Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrien Latvija 2019. gada sezonas abonementi | Saraksts

Skrien Latvija 2019. g. sezonas abonements jebkurai distancei (izņemot 42,195km)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaAbonements 2019MARATONA KLUBS
TALSI
2.  Āboliņš MarkussAbonements 2019MARATONA KLUBS
TALSI
3.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
TALSI
4.  Ādamsone AgnijaAbonements 2019Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Ādamsons JēkabsAbonements 2019Limbaži SKRIEN
Limbaži
6.  Ādamsons MārisAbonements 2019Limbaži SKRIEN
Limbaži
7.  Aksenoks KasparsAbonements 2019Riga
8.  Aksenoks KristapsAbonements 2019Riga
9.  Aksenoks KristofersVB1Rīga
10.Alekseyonok AlekseyAbonements 2019Riga
11.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
12.  Allens NormundsAbonements 2019Labs starts
Rīga
13.  Apsītis DinārsAbonements 2019Rīga
14.  Artemjevs SergejsAbonements 2019Rīga
15.Astrausks RenatsAbonements 2019Individuāli
Grobiņa
16.Astrausks RihardsVB1Individuāli
Grobiņa
17.  Averyanova ElizabethAbonements 2019Rīga
18.  Babašins ArtursAbonements 2019Rīga
19.  Balčis RičardsAbonements 2019Liepāja
20.  Bankovskis MārtiņšAbonements 2019Upeslejas
21.  Bednostins SergejsAbonements 2019Maratonu klub Ventspils
Ventspils
22.  Belovs AinārsAbonements 2019Folkmaņi
Jelgava
23.  Bēms GundarsAbonements 2019Jelgavas novads
24.  Bergholde PaulaSB2Kuldīga
Kuldīga
25.  Bērziņa LīgaAbonements 2019Riga
26.  Biciņš JānisAbonements 2019Liepāja
27.Bilinskis JānisAbonements 2019Rēzeknes novads
28.  Bormanis JānisAbonements 2019nordic by nature
Vidzeme
29.  Brižaka VinetaAbonements 2019Maratona klubs, Liepāja
liepaja
30.  Bušs ArmandsAbonements 2019Ogre
31.  Caics ArtūrsAbonements 2019---
Rīga
32.  Caics JānisAbonements 2019---
Rīga
33.  Cepītis AivarsAbonements 2019_
Vaidavas pag.
34.  Cīmure IntaAbonements 2019Cīmurēni
Rīga
35.  Cīmurs JānisAbonements 2019Cīmurēni
Rīga
36.  Červjakovs PjotrsAbonements 2019Daugavpils
37.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
38.  Dīce RutaAbonements 2019Gausā jūdze
Klapkalnciems
39.  Dīcis UldisAbonements 2019Gausā jūdze
Klapkalnciems
40.  Djačoka AlīnaAbonements 2019Rīga
41.  Dorogokupļa IgorsAbonements 2019Daugavpils
42.  Eglitis Oskars-MartinsAbonements 2019Liepāja
43.  Eižvertiņš EdgarsAbonements 2019Rīga
44.  Ekholm ElmarAbonements 2019Laguja
45.  Ešenvalde InaraAbonements 2019SPARS-MK
Daugavpils
46.  Fisenkova AlīnaAbonements 2019Lacerta Running Team
Rīga
47.  Freibergs KasparsAbonements 2019Saldus
48.  Gaide ĢertrūdeAbonements 2019Rēzekne
49.  Gaidelis JurisAbonements 2019Maratona klubs
Cēsis
50.Gaidis ČeslavsAbonements 2019Rezekne
51.Gaidis EdmundsAbonements 2019Rezekne
52.  Galašina AnitaAbonements 2019Global Fitness
Rīga
53.  Gilučs OliversVB1Rīga
54.  Glazkina LolitaAbonements 2019Rīga
55.  Golubevs MihailsAbonements 2019SK Tērauds
Rīga
56.Grigale IneseAbonements 2019Ādaži
57.  Gusevs ArtjomsAbonements 2019Riga
58.Hi GhostAbonements 2019Riga
59.  Jākobsone-Šņepste GunaAbonements 2019Rīga
60.  Jansons AinārsAbonements 2019Cēsis-SEB
Cēsis
61.  Jerofejevs JānisAbonements 2019JERO
Pļaviņas
62.  Kaldre ImantsAbonements 2019VSK Noskrien
Rīga
63.  Kalniņa LieneAbonements 2019SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
64.  Kalniņš MartsAbonements 2019Vidzemes Būvserviss
Cēsis
65.  Kalniņš RitvarsAbonements 2019SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
66.  Kašina AnnaAbonements 2019Idee Fixe
Upesciems
67.Kaupuža SigneAbonements 2019Cēsis
68.Klīve ErnestsVB2Jūrmala
69.Klīve UnaAbonements 2019Jūrmala
70.  Kopmanis JānisAbonements 2019LSC
Rīga
71.  Kozlovs FrancisAbonements 2019Olaines nov.
72.  Kozlovs IgorsAbonements 2019Olaines nov.
73.  Kravale ZitaAbonements 2019Siguldas maratona klubs
Sigulda
74.  Kravalis AinārsAbonements 2019Siguldas maratona klubs
Sigulda
75.  Krīgers DidzisAbonements 2019valmiera
76.Kudelkina ValentinaAbonements 2019SPARS-MK
Daugavpils
77.  Kukša ElvijsAbonements 2019VSK Noskrien
Rīga
78.  Kuršinskis GatisAbonements 2019Vilgāle
79.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas maratona klubs
Sigulda
80.  Lepskiy AlexanderAbonements 2019LEPSKY TRI COACHING
Riga
81.  Levans MairisAbonements 2019MK Ape
Ape
82.  Lisickis AleksandrsAbonements 2019Rīga
83.  Livčāne IevaAbonements 2019Stopiņu novads
84.Lozbergs GatisAbonements 2019Limbaži SKRIEN
Limbaži
85.  Luca LīgaAbonements 2019Rīga
86.  Ļisickis AleksandrsAbonements 2019Rīga
87.Ļucāne BaibaAbonements 2019Ādaži
88.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
89.  Malacanovs AivarsAbonements 2019Jelgava
90.  Maslobojevs SergejsAbonements 2019NRC Rīga
Rīga
91.  Mūrnieks AgnisAbonements 2019OVI
Rīga
92.  Ozoliņš AndisAbonements 2019BN KURŠI
Iecava
93.  Ozols JānisAbonements 2019Fellas
Rīga
94.  Pence JolantaAbonements 2019Jaunsardze
Lejasciems
95.  Pfeifle RihardsAbonements 2019C.T.Co
Rīga
96.  Platā SandraAbonements 2019Jelgava
97.  Potrubeiko TatjanaAbonements 2019Riga
98.  Puķe MārtiņšAbonements 2019Valmiera
99.  Pūle ĒriksAbonements 2019Rīga
100.  Redisons JurisAbonements 2019Tērvete
Tērvete
101.  Rodionovs ViktorsAbonements 2019LSC
Olaine
102.  Rozentāls AndrisAbonements 2019UPS
Riga
103.  Rubīns ElvisAbonements 2019Rīga
104.  Samcovs AgrisAbonements 2019Musliks
Riga
105.  Siguta DmitrijsAbonements 2019Liepaja
106.  Silauniece ĢertrūdeAbonements 2019franči
Olaines nov.
107.  Sivko AntonijsAbonements 2019Ventspils
108.  Smilga KasparsAbonements 2019Sia Cartiero
Rīga
109.Straubergs AinārsAbonements 2019Limbaži SKRIEN
Limbaži
110.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
111.  Supe JānisAbonements 2019Tirza
112.  Svikle AijaAbonements 2019SK Tērauds
RĪGA
113.  Šanceva SvetlanaAbonements 2019Musliks
Jelgava
114.Ševčenko KonstantinsAbonements 2019Rēzeknes pilsēta
115.Šķipars MadarsAbonements 2019Rīga
116.  Šnipaitis RegimantasAbonements 2019Ukmerge
117.  Šukteris GintsAbonements 2019Liepāja
118.  Temerova-Allena AnnaAbonements 2019labs starts
Rīga
119.Todorovs DmitrijsAbonements 2019Tukums
120.  Trūlis ModrisAbonements 2019Rīga
121.  Trūps AndrisAbonements 2019RUN to LIVE
Riga
122.  Upenieks DainisAbonements 2019SK Ozolnieki B
Jelgava
123.  Urtāne ĒrikaAbonements 2019VANAGI
Jēkabpils novads
124.  Urtāns DonatsAbonements 2019VANAGI
Jēkabpils novads
125.  Urtāns JurģisAbonements 2019VANAGI
Jēkabpils novads
126.  Urtāns MarkusAbonements 2019VANAGI
Jēkabpils novads
127.  Ustinovs ValerijsAbonements 2019SPARS-MK
Daugavpls
128.  Vagale IjaAbonements 2019Rīga
129.  Valainis EdijsAbonements 2019SPARS-MK
Preiļi
130.  Vanaga DaceAbonements 2019Jelgava
131.  Vanters EdgarsAbonements 2019VSK Noskrien
Rīga
132.  Veidemanis LaurisAbonements 2019Rauna
133.  Vērdiņa JeļenaAbonements 2019Riga
134.  Vilcāne MārīteAbonements 2019Līvānu VK
Līvāni
135.  Vilks IntsAbonements 2019Rīga
136.  Vilks JurijsAbonements 2019LATBAT
Riga
137.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
138.  Vilks OtoVB3Rīga
139.  Vilsons MiksAbonements 2019VSK Noskrien
Upesciems
140.  Vizulis JānisAbonements 2019Liepāja
141.  Voino AleksandrsAbonements 2019Rīga
142.  Zaķe Anna-MarijaAbonements 2019Maratona klubs/LSC
Rīga
143.  Zaķis AivarsAbonements 2019Maratona klubs/LSC
Rīga
144.  Zimackis ViestursAbonements 2019Rīga

Kopā pieteikušies: 144



Slēpošanas sezonas atklāšana