Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils Piedzīvojumu parka maratons | Saraksts

Ventspils, 42,195km

SM

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bolotina AnastasijaLiepājā
2.  Čunčule IvetaVentspils
3.  Freiberga AijaMatisons Runner’s Club
Rīga
4.  Frēliha MadaraMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Ventspils
5.  Geidāne SintijaĀdaži
6.Kan NataljaMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Santkpēterburga
7.  Mačtama DanaMatisons Runner’s Club
Ventspils
8.  Misāne RandaLiepāja
9.  Rusiņa LīgaBlusuri
Sutri
10.  Sokunova JekaterinaLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Salaspils
11.  Šņoriņa BaibaTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
12.  Treulande NatālijaVSK Noskrien
Rīga
13.  Vaidelinskiene KristinaBėgimo klubas
Šiauliai
14.  Veite AntaRīga

SM40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Abromaityte-Šmaiže LinaInžinerija
Vilnius
2.  Kņaževa ZojaFIZIOFIT
Daugavpils
3.  Vāce SigitaRīga

VM

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelītis EdgarsVSK Noskrien
Rīga
2.  Ābols JānisMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Rīga
3.  Bahvalovs AndrisCesvaine
4.  Bērziņš KristapsPATRIA SPORTLAND
5.  Bondars DanielsMārupe
6.  Butkēvičus JānisSalacgrīva
7.  Čehovičs KristapsLower Shadymoor
Ramata
8.  Gržibovskis RaitisVSK Noskrien
Rīga
9.Jarnstedt HenriVentspils
10.  Ketlers ArtūrsVSK noskrien / SK Dzērvene
Ogre
11.Kņaževs ValerijsFiziofit
Daugavpils
12.  Kosilo AndrijsDunalka
Dunalka
13.  Kuģis RalfsMARATONA KLUBS
Kocēni
14.  Leibčs RomualdsZS34ArtBN
Daugavpils
15.  Limanāns AndrisDruvas saldējums
16.  Limanāns DainisDruvas saldējums
17.  Markovskis ValerijsRīga
18.  Maslobojevs SergejsNRC Rīga
Rīga
19.  Mežiels JānisPATRIA SPORTLAND
Ogre
20.  Mikhalkin SiarheiOC Eridan / NAFTAN
Novopolotsk
21.Neimonts Maksims-DāvidsVentspils
22.  Peticonoks VladislavsVELO+
Jurmala
23.  Reinfelds GintsSkulte
24.  Saveļjevs ViktorsVSK Noskrien Rieksti
Alūksne
25.Smalkais OļģertsRīga
26.  Stāmers OskarsJelgavas Sporta servisa cents
Jelgava
27.  Steržanovs AleksejsVentspils
28.  Straukmanis JānisJaunjelgava
29.  Šteinerts MārisRīga
30.  Štulbergs GatisMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Skrunda
31.  Šuļga RuslansMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Liepāja
32.  Teteruks VitalijsVentspils
33.  Vecvagaris MatīssSPORTLAT
Liepāja
34.  Videmanis DidzisVentspils
35.Zabarovskis KristapsSaldus Boksa Klubs
Saldus
36.  Žukauskas AntanasMaratonas
Jonava

VM40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Andronik VadimBėgimo klubas
Vilnius
2.  Bikšis RitvarsVentspils
3.  Budilovics Salihs-AleksandrsJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
4.  Dubinskas ArūnasLietuva
Vilnius
5.  Gurejevs OļegsIlmājas Kojoti
Rīga
6.  Kalniņš RitvarsSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
7.  Lizbovskis LaurisSpace Jungle Team
Ventspils
8.  Medeikis AlgirdasBK
Šiauliai
9.  Ošenieks DidzisVentspils pilsētas dome
Ventspils
10.  Pakārklis MārisMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
11.  Petrovs DzintarsRigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
12.  Pozdņakovs AleksejsMARATONA KLUBS
Ventspils
13.  Sirmais MārtiņšBALTDEFCOL
Tartu
14.  Šmaižys ValdasInžinerija
Vilnius
15.  Ūdris Arne100KM
RĪGA
16.  Veinbergs OskarsMARATONA KLUBS
Ventspils
17.  Videmanis MārisVentspils
18.  Vilnis EdijsVSK Noskrien
Jūrmala

VM50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Dudels AndrisLīvānu VK
Daugavpils
2.  Ekholm ElmarLaguja
3.  Gržibovskis EdmundsVSK Noskrien
Kākciems
4.Ignatenko IgorPAPSAARE KÜLA, AUDRU VALD
5.Janiska EgidijusBėgimo klubas
Vilnius
6.  Jegorovs ValerijsMARATONA KLUBS
Rīga
7.  Laucis NormundsAIZKRAUKLE
Aizkraukle
8.  Meiers RainersMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Kazdanga

VM60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Liepiņš Vilnisindividuāli
Carnikava
2.  Marčinkus JānisSK Ozolnieki A
Jelgava
3.  Rodionovs ViktorsLSC
Olaine
4.  Smalovijs NikolajsMARATONA KLUBS
Rīga
5.  Vēsmiņš Gunvaldisdesmit
Grobina

Ventspils, 21,0975km

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Baklāne AndaRīga
2.Banga NatālijaRīga
3.  Cīmure IntaCīmurēni
Rīga
4.  Čerņevska LaumaVSK Noskrien Vāveres
Rīga
5.  Dervinika SandraSK MAGNEN
Rēzekne
6.Embutniece LindaVentspils
7.  Fisenkova AlīnaLacerta Running Team
Rīga
8.  Galašina AnitaSPORTLAND
Rīga
9.  Gavrilova SofjaOlaine
10.  Geidāne KitijaSaldus
11.  Gončarenko KarīnaRīga
12.  Grišuņina NataļjaMARATONA KLUBS
Ventspils
13.  Groma AnnaMARATONA KLUBS
Ventspils
14.  Gržibovska KristīneSK Dzērvene
Rīga
15.  Helmane-Soročenkova KarīnaLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Tukums
16.  Jakovicka AlīnaJūrmala
17.  Jaunķīķe DaceTalsi
18.  Kalniņa LieneSkrienam kopā
Valmiera
19.  Kondrāte ElīnaRīga
20.  Levāne KatrīnaEngures Sportam
Tukums
21.  Ločmele HelēnaLauki
Rīga
22.  Mežeņina JūlijaRīga
23.  Mikulova OlgaMARATONA KLUBS
Valmiera
24.  Muceniece LaumaĶekava
25.  Neimande LeldeMatisons Runner’s Club/Nike
Cēsis
26.  Ozoliņa ElīnaMRC
Ventspils
27.  Pērkona ElīnaVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
28.  Rjabuha AnastasijaRīga
29.  Sarvuta InaVentspils
30.  Skārda DzintraAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
31.Strazdiņa IevaJūrmala
32.  Urtāne IndraRīga
33.  Vīmane SantaBaldone
34.Weiss FlorenceSon

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Franzke IneseSchwangau
2.  Greiškāne DaigaVSK Noskrien
Jelgava
3.  Guitāne MarutaLUDZA
Ludza
4.  Hartmane Daceindividuāli
Talsi
5.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaVSK NOSKRIEN
Rīga
6.  Kārkliņa IlvaSigulda
7.  Kirilova VivianaSPORTLAND/NIKE
8.  Lāma DaceRīga
9.  Limanāne IlzeDruvas saldējums
10.  Ļežaņina JekaterinaRīga
11.  Ošeniece AgitaSIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""
Ventspils
12.  Ozola IlzeVENTSPILS PILSĒTAS DOME / Matisons Runner's club
Ventspils
13.  Platā SandraJelgava
14.  Pūpola IvetaMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
15.  Skrastiņa DaceStende, Talsu nov.
16.  Slikšāne KristīneJaunmārupe skrien
Olaine

S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ceika LailaValmiera
2.  Freija DžanitaMatisons Runner’s Club
Turlava
3.  Sulojeva MaijaJūrmala
4.  Urbāne IlzeRīga
5.  Zadereja ValentinaRiga

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ansons AinārsMARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Ansons-Jansons MārisVSK Noskrien
Rīga
3.  Anškens KristapsMARATONA KLUBS
Ventspils
4.  Ariko DmitrijsWorldline Runners
Riga
5.Astrausks RenatsValsts policija
Grobiņa
6.  Babašins ArtursRīga
7.  Babkins MārtiņšLīvānu VK
Rīga
8.  Banga BorissRīga
9.  Bautris DainisBigbank
10.  Berķis MārisMatisons Runner’s Club
Rīga
11.  Bezrukovs DenissECB sports and culture club
Ventspils
12.  Biciņš JānisLiepāja
13.  Bogomolovs EdijsEMERGN
Saldus
14.  Brakmanis AndisDOBELE
15.  Braučs-Jusupovs AivarsNIKE+ RUN CLUB
Rīga
16.  Broks KristapsVSK Noskrien-Rieksti
Madona
17.  Būmans KārlisMatisons Runner's Club
Liepāja
18.  Caics Artūrs---
Rīga
19.  Cīmurs JānisCīmurēni
Rīga
20.  Domkins EdmundsMARATONA KLUBS
Ventspils
21.  Doniņš UldisMARATONA KLUBS
Ventspils
22.  Dorogokupļa IgorsDaugavpils
23.  Fišers ĢirtsFOLKMAŅI
Dobele
24.Gaidis ČeslavsRezekne
25.Gaidis Edmundsrezekne
26.  Ginters EduardsZoorbagan
Riga
27.  Golubevs MihailsSK Tērauds-1
Rīga
28.  Griķis JānisDaugavpils Runners
Daugavpils
29.  Gusevs ArtjomsRiga
30.  Horošavins AndrejsRīga
31.Iglesias-Sanchez VictorJVLMA
Carrión de Calatrava
32.  Jakadels KārlisRīga
33.  Jakovļevs Vitālijswww.endo.lv
Cēsis
34.  Jansons EinārsMRC
Ventspils
35.  Jaunbalodis ElvijsSalacgrīva
36.  Jerofejevs JānisPļaviņas
37.  Jevtuhs MareksRīga
38.  Kalnenieks RaitisVSK Noskrien
Liepāja
39.  Kalniņš JānisSkrienošais 4nieks
Aizpute-Rīga
40.  Kalniņš MārcisSalacgrīva
41.  Kašs RaimondsJelgava
42.Kirhnets RaivisVentspils
43.  Klimov MaximAigars
Jurmala
44.  Kostusevs MihailsLIEPĀJA
45.  Kozlovs NaurisVentspils
46.  Kravis KārlisBaldone
47.  Ķēpulis ArnisGrieze
saldus
48.  Lagzdiņš JānisDunalka
Dunalka
49.  Lapiņš ĢirtsVentspils nafta termināls
Ventspils
50.  Liberts MārtiņšLī Sporta klubs
Rāmava
51.  Liepiņš JānisSK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
52.Liktorius Linasdawaj dawaj
Vilnius-Skuodas
53.  Liniņš PēterisRīga
54.  Lubāns GatisMatisons Runner’s Club
Jūrmala
55.  Marinecs VadimsBigbank
Rīga
56.  Maševskis KristapsSPORTLAND
Rīga
57.  Mūrnieks AgnisOVI
Rīga
58.  Nunes FlavioMatisons Runner’s Club/Nike
Gulbene
59.  Oševerovs KonstantinsAccenture Latvia
Rīga
60.  Ozoliņš ArvilsCēsis
61.  Ozoliņš OskarsMRC
Ventspils
62.Ozols Klāvs-ReinisAizpute
63.  Paškevičs ArnisPATRIA SPORTLAND
64.  Pavļukevičs SandisEdu
Rīga
65.  Pērkons EduardsVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
66.Petrevics AndrisVentspils
67.  Pielēns-Pelēns ArtūrsLattelecom
Rīga
68.  Piļkēvičs DenissRīga
69.Plotņikovs DmitrijsRiga
70.  Pranaitis SigitasNa, pagauk!
Vilnius
71.  Procvetovs DmitrijsOgre
72.  Prūsis RobertsMARATONA KLUBS
Rīga
73.  Punculis MārisLudza
Ludza
74.  Raščevskis AleksandrsDaugavpils Runners
Daugavpils
75.  Reinvalds ArtursRīga
76.  Rozentālbergs AndrisTET
Rīga
77.  Rubīns ElvisRīga
78.  Siguta DmitrijsLiepaja
79.  Siksna MadarsRiga
80.  Smilga KasparsSia Cartiero
Rīga
81.  Sparāns TomassLielvārde
82.  Stankevics KlāvsAuce
83.  Stepanovs VadimsMARATONA KLUBS
Ventspils
84.  Strautiņš GuntisMARATONA KLUBS
Liepāja
85.  Šimkovs EduardsAllianz World Run
Liepāja
86.  Štrehers RolandsVSK Noskrien
Liepāja
87.Teasdale ScottLossiemouth
88.  Trūlis ModrisRīga
89.  Turkins JevgēnijsSK Tērauds/NIKE
Aiviekste
90.  Urtāns EdgarsRēzekne
91.  Vaivods KasparsDOTE
Rīga
92.  Vārpiņš AndrisMRC
Ventspils
93.  Veliks IgorsMarupe Luxury Village
Mārupe
94.  Vertuls IvarsRīga
95.  Višķers JānisSK Tērauds/NIKE
Koknese
96.  Vītoliņš JānisPaskriesim
Rīga
97.  Volkenandt JohnSK Tērauds-1
Rīga
98.  Wojcik MaciejLodz
99.  Zvejnieks ArmandsMatisons Runner’s Club
Ventspils

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisŽolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR
Rīga
2.  Aksenoks KasparsCSDD
Riga
3.  Alferenkovs SergejsRīga
4.  Andžs ArtūrsMARATONA KLUBS
Ventspils
5.  Ansbergs AigarsMARATONA KLUBS
Ventspils
6.  Arikawa YasunoriMinsk
7.  Astafyev DenisZoorbagan
Riga
8.  Balinskis SandrisMARATONA KLUBS
Ventspils
9.Baltkājis AndrejsGarkalne
10.  Bergmanis KārlisKaviguda
Ropaži
11.  Blats DaniilsLīvānuVK
Riga
12.  Brokāns MareksVSK Noskrien
Ŗīga
13.  Buivids GintsRīga
14.  Cimbals DenissZoorbagan
Mezares
15.  Doniņš GundarsMARATONA KLUBS
Roja
16.  Doveiks AndrisIkšķile
Ikšķile
17.  Grīnvalds GuntisMARATONA KLUBS
Ventspils
18.  Kalniņš JurisMARATONA KLUBS
Rīga
19.  Kazakov AnatolyMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Pleskava
20.  Konošonoks GintsEngures Triatlona klubs
Rīga
21.Korts GintsVentspils
22.  Kronbergs DainisTUKUMS
TUKUMS
23.  Krūze GatisMARATONA KLUBS 2009
Rīga
24.  Lagzdiņš UģisMARATONA KLUBS
Ventspils
25.  Lapiņš IvarsSPORTLAT
Liepāja
26.  Lore ViestursEn8
Rīga
27.  Malacanovs AivarsJelgava
28.  Ņilovs ValdisMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
29.  Pirtnieks BretsRiga
30.  Poikāns AivisRīga
31.  Popovs VadimsMARATONA KLUBS
Ventspils
32.Priščepovs DenissRīga
33.  Purgailis JurģisVSK Noskrien
Ādaži
34.  Redisons JurisFOLKMAŅI
Tērvete
35.  Rozis RobertsRīga
36.  Rūtiņš EdgarsMARATONA KLUBS
Ogre
37.  Salcēvičs MikusEvo
Riga
38.  Samcovs AgrisNike+ Run Club Riga
Riga
39.  Samuiļenko IgorsVentspils nafta termināls
Ventspils
40.Sokolov DenisRīga
41.  Sopins AleksejsMARATONA KLUBS
Ventspils
42.Ševčenko KonstantinsRēzekne
43.  Šīmans NaurisSK Katrīna
Kuldīga
44.  Šnipaitis RegimantasUkmerge
45.  Tiltiņš IngarsEleja
46.  Tumašs MareksSpararats
Rīga
47.  Vilemsons MārtiņšVSK Noskrien
Rīga
48.  Vilks IntsRīga
49.  Vilks JurijsRiga
50.  Vīmanis AinārsBaldone
51.  Vizulis JānisLiepāja
52.  Žuburs DainisDunalka
Dunalka

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Apsītis DinārsRīga
2.  Auziņš ImantsMARATONA KLUBS
Ventspils
3.  Bednostins SergejsMaratonu klub Ventspils
Ventspils
4.  Bergers IgorsRīga
5.  Birģelis JānisKoknese
6.  Čerņadjevs JurisRopažu nov.
7.  Driņķis DainisDzSK Lokomotīve
Rīga
8.  Kazlas RolandasNa, pagauk!
Vilnius
9.  Maziliauskas VytautasVilnius
10.Missberger FrankMünster
11.  Muralis VirgilijusMaratonas
Jonava
12.  Muzika VitālijsPaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
13.  Onzuls JānisMARATONA KLUBS
Ventspils
14.  Ozoliņš RingoldsMARATONA KLUBS
Ventspils
15.  Pranckūnas PetrasNa, pagauk!
Vilnius
16.  Romančuks IlmārsRīga
17.  Rublis AigarsAIZKRAUKLE\Maratona klubs
Aizkraukle
18.  Smilga Egilssia Cartiero
Gulbene
19.  Straume GuntarsMARATONA KLUBS
Jēkabpils
20.  Tkačovs AleksandrsMARATONA KLUBS
Ventspils
21.  Upenieks NormundsSK Tērauds-2
Ādaži
22.  Ūsiņš UģisMARATONA KLUBS
Ventspils
23.  Ustinovs Valerijsda-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
24.  Vilsons MiksVSK Noskrien
Upesciems

V60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Apfelbaums IlgonisMARATONA KLUBS/Ventspils Reiss
Ventspils
2.  Apinis PēterisLatvijas Ārstu biedrība
Rīga
3.  Birznieks AldisMARATONA KLUBS
Ventspils
4.  Červjakovs PjotrsDaugavpils
5.  Ezernieks EdgarsMARATONA KLUBS
Ventspils
6.  Kaļass ErvīnsSK Ozolnieki 60+
Jelgava
7.  Kravčenko ValentinsRīga
8.  Maksimenko MihailsValmieras vieglatletikas klubs
Valmiera
9.  Safutins ViktorsMARATONA KLUBS
Rīga
10.  Šefanovskis ArvīdsSK Katrīna
Kuldīga
11.  Tareila ArvīdsSK Ozolnieki
Jelgava
12.  Vērmels ArnisJelgava
13.  Zaķis AivarsMaratona klubs/LSC
Rīga

S.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Biģele Liāna-IevaLiepāja
2.Erne KatrīnaRīga

Ventspils, 10km

SNJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bidiņa Agija-DaceMārupe
2.  Doniņa Anna-ElīzaMARATONA KLUBS
Roja
3.Lapekina AnastasijaDaugavpils
4.  Seļezņova MarijaJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
5.  Sorokina SandijaASK Patria
6.  Šaplavska MilanaPiranha running
Rīga
7.Vīgante PaulaRopažu novads
8.Vinberga MegijaTukums

SN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Arbidāne DiānaVentspils
2.  Bauere IevaRīga
3.  Bužinska ĒrikaSPORTLAND
Daugavpils
4.  Delvere LaimaBigbank
5.  Dzene MelisaVentspils
6.  Else AsnateMazsalaca
7.  Ernstsone AgneseVentspils
8.Freimane MegijaVentspils
9.  Geraseva AnastasijaSPORTLAT
Jelgava
10.  Grencberga EvitaSK Tērauds/NIKE
Ādaži
11.  Gromule AliseRīga
12.Jonkus SanaVentspils
13.Kreicberga LindaHansaMatrix Ventspils
Ventspils
14.Krilova MontaRiga
15.Krūziņa AgateMARATONA KLUBS
Ventspils
16.  Kuzņecova TatjanaLUDZA
Ludza
17.  Lauska KlintaPATRIA SPORTLAND
18.  Lejniece Kristīne-KristaZemgales Ziņas
Ventspils
19.Liepina ElizaRELK
Liepāja
20.  Lipinska JuliannaDaugavpils
21.  Lūse LauraZefīrs
Ventspils
22.  Miķelsone GunitaAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
23.  Morjakova SanitaTukums
24.  Mozga MāraRīga
25.Osmolovska AnastasijaRīga
26.  Ozoliņa LindaSPORTLAND
Sigulda
27.  Ozoliņa SintijaMARATONA KLUBS
Ventspils
28.Plēsniece BeatriseVentspils
29.  Pļavinska SintijaBrocēni
30.  Potrubeiko TatjanaRiga
31.Priedēna-Sergijevska MontaMārupe
32.Rakšte LīgaRīga
33.Rudzīte LaumaMARATONA KLUBS
Ventspils
34.  Rūtenberga AneteVentspils
35.  Seraja JekaterinaRīga
36.  Siliņa TīnaVentspils
37.  Sunepa SimonaSaldus
38.  Šihaļejeva EllaMARATONA KLUBS
Ventspils
39.  Šterna AigaSPORTLAND
Rīga
40.  Turčina AigaSPORTLAND
Rīga
41.  Ustinova MadaraValmiera
42.  Vahramejeva SofijaVentspils
43.  Vasiļevska SintijaJelgava
44.  Vasiļjeva EvelīnaDaugavpils Runners
Jēkabpils
45.  Zariņa MargitaZAS Pārgauja
Cēsis

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsone AgnijaLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Apsīte AntraRīga
3.  Astaševska AneteSK Katrīna
Kuldīga
4.  Astaševska IneseSK Katrīna
Kuldīga
5.  Balandiņa-Eklone LauraVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
6.  Berga LindaSaldus
7.  Bērziņa AleksandraRīga
8.  Bialiayewa VolhaSmolevichi
9.  Bogdanova IvetaCeram Optec
Daugavpils
10.Brauna LīgaVentspils
11.  Budava ElīnaSwedbank
Ventspils
12.  Būmane AnnijaLiepāja
13.  Bunclere KristīneMARATONA KLUBS
Ventspils
14.  Daldere GunitaVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
15.  Dapkuviene Lauramaratonas
Jonava
16.Dimitre VitaGrobiņa
17.  Domņina AnastasijaPiranhaRunning
Rīga
18.Fjodorova VitaJurmala
19.  Flaksmane ŅinaБегуны
Riga
20.  Frīzendorfa ElīnaVentspils
21.  Goršanova VinetaVentspils
22.Ivaško IevaMARATONA KLUBS
Ventspils
23.  Jēka IngrīdaVentspils
24.  Jerofejeva InetaRīga
25.  Jevsejčika IneseMatisons Runner’s Club
Ventspils
26.Jokubauske IevaBegimo klubas
Siauliai
27.  Jumatova MarinaMatisons Runner’s Club
Ventspils
28.  Kalniņa RūtaSkrienošais 4nieks
Aizputes pagasts
29.  Karlsone GitaMatisons Runner’s Club
Saldus
30.Karnupe LailaMatisons Runner’s Club
Ventspils
31.  Kiore-Kučiere MartaSalaspils
32.  Knope LieneBigbank
33.Kondratjeva GintaHansaMatrix Ventspils
Ventspils
34.  Kovaļevska DaceLSC-SK Ozolnieki A
Ozolnieki
35.  Krastiņa IngaBabīte
36.  Krūmiņa MarutaMaratona klubs
Tukums
37.  Krūze LieneMaratona klubs
Ādažu novads
38.  Ķempele LauraHansaMatrix Ventspils
Ventspils
39.  Laicāne SanitaSK Tērauds-1
Ādaži
40.  Lindenberga SandraMatisons Runner’s Club
Tārgale
41.  Mačevska DaceTērvete
42.  Marhele IlonaAdidas
Alūksne
43.  Mārtiņsone GitaBaltic Council for International Education
Ventspils
44.  Mennika MalvīneMatisons Runner’s Club
Valmiera
45.  Mitru DannaRīga
46.Ozoliņa LauraVentspils
47.Pouajde Julieruntrotters
paris
48.  Proviliwa AnastasijaRīga
49.Pudule-Indāne BaibaVentspils
50.  Purvīte ArtaRīga
51.  Putniņa LindaPutniņi.lv
Ragana
52.Putniņa RudīteSkrienošais četrinieks
Buciņi/ Pelči
53.  Sauleviča InāraCeram Optec
Daugavpils
54.Sirmā AgneseRīga
55.  Sniega IlzeJelgava
56.Spaliņa DaceRīga
57.  Spodarika EvitaJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
58.  Stepe BaibaValmiera, Rīga
59.Strode IlonaMARATONA KLUBS
Rīga
60.  Šale IvitaAIZKRAUKLE
Skrīveri
61.  Šanceva SvetlanaMusliks
Jelgava
62.  Šantira KarolīnaLEPSKY TRI COACHING
Rīga
63.  Štekerhofa AgneseVentspils
64.  Štekerhofa SolvitaMARATONA KLUBS
Ventspils
65.  Totojeva AļinaRiga
66.  Vasiļjeva OlgaJūrmala
67.  Vēbere-Landmane LeldeVentspils
68.  Vecvagare BeāteSPORTLAND
Liepāja
69.  Vērdiņa JeļenaRīga
70.  Vīksne DaceVSK Noskrien
Liepāja
71.  Zariņa ZitaRiga
72.  Zaščerinska IlzeRīga

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelīte DaceMatisons Runner’s Club
Ventspils
2.Āboliņa TatjanaMARATONA KLUBS
TALSI
3.  Biezuma GitaRīga
4.  Brēdiķe IneseMARATONA KLUBS
Rīga
5.  Bruževica AneteRīga
6.  Černecova LiānaRēzekne
7.  Dance AnnaRIGAS SATIKSME
Riga
8.Dicmane JolantaBauska
9.  Doniņa JolantaMARATONA KLUBS
Roja
10.  Fišere AnitaMaratona klubs/FOLKMAŅI
Dobele
11.  Hansone IntaDobele
12.  Kaibeļeva JūlijaMARATONA KLUBS
Ventspils
13.  Kalniņa RenāteMARATONA KLUBS
Ventspils
14.  Kazarevska IneseSPORTLAND
Liepāja
15.  Kozlova SvetlanaDaugavpils
16.  Kronberga IngaMatisons Runner’s Club
Jaunmārupe
17.  Ķīkule IlzeMARATONA KLUBS
Ventspils
18.Lībeka InaTalsi
19.  Liekniņa IlvaSK Metroons/ NISSAN
Rīga
20.  Livčāne IevaStopiņu novads
21.  Māgure SantaRīga
22.Marhileviča SanitaJelgava
23.  Maula AnnaMARATONA KLUBS
Ventspils
24.  Mežavilka IngaSPORTLAND
Sigulda
25.  Misa KristīneVentspils
26.  Novoselska TetianaHarkovs
27.  Poikāne RutaAuseklis IK
Rīga
28.  Pūpola MaijaMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Aizpute
29.  Salna BaibaMārupe
30.  Sermolīte IlzeJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
31.Siksna SantaLiepāja
32.  Spaliņa LailaRīga
33.  Suveizda ElenaRopažu novads
34.  Suvorova IvetaMARATONA KLUBS
Rīga
35.  Temerova-Allena AnnaLabs starts
Rīga
36.  Ulase DiānaJelgava
37.Vēvere JūlijaJēkabpils
38.  Volkova KristīneBigbank

SN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Dīce RutaGausā jūdze
Klapkalnciems
2.  Ervika SilvijaMaratona klubs
Aizpute
3.  Gorbenko EvaMARATONA KLUBS
Ventspils
4.  Grundmane LilijaMARATONA KLUBS
Kuldīga
5.  Gusare GintaRīga
6.  Kāle AndželikaGrobiņa
7.  Kazarceva-Vilinska MarinaMARATONA KLUBS
Ventspils
8.  Liepiņa IvetaSK Metroons/ Nike
Rīga
9.  Šteinberga IevaMARATONA KLUBS
Kuldīga
10.  Zvejniece Daigaindividuāli
Ozolnieku novads

VNJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bosley JackHuntersville
2.  Dundurs Dāvis-JurģisVentspils
3.  Eglitis Oskars-MartinsSkrienam Liepāja
Liepāja
4.  Jeromāns KristofersSPORTLAND
Rīga
5.  Kristapsons DēvidsĀtrie vilki
Mežezeri
6.Lībeks VilnisTalsi
7.  Šaķis Toms-MartinsMatisons Runner’s Club
8.  Vasiļevskis OliversSPORTLAND
Rīga

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Andersons RūdolfsVentspils nafta termināls
Ventspils
2.  Ansbergs AnsisSaldus OK
Saldus
3.  Āriņš ArmandsAA SPORT
Rīga
4.  Balodis DāvisJelgava
5.  Bogdanovs JevgeņijsSK Metroons/ Nike
Tukums
6.Brūklis RūdolfsJūrkalne
7.  Brūveris DenijsSPORTLAND
Liepāja
8.  Čuvailovs AleksejsSPORTLAND
Rīga
9.  Dauksts Ritvarsventspils
10.Freimanis DāvisHansaMatrix Ventspils
Ventspils
11.  Gailītis UldisSPORTLAND
Liepāja
12.  Goldbergs MārtiņšMARATONA KLUBS
Ventspils
13.  Grinbergs DailisMatisons Runner’s Club
14.  Heniņš JānisVentspils
15.Isakovs JevgenijsBardahlDaugavpils
Daugavpils
16.  Koņuhovs RomansRiga
17.  Krauze KasparsJelgava
18.  Krutovs JānisValmiera
19.  Ķirsis IngusLiepāja
20.  Landmanis AivisSPORTLAND
Jelgava
21.Lībeks MārtiņšTalsi
22.  Lilejevs EdgarsVentspils nafta termināls
Ventspils
23.Livdāns EgīlsDaugavpils
24.  Misa SamuelsVentspils
25.  Mūrnieks JānisSK Tērauds-1
Lielvārde
26.  Ozoliņš ArtūrsSK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
27.Pavlovs MihailsRiga
28.  Pitāns PēterisVentspils
29.  Rancāns IvarsBigbank
30.Rībens ElvisMARATONA KLUBS
Ventspils
31.  Romans RaivoRīga
32.  Siņicins KristsSK Tērauds/NIKE
Liepāja
33.  Skore EdgarsMatisons Runner’s Club/Accenture Latvia
Ventspils
34.  Šaudiņš JānisRēzeknes novads
Rēzeknes novads
35.  Šenbergs ArvīdsPiltene
36.  Šenbergs KārlisPiltene
37.  Viļumovs ĢirtsMatisons Runner’s Club
Ventspils
38.  Vinakmens AgrisTukums
39.  Zelmenis DāvisMARATONA KLUBS
Ventspils
40.  Ziemelis RihardsHansaMatrix Ventspils
Ventspils

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MārisLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.Aleksejevs VitalijsInternational Maritime Sport Community - IMSC
Riga
3.Alexandre Canteruntrotters
paris
4.  Aņikejevs ValdisSK Tērauds -1
Jūrmala
5.  Artemjevs SergejsRīga
6.  Bairaševskis ValerijsSK Tērauds-2
Rīga
7.  Bankovskis MārtiņšUpeslejas
8.Bartashevics DenissAna6sTbl
Riga
9.  Bergmanis IlvarsTukums
10.Berzins DainisRiga
11.  Bērziņš ĒriksRīga
12.  Broks EmīlsSK Tērauds-2
Ādaži
13.  Bušs ArmandsŽolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR
Ogre
14.  Čibisovs VitālijsSK Tērauds-2
Rīga
15.  Dēze AndisMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
16.  Doniņš MārisVentspils
17.Gammeršmidts JurijsZAS Pārgauja
Cēsis
18.  Gibašovs IgorsMARATONA KLUBS
Ventspils
19.  Gončaruks JevgeņijsGONCHARUK FAMILY
Jūrmala
20.  Grablovskis RaitisLīvānu VK
Riga
21.  Homjaks PjotrsMARATONA KLUBS
Ventspils
22.  Hvalonski RomanSK Tērauds/NIKE
Tallina
23.  Ivanovs SandrisBTA
Rīga
24.  Jankovskis DairisRīga
25.Jaunzems KasparsJelgava
26.  Kļaviņš RuslansLudza
Ludza
27.  Kravalis KasparsPļaviņas
28.Kreislers EgīlsVentspils
29.  Krumins MarisJelgava
30.  Krūziņš NaurisMARATONA KLUBS
Ventspils
31.  Kursišs RolandsJelgava
32.  Kuršinskis GatisVilgāle
33.  Kuršinskis JānisKuldīga
34.  Ķempelis JānisVentspils
35.  Ķerus IndulisRīga
36.Leškevičs AndrejsRīga
37.Lipinskis AnatolijsRīga
38.  Maškancevs VadimsEscaperoom
Riga
39.  Meļķis MārisSK Tērauds
Valmieras pagasts
40.  Nesterenko OlegsLiepāja
41.Otomers DidzisVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
42.  Parfjonovs MārisRIETUMKRASTS
Liepāja
43.  Pētersons Mairis-
Ilzenes pag.
44.  Pfeifle RihardsRīga
45.  Poļskihs AntonsRīga
46.  Puķe MārtiņšValmiera
47.  Putniņš AldisMatisons Runner’s Club
Ventspils
48.  Radvils AlfrēdsRīga
49.  Rēķis DanielsRīgas satiksme
Rīga
50.  Repša LaurisIndividuāli
Rīga
51.  Ribakovs PavelsMARATONA KLUBS
Ventspils
52.  Ruttulis MārtiņšRīga
53.  Sauka SandisMatisons Runner’s Club
Rīga
54.  Spodariks IgorsJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
55.  Straubergs AinārsLimbaži SKRIEN
Limbaži
56.  Šihalijevs EldarsMARATONA KLUBS
Ventspils
57.  Šterns IvarsLiepāja
58.Štrauss IvarsJelgava
59.  Tokarevičs AndrejsRīga
60.  Tomsons MatīssZefīrs
Ventspils
61.Vanags ValdisEngure
62.  Veips JānisSaurieši
63.Zariņš JānisValmiera

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Allens NormundsLabs starts
Rīga
2.  Baibekovs EriksMARATONA KLUBS
Ventspils
3.Basmanovs DmitrijsPleskava
4.  Basmanovs MihailsRīga
5.  Baškevičs IntsSPORTLAND
Jelgava
6.  Behmanis GuntisRīga
7.  Birkmanis ArvisRīga
8.  Bormanis Jānisnordic by nature
Vidzeme
9.  Brasavs SalvisJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
10.  Braunfelds UvisMatisons Runner’s Club
Ventspils
11.  Brēdiķis JurisMARATONA KLUBS
Rīga
12.Bulte OjārsBaloži
13.  Dupats AleksandrsMatisons Runner’s Club
Piltene
14.  Freilibs EdgarsSK Metroons/ Nike
Rīga
15.  Gošs AinoMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Ventspils
16.  Griņevičs ViktorsABC Software
Baloži
17.  Ivanovs OļegsCeram Optec
Līvāni
18.  Jonelis AndrisMatisons Runner’s Club
Ventspils
19.  Kalniņš KasparsMatisons Runner’s Club
Ventspils
20.Kandelis DairisRīga
21.  Kanišauskas RičardasSK Lukas
Šiauliai
22.  Kapustāns JānisSK TĒRAUDS
Rīga
23.Kebzers RaimondsMARATONA KLUBS
Ventspils
24.  Korčagins EdgarsDarba rūķi un draugi
Rīga
25.  Kozačkovs AndrisLudza
Ludza
26.  Kravalis AinārsSiguldas maratona klubs
Sigulda
27.  Kristapsons GundarsĀtrie vilki
Mežezeri
28.  Kronbergs UģisMatisons Runner’s Club
Jaunmārupe
29.  Krūmiņš SandrisMARATONA KLUBS / MRC
Ventspils
30.  Ķerubiņš ValdisSK Metroons/ Nike
Jelgava
31.  Laicāns ModrisCapo
Inčukalns
32.  Larionovs VladimirsMARATONA KLUBS
Ventspils
33.  Lebedevs RomansRezekne
34.  Liekniņš MārtiņšSK Metroons/ NISSAN
Rīga
35.  Liepkauls KārlisSK Tērauds-2
Rīga
36.Lozbergs GatisLimbaži Skrien
Limbaži
37.  Lūkins DainisCēsis
38.  Macuks AnatolijsLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Jēkabpils
39.  Mačevskis AndrisJelgava
40.  Matisons AigarsMatisons Runner’s Club/Nike
Piltene
41.Mortulevs JurisRiga
42.  Ozoliņš KārlisRīga
43.  Paladijs MihailsDAUGAVPILS
44.  Rozentāls AndrisRīga
45.Rozentāls RinoldsLiepāja
46.  Rukmanis RobertsVentspils
47.  Saharovs DmitrijsCeram Optec
Līvāni
48.  Siliņš AndrisVentspils
49.  Sivko AntonijsVentspils
50.  Sproģis SandisTet
Rīga
51.  Stieciņš ArtisSD Trading
Rīga
52.  Terliņš Oskarsventspils
53.Varlamovs AnatolijsMalta Rezeknes novads
54.  Vītiņš JānisRIEKSTI
Riga
55.  Zihmanis Kaspars2
Jelgava
56.Zorģis PēterisZorģi
Stende

VN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ausmanis JānisSK Katrīna
Kuldīga
2.  Bebrišs IlgvarsSK Katrīna
Kuldīga
3.Bulgakovs GeorgijsRiga
4.  Ceriņš DidzisMARATONA KLUBS
Valmiera
5.  Dīcis UldisGausā jūdze
Klapkalnciems
6.  Freidenfelds ValtersGRASBERGS.LV
Rīga
7.  Grīnfelds GuntisMatisons Runner’s Club
Ventspils
8.  Groza ValdisLubāna
9.  Jansons HaraldsCarnikava
10.  Kanaviņš AinisAIZKRAUKLE
Rīga
11.  Kozlovs IgorsOlaines nov.
12.  Ķeņģis OlafsVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
13.  Leesi RolandsParnu
14.  Legzdiņš NormundsRīga
15.  Liepiņš RonaldsSK Metroons/ Nike
Rīga
16.  Lisovskis JānisIndividuāli
Jelgava
17.  Meinards AgrisVentspils
18.Olander EricGlendale
19.Orasevskis IvarsZas pàrgauja
Cesis
20.  Ozers JānisJelgava
21.  Parfjonovs IgorsRIETUMKRASTS
Liepāja
22.  Petrovs NikolajsLudza
Ludza
23.  Pucens GuntisSK Katrīna
Kuldīga
24.  Smerliņš ArtisLiepa
25.  Šaķis ArvilsMatisons Runner’s Club
26.  Taube NilsMARATONA KLUBS
Ventspils
27.  Tūbelis KasparsVSK Noskrien, Liepājas vieglatlētikas klubs
Liepāja
28.  Upenieks DainisSK Ozolnieki B
Jelgava

VN60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bērziņš AndrisPļaviņas
2.  Caics Jānis---
Rīga
3.  Freimanis OskarsSK Ozolnieki
Jelgavas novads
4.  Ivanovs ValērijsVentspils
5.  Jansons IndulisJūrmala
6.Omeļčenko SergejsRīga
7.  Pūle ĒriksRīga
8.  Rencis AinarsPaBaso.lv
Valmiera
9.  Sondors SandrisRīga
10.  Vilinskis JānisMARATONA KLUBS
Ventspils

SNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Allena Katrīna-AnnaLabs starts
Rīga
2.  Gaile LīnaSiguldas Maratona klubs
Sigulda
3.Kepere Beāte-AnnaTakši
Riga
4.Mihailova AlīnaVentspils
5.  Moļņika IevaNI
Rīga
6.  Stallīte IevaJelgava
7.Škubure KarīnaLiepāja
8.  Upmale EmīlijaFolkmaņi
Jelgava
9.  Valdmane Betija-BeatriseVentspils
10.Valdmane Endžija-EvelīnaVentspils

VNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Allens RihardsLabs starts
Rīga
2.  Ananics Maikls-NiksAnanici
Tukums
3.  Irbe KasparsTalsu pauguraines Zaķi
Talsi
4.  Kukainis RūdolfsVentspils
5.Lagzdiņš RenārsOzolnieki
6.  Mahts EduardsStende, Talsu nov.
7.  Puzāns Marekspuzanjata
Daugavpils
8.Vasiļjevs RenārsDaugavpils Runners
Jēkabpils
9.  Zauers DidzisKuldīga

Ventspils, 5km

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Antropova SintijaRīga
2.  Aņikeviča DanielaSPARS Šortreka nodaļa
Ventspils
3.  Apsīte ZaneLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
4.  Bogdanova IzabellaBogdanovu ģimene
Piltene
5.  Bogdanova ViktorijaBogdanovu ģimene
Piltene
6.  Cinovska Marta-LīgaMARATONA KLUBS
Aizpute
7.Damberga DaniēlaCēsis
8.  Dreģe ElīnaVA+KPD
Ventspils
9.Dubinskaite RamintaUžupis
Vilnius
10.Dzirko ArynaMinsk
11.  Ekerte Paulasporto visa klase
Jelgava
12.  Ezerniece EstereMARATONA KLUBS
Ventspils
13.  Feldmane AliseMARATONA KLUBS
Ventspils
14.Frolova AnnaMatisons Runner’s Club
Saldus
15.  Galiņa Luīze-MartaSPARS Šortreka nodaļa
Ventspils
16.  Griķe AmandaDaugavpils Runners
Daugavpils
17.  Igare LauraVentspils
18.  Irbe AnnaTalsu pauguraines Zaķi
Talsi
19.  Irbe PaulaTalsu pauguraines Zaķi
Talsi
20.  Kalniņa ĒrikaSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
21.Krama AnnaRiga
22.  Kronberga KerijaMatisons Runner’s Club
Rojupe
23.  Kudeļkina ValentīnaSPARS-MK
Daugavpils
24.  Ķepale ParisaLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
25.  Lagzdiņa RandijaLiepāja
26.  Laķe SandijaSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
27.  Leitāne DaigaStopiņu nov.
28.  Lemantoviča DžeinaRīga
29.  Linde AnnaVentspils SPARS
Ventspils
30.Miķelsone Krista-KristīneSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
31.Mončinska MiaPussy bangers
Riga
32.  Mūrniece MarijaAstarte-Nafta
Ventspils
33.  Muskeite AgneteMatisons Runner’s Club
Kandava
34.  Otaņķe AliseLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
35.  Ozoliņa Paula-LoteSK Metroons/ Nike
Mārupe
36.  Pavlova ValentīnaJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
37.  Pelša MartaJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
38.  Pūpola IevaMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
39.  Pūpola MadaraMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Aizpute
40.  Puzāne AlisePuzanjata
Ludza
41.  Puzāne DanaPuzanjata
Ludza
42.  Rudzika IevaVentspils
43.Rungevica NellijaVentava
44.  Rutule Paula-EstereSK Metroons/ Nike
Mārupe
45.  Sova SabīneLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
46.  Šalgina AleksandraVentspils
Ventspils
47.Tetere MontaVentspils
48.Tinkuse MelānijaSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
49.  Tokareviča VeronikaRīga
50.  Ungure LīvaRīga
51.  Usanova AļikaVA+KPD
Ventspils
52.  Vahere-Abražune EmīlijaRīga
53.  Vahere-Abražune EvelīnaRīga
54.Veinberga AnnaLiepāja
55.  Veinberga Anna-GabrielaLiepaja
56.  Verpakovska DaceMatisons Runner’s Club
Ventspils
57.  Verpakovska ZaneVentspils SPARS
Ventspils
58.Vīmane AmēlijaBaldone
59.Zabarovska LoteSaldus Teniss
Saldus
60.  Zaķe Anna-MarijaMaratona klubs/LSC
Rīga
61.  Zālīte MelānijaFK auda
Ķekava
62.  Zēberga ElizabeteRīga
63.Zeltiņa AlbertaIlūkstes novada Sporta skola
Bebrenes pagasts
64.  Zemture AliseLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
65.  Zihmane Dārta-Henriete2
Jelgava
66.  Zvejniece AnnaVentspils
67.  Žubule LoretaRīga

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Alecka MadaraLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
2.  Bērziņa IevaMARATONA KLUBS
Ventspils
3.  Grabovske BetijaSK Katrīna
Kuldīga
4.  Haindrava JelizavetaLudza
Ludza
5.  Heniņa KristiānaVA+KPD
Ventspils
6.  Jemeļjaničeva DarjaVA+KPD
Ventspils
7.  Kainova OksanaRīga
8.  Kalniņa Veronika VA+KPD
Ventspils
9.  Kazāka LauraOgres novada Sporta Centrs
Ogre
10.  Krūzēna GintaLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
11.  Lurina  Dana VA+KPD
Ventspils
12.  Seriščeva AngelinaVA+KPD
Ventspils
13.Silova MadaraĀdaži
14.Sokolovska VeraЮрмала
15.  Staķava EvaVentspils
16.  Stalidzāne Annika-MarijaMatisons Runner’s Club
Ventspils
17.  Stieģele SandraLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
18.  Šalma Tīna-RenāteLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
19.  Upeniece AneteSK Tērauds
Ādaži
20.  Viekale-Gasjūne ElīzaFOLKMAŅI
Jelgava
21.  Vīgante Annija'ANNIJAS''
Ropažu nov.
22.Zubkova AlinaRēzekne

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābrama MārīteLīvāni
2.  Aire Guna3 maratonisti
Liepāja
3.  Ālīte AndraVentspils
4.Alsvika KlintaLiepāja
5.Andersone LīvaLiepāja
6.Antropova VintraRīga
7.  Apšeniece IntaMARATONA KLUBS
Ventspils
8.Asmane IlgaSPORTLAND
Jelgava
9.  Asmane LīgaSPORTLAND
Jelgava
10.  Auziņa JeļenaMARATONA KLUBS
Ventspils
11.  Averyanova ElizabethRīga
12.  Balode KristiānaVentspils
13.  Barišņikova IlzeMARATONA KLUBS
Ventspils
14.Barišņikova JekaterinaCeram Optec
Līvāni
15.  Baškeviča SanitaSPORTLAND
Jelgava
16.  Bautre JolantaBigbank
17.  Bebre-Kondrāte DiānaSkrīveri
18.Bebriša DaigaSK Katrīna
Kuldīga
19.  Bebriša GerdaSK Katrīna
Kuldīga
20.Beltiņa RūtaKuldīga
21.Benete GintaVanagi
Grobiņa
22.  Bērziņa AnitaSPORTLAND
Ogre
23.  Birnbauma DarjaAstarte-Nafta
Ventspils
24.Birze KitijaKuldīga
25.  Bondere TatjanaDaugavpils
26.  Briede SantaSigulda
27.  Brikmane IngaLiepāja
28.  Brižaka VinetaMaratona klubs
liepaja
29.  Broka BaibaSK Tērauds
Ādaži
30.  Buinova JulijaRiga
31.  Buka IlonaRīga
32.Cepliša IevaRīga
33.  Chuchunova NataliaRiga
34.  Černišova MarijaVentspils
35.  Čerņakova JevhenijaVA+KPD
Ventspils
36.  Damberga IlzeLiepāja
37.  Dambīte ZaneLiepāja
38.Demida KarinaHansaMatrix Ventspils
Ventspils
39.  Djačoka AlīnaRīga
40.  Dmitračenoka JeļenaSalaspils
41.  Eglāja AijaSaldus
42.  Egle BaibaVentspils
43.  Elksne DiānaSPORTLAND
Rīga
44.  Elste KitijaSPORTLAND
Rīga
45.  Ešenvalde InaraSPARS-MK
Daugavpils
46.Feldhūne-Vojcika BaibaRīga
47.  Gaide ĢertrūdeRēzekne
48.Gaide KsenijaRezekne
49.  Glazkina LolitaRīga
50.  Goša SabīneMARATONA KLUBS
Ventspils
51.  Gotfrīda IlzeSPORTLAND
Kandava
52.Grigale IneseĀdaži
53.  Griķe AliseDaugavpils Runners
Daugavpils
54.Grīnerte SabīneRīga
55.  Grosa GunaSK Ozolinieki
Ozolnieki
56.  Gulbe ElīnaRīga
57.Ģiga LeldeRīga
58.Ģirkale TeiksmaBauska
59.  Haino IevaSIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""
Ventspils
60.  Haino MartaMARATONA KLUBS
Ventspils
61.  Hāna-Valtasa SandraSK Metroons/ Nike
Mārupe
62.  Heidemane IngaSK Katrīna
Kuldīga
63.  Holštroma GuntaMatisons Runner’s Club/Nike
Kazdanga
64.Iesalniece KristīnaVentspils
65.  Indāne AnitaVentspils
66.Isajeva NadeždaPII Margrietiņa
Ventspils
67.Jacenko KarinaMARATONA KLUBS
Ventspils
68.Jākobsone LīgaRīga
69.Jānīte JanitaSaldus
70.  Jansone LīgaSK Metroons/ Nike
Rīga
71.  Jansone Linda-MarijaMARATONA KLUBS
Ventspils
72.  Jansone SarmīteVentspils
73.  Januka MarjaVentspils
74.  Jaševa IneseSIA Joker Ltd.
Preiļi
75.  Jaudzeme AnnijaSPORTLAND
Rīga
76.Jaunzare AiraFOLKMAŅI
Rīga
77.  Jaunzare AivaOGRE
78.  Kalniņa KristīneMARATONA KLUBS
Ventspils
79.  Kamela DaceVentspils
80.  Karabača JeļenaMARATONA KLUBS
Ventspils
81.Klimentjeva ArinaCeram Optec
Līvāni
82.  Kločko SvetlanaSIA Joker Ltd.
Rēzekne
83.  Kļockina ElgaAstarte-Nafta
Ventspils
84.  Kotika SintijaCeram Optec
Līvāni
85.  Kozlovska Krista-EmīlijaSPORTLAND
Venspils
86.  Krafta VinetaRīga
87.  Krasņicka IlzeVentspils
88.  Krasovska VelgaSIA Joker Ltd.
Rēzekne
89.  Kraukle AijaSmiltene
90.  Kravale ZitaSiguldas maratona klubs
Sigulda
91.  Krēsliņa AijaSPORTLAND
Ogre
92.  Kronberga KristīneVentspils
93.  Kučerova EvitaMARATONA KLUBS
Ventspils
94.Kumačova KsenijaRiga
95.Kunce ElīnaIkšķile
96.  Kvasņina OlgaMARATONA KLUBS
Ventspils
97.  Lapiņa LauraSPORTLAND
Ropaži
98.Larionova IrinaMARATONA KLUBS
Ventspils
99.Lavysh AnzhelaMinsk
100.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraRīga
101.  Lebedeva DianaRezekne
102.  Lepse InāraMARATONA KLUBS
Ventspils
103.  Liekmane DzintraNīkrāces pamatskola
Skrunda
104.  Liepiņa IevaRīga
105.  Lode SigneMARATONA KLUBS
Ventspils
106.  Lorence SantaOzolnieki
Jelgava
107.  Lučina IrīnaMARATONA KLUBS
Ventspils
108.Lučina ViktorijaMARATONA KLUBS
Ventspils
109.Lučkina JeļenaMARATONA KLUBS
Rīga
110.Ļucāne BaibaĀdaži
111.  Maļčenkova ArinaRīga
112.Mandrika JeļenaHansaMatrix Ventspils
Ventspils
113.  Matule SantaSK Tērauds-1
Rīga
114.  Melgalve IlzeHONEST RENT
Valmiera
115.Mikhalkina KaterinaOC Eridan
Novopolotsk
116.  Mončinska KarinaPussy bangers
Riga
117.  Mūrniece LigitaAstarte-Nafta
Ventspils
118.  Nazarova SimonaVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
119.  Neimane AigaGlendale
120.  Novokšanova LīgaSwedbank
RIga
121.Ņikiforova SarmīteSPORTLAND
Jelgava
122.  Ņikuļina KsenijaVA+KPD
Ventspils
123.  Ņukša OlesjaSIA Joker Ltd.
Rēzekne
124.Orasevska OlgaZas pàrgauja
Cesis
125.  Papēde KristaVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
126.  Pāvelsone Dēzija-LizaSIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""
Ventspils
127.  Pāvelsone Dinija-SandaSIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""
Ventspils
128.  Plūme IneseVSK Noskrien
Rīga
129.Pluša JautrīteRīga
130.  Poikāne IlzeJelgava
131.  Priede SintijaSIA Joker Ltd.
Rīga
132.  Pucena IvetaSK Katrīna
Kuldīga
133.  Pucena MāraSK Katrīna
Kuldīga
134.  Radziņa IlvaTukums
135.  Radžabova-Cinovska AllaMARATONA KLUBS
Aizpute
136.  Rafaela-Mačevska DzintraJelgava
137.  Ribnere KristīneJēkabpils
138.  Rimvide-Mickeviča DanaDaugavpils Runners
Daugavpils
139.  Roziņa MadaraMARATONA KLUBS
Ventspils
140.Savčenko LīvaSPORTLAND
Kandava
141.  Segliņa AgnetaLFS
Liepāja
142.Selga ElīnaAlūksne
143.Semjonova AstrīdaRīga/Jugla
144.  Semjonova JeļenaVentspils
145.  Silauniece Ģertrūdefranči
Olaines nov.
146.  Skutāne IlonaSIA Joker Ltd.
Rēzekne
147.  Stivriņa BaibaVentspils
148.  Stratova LindaVA+KPD
Ventspils
149.  Strujeviča KristaSK Katrīna
Kuldīga
150.  Šarigina AllaSIA Joker Ltd.
Rēzekne
151.  Štālmane IlzeRundāles novads
152.  Terentjeva LauraSalaspis
153.  Tima AgitaSPORTLAND
Rīga
154.  Tjutrina ViktorijaVA+KPD
Ventspils
155.  Tokareviča KristīneRīga
156.Trofimova OlgaRīga
157.  Trule JeļenaAstarte-Nafta
Ventspils
158.  Turčina ZaneSPORTLAND
Rīga
159.  Ūbele IngunaSPORTLAND
Rīga
160.  Ulase AivaJelgava
161.  Vagale IjaRīga
162.Vaitkus ArnitaVentspils
163.  Vaivode IneseJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
164.  Valds DaceMARATONA KLUBS
Rīga
165.  Vanaga DaceJelgava
166.  Vancāne GundegaSK Tērauds-1
Ķekava
167.  Vasiļevska KristīneDaugavpils novads
168.  Vasiļjeva SvetlanaRīgas Satiksme
Jelgava
169.  Vāvere KristīneSPORTLAND
Rīga
170.  Vdovičenko MadaraSPORTLAND
Rīga
171.  Viekale-Gasjūne SandraFOLKMAŅI
Jelgava
172.  Vilcāne MārīteLīvānu VK
Līvāni
173.  Voškāne LauraIkšķile skrien
Rīga
174.Zakova KamilaVentspils
175.  Zālīte Marikaķekava
Ķekava
176.  Zariņa IlonaSwedbank
Rīga
177.Zaula Sindija-GuntraSK Tērauds
Limbaži
178.Zihmane LaimaVentspils
179.  Zviedrāne TerēzeVentspils
180.  Žakova KamilaVentspils
181.  Žubule JanīnaRīga

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussMARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Ādamsons JēkabsLimbaži SKRIEN
Limbaži
3.  Ananics Maikls-NiksAnanici
Tukums
4.  Apfelbaums RalfsMARATONA KLUBS
Ventspils
5.  Bērziņš AdriānsVentspils
6.  Bērziņš KristiānsVentspils
7.  Bramanis ErnestsSK Metroons/ Nike
Rīga
8.  Caune Miks-JānisRīga
9.  Čudnovs RičardsLiepāja
10.  Davidovs PavelsVentspils
11.Diske Markussindiv.
Ventspils
12.  Diške MarkussIdividuāls
Ventspils
13.  Dmitračenoks SergejsSalaspils sporta skola
Salaspils
14.  Doveika EmīlsMatisons Runner’s Club
Jaunmārupe
15.  Dzirnieks DanielsVA+KPD
Ventspils
16.  Ekerts MarkussOgre
17.  Ezernieks DāvidsMARATONA KLUBS
Ventspils
18.  Ezernieks Modris-JānisMARATONA KLUBS
Ventspils
19.Fedotovs AlbertVentspils
20.  Fišers RalfsJaunpils
21.  Gailītis ZigmārsOgre
22.  Grandāns TomsRīga
23.  Grantiņš Kristers-KristofersVentspils
24.  Indersons KristersVentspils
25.Jaunbelzejs Kristapsventspils
26.  Kalniņš KristsVentspils
27.  Kānbergs ValtersVentspils
28.  Kapustāns Krišjānis-KristapsSK TĒRAUDS
Rīga
29.  Kārkliņš Reinisadaži
30.  Kerliņš MarioVentspils
31.  Kornejevs ArtūrsPII Margrietiņa
Ventspils
32.  Korns GunārsVentspils
33.  Kozlovs AleksandrsVentspils
34.  Kozlovs FrancisOlaines nov
35.  Kravalis JānisSiguldas maratona klubs
Sigulda
36.  Ķempelis KrišjānisVentspils
37.Ķēniņš GustavsVentspils
38.  Lagzdiņš ElansMARATONA KLUBS
Ventspils
39.Lapins RainersLiepaja
40.  Lebedevs DariansRezekne
41.  Liekmanis RaivoMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Nīkrāce
42.  Liekniņš GustavsSK Metroons/ Nike
Rīga
43.  Liekniņš HorensSK Metroons/ Nike
Rīga
44.  Liepa SidnijsJūrmala
45.  Liepiņš RaulsSK Metroons/ Nike
Rīga
46.Lozbergs Daniels-AdriansLimbaži
47.  Matisovs Nils-GustavsSK Metroons/ Nike
Rīga
48.  Nadjaks MaratsLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
49.Olander KristapsGlendale
50.  Pabērzis MarkussLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
51.  Priedēns DruvisMARATONA KLUBS
Ventspils
52.  Ratnieks RobertsLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
53.  Rudītis TomassMARATONA KLUBS
Ventspils
54.Rungevics OlafsVentava
55.  Tokarevs ArtūrsMARATONA KLUBS
Ventspils
56.  Vaivods RobertsJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
57.  Vegmanis Emīls-EdvardsIndividuāli
Jelgava
58.  Vežuks RenārsMatisons Runner’s Club
Saldus
59.  Viekals-Gasjūns TomsFOLKMAŅI
Jelgava
60.  Voino MārtiņšMārupe
61.  Zariņš DagnisRīga
62.  Zariņš MārcisSwedbank
Rīga

VTA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KristapsRiga
2.  Ananjevs DmitrijsVA+KPD
Ventspils
3.  Bāliņš RičardsSigulda
4.  Bērziņš RitvarsRīga
5.  Bogdanovs IngusBogdanovu ģimene
Piltene
6.  Dadzis MārtiņšSK Katrīna
Kuldīga
7.  Davidenko NikitaLiepaja
8.  Ēķis ArmandsSporta skola SPARS
Ventspils
9.  Fišers RūdolfsFOLKMAŅI/Maratona klubs
Jaunpils
10.  Gailišs ArtūrsRīga
11.  Grīniņš LaurisKuldīga
12.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsRīga
13.  Kotovičs ArtjomsVA+KPD
Ventspils
14.  Kravalis EmīlsSiguldas maratona klubs
Sigulda
15.  Lasenbergs RūdisMARATONA KLUBS
Roja
16.  Leiskins RenārsDaugavpils Runners
Daugavpils
17.  Makarovs JegorsVentspils
18.Marskis RitvarsKuldīga
19.  Pastors ArtūrsOSC
Ogre
20.  Repša RobertsMARATONA KLUBS
Ventspils
21.  Roga RalfsMatisons Runner’s Club
Ventspils
22.  Staruks DaniilsMatisons Runner’s Club
Ventspils
23.  Ūdriņš ĢirtsMARATONA KLUBS
Ventspils
24.  Upenieks KristiānsSK Tērauds
Ādaži
25.  Valerts DaniēlsMARATONA KLUBS
Ventspils
26.  Vašuks RihardsVentspils SPARS/Matisons Runner’s Club
Pope
27.  Zeltiņš LaurisRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
28.  Žubulis EmīlsRun With Anita
Rīga

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Abražuns IntarsRīga
2.  Aščuks AndrisSK Metroons/ Nike
Rīga
3.  Aukšmuksts VitālijsCeram Optec
Riebiņi
4.  Balandiņš Kristaps-AnsisFOLKMAŅI
Kuldīga
5.  Balčis RičardsLiepāja
6.Balodis EdvīnsRundāles novads
7.  Bārens DžordžsCeram Optec
Rīga
8.  Baumanis DainisRīga
9.  Belousovs DmitrijsCeram Optec
Līvāni
10.  Belovs AinārsFOLKMAŅI
Jelgava
11.Birnbaums GatisAstarte-Nafta
Ventspils
12.  Bogdanovs MaksimsSK Metroons/ Aqua-Brambis
Tukums
13.  Bondarevs AndrejsLīvānu VK
Līvāni
14.  Bormanis OskarsLauki
Rīga, LATVIJA
15.Brants DidzisMatisons Runner’s Club
Saldus
16.  Buks OskarsRīga
17.  Cikota JurisCikotu ģimene
RĪGA
18.  Čaupals KārlisSPORTLAND
Tukums
19.  Dadzis MārisSK Katrīna
Kuldīga
20.  Dambergs JānisCēsis
21.  Dambergs KristapsVentspils
22.  Dambergs NaurisLiepāja
23.  Daukste AleksandrsSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
24.  Dimiters ArtursRīga
25.  Dundurs AgrisMARATONA KLUBS
Rīga
26.  Dzintars KasparsFK BANDAVA
Priekule
27.  Elsts EdgarsRīga
28.  Feldhūns MihailsSmiltene
29.  Feteris AigarsMatisons Runner’s Club/Nike
Salaspils
30.  Francs DāvidsPATRIA SPORTLAND
31.  Freimanis ArnisHansaMatrix Ventspils
Ventspils
32.  Galindoms           AustrisVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
33.Gindra NormundsHansaMatrix Ventspils
Ventspils
34.  Giņko VasilijsVA+KPD
Ventspils
35.Grebeško VladislavsRīgas satiksme
Rīga
36.  Grigalis IlmārsSzS Kājnieku brigāde
Ādaži
37.Gugāns SandisJelgava
38.Indersons OlafsVentspils
39.Ivanovs ValdisTukums
40.  Ivaško JānisMARATONA KLUBS
Ventspils
41.  Jakovļevs Vitālijswww.endo.lv
Cēsis
42.  Jansons ArtūrsMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Kapsēde
43.  Jaudzems EdvīnsSPORTLAND
Rīga
44.  Kalnenieks RaimondsLiepāja
45.  Kalniņš EdmundsJelgava
46.  Kalniņš RitvarsSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
47.Kargins DenissRīga
48.  Kijevs VitalijsJūrmala
49.  Kirikis ArtisRīga
50.  Kļockins DmitrijsAstarte-Nafta
Ventspils
51.  Knēts RaimondsRopaži
52.  Konovaluks ArtursFroster
Jelgava
53.  Koroļs JevgeņijsDaugavpils
54.  Kugelbergs JānisVentspils
55.  Lanskis Jānis.
Rīga
56.  Lenkevičs ValdisVentspils
57.Makarovs OlegsVENTSPILS
58.  Medveds Artūrs-NiklāvsMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
59.  Mincenbergs AivarsINDI
Ventspils
60.  Minčionoks MārisLiepāja
61.  Minickis RomualdsSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
62.Mončinskis VladislavsPussy bangers
Riga
63.  Morozs MārtiņšAlūksne
64.Naglis AinārsRīga
65.Naglis KasparsRīga
66.Naglis RolandsRīga
67.  Netembergs JānisSPORTLAND
Jelgava
68.  Ņikiforovs LinardsMatisons Runner’s Club
Kazdanga
69.  Ņikiforovs MareksMatisons Runner’s Club
Kazdanga
70.  Ņikitins RenātsRīgas Satiksme
Rīga
71.  Ozoliņš ArnisSK Tērauds/NIKE
Valka
72.  Paško NormundsLSC
Rīga
73.  Paulušenko RaitisSIA Joker Ltd.
Liepāja
74.  Pavasars ĒriksPiņķi
75.  Pavlovs VladislavsCeram Optec
Līvāni
76.  Pāže AndisSK Ozolnieki -LSC
Jelgava
77.  Petrovičs UģisKandava
78.  Porietis KasparsJekabpils
79.Princis JurisKuldīga
80.Pūpols JānisSaldus
81.  Putniņš JānisPutnini.lv
Ragana
82.  Razgalis JānisSK Tērauds/NIKE
Madona
83.Redisons TomassFOLKMAŅI
Ozolnieki
84.  Riekstiņš ImantsRīga
85.  Romanovs EndijsLudza
Rēzekne
86.  Roze RenārsJRK
Ogres novads
87.  Rozītis IngussKuldīga
88.Ruzaiķis MārcisHansaMatrix Ventspils
Ventspils
89.  Saldons AndrisMatisons Runner’s Club
Jūrmala
90.Savčenko ArvisSPORTLAND
Kandava
91.  Savčenkovs JurijsRīga
92.  Savickis Uģis3 Maratonisti
Liepāja
93.  Savins GlebsVA+KPD
Ventspils
94.  Semjonovs GeorgiojsVentspils
95.  Simaitis EdgarsLiepāja
96.  Sincovs AntonsMARATONA KLUBS
Ventspils
97.  Siņicins IvoVentspils
98.  Skrundenieks DzintarsSPORTLAND
Liepāja
99.Smirnovs ArtjomsVentspils
100.  Smirnovs ValerijsAtletika
Rīga
101.  Sousovs ArtjomsVA+KPD
Ventspils
102.  Spalva JurisASK Patria
103.  Sprūds EdgarsMatisons Runner’s Club
Liepāja
104.  Stihins DenisVA+KPD
Ventspils
105.  Stolbovs Gvidokmsbp.lv
Jūrmala
106.  Šals EmīlsAizkraukle
Skrīveri
107.  Šulcs JurisSIA Joker Ltd.
Cēsis
108.  Tančins ArtūrsVA+KPD
Ventspils
109.  Teirumnieks ArtūrsVA+KPD
Ventspils
110.  Tērauds ViktorsRēzeknes novads
111.  Terentjevs NikolajsRīga
112.  Trokmanis SergejsSK Metroons/ Aqua-Brambis
Aizkraukle
113.  Ungurs IvoRīga
114.  Uplejs VitālijsHerbalife
Ventspils
115.  Usatovs AleksandrsVentspils
116.  Vaivods JānisJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
117.  Valmiers JānisRīga
118.  Valtass IvarsSK Metroons/ Nike
Mārupe
119.Vanags MiksVanagi
Grobiņa
120.  Vārsbergs MārtiņšLimbaži
121.Vartminskis PjotrsCeram Optec
Līvāni
122.  Vilcins AivarsSalaspils
123.  Vucāns IgorsDaugavpils
124.Zacepins AleksejsJelgava
125.  Zaļaiskalns MārisRīga
126.Zinkovs IljaMOREX.LV
Rīga
127.Zinovskis VladislavsMOREX.LV
Ikšķile
128.  Žubulis IvarsRīga

Bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ananica AliseAnanici
Sēme
2.  Atvare AliseVentspils
3.Baibekova LeisanaMARATONA KLUBS
Ventspils
4.  Baranovska IzabellaJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
5.  Barbāne LīnaVentspils
6.  Beleviča JeteOgre
7.Beltiņa BeatriseKuldīga
8.  Birnbauma MelānijaAstarte-Nafta
Ventspils
9.  Biteniece AdrianaMARATONA KLUBS
Ventspils
10.  Blumberga KeilaVentspils
11.Bonoparte EvelīnaVentspils
12.Cikota HetijaCikotu ģimene
RĪGA
13.  Deksne KristiānaJūrmala
14.  Doniņa DārtaVentspils
15.Doniņa KateVentspils
16.Dzebale KateBaloži
17.Dzirko ArynaMinsk
18.  Eklone KeitaVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
19.  Feldmane AgateMARATONA KLUBS
Ventspils
20.Freimane ElzaVentspils
21.Freimane LizeteVentspils nov., Tārgales pagasts.
22.Freimane MāraVentspils nov., Tārgales pagasts.
23.  Galindoma FelicitaVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
24.  Goršanova DiānaVentspils
25.Grava EmmaRīga
26.  Gribanova DarjaPII Margrietiņa
Ventspils
27.  Groma KatrīnaMARATONA KLUBS
Ventspils
28.  Groma MartaMARATONA KLUBS
Ventspils
29.  Isajeva DarjaPII Margrietiņa
Ventspils
30.Ivanova AliseBTA
Rīga
31.  Ivaško RūtaMARATONA KLUBS
Ventspils
32.  Jagža RēzijaRīga
33.Jakimčus KatrīneVentspils
34.  Jerofejeva SelīnaJēkabpils
35.  Klindžāne KarlīnaSportlat
Mārupe
36.Kohancika Ekaterinaventspils
37.Kolāte LīvaSmārde
38.  Koršenkova AnastasijaRēzekne
39.  Koršenkova NadeždaRēzekne
40.  Kronberga SabīneVentspils
41.  Krūziņa NikolaMARATONA KLUBS
Ventspils
42.  Kurilova AdelīnaRiga
43.  Kurilova MilanaVentspils
44.  Landmane AnceVentspils
45.  Langenfelde IzabellaJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
46.  Lazdāne AnnijaSiguldas maratona klubs
Sigulda
47.  Lebedeva BaženaRezekne
48.Legzdiņa DārtaVentspils
49.Liepa MarlēnaJūrmala
50.  Mačevska Paula-MarijaJelgava
51.Meņģele HelēnaKuldīga
52.Mūrniece DārtaVentspils
53.  Netenberga EvelīnaSPORTLAND
Jelgava
54.  Ņečiporenko AnnaVentspils
55.Olander MaijaGlendale
56.  Ostrovska PolinaPII Margrietiņa
Ventspils
57.  Otomere AgneseVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
58.  Otomere AliseVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
59.  Paipala AmandaMRC
Ventspils
60.  Popova MarijaJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
61.Pūce Anna-LauraVentspils
62.Purvīte KatrīnaRīga
63.  Ribakova SofjaMARATONA KLUBS
Ventspils
64.  Rijniece GabrielaVentspils
65.  Rikorde GabrielaVentspils
66.  Sergejevs AgataPII Margrietiņa
Ventspils
67.  Sipoviča EnijaVentspils
68.Sirmā AliseRīga
69.  Spodarika AleksaJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
70.  Staruhina PolinaSwedbank
Riga
71.  Stepanova AdeleMARATONA KLUBS
Ventspils
72.  Strazdiņa RēzijaVentspils
73.Strode HannaMARATONA KLUBS
Rīga
74.Sveiše DārtaAizpute
75.Šefele Noela-EmmaVentspils
76.  Šihaļejeva AdrianaMARATONA KLUBS
Ventspils
77.  Šķestere ElzaVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
78.  Šteinberga EvaVentspils
79.Štolca Elza-KatrīnaLiepāja
80.Šulce LuīzeVentspils
81.  Švarca GabrielaVentspils
82.  Tiunele MiroslavaVentspils
83.  Ulase NaomiJelgava
84.  Usatova KsenijaVentspils
85.Vanaga DārtaVanagi
Grobiņa
86.Veite LilitaRīga
87.  Videmane EvitaVentspils
88.  Videmane MadaraVentspils
89.Zacepina KarīnaJelgava
90.Zavicka PatricijaVentspils
91.  Zegnere DārtaMatisons Runner’s Club
Ventspils
92.  Zujeva SāraVentspils
93.  Zvaigzne DiānaVentspils
94.  Zvaigzne EvelīnaVentspils
95.  Zvēra AmandaIkšķile
96.  Žakova EmmaVentspils

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Allena Elizabete-AnnaLabs starts
Rīga
2.  Ankevica Betija-AnnaVentspils
3.  Arbidāne JūlijaVentspils
4.  Astaševska ElzaSK Katrīna
Kuldīga
5.  Berestova DarjaJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
6.  Bergholde PaulaKuldīga
Kuldīga
7.Bogdanoviča KarlīneVentspils
8.  Broka TijaSK Tērauds
Ādaži
9.  Burkevica AdrianaLiepāja
10.Cikota PaulaCikotu ģimene
RĪGA
11.  Čodere Odrija-AnnaVentspils
12.  Damane ElizabeteVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
13.  Dobele AmandaMārupe
14.  Gaidukova OlgaVentspils
15.  Grīnberga ElzaVentspils
16.  Grīnpauka Kerija-AnnaVentspils
17.Inovska AliseVentspils
18.  Ivaska ElzaMARATONA KLUBS
Ventspils
19.Jansone Elīza-NēzeVentspils
20.  Jerofejeva FelicitaJēkabpils
21.  Kalniņa MadaraMatisons Runner’s Club
Ventspils
22.Mačevska Ieva-MartaJelgava
23.Malacanova AnnijaJelgava
24.Meņgele SamantaKuldīga
25.  Ozoliņa PaulaMRC
Ventspils
26.  Rafelde DeizijaVentspils
27.  Ratniece ElzaSportlat
Rīga
28.Senina GabrielaVentspils
29.  Vahere-Abražune ElīnaRīga
30.  Vāvere MelānijaSPORTLAND
Rīga
31.Veļeseviča AlisijaRīga
32.Zvaigzne SofijaVentspils
33.  Zvēra ElizabeteIkšķile

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ananica ElzaAnanici
Sēme
2.  Balinska Ieva-RebekaVentspils
3.  Barkāne JustīneRēzekne
Rēzekne
4.Berga UndaSaldus
5.  Bogdanova VeronikaBogdanovu ģimene
Piltene
6.  Čodere ElizabeteVentspils
7.  Daldere DēzijaVentspils
8.  Ernstsone Rēzija-UnaVentspils
9.Fjodorova LeilaJūrmala
10.  Galindoma MadaraVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
11.  Grišuņina PolinaMARATONA KLUBS
Ventspils
12.Gurgāne AneteVentspils
13.  Igare KellijaVentspils
14.  Ivanovska MarijaVentspils
15.  Kronberga AmandaVentspils
16.  Ķirse KateVentspils
17.  Lācare DžemmaRīga
18.  Lišmane KatrīnaSK Metroons/ Nike
Rīga
19.  Lišmane LauraSK Metroons/ Nike
Rīga
20.  Ļežaņina JeļenaRīga
21.  Mauriņa AmēlijaVentspils
22.  Miķelsone IevaPiltene
23.  Ozoliņa LībaSK Metroons/ Nike
Mārupe
24.  Pētersone KatrīnaVentspils
25.  Ribakova JelizavetaMARATONA KLUBS
Ventspils
26.Smirnova MarijaVentspils
27.  Stivriņa KeitaVentspils
28.Talle RūtaJelgava
29.  Trama LieneVentspils
30.Vasiļjeva OļesjaJūrmala
31.  Zariņa UnaVentspils
32.  Zavicka GabrielaVentspils
33.  Zorģe PaulaTalsu novada sporta skola
Stende
34.  Zute AlinaLiepaja

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa KatrīnaPII Margrietiņa
Ventspils
2.  Ansberga OdrijaMARATONA KLUBS
Ventspils
3.  Arapova GabrielaVentspils
4.  Barkāne ElīzeRēzekne
Rēzekne
5.  Bogdanova ViktorijaBogdanovu ģimene
Piltene
6.  Bule SofijaVentspils
7.  Citskovska TerēzeSK Metroons/ Nike
Mārupe
8.  Goša AnnaMARATONA KLUBS
Ventspils
9.  Grauda-Grote AnnaVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
10.  Igošina VeronikaVentspils
11.  Ivanovska DarjaVentspils
12.  Jansone SindijaVentspils
13.  Jaundzema Dārta-ElīzaLabs starts
Rīga
14.  Kalniņa DanielaSporta skola SPARS
Ventspils
15.  Kalniņa IevaVSK NOSKRIEN
Rīga
16.  Koršenkova VeraRēzekne
17.  Kozlova ElzaVentspils
18.  Marska IevaKuldīga
19.  Nazarova SibillaVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
20.  Ose Alise-NikolaVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
21.  Ozoliņa LindaVentspils
22.  Pētersone EvelīnaVentspils
23.Priede EvelīnaVentspils
24.  Puhova MartaVentspils
25.  Pujate KristīneVentspils
26.  Pujate PaulaVentspils
27.  Pūlmane ElizabeteVentspils
28.  Rassa AleksandraMARATONA KLUBS
Ventspils
29.  Reingolde AliseSmiltene
Smiltene
30.  Saveka KaterinaViena
Ventspils
31.  Semjonova KsenijaRīga
32.  Siliņa DitaVentspils
33.  Stone AnitaVentspils
34.  Šefele NikolaVentspils
35.  Ulbika PatricijaVentspils
36.  Vanaga NikolaVentspils
37.  Vdovina DarjaRīga
38.  Vītola Lība-AleksandraSporta skola SPARS
Ventspils
39.  Zālīte MelānijaFK auda
Ķekava
40.  Ziemele Krista-NikolaVentspils

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšMARATONA KLUBS
TALSI
2.  Aksenoks KristofersRīga
3.  Ananics HugoAnanici
Tukums
4.Andrejevs DmitrijsVentspils
5.  Astaševskis ErnestsSK Katrīna
Kuldīga
6.Astrausks RihardsIndividuāli
Grobiņa
7.  Balackis MaksimsJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
8.  Bautris JēkabsBigbank
9.  Beiers JēkabsSK Katrīna
Kuldīga
10.Beiers ValtersSK Katrīna
Kuldīga
11.Beitiks HenrijsLiepaja
12.Belyaevskiy AleksandrNizhnuy Novgorod
13.  Bogdanecs JaromirsMARATONA KLUBS
Ventspils
14.  Borodins ArtjomsJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
15.  Budavs ElmarsJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
16.Cikota OliversCikotu ģimene
RĪGA
17.  Cīmurs ViestursCīmurēni
Rīga
18.  Černuho EvertsVentspils
19.Čunčulis ErnestsLiepāja
20.  Daņilovskis VladimirsRīga
21.Deksnis RenārsJūrmala
22.  Doniņš KrišsMARATONA KLUBS
Ventspils
23.  Egle OlafsMARATONA KLUBS
Ventspils
24.  Egliens JēkabsLiepaja
25.  Ergis DanielsRīga
26.Ernstsons ValtersVentspils
27.  Feigis SeraJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
28.  Gaidis BožensRēzekne
29.  Gedvilass RobertsJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
30.Georgnoglo Artjomsventspils
31.  Gilučs OliversRīga
32.Gončaruks DaniilsGONCHARUK FAMILY
Jūrmala
33.  Gribanovs DanilPII Margrietiņa
Ventspils
34.Grīnerts DinārsRīga
35.  Haritonovs PāvelsJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
36.  Indāns RihardsVentspils
37.  Insbergs MiķelisVentspils
38.  Isajevs BogdansPII Margrietiņa
Ventspils
39.  Isajevs MihailsPII Margrietiņa
Ventspils
40.  Ivanovs AdriansVentspils
41.  Ivanovs ErnestsBTA
Rīga
42.Jakimčus ArvīdsVentspils
43.Jānītis EmīlsSaldus
44.Konovaluks MarksFroster
Jelgava
45.  Kovaļčuks ArsenijsPII Margrietiņa
Ventspils
46.Kozlovs PēterisVentspils
47.  Kreislers BrunoVentspils
48.  Kreislers EmīlsVentspils
49.  Kučiers ErnestsSalaspils
50.  Ķempelis JurģisVentspils
51.  Ķirsis Pauls-BrunoVentspils
52.Limonovs KirillsVentspils
53.  Lubāns GustavsMatisons Runner’s Club
Jūrmala
54.Mauriņš NikolassVentspils
55.  Meldrājs HugoVangaži
56.  Melkurts MiksVentspils
57.  Meļeškevičs DanielsVentspils
58.Mežals MarksVentspils
59.  Mežals TomsVentspils
60.  Mihailovs SavelijsMARATONA KLUBS
Ventspils
61.  Mūrnieks MiksVentspils
62.Ņikiforovs MartinsMatisons Runner’s Club
Kazdanga
63.  Olijniks MatvejsJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
64.  Ozers ArnoldsRīga
65.  Ozoliņš PatriksMRC
Ventspils
66.  Pētersons MatīssRīga
67.  Pētersons RalfsVentspils
68.  Plēsnieks ValdisVentspils
69.  Pomilovskis EvertsVentspils
70.  Pornieks BraiensVentspils
71.  Pozdņakovs AleksandrsJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
72.  Priedits OliversVentspils
73.  Prūsis RalfsMaratona klubs
Rīga
74.  Pučkovs ĀronsPII Margrietiņa
Ventspils
75.Pūpols AnsisBrocēni
76.  Purgailis ArtūrsĀdaži
77.Purgailis MārcisĀdaži
78.Reimarts TeoKSMR Fitness
Rāmava
79.Robežnieks LeonardsNīca
80.Rozentāls AronsRīga
81.Rozentāls EmīlsVentspils
82.  Rudītis LukassMARATONA KLUBS
Ventspils
83.  Semaško KristapsMARATONA KLUBS
Ventspils
84.Senins MartinsVentspils
85.  Sergejevs ArsenijsPII Margrietiņa
Ventspils
86.Sirmais AlbertsRīga
87.Slikšāns MatīssOlaine
88.  Spodariks MarksJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
89.Straubergs ErnestsLimbaži
90.  Šihalijevs AlansMARATONA KLUBS
Ventspils
91.  Štolcs KārlisLiepāja
92.  Šulcs KristofersVentspils
93.Švarcs JēkabsVentspils
94.  Vabija BogdansJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
95.  Vāvere MārtiņšSPORTLAND
Rīga
96.Veits ViestursRīga
97.Vīmanis ErnestsBaldone
98.Vīmanis GustavsBaldone
99.  Zaķis TomsVentspils
100.  Zālītis Markussķekava
Ķekava
101.Zihmanis Helmuts2
Jelgava
102.  Zommers PaulsLiepāja
103.Zorģis ErnestsZorģi
Stende
104.Zutis KārlisLiepāja
105.Zvērs ArtūrsIkšķile
106.Zviedrāns TomsVentspils

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Baranovskis HardisJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
3.  Birnbaums LaurisAstarte-Nafta
Ventspils
4.Birze RalfsKuldīga
5.  Bogdanovs AleksisBogdanovu ģimene
Piltene
6.  Briedis-Veidenbergs KristensMARATONA KLUBS
Ventspils
7.  Brucis-Meiris RūdolfsZefīriņi
Liepāja
8.  Budavs EduardsJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
9.  Caics AugustsRīga
10.  Dūms ViestursVentspils
11.  Eklons MārcisVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
12.  Gaidis EdvardsRezekne
13.  Galindoms ArtūrsVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
14.  Gersons MārisMARATONA KLUBS
Ventspils
15.  Gončaruks IļjaGONCHARUK FAMILY
Jūrmala
16.  Grandāns EmīlsRīga
17.Grīnerts DanielsVentspils
18.  Grīnvalds MartinsMARATONA KLUBS
Ventspils
19.  Griņevičs EļdarsABC software
Baloži
20.  Irbe MārtiņšDraugi un radi
Ventspils
21.  Ivaško GustavsMARATONA KLUBS
Ventspils
22.  Jonelis MartinsVentspils
23.Klīve ErnestsJūrmala
24.  Klockins AleksssAstarte-Nafta
Ventspils
25.Kohanciks Dmitrijsventspils
26.  Kolāts RihardsSmārde
27.  Kolotiļins DaniilsJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
28.  Limanāns GustavsRieksti
Rīga
29.  Linde KārlisMatisons Runner’s Club
Ventspils
30.  Meļeškevičs DenisVentspils
31.Morars NikitaVentspils
32.  Mūrnieks ErnestsAstarte-Nafta
Ventspils
33.Pudulis-Indāns KristersVentspils
34.  Putniņš HenrijsMatisons Runner’s Club
Ventspils
35.Rjabuha Māris-AleksisRiga
36.  Robežnieks AndisVentspils
37.Robežnieks ReinisNīca
38.  Rozentāls RobertsVentspils
39.Rusevich KirillHK VENTA 2002
Ventspils
40.Semjonovs EmīlsRīga
41.  Stieciņš KristersSD Trading
Rīga
42.  Sveiše TomassAizpute
43.Šefanovskis Gustavs-MarksVentspils
44.Talle RobertsJelgava
45.  Vilks KrišjānisRīga
46.Vinogradenko MarkussVentspils
47.Zabarovskis KurtsBrocēnu Sporta Skola - Hokejs
Saldus

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Aleksejevs NikitaInternational Maritime Sport Community - IMSC
Riga
2.  Ansbergs RobertsMARATONA KLUBS
Ventspils
3.  Berestovs ArtjomsJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
4.  Bišofs MiksJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
5.  Bražins TimursVentspils
6.  Briedis RalfsSigulda
7.  Burkevics RikardoLiepāja
8.Burkovskis RobertsVentspils
9.  Cīmurs KārlisCīmurēni
Rīga
10.Čunčulis EduardsLiepāja
11.  Damanis EdgarsVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
12.  Davidovs MihailsVentspils
13.  Dobelis AdriansSK Metroons/ Nike
Mārupe
14.  Doniņš RolansVentspils
15.  Egliens EdvardsLiepaja
16.  Gibašovs MatvejsMARATONA KLUBS
Ventspils
17.  Gīmis HenrijsRīga
18.Grancovskis MārcisSKRUNDA
19.  Havins ArtjomsJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
20.Indrikovs KārlisNodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
21.  Jagža ĢirtsRīga
22.  Jansons AigarsVentspils
23.  Jansons ĒriksVentspils
24.  Kāpiņš RomarsVentspils
25.  Kozlovs RūdolfsVentspils
26.  Kronbergs HaraldsSkrunda
27.  Kvasņins KevinsMARATONA KLUBS
Ventspils
28.  Ķeņģis ValtersVentspils triatlona klubs
Ventspils
29.Liekmanis JustsSkrunda
30.  Liepājnieks GustavsVentspils
31.  Lisenko IgnatJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
32.  Mālītis ErnestsVentspils
33.  Maļusevs BogdansJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
34.  Mauls NiksJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
35.Mazgirs DāvidsVanagi
Grobiņa
36.  Misāns AustrisLiepāja
37.  Ofkants Gustavs-RalfsVentspils
38.  Olijniks NikitaJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
39.  Ošenieks JānisVentspils
40.Ozoliņa EduardsVentspils
41.Ozoliņš EduardsVentspils
42.  Petrovs AlensJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
43.  Plikšēns EvertsSK Metroons/ Nike
Mārupe
44.  Rītelis RalfsVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
45.  Samuiļenko AndrejsSIA “”Ventspils nafta” termināls”
Ventspils
46.  Smirnovs TimursPII Margrietiņa
Ventspils
47.  Stieciņš MarksSD Trading
Rīga
48.  Strazdiņš MarksVentspils
49.  Šķesters EdgarsVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
50.  Teiss ArtūrsTeiss
Talsi
51.  Tkačovs TimofeisJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
52.  Vaivods DāvisKKDEV
Rīga
53.Vaivods EmīlsKKDEV
Rīga
54.  Valtass HermanisSK Metroons/ Nike
Mārupe
55.Veļesevičs RobertsRīga
56.Vēveris MareksJēkabpils
57.  Vilks OtoRīga
58.  Vozny ArtemMARATONA KLUBS
Ventspils
59.  Ziņģis Braiens-ĀdamsSK Metroons/ Nike
Mārupe

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Adlers MarksVentspils
2.Aleksejevs ArtjomsInternational Maritime Sport Community - IMSC
Riga
3.  Baltbārdis Otto-JānisRīga
4.  Bečers KristersVentspils
5.  Brižaks Marks-DanielsMARATONA KLUBS
Liepāja
6.  Brižaks Matejs-GabriēlsMARATONA KLUBS
Liepāja
7.  Brucis-Meiris KristiansZefīriņi
Liepāja
8.  Čudnovs RičardsLiepāja
9.  Dambergs StefansCēsis
10.  Doniņš KristersMARATONA KLUBS
Roja
11.  Dzelme RobertsJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
12.Grantiņš KristersVentspils
13.Kabakovs JumisRīga
14.  Kantmanis Kristiansģimene
Ventspils
15.  Lebedevs RodionsRezekne
16.  Lehtonens Toms-MarkoSK Metroons/ Nike
Mārupe
17.Liekmanis GustavsSkrunda
18.  Lisenko ZaharJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
19.  Ņečiporenko ArtjomsVentspils
20.  Ošenieks GustavsVentspils
21.Paipals KevinsVentspils
22.  Rijnieks DanielsVentspils
23.  Rikords Deivisventspils
24.  Rikords Ričards-Adriansventspils
25.  Rudītis MariussMARATONA KLUBS
Ventspils
26.  Strāķis AnsisRīga
27.  Šarpio TomsRīga
28.  Ubaxdullaev SaidumarTashkent
29.  Vaivods RobertsJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
30.  Vanags NiksJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
31.  Veits OskarsRīga
32.  Zariņš Armands-HenrijsRēzekne
33.  Žvinklis AlekssVENTSPILS
34.  Žvinklis MartinsVENTSPILS

Abonementi - visiem šajā sarakstā esošajiem jāaizpilda pieteikums, norādot izvēlēto distanci un izmanotojot savu abonementa kodu

Abonements, Sievietes

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele JeļenaVSK Noskrien @hotelalicia.com
Rīga
2.  Beleviča JolantaOgre
3.  Beļajeva JūlijaRīga
4.  Bērziņa LīgaRiga
5.Bule LilitaLudza
6.  Bušmane DanaSalaspils
7.  Dābola DaigaJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
8.  Demitere AivaTalsi
9.  Galeniece IevaRīga
10.Gaņģīte LīgaeBIOpower
Stūnīši
11.  Yakupova YuliaRiga
12.  Jākobsone-Šņepste GunaRīga
13.  Kabrina KitijaRīga
14.  Kaļva AgitaĶegumā spēks
Ķegums
15.  Kašina AnnaIdee Fixe
Upesciems
16.Kaupuža SigneCēsis
17.  Klidzeja InitaRēzekne
18.  Klints Agneseclarctos
Rīga
19.Klīve UnaJūrmala
20.  Kļaviņa RitaSK Magnen
Rēzekne
21.  Koršenkova DanaRēzekne
22.  Krauja BrigitaRīga
23.  Lonerte SigneČikāga 2019
Riga
24.  Luca LīgaRīga
25.Miss SamantaRīga
26.  Ozola IneseInbank
Rīga
27.  Panteļejeva AngelikaAIZKRAUKLE
Skrīveri
28.  Pelēce IlzeSK Ozolnieki
Ozolnieki
29.  Pence JolantaJaunsardze
Lejasciems
30.  Priede LieneOlaine
31.  Raubena AgneseRiga
32.  Reinfelde HelēnaLiepāja
33.Ribkina TatjanaRīga
34.  Riskulova ViktorijaRīga
35.  Rūja KristīneTeamKažemāka
Sigulda
36.Ruža LīgaLATRAPS skrien
Babīte
37.  Sorokina ArnitaCēsis
38.  Svilāne-Dūda ValentīnaVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
39.  Talle IngaNMPD
Jelgava
40.Tatsi AnniValga
41.  Tomsone SigneRīga
42.  Urtāne ĒrikaVANAGI
Jēkabpils novads
43.  Zalecka ZaigaRīgas satiksme
RĪGA
44.  Ziediņa IngaMaratona klubs/ Aizkraukle
Ogres novads
45.  Zīverte AgatePaula Stradiņa KUS
Rīga

Abonements, Vīrieši

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Agafonovs GustsRēzeknes 1.vsk.
Rēzekne
2.Alekseyonok AlekseyRiga
3.  Ālmanis IvoAccenture Latvia
Rīga
4.Auzinš AivisJelgava
5.  Avens JānisMARATONA KLUBS
Rembate
6.  Barreto-Ruiz Enrique-AntonioAlicante
7.  Belevičs JēkabsOgre
8.  Belevičs JurisOgre
9.  Belevičs JustsOgre
10.  Bēms GundarsJelgavas novads
11.Bilinskis JānisRēzeknes novads
12.  Bistrovs VadimsDaugavpils
13.  Blaus OskarsJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
14.  Bodnieks DairisOgre
15.  Bondars AivarsJēkabpils
16.Borozinskis DzintarsĶegums
17.  Buraks GintsRīgas satiksme
RĪGA
18.  Bušmanis AskoldsSalaspils
Salaspils
19.  Cepītis Aivars_
Vaidavas pag.
20.  Dakša GintsJūrmala
21.  Demiters EdmundsTalsi
22.Dergunovs RobertsLiepāja
23.  Domburs JānisValmiera
24.  Donis EdgarsDurbes novads
Dunalka
25.  Dovgaņuks AndrejsRīga
26.  Eižvertiņš EdgarsRīga
27.  Freimanis Jānisibim
Jelgava
28.  Fridrihsons ĢirtsRiga
29.  Gaidelis JurisMaratona klubs
Cēsis
30.  Gaņģītis GatiseBIOpower
Snēpele
31.  Gasjūns ArmīnsFOLKMAŅI
Jelgava
32.  Gaumigs AndrejsMARATONA KLUBS
Rīga
33.  Gornavs AnsisSK SIGULDA
Sigulda
34.  Grīnbergs Ventisindividuāli
Piņķi
35.  Gruberts EduardsRiga
36.  Grunckis ErlensVai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?
Valmiera
37.  Indrikovs MārisNodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
38.  Janovičs PāvelsLsc
Jelgava
39.  Jansons AgrisTukums
40.  Jansons AinārsCēsis-SEB
Cēsis
41.Jaundzems KristapsLabs starts
Rīga
42.  Jurašs JurisDreiliņi
43.  Kaimiņš KristapsAdidas
Ogres novads
44.  Kaldre ImantsVSK Noskrien
Rīga
45.  Kaljusaar AivarViljandi
46.  Kalniņš ArmandsAPE
47.  Kalniņš MartsVidzemes Būvserviss
Cēsis
48.  Kaniščevs MaksimsRīga
49.  Kauliņš DainisLSC
Rīga
50.  Kļaviņš AtisAccenture Latvia
Jelgava
51.  Knets JānisAccenture Latvia
Liepāja
52.  Kopijs OļegsSaldus Boksa klubs
Saldus
53.  Kopmanis JānisLSC
Rīga
54.  Koršenkovs JurijsRēzekne
55.  Kraslovskis RaitisJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
56.  Krasovskis GuntarsRīga
57.  Krauklis VairisPrivātbūve
Smiltene
58.  Krīgers Didzisvalmiera
59.  Kroičs KasparsRiga
60.Kruglovs AleksandrsSigulda
61.  Kuzņecovs LaurisWunder
Valmiera
62.  Kvedaravičs AinārsAIZKRAUKLE
Aizkraukle
63.  Laganovskis OskarsRīga
64.  Laizāns EdgarsLudza
65.  Lapsa GvidoGulbene
66.  Lepskiy AlexanderLEPSKY TRI COACHING
Riga
67.  Liepa AndrejsRīgas satiksme
Rīga
68.  Līpacis JurisSigulda
69.  Lisickis AleksandrsRīga
70.  Mikučionis NerijusKauno BMK
Kaunas
71.  Nīgals ArtisČikāga 2019
Riga
72.  Odziņš DāvisAmazon Gorilla
Riga
73.  Ozols JānisFellas
Rīga
74.  Podnieks ArvisMadona
75.  Preimats MārisLejasciems
76.  Rasmanis RobertsVentspils Augstskola
Aizpute
77.  Rībenieks KasparsRīga
78.Ruža EdgarsLATRAPS skrien
Babīte
79.  Sankauskas DovydasIlginuotoliai.lt
Vilnius
80.  Seņko IgorsLiepāja
81.  Sergejevs AndrejsLF
Rīga
82.  Sifers KimsRīga
83.  Simanovičs EdgarsJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
84.  Sokolovs SandisRīgas satiksme
RĪGA
85.  Sovetovs VadimsRiga
86.  Stahovskis ĒvaldsIkšķile
87.  Supe JānisTirza
88.  Šakins Laimonissavvaļnieks
Abrene
89.  Šķipars MadarsRīga
90.  Štamers Kārlis-EduardsRīga
91.  Šukteris GintsLiepāja
92.  Titomers EndijsJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
93.  Todorovs DmitrijsTukums
94.  Tropiņš EdijsMARATONA KLUBS
Dundaga
95.  Upenieks IvarsRēzeknes novads
Feimaņi
96.  Urtāns DonatsVANAGI
Jēkabpils novads
97.  Urtāns JurģisVANAGI
Jēkabpils novads
98.  Urtāns MarkusVANAGI
Jēkabpils novads
99.  Vagars HarijsRīga
100.  Valainis EdijsSPARS-MK
Preiļi
101.  Veidemanis LaurisRauna
102.  Veseris MārtiņšRīga
103.  Voino AleksandrsRīga
104.  Vostroilovs AntonsPiņķi
105.  Zariņš DāvisSalacgrīva
106.  Žodziņš AigarsEzere

Kopā pieteikušies: 1814



Vaidavas triatlons