZaneSM40Rīga
54.  Gržibovskis EdmundsVM50VSK Noskrien
Kākciems
55.  Gržibovskis RaitisVMVSK Noskrien
Rīga
56.  Hartmane DaceSM40individuāli
Talsi
57.  Heinols MārisVM40Kocēnu MTB
Kocēnu nov.
58.Hollands-Mckinnon DeborahSM50Adazi
59.  Huik AareVM50OK Võru
Võru
60.  Ielejs KārlisVM40VSK Noskrien
Rīga
61.  Indričāns VadimsVMRīga
62.Ivan MarianVMSlovakia
Nitra
63.  Janovičs PāvelsVMLsc
Riga
64.  Jansone IlzeSM40Ādaži
65.  Jaunžeikars ValdisVM60Rīga
66.  Jegorovs ValerijsVM50MARATONA KLUBS
Rīga
67.  Jesers IntarsVMMatisons Runner’s Club
Liepāja
68.Jirgensons RaitisVMIeriķi
69.  Jurkāns IntarsVM40TET
Rīga
70.  Kalniņa LieneSMSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
71.  Kalniņš RitvarsVM40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
72.Kan NataljaSMMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Santkpēterburga
73.  Kārkliņš MārcisVMSasodīti labs grāmatvedis
Kocēnu novads
74.  Kataja BaibaSM40Timšsils
Baloži
75.  Kaufmanis TomsVMMaratona klubs/Dobeles dzirnavnieks
Valmiera
76.  Kirilova VivianaSM40SPORTLAND/NIKE
Rīga
77.  Kitova EvijaSMViļaka
78.  Kļaviņš UldisVMVSK Noskrien
Sigulda
79.  Kņaževa ZojaSM40FIZIOFIT
Daugavpils
80.Krakops JānisVMRīga
81.Kronbergs UģisVMMārupe
82.  Kuliks ViktorsVM60SALASPILS
83.  Kumpiņš AinārsVMPaBaso.lv / VSK Noskrien
Rīga
84.  Kupčiuns ArtursVMBauska
85.  Ķiršakmens RaitisVMSaliena
86.  Laucis NormundsVM50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
87.  Laurena LindaSMRīga
88.  Leitlande LigitaSM40Jelgava
89.  Lēnerts TenisVMRīga
90.  Lērme HenrijsVMM 42
Valmiera
91.  Līce LīgaSM40Sigulda
92.  Liepiņš VilnisVM60MARATONA KLUBS
Carnikava
93.  Limanāns AndrisVMAquatics
Dobele
94.  Limanāns DainisVMRIEKSTI
Biksti
95.  Lizbovskis SandrisVM50Reclame Boom
Ventspils
96.  Lore ViestursVM40En8
Rīga
97.  Loze ArtursVMRR akadēmija
Jūrmala
98.  Mackēvičs MārtiņšVMRīga
99.Maksimovs SergejsVM40Viļaka
100.  Marčinkus JānisVM60SK Ozolnieki A
Jelgava
101.  Maslobojevs SergejsVMNRC Rīga
Rīga
102.  Matisons EmīlsVMRīga
103.Maurins MarisVMMaris
London
104.Medvids JurisVMBaloži
105.  Meiers RainersVM50MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Kazdanga
106.  Melnis AndrisVMOlainfarm
Rīga
107.  Meļņiks MareksVM40NoskrienCēsis
108.Michno MariuszVM40PMC
KDAGA
109.  Mikhalkin SiarheiVMOC Eridan / NAFTAN
Novopolotsk
110.  Mlčoch MartinVM40NATO
Ādaži
111.  Mlčoch MartinVM40Club Ptení
Ptení
112.  Namnieks AinārsVM40Rīga
113.  Neilands IlgvarsVMMaxima Latvija
Rīga
114.  Ozoliņš GunārsVMSPORTLAND/NIKE
115.  Ozolkāja AigarsVMASK Patria
116.  Paeglis TālisVM2 koki un citi zvēri/VSK Noskrien
Mazsalaca
117.  Panteļejeva AngelikaSM40BTA
Skrīveri
118.  Peļņa GuntisVMSK Magnen
Rēzekne
119.Perttula MikkoVM50Hämeenkoski
120.  Pētersons JurisVM40Rūjiena
121.  Poliņš DāvisVMVSK Noskrien
Rīga, Gulbene
122.  Porietis RolandsVMSPORTLAND
Madona
123.  Pormeisters UldisVMVSK Noskrien
Valka / Rīga
124.  Pupininkas GintarasVM40Vilnius
125.  Radziņš JānisVMOlainfarm
Saldus
126.  Reinfelds GintsVMViss Priekam
Skulte
127.  Rijkuris AkselsVMRīga
128.  Rogāle IevaSMKROKUS
Krustpils novads
129.Romanovska EstereSMOlainfarm
Olaine
130.  Rozitis NormundsVMVALMIERA
131.  Rubenis ReinisVM40Swedbank
Rīga
132.  Runčs JānisVM405 kaķi
Salaspils
133.  Rusiņa LīgaSMSutri
134.Said JordanVMADAZI
135.Scudla PetrVM40Brno
136.  Siņicins ĒriksVM40Swedbank
Inčukalns
137.  Sīpols JānisVMBlusuri Running Team
Staicele
138.  Sirmais MārtiņšVM40One man show
Rīga
139.  Skārda DzintraSMAIZKRAUKLE
Aizkraukle
140.  Skiruk YuliyaSMPolotsk
141.  Skrastiņa VinetaSM50NoskrienCēsis
142.Smalkais OļģertsVMRīga
143.  Sokunova JekaterinaSMLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Salaspils
144.  Staune SergeyVM60BIM
Moscow
145.  Straukmanis JānisVMJaunjelgava
146.  Strautnieks SalvisVM40Saulkrasti
147.Stunda MatissVMRīga
148.  Suborins ViktorsVM60LSC
Riga
149.Surovovs KirilsVMRīga
150.  Sutris-Adijāns RenārsVM40Латукр
Резекне-Коломыя
151.Szopinski TomaszVMKB Bryza Postomino
Nacmierz
152.  Šķipare RutaSM40Jēkabpils Lūši
Sala
153.  Šmaižys ValdasVM40MARATOMANIJA
Vilnius
154.  Šmits ArtisVM40VSK Noskrien
Rīga
155.  Šteinerts MārisVMRīga
156.  Šuļga RuslansVMMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Liepāja
157.  Tohvs RaimondsVM50vsk noskrien
Riga
158.  Tučs UldisVMĀrprāc ar mani
Rīga
159.Tuņķelis AlvisVM40Rīga
160.  Ūdris ArneVM40100KM
RĪGA
161.  Urtāne SandraSMSK MAGNEN
Rēzekne
162.  Vāce SigitaSM40Rīga
163.  Vaidelinskiene KristinaSMBėgimo klubas
Šiauliai
164.  Vaitkevičs AigarsVM50Jelgava
165.  Vanaga ŽannaSM40NoskrienCēsis
166.  Vasiļevskis AndrisVMVSK Noskrien
Rīga
167.  Vasiļjevs NikolajsVM60SK Magnen
Rēzekne
168.  Vēberis IntarsVM40Rīga
169.  Vebruāle IvetaSMValmiera
170.  Vecvagaris MatīssVMSPORTLAT
Liepāja
171.Vedeikis ErnestasVM40SK Lukas
Šiauliai
172.  Veite AntaSMRīga
173.Vietnieks AlbertsVMRīga
174.  Vīksne KārlisVMMatisons Runner’s Club/Nike
Cēsis
175.  Vilnis EinārsVM60NoskrienCēsis
176.Viškers KristapsVMRiga
177.  Vītiņš AigarsVM50Rīga
178.  Vītiņš ZigmundsVM40Riga
179.Vrevskis GlebsVMRiga
180.Wankowski AdamVMLodz
181.  Zadraka BaibaSM40Mārupe
182.  Zalsters MagnusVM40Iecava
183.  Zanders UģisVM50Baldone
184.  Zariņš ArtisVM50OTRĀ ELPA
Rīga
185.Zedic ChandlerVMAdazi
186.  Zimackis ViestursVMRīga
187.Zušmanis ArtūrsVMRīga

Valmiera, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš SandisVVaidava
Kocēnu nov.
2.  Āboliņš-Ābols RonaldsV40Brāļi Āboļi
Rīga
3.  Āboliņš-Ābols SandijsV40Brāļi Āboļi
Rīga
4.Acero-San-Martin SergioVvalladolid
5.  Ādamsons MārisVLimbaži SKRIEN
Limbaži
6.Akots AivarsVĀdaži
7.  Aksenoks KasparsV40CSDD
Riga
8.  Alenciks JanisV40OttoJustsDace
Adazi
9.  Alferenkovs SergejsV40Rīga
10.Andersone AnitaSRīga
11.Andžejevskis JurisVDižozols
Valmiera
12.  Andžs ArtūrsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
13.  Anopa RitaSRīgs
14.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
15.  Apinis IlgvarsV40Rīga
16.  Arājs RaimondsVNEIRO
Rīga
17.  Ariko DmitrijsVWorldline Runners
Riga
18.  Āriņš ArmandsVkorinta
Rīga
19.Arnelas-Guerrero Jesus-PabloVspanish
badajoz
20.Astrausks RenatsVValsts policija
Grobiņa
21.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
22.  Avens JānisV50Maratona Klubs/Rembate
Ogres novads
23.  Bagāts JānisV40Valmiera
24.  Baikovs SergejsVGulbene
25.  Balode LīgaS.Kocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
26.Balodis ArtisVMazslaca
27.  Baltkājis AndrejsV40Garkalne, Garkalnes novads
28.  Banga BorissVRīga
29.Banga NatālijaSRīga
30.  Baukerts JānisVRiga
31.  Bautris DainisVRīga
32.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
33.  Belasovs AigarsVValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
34.  Bergholde KitijaSValka
35.  Bergmanis AivarsV40VSK noskrien
Rīga
36.  Bergs AigarsV3No3
Rīga
37.Berjoza MaksimsVInfogram
jurmala
38.  Berķis MārisVMatisons Runner’s Club
Rīga
39.Berzins DainisVRiga
40.  Bērziņš AtisV40VSK Noskrien
Rīga
41.  Biciņš JānisVLiepāja
42.Bilinskis JānisV50Latraps skrien savai zemei
Rēzeknes novads
43.  Birģele SantaSRīga
44.  Birģelis JānisV50Koknese
45.  Birks AivarsV50VSK Noskrien
Rīga
46.  Blats DaniilsV40LīvānuVK
Riga
47.  Bome KristaSSPORTLAND
Jelgava
48.  Bormane HelēnaSLauki
Rīga
49.  Bormanis MairisVSmiltene
50.  Borozdins AleksisVSalacgrīva
51.  Bravo-Ruiz AlfonsoV40NATO
52.  Brejevs VitālijsVGlasgow University Hares and Hounds
Rīga
53.  Brence LīgaS40VSK Noskrien
VALMIERA
54.  Brencis JānisVBeverīnas novads
55.  Brēža KristapsVValmieras tehnikums
Valmiera
56.  Brice-Matisone ElīnaSRīga
57.  Briedis JaneksV40incukalns
58.  Brikšķe VilnisV60Limbaži
59.  Brokāns MareksV40Ŗīga
60.  Broks KristapsVVSK Noskrien-Rieksti
Madona
61.Brože UlvisVNYC
Talsi
62.  Brūveris RobertsVVOC
63.Budze RūdolfsVRīga
64.  Bukovska AnitaSIecava
65.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner's Club
Liepāja
66.  Būmans KārlisVSPORTLAND
Liepāja
67.  Buravcovs KonstantīnsVRīga
68.  Butkus NormundsVindividuāli
Sigulda
69.Cabezas-Vargas IvanVNATO
badajoz
70.  Caics ArtūrsV---
Rīga
71.  Calvo-Calvo RobertoVNATO
72.  Ceika DiānaS40Valmiera
73.Celms RenārsV40Valmiera
74.  Cerbulis KasparsVAmSaRēKa
Cēsis/Smiltene
75.  Ceriņš DidzisV50MARATONA KLUBS
Valmiera
76.Chrust ArkadiuszVGoleniów
77.  Cielava AndaSOlainfarm
Jelgava
78.  Cimbals DenissV40Zoorbagan
Mezares
79.  Cimdiņa MontaSVecpiebalga
80.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
81.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
82.  Čerņadjevs JurisV50Ropažu nov.
83.  Čerņevska LaumaSVSK Noskrien Vāveres
Rīga
84.  Čibisovs VitālijsVSK Tērauds-2
Rīga
85.Čursina SvetlanaSChursinTeam / LSC / VSK Noskrien
Rīga
86.  Dainis JānisV60Kocēnu sp.sk.
Kocēnu novads
87.  Dakša GintsVJūrmala
88.  Dālbergs JānisVInbox.lv
Rīga
89.  Dalbiņš JānisVCēsis
90.  Dāvidnieks ArtisV40EMU Mālpils sporta klubs
Rīga
91.  Dazarts MārisVVSK Noskrien
Kuldīga
92.  De-Felix-Gomez AngelV40NATO
93.Dean SamanthaS40Adazi
94.  Delgado-Munoz AlvaroVNATO
95.Desmitnieks KristapsVRiga
96.  Domburs JānisVValmiera
97.  Doniņš MārisVVentspils
98.  Dorogokupļa IgorsVDaugavpils
99.Dovbiss DenisVRiga
100.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
101.Duran-Gallego Luis-CarlosVBadajoz
102.  Eglītis ArtūrsVValmiera
103.  Eglītis GuntarsVVaidava
Kocēnu nov.
104.  Eglītis IvarsV40Zilaiskalns
Kocēnu nov.
105.  Eglītis SandisVSadancis
Valmiera
106.Eicēns ZigurdsV50Rubene
107.  Ekholm CrisSLaguja küla
108.  Ekholm HeliS40Laguja küla
109.Embutniece LindaSValmiera
110.Erne KatrīnaS.Rīga
111.  Evertovskis KārlisVRīga
112.  Fdez-Garcia PabloVNATO
113.  Freija DžanitaS50Matisons Runner’s Club
Turlava
114.  Gaidule AliseSPrintful
Rīga
115.  Gailis AndisV40Kocēni
Kocēnu nov.
116.  Gailis JānisVRubene
Kocēnu nov.
117.  Gailis MārtiņšVKocēni
Kocēnu nov.
118.  Gaisiņš AivarsVValmiera
119.  Galan-Morales LuisVNATO
120.  Galašina AnitaSSPORTLAND
Rīga
121.Gallardo-Montero OscarVSPANISH
badajoz
122.  Garčinskas DariusVKaunas
123.  Gaumigs AndrejsV50Vivace
Olaine
124.  Gertnere ElīnaSLimbažu un Salacgrīvas sporta skola
Salacgrīva
125.Getliņš Ritvars-AlfrēdsVBišu PaPus
Tukums
126.Gil-Calvino Jose-RicardoVSPANISH
badajoz
127.  Gintere ZaneSSigulda
128.  Goba IevaS40Cēsis
129.  Gobiņš KristapsVSŪT (Sports, Ūdens, Tēja)
Mazsalaca
130.  Golubevs MihailsVSK Tērauds-1
Rīga
131.  Gončarenko KarīnaSRīga
132.  Grahovska VitaSĶeguma novads
133.Grantiņš Aleksis-PaulisVMazsalaca
134.  Graudiņa InaSVSK Noskrien Vāveres
Jelgava
135.Grāvītis OskarsVViss būs labi!
Salacgrīva
136.  Grickeviča OlgaS50Riga
137.Grina LienaSRiga
138.  Grīnvalds GuntisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
139.  Griņevičs JānisVvinteko.lv
Rīga
140.  Gritāne AgitaS40Rīga
141.  Gromov ViktorV60MARATONA KLUBS
Pskov
142.Grotuss RobertsVMazsalaca
143.  Gudēvics AinārsVVSK Noskrien
Jelgava
144.  Gudēvics-Liepiņš JurisVRīga
145.  Guitāne MarutaS40LUDZA
Ludza
146.  Gulbinska EgijaSVSK noskrien
Rīga
147.Guzman-Torreno AlvaroVNATO
Badajoz
148.  Hatko AgrisVVSK Noskrien
Rīga
149.  Helmane-Soročenkova KarīnaSLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Tukums
150.Hondozko ArtjomsVRiga
151.Ignatenko IgorV50Papsaare
152.Ismael Toboso-MartinezVESPAÑA
KADAGA
153.Ivanovs MaksimsVRīga
154.Yasunori ArikawaV40Minsk
155.Jagmanis JānisV40Ogre
156.  Jākabsons KārlisVValmiera
157.  Jakovicka AlīnaSJūrmala
158.Janītis IlvarsVEŽI
Valmiera
159.  Jansons AinārsV50Cēsis-SEB
Cēsis
160.  Jansons EinārsVMatisons Runner’s Club
Zūras
161.  Jansons JurisV40Swedbank
Rīga
162.Jarockis AleksisVRīga
163.  Jerofejeva InetaSJēkabpils
164.  Jerofejevs JānisVJēkabpils
165.  Jeručenoks MārisVTuff stuff
Valmiera
166.Jeske AndriVValmiera
167.  Jevtuhs MareksVRīga
168.Jones MatthewVNATO
.
169.  Jorge-Gonzalez ManuelVNATO
170.  Judkins AleksandrsVRiga
171.  Jurašs JurisV40Burtnieki
172.Kaares HeldiS40Valga
173.  Kaldre ImantsVVSK Noskrien
Rīga
174.  Kalējs MiksVRīga
175.  Kallase ZlataS40Gulbene
176.  Kallass KasparsV40Gulbene
177.  Kallass VladimirsV60Gulbene
178.  Kalnenieks RaitisVVSK Noskrien
Liepāja
179.Kalniņa IneseSRīga
180.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaS40VSK NOSKRIEN
Rīga
181.  Kalniņš MārcisVSPORTLAND
Salacgrīva
182.  Kalniņš MartsV40Vidzemes Būvserviss
Valmiera
183.  Kaļass ErvīnsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
184.  Kandele AijaS40Swedbank
Piņķi
185.  Karasenko DmitrijsV40Salaspils
186.  Kārkliņa IlvaS40Sigulda
187.  Kasesalu HardoVTallinn
188.  Katlaps UldisVIneši
Rīga
189.  Kelmers IlmārsVReclame Boom
Rīga
190.  Kezika SindijaSValmiera
191.  Kīne DiānaSRīga
192.  Kire ElīnaSRīga
193.  Kiršteina LeldeSRīga
194.  Klapars RitvarsV40VSK Burkānciems
Valmiera
195.  Klucis ValtsV50Langstiņi
196.  Kļaviņa RitaS40SK Magnen
Rēzekne
197.  Kļaviņš EdgarsV50SK MAGNEN
Rēzekne
198.  Kokarēviča SanitaS40NoskrienCēsis
199.  Kokoreviča IneseSBurkānciems &Co VSK
Valmiera
200.  Kolomicevs SergejsVLepsky Tri Coaching
Riga
201.  Kolosova SofijaS.Rēzeknes 5.vsk./SK Magnen
Rēzekne
202.  Kondrāte ElīnaSRiga
203.  Kops RolandsVVecumnieki
204.  Kozačenko LudmilaSRīga
205.  Kramiņa AivaSMaxima Latvija
Rīga
206.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
207.  Krievāns ArtisV40VSK Burkānciems & Co
Valmiera
208.  Krīgers DidzisV60valmiera
209.  Krilova KamillaSSwedbank
Rīga
210.  Kristiansone OfēlijaSRīga
211.  Kristiansons HokansVRīga
212.  Kronbergs DainisV40TUKUMS
TUKUMS
213.  Kronbergs UģisV40Matisons Runner’s Club/UPPE
Jaunmārupe
214.  Krūmiņš GuntisV40ALOJA
Aloja
215.  Krupins VjačeslavsV.Spars-MK/Matisons Runner's Club
Preiļi
216.  Krūze GatisV40MARATONA KLUBS 2009
Rīga
217.  Kukuļinskis GuntarsV40Thunder Solutions
Allaži, Siguldas novads
218.  Kuzņecovs LaurisVWunder
Valmiera
219.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
220.Kvisvika MartaSRīga
221.  Ķēpulis ArnisVEzere
saldus
222.  Ķimens AdriansVValmieras tehnikums
Valmiera
223.  Laicāns ModrisV40Capo
Inčukalns
224.  Laktiņš IvarsVValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
225.  Lāma DaceS40Rīga
226.  Lankups EdgarsV40SK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
227.  Lapsa GvidoV50Gulbene
228.  Lauska KlintaSPATRIA SPORTLAND
229.  Lazda MadaraSRanka
230.Leikucis IntarsVMazsalaca
231.  Leja IvetaS40VSK Noskrien / Skrienam Liepājā
Liepāja
232.Lenšs DāvisVMazsalaca
233.  Lepiksons AlvisV40Auseklis
Valmiera
234.  Lepiksons ValdisV40Auseklis
Valmiera
235.  Lepskiy AlexanderV60LEPSKY TRI COACHING
Riga
236.  Levāne KatrīnaSEngures Sportam / Tukums
Tukums
237.  Liepa MārisV40Kalngale
238.  Liepiņa DaceS40Rubene
Kocēnu nov.
239.  Liepiņš GatisVValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
240.  Liepiņš JānisVSK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
241.  Līgate KitijaSValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
242.  Liniņš PēterisVRīga
243.  Lizbovskis LaurisV40All Media Baltics Sports
Ventspils
244.  Logins MārisVRīga
245.  Lonegren AndrewVNATO
246.Lučko MontaSValmieras tehnikums
Valmiera
247.  Lūks JānisVValmiera
248.  Macuks AnatolijsV40Līvānu VK/ Baltais/Compressport
Jēkabpils
249.  Maksimenko MihailsV60Valmieras vieglatletikas klubs
Valmiera
250.Maķevics RaivisVBauskas decathlon team
Bauska
251.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
252.  Malinovskis AleksejsV40Boksa klubs “OLIMP”
Olaine
253.  Marhele IlonaSAdidas
Alūksne
254.  Marinecs VadimsVBIGBANK
255.  Martinez-Martinez MarioVNATO
256.  Martuzāns OskarsVSkriešanas Akadēmija
257.  Maševskis KristapsVSPORTLAND
Rīga
258.  Matisons AigarsV40Matisons Runner’s Club/Nike
Piltene
259.Mazure AmeliSRīga
260.  Mazurs PavelsV40Rīga
261.Mazurs TomassVRīga
262.  Meijers EdgarsVValka
263.  Melbārde LauraSEŽI
Valmiera
264.  Mennika MalvīneSMatisons Runner’s Club
Rīga
265.  Menniks MārtiņšV40Matisons Runner’s Club
Rīga
266.  Mergina KristīneSValmiera
267.  Mežeņina JūlijaSRīga
268.  Mickus JurģisVVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
269.  Mikulova OlgaSMARATONA KLUBS
Valmiera
270.  Miķelsons AndisV40Vidriži
271.Milasauskiene GitanaS40Irklo sesės
Šiauliai
272.  Milgrāvis MikusVMaxima Latvija
Rīga
273.  Mincenbergs ArtisV40Liepa
274.  Moisejevs JurisV40Jūrmala
275.  Moļņika IevaSNI
Rīga
276.More IlzeSLiepāja
277.Moreno-Galvan JulioV40SPANISH SAPPER COY TORO
BADAJOZ
278.  Morgunovs IgorsVMatisons Runner’s Club
Ventspils
279.  Mozins JurijsVSalaspils
280.  Muceniece LaumaSĶekava
281.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
282.  Nazarovs JurijsVDaugavpils
Daugavpils
283.Negribs JānisVValmiera
284.  Neimande LeldeSMatisons Runner’s Club/Nike
Cēsis
285.Niedola SantaS3D Running
Cēsis
286.  Nīgals ArtisVBite
Riga
287.  Novika IngaS40SIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
288.  Nudiena IneseSVentspils
289.  Ņilovs ValdisV40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
290.  Osipovs ArtjomsVValmieras tehnikums
Valmiera
291.  Oševerovs KonstantinsVAccenture Latvia
Rīga
292.  Ozoliņa ElīzaSRīga
293.  Ozoliņš MārisVĀdaži
294.  Ozoliņš RingoldsV50MARATONA KLUBS
Ventspils
295.Palaghia IoanaSVILNIUS
296.  Pārums JānisVŅiprie Ikri
Iecava/Carnikava
297.  Pazare MarikaS40Swedbank As
Rīga
298.  Peičs EdgarsV40Pamēģināsim
Rīga
299.  Perez-Avila LuisV40NATO
300.  Perez-Avila Luis-MarianoV40Valladolid
301.  Pēterkops ArmantsV50Team Peterkops
Ogre
302.  Pēterkops DāvisVOgre
303.Pēterkops MārcisVTeam Peterkops
Ogre
304.  Pētersons KasparsVKocēnu novads
Kocēnu nov.
305.  Pētersons SandisVSWEDBANK
Valmiera
306.  Petrovs DzintarsV40MARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
307.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Riga
308.  Piļkēvičs DenissVRīga
309.  Platā SandraS40Jelgava
310.  Ploriņš GuntarsV40Valmiera
311.  Plūme MārisV40Swedbank
Jūrmala
312.  Podnieks ArvisVMadona
313.  Pometko LāsmaSCēsis
314.Ponomarjova VioletaSRīga
315.  Pranaitis SigitasVNa, pagauk!
Vilnius
316.  Preimats MārisVLejasciems
317.  Prikulis DenisVVegan Runners UK
Fort William
318.  Procvetovs DmitrijsVOgre
319.Prudencio-Gonzalez RobertoVSPANISH SAPPERS COY TORO
VILLAR DEL REY
320.  Pūce IlmārsVIeM VUGD RRP Sigulda
Sigulda
321.  Pūcītis GatisVSwedbank
Mārupe
322.  Pūlis AtisVEŽI
Vaidava
323.Pūpola DitaSValmiera
324.  Pūpola IvetaS40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
325.  Raibacis GatisVRīga
326.Rancāne VitaSRāmava
327.  Rancāns EdgarsVRīga
328.Rassadins VladimirsVRiga
329.  Raščevskis AleksandrsVDaugavpils Runners
Daugavpils
330.Rečs Edijs-DāvisVValmiera
331.  Redisons JurisV40FOLKMAŅI
Tērvete
332.Reinsone AliseSOgre
333.  Rico-Benitez Juan-JoseVNATO
334.  Riekstiņa AgneseSNoskrienCēsis
335.  Riekstiņš RaitisVNoskrienCēsis
336.Rinke NatalijaSRiga
337.Rinkis RaivisVRiga
338.  Riņķe LīgaSSalacgrīva
339.  Rītere MudīteS50Ogres novads
340.  Rjabuha AnastasijaSRīga
341.  Robalds AndrisVJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
342.Rochas ClaudioV40POKOTO POKOTO
Riga
343.Rodionovs VeniaminsVRiga
344.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
345.Rodriguez Juan-RiosVSPANISH SAPPERS COY TORO
MONTIJO
346.  Rodriguez-Fuertes IgnacioVNATO
347.  Rodriguez-Gallana BernardoVNATO
348.  Roga AntraS40Zoorbagan
Baltezers
349.Romagnoli FrancescoV40POKOTO POKOTO
Riga
350.  Romančuks IlmārsV50Rīga
351.  Rozenvalde PaulaSKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
352.  Rozis RobertsV40Rīga
353.  Rubīns ElvisVRīga
354.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE/Maratona klubs
Aizkraukle
355.Ruciņš ReinisVMazslaca
356.  Rudītis RolandsVValmiera
357.  Rudzītis DzintarsV60LSC, Valmiera
Valmiera
358.  Rukmanis JānisV3D Running
Cēsis
359.  Rukmans Jēkabs-OlafsVNBS
Rēzekne
360.  Rulle KristīneSrulle.kristine@gmail.com
Sigulda
361.  Rutkis GundarsV50Valmiera
362.  Salmiņš IngusVDižozols
Valmiera
363.  Salnīte ElīnaS40Valmiera
364.  Samcovs AgrisV40Nike+ Run Club Riga
Riga
365.  Saukāns DainisV40BTA
Ikšķile
366.Seijas-Salinas Maria-JoseSBadajoz
367.Seikins SergejsVRiga
368.Sergejevs NikitaVWarwick
Coventry
369.  Serjogins DmitrijsVLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Mārupe
370.  Serrano-Nunez RafaelV40NATO
371.  Sidorenko AleksejsVLatvijas Kuģniecība
Rīga
372.Sidrenko AleksejsVLSC
Riga
373.  Siliņš RobertsVVaidava
Vaidava
374.  Sīpols AinisVNoskrienCēsis
375.  Sirmais DāvisVDako
Valmiera
376.  Skadiņa LienaSRiga
377.  Smalovijs NikolajsV60MARATONA KLUBS
Rīga
378.Smans GundarsVValka
379.  Smilga KasparsVSia Cartiero
Rīga
380.Snepste AiritaS40Almere
381.  Sniega IlzeSjelgava
382.  Sovetovs VadimsV40Riga
383.  Spalva DaceSRubene
Kocēnu nov.
384.  Sparāns MārisV40Krustpils (Jēkabpils)
385.  Sparāns TomassVLielvārde
386.Sproģis Klāvs-KristiānsVRūjiena
387.  Stāmers OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
388.Stauskas EdgarasV40Siauliai
389.  Straume GuntarsV50MARATONA KLUBS
Jēkabpils
390.  Strautiņš GuntisVMARATONA KLUBS
Liepāja
391.  Strazdiņš KristapsVSPORTLAND
RĪGA
392.Strunga-Balode ZandaSWunder Latvia
Rīga
393.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera
394.  Stūrīte ElīnaSStaicele
395.  Stūrītis MārisVVOC
396.  Sulojeva MaijaS50Jūrmala
397.  Susejs DainisV40Rēzeknes tehnikums
Rēzekne
398.  Susejs RenārsVRēzekne
399.  Suveizda ElenaS40Ropažu novads
400.  Šanceva SvetlanaSNRC+ Jelgava
Jelgava
401.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
402.Ševčenko KonstantinsV40Rēzekne
403.  Šica EvijaSNoskrienCēsis
404.  Šits ArtūrsVRun With Anita
Valmiera
405.  Šķēla AgneseSRīga
406.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
407.  Štrehers RolandsVVSK Noskrien
Liepāja
408.Šulcs Rubens-PāvilsVOK Azimuts
Smiltene
409.  Šumskis EdgarsVSK Tērauds/NIKE
Rīga
410.  Švarcs IvarsV40LVINFO.LV
Rīga
411.  Tagel IlmarV60TriSmile
Põlva
412.  Tamayo-Soltero GerardoVNATO
413.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
414.  Taurenis ArvisVPaskriesim
Rīga
415.  Tauriņš AndrisVRīga
416.  Tēbelis EgilsV40Kalnbadiņi
Mārupe
417.Tēce LindaSRīga
418.  Tidrikis RaimondsVRiga
419.  Tilta-Kūma ZaneSVaidava
Kocēnu nov.
420.  Tiltiņš IngarsV40Eleja
421.  Tilts ValdisV50Vaidava
Kocēnu nov.
422.  Tindenovska MudīteSRīga
423.  Toboso-Martinez IsmaelVNATO
424.  Todorovs DmitrijsVTukums
425.  Tomaševskis JānisVRīga
426.Toscano-Antunez JesusVSPANISH SAPPERS COY TORO
OLIVENZA
427.Traks IndrekVHarju maakond
428.  Treiguts EdgarsVPaskriesim
Rīga
429.  Treija SantijaSValmiera
430.  Trēziņš GintsV40Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
431.  Turkins JevgēnijsVSK Tērauds/NIKE
Aiviekste
432.  Ukass JānisVValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
433.  Unt IvarV40Valga
434.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
435.  Upenieks NormundsV50SK Tērauds-2
Ādaži
436.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
437.  Urtāne IndraSRīga
438.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
439.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
440.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
441.Valderas-Ibanez CesarVNATO
badajoz
442.  Valencia-Esteban AlfonsoVNATO
443.  Valtere KitijaSLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Līvāni
444.Vanags ElvijsVKROKUS
Jēkabpils
445.Vanags JānisVRīga
446.Vancāns MārtiņšVRīga
447.  Varela-Tebar RodrigoVNATO
448.Vasiļevska KatrīnaSRīga
449.Vasiļevskis KārlisVCēsis
450.  Vasiļjeva EvelīnaSDaugavpils Runners
Jēkabpils
451.  Vāvere TomsVMazsalaca
452.  Vecgailis DmitrijsVRīga
453.Vecino-Exposito PabloVSPANISH SAPPERS COY TORO
BADAJOZ
454.  Veidemanis LaurisVRauna
455.  Vējiņš AndrisVRīga
456.  Vertuls IvarsVRīga
457.  Verza AndrejsVĀdaži
458.  Veselovs SergejsVKonecranes
Rīga
459.Vicente-Aguilera GonzaloVSPANISH SAPPERS COY TORO
AVILA
460.  Vikmanis ArtūrsV40Kalngale
461.Vilciņa IneseSValmiera
462.  Vilensone GitaSRīga
463.  Vilks IntsV40Rīga
464.  Vilks JurijsV40Riga
465.Vilne AneteSVidzeme
466.  Vilsons MiksV50VSK Noskrien
Upesciems
467.  Vīmane SantaSBaldone
468.  Vīmanis AinārsV40Baldone
469.  Vimba Rūdolfs-MatīssVValmieras tehnikums
Valmiera
470.  Vīrs PēterisVVaidava
Vaidava
471.  Višķers JānisVSK Tērauds/NIKE
Koknese
472.  Vītiņš GintsV50Rīga
473.  Vītiņš JānisV40RIEKSTI
Riga
474.  Vītoliņš JānisVPaskriesim
Rīga
475.  Vizulis JānisV40Liepāja
476.Vyšniauskas RobertasVPajevonys
477.  Volkenandt JohnVSK Tērauds-1
Berlin
478.  Vonda KārlisVRīga
479.Weiss FlorenceSEindhoven
480.  Wojcik MaciejVLodz
481.  Zaķis AivarsV60Maratona klubs/LSC
Rīga
482.  Zariņš DāvisVSalacgrīva
483.  Zariņš GuntarsV60individuāli
Priekuļu novads
484.  Zariņš KlāvsVSaldus
485.  Zebuliņa LāsmaS40Rīga
486.Zeltkalns GintersVMazsalaca
487.  Zeļenkova KristīneSValmiera
488.  Zilberte AijaSRīga
489.  Zirne IevaSDruviena
490.  Zumberga MartaSDundaga
491.  Zunda AntisV50SPORTLAT
Gulbene
492.  Žerebcovs VladimirsV50Jūrmala

Valmiera, 12km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abelitis ArijsVN20Kocēnu novads
Valmiera
2.Āboliņš RihardsVN30Cēsis
3.  Acero-San-Marin SergioVN30NATO
4.  Adahovskis VentsVN20Rīga
5.  Adamovičs MārcisVNJPreiļi
Preiļi
6.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
7.  Ādmidiņš ValērijsVN50Rēzekne
8.  Agafonovs GustsVNJRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
9.  Aguls VitālijsVN20SK Magnen
Rēzekne
10.  Akmentiņa ElīnaSNJ.Valmiera
11.Aleksejevs VitalijsVN30International Maritime Sport Community - IMSC
Riga
12.  Allens NormundsVN40Labs starts
Rīga
13.  Allens RihardsVNJ.Labs starts
Rīga
14.  Andersons ArtūrsVN20Sauleskalns
Valmiera
15.Andžāns VladimirsVN30Ogre
16.  Ansbergs AnsisVN20Saldus OK
Saldus
17.  Apaļais IvarsVN30Jelgava
18.Apine IevaSN40Rīga
19.  Āriņa AntraSN50AA SPORT
Rīga
20.  Asma AndrisVN20Jāņmuiža
21.Asmane IlgaSN20SPORTLAND
Jelgava
22.  Ausmanis JānisVN50SK Katrīna
Kuldīga
23.  Auškāpa AuceSN30Rubene
24.Auzinš AivisVN20Jelgava
25.Balgalvis JānisVN20Vaidava
Kocēnu nov.
26.  Balgalvis NiksVNJ.Vaidava
Kocēnu nov.
27.  Balode AigaSN30Limbaži
28.Balodis DainisVN30Kocēni
Kocēnu nov.
29.  Baltais MārisVN60VSK Noskrien
Ogre
30.Baltiņš JānisVN20Olainfarm
Olaine
31.  Banga RihardsVNJValmieras tehnikums
Valmiera
32.  Banka-Okorie IlvaSN30Hairriga
Rīga
33.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
34.  Barans IngarsVNJValmieras tehnikums
Valmiera
35.  Bardovska BaibaSN30Madona
36.Bartashevics DenissVN30Riga
37.  Bašena KatrīnaSNJVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
38.  Bauska LāsmaSNJ.Rēzeknes nov.
39.Beaver MarkVN50Adazi
40.  Bebrišs IlgvarsVN50SK Katrīna
Kuldīga
41.  Beļajeva JūlijaSN30Barbados
Rīga
42.  Bergmanis IlvarsVN30Tukums
43.  Bergs EdgarsVN30BIGBANK
44.Bergs JānisVN20BIGBANK
.
45.Bērziņa InetaSN50Valmiera
46.  Bērziņs EndijsVN20Valmiera
47.Bērziņš AndrisVN60Pļaviņas
48.Betaks KasparsVN20SŪT (Sports, Ūdens, Tēja)
Mazsalaca
49.Betaks OskarsVN30SŪT (Sports, Ūdens, Tēja)
Mazsalaca
50.  Bidiņa Agija-DaceSNJMārupe
51.  Biernis JānisVN50LV&KV
Valmiera
52.Bigats OskarsVN20Jelgava
53.  Birkmanis ArvisVN40Rīga
54.  Birnbauma LīgaSN40LNB
Rīga
55.  Birums MārtiņšVN30RWA/ Vsk “Burkānciems&co”
Valmiera
56.  Birznieks MārisVN30Gulbene
57.  Bišops ViktorsVN30Herbalife team
Valmiera
58.  Bitters ArtūrsVN20Salacgrīvas nov.
59.  Bodnieks DairisVN50Ogre
60.  Bogdanova IvetaSN30Ceram Optec
Daugavpils
61.  Bogdanovs ĒriksVN30Cēsis
62.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
63.  Bormanis MarkussVNJ.SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
64.  Bormanis OskarsVN20Lauki
Rīga, LATVIJA
65.Borozinskis DzintarsVN50MARATONA KLUBS
Ķegums
66.Borozinskis KasparsVNJ.MARATONA KLUBS
Ķegums
67.  Brasavs SalvisVN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
68.  Brusova IngaSN30Kocēni
Kocēnu nov.
69.  Bruševics JānisVN30Skriešanas Akadēmija
Salaspils
70.  Bružāns JānisVN30Rīga
71.  Bruževica AneteSN40Rīga
72.Buenadicha-Palma OlallaSN20SAPPERS COY TORO
BADAJOZ
73.Buračevskis SalvisVNJ.Kocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
74.  Buraks NiksVN20SPORTLAND
Lielvārde
75.  Bušmane DanaSN20Salaspils
76.  Bušmanis ArvilsVN50Līvānu VK
Līvāni
77.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
78.  Bužinska ĒrikaSN20SPORTLAND
Daugavpils
79.  Caics JānisVN60---
Rīga
80.Casares-Otero FelipeVN30SPANISH SAPPERS COY TORO
ALMENDRALEJO
81.  Ceika LailaSN50Valmiera
82.Chamizo-Galan CarlosVN20club atletismo san vicenteño
badajoz
83.  Ciguze AmandaSN20Strenči
84.  Cunskis EdgarsVN20Valmiera
85.  Cvetkovs AndrejsVN40Rīga
86.  Černecova LiānaSN40Rēzekne
87.Čursins DmitrijsVNJ.ChursinTeam / LSC / VSK Noskrien
Rīga
88.  Čuvailovs AleksejsVN20SPORTLAND
Rīga
89.  Dakse DaigaSN40Tīnūži
90.  Dambergs JānisVN40Rīga
91.  Dance AnnaSN40Rigassatiksme
Riga
92.  Delvere LaimaSN20BIGBANK
93.Dilāne EvijaSN30Jūrmala
94.  Domburs GuntisVN20Dižozols
Valmiera
95.  Domņina AnastasijaSN30PiranhaRunning
Rīga
96.  Eglājs AigarsVN20Medaļas būs?
Rīga
97.Eglīte MadarsVN30Herbalife team
Valmiera
98.  Eglitis ArvisVN30Dricāni
99.  Eglitis Oskars-MartinsVNJSkrienam Liepāja
Liepāja
100.  Eižvertiņš EdgarsVN30Rīga
101.  Elksne KitijaSNJVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Jēkabpils
102.  Else AsnateSN20Mazsalaca
103.  Elste KitijaSN20SPORTLAND
Ludza
104.  Engere LīvaSN30Naukšēni
105.  Ermanis RobertsVNJOctas.lv
Jelgava
106.Ermans ArvīdsVNJOctas.lv
Jelgava
107.  Ervika SilvijaSN50Maratona klubs
Aizpute
108.  Feldmanis AigarsVN50Ērģeme
109.Ferro-Costolla Jesus-FrankyVN30SPANISH SAPPERS COY TORO
HUELVA
110.  Fintjugova ĻubovaSN30Rīga
111.  Fišers ĢirtsVN30FOLKMAŅI / Maratona klubs
Dobele
112.Fjodorova VitaSN30Jurmala
113.Freibergs SandisVNJValka
114.  Freilibs EdgarsVN40SK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
115.  Freimanis JānisVN30ibim
Jelgava
116.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Dobele
117.Frēliha AmandaSN20Valmiera
118.Frēlihs ArtūrsVN30Valmiera
119.  Gabrāns RihardsVN30Kocēni
Kocēnu nov.
120.  Gaile LīnaSNJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
121.Gailis KristapsVNJJelgava
122.  Galauliņš DidzisVN40Es un es pats.
Valmiera
123.Gammeršmidts JurijsVN30ZAS Pārgauja
Cēsis
124.Garcia-Gonzalo Jose-IgnacioVN30Salamanca
125.Garcinskaite JoanaSN20Begimo klubas
Seirijai
126.  Gauja ŽanisVN40Baldone
127.  Gobiņa AnnijaSN20SŪT (Sports, Ūdens, Tēja)
Mazsalaca
128.Gobiņš TomsVN20SŪT (Sports, Ūdens, Tēja)
Mazsalaca
129.  Gončarova DiānaSN20Adaži
130.Goroveca-Butēvica RitaSN20Valmiera
131.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Ventspils
132.  Grāmatniece AnnaSN50Jūrmala
133.Grasis RaitisVN20Valmiera
134.  Grāvītis EdgarsVNJ.Baldone
135.  Grebūna Madara-IlzeSNJ.Kocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
136.  Grencberga EvitaSN20SK Tērauds/NIKE
Ādaži
137.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
138.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
139.  Grīviņš RaivisVN30Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
140.  Groma GundegaSN40Valmiera
141.  Groza ValdisVN50Lubāna
142.  Gruberte ZaneSN40Rīga
143.  Grundmane LilijaSN50Maratona klubs
Kuldīga
144.  Gržibovskis RaitisVN30VSK Noskrien
Rīga
145.Gubarev RomanVN30Moscow-81
Moscow
146.Gulbinskis MartinsVN30GULBINSKI
Riga
147.  Gusare GintaSN50Rīga
148.  Guščins BorissVN30Maxima Latvija
Rīga
149.  Gutāne IngaSN40Garkalne
150.Hansone IntaSN40MARATONA KLUBS
Dobele
151.  Hartmanis ReinisVN20Matisons Runner’s Club/Nike
Grobiņa
152.  Heidingere GundegaSN30Matisons Runner’s Club/Nike
Ogre
153.  Heringa MartaSN20SPORTLAND
Ādaži
154.  Hussain AftabVN30Rīga
155.  Ieleja AgraSN40Rīga
156.  Iesalnieks AndrisVN50Sporta iela
Jēkabpils
157.Ieviņa AnitaSN50Cēsis
158.  Inauskis GuntarsVN40VVK
Valmiera
159.  Ivanovs OļegsVN40Ceram Optec
Līvāni
160.Jakovlevs DenissVN30Riga
161.Janava DanielaSNJNoskrienCēsis
162.  Jansons HaraldsVN50Carnikava
163.  Jansons JānisVN20Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
164.  Jansons JēkabsVNJSwedbank
Rīga
165.  Jēka IngrīdaSN30Ventspils
166.  Jēkabsons RenoVN40SIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
167.  Jermacāns JānisVN20Puikas
Valmiera
168.  Jeromāns KristofersVNJSPORTLAND
RĪGA
169.Jeske AndrisVN20Valmiera
170.  Jetušenko TatjanaSN40Aizkraukle
171.Jevsejeva ValerijaSNJ.Riga
172.Ježeka AuceSN20Valka
173.  Jumatova MarinaSN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
174.  Jursone LauraSN30Valmiera
175.  Juršēviča InnaSN40NoskrienCēsis
176.  Kainova OksanaSNJ.Rīga
177.  Kaksis MārcisVN30JDK Sadancis
Valmiera
178.  Kalēja KristīneSN30Baltais
Rīga
179.  Kalējs ZigmārsVN30Valmiera
180.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
181.  Kalnins UldisVN40Kocēni
Kocēnu nov.
182.  Kalniņa RūtaSN30Skrienošais 4nieks
Aizputes pagasts
183.  Kalniņš AdriansVNJBIGBANK
184.  Kalniņš DidzisVN50MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Rīga
185.  Kalniņš JānisVN30BIGBANK
186.  Kalniņš-Vīndedzkalns KārlisVN50VSK NOSKRIEN
Rīga
187.  Kanišauskas RičardasVN40SK Lukas
Šiauliai
188.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
189.Kārkliņš KlāvsVNJ.Kocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
190.  Karole IvetaSN50Valka
Valka
191.Karpova DailaSN30Ceram Optec
Jēkabpils
192.  Kašs RolandsVN30AZL
Rīga
193.  Katajs MārcisVN50Timšsils
Baloži
194.  Katana MartaSN30Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
195.  Kauliņa EvaSN20Smiltene
196.  Kaupe MārisVN30Valmieras tehnikums
Valmiera
197.Kaužēns JānisVN30Vimba
Mazsalaca
198.Kavliša OlgaSN30Rīga
199.Kavlišs RuslansVN30Rīga
200.  Kazakov AnatolyVN40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Pleskava
201.  Kelmere SimonaSNJJuglas vsk.
Rīga
202.  Kerliņš KentsVN30Cēsis
203.  Klidzeja InitaSN20Rīga
204.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
205.  Kļaviņš ValdisVN50Magnen
Rēzekne
206.  Knope LieneSN30BIGBANK
207.Kodasma KaieSN40Pärnu
208.  Kohanovs ĒriksVNJValmiera
209.  Kolt KalleVN50Pärnu
210.  Komarovs KristersVN20Printful
Rīga
211.  Kopeika JānisVN30Valmiera
212.  Kovaļevska DaceSN30LSC-SK Ozolnieki A
Ozolnieki
213.  Kozačkovs AndrisVN40Ludza
Ludza
214.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
215.  Krastiņa IngaSN30Babīte
216.  Krastiņš JēkabsVN40Rīga
217.  Kravalis AinārsVN40Siguldas maratona klubs
Sigulda
218.  Kravalis KasparsVN30Pļaviņas
219.  Krēsliņš JānisVN30Swedbank
Rīga
220.Krieva DaceSN30Rīga
221.  Krīgalis KārlisVN30Barkava
222.Krilova MontaSN20Rīga
223.  Kristapsons DēvidsVNJĀtrie vilki
Mežezeri
224.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Mežezeri
225.  Kroičs KasparsVN30Riga
226.  Kronberga IngaSN40Matisons Runner’s Club
Jaunmārupe
227.  Krūmiņa DagneSNJValka
228.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
229.  Krūmiņš MareksVN40Valka
230.  Krutihins DenissVN40Dinamo-lat
Riga
231.  Krūze LieneSN30Maratona klubs
Ādaži
232.  Kukmilka JolantaSN20Dudinas
Valmiera
233.  Kukuma IvetaSN40Swedbank
Sigulda
234.  Kursišs RolandsVN30Jelgava
235.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
Ludza
236.  Ķerubiņš ValdisVN40SK Metroons/ Aqua-Brambis
Jelgava
237.  Ķerus IndulisVN30Rīga
238.  Ķirsone DiānaSN30Rēzekne
239.  Labsvīra LieneSN30Siguldas Maratona klubs
Sigulda
240.  Labsvīrs Artis-RegnārsVNJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
241.  Labsvīrs JānisVN40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
242.  Lāce AijaSN50Valka
243.  Lāce ZaneSN30Valmiera
244.  Lācis ArtisVN30Valmiera
245.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
246.  Lagzdiņa AgneseSN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
247.  Lagzdiņš UģisVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
248.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds-1
Ādaži
249.  Laicāns ModrisVN40Capo
Inčukalns
250.  Laizāns EdvardsVN30Riga
251.  Lapkovska OksanaSN30Rīga
252.  Lapsa ZandaSN30Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
253.  Lasmane LauraSN30Rīga
254.Laucis EmilsVNJRiga
255.Laucis VitautsVN40Riga
256.  Laurena LieneSN30Smiltene
257.Lazovskis JānisVN20Aberdeen
258.Lazovskis JurisVN50Riga
259.  Lebedevs RomansVN40Rezekne
260.  Legzdiņš NormundsVN50Rīga
261.Lencero-Arroyo Alan-RubenVN30SPANISH SAPPER COY
RONDA
262.Leškevičs AndrejsVN30Riga
263.  Levins ArtūrsVN20Olainfarm
Olaine
264.  Lezdiņš JānisVN30Dižozols
Valmiera
265.  Liepa ArtūrsVNJKalngale
266.  Liepiņa GundegaSN40Valmiera
267.  Liepiņa MontaSN30Rīga
268.  Liepiņš AndisVNJValmieras tehnikums
Valmiera
269.  Liepkauls KārlisVN40SK Tērauds-2
Rīga
270.  Lilienšteins ReinisVN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
271.  Lobuzovs EgilsVN20Cēsis
272.  Ločmelis AigarsVN40Valmiera
273.  Ločmelis RūdolfsVNJValmieras tehnikums
Valmiera
274.  Logina LindaSN30Balvi
275.Logins GatisVN30Brenguļi
Valmiera
276.  Lūse InāraSN50Matisons Runner’s Club/Nike
Carnikava
277.  Ļežaņina JekaterinaSN40Rīga
278.  Maķevica KristīneSN30Maxima Latvija
Rīga
279.  Maķevics GatisVN30Maxima Latvija
Rīga
280.  Malējs AndisVN40TRX CĒSIS
Cēsis
281.Māliņš GuntisVN30ASK Patria
282.  Maļčenkova ArinaSN30Rīga
283.  Manika LīgaSN30Herbalife team
Valmiera
284.Mann VeronicaSN40Adazi
285.Marhileviča SanitaSN40Jelgava
286.Mārina AgneseSN20Valmiera
287.Mark BeaverVN50adazi
288.  Marķitāne SantaSN20KP
Valmiera
289.  Marķitāns KasparsVN30KP
Valmiera
290.Martinsone ZaneSN30Rīga
291.  Mazjāne MadaraSN30Rīga
292.  Mazurs AtisVN30Valmiera
293.Mckay KrisVN30Adazi
294.Mckay KristopherVN30Kadaga
295.  Medveckis MārtiņšVN20Rīga
296.  Melbārde AdelīnaSNJEži
Valmiera
297.Mellēna AivaSN30Cēsis
298.  Melnbārde EnijaSN40Limbaži
299.Melne ArnitaSN40Valmiera
300.  Melne IlgaSN20Olainfarm
Rīga
301.Melne IngaSN50Olainfarm
Olaine
302.Melnis IvārsVN60Olainfarm
Olaine
303.  Meļķis MārisVN30SK Tērauds 2
Valmieras pagasts
304.Mena-Morcillo SantiagoVN30SPANISH SAPPER COY TORO
MEDELLIN
305.Messina AlessandroVN40Milano
306.  Mežiels JānisVN20PATRIA SPORTLAND
Ogre
307.  Mierlauks KristapsVNJVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
308.  Mihailovs VladimirsVN30Cēsis
309.Miķelsone Krista-KristīneSNJ.SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
310.  Miķelsons AgrisVN50Smiltene
311.  Miķis EmīlsVNJValmiera
312.  Milberga IlonaSN20Valmieras tehnikums
Valmiera
313.  Misāne EvelīnaSNJ.Ādaži
314.  Misāne IraSN40Ādaži
315.  Misāns VladimirsVN40Ādaži
316.Mitenieks RobertsVNJValmiera
317.  Modriņš MārisVN30Maxima Latvija
Rīga
318.  Morjakova SanitaSN20SPORTLAND
Tukums
319.  Movļaiko AndrejsVN30Riga
320.  Mukhin GrigoriiVN40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Pleskava
321.  Mūrnieks JānisVN20SK Tērauds-1
Lielvārde
322.Muska AigarsVN40Valmiera
323.Narvaišs GatisVN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
324.  Narvik SilviaSN50Haabneeme
325.Negriba EvelīnaSNJ.Valmiera
326.  Netembergs JānisVN20SPORTLAND
Jelgava
327.  Ničipors DmitrijsVN30Kocēni
Kocēnu nov.
328.Nulle RinaldsVN20Blome
329.  Nunes FlavioVN20Matisons Runner’s Club/Nike
Gulbene
330.  Obuhova NadeždaSN50Ropažu nov.
331.Oleksivs OskarsVN30Iecava
332.Olte BaibaSN20Printful
Rīga
333.Orasevskis IvarsVN50zas pargauja
cesis
334.  Orlova BeāteSN20Rīga
335.Osmolovska AnastasijaSN20Riga
336.Otaņķe IevaSN40MARATONA KLUBS
Aizpute
337.  Ozerovs KonstantīnsVN30Esteria SMS
Rīga
338.  Ozers JānisVN50Jelgava
339.  Ozers KasparsVN30Rīga
340.  Ozola IneseSN30Swedbank
Rīga
341.  Ozoliņš ArtūrsVN20SK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
342.  Ozols-Ozoliņš TomassVN20Saulkrasti
343.Paeglis EdijsVN30Matisons Runner’s Club
Rīga
344.  Pavlovs DenissVN20Ceram Optec
Līvāni
345.  Pedāne JautrīteSN30Jurmala
346.  Pelēce IlzeSN50VSK Noskrien
Ozolnieki
347.  Pētersons MairisVN30Alūksne
348.  Petrovs AeksandrsVN30Rīga
349.  Petrovs NikolajsVN50Ludza
Ludza
350.  Pfeifle RihardsVN30Rīga
351.  Pienis RaivoVN40ASK Patria
352.  Piirsalu MarjeSN30Tartu
353.  Pinkule DinijaSNJ.Kocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
354.  Pinne ElīnaSN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Valmiera
355.  Pirsko JānisVN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rēzekne
356.  Platacis AndrejsVN30Kvikworks-Vizuālās reklāmas ultradarbnīca
Rīga
357.Platniece-Bružāne IlzeSN20Valmiera
358.  Pleša MadaraSNJSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
359.  Pliķēns JurisVN50Gulbene
360.  Ploriņa IevaSN40Valmiera
361.  Ploriņa MartaSNJValmiera
362.  Ploriņš RobertsVNJValmiera
363.  Pole KristiānaSN20Rīga
364.  Poļaka LieneSN30Carnikava
365.  Poļskihs AntonsVN30Rīga
366.  Ponomarenko VladislavVN60Gulbene
367.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
368.  Priedītis AndrejsVN50Maxima Latvija
Rīga
369.  Prudņikova OļaSN30Maxima Latvija
Rīga
370.  Pugačs KristapsVN20SPORTLAND
Rīga
371.  Puķe MārtiņšVN30Valmiera
372.Pumpure-Lauce EdīteSN40Riga
373.  Pūpola MaijaSN40MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Aizpute
374.  Purvīte ArtaSN30Rīga
375.Pušpure IlzeSN20VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
376.  Pušpurs RaivisVN20VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
377.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
378.Radziunas AlgimantasVN20Neko runners
Vilnius
379.  Rakšte LīgaSN20Maratona klubs
Rīga
380.  Rancāns IvarsVN20BIGBANK
381.  Ratniece RitaSN20Rīga
382.  Raubena AgneseSN30Riga
383.  Reinfelds KārlisVN30Rīga
384.  Rēķis DanielsVN30Rīgas satiksme
Rīga
385.Rence VitaSN20Marienburgas Vilki
Valmiera
386.  Rencis AinarsVN60PaBaso.lv
Valmiera
387.  Resnis MārisVN40Jēkabpils
388.Ribkina TatjanaSN30Rīga
389.  Rieksta SandraSN40Rīga
390.  Rieksts JānisVN40kustonis
Rīga
391.  Rinmanis JānisVN30Valmiera
392.  Roga KristīneSN30ASK Patria
393.  Rone DanaSN40SIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
394.  Roze SanitaSN30Salaspils
395.  Rozentāls AndrisVN40Rīga
396.  Rozentāls KristapsVN30Rīga
397.  Rubene KristiānaSN20Baldone
398.  Rustamovs EmīlsVNJ.Limbaži
399.  Ruttulis MārtiņšVN30Rīga
400.  Saharovs DmitrijsVN40Ceram Optec
Līvāni
401.  Samarenkovs MihailsVN30Rīga
402.Sarguns DzintarsVN30Printful
Rīga
403.  Saukāne IlzeSN40BTA
Ikšķile
404.  Sauleviča InāraSN30Ceram Optec
Daugavpils
405.  Savvina DaceSN40ЛатУкр
Резекне-Коломыя
406.Sēja DaceSN40Ņiprie Ikri
Iecava/Carnikava
407.  Semjonovs NikolajsVN30Jurmala
408.  Seraja JekaterinaSN20Rīga
409.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
410.  Siliņš EdijsVN40Madona
411.  Siņicins KristsVN20SK Tērauds/NIKE
Liepāja
412.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
413.  Skabe IneseSN30Ķekava
414.  Skoreja LīvaSNJ.Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
415.  Sleserenoks ViktorsVN30Rīga
416.  Slikšāne KristīneSN40Jaunmārupe skrien
Olaine
417.Smertjevs ArtjomsVN20Riga
418.  Smirnovs NaurisVN30Aizkraukle
419.  Smirnovs VladislavsVNJValmieras tehnikums
Valmiera
420.  Sniķere EvaSN30KP
Valmiera
421.  Sniķeris DidzisVN30KP
Valmiera
422.  Sniķeris RitvarsVNJKP
Valmiera
423.  Sokolovs SandisVN40Salaspils
424.  Sondors SandrisVN60Baltic taxi
Rīga
425.  Sorokina SandijaSNJASK Patria
426.Spaliņa DaceSN30Rīga
427.  Spaliņa LailaSN40Rīga
428.  Sprancis AldisVN60Valmiera
429.  Sproģis SandisVN40Tet
Rīga
430.  Stahovskis GuntarsVN30Valmiera
431.  Stallīte IevaSNJ.Jelgava
432.  Stanevičs ElvisVN20SPORTLAND
Dobele
433.  Stepčenko DimitrijsVN30Carnikava
434.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
435.  Stepe DainisVN30PATRIA SPORTLAND
436.  Stolarovs JurijsVN60Daugavpils
437.Stors Intars-JānisVNJ.Kocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
438.  Straubergs AinārsVN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
439.  Straume DzintraSN50Valmiera
440.  Strazds KasparsVN30Rīga
441.Strode AgitaSN30Valmiera
442.  Stūrīte IvetaSN30Sigulda
443.  Stūrītis JānisVN40Sigulda
444.  Suhareva SvetlanaSN30Valmiera
445.Suharevs ZintisVN30Valmiera
446.  Supe JānisVN60Tirza
447.  Suseja RutaSN40Rēzekne
448.  Suvorova IvetaSN40MARATONA KLUBS
Riga
449.  Svirska OlgaSN30Maxima Latvija
Rīga
450.  Svitka JānisVN20Valmieras Pilsētas pašvaldība
Valmiera
451.  Šakena IevaSN40SIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
452.  Šaķis ArvilsVN50Matisons Runner’s Club
Rīga
453.  Šaķis Toms-MartinsVNJMatisons Runner’s Club
Rīga
454.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
455.  Šimošis RenatsVN20Jelgava
456.  Šļaukstiņš Kārlis-JurģisVN20Staicele
457.Šmits DagnisVN50Kocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
458.  Šmits MārisVN40Rīga
459.  Šterna AigaSN20SPORTLAND
Rīga
460.  Štrāla LailaSN20Limbaži
461.Štrauss IvarsVN30Jelgava
462.  Šukteris GintsVN40Liepāja
463.  Šulca LauraSN30Rīga
464.Šuvcāns AigarsVN30Kocēni
Kocēnu nov.
465.  Tauriņš RaivisVN30EŽI
Valmiera
466.  Temerova-Allena AnnaSN40Labs starts
Rīga
467.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
468.  Tēta SolvitaSN30Printful
Rīga
469.  Tiltiņš AtisVN20Cēsis
470.Trofimova OlgaSN40Rīga
471.  Trubačs PēterisVN50Līvānu VK
Preiļi
472.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
473.  Ulmanis UģisVN40Valmiera
474.  Upenieks DainisVN50SK Ozolnieki B
Jelgava
475.  Urbāne IlzeSN50Rīga
476.  Ustinova MadaraSN20iveta boicova,jānis kapiņš un madara ustinoa.
vlmiera
477.  Valdemjiers-Bišeris NandoVN40Jaunpiebalga
478.  Valeniks VjačeslavsVN20BIGBANK
479.  Valtere GintaSN30Līvānu VK/ Baltais/Compressport
Līvāni
480.  Vanaga RenateSN30Rīga
481.Varlamovs AnatolijsVN40Malta Rezeknes novads
482.  Vasiļevskis OliversVNJSPORTLAND
RĪGA
483.Vasiļjevs RenārsVNJ.Daugavpils Runners
Jēkabpils
484.  Vasiļjevs ValerijsVN50Mazsalaca
485.  Vdovičenko MadaraSN20SPORTLAND
Rīga
486.  Vecvagare BeāteSN30SPORTLAND
ALŪKSNE
487.  Veidemans SandisVN30Valmiera
488.  Veinberga ElizabeteSNJ.Valmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera
489.  Vēja-Āboliņa AstrīdaSN50SPORTLAND
Gulbene
490.  Veliks MārisVN40TESPARS
Smiltene
491.  Veļķe VilnisVN60Alūksne
Alūksne
492.  Vērmels ArnisVN60s/k Ozolnieki
Jelgava
493.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
494.  Vētra SantaSN20Jēkabpils
495.  Vidze MadaraSN30Kocēni
Kocēnu nov.
496.  Vīksna IngaSN50Vaidava
Kocēnu nov.
497.  Vīlande IevaSN30Herbalife team
Valmiera
498.  Vilks NormundsVN40Valmiera
499.  Vills IgorsVN40Valmiera
500.  Vilšķērsts MārisVN20Madona
501.  Vilūns NormundsVN50vsk noskrien seniori
riga
502.  Vinakmens AgrisVN20SPORTLAND
Tukums
503.  Virpačevs TomsVNJValmieras tehnikums
Valmiera
504.  Vītiņa MaijaSN20Valmiera
505.  Vitkovska DiānaSN20SK Katrīna
Kuldīga
506.  Vītols EmīlsVNJ.Vaidava
Kocēnu nov.
507.  Vītols JānisVN20kocēni
Kocēni
508.  Vītols ValdisVN20ZIBSNIS
Valmiera
509.Vizums MārtiņšVN30Valmiera
510.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
511.  Volkova KristīneSN40BIGBANK
512.Volkovs NikitaVNJBIGBANK
513.Zalāne IngaSN20Medaļas būs?
Rīga
514.  Zālīte ZaneSN20JDK Sadancis
Cēsis
515.  Zalte RihardsVN20Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
516.  Zalviņš TomsVN20SPORTLAND
Talsi
517.  Zariņa IlonaSN30Swedbank
Rīga
518.Zariņa LieneSN30Valmiera
519.Zavjalova IngaSN20Valmiera
520.  Zēģele VinetaSN30Valmiera
521.  Zelmenis DāvisVN20MARATONA KLUBS
Ventspils
522.  Zemnieks EmīlsVNJGulbene
523.  Ziedone ZaneSNJValmieras SOS BC
Valmiera
524.Zikmane Annija-KatrīnaSN20Liepāja
525.Zīle SintijaSN20Herbalife team
Valmiera
526.  Zīverts RihardsVN20Liepāja
527.  Zlaugotne LīgaSNJ.Staicele
528.  Zubovs SergejsVN30Valmiera
529.  Zūle AmandaSN20Valmiera
530.  Žēperis RaivoVN30R+
Rīga
531.Žīgure AnnaSN30Gulbene
532.Žīgurs LinardsVNJGulbenes novads

Valmiera, 6km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele GunaSTBValmiera
Valmiera
2.  Ābele RaivisVTValmiera
3.  Ābele SabīneSTValmiera
Valmiera
4.  Ābele SantaSTAValmiera
Valmiera
5.  Ābeltiņa IlzeSTHerbalife team
Valmiera
6.Ābeltiņa Sanija-RamonaSTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
7.Āboliņa SantaSTCēsis
8.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
TALSI
9.  Āboliņš AndrisVTAValmieras tehnikums
Valmiera
10.  Āboliņš MarkussVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
11.  Ābols KārlisVTValmiera
12.Āboltiņa-Āboliņa BeatriseSTDižozols
Valmiera
13.Abražuns IntarsVTRīga
14.  Ādamsone PaulaSTAValmiera
15.  Ādamsons JēkabsVTBLimbaži SKRIEN
Limbaži
16.  Ādamsons MareksVTAValka
17.  Agrums JānisVTBALTMA
Valmiera
18.  Agule Nika-VeronikaSTSK Magnen
Rēzekne
19.  Aizbalts JānisVTRīga
20.  Akmentiņa InaSTValmiera
21.  Akmentiņš IlmārsVTValka
22.  Akmins JānisVTSmiltene
23.  Alberinga VilmaSTVSK
Valmiera
24.  Aleksandrovs AleksejsVTValka
25.  Almane DaceSTSK Tērauds-1
Tukums
26.  Alne MelānijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
27.  Alpeus AndrisVTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
28.  Altens RūdolfsVTASIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
29.  Ancevičs EdgarsVTRīga
30.Andersone LīvaSTLiepāja
31.  Andrups AnrijsVTBGulbene
32.Antropova SintijaSTBRīga
33.Antropova VintraSTRīga
34.  Anžjāne ZaneSTAMadona
35.  Apine AnnijaSTStrenči
36.  Apinis EdgarsVTPATRIA SPORTLAND
37.  Apinis KristsVTBValmiera
38.Aplociņa KatrīnaSTValmiera
39.  Apsīte ZaneSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
40.  Apšancs VoldemārsVTASigulda
41.  Arnolds KasparsVTSmiltene
42.  Artejevs KristersVTAValmieras SOS BC
Valmiera
43.  Aščuks AndrisVTSK Metroons/ Nike
Rīga
44.  Ašmanis ReinisVTCēsis
45.  Atslēga SanitaSTSKRIENAM KOPĀ - iesācējiem
Valmiermuiža
46.Atteka RaivisVTBKocēnu nov.
Kocēnu novads
47.  Aukšmuksts DāvidsVTARīga
48.Auziņš ValtsVTMārsnēni
49.  Aužele Anna-ElizabeteSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
50.  Averyanova ElizabethSTRīga
51.Avotiņa IneseSTSKRIENAM KOPĀ-iesācējiem
Valmiera
52.  Avotiņš MikusVTBRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
53.  Azaucka DaivaSTAstarte-Nafta
Jelgava
54.  Azaucka ZaneSTAstarte-Nafta
Jelgava
55.  Babkins MārtiņšVTLīvānuVK
Rīga
56.  Balandiņš Kristaps-AnsisVTFOLKMAŅI
Kuldīga
57.  Baldone ZigitaSTHerbalife team
Valmiera
58.  Balode BaibaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
59.  Balode ElzaSTAValmiera
60.  Balode KeitaSTBKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
61.  Balode KerlīnaSTBValmiera
62.  Balode ZaneSTValmiera
63.  Balodis DāvisVTJelgava
64.  Balodis EdvīnsVTRundāles novads
65.  Balodis StefansVTBValmiera
66.  Bambulis RalfsVTAGulbene
67.  Baranovska NoraSTVSK Burkānciems &CO
Valmiera
68.  Baranovska Tīna-SonoraSTBValmiera
69.  Bārens DžordžsVTCeram Optec
Rīga
70.Barišņikova JekaterinaSTCeram Optec
Līvāni
71.Barkeviča KsenijaSTBSPARS-MK
Daugavpils
72.Barkeviča KsenijaSTBSPARS-MK
Daugavpils
73.Basalayeu AliaksandrVTМинск
74.Basalayeu IvanVTBМинск
75.  Baškere KristaSTBMaxima Latvija
Rīga
76.  Baškers RobertsVTBMaxima Latvija
Rīga
77.  Bauere LieneSTRīga
78.  Bauere LīgaSTValmiera
79.  Beikmanis ElvijsVTKocēni
Kocēnu nov.
80.  Beitika KsenijaSTBMaxima Latvija
Rīga
81.  Belousovs DmitrijsVTCeram Optec
Līvāni
82.  Belovs AinārsVTFOLKMAŅI
Jelgava
83.  Beļakova LidijaSTBRīga
84.Beno Mario-BenoVTSVK
Nitra
85.  Bergholde LīgaSTMaxima Latvija
Rīga
86.Bergmane ZandaSTSkrienam kopā - iesācējiem
Valmiera
87.  Bergs DāvisVTBKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
88.  Bergs GuntisVTValmiera
89.  Berke IlonaSTValga
90.Berķe SaivaSTSkrienam kopā -iesācējiem
Valmiera
91.  Bernovs KasparsVTJelgava
92.  Bērza AgitaSTKSMR Fitness
Mārupe
93.  Bērziņa AnitaSTSPORTLAND
Rīga
94.Bērziņa ArtaSTBCēsis
95.Bērziņa DinaSTMaxima Latvija
Rīga
96.  Bērziņa JustīneSTBValmiera
97.  Bērziņa VendijaSTBValmiera
98.Bērziņš ĢirtsVTcēsis
99.  Bērziņš Gustavs-AdriansVTBRīga
100.  Bērziņš RitvarsVTARīga
101.  Bērzkalns AinārsVTCēsis
102.  Bespalova VeronikaSTBValmiera
103.  Bētere AmandaSTAAlūksne
104.Bicāle KristaSTSPORTLAND
Madona
105.  Biernis JānisVTALV&KV
Valmiera
106.  Bilaka IngaSTHerbalife team
Valmiera
107.  Birnbaums JurisVTRīga
108.Birzgale MartaSTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
109.  Birzietis ReinisVTAstarte-Nafta
Jelgava
110.  Birzniece BaibaSTAdaži
111.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
112.  Bitāne MadaraSTASaldus
113.  Blaubergs Markuss-EduardsVTBValmiera
Valmiera
114.  Bluķe MadaraSTValmiera
115.  Bogdanova IevaSTCēsis
116.Bogdanovičs GuntarsVTDižozols
Valmiera
117.  Bogdanovs MaksimsVTSK Metroons/ Nike
Tukums
118.Boltņeva EgijaSTDobele
119.  Bondarevs AndrejsVTLīvānu VK
Līvāni
120.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
121.Bordjuga VeronikaSTCeram Optec
Līvāni
122.  Brants KārlisVTBRīga
123.Bratčikovs ArtūrsVTBRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
124.Breiers DainisVTIecavas nov.
125.Breiers RičardsVTBIecavas nov.
126.  Brīdaks GatisVTValmiera
127.  Briede SantaSTSigulda
128.  Briede-Bērziņa LaimaSTMazsalaca
129.  Briedis RicardsVTASK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
130.  Brikmane IrinaSTValmiera
131.  Briska MegijaSTBValmieras SOS BC
Valmiera
132.  Brode AnnaSTAValmiera
133.  Broka BaibaSTBroku ģimene
Mālpils
134.  Brokans EdgarsVTSPORTLAND
Jelgava
135.  Broks EmīlsVTSK Tērauds-2
Ādaži
136.  Brūvere LauraSTAValmiera
137.  Būdeniece MadaraSTKuldīga
138.  Budeucovs AndrisVTUlbroka
139.  Buhbindere ĻubovaSTJelgava
140.  Buko DanielsVTLīvanu VK
Līvāni
141.  Buravcova VladlenaSTRiga
142.  Burdukovska ValentīnaSTRīga
143.  Buža IevaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
144.  Buža MairitaSTLimbaži
145.  Cābule DzintraSTBeverīnas novads
146.  Caune AgateSTBVBSS
Valmiera
147.  Caune AigaSTRūjiena
148.  Caune AsnateSTBVBSS
Valmiera
149.  Caune Miks-JānisVTBRiga
150.  Ceiruļs SandrisVTRēzekne
151.Cekula ZandaSTValka
152.  Cepītis AlekssVTALimbaži
153.  Cepliša IevaSTRīga
154.  Ceplīte DanaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
155.  Cerenjo AlekssVTRīga
156.Cernak TomasVTSlovakia
Brezno
157.  Chuchunova NataliaSTRīga
158.Cimbale MarijaSTBMezares
159.  Cinis MarksVTBViens
Valmiera
160.  Ciršs AndrisVTValmiera
161.Čeirāns ArtūrsVTRīgu
162.  Čepulis EduardsVTBValmiera
163.Čermenevs DanielsVTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
164.Čermeņeva NikolaSTBRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
165.  Črpule SanitaSTValmiera
166.  Čunka ValdisVTRīga
167.  Čužinska LiānaSTSPORTLAND
Rīga
168.  Daine LinitaSTBValmiera
169.  Dainis IlmārsVTValmiera
170.  Dalka DārtaSTBValmiera
171.  Dalka MairitaSTValmiera
172.Dambe SolvitaSTValmiera
173.Damberga DaniēlaSTBCēsis
174.  Dambergs DāvisVTBRīga
175.  Dambergs JānisVTCēsis
176.  Danovska MarianaSTJelgava
177.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
178.  Dāvidsone ZaneSTValmiera
179.Deduškevičs RovildsVTBTrikāta
180.  Deineka IevaSTValmiera
181.  Deksnis GunārsVTCēsis
182.  Denovs MartinsVTBRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
183.Derkačs DaneilsVTAZilaiskalns
Kocēnu nov.
184.  Didrihsone-Tomaševska InetaSTJaunpils
185.  Didžus Līva-LuīzeSTValmieras tehnikums
Valmiera
186.  Djačoka AlīnaSTRīga
187.  Dmitračenoka JeļenaSTSalaspils
188.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils sporta skola
Salaspils
189.  Doķis EduardsVTValmiera
190.  Doņuka IneseSTRīga
191.  Doveika EmīlsVTBMatisons Runner’s Club
Jaunmārupe
192.Dreimane JanaSTSēnīte
Valmiera
193.Dreimane ZandaSTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
194.  Dreimanis KārlisVTRīga
195.  Dreimanis KasparsVTValmiera
196.  Drille LinsijaSTMatīšu pag.
197.Drillis ArtūrsVTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
198.  Drillis EmīlsVTBValmiera
199.Duboveca OksanaSTIecava
200.  Dūcis DāvisVTCēsis
201.  Dūdiņš AlvilsVTValmiera
202.  Dulbe DāvidsVTValka
203.  Dūmiņš EmilsVTBKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
204.  Dūmiņš KārlisVTBKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
205.  Dundere NikolaSTAJaunsardze
Valmiera
206.  Dundurs AgrisVTMaratonaklubs
Rīga
207.Dušenkova ElīzaSTBsporta iela
jēkabpils
208.  Dzedonis GintsVTCēsis
209.  Eberhards RūdolfsVTAValmiera
210.  Eglīte DāvisVTBValmiera
211.Eglīte ElīnaSTValmiera
212.  Eglīte ElzaSTBValmieras sākumskola
Valmiera
213.Eglīte KristīneSTVaidava
Kocēnu nov.
214.  Eglīte ReinisVTBRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
215.  Eglītis GustavsVTBVai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei
Valmiera
216.  Eglītis RičardsVTValmiera
217.  Eglītis RūdolfsVTAZilaiskalns
Kocēnu nov.
218.  Einbergs OskarsVTBValmiera
219.  Ekerts MarkussVTBSPORTLAND
Rīga
220.  Ekure SamantaSTValmiera
221.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
222.Elksne IngaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Jēkabpils
223.  Elksne ZaneSTValmiera
Valmiera
224.  Elksnis KristersVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Jēkabpils
225.  Erdmanis RičardsVTAValmiera
226.  Ermane LīgaSTOctas.lv
Cēsis
227.  Ermane-Peiča IneseSTRīga
228.Esite SamantaSTBKocēni
Kocēnu nov.
229.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
230.  Fabiāns PēterisVTSmiltene
231.  Feldmanis ReinisVTBĒrģeme
232.  Feteris AigarsVTMatisons Runner’s Club/Nike
Salaspils
233.  Fišers RūdolfsVTAFOLKMAŅI / Maratona klubs
Jaunpils
234.  Fjodorovs IoannsVTBValmiera
235.  Flaksmane ŅinaSTБегунЫ
Riga
236.Fogels Artis-MatīssVTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
237.  Fraktniece GunitaSTSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Salaspils
238.  Francis DzintarsVTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
239.  Freimanis GunārsVTBValmiera
240.  Frīdvalds RalfsVTBValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
241.  Gabalis RainersVTBValmiera
242.  Gaide ĢertrūdeSTRēzekne
243.  Gaidis ZbigņevsVTBRezekne
244.  Gaiduks AndrejsVTValmiera
245.  Gaile TamāraSTDižozols
Valmiera
246.  Galauliņš JānisVTValmiera
247.  Galauliņš LaurisVTBValmiera
248.  Garais AinārsVTAJelgava
249.  Gasjūns ArmīnsVTFolkmaņi
Jelgava
250.  Gastra ElmārsVTLimbaži
251.  Gaugere MartaSTBValmiera
252.  Gaugers RihardsVTBValmiera
253.Gertners ArvīdsVTBSalacgrīva
254.Gertners EduardsVTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
255.Girucka MonikaSTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
256.  Glazkina LolitaSTRīga
257.Gludina KristineSTJelgav
258.  Goba DaceSTSIA Joker Ltd.
Valmiera
259.  Gočis BoļeslavsVTJelgava
260.  Gončare VinetaSTHerbalife team
Valmiera
261.  Gorņevs NormundsVTRīga
262.  Gospodarjova GalinaSTRīga
263.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Tārgale
264.  Goša IlzeSTMARATONA KLUBS
Tārgale
265.  Goša SabīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
266.Grabis RalfsVTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
267.  Grabovskis DāvisVTBSmiltene
268.  Grads AlansVTBvalmiera
269.  Grandāns TomsVTBCita Rīga
Rīga
270.  Gransberga PatrīcijaSTARīga
271.  Grasis RodrigoVTBJaunsardze
Valmiera
272.  Graudiņš RolandsVTSmiltene
273.Grebeško VladislavsVTRīgas satiksme
Rīga
274.  Gredzena Marta-MontaSTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
275.  Gredzena Nadīna-LīgaSTKocēni
276.  Greiškāns MārtiņšVTSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
277.Grigorjeva ElīnaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
278.  Grikke IneseSTRīga
279.  Griķe AliseSTDaugavpils Runners
Daugavpils
280.  Griķe AmandaSTBDaugavpils Runners
Daugavpils
281.  Grīnberga Sniedz-MartaSTValmieras tehnikums
Valmiera
282.  Grīnbergs AnsisVTBRīga
283.  Grižibovska KsenijaSTValmiera
284.  Groma KristīneSTValmiera
285.  Groševs EduardsVTBGulbene
286.  Grunckis ErlensVTOgre
287.Grunte MarijaSTValmiera
288.  Gruševs SalvisVTSkriešanas Akadēmija
289.  Gruzina EraterikaSTAValmiera
290.  Gubāts DailisVTGubāti
Kalngale
291.  Gudļevskis RičardsVTARīga
292.  Gulbe DaceSTSK KATRĪNA
Kuldīga
293.  Gustaite AldaSTJelgava
294.Ģērmane SanitaSTSKRIENAM KOPĀ - iesācējiem
Valmiera
295.Ģirkale TeiksmaSTBauska
296.  Habermanis EduardsVTARīga
297.  Haindrava JelizavetaSTALudza
Ludza
298.  Haka OlitaSTSmiltene
299.  Haks ElvijsVTSmiltene
300.  Harijs DanielsVTASmiltene
301.Hasanova KsenijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
302.Helmet HelenSTTartu
303.  Hemmelis EdijsVTValmiera
304.  Hemmelis EvertsVTBValmiera
305.  Hitrovs MatīssVTVijciems
306.  Hodrea MarijaSTASPORTLAND
Mārupe
307.Hohlova Amanda-LindaSTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
308.Holsts GintsVTBauska
309.  Holštroma GuntaSTMatisons Runner’s Club/Nike
Kazdanga
310.  Hvorova VeronikaSTValmiera
311.  Iesalniece EvitaSTBsporta iela
Jēkabpils
312.  Igoņkins RobertsVTAValmiera
313.  Immurs RobertsVTBJaunsardze
Valmiera
314.  Ivanova AnželikaSTMaxima Latvija
Rīga
315.Ivanova OlgaSTJelgava
316.Ivanovs ValdisVTTukums
317.  Yessengulov YerkebulanVTRīga
318.  Jakimlovs ĢirtsVTValmiera
319.  Jakimoviča RebekaSTRīga
320.Jākobsone EvijaSTSKRIENAM KOPĀ - iesācējiem
Valmiera
321.  Jakobsone LieneSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
322.  Jākobsone LīgaSTRīga
323.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
324.  Jakoviča IlzeSTMadona
325.  Jančenko JulianaSTBV2V
Kocēnu novads
326.  Janiks ArmīnsVTRīga
327.Jansone ElīnaSTKocēni
Kocēnu nov.
328.  Jansone Ieva-JeteSTBKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
329.  Jansone KitijaSTBTukums
330.  Jansone LīgaSTSK Metroons/ Nike
Rīga
331.  Jansone RitaSTCarnikava
332.  Jansons ArtūrsVTMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Kapsēde
333.  Jansons KristapsVTBTukums
334.  Jansons Markuss-ReinisVTAJelgava
335.  Janstoviča EvaSTBValmieras SOS BC
Valmiera
336.  Janstovičs OskarsVTBValmieras SOS BC
Valmiera
337.Jarceva SantaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
338.  Jaševa IneseSTSIA Joker Ltd.
Preiļi
339.  Jaudzeme AnnijaSTSPORTLAND
Rīga
340.  Jaudzems EdgarsVTRīga
341.  Jaudzems EdvīnsVTSPORTLAND
Rīga
342.Jauga DanaSTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
343.Jaunzare AiraSTFOLKMAŅI
Rīga
344.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTARīga
345.  Jēgere IneseSTBIGBANK
346.  Jēgers AndrejsVTValmieras tehnikums
Valmiera
347.  Jegorova JūlijaST.
Rīga
348.  Jēkabsone Maija-JustīneSTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
349.  Jēkabsons MārtiņšVTValmiera
350.  Jercums SandijsVTSK Tērauds
Rīga
351.  Jermacāne LauraSTBalvi
352.Jeršova AivijaSTAJaunsardze
Valmiera
353.Jeršova KristīneSTAJaunsardze
Valmiera
354.Ježaka SarmīteSTValka
355.  Jolkina PatrīcijaSTValmiera
356.Juhno AndrejsVTSPARS-MK
Daugavpils
357.Juhno ArtjomsVTBSPARS-MK
Daugavpils
358.  Junkeviča LauraSTMARATONA KLUBS
Ventspils
359.  Justaments JānisVTValmiera
360.  Kakaulina KarīnaSTBTA
Rēzekne
361.  Kakaulins SergejsVTRēzekne
362.  Kalniņa DaceSTLielvārde
363.  Kalniņa ĒrikaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
364.  Kalniņa MontaSTMaxima Latvija
Rīga
365.  Kalniņš Toms-OskarsVTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
366.  Kalve RičardsVTCēsis
367.  Kaļiņins ArnisVTIlūkstes novada SS
Pilskalnes pagasts
368.  Kaļva AgitaSTĶegumā spēks
Ķegums
369.  Kanaviņš AinisVTAizkraukle
Rīga
370.  Kaņepe-Julika LīgaSTRīga
371.  Kāpiņš MarkussVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
372.  Kapture AmandaSTValmieras tehnikums
Valmiera
373.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
374.  Kārkliņš RihardsVTBAlūksne
375.  Karpika LuīzeSTBValmiera
376.Kasesalu ChristinaSTBTallinn
377.  Kataja AgneseSTBTimšsils
Baloži
378.  Kataja LauraSTBTimšsils
Baloži
379.  Katkeviča LindaSTJēkabpils
380.  Kaufmane EvaSTValmiera
381.  Kaufmanis EmīlsVTBSpārītes
Valmiera
382.Kaupuža SigneSTCēsis
383.  Kazeks EmīlsVTSmiltene
384.  Keiša SamantaSTValmieras tehnikums
Valmiera
385.Kezika MairitaSTBērzaine
Kocēnu nov.
386.Keziks GatisVTBērzaine
Kocēnu nov.
387.Kielbicka LuīzeSTBValmiera
388.Kielbicka ZaneSTValmiera
389.Kielbickis RūdolfsVTBValmiera
390.  Klapars KlāvsVTAValmieras tehnikums
Valmiera
391.  Klasa IneseSTKlasu ģimene
Rīga
392.Klass ValentīnsVTKlasu Ģimene
Riga
393.  Kleins JānisVTCēsis
394.  Kleins MārtiņšVTBSalacgrīva
395.  Klibais RinaldsVTAPreiļi
396.Klimentjeva ArinaSTCeram Optec
Līvāni
397.  Klinģeris Arvils-ĀdamsVTBValmiera
398.  Kločko SvetlanaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
399.  Kļaviņa MaijaSTMaxima Latvija
Rīga
400.  Kļaviņa MāraSTSK MAGNEN
Rēzekne
401.  Kļaviņa Monika-LuīzeSTASaulkrasti
402.  Knēts RaimondsVTRopaži
403.  Knoks KārlisVTBOgre
404.  Knoks MārisVTOgre
405.Knospiņa LoretaSTASKRIENAM KOPĀ
Valmiera
406.  Kociņš DaumantsVTCēsis
407.Kociņš-Lielupe RenārsVTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
408.  Kokorite EvijaSTJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
409.  Kononovs EdgarsVTCēsis
410.  Konovalovs NaurisVTRīga
411.  Korobova DanaSTSPORTLAND
Alūksne
412.  Kostireva JelenaSTRīga
413.  Košeļevs ElansVTBVentspils
414.  Kotāns TomsVTBValmiera
415.  Kozačkova ElzaSTBLudza
Ludza
416.  Kozlovs AleksejsVTBRīga
417.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov
418.  Krafta VinetaSTRīga
419.  Krastiņa Elizabete-AlīnaSTValmieras tehnikums
Valmiera
420.  Krasts RodžersVTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
421.  Krauja EmīlsVTAValmiera
422.  Kraukle AijaSTSmiltene
423.  Kravale ZitaSTSiguldas maratona klubs
Sigulda
424.  Kravalis EmīlsVTASiguldas maratona klubs
Sigulda
425.  Kravalis JānisVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
426.  Kraze KristofersVTAJaunsardze
Valmiera
427.  Krēsliņa AijaSTSPORTLAND
Ogre
428.  Krievāne LīvaSTBValmiera
429.Krikščūns RaivisVTAValmiera
430.  Kriķis AndrejsVTBValmieras SOS BC
Valmiera
431.Krilova Paula-ValerijaSTAJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
432.  Krišjāne GintaSTValka
433.  Kroičs ReinisVTValmiera
434.  Kronberga EstereSTBRīga
435.  Krops GeorgsVTValmieras tehnikums
Valmiera
436.  Krujele SantaSTBValmieras SOS BC
Valmiera
437.  Krujelis Markus-JānisVTBValmieras SOS BC
Valmiera
438.  Krumholce AlvīneSTAValmiera
439.  Krūmiņa EmīlijaSTAValka
440.  Krūmiņa MegijaSTBValka
441.  Krūmiņa SandraSTValka
442.  Krūmiņš MārisVTMana Amanda
Jelgava
443.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
444.  Krusta VitaSTTrikātas Bomonts
Valmiera
445.Krutihins ArtjomsVTBDinamo.Lat
Riga
446.Krutihins KirilsVTBDinamo-Lat
Riga
447.  Krutovs JānisVTValmiera
448.  Krūze Rainers-RihardsVTBValmiera
449.  Krūze SantaSTCēsis
450.  Krūzenberga RūtaSTBValmiera
451.  Krūzkope IevaSTValmiera
452.  Kubliņa AļonaSTValka
453.  Kubliņš AlvisVTValka
454.  Kučerova EvitaSTvsk noskrien
Rīga / Ventspils
455.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
456.  Kudiņa LoretaSTBJūrmala
457.  Kudiņš GintsVTvsk noskrien
Jurmala
458.  Kuģis RalfsVTKocēni
Kocēnu nov.
459.  Kukere SindijaSTValmiera
460.Kukes TimursVTBRīga
461.  Kukmilka IngaSTHerbalife team
Valmiera
462.  Kuliks JurijsVTRīga
463.  Kunce ElīnaSTIkšķile
464.Kuncēviča SintijaSTKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
465.  Kundziņš RalfsVTAropaži
466.  Kuplais KasparsVTMaxima Latvija
Rīga
467.Kursiša ZandaSTJelgava
468.Kutiščevs VjačeslavsVTValmiera
469.  Kuzmenoks KristapsVTValmieras tehnikums
Valmiera
470.  Kvitka KasparsVTCēsis
471.  Ķēbere KatrīnaSTBLimbaži
472.  Ķelpiņa SāraSTBCēsis
473.Ķerpe MārtiņšVTValmiera
474.  Labanoskis OļģertsVTJelgava
475.  Labanovska AndraSTJelgava
476.  Labsvīra EleonoraSTBSiguldas Maratona klubs
Sigulda
477.  Lācis Viesturs-LoidsVTAValmieras SOS BC
Valmiera
478.  Lagzdiņa RandijaSTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
479.  Laiviņa SanitaSTBērzaine
Kocēnu nov.
480.  Laķe SandijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
481.  Laķis AigarsVTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
482.  Lamberte JanaSTALiepājas rajona sporta skola
Aizpute
483.  Langovska LilitaSTValmiera
484.Lanka EgijaSTLiepāja
485.  Lanka JānisVTBRīga
486.  Lanka JānisVTLiepāja
487.  Lapiņš ReinisVTBJaunsardze
Valmiera
488.  Lapsa JānisVTBJaunsardze
Valmiera
489.  Larinovs MārtiņšVTRubene
Kocēnu nov.
490.  Laučiska AritaSTSPORTLAND
Rīga
491.  Launaga SintijaSTJelgava
492.  Laurenova EstereSTBValmiera
493.  Laurenova PatrīcijaSTBValmiera
494.  Laurova LindaSTKompanjones
Valmiera
495.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSTRīga
496.  Leiskins RenārsVTADaugavpils Runners
Daugavpils
497.  Leoke KristīneSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
498.  Leonidovs ArtjomsVTBDaugavpils
499.  Leonova IlzeSTKocēni
Kocēnu nov.
500.  Lescinska KristinaSTRiga
501.Lescinska ViktorijaSTARiga
502.  Lezdiņš ReinisVTValmiera
503.  Liberts Roberts-PaulsVTAValmiera
504.Līce EgitaSTBērzaine
Kocēnu nov.
505.  Līdaka RalfsVTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
506.  Liekmanis RaivoVTBMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Nīkrāce
507.  Liepa MiķelisVTBMazsalaca
508.  Liepa SidnijsVTBJūrmala
509.  Liepiņa AnceSTKocēni
Kocēnu nov.
510.  Liepiņa IevaSTRīga
511.  Liepiņa InāraSTTrikāta
512.  Liepiņa IvetaSTSK Metroons/ NISSAN
Rīga
513.  Liepiņš AndrisVTBSK Metroons/ NISSAN
Rīga
514.  Liepiņš EndijsVTALimbaži
515.  Liepiņš KasparsVTBCēsis
516.  Liepiņš RaulsVTBSK Metroons/ NISSAN
Rīga
517.  Lietiņa MelitaSTHerbalife team
Valmiera
518.  Linde IndraSTlabai veselībai
RĪGA
519.  Linde SanijaSTBJelgava
520.  Liniņš JānisVTSmiltene
521.  Lismane IlzeSTLimbaži
522.  Lisovskis JānisVTIndividuāli
Jelgava
523.  Litiņa LoteSTBValmiera
524.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
525.  Locāns MārisVTRīga
526.Ločmele LīgaSTRīga
527.  Ločmelis JēkabsVTAVSK Burkanciems & Co
Burkānciems
528.  Lodziņa LoretaSTBValmiera
529.  Lopenova MadaraSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
530.  Lorence SantaSTOzolnieki
Jelgava
531.Lozbergs Daniels-AdriansVTBLimbaži Skrien
Limbaži
532.Lozbergs GatisVTLimbaži Skrien
Limbaži
533.  Lukaševs IgorsVTBRēzeknes Sākumskola
Rēzekne
534.  Lukaševs JurijsVTRēzekne
Rēzekne
535.  Lukjanova TatjanaSTValmiera
536.  Lūse LāsmaSTJēkabpils
537.  Lūse RamonaSTRīga
538.  Lūse SilvaSTA.
Rīga
539.Luste AleksisVTAKocēni
Kocēnu nov.
540.Luste ĢirtsVTKocēni
Kocēnu nov.
541.  Luste LeldeSTBKocēni
Kocēnu nov.
542.Luste SanitaSTKocēni
Kocēnu nov.
543.  Luste ZaneSTMazsalaca
544.Lutschan HeikiVTBNaerata Ometi MTÜ
Mulgi Vald
545.  Ļeščenko LieneSTJelgava
546.  Majors LaurisVTBValmiera
547.  Makedons RostislavsVTBRīga
548.Malacanovs FilipsVTBJelgava
549.  Māliņš AivarsVTKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
550.  Mālkalne AneteSTAUijā uijā
Smiltene
551.  Mālkalne EmīlijaSTBUijā Uijā
Smiltene
552.  Mālniece AigaSTValmiera
553.  Mamedova LindaSTSIA Joker Ltd.
Ogre
554.Marena IevaSTSKRIENAM KOPĀ-iesācējiem
Valmiera
555.  Marenis RobertsVTBStrenči
556.  Marksa SabīneSTASmiltene
557.  Martinkeviča KristīneSTSIA Joker Ltd.
Valmiera
558.  Martinsons ĒriksVTValmiera
559.  Martinsons PēterisVTBStraupe
560.Marzavins MarksVTBRīga
561.  Masaļskis VadimsVTRīga
562.Maskalāne KaivaSTDurbe
563.  Matašova DianaSTBValmiera
564.  Mateusa KristīneSTMaxima Latvija
Rīga
565.  Matisovs Nils-GustavsVTBSK Metroons/ NISSAN
Rīga
566.  Matuka AliseSTVijciems
567.  Matule SantaSTSK Tērauds-1
Rīga
568.  Māziņa LindaSTValmiera
569.  Māziņš GeorgsVTBValmieras tehnikums
Valmiera
570.  Mazure AgneseSTValmiera
571.Mazurika KiraSTBRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
572.Medne Dārta-ArtaSTKompanjones
Valmiera
573.  Medne DinijaSTValmiera
574.  Medne IlzeSTValmiera
575.  Medne LīgaSTLimbaži
576.  Medne MadaraSTBIGBANK
577.  Medne MartaSTValmieras tehnikums
Valmiera
578.  Mednieks ZigmundsVTSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
579.  Mednis ArtisVTwAlts
Cēsis
580.  Megnis DāvisVTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
581.  Megnis UldisVTSmiltene
582.Meija DagmāraSTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
583.Meijere TamāraSTValka
584.  Meikšāne AgneseSTSPORTLAND/NIKE
585.Meinerts GuntisVTSalaspils
586.  Meistere LitaSTJaunsardze
Valmiera
587.  Meldere IneseSTValmiera
588.  Melece GuntaSTAloja
589.  Melgalve IlzeSTHONEST RENT
Valmiera
590.  Melne AmandaSTAGulbene
591.Mēness LeldeSTSPORTLAND
Rīga
592.  Menke KatrīnaSTASPORTLAND
Mārupe
593.  Meņģelis KārlisVTLV&KV
Valmiera
594.  Meņģelis KrišjānisVTBLV&KV
Valmiera
595.  Mētere MadaraSTSPORTLAND
Liepāja
596.  Metums Mārtiņš-RūdisVTARanka
597.  Metums Nauris-KristapsVTBRanka
598.  Metuzāle IngaSTValmiera
599.  Mežavilka IngaSTSPORTLAND
Sigulda
600.Mickevičs ReinisVTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
601.  Miejers NiksVTOgre
602.  Mikelsons FelikssVTBValmiera
603.  Miķelsone GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
604.Miķelsone Lelde-LīgaSTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
605.  Miķelsons JorensVTBSmiltene
606.Miķelsons OskarsVTKocēni
Kocēnu nov.
607.Mīlenbergs MarkussVTBRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
608.Mīlenbergs MartinsVTBRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
609.  Millere SarmīteSTHerbalife team
Valmiera
610.Milta MartaSTLV&KV
Valmiera
611.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
612.  Miruškins MarkussVTBValmiera
613.  Miška RaimondsVTStrenči
614.  Močs IvarsVTRīga
615.  Moļņika BaibaSTRīga
616.  Muižniece SantaSTSmiltene
617.  Muižnieks JānisVTValmiera
618.  Muķiele FelisaSTBSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
619.  Muķiele NikolaSTBSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
620.  Muķielis AigarsVTValmiera
621.  Mūrniece BaibaSTValmiera
622.  Muska IvitaSTValmiera
623.Muska RalfsVTAValmiera
624.  Nadjaks MaratsVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
625.  Nagle LieneSTValmiera
626.  Naglis AinārsVTRīga
627.  Naglis KasparsVTRīga
628.  Naglis RolandsVTRīga
629.Narvaišs GustavsVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
630.  Narvaišs NormundsVTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
631.  Nazārova LauraSTAValmieras tehnikums
Valmiera
632.  Neilande KristīneSTRīga
633.  Neļķe InāraSTLangstiņi
634.  Niedra SantaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
635.  Nīgalis NormundsVTValmiera
636.  Nīmanis PēterisVTSmiltene
637.  Norlinde AritaSTEvele
638.  Noviks KrišjānisVTASIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
639.  Novikss AlekssVTValmiera
640.  Ņesvetajeva LiānaSTBRīga
641.  Ņikitins RenātsVTRīgas Satiksme
Rīga
642.Ņilova SandraSTHerbalife team
Valmiera
643.  Ņukša OlesjaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
644.Odiņa KitijaSTKandava
645.Oļļa IvetaSTValmiera
646.  Ondruka ViolettaSTMaxima Latvija
Rīga
647.  Ondruks EdgarsVTMaxima Latvija
Rīga
648.Orasevska OlgaSTzas pargauja
cesis
649.  Osis AivisVTTaurene
650.  Osis DanielsVTAValmiera
651.  Osis RitvarsVTValmiera
652.  Otaņķe AliseSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
653.  Ozola AneteSTValmiera
654.  Ozola ElīnaSTBišu laboratorija
Sigulda
655.  Ozola GunaSTSmiltene
656.  Ozola IngunaSTGulbene
657.  Ozoliņa IevaSTSPORTLAND
Jūrmala
658.  Ozoliņa InitaSTValmiera
659.  Ozoliņa LauraSTAValmiera
660.  Ozoliņa MontaSTValmiera
661.  Ozoliņa UndaSTSPORTLAND/NIKE
662.  Ozoliņš ArnisVTSK Tērauds/NIKE
Valka
663.  Ozoliņš MarkussVTBRīga
664.  Ozollapa ValtersVTBJaunsardze
Valmiera
665.  Ozolniece KlintaSTRīga
666.  Ozolovs KristapsVTBValmiera
667.  Ozols GintersVTValmiera
668.  Ozols MarkussVTBValmiera
669.  Ozols MikusVTBišu laboratorija
Sigulda
670.  Ozols NikolajsVTValmiera
671.  Ozols ValentīnsVTBValmieras SOS BC
Valmiera
672.  Pabērzis MarkussVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
673.  Paegle AmandaSTATrikāta
674.  Paegle ElīnaSTBIGBANK
675.  Paidere Emīlija-MartaSTAValmiera
676.  Pakārklis MārisVTMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
677.  Palsa MareksVTStraupe
678.  Pamilovs EdžusVTAValmieras SOS BC
Valmiera
679.  Pamils-Pamiljons EinārsVTAValmieras tehnikums
Valmiera
680.  Pantejevs ValerijsVTValmiera
681.  Parik AndresVTEstonia
682.Parmi PriidikVTVillaare OÜ
Tartu
683.  Paskovskis AleksejsVTRīga
684.  Paukšēns KlāvsVTBIkšķile
Ikšķile
685.  Paulskaitis RaulsVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
686.  Paulskaitis SandisVTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
687.  Pavasare KristīneSTValmiera
688.  Pāže AndisVTSK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
689.  Peiča KristiānaSTBPamēģināsim
Rīga
690.Peičs OskarsVTBRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
691.  Peičs RobertsVTBRīga
692.  Peipe KintijaSTAVVV
VALMIERA
693.  Pekainis RitvarsVTARūjiena
694.  Pelovs DainisVTRīga
695.  Pence JolantaSTBJaunsardze
Lejasciems
696.  Pence KristīneSTAJaunsardze
Lejasciems
697.  Penka RitaSTValmiera
698.Pērkone SarmīteSTValmiera
699.  Pērkons RūdolfsVTBValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
700.  Peskovaja IrinaSTRīga
701.  Pētersone LauraSTMRC/ Kocēnu novads
Kocēnu novads
702.  Pētersone LindaSTValmiera
703.  Pētersone MāraSTValmiera
704.  Pētersone Marta-LuizeSTBMRC/ Kocēnu novads
Kocēnu nov.
705.  Pētersone SonoraSTAValmieras SOS BC
Valmiera
706.  Pētersons DominiksVTBKocēnu novads
Kocēnu nov.
707.  Pētersons KasparsVTKocēnu novads
Kocēnu nov.
708.  Pētersons TomsVTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
709.  Petkēvica LiānaSTBValmiera
710.  Petkeviča PaulīnaSTBRīga
711.  Petraško IngaSTValmiera
712.  Petrovs GintersVTStraupe
713.Petrovska ViktorijaSTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
714.Pidža ErnestsVTBKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
715.Pinkule JolantaSTKocēni
Kocēnu nov.
716.  Piskunovs ViktorsVTRīga
717.  Plijvnus GintsVTGulbene
718.  Plīkša DainaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
719.  Plocāne KatrīnaSTBPriekuļi
720.Pluša JautrīteSTRīga
721.Plušs IvoVTBRīga
722.  Podiņš KristapsVTSPORTLAND
Rīga
723.  Poiner AleksandrVTJelgava
724.  Potapovs TomsVTARīga
725.Preiss Andis-IndriķisVTALīgatne
726.  Priede AndraSTValmiera
727.  Priede AnitaSTLimbaži
728.  Priedītis OskarsVTBGulbene
729.Princis JurisVTKabile
Kabile
730.Prišlova AivaSTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
731.  Pūce ElīnaSTAMadona
madona
732.  Pūcīte MadaraSTAGulbene
733.  Puķīte GundegaSTMadona
734.  Puķīte LīvaSTAValmiera
735.  Puķīte Sofija-KristīneSTBValmiera
736.  Puķītis KristersVTASigulda
737.  Pulberg EdgarVTTallin
738.  Pūle ĒriksVTRīga
739.  Pumpiša TīnaSTSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
740.  Pumpuriņš DāvisVTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
741.  Punāne LīgaSTRīga
742.  Punculis MārisVTLudza
Ludza
743.  Punka NikolaSTBValmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera
744.  Pūpola IevaSTBMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
745.  Pūpola MadaraSTBMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Aizpute
746.Purviņa InitaSTMaxima Latvija
Rīga
747.  Purvņš AnatolijsVTMaxima Latvija
Rīga
748.  Pusvāciete DinijaSTAValmiera
749.  Putniņa AgnijaSTSPORTLAND
Kuldīga
750.  Putniņa BaibaSTValmiera
751.Putniņa RudīteSTSkrienošais 4nieks
Pelči/ Buciņi
752.  Puzāne DanaSTBPuzanjata
Ludza
753.  Puzāns MareksVTBpuzanjata
Daugavpils
754.Rācene BetijaSTAValmiera
755.  Račiks EmīlsVTBSwedbank
Valmiera
756.  Radiņa-Liepkaula IvetaSTSK Tērauds
Rīga
757.  Radziņa IlvaSTTukums
758.  Raga AnnijaSTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
759.  Raimo RikardsVTSporta skola
Rīga
760.  Rakeckis JurisVTValmiera
761.  Rancāne MartaSTBIGBANK
762.  Ratnieks RobertsVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
763.  Razgalis JānisVTSK Tērauds/NIKE
Madona
764.  Razva MarkussVTBGulbene
765.  Rēdere IlzeSTSK Tērauds-2
Rīga
766.Redisons TomassVTFOLKMAŅI
Ozolnieki
767.  Reihbers ArnisVTBGulbene
768.  Reinfelds Emīls-MatiassVTBSK Metroons/ NISSAN
Rīga
769.  Reinfelds KasparsVTSK Metroons/ NISSAN
Rīga
770.  Rencis AinārsVTAlūksne
771.  Rencis Dairis-AnrijsVTBValmieras SOS BC
Valmiera
772.Resnis MatīssVTAJēkabpils
773.  Rēvele LindaSTValmiera
774.Riba JurisVTKocēni
Kocēnu nov.
775.Riba Miķelis-KristofsVTBKocēni
Kocēnu nov.
776.  Riba RičardsVTBValmiera
777.Rībens ElvisVTMARATONA KLUBS
Ventspils
778.  Ribnere KristīneSTJēkabpils
779.Rieksta DārtaSTBkustonis
Rīga
780.  Rikveile IevaSTGulbene
781.  Rimvide-Mickeviča DanaSTDaugavpils Runners
Daugavpils
782.  Rinase AivaSTAValmiera
783.  Rinkus IngaSTValmiera
784.Riža JānisVTBVBSS
Valmiera
785.  Riža JēkabsVTBVVĢ
Valmiera
786.  Roķis RaimondsVTCēsis
787.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
788.  Rone ElzaSTBSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
789.  Roze JanaSTAKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
790.  Roze RenārsVTJRK
Ogres novads
791.  Rozenbergs ArtūrsVTValmiera
792.  Rozenvalde PaulaSTKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
793.Rudzīte LaumaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
794.Rudzītis RainersVTBRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
795.Rudzītis RalfsVTBRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
796.  Rullis MārisVTValmiera
797.Rumba EvelīnaSTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
798.Rumba SandijaSTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
799.  Runce IlzeSTAinaži
800.  Rūsa UldisVTValmiera
801.  Rūsis HaraldsVTValmiera
802.  Rutkovska SimonaSTSimoonskiTV
Rīga
803.  Rutkovska VeronikaSTMaxima Latvija
Rīga
804.  Rutucis IngusVTValmiera
805.  Sabājeva LindaSTStatoil
Valmiera
806.  Sarkisjane Selīna-MartaSTBJelgava
807.Saulītis AtisVTBRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
808.  Sdobnikovs MarksVTBSmiltene
809.  Sedlovs ValdisVTSwedbank
Baloži
810.  Sekste ElīzaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
811.Seļezņova NikoletaSTBLATVIJAS KANOE
JELGAVA
812.Seļezņovs JurijsVTLATVIJASA KANOE
JELGAVA
813.  Seņkovs KristapsVTAAlojas nov.
814.Serģe LauraSTValmiera
815.  Serjogins DmitrijsVTLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Mārupe
816.  Setkovskis SantisVTAIlūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
817.  Seviško RūdolfsVTBValmieras SOS BC
Valmiera
818.  Sidorova AngelinaSTBJelgava
819.  Sidorova SvetlanaSTJelgava
820.  Siksna SantaSTLiepāja
821.  Silauniece ĢertrūdeSTfranči
Olaines nov.
822.  Siliņš GustavsVTBKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
823.Silmanoviča ZaneSTValmiera
824.  Sinicins RobertsVTRīga
825.  Sinka SintijaSTSmiltene
826.Sirmā SanijaSTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
827.  Sirmais MarkussVTBSPORTLAND
Madona
828.  Sirs KasparsVTValmiera
829.  Skorenko RenārsVTBSmiltene
830.  Skrača MaijaSTValmieras tehnikums
Valmiera
831.  Skrundenieks DzintarsVTSPORTLAND
Liepāja
832.  Skurjate JeļenaSTJēkabpils
833.Skutāns KārlisVTValkas novada BJSS/ VPK
Valka
834.  Skvarcevics JurisVTJelgava
835.  Sliņģis RičardsVTValmiera
836.Slovakia Martin-OkenkaVTSlovakia
Nitra
837.  Smiltnieks GabrielsVTBLīvbērze
838.  Smirnova AleksandraSTBValmieras SOS BC
Valmiera
839.  Smirnova ViktorijaSTBValmieras SOS BC
Valmiera
840.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
841.  Sniegs-Sniedziņa Viktorija-VikijaSTSPORTLAND
Rīga
842.Sokolovs AlvisVTBALTMA
Valmiera
843.Sokolovska DiānaSTValmiera
844.  Sokova SolvitaSTSPICIE
Ādaži
845.Sokovs JurisVTSpicie
Ādaži
846.  Sondars RihardsVTValmiera
847.  Sondors LaurisVTDrusti
848.  Sondors TomsVTAValmiera
849.  Sova SabīneSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
850.  Spīgulis ArtisVTRīga
851.  Spiridonova MaritaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
852.  Sproģe AnnijaSTBValmiera
853.  Stahovska EgitaSTsinots
Valka
854.  Stahovskis DenijsVTBValka
855.  Stankevics MareksVTBValmieras SOS BC
Valmiera
856.  Stankevics MārtiņšVTBValmieras SOS BC
Valmiera
857.  Stankeviča VanesaSTAValmiera
858.  Stepanova RitaSTBValmieras SOS BC
Valmiera
859.  Stepanovs EdgarsVTBValmieras SOS BC
Valmiera
860.Stieģelis Artūrs-RalfsVTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
861.  Stolbovs GvidoVTkmsbp.lv
Jūrmala
862.  Strauberga SigneSTLimbaži
863.Strautniece Selīna-KeitaSTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
864.Strazdiņa LieneSTRubene
Kocēnu nov.
865.  Strazdiņa RaisaSTJelgava
866.  Strazdiņa TinceSTValmiera
867.  Strazdiņš Niks-DāvisVTBRīga
868.Strogonovs RolandsVTDižozols
Valmiera
869.  Strujevičs MārtiņšVTRīga
870.  Suhanovs KristapsVTALimbaži
871.  Sūna InetaSTValmiera
872.  Suneps FilipsVTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
873.  Supe DanielaSTASupes dzimta
Valmiera
874.  Supe JānisVTSupes dzimta
Valmiera
875.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
876.  Suserte IrinaSTValmiera
877.  Svarinskis MārcisVTRīga
878.  Šaicāns RudolfsVTGulbene
879.  Šakalis RalfsVTBSekoEko
Valmiera
880.  Šakena AnnaSTASIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
881.  Šakens AndrisVTSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
882.  Šals EmīlsVTAizkraukle
Skrīveri
883.  Šapirovs EndijsVTBValmiera
884.  Šarigina AllaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
885.  Šarkovskis RaitisVTSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
886.  Ščukina NatālijaSTValmiera
887.  Šerpīte SintijaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
888.  Ševčenko DaniilsVTBRēzekne
889.  Šimaņecs DanielsVTBValmiera
890.  Šīrante GunitaSTVGV
Valmiera
891.  Šķilteris AlbertsVTBValmiera
892.  Šķipore ArtaSTBValmiera
893.Šmite Karlīna-KeitaSTBCēsis
Cēsis
894.  Šmits MārcisVTBKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
895.Šmits RedsVTBValmiera
896.  Šneidere AijaSTValmiera
897.Šoks KristersVTBKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
898.Špats GatisVTWunder Latvia
Rīga
899.  Špehte EvelīnaSTBCēsis
900.  Štālmane IlzeSTRundāles novads
901.  Šteins RaimondsVTSK Tērauds
Rīga
902.Štelce Sidnija-IevaSTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
903.  Štelce Terēze-MotteSTAVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
904.  Štelce VitaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
905.  Štelcs EmīlsVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
906.  Štelcs IngusVTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
907.Štelcs Jānis-RalfsVTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
908.  Štulbergs GatisVTMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Skrunda
909.  Šulce SantaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
910.  Šurigina DaceSTValmiera
911.  Tālmane IlzeSTMaratona Klubs
Riga
912.Tarvids Dāvis-EduardsVTBMadona
913.  Tauriņa AnnaSTAValmiera
914.Tautkus KristapsVTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
915.  Temergs JānisVTAloja
916.  Tērauds ViktorsVTRēzeknes novads.
917.  Terentjevs NikolajsVTRīga
918.  Teters RobertsVTValka
919.  Tihomirovs IgorsVTCēsis
920.Tinkus MelānijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
921.  Tinkuss DāvisVTAValmieras tehnikums
Valmiera
922.  Titomers EndijsVTJelgavas sporta servisa centrs
Jelgava
923.  Tkačenko AnastasijaSTMOREX.LV
Rīga
924.  Tomsone SendijaSTRūjiena
925.  Traubergs IvoVTValmiera
926.  Treimane LeldeSTValka
927.  Treisnere ZintaSTMaxima Latvija
Rīga
928.  Trēziņš DainisVTBEATE
Valmiera
929.  Trēziņš EduardsVTABEATE
Valmiera
930.  Tropa IlonaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
931.  Tropiņš EdijsVTMARATONA KLUBS
Dundaga
932.  Trubačs RainersVTLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Preiļi
933.  Tuariņa Annija-AnnaSTBValmiera
934.  Tuigin NikolayVTRīga
935.Tupuriņa IlzeSTZAAO
Valmiera
936.  Turčina ZaneSTSPORTLAND
Rīga
937.  Tuzkova LauraSTBauska
938.  Ubavica IvetaSTDobele
939.  Ūbele IngunaSTSPORTLAND
Rīga
940.  Uberte AustraSTRīga
941.  Ūburgs MārtiņšVTBStrenči
942.Ūdris Ralfs-DāvidsVTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
943.  Ulmanis Rūdis-RūdolfsVTBValmiera
944.  Ungure LīvaSTBSS
Rīga
945.  Untāla SintijaSTCēsis
946.  Upeniece AneteSTASK Tērauds
Ādaži
947.  Upeniece IneseSTHerbalife team
Valmiera
948.Upeniece UndīneSTRīga
949.  Upenieks GundarsVTSPORTLAT
Rīga
950.  Upenieks KristiānsVTASK Tērauds
Ādaži
951.  Upesjure IngaSTValmiera
952.  Upīte ElīnaSTKocēni
Kocēnu nov.
953.Urbāne AigaSTDižozols
Valmiera
954.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
955.  Urtāns MarkusVTAVANAGI
Jēkabpils novads
956.  Utināne ElīnaSTCēsis
957.  Utināns IvarsVTCēsis
958.  Vagale IjaSTRīga
959.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
960.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
961.  Vaiteka AmandaSTBRīga
962.  Vaiteks RičardsVTBRīga
963.  Valainis EdijsVTASPARS-MK
Preiļi
964.Valdmanis RičardsVTBRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
965.Valmiers KasparsVTJēkabpils
966.  Valtasa AmandaSTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
967.  Valtass HermanisVTBSK Metroons/ NISSAN
Mārupe
968.  Vanaga MadaraSTJelgava
969.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds-1
Ķekava
970.Vandāna DanaSTValmiera
971.  Varanovskis GintersVTRīga
972.  Varesa DaigaSTValmiera
973.  Vaseviča ElizabeteSTBJelgava
974.  Vasiļjeva SvetlanaSTRīgas Satiksme
Jelgava
975.  Vasiļjevs RičardsVTLīvāni
976.  Vāvere KristīneSTSPORTLAND
Rīga
977.  Vazdiķis AnrijsVTValmiera
978.  Vazdiķis RalfsVTBValmiera
979.  Vebruāle AmandaSTBGulbene
980.  Vegmanis Emīls-EdvardsVTBIndividuāli
Jelgava
981.Veidemane IevaSTBIGBANK
982.  Veigure DaceSTBEATE
Valmiera
983.  Veikšāns RendijsVTBKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
984.  Veinberga ElzaSTBJaunsardze
Valmiera
985.  Veips JānisVTJēkabpils
986.  Velde VilnisVTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
987.  Vesmane KintijaSTValmiera
988.  Vēvere IndraSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
989.  Vēveris RolandsVTSigulda
990.  Vidgofa JūlijaSTJelgava
991.  Vidončikova AnastasijaSTJelgava
992.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFolkmaņi
Jelgava
993.  Viekale-Gasjūne SandraSTFolkmaņi
Jelgava
994.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFolkmaņi
Jelgava
995.  Vīgante DaigaSTOzolnieku novads
996.  Vigulis SandisVTCēsis
997.Vikmane KatrīnaSTBKalngale
998.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
999.  Vilde LauraSTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
1000.Vilisters ArnisVTbbg
valmiera
1001.  Viļuma EstereSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
1002.  Vimba GitaSTValmiera
1003.  Vimba OskarsVTValmiera
1004.Vinberga MegijaSTATukums
1005.  Virse AgijaSTValmiera
1006.  Virse LailaSTValmiera
1007.Viškere DainuvīteSTValmiera
1008.  Vitmanis AndrisVTValmiera
1009.  Vītola UnaSTAlojas nov.
1010.  Vītols ElvisVTValmiera
1011.  Vizbulis AdriansVTBValmiera
1012.  Vofromejeva OksanaSTJelgava
1013.  Voicehoviča LīvijaSTGarkalne
1014.  Volkovs NikolajsVTStrenči
1015.  Volobujevs VitalijsVTSalaspils
1016.  Vorslava GundegaSTRīga
1017.Vorslavs GustavsVTBRīga
1018.  Vtorova ValērijaSTSPORTLAND
Liepāja
1019.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
1020.Williamson LatoyaSTAdazi
1021.Zabors ĢirtsVTBAizpute
1022.  Začests ZigmundsVTGulbene
1023.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
1024.  Zaķe ŽanetaSTValmiera
1025.  Zaķis ArtursVTAlūksne
1026.  Zālīte GunaSTBValmiera
1027.  Zaļzirnis AivisVTRūjiena
1028.  Zariņa AneteSTSmiltene
1029.  Zariņa Annija-AnnaSTCēsis
1030.Zariņa IlutaSTTrapene
1031.  Zariņa ZitaSTRiga
1032.  Zariņš DāvisVTBRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
1033.  Zariņš KristapsVTValmiera
1034.  Zariņš KristiānsVTBSkrienam kopā
Valmiera
1035.  Zariņš OskarsVTSmiltene
1036.Zariņš RaivisVTSporta klubs Tālavas Nedzirdīgo Sports
Mazsalaca
1037.  Zariņš RaivoVTBSmiltene
1038.  Zeibarte SamantaSTBValmiera
1039.Zeibarts ReinisVTValmiera
1040.Zeile IevaSTSwedbank
Valmiera
1041.  Zeile RobertsVTSwedbank
Valmiera
1042.  Zekante SigitaSTHerbalife team
Valmiera
1043.  Zelmane UnaSTRīga
1044.Zeltiņa AlbertaSTBIlūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
1045.  Zeltiņš LaurisVTARīga
1046.  Zemītis JēkabsVTBRūjienas nov.
1047.  Zīle KitijaSTBHerbalife team
Valmiera
1048.  Zīle KlāvsVTABurtnieki
1049.  Zilvere ZaneSTValmiera
1050.  Zimba VivitaSTRūjiena
1051.  Zīmele AgneseSTSK Tērauds
Rēzekne
1052.  Zinovatnaja IvetaSTRīga
1053.  Zujeva IlonaSTValmiera
1054.  Zukuls JānisVTindviduali
Cēsis
1055.  Zunda KristīneSTCēsis
1056.  Zundāns AlbertsVTAValmieras tehnikums
Valmiera
1057.  Zuza DanielsVTBStrenči
1058.  Zvaigzne IngaSTValmiera
1059.Zvaigzne-Gelberga EvitaSTSKRIENAM KOPĀ iesācējiem
Valmiera
1060.  Zvejniece AnnaSTRagana
1061.  Zvirbule BaibaSTValmiera
1062.  Zvirgzdiņa AsnāteSTBLīgatne
1063.Žagota DiānaSTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
1064.Žagota KristinaSTJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
1065.Žagots DanielsVTBJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
1066.  Želneronoka InaSTHerbalife team
Valmiera
1067.  Želneronoka IngaSTRīga
1068.  Židavs EdgarsVTPriekuļi
1069.  Žlabis Bernands-BrunoVTARīga
1070.  Žore RūtaSTLimbaži
1071.  Žoris AleksisVTBLimbaži
1072.  Žubule JanīnaSTRīga
1073.  Žubule LoretaSTBRīga
1074.  Žubulis EmīlsVTARun With Anita
Rīga
1075.  Žubulis IvarsVTRīga

Valmiera, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa LilijaSNUJRēzekne
2.  Asne AirikaSNUJRīga
3.Babicka KristīneSNUJOzolnieki
4.  Bajāre GunitaSNUJVGV
Valmiera
5.  Baldiņa ElīnaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
6.  Balševica ValentīnaSNUJRēzekne
7.  Baškeviča SanitaSNUJSPORTLAND
Jelgava
8.  Baumanis ZigfridsVNUJSIGULDA
Sigulda
9.  Beļakova LigitaSNUJRēzekne
Rēzekne
10.  Bembere DzintraSNUJHerbalife team
Valmiera
11.  Bokaldere EvijaSNUJSaulkrasti
12.  Bračka SarmīteSNUJKocēni
13.  Brente-Brantiņa ZaneSNUJValmiera
14.  Brizga DaceSNUJSIA Joker Ltd.
Madona
15.  Brokane IlzeSNUJLimbaži SKRIEN
Limbaži
16.  Bule OlgaSNUJSIA Joker Ltd.
Ludza
17.Bulgakovs GeorgijsVNUJRiga
18.  Celmiņa LarisaSNUJValmiera
19.Cimbale JeļenaSNUJMezares
20.Cīrule AneteSNUJValmiera
21.Cīrule IlonaSNUJCēsis
22.  Cīrule LīvaSNUJCēsis
23.  Černuhina SvetlanaSNUJValmiera
24.  Deksne SandraSNUJRēzekne
25.  Dīce RutaSNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
26.  Dīcis UldisVNUJGausā jūdze
Cēsis
27.  Diknere AntraSNUJDikļi
28.Dudareva JeļenaSNUJRēzekne
29.  Elbrete DaceSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
30.  Eliāse IevaSNUJValmiera
31.  Eškina IntaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
32.  Gaile Lote-LeaSNUJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
33.  Gailis DainisVNUJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
34.  Garanča IevaSNUJNūjo priekam
Ozolnieki
35.  Gavariņa SandraSNUJCēsis
36.  Gorošņeva IngaSNUJMadona
37.Grāpēna LīgaSNUJVGV
Valmiera
38.Grāvelsiņa SolvitaSNUJRubene
Kocēnu nov.
39.  Gredzena AntraSNUJKocēni
40.  Gredzena ZaigaSNUJVGV
Valmiera
41.  Guļāne IlzeSNUJValka
42.  Ikauniece LīgaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
43.Ikaunieks IrēnaSNUJRēzekne
44.Ivanova ŅinaSNUJRēzekne
45.Jaunkampe GuntaSNUJDauguļi
Kocēnu novads
46.  Jukāms ĒriksVNUJValka
47.  Juste IndraSNUJVGV
Valmiera
48.Kilp RaimoVNUJSoena küla
49.Kilp VelloVNUJSoena küla
50.  Kīna LaineSNUJKocēni
Kocēnu nov.
51.  Kļaviņa IvetaSNUJVGV
Valmiera
52.Kolomiceva TatjanaSNUJLepsky Tri Coaching
Rīga
53.  Krasovska SantaSNUJRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
54.  Krasovska VelgaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
55.  Krasovskis IvarsVNUJMaxima Latvija
Rīga
56.  Krastiņa IevaSNUJRīga
57.Kronbergs AivarsVNUJTUKUMS
TUKUMS
58.  Kuka KristīneSNUJSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Lēdmane
59.  Kuprinska ViktorijaSNUJRēzekne
Rēzekne
60.  Laganovska LīgaSNUJSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Lēdmane
61.  Laganovskis DzintarsVNUJSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Lēdmane
62.  Laizāne IvetaSNUJMaxima Latvija
Rīga
63.  Leite IlzeSNUJValmiera
64.  Lerme RaitisVNUJValmiera
65.Loktionova ViktorijaSNUJPoligrāfserviss
Rēzekne
66.  Lukjanska Anna-ViktorijaSNUJPrintful
Rīga
67.  Madžule GenovefaSNUJRēzekne
68.  Medniece BrigitaSNUJSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
69.  Megne IlzeSNUJSmiltene
70.  Miņina LudmilaSNUJSPORTLAND
Jelgava
71.  Moskovljeviča GunitaSNUJValmiera
72.  Muceniece AmandaSNUJOzolnieki
73.Ņikiforova SarmīteSNUJSPORTLAND
Jelgava
74.  Ortlova RudīteSNUJVGV
Valmiera
75.  Pāne IneseSNUJVGV
Valmiera
76.  Pastars AndrisVNUJRūjiena
77.  Pērkone LauraSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
78.Petrova ŅinaSNUJRēzekne
79.Piķe OksanaSNUJRīga
80.  Pīrāga LilijaSNUJRēzekne
81.  Plūme IneseSNUJVSK Noskrien
Rīga
82.Pokule IntaSNUJRēzekne
83.  Pūle AijaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
84.  Ragevičiusa VinetaSNUJVGV
Valmiera
85.  Rasa InāraSNUJValmiera
86.  Reinerte AnitaSNUJVGV
Valmiera
87.  Rieksta SanitaSNUJkustonis
RĪGA
88.  Rozīte-Vazdiķe IvitaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
89.Rumba VijaSNUJDauguļi
Kocēnu novads
90.  Sedlova BaibaSNUJVGV
Valmiera
91.Semjonova AstrīdaSNUJRīga
92.  Sīle IntaSNUJRēzekne
Rēzekne
93.  Simtiņa MāraSNUJValka
94.  Smane GuntaSNUJValka
95.  Smukule DagnijaSNUJCēsis
96.Soročina EvijaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
97.Stalidzāne IlzeSNUJValmiera
98.Stankeviča GaidaSNUJVGV
Valmiera
99.Stepiņa Annika-AntaSNUJValka
100.  Svilāne-Dūda ValentīnaSNUJNūjo vesels Rēzeknē
Rēzekne
101.Ščerbakova IngaSNUJRēzekne
102.  Ševčenko SnežanaSNUJRēzekne
103.  Tūtina BaibaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
104.  Ulmanis IntarsVNUJSpriganie plāksteri
valmiera
105.  Vanaga DaceSNUJJelgava
106.  Vasiļevska LigitaSNUJVGV
Valmiera
107.  Vējiņa LīgaSNUJValmiera
108.  Vilka IngunaSNUJHerbalife team
Valmiera
109.  Vincēviča AstrīdaSNUJRēzekne
110.  Zaščerinska ElitaSNUJRēzekne

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābele DārtaSB1Valmiera
2.  Ābelis LaurisVB1Valmiera
3.Ābeltiņa Sanija-RamonaSB4Kocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
4.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
TALSI
5.  Āboliņš MiķelisVB1,
Valmiera
6.  Aboltiņa-Āboliņa GabrielaSB1Maxima Latvija
Rīga
7.  Āboltiņš-Āboliņš RalfsVB1Maxima Latvija
Rīga
8.  Ādamsons KārlisVB1PATS KĀRLIS
Valmiera
9.  Adata KrišsVB3Valmiera
10.Agruma RebekaSB1BALTMA
Valmiera
11.  Agrums RodrigoVB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
12.  Aguls RihardsVB1SK Magnen
Rēzekne
13.  Akmentiņš AlekssVB1Valmiera
14.  Aksenoks KristofersVB1Rīga
15.  Aleksejeva DenīzeSB1Valmiera
16.Aleksejevs ArtjomsVB4Rīgas 88. vidusskola
Riga
17.  Aleksejevs EmīlsVB4Valmiera
18.Aleksejevs NikitaVB3Rīgas 88. vidusskola
Riga
19.Alksne SanijaSB4Cēsis
20.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
21.Allika Amelija-LendijaSB1Kocēni
Kocēnu nov.
22.Allika MarijaSB2Valmiera
23.Alnis RaivoVB1valmiera
24.Altena AmandaSB1Jelgava
25.  Amoliņa LīvaSB2Valmiera
26.Andersons BeāteSB1Sauleskalns
Valmiera
27.  Andrējeva AleksaSB1Valmiera
28.  Andžejevskis EdvardsVB3Valmiera
29.  Andžs TomsVB3Limbaži
30.  Antons RobertsVB1Valmiera
31.  Apine RūtaSB2Rīga
32.  Apsīte AnnaSB1Valmiera
33.  Apsīte Kate-HermīneSB1Valmieras tehnikums
Valmiera
34.  Arājuma Laura-KeitaSB4Valmiera
35.  Arnīte PaulaSB1Valmiera
36.Astrausks RihardsVB1Individuāli
Grobiņa
37.  Atare ElīzaSB2Smiltene
38.  Atlācis JānisVB3Valmiera
39.Atteka ArvisVB1Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
40.Atteka Herkus-RagnārsVB1Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
41.Atteka Kate-LīnaSB1Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
42.Atteka ZaneSB4Zilaiskalns
Kocēnu novads
43.  Augusts Gabriēls-JānisVB1Maxima Latvija
Rīga
44.  Auseklis AlbertsVB2Valmiera
45.  Avotiņa GrietaSB4Valmiera
46.Avotiņa KsenijaSB4Rubenes pamatskola
Kocēnu nov.
47.  Avotiņš Martins-MiksVB1Valmiera
48.  Ažuks AleksisVB4Valmiera
49.  Babris JānisVB1Taurene
50.  Bajāre ElizabeteSB1Valmiera
51.  Baklāne-Grīviņa Lote-AnnaSB1Cēsis
52.  Bakšinova KiraSB3Valmiera
53.  Bakšinovs DenissVB1Valmiera
54.  Balode KeidijaSB2Valmiera
55.  Balodis KasparsVB3Valmiera
56.Balodis MarkussVB32.b.klase Spārītes
Lizdēni
57.  Balodis SandisVB1Cēsis
58.Bārenīte KitijaSB2.
59.Barkevičs DamirsVB2SPARS-MK
Daugavpils
60.  Barutina EmilijaSB4Valmiera
61.Batarāga LoteSB1Valmiera
62.  Baukerte RailijaSB3Riga
63.  Baukerte SofijaSB1Riga
64.  Baumane PaulaSB1Valmiera
65.Baumanis DaniloVB3Valmieras tehnikums
Valmiera
66.  Baumanis DāvisVB1Valmieras tehnikums
Valmiera
67.  Beitika ZaneSB4Maxima Latvija
Rīga
68.Beitiks HenrijsVB1Liepaja
69.Beizītere ElīzaSB3Valmiera
70.  Beleviča JeteSB1Ogre
71.  Bendika PaulaSB3Valmiera
72.Berga UndaSB3Saldus
73.  Bergholde AmantaSB3Maxima Latvija
Rīga
74.  Bergholde PaulaSB2Kuldīga
Kuldīga
75.Bergmanis DidzisVB1Riga
76.  Bergs DāvisVB3Kocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
77.  Bergs EdgarsVB1Valmiera
78.  Berkolde Mišela-TīnaSB2Lejasciems
79.Bērziņa AliseSB2Rubene
Kocēnu nov.
80.Bērziņa BeateSB1Valmiera
81.Bērziņa DiānaSB1Mazsalaca
82.  Bērziņa Estere-RebekaSB4Valmiera
83.Bērziņa ŠarloteSB1Valmiera
84.  Bērziņa SofijaSB1PII BŪRTIŅŠ
Valmiera
85.Bērziņš Ernests-KārlisVB1Valmiera
86.  Bērziņš Everts-JānisVB1Valmiera
87.Bērziņš KārlisVB1Valmiera
88.Bērziņš Miks-GustavsVB1Valmiera
89.  Bērziņš RafaelsVB2Valmiera
90.  Bibikova Anna-ViktorijaSB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
91.  Bidiņš RūdolfsVB3Rūjiena
92.  Biejukovs GļebsVB4Valmiera
93.  Bieziņa LaumaSB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
94.  Bikovskis RobertsVB3Valmiera
95.  Bindže JānisVB3Valmiera
96.  Birimanis RobertsVB1Rūjiena
97.  Birnbauma MadaraSB2Rīga
98.  Bišs RobertsVB2Valmiera
99.Bitmanis GustsVB1Valmiera
100.Bīviņa SamantaSB1Valmiera
101.  Bižāne ČelsijaSB1Rīga
102.  Bižāne GabrielaSB2Rīga
103.  Blaubergs MiķelisVB2Valka
104.Blomkalns RodrigoVB1Valmiera
105.  Bludens AlekssVB3Valmiera
106.  Bludens NikolassVB3Valmiera
107.  Boikova Alise-AnnaSB4Valmiera
108.  Bole AliseSB3Valmiera
109.Bormane Laura-LīgaSB1B/d Krācītes-Knīpas un Knauķi
Valmiera
110.Bormane MadaraSB32.b. Valmieras Pārgaujas sākumskola- Spārītes
Valmiera
111.  Bortnikovs ArtūrsVB1Madona
112.  Boževnieks AlekssVB1Valmiera
113.  Boževnieks DanielsVB22.b klase
Valmiera
114.  Brante KristaSB2Valmiera
115.Brants JēkabsVB1Valmiera
116.  Brants MatīssVB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
117.Bratčikovs ArtūrsVB3Rubenes pamatskola
Kocēnu nov.
118.  Brauns HenrijsVB2Limbaži
119.Brēde MelānijaSB2Valmiera
120.  Brēde PatrīcijaSB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
121.  Brence MartaSB2VVV
Burtnieku novads
122.Brencis JānisVB1BD Burtiņš
Burtnieku novads
123.  Brencis JēkabsVB2Trikāta
124.  Brēža AnnikaSB1Valmiera
125.  Brīdaka ElīzaSB2Valmiera
126.  Briede Dita-EgitaSB3VVV
Valmiera
127.  Briede Karlīna-PaulaSB4Valmiera
128.  Brikmanis MarkussVB1Valmiera
129.Briksne ElisaSB2Valmiera
130.Briška AndreaSB2Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
131.  Brīvība RūdolfsVB1Cēsis
132.Brizga Laura-FelicitaSB3Madona
133.Broka GerdaSB2Valmiera
134.Brokāns JurijsVB4Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
135.Brolis DāvisVB1Valmiera
136.  Brugemanis MagnussVB1Valmiera
137.Budjko MaratsVB2Rīga
138.Budjko NelliSB2Rīga
139.  Buls HenrijsVB1Valmiera
140.Buravcova LianaSB1Rīga
141.  Buža BeāteSB1Rīga
142.  Caps AlbertsVB3CAPS
Valmiera
143.  Caps EdvardsVB1CAPS
Valmiera
144.  Caps RolandsVB2CAPS
Valmiera
145.Cēbers RobertsVB4Jaunsardze
Valmiera
146.  Celmiņš KlāvsVB4Rūjiena
147.Celms Arvīds-BrunoVB1Valmiera
148.  Ceriņš RobertsVB1MARATONA KLUBS
Valmiera
149.  Ciemiņa Karlīna-PaulaSB2Smiltene
150.  Ciemiņa UnaSB1Limbaži
151.  Ciemiņš DāvisVB1Valmiera
152.  Ciguze AivijaSB2ACDC
Valmiera
153.Cimbale AmelijaSB1Mezares
154.  Cīmurs KārlisVB3cīmurēni
rīga
155.  Cīmurs ViestursVB1cīmurēni
Rīga
156.Cirša KateSB1Limbaži
157.  Cīrule AleksandraSB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
158.  Cīrulis BrunoVB1MARATONA KLUBS
Valmiera
159.  Cīrulis RaeinsVB2Valmiera
160.  Čaune DāvisVB1Valmiera
161.Čečiņa AneteSB1Valmiera
162.  Čečiņš EmīlsVB4Valmiera
163.  Črešnare EmilijaSB2Valmiera
164.  Čugunovs Martins-ArsensVB3Valmiera
165.  Dabenbergs Toms-RičardsVB3Valmiera
166.Dāboliņš EgīlsVB3Jaunsardze
Valmiera
167.  Daine LinitaSB2Valmiera
168.  Daldere EstereSB4Jaunpiebalga
169.  Dalka LieneSB3Bernu skrejiens
Valmiera
170.  Daļecka DārtaSB1Priekuļi
171.  Dambergs StefansVB4Cēsis
172.  Dambis GintersVB3Valmiera
173.Dambis KristapsVB2Raiskuma pag.
174.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
175.Davidova EndijaSB1Valmiera
176.  Davidovs KristersVB3Valmiera
177.  Dāvids RobertsVB2Gulbene
178.Dazarts MiķelisVB1Rīga
179.Deineka PatrīcijaSB3Valmiera
180.  Demidko MarkussVB3Maxima Latvija
Rīga
181.  Dieriņa DagnijaSB3Madona
182.Dille JeteSB1Valmiera
183.  Dille JustīneSB4Valmiera
184.  Dīmanis DansVB3Valmiera
185.  Dinga RalfsVB2Herbalife team
Valmiera
186.Domburs JānisVB1Valmiera
187.Doņeca DanijaSB22B KLASE
VALMIERA
188.  Dreimane EndijaSB2Ķekava
189.  Driksna GvidoVB3Valmiera
190.Drīveniece Estere-ElisaSB3Cēsis
191.Dubovs RobertsVB1Roberts ir vislabākais
Valmiera
192.  Dubrovskis RobertsVB3Valmiera
193.  Dudelis EmīlsVB1Valmiera
194.  Dūmiņš EmilsVB4Kocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
195.  Durtiņš PēterisVB4Valmiera
196.Dzērve-Tāluda JustīneSB22b klase spārītes Pārgaujas sākumskola
Valmiera
197.  Dziļums TomsVB3Valmiera
198.  Dzinēja Arta-DanielaSB4Valmieras tehnikums
Valmiera
199.  Eglīte JūlijaSB3Rubenes pamatskola
Kocēnu nov.
200.  Eglīte KeitaSB1Kocēni
Kocēnu nov.
201.  Eglīte ReinisVB2Rubenes pamatskola
Kocēnu nov.
202.  Eglīte SāraSB1Vaidava
Kocēnu nov.
203.  Eglītis EdvardsVB2Valmieras sākumskola
Valmiera
204.  Eglītis GustavsVB4Valmiera
205.  Eglītis Reinis-RūdolfsVB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
206.  Eglītis RobertsVB3Kocēni
Kocēnu nov.
207.  Eibelis MarkussVB1Limbaži
208.  Eisaks EmīlsVB1Valmiera
209.Eižvertiņš OskarsVB1Rīga
210.Ēķe KarlīnaSB2Valmiera
211.  Elksnis MaratsVB1Valmiera
Valmiera
212.  Elksnis RinaldsVB1Valmiera
213.  Engers Daniels-KristiansVB1SPORTLAND
Valmiera
214.Ērglis Edvarts-JēkabsVB1Valmiera
215.Ermane AnceSB2Octas.lv
Jelgava
216.  Ērmanis Stefans-DidzisVB1Smiltene
217.  Esterliņš AdriansVB3Valmiera
218.  Ešmita DanielaSB2Valmieras SOS BC
Valmiera
219.  Ešmite AnnijaSB1Valmieras SOS BC
Valmiera
220.  Ešmite EmīlijaSB1Valmieras SOS BC
Valmiera
221.  Ešmite EvelīnaSB2Valmieras SOS BC
Valmiera
222.  Federa PatrīcijaSB3Valmiera
223.  Feldmane LeaSB1Valmiera
224.Feldmane LeaSB1Lucerna
225.Felkere EstereSB1Bērzaine
Kocēnu nov.
226.Fjodorova LeilaSB3Jurmala
227.Fjodorova SimonaSB1Jurmala
228.Fogels Artis-MatīssVB4Kocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
229.  Fogels Gustavs-RegnārsVB3Valmiera
230.  Foksa AnastāsijaSB1Valmiera
231.Fomičevs SergejsVB3Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
232.  Freimanis NikolassVB2Smiltene
233.Frēliha KeitijaSB1Valmiera
234.  Frēlihs KristapsVB2Valmiera
235.  Froša BeatriseSB2Valmiera
236.  Froša-Priedīte DanielaSB4Valmiera
237.  Frošs Marks-ArtūrsVB2Valmiera
238.  Gaidis BožensVB1Rēzekne
239.  Gaidis EdvardsVB2Rezekne
240.  Gaiduka AivaSB1Valmiera
241.  Gaiduka AneteSB4Valmiera
242.  Gailis GustavsVB3Burkānciems & Co VSK
Valmiera
243.Gailis JēkabsVB1Burkānciems & Co VSK
Valmiera
244.Gailis VestardsVB1Kocēni
Kocēnu nov.
245.  Gailīte MelānijaSB1Rūjiena
246.  Gaiļuša AmandaSB2bernu skrejiens
Valmiera
247.  Gaiļuša EvelinaSB4bernu skrejiens
Valmiera
248.  Galauliņa MadaraSB2Valmiera
249.  Germanis LeonsVB1Adaži
250.  Gilučs OliversVB1Rīga
251.Giptere KeitaSB3Rubene
Kocēnu nov.
252.  Gmizo MārtiņšVB2Valmiera
253.  Goroško AleksandrsVB1Cēsis
254.  Grandāns EmīlsVB2Cita Rīga
Rīga
255.  Grasbergs RainersVB3Valmiera
256.Grase AliseSB1Valmiera
257.  Grase GabrielaSB4Jaunsardze
Valmiera
258.Grasis GustavsVB1Valmiera
259.  Graudiņa AlīnaSB1Limbaži
260.  Graumane AnnaSB3Sigulda
261.Grāvelsiņa KristiānaSB3Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
262.Grāvelsiņš GustavsVB2Valmiera
263.  Grebūna Ieva-KristīneSB3Kocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
264.Gribovskis MaksimsVB2Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
265.Gridjusko KristiānsVB1Skudriņas
Valmiera
266.  Gridjuško KristiānsVB1Valmiera
267.  Grigorjeva LindaSB2Valmiera
268.Grigors RailijsVB2Valmiera
269.Griķe ElzaSB1Rubene
270.Griķis ErnestsVB1Rubene
271.  Grīnberga GabrielaSB3Valmiera
272.Grīnbergs HorensVB2Valmiera
273.Grīnbergs MaratsVB2Valmiera
274.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
275.Grosmane AgneseSB1Valmiera
276.  Grunckis GundarsVB4Valmiera
277.  Grundzemniece KaterīnaSB1Valmiera
278.Grunte ArtūrsVB1Valmiera
279.  Gruzina JekaterinaSB2Valmiera
280.  Gubāte DanijaSB2Gubāti
Kalngale
281.  Gubāte MegijaSB4Gubāti
Kalngale
282.  Gubāts MiksVB1Gubāti
Kalngale
283.  Gudaņecs KristersVB1Limbaži
284.  Gulāns Henrijs-MiksVB3Sigulda
285.Gulbinskis AdriansVB2GULBINSKI
Riga
286.  Gusts RobertsVB4Valmiera
287.  Gustsons AlekssVB3Valka
288.  Gutāne SamantaSB4Gulbene
289.  Ģigulis JānisVB1Valmiera
290.Hačatrjans GeorgijsVB3Rīga
291.  Haka TinaSB3Smiltene
292.  Haks TomassVB1Smiltene
293.  Hindhammer SofiaSB1Kristiansund
294.Hohlova Amanda-LindaSB3Kocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
295.  Ieveniece EmīlijaSB2Kocēni
Kocēnu nov.
296.Ieviņš Eduards-EdvīnsVB3Jaunsardze
Valmiera
297.  Iļjina Ella-SendijaSB1Valmiera
298.Indrikovs KārlisVB3Nodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
299.Irbe AnnaSB1Valmiera
300.Isakovs GermansVB4Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
301.  Ivanova JekaterinaSB4Rīga
302.Ivanovs KrišsVB1Valmiera
303.  Ivanovs MareksVB3Valka
304.Ivdris SvensVB1Blome
305.  Jakovlevs AndrejsVB1Cēsis
306.  Jakuņina IevaSB2Valmiera
307.  Jakušonoka TatjanaSB1Krāslava
308.Jančenko AleksandrsVB2Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
309.  Jančenko JulianaSB4V2V
Kocēnu novads
310.  Jankeviča EmīlijaSB1Jelgava
311.Jankovičs MārisVB1Valmiera
312.  Jansone Ieva-JeteSB3Kocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
313.  Jansone KitijaSB1Tukums
314.  Jansons Ričards-JānisVB4Valmiera
315.  Jaundzema Dārta-ElīzaSB4Labs starts
Rīga
316.  Jefimova SofijaSB1Strenči
317.  Jēkabsons DeividsVB3Valmiera
318.  Jekalis KārlisVB4Valmiera
319.  Jermacāns KristersVB3Valmiera
320.  Jerofejeva FelicitaSB2Jēkabpils
321.  Jerofejeva SelīnaSB1Jēkabpils
322.Jeske DārtaSB1Valmiera
323.  Jevsejevs KristiānsVB4Alūksne
324.Jirgensons ViestardsVB1Ieriķi
325.Jodo RalfsVB2Valmiera
326.Jukāms KārlisVB1Rubene
Kocēnu nov.
327.Jukāms ValtersVB1Rubene
Kocēnu nov.
328.Jurka DārtaSB1Beverīnas novads
329.  Jurševska KatrīnaSB4Cēsis
330.  Kaģis Mārcis-AndrisVB3VB3
Valmiera
331.  Kājiņš ReinisVB3Valmiera
332.  Kalēja EstereSB1Baltais
Valmiera
333.Kalējs ArtisVB1Grenadieri
Valmiera
334.  Kalējs TomsVB2Grenadieri
Valmiera
335.  Kallase LauraSB3Gulbene
336.  Kalnietis DominiksVB1Valmiera
337.  Kalnietis KirilsVB1Valmiera
338.Kalniņa AliseSB1Rubene
Kocēnu nov.
339.  Kalniņa IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
340.Kalniņa Treisija-NoelaSB2Valmiera
341.  Kalniņš EdvardsVB4Valmiera
342.  Kalniņš GustavsVB1Valmiera
343.Kalniņš KrišjānisVB1Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
344.Kalniņš LaurisVB3Kocēnu nov.
Kocēnu novads
345.  Kalniņš MārtiņšVB1Valmiera
346.  Kalniņš Oskars-RobertsVB1Valmiera
347.Kalniņš Roens-ElvinsVB3Valmiera
348.  Kalvis AdriansVB4Cēsis
349.Karaseva HannaSB1Rubene
Kocēnu nov.
350.  Karitons KristiānsVB4Maxima Latvija
Rīga
351.  Kārkliņš TomsVB3Smiltene
352.  Karlsons KristiānsVB1Valmiera
353.Karnāte AleksandraSB2Ēveles pagasts, Burtnieku novads
354.  Karpovs EmīlsVB2Valka
355.Katkeviča KristiānaSB1Mārupe
356.  Kaufmanis LūkassVB1Valmiera
357.  Kaugurs GustsVB1Valmiera
358.  Kauliņš RihardsVB2Limbaži
359.  Kaupe AnceSB1Valmieras tehnikums
Valmiera
360.Kaupe TeodorsVB1Valmiera
361.  Kaupe TomsVB3Valmieras tehnikums
Valmiera
362.  Kaveckis DanielsVB2Valmieras pargaujas sākumskolas 1a klase
Valmiera
363.  Kavīte KeitaSB4Valmiera
364.  Kavīte Toms-PaulisVB3Valmiera
365.  Kaziņš OliversVB1BIGBANK
366.Kezika AnnijaSB4Bērzaine
Kocēnu nov.
367.Kiļupe Annija-BetijaSB3Valmiera
368.  Kīna AgneseSB2Kocēni
Kocēnu nov.
369.  Kīns AdriansVB4Kocēni
Kocēnu nov.
370.Kiršakmens RodrigoVB1Saliena (Pinki)
371.  Klauža KateSB3VSS
Valmiera
372.Klaužs ArvisVB1Valmiera
373.  Klibiķis RodrigoVB2Gulbene
374.Klīve ErnestsVB2Jūrmala
375.Kļaviņa EvelīnaSB1Maxima Latvija
Rīga
376.Kļaviņa Evelīna-EstereSB1Valmiera
377.  Kļaviņa LetīcijaSB1Gulbene
378.  Kļaviņš AlekssVB1Maxima Latvija
Rīga
379.  Knoka LaumaSB1Rīga
380.  Kobjakovs GastonsVB3Valmiera
381.Kociņš-Lielupe RenārsVB4Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
382.  Kocziņecs RitvarsVB4Valmiera
383.Kokins EdvardsVB1Valmiera
384.Kokins EvertsVB3Valmiera
385.  Kopeika RalfsVB3Valmiera
386.  Kopeika TomassVB2Valmiera
387.  Korjako AleksejsVB4Maxima Latvija
Rīga
388.Korotko ElizabeteSB1mēsarbrālikolosāli
Valmiera
389.Korotko KārlisVB1mēsarbrālikolosāli
Valmiera
390.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
391.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
392.  Koršenkova VeraSB4Rēzekne
393.  Kotāne TīnaSB2Valmiera
394.  Krakops Marks-JānisVB3Strenči
395.  Krasta Katrīna-AnnaSB2Valmiera
396.  Krauklis KevinsVB3Smiltene
397.Kreicbergs MarksVB1Rīga
398.Kreitūzs RendijsVB1Valmiera
399.  Krēmers OttoVB3Dižozols
Valmiera
400.  Krēsliņš KristersVB2Pats par sevi
Valmiera
401.  Krišjānis RūdolfsVB2Rīga
402.  Krujele AgritaSB2Valmieras SOS BC
Valmiera
403.  Krujele Samanta-LīgaSB3Valmieras SOS BC
Valmiera
404.  Krūmiņa AliseSB1Valmiera
405.Krūmiņa UnaSB4Valmiera
406.Krūmiņš KristapsVB1Valmiera
407.  Krūmiņš RobertsVB3Valmiera
408.  Krūmkalns MarksVB1Limbaži
409.Krūskopa ElizabeteSB1Vālodzīte
Valmiera
410.  Krūskopa LiliānaSB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
411.  Krūze AliseSB3Smiltene
412.  Krūze KristersVB1Valmiera
413.  Kubliņa EmīlijaSB3Valka
414.  Kubliņš KristapsVB1Valmiera
415.  Kubuliņš EdžusVB3Rauna
416.  Kudurs ArtūrsVB1Valmiera
417.  Kuģis Daniels-GustavsVB2Sēnīte
Valmiera
418.  Kukainis ErnestsVB3Rūjiena
419.  Kukmilks OskarsVB1Herbalife team
Valmiera
420.  Kumerdanks MartinsVB1Rīga
421.Kuplis ArtūrsVB1Valmiera
422.  Kurbatovs DaniilsVB4Valmiera
423.  Kurkova ElīnaSB3Rīga
424.  Kursīte KristālaSB1Burtnieki
425.  Kušners MarkussVB1Smiltene
426.  Kutiščeva ElzaSB1Valmiera
427.Kuzmins HenrijsVB1Valmiera
428.Kuzņecova AliseSB1Valmiera
429.Kužuma DanielaSB2Valmiera
430.  Kviesīte BaibaSB2Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
431.  Kviesītis RičardsVB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
432.  Ķepis KārlisVB1Valmiera
433.Ķēpule Amēlija-KristaSB1ezere
saldus
434.  Ķerpe MareksVB2Valmiera
435.Ķerpe RolandsVB1Valmiera
436.  Ķikute Kristiāna-AnnaSB4Valmiera
437.  Ķipurs EdvardsVB2Valmiera
438.  Ķipurs RalfsVB3Valmiera
439.Ķiršakmens RodrigoVB1Saliena
440.  Lāce AdrijaSB4CPSP
Priekuļi
441.  Lāce NikolaSB2Valmiera
442.Lācis HugoVB1Aloja
443.  Lapiņa RūtaSB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
444.Lapiņš DanielsVB4Valmiera
445.  Lapsa Tīna-PatrīcijaSB4Jaunsardze
Valmiera
446.Larionova AnastasijaSB1Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
447.Lārmanis Ernests-RojsVB1Valmiera
448.Lasmanis JānisVB1Rīga
449.  Lauders FilipsVB1Valmiera
450.  Lauris JurisVB2Gulbene
451.  Laurs KlārsVB3Mazsalaca
452.  Laursone AndželīnaSB2Trīs brāla bērni
Valmiera
453.  Laursone ElizabeteSB3Trīs brāla bērni
Valmiera
454.Laursone Elza-KlaudijaSB1Trīs brāla bērni
Valmiera
455.  Laursone PatrīcijaSB2Valmiera
456.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas maratona klubs
Sigulda
457.  Lazdiņš EvertsVB1Staicele
458.  Legzdiņš-Lūks MartinsVB1Valmiera
459.  Leikarts AdriansVB3Smiltenes B7SS
Smiltene
460.  Leimane SelindaSB2Valmiera
461.Leja DominiksVB3Cēsis
462.  Lejiņš JurģisVB1Trikāta
463.  Lejiņš LaurisVB2Cēsis
464.  Leoparde LeldeSB3Rīga
465.Līcis ArtūrsVB1Bērzaine
Kocēnu nov.
466.Līcis EmīlsVB1Bērzaine
Kocēnu nov.
467.  Licitis KristiansVB3VBSS
valmiera
468.  Lielmane Evelīna-KateSB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
469.  Liepa JēkabsVB2Mazsalaca
470.Liepa MarlēnaSB1Jūrmala
471.  Liepa MiķelisVB4Mazsalaca
472.  Liepiņa EmilijaSB1Brenguļi
473.  Liepiņa IevaSB1Valmiera
474.Liepiņa ŠarloteSB1VALMIERA
475.  Liepiņš Rodrigo-TomassVB3Valmiera
476.  Lilienšteina EstereSB3VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
477.  Limanāns GustavsVB2RIEKSTI
Rīga
478.  Linde EvelīnaSB4Jelgava
479.  Līsmanis ErnestsVB4Aloja
480.  Līviņš JānisVB3Valmieras pag.
481.Līviņš MārtiņšVB3Valmiermuiža, Valmieras pagasts
482.  Ločmans ValtersVB3Gulbene
483.  Ločmele KarlīnaSB3Valmiera
484.Ločmele MārietaSB2Rīga
485.  Ločmelis RalfsVB2Valmiera
486.  Logina EvelīnaSB1Valmiera
487.  Lohina DanaSB3Valmiera
488.  Loze RūtaSB3Cēsis
489.Lubāne KateSB2Valmiera
490.  Lubāne RebekaSB2Valmiera
491.  Lubāne SignijaSB1Valmiera
492.  Lūse Emīlija-DārtaSB2Balvi
493.  Lūsis MārtiņšVB1Valmiera
494.  Ļeonova MargaritaSB3Smiltene
495.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
496.  Mackus KristersVB3Rūjiena
497.  Mača LauraSB3Herbalife team
Valmiera
498.  Mačs RodrigoVB2Herbalife team
Valmiera
499.  Mačs Toms-GabrielsVB1Herbalife team
Valmiera
500.Magone EnijaSB1Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
501.Magone KārlisVB1Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
502.Magone LindaSB2Valmiera
503.  Majevskis GustavsVB4Rīga
504.  Makarēviča PatrīcijaSB2Cēsis
505.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
506.  Māliņa MartaSB1Valmiera
507.Māliņš MartinsVB1Kocēni
Kocēnu nov.
508.  Mālkalns PaulsVB1Uijā uijā
Smiltene
509.  Mālnieks AndrisVB1Valmiera
510.  Marena MartaSB4Strenči
511.Marenis RenārsVB1Strenči
512.Markvarts KristapsVB2Rīga
513.  Martinsons AkselsVB4Valmiera
514.  Martinsons ArtisVB2Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
515.  Martinsons KristiansVB2Valmiera
516.Martinsons RaivoVB1PII Kārliena
Valmiera
517.  Mateuss ArtūrsVB4Maxima Latvija
Rīga
518.  Matvejeva Marta-KristaSB4Rūjiena
519.  Matvijuka ViktorijaSB1Valmiera
520.  Mazure Marta-PatrīcijaSB1Gulbene
521.Mazurika KiraSB4Rubenes pamatskola
Kocēnu nov.
522.  Medne AgneseSB1BIGBANK
523.Mednis TeodorsVB1wAlts
Cēsis
524.Meija DagmāraSB4Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
525.Meinerts ArtisVB1Salaspils
526.Melgaile EvelīnaSB1Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
527.Melgailis KārlisVB1Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
528.  Meļķis Jānis-RihardsVB3Trikāta
529.  Menģele RūtaSB1Valmiera
530.Mežeckis EmīlsVB1Valmiera
531.  Mežīte ZaneSB2Trikāta
532.Mežulis ElvijsVB22.B.klase
Valmiera
533.  Mežulis KristersVB4Kocēni
534.  Migliniece RūtaSB4Valmiera
535.  Mihailovs ArtūrsVB3Cēsis
536.Mihailovska KiraSB3Valmiera
537.  Miklāva KristiannaSB1Zilaiskalns
538.Miķelsone EvelīnaSB3Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
539.Mīlenbergs MarkussVB4Rubenes pamatskola
Kocēnu nov.
540.Mīlenbergs MartinsVB2Rubenes pamatskola
Kocēnu nov.
541.Millers JānisVB2Kocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
542.Mincāns EmīlsVB1Valmiera
543.Mincāns PaulsVB1Valmiera
544.  Miruškins AlekssVB22b klase
Valmiera
545.  Misāns AustrisVB3Liepāja
546.Mitrofānovs ViktorsVB3Kocēnu novads
Kocēnu novads
547.  Mucenieks MarissVB4Valmiera
548.  Muhina MartaSB1Valka
549.  Muižarājs MarkussVB4Smiltene
550.  Mukāns AlbertsVB1Saulkrasti
551.  Mulere EvelīnaSB2Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
552.  Muska LīgaSB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
553.  Mušperte RūtaSB2Valmiera
554.  Naha Sten-RikoVB1Tartu
555.  Neimane EmīlijaSB2Valmiera
556.Neļķe GunārsVB1Valmiera
557.  Neļķe KristenaSB2Valmiera
558.Neļķe RūdolfsVB1Valmiera
559.  Ničipore ElizabeteSB2Kocēni
560.  Ničipore KatrīneSB1Kocēni
Kocēnu nov.
561.  Nīgale Karlīna-MartaSB1Valmiera
562.  Nikolajeva NikolaSB2Cēsis
563.  Nikuļins MarkussVB1Valmiera
564.  Novickis MaksimsVB1Riga
565.  Noviks MatīssVB3Valmiera
566.  Ņikuļina KarīnaSB4VBSS
Valmiera
567.  Ņilova MadaraSB1Herbalife team
Valmiera
568.  Onzuls OliversVB3Valmiera
569.  Osis DanielsVB1Valmiera
570.  Ostrouskis ArtūrsVB1Valmiera
571.  Ošiņš EmīlsVB3Valmiera
572.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
573.  Ozola DinijaSB3ozoli
Valmiera
574.Ozola Katrīna-DārtaSB22b Spārītes
Valmiers
575.  Ozoliņa TinaSB2Cēsis
576.  Ozoliņš RolandsVB1Kocēni
577.  Ozols GustavsVB1Limbaži
578.  Ozols HenrijsVB1Gulbene
579.  Ozols RaitisVB3Rauna
580.  Ozols ValtersVB2Valmiera
581.  Paegle MarksVB1Valmiera
582.  Paiders Jēkabs-EmīlsVB4Valmiera
583.Panovs ArtūrsVB1Valmiera
584.Pāpe RēzijaSB1Valmiera
585.Paulīte PaulaSB1Valmiera
586.  Pavasars KristsVB2Valmiera
587.  Pavītols GabrielsVB2Valmiera
588.  Pavītols MarkussVB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
589.Peičs OskarsVB4Rubenes pamatskola
Kocēnu nov.
590.  Peipe MontaSB4Valmiera
591.  Pētersone AneteSB4Valmieras sākumskola
Valmiera
592.  Pētersone DanielaSB3Trikāta
593.  Pētersone DārtaSB2Valmiera
594.Pētersone Patrīcija-MartaSB1Valmiera
595.  Pētersone PaulaSB1Valmiera
596.  Pētersone SamantaSB4Trikāta
597.  Pētersons AleksandrsVB4Rīga
598.  Pētersons DāvisVB4Valmiera
599.  Pētersons MatīssVB1Rīga
600.  Pētersons TomsVB2Valmiera
601.Pidža ErnestsVB4Kocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
602.Piešiņa EnijaSB2Valmiera
603.  Pinkule JustīneSB4Pinkuļi
Valmiera
604.Pinkulis AlvisVB1Piinkuļi
Valmiera
605.  Plīkšis AivarsVB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
606.  Plīkšis ModrisVB2Valmiera
607.  Plūme Emīlija-DārtaSB4Valmiera
608.  Podniece EnijaSB4Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
609.Podnieks KārlisVB1Valmiera
610.Podojahins EduardsVB1HONEST RENT
Valmiera
611.  Pokule MeriditaSB3Rēzekne
612.  Pometko RinaldsVB2Cēsis
613.  Pommers MārtiņšVB2Alojas nov.
614.  Porietis ErnestsVB1Valka
615.Prasads KeidansVB1Baltais
Valmiera
616.  Prauliņš OlafsVB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
617.  Preimanis MatīssVB3Limbaži
618.Preisa AmēlijaSB1Preisiņi
Valmiera
619.Priede KristapsVB1Valmiera
620.  Prikule TerēzeSB1Zilaiskalns
621.  Pudurs RaivisVB3Gulbene
622.  Pugejs ErnestsVB3Seda
623.Pūpols AnsisVB1Brocēni
624.  Purviņa PaulaSB1Maxima Latvija
Rīga
625.Purviņa RūtaSB3Maxima Latvija
Rīga
626.  Purviņš Edvarts-ErnestsVB4Maxima Latvija
Rīga
627.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
628.Putnina KeitaSB3Valmiera
629.  Putniņa EvelīnaSB1Valmiera
630.  Putniņš EdgarsVB3Valmiera
631.  Putniņš EvertsVB1Valmiera
632.  Putniņš KārlisVB2Valmiera
633.  Raga AnnijaSB4Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
634.  Ragaušs KristofsVB1Cēsis
635.  Rakeckis GustavsVB1Valmiera
636.  Rakeckis KārlisVB2Valmiera
637.  Rasa BetijaSB4Valmiera
638.Rasa KetijaSB4Valmiera
639.  Ratniece ElīzaSB4Vecpiebalga
640.  Rauska DāvisVB4Valmiera
641.  Rauska RainersVB3Mazsalaca
642.  Rauženberga JūlijaSB1Valmiera
643.  Reima GustavsVB1Valmiera
644.  Reima KārlisVB3Valmiera
645.Reimarts TeoVB1KSMR Fitness
Rāmava
646.  Reingolde AliseSB4Smiltene
Smiltene
647.Reiziņa LetīcijaSB1Valmiera
648.  Riba RenārsVB1Valmiera
649.Rieksta RūtaSB2kustonis
Rīga
650.  Rikveile KetlīnaSB2Gulbene
651.  Rinners LuissVB2Valmiera
652.  Rinners PaulsVB1Valmiera
653.  Rjabkovs PatriksVB4Cēsis
654.Rode SandrisVB2Valmiera
655.  Rodins ArtūrsVB1Cēsis
656.Rogozina AlinaSB3Rīga
657.  Rošā FabioVB3Rīga
658.  Roze PaulaSB3Valmiera
659.Rozentāls AronsVB1Rīga
660.  Rozītis MarkussVB1Valmiera
661.Rozmanis DāvisVB2Baldone
662.  Rožņoja-Sunāksle AgijaSB2Valmiera
663.  Rožņoja-Sunāksle AmandaSB3Valmiera
664.  Rubīna Alise-LīvaSB1Valmiera
665.  Rudzīte MadaraSB1Burtnieku novads
666.  Rudzīte Zane-RēzijaSB4BEATE
Valmiera
667.  Rudzītis ErnestsVB2RUDZĪŠI
Valmiera
668.  Rudzītis ErnestsVB1Cēsis
669.  Rudzītis KristersVB3Burtnieku novads
670.Rudzītis MārtiņšVB2Valmiera
671.  Rugāja RotaSB3Valmiera
672.  Rulle Elena-DārtaSB4Valmiera
673.Rumba AnceSB1Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
674.Rumba EvelīnaSB4Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
675.Rumba SandijaSB4Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
676.Rumba UģisVB2Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
677.  Rutmanis AdriansVB2Cēsis
678.  Salnīte DenīzeSB4Valmiera
679.  Salnīte ElīzaSB2Valmiera
680.Saukums RalfsVB1Valmiera
681.  Saulīte ViktorijaSB3Valmiera
682.  Saulītis RobertsVB2Valmiera
683.  Sauša AdeleSB2BIGBANK
684.  Saviele AdeleSB1Cēsis
685.  Savielis LukassVB3Cēsis
686.  Savielis OliversVB2Cēsis
687.  Sigursk DaniilVB4Estonia
688.  Silanža BeatriseSB4Valmiera
689.  Silanžs KārlisVB3Valmiera
690.  Siliņa Keitlīna-ElizabeteSB1Valmiera
691.Siliņš JānisVB2Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
692.Siliņš KārlisVB1Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
693.Siliņš OskarsVB1Valmiera
694.Silovs EmīlsVB2Valmiera
695.  Simtiņš AlistersVB1Valka
696.  Skrastiņa TīnaSB4Kocēni
697.  Skripsts MārcisVB1Cēsis
698.  Skuja DārtaSB3Valmieras tehnikums
Valmiera
699.  Skuja Olīvija-TīnaSB1Valmieras tehnikums
Valmiera
700.Slikšāns MatīssVB1Olaine
701.Sloka Klaudija-VanesaSB3Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
702.Sloka MegijaSB1Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
703.Slokenbergs RalfsVB1Valmiera
704.  Slokenbergs RobertsVB3Valmiera
705.  Smane KateSB2Valka
706.  Smans Emīls-DāvisVB3Valka
707.  Smoļaka KatrīnaSB4Alūksne
708.Sniega KateSB1Jelgava
709.Sniega PaulaSB2Jelgava
710.Soika JurisVB2Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
711.Sokolova GabrielaSB1Valmiera
712.  Spandega Adriano-SantoVB2Valmiera
713.  Sproģe PaulaSB2Valka
714.  Spule SamantaSB3Valmiera
715.  Stabulnieks AdriansVB1Valmiera
716.Stalidzāne LoteSB1Valmiera
717.  Stalidzāns GustavsVB1Valmiera
718.Stallītis KristapsVB4Kocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
719.Stepiņš LaurisVB3Rubenes pamatskola
Kocēnu nov.
720.Stieģelis Artūrs-RalfsVB4Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
721.  Stilve JustīneSB4Valmiera
722.  Stolbovs RalfsVB2kmsbp.lv
Jurmala
723.  Strauberga Alise-LīvaSB3Valka
724.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
725.  Strausa DiānaSB3Limbaži
726.Strautniece Selīna-KeitaSB4Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
727.  Strazdiņa Estere-AnnaSB4Valmiera
728.  Streiba RalfsVB4Valmiera
729.  Supe EvelīnaSB3Supes dzimta
Valmiera
730.  Svidricka NikolaSB2Gulbene
731.Svika SāraSB1Skudriņas
Valmiera
732.  Svitka SāraSB1Valmiera
733.  Šakale BeatriseSB2SekoEko
Valmiera
734.  Šakalis Kārlis-EmīlsVB2Rūjiena
735.  Šakina SofijaSB3Rīga
736.  Šarigins AleksandrsVB4Maxima Latvija
Rīga
737.  Šarkovskis HaraldsVB1SIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
738.  Šarpio TomsVB4Rīga
739.Šilova MartaSB1Smiltene
740.Šilovs AndrisVB1Smiltene
741.Šilovs ReinisVB1Smiltene
742.Šivcāne LīvaSB1JELGAVA
743.  Šivcāns AdriansVB1Jelgava
744.Šķipore Rēzija-UvaSB1Valmiera
745.  Šmatčenko KatrīnaSB1Rīga
746.Šmits RedsVB4Valmiera
747.  Šmits RobijsVB3Valmiera
748.  Šteinarte Paula-EmīlijaSB3Valmiera
749.Šteinberga MartaSB1Valmiera
750.  Šteinbergs MarkussVB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
751.  Šube JēkabsVB4Smiltene
752.Šubrovska Marta-EmīlijaSB1Valmiera
753.Šulca JustīneSB1Valmiera
754.  Šulca LuīzeSB3Valmiera
755.  Šuvcāane PaulaSB4Kocēni
756.Šuvcāns RobertsVB1Valmiera
757.Šverns RihardsVB1Valmiera
758.Taima EmīlijaSB1Valmiera
759.  Tamms RobertsVB2Smiltene
760.Tanberga Stella-TerēzeSB3Valmiera
761.  Tauriņš RobertsVB2Valmiera
762.Tēbergs RadionsVB2Strenči
763.  Tekenbergs ArnisVB1Salacgrīvas nov.
764.  Tetere EmīlijaSB4Valmiera
765.  Tetere KetlīnaSB1Valmiera
766.  Teteris HaraldsVB4Valmiera
767.Tīlena EvelīnaSB1Valmiera
768.  Tiļugs AliseSB1Valmiera
769.  Tiļugs DanielsVB2Valmiera
770.Tinkuse KetijaSB1Valmiera
771.  Tinkuss RalfsVB3Valmieras sākumskola
Valmiera
772.  Tipse PatrīcijaSB4Limbaži
773.  Tirnis ReinisVB2Smiltene
774.  Tkačuka LindaSB3Cēsis
775.  Tomiņa AmandaSB4Valmiera
776.  Trēziņš EdmundsVB1BEATE
Valmiera
777.  Tridubs RolandsVB4Rūjiena
778.  Ubovica AnnijaSB3Rīgas 84. vidusskola
Rīga
779.Ubovics RičardsVB1Rīgas 255. pirmsskolas izglītības iestāde
Rīga
780.  Ūburga EstereSB1Strenči
781.Ulmane DārtaSB1Valmiera
782.  Ulmane Līna-KarlīnaSB1Valmiera
783.Ulmanis RendijsVB1Valmiera
784.  Upīte Gunārs-JānisVB1Limbaži
785.  Upmalis TomsVB3Limbaži
786.  Vagulis GustavsVB2Cēsis
787.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
788.Valdmanis RičardsVB3Rubenes pamatskola
Kocēnu nov.
789.Valeskalne BeāteSB1Valmiera
790.Valeskalns EduardsVB2Valmiera
791.  Valtiņš OliversVB2Trikāta
792.  Vaniņš ErnestsVB2Madona
793.Vantere KeitaSB1Valmiera
794.  Vanters MiksVB1Valmiera
795.  Vanters TomassVB4Valmiera
796.  Varess AivarsVB4Valka
797.  Varess IvarsVB3Valka
798.  Vasiļausks AleksandrsVB1Valmiera
799.  Vasiļausks MaksimsVB1Valmiera
800.  Vasiļjeva AnnaSB1Valmiera
801.Vasiļjevs OskarsVB2Daugavpils
802.  Vāvere MārtiņšVB1SPORTLAND
Rīga
803.  Vāvere MelānijaSB2SPORTLAND
Rīga
804.  Vazdiķe FelicitaSB1Valmiera
805.Vehi SandaSB3Valka
806.  Veidemane AliseSB4Valmiera
807.  Veidemane FrīdaSB1BIGBANK
808.  Veidemanis ErnestsVB3BIGBANK
809.Veikšāne AnnijaSB1Valmiera
810.  Veinberga Avelīna-EstereSB22B klase, Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
811.  Veinberga KarlīnaSB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
812.  Veinbergs RalfsVB1VEINBERGI
Limbaži
813.Veips AlbertsVB1Valmiera
814.  Velcere-Jonīte KristenaSB2Cēsis
815.  Velcers-Jonītis RalfsVB1Cēsis
816.Velika DārtaSB1TESPARS
Smiltene
817.  Vesmane EstereSB3Valmiera
818.  Vesmane LauraSB1Valmiera
819.  Videmane Līva-EvelīnaSB4Valmieras sākumskola
Valmiera
820.Videmanis RenardsVB2Valmieras sākumskola
Valmiera
821.Vidze LaumaSB1Valmiermuiža
822.  Vihrova AnastasijaSB4Valmieras 2.vidusskola
Valmiera
823.  Vikmane UlrikaSB1Kalngale
824.  Vīksna Amēlija-NikolaSB4Valmiera
825.  Vīksna Letīcija-AlmaSB1Valmiera
826.Vīķis Kristers-ArtūrsVB1Valmiera
827.Vīķis Renārs-RičardsVB2Valmiera
828.  Vīlands Kaspars-DānielsVB4bērnu skrējiens VB3
Valmiera
829.  Vīlands NaurisVB1bērnu skrējiens
Valmiera
830.  Vīlisters AlekssVB4Valka
831.  Vilisters KārlisVB3Valmiera
832.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
833.  Vilks OtoVB3Rīga
834.  Vilks Svens-GustavsVB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
835.Vimba GundegaSB1Valmiera
836.  Vimba MadaraSB2Valmiera
837.  Vintēns RičardsVB3Cēsis
838.  Virse KarīnaSB3Valmiera
839.  Virvics EdžusVB1Cēsis
840.Vītola AneteSB1Valmiera
841.  Vītola Elija-AmēlijaSB1Valmiera
842.  Vītoola Rainelda-KeitaSB4Valmiera
843.Vizuma GrietaSB1Valmiera
844.  Volkovs AdriansVB1Strenči
845.Volkovs ReinisVB3Strenči
846.  Vorpe Annija-LuīzeSB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
847.  Vucina ElizabeteSB2Valmiera
848.  Začs EmīlsVB4Smiltene
849.  Zāģere EmīlijaSB2Valmiera
850.Zālīte Adriāna-AneteSB2Valmiera
851.  Zālīte JēkabsVB3Valmiera
852.Zālīte LuīzeSB3Riga
853.Zaļaiskalns ErnestsVB1Valmiera
854.  Zaļkalne EmīlijaSB3Ķekava
855.  Zariņa AnnijaSB4Valmiera
856.  Zariņa KatrīnaSB4Apes novads
857.  Zariņa LīvaSB1Smiltene
858.Zariņa RebekaSB1Valmiera
859.  Zariņš Armands-HenrijsVB4Rēzekne
860.  Zariņš DāvisVB4Vaidava
861.Zariņš JēkabsVB3Trapene
862.  Zariņš KrišsVB1Rubene
Kocēnu nov.
863.Zariņš MiķelisVB1Trapene
864.  Zariņš RafaelsVB3Z-ģimene
Valmiera
865.  Zariņš RičardsVB4Strenči
866.  Zariņš ValtersVB2Smiltene
867.Zēģele EvelīnaSB2Valmiera
868.  Zeibarte SamantaSB3Valmiera
869.  Zekants Kārlis-HenrijsVB4Herbalife team
Valmiera
870.  Zelčs OliversVB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
871.  Zēmelis JēkabsVB3Kocēni
Kocēnu novads
872.  Zeņķis EdvardsVB2Valmiera
873.Ziemane PaulaSB2Valmiera
874.  Zilberga KristaSB2Rūjiena
875.  Zilberga KristiānaSB2Rūjiena
876.  Zīle MartinsVB4Jaunsardze
Valmiera
877.Zīvers RinaldsVB22b klase "SPĀRĪTES"
Valmiera
878.  Zīvers RobertsVB2Smiltene
879.Zīverte AgneseSB3Valmiera
880.  Zlidņeva DžeinaSB3Ainaži
881.  Zolmanis RitvarsVB2Valmieras Sākumskola
Valmiera
882.Zorģis KristersVB1Valmiera
883.  Zurģe AliseSB3Valmiera
884.  Zuza TomsVB3Strenči
885.  Zvaigzne PaulaSB1Valka
886.Zviedris AdriansVB2Valmiera
887.  Zviedris OliversVB2Valmiera
888.  Zvīne DārtaSB4Umurga
889.Zvirbule KarlīnaSB1Rubene
Kocēnu nov.
890.  Zvirbulis KristersVB3Valmiera
891.  Zvirgzde KristiānaSB2Valmiera
892.Žagota DiānaSB4Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
893.Žagots DanielsVB2Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
894.  Žūkurs MārtiņšVB1Valmiera
895.  Žuravļovs EmīlsVB4Gulbene

Kopā pieteikušies: 3291



Salaspils pusmaratons