Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrien Latvija 2019. gada sezonas abonementi | Saraksts

Skrien Latvija 2019. g. sezonas abonements jebkurai distancei (izņemot 42,195km)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele JeļenaAbonements 2019VSK Noskrien @hotelalicia.com
Rīga
2.  Ābele MārisAbonements 20192BE1ST
Rīga
3.Āboliņa TatjanaAbonements 2019MARATONA KLUBS
TALSI
4.  Āboliņš MarkussAbonements 2019MARATONA KLUBS
TALSI
5.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
TALSI
6.  Ādamsone AgnijaAbonements 2019Limbaži SKRIEN
Limbaži
7.  Ādamsons JēkabsAbonements 2019Limbaži SKRIEN
Limbaži
8.  Ādamsons MārisAbonements 2019Limbaži SKRIEN
Limbaži
9.  Agafonovs GustsAbonements 2019Rēzeknes 1.vsk.
Rēzekne
10.  Aksenoks KasparsAbonements 2019Riga
11.  Aksenoks KristapsAbonements 2019Riga
12.  Aksenoks KristofersVB1Rīga
13.Alekseyonok AlekseyAbonements 2019Riga
14.  Alferenkovs SergejsAbonements 2019Rīga
15.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
16.  Allens NormundsAbonements 2019Labs starts
Rīga
17.  Ālmanis IvoAbonements 2019Accenture Latvia
Rīga
18.  Ansons-Jansons MārisAbonements 2019VSK Noskrien
Rīga
19.  Apkalns KārlisAbonements 2019Rīga
20.  Apsītis DinārsAbonements 2019Rīga
21.  Ariko DmitrijsAbonements 2019Riga
22.  Artemjevs SergejsAbonements 2019Rīga
23.Astrausks RenatsAbonements 2019Individuāli
Grobiņa
24.Astrausks RihardsVB1Individuāli
Grobiņa
25.Auzinš AivisAbonements 2019Jelgava
26.  Avens JānisAbonements 2019MARATONA KLUBS
Rembate
27.  Averyanova ElizabethAbonements 2019Rīga
28.  Babašins ArtursAbonements 2019Rīga
29.  Bahvalovs AndrisAbonements 2019Cesvaine
30.  Balandiņš Kristaps-AnsisAbonements 2019Folkmaņi
Kuldīga
31.  Balčis RičardsAbonements 2019Liepāja
32.Baltkājis AndrejsAbonements 2019Garkalne
33.  Banga BorissAbonements 2019Rīga
34.Banga NatālijaAbonements 2019Rīga
35.  Banka-Okorie IlvaAbonements 2019Hairriga
Rīga
36.  Bankovskis MārtiņšAbonements 2019Upeslejas
37.  Barreto-Ruiz Enrique-AntonioAbonements 2019Alicante
38.  Basmanovs MihailsAbonements 2019Rīga
39.  Bednostins SergejsAbonements 2019Maratonu klub Ventspils
Ventspils
40.  Beleviča JeteSB1Ogre
41.  Beleviča JolantaAbonements 2019Ogre
42.  Belevičs JēkabsAbonements 2019Ogre
43.  Belevičs JurisAbonements 2019Ogre
44.  Belevičs JustsAbonements 2019Ogre
45.  Belovs AinārsAbonements 2019Folkmaņi
Jelgava
46.  Beļajeva JūlijaAbonements 2019Rīga
47.  Bēms GundarsAbonements 2019Jelgavas novads
48.  Berga LindaAbonements 2019Saldus
49.Berga UndaSB3Saldus
50.  Bergers IgorsAbonements 2019Rīga
51.  Bergholde PaulaSB2Kuldīga
Kuldīga
52.  Bergmanis IlvarsAbonements 2019Tukums
53.  Bērziņa LīgaAbonements 2019Riga
54.Bērziņš AndrisAbonements 2019Pļaviņas
55.  Biciņš JānisAbonements 2019Liepāja
56.  Biezuma GitaAbonements 2019Rīga
57.Bilinskis JānisAbonements 2019Rēzeknes novads
58.  Birģelis JānisAbonements 2019Koknese
59.  Birkmanis ArvisAbonements 2019Rīga
60.  Bistrovs VadimsAbonements 2019Daugavpils
61.  Blaus OskarsAbonements 2019Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
62.  Bodnieks DairisAbonements 2019Ogre
63.  Bondars AivarsAbonements 2019Jēkabpils
64.  Bondere TatjanaAbonements 2019Daugavpils
65.  Bormanis JānisAbonements 2019nordic by nature
Vidzeme
66.Borozinskis DzintarsAbonements 2019Ķegums
67.  Brasavs SalvisAbonements 2019Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
68.  Braučs-Jusupovs AivarsAbonements 2019NIKE+ RUN CLUB
Rīga
69.  Brižaka VinetaAbonements 2019Maratona klubs, Liepāja
liepaja
70.  Brokāns MareksAbonements 2019VSK Noskrien
Rīga
71.  Bruževica AneteAbonements 2019Rīga
72.Bule LilitaAbonements 2019Ludza
73.  Buraks GintsAbonements 2019Rīgas satiksme
RĪGA
74.  Bušmane DanaAbonements 2019Salaspils
75.  Bušmanis AskoldsAbonements 2019Salaspils
Salaspils
76.  Bušs ArmandsAbonements 2019Ogre
77.  Caics ArtūrsAbonements 2019---
Rīga
78.  Caics JānisAbonements 2019---
Rīga
79.  Ceika LailaAbonements 2019Valmiera
80.  Cepītis AivarsAbonements 2019_
Vaidavas pag.
81.Cepliša IevaAbonements 2019Rīga
82.  Cimbals DenissAbonements 2019Zoorbagan
Mezares
83.  Cīmure IntaAbonements 2019Cīmurēni
Rīga
84.  Cīmurs JānisAbonements 2019Cīmurēni
Rīga
85.  Černecova LiānaAbonements 2019Rēzekne
86.  Červjakovs PjotrsAbonements 2019Daugavpils
87.  Dābola DaigaAbonements 2019Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
88.  Dakša GintsAbonements 2019Jūrmala
89.  Dance AnnaAbonements 2019Rīgas satiksme
RĪGA
90.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
91.  Daukste AleksandrsAbonements 2019SK Ozolnieki 60+
Jūrmala
92.  Demitere AivaAbonements 2019Talsi
93.  Demiters EdmundsAbonements 2019Talsi
94.Dergunovs RobertsAbonements 2019Liepāja
95.  Dīce RutaAbonements 2019Gausā jūdze
Klapkalnciems
96.  Dīcis UldisAbonements 2019Gausā jūdze
Klapkalnciems
97.  Djačoka AlīnaAbonements 2019Rīga
98.  Dmitračenoka JeļenaAbonements 2019Salaspils
99.  Dmitračenoks SergejsAbonements 2019Salaspils sporta skola
Salaspils
100.  Domburs JānisAbonements 2019Valmiera
101.  Donis EdgarsAbonements 2019Durbes novads
Dunalka
102.  Dorogokupļa IgorsAbonements 2019Daugavpils
103.  Doveiks AndrisAbonements 2019Ikšķile
Ikšķile
104.  Dovgaņuks AndrejsAbonements 2019Rīga
105.  Driņķis DainisAbonements 2019DzSK Lokomotīve
Rīga
106.  Dundurs AgrisAbonements 2019Saldus 1.vsk.
Rīga
107.  Eglitis Oskars-MartinsAbonements 2019Liepāja
108.  Eižvertiņš EdgarsAbonements 2019Rīga
109.  Ekholm ElmarAbonements 2019Laguja
110.  Else AsnateAbonements 2019Mazsalaca
111.Embutniece LindaAbonements 2019Rīga
112.  Ervika SilvijaAbonements 2019MARATONA KLUBS
Aizpute
113.  Ešenvalde InaraAbonements 2019SPARS-MK
Daugavpils
114.  Fisenkova AlīnaAbonements 2019Lacerta Running Team
Rīga
115.  Fišere AnitaAbonements 2019Maratona klubs/FOLKMAŅI
Dobele
116.  Fišers ĢirtsAbonements 2019MARATONA KLUBS
Dobele
117.  Freibergs KasparsAbonements 2019Saldus
118.  Freimanis JānisAbonements 2019ibim
Jelgava
119.  Freimanis OskarsAbonements 2019SK Ozolnieki
Dobele
120.  Fridrihsons GirtsAbonements 2019Riga
121.  Gaide ĢertrūdeAbonements 2019Rēzekne
122.Gaide KsenijaAbonements 2019Rēzekne
123.  Gaidelis JurisAbonements 2019Maratona klubs
Cēsis
124.  Gaidis BožensVB1Rēzekne
125.Gaidis ČeslavsAbonements 2019Rezekne
126.Gaidis EdmundsAbonements 2019Rezekne
127.  Gaidis EdvardsVB2Rezekne
128.  Galašina AnitaAbonements 2019Global Fitness
Rīga
129.  Galeniece IevaAbonements 2019Rīga
130.Gaņģīte LīgaAbonements 2019eBIOpower
Stūnīši
131.  Gaņģītis GatisAbonements 2019eBIOpower
Snēpele
132.  Gasjūns ArmīnsAbonements 2019FOLKMAŅI
Jelgava
133.  Gaumigs AndrejsAbonements 2019MARATONA KLUBS
Rīga
134.  Geraseva AnastasijaAbonements 2019Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
135.  Gilučs OliversVB1Rīga
136.  Glazkina LolitaAbonements 2019Rīga
137.  Golubevs MihailsAbonements 2019SK Tērauds
Rīga
138.  Gončarenko KarīnaAbonements 2019Rīga
139.  Gornavs AnsisAbonements 2019SK SIGULDA
Sigulda
140.Grigale IneseAbonements 2019Ādaži
141.  Grigalis IlmārsAbonements 2019SzS Kājnieku brigāde
Ādaži
142.  Griķe AliseAbonements 2019Daugavpils Runners
Daugavpils
143.  Griķe AmandaAbonements 2019Daugavpils Runners
Daugavpils
144.  Griķis JānisAbonements 2019Daugavpils Runners
Daugavpils
145.  Grīnbergs VentisAbonements 2019individuāli
Piņķi
146.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
147.  Griņevičs ViktorsAbonements 2019ABC Software
Baloži
148.  Grosa GunaAbonements 2019SK Ozolinieki
Ozolnieki
149.  Gruberts EduardsAbonements 2019Riga
150.  Grunckis ErlensAbonements 2019Vai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?
Valmiera
151.  Gržibovskis RaitisAbonements 2019VSK Noskrien
Rīga
152.  Guitāne MarutaAbonements 2019Ludza
Ludza
153.  Gusare GintaAbonements 2019Rīga
154.  Gusevs ArtjomsAbonements 2019Riga
155.  Haindrava JelizavetaAbonements 2019Ludza
Ludza
156.Indrikovs KārlisVB3Nodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
157.  Indrikovs MārisAbonements 2019Nodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
158.  Ivanova AneteSB1Piņķi
159.  Yakupova YuliaAbonements 2019Riga
160.  Jākobsone-Šņepste GunaAbonements 2019Rīga
161.  Jakovicka AlīnaAbonements 2019Jūrmala
162.  Jakovļevs VitālijsAbonements 2019www.endo.lv
Cēsis
163.  Janovičs PāvelsAbonements 2019Lsc
Jelgava
164.  Jansons AgrisAbonements 2019Tukums
165.  Jansons AinārsAbonements 2019Cēsis-SEB
Cēsis
166.  Jansons HaraldsAbonements 2019Carnikava
167.  Jaundzema Dārta-ElīzaSB4Labs starts
Rīga
168.Jaundzems KristapsAbonements 2019Labs starts
Rīga
169.  Jerofejevs JānisAbonements 2019JERO
Pļaviņas
170.  Jevtuhs MareksAbonements 2019Rīga
171.  Jurašs JurisAbonements 2019Dreiliņi
172.Jurpalovs VeniaminsVB1Riga
173.  Kabrina KitijaAbonements 2019Rīga
174.  Kaimiņš KristapsAbonements 2019Adidas
Ogres novads
175.  Kaldre ImantsAbonements 2019VSK Noskrien
Rīga
176.  Kaljusaar AivarAbonements 2019Viljandi
177.  Kalniņa IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
178.  Kalniņa LieneAbonements 2019SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
179.  Kalniņa RūtaAbonements 2019RITK
Aizputes pagasts
180.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaAbonements 2019VSK NOSKRIEN
Rīga
181.  Kalniņš ArmandsAbonements 2019APE
182.  Kalniņš MartsAbonements 2019Vidzemes Būvserviss
Cēsis
183.  Kalniņš RitvarsAbonements 2019SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
184.  Kaļva AgitaAbonements 2019Ķegumā spēks
Ķegums
185.  Kanaviņš AinisAbonements 2019AIZKRAUKLE
Rīga
186.Kandelis DairisAbonements 2019Rīga
187.  Kanišauskas RičardasAbonements 2019SK Lukas
Šiauliai
188.  Kaniščevs MaksimsAbonements 2019Rīga
189.  Kapustāns JānisAbonements 2019SK TĒRAUDS
Rīga
190.  Karelova JuliānaAbonements 2019Rīga
191.Kārkliņš KristiansVB2Aloja
192.Kārklis EdgarsAbonements 2019Līvāni
193.  Kašina AnnaAbonements 2019Idee Fixe
Upesciems
194.  Kauliņš DainisAbonements 2019LSC
Rīga
195.Kaupuža SigneAbonements 2019Cēsis
196.  Kazlas RolandasAbonements 2019Na, pagauk!
Vilnius
197.  Klidzeja InitaAbonements 2019Rēzekne
198.  Klints AgneseAbonements 2019clarctos
Rīga
199.Klīve ErnestsVB2Jūrmala
200.Klīve UnaAbonements 2019Jūrmala
201.  Kļaviņa RitaAbonements 2019SK Magnen
Rēzekne
202.  Kļaviņš AtisAbonements 2019Accenture Latvia
Jelgava
203.  Kļaviņš RuslansAbonements 2019Ludza
Ludza
204.  Knets JānisAbonements 2019Accenture Latvia
Liepāja
205.  Kņaževa ZojaAbonements 2019FIZIOFIT
Daugavpils
206.  Kondrāte ElīnaAbonements 2019Riga
207.  Koņuhovs RomansAbonements 2019Riga
208.  Kopijs OļegsAbonements 2019Saldus Boksa klubs
Saldus
209.  Kopmanis JānisAbonements 2019LSC
Rīga
210.  Korčagins EdgarsAbonements 2019Darba rūķi un draugi
Rīga
211.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
212.  Koršenkova DanaAbonements 2019Rēzekne
213.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
214.  Koršenkova VeraSB4Rēzekne
215.  Koršenkovs JurijsAbonements 2019Rēzekne
216.  Kovaļevska DaceAbonements 2019LSC-SK Ozolnieki
Ozolnieki
217.  Kozačkovs AndrisAbonements 2019Ludza
Ludza
218.  Kozlovs FrancisAbonements 2019Olaines nov.
219.  Kozlovs IgorsAbonements 2019Olaines nov.
220.  Kraslovskis RaitisAbonements 2019Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
221.  Krasovskis GuntarsAbonements 2019Rīga
222.  Krauja BrigitaAbonements 2019Rīga
223.  Kraukle AijaAbonements 2019Smiltene
224.  Krauklis VairisAbonements 2019Privātbūve
Smiltene
225.  Krauze KasparsAbonements 2019ibim
Jelgava
226.  Kravale ZitaAbonements 2019Siguldas maratona klubs
Sigulda
227.  Kravalis AinārsAbonements 2019Siguldas maratona klubs
Sigulda
228.  Kravalis KasparsAbonements 2019Pļaviņas
229.  Kravčenko ValentinsAbonements 2019Rīga
230.Krievs MadarsAbonements 2019Rūjiena
231.  Krīgers DidzisAbonements 2019valmiera
232.  Kristapsons DēvidsAbonements 2019Ātrie vilki
Rīga
233.  Kristapsons GundarsAbonements 2019Ātrie vilki
Rīga
234.  Kroičs KasparsAbonements 2019Riga
235.Kruglovs AleksandrsAbonements 2019Sigulda
236.  Krūmiņa MarutaAbonements 2019MARATONA KLUBS
Tukums
237.  Krūze GatisAbonements 2019MARATONA KLUBS
Rīga
238.  Krūze LieneAbonements 2019MARATONA KLUBS
Ādaži
239.  Kudeļkina ValentīnaAbonements 2019SPARS-MK
Daugavpils
240.  Kukša ElvijsAbonements 2019VSK Noskrien
Rīga
241.  Kursišs RolandsAbonements 2019SUB Zemgale
Jelgava
242.  Kuršinskis GatisAbonements 2019Vilgāle
243.  Kuršinskis JānisAbonements 2019Kuldīga
244.  Kuzņecova TatjanaAbonements 2019Ludza
Ludza
245.  Kuzņecovs LaurisAbonements 2019Wunder
Valmiera
246.  Kvedaravičs AinārsAbonements 2019AIZKRAUKLE
Aizkraukle
247.  Ķēpulis ArnisAbonements 2019Ezere
saldus
248.  Ķerus IndulisAbonements 2019Rīga
249.  Laganovskis OskarsAbonements 2019Rīga
250.  Lagzdiņš JānisAbonements 2019Durbes novads
Dunalka
251.  Laizāns EdgarsAbonements 2019Ludza
252.  Lapsa GvidoAbonements 2019Gulbene
253.  Laucis NormundsAbonements 2019AIZKRAUKLE
Aizkraukle
254.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas maratona klubs
Sigulda
255.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraAbonements 2019Rīga
256.  Lebedeva DianaAbonements 2019Rezekne
257.  Lebedevs RomansAbonements 2019Rezekne
258.  Lepskiy AlexanderAbonements 2019LEPSKY TRI COACHING
Riga
259.  Levans MairisAbonements 2019MK Ape
Ape
260.  Liberts MārtiņšAbonements 2019KSMR Fitness
Rāmava
261.  Liepa AndrejsAbonements 2019Rīgas satiksme
Rīga
262.  Liepiņa IevaAbonements 2019Rīga
263.  Liepiņš VilnisAbonements 2019LSC
Carnikava
264.  Līpacis JurisAbonements 2019Sigulda
265.  Lisickis AleksandrsAbonements 2019Rīga
266.  Lisovskis JānisAbonements 2019Individuāli
Jelgava
267.  Livčāne IevaAbonements 2019Stopiņu novads
268.  Lonerte SigneAbonements 2019Čikāga 2019
Riga
269.  Lorence SantaAbonements 2019Ozolnieki
Jelgava
270.Lozbergs GatisAbonements 2019Limbaži SKRIEN
Limbaži
271.  Luca LīgaAbonements 2019Rīga
272.  Ļežaņina JekaterinaAbonements 2019Rīga
273.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
274.Ļucāne BaibaAbonements 2019Ādaži
275.  Mackēvičs MārtiņšAbonements 2019Rīga
276.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
277.  Malacanovs AivarsAbonements 2019Jelgava
278.  Marčinkus JānisAbonements 2019Rīgas satiksme
RĪGA
279.  Maslobojevs SergejsAbonements 2019NRC Rīga
Rīga
280.  Maševskis KristapsAbonements 2019Rite
281.  Meiers RainersAbonements 2019MARATONA KLUBS
Kazdanga
282.  Meļķis MārisAbonements 2019HONEST RENT
Valmieras pagasts
283.  Mežeņina JūlijaAbonements 2019Rīga
284.  Mikučionis NerijusAbonements 2019Kauno BMK
Kaunas
285.  Miķelsone GunitaAbonements 2019AIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
286.  Minickis RomualdsAbonements 2019SK Ozolnieki 60+
Jūrmala
287.  Misāne RandaAbonements 2019Liepāja
288.  Misāns AustrisVB3Liepāja
289.Miss SamantaAbonements 2019Rīga
290.Miss SamantaAbonements 2019Rīga
291.Mortulevs JurisAbonements 2019Riga
292.  Muceniece LaumaAbonements 2019Ķekava
293.  Mūrnieks AgnisAbonements 2019OVI
Rīga
294.  Muzika VitālijsAbonements 2019PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
295.Naglis AinārsAbonements 2019Rīga
296.Naglis KasparsAbonements 2019Rīga
297.Naglis RolandsAbonements 2019Rīga
298.  Nīgals ArtisAbonements 2019Čikāga 2019
Riga
299.  Ņikitins RenātsAbonements 2019Rīgas satiksme
RĪGA
300.  Odziņš DāvisAbonements 2019Amazon Gorilla
Riga
301.  Oševerovs KonstantinsAbonements 2019Accenture Latvia
Rīga
302.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
303.  Ozola IneseAbonements 2019Inbank
Rīga
304.  Ozoliņš AndisAbonements 2019BN KURŠI
Iecava
305.  Ozols JānisAbonements 2019Fellas
Rīga
306.  Panteļejeva AngelikaAbonements 2019AIZKRAUKLE
Skrīveri
307.  Pāže AndisAbonements 2019SK Ozolnieki
Jelgava
308.  Pelēce IlzeAbonements 2019SK Ozolnieki
Ozolnieki
309.  Pence JolantaAbonements 2019Jaunsardze
Lejasciems
310.  Petrovs DzintarsAbonements 2019Rīgas satiksme
Rīga
311.  Petrovs NikolajsAbonements 2019Ludza
Ludza
312.  Pfeifle RihardsAbonements 2019C.T.Co
Rīga
313.  Pielēns-Pelēns ArtūrsAbonements 2019Lattelecom
Rīga
314.  Piļkēvičs DenissAbonements 2019Rīga
315.  Pinne ElīnaAbonements 2019Latvijas Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Valmiera
316.  Platā SandraAbonements 2019Jelgava
317.  Plūme IneseAbonements 2019VSK Noskrien
Rīga
318.  Podnieks ArvisAbonements 2019Madona
319.  Poikāne RutaAbonements 2019Rīga
320.  Poikāns AivisAbonements 2019Rīga
321.  Poļskihs AntonsAbonements 2019Rīga
322.  Porietis KasparsAbonements 2019Jekabpils
323.  Potrubeiko TatjanaAbonements 2019Riga
324.  Pranaitis SigitasAbonements 2019Na, pagauk!
Vilnius
325.  Pranckūnas PetrasAbonements 2019Na, pagauk!
Vilnius
326.  Preimats MārisAbonements 2019Lejasciems
327.  Priede LieneAbonements 2019Olaine
328.  Procvetovs DmitrijsAbonements 2019Ogre
329.  Puķe MārtiņšAbonements 2019Valmiera
330.  Pūle ĒriksAbonements 2019Rīga
331.  Punculis MārisAbonements 2019Ludza
Ludza
332.Pūpols AnsisVB1Brocēni
333.Pūpols JānisAbonements 2019Brocēni
334.  Purvīte ArtaAbonements 2019Rīga
335.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
336.Putniņa RudīteAbonements 2019Pelču pag./ Berģi
337.Rakšte LīgaAbonements 2019Rīga
338.  Rasmanis RobertsAbonements 2019Ventspils Augstskola
Aizpute
339.  Raščevskis AleksandrsAbonements 2019Daugavpils
340.  Raubena AgneseAbonements 2019Riga
341.  Redisons JurisAbonements 2019Tērvete
Tērvete
342.Redisons TomassAbonements 2019Folkmaņi
Jelgava
343.Reimarts TeoVB1KSMR Fitness
Rāmava
344.  Reinfelde HelēnaAbonements 2019Liepāja
345.  Reingolde AliseSB4Smiltene
Smiltene
346.  Rēķis DanielsAbonements 2019Rīgas satiksme
Rīga
347.  Rencis AinarsAbonements 2019PaBaso.lv
Valmiera
348.  Rībenieks KasparsAbonements 2019Rīga
349.Ribkina TatjanaAbonements 2019Rīga
350.  Ribnere KristīneAbonements 2019Jēkabpils
351.  Riskulova ViktorijaAbonements 2019Rīga
352.  Rodionovs ViktorsAbonements 2019LSC
Olaine
353.  Romančuks IlmārsAbonements 2019Rīga
354.  Romanovs EndijsAbonements 2019Ludza
Ludza
355.  Roze RenārsAbonements 2019Adidas
Ogres novads
356.  Rozentāls AndrisAbonements 2019UPS
Riga
357.  Rozis RobertsAbonements 2019Rīga
358.  Rubīns ElvisAbonements 2019Rīga
359.  Rublis AigarsAbonements 2019AIZKRAUKLE
Aizkraukle
360.  Rūja KristīneAbonements 2019TeamKažemāka
Sigulda
361.  Ruttulis MārtiņšAbonements 2019Rīga
362.Ruža EdgarsAbonements 2019LATRAPS skrien
Babīte
363.Ruža LīgaAbonements 2019LATRAPS skrien
Babīte
364.  Salna BaibaAbonements 2019Mārupe
365.  Salnājs MārtiņšAbonements 2019Ventspils
366.  Samcovs AgrisAbonements 2019Musliks
Riga
367.  Sankauskas DovydasAbonements 2019Ilginuotoliai.lt
Vilnius
368.Semibratovs DenissAbonements 20197 Brothers
Liepaja
369.  Seņko IgorsAbonements 2019Liepāja
370.  Sergejevs AndrejsAbonements 2019LF
Rīga
371.  Sermolīte IlzeAbonements 2019Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
372.  Sifers KimsAbonements 2019Rīga
373.  Siguta DmitrijsAbonements 2019Liepaja
374.  Silauniece ĢertrūdeAbonements 2019franči
Olaines nov.
375.Silova MadaraAbonements 2019Ādaži
376.  Sīmanis KristapsAbonements 2019sigulda
377.  Simanovičs EdgarsAbonements 2019Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
378.  Sivko AntonijsAbonements 2019Ventspils
379.  Skārda DzintraAbonements 2019AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
380.  Skore EdgarsAbonements 2019Accenture Latvia
Ventspils
381.  Skudra KatrīnaAbonements 2019KS
Lielvārde
382.  Skulte AgrisAbonements 2019Rīga
383.  Slikšāne KristīneAbonements 2019Skriešanas Akadēmija
Olaine
384.  Smetanina AleksandraAbonements 2019Daugavpils
385.  Smilga EgilsAbonements 2019sia Cartiero
Gulbene
386.  Smilga KasparsAbonements 2019Sia Cartiero
Rīga
387.  Smirnovs ValerijsAbonements 2019Rīga
388.  Sokolovs SandisAbonements 2019Rīgas satiksme
RĪGA
389.  Sorokina ArnitaAbonements 2019Cēsis
390.  Sovetovs VadimsAbonements 2019Riga
391.  Sparāns TomassAbonements 2019Lielvārde
392.  Sproģis SandisAbonements 2019Lattelecom
Rīga
393.  Stahovskis ĒvaldsAbonements 2019Ikšķile
394.  Stāmers OskarsAbonements 2019Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
395.  Stankevics KlāvsAbonements 2019Auce
396.  Stepe BaibaAbonements 2019Valmiera, Rīga
397.  Straubergs AinārsAbonements 2019Limbaži SKRIEN
Limbaži
398.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
399.  Sulojeva MaijaAbonements 2019Jūrmala
400.  Supe JānisAbonements 2019Tirza
401.  Suvorovs VladislavsAbonements 2019Daugavpils Runners
Daugavpils
402.  Svikle AijaAbonements 2019SK Tērauds
RĪGA
403.  Svilāne-Dūda ValentīnaAbonements 2019Vāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
404.  Šakins LaimonisAbonements 2019savvaļnieks
Abrene
405.  Šale IvitaAbonements 2019AIZKRAUKLE
Skrīveri
406.  Šals EmīlsAbonements 2019Aizkraukle
Skrīveri
407.  Šanceva SvetlanaAbonements 2019Musliks
Jelgava
408.  Šenbergs ArvīdsAbonements 2019Piltene
409.  Šenbergs KārlisAbonements 2019Piltene
410.Ševčenko KonstantinsAbonements 2019Rēzeknes pilsēta
411.  Šķipars MadarsAbonements 2019Rīga
412.  Šnipaitis RegimantasAbonements 2019Ukmerge
413.  Šņoriņa BaibaAbonements 2019Talsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
414.  Štamers Kārlis-EduardsAbonements 2019Rīga
415.  Šteinerts MārisAbonements 2019Rīgas satiksme
Rīga
416.  Šukteris GintsAbonements 2019Liepāja
417.  Talle IngaAbonements 2019NMPD
Jelgava
418.  Tareila ArvīdsAbonements 2019SK Ozolnieki
Jelgava
419.  Tatsi AnniAbonements 2019Valga
420.  Temerova-Allena AnnaAbonements 2019labs starts
Rīga
421.  Tiltiņš IngarsAbonements 2019Eleja
422.  Titomers EndijsAbonements 2019Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
423.  Todorovs DmitrijsAbonements 2019Tukums
424.  Tomsone SigneAbonements 2019Rīga
425.  Tropiņš EdijsAbonements 2019MARATONA KLUBS
Dundaga
426.  Trūlis ModrisAbonements 2019Rīga
427.  Trūps AndrisAbonements 2019RUN to LIVE
Riga
428.  Upenieks DainisAbonements 2019SK Ozolnieki B
Jelgava
429.  Upenieks IvarsAbonements 2019Rēzeknes novads
Feimaņi
430.  Urtāne ĒrikaAbonements 2019VANAGI
Jēkabpils novads
431.  Urtāns DonatsAbonements 2019VANAGI
Jēkabpils novads
432.  Urtāns JurģisAbonements 2019VANAGI
Jēkabpils novads
433.  Urtāns MarkusAbonements 2019VANAGI
Jēkabpils novads
434.  Ustinovs ValerijsAbonements 2019SPARS-MK
Daugavpls
435.  Vagale IjaAbonements 2019Rīga
436.  Vagars HarijsAbonements 2019Rīga
437.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
438.  Vaivods KasparsAbonements 2019DOTE
Rīga
439.  Valainis EdijsAbonements 2019SPARS-MK
Preiļi
440.  Vanaga DaceAbonements 2019Jelgava
441.  Vanters EdgarsAbonements 2019VSK Noskrien
Rīga
442.  Vasiļjeva SvetlanaAbonements 2019Rīgas satiksme
RĪGA
443.  Veidemanis LaurisAbonements 2019Rauna
444.  Veinberga MarutaAbonements 2019Sigulda
445.  Veips JānisAbonements 2019Stopiņš
Saurieši
446.  Vērdiņa JeļenaAbonements 2019Riga
447.  Veseris MārtiņšAbonements 2019Rīga
448.  Viekale-Gasjūne SandraAbonements 2019FOLKMAŅI
Jelgava
449.  Vilcāne MārīteAbonements 2019Līvānu VK
Līvāni
450.  Vilks IntsAbonements 2019Rīga
451.  Vilks JurijsAbonements 2019LATBAT
Riga
452.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
453.  Vilks OtoVB3Rīga
454.  Vilsons MiksAbonements 2019VSK Noskrien
Upesciems
455.  Vīmane SantaAbonements 2019Baldone
456.  Vīmanis AinārsAbonements 2019Baldone
457.  Vītiņš JānisAbonements 2019VSK Noskrien / RIEKSTI
Riga
458.  Vītoliņš JānisAbonements 2019Rīga
459.  Vizulis JānisAbonements 2019Liepāja
460.  Voino AleksandrsAbonements 2019Rīga
461.  Vostroilovs AntonsAbonements 2019Piņķi
462.  Wojcik MaciejAbonements 2019Lodz
463.  Zaķe Anna-MarijaAbonements 2019Maratona klubs/LSC
Rīga
464.  Zaķis AivarsAbonements 2019Maratona klubs/LSC
Rīga
465.  Zalecka ZaigaAbonements 2019Rīgas satiksme
RĪGA
466.Zālīte DanaAbonements 2019Salaspils
467.  Zariņa ZitaAbonements 2019Riga
468.  Zariņš Armands-HenrijsVB4Rēzekne
469.  Zariņš DāvisAbonements 2019Salacgrīva
470.  Ziediņa IngaAbonements 2019Maratona klubs/ Aizkraukle
Ogres novads
471.  Zimackis ViestursAbonements 2019Rīga
472.  Zīverte AgateAbonements 2019Paula Stradiņa KUS
Rīga
473.  Zvejniece DaigaAbonements 2019Ozolnieku novads, Salgales pag., Emburga, mājas
474.  Žodziņš AigarsAbonements 2019Ezere
475.  Žubule JanīnaAbonements 2019Rīga
476.  Žubule LoretaAbonements 2019Rīga
477.  Žubulis EmīlsAbonements 2019Team Kažemāka/Train2WinLV
Rīga
478.  Žubulis IvarsAbonements 2019Rīga
479.  Žuburs DainisAbonements 2019Durbes novads
Dunalka

Kopā pieteikušies: 479



Vaidavas triatlons