Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Valmieras maratons | Saraksts

Valmiera, 42,195km

SM

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aldiņa LiānaVaidava
Kocēnu novads
2.  Alkšere BaibaRīga
3.  Audere SilvaPriekuļi
4.  Barone-Liepiņa Anna
5.Čurkste AliseBaloži
6.  Dervinika SandraSK MAGNEN
Rēzekne
7.  Devjatņikova VitaBIGBANK
8.  Geidāne SintijaĀdaži
9.  Grāvelsiņa EvelīnaRubene
10.  Kalniņa LieneSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
11.Kan NataljaMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Santkpēterburga
12.  Kitova EvijaViļaka
13.  Laurena LindaRīga
14.  Rogāle IevaKROKUS
Krustpils novads
15.Romanovska EstereOlainfarm
Olaine
16.  Rusiņa LīgaSutri
17.  Skārda DzintraAIZKRAUKLE
Aizkraukle
18.  Skiruk YuliyaPolotsk
19.  Sokunova JekaterinaLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Salaspils
20.  Vaidelinskiene KristinaBėgimo klubas
Šiauliai
21.  Vebruāle IvetaValmiera
22.  Veite AntaRīga

SM40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Abromaityte-Šmaiže LinaInžinerija
Vilnius
2.  Dille ZaneNoskrien Cēsis
Cēsis
3.  Ēce KristīnaZiemeļkurzeme OK
Valdemārpils
4.  Gruberte ZaneRīga
5.  Hartmane Daceindividuāli
Talsi
6.  Jansone IlzeĀdaži
7.  Kataja BaibaTimšsils
Baloži
8.  Kirilova VivianaSPORTLAND/NIKE
Rīga
9.  Kņaževa ZojaFIZIOFIT
Daugavpils
10.  Leitlande LigitaJelgava
11.  Līce LīgaSigulda
12.  Panteļejeva AngelikaBTA
Skrīveri
13.  Šķipare RutaJēkabpils Lūši
Sala
14.  Vāce SigitaRīga
15.  Vanaga ŽannaNoskrienCēsis
16.  Zadraka BaibaMārupe

SM50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Hollands-Mckinnon DeborahAdazi
2.  Skrastiņa VinetaNoskrienCēsis

VM

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisMARATONA KLUBS / Viesnīca-Vecais Pasts
Madona - Rīga
2.  Aļehnovičs VladislavsJēkabpils
3.Bajārs ArtisValmiera
4.  Balunovs EdgarsOlainfarm
Olaine
5.  Beļinskis MārtiņšBaldone
6.  Bērziņš KristapsPATRIA SPORTLAND
7.  Bērziņš RaitisValmiera
8.  Biernis TomsLV&KV
Valmiera
9.  Blūms KasparsRīga
10.  Bogomolovs EdijsEMERGN
Saldus
11.  Boiko RolandsVRK
Rēzekne
12.  Brasliņš OskarsJDK Sadancis
Cēsis
13.  Brauns DidzisBIGBANK
14.Breiers SandisIecavas nov.
15.  Butkēvičus JānisSalacgrīva
16.  Cimers GintsSPORTLAND
Madona
17.  Čehovičs KristapsRamata
18.  Čursins KonstantinsChursinTeam / LSC / VSK Noskrien
Rīga
19.  Dambrovs OskarsTurkalne
20.  Danovskis AlvisRiga Runners
Rīga
21.  Dūka JānisCēsis
Cēsis
22.  Dzalbe KrišjānisJelgava
23.Evsyukov DmitriySankt-Petersburg
24.  Ezeriņš RinaldsSiguldas Maratona klubs
Sigulda
25.  Freibergs MārtiņšVSK Noskrien
Rīga
26.Gaidis ČeslavsRezekne
27.Gaidis EdmundsRezekne
28.  Gržibovskis RaitisVSK Noskrien
Rīga
29.  Indričāns VadimsRīga
30.Ivan MarianSlovakia
Nitra
31.  Janovičs PāvelsLsc
Riga
32.  Jesers IntarsMatisons Runner’s Club
Liepāja
33.Jirgensons RaitisIeriķi
34.  Kārkliņš MārcisSasodīti labs grāmatvedis
Kocēnu novads
35.  Kaufmanis TomsMaratona klubs/Dobeles dzirnavnieks
Valmiera
36.  Kļaviņš UldisVSK Noskrien
Sigulda
37.Krakops JānisRīga
38.Kronbergs UģisMārupe
39.  Kumpiņš AinārsPaBaso.lv / VSK Noskrien
Rīga
40.  Kupčiuns ArtursBauska
41.  Ķiršakmens RaitisSaliena
42.  Lēnerts TenisRīga
43.  Lērme HenrijsM 42
Valmiera
44.  Limanāns AndrisAquatics
Dobele
45.  Limanāns DainisRIEKSTI
Biksti
46.  Loze ArtursRR akadēmija
Jūrmala
47.  Mackēvičs MārtiņšRīga
48.  Maslobojevs SergejsNRC Rīga
Rīga
49.  Matisons EmīlsRīga
50.Maurins MarisMaris
London
51.Medvids JurisBaloži
52.  Melnis AndrisOlainfarm
Rīga
53.  Mikhalkin SiarheiOC Eridan / NAFTAN
Novopolotsk
54.  Neilands IlgvarsMaxima Latvija
Rīga
55.  Ozoliņš GunārsSPORTLAND/NIKE
56.  Ozolkāja AigarsASK Patria
57.  Paeglis Tālis2 koki un citi zvēri/VSK Noskrien
Mazsalaca
58.  Peļņa GuntisSK Magnen
Rēzekne
59.  Poliņš DāvisVSK Noskrien
Rīga, Gulbene
60.  Porietis RolandsSPORTLAND
Madona
61.  Pormeisters UldisVSK Noskrien
Valka / Rīga
62.  Radziņš JānisOlainfarm
Saldus
63.  Reinfelds GintsViss Priekam
Skulte
64.  Rijkuris AkselsRīga
65.  Rozitis NormundsVALMIERA
66.Said JordanADAZI
67.  Sīpols JānisBlusuri Running Team
Staicele
68.Smalkais OļģertsRīga
69.  Straukmanis JānisJaunjelgava
70.Stunda MatissRīga
71.Surovovs KirilsRīga
72.Szopinski TomaszKB Bryza Postomino
Nacmierz
73.  Šteinerts MārisRīga
74.  Šuļga RuslansMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Liepāja
75.  Tučs UldisĀrprāc ar mani
Rīga
76.  Vasiļevskis AndrisVSK Noskrien
Rīga
77.  Vecvagaris MatīssSPORTLAT
Liepāja
78.Vietnieks AlbertsRīga
79.  Vīksne KārlisMatisons Runner’s Club/Nike
Cēsis
80.Viškers KristapsRiga
81.Vrevskis GlebsRiga
82.Wankowski AdamLodz
83.Zedic ChandlerAdazi
84.  Zimackis ViestursRīga
85.Zušmanis ArtūrsRīga

VM40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Andersons AigarsSkaņkalne
2.Andersons NormundsIkšķile
3.  Baķis JurisWood ART.LV
Kadaga
4.  Budilovics Salihs-AleksandrsMARATONA KLUBS
Ventspils
5.  Cābulis PēterisVSK Noskrien
Valka
6.  Dāvidsons ImantsVUGD DEPO
Aloja
7.  Dāvidsons IvarsALOJA
Aloja
8.  Dzintars KasparsFK BANDAVA
Priekule
9.  Ermans RaivisOctas.lv
Cēsis
10.Gragera AntonioADAZI
11.  Heinols MārisKocēnu MTB
Kocēnu nov.
12.  Ielejs KārlisVSK Noskrien
Rīga
13.  Jurkāns IntarsTET
Rīga
14.  Kalniņš RitvarsSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
15.  Lore ViestursEn8
Rīga
16.Maksimovs SergejsViļaka
17.  Meļņiks MareksNoskrienCēsis
18.Michno MariuszPMC
KDAGA
19.Mlcoch MartinNATO
Ādaži
20.  Mlčoch MartinClub Ptení
Ptení
21.  Namnieks AinārsRīga
22.  Pētersons JurisRūjiena
23.  Pupininkas GintarasVilnius
24.  Rubenis ReinisSwedbank
Rīga
25.  Runčs Jānis5 kaķi
Salaspils
26.Scudla PetrBrno
27.  Siņicins ĒriksSwedbank
Inčukalns
28.  Sirmais MārtiņšOne man show
Rīga
29.  Strautnieks SalvisSaulkrasti
30.  Sutris-Adijāns RenārsЛатукр
Резекне-Коломыя
31.  Šmaižys ValdasMARATOMANIJA
Vilnius
32.  Šmits ArtisVSK Noskrien
Rīga
33.Tuņķelis AlvisRīga
34.  Ūdris Arne100KM
RĪGA
35.  Vēberis IntarsRīga
36.Vedeikis ErnestasSK Lukas
Šiauliai
37.  Vītiņš ZigmundsRiga
38.  Zalsters MagnusIecava

VM50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Andersons JānisVSK Noskrien
Rīga
2.  Bondars AivarsJēkabpils
3.  Dudels AndrisLīvānu VK
Daugavpils
4.  Ekholm ElmarLaguja
5.Garla VytautasPanevėžys
6.  Gržibovskis EdmundsVSK Noskrien
Kākciems
7.  Huik AareOK Võru
Võru
8.  Jegorovs ValerijsMARATONA KLUBS
Rīga
9.  Laucis NormundsAIZKRAUKLE
Aizkraukle
10.  Lizbovskis SandrisReclame Boom
Ventspils
11.  Meiers RainersMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Kazdanga
12.Perttula MikkoHämeenkoski
13.  Tohvs Raimondsvsk noskrien
Riga
14.  Vaitkevičs AigarsJelgava
15.  Vītiņš AigarsRīga
16.  Zanders UģisBaldone
17.  Zariņš ArtisOTRĀ ELPA
Rīga

VM60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Jaunžeikars ValdisRīga
2.  Kuliks ViktorsSALASPILS
3.  Liepiņš VilnisMARATONA KLUBS
Carnikava
4.  Marčinkus JānisSK Ozolnieki A
Jelgava
5.  Staune SergeyBIM
Moscow
6.  Suborins ViktorsLSC
Riga
7.  Vasiļjevs NikolajsSK Magnen
Rēzekne
8.  Vilnis EinārsNoskrienCēsis

Valmiera, 21,0975km

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Andersone AnitaRīga
2.  Anopa RitaRīgs
3.Banga NatālijaRīga
4.  Bergholde KitijaValka
5.  Birģele SantaRīga
6.  Bome KristaSPORTLAND
Jelgava
7.  Bormane HelēnaLauki
Rīga
8.  Brice-Matisone ElīnaRīga
9.  Bukovska AnitaIecava
10.  Cielava AndaOlainfarm
Jelgava
11.  Cimdiņa MontaVecpiebalga
12.  Cīmure IntaCīmurēni
Rīga
13.  Čerņevska LaumaVSK Noskrien Vāveres
Rīga
14.Čursina SvetlanaChursinTeam / LSC / VSK Noskrien
Rīga
15.  Ekholm CrisLaguja küla
16.Embutniece LindaValmiera
17.  Gaidule AlisePrintful
Rīga
18.  Galašina AnitaSPORTLAND
Rīga
19.  Gertnere ElīnaLimbažu un Salacgrīvas sporta skola
Salacgrīva
20.  Gintere ZaneSigulda
21.  Gončarenko KarīnaRīga
22.  Grahovska VitaĶeguma novads
23.  Graudiņa InaVSK Noskrien Vāveres
Jelgava
24.Grina LienaRiga
25.  Gulbinska EgijaVSK noskrien
Rīga
26.  Helmane-Soročenkova KarīnaLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Tukums
27.  Jakovicka AlīnaJūrmala
28.  Jerofejeva InetaJēkabpils
29.Kalniņa IneseRīga
30.  Kezika SindijaValmiera
31.  Kīne DiānaRīga
32.  Kire ElīnaRīga
33.  Kiršteina LeldeRīga
34.  Kokoreviča IneseBurkānciems &Co VSK
Valmiera
35.  Kondrāte ElīnaRiga
36.  Kozačenko LudmilaRīga
37.  Kramiņa AivaMaxima Latvija
Rīga
38.  Krilova KamillaSwedbank
Rīga
39.  Kristiansone OfēlijaRīga
40.Kvisvika MartaRīga
41.  Lauska KlintaPATRIA SPORTLAND
42.  Lazda MadaraRanka
43.  Levāne KatrīnaEngures Sportam / Tukums
Tukums
44.  Līgate KitijaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
45.Lučko MontaValmieras tehnikums
Valmiera
46.  Marhele IlonaAdidas
Alūksne
47.Mazure AmeliRīga
48.  Melbārde LauraEŽI
Valmiera
49.  Mennika MalvīneMatisons Runner’s Club
Rīga
50.  Mergina KristīneValmiera
51.  Mežeņina JūlijaRīga
52.  Mikulova OlgaMARATONA KLUBS
Valmiera
53.  Moļņika IevaNI
Rīga
54.More IlzeLiepāja
55.  Muceniece LaumaĶekava
56.  Neimande LeldeMatisons Runner’s Club/Nike
Cēsis
57.Niedola Santa3D Running
Cēsis
58.  Nudiena IneseVentspils
59.  Ozoliņa ElīzaRīga
60.Palaghia IoanaVILNIUS
61.  Pometko LāsmaCēsis
62.Ponomarjova VioletaRīga
63.Pūpola DitaValmiera
64.Rancāne VitaRāmava
65.Reinsone AliseOgre
66.  Riekstiņa AgneseNoskrienCēsis
67.Rinke NatalijaRiga
68.  Riņķe LīgaSalacgrīva
69.  Rjabuha AnastasijaRīga
70.  Rozenvalde PaulaKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
71.  Rulle Kristīnerulle.kristine@gmail.com
Sigulda
72.Seijas-Salinas Maria-JoseBadajoz
73.  Skadiņa LienaRiga
74.  Sniega Ilzejelgava
75.  Spalva DaceRubene
Kocēnu nov.
76.Strunga-Balode ZandaWunder Latvia
Rīga
77.  Stūrīte ElīnaStaicele
78.  Šanceva SvetlanaNRC+ Jelgava
Jelgava
79.  Šica EvijaNoskrienCēsis
80.  Šķēla AgneseRīga
81.  Tatsi AnniValga
82.Tēce LindaRīga
83.  Tilta-Kūma ZaneVaidava
Kocēnu nov.
84.  Tindenovska MudīteRīga
85.  Treija SantijaValmiera
86.  Urtāne ĒrikaVANAGI
Jēkabpils novads
87.  Urtāne IndraRīga
88.  Valtere KitijaLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Līvāni
89.Vasiļevska KatrīnaRīga
90.  Vasiļjeva EvelīnaDaugavpils Runners
Jēkabpils
91.Vilciņa IneseValmiera
92.  Vilensone GitaRīga
93.Vilne AneteVidzeme
94.  Vīmane SantaBaldone
95.Weiss FlorenceEindhoven
96.  Zeļenkova KristīneValmiera
97.  Zilberte AijaRīga
98.  Zirne IevaDruviena
99.  Zumberga MartaDundaga

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Brence LīgaVSK Noskrien
VALMIERA
2.  Ceika DiānaValmiera
3.Dean SamanthaAdazi
4.  Ekholm HeliLaguja küla
5.  Goba IevaCēsis
6.  Gritāne AgitaRīga
7.  Guitāne MarutaLUDZA
Ludza
8.Kaares HeldiValga
9.  Kallase ZlataGulbene
10.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaVSK NOSKRIEN
Rīga
11.  Kandele AijaSwedbank
Piņķi
12.  Kārkliņa IlvaSigulda
13.  Kļaviņa RitaSK Magnen
Rēzekne
14.  Kokarēviča SanitaNoskrienCēsis
15.  Lāma DaceRīga
16.  Leja IvetaVSK Noskrien / Skrienam Liepājā
Liepāja
17.  Liepiņa DaceRubene
Kocēnu nov.
18.Milasauskiene GitanaIrklo sesės
Šiauliai
19.  Novika IngaSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
20.  Pazare MarikaSwedbank As
Rīga
21.  Platā SandraJelgava
22.  Pūpola IvetaMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
23.  Roga AntraZoorbagan
Baltezers
24.  Salnīte ElīnaValmiera
25.Snepste AiritaAlmere
26.  Suveizda ElenaRopažu novads
27.  Zebuliņa LāsmaRīga

S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Freija DžanitaMatisons Runner’s Club
Turlava
2.  Grickeviča OlgaRiga
3.  Rītere MudīteOgres novads
4.  Sulojeva MaijaJūrmala

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš SandisVaidava
Kocēnu nov.
2.Acero-San-Martin Sergiovalladolid
3.  Ādamsons MārisLimbaži SKRIEN
Limbaži
4.Akots AivarsĀdaži
5.Andžejevskis JurisDižozols
Valmiera
6.  Ansons-Jansons MārisVSK Noskrien
Rīga
7.  Arājs RaimondsNEIRO
Rīga
8.  Ariko DmitrijsWorldline Runners
Riga
9.  Āriņš Armandskorinta
Rīga
10.Arnelas-Guerrero Jesus-Pablospanish
badajoz
11.Astrausks RenatsValsts policija
Grobiņa
12.  Baikovs SergejsGulbene
13.Balodis ArtisMazslaca
14.  Banga BorissRīga
15.  Baukerts JānisRiga
16.  Bautris DainisRīga
17.  Belasovs AigarsValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
18.  Bergs Aigars3No3
Rīga
19.Berjoza MaksimsInfogram
jurmala
20.  Berķis MārisMatisons Runner’s Club
Rīga
21.Berzins DainisRiga
22.  Biciņš JānisLiepāja
23.  Bormanis MairisSmiltene
24.  Borozdins AleksisSalacgrīva
25.  Brejevs VitālijsGlasgow University Hares and Hounds
Rīga
26.  Brencis JānisBeverīnas novads
27.  Brēža KristapsValmieras tehnikums
Valmiera
28.  Broks KristapsVSK Noskrien-Rieksti
Madona
29.Brože UlvisNYC
Talsi
30.  Brūveris RobertsVOC
31.Budze RūdolfsRīga
32.  Būmans KārlisSPORTLAND
Liepāja
33.  Buravcovs KonstantīnsRīga
34.  Butkus Normundsindividuāli
Sigulda
35.Cabezas-Vargas IvanNATO
badajoz
36.  Caics Artūrs---
Rīga
37.  Calvo-Calvo RobertoNATO
38.  Cerbulis KasparsAmSaRēKa
Cēsis/Smiltene
39.Chrust ArkadiuszGoleniów
40.  Cīmurs JānisCīmurēni
Rīga
41.  Čibisovs VitālijsSK Tērauds-2
Rīga
42.  Dakša GintsJūrmala
43.  Dālbergs JānisInbox.lv
Rīga
44.  Dalbiņš JānisCēsis
45.  Dazarts MārisVSK Noskrien
Kuldīga
46.  Delgado-Munoz AlvaroNATO
47.Desmitnieks KristapsRiga
48.  Domburs JānisValmiera
49.  Doniņš MārisVentspils
50.  Dorogokupļa IgorsDaugavpils
51.Dovbiss DenisRiga
52.Duran-Gallego Luis-CarlosBadajoz
53.  Eglītis ArtūrsValmiera
54.  Eglītis GuntarsVaidava
Kocēnu nov.
55.  Eglītis SandisSadancis
Valmiera
56.  Evertovskis KārlisRīga
57.  Fdez-Garcia PabloNATO
58.  Gailis JānisRubene
Kocēnu nov.
59.  Gailis MārtiņšKocēni
Kocēnu nov.
60.  Gaisiņš AivarsValmiera
61.  Galan-Morales LuisNATO
62.Gallardo-Montero OscarSPANISH
badajoz
63.  Garčinskas DariusKaunas
64.Getliņš Ritvars-AlfrēdsBišu PaPus
Tukums
65.Gil-Calvino Jose-RicardoSPANISH
badajoz
66.  Gobiņš KristapsSŪT (Sports, Ūdens, Tēja)
Mazsalaca
67.  Golubevs MihailsSK Tērauds-1
Rīga
68.Grantiņš Aleksis-PaulisMazsalaca
69.Grāvītis OskarsViss būs labi!
Salacgrīva
70.  Griņevičs Jānisvinteko.lv
Rīga
71.Grotuss RobertsMazsalaca
72.  Gudēvics AinārsVSK Noskrien
Jelgava
73.  Gudēvics-Liepiņš JurisRīga
74.Guzman-Torreno AlvaroNATO
Badajoz
75.  Hatko AgrisVSK Noskrien
Rīga
76.Hondozko ArtjomsRiga
77.Ismael Toboso-MartinezESPAÑA
KADAGA
78.Ivanovs MaksimsRīga
79.  Jākabsons KārlisValmiera
80.Janītis IlvarsEŽI
Valmiera
81.  Jansons EinārsMatisons Runner’s Club
Zūras
82.Jarockis AleksisRīga
83.  Jerofejevs JānisJēkabpils
84.  Jeručenoks MārisTuff stuff
Valmiera
85.Jeske AndriValmiera
86.  Jevtuhs MareksRīga
87.Jones MatthewNATO
.
88.  Jorge-Gonzalez ManuelNATO
89.  Judkins AleksandrsRiga
90.  Kaldre ImantsVSK Noskrien
Rīga
91.  Kalējs MiksRīga
92.  Kalnenieks RaitisVSK Noskrien
Liepāja
93.  Kalniņš MārcisSPORTLAND
Salacgrīva
94.Kasesalu HardoTallinn
95.  Katlaps UldisIneši
Rīga
96.  Kelmers IlmārsReclame Boom
Rīga
97.  Kolomicevs SergejsLepsky Tri Coaching
Riga
98.  Kops RolandsVecumnieki
99.  Kristiansons HokansRīga
100.  Kuzņecovs LaurisWunder
Valmiera
101.  Ķēpulis ArnisEzere
saldus
102.  Ķimens AdriansValmieras tehnikums
Valmiera
103.  Laktiņš IvarsValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
104.Leikucis IntarsMazsalaca
105.Lenšs DāvisMazsalaca
106.  Liepiņš GatisValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
107.  Liepiņš JānisSK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
108.  Liniņš PēterisRīga
109.  Logins MārisRīga
110.  Lonegren AndrewNATO
111.  Lūks JānisValmiera
112.Maķevics RaivisBauskas decathlon team
Bauska
113.  Marinecs VadimsBIGBANK
114.  Martinez-Martinez MarioNATO
115.  Martuzāns OskarsSkriešanas Akadēmija
116.  Maševskis KristapsSPORTLAND
Rīga
117.Mazurs TomassRīga
118.  Meijers EdgarsValka
119.  Mickus JurģisVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
120.  Milgrāvis MikusMaxima Latvija
Rīga
121.  Morgunovs IgorsMatisons Runner’s Club
Ventspils
122.  Mozins JurijsSalaspils
123.  Mūrnieks AgnisOVI
Rīga
124.Nazarovs JurijsDaugavpils
Daugavpils
125.Negribs JānisValmiera
126.  Nīgals ArtisBite
Riga
127.  Osipovs ArtjomsValmieras tehnikums
Valmiera
128.  Oševerovs KonstantinsAccenture Latvia
Rīga
129.  Ozoliņš MārisĀdaži
130.  Pārums JānisŅiprie Ikri
Iecava/Carnikava
131.  Pēterkops DāvisOgre
132.Pēterkops MārcisTeam Peterkops
Ogre
133.  Pētersons KasparsKocēnu novads
Kocēnu nov.
134.  Pētersons SandisSWEDBANK
Valmiera
135.  Pielēns-Pelēns ArtūrsLattelecom
Riga
136.  Piļkēvičs DenissRīga
137.  Podnieks ArvisMadona
138.  Pranaitis SigitasNa, pagauk!
Vilnius
139.  Preimats MārisLejasciems
140.  Prikulis DenisVegan Runners UK
Fort William
141.  Procvetovs DmitrijsOgre
142.Prudencio-Gonzalez RobertoSPANISH SAPPERS COY TORO
VILLAR DEL REY
143.  Pūce IlmārsIeM VUGD RRP Sigulda
Sigulda
144.  Pūcītis GatisSwedbank
Mārupe
145.  Pūlis AtisEŽI
Vaidava
146.  Raibacis GatisRīga
147.  Rancāns EdgarsRīga
148.Rassadins VladimirsRiga
149.  Raščevskis AleksandrsDaugavpils Runners
Daugavpils
150.Rečs Edijs-DāvisValmiera
151.  Rico-Benitez Juan-JoseNATO
152.  Riekstiņš RaitisNoskrienCēsis
153.Rinkis RaivisRiga
154.  Robalds AndrisJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
155.Rodionovs VeniaminsRiga
156.Rodriguez Juan-RiosSPANISH SAPPERS COY TORO
MONTIJO
157.  Rodriguez-Fuertes IgnacioNATO
158.  Rodriguez-Gallana BernardoNATO
159.  Rubīns ElvisRīga
160.Ruciņš ReinisMazslaca
161.  Rudītis RolandsValmiera
162.  Rukmanis Jānis3D Running
Cēsis
163.  Rukmans Jēkabs-OlafsNBS
Rēzekne
164.  Salmiņš IngusDižozols
Valmiera
165.Seikins SergejsRiga
166.Sergejevs NikitaWarwick
Coventry
167.  Serjogins DmitrijsLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Mārupe
168.  Sidorenko AleksejsLatvijas Kuģniecība
Rīga
169.Sidrenko AleksejsLSC
Riga
170.  Siliņš RobertsVaidava
Vaidava
171.  Sīpols AinisNoskrienCēsis
172.  Sirmais DāvisDako
Valmiera
173.Smans GundarsValka
174.  Smilga KasparsSia Cartiero
Rīga
175.  Sparāns TomassLielvārde
176.Sproģis Klāvs-KristiānsRūjiena
177.  Stāmers OskarsJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
178.  Strautiņš GuntisMARATONA KLUBS
Liepāja
179.  Strazdiņš KristapsSPORTLAND
RĪGA
180.  Stulpinskis AgnisValmieras VK
Valmiera
181.  Stūrītis MārisVOC
182.  Susejs RenārsRēzekne
183.  Šits ArtūrsRun With Anita
Valmiera
184.  Štrehers RolandsVSK Noskrien
Liepāja
185.Šulcs Rubens-PāvilsOK Azimuts
Smiltene
186.  Šumskis EdgarsSK Tērauds/NIKE
Rīga
187.  Tamayo-Soltero GerardoNATO
188.  Taurenis ArvisPaskriesim
Rīga
189.  Tauriņš AndrisRīga
190.  Tidrikis RaimondsRiga
191.  Toboso-Martinez IsmaelNATO
192.  Todorovs DmitrijsTukums
193.  Tomaševskis JānisRīga
194.Toscano-Antunez JesusSPANISH SAPPERS COY TORO
OLIVENZA
195.Traks IndrekHarju maakond
196.  Treiguts EdgarsPaskriesim
Rīga
197.  Turkins JevgēnijsSK Tērauds/NIKE
Aiviekste
198.  Ukass JānisValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
199.  Urtāns JurģisVANAGI
Jēkabpils novads
200.  Vaivods KasparsDOTE
Rīga
201.Valderas-Ibanez CesarNATO
badajoz
202.  Valencia-Esteban AlfonsoNATO
203.Vanags ElvijsKROKUS
Jēkabpils
204.Vanags JānisRīga
205.Vancāns MārtiņšRīga
206.  Varela-Tebar RodrigoNATO
207.Vasiļevskis KārlisCēsis
208.  Vāvere TomsMazsalaca
209.  Vecgailis DmitrijsRīga
210.Vecino-Exposito PabloSPANISH SAPPERS COY TORO
BADAJOZ
211.  Veidemanis LaurisRauna
212.  Vējiņš AndrisRīga
213.  Vertuls IvarsRīga
214.  Verza AndrejsĀdaži
215.  Veselovs SergejsKonecranes
Rīga
216.Vicente-Aguilera GonzaloSPANISH SAPPERS COY TORO
AVILA
217.  Vimba Rūdolfs-MatīssValmieras tehnikums
Valmiera
218.  Vīrs PēterisVaidava
Vaidava
219.  Višķers JānisSK Tērauds/NIKE
Koknese
220.  Vītoliņš JānisPaskriesim
Rīga
221.Vyšniauskas RobertasPajevonys
222.  Volkenandt JohnSK Tērauds-1
Berlin
223.  Vonda KārlisRīga
224.  Wojcik MaciejLodz
225.  Zariņš DāvisSalacgrīva
226.  Zariņš KlāvsSaldus
227.Zeltkalns GintersMazsalaca

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš-Ābols RonaldsBrāļi Āboļi
Rīga
2.  Āboliņš-Ābols SandijsBrāļi Āboļi
Rīga
3.  Aksenoks KasparsCSDD
Riga
4.  Alenciks JanisOttoJustsDace
Adazi
5.  Alferenkovs SergejsRīga
6.  Andžs ArtūrsMARATONA KLUBS
Ventspils
7.  Apinis IlgvarsRīga
8.  Auziņš MārtiņšRīga
9.  Bagāts JānisValmiera
10.Baltkājis AndrejsGarkalne, Garkalnes novads
11.  Bergmanis AivarsVSK noskrien
Rīga
12.  Bērziņš AtisVSK Noskrien
Rīga
13.  Blats DaniilsLīvānuVK
Riga
14.  Bravo-Ruiz AlfonsoNATO
15.  Briedis Janeksincukalns
16.  Brokāns MareksŖīga
17.Celms RenārsValmiera
18.  Cimbals DenissZoorbagan
Mezares
19.  Dāvidnieks ArtisEMU Mālpils sporta klubs
Rīga
20.  De-Felix-Gomez AngelNATO
21.  Eglītis IvarsZilaiskalns
Kocēnu nov.
22.  Gailis AndisKocēni
Kocēnu nov.
23.  Grīnvalds GuntisMARATONA KLUBS
Ventspils
24.Yasunori ArikawaMinsk
25.Jagmanis JānisOgre
26.  Jansons JurisSwedbank
Rīga
27.  Jurašs JurisBurtnieki
28.  Kallass KasparsGulbene
29.  Kalniņš MartsVidzemes Būvserviss
Valmiera
30.  Karasenko DmitrijsSalaspils
31.  Klapars RitvarsVSK Burkānciems
Valmiera
32.  Krievāns ArtisVSK Burkānciems & Co
Valmiera
33.  Kronbergs DainisTUKUMS
TUKUMS
34.  Kronbergs UģisMatisons Runner’s Club/UPPE
Jaunmārupe
35.  Krūmiņš GuntisALOJA
Aloja
36.  Krūze GatisMARATONA KLUBS 2009
Rīga
37.  Kukuļinskis GuntarsThunder Solutions
Allaži, Siguldas novads
38.  Kvedaravičs AinārsAIZKRAUKLE
Aizkraukle
39.  Laicāns ModrisCapo
Inčukalns
40.  Lankups EdgarsSK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
41.  Lepiksons AlvisAuseklis
Valmiera
42.  Lepiksons ValdisAuseklis
Valmiera
43.  Liepa MārisKalngale
44.  Lizbovskis LaurisAll Media Baltics Sports
Ventspils
45.  Macuks AnatolijsLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Jēkabpils
46.  Malacanovs AivarsJelgava
47.  Malinovskis AleksejsBoksa klubs “OLIMP”
Olaine
48.  Matisons AigarsMatisons Runner’s Club/Nike
Piltene
49.  Mazurs PavelsRīga
50.  Menniks MārtiņšMatisons Runner’s Club
Rīga
51.  Miķelsons AndisVidriži
52.  Mincenbergs ArtisLiepa
53.  Moisejevs JurisJūrmala
54.Moreno-Galvan JulioSPANISH SAPPER COY TORO
BADAJOZ
55.  Ņilovs ValdisMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
56.  Peičs EdgarsPamēģināsim
Rīga
57.  Perez-Avila LuisNATO
58.  Perez-Avila Luis-MarianoValladolid
59.  Petrovs DzintarsMARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
60.  Ploriņš GuntarsValmiera
61.  Plūme MārisSwedbank
Jūrmala
62.  Redisons JurisFOLKMAŅI
Tērvete
63.Rochas ClaudioPOKOTO POKOTO
Riga
64.Romagnoli FrancescoPOKOTO POKOTO
Riga
65.  Rozis RobertsRīga
66.  Samcovs AgrisNike+ Run Club Riga
Riga
67.  Saukāns DainisBTA
Ikšķile
68.  Serrano-Nunez RafaelNATO
69.  Sovetovs VadimsRiga
70.  Sparāns MārisKrustpils (Jēkabpils)
71.Stauskas EdgarasSiauliai
72.  Susejs DainisRēzeknes tehnikums
Rēzekne
73.Ševčenko KonstantinsRēzekne
74.  Šnipaitis RegimantasUkmerge
75.  Švarcs IvarsLVINFO.LV
Rīga
76.  Tēbelis EgilsKalnbadiņi
Mārupe
77.  Tiltiņš IngarsEleja
78.  Trēziņš GintsValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
79.  Unt IvarValga
80.  Vikmanis ArtūrsKalngale
81.  Vilks IntsRīga
82.  Vilks JurijsRiga
83.  Vīmanis AinārsBaldone
84.  Vītiņš JānisRIEKSTI
Riga
85.  Vizulis JānisLiepāja

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Avens JānisMaratona Klubs/Rembate
Ogres novads
2.  Bednostins SergejsMaratonu klub Ventspils
Ventspils
3.Bilinskis JānisLatraps skrien savai zemei
Rēzeknes novads
4.  Birģelis JānisKoknese
5.  Birks AivarsVSK Noskrien
Rīga
6.  Būmans GuntarsMatisons Runner's Club
Liepāja
7.  Ceriņš DidzisMARATONA KLUBS
Valmiera
8.  Čerņadjevs JurisRopažu nov.
9.  Driņķis DainisDzSK Lokomotīve
Rīga
10.Eicēns ZigurdsRubene
11.  Gaumigs AndrejsVivace
Olaine
12.Ignatenko IgorPapsaare
13.  Jansons AinārsCēsis-SEB
Cēsis
14.  Klucis ValtsLangstiņi
15.  Kļaviņš EdgarsSK MAGNEN
Rēzekne
16.  Lapsa GvidoGulbene
17.  Ozoliņš RingoldsMARATONA KLUBS
Ventspils
18.  Pēterkops ArmantsTeam Peterkops
Ogre
19.  Romančuks IlmārsRīga
20.  Rublis AigarsAIZKRAUKLE/Maratona klubs
Aizkraukle
21.  Rutkis GundarsValmiera
22.  Straume GuntarsMARATONA KLUBS
Jēkabpils
23.  Tilts ValdisVaidava
Kocēnu nov.
24.  Upenieks IvarsRēzeknes novads
Feimaņi
25.  Upenieks NormundsSK Tērauds-2
Ādaži
26.  Ustinovs Valerijsda-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
27.  Vilsons MiksVSK Noskrien
Upesciems
28.  Vītiņš GintsRīga
29.  Zunda AntisSPORTLAT
Gulbene
30.  Žerebcovs VladimirsJūrmala

V60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Brikšķe VilnisLimbaži
2.  Dainis JānisKocēnu sp.sk.
Kocēnu novads
3.  Gromov ViktorMARATONA KLUBS
Pskov
4.  Kallass VladimirsGulbene
5.  Kaļass ErvīnsSK Ozolnieki 60+
Jelgava
6.  Kravčenko ValentinsRīga
7.  Krīgers Didzisvalmiera
8.  Lepskiy AlexanderLEPSKY TRI COACHING
Riga
9.  Maksimenko MihailsValmieras vieglatletikas klubs
Valmiera
10.  Rodionovs ViktorsLSC
Olaine
11.  Rudzītis DzintarsLSC, Valmiera
Valmiera
12.  Smalovijs NikolajsMARATONA KLUBS
Rīga
13.  Šefanovskis ArvīdsSK Katrīna
Kuldīga
14.  Tagel IlmarTriSmile
Põlva
15.  Tareila ArvīdsSK Ozolnieki 60+
Jelgava
16.  Zaķis AivarsMaratona klubs/LSC
Rīga
17.  Zariņš Guntarsindividuāli
Priekuļu novads

S.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Balode LīgaKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
2.Erne KatrīnaRīga
3.  Kolosova SofijaRēzeknes 5.vsk./SK Magnen
Rēzekne

V.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Krupins VjačeslavsSpars-MK/Matisons Runner's Club
Preiļi

Valmiera, 12km

SNJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bašena KatrīnaVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
2.  Bidiņa Agija-DaceMārupe
3.  Elksne KitijaVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Jēkabpils
4.  Gaile LīnaSiguldas Maratona klubs
Sigulda
5.Janava DanielaNoskrienCēsis
6.  Kelmere SimonaJuglas vsk.
Rīga
7.  Krūmiņa DagneValka
8.  Melbārde AdelīnaEži
Valmiera
9.  Pleša MadaraSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
10.  Ploriņa MartaValmiera
11.  Sorokina SandijaASK Patria
12.  Ziedone ZaneValmieras SOS BC
Valmiera

SN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Asmane IlgaSPORTLAND
Jelgava
2.Buenadicha-Palma OlallaSAPPERS COY TORO
BADAJOZ
3.  Bušmane DanaSalaspils
4.  Bužinska ĒrikaSPORTLAND
Daugavpils
5.  Ciguze AmandaStrenči
6.  Delvere LaimaBIGBANK
7.  Else AsnateMazsalaca
8.  Elste KitijaSPORTLAND
Ludza
9.Frēliha AmandaValmiera
10.Garcinskaite JoanaBegimo klubas
Seirijai
11.  Gobiņa AnnijaSŪT (Sports, Ūdens, Tēja)
Mazsalaca
12.  Gončarova DiānaAdaži
13.Goroveca-Butēvica RitaValmiera
14.  Grencberga EvitaSK Tērauds/NIKE
Ādaži
15.  Heringa MartaSPORTLAND
Ādaži
16.Ježeka AuceValka
17.  Kauliņa EvaSmiltene
18.  Klidzeja InitaRīga
19.Krilova MontaRīga
20.  Kukmilka JolantaDudinas
Valmiera
21.  Kuzņecova TatjanaLudza
Ludza
22.Mārina AgneseValmiera
23.  Marķitāne SantaKP
Valmiera
24.  Melne IlgaOlainfarm
Rīga
25.  Milberga IlonaValmieras tehnikums
Valmiera
26.  Morjakova SanitaSPORTLAND
Tukums
27.Olte BaibaPrintful
Rīga
28.  Orlova BeāteRīga
29.Osmolovska AnastasijaRiga
30.  Pinne ElīnaNacionālā Aizsardzības akadēmija
Valmiera
31.Platniece-Bružāne IlzeValmiera
32.  Pole KristiānaRīga
33.  Potrubeiko TatjanaRiga
34.Pušpure IlzeVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
35.  Rakšte LīgaMaratona klubs
Rīga
36.  Ratniece RitaRīga
37.Rence VitaMarienburgas Vilki
Valmiera
38.  Rubene KristiānaBaldone
39.  Seraja JekaterinaRīga
40.  Šterna AigaSPORTLAND
Rīga
41.  Štrāla LailaLimbaži
42.  Turčina AigaSPORTLAND
Rīga
43.  Ustinova Madaraiveta boicova,jānis kapiņš un madara ustinoa.
vlmiera
44.  Vdovičenko MadaraSPORTLAND
Rīga
45.Vētra SantaJēkabpils
46.  Vītiņa MaijaValmiera
47.  Vitkovska DiānaSK Katrīna
Kuldīga
48.Zalāne IngaMedaļas būs?
Rīga
49.  Zālīte ZaneJDK Sadancis
Cēsis
50.Zavjalova IngaValmiera
51.Zikmane Annija-KatrīnaLiepāja
52.Zīle SintijaHerbalife team
Valmiera
53.  Zūle AmandaValmiera

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsone AgnijaLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Auškāpa AuceRubene
3.  Balode AigaLimbaži
4.  Banka-Okorie IlvaHairriga
Rīga
5.  Bardovska BaibaMadona
6.  Beļajeva JūlijaBarbados
Rīga
7.  Bogdanova IvetaCeram Optec
Daugavpils
8.  Brusova IngaKocēni
Kocēnu nov.
9.Dilāne EvijaJūrmala
10.  Domņina AnastasijaPiranhaRunning
Rīga
11.  Engere LīvaNaukšēni
12.  Fintjugova ĻubovaRīga
13.Fjodorova VitaJurmala
14.  Heidingere GundegaMatisons Runner’s Club/Nike
Ogre
15.  Jēka IngrīdaVentspils
16.  Jumatova MarinaMatisons Runner’s Club
Ventspils
17.  Jursone LauraValmiera
18.  Kalēja KristīneBaltais
Rīga
19.  Kalniņa RūtaSkrienošais 4nieks
Aizputes pagasts
20.Karpova DailaCeram Optec
Jēkabpils
21.  Katana MartaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
22.Kavliša OlgaRīga
23.  Knope LieneBIGBANK
24.  Kovaļevska DaceLSC-SK Ozolnieki A
Ozolnieki
25.  Krastiņa IngaBabīte
26.Krieva DaceRīga
27.  Krūmiņa MarutaMaratona klubs
Tukums
28.  Krūze LieneMaratona klubs
Ādaži
29.  Ķirsone DiānaRēzekne
30.  Labsvīra LieneSiguldas Maratona klubs
Sigulda
31.  Lāce ZaneValmiera
32.  Lagzdiņa AgneseVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
33.  Laicāne SanitaSK Tērauds-1
Ādaži
34.  Lapkovska OksanaRīga
35.  Lapsa ZandaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
36.  Lasmane LauraRīga
37.  Laurena LieneSmiltene
38.  Liepiņa MontaRīga
39.  Logina LindaBalvi
40.  Maķevica KristīneMaxima Latvija
Rīga
41.  Maļčenkova ArinaRīga
42.  Manika LīgaHerbalife team
Valmiera
43.Martinsone ZaneRīga
44.  Mazjāne MadaraRīga
45.Mellēna AivaCēsis
46.  Ozola IneseSwedbank
Rīga
47.  Pedāne JautrīteJurmala
48.  Piirsalu MarjeTartu
49.  Poļaka LieneCarnikava
50.  Prudņikova OļaMaxima Latvija
Rīga
51.  Purvīte ArtaRīga
52.  Raubena AgneseRiga
53.Ribkina TatjanaRīga
54.  Roga KristīneASK Patria
55.  Roze SanitaSalaspils
56.  Sauleviča InāraCeram Optec
Daugavpils
57.  Skabe IneseĶekava
58.  Sniķere EvaKP
Valmiera
59.Spaliņa DaceRīga
60.  Stepe BaibaValmiera, Rīga
61.Strode AgitaValmiera
62.  Stūrīte IvetaSigulda
63.  Suhareva SvetlanaValmiera
64.  Svirska OlgaMaxima Latvija
Rīga
65.  Šale IvitaAIZKRAUKLE
Skrīveri
66.  Šulca LauraRīga
67.  Tēta SolvitaPrintful
Rīga
68.  Valtere GintaLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Līvāni
69.  Vanaga RenateRīga
70.  Vecvagare BeāteSPORTLAND
ALŪKSNE
71.  Vidze MadaraKocēni
Kocēnu nov.
72.  Vīlande IevaHerbalife team
Valmiera
73.  Zariņa IlonaSwedbank
Rīga
74.Zariņa LieneValmiera
75.  Zēģele VinetaValmiera
76.Žīgure AnnaGulbene

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Apine IevaRīga
2.  Birnbauma LīgaLNB
Rīga
3.  Bruževica AneteRīga
4.  Černecova LiānaRēzekne
5.  Dakse DaigaTīnūži
6.  Dance AnnaRigassatiksme
Riga
7.  Groma GundegaValmiera
8.  Gruberte ZaneRīga
9.  Gutāne IngaGarkalne
10.Hansone IntaMARATONA KLUBS
Dobele
11.  Ieleja AgraRīga
12.  Jetušenko TatjanaAizkraukle
13.  Juršēviča InnaNoskrienCēsis
14.Kodasma KaiePärnu
15.  Kronberga IngaMatisons Runner’s Club
Jaunmārupe
16.  Kukuma IvetaSwedbank
Sigulda
17.  Lagzdina Margita-
Riga
18.  Liepiņa GundegaValmiera
19.  Ļežaņina JekaterinaRīga
20.Mann VeronicaAdazi
21.Marhileviča SanitaJelgava
22.  Melnbārde EnijaLimbaži
23.Melne ArnitaValmiera
24.  Misāne IraĀdaži
25.Otaņķe IevaMARATONA KLUBS
Aizpute
26.  Ploriņa IevaValmiera
27.Pumpure-Lauce EdīteRiga
28.  Pūpola MaijaMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Aizpute
29.  Rieksta SandraRīga
30.  Rone DanaSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
31.  Saukāne IlzeBTA
Ikšķile
32.  Savvina DaceЛатУкр
Резекне-Коломыя
33.Sēja DaceŅiprie Ikri
Iecava/Carnikava
34.  Sermolīte IlzeJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
35.  Slikšāne KristīneJaunmārupe skrien
Olaine
36.  Spaliņa LailaRīga
37.  Suseja RutaRēzekne
38.  Suvorova IvetaMARATONA KLUBS
Riga
39.  Šakena IevaSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
40.  Temerova-Allena AnnaLabs starts
Rīga
41.Trofimova OlgaRīga
42.  Volkova KristīneBIGBANK

SN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āriņa AntraAA SPORT
Rīga
2.Bērziņa InetaValmiera
3.  Ceika LailaValmiera
4.  Ervika SilvijaMaratona klubs
Aizpute
5.  Grāmatniece AnnaJūrmala
6.  Grundmane LilijaMaratona klubs
Kuldīga
7.  Gusare GintaRīga
8.Ieviņa AnitaCēsis
9.  Karole IvetaValka
Valka
10.  Lāce AijaValka
11.  Lūse InāraMatisons Runner’s Club/Nike
Carnikava
12.Melne IngaOlainfarm
Olaine
13.  Narvik SilviaHaabneeme
14.  Obuhova NadeždaRopažu nov.
15.  Pelēce IlzeVSK Noskrien
Ozolnieki
16.  Straume DzintraValmiera
17.  Urbāne IlzeRīga
18.  Vēja-Āboliņa AstrīdaSPORTLAND
Gulbene
19.  Vīksna IngaVaidava
Kocēnu nov.

VNJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Adamovičs MārcisPreiļi
Preiļi
2.  Agafonovs GustsRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
3.  Banga RihardsValmieras tehnikums
Valmiera
4.  Barans IngarsValmieras tehnikums
Valmiera
5.  Eglitis Oskars-MartinsSkrienam Liepāja
Liepāja
6.  Ermanis RobertsOctas.lv
Jelgava
7.Ermans ArvīdsOctas.lv
Jelgava
8.Freibergs SandisValka
9.Gailis KristapsJelgava
10.  Jansons JēkabsSwedbank
Rīga
11.  Jeromāns KristofersSPORTLAND
RĪGA
12.  Kalniņš AdriansBIGBANK
13.  Kohanovs ĒriksValmiera
14.  Kristapsons DēvidsĀtrie vilki
Mežezeri
15.  Labsvīrs Artis-RegnārsSiguldas Maratona klubs
Sigulda
16.Laucis EmilsRiga
17.  Liepa ArtūrsKalngale
18.  Liepiņš AndisValmieras tehnikums
Valmiera
19.  Ločmelis RūdolfsValmieras tehnikums
Valmiera
20.  Mierlauks KristapsVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
21.  Miķis EmīlsValmiera
22.Mitenieks RobertsValmiera
23.  Ploriņš RobertsValmiera
24.  Smirnovs VladislavsValmieras tehnikums
Valmiera
25.  Sniķeris RitvarsKP
Valmiera
26.  Šaķis Toms-MartinsMatisons Runner’s Club
Rīga
27.  Vasiļevskis OliversSPORTLAND
RĪGA
28.  Virpačevs TomsValmieras tehnikums
Valmiera
29.Volkovs NikitaBIGBANK
30.  Zemnieks EmīlsGulbene
31.Žīgurs LinardsGulbenes novads

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Abelitis ArijsKocēnu novads
Valmiera
2.  Adahovskis VentsRīga
3.  Aguls VitālijsSK Magnen
Rēzekne
4.  Andersons ArtūrsSauleskalns
Valmiera
5.  Ansbergs AnsisSaldus OK
Saldus
6.  Asma AndrisJāņmuiža
7.Auzinš AivisJelgava
8.Balgalvis JānisVaidava
Kocēnu nov.
9.Baltiņš JānisOlainfarm
Olaine
10.Bergs JānisBIGBANK
.
11.  Bērziņs EndijsValmiera
12.Betaks KasparsSŪT (Sports, Ūdens, Tēja)
Mazsalaca
13.Bigats OskarsJelgava
14.  Bitters ArtūrsSalacgrīvas nov.
15.  Bormanis OskarsLauki
Rīga, LATVIJA
16.  Buraks NiksSPORTLAND
Lielvārde
17.Chamizo-Galan Carlosclub atletismo san vicenteño
badajoz
18.  Cunskis EdgarsValmiera
19.  Čuvailovs AleksejsSPORTLAND
Rīga
20.  Domburs GuntisDižozols
Valmiera
21.  Eglājs AigarsMedaļas būs?
Rīga
22.Gobiņš TomsSŪT (Sports, Ūdens, Tēja)
Mazsalaca
23.Grasis RaitisValmiera
24.  Hartmanis ReinisMatisons Runner’s Club/Nike
Grobiņa
25.  Jansons JānisValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
26.  Jermacāns JānisPuikas
Valmiera
27.Jeske AndrisValmiera
28.  Komarovs KristersPrintful
Rīga
29.Lazovskis JānisAberdeen
30.  Levins ArtūrsOlainfarm
Olaine
31.  Lobuzovs EgilsCēsis
32.  Medveckis MārtiņšRīga
33.  Mežiels JānisPATRIA SPORTLAND
Ogre
34.  Mūrnieks JānisSK Tērauds-1
Lielvārde
35.  Netembergs JānisSPORTLAND
Jelgava
36.Nulle RinaldsBlome
37.  Nunes FlavioMatisons Runner’s Club/Nike
Gulbene
38.  Ozoliņš ArtūrsSK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
39.  Ozols-Ozoliņš TomassSaulkrasti
40.  Pavlovs DenissCeram Optec
Līvāni
41.  Pugačs KristapsSPORTLAND
Rīga
42.  Pušpurs RaivisVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
43.Radziunas AlgimantasNeko runners
Vilnius
44.  Rancāns IvarsBIGBANK
45.  Siņicins KristsSK Tērauds/NIKE
Liepāja
46.Smertjevs ArtjomsRiga
47.  Stanevičs ElvisSPORTLAND
Dobele
48.  Svitka JānisValmieras Pilsētas pašvaldība
Valmiera
49.  Šimošis RenatsJelgava
50.  Šļaukstiņš Kārlis-JurģisStaicele
51.  Tiltiņš AtisCēsis
52.  Valeniks VjačeslavsBIGBANK
53.  Vilšķērsts MārisMadona
54.  Vinakmens AgrisSPORTLAND
Tukums
55.  Vītols Jāniskocēni
Kocēni
56.  Vītols ValdisZIBSNIS
Valmiera
57.  Zalte RihardsValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
58.  Zalviņš TomsSPORTLAND
Talsi
59.  Zelmenis DāvisMARATONA KLUBS
Ventspils
60.  Zīverts RihardsLiepāja

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš RihardsCēsis
2.  Acero-San-Marin SergioNATO
3.Aleksejevs VitalijsInternational Maritime Sport Community - IMSC
Riga
4.Andžāns VladimirsOgre
5.  Apaļais IvarsJelgava
6.Balodis DainisKocēni
Kocēnu nov.
7.  Bankovskis MārtiņšUpeslejas
8.Bartashevics DenissRiga
9.  Bergmanis IlvarsTukums
10.  Bergs EdgarsBIGBANK
11.Betaks OskarsSŪT (Sports, Ūdens, Tēja)
Mazsalaca
12.  Birums MārtiņšRWA/ Vsk “Burkānciems&co”
Valmiera
13.  Birznieks MārisGulbene
14.  Bišops ViktorsHerbalife team
Valmiera
15.  Bogdanovs ĒriksCēsis
16.  Bruševics JānisSkriešanas Akadēmija
Salaspils
17.  Bružāns JānisRīga
18.Casares-Otero FelipeSPANISH SAPPERS COY TORO
ALMENDRALEJO
19.Eglīte MadarsHerbalife team
Valmiera
20.Eglitis ArvisDricāni
21.  Eižvertiņš EdgarsRīga
22.Ferro-Costolla Jesus-FrankySPANISH SAPPERS COY TORO
HUELVA
23.  Fišers ĢirtsFOLKMAŅI / Maratona klubs
Dobele
24.  Freimanis Jānisibim
Jelgava
25.Frēlihs ArtūrsValmiera
26.  Gabrāns RihardsKocēni
Kocēnu nov.
27.Gammeršmidts JurijsZAS Pārgauja
Cēsis
28.Garcia-Gonzalo Jose-IgnacioSalamanca
29.  Griķis JānisDaugavpils Runners
Daugavpils
30.  Grīviņš RaivisValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
31.  Gržibovskis RaitisVSK Noskrien
Rīga
32.Gubarev RomanMoscow-81
Moscow
33.Gulbinskis MartinsGULBINSKI
Riga
34.  Guščins BorissMaxima Latvija
Rīga
35.  Hussain AftabRīga
36.Jakovlevs DenissRiga
37.  Kaksis MārcisJDK Sadancis
Valmiera
38.  Kalējs ZigmārsValmiera
39.  Kalniņš JānisBIGBANK
40.  Kašs RolandsAZL
Rīga
41.  Kaupe MārisValmieras tehnikums
Valmiera
42.Kaužēns JānisVimba
Mazsalaca
43.Kavlišs RuslansRīga
44.  Kerliņš KentsCēsis
45.  Kļaviņš RuslansLudza
Ludza
46.  Kopeika JānisValmiera
47.  Kravalis KasparsPļaviņas
48.  Krēsliņš JānisSwedbank
Rīga
49.  Krīgalis KārlisBarkava
50.  Kroičs KasparsRiga
51.  Kursišs RolandsJelgava
52.  Ķerus IndulisRīga
53.  Lācis ArtisValmiera
54.  Laizāns EdvardsRiga
55.Lencero-Arroyo Alan-RubenSPANISH SAPPER COY
RONDA
56.Leškevičs AndrejsRiga
57.  Lezdiņš JānisDižozols
Valmiera
58.  Lilienšteins ReinisVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
59.Logins GatisBrenguļi
Valmiera
60.  Maķevics GatisMaxima Latvija
Rīga
61.Māliņš GuntisASK Patria
62.  Marķitāns KasparsKP
Valmiera
63.  Mazurs AtisValmiera
64.Mckay KrisAdazi
65.Mckay KristopherKadaga
66.  Meļķis MārisSK Tērauds 2
Valmieras pagasts
67.Mena-Morcillo SantiagoSPANISH SAPPER COY TORO
MEDELLIN
68.  Mihailovs VladimirsCēsis
69.  Modriņš MārisMaxima Latvija
Rīga
70.  Movļaiko AndrejsRiga
71.Narvaišs GatisVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
72.  Ničipors DmitrijsKocēni
Kocēnu nov.
73.Oleksivs OskarsIecava
74.  Ozerovs KonstantīnsEsteria SMS
Rīga
75.  Ozers KasparsRīga
76.Paeglis EdijsMatisons Runner’s Club
Rīga
77.  Pētersons MairisAlūksne
78.  Petrovs AeksandrsRīga
79.  Pfeifle RihardsRīga
80.  Pirsko JānisVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rēzekne
81.  Platacis AndrejsKvikworks-Vizuālās reklāmas ultradarbnīca
Rīga
82.  Poļskihs AntonsRīga
83.  Puķe MārtiņšValmiera
84.  Radvils AlfrēdsRīga
85.  Reinfelds KārlisRīga
86.  Rēķis DanielsRīgas satiksme
Rīga
87.  Rinmanis JānisValmiera
88.  Rozentāls KristapsRīga
89.  Ruttulis MārtiņšRīga
90.  Samarenkovs MihailsRīga
91.Sarguns DzintarsPrintful
Rīga
92.  Semjonovs NikolajsJurmala
93.  Sleserenoks ViktorsRīga
94.  Smirnovs NaurisAizkraukle
95.  Sniķeris DidzisKP
Valmiera
96.  Stahovskis GuntarsValmiera
97.  Stepčenko DimitrijsCarnikava
98.  Stepe DainisPATRIA SPORTLAND
99.  Straubergs AinārsLimbaži SKRIEN
Limbaži
100.  Strazds KasparsRīga
101.Suharevs ZintisValmiera
102.Štrauss IvarsJelgava
103.Šuvcāns AigarsKocēni
Kocēnu nov.
104.  Tauriņš RaivisEŽI
Valmiera
105.  Veidemans SandisValmiera
106.  Veseris MārtiņšRīga
107.Vizums MārtiņšValmiera
108.  Zubovs SergejsValmiera
109.  Žēperis RaivoR+
Rīga

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Allens NormundsLabs starts
Rīga
2.  Birkmanis ArvisRīga
3.  Bormanis Jānisnordic by nature
Vidzeme
4.  Brasavs SalvisJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
5.  Cvetkovs AndrejsRīga
6.  Dambergs JānisRīga
7.  Freilibs EdgarsSK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
8.  Galauliņš DidzisEs un es pats.
Valmiera
9.  Gauja ŽanisBaldone
10.  Gošs AinoMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Ventspils
11.  Griņevičs ViktorsABC Software
Baloži
12.  Inauskis GuntarsVVK
Valmiera
13.  Ivanovs OļegsCeram Optec
Līvāni
14.  Jēkabsons RenoSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
15.  Kalnins UldisKocēni
Kocēnu nov.
16.  Kanišauskas RičardasSK Lukas
Šiauliai
17.  Kapustāns JānisSK TĒRAUDS
Rīga
18.  Kazakov AnatolyMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Pleskava
19.  Kozačkovs AndrisLudza
Ludza
20.  Krastiņš JēkabsRīga
21.  Kravalis AinārsSiguldas maratona klubs
Sigulda
22.  Kristapsons GundarsĀtrie vilki
Mežezeri
23.  Krūmiņš MareksValka
24.  Krutihins DenissDinamo-lat
Riga
25.  Ķerubiņš ValdisSK Metroons/ Aqua-Brambis
Jelgava
26.  Labsvīrs JānisSiguldas Maratona klubs
Sigulda
27.  Lagzdiņš UģisMARATONA KLUBS
Ventspils
28.  Laicāns ModrisCapo
Inčukalns
29.Laucis VitautsRiga
30.  Lebedevs RomansRezekne
31.  Liepkauls KārlisSK Tērauds-2
Rīga
32.  Ločmelis AigarsValmiera
33.  Malējs AndisTRX CĒSIS
Cēsis
34.Messina AlessandroMilano
35.  Misāns VladimirsĀdaži
36.  Mukhin GrigoriiMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Pleskava
37.Muska AigarsValmiera
38.  Pienis RaivoASK Patria
39.  Resnis MārisJēkabpils
40.  Rieksts Jāniskustonis
Rīga
41.  Rozentāls AndrisRīga
42.  Saharovs DmitrijsCeram Optec
Līvāni
43.  Siliņš EdijsMadona
44.  Sivko AntonijsVentspils
45.  Sokolovs SandisSalaspils
46.  Sproģis SandisTet
Rīga
47.  Stūrītis JānisSigulda
48.  Šmits MārisRīga
49.  Šukteris GintsLiepāja
50.  Terliņš OskarsVentspils
51.  Ulmanis UģisValmiera
52.  Valdemjiers-Bišeris NandoJaunpiebalga
53.Varlamovs AnatolijsMalta Rezeknes novads
54.  Veliks MārisTESPARS
Smiltene
55.  Vilks NormundsValmiera
56.  Vills IgorsValmiera
57.  Voino AleksandrsMārupe

VN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ādmidiņš ValērijsRēzekne
2.  Ausmanis JānisSK Katrīna
Kuldīga
3.Beaver MarkAdazi
4.  Bebrišs IlgvarsSK Katrīna
Kuldīga
5.  Biernis JānisLV&KV
Valmiera
6.  Bodnieks DairisOgre
7.Borozinskis DzintarsMARATONA KLUBS
Ķegums
8.  Bušmanis ArvilsLīvānu VK
Līvāni
9.  Bušmanis AskoldsSalaspils
Salaspils
10.  Feldmanis AigarsĒrģeme
11.  Groza ValdisLubāna
12.  Iesalnieks AndrisSporta iela
Jēkabpils
13.  Jansons HaraldsCarnikava
14.  Kaljusaar AivarViljandi
15.  Kalniņš DidzisMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Rīga
16.  Kalniņš-Vīndedzkalns KārlisVSK NOSKRIEN
Rīga
17.  Katajs MārcisTimšsils
Baloži
18.  Kļaviņš ValdisMagnen
Rēzekne
19.  Kolt KallePärnu
20.  Kozlovs IgorsOlaines nov.
21.Lazovskis JurisRiga
22.  Legzdiņš NormundsRīga
23.Mark Beaveradazi
24.  Miķelsons AgrisSmiltene
25.Orasevskis Ivarszas pargauja
cesis
26.  Ozers JānisJelgava
27.  Petrovs NikolajsLudza
Ludza
28.  Pliķēns JurisGulbene
29.  Priedītis AndrejsMaxima Latvija
Rīga
30.  Šaķis ArvilsMatisons Runner’s Club
Rīga
31.Šmits DagnisKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
32.  Trubačs PēterisLīvānu VK
Preiļi
33.  Upenieks DainisSK Ozolnieki B
Jelgava
34.  Vasiļjevs ValerijsMazsalaca
35.  Vilūns Normundsvsk noskrien seniori
riga

VN60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Baltais MārisVSK Noskrien
Ogre
2.Bērziņš AndrisPļaviņas
3.  Caics Jānis---
Rīga
4.  Freimanis OskarsSK Ozolnieki
Dobele
5.Melnis IvārsOlainfarm
Olaine
6.  Ponomarenko VladislavGulbene
7.  Rencis AinarsPaBaso.lv
Valmiera
8.  Sondors SandrisBaltic taxi
Rīga
9.  Sprancis AldisValmiera
10.  Stolarovs JurijsDaugavpils
11.  Supe JānisTirza
12.  Veļķe VilnisAlūksne
Alūksne
13.  Vērmels Arniss/k Ozolnieki
Jelgava

SNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Akmentiņa ElīnaValmiera
2.  Bauska LāsmaRēzeknes nov.
3.  Grebūna Madara-IlzeKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
4.Jevsejeva ValerijaRiga
5.  Kainova OksanaRīga
6.Miķelsone Krista-KristīneSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
7.  Misāne EvelīnaĀdaži
8.Negriba EvelīnaValmiera
9.  Pinkule DinijaKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
10.  Skoreja LīvaLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
11.  Stallīte IevaJelgava
12.  Veinberga ElizabeteValmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera
13.  Zlaugotne LīgaStaicele

VNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Allens RihardsLabs starts
Rīga
2.  Balgalvis NiksVaidava
Kocēnu nov.
3.  Bormanis MarkussSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
4.Borozinskis KasparsMARATONA KLUBS
Ķegums
5.Buračevskis SalvisKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
6.Čursins DmitrijsChursinTeam / LSC / VSK Noskrien
Rīga
7.  Grāvītis EdgarsBaldone
8.Kārkliņš KlāvsKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
9.  Rustamovs EmīlsLimbaži
10.Stors Intars-JānisKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
11.Vasiļjevs RenārsDaugavpils Runners
Jēkabpils
12.  Vītols EmīlsVaidava
Kocēnu nov.

Valmiera, 6km

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele GunaValmiera
Valmiera
2.Ābeltiņa Sanija-RamonaKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
3.  Alne MelānijaSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
4.Antropova SintijaRīga
5.  Apsīte ZaneMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
6.  Aužele Anna-ElizabeteSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
7.  Balode KeitaKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
8.  Balode KerlīnaValmiera
9.  Baranovska Tīna-SonoraValmiera
10.Barkeviča KsenijaSPARS-MK
Daugavpils
11.Barkevičs KsenijaSPARS-MK
Daugavpils
12.  Baškere KristaMaxima Latvija
Rīga
13.  Beitika KsenijaMaxima Latvija
Rīga
14.  Beļakova LidijaRīga
15.Bērziņa ArtaCēsis
16.  Bērziņa JustīneValmiera
17.  Bērziņa VendijaValmiera
18.  Bespalova VeronikaValmiera
19.Birzgale MartaKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
20.  Briska MegijaValmieras SOS BC
Valmiera
21.  Caune AgateVBSS
Valmiera
22.  Caune AsnateVBSS
Valmiera
23.Cimbale MarijaMezares
24.Čermeņeva NikolaRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
25.  Daine LinitaValmiera
26.  Dalka DārtaValmiera
27.Damberga DaniēlaCēsis
28.Dreimane ZandaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
29.Dušenkova Elīzasporta iela
jēkabpils
30.  Eglīte ElzaValmieras sākumskola
Valmiera
31.Esite SamantaKocēni
Kocēnu nov.
32.  Gaugere MartaValmiera
33.Girucka MonikaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
34.  Goša AnnaMARATONA KLUBS
Tārgale
35.  Gredzena Marta-MontaKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
36.Grigorjeva ElīnaSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
37.  Griķe AmandaDaugavpils Runners
Daugavpils
38.Hasanova KsenijaSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
39.Hohlova Amanda-LindaKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
40.  Iesalniece Evitasporta iela
Jēkabpils
41.  Jančenko JulianaV2V
Kocēnu novads
42.  Jansone Ieva-JeteKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
43.  Jansone KitijaTukums
44.  Janstoviča EvaValmieras SOS BC
Valmiera
45.Jauga DanaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
46.  Jēkabsone Maija-JustīneKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
47.  Kalniņa ĒrikaSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
48.  Karpika LuīzeValmiera
49.Kasesalu ChristinaTallinn
50.  Kataja AgneseTimšsils
Baloži
51.  Kataja LauraTimšsils
Baloži
52.Kielbicka LuīzeValmiera
53.  Kozačkova ElzaLudza
Ludza
54.  Krievāne LīvaValmiera
55.  Kronberga EstereRīga
56.  Krujele SantaValmieras SOS BC
Valmiera
57.  Krūmiņa MegijaValka
58.  Krūzenberga RūtaValmiera
59.  Kudeļkina ValentīnaSPARS-MK
Daugavpils
60.  Kudiņa LoretaJūrmala
61.  Ķēbere KatrīnaLimbaži
62.  Ķelpiņa SāraCēsis
63.  Labsvīra EleonoraSiguldas Maratona klubs
Sigulda
64.  Lagzdiņa RandijaVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
65.  Laķe SandijaSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
66.  Laurenova EstereValmiera
67.  Laurenova PatrīcijaValmiera
68.  Linde SanijaJelgava
69.  Litiņa LoteValmiera
70.  Lodziņa LoretaValmiera
71.  Luste LeldeKocēni
Kocēnu nov.
72.  Mālkalne EmīlijaUijā Uijā
Smiltene
73.  Matašova DianaValmiera
74.Mazurika KiraRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
75.Meija DagmāraJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
76.Miķelsone Lelde-LīgaKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
77.  Muķiele FelisaSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
78.  Muķiele NikolaSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
79.  Ņesvetajeva LiānaRīga
80.  Otaņķe AliseMARATONA KLUBS
Aizpute
81.  Peiča KristiānaPamēģināsim
Rīga
82.  Pence JolantaJaunsardze
Lejasciems
83.  Pētersone Marta-LuizeMRC/ Kocēnu novads
Kocēnu nov.
84.  Petkēvica LiānaValmiera
85.  Petkeviča PaulīnaRīga
86.Petrovska ViktorijaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
87.  Plocāne KatrīnaPriekuļi
88.Prišlova AivaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
89.  Puķīte Sofija-KristīneValmiera
90.  Punka NikolaValmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera
91.  Pūpola IevaMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
92.  Pūpola MadaraMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Aizpute
93.  Puzāne DanaPuzanjata
Ludza
94.  Raga AnnijaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
95.Rieksta Dārtakustonis
Rīga
96.  Rone ElzaSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
97.Rumba EvelīnaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
98.Rumba SandijaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
99.  Sarkisjane Selīna-MartaJelgava
100.Seļezņova NikoletaLATVIJAS KANOE
JELGAVA
101.  Sidorova AngelinaJelgava
102.Sirmā SanijaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
103.  Smirnova AleksandraValmieras SOS BC
Valmiera
104.  Smirnova ViktorijaValmieras SOS BC
Valmiera
105.  Sova SabīneMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
106.  Sproģe AnnijaValmiera
107.  Stepanova RitaValmieras SOS BC
Valmiera
108.Strautniece Selīna-KeitaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
109.  Suseja DagnijaRēzekne
110.  Šķipore ArtaValmiera
111.Šmite Karlīna-KeitaCēsis
Cēsis
112.  Špehte EvelīnaCēsis
113.Štelce Sidnija-IevaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
114.Tinkus MelānijaSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
115.  Tuariņa Annija-AnnaValmiera
116.  Ungure LīvaSS
Rīga
117.  Vahere-Abražune EmīlijaRīga
118.  Vahere-Abražune EvelīnaRīga
119.  Vaiteka AmandaRīga
120.  Valtasa AmandaSK Metroons/ Nike
Mārupe
121.  Vaseviča ElizabeteJelgava
122.  Vebruāle AmandaGulbene
123.  Veinberga ElzaJaunsardze
Valmiera
124.Vikmane KatrīnaKalngale
125.  Vilde LauraVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
126.  Zaķe Anna-MarijaMaratona klubs/LSC
Rīga
127.  Zālīte GunaValmiera
128.  Zeibarte SamantaValmiera
129.Zeltiņa AlbertaIlūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
130.  Zīle KitijaHerbalife team
Valmiera
131.  Zvirgzdiņa AsnāteLīgatne
132.Žagota DiānaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
133.  Žubule LoretaRīga

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele SantaValmiera
Valmiera
2.  Ādamsone PaulaValmiera
3.  Anžjāne ZaneMadona
4.  Balode ElzaValmiera
5.  Bētere AmandaAlūksne
6.  Bitāne MadaraSaldus
7.  Brode AnnaValmiera
8.  Brūvere LauraValmiera
9.  Buža IevaValmieras tehnikums
Valmiera
10.  Dundere NikolaJaunsardze
Valmiera
11.  Gransberga PatrīcijaRīga
12.  Gruzina EraterikaValmiera
13.  Haindrava JelizavetaLudza
Ludza
14.  Hodrea MarijaSPORTLAND
Mārupe
15.Jeršova AivijaJaunsardze
Valmiera
16.Jeršova KristīneJaunsardze
Valmiera
17.  Kļaviņa Monika-LuīzeSaulkrasti
18.Knospiņa LoretaSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
19.Krilova Paula-ValerijaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
20.  Krumholce AlvīneValmiera
21.  Krūmiņa EmīlijaValka
22.  Lamberte JanaLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
23.Lescinska ViktorijaRiga
24.  Lūse Silva.
Rīga
25.  Mālkalne AneteUijā uijā
Smiltene
26.  Marksa SabīneSmiltene
27.  Melne AmandaGulbene
28.  Menke KatrīnaSPORTLAND
Mārupe
29.  Nazārova LauraValmieras tehnikums
Valmiera
30.  Ozoliņa LauraValmiera
31.  Paegle AmandaTrikāta
32.  Paidere Emīlija-MartaValmiera
33.  Peipe KintijaVVV
VALMIERA
34.  Pence KristīneJaunsardze
Lejasciems
35.  Pētersone SonoraValmieras SOS BC
Valmiera
36.  Pūce ElīnaMadona
madona
37.  Pūcīte MadaraGulbene
38.  Puķīte LīvaValmiera
39.  Pusvāciete DinijaValmiera
40.Rācene BetijaValmiera
41.  Rinase AivaValmiera
42.  Roze JanaKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
43.  Sekste ElīzaValmieras tehnikums
Valmiera
44.  Stankeviča VanesaValmiera
45.  Supe DanielaSupes dzimta
Valmiera
46.  Šakena AnnaSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
47.  Šerpīte SintijaValmieras tehnikums
Valmiera
48.  Štelce Terēze-MotteVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
49.  Tauriņa AnnaValmiera
50.  Upeniece AneteSK Tērauds
Ādaži
51.  Viekale-Gasjūne ElīzaFolkmaņi
Jelgava
52.Vinberga MegijaTukums

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele SabīneValmiera
Valmiera
2.  Ābeltiņa IlzeHerbalife team
Valmiera
3.Āboliņa SantaCēsis
4.Āboliņa TatjanaMARATONA KLUBS
TALSI
5.Āboltiņa-Āboliņa BeatriseDižozols
Valmiera
6.  Agule Nika-VeronikaSK Magnen
Rēzekne
7.  Akmentiņa InaValmiera
8.  Alberinga VilmaVSK
Valmiera
9.  Almane DaceSK Tērauds-1
Tukums
10.Andersone LīvaLiepāja
11.Antropova VintraRīga
12.  Apine AnnijaStrenči
13.Aplociņa KatrīnaValmiera
14.  Atslēga SanitaSKRIENAM KOPĀ - iesācējiem
Valmiermuiža
15.  Averyanova ElizabethRīga
16.Avotiņa IneseSKRIENAM KOPĀ-iesācējiem
Valmiera
17.  Azaucka DaivaAstarte-Nafta
Jelgava
18.  Azaucka ZaneAstarte-Nafta
Jelgava
19.  Baldone ZigitaHerbalife team
Valmiera
20.  Balode BaibaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
21.  Balode ZaneValmiera
22.  Baranovska NoraVSK Burkānciems &CO
Valmiera
23.Barišņikova JekaterinaCeram Optec
Līvāni
24.  Bauere LieneRīga
25.  Bauere LīgaValmiera
26.  Bergholde LīgaMaxima Latvija
Rīga
27.Bergmane ZandaSkrienam kopā - iesācējiem
Valmiera
28.  Berke IlonaValga
29.Berķe SaivaSkrienam kopā -iesācējiem
Valmiera
30.  Bērza AgitaKSMR Fitness
Mārupe
31.  Bērziņa AnitaSPORTLAND
Rīga
32.Bērziņa DinaMaxima Latvija
Rīga
33.Bicāle KristaSPORTLAND
Madona
34.  Bilaka IngaHerbalife team
Valmiera
35.  Birzniece BaibaAdaži
36.  Bluķe MadaraValmiera
37.  Bogdanova IevaCēsis
38.Boltņeva EgijaDobele
39.  Bondere TatjanaDaugavpils
40.Bordjuga VeronikaCeram Optec
Līvāni
41.  Briede SantaSigulda
42.  Briede-Bērziņa LaimaMazsalaca
43.  Brikmane IrinaValmiera
44.  Broka BaibaBroku ģimene
Mālpils
45.Būdeniece MadaraKuldīga
46.  Buhbindere ĻubovaJelgava
47.  Buravcova VladlenaRiga
48.  Burdukovska ValentīnaRīga
49.  Buža MairitaLimbaži
50.  Cābule DzintraBeverīnas novads
51.  Caune AigaRūjiena
52.Cekula ZandaValka
53.Cepliša IevaRīga
54.  Ceplīte DanaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
55.  Chuchunova NataliaRīga
56.  Črpule SanitaValmiera
57.  Čužinska LiānaSPORTLAND
Rīga
58.  Dalka MairitaValmiera
59.Dambe SolvitaValmiera
60.  Danovska MarianaJelgava
61.  Dāvidsone ZaneValmiera
62.  Deineka IevaValmiera
63.  Didrihsone-Tomaševska InetaJaunpils
64.  Didžus Līva-LuīzeValmieras tehnikums
Valmiera
65.  Djačoka AlīnaRīga
66.  Dmitračenoka JeļenaSalaspils
67.  Doņuka IneseRīga
68.Dreimane JanaSēnīte
Valmiera
69.  Drille LinsijaMatīšu pag.
70.Duboveca OksanaIecava
71.Eglīte ElīnaValmiera
72.Eglīte KristīneVaidava
Kocēnu nov.
73.  Ekure SamantaValmiera
74.  Elksne DiānaSPORTLAND
Rīga
75.Elksne IngaVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Jēkabpils
76.  Elksne ZaneValmiera
Valmiera
77.  Ermane LīgaOctas.lv
Cēsis
78.  Ermane-Peiča IneseRīga
79.  Ešenvalde InaraSPARS-MK
Daugavpils
80.  Flaksmane ŅinaБегунЫ
Riga
81.  Fraktniece GunitaSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Salaspils
82.  Gaide ĢertrūdeRēzekne
83.  Gaile TamāraDižozols
Valmiera
84.  Glazkina LolitaRīga
85.Gludina KristineJelgav
86.  Goba DaceSIA Joker Ltd.
Valmiera
87.  Gončare VinetaHerbalife team
Valmiera
88.  Gospodarjova GalinaRīga
89.  Goša IlzeMARATONA KLUBS
Tārgale
90.  Goša SabīneMARATONA KLUBS
Ventspils
91.  Gredzena Nadīna-LīgaKocēni
92.  Grikke IneseRīga
93.  Griķe AliseDaugavpils Runners
Daugavpils
94.  Grīnberga Sniedz-MartaValmieras tehnikums
Valmiera
95.  Grižibovska KsenijaValmiera
96.  Groma KristīneValmiera
97.Grunte MarijaValmiera
98.  Gulbe DaceSK KATRĪNA
Kuldīga
99.  Gustaite AldaJelgava
100.Ģērmane SanitaSKRIENAM KOPĀ - iesācējiem
Valmiera
101.Ģirkale TeiksmaBauska
102.  Haka OlitaSmiltene
103.Helmet HelenTartu
104.  Holštroma GuntaMatisons Runner’s Club/Nike
Kazdanga
105.  Hvorova VeronikaValmiera
106.  Ivanova AnželikaMaxima Latvija
Rīga
107.Ivanova OlgaJelgava
108.  Jakimoviča RebekaRīga
109.Jākobsone EvijaSKRIENAM KOPĀ - iesācējiem
Valmiera
110.  Jakobsone LieneValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
111.  Jākobsone LīgaRīga
112.  Jākobsone-Šņepste GunaRīga
113.  Jakoviča IlzeMadona
114.Jansone ElīnaKocēni
Kocēnu nov.
115.  Jansone LīgaSK Metroons/ Nike
Rīga
116.  Jansone RitaCarnikava
117.Jarceva SantaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
118.  Jaševa IneseSIA Joker Ltd.
Preiļi
119.  Jaudzeme AnnijaSPORTLAND
Rīga
120.Jaunzare AiraFOLKMAŅI
Rīga
121.  Jēgere IneseBIGBANK
122.  Jegorova Jūlija.
Rīga
123.  Jermacāne LauraBalvi
124.Ježaka SarmīteValka
125.  Jolkina PatrīcijaValmiera
126.  Junkeviča LauraMARATONA KLUBS
Ventspils
127.  Kakaulina KarīnaBTA
Rēzekne
128.  Kalniņa DaceLielvārde
129.  Kalniņa MontaMaxima Latvija
Rīga
130.  Kaļva AgitaĶegumā spēks
Ķegums
131.  Kaņepe-Julika LīgaRīga
132.  Kapture AmandaValmieras tehnikums
Valmiera
133.  Katkeviča LindaJēkabpils
134.  Kaufmane EvaValmiera
135.Kaupuža SigneCēsis
136.  Keiša SamantaValmieras tehnikums
Valmiera
137.Kezika MairitaBērzaine
Kocēnu nov.
138.Kielbicka ZaneValmiera
139.  Klasa IneseKlasu ģimene
Rīga
140.Klimentjeva ArinaCeram Optec
Līvāni
141.  Kločko SvetlanaSIA Joker Ltd.
Rēzekne
142.  Kļaviņa MaijaMaxima Latvija
Rīga
143.  Kļaviņa MāraSK MAGNEN
Rēzekne
144.  Kokorite EvijaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
145.  Korobova DanaSPORTLAND
Alūksne
146.  Kostireva JelenaRīga
147.  Krafta VinetaRīga
148.  Krastiņa Elizabete-AlīnaValmieras tehnikums
Valmiera
149.  Kraukle AijaSmiltene
150.  Kravale ZitaSiguldas maratona klubs
Sigulda
151.  Krēsliņa AijaSPORTLAND
Ogre
152.  Krišjāne GintaValka
153.  Krūmiņa SandraValka
154.  Krupina NatālijaSPARS-MK
Preiļi
155.  Krusta VitaTrikātas Bomonts
Valmiera
156.  Krūze SantaCēsis
157.  Krūzkope IevaValmiera
158.  Kubliņa AļonaValka
159.  Kučerova Evitavsk noskrien
Rīga / Ventspils
160.  Kukere SindijaValmiera
161.  Kukmilka IngaHerbalife team
Valmiera
162.  Kunce ElīnaIkšķile
163.Kuncēviča SintijaKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
164.Kursiša ZandaJelgava
165.  Labanovska AndraJelgava
166.  Laiviņa SanitaBērzaine
Kocēnu nov.
167.  Langovska LilitaValmiera
168.Lanka EgijaLiepāja
169.  Laučiska AritaSPORTLAND
Rīga
170.  Launaga SintijaJelgava
171.  Laurova LindaKompanjones
Valmiera
172.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraRīga
173.  Leoke KristīneValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
174.  Leonova IlzeKocēni
Kocēnu nov.
175.  Lescinska KristinaRiga
176.Līce EgitaBērzaine
Kocēnu nov.
177.  Liepiņa AnceKocēni
Kocēnu nov.
178.  Liepiņa IevaRīga
179.  Liepiņa InāraTrikāta
180.  Liepiņa IvetaSK Metroons/ NISSAN
Rīga
181.  Lietiņa MelitaHerbalife team
Valmiera
182.  Linde Indralabai veselībai
RĪGA
183.  Lismane IlzeLimbaži
184.  Livčāne IevaStopiņu novads
185.Ločmele LīgaRīga
186.  Lopenova MadaraValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
187.  Lorence SantaOzolnieki
Jelgava
188.  Lukjanova TatjanaValmiera
189.  Lūse LāsmaJēkabpils
190.  Lūse RamonaRīga
191.Luste SanitaKocēni
Kocēnu nov.
192.  Luste ZaneMazsalaca
193.  Ļeščenko LieneJelgava
194.  Mālniece AigaValmiera
195.  Mamedova LindaSIA Joker Ltd.
Ogre
196.Marena IevaSKRIENAM KOPĀ-iesācējiem
Valmiera
197.  Martinkeviča KristīneSIA Joker Ltd.
Valmiera
198.Maskalāne KaivaDurbe
199.  Mateusa KristīneMaxima Latvija
Rīga
200.  Matuka AliseVijciems
201.  Matule SantaSK Tērauds-1
Rīga
202.  Māziņa LindaValmiera
203.  Mazure AgneseValmiera
204.Medne Dārta-ArtaKompanjones
Valmiera
205.  Medne DinijaValmiera
206.  Medne IlzeValmiera
207.  Medne LīgaLimbaži
208.  Medne MadaraBIGBANK
209.  Medne MartaValmieras tehnikums
Valmiera
210.Meijere TamāraValka
211.  Meikšāne AgneseSPORTLAND/NIKE
212.  Meistere LitaJaunsardze
Valmiera
213.  Meldere IneseValmiera
214.  Melece GuntaAloja
215.  Melgalve IlzeHONEST RENT
Valmiera
216.Mēness LeldeSPORTLAND
Rīga
217.  Mētere MadaraSPORTLAND
Liepāja
218.  Metuzāle IngaValmiera
219.  Mežavilka IngaSPORTLAND
Sigulda
220.  Miķelsone GunitaAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
221.  Millere SarmīteHerbalife team
Valmiera
222.Milta MartaLV&KV
Valmiera
223.  Moļņika BaibaRīga
224.  Muižniece SantaSmiltene
225.  Mūrniece BaibaValmiera
226.  Muska IvitaValmiera
227.  Nagle LieneValmiera
228.  Neilande KristīneRīga
229.  Neļķe InāraLangstiņi
230.  Niedra SantaVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
231.  Norlinde AritaEvele
232.Ņilova SandraHerbalife team
Valmiera
233.  Ņukša OlesjaSIA Joker Ltd.
Rēzekne
234.Odiņa KitijaKandava
235.Oļļa IvetaValmiera
236.  Ondruka ViolettaMaxima Latvija
Rīga
237.Orasevska Olgazas pargauja
cesis
238.  Ozola AneteValmiera
239.  Ozola ElīnaBišu laboratorija
Sigulda
240.  Ozola GunaSmiltene
241.  Ozola IngunaGulbene
242.  Ozoliņa IevaSPORTLAND
Jūrmala
243.  Ozoliņa InitaValmiera
244.  Ozoliņa MontaValmiera
245.  Ozoliņa UndaSPORTLAND/NIKE
246.  Ozolniece KlintaRīga
247.  Paegle ElīnaBIGBANK
248.  Pavasare KristīneValmiera
249.  Penka RitaValmiera
250.Pērkone SarmīteValmiera
251.  Peskovaja IrinaRīga
252.  Pētersone LauraMRC/ Kocēnu novads
Kocēnu novads
253.  Pētersone LindaValmiera
254.  Pētersone MāraValmiera
255.  Petraško IngaValmiera
256.Pinkule JolantaKocēni
Kocēnu nov.
257.  Plīkša DainaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
258.Pluša JautrīteRīga
259.  Priede AndraValmiera
260.  Priede AnitaLimbaži
261.  Puķīte GundegaMadona
262.  Pumpiša TīnaSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
263.  Punāne LīgaRīga
264.Purviņa InitaMaxima Latvija
Rīga
265.  Putniņa AgnijaSPORTLAND
Kuldīga
266.  Putniņa BaibaValmiera
267.Putniņa RudīteSkrienošais 4nieks
Pelči/ Buciņi
268.  Radiņa-Liepkaula IvetaSK Tērauds
Rīga
269.  Radziņa IlvaTukums
270.  Rancāne MartaBIGBANK
271.  Rēdere IlzeSK Tērauds-2
Rīga
272.  Rēvele LindaValmiera
273.  Ribnere KristīneJēkabpils
274.  Rikveile IevaGulbene
275.  Rimvide-Mickeviča DanaDaugavpils Runners
Daugavpils
276.  Rinkus IngaValmiera
277.  Rozenvalde PaulaKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
278.Rudzīte LaumaMARATONA KLUBS
Ventspils
279.  Runce IlzeAinaži
280.  Rutkovska SimonaSimoonskiTV
Rīga
281.  Rutkovska VeronikaMaxima Latvija
Rīga
282.  Sabājeva LindaStatoil
Valmiera
283.Serģe LauraValmiera
284.  Sidorova SvetlanaJelgava
285.  Siksna SantaLiepāja
286.  Silauniece Ģertrūdefranči
Olaines nov.
287.Silmanoviča ZaneValmiera
288.  Sinka SintijaSmiltene
289.  Skrača MaijaValmieras tehnikums
Valmiera
290.  Skurjate JeļenaJēkabpils
291.  Sniegs-Sniedziņa Viktorija-VikijaSPORTLAND
Rīga
292.Sokolovska DiānaValmiera
293.  Sokova SolvitaSPICIE
Ādaži
294.  Spiridonova MaritaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
295.  Stahovska Egitasinots
Valka
296.  Strauberga SigneLimbaži
297.Strazdiņa LieneRubene
Kocēnu nov.
298.  Strazdiņa RaisaJelgava
299.  Strazdiņa TinceValmiera
300.  Sūna InetaValmiera
301.  Suserte IrinaValmiera
302.  Šarigina AllaSIA Joker Ltd.
Rēzekne
303.  Ščukina NatālijaValmiera
304.  Šīrante GunitaVGV
Valmiera
305.  Šneidere AijaValmiera
306.  Štālmane IlzeRundāles novads
307.  Štelce VitaVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
308.  Šulce SantaVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
309.  Šurigina DaceValmiera
310.  Tālmane IlzeMaratona Klubs
Riga
311.Tkačenko AnastasijaMOREX.LV
Rīga
312.  Tomsone SendijaRūjiena
313.  Treimane LeldeValka
314.  Treisnere ZintaMaxima Latvija
Rīga
315.  Tropa IlonaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
316.Tupuriņa IlzeZAAO
Valmiera
317.  Turčina ZaneSPORTLAND
Rīga
318.  Tuzkova LauraBauska
319.  Ubavica IvetaDobele
320.  Ūbele IngunaSPORTLAND
Rīga
321.  Uberte AustraRīga
322.  Untāla SintijaCēsis
323.  Upeniece IneseHerbalife team
Valmiera
324.Upeniece UndīneRīga
325.  Upesjure IngaValmiera
326.  Upīte ElīnaKocēni
Kocēnu nov.
327.Urbāne AigaDižozols
Valmiera
328.  Utināne ElīnaCēsis
329.  Vagale IjaRīga
330.  Vanaga MadaraJelgava
331.  Vancāne GundegaSK Tērauds-1
Ķekava
332.Vandāna DanaValmiera
333.  Varesa DaigaValmiera
334.  Vasiļjeva SvetlanaRīgas Satiksme
Jelgava
335.  Vāvere KristīneSPORTLAND
Rīga
336.Veidemane IevaBIGBANK
337.  Veigure DaceBEATE
Valmiera
338.  Vesmane KintijaValmiera
339.  Vēvere IndraValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
340.  Vidgofa JūlijaJelgava
341.  Vidončikova AnastasijaJelgava
342.  Viekale-Gasjūne SandraFolkmaņi
Jelgava
343.  Vilcāne MārīteLīvānu VK
Līvāni
344.  Viļuma EstereValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
345.  Vimba GitaValmiera
346.  Virse AgijaValmiera
347.  Virse LailaValmiera
348.Viškere DainuvīteValmiera
349.  Vītola UnaAlojas nov.
350.  Vofromejeva OksanaJelgava
351.  Voicehoviča LīvijaGarkalne
352.  Vorslava GundegaRīga
353.  Vtorova ValērijaSPORTLAND
Liepāja
354.Williamson LatoyaAdazi
355.  Zaķe ŽanetaValmiera
356.  Zariņa AneteSmiltene
357.  Zariņa Annija-AnnaCēsis
358.Zariņa IlutaTrapene
359.  Zariņa ZitaRiga
360.Zeile IevaSwedbank
Valmiera
361.  Zekante SigitaHerbalife team
Valmiera
362.  Zelmane UnaRīga
363.  Zilvere ZaneValmiera
364.  Zimba VivitaRūjiena
365.  Zīmele AgneseSK Tērauds
Rēzekne
366.  Zinovatnaja IvetaRīga
367.  Zujeva IlonaValmiera
368.  Zunda KristīneCēsis
369.  Zvaigzne IngaValmiera
370.Zvaigzne-Gelberga EvitaSKRIENAM KOPĀ iesācējiem
Valmiera
371.  Zvejniece AnnaRagana
372.  Zvejniece DaigaOzolnieku novads
373.  Zvirbule BaibaValmiera
374.Žagota KristinaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
375.  Želneronoka InaHerbalife team
Valmiera
376.  Želneronoka IngaRīga
377.  Žore RūtaLimbaži
378.  Žubule JanīnaRīga

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussMARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Ādamsons JēkabsLimbaži SKRIEN
Limbaži
3.  Andrups AnrijsGulbene
4.  Apinis KristsValmiera
5.Atteka RaivisKocēnu nov.
Kocēnu novads
6.  Avotiņš MikusRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
7.  Balodis StefansValmiera
8.Basalayeu IvanМинск
9.  Baškers RobertsMaxima Latvija
Rīga
10.  Bergs DāvisKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
11.  Bērziņš Gustavs-AdriansRīga
12.  Blaubergs Markuss-EduardsValmiera
Valmiera
13.  Brants KārlisRīga
14.Bratčikovs ArtūrsRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
15.Breiers RičardsIecavas nov.
16.  Caune Miks-JānisRiga
17.  Cinis MarksViens
Valmiera
18.  Čepulis EduardsValmiera
19.Čermenevs DanielsJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
20.  Dambergs DāvisRīga
21.Deduškevičs RovildsTrikāta
22.  Denovs MartinsRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
23.  Dmitračenoks SergejsSalaspils sporta skola
Salaspils
24.  Doveika EmīlsMatisons Runner’s Club
Jaunmārupe
25.Drillis ArtūrsKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
26.  Drillis EmīlsValmiera
27.  Dūmiņš EmilsKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
28.  Dūmiņš KārlisKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
29.  Eglīte DāvisValmiera
30.  Eglīte ReinisRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
31.  Eglītis GustavsVai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei
Valmiera
32.  Einbergs OskarsValmiera
33.  Ekerts MarkussSPORTLAND
Rīga
34.Elans KošeļevsVentspils
35.  Elksnis KristersVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Jēkabpils
36.  Feldmanis ReinisĒrģeme
37.  Fjodorovs IoannsValmiera
38.Fogels Artis-MatīssKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
39.  Freimanis GunārsValmiera
40.  Frīdvalds RalfsValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
41.  Gabalis RainersValmiera
42.  Gaidis ZbigņevsRezekne
43.  Galauliņš LaurisValmiera
44.  Gaugers RihardsValmiera
45.Gertners ArvīdsSalacgrīva
46.Gertners EduardsKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
47.Grabis RalfsKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
48.  Grabovskis DāvisSmiltene
49.  Grads Alansvalmiera
50.  Grandāns TomsCita Rīga
Rīga
51.  Grasis RodrigoJaunsardze
Valmiera
52.  Grīnbergs AnsisRīga
53.  Groševs EduardsGulbene
54.  Hemmelis EvertsValmiera
55.  Immurs RobertsJaunsardze
Valmiera
56.  Jansons KristapsTukums
57.  Janstovičs OskarsValmieras SOS BC
Valmiera
58.Juhno ArtjomsSPARS-MK
Daugavpils
59.  Kalniņš Toms-OskarsKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
60.  Kāpiņš MarkussMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
61.  Kapustāns Krišjānis-KristapsSK TĒRAUDS
Rīga
62.  Kārkliņš RihardsAlūksne
63.  Kaufmanis EmīlsSpārītes
Valmiera
64.Kielbickis RūdolfsValmiera
65.  Kleins MārtiņšSalacgrīva
66.  Klinģeris Arvils-ĀdamsValmiera
67.  Knoks KārlisOgre
68.Kociņš-Lielupe RenārsJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
69.  Kotāns TomsValmiera
70.  Kozlovs AleksejsRīga
71.  Kozlovs FrancisOlaines nov
72.  Krasts RodžersKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
73.  Kravalis JānisSiguldas maratona klubs
Sigulda
74.  Kriķis AndrejsValmieras SOS BC
Valmiera
75.  Krujelis Markus-JānisValmieras SOS BC
Valmiera
76.Krutihins ArtjomsDinamo.Lat
Riga
77.Krutihins KirilsDinamo-Lat
Riga
78.  Krūze Rainers-RihardsValmiera
79.Kukes TimursRīga
80.  Laķis AigarsSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
81.  Lanka JānisRīga
82.  Lapiņš ReinisJaunsardze
Valmiera
83.  Lapsa JānisJaunsardze
Valmiera
84.  Leonidovs ArtjomsDaugavpils
85.  Līdaka RalfsKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
86.  Liekmanis RaivoMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Nīkrāce
87.  Liepa MiķelisMazsalaca
88.  Liepa SidnijsJūrmala
89.  Liepiņš AndrisSK Metroons/ NISSAN
Rīga
90.  Liepiņš KasparsCēsis
91.  Liepiņš RaulsSK Metroons/ NISSAN
Rīga
92.Lozbergs Daniels-AdriansLimbaži Skrien
Limbaži
93.  Lukaševs IgorsRēzeknes Sākumskola
Rēzekne
94.Lutschan HeikiNaerata Ometi MTÜ
Mulgi Vald
95.  Majors LaurisValmiera
96.  Makedons RostislavsRīga
97.Malacanovs FilipsJelgava
98.  Marenis RobertsStrenči
99.  Martinsons PēterisStraupe
100.Marzavins MarksRīga
101.  Matisovs Nils-GustavsSK Metroons/ NISSAN
Rīga
102.  Māziņš GeorgsValmieras tehnikums
Valmiera
103.  Megnis DāvisKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
104.  Meņģelis KrišjānisLV&KV
Valmiera
105.  Metums Nauris-KristapsRanka
106.Mickevičs ReinisKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
107.  Mikelsons FelikssValmiera
108.  Miķelsons JorensSmiltene
109.Mīlenbergs MarkussRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
110.Mīlenbergs MartinsRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
111.  Miruškins MarkussValmiera
112.  Nadjaks MaratsMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
113.Narvaišs GustavsVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
114.  Ozoliņš MarkussRīga
115.  Ozollapa ValtersJaunsardze
Valmiera
116.  Ozolovs KristapsValmiera
117.  Ozols MarkussValmiera
118.  Ozols ValentīnsValmieras SOS BC
Valmiera
119.  Pabērzis MarkussMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
120.  Paukšēns KlāvsIkšķile
Ikšķile
121.  Paulskaitis RaulsVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
122.Peičs OskarsRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
123.  Peičs RobertsRīga
124.  Pērkons RūdolfsValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
125.  Pētersons DominiksKocēnu novads
Kocēnu nov.
126.  Pētersons TomsKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
127.Pidža ErnestsKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
128.Plušs IvoRīga
129.  Priedītis OskarsGulbene
130.  Puzāns Marekspuzanjata
Daugavpils
131.  Račiks EmīlsSwedbank
Valmiera
132.  Ratnieks RobertsMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
133.  Razva MarkussGulbene
134.  Reihbers ArnisGulbene
135.  Reinfelds Emīls-MatiassSK Metroons/ NISSAN
Rīga
136.  Rencis Dairis-AnrijsValmieras SOS BC
Valmiera
137.Riba Miķelis-KristofsKocēni
Kocēnu nov.
138.  Riba RičardsValmiera
139.Riža JānisVBSS
Valmiera
140.  Riža JēkabsVVĢ
Valmiera
141.Rudzītis RainersRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
142.Rudzītis RalfsRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
143.Saulītis AtisRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
144.  Sdobnikovs MarksSmiltene
145.  Seviško RūdolfsValmieras SOS BC
Valmiera
146.  Siliņš GustavsKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
147.  Sirmais MarkussSPORTLAND
Madona
148.  Skorenko RenārsSmiltene
149.  Smiltnieks GabrielsLīvbērze
150.  Stahovskis DenijsValka
151.  Stankevics MareksValmieras SOS BC
Valmiera
152.  Stankevics MārtiņšValmieras SOS BC
Valmiera
153.  Stepanovs EdgarsValmieras SOS BC
Valmiera
154.Stieģelis Artūrs-RalfsJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
155.  Strazdiņš Niks-DāvisRīga
156.  Suneps FilipsKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
157.  Šakalis RalfsSekoEko
Valmiera
158.  Šapirovs EndijsValmiera
159.  Ševčenko DaniilsRēzekne
160.  Šimaņecs DanielsValmiera
161.  Šķilteris AlbertsValmiera
162.  Šmits MārcisKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
163.Šmits RedsValmiera
164.Šoks KristersKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
165.  Štelcs EmīlsVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
166.Štelcs Jānis-RalfsJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
167.Tarvids Dāvis-EduardsMadona
168.Tautkus KristapsJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
169.  Ūburgs MārtiņšStrenči
170.Ūdris Ralfs-DāvidsJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
171.  Ulmanis Rūdis-RūdolfsValmiera
172.  Urtāns DonatsVANAGI
Jēkabpils novads
173.  Vaiteks RičardsRīga
174.Valdmanis RičardsRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
175.  Valtass HermanisSK Metroons/ NISSAN
Mārupe
176.  Vazdiķis RalfsValmiera
177.  Vegmanis Emīls-EdvardsIndividuāli
Jelgava
178.  Veikšāns RendijsKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
179.  Viekals-Gasjūns TomsFolkmaņi
Jelgava
180.  Vizbulis AdriansValmiera
181.Vorslavs GustavsRīga
182.Zabors ĢirtsAizpute
183.  Zariņš DāvisRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
184.  Zariņš KristiānsSkrienam kopā
Valmiera
185.  Zariņš RaivoSmiltene
186.  Zemītis JēkabsRūjienas nov.
187.  Zuza DanielsStrenči
188.Žagots DanielsJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
189.  Žoris AleksisLimbaži

VTA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš AndrisValmieras tehnikums
Valmiera
2.  Ādamsons MareksValka
3.  Altens RūdolfsSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
4.  Apšancs VoldemārsSigulda
5.  Artejevs KristersValmieras SOS BC
Valmiera
6.  Aukšmuksts DāvidsRīga
7.  Bambulis RalfsGulbene
8.  Bērziņš RitvarsRīga
9.  Biernis JānisLV&KV
Valmiera
10.  Briedis RicardsSK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
11.  Cepītis AlekssLimbaži
12.Derkačs DaneilsZilaiskalns
Kocēnu nov.
13.  Eberhards RūdolfsValmiera
14.  Eglītis RūdolfsZilaiskalns
Kocēnu nov.
15.  Erdmanis RičardsValmiera
16.  Fišers RūdolfsFOLKMAŅI / Maratona klubs
Jaunpils
17.  Garais AinārsJelgava
18.  Gudļevskis RičardsRīga
19.  Habermanis EduardsRīga
20.  Harijs DanielsSmiltene
21.  Igoņkins RobertsValmiera
22.  Jansons Markuss-ReinisJelgava
23.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsRīga
24.  Klapars KlāvsValmieras tehnikums
Valmiera
25.  Klibais RinaldsPreiļi
26.  Krauja EmīlsValmiera
27.  Kravalis EmīlsSiguldas maratona klubs
Sigulda
28.  Kraze KristofersJaunsardze
Valmiera
29.Krikščūns RaivisValmiera
30.  Kundziņš Ralfsropaži
31.  Lācis Viesturs-LoidsValmieras SOS BC
Valmiera
32.  Leiskins RenārsDaugavpils Runners
Daugavpils
33.  Liberts Roberts-PaulsValmiera
34.  Liepiņš EndijsLimbaži
35.  Ločmelis JēkabsVSK Burkanciems & Co
Burkānciems
36.Luste AleksisKocēni
Kocēnu nov.
37.  Metums Mārtiņš-RūdisRanka
38.Muska RalfsValmiera
39.  Noviks KrišjānisSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
40.  Osis DanielsValmiera
41.  Pamilovs EdžusValmieras SOS BC
Valmiera
42.  Pamils-Pamiljons EinārsValmieras tehnikums
Valmiera
43.  Pekainis RitvarsRūjiena
44.  Potapovs TomsRīga
45.Preiss Andis-IndriķisLīgatne
46.  Puķītis KristersSigulda
47.Resnis MatīssJēkabpils
48.  Seņkovs KristapsAlojas nov.
49.  Setkovskis SantisIlūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
50.  Sondors TomsValmiera
51.  Suhanovs KristapsLimbaži
52.  Tinkuss DāvisValmieras tehnikums
Valmiera
53.  Trēziņš EduardsBEATE
Valmiera
54.  Upenieks KristiānsSK Tērauds
Ādaži
55.  Urtāns MarkusVANAGI
Jēkabpils novads
56.  Valainis EdijsSPARS-MK
Preiļi
57.  Zeltiņš LaurisRīga
58.  Zīle KlāvsBurtnieki
59.  Zundāns AlbertsValmieras tehnikums
Valmiera
60.  Žlabis Bernands-BrunoRīga
61.  Žubulis EmīlsRun With Anita
Rīga

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele RaivisValmiera
2.  Ābols KārlisValmiera
3.Abražuns IntarsRīga
4.  Agrums JānisBALTMA
Valmiera
5.  Aizbalts JānisRīga
6.  Akmentiņš IlmārsValka
7.  Akmins JānisSmiltene
8.  Aleksandrovs AleksejsValka
9.  Alpeus AndrisValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
10.  Ancevičs EdgarsRīga
11.  Apinis EdgarsPATRIA SPORTLAND
12.  Arnolds KasparsSmiltene
13.  Aščuks AndrisSK Metroons/ Nike
Rīga
14.  Ašmanis ReinisCēsis
15.Auziņš ValtsMārsnēni
16.  Babkins MārtiņšLīvānuVK
Rīga
17.  Balandiņš Kristaps-AnsisFOLKMAŅI
Kuldīga
18.  Balodis DāvisJelgava
19.  Balodis EdvīnsRundāles novads
20.  Bārens DžordžsCeram Optec
Rīga
21.Basalayeu AliaksandrМинск
22.  Beikmanis ElvijsKocēni
Kocēnu nov.
23.  Belousovs DmitrijsCeram Optec
Līvāni
24.  Belovs AinārsFOLKMAŅI
Jelgava
25.Beno Mario-BenoSVK
Nitra
26.  Bergs GuntisValmiera
27.  Bernovs KasparsJelgava
28.Bērziņš Ģirtscēsis
29.  Bērzkalns AinārsCēsis
30.  Birnbaums JurisRīga
31.  Birzietis ReinisAstarte-Nafta
Jelgava
32.  Bistrovs VadimsDaugavpils
33.Bogdanovičs GuntarsDižozols
Valmiera
34.  Bogdanovs MaksimsSK Metroons/ Nike
Tukums
35.  Bondarevs AndrejsLīvānu VK
Līvāni
36.Breiers DainisIecavas nov.
37.  Brīdaks GatisValmiera
38.  Brokans EdgarsSPORTLAND
Jelgava
39.  Broks EmīlsSK Tērauds-2
Ādaži
40.  Budeucovs AndrisUlbroka
41.  Buko DanielsLīvanu VK
Līvāni
42.  Ceiruļs SandrisRēzekne
43.  Cerenjo AlekssRīga
44.Cernak TomasSlovakia
Brezno
45.  Ciršs AndrisValmiera
46.Čeirāns ArtūrsRīgu
47.  Čunka ValdisRīga
48.  Dainis IlmārsValmiera
49.  Dambergs JānisCēsis
50.  Daukste AleksandrsSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
51.  Deksnis GunārsCēsis
52.  Doķis EduardsValmiera
53.  Dreimanis KārlisRīga
54.  Dreimanis KasparsValmiera
55.  Dūcis DāvisCēsis
56.  Dūdiņš AlvilsValmiera
57.  Dulbe DāvidsValka
58.  Dundurs AgrisMaratonaklubs
Rīga
59.  Dzedonis GintsCēsis
60.  Eglītis RičardsValmiera
61.  Fabiāns PēterisSmiltene
62.  Feteris AigarsMatisons Runner’s Club/Nike
Salaspils
63.  Francis DzintarsValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
64.  Gaiduks AndrejsValmiera
65.  Galauliņš JānisValmiera
66.  Gasjūns ArmīnsFolkmaņi
Jelgava
67.  Gastra ElmārsLimbaži
68.  Gočis BoļeslavsJelgava
69.  Gorņevs NormundsRīga
70.  Graudiņš RolandsSmiltene
71.Grebeško VladislavsRīgas satiksme
Rīga
72.  Greiškāns MārtiņšSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
73.  Grunckis ErlensOgre
74.  Gruševs SalvisSkriešanas Akadēmija
75.  Gubāts DailisGubāti
Kalngale
76.  Haks ElvijsSmiltene
77.  Hemmelis EdijsValmiera
78.  Hitrovs MatīssVijciems
79.Holsts GintsBauska
80.Ivanovs ValdisTukums
81.  Yessengulov YerkebulanRīga
82.  Jakimlovs ĢirtsValmiera
83.  Janiks ArmīnsRīga
84.  Jansons ArtūrsMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Kapsēde
85.  Jaudzems EdgarsRīga
86.  Jaudzems EdvīnsSPORTLAND
Rīga
87.  Jēgers AndrejsValmieras tehnikums
Valmiera
88.  Jēkabsons MārtiņšValmiera
89.  Jercums SandijsSK Tērauds
Rīga
90.Juhno AndrejsSPARS-MK
Daugavpils
91.  Justaments JānisValmiera
92.  Kakaulins SergejsRēzekne
93.  Kalve RičardsCēsis
94.  Kaļiņins ArnisIlūkstes novada SS
Pilskalnes pagasts
95.  Kanaviņš AinisAizkraukle
Rīga
96.  Kazeks EmīlsSmiltene
97.Keziks GatisBērzaine
Kocēnu nov.
98.Klass ValentīnsKlasu Ģimene
Riga
99.  Kleins JānisCēsis
100.  Knēts RaimondsRopaži
101.  Knoks MārisOgre
102.  Kociņš DaumantsCēsis
103.  Kononovs EdgarsCēsis
104.  Konovalovs NaurisRīga
105.  Kroičs ReinisValmiera
106.  Krops GeorgsValmieras tehnikums
Valmiera
107.  Krūmiņš MārisMana Amanda
Jelgava
108.  Krutovs JānisValmiera
109.  Kubliņš AlvisValka
110.  Kudiņš Gintsvsk noskrien
Jurmala
111.  Kuģis RalfsKocēni
Kocēnu nov.
112.  Kuliks JurijsRīga
113.  Kuplais KasparsMaxima Latvija
Rīga
114.Kutiščevs VjačeslavsValmiera
115.  Kuzmenoks KristapsValmieras tehnikums
Valmiera
116.  Kvitka KasparsCēsis
117.Ķerpe MārtiņšValmiera
118.  Labanoskis OļģertsJelgava
119.  Lanka JānisLiepāja
120.  Larinovs MārtiņšRubene
Kocēnu nov.
121.  Lezdiņš ReinisValmiera
122.  Liniņš JānisSmiltene
123.  Lisovskis JānisIndividuāli
Jelgava
124.  Locāns MārisRīga
125.Lozbergs GatisLimbaži Skrien
Limbaži
126.  Lukaševs JurijsRēzekne
Rēzekne
127.Luste ĢirtsKocēni
Kocēnu nov.
128.  Māliņš AivarsKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
129.  Martinsons ĒriksValmiera
130.  Masaļskis VadimsRīga
131.  Mednieks ZigmundsSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Rīga
132.  Mednis ArtiswAlts
Cēsis
133.  Megnis UldisSmiltene
134.Meinerts GuntisSalaspils
135.  Meņģelis KārlisLV&KV
Valmiera
136.  Miejers NiksOgre
137.Miķelsons OskarsKocēni
Kocēnu nov.
138.  Minickis RomualdsSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
139.  Miška RaimondsStrenči
140.  Močs IvarsRīga
141.  Muižnieks JānisValmiera
142.  Muķielis AigarsValmiera
143.  Naglis AinārsRīga
144.  Naglis KasparsRīga
145.  Naglis RolandsRīga
146.  Narvaišs NormundsVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
147.  Nīgalis NormundsValmiera
148.  Nīmanis PēterisSmiltene
149.  Novikss AlekssValmiera
150.  Ņikitins RenātsRīgas Satiksme
Rīga
151.  Ondruks EdgarsMaxima Latvija
Rīga
152.  Osis AivisTaurene
153.  Osis RitvarsValmiera
154.  Ozoliņš ArnisSK Tērauds/NIKE
Valka
155.  Ozols GintersValmiera
156.  Ozols MikusBišu laboratorija
Sigulda
157.  Ozols NikolajsValmiera
158.  Pakārklis MārisMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
159.  Palsa MareksStraupe
160.  Pantejevs ValerijsValmiera
161.  Parik AndresEstonia
162.Parmi PriidikVillaare OÜ
Tartu
163.  Paskovskis AleksejsRīga
164.  Paulskaitis SandisVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
165.  Pāže AndisSK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
166.  Pelovs DainisRīga
167.  Pētersons KasparsKocēnu novads
Kocēnu nov.
168.  Petrovs GintersStraupe
169.  Piskunovs ViktorsRīga
170.  Plijvnus GintsGulbene
171.  Podiņš KristapsSPORTLAND
Rīga
172.  Poiner AleksandrJelgava
173.Princis JurisKabile
Kabile
174.  Pulberg EdgarTallin
175.  Pūle ĒriksRīga
176.  Pumpuriņš DāvisValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
177.  Punculis MārisLudza
Ludza
178.  Purvņš AnatolijsMaxima Latvija
Rīga
179.  Raimo RikardsSporta skola
Rīga
180.  Rakeckis JurisValmiera
181.  Razgalis JānisSK Tērauds/NIKE
Madona
182.Redisons TomassFOLKMAŅI
Ozolnieki
183.  Reinfelds KasparsSK Metroons/ NISSAN
Rīga
184.  Rencis AinārsAlūksne
185.Riba JurisKocēni
Kocēnu nov.
186.Rībens ElvisMARATONA KLUBS
Ventspils
187.  Roķis RaimondsCēsis
188.  Romanovs EndijsLudza
Rēzekne
189.  Roze RenārsJRK
Ogres novads
190.  Rozenbergs ArtūrsValmiera
191.  Rullis MārisValmiera
192.  Rūsa UldisValmiera
193.  Rūsis HaraldsValmiera
194.  Rutucis IngusValmiera
195.  Sedlovs ValdisSwedbank
Baloži
196.Seļezņovs JurijsLATVIJASA KANOE
JELGAVA
197.  Serjogins DmitrijsLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Mārupe
198.  Sinicins RobertsRīga
199.  Sirs KasparsValmiera
200.  Skrundenieks DzintarsSPORTLAND
Liepāja
201.Skutāns KārlisValkas novada BJSS/ VPK
Valka
202.  Skvarcevics JurisJelgava
203.  Sliņģis RičardsValmiera
204.Slovakia Martin-OkenkaSlovakia
Nitra
205.  Smirnovs ValerijsAtletika
Rīga
206.Sokolovs AlvisBALTMA
Valmiera
207.Sokovs JurisSpicie
Ādaži
208.  Sondars RihardsValmiera
209.  Sondors LaurisDrusti
210.  Spīgulis ArtisRīga
211.  Stolbovs Gvidokmsbp.lv
Jūrmala
212.Strogonovs RolandsDižozols
Valmiera
213.  Strujevičs MārtiņšRīga
214.  Supe JānisSupes dzimta
Valmiera
215.  Svarinskis MārcisRīga
216.  Šaicāns RudolfsGulbene
217.  Šakens AndrisSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
218.  Šals EmīlsAizkraukle
Skrīveri
219.  Šarkovskis RaitisSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
220.Špats GatisWunder Latvia
Rīga
221.  Šteins RaimondsSK Tērauds
Rīga
222.  Štelcs IngusVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Valmiera
223.  Štulbergs GatisMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Skrunda
224.  Temergs JānisAloja
225.  Tērauds ViktorsRēzeknes novads.
226.  Terentjevs NikolajsRīga
227.  Teters RobertsValka
228.  Tihomirovs IgorsCēsis
229.  Titomers EndijsJelgavas sporta servisa centrs
Jelgava
230.  Traubergs IvoValmiera
231.  Trēziņš DainisBEATE
Valmiera
232.  Tropiņš EdijsMARATONA KLUBS
Dundaga
233.  Trubačs RainersLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Preiļi
234.  Tuigin NikolayRīga
235.  Upenieks GundarsSPORTLAT
Rīga
236.  Utināns IvarsCēsis
237.Valmiers KasparsJēkabpils
238.  Varanovskis GintersRīga
239.  Vasiļjevs RičardsLīvāni
240.  Vazdiķis AnrijsValmiera
241.  Veips JānisJēkabpils
242.  Velde VilnisValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
243.  Vēveris RolandsSigulda
244.  Vigulis SandisCēsis
245.Vilisters Arnisbbg
valmiera
246.  Vimba OskarsValmiera
247.  Vitmanis AndrisValmiera
248.  Vītols ElvisValmiera
249.  Volkovs NikolajsStrenči
250.  Volobujevs VitalijsSalaspils
251.  Vucāns IgorsDaugavpils
252.  Začests ZigmundsGulbene
253.  Zaķis ArtursAlūksne
254.  Zaļzirnis AivisRūjiena
255.  Zariņš KristapsValmiera
256.  Zariņš OskarsSmiltene
257.Zariņš RaivisSporta klubs Tālavas Nedzirdīgo Sports
Mazsalaca
258.Zeibarts ReinisValmiera
259.  Zeile RobertsSwedbank
Valmiera
260.  Zukuls Jānisindviduali
Cēsis
261.  Židavs EdgarsPriekuļi
262.  Žubulis IvarsRīga

Valmiera, Nūjošana

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa LilijaRēzekne
2.  Asne AirikaRīga
3.Babicka KristīneOzolnieki
4.  Bajāre GunitaVGV
Valmiera
5.  Baldiņa ElīnaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
6.  Balševica ValentīnaRēzekne
7.  Baškeviča SanitaSPORTLAND
Jelgava
8.  Beļakova LigitaRēzekne
Rēzekne
9.  Bembere DzintraHerbalife team
Valmiera
10.  Bokaldere EvijaSaulkrasti
11.  Bračka SarmīteKocēni
12.  Brente-Brantiņa ZaneValmiera
13.  Brizga DaceSIA Joker Ltd.
Madona
14.  Brokane IlzeLimbaži SKRIEN
Limbaži
15.  Bule OlgaSIA Joker Ltd.
Ludza
16.  Celmiņa LarisaValmiera
17.Cimbale JeļenaMezares
18.Cīrule AneteValmiera
19.Cīrule IlonaCēsis
20.  Cīrule LīvaCēsis
21.  Černuhina SvetlanaValmiera
22.  Deksne SandraRēzekne
23.  Dīce RutaGausā jūdze
Klapkalnciems
24.  Diknere AntraDikļi
25.Dudareva JeļenaRēzekne
26.  Elbrete DaceValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
27.  Eliāse IevaValmiera
28.  Eškina IntaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
29.  Gaile Lote-LeaSiguldas Maratona klubs
Sigulda
30.  Garanča IevaNūjo priekam
Ozolnieki
31.  Gavariņa SandraCēsis
32.  Gorošņeva IngaMadona
33.Grāpēna LīgaVGV
Valmiera
34.Grāvelsiņa SolvitaRubene
Kocēnu nov.
35.  Gredzena AntraKocēni
36.  Gredzena ZaigaVGV
Valmiera
37.  Guļāne IlzeValka
38.  Ikauniece LīgaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
39.Ikaunieks IrēnaRēzekne
40.Ivanova ŅinaRēzekne
41.Jaunkampe GuntaDauguļi
Kocēnu novads
42.  Juste IndraVGV
Valmiera
43.  Kīna LaineKocēni
Kocēnu nov.
44.  Kļaviņa IvetaVGV
Valmiera
45.Kolomiceva TatjanaLepsky Tri Coaching
Rīga
46.  Krasovska SantaRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
47.  Krasovska VelgaSIA Joker Ltd.
Rēzekne
48.  Krastiņa IevaRīga
49.  Kuka KristīneSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Lēdmane
50.  Kuprinska ViktorijaRēzekne
Rēzekne
51.  Laganovska LīgaSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Lēdmane
52.  Laizāne IvetaMaxima Latvija
Rīga
53.  Leite IlzeValmiera
54.Loktionova ViktorijaPoligrāfserviss
Rēzekne
55.  Lukjanska Anna-ViktorijaPrintful
Rīga
56.  Madžule GenovefaRēzekne
57.  Medniece BrigitaSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
58.  Megne IlzeSmiltene
59.  Miņina LudmilaSPORTLAND
Jelgava
60.  Moskovljeviča GunitaValmiera
61.  Muceniece AmandaOzolnieki
62.Ņikiforova SarmīteSPORTLAND
Jelgava
63.  Ortlova RudīteVGV
Valmiera
64.  Pāne IneseVGV
Valmiera
65.  Pērkone LauraNūjo ar vēju
Liepāja
66.Petrova ŅinaRēzekne
67.Piķe OksanaRīga
68.  Pīrāga LilijaRēzekne
69.  Plūme IneseVSK Noskrien
Rīga
70.Pokule IntaRēzekne
71.  Pūle AijaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
72.  Ragevičiusa VinetaVGV
Valmiera
73.  Rasa InāraValmiera
74.  Reinerte AnitaVGV
Valmiera
75.  Rieksta Sanitakustonis
RĪGA
76.  Rozīte-Vazdiķe IvitaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
77.Rumba VijaDauguļi
Kocēnu novads
78.  Sedlova BaibaVGV
Valmiera
79.Semjonova AstrīdaRīga
80.  Sīle IntaRēzekne
Rēzekne
81.  Simtiņa MāraValka
82.  Smane GuntaValka
83.  Smukule DagnijaCēsis
84.Soročina EvijaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
85.Stalidzāne IlzeValmiera
86.Stankeviča GaidaVGV
Valmiera
87.Stepiņa Annika-AntaValka
88.  Svilāne-Dūda ValentīnaNūjo vesels Rēzeknē
Rēzekne
89.Ščerbakova IngaRēzekne
90.  Ševčenko SnežanaRēzekne
91.  Tūtina BaibaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
92.  Vanaga DaceJelgava
93.  Vasiļevska LigitaVGV
Valmiera
94.  Vējiņa LīgaValmiera
95.  Vilka IngunaHerbalife team
Valmiera
96.  Vincēviča AstrīdaRēzekne
97.  Zaščerinska ElitaRēzekne

VNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Baumanis ZigfridsSIGULDA
Sigulda
2.Bulgakovs GeorgijsRiga
3.  Dīcis UldisGausā jūdze
Cēsis
4.  Gailis DainisSiguldas Maratona klubs
Sigulda
5.  Jukāms ĒriksValka
6.Kilp RaimoSoena küla
7.Kilp VelloSoena küla
8.  Krasovskis IvarsMaxima Latvija
Rīga
9.Kronbergs AivarsTUKUMS
TUKUMS
10.  Laganovskis DzintarsSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Lēdmane
11.  Lerme RaitisValmiera
12.  Pastars AndrisRūjiena
13.  Ulmanis IntarsSpriganie plāksteri
valmiera

Bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ābele DārtaValmiera
2.  Aboltiņa-Āboliņa GabrielaMaxima Latvija
Rīga
3.Agruma RebekaBALTMA
Valmiera
4.  Aleksejeva DenīzeValmiera
5.Allika Amelija-LendijaKocēni
Kocēnu nov.
6.Altena AmandaJelgava
7.Andersons BeāteSauleskalns
Valmiera
8.  Andrējeva AleksaValmiera
9.  Apsīte AnnaValmiera
10.  Apsīte Kate-HermīneValmieras tehnikums
Valmiera
11.  Arnīte PaulaValmiera
12.Atteka Kate-LīnaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
13.  Bajāre ElizabeteValmiera
14.  Baklāne-Grīviņa Lote-AnnaCēsis
15.Batarāga LoteValmiera
16.  Baukerte SofijaRiga
17.  Baumane PaulaValmiera
18.  Beleviča JeteOgre
19.Bērziņa BeateValmiera
20.Bērziņa DiānaMazsalaca
21.Bērziņa ŠarloteValmiera
22.  Bērziņa SofijaPII BŪRTIŅŠ
Valmiera
23.Bīviņa SamantaValmiera
24.  Bižāne ČelsijaRīga
25.Bormane Laura-LīgaB/d Krācītes-Knīpas un Knauķi
Valmiera
26.  Brēža AnnikaValmiera
27.Buravcova LianaRīga
28.  Buža BeāteRīga
29.  Ciemiņa UnaLimbaži
30.Cimbale AmelijaMezares
31.Cirša KateLimbaži
32.Čečiņa AneteValmiera
33.  Daļecka DārtaPriekuļi
34.Davidova EndijaValmiera
35.Dille JeteValmiera
36.  Eglīte KeitaKocēni
Kocēnu nov.
37.  Eglīte SāraVaidava
Kocēnu nov.
38.  Ešmite AnnijaValmieras SOS BC
Valmiera
39.  Ešmite EmīlijaValmieras SOS BC
Valmiera
40.  Feldmane LeaValmiera
41.Feldmane LeaLucerna
42.Felkere EstereBērzaine
Kocēnu nov.
43.Fjodorova SimonaJurmala
44.  Foksa AnastāsijaValmiera
45.Frēliha KeitijaValmiera
46.  Gaiduka AivaValmiera
47.  Gailīte MelānijaRūjiena
48.Grase AliseValmiera
49.  Graudiņa AlīnaLimbaži
50.Griķe ElzaRubene
51.Grosmane AgneseValmiera
52.  Grundzemniece KaterīnaValmiera
53.  Hindhammer SofiaKristiansund
54.  Iļjina Ella-SendijaValmiera
55.Irbe AnnaValmiera
56.  Jakušonoka TatjanaKrāslava
57.  Jankeviča EmīlijaJelgava
58.  Jansone KitijaTukums
59.  Jefimova SofijaStrenči
60.  Jerofejeva SelīnaJēkabpils
61.Jeske DārtaValmiera
62.Jurka DārtaBeverīnas novads
63.  Kalēja EstereBaltais
Valmiera
64.Kalniņa AliseRubene
Kocēnu nov.
65.Karaseva HannaRubene
Kocēnu nov.
66.Katkeviča KristiānaMārupe
67.  Kaupe AnceValmieras tehnikums
Valmiera
68.Kļaviņa EvelīnaMaxima Latvija
Rīga
69.Kļaviņa Evelīna-EstereValmiera
70.  Kļaviņa LetīcijaGulbene
71.  Knoka LaumaRīga
72.Korotko Elizabetemēsarbrālikolosāli
Valmiera
73.  Koršenkova AnastasijaRēzekne
74.  Koršenkova NadeždaRēzekne
75.  Krūmiņa AliseValmiera
76.Krūskopa ElizabeteVālodzīte
Valmiera
77.  Kursīte KristālaBurtnieki
78.  Kutiščeva ElzaValmiera
79.Kuzņecova AliseValmiera
80.Ķēpule Amēlija-Kristaezere
saldus
81.Larionova AnastasijaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
82.Laursone Elza-KlaudijaTrīs brāla bērni
Valmiera
83.  Lazdāne AnnijaSiguldas maratona klubs
Sigulda
84.Liepa MarlēnaJūrmala
85.  Liepiņa EmilijaBrenguļi
86.  Liepiņa IevaValmiera
87.Liepiņa ŠarloteVALMIERA
88.  Logina EvelīnaValmiera
89.  Lubāne SignijaValmiera
90.Magone EnijaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
91.  Māliņa MartaValmiera
92.  Matvijuka ViktorijaValmiera
93.  Mazure Marta-PatrīcijaGulbene
94.  Medne AgneseBIGBANK
95.Melgaile EvelīnaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
96.  Menģele RūtaValmiera
97.  Miklāva KristiannaZilaiskalns
98.  Muhina MartaValka
99.  Ničipore KatrīneKocēni
Kocēnu nov.
100.  Nīgale Karlīna-MartaValmiera
101.  Ņilova MadaraHerbalife team
Valmiera
102.Pāpe RēzijaValmiera
103.Paulīte PaulaValmiera
104.Pētersone Patrīcija-MartaValmiera
105.  Pētersone PaulaValmiera
106.Preisa AmēlijaPreisiņi
Valmiera
107.  Prikule TerēzeZilaiskalns
108.  Purviņa PaulaMaxima Latvija
Rīga
109.Purvīte KatrīnaRīga
110.  Putniņa EvelīnaValmiera
111.  Rauženberga JūlijaValmiera
112.Reiziņa LetīcijaValmiera
113.  Rubīna Alise-LīvaValmiera
114.  Rudzīte MadaraBurtnieku novads
115.Rumba AnceJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
116.  Saviele AdeleCēsis
117.  Siliņa Keitlīna-ElizabeteValmiera
118.  Skuja Olīvija-TīnaValmieras tehnikums
Valmiera
119.Sloka MegijaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
120.Sniega KateJelgava
121.Sokolova GabrielaValmiera
122.Stalidzāne LoteValmiera
123.Svika SāraSkudriņas
Valmiera
124.  Svitka SāraValmiera
125.Šilova MartaSmiltene
126.Šivcāne LīvaJELGAVA
127.Šķipore Rēzija-UvaValmiera
128.  Šmatčenko KatrīnaRīga
129.Šteinberga MartaValmiera
130.Šubrovska Marta-EmīlijaValmiera
131.Šulca JustīneValmiera
132.Taima EmīlijaValmiera
133.  Tetere KetlīnaValmiera
134.Tīlena EvelīnaValmiera
135.  Tiļugs AliseValmiera
136.Tinkuse KetijaValmiera
137.  Ūburga EstereStrenči
138.Ulmane DārtaValmiera
139.  Ulmane Līna-KarlīnaValmiera
140.Valeskalne BeāteValmiera
141.Vantere KeitaValmiera
142.  Vasiļjeva AnnaValmiera
143.  Vazdiķe FelicitaValmiera
144.  Veidemane FrīdaBIGBANK
145.Veikšāne AnnijaValmiera
146.  Veinberga KarlīnaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
147.Velika DārtaTESPARS
Smiltene
148.  Vesmane LauraValmiera
149.Vidze LaumaValmiermuiža
150.  Vikmane UlrikaKalngale
151.  Vīksna Letīcija-AlmaValmiera
152.Vimba GundegaValmiera
153.Vītola AneteValmiera
154.  Vītola Elija-AmēlijaValmiera
155.Vizuma GrietaValmiera
156.  Zariņa LīvaSmiltene
157.Zariņa RebekaValmiera
158.  Zvaigzne PaulaValka
159.Zvirbule KarlīnaRubene
Kocēnu nov.

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Allena Elizabete-AnnaLabs starts
Rīga
2.Allika MarijaValmiera
3.  Amoliņa LīvaValmiera
4.  Apine RūtaRīga
5.  Atare ElīzaSmiltene
6.  Balode KeidijaValmiera
7.Bārenīte Kitija.
8.  Bergholde PaulaKuldīga
Kuldīga
9.  Berkolde Mišela-TīnaLejasciems
10.Bērziņa AliseRubene
Kocēnu nov.
11.  Birnbauma MadaraRīga
12.  Bižāne GabrielaRīga
13.  Brante KristaValmiera
14.Brēde MelānijaValmiera
15.  Brence MartaVVV
Burtnieku novads
16.  Brīdaka ElīzaValmiera
17.Briksne ElisaValmiera
18.Briška AndreaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
19.Broka GerdaValmiera
20.Budjko NelliRīga
21.  Ciemiņa Karlīna-PaulaSmiltene
22.  Ciguze AivijaACDC
Valmiera
23.  Črešnare EmilijaValmiera
24.  Daine LinitaValmiera
25.Doņeca Danija2B KLASE
VALMIERA
26.  Dreimane EndijaĶekava
27.Dzērve-Tāluda Justīne2b klase spārītes Pārgaujas sākumskola
Valmiera
28.Ēķe KarlīnaValmiera
29.Ermane AnceOctas.lv
Jelgava
30.  Ešmita DanielaValmieras SOS BC
Valmiera
31.  Ešmite EvelīnaValmieras SOS BC
Valmiera
32.  Froša BeatriseValmiera
33.  Gaiļuša Amandabernu skrejiens
Valmiera
34.  Galauliņa MadaraValmiera
35.  Grigorjeva LindaValmiera
36.  Gruzina JekaterinaValmiera
37.  Gubāte DanijaGubāti
Kalngale
38.  Ieveniece EmīlijaKocēni
Kocēnu nov.
39.  Jakuņina IevaValmiera
40.  Jerofejeva FelicitaJēkabpils
41.Kalniņa Treisija-NoelaValmiera
42.Karnāte AleksandraĒveles pagasts, Burtnieku novads
43.  Kīna AgneseKocēni
Kocēnu nov.
44.  Kotāne TīnaValmiera
45.  Krasta Katrīna-AnnaValmiera
46.  Krujele AgritaValmieras SOS BC
Valmiera
47.Kužuma DanielaValmiera
48.  Kviesīte BaibaValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
49.  Lāce NikolaValmiera
50.  Laursone AndželīnaTrīs brāla bērni
Valmiera
51.  Laursone PatrīcijaValmiera
52.  Leimane SelindaValmiera
53.Ločmele MārietaRīga
54.Lubāne KateValmiera
55.  Lubāne RebekaValmiera
56.  Lūse Emīlija-DārtaBalvi
57.Magone LindaValmiera
58.  Makarēviča PatrīcijaCēsis
59.Malacanova AnnijaJelgava
60.  Mežīte ZaneTrikāta
61.  Mulere EvelīnaValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
62.  Mušperte RūtaValmiera
63.  Neimane EmīlijaValmiera
64.  Neļķe KristenaValmiera
65.  Ničipore ElizabeteKocēni
66.  Nikolajeva NikolaCēsis
67.Ozola Katrīna-Dārta2b Spārītes
Valmiers
68.  Ozoliņa TinaCēsis
69.  Pētersone DārtaValmiera
70.Piešiņa EnijaValmiera
71.Rieksta Rūtakustonis
Rīga
72.  Rikveile KetlīnaGulbene
73.  Rožņoja-Sunāksle AgijaValmiera
74.  Salnīte ElīzaValmiera
75.  Sauša AdeleBIGBANK
76.  Smane KateValka
77.Sniega PaulaJelgava
78.  Sproģe PaulaValka
79.  Svidricka NikolaGulbene
80.  Šakale BeatriseSekoEko
Valmiera
81.  Vahere-Abražune ElīnaRīga
82.  Vāvere MelānijaSPORTLAND
Rīga
83.  Veinberga Avelīna-Estere2B klase, Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
84.  Velcere-Jonīte KristenaCēsis
85.  Vimba MadaraValmiera
86.  Vucina ElizabeteValmiera
87.  Zāģere EmīlijaValmiera
88.Zālīte Adriāna-AneteValmiera
89.Zēģele EvelīnaValmiera
90.Ziemane PaulaValmiera
91.  Zilberga KristaRūjiena
92.  Zilberga KristiānaRūjiena
93.  Zvirgzde KristiānaValmiera

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bakšinova KiraValmiera
2.  Baukerte RailijaRiga
3.Beizītere ElīzaValmiera
4.  Bendika PaulaValmiera
5.Berga UndaSaldus
6.  Bergholde AmantaMaxima Latvija
Rīga
7.  Bibikova Anna-ViktorijaValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
8.  Bieziņa LaumaValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
9.  Bole AliseValmiera
10.Bormane Madara2.b. Valmieras Pārgaujas sākumskola- Spārītes
Valmiera
11.  Brēde PatrīcijaValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
12.  Briede Dita-EgitaVVV
Valmiera
13.Brizga Laura-FelicitaMadona
14.  Cīrule AleksandraValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
15.  Dalka LieneBernu skrejiens
Valmiera
16.Deineka PatrīcijaValmiera
17.  Dieriņa DagnijaMadona
18.Drīveniece Estere-ElisaCēsis
19.  Eglīte JūlijaRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
20.  Federa PatrīcijaValmiera
21.Fjodorova LeilaJurmala
22.Giptere KeitaRubene
Kocēnu nov.
23.  Graumane AnnaSigulda
24.Grāvelsiņa KristiānaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
25.  Grebūna Ieva-KristīneKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
26.  Grīnberga GabrielaValmiera
27.  Haka TinaSmiltene
28.Hohlova Amanda-LindaKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
29.  Jansone Ieva-JeteKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
30.  Kallase LauraGulbene
31.Kiļupe Annija-BetijaValmiera
32.  Klauža KateVSS
Valmiera
33.  Krujele Samanta-LīgaValmieras SOS BC
Valmiera
34.  Krūskopa LiliānaValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
35.  Krūze AliseSmiltene
36.  Kubliņa EmīlijaValka
37.  Kurkova ElīnaRīga
38.  Lapiņa RūtaValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
39.  Laursone ElizabeteTrīs brāla bērni
Valmiera
40.  Leoparde LeldeRīga
41.  Lielmane Evelīna-KateValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
42.  Lilienšteina EstereVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
43.  Ločmele KarlīnaValmiera
44.  Lohina DanaValmiera
45.  Loze RūtaCēsis
46.  Ļeonova MargaritaSmiltene
47.  Ļežaņina JeļenaRīga
48.  Mača LauraHerbalife team
Valmiera
49.Mihailovska KiraValmiera
50.Miķelsone EvelīnaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
51.  Muska LīgaValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
52.  Ozola Dinijaozoli
Valmiera
53.  Pētersone DanielaTrikāta
54.  Pokule MeriditaRēzekne
55.Purviņa RūtaMaxima Latvija
Rīga
56.Putnina KeitaValmiera
57.Rogozina AlinaRīga
58.  Roze PaulaValmiera
59.  Rožņoja-Sunāksle AmandaValmiera
60.  Rugāja RotaValmiera
61.  Saulīte ViktorijaValmiera
62.  Skuja DārtaValmieras tehnikums
Valmiera
63.Sloka Klaudija-VanesaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
64.  Spule SamantaValmiera
65.  Strauberga Alise-LīvaValka
66.  Strausa DiānaLimbaži
67.  Supe EvelīnaSupes dzimta
Valmiera
68.  Šakina SofijaRīga
69.  Šteinarte Paula-EmīlijaValmiera
70.  Šulca LuīzeValmiera
71.Tanberga Stella-TerēzeValmiera
72.  Tkačuka LindaCēsis
73.  Ubovica AnnijaRīgas 84. vidusskola
Rīga
74.Vehi SandaValka
75.  Vesmane EstereValmiera
76.  Virse KarīnaValmiera
77.  Vorpe Annija-LuīzeValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
78.Zālīte LuīzeRiga
79.  Zaļkalne EmīlijaĶekava
80.  Zeibarte SamantaValmiera
81.Zīverte AgneseValmiera
82.  Zlidņeva DžeinaAinaži
83.  Zurģe AliseValmiera

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ābeltiņa Sanija-RamonaKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
2.Alksne SanijaCēsis
3.  Arājuma Laura-KeitaValmiera
4.Atteka ZaneZilaiskalns
Kocēnu novads
5.  Avotiņa GrietaValmiera
6.Avotiņa KsenijaRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
7.  Barutina EmilijaValmiera
8.  Beitika ZaneMaxima Latvija
Rīga
9.  Bērziņa Estere-RebekaValmiera
10.  Boikova Alise-AnnaValmiera
11.  Briede Karlīna-PaulaValmiera
12.  Daldere EstereJaunpiebalga
13.  Dille JustīneValmiera
14.  Dzinēja Arta-DanielaValmieras tehnikums
Valmiera
15.  Froša-Priedīte DanielaValmiera
16.  Gaiduka AneteValmiera
17.  Gaiļuša Evelinabernu skrejiens
Valmiera
18.  Grase GabrielaJaunsardze
Valmiera
19.  Gubāte MegijaGubāti
Kalngale
20.  Gutāne SamantaGulbene
21.  Ivanova JekaterinaRīga
22.  Jančenko JulianaV2V
Kocēnu novads
23.  Jaundzema Dārta-ElīzaLabs starts
Rīga
24.  Jurševska KatrīnaCēsis
25.  Kalniņa IevaVSK NOSKRIEN
Rīga
26.  Kavīte KeitaValmiera
27.Kezika AnnijaBērzaine
Kocēnu nov.
28.  Koršenkova VeraRēzekne
29.Krūmiņa UnaValmiera
30.  Ķikute Kristiāna-AnnaValmiera
31.  Lāce AdrijaCPSP
Priekuļi
32.  Lapsa Tīna-PatrīcijaJaunsardze
Valmiera
33.  Linde EvelīnaJelgava
34.  Marena MartaStrenči
35.  Matvejeva Marta-KristaRūjiena
36.Mazurika KiraRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
37.Meija DagmāraJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
38.  Migliniece RūtaValmiera
39.  Ņikuļina KarīnaVBSS
Valmiera
40.  Peipe MontaValmiera
41.  Pētersone AneteValmieras sākumskola
Valmiera
42.  Pētersone SamantaTrikāta
43.  Pinkule JustīnePinkuļi
Valmiera
44.  Plūme Emīlija-DārtaValmiera
45.  Podniece EnijaValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
46.  Raga AnnijaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
47.  Rasa BetijaValmiera
48.Rasa KetijaValmiera
49.  Ratniece ElīzaVecpiebalga
50.  Reingolde AliseSmiltene
Smiltene
51.  Rudzīte Zane-RēzijaBEATE
Valmiera
52.  Rulle Elena-DārtaValmiera
53.Rumba EvelīnaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
54.Rumba SandijaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
55.  Salnīte DenīzeValmiera
56.  Silanža BeatriseValmiera
57.  Skrastiņa TīnaKocēni
58.  Smoļaka KatrīnaAlūksne
59.  Stilve JustīneValmiera
60.Strautniece Selīna-KeitaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
61.  Strazdiņa Estere-AnnaValmiera
62.  Šuvcāane PaulaKocēni
63.  Tetere EmīlijaValmiera
64.  Tipse PatrīcijaLimbaži
65.  Tomiņa AmandaValmiera
66.  Veidemane AliseValmiera
67.  Videmane Līva-EvelīnaValmieras sākumskola
Valmiera
68.  Vihrova AnastasijaValmieras 2.vidusskola
Valmiera
69.  Vīksna Amēlija-NikolaValmiera
70.  Vītoola Rainelda-KeitaValmiera
71.  Zariņa AnnijaValmiera
72.  Zariņa KatrīnaApes novads
73.  Zvīne DārtaUmurga
74.Žagota DiānaJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelis LaurisValmiera
2.Āboliņš MārtiņšMARATONA KLUBS
TALSI
3.  Āboliņš Miķelis,
Valmiera
4.  Āboltiņš-Āboliņš RalfsMaxima Latvija
Rīga
5.  Ādamsons KārlisPATS KĀRLIS
Valmiera
6.  Aguls RihardsSK Magnen
Rēzekne
7.  Akmentiņš AlekssValmiera
8.  Aksenoks KristofersRīga
9.Alnis Raivovalmiera
10.  Antons RobertsValmiera
11.Astrausks RihardsIndividuāli
Grobiņa
12.Atteka ArvisJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
13.Atteka Herkus-RagnārsJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
14.  Augusts Gabriēls-JānisMaxima Latvija
Rīga
15.  Avotiņš Martins-MiksValmiera
16.  Babris JānisTaurene
17.  Bakšinovs DenissValmiera
18.  Balodis SandisCēsis
19.  Baumanis DāvisValmieras tehnikums
Valmiera
20.Beitiks HenrijsLiepaja
21.Bergmanis DidzisRiga
22.  Bergs EdgarsValmiera
23.Bērziņš Ernests-KārlisValmiera
24.  Bērziņš Everts-JānisValmiera
25.Bērziņš KārlisValmiera
26.Bērziņš Miks-GustavsValmiera
27.  Birimanis RobertsRūjiena
28.Bitmanis GustsValmiera
29.Blomkalns RodrigoValmiera
30.  Bortnikovs ArtūrsMadona
31.  Boževnieks AlekssValmiera
32.Brants JēkabsValmiera
33.Brencis JānisBD Burtiņš
Burtnieku novads
34.  Brikmanis MarkussValmiera
35.  Brīvība RūdolfsCēsis
36.Brolis DāvisValmiera
37.  Brugemanis MagnussValmiera
38.  Buls HenrijsValmiera
39.  Caps EdvardsCAPS
Valmiera
40.Celms Arvīds-BrunoValmiera
41.  Ceriņš RobertsMARATONA KLUBS
Valmiera
42.  Ciemiņš DāvisValmiera
43.  Cīmurs Viesturscīmurēni
Rīga
44.  Cīrulis BrunoMARATONA KLUBS
Valmiera
45.  Čaune DāvisValmiera
46.  Daņilovskis VladimirsRīga
47.Dazarts MiķelisRīga
48.Domburs JānisValmiera
49.Dubovs RobertsRoberts ir vislabākais
Valmiera
50.  Dudelis EmīlsValmiera
51.  Eibelis MarkussLimbaži
52.  Eisaks EmīlsValmiera
53.Eižvertiņš OskarsRīga
54.  Elksnis MaratsValmiera
Valmiera
55.  Elksnis RinaldsValmiera
56.  Engers Daniels-KristiansSPORTLAND
Valmiera
57.Ērglis Edvarts-JēkabsValmiera
58.  Ērmanis Stefans-DidzisSmiltene
59.  Gaidis BožensRēzekne
60.Gailis JēkabsBurkānciems & Co VSK
Valmiera
61.Gailis VestardsKocēni
Kocēnu nov.
62.  Germanis LeonsAdaži
63.  Gilučs OliversRīga
64.  Goroško AleksandrsCēsis
65.Grasis GustavsValmiera
66.Gridjusko KristiānsSkudriņas
Valmiera
67.  Gridjuško KristiānsValmiera
68.Griķis ErnestsRubene
69.Grunte ArtūrsValmiera
70.  Gubāts MiksGubāti
Kalngale
71.  Gudaņecs KristersLimbaži
72.  Ģigulis JānisValmiera
73.  Haks TomassSmiltene
74.Ivanovs KrišsValmiera
75.Ivdris SvensBlome
76.  Jakovlevs AndrejsCēsis
77.Jankovičs MārisValmiera
78.Jirgensons ViestardsIeriķi
79.Jukāms KārlisRubene
Kocēnu nov.
80.Jukāms ValtersRubene
Kocēnu nov.
81.Kalējs ArtisGrenadieri
Valmiera
82.  Kalnietis DominiksValmiera
83.  Kalnietis KirilsValmiera
84.  Kalniņš GustavsValmiera
85.Kalniņš KrišjānisJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
86.  Kalniņš MārtiņšValmiera
87.  Kalniņš Oskars-RobertsValmiera
88.  Karlsons KristiānsValmiera
89.  Kaufmanis LūkassValmiera
90.  Kaugurs GustsValmiera
91.Kaupe TeodorsValmiera
92.  Kaziņš OliversBIGBANK
93.Kiršakmens RodrigoSaliena (Pinki)
94.Klaužs ArvisValmiera
95.  Kļaviņš AlekssMaxima Latvija
Rīga
96.Kokins EdvardsValmiera
97.Korotko Kārlismēsarbrālikolosāli
Valmiera
98.Kreicbergs MarksRīga
99.Kreitūzs RendijsValmiera
100.Krūmiņš KristapsValmiera
101.  Krūmkalns MarksLimbaži
102.  Krūze KristersValmiera
103.  Kubliņš KristapsValmiera
104.  Kudurs ArtūrsValmiera
105.  Kukmilks OskarsHerbalife team
Valmiera
106.  Kumerdanks MartinsRīga
107.Kuplis ArtūrsValmiera
108.  Kušners MarkussSmiltene
109.Kuzmins HenrijsValmiera
110.  Kviesītis RičardsValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
111.  Ķepis KārlisValmiera
112.Ķerpe RolandsValmiera
113.Ķiršakmens RodrigoSaliena
114.Lācis HugoAloja
115.Lārmanis Ernests-RojsValmiera
116.Lasmanis JānisRīga
117.  Lauders FilipsValmiera
118.  Lazdiņš EvertsStaicele
119.  Legzdiņš-Lūks MartinsValmiera
120.  Lejiņš JurģisTrikāta
121.Līcis ArtūrsBērzaine
Kocēnu nov.
122.Līcis EmīlsBērzaine
Kocēnu nov.
123.  Lūsis MārtiņšValmiera
124.  Mačs Toms-GabrielsHerbalife team
Valmiera
125.Magone KārlisJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
126.Māliņš MartinsKocēni
Kocēnu nov.
127.  Mālkalns PaulsUijā uijā
Smiltene
128.  Mālnieks AndrisValmiera
129.Marenis RenārsStrenči
130.Martinsons RaivoPII Kārliena
Valmiera
131.Mednis TeodorswAlts
Cēsis
132.Meinerts ArtisSalaspils
133.Melgailis KārlisJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
134.Mežeckis EmīlsValmiera
135.Mincāns EmīlsValmiera
136.Mincāns PaulsValmiera
137.  Mukāns AlbertsSaulkrasti
138.  Naha Sten-RikoTartu
139.Neļķe GunārsValmiera
140.Neļķe RūdolfsValmiera
141.  Nikuļins MarkussValmiera
142.  Novickis MaksimsRiga
143.  Osis DanielsValmiera
144.  Ostrouskis ArtūrsValmiera
145.  Ozers ArnoldsRīga
146.  Ozoliņš RolandsKocēni
147.  Ozols GustavsLimbaži
148.  Ozols HenrijsGulbene
149.  Paegle MarksValmiera
150.Panovs ArtūrsValmiera
151.  Pētersons MatīssRīga
152.Pinkulis AlvisPiinkuļi
Valmiera
153.Podnieks KārlisValmiera
154.Podojahins EduardsHONEST RENT
Valmiera
155.  Porietis ErnestsValka
156.Prasads KeidansBaltais
Valmiera
157.Priede KristapsValmiera
158.Pūpols AnsisBrocēni
159.  Putniņš EvertsValmiera
160.  Ragaušs KristofsCēsis
161.  Rakeckis GustavsValmiera
162.  Reima GustavsValmiera
163.Reimarts TeoKSMR Fitness
Rāmava
164.  Riba RenārsValmiera
165.  Rinners PaulsValmiera
166.  Rodins ArtūrsCēsis
167.Rozentāls AronsRīga
168.  Rozītis MarkussValmiera
169.  Rudzītis ErnestsCēsis
170.Saukums RalfsValmiera
171.Siliņš KārlisJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
172.Siliņš OskarsValmiera
173.  Simtiņš AlistersValka
174.  Skripsts MārcisCēsis
175.Slikšāns MatīssOlaine
176.Slokenbergs RalfsValmiera
177.  Stabulnieks AdriansValmiera
178.  Stalidzāns GustavsValmiera
179.Straubergs ErnestsLimbaži
180.  Šarkovskis HaraldsSIA "ALOJA-STARKELSEN"
Valmiera
181.Šilovs AndrisSmiltene
182.Šilovs ReinisSmiltene
183.  Šivcāns AdriansJelgava
184.Šuvcāns RobertsValmiera
185.Šverns RihardsValmiera
186.  Tekenbergs ArnisSalacgrīvas nov.
187.  Trēziņš EdmundsBEATE
Valmiera
188.Ubovics RičardsRīgas 255. pirmsskolas izglītības iestāde
Rīga
189.Ulmanis RendijsValmiera
190.  Upīte Gunārs-JānisLimbaži
191.  Vanters MiksValmiera
192.  Vasiļausks AleksandrsValmiera
193.  Vasiļausks MaksimsValmiera
194.  Vāvere MārtiņšSPORTLAND
Rīga
195.  Veinbergs RalfsVEINBERGI
Limbaži
196.Veips AlbertsValmiera
197.  Velcers-Jonītis RalfsCēsis
198.Vīķis Kristers-ArtūrsValmiera
199.  Vīlands Naurisbērnu skrējiens
Valmiera
200.  Virvics EdžusCēsis
201.  Volkovs AdriansStrenči
202.Zaļaiskalns ErnestsValmiera
203.  Zariņš KrišsRubene
Kocēnu nov.
204.Zariņš MiķelisTrapene
205.Zorģis KristersValmiera
206.  Žūkurs MārtiņšValmiera

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Auseklis AlbertsValmiera
2.Barkevičs DamirsSPARS-MK
Daugavpils
3.  Bērziņš RafaelsValmiera
4.  Bišs RobertsValmiera
5.  Blaubergs MiķelisValka
6.  Boževnieks Daniels2.b klase
Valmiera
7.  Brauns HenrijsLimbaži
8.  Brencis JēkabsTrikāta
9.Budjko MaratsRīga
10.  Caps RolandsCAPS
Valmiera
11.  Cīrulis RaeinsValmiera
12.Dambis KristapsRaiskuma pag.
13.  Dāvids RobertsGulbene
14.  Dinga RalfsHerbalife team
Valmiera
15.  Eglīte ReinisRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
16.  Eglītis EdvardsValmieras sākumskola
Valmiera
17.  Freimanis NikolassSmiltene
18.  Frēlihs KristapsValmiera
19.  Frošs Marks-ArtūrsValmiera
20.  Gaidis EdvardsRezekne
21.  Gmizo MārtiņšValmiera
22.  Grandāns EmīlsCita Rīga
Rīga
23.Grāvelsiņš GustavsValmiera
24.Gribovskis MaksimsJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
25.Grigors RailijsValmiera
26.Grīnbergs HorensValmiera
27.Grīnbergs MaratsValmiera
28.  Griņevičs EļdarsABC software
Baloži
29.Gulbinskis AdriansGULBINSKI
Riga
30.Jančenko AleksandrsJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
31.Jodo RalfsValmiera
32.  Kalējs TomsGrenadieri
Valmiera
33.  Karpovs EmīlsValka
34.  Kauliņš RihardsLimbaži
35.  Kaveckis DanielsValmieras pargaujas sākumskolas 1a klase
Valmiera
36.  Klibiķis RodrigoGulbene
37.Klīve ErnestsJūrmala
38.  Kopeika TomassValmiera
39.  Krēsliņš KristersPats par sevi
Valmiera
40.  Krišjānis RūdolfsRīga
41.  Kuģis Daniels-GustavsSēnīte
Valmiera
42.  Ķerpe MareksValmiera
43.  Ķipurs EdvardsValmiera
44.  Lauris JurisGulbene
45.  Lejiņš LaurisCēsis
46.  Liepa JēkabsMazsalaca
47.  Limanāns GustavsRIEKSTI
Rīga
48.  Ločmelis RalfsValmiera
49.  Mačs RodrigoHerbalife team
Valmiera
50.Markvarts KristapsRīga
51.  Martinsons ArtisValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
52.  Martinsons KristiansValmiera
53.Mežulis Elvijs2.B.klase
Valmiera
54.Mīlenbergs MartinsRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
55.Millers JānisKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
56.  Miruškins Alekss2b klase
Valmiera
57.  Ozols ValtersValmiera
58.  Pavasars KristsValmiera
59.  Pavītols GabrielsValmiera
60.  Pētersons TomsValmiera
61.  Plīkšis ModrisValmiera
62.  Pometko RinaldsCēsis
63.  Pommers MārtiņšAlojas nov.
64.  Putniņš KārlisValmiera
65.  Rakeckis KārlisValmiera
66.  Rinners LuissValmiera
67.Rode SandrisValmiera
68.Rozmanis DāvisBaldone
69.  Rudzītis ErnestsRUDZĪŠI
Valmiera
70.Rudzītis MārtiņšValmiera
71.Rumba UģisJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
72.  Rutmanis AdriansCēsis
73.  Saulītis RobertsValmiera
74.  Savielis OliversCēsis
75.Siliņš JānisJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
76.Silovs EmīlsValmiera
77.Soika JurisJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
78.  Spandega Adriano-SantoValmiera
79.  Stolbovs Ralfskmsbp.lv
Jurmala
80.  Šakalis Kārlis-EmīlsRūjiena
81.  Tamms RobertsSmiltene
82.  Tauriņš RobertsValmiera
83.Tēbergs RadionsStrenči
84.  Tiļugs DanielsValmiera
85.  Tirnis ReinisSmiltene
86.  Vagulis GustavsCēsis
87.Valeskalns EduardsValmiera
88.  Valtiņš OliversTrikāta
89.  Vaniņš ErnestsMadona
90.Vasiļjevs OskarsDaugavpils
91.Videmanis RenardsValmieras sākumskola
Valmiera
92.Vīķis Renārs-RičardsValmiera
93.  Vilks KrišjānisRīga
94.  Zariņš ValtersSmiltene
95.  Zeņķis EdvardsValmiera
96.Zīvers Rinalds2b klase "SPĀRĪTES"
Valmiera
97.  Zīvers RobertsSmiltene
98.  Zolmanis RitvarsValmieras Sākumskola
Valmiera
99.Zviedris AdriansValmiera
100.  Zviedris OliversValmiera
101.Žagots DanielsJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Adata KrišsValmiera
2.  Agrums RodrigoValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
3.Aleksejevs NikitaRīgas 88. vidusskola
Riga
4.  Andžejevskis EdvardsValmiera
5.  Andžs TomsLimbaži
6.  Atlācis JānisValmiera
7.  Balodis KasparsValmiera
8.Balodis Markuss2.b.klase Spārītes
Lizdēni
9.Baumanis DaniloValmieras tehnikums
Valmiera
10.  Bergs DāvisKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
11.  Bidiņš RūdolfsRūjiena
12.  Bikovskis RobertsValmiera
13.  Bindže JānisValmiera
14.  Bludens AlekssValmiera
15.  Bludens NikolassValmiera
16.  Brants MatīssValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
17.Bratčikovs ArtūrsRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
18.  Caps AlbertsCAPS
Valmiera
19.  Cīmurs Kārliscīmurēni
rīga
20.  Čugunovs Martins-ArsensValmiera
21.  Dabenbergs Toms-RičardsValmiera
22.Dāboliņš EgīlsJaunsardze
Valmiera
23.  Dambis GintersValmiera
24.  Davidovs KristersValmiera
25.  Demidko MarkussMaxima Latvija
Rīga
26.  Dīmanis DansValmiera
27.  Driksna GvidoValmiera
28.  Dubrovskis RobertsValmiera
29.  Dziļums TomsValmiera
30.  Eglītis Reinis-RūdolfsValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
31.  Eglītis RobertsKocēni
Kocēnu nov.
32.  Esterliņš AdriansValmiera
33.  Fogels Gustavs-RegnārsValmiera
34.Fomičevs SergejsJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
35.  Gailis GustavsBurkānciems & Co VSK
Valmiera
36.  Grasbergs RainersValmiera
37.  Gulāns Henrijs-MiksSigulda
38.  Gustsons AlekssValka
39.Hačatrjans GeorgijsRīga
40.Ieviņš Eduards-EdvīnsJaunsardze
Valmiera
41.Indrikovs KārlisNodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
42.  Ivanovs MareksValka
43.  Jēkabsons DeividsValmiera
44.  Jermacāns KristersValmiera
45.  Kaģis Mārcis-AndrisVB3
Valmiera
46.  Kājiņš ReinisValmiera
47.Kalniņš LaurisKocēnu nov.
Kocēnu novads
48.Kalniņš Roens-ElvinsValmiera
49.  Kārkliņš TomsSmiltene
50.  Kaupe TomsValmieras tehnikums
Valmiera
51.  Kavīte Toms-PaulisValmiera
52.  Kobjakovs GastonsValmiera
53.Kokins EvertsValmiera
54.  Kopeika RalfsValmiera
55.  Krakops Marks-JānisStrenči
56.  Krauklis KevinsSmiltene
57.  Krēmers OttoDižozols
Valmiera
58.  Krūmiņš RobertsValmiera
59.  Kubuliņš EdžusRauna
60.  Kukainis ErnestsRūjiena
61.  Ķipurs RalfsValmiera
62.  Laurs KlārsMazsalaca
63.  Leikarts AdriansSmiltenes B7SS
Smiltene
64.Leja DominiksCēsis
65.  Licitis KristiansVBSS
valmiera
66.  Liepiņš Rodrigo-TomassValmiera
67.  Līviņš JānisValmieras pag.
68.Līviņš MārtiņšValmiermuiža, Valmieras pagasts
69.  Ločmans ValtersGulbene
70.  Mackus KristersRūjiena
71.  Meļķis Jānis-RihardsTrikāta
72.  Mihailovs ArtūrsCēsis
73.  Misāns AustrisLiepāja
74.Mitrofānovs ViktorsKocēnu novads
Kocēnu novads
75.  Noviks MatīssValmiera
76.  Onzuls OliversValmiera
77.  Ošiņš EmīlsValmiera
78.  Ozols RaitisRauna
79.  Pavītols MarkussValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
80.  Plīkšis AivarsValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
81.  Prauliņš OlafsValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
82.  Preimanis MatīssLimbaži
83.  Pudurs RaivisGulbene
84.  Pugejs ErnestsSeda
85.  Putniņš EdgarsValmiera
86.  Rauska RainersMazsalaca
87.  Reima KārlisValmiera
88.  Rošā FabioRīga
89.  Rudzītis KristersBurtnieku novads
90.  Savielis LukassCēsis
91.  Silanžs KārlisValmiera
92.  Slokenbergs RobertsValmiera
93.  Smans Emīls-DāvisValka
94.Stepiņš LaurisRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
95.  Šmits RobijsValmiera
96.  Šteinbergs MarkussValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
97.  Tinkuss RalfsValmieras sākumskola
Valmiera
98.  Upmalis TomsLimbaži
99.Valdmanis RičardsRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
100.  Varess IvarsValka
101.  Veidemanis ErnestsBIGBANK
102.  Vilisters KārlisValmiera
103.  Vilks OtoRīga
104.  Vilks Svens-GustavsValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
105.  Vintēns RičardsCēsis
106.Volkovs ReinisStrenči
107.  Zālīte JēkabsValmiera
108.Zariņš JēkabsTrapene
109.  Zariņš RafaelsZ-ģimene
Valmiera
110.  Zelčs OliversValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
111.  Zēmelis JēkabsKocēni
Kocēnu novads
112.  Zuza TomsStrenči
113.  Zvirbulis KristersValmiera

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Aleksejevs ArtjomsRīgas 88. vidusskola
Riga
2.  Aleksejevs EmīlsValmiera
3.  Ažuks AleksisValmiera
4.  Biejukovs GļebsValmiera
5.Brokāns JurijsJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
6.Cēbers RobertsJaunsardze
Valmiera
7.  Celmiņš KlāvsRūjiena
8.  Čečiņš EmīlsValmiera
9.  Dambergs StefansCēsis
10.  Dūmiņš EmilsKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
11.  Durtiņš PēterisValmiera
12.  Eglītis GustavsValmiera
13.Fogels Artis-MatīssKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
14.  Grunckis GundarsValmiera
15.  Gusts RobertsValmiera
16.Isakovs GermansJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
17.  Jansons Ričards-JānisValmiera
18.  Jekalis KārlisValmiera
19.  Jevsejevs KristiānsAlūksne
20.  Kalniņš EdvardsValmiera
21.  Kalvis AdriansCēsis
22.  Karitons KristiānsMaxima Latvija
Rīga
23.  Kīns AdriansKocēni
Kocēnu nov.
24.Kociņš-Lielupe RenārsJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
25.  Kocziņecs RitvarsValmiera
26.  Korjako AleksejsMaxima Latvija
Rīga
27.  Kurbatovs DaniilsValmiera
28.Lapiņš DanielsValmiera
29.  Liepa MiķelisMazsalaca
30.  Līsmanis ErnestsAloja
31.  Majevskis GustavsRīga
32.  Martinsons AkselsValmiera
33.  Mateuss ArtūrsMaxima Latvija
Rīga
34.  Mežulis KristersKocēni
35.Mīlenbergs MarkussRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
36.  Mucenieks MarissValmiera
37.  Muižarājs MarkussSmiltene
38.  Paiders Jēkabs-EmīlsValmiera
39.Peičs OskarsRubenes pamatskola
Kocēnu nov.
40.  Pētersons AleksandrsRīga
41.  Pētersons DāvisValmiera
42.Pidža ErnestsKocēnu sp.sk.
Kocēnu nov.
43.  Purviņš Edvarts-ErnestsMaxima Latvija
Rīga
44.  Rauska DāvisValmiera
45.  Rjabkovs PatriksCēsis
46.  Sigursk DaniilEstonia
47.Stallītis KristapsKocēnu pamatskola
Kocēnu nov.
48.Stieģelis Artūrs-RalfsJura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu nov.
49.  Streiba RalfsValmiera
50.  Šarigins AleksandrsMaxima Latvija
Rīga
51.  Šarpio TomsRīga
52.Šmits RedsValmiera
53.  Šube JēkabsSmiltene
54.  Teteris HaraldsValmiera
55.  Tridubs RolandsRūjiena
56.  Vanters TomassValmiera
57.  Varess AivarsValka
58.  Vīlands Kaspars-Dānielsbērnu skrējiens VB3
Valmiera
59.  Vīlisters AlekssValka
60.  Začs EmīlsSmiltene
61.  Zariņš Armands-HenrijsRēzekne
62.  Zariņš DāvisVaidava
63.  Zariņš RičardsStrenči
64.  Zekants Kārlis-HenrijsHerbalife team
Valmiera
65.  Zīle MartinsJaunsardze
Valmiera
66.  Žuravļovs EmīlsGulbene

Kopā pieteikušies: 3293



Izskrien Ogri