Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrien Latvija 2019. gada sezonas abonementi | Saraksts

Skrien Latvija 2019. g. sezonas abonements jebkurai distancei (izņemot 42,195km)

Abonements 2019

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaMARATONA KLUBS
TALSI
2.  Āboliņš MarkussMARATONA KLUBS
TALSI
3.  Ādamsone AgnijaLimbaži SKRIEN
Limbaži
4.  Ādamsons JēkabsLimbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Ādamsons MārisLimbaži SKRIEN
Limbaži
6.  Agafonovs GustsRēzeknes 1.vsk.
Rēzekne
7.  Aksenoks KasparsRiga
8.  Aksenoks KristapsRiga
9.Alekseyonok AlekseyRiga
10.  Alferenkovs SergejsRīga
11.  Allens NormundsLabs starts
Rīga
12.  Ālmanis IvoAccenture Latvia
Rīga
13.  Ansons-Jansons MārisVSK Noskrien
Rīga
14.  Apkalns KārlisRīga
15.  Apsītis DinārsRīga
16.  Ariko DmitrijsRiga
17.  Artemjevs SergejsRīga
18.Astrausks RenatsIndividuāli
Grobiņa
19.Auzinš AivisJelgava
20.  Avens JānisMARATONA KLUBS
Rembate
21.  Averyanova ElizabethRīga
22.  Babašins ArtursRīga
23.  Bahvalovs AndrisCesvaine
24.  Balandiņš Kristaps-AnsisFolkmaņi
Kuldīga
25.  Balčis RičardsLiepāja
26.Baltkājis AndrejsGarkalne
27.  Banga BorissRīga
28.Banga NatālijaRīga
29.  Banka-Okorie IlvaHairriga
Rīga
30.  Bankovskis MārtiņšUpeslejas
31.  Barreto-Ruiz Enrique-AntonioAlicante
32.  Basmanovs MihailsRīga
33.  Bednostins SergejsMaratonu klub Ventspils
Ventspils
34.  Beleviča JolantaOgre
35.  Belevičs JēkabsOgre
36.  Belevičs JurisOgre
37.  Belevičs JustsOgre
38.  Belovs AinārsFolkmaņi
Jelgava
39.  Beļajeva JūlijaRīga
40.  Bēms GundarsJelgavas novads
41.  Berga LindaSaldus
42.  Bergers IgorsRīga
43.  Bergmanis IlvarsTukums
44.  Bērziņa LīgaRiga
45.Bērziņš AndrisPļaviņas
46.  Biciņš JānisLiepāja
47.  Biezuma GitaRīga
48.Bilinskis JānisRēzeknes novads
49.  Birģelis JānisKoknese
50.  Birkmanis ArvisRīga
51.  Bistrovs VadimsDaugavpils
52.  Bodnieks DairisOgre
53.  Bondars AivarsJēkabpils
54.  Bondere TatjanaDaugavpils
55.  Bormanis Jānisnordic by nature
Vidzeme
56.Borozinskis DzintarsĶegums
57.  Braučs-Jusupovs AivarsNIKE+ RUN CLUB
Rīga
58.  Brižaka VinetaMaratona klubs, Liepāja
liepaja
59.  Brokāns MareksVSK Noskrien
Rīga
60.  Bruževica AneteRīga
61.Bule LilitaLudza
62.  Buraks GintsRīgas satiksme
RĪGA
63.  Bušmane DanaSalaspils
64.  Bušmanis AskoldsSalaspils
Salaspils
65.  Bušs ArmandsOgre
66.  Caics Artūrs---
Rīga
67.  Caics Jānis---
Rīga
68.  Ceika LailaValmiera
69.  Cepītis Aivars_
Vaidavas pag.
70.Cepliša IevaRīga
71.  Cimbals DenissZoorbagan
Mezares
72.  Cīmure IntaCīmurēni
Rīga
73.  Cīmurs JānisCīmurēni
Rīga
74.  Černecova LiānaRēzekne
75.  Červinskis IntarsSmaids A Rogenta+
Rīga Ventspils
76.  Červjakovs PjotrsDaugavpils
77.  Dakša GintsJūrmala
78.  Dance AnnaRīgas satiksme
RĪGA
79.  Daukste AleksandrsSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
80.  Demitere AivaTalsi
81.  Demiters EdmundsTalsi
82.Dergunovs RobertsLiepāja
83.  Dīce RutaGausā jūdze
Klapkalnciems
84.  Dīcis UldisGausā jūdze
Klapkalnciems
85.  Djačoka AlīnaRīga
86.  Dmitračenoka JeļenaSalaspils
87.  Dmitračenoks SergejsSalaspils sporta skola
Salaspils
88.  Domburs JānisValmiera
89.  Donis EdgarsDurbes novads
Dunalka
90.  Dorogokupļa IgorsDaugavpils
91.  Doveiks AndrisIkšķile
Ikšķile
92.  Dovgaņuks AndrejsRīga
93.  Driņķis DainisDzSK Lokomotīve
Rīga
94.  Dundurs AgrisSaldus 1.vsk.
Rīga
95.  Eglitis Oskars-MartinsLiepāja
96.  Eižvertiņš EdgarsRīga
97.  Ekholm ElmarLaguja
98.  Else AsnateMazsalaca
99.Embutniece LindaRīga
100.  Ervika SilvijaMARATONA KLUBS
Aizpute
101.  Ešenvalde InaraSPARS-MK
Daugavpils
102.  Fisenkova AlīnaLacerta Running Team
Rīga
103.  Fišere AnitaMaratona klubs/FOLKMAŅI
Dobele
104.  Fišers ĢirtsMARATONA KLUBS
Dobele
105.  Freibergs KasparsSaldus
106.  Freimanis Jānisibim
Jelgava
107.  Freimanis OskarsSK Ozolnieki
Dobele
108.  Fridrihsons GirtsRiga
109.  Gaide ĢertrūdeRēzekne
110.Gaide KsenijaRēzekne
111.  Gaidelis JurisMaratona klubs
Cēsis
112.Gaidis ČeslavsRezekne
113.Gaidis EdmundsRezekne
114.  Galašina AnitaGlobal Fitness
Rīga
115.  Galeniece IevaRīga
116.Gaņģīte LīgaeBIOpower
Stūnīši
117.  Gaņģītis GatiseBIOpower
Snēpele
118.  Gasjūns ArmīnsFOLKMAŅI
Jelgava
119.  Gaumigs AndrejsMARATONA KLUBS
Rīga
120.  Glazkina LolitaRīga
121.  Golubevs MihailsSK Tērauds
Rīga
122.  Gončarenko KarīnaRīga
123.  Gornavs AnsisSK SIGULDA
Sigulda
124.Grigale IneseĀdaži
125.  Grigalis IlmārsSzS Kājnieku brigāde
Ādaži
126.  Griķe AliseDaugavpils Runners
Daugavpils
127.  Griķe AmandaDaugavpils Runners
Daugavpils
128.  Griķis JānisDaugavpils Runners
Daugavpils
129.  Grīnbergs Ventisindividuāli
Piņķi
130.  Griņevičs ViktorsABC Software
Baloži
131.  Grosa GunaSK Ozolinieki
Ozolnieki
132.  Gruberts EduardsRiga
133.  Grunckis ErlensVai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?
Valmiera
134.  Gržibovskis RaitisVSK Noskrien
Rīga
135.  Guitāne MarutaLudza
Ludza
136.  Gusare GintaRīga
137.  Gusevs ArtjomsRiga
138.  Haindrava JelizavetaLudza
Ludza
139.  Indrikovs MārisNodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
140.  Yakupova YuliaRiga
141.  Jākobsone-Šņepste GunaRīga
142.  Jakovicka AlīnaJūrmala
143.  Jakovļevs Vitālijswww.endo.lv
Cēsis
144.  Janovičs PāvelsLsc
Jelgava
145.  Jansons AgrisTukums
146.  Jansons AinārsCēsis-SEB
Cēsis
147.  Jansons HaraldsCarnikava
148.Jaundzems KristapsLabs starts
Rīga
149.  Jerofejevs JānisJERO
Pļaviņas
150.  Jevtuhs MareksRīga
151.  Jurašs JurisDreiliņi
152.  Kabrina KitijaRīga
153.  Kaldre ImantsVSK Noskrien
Rīga
154.  Kaljusaar AivarViljandi
155.  Kalniņa LieneSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
156.  Kalniņa RūtaRITK
Aizputes pagasts
157.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaVSK NOSKRIEN
Rīga
158.  Kalniņš ArmandsAPE
159.  Kalniņš MartsVidzemes Būvserviss
Cēsis
160.  Kalniņš RitvarsSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
161.  Kaļva AgitaĶegumā spēks
Ķegums
162.  Kanaviņš AinisAIZKRAUKLE
Rīga
163.Kandelis DairisRīga
164.  Kanišauskas RičardasSK Lukas
Šiauliai
165.  Kaniščevs MaksimsRīga
166.  Kapustāns JānisSK TĒRAUDS
Rīga
167.  Karelova JuliānaRīga
168.Kārklis EdgarsLīvāni
169.  Kašina AnnaIdee Fixe
Upesciems
170.  Kauliņš DainisLSC
Rīga
171.Kaupuža SigneCēsis
172.  Kazlas RolandasNa, pagauk!
Vilnius
173.  Klidzeja InitaRēzekne
174.  Klints Agneseclarctos
Rīga
175.Klīve UnaJūrmala
176.  Kļaviņa RitaSK Magnen
Rēzekne
177.  Kļaviņš AtisAccenture Latvia
Jelgava
178.  Kļaviņš RuslansLudza
Ludza
179.  Knets JānisAccenture Latvia
Liepāja
180.  Kņaževa ZojaFIZIOFIT
Daugavpils
181.  Kondrāte ElīnaRiga
182.  Koņuhovs RomansRiga
183.  Kopijs OļegsSaldus Boksa klubs
Saldus
184.  Kopmanis JānisLSC
Rīga
185.  Korčagins EdgarsDarba rūķi un draugi
Rīga
186.  Koršenkova DanaRēzekne
187.  Koršenkovs JurijsRēzekne
188.  Kovaļevska DaceLSC-SK Ozolnieki
Ozolnieki
189.  Kozačkovs AndrisLudza
Ludza
190.  Kozlovs FrancisOlaines nov.
191.  Kozlovs IgorsOlaines nov.
192.  Krasovskis GuntarsRīga
193.  Krauja BrigitaRīga
194.  Krauklis VairisPrivātbūve
Smiltene
195.  Krauze Kasparsibim
Jelgava
196.  Kravale ZitaSiguldas maratona klubs
Sigulda
197.  Kravalis AinārsSiguldas maratona klubs
Sigulda
198.  Kravalis KasparsPļaviņas
199.  Kravčenko ValentinsRīga
200.Krievs MadarsRūjiena
201.  Krīgers Didzisvalmiera
202.  Kristapsons DēvidsĀtrie vilki
Rīga
203.  Kristapsons GundarsĀtrie vilki
Rīga
204.  Kroičs KasparsRiga
205.Kruglovs AleksandrsSigulda
206.  Krūmiņa MarutaMARATONA KLUBS
Tukums
207.  Krūze GatisMARATONA KLUBS
Rīga
208.  Krūze LieneMARATONA KLUBS
Ādaži
209.Kudelkina ValentinaSPARS-MK
Daugavpils
210.  Kukša ElvijsVSK Noskrien
Rīga
211.  Kursišs RolandsSUB Zemgale
Jelgava
212.  Kuršinskis GatisVilgāle
213.  Kuršinskis JānisKuldīga
214.  Kuzņecova TatjanaLudza
Ludza
215.  Kuzņecovs LaurisWunder
Valmiera
216.  Kvedaravičs AinārsAIZKRAUKLE
Aizkraukle
217.  Ķēpulis ArnisEzere
saldus
218.  Ķerus IndulisRīga
219.  Laganovskis OskarsRīga
220.  Lagzdiņš JānisDurbes novads
Dunalka
221.  Laizāns EdgarsLudza
222.  Lapsa GvidoGulbene
223.  Laucis NormundsAIZKRAUKLE
Aizkraukle
224.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraRīga
225.  Lebedeva DianaRezekne
226.  Lebedevs RomansRezekne
227.  Lepskiy AlexanderLEPSKY TRI COACHING
Riga
228.  Levans MairisMK Ape
Ape
229.  Liberts MārtiņšKSMR Fitness
Rāmava
230.  Liepa AndrejsRīgas satiksme
Rīga
231.  Liepiņa IevaRīga
232.  Liepiņš VilnisLSC
Carnikava
233.  Līpacis JurisSigulda
234.  Lisickis AleksandrsRīga
235.  Lisovskis JānisIndividuāli
Jelgava
236.  Livčāne IevaStopiņu novads
237.  Lonerte SigneČikāga 2019
Riga
238.  Lorence SantaOzolnieki
Jelgava
239.Lozbergs GatisLimbaži SKRIEN
Limbaži
240.  Luca LīgaRīga
241.  Ļežaņina JekaterinaRīga
242.Ļucāne BaibaĀdaži
243.  Mackēvičs MārtiņšRīga
244.  Malacanovs AivarsJelgava
245.  Marčinkus JānisRīgas satiksme
RĪGA
246.  Maslobojevs SergejsNRC Rīga
Rīga
247.Maševskis KristapsRite
248.  Meiers RainersMARATONA KLUBS
Kazdanga
249.Meļķis MārisHONEST RENT
Valmieras pagasts
250.  Mežeņina JūlijaRīga
251.  Mikučionis NerijusKauno BMK
Kaunas
252.  Minickis RomualdsSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
253.  Misāne RandaLiepāja
254.Miss SamantaRīga
255.Miss SamantaRīga
256.Mortulevs JurisRiga
257.  Muceniece LaumaĶekava
258.  Mūrnieks AgnisOVI
Rīga
259.  Muzika VitālijsPaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
260.Naglis AinārsRīga
261.Naglis KasparsRīga
262.Naglis RolandsRīga
263.  Nīgals ArtisČikāga 2019
Riga
264.  Ņikitins RenātsRīgas satiksme
RĪGA
265.  Odziņš DāvisAmazon Gorilla
Riga
266.  Oševerovs KonstantinsAccenture Latvia
Rīga
267.  Ozola IneseInbank
Rīga
268.  Ozoliņš AndisBN KURŠI
Iecava
269.  Ozols JānisFellas
Rīga
270.  Panteļejeva AngelikaAIZKRAUKLE
Skrīveri
271.  Pāže AndisSK Ozolnieki
Jelgava
272.  Pelēce IlzeSK Ozolnieki
Ozolnieki
273.  Pence JolantaJaunsardze
Lejasciems
274.  Petrovs DzintarsRīgas satiksme
Rīga
275.  Petrovs NikolajsLudza
Ludza
276.  Pfeifle RihardsC.T.Co
Rīga
277.  Pielēns-Pelēns ArtūrsLattelecom
Rīga
278.  Piļkēvičs DenissRīga
279.  Pinne ElīnaLatvijas Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Valmiera
280.  Platā SandraJelgava
281.  Podnieks ArvisMadona
282.  Poikāne RutaRīga
283.  Poikāns AivisRīga
284.  Poļskihs AntonsRīga
285.  Porietis KasparsJekabpils
286.  Potrubeiko TatjanaRiga
287.  Pranaitis SigitasNa, pagauk!
Vilnius
288.  Pranckūnas PetrasNa, pagauk!
Vilnius
289.  Preimats MārisLejasciems
290.  Priede LieneOlaine
291.  Procvetovs DmitrijsOgre
292.  Puķe MārtiņšValmiera
293.  Pūle ĒriksRīga
294.  Punculis MārisLudza
Ludza
295.Pūpols JānisBrocēni
296.  Purvīte ArtaRīga
297.Putniņa RudītePelču pag./ Berģi
298.Rakšte LīgaRīga
299.  Rasmanis RobertsVentspils Augstskola
Aizpute
300.  Raščevskis AleksandrsDaugavpils
301.  Raubena AgneseRiga
302.  Redisons JurisTērvete
Tērvete
303.Redisons TomassFolkmaņi
Jelgava
304.  Reinfelde HelēnaLiepāja
305.  Rēķis DanielsRīgas satiksme
Rīga
306.  Rencis AinarsPaBaso.lv
Valmiera
307.  Rībenieks KasparsRīga
308.Ribkina TatjanaRīga
309.  Ribnere KristīneJēkabpils
310.  Riskulova ViktorijaRīga
311.  Rodionovs ViktorsLSC
Olaine
312.  Romančuks IlmārsRīga
313.  Romanovs EndijsLudza
Ludza
314.  Rozentāls AndrisUPS
Riga
315.  Rozis RobertsRīga
316.  Rubīns ElvisRīga
317.  Rublis AigarsAIZKRAUKLE
Aizkraukle
318.  Rūja KristīneTeamKažemāka
Sigulda
319.  Rūsa IneseVSK Noskrien
Rīga
320.  Ruttulis MārtiņšRīga
321.Ruža EdgarsLATRAPS skrien
Babīte
322.Ruža LīgaLATRAPS skrien
Babīte
323.  Salna BaibaMārupe
324.  Salnājs MārtiņšVentspils
325.  Samcovs AgrisMusliks
Riga
326.  Sankauskas DovydasIlginuotoliai.lt
Vilnius
327.Semibratovs Deniss7 Brothers
Liepaja
328.  Seņko IgorsLiepāja
329.  Sergejevs AndrejsLF
Rīga
330.  Sifers KimsRīga
331.  Siguta DmitrijsLiepaja
332.  Silauniece Ģertrūdefranči
Olaines nov.
333.Silova MadaraĀdaži
334.  Sīmanis Kristapssigulda
335.  Sivko AntonijsVentspils
336.  Skārda DzintraAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
337.  Skore EdgarsAccenture Latvia
Ventspils
338.  Skudra KatrīnaKS
Lielvārde
339.  Skulte AgrisRīga
340.  Slikšāne KristīneSkriešanas Akadēmija
Olaine
341.  Smetanina AleksandraDaugavpils
342.  Smilga Egilssia Cartiero
Gulbene
343.  Smilga KasparsSia Cartiero
Rīga
344.  Smirnovs ValerijsRīga
345.  Sokolovs SandisRīgas satiksme
RĪGA
346.  Sorokina ArnitaCēsis
347.  Sovetovs VadimsRiga
348.  Sparāns TomassLielvārde
349.  Sproģis SandisLattelecom
Rīga
350.  Stahovskis ĒvaldsIkšķile
351.  Stankevics KlāvsAuce
352.  Stepe BaibaValmiera, Rīga
353.Straubergs AinārsLimbaži SKRIEN
Limbaži
354.  Sulojeva MaijaJūrmala
355.  Supe JānisTirza
356.  Suvorovs VladislavsDaugavpils Runners
Daugavpils
357.  Svikle AijaSK Tērauds
RĪGA
358.  Svilāne-Dūda ValentīnaVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
359.  Šakins Laimonissavvaļnieks
Abrene
360.  Šale GunitaAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
361.  Šale IvitaAIZKRAUKLE
Skrīveri
362.  Šals EmīlsAizkraukle
Skrīveri
363.  Šanceva SvetlanaMusliks
Jelgava
364.  Šenbergs ArvīdsPiltene
365.  Šenbergs KārlisPiltene
366.Ševčenko KonstantinsRēzeknes pilsēta
367.Šķipars MadarsRīga
368.  Šnipaitis RegimantasUkmerge
369.  Šņoriņa BaibaTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
370.  Štamers Kārlis-EduardsRīga
371.  Šteinerts MārisRīgas satiksme
Rīga
372.  Šukteris GintsLiepāja
373.  Talle IngaNMPD
Jelgava
374.  Tareila ArvīdsSK Ozolnieki
Jelgava
375.  Tatsi AnniValga
376.  Temerova-Allena Annalabs starts
Rīga
377.  Tiltiņš IngarsEleja
378.  Todorovs DmitrijsTukums
379.  Tomsone SigneRīga
380.  Tropiņš EdijsMARATONA KLUBS
Dundaga
381.  Trūlis ModrisRīga
382.  Trūps AndrisRUN to LIVE
Riga
383.  Upenieks DainisSK Ozolnieki B
Jelgava
384.  Upenieks IvarsRēzeknes novads
Feimaņi
385.  Urtāne ĒrikaVANAGI
Jēkabpils novads
386.  Urtāns DonatsVANAGI
Jēkabpils novads
387.  Urtāns JurģisVANAGI
Jēkabpils novads
388.  Urtāns MarkusVANAGI
Jēkabpils novads
389.  Ustinovs ValerijsSPARS-MK
Daugavpls
390.  Vagale IjaRīga
391.  Vagars HarijsRīga
392.  Vaivods KasparsDOTE
Rīga
393.  Valainis EdijsSPARS-MK
Preiļi
394.  Vanaga DaceJelgava
395.  Vanters EdgarsVSK Noskrien
Rīga
396.  Vasiļjeva SvetlanaRīgas satiksme
RĪGA
397.  Veidemanis LaurisRauna
398.  Veinberga MarutaSigulda
399.  Veips JānisStopiņš
Saurieši
400.  Vērdiņa JeļenaRiga
401.  Veseris MārtiņšRīga
402.  Viekale-Gasjūne SandraFOLKMAŅI
Jelgava
403.  Vilcāne MārīteLīvānu VK
Līvāni
404.  Vilks IntsRīga
405.  Vilks JurijsLATBAT
Riga
406.  Vilsons MiksVSK Noskrien
Upesciems
407.  Vīmane SantaBaldone
408.  Vīmanis AinārsBaldone
409.  Vītiņš JānisVSK Noskrien / RIEKSTI
Riga
410.  Vizulis JānisLiepāja
411.  Voino AleksandrsRīga
412.  Vostroilovs AntonsPiņķi
413.  Wojcik MaciejLodz
414.  Zaķe Anna-MarijaMaratona klubs/LSC
Rīga
415.  Zaķis AivarsMaratona klubs/LSC
Rīga
416.  Zalecka ZaigaRīgas satiksme
RĪGA
417.Zālīte DanaSalaspils
418.  Zariņa ZitaRiga
419.  Zariņš DāvisSalacgrīva
420.  Ziediņa IngaMaratona klubs/ Aizkraukle
Ogres novads
421.  Zimackis ViestursRīga
422.  Zīverte AgatePaula Stradiņa KUS
Rīga
423.  Zvejniece DaigaOzolnieku novads, Salgales pag., Emburga, mājas
424.  Žodziņš AigarsEzere
425.  Žubule JanīnaRīga
426.  Žubule LoretaRīga
427.  Žubulis EmīlsTeam Kažemāka/Train2WinLV
Rīga
428.  Žubulis IvarsRīga
429.  Žuburs DainisDurbes novads
Dunalka

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Beleviča JeteOgre
2.  Ivanova AnetePiņķi
3.  Koršenkova AnastasijaRēzekne
4.  Koršenkova NadeždaRēzekne
5.  Lazdāne AnnijaSiguldas maratona klubs
Sigulda
6.Purvīte KatrīnaRīga

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Allena Elizabete-AnnaLabs starts
Rīga
2.  Bergholde PaulaKuldīga
Kuldīga
3.Malacanova AnnijaJelgava
4.  Vahere-Abražune ElīnaRīga

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Berga UndaSaldus
2.  Ļežaņina JeļenaRīga

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Jaundzema Dārta-ElīzaLabs starts
Rīga
2.  Kalniņa IevaVSK NOSKRIEN
Rīga
3.  Koršenkova VeraRēzekne
4.  Reingolde AliseSmiltene
Smiltene

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšMARATONA KLUBS
TALSI
2.  Aksenoks KristofersRīga
3.Astrausks RihardsIndividuāli
Grobiņa
4.  Daņilovskis VladimirsRīga
5.  Gaidis BožensRēzekne
6.  Gilučs OliversRīga
7.Jurpalovs VeniaminsRiga
8.  Ozers ArnoldsRīga
9.Pūpols AnsisBrocēni
10.Reimarts TeoKSMR Fitness
Rāmava
11.Straubergs ErnestsLimbaži

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gaidis EdvardsRezekne
2.  Griņevičs EļdarsABC software
Baloži
3.Kārkliņš KristiansAloja
4.Klīve ErnestsJūrmala
5.  Vilks KrišjānisRīga

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Indrikovs KārlisNodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
2.  Misāns AustrisLiepāja
3.  Vilks OtoRīga

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Zariņš Armands-HenrijsRēzekne

Kopā pieteikušies: 465



Tiltu skrējiens