Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrien Latvija 2019. gada sezonas abonementi | Saraksts

Skrien Latvija 2019. g. sezonas abonements jebkurai distancei (izņemot 42,195km)

Abonements 2019

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele JeļenaVSK Noskrien @hotelalicia.com
Rīga
2.  Ābele Māris2BE1ST
Rīga
3.Āboliņa TatjanaMARATONA KLUBS
TALSI
4.  Āboliņš MarkussMARATONA KLUBS
TALSI
5.  Ādamsone AgnijaLimbaži SKRIEN
Limbaži
6.  Ādamsons JēkabsLimbaži SKRIEN
Limbaži
7.  Ādamsons MārisLimbaži SKRIEN
Limbaži
8.  Agafonovs GustsRēzeknes 1.vsk.
Rēzekne
9.  Aksenoks KasparsRiga
10.  Aksenoks KristapsRiga
11.Alekseyonok AlekseyRiga
12.  Alferenkovs SergejsRīga
13.  Allens NormundsLabs starts
Rīga
14.  Ālmanis IvoAccenture Latvia
Rīga
15.  Ansons-Jansons MārisVSK Noskrien
Rīga
16.  Apkalns KārlisRīga
17.  Apsītis DinārsRīga
18.  Ariko DmitrijsRiga
19.  Artemjevs SergejsRīga
20.Astrausks RenatsIndividuāli
Grobiņa
21.Auzinš AivisJelgava
22.  Avens JānisMARATONA KLUBS
Rembate
23.  Averyanova ElizabethRīga
24.  Babašins ArtursRīga
25.  Bahvalovs AndrisCesvaine
26.  Balandiņš Kristaps-AnsisFolkmaņi
Kuldīga
27.  Balčis RičardsLiepāja
28.Baltkājis AndrejsGarkalne
29.  Banga BorissRīga
30.Banga NatālijaRīga
31.  Banka-Okorie IlvaHairriga
Rīga
32.  Bankovskis MārtiņšUpeslejas
33.  Barreto-Ruiz Enrique-AntonioAlicante
34.  Basmanovs MihailsRīga
35.  Bednostins SergejsMaratonu klub Ventspils
Ventspils
36.  Beleviča JolantaOgre
37.  Belevičs JēkabsOgre
38.  Belevičs JurisOgre
39.  Belevičs JustsOgre
40.  Belovs AinārsFolkmaņi
Jelgava
41.  Beļajeva JūlijaRīga
42.  Bēms GundarsJelgavas novads
43.  Berga LindaSaldus
44.  Bergers IgorsRīga
45.  Bergmanis IlvarsTukums
46.  Bērziņa LīgaRiga
47.Bērziņš AndrisPļaviņas
48.  Biciņš JānisLiepāja
49.  Biezuma GitaRīga
50.Bilinskis JānisRēzeknes novads
51.  Birģelis JānisKoknese
52.  Birkmanis ArvisRīga
53.  Bistrovs VadimsDaugavpils
54.  Blaus OskarsJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
55.  Bodnieks DairisOgre
56.  Bondars AivarsJēkabpils
57.  Bondere TatjanaDaugavpils
58.  Bormanis Jānisnordic by nature
Vidzeme
59.Borozinskis DzintarsĶegums
60.  Brasavs SalvisJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
61.  Braučs-Jusupovs AivarsNIKE+ RUN CLUB
Rīga
62.  Brižaka VinetaMaratona klubs, Liepāja
liepaja
63.  Brokāns MareksVSK Noskrien
Rīga
64.  Bruževica AneteRīga
65.Bule LilitaLudza
66.  Buraks GintsRīgas satiksme
RĪGA
67.  Bušmane DanaSalaspils
68.  Bušmanis AskoldsSalaspils
Salaspils
69.  Bušs ArmandsOgre
70.  Caics Artūrs---
Rīga
71.  Caics Jānis---
Rīga
72.  Ceika LailaValmiera
73.  Cepītis Aivars_
Vaidavas pag.
74.Cepliša IevaRīga
75.  Cimbals DenissZoorbagan
Mezares
76.  Cīmure IntaCīmurēni
Rīga
77.  Cīmurs JānisCīmurēni
Rīga
78.  Černecova LiānaRēzekne
79.  Červjakovs PjotrsDaugavpils
80.  Dābola DaigaJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
81.  Dakša GintsJūrmala
82.  Dance AnnaRīgas satiksme
RĪGA
83.  Daukste AleksandrsSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
84.  Demitere AivaTalsi
85.  Demiters EdmundsTalsi
86.Dergunovs RobertsLiepāja
87.  Dīce RutaGausā jūdze
Klapkalnciems
88.  Dīcis UldisGausā jūdze
Klapkalnciems
89.  Djačoka AlīnaRīga
90.  Dmitračenoka JeļenaSalaspils
91.  Dmitračenoks SergejsSalaspils sporta skola
Salaspils
92.  Domburs JānisValmiera
93.  Donis EdgarsDurbes novads
Dunalka
94.  Dorogokupļa IgorsDaugavpils
95.  Doveiks AndrisIkšķile
Ikšķile
96.  Dovgaņuks AndrejsRīga
97.  Driņķis DainisDzSK Lokomotīve
Rīga
98.  Dundurs AgrisSaldus 1.vsk.
Rīga
99.  Eglitis Oskars-MartinsLiepāja
100.  Eižvertiņš EdgarsRīga
101.  Ekholm ElmarLaguja
102.  Else AsnateMazsalaca
103.Embutniece LindaRīga
104.  Ervika SilvijaMARATONA KLUBS
Aizpute
105.  Ešenvalde InaraSPARS-MK
Daugavpils
106.  Fisenkova AlīnaLacerta Running Team
Rīga
107.  Fišere AnitaMaratona klubs/FOLKMAŅI
Dobele
108.  Fišers ĢirtsMARATONA KLUBS
Dobele
109.  Freibergs KasparsSaldus
110.  Freimanis Jānisibim
Jelgava
111.  Freimanis OskarsSK Ozolnieki
Dobele
112.  Fridrihsons GirtsRiga
113.  Gaide ĢertrūdeRēzekne
114.Gaide KsenijaRēzekne
115.  Gaidelis JurisMaratona klubs
Cēsis
116.Gaidis ČeslavsRezekne
117.Gaidis EdmundsRezekne
118.  Galašina AnitaGlobal Fitness
Rīga
119.  Galeniece IevaRīga
120.Gaņģīte LīgaeBIOpower
Stūnīši
121.  Gaņģītis GatiseBIOpower
Snēpele
122.  Gasjūns ArmīnsFOLKMAŅI
Jelgava
123.  Gaumigs AndrejsMARATONA KLUBS
Rīga
124.  Geraseva AnastasijaJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
125.  Glazkina LolitaRīga
126.  Golubevs MihailsSK Tērauds
Rīga
127.  Gončarenko KarīnaRīga
128.  Gornavs AnsisSK SIGULDA
Sigulda
129.Grigale IneseĀdaži
130.  Grigalis IlmārsSzS Kājnieku brigāde
Ādaži
131.  Griķe AliseDaugavpils Runners
Daugavpils
132.  Griķe AmandaDaugavpils Runners
Daugavpils
133.  Griķis JānisDaugavpils Runners
Daugavpils
134.  Grīnbergs Ventisindividuāli
Piņķi
135.  Griņevičs ViktorsABC Software
Baloži
136.  Grosa GunaSK Ozolinieki
Ozolnieki
137.  Gruberts EduardsRiga
138.  Grunckis ErlensVai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?
Valmiera
139.  Gržibovskis RaitisVSK Noskrien
Rīga
140.  Guitāne MarutaLudza
Ludza
141.  Gusare GintaRīga
142.  Gusevs ArtjomsRiga
143.  Haindrava JelizavetaLudza
Ludza
144.  Indrikovs MārisNodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
145.  Yakupova YuliaRiga
146.  Jākobsone-Šņepste GunaRīga
147.  Jakovicka AlīnaJūrmala
148.  Jakovļevs Vitālijswww.endo.lv
Cēsis
149.  Janovičs PāvelsLsc
Jelgava
150.  Jansons AgrisTukums
151.  Jansons AinārsCēsis-SEB
Cēsis
152.  Jansons HaraldsCarnikava
153.Jaundzems KristapsLabs starts
Rīga
154.  Jerofejevs JānisJERO
Pļaviņas
155.  Jevtuhs MareksRīga
156.  Jurašs JurisDreiliņi
157.  Kabrina KitijaRīga
158.  Kaimiņš KristapsAdidas
Ogres novads
159.  Kaldre ImantsVSK Noskrien
Rīga
160.  Kaljusaar AivarViljandi
161.  Kalniņa LieneSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
162.  Kalniņa RūtaRITK
Aizputes pagasts
163.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaVSK NOSKRIEN
Rīga
164.  Kalniņš ArmandsAPE
165.  Kalniņš MartsVidzemes Būvserviss
Cēsis
166.  Kalniņš RitvarsSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
167.  Kaļva AgitaĶegumā spēks
Ķegums
168.  Kanaviņš AinisAIZKRAUKLE
Rīga
169.Kandelis DairisRīga
170.  Kanišauskas RičardasSK Lukas
Šiauliai
171.  Kaniščevs MaksimsRīga
172.  Kapustāns JānisSK TĒRAUDS
Rīga
173.  Karelova JuliānaRīga
174.Kārklis EdgarsLīvāni
175.  Kašina AnnaIdee Fixe
Upesciems
176.  Kauliņš DainisLSC
Rīga
177.Kaupuža SigneCēsis
178.  Kazlas RolandasNa, pagauk!
Vilnius
179.  Klidzeja InitaRēzekne
180.  Klints Agneseclarctos
Rīga
181.Klīve UnaJūrmala
182.  Kļaviņa RitaSK Magnen
Rēzekne
183.  Kļaviņš AtisAccenture Latvia
Jelgava
184.  Kļaviņš RuslansLudza
Ludza
185.  Knets JānisAccenture Latvia
Liepāja
186.  Kņaževa ZojaFIZIOFIT
Daugavpils
187.  Kondrāte ElīnaRiga
188.  Koņuhovs RomansRiga
189.  Kopijs OļegsSaldus Boksa klubs
Saldus
190.  Kopmanis JānisLSC
Rīga
191.  Korčagins EdgarsDarba rūķi un draugi
Rīga
192.  Koršenkova DanaRēzekne
193.  Koršenkovs JurijsRēzekne
194.  Kovaļevska DaceLSC-SK Ozolnieki
Ozolnieki
195.  Kozačkovs AndrisLudza
Ludza
196.  Kozlovs FrancisOlaines nov.
197.  Kozlovs IgorsOlaines nov.
198.  Kraslovskis RaitisJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
199.  Krasovskis GuntarsRīga
200.  Krauja BrigitaRīga
201.  Kraukle AijaSmiltene
202.  Krauklis VairisPrivātbūve
Smiltene
203.  Krauze Kasparsibim
Jelgava
204.  Kravale ZitaSiguldas maratona klubs
Sigulda
205.  Kravalis AinārsSiguldas maratona klubs
Sigulda
206.  Kravalis KasparsPļaviņas
207.  Kravčenko ValentinsRīga
208.Krievs MadarsRūjiena
209.  Krīgers Didzisvalmiera
210.  Kristapsons DēvidsĀtrie vilki
Rīga
211.  Kristapsons GundarsĀtrie vilki
Rīga
212.  Kroičs KasparsRiga
213.Kruglovs AleksandrsSigulda
214.  Krūmiņa MarutaMARATONA KLUBS
Tukums
215.  Krūze GatisMARATONA KLUBS
Rīga
216.  Krūze LieneMARATONA KLUBS
Ādaži
217.  Kudeļkina ValentīnaSPARS-MK
Daugavpils
218.  Kukša ElvijsVSK Noskrien
Rīga
219.  Kursišs RolandsSUB Zemgale
Jelgava
220.  Kuršinskis GatisVilgāle
221.  Kuršinskis JānisKuldīga
222.  Kuzņecova TatjanaLudza
Ludza
223.  Kuzņecovs LaurisWunder
Valmiera
224.  Kvedaravičs AinārsAIZKRAUKLE
Aizkraukle
225.  Ķēpulis ArnisEzere
saldus
226.  Ķerus IndulisRīga
227.  Laganovskis OskarsRīga
228.  Lagzdiņš JānisDurbes novads
Dunalka
229.  Laizāns EdgarsLudza
230.  Lapsa GvidoGulbene
231.  Laucis NormundsAIZKRAUKLE
Aizkraukle
232.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraRīga
233.  Lebedeva DianaRezekne
234.  Lebedevs RomansRezekne
235.  Lepskiy AlexanderLEPSKY TRI COACHING
Riga
236.  Levans MairisMK Ape
Ape
237.  Liberts MārtiņšKSMR Fitness
Rāmava
238.  Liepa AndrejsRīgas satiksme
Rīga
239.  Liepiņa IevaRīga
240.  Liepiņš VilnisLSC
Carnikava
241.  Līpacis JurisSigulda
242.  Lisickis AleksandrsRīga
243.  Lisovskis JānisIndividuāli
Jelgava
244.  Livčāne IevaStopiņu novads
245.  Lonerte SigneČikāga 2019
Riga
246.  Lorence SantaOzolnieki
Jelgava
247.Lozbergs GatisLimbaži SKRIEN
Limbaži
248.  Luca LīgaRīga
249.  Ļežaņina JekaterinaRīga
250.Ļucāne BaibaĀdaži
251.  Mackēvičs MārtiņšRīga
252.  Malacanovs AivarsJelgava
253.  Marčinkus JānisRīgas satiksme
RĪGA
254.  Maslobojevs SergejsNRC Rīga
Rīga
255.  Maševskis KristapsRite
256.  Meiers RainersMARATONA KLUBS
Kazdanga
257.  Meļķis MārisHONEST RENT
Valmieras pagasts
258.  Mežeņina JūlijaRīga
259.  Mikučionis NerijusKauno BMK
Kaunas
260.  Miķelsone GunitaAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
261.  Minickis RomualdsSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
262.  Misāne RandaLiepāja
263.Miss SamantaRīga
264.Miss SamantaRīga
265.Mortulevs JurisRiga
266.  Muceniece LaumaĶekava
267.  Mūrnieks AgnisOVI
Rīga
268.  Muzika VitālijsPaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
269.  Naglis AinārsRīga
270.  Naglis KasparsRīga
271.  Naglis RolandsRīga
272.  Nīgals ArtisČikāga 2019
Riga
273.  Ņikitins RenātsRīgas satiksme
RĪGA
274.  Odziņš DāvisAmazon Gorilla
Riga
275.  Oševerovs KonstantinsAccenture Latvia
Rīga
276.  Ozola IneseInbank
Rīga
277.  Ozoliņš AndisBN KURŠI
Iecava
278.  Ozols JānisFellas
Rīga
279.  Panteļejeva AngelikaAIZKRAUKLE
Skrīveri
280.  Pāže AndisSK Ozolnieki
Jelgava
281.  Pelēce IlzeSK Ozolnieki
Ozolnieki
282.  Pence JolantaJaunsardze
Lejasciems
283.  Petrovs DzintarsRīgas satiksme
Rīga
284.  Petrovs NikolajsLudza
Ludza
285.  Pfeifle RihardsC.T.Co
Rīga
286.  Pielēns-Pelēns ArtūrsLattelecom
Rīga
287.  Piļkēvičs DenissRīga
288.  Pinne ElīnaLatvijas Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Valmiera
289.  Platā SandraJelgava
290.  Plūme IneseVSK Noskrien
Rīga
291.  Podnieks ArvisMadona
292.  Poikāne RutaRīga
293.  Poikāns AivisRīga
294.  Poļskihs AntonsRīga
295.  Porietis KasparsJekabpils
296.  Potrubeiko TatjanaRiga
297.  Pranaitis SigitasNa, pagauk!
Vilnius
298.  Pranckūnas PetrasNa, pagauk!
Vilnius
299.  Preimats MārisLejasciems
300.  Priede LieneOlaine
301.  Procvetovs DmitrijsOgre
302.  Puķe MārtiņšValmiera
303.  Pūle ĒriksRīga
304.  Punculis MārisLudza
Ludza
305.Pūpols JānisBrocēni
306.  Purvīte ArtaRīga
307.Putniņa RudītePelču pag./ Berģi
308.  Rakšte LīgaRīga
309.  Rasmanis RobertsVentspils Augstskola
Aizpute
310.  Raščevskis AleksandrsDaugavpils
311.  Raubena AgneseRiga
312.  Redisons JurisTērvete
Tērvete
313.Redisons TomassFolkmaņi
Jelgava
314.  Reinfelde HelēnaLiepāja
315.  Rēķis DanielsRīgas satiksme
Rīga
316.  Rencis AinarsPaBaso.lv
Valmiera
317.  Rībenieks KasparsRīga
318.Ribkina TatjanaRīga
319.  Ribnere KristīneJēkabpils
320.  Riskulova ViktorijaRīga
321.  Rodionovs ViktorsLSC
Olaine
322.  Romančuks IlmārsRīga
323.  Romanovs EndijsLudza
Ludza
324.  Roze RenārsAdidas
Ogres novads
325.  Rozentāls AndrisUPS
Riga
326.  Rozis RobertsRīga
327.  Rubīns ElvisRīga
328.  Rublis AigarsAIZKRAUKLE
Aizkraukle
329.  Rūja KristīneTeamKažemāka
Sigulda
330.  Ruttulis MārtiņšRīga
331.Ruža EdgarsLATRAPS skrien
Babīte
332.Ruža LīgaLATRAPS skrien
Babīte
333.  Salna BaibaMārupe
334.  Salnājs MārtiņšVentspils
335.  Samcovs AgrisMusliks
Riga
336.  Sankauskas DovydasIlginuotoliai.lt
Vilnius
337.Semibratovs Deniss7 Brothers
Liepaja
338.  Seņko IgorsLiepāja
339.  Sergejevs AndrejsLF
Rīga
340.  Sermolīte IlzeJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
341.  Sifers KimsRīga
342.  Siguta DmitrijsLiepaja
343.  Silauniece Ģertrūdefranči
Olaines nov.
344.Silova MadaraĀdaži
345.  Sīmanis Kristapssigulda
346.  Simanovičs EdgarsJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
347.  Sivko AntonijsVentspils
348.  Skārda DzintraAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
349.  Skore EdgarsAccenture Latvia
Ventspils
350.  Skudra KatrīnaKS
Lielvārde
351.  Skulte AgrisRīga
352.  Slikšāne KristīneSkriešanas Akadēmija
Olaine
353.  Smetanina AleksandraDaugavpils
354.  Smilga Egilssia Cartiero
Gulbene
355.  Smilga KasparsSia Cartiero
Rīga
356.  Smirnovs ValerijsRīga
357.  Sokolovs SandisRīgas satiksme
RĪGA
358.  Sorokina ArnitaCēsis
359.  Sovetovs VadimsRiga
360.  Sparāns TomassLielvārde
361.  Sproģis SandisLattelecom
Rīga
362.  Stahovskis ĒvaldsIkšķile
363.  Stāmers OskarsJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
364.  Stankevics KlāvsAuce
365.  Stepe BaibaValmiera, Rīga
366.  Straubergs AinārsLimbaži SKRIEN
Limbaži
367.  Sulojeva MaijaJūrmala
368.  Supe JānisTirza
369.  Suvorovs VladislavsDaugavpils Runners
Daugavpils
370.  Svikle AijaSK Tērauds
RĪGA
371.  Svilāne-Dūda ValentīnaVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
372.  Šakins Laimonissavvaļnieks
Abrene
373.  Šale IvitaAIZKRAUKLE
Skrīveri
374.  Šals EmīlsAizkraukle
Skrīveri
375.  Šanceva SvetlanaMusliks
Jelgava
376.  Šenbergs ArvīdsPiltene
377.  Šenbergs KārlisPiltene
378.Ševčenko KonstantinsRēzeknes pilsēta
379.  Šķipars MadarsRīga
380.  Šnipaitis RegimantasUkmerge
381.  Šņoriņa BaibaTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
382.  Štamers Kārlis-EduardsRīga
383.  Šteinerts MārisRīgas satiksme
Rīga
384.  Šukteris GintsLiepāja
385.  Talle IngaNMPD
Jelgava
386.  Tareila ArvīdsSK Ozolnieki
Jelgava
387.  Tatsi AnniValga
388.  Temerova-Allena Annalabs starts
Rīga
389.  Tiltiņš IngarsEleja
390.  Titomers EndijsJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
391.  Todorovs DmitrijsTukums
392.  Tomsone SigneRīga
393.  Tropiņš EdijsMARATONA KLUBS
Dundaga
394.  Trūlis ModrisRīga
395.  Trūps AndrisRUN to LIVE
Riga
396.  Upenieks DainisSK Ozolnieki B
Jelgava
397.  Upenieks IvarsRēzeknes novads
Feimaņi
398.  Urtāne ĒrikaVANAGI
Jēkabpils novads
399.  Urtāns DonatsVANAGI
Jēkabpils novads
400.  Urtāns JurģisVANAGI
Jēkabpils novads
401.  Urtāns MarkusVANAGI
Jēkabpils novads
402.  Ustinovs ValerijsSPARS-MK
Daugavpls
403.  Vagale IjaRīga
404.  Vagars HarijsRīga
405.  Vaivods KasparsDOTE
Rīga
406.  Valainis EdijsSPARS-MK
Preiļi
407.  Vanaga DaceJelgava
408.  Vanters EdgarsVSK Noskrien
Rīga
409.  Vasiļjeva SvetlanaRīgas satiksme
RĪGA
410.  Veidemanis LaurisRauna
411.  Veinberga MarutaSigulda
412.  Veips JānisStopiņš
Saurieši
413.  Vērdiņa JeļenaRiga
414.  Veseris MārtiņšRīga
415.  Viekale-Gasjūne SandraFOLKMAŅI
Jelgava
416.  Vilcāne MārīteLīvānu VK
Līvāni
417.  Vilks IntsRīga
418.  Vilks JurijsLATBAT
Riga
419.  Vilsons MiksVSK Noskrien
Upesciems
420.  Vīmane SantaBaldone
421.  Vīmanis AinārsBaldone
422.  Vītiņš JānisVSK Noskrien / RIEKSTI
Riga
423.  Vītoliņš JānisRīga
424.  Vizulis JānisLiepāja
425.  Voino AleksandrsRīga
426.  Vostroilovs AntonsPiņķi
427.  Wojcik MaciejLodz
428.  Zaķe Anna-MarijaMaratona klubs/LSC
Rīga
429.  Zaķis AivarsMaratona klubs/LSC
Rīga
430.  Zalecka ZaigaRīgas satiksme
RĪGA
431.Zālīte DanaSalaspils
432.  Zariņa ZitaRiga
433.  Zariņš DāvisSalacgrīva
434.  Ziediņa IngaMaratona klubs/ Aizkraukle
Ogres novads
435.  Zimackis ViestursRīga
436.  Zīverte AgatePaula Stradiņa KUS
Rīga
437.  Zvejniece DaigaOzolnieku novads, Salgales pag., Emburga, mājas
438.  Žodziņš AigarsEzere
439.  Žubule JanīnaRīga
440.  Žubule LoretaRīga
441.  Žubulis EmīlsTeam Kažemāka/Train2WinLV
Rīga
442.  Žubulis IvarsRīga
443.  Žuburs DainisDurbes novads
Dunalka

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Beleviča JeteOgre
2.  Ivanova AnetePiņķi
3.  Koršenkova AnastasijaRēzekne
4.  Koršenkova NadeždaRēzekne
5.  Lazdāne AnnijaSiguldas maratona klubs
Sigulda
6.Purvīte KatrīnaRīga

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Allena Elizabete-AnnaLabs starts
Rīga
2.  Bergholde PaulaKuldīga
Kuldīga
3.Malacanova AnnijaJelgava
4.  Vahere-Abražune ElīnaRīga

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Berga UndaSaldus
2.  Ļežaņina JeļenaRīga

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Jaundzema Dārta-ElīzaLabs starts
Rīga
2.  Kalniņa IevaVSK NOSKRIEN
Rīga
3.  Koršenkova VeraRēzekne
4.  Reingolde AliseSmiltene
Smiltene

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšMARATONA KLUBS
TALSI
2.  Aksenoks KristofersRīga
3.Astrausks RihardsIndividuāli
Grobiņa
4.  Daņilovskis VladimirsRīga
5.  Gaidis BožensRēzekne
6.  Gilučs OliversRīga
7.Jurpalovs VeniaminsRiga
8.  Ozers ArnoldsRīga
9.Pūpols AnsisBrocēni
10.Reimarts TeoKSMR Fitness
Rāmava
11.Straubergs ErnestsLimbaži

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gaidis EdvardsRezekne
2.  Griņevičs EļdarsABC software
Baloži
3.Kārkliņš KristiansAloja
4.Klīve ErnestsJūrmala
5.  Vilks KrišjānisRīga

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Indrikovs KārlisNodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
2.  Misāns AustrisLiepāja
3.  Vilks OtoRīga

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Zariņš Armands-HenrijsRēzekne

Kopā pieteikušies: 479



Valmieras maratons 2019