Rēzeknes pusmaratons | Saraksts
Rēzekne, 21,0975km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābele Jeļena | S | Žolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR Rīga | ||
2. | Ābele Māris | V40 | Žolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR Rīga | ||
3. | Ābols Jānis | V | MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts Rīga | ||
4. | Aksenoks Kaspars | V40 | Riga | ||
5. | Alekseyonok Aleksey | V | Riga | ||
6. | Alferenkovs Sergejs | V40 | Rīga | ||
7. | Ansons-Jansons Māris | V | VSK Noskrien Rīga | ||
8. | Apsītis Dinārs | V50 | cits sivēns Rīga | ||
9. | Arājs Māris | V | SPORTLAND Rīga | ||
10. | Ariko Dmitrijs | V | Worldline Runners Riga | ||
11. | Astrausks Renats | V | Individuāli Grobiņa | ||
12. | Audere Silva | S | Priekuļi | ||
13. | Avens Jānis | V50 | Maratona Klubs/Rembate Ogres novads | ||
14. | Babkins Mārtiņš | V | Līvānu VK Rīga | ||
15. | Baltkājis Andrejs | V40 | Garkalne, Garkalnes novads | ||
16. | Bednostins Sergejs | V50 | Maratonu klub Ventspils Ventspils | ||
17. | Bērziņš Kristaps | V | PATRIA SPORTLAND | ||
18. | Bilinskis Jānis | V50 | Latraps skrien savai zemei Rēzeknes novads | ||
19. | Birģele Santa | S | Rīga | ||
20. | Birģelis Jānis | V50 | Koknese | ||
21. | Blats Daniils | V40 | Līvānu VK Riga | ||
22. | Bodžs Ģirts | V | Persiki Rēzekne | ||
23. | Boiko Rolands | V | Boiko ģimene Rēzeknes raj | ||
24. | Bondars Aivars | V50 | Jēkabpils | ||
25. | Brasavs Salvis | V40 | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
26. | Briņķis Oskars | V | Valle Valle | ||
27. | Brīvers Andris | V40 | Nautrēnu vsk. | ||
28. | Brokāns Mareks | V40 | VSK Noskrien Ŗīga | ||
29. | Broks Kristaps | V | VSK Noskrien-Rieksti Madona | ||
30. | Būmans Kārlis | V | Matisons Runner's Club Liepāja | ||
31. | Caics Artūrs | V | --- Rīga | ||
32. | Ceika Laila | S50 | Valmiera | ||
33. | Ciagune Santa | S40 | Sigulda | ||
34. | Cīmure Inta | S | Cīmurēni Rīga | ||
35. | Cīmurs Jānis | V | Cīmurēni Rīga | ||
36. | Čerpakovskis Valdis | V | Mārupes novads | ||
37. | Červjakovs Pjotrs | V60 | Daugavpils | ||
38. | Dakša Gints | V | Jūrmala | ||
39. | Dāvidnieks Artis | V40 | EMU Mālpils sporta klubs Valmiera | ||
40. | Dombrovskis Juris | V40 | Rēzeknes novads Malta | ||
41. | Dorogokupļa Igors | V | Daugavpils | ||
42. | Doveiks Andris | V40 | Ikšķile Ikšķile | ||
43. | Driņķis Dainis | V50 | DzSK Lokomotīve Rīga | ||
44. | Dudels Andris | V50 | Līvānu VK Daugavpils | ||
45. | Duļķevičs Renārs | V | Kaunatas vidusskola | ||
46. | Erne Katrīna | S. | Rīga | ||
47. | Fentone Dace | S | Ape | ||
48. | Fogelis Aivars | V | Rīga | ||
49. | Freiberga Anete | S | Persiki Rēzekne | ||
50. | Freija Džanita | S50 | Matisons Runner’s Club Turlava | ||
51. | Gaidis Edmunds | V | Rezekne | ||
52. | Gailis Elmārs | V50 | Verems Rēzekne | ||
53. | Galašina Anita | S | Global fitness Rīga | ||
54. | Golubevs Mihails | V | SK Tērauds-1 Rīga | ||
55. | Golubovskis Staņislavs | V | Dricānu vsk | ||
56. | Gončarenko Karīna | S | Rīga | ||
57. | Graudiņa Ina | S | VSK Noskrien Vāveres Jelgava | ||
58. | Grīnvalds Guntis | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
59. | Grocs Andris | V | rezekne | ||
60. | Gromov Viktor | V60 | MARATONA KLUBS Pleskava | ||
61. | Grunckis Erlens | V40 | Vai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei? Valmiera | ||
62. | Gržibovskis Raitis | V | VSK Noskrien Rīga | ||
63. | Guitāne Maruta | S40 | LUDZA Ludza | ||
64. | Gušcins Pāvels | V50 | Rēzekne | ||
65. | Heringa Marta | S | SPORTLAND RĪGA | ||
66. | Horošavins Andrejs | V | Rīga | ||
67. | Inte Viesturs | V | Jelgava | ||
68. | Jakovicka Alīna | S | Jūrmala | ||
69. | Jakovļevs Vitālijs | V | www.endo.lv Cēsis | ||
70. | Janovičs Pāvels | V | Lsc Jelgava | ||
71. | Jansons Einārs | V | Matisons Runner’s Club Zūras | ||
72. | Jasjukevičs Vladislavs | V40 | Daugavpils | ||
73. | Jevtuhs Mareks | V | Rīga | ||
74. | Joce Ludmila | S50 | Matisons Runner’s Club Turlava | ||
75. | Justels Eriks | V | Rem Motors Daugavpils Daugavpils | ||
76. | Kaldre Imants | V | VSK Noskrien Rīga | ||
77. | Kalnenieks Raitis | V | VSK Noskrien Liepāja | ||
78. | Kalniņa Liene | S | Skrienam kopā Valmiera | ||
79. | Kalniņš Ritvars | V40 | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
80. | Kaļva Mārtiņš | V | Rīga | ||
81. | Kan Natalja | S | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Santkpēterburga | ||
82. | Karpenko Zane | S | VSK Noskrien Blonde Rīga | ||
83. | Kaufmanis Toms | V | Maratona klubs/Dobeles dzirnavnieks Valmiera | ||
84. | Kazlas Rolandas | V50 | Na, pagauk! Vilnius | ||
85. | Keidāns Andris | V | Dricānu vsk | ||
86. | Keišs Juris | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
87. | Kļaviņa Rita | S40 | SK Magnen Rēzekne | ||
88. | Knets Jānis | V | Accenture Latvia Liepāja | ||
89. | Kņaževa Zoja | S40 | FIZIOFIT Daugavpils | ||
90. | Kņaževs Valerijs | V | Fiziofit Daugavpils | ||
91. | Kondrāte Elīna | S | Rīga | ||
92. | Kozlovskis Aigars | V | Rēzekne | ||
93. | Kravčenko Valentins | V60 | Rīga | ||
94. | Kravis Kārlis | V | Baldone | ||
95. | Kuzmins Sergejs | V60 | Sk Magnen/ Verems | ||
96. | Kuzņecovs Lauris | V | Wunder Valmiera | ||
97. | Lagzdiņš Jānis | V | Durbes nov Dunalka | ||
98. | Lapsa Gvido | V50 | Gulbene | ||
99. | Laucis Normunds | V50 | AIZKRAUKLE Aizkraukle | ||
100. | Lazda Madara | S | Ranka | ||
101. | Lepskiy Alexander | V60 | LEPSKY TRI COACHING Riga | ||
102. | Leus Viktorija | S40 | Rietumu Riga | ||
103. | Liepiņš Jānis | V | SK Metroons/ Aqua-Brambis Rīga | ||
104. | Liepiņš Vilnis | V60 | individuāli Carnikava | ||
105. | Malacanova Ruta | S40 | Swedbank Riga | ||
106. | Malacanovs Aivars | V40 | Jelgava | ||
107. | Marčinkus Jānis | V60 | SK Ozolnieki A Jelgava | ||
108. | Maševskis Kristaps | V | SPORTLAND Rīga | ||
109. | Maziliauskas Vytautas | V50 | Vilnius | ||
110. | Meškovskis Konstantīns | V | Rēzekne | ||
111. | Mikhalkin Siarhei | V | OC Eridan / NAFTAN Novopolotsk | ||
112. | Missberger Frank | V50 | Muenster | ||
113. | Mūrnieks Agnis | V | OVI Rīga | ||
114. | Muzika Vitālijs | V50 | PaBaso.lv/ VSK Noskrien Jumprava | ||
115. | Nīgals Artis | V | Riga | ||
116. | Nunes Flavio | V | Matisons Runner’s Club/Nike Gulbene | ||
117. | Ņilovs Valdis | V40 | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Rīga | ||
118. | Obermans Kristaps | V | Dricānu vsk | ||
119. | Oševerovs Konstantins | V | Accenture Latvia Rīga | ||
120. | Ozols Edgars | V | Rēzekne | ||
121. | Ozols Jānis | V | Rīga | ||
122. | Panteļejeva Angelika | S40 | Aizkraukle/Skrīveri Skrīveri | ||
123. | Pavlovičs Jānis | V | LR ZS | ||
124. | Peļņa Guntis | V | SK Magnen | ||
125. | Petrovs Dzintars | V40 | Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC Rīga | ||
126. | Pielēns-Pelēns Artūrs | V | Tet Rīga | ||
127. | Piļkēvičs Deniss | V | Rīga | ||
128. | Pinne Elīna | S | NAA Rīga | ||
129. | Platā Sandra | S40 | Jelgava | ||
130. | Podnieks Arvis | V | Madona | ||
131. | Poikāns Aivis | V40 | Rīga | ||
132. | Potašovs Edgars | V | LR ZS | ||
133. | Pranaitis Sigitas | V | Na, pagauk! Vilnius | ||
134. | Pranckūnas Petras | V50 | Na, pagauk! Vilnius | ||
135. | Priedeslaipa Oskars | V | LR ZS 36 .bataljons Rēzekne | ||
136. | Prūsis Roberts | V | MARATONA KLUBS Rīga | ||
137. | Punculis Māris | V | LUDZA Ludza | ||
138. | Pūpola Iveta | S40 | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Aizpute | ||
139. | Ragovska Evita | S | LDz Salaspils | ||
140. | Ragovskis Dainis | V50 | LDz Salaspils | ||
141. | Raščevskis Aleksandrs | V | Daugavpils runners Daugavpils | ||
142. | Raubena Agnese | S | Riga | ||
143. | Ravžajevs Māris | V | Olaine | ||
144. | Redisons Juris | V40 | FOLKMAŅI Tērvete | ||
145. | Reinvalds Arturs | V | Rīga | ||
146. | Renerts Valdis | V50 | Daugavas Sakas sala Salas nopvads | ||
147. | Rjabuha Anastasija | S | Rīga | ||
148. | Rodionovs Viktors | V60 | LSC Olaine | ||
149. | Romančuks Ilmārs | V50 | Rīga | ||
150. | Romanovskis Nikita | V | Kaunatas vidusskola | ||
151. | Rozis Roberts | V40 | Rīga | ||
152. | Rubīns Elvis | V | Rīga | ||
153. | Rukmans Jēkabs-Olafs | V | NBS Rēzekne | ||
154. | Rūtiņš Edgars | V40 | MARATONA KLUBS Ogre | ||
155. | Ruža Edgars | V50 | Jūrmala | ||
156. | Samcovs Agris | V40 | Nike+ Run Club Riga Riga | ||
157. | Semjonovs Nikolajs | V | Jūrmala | ||
158. | Skārda Dzintra | S | AIZKRAUKLE / VSK Noskrien Aizkraukle | ||
159. | Smalovijs Nikolajs | V60 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
160. | Smilga Kaspars | V | Sia Cartiero Rīga | ||
161. | Sniķeris Jānis | V | Daugavpils | ||
162. | Sokolovs Aleksandrs | V | RUN to LIVE Rīga | ||
163. | Sondors Jānis | V | SK Ozolnieki Jelgava | ||
164. | Sorokina Arnita | S40 | Skrien un nūjo Cēsis Cēsis | ||
165. | Staris Jānis | V50 | Verems Rēzekne | ||
166. | Straukmanis Jānis | V | Jaunjelgava | ||
167. | Straume Guntars | V50 | MARATONA KLUBS Jēkabpils | ||
168. | Sulojeva Maija | S50 | Jūrmala | ||
169. | Suseja Ruta | S40 | Rēzekne | ||
170. | Susejs Dainis | V40 | Rēzeknes tehnikums Rēzekne | ||
171. | Ševčenko Konstantins | V40 | Rēzekne | ||
172. | Šķipare Ruta | S40 | Jēkabpils Lūši Sala | ||
173. | Šķipars Madars | V | Rīga | ||
174. | Šnipaitis Regimantas | V40 | Ukmerge | ||
175. | Šņoriņa Baiba | S | Talsu Pakalnu Sporta Klubs Talsi | ||
176. | Šteinerts Māris | V | Rīga | ||
177. | Šterna Aiga | S | SPORTLAND Rīga | ||
178. | Šuļga Ruslans | V | MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts Liepāja | ||
179. | Tarasovs Jurijs | V50 | KOMKON Vilanu novads | ||
180. | Tiltiņš Ingars | V40 | Eleja | ||
181. | Todorovs Dmitrijs | V | Tukums | ||
182. | Totojeva Aļina | S | riga | ||
183. | Trūlis Modris | V | Rēzekne | ||
184. | Turkins Jevgēnijs | V | SK Tērauds/NIKE Aiviekste | ||
185. | Ulinskas Vladas | V | Run for Science (Vilnius) Vilnius | ||
186. | Upenieks Ivars | V50 | Rēzeknes novads Feimaņi | ||
187. | Upenieks Normunds | V50 | SK Tērauds-2 Ādaži | ||
188. | Upītis Mārtiņš | V | Upesciems | ||
189. | Urtāne Ērika | S | VANAGI Jēkabpils novads | ||
190. | Urtāne Sandra | S | Sk Magnen/ VRK | ||
191. | Urtāns Jurģis | V | VANAGI Jēkabpils novads | ||
192. | Ustinovs Valerijs | V50 | da-marathon/ Spars-MK Daugavpls | ||
193. | Utāne Vija | S50 | SK Magnen | ||
194. | Valtere Kitija | S | Līvānu VK/ Baltais/Compressport Līvāni | ||
195. | Veidemanis Lauris | V | Rauna | ||
196. | Vertuls Ivars | V | Rīga | ||
197. | Vilensone Gita | S | Rīga | ||
198. | Vilks Ints | V40 | Rīga | ||
199. | Vilks Jurijs | V40 | Riga | ||
200. | Vilsons Miks | V50 | VSK Noskrien Upesciems | ||
201. | Vilūns Normunds | V50 | vsk noskrien seniori riga | ||
202. | Viļuma Ginta | S | Daugavpils | ||
203. | Vīmane Santa | S | Baldone | ||
204. | Vīmanis Ainārs | V40 | Baldone | ||
205. | Zaķis Aivars | V60 | Maratona klubs/LSC Rīga | ||
206. | Ziediņa Inga | S40 | Maratona klubs/ Aizkraukle Aizkraukle | ||
207. | Zunda Antis | V50 | SPORTLAT Gulbene | ||
208. | Žolnerovičs Valērijs | V | Žolneroviča skriešanas klubs | ||
209. | Žuburs Dainis | V40 | Durbes novads Dunalka | ||
210. | Žugris Aivars | V50 | Preiļi Preiļi |
Rēzekne, 10km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Adamovičs Mārcis | VNJ | Preiļu BJSS Preiļi | ||
2. | Ādamsone Agnija | SN30 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
3. | Ādamsons Māris | VN30 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
4. | Adijāne Karīna | SN40 | Rēzekne | ||
5. | Adijāne Katrīna | SNJ | Nautrēnu vsk. | ||
6. | Allena Katrīna-Anna | SNJ. | Labs starts Rīga | ||
7. | Allens Normunds | VN40 | Labs starts Rīga | ||
8. | Allens Rihards | VNJ. | Labs starts Rīga | ||
9. | Amatniece Elīna | SN30 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
10. | Andžāns Raimonds | VN20 | Verems Rēzekne | ||
11. | Antonovs Andis | VN40 | Ragana | ||
12. | Aņikejevs Valdis | VN30 | SK Tērauds -1 Jūrmala | ||
13. | Arkuls Kaspars | VN30 | Smiltene | ||
14. | Artejevs Kristers | VNJ. | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
15. | Avišāns Mārtiņš | VN20 | Verems Rēzekne | ||
16. | Baltace-Saukāne Baiba | SN20 | Rēzekne | ||
17. | Bankovskis Mārtiņš | VN30 | Upeslejas | ||
18. | Bartaševičs Deniss | VN30 | Ana6isTbI Riga Kengarags | ||
19. | Bartaševičs Deniss | VN30 | Ana6isTbI Kengarags Riga | ||
20. | Basmanovs Dmitrijs | VN40 | Pleskava | ||
21. | Basmanovs Mihails | VN40 | Rīga | ||
22. | Baškevičs Ints | VN40 | SPORTLAND Jelgava | ||
23. | Beleviča Jolanta | SN40 | Ogre | ||
24. | Belevičs Jēkabs | VNJ | Ogre | ||
25. | Belevičs Juris | VN40 | Ogre | ||
26. | Belevičs Justs | VNJ | Ogre | ||
27. | Bēms Gundars | VN30 | Jelgavas novads | ||
28. | Bērziņa Aleksandra | SN30 | BBBērziņi Rīga | ||
29. | Bērziņš Andris | VN60 | Pļaviņas | ||
30. | Bērziņš Ēriks | VN30 | BBBērziņi Rīga | ||
31. | Bescennaja Jeļena | SN50 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
32. | Bidiņa Agija-Dace | SNJ | SPORTLAND Mārupe | ||
33. | Blinovs Sergejs | VN30 | Verems Rēzekne | ||
34. | Bodnieks Dairis | VN50 | Ogre | ||
35. | Bogdane Līga | SN20 | Iļžukolns | ||
36. | Bogdanovs Ēriks | VN30 | ASK Patria | ||
37. | Bogdanovs Vladlens | VN20 | Rēzekne | ||
38. | Bormanis Jānis | VN40 | nordic by nature Vidzeme | ||
39. | Bruževica Anete | SN40 | Rīga | ||
40. | Bule Lilita | SN30 | Ludza | ||
41. | Bušmanis Arvils | VN50 | Līvānu VK Līvāni | ||
42. | Bušmanis Askolds | VN50 | Salaspils Salaspils | ||
43. | Bužinska Ērika | SN20 | SPORTLAND Daugavpils | ||
44. | Caics Jānis | VN60 | --- Rīga | ||
45. | Cjunskis Nikita | VNJ | Kaunatas vidusskola | ||
46. | Čereškevičs Ruslans | VNJ | Kaunatas vidusskola | ||
47. | Černecova Liāna | SN40 | Rēzekne | ||
48. | Čuvailovs Aleksejs | VN20 | SPORTLAND Rīga | ||
49. | Dambe Evita | SN40 | Līči | ||
50. | Dance Anna | SN40 | RIGAS SATIKSME Riga | ||
51. | Dementjeva Rasma | SN20 | PATRIA SPORTLAND | ||
52. | Dimants Klāvs | VN20 | Rīga | ||
53. | Draba Vitālijs | VN40 | Mārupe | ||
54. | Drozdovs Viktors | VNJ | Iļžukolns Rēzekne | ||
55. | Dukaļskis Eliss | VN20 | Sigulda | ||
56. | Eglājs Aigars | VN20 | Medaļas būs? Saldus | ||
57. | Eglitis Arvis | VN30 | Dricāni | ||
58. | Eglitis Mairis | VN20 | Riga | ||
59. | Eglitis Oskars-Martins | VNJ | Skrienam Liepāja Liepāja | ||
60. | Else Asnate | SN20 | Mazsalaca | ||
61. | Ervika Silvija | SN50 | Maratona klubs Aizpute | ||
62. | Finčuks Vitalijs | VN20 | OZOLI madona | ||
63. | Fišers Ģirts | VN30 | FOLKMAŅI \ Maratona klubs Dobele | ||
64. | Flaksmane Ņina | SN30 | Riga | ||
65. | Freimanis Jānis | VN30 | Yo Jelgava | ||
66. | Freimanis Oskars | VN60 | SK Ozolnieki Vircava | ||
67. | Gagaine Beāte | SN30 | SPORTLAND Liepāja | ||
68. | Gaidis Česlavs | VN30 | Rezekne | ||
69. | Gailuma Kristīne | SN20 | Iļžukolns | ||
70. | Galeniece Ieva | SN30 | Rīga | ||
71. | Gammeršmidts Jurijs | VN30 | Auciems | ||
72. | Garianova Velta | SN20 | Rēzekne | ||
73. | Gasjūns Armīns | VN40 | FOLKMAŅI Jelgava | ||
74. | Gausins Niks | VN20 | Rīga | ||
75. | Gradovsna Agnija | SN40 | Rīga | ||
76. | Grencberga Evita | SN20 | SK Tērauds/NIKE Ādaži | ||
77. | Grigulis Māris | VN30 | PROCTOTAK Rēzekne | ||
78. | Griķe Alise | SN30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
79. | Griķis Jānis | VN30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
80. | Griņevičs Viktors | VN40 | ABC Software Baloži | ||
81. | Grisins Mareks | VN30 | Rezekne | ||
82. | Groza Valdis | VN50 | Lubāna | ||
83. | Gruberte Zane | SN40 | Rīga | ||
84. | Gulbis Kaspars | VN20 | Žolneroviča skriešanas klubs Rēzekne | ||
85. | Gusare Ginta | SN50 | Rīga | ||
86. | Gusevs Artjoms | VN20 | Riga | ||
87. | Hvalonski Roman | VN30 | SK Tērauds/NIKE Tallina | ||
88. | Isakovs Jevgenijs | VN20 | Daugavpils | ||
89. | Ivanovs Oļegs | VN40 | Ceram Optec Līvāni | ||
90. | Jansons Artūrs | VN30 | MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts Kapsēde | ||
91. | Jansons Haralds | VN50 | Carnikava | ||
92. | Jaunzems Kaspars | VN30 | Jelgava | ||
93. | Jermaļonoks Vladimirs | VN60 | Da-Marathon Daugavpils | ||
94. | Jerofejeva Ineta | SN30 | Rīga | ||
95. | Jeromāns Kristofers | VNJ | SPORTLAND RīGA | ||
96. | Jeršovs Vladimirs | VN30 | LR ZS 36 .bataljons | ||
97. | Judko Zanna | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
98. | Jumburgs Armands | VN30 | Batman Riga | ||
99. | Jurjure Linda | SN30 | Kuldīga | ||
100. | Juškāne Endija | SNJ. | Rēzekne | ||
101. | Kaljusaar Aivar | VN50 | Viljandi | ||
102. | Kalniņa Rūta | SN30 | Skrienošais četrinieks Aizputes pagasts | ||
103. | Kalniņš Jānis | VN30 | Skrienošais 4etrinieks Aizpute-Rīga | ||
104. | Kaļva Gunita | SN30 | Kuldīga | ||
105. | Kanaviņš Ainis | VN50 | AIZKRAUKLE Rīga | ||
106. | Kanišauskas Ričardas | VN40 | SK Lukas Šiauliai | ||
107. | Karpova Daila | SN30 | Ceram Optec Jēkabpils | ||
108. | Karvele Ligita | SN20 | Ludza | ||
109. | Kipluks Aleksandrs | VN20 | Rīga | ||
110. | Klidzeja Inita | SN20 | Rīga | ||
111. | Kļaviņš Ruslans | VN30 | Ludza Ludza | ||
112. | Kļaviņš Valdis | VN40 | SK Magnen | ||
113. | Kobaļs Dāniels | VNJ | Rēzeknes Valsts 1.gimn. | ||
114. | Kolosova Sofija | SNJ | Rēzeknes 5 vsk. | ||
115. | Koņuhovs Romans | VN20 | Riga | ||
116. | Kopštāls Kaspars | VNJ | Rēzeknes 5 vsk. | ||
117. | Korčagins Edgars | VN40 | Darba rūķi un draugi Rīga | ||
118. | Korsaks Jāzeps | VN60 | Rēzekne | ||
119. | Kovaļevska Dace | SN30 | LSC-SK Ozolnieki A Ozolnieki | ||
120. | Kozačkovs Andris | VN40 | Ludza Ludza | ||
121. | Kozačkovs Elmārs | VN20 | Ludza | ||
122. | Kozlovs Igors | VN50 | Olaines nov. | ||
123. | Krampe Jānis | VN40 | OZOLI Madona | ||
124. | Krastiņa Inga | SN30 | Babīte | ||
125. | Krauze Kaspars | VN20 | Jelgava | ||
126. | Kravalis Ainārs | VN40 | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
127. | Kravalis Kaspars | VN30 | Pļaviņas | ||
128. | Krīgalis Kārlis | VN30 | Barkava | ||
129. | Krīgers Didzis | VN60 | valmiera | ||
130. | Krilova Monta | SN20 | Rīga | ||
131. | Kristapsons Dēvids | VNJ | Ātrie vilki Mežezeri | ||
132. | Kristapsons Gundars | VN40 | Ātrie vilki Mežezeri | ||
133. | Kronberga Inga | SN40 | Matisons Runner’s Club Jaunmārupe | ||
134. | Kronbergs Uģis | VN40 | Matisons Runner’s Club Jaunmārupe | ||
135. | Krūmiņa Maruta | SN30 | Maratona klubs Tukums | ||
136. | Krūmiņš Māris | VN50 | Mārupe | ||
137. | Kumalāne Vija | SN30 | Rēzekne | ||
138. | Kurme Ligita | SN30 | PREIĻI | ||
139. | Kursišs Rolands | VN30 | Jelgava | ||
140. | Kuzņecova Tatjana | SN20 | LUDZA Ludza | ||
141. | Ķerubiņš Valdis | VN40 | SK Metroons/ Nike Jelgava | ||
142. | Ķerus Indulis | VN30 | Rīga | ||
143. | Lāčaunieks Raimonds | VN40 | SK Magnen | ||
144. | Laicāne Sanita | SN30 | SK Tērauds-1 Ādaži | ||
145. | Laizāns Edgars | VN40 | Ludza | ||
146. | Landmanis Aivis | VN20 | SPORTLAND Jelgava | ||
147. | Lapekina Anastasija | SNJ | Daugavpils | ||
148. | Lazare Ginta | SNJ. | Rēzeknes Valsts 1.gimnāzija Rēzekne | ||
149. | Lebedevs Romans | VN40 | Rezekne | ||
150. | Leškevičs Andrejs | VN30 | Rīga | ||
151. | Liepkauls Kārlis | VN40 | SK Tērauds-2 Rīga | ||
152. | Lietavietis Inārs | VN20 | Rīga | ||
153. | Linuža Iveta | SN50 | Annasmuiža | ||
154. | Linuža Līga | SN20 | Rēzekne | ||
155. | Lisovs Aleksandrs | VN60 | SK Magnen | ||
156. | Lisovskis Jānis | VN50 | Individuāli Jelgava | ||
157. | Loca Aija | SN40 | Daugavpils runners Daugavpils | ||
158. | Lonerte Signe | SN30 | Riga | ||
159. | Lozbergs Gatis | VN40 | Limbaži Skrien Limbaži | ||
160. | Lucatnieks Armands | VNJ. | Rēzeknes 1.vsk Rēzekne | ||
161. | Lučina Irīna | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
162. | Lūse Ināra | SN50 | Matisons Runner’s Club/Nike Carnikava | ||
163. | Macuks Anatolijs | VN40 | Līvānu VK/ Baltais/Compressport Jēkabpils | ||
164. | Mačevskis Andris | VN40 | Jelgava | ||
165. | Mahmudovs Čingizs | VN30 | Riga | ||
166. | Mahmudovs Igors | VN30 | Riga | ||
167. | Makarovs Aleksejs | VN30 | Daugavpils | ||
168. | Maksim Zelenin | VN30 | Velikie Luki | ||
169. | Malta Iveta | SN50 | Viļānu NSS | ||
170. | Malta Lāsma | SN40 | Sakstagala pamatskola | ||
171. | Marhileviča Sanita | SN40 | Jelgava | ||
172. | Marķitāne Dace | SN20 | Rīga | ||
173. | Maslobojevs Sergejs | VN30 | NRC Rīga Rīga | ||
174. | Matisons Aigars | VN40 | Matisons Runner’s Club/Nike Piltene | ||
175. | Mediniks Jānis | VN40 | Rēzekne | ||
176. | Medvedskis Jaroslavs | VN30 | MEDVEDSKY Rīga | ||
177. | Meijere Ilze | SN30 | ASK Patria | ||
178. | Meluškāns Artūrs | VN30 | Riebiņi Riebiņi | ||
179. | Meļķis Māris | VN30 | SK Tērauds Valmieras pagasts | ||
180. | Metule Iveta | SN40 | Madonas nov.Liezère | ||
181. | Mežavilka Inga | SN40 | SPORTLAND Sigulda | ||
182. | Mežiels Jānis | VN20 | PATRIA SPORTLAND Ogre | ||
183. | Mikažāne Dace | SN20 | Rēzekne | ||
184. | Mikažāns Egils | VN20 | Rēzekne | ||
185. | Mitenieks Aivis | VN30 | Swedbank JĒKABPILS | ||
186. | Mortulevs Juris | VN40 | Riga | ||
187. | Muceniece Lauma | SN30 | Ķekava | ||
188. | Mūrnieks Jānis | VN20 | SK Tērauds-1 Lielvārde | ||
189. | Nazarovs Jurijs | VN30 | Daugavpils | ||
190. | Orasevskis Ivars | VN50 | Zas pàrgauja Cesis | ||
191. | Orlova Regīna | SN40 | Krāslava | ||
192. | Orlovskis Andis | VN20 | KNAUF Saurieši | ||
193. | Osipovs Rolands | VN20 | LR ZS 36 .bataljons | ||
194. | Osmolovska Anastasija | SN20 | Rīga | ||
195. | Ozers Jānis | VN50 | Jelgava | ||
196. | Ozoliņa Linda | SN20 | SPORTLAND Sigulda | ||
197. | Ozoliņš Emīls | VN20 | Madona | ||
198. | Pakārklis Māris | VN40 | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Rīga | ||
199. | Paladijs Mihails | VN40 | DAUGAVPILS | ||
200. | Pastare Daila | SN30 | Jelgava | ||
201. | Paškevičs Arnis | VN30 | PATRIA SPORTLAND | ||
202. | Pavloviča Nataļja | SN40 | Rēzekne | ||
203. | Pavlovs Vjačeslavs | VN30 | Rēzekne | ||
204. | Pelēce Ilze | SN50 | VSK Noskrien Ozolnieki | ||
205. | Pētersons Mairis | VN30 | - Ilzenes pag. | ||
206. | Petrovs Nikolajs | VN50 | Ludza Ludza | ||
207. | Pfeifle Rihards | VN30 | Rīga | ||
208. | Piveks Jānis | VNJ | Verēmu pamatskola | ||
209. | Poikāne Ruta | SN40 | Auseklis IK Rīga | ||
210. | Pokšāns Aldis | VN30 | Preiļi | ||
211. | Poļskihs Antons | VN30 | Rīga | ||
212. | Porietis Kaspars | VN40 | Ādaži | ||
213. | Potrubeiko Tatjana | SN20 | Riga | ||
214. | Procvetovs Dmitrijs | VN30 | Ogre | ||
215. | Puķe Mārtiņš | VN30 | Valmiera | ||
216. | Pūle Ēriks | VN60 | Rīga | ||
217. | Pūpola Maija | SN40 | MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts Aizpute | ||
218. | Purvīte Arta | SN30 | Rīga | ||
219. | Putniņa Linda | SN30 | Putniņi.lv Ragana | ||
220. | Radvils Alfrēds | VN30 | Rīga | ||
221. | Rakšte Līga | SN20 | Rīga | ||
222. | Ramanauskaite-Kidule Kristīna | SN20 | Daugavpils | ||
223. | Ramkovičs Vadims | VNJ | Kaunatas vidusskola | ||
224. | Rancāne Aija | SN40 | SK Magnen | ||
225. | Rasims Guntis | VN30 | Sk Magnen/Rēzeknes novads | ||
226. | Rencis Ainars | VN60 | PaBaso.lv Valmiera | ||
227. | Rešetnikovs Vadims | VNJ | Rēzeknes tehnikums | ||
228. | Roga Kristīne | SN30 | ASK Patria | ||
229. | Rozentāls Andris | VN40 | Rīga | ||
230. | Rublis Aigars | VN50 | AIZKRAUKLE\Maratona klubs Aizkraukle | ||
231. | Ruģele Ieva | SN30 | BlondRun Jēkabpils | ||
232. | Rungēvics Uģis | VNJ. | Rīga | ||
233. | Ruttulis Mārtiņš | VN30 | Rīga | ||
234. | Safutins Viktors | VN60 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
235. | Saharovs Dmitrijs | VN40 | Ceram Optec Līvāni | ||
236. | Sala Lita | SN30 | Jēkabpils | ||
237. | Sarmins Sergejs | VN60 | privat Rēzekne | ||
238. | Schreitor Dmitki | VN30 | Tallina | ||
239. | Sergejevs Ivans | VNJ | Kaunatas vidusskola | ||
240. | Sermolīte Ilze | SN40 | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
241. | Siņicins Krists | VN20 | SK Tērauds/NIKE Liepāja | ||
242. | Sivko Antonijs | VN40 | Ventspils | ||
243. | Skore Edgars | VN20 | Accenture Latvia Ventspils | ||
244. | Skutels Valdis | VN40 | Preiļi | ||
245. | Sladzevskis Renārs | VN40 | Jamaica team Kingstona | ||
246. | Slikšāne Kristīne | SN40 | VSK Noskrien Olaine | ||
247. | Smerliņš Artis | VN50 | Liepa | ||
248. | Sniega Ilze | SN30 | Jelgava | ||
249. | Sniegs Kaspars | VN40 | Jelgava | ||
250. | Sokolova Saiva | SN40 | Salaspils | ||
251. | Sokolovs Sandis | VN40 | Salaspils | ||
252. | Sproģis Sandis | VN40 | Tet Rīga | ||
253. | Stabe Madara | SN30 | Skrunda | ||
254. | Stallīte Ieva | SNJ. | Jelgava | ||
255. | Stāmers Oskars | VN30 | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
256. | Stanka Rolands | VNJ. | Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola Rēzekne | ||
257. | Stepe Baiba | SN30 | Valmiera, Rīga | ||
258. | Stepe Dainis | VN30 | PATRIA SPORTLAND | ||
259. | Stolarovs Jurijs | VN60 | Daugavpils | ||
260. | Straubergs Ainārs | VN30 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
261. | Supe Jānis | VN60 | Tirza | ||
262. | Susejs Renārs | VNJ. | Rēzekne | ||
263. | Sutris-Adijāns Renārs | VN40 | Латукр Резекне-Коломыя | ||
264. | Suveizda Imants | VN40 | Daugavpils | ||
265. | Suvorova Iveta | SN40 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
266. | Suvorovs Vladislavs | VNJ | Daugavpils Runners Medumu pagasts | ||
267. | Šakina Līga | SN30 | LR ZS 36 .bataljons | ||
268. | Šaķis Arvils | VN50 | Matisons Runner’s Club | ||
269. | Šaķis Toms-Martins | VNJ | Matisons Runner’s Club | ||
270. | Šanceva Svetlana | SN30 | Musliks Jelgava | ||
271. | Šapovalova Marija | SN20 | Rēzekne | ||
272. | Šaudiņš Jānis | VN20 | Rēzeknes novads | ||
273. | Ševčenko Daniils | VNJ. | Rēzekne | ||
274. | Šilova Darja | SN20 | Daugavpils | ||
275. | Šilova Lada | SN20 | Daugavpils | ||
276. | Šteinberga Rita | SN30 | Ludza | ||
277. | Štikāns Artūrs | VN20 | Rēzekne | ||
278. | Štrauss Ivars | VN30 | Jelgava | ||
279. | Štulbergs Gatis | VN20 | MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts Skrunda | ||
280. | Tareila Arvīds | VN60 | SK Ozolnieki 60+ Jelgava | ||
281. | Temerova-Allena Anna | SN40 | Labs starts Rīga | ||
282. | Timko Ivars | VN40 | Jēkabpils | ||
283. | Tolkuškina Marija | SNJ. | Rīga | ||
284. | Trubačs Pēteris | VN50 | Līvānu VK Preiļi | ||
285. | Turčina Aiga | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
286. | Upenieks Dainis | VN50 | SK Ozolnieki B Jelgava | ||
287. | Urbāne Ilze | SN50 | Rīga | ||
288. | Valdonis Leonīds | VN60 | Preiļi | ||
289. | Valerte Ilze | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
290. | Varlamovs Anatolijs | VN40 | Malta Rezeknes novads | ||
291. | Vasiljevs Romāns | VN30 | Rēzekne | ||
292. | Vasiļevskis Olivers | VNJ | SPORTLAND RīGA | ||
293. | Vasiļjeva Evelīna | SN20 | Daugavpils Runners Jēkabpils/Daugavpils | ||
294. | Vasiļjevs Nikolajs | VN60 | SK Magnen | ||
295. | Vasiļjevs Renārs | VNJ. | Daugavpils Runners Jēkabpils | ||
296. | Veselova Dana | SN20 | Rēzeknes novads Rēzekne | ||
297. | Vespers Jānis | VNJ | Dricānu vsk | ||
298. | Vēvere Jūlija | SN40 | Jēkabpils | ||
299. | Vīgante Daiga | SN50 | individuāli Ozolnieku novads | ||
300. | Vingris Juris | VN40 | ogre | ||
301. | Vītiņš Jānis | VN40 | RIEKSTI Riga | ||
302. | Zābaks Sandis | VN30 | Lubāna | ||
303. | Začesta Diāna | SN30 | BlondRun Jēkabpils | ||
304. | Zalāne Inga | SN20 | Medaļas būs? Preiļi | ||
305. | Zalecka Zaiga | SN50 | Ciemupe | ||
306. | Zariņa Aurēlija | SNJ | Dricānu vsk Dricāni | ||
307. | Zariņa Margita | SN20 | ZAS Pārgauja Cēsis | ||
308. | Zelenin Maksim | VN30 | Velikie Luki | ||
309. | Ziemelis Gatis | VN30 | Līvāni | ||
310. | Znotiņš Māris | VN30 | Jēkabpils | ||
311. | Žirnokleevs Vladimirs | VN30 | Rīga | ||
312. | Žukure Elīna | SN20 | Madona |
Rēzekne, 5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņa Tatjana | ST | MARATONA KLUBS TALSI | ||
2. | Āboliņš Markuss | VTB | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
3. | Abramova Anna | STB | Dricānu vsk | ||
4. | Abramova Estere | STB | Dricānu vsk | ||
5. | Abražuns Intars | VT | Rīga | ||
6. | Ādamsons Jēkabs | VTB | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
7. | Adijāne Viktorija | STB | Verēmu pamatskola | ||
8. | Agajeva Amina | STB | Rēzeknes 6.vsk. | ||
9. | Akermans Imants | VT | Rēzekne | ||
10. | Aksenoks Kristaps | VTA | Riga | ||
11. | Alne Melānija | STB | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
12. | Anciferova Valērija | ST | Dricānu vsk | ||
13. | Andersone Līva | ST | Liepāja | ||
14. | Andrejevs Vladimirs | VTB | Liepu psk. Rēzekne | ||
15. | Andronovs Iļja | VTB | Sakstagala pamatskola | ||
16. | Antonova Diāna | STB | Rēzekne | ||
17. | Apinis Edgars | VT | PATRIA SPORTLAND | ||
18. | Apsīte Antra | ST | Rīga | ||
19. | Arbidāns Ēriks | VTA | Makašānu amatu vsk. | ||
20. | Arhipovs Artemijs | VTB | Tiskādu vsk | ||
21. | Asmane Ilga | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
22. | Asmane Līga | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
23. | Augustāns Toms | VTA | Viļaka | ||
24. | Aukšmuksts Dāvids | VTA | SPORTLAND Rīga | ||
25. | Aukšmuksts Vitālijs | VT | Ceram Optec Riebiņi | ||
26. | Auzinš Aivis | VT | Jelgava | ||
27. | Averyanova Elizabeth | ST | Rīga | ||
28. | Azaucka Zane | ST | Astarte-Nafta Jelgava | ||
29. | Baikovs Nikita | VTB | Riebiņi Riebiņi | ||
30. | Balandiņš Kristaps-Ansis | VT | FOLKMAŅI Kuldīga | ||
31. | Balčune Kristiana | STA | RVPĢ | ||
32. | Baranovs Andrejs | VTB | Daugavpils | ||
33. | Bārens Džordžs | VT | Ceram Optec Rīga | ||
34. | Barinovs Edgars | VTA | Gaigalavas pamatskola | ||
35. | Barišņikova Jekaterina | ST | Ceram Optec Līvāni | ||
36. | Barščevska Arīna | STB | Rēzeknes sākumskola | ||
37. | Bartaševičs Aleksandrs | VT | Rēzekne Rēzekne | ||
38. | Baškeviča Sanita | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
39. | Batarevska Leila | STB | Kaunatas vidusskola | ||
40. | Baumanis Dainis | VT | Rīga | ||
41. | Bauska Lilita | STB | Feimaņu pamatskola | ||
42. | Bautre Līga | ST | Rēzeknes novads | ||
43. | Beča Inese | ST | Rēzekne | ||
44. | Beča Laima | ST | SIA Joker Ltd. Preiļi | ||
45. | Bečs Kaspars | VT | Rēzekne | ||
46. | Beinaroviča Oksana | ST | PII Zvaninš Kaunata Rēzekne | ||
47. | Bekere Dana | ST | Rēzekne | ||
48. | Belousovs Dmitrijs | VT | Ceram Optec Līvāni | ||
49. | Belova Nataļja | STA | Tiskādu vsk | ||
50. | Belova Olga | STB | Tiskādu vsk | ||
51. | Belovs Ainārs | VT | FOLKMAŅI Jelgava | ||
52. | Belovs Maksims | VTB | Rēzeknes 2 vsk. Rēzekne | ||
53. | Bērziņa Anita | ST | SPORTLAND Ogre | ||
54. | Bērziņš Ritvars | VTA | Rīga | ||
55. | Biciņš Jānis | VT | Liepāja | ||
56. | Bikovska Beatrise | STA | Rēzeknes 1.ģimnāzija | ||
57. | Birzietis Reinis | VT | Astarte-Nafta Jelgava | ||
58. | Bistrovs Vadims | VT | Daugavpils | ||
59. | Blaus Oskars | VT | Jelgavas Sporta servisa centrs JELGAVA | ||
60. | Bleive Arnita | STA | Ludza | ||
61. | Blinovs Romāns | VTA | Liepu psk. Rēzekne | ||
62. | Bogdanovs Andrejs | VTB | Dricānu vsk | ||
63. | Boičenko Diāna | STB | Dricānu vsk | ||
64. | Boldova Arina | STA | Tiskādu vsk | ||
65. | Bolmane Evija | STA | Gaigalavas pamatskola | ||
66. | Bolšija Adrija-Andra | STB | Dricānu vsk | ||
67. | Bolšija Inese | ST | Dricānu vsk | ||
68. | Boltans Andris | VT | Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija Rēzekne | ||
69. | Boļšakovs Nikita | VTB | Kaunatas vidusskola | ||
70. | Boļšijs Adrians | VTB | Nautrēnu vsk. | ||
71. | Bondarenko Anfisa | ST | LR ZS 36 .bataljons | ||
72. | Bondarevs Andrejs | VT | Līvānu VK Līvāni | ||
73. | Bondars Artūrs | VTB | Rēzeknes 6 vsk. | ||
74. | Bondere Tatjana | ST | Daugavpils | ||
75. | Boravikovs Maksims | VTB | Rēzeknes 1.ģimnāzija | ||
76. | Bormanis Markuss | VTB | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
77. | Borozinskis Dzintars | VT | Ķegums | ||
78. | Borozinskis Kaspars | VTB | Ķegums | ||
79. | Brēdiķis Juris | VT | MARATONA KLUBS Rīga | ||
80. | Brēdiķis Kristers | VTB | Kikboksa un Boksa skola „Rīga” Rīga | ||
81. | Briede Santa | ST | Sigulda | ||
82. | Brinkeviča Viktorija | STA | Jaunstrūžānu pamatskola | ||
83. | Britiks Gatis | VT | Ludza | ||
84. | Brokāne Evija-Alvīne | STA | Dricānu vsk | ||
85. | Brokāns Gabriels-Semijs | VTB | Kaunatas vidusskola | ||
86. | Broks Juris | VT | VSK noskrien Viļānu novads | ||
87. | Bulduris Sandis | VTA | Rēzeknes 5 vsk. | ||
88. | Buravceva Agnese | STB | RVPĢ | ||
89. | Buravceva Inese | STB | RVPĢ | ||
90. | Burcevs Rolands | VT | Valters & GR Rēzekne | ||
91. | Burova Veronika | STB | Tiskādu vsk | ||
92. | Burovs Raivis | VTB | Kaunatas vidusskola | ||
93. | Caune Miks-Jānis | VTB | Rīga | ||
94. | Cauņa Ailins | VTB | Rēzeknes 5 vsk. | ||
95. | Cauņa Betija-Elizabete | STB | Rēzeknes 5 vsk. | ||
96. | Ceicāne Olga | ST | Grāmatvedība PRO.lv Rēzekne | ||
97. | Ceicāns Igors | VT | Grāmatvedība PRO.lv Rēzekne | ||
98. | Ceirulis Daniels | VTB | Dricānu vsk | ||
99. | Ceirulis Dāvis | VTB | Dricānu vsk | ||
100. | Cepliša Ieva | ST | Rīga | ||
101. | Ciganovs Iļja | STB | Dricānu vsk | ||
102. | Cimbaļuks Emīls | VTB | Nautrēnu vsk. | ||
103. | Cvetkova Annelia | STB | Nautrēnu vsk. | ||
104. | Cvetkovs Jānis | VTA | Tiskādu vsk | ||
105. | Čamane Ilze | ST | Preiļi | ||
106. | Čistjakovs Nikolajs | VTB | Rēzeknes 6.vidusskola Rēzekne | ||
107. | Čiževska Daniella | STB | Rēzeknes 1.ģimnāzija | ||
108. | Čubreviča Aļona | STA | Aļona Krāslava | ||
109. | Čužinska Liāna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
110. | Dābola Daiga | ST | Jelgavas Sporta servisa centrs Ozolnieki | ||
111. | Dadaļeva Sabīna | ST | Ludza | ||
112. | Daniloviča Samanta | STB | Kaunatas vidusskola | ||
113. | Daukste Aleksandrs | VT | SK Ozolnieki 60+ Jūrmala | ||
114. | Deksne Dagnija | ST | Iļžukolns | ||
115. | Dektere Svetlana | STB | Sakstagala pamatskola | ||
116. | Dmitračenoka Jeļena | ST | Salaspils | ||
117. | Dmitračenoks Sergejs | VTB | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
118. | Dobrecovs Sergejs | VTA | Feimaņu pamatskola | ||
119. | Doroško Aleksandrs | VT | Rēzekne | ||
120. | Doroško Jānis | VT | Rēzekne | ||
121. | Dorša Aļona | STB | Nautrēnu vsk. | ||
122. | Draba Inna | ST | Mārupe | ||
123. | Drebeinieka Evija | STB | Dricānu vsk | ||
124. | Drunka Daniela-Džesika | STB | Rēzekne | ||
125. | Dukšta Anastasija | STB | Kruķu sākumskola | ||
126. | Dundurs Agris | VT | Saldus 1.vsk Rīga | ||
127. | Duroško Kristīne | ST | Rēzekne | ||
128. | Dzervinika Evita | ST | Rēzekne | ||
129. | Dzervinika Velta | ST | Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija Rēzekne | ||
130. | Dzerviniks Einārs | VTB | Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija Rēzekne | ||
131. | Dzerviniks Jānis | VT | Rēzekne | ||
132. | Elksne Diāna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
133. | Elksne Madara | STB | Verēmu pamatskola | ||
134. | Ermansone Karīna | ST | Sigulda | ||
135. | Ešenvalde Inara | ST | SPARS-MK Daugavpils | ||
136. | Ezeraša Guna | STA | Gaigalavas pamatskola | ||
137. | Fedotova Sabīne | STB | Kruķu sākumskola | ||
138. | Fedotovs Maksims | VTB | Tiskādu vsk | ||
139. | Feteris Aigars | VT | Matisons Runner’s Club/Nike Salaspils | ||
140. | Filatovs Ivans | VTA | Feimaņu pamatskola | ||
141. | Firfarovs Dmitrijs | VT | |||
142. | Fišers Rūdolfs | VTA | FOLKMAŅI/Maratona klubs Jaunpils | ||
143. | Fjodorova Natalja | STA | Viļānu NSS | ||
144. | Fulimonova Viktorija | STA | Tiskādu vsk | ||
145. | Gaide Ģertrūde | ST | Rēzekne | ||
146. | Gaigale Karina | STA | Liepu psk. Rēzekne | ||
147. | Gaisiņš Artūrs | VT | Rēzekne | ||
148. | Geriņš Normunds | VT | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
149. | Gļauda Artis | VTB | Jaunstrūžānu pamatskola | ||
150. | Gļauda Sintija | STB | Jaunstrūžānu pamatskola | ||
151. | Golubevs Renārs | VTB | Kaunatas vidusskola | ||
152. | Gorodeckis Igors | VTA | Tiskādu vsk | ||
153. | Goršanaova Linda | STA | Tiskādu vsk | ||
154. | Grandāns Toms | VTB | Rīga | ||
155. | Grašs Maris | VTB | Kaunatas vidusskola | ||
156. | Grebeško Vladislavs | VT | Rīgas satiksme Rīga | ||
157. | Greiškāne Laura | STA | Liepu psk. Rēzekne | ||
158. | Greiškāns Mārtiņš | VT | ALOJA-STARKELSEN Rīga | ||
159. | Grigale Inese | ST | Ādaži | ||
160. | Grigalis Ilmārs | VT | SzS Kājnieku brigāde Ādaži | ||
161. | Griķe Amanda | STB | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
162. | Grins Alberts-Mārtiņš | VTB | Nautrēnu vsk. | ||
163. | Grins Gustavs-Voldemars | VTB | Nautrēnu vsk. | ||
164. | Gritāne Ineta | ST | Viļānu NSS | ||
165. | Gromova Alisa | STB | Verēmu pamatskola | ||
166. | Gromovs Jevgēnijs | VTA | Kaunatas vidusskola | ||
167. | Gruznovs Iļja | VTA | Dricānu vsk | ||
168. | Gusareva Jeļizaveta | STB | Feimaņu pamatskola | ||
169. | Gutāne Kitija | STB | Rēzeknes 5 vsk. | ||
170. | Gžibovska Valērija | STB | Liepu psk. Rēzekne | ||
171. | Haindrava Jelizaveta | STA | Ludza Ludza | ||
172. | Harlamova Nadzežda | STB | Liepu psk. Rēzekne | ||
173. | Helmane-Soročenkova Karīna | ST | Līvānu VK/ Baltais/Compressport Tukums | ||
174. | Hočeva Valērija-Maija | STB | Kaunatas vidusskola | ||
175. | Hodrea Marija | STA | SPORTLAND Rīga | ||
176. | Holštroma Gunta | ST | Matisons Runner’s Club/Nike Kazdanga | ||
177. | Hovalko Ričards | VTB | Rīga | ||
178. | Igaune Annija | STB | Verēmu pamatskola | ||
179. | Igaunis Raitis | VTB | Dricānu vsk | ||
180. | Ignatjeva Laura | STB | Dricānu vsk | ||
181. | Ikaunieks Lauris | VT | Riga | ||
182. | Iļjins Vasilijs | VT | Rēzekne | ||
183. | Irisins Valentins | VT | Polarcus Rezekne | ||
184. | Irišins Valentīns | VT | Rēzekne | ||
185. | Isakovs Maksims | VTB | Rēzeknes 6.vidusskola Rēzekne | ||
186. | Ivsiņa Agnese | STB | Rēzeknes sākumskola | ||
187. | Jākobsone Līga | ST | Rīga | ||
188. | Jākobsone-Šņepste Guna | ST | Rīga | ||
189. | Jansons Markuss-Reinis | VTA | Jelgava | ||
190. | Jaudzema Alise | STB | Gaigalavas pamatskola | ||
191. | Jaudzems Edvīns | VT | SPORTLAND Rīga | ||
192. | Jaudzems Vadims | VTB | Verēmu pamatskola | ||
193. | Jaunzare Aira | ST | FOLKMAŅI Rīga | ||
194. | Jaunzemnieks Roberts-Pauls | VTA | Rīga | ||
195. | Jefimovs Dairis | VTA | Rēzekne | ||
196. | Jefremovs Aigars | VTB | Makašānu amatu vsk. | ||
197. | Jegorovs Kristaps | VTB | Gaigalavas pamatskola | ||
198. | Jekabsons Matiss | VT | . Ogre | ||
199. | Jerofejevs Jānis | VT | Pļaviņas | ||
200. | Jeršova Jana | STB | Infinity Rezekne | ||
201. | Jeršovs Artjoms | VTB | Jaunstrūžānu pamatskola | ||
202. | Jevstgnejeva Aleksandra | STA | Viļānu NSS | ||
203. | Jurdžs Renārs | VTB | Nautrēnu vsk. | ||
204. | Jurdžs Rolands | VTB | Nautrēnu vsk. | ||
205. | Kablanovs Mairis | VTA | Kaunatas vidusskola | ||
206. | Kačkāns Viesturs-Valters | VTB | Nautrēnu vsk. | ||
207. | Kainova Oksana | STA | Rīga | ||
208. | Kairiša Ludmila | STA | Liepu psk. Rēzekne | ||
209. | Kairišs Kristiāns | VTB | Rēzekne | ||
210. | Kakaulina Karīna | ST | BTA Rēzekne | ||
211. | Kakaulins Sergejs | VT | Rēzekne | ||
212. | Kalēja Linda | ST | RUN to LIVE Rīga | ||
213. | Kalnietis Juris | VTB | Jelgava | ||
214. | Kalniņa Ērika | STB | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
215. | Kalniņa Santa | STA | Makašānu amatu vsk. | ||
216. | Kalniņš Mārtiņš | VT | Kuldīga | ||
217. | Kalvīte Agnese | ST | Ludza | ||
218. | Kaļiņina Iveta | ST | Rūķītis PII Rēzekne | ||
219. | Kaļiņins Arnis | VT | Ilūkstes novada SS Pilskalnes pagasts | ||
220. | Kaļiņins Māris | VT | Daugavpils | ||
221. | Kaļva Agita | ST | Ķegumā spēks Ķegums | ||
222. | Kaļva-Miņina Inga | ST | Rēzekne | ||
223. | Kanaška Andris | VTB | Nautrēnu vsk. | ||
224. | Kanaška Samanta | STB | Nautrēnu vsk. | ||
225. | Kančs Armands | VTB | Dricānu vsk | ||
226. | Kapacis Emīls | VTB | Jaunstrūžānu pamatskola | ||
227. | Kāposte Linda | ST | Lubāna | ||
228. | Katkovska Arkādija | STB | Kaunatas vidusskola | ||
229. | Kauliņš Dāgs | VT | SPORTLAND Gulbene | ||
230. | Kauliņš Harijs | VT | SPORTLAND Gulbene | ||
231. | Kaupere Maruta | ST | RĒZEKNE | ||
232. | Kaupers Kristaps | VTB | Liepu psk. Rēzekne | ||
233. | Kaupuža Signe | ST | Cēsis | ||
234. | Kazakov Anatoly | VT | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Pleskava | ||
235. | Kceperis Staņislavs | VT | Rīga | ||
236. | Keidāns Arnolds-Emanuels | VTB | Dricānu vsk | ||
237. | Keišs Dāvis | VTA | Rēzekne | ||
238. | Keišs Lauris | VTA | Rēzeknes Valsts Poļu gimn. | ||
239. | Kijahs Dominiks | VTB | Rēzeknes sākumskola | ||
240. | Kiseļnikova Anastasija | STB | Rēzeknes 2 vsk. | ||
241. | Kiseļnikova Jekaterina | ST | Grāmatvedība PRO.lv Rēzekne | ||
242. | Kitova Alise | STB | Sakstagala pamatskola | ||
243. | Kitovs Deniss-Ralfs | VTA | Sakstagala pamatskola | ||
244. | Kizika Anastasija | STB | Rēzeknes 3 vsk. | ||
245. | Klapins Aleksandrs | VTA | Tiskādu vsk | ||
246. | Klauga Dāvids | VTA | Makašānu amatu vsk. | ||
247. | Kļaviņš Elvis | VT | Rēzekne Rēzekne | ||
248. | Knospiņa Loreta | STA | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
249. | Kojāne Inese | ST | Rēzekne | ||
250. | Kokina Krista | STB | Dricānu vsk | ||
251. | Kolesnikovs Romāns | VTA | Viļānu NSS | ||
252. | Koļesnikovs Valentīns | VTB | Sakstagala pamatskola | ||
253. | Komlajeva Aļesja | STB | Tiskādu vsk | ||
254. | Kopela Kristiāna | STB | Nautrēnu vsk. | ||
255. | Kopela Rasa | STB | Nautrēnu vsk. | ||
256. | Koraševskis Edgars | VTB | Rēzeknes Katoļu vsk. | ||
257. | Korņejevs Andris | VTA | Ludza | ||
258. | Koroļkovs Nikita | VTB | Dricānu vsk | ||
259. | Koroševska Amanda | STB | Nautrēnu vsk. | ||
260. | Kotika Sintija | ST | Ceram Optec Līvāni | ||
261. | Kozačkovs Einārs | VTB | Ludza | ||
262. | Kozirevs Arturs | VTA | Rīga | ||
263. | Kozlovs Francis | VTB | Olaines nov | ||
264. | Kozlovs Markuss | VTB | Dricānu vsk | ||
265. | Krasjukova Evija | STA | Rēzeknes 5.vsk. Rēzekne | ||
266. | Krasjukovs Artis | VT | Rēzeknes 5 vsk. Rēzekne | ||
267. | Krasnonosovs Maksims | VTB | Rēzeknes 3. vsk. Rēzekne | ||
268. | Kraukle Aija | ST | Smiltene | ||
269. | Kravale Agnese | STB | Verēmu pamatskola | ||
270. | Kravale Zita | ST | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
271. | Kravalis Emīls | VTA | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
272. | Kravalis Jānis | VTB | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
273. | Krēsliņa Aija | ST | SPORTLAND Ogre | ||
274. | Kruglovs Aleksandrs | VT | Rīga | ||
275. | Krupina Natālija | ST | SPARS-MK Preiļi | ||
276. | Krupins Jurijs | VT | Spars-MK Preiļi | ||
277. | Krupins Vjačeslavs | VTA | Spars-MK Preiļi | ||
278. | Krustina Irina | STA | Tiskādu vsk | ||
279. | Kubeckis Ritvars | VTB | Sakstagala pamatskola | ||
280. | Kučerova Evita | ST | vsk noskrien Rīga / Ventspils | ||
281. | Kudeļkina Valentīna | STB | SPARS-MK Daugavpils | ||
282. | Kukurs Ainārs | VTA | Makašānu amatu vsk. | ||
283. | Kunce Elīna | ST | Ikšķile | ||
284. | Kurdenko Marija | STB | Nautrēnu vsk. | ||
285. | Kurmeļova Marija | STB | Rēzeknes 6 vsk. | ||
286. | Kursītis Juris | VTA | Gaigalavas pamatskola | ||
287. | Kuzmina Elīza | STB | Nautrēnu vsk. | ||
288. | Kuzņecova Nadežda | STB | Verēmu pamatskola | ||
289. | Lācis Filips | VTA | Tiskādu vsk | ||
290. | Laizāne Līga | ST | Daugavpils | ||
291. | Laizāne Milana | STB | Dricānu vsk | ||
292. | Laizāns Dainis | VTB | Gaigalavas pamatskola | ||
293. | Lapiņa Laura | ST | SPORTLAND Ropaži | ||
294. | Larionova Anžela | STA | Tiskādu vsk | ||
295. | Lasinska Kristīne | STA | Makašānu amatu vsk. | ||
296. | Lasinskis Andis | VTB | Makašānu amatu vsk. | ||
297. | Laškova Olga | STB | Tiskādu vsk | ||
298. | Latkovska Rita | ST | Varakļāni | ||
299. | Laučiška Arita | ST | SPORTLAND Nereta | ||
300. | Laureckis Daniels | VTB | Nautrēnu vsk. | ||
301. | Lāže Jorens | VTB | Piltene | ||
302. | Lebedeva Diana | ST | Rezekne | ||
303. | Leiņa Sabīne | STB | Kaunatas vidusskola | ||
304. | Leonidovs Artjoms | VTB | Daugavpils | ||
305. | Liekmanis Raivo | VTB | MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts Nīkrāce | ||
306. | Liepiņa Ieva | ST | Rīga | ||
307. | Lipatovs Andrejs | VT | Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija Rēzekne | ||
308. | Lipinska Julianna | ST | Daugavpils | ||
309. | Lipskis Aivis | VTB | Dricānu vsk | ||
310. | Liuķe Margarita | STA | Sakstagala pamatskola | ||
311. | Livčāne Ieva | ST | Stopiņu novads | ||
312. | Livdāne Maija | STA | Feimaņu pamatskola | ||
313. | Locāns Alens | VTB | VIĻAKAS NOV. | ||
314. | Locs Linards | VTB | Daugavpils | ||
315. | Lorence Santa | ST | Ozolnieki Jelgava | ||
316. | Lucijanova Baiba | STB | Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija Rēzekne | ||
317. | Ludborža Amanda | STB | Nautrēnu vsk. | ||
318. | Ludboržs Rinalds | VTB | Nautrēnu vsk. | ||
319. | Lūka Ance | ST | Deva Fitness Liepāja | ||
320. | Malihins Viktors | VT | Rēzeknes 3 vsk. | ||
321. | Maļkovs Denizs | VTB | Rēzeknes 4.vsk. Rēzekne | ||
322. | Martinovs Andris | VTB | Nautrēnu vsk. | ||
323. | Martinovs Normunds | VTA | Nautrēnu vsk. | ||
324. | Matisone Agnese | ST | Matisons Runner’s Club Piltene | ||
325. | Mazure Annija | STB | Nautrēnu vsk. | ||
326. | Mazurs Aivars | VTA | Nautrēnu vsk. | ||
327. | Mazurs Andris | VTB | Nautrēnu vsk. | ||
328. | Medvedevs Sergejs | VTB | Tiskādu vsk | ||
329. | Meinerte Ilze | ST | RĒZEKNE | ||
330. | Meinerts Guntis | VT | Salaspils | ||
331. | Meizāns Edijs | VTA | Piltenes vsk. Piltene | ||
332. | Melnis Kristaps | VTA | Nautrēnu vsk. | ||
333. | Meluškāne Antra | ST | Riebiņi Riebiņi | ||
334. | Meluškāns Voldemārs | VT | Riebiņi Riebiņi | ||
335. | Mežale Marta | STB | Rēzeknes 1.gimnazija Rēzekne | ||
336. | Mickeviča Laura | STB | SPORTLAND Daugavpils | ||
337. | Mickeviča Natālija | ST | Daugavpils | ||
338. | Mickevičs Raivis | VT | SPORTLAND Daugavpils | ||
339. | Mihailova Marija | STA | Tiskādu vsk | ||
340. | Mikažāne Karīna | ST | RĒZEKNE | ||
341. | Miķelsone Gunita | ST | AIZKRAUKLE Aizkraukle/Skrīveri | ||
342. | Miķelsone Krista-Kristīne | STB | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
343. | Minickis Romualds | VT | SK Ozolnieki 60+ Jūrmala | ||
344. | Miņins Juris | VT | Rēzekne | ||
345. | Miteniece Alise-Gabriela | STB | Jēkabpils | ||
346. | Mivrenieks Nauris | VTB | Iļžukolns | ||
347. | Mosina Viktorija | STA | Viļānu NSS | ||
348. | Nagle Karīna | ST | Daugavpils | ||
349. | Naglis Ainārs | VT | Rīga | ||
350. | Naglis Kaspars | VT | Rīga | ||
351. | Naglis Rolands | VT | Rīga | ||
352. | Nesterova Jekaterina | ST | Grāmatvedība PRO.lv Rēzekne | ||
353. | Nesterovs Mihails | VT | Grāmatvedība PRO.lv Rēzekne | ||
354. | Netembergs Jānis | VT | SPORTLAND Jelgava | ||
355. | Nikolajeva Katrīna | STB | Tiskādu vsk | ||
356. | Nikolajeva Kintija | STB | Rēzeknes 5 vsk. | ||
357. | Nikolajeva Viktorija | STB | Tiskādu vsk | ||
358. | Nikonova Jelizaveta | STA | Viļānu NSS | ||
359. | Noruele Sīgita | ST | Valmiera | ||
360. | Novgorodova Diāna | STB | Tiskādu vsk | ||
361. | Novikova Aleksandra | STB | Kaunatas vidusskola | ||
362. | Ņikiforova Sarmīte | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
363. | Ņikitins Damirs | VTB | Rigas satiksme Rīga | ||
364. | Ņikitins Renāts | VT | Rīgas Satiksme Rīga | ||
365. | Obermane Biruta | ST | Dricānu vsk | ||
366. | Obermane Samanta | STB | Dricānu vsk | ||
367. | Obuhs Evalds | VTB | Kaunatas vidusskola | ||
368. | Olutnika Sintija | STB | Verēmu pamatskola | ||
369. | Opincāne Agate | STB | Nautrēnu vsk. | ||
370. | Orasevska Olga | ST | Zas pàrgauja Cesis | ||
371. | Orlova Karina | STB | Liepu psk. Rēzekne | ||
372. | Orlovs Maksims | VTA | Sakstagala pamatskola | ||
373. | Ornicāns Rinalds | VTB | Viļānu NSS | ||
374. | Osipovs Oskars | VT | Rīga | ||
375. | Ostafija Poļina | STB | Makašānu amatu vsk. | ||
376. | Ozoliņš Arnis | VT | SK Tērauds/NIKE Valka | ||
377. | Pabērzs Māris | VTB | Rēzeknes 6.vsk. Rēzekne | ||
378. | Pankoks Dāvis | VTB | Liepāja | ||
379. | Paramonova Diāna | STB | Liepu psk. Rēzekne | ||
380. | Paramonovs Ņikita | VTA | Liepu psk. Rēzekne | ||
381. | Parfenova Jelizveta | STB | Rēzeknes 6.vsk. | ||
382. | Pastars Armands | VTB | Kārsava | ||
383. | Paulāne Marija | STA | Rēzekne | ||
384. | Pavlovska Ināra | ST | PII Namiņš | ||
385. | Pavlovskis Jānis | VTB | Kaunatas vidusskola | ||
386. | Pavļukaite Alīna | ST | Rēzekne | ||
387. | Pāže Andis | VT | SK Ozolnieki-LSC Jelgava | ||
388. | Pekša Jūlija | STB | Nautrēnu vsk. | ||
389. | Pence Jolanta | STB | Jaunsardze Lejasciems | ||
390. | Pence Kristīne | STA | Jaunsardze Lejasciems | ||
391. | Petrova Anastasija | STB | Kaunatas vidusskola | ||
392. | Petrova Anastasija | STA | Tiskādu vsk | ||
393. | Petrovs Dāvids | VTB | Katoļu vsk. Rēzekne | ||
394. | Petrovs Valentīns | VTB | Viļānu NSS | ||
395. | Petrunina Diāna | STA | Dricānu vsk | ||
396. | Pienis Raivo | VT | ASK Patria | ||
397. | Plaunovs Arturs | VTB | Tiskādu vsk | ||
398. | Plaunovs Edgars | VTB | Tiskādu vsk | ||
399. | Plaunovs Nikita | VTB | Tiskādu vsk | ||
400. | Plūme Inese | ST | VSK Noskrien Rīga | ||
401. | Pluša Aiva | ST | Rēzekne | ||
402. | Pluša Jautrīte | ST | Rīga | ||
403. | Pokšāne Ilga | ST | Preiļi | ||
404. | Pokšāne Mārīte | ST | Preiļi | ||
405. | Pokšāns Gatis | VTB | Riebiņi Preiļi | ||
406. | Poļaka Jana | STA | DNSS Dagda | ||
407. | Poļakovs Daniils | VTA | Tiskādu vsk | ||
408. | Potašovs Kaspars | VT | Kaunatas vidusskola | ||
409. | Prančs Kaspars | VT | Makašānu amatu vsk. | ||
410. | Priedītis Vilnis | VT | LYCONET Rīga | ||
411. | Prikule Simona | STA | Viļānu NSS | ||
412. | Prokofjevs Ruslans | VTB | Tiskādu vsk | ||
413. | Prokofjevs Vladimirs | VT | Tiskādu vsk | ||
414. | Prūsis Rihards | VTB | Marupe | ||
415. | Puisāne Daiga | ST | Dricānu vsk | ||
416. | Pumpiša Tīna | ST | ALOJA-STARKELSEN Rīga | ||
417. | Pūpola Ieva | STB | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Aizpute | ||
418. | Pūpola Madara | STB | MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts Aizpute | ||
419. | Purviņa Ineta | ST | Grāmatvedība PRO.lv Rēzekne | ||
420. | Purviņš Eduards | VT | Grāmatvedība PRO.lv Rēzekne | ||
421. | Pušmucāns Mārtiņš | VTB | Makašānu amatu vsk. | ||
422. | Putniņš Jānis | VT | Putnini.lv Ragana | ||
423. | Rafaela-Mačevska Dzintra | ST | Jelgava | ||
424. | Rancāns Guntis | VT | Rēzeknes novads | ||
425. | Rapša Olga | ST | Liepu psk. Rēzekne | ||
426. | Rastopčins Gatis | VTA | Sakstagala pamatskola | ||
427. | Rastopčins Kirils | VTB | Makašānu amatu vsk. | ||
428. | Raudovičs Artūrs | VTB | Rēzeknes 3 vsk. | ||
429. | Razgalis Ilvars | VTA | Jaunstrūžānu pamatskola | ||
430. | Razgalis Jānis | VT | SK Tērauds/NIKE Madona | ||
431. | Razguļajevs Edgars | VTB | Rēzeknes 3 vsk. | ||
432. | Razumejeva Jekaterina | STB | Audriņu pamatskola | ||
433. | Razumejevs Nikita | VTB | Audriņu pamatskola | ||
434. | Razvodins Iļja | VTB | Makašānu amatu vsk. | ||
435. | Rēdere Ilze | ST | SK Tērauds-2 Rīga | ||
436. | Redisons Tomass | VT | FOLKMAŅI Ozolnieki | ||
437. | Reidzāne Līga | STB | Nautrēnu vsk. | ||
438. | Reinfelds Emīls-Matiass | VTB | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
439. | Reingolde Alise | ST | Smiltene Smiltene | ||
440. | Ribakova Nika | STA | Viļānu NSS | ||
441. | Ribakovs Maksims | VTA | Viļānu NSS | ||
442. | Ribnere Kristīne | ST | Jēkabpils | ||
443. | Rimvide-Mickeviča Dana | ST | Daugavpils | ||
444. | Romančuks Raivis | VT | Rēzekne | ||
445. | Romanovs Endijs | VT | Ludza Rēzekne | ||
446. | Romanovskis Daniels | VTB | Ilūkstes novada SS Ilūkste | ||
447. | Roze Renārs | VT | Adidas Ogres novads | ||
448. | Rožāne Velta | ST | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
449. | Ruba Dairis | VTB | Verēmu pamatskola | ||
450. | Rubene Kristiāna | ST | NBS Baldone | ||
451. | Rubenis Evīns | VTB | Rēzekne | ||
452. | Rudzinskis Emīls | VTB | Rēzeknes Katoļu vsk. | ||
453. | Rumbinieks Edgars | VTB | Rēzeknes 6 vsk. | ||
454. | Rusakova Lidija | ST | Jēkabpils | ||
455. | Rusakova Marina | STA | Kaunatas vidusskola | ||
456. | Rusakovs Edgars | VTB | Kaunatas vidusskola | ||
457. | Rusakovs Visvaldis | VTA | Kaunatas vidusskola | ||
458. | Rutuļs Dairis | VTB | Gaigalavas pamatskola | ||
459. | Rževska Svetlana | ST | Rēzekne | ||
460. | Sakne Monta | STB | Gaigalavas pamatskola | ||
461. | Sakne Samanta | STB | Gaigalavas pamatskola | ||
462. | Saļihovs Deniss | VTA | Ludza | ||
463. | Samsonovs Artjoms | VTA | Sakstagala pamatskola | ||
464. | Sandore Iveta | ST | NVA Rēzeknes filiāle Rēzekne | ||
465. | Sandors Matīss | VTB | Rēzeknes 5.vsk. Rēzekne | ||
466. | Sarkane Marija | STB | Nautrēnu vsk. | ||
467. | Sarnovičs Jānis | VTA | Gaigalavas pamatskola | ||
468. | Sauleviča Ināra | ST | Ceram Optec Daugavpils | ||
469. | Saveļjeva Ineta | ST | Dricānu vsk | ||
470. | Saveļjeva Nensija | STB | Dricānu vsk | ||
471. | Saveļjevs Ģirts | VTA | Dricānu vsk | ||
472. | Saveļjevs Jānis | VTB | Dricānu vsk | ||
473. | Saveļjevs Kaspars | VTB | Dricānu vsk | ||
474. | Savvina Dace | ST | ЛатУкр Rīga | ||
475. | Sazanovs Mihails | VTB | Jaunstrūžānu pamatskola | ||
476. | Scukins Raimonds | VTB | Kaunatas vidusskola | ||
477. | Sedols Emīls | VTB | Dricānu vsk | ||
478. | Selina Darja | STB | Dricānu vsk | ||
479. | Semule Zelma | STB | Dricānu vsk | ||
480. | Seņkāne Vita | ST | Rēzeknes 1.ģimnāzija | ||
481. | Seņkāns Jānis | VTA | Rēzeknes 1.ģimnāzija | ||
482. | Seņkova Oksana | STA | Tiskādu vsk | ||
483. | Sergejevs Kirils | VTB | Kaunatas vidusskola | ||
484. | Serpovska Una | STA | Verēmu pamatskola | ||
485. | Sidorova Viktorija | STA | Viļānu NSS | ||
486. | Silauniece Ģertrūde | ST | franči Olaines nov. | ||
487. | Sīlis Markuss | VTB | Rēzeknes sākumskola | ||
488. | Silova Madara | STA | Ādaži | ||
489. | Sjomkāns Andris | VTB | Nautrēnu vsk. | ||
490. | Skrundenieks Dzintars | VT | SPORTLAND Liepāja | ||
491. | Skutele Katrīna | STB | Rēzeknes 5 vsk. Rēzekne | ||
492. | Smetanova Dālija | STB | Tiskādu vsk | ||
493. | Smirnovs Nikita | VTB | Kaunatas vidusskola | ||
494. | Smirnovs Romāns | VTB | Audriņu pamatskola | ||
495. | Smirnovs Valerijs | VT | Atletika Rīga | ||
496. | Sniegs-Sniedziņa Viktorija-Vikija | ST | SPORTLAND RĪGA | ||
497. | Sondore Līga | STB | Nautrēnu vsk. | ||
498. | Spīča Evelīna | STB | Gaigalavas pamatskola | ||
499. | Sprukte Jevgēnija | ST | Valters & GR Rēzekne | ||
500. | Sprukts Alens-Daniels | VTA | RPVĢ Rēzekne | ||
501. | Stafecka Agnese | STA | Sakstagala pamatskola | ||
502. | Stepiņa Diāna | STB | Kaunatas vidusskola | ||
503. | Stodore Linda | STB | Nautrēnu vsk. | ||
504. | Stoļarova Kristina | STA | Liepu psk. Rēzekne | ||
505. | Stoļarova Natalja | ST | Liepu psk. Rēzekne | ||
506. | Stoļarovs Artūrs | VTB | Liepu psk. Rēzekne | ||
507. | Strapcāne Dace | ST | Swedbank Rēzekne | ||
508. | Strapcāns Roberts | VTB | Rēzeknes 5 vidusskola Rēzekne | ||
509. | Strigajevs Viktors | VTA | Rēzeknes 6.vsk. | ||
510. | Stroža Sintija | STB | Dricānu vsk | ||
511. | Suseja Dagnija | STB | RVPĢ | ||
512. | Svalbs Andris | VT | Rēzekne | ||
513. | Svalbs Mārtiņš | VTB | Rēzeknes sākumskola | ||
514. | Svilāns Raivo | VTB | Gaigalavas pamatskola | ||
515. | Šakins Laimonis | VT | savvaļnieks Abrene | ||
516. | Šale Ivita | ST | AIZKRAUKLE Skrīveri | ||
517. | Šals Emīls | VT | Aizkraukle Skrīveri | ||
518. | Šarkovska Agate | ST | Printful Rēzekne | ||
519. | Šarkovskis Raivis | VTB | Nautrēnu vsk. | ||
520. | Ščepillo Aļona | STA | Tiskādu vsk | ||
521. | Ščerbakova Ksenija | STB | Tiskādu vsk | ||
522. | Šnevele Adelīne | STB | Rēzeknes 3 vsk. | ||
523. | Šņepste Elīna | ST | Preiļi | ||
524. | Špats Ilja | VTB | Rīga | ||
525. | Špeniks Saša | VT | Krāslava | ||
526. | Šubrovska Laura | ST | Rēzekne | ||
527. | Šustovs Kaspars | VTB | Riebiņi Riebiņi | ||
528. | Švilpa Anda | STA | Dricānu vsk | ||
529. | Švilpa Niks | VTB | Dricānu vsk | ||
530. | Tamanis Vladislavs | VTB | Viļānu NSS | ||
531. | Tārauds Aldis-Valentīns | VTA | Makašānu amatu vsk. | ||
532. | Tērauds Viktors | VT | Rēzeknes novads. | ||
533. | Tima Agita | ST | SPORTLAND Rīga | ||
534. | Timofejevs Ignats | VTB | Kaunatas vidusskola | ||
535. | Tinkuse Melānija | STB | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
536. | Trofimova Olga | ST | Rīga | ||
537. | Tropiņš Edijs | VT | MARATONA KLUBS Dundaga | ||
538. | Trubačs Rainers | VT | Līvānu VK/ Baltais/Compressport Preiļi | ||
539. | Trunovs Daniels | VTA | Rēzeknes Valsts 1.gimn. | ||
540. | Tumane Adriāna | STB | Viļānu NSS | ||
541. | Turčina Zane | ST | SPORTLAND Rīga | ||
542. | Ūbele Inguna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
543. | Uljanova Marika-Valda | STB | Jaunstrūžānu pamatskola | ||
544. | Ulpe Sanita | ST | LR ZS 36 .bataljons | ||
545. | Uļjanova Diāna-Anna | STB | Dricānu vsk | ||
546. | Upeniece Anete | STA | SK Tērauds Ādaži | ||
547. | Upeniece Indra | ST | SIA Joker Ltd. Preiļi | ||
548. | Upenieks Gundars | VT | SPORTLAT Rīga | ||
549. | Upenieks Jānis | VT | SPORTLAND RĪGA | ||
550. | Upenieks Kristiāns | VTA | SK Tērauds Ādaži | ||
551. | Urtāns Donats | VTB | VANAGI Jēkabpils novads | ||
552. | Urtāns Markus | VTA | VANAGI Jēkabpils novads | ||
553. | Utāne Una | STB | Rēzeknes sākumskola | ||
554. | Vagale Ija | ST | Rīga | ||
555. | Vagina Samanta | STB | Nautrēnu vsk. | ||
556. | Vahere-Abražune Emīlija | STB | Rīga | ||
557. | Vahere-Abražune Evelīna | STB | Rīga | ||
558. | Valtere Ginta | ST | Līvānu VK/ Baltais/Compressport Līvāni | ||
559. | Valujeva Jana | STA | Rēzeknes 3.vsk. Rēzekne | ||
560. | Vaļta Ilona | ST | Rezekne | ||
561. | Vanags Andris | VT | Valters & GR Rēzekne | ||
562. | Vancāne Gundega | ST | SK TĒRAUDS-1 Ķekava | ||
563. | Vartminskis Pjotrs | VT | Ceram Optec Līvāni | ||
564. | Vasiļjeva Svetlana | ST | Rīgas Satiksme Jelgava | ||
565. | Vasiļjevs Andrejs | VTB | Rēzeknes 4 vsk. | ||
566. | Vasiļjevs Daniils | VTA | Tiskādu vsk | ||
567. | Vasiļjevs Vladislavs | VTB | Tiskādu vsk | ||
568. | Vdovičenko Madara | ST | SPORTLAND Rīga | ||
569. | Vectīrele Kristīne | STB | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
570. | Vēkšēja Beāte | STB | Rēzeknes 5 vsk. | ||
571. | Vēkšēja Renāte | ST | Rēzeknes 5 vsk. | ||
572. | Vēkšējs Armands | VTA | Rēzeknes 5 vsk. | ||
573. | Vēkšējs Raitis | VT | Rēzeknes 5 vsk. | ||
574. | Velika Una | STB | Daugavpils | ||
575. | Veļika Felicita | STB | Mārupe | ||
576. | Veļiks Girts | VT | Mārupe | ||
577. | Vengra Andris | VT | Ludza | ||
578. | Verčinskis Emīls | VTB | Feimaņu pamatskola | ||
579. | Verjovkina Nadežda | STA | Tiskādu vsk | ||
580. | Veselova Ivita | ST | Rēzekne | ||
581. | Vēveris Mareks | VTB | Jēkabpils | ||
582. | Viekale-Gasjūne Elīza | STA | FOLKMAŅI Jelgava | ||
583. | Viekale-Gasjūne Sandra | ST | FOLKMAŅI Jelgava | ||
584. | Viekals-Gasjūns Toms | VTB | FOLKMAŅI Jelgava | ||
585. | Vilcāne Mārīte | ST | Līvānu VK Līvāni | ||
586. | Vilipsone Aļona | STB | Audriņu pamatskola | ||
587. | Viļuma Samanta | STB | Rēzeknes 1.ģimnāzija | ||
588. | Viļums-Talkiu Renārs | VTB | Kaunatas vidusskola | ||
589. | Vīmane Amēlija | STB | Baldone | ||
590. | Viša-Gaisiņa Santa | ST | PII Zvaninš Kaunata Rēzekne | ||
591. | Višņakova Anastasija | STA | Tiskādu vsk | ||
592. | Višņakovs Daniils | VTB | Tiskādu vsk | ||
593. | Voiciša Daniela | STB | Rēzeknes 1.ģimnāzija | ||
594. | Voiciša Margarita | ST | Rēzekne | ||
595. | Voicišs Raivis | VTB | Makašānu amatu vsk. | ||
596. | Voino Mārtiņš | VTB | Mārupe | ||
597. | Vonoga Agija | STB | Nautrēnu vsk. | ||
598. | Vonoga Rūta | STB | Nautrēnu vsk. | ||
599. | Vonogs Edgars | VTB | Nautrēnu vsk. | ||
600. | Vosils Jurijs | VTA | Sakstagala pamatskola | ||
601. | Vucāns Igors | VT | Daugavpils | ||
602. | Vulāne Marita | STA | Viļānu NSS | ||
603. | Zaķe Anna-Marija | STB | Maratona klubs/LSC Rīga | ||
604. | Zaremba Andrejs | VTB | Kaunatas vidusskola | ||
605. | Zariņa Jekaterina | ST | Rēzekne | ||
606. | Zaščerinska Elita | ST | Rēzekne | ||
607. | Zeltiņa Alberta | STB | Ilūkstes novada SS Bebrenes pagasts | ||
608. | Zeltiņš Lauris | VTA | Rīga | ||
609. | Ziemele Diāna | STA | Tiskādu vsk | ||
610. | Ziemele Kristīne | STA | Tiskādu vsk | ||
611. | Zīmele Agnese | ST | SK Tērauds Rīga | ||
612. | Zīmele Emīlija | ST | Rēzekne | ||
613. | Zimova Jūlija | STB | Kruķu sākumskola | ||
614. | Zimovs Maksims | VTA | Tiskādu vsk | ||
615. | Ziņenko Viktorija | STB | Rēzekne | ||
616. | Zipka Reinis-Jānis | VTB | Verēmu pamatskola | ||
617. | Zizlāns Ričards | VTB | Rēzeknes sākumskola | ||
618. | Žubule Janīna | ST | Rīga | ||
619. | Žubule Loreta | STB | Rīga | ||
620. | Žubulis Emīls | VTA | Run With Anita Rīga | ||
621. | Žubulis Ivars | VT | Rīga | ||
622. | Žukovs Dainis | VTB | Liepu psk. Rēzekne | ||
623. | Žukovs Žanis | VTA | Iļžukolns |
Rēzekne, Nūjošana
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābeltiņš Edgars | VNUJ | Nordic Fitness Walking Rīga | ||
2. | Balševica Valentīna | SNUJ | Rēzekne | ||
3. | Barkāne Santa | SNUJ | Rēzekne | ||
4. | Beļakova Ligita | SNUJ | Rēzekne | ||
5. | Berga Maruta | SNUJ | Akrona Rūjiena | ||
6. | Bergs Gundars | VNUJ | AKRONA Rūjiena | ||
7. | Boltāne Inese | SNUJ | Ilzeskalns | ||
8. | Brokane Ilze | SNUJ | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
9. | Bule Olga | SNUJ | SIA Joker Ltd. Ludza | ||
10. | Červjakova Regīna | SNUJ | Daugavpils | ||
11. | Doroškeviča Nadežda | SNUJ | Rēzekne | ||
12. | Gailiša Ināra | SNUJ | Krāslavas rajons | ||
13. | Kārkliniece Tatjana | SNUJ | Rēzeknes novads Rēzekne | ||
14. | Kločko Svetlana | SNUJ | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
15. | Krancāne Rita | SNUJ | Rēzekne | ||
16. | Krasovska Velga | SNUJ | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
17. | Krauja Brigita | SNUJ | Rīga | ||
18. | Kravale Indra | SNUJ | Ilzeskalns | ||
19. | Kučāne Elīna | SNUJ | Verēmu pamatskola | ||
20. | Kuprinska Viktorija | SNUJ | Rēzekne | ||
21. | Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra | SNUJ | Rīga | ||
22. | Loktionova Viktorija | SNUJ | Rēzekne | ||
23. | Madžule Genonofa | SNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
24. | Madžule Genovefa | SNUJ | Rēzekne | ||
25. | Mahoņina Marija | SNUJ | Verēmu pamatskola | ||
26. | Miklaševiča Lidija | SNUJ | Auseklītis PII Rēzekne | ||
27. | Ņukša Olesja | SNUJ | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
28. | Pastars Andris | VNUJ | AKRONA Rūjiena | ||
29. | Petrova Ņina | SNUJ | Rēzekne | ||
30. | Pīrāga Lilija | SNUJ | Rēzekne | ||
31. | Platpīre Ilze | SNUJ | Ilzeskalns | ||
32. | Pokule Inta | SNUJ | PVPĢ Rēzekne | ||
33. | Semjonova Astrīda | SNUJ | Rīga | ||
34. | Sīle Inta | SNUJ | Rēzekne | ||
35. | Svilāne-Dūda Valentīna | SNUJ | Vāzoj vasals Rēzeknī! Rēzekne | ||
36. | Ščerbakova Inga | SNUJ | Katoļu PII Rēzekne | ||
37. | Šustova Inese | SNUJ | Riebiņi Riebiņi | ||
38. | Vanaga Dace | SNUJ | Jelgava | ||
39. | Vincēviča Astrīda | SNUJ | Rēzekne | ||
40. | Vlasova Ņina | SNUJ | Rēzekne |
Bērnu skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņš Mārtiņš | VB1 | MARATONA KLUBS TALSI | ||
2. | Agajeva Darina | SB2 | Rēzeknes 6.vsk. | ||
3. | Akmentiņš Matīss | VB2 | PII Rotaļa Rēzekne | ||
4. | Aksenoks Kristofers | VB1 | Rīga | ||
5. | Aleksa Andris | VB1 | Māriņa PII Rēzekne | ||
6. | Aleksa Arturs | VB2 | Māriņa PII Rēzekne | ||
7. | Aleksejevs Nestors | VB4 | Sakstagala pamatskola | ||
8. | Aleksejevs Viktors | VB4 | Rēzeknes 5 vsk. | ||
9. | Allena Elizabete-Anna | SB2 | Labs starts Rīga | ||
10. | Ameļko Kevins | VB4 | Feimaņu pamatskola | ||
11. | Anckina Katrīna | SB1 | Rēzekne | ||
12. | Anckins Andris | VB3 | Rēzekne | ||
13. | Anckins Kārlis | VB3 | Rēzekne | ||
14. | Andiņš Armands | VB4 | Rēzeknes 5 vsk. | ||
15. | Andrejeva Agnese | SB3 | Dricānu vsk | ||
16. | Andrejevs Arnis | VB3 | Dricānu vsk | ||
17. | Anosova Veronika | SB4 | Liepu psk. Rēzekne | ||
18. | Antonovs Maksims | VB2 | PII Laimiņa | ||
19. | Aperāne Emīlija | SB4 | Katoļu vsk. | ||
20. | Aperāne Ilona | SB1 | PII Varavīksne | ||
21. | Apšenieks Markuss | VB4 | Gaigalavas pamatskola | ||
22. | Arbidāne Raina | SB3 | Rēzeknes Katolu vidusskola Rēzekne | ||
23. | Astašova Selīna-Marija | SB2 | Viļānu NSS Viļāni | ||
24. | Astrausks Rihards | VB1 | Individuāli Grobiņa | ||
25. | Ašurko Arsenijs | VB2 | Sakstagala pamatskola | ||
26. | Augšpūls Rihards | VB3 | Rēzeknes Poļu Ģimnāzija | ||
27. | Babijs Daniels | VB3 | Nautrēnu vsk. | ||
28. | Babre Alīna | SB4 | Dricānu vsk | ||
29. | Babrone Elizabete | SB2 | Sakstagala pamatskola | ||
30. | Bagažkova Valērija | SB3 | Crystal | ||
31. | Baikova Elizabete | SB4 | Verēmu pamatskola | ||
32. | Baikovs Valentīns | VB4 | Liepu psk. Rēzekne | ||
33. | Balčune Elīza | SB3 | Rēzeknes sākumskola | ||
34. | Baltpurviņa Keita | SB1 | PII Auseklītis | ||
35. | Bārdule Enija | SB1 | Rēzekne | ||
36. | Bārdulis Markuss | VB3 | Rēzekne | ||
37. | Barkāne Elīze | SB4 | Rēzeknes 5 vsk. | ||
38. | Barkāne Justīne | SB3 | Rēzeknes 5 vsk. | ||
39. | Bartkevičs Gļebs | VB1 | PII Namiņš | ||
40. | Bartuļevs Artūrs | VB2 | Viļānu NSS Viļāni | ||
41. | Bažanova Anna | SB4 | Sakstagala pamatskola | ||
42. | Beinarovičs Sergejs | VB2 | PII Zvaninš Kaunata Rēzekne | ||
43. | Beitāns Mihails | VB3 | Verēmu pamatskola | ||
44. | Beitiks Henrijs | VB1 | Liepaja | ||
45. | Belasovs Kristaps | VB1 | Rēzeknes PII Rotaļa Rēzekne | ||
46. | Belasovs Mārtiņš | VB3 | Rēzeknes sākumskola Rēzekne | ||
47. | Beleviča Jete | SB1 | Ogre | ||
48. | Belkovska Beāte | SB1 | Katoļu PII | ||
49. | Belokurova Jeļizaveta | SB1 | Pasaka PII Rēzekne | ||
50. | Belokurova Valērija | SB2 | PII Rēzekne | ||
51. | Belokurovs Iļja | VB1 | Rēzeknes PII Pasaka Rēzekne | ||
52. | Belostocka Irina | SB2 | Tiskādu vsk | ||
53. | Belostockis Georgijs | VB2 | Tiskādu vsk | ||
54. | Belova Darja | SB2 | Rēzeknes 2.vsk. Rēzekne | ||
55. | Belova Viktorija | SB1 | Namiņš PII Rēzekne | ||
56. | Belovs Maksims | VB4 | Sakstagala pamatskola | ||
57. | Berga Unda | SB3 | Saldus | ||
58. | Bergholde Paula | SB2 | Kuldīga Kuldīga | ||
59. | Berns Ritvars | VB4 | RVPĢ Rēzekne | ||
60. | Bertulis Lauris | VB2 | Rēzekne | ||
61. | Bikovskis Roberts | VB1 | PII Rūķītis | ||
62. | Bitane Marija | SB4 | Tiskādu vsk | ||
63. | Bleive Olafs | VB1 | Rēzekne | ||
64. | Boburova Viktorija | SB2 | PII Zvaniņš | ||
65. | Bogdanova Milana | SB3 | Rēzeknes 4.vidusskola Rēzekne | ||
66. | Bogdanovs Aleksejs | VB2 | Sakstagala pamatskola | ||
67. | Bogdanovs Kirils | VB2 | PII Namiņš | ||
68. | Bogdanovs Romāns | VB3 | Tiskādu vsk | ||
69. | Bogdanovs Valērijs | VB2 | Tiskādu vsk | ||
70. | Boiko Alise | SB1 | Boiko ģimene Rēzekne | ||
71. | Boiko Gunita | SB4 | Boiko ģimene Rēzekne | ||
72. | Boiko Milana | SB2 | Boiko ģimene Rēzekne | ||
73. | Bojāre Egija | SB2 | Rēzeknes sākumskola | ||
74. | Bojāre Evelīna | SB4 | Rēzeknes sākumskola | ||
75. | Bondare Kartrīne | SB3 | Crystal | ||
76. | Bondare Laine | SB2 | Dricānu vsk | ||
77. | Bondarenko Aksels | VB1 | Rīga | ||
78. | Bondarevs Emiljans | VB3 | Rēzeknes 4.vsk. Rēzekne | ||
79. | Bondars Rihards | VB3 | Dricānu vsk | ||
80. | Brence Anete | SB2 | PII Bitīte Viļāni Viļāni | ||
81. | Brence Engelīna | SB3 | Viļānu NSS Viļāni | ||
82. | Brenčs Guntis | VB1 | PII Varavīksne | ||
83. | Brenčs Kristaps | VB1 | Rēzekne | ||
84. | Brenčs Roberts | VB3 | Rēzeknes Sākumskola | ||
85. | Briciks Valters | VB2 | Rēzeknes sākumskola Rēzekne | ||
86. | Bricka Agnese | SB2 | Rēzeknes Sākumskola | ||
87. | Briedis Ralfs | VB3 | Sigulda | ||
88. | Budrevskis Iļja | VB4 | Rēzeknes 4 vsk. | ||
89. | Bugrovs Ņikita | VB1 | PII Zvaniņš Čornaja Rēzekne | ||
90. | Buivide Tatjana | SB4 | Viļānu NSS | ||
91. | Bule Kristīne | SB4 | Rēzeknes 5 vsk. | ||
92. | Buravceva Ērika-Leila | SB2 | PII Auseklītis | ||
93. | Burova Evelīna | SB2 | Rēzeknes sākumskola | ||
94. | Burova Jekaterina | SB4 | Rēzeknes 6 vsk. | ||
95. | Buša Marta | SB3 | Makašānu amatu vsk. | ||
96. | Bušs Jānis | VB4 | Makašānu amatu vsk. | ||
97. | Bušs Toms | VB3 | Makašānu amatu vsk. | ||
98. | Butlers Markuss | VB3 | Rēzekne | ||
99. | Cakule Elizabete | SB1 | Rēzekne | ||
100. | Cakuls Ričards | VB3 | Rēzekne | ||
101. | Ceicāne Anastasija | SB2 | PII Sprīdītis | ||
102. | Ceicans Kristaps | VB1 | PII Namiņš | ||
103. | Ceļapītere Egija | SB4 | Verēmu pamatskola | ||
104. | Ciganska Emīlija | SB1 | Pasaka PII Rēzekne | ||
105. | Cimbaļuks Artemijs | VB4 | Verēmu pamatskola | ||
106. | Cistjakova Elizabete | SB4 | Rīga | ||
107. | Cvetkova Līga | SB3 | Kruķu sākumskola | ||
108. | Cvetkovs Eldars | VB3 | Nautrēnu vsk. | ||
109. | Čelnova Darja | SB2 | Rēzeknes 6 vsk. | ||
110. | Čerpakovska Līva | SB3 | Mārupes novads | ||
111. | Čerpakovskis Oskars | VB1 | Mārupes novads | ||
112. | Česlis Mairis | VB3 | Rēzeknes 5 vsk. | ||
113. | Čubare Valentīna | SB2 | PII Bitīte | ||
114. | Čubarova Marija | SB2 | Sakstagala pamatskola | ||
115. | Čuhnova Ērika | SB3 | Rēzekne | ||
116. | Dakuls Artis | VB4 | Gaigalavas pamatskola | ||
117. | Dakuls Dilans | VB3 | Sakstagala pamatskola | ||
118. | Dambe Laura | SB1 | Vinnijs Pūks PII Rēzekne | ||
119. | Danilova Anastasija | SB1 | PII Varavīksne | ||
120. | Daņilovskis Vladimirs | VB1 | Rīga | ||
121. | Dārzniece Ilze | SB3 | Gaigalavas pamatskola | ||
122. | Daugerts Artjoms | VB2 | Rēzekne | ||
123. | Daugerts Maksims | VB2 | Rēzekne | ||
124. | Deičmane Iluta | SB4 | Sakstagala pamatskola | ||
125. | Deksne Vlada | SB1 | Rēzeknes PII | ||
126. | Deksnis Kirils | VB2 | Verēmu pamatskola | ||
127. | Dekšnis Valentīns | VB3 | Dricānu vsk | ||
128. | Dektere Ērika | SB3 | Sakstagala pamatskola | ||
129. | Dektere Viola | SB2 | Sakstagala pamatskola | ||
130. | Delikatnaja Zarina | SB4 | Tiskādu vsk | ||
131. | Denisovs Alens | VB3 | Rēzeknes 2 vsk | ||
132. | Dobrecova Olga | SB4 | Feimaņu pamatskola | ||
133. | Dobrecovs Dmitrijs | VB4 | Feimaņu pamatskola | ||
134. | Dolomanova Alina | SB3 | Rēzeknes 2.vsk. Rēzekne | ||
135. | Dombrovskis Ralfs | VB1 | PII Dzīpariņš Malta | ||
136. | Doroščonoka Agnese | SB4 | Sakstagala pamatskola | ||
137. | Draba Anna | SB1 | Mārupe PII Zeltrīti | ||
138. | Dragune Elizabete | SB3 | Rēzeknes Sākumskola | ||
139. | Drebeinieks Arvis | VB4 | Dricānu vsk | ||
140. | Drebeinieks Daniels | VB3 | Dricānu vsk | ||
141. | Drebeinieks Elvis | VB4 | Dricānu vsk | ||
142. | Dremuhins Vadims | VB3 | Rēzeknes 6 vsk. | ||
143. | Drulis Adrians | VB2 | Rēzekne | ||
144. | Drulis Martins | VB3 | Gaigalavas pamatskola | ||
145. | Dukšta Jānis | VB3 | Kruķu sākumskola | ||
146. | Duļbinskis Emīls | VB3 | Rēzeknes 5.vsk Rēzekne | ||
147. | Elksne Anna-Marija | SB4 | Feimaņu pamatskola | ||
148. | Elksne Katrīna | SB1 | Māriņa PII Rēzekne | ||
149. | Elksne Nikola | SB2 | PII Rūķītis | ||
150. | Elksnis Dāvids | VB4 | Gaigalavas pamatskola | ||
151. | Elksnis Ritvars | VB2 | Dricānu vsk | ||
152. | Erts Krišjānis | VB1 | PII Bitīte Viļāni | ||
153. | Ežkovs Bogdan | VB1 | PII Namiņš | ||
154. | Ežkovs Matvejs | VB3 | Rēzeknes 6 vsk. | ||
155. | Filatovs Vladimirs | VB1 | Rēzekne | ||
156. | Filimonovs Iļja | VB1 | Rotaļa PII Rēzekne | ||
157. | Fiļimonovs Daniels | VB4 | Sakstagala pamatskola | ||
158. | Finogejevs Iļja | VB4 | Makašānu amatu vsk. | ||
159. | Fjodorova Keita | SB2 | Rēzekne | ||
160. | Fokina Valērija | SB2 | PII Bitīte | ||
161. | Frolova Polina | SB1 | Rēzekne | ||
162. | Gabrusāns Žanis | VB3 | Rēzeknes 5 vsk. | ||
163. | Gaide Agata | SB1 | Rēzekne Rēzekne | ||
164. | Gaidis Božens | VB1 | Rēzekne | ||
165. | Gaidis Edvards | VB2 | Rezekne | ||
166. | Gaidis Zbigņevs | VB2 | Rezekne | ||
167. | Gailume Adriana | SB1 | Katoļu PII | ||
168. | Gailums Raitis | VB2 | PVPĢ | ||
169. | Gaisiņš Agris | VB2 | PII Zvaninš Kaunata Rēzekne | ||
170. | Gaisiņš Andžejs | VB1 | PII Zvaninš Kaunata Rēzekne | ||
171. | Garjonova Dainuvīte | SB4 | Dricānu vsk | ||
172. | Gaveika Gunita | SB2 | Rēzeknes sākumskola | ||
173. | Gilučs Olivers | VB1 | Rīga | ||
174. | Glaudiņa Anita | SB2 | Infinity Rēzekne | ||
175. | Glaudiņš Timurs | VB3 | Infinity Rēzekne | ||
176. | Golovko Mihails | VB3 | Rēzeknes 6. vsk Rēzekne | ||
177. | Golovko Pavels | VB2 | Laimiņa PII Rēzekne | ||
178. | Golovņova Milana | SB3 | Sakstagala pamatskola | ||
179. | Golubevs Konstantīns | VB4 | Liepu psk. Rēzekne | ||
180. | Gorūza Juliāna | SB4 | Rēzeknes 4.vsk. Rēzekne | ||
181. | Grandāns Emīls | VB2 | Rīga | ||
182. | Graudiņš Mārtiņš | VB4 | Sakstagala pamatskola | ||
183. | Grava Adriana | SB3 | Viļānu NSS Viļāni | ||
184. | Grehova Samanta | SB4 | Rēzeknes 5.vsk. Rēzekne | ||
185. | Greiškāns Renārs | VB4 | Makašānu amatu vsk. | ||
186. | Gribovska Natālija | SB4 | Sakstagala pamatskola | ||
187. | Grina Viktoria-Alma | SB2 | Nautrēnu vsk. | ||
188. | Grīnvalds Martins | VB2 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
189. | Griņevičs Eļdars | VB2 | ABC software Baloži | ||
190. | Grišina Miroslava | SB1 | Riga | ||
191. | Griškjane Jana | SB4 | Daugavpils | ||
192. | Griškjane Paulīne | SB3 | Daugavpils | ||
193. | Griškjans Francis | VB2 | Daugavpils | ||
194. | Grocs Ilja | VB1 | Rezekne | ||
195. | Grudele Anete | SB4 | Rēzeknes 1.vsk. Rēzekne | ||
196. | Grudule Lauma | SB2 | Katoļu PII Rēzekne | ||
197. | Gruznova Valērija | SB2 | Rēzeknes 2 vsk. | ||
198. | Gucova Anastasija | SB2 | Rēzeknes 3 .vsk. | ||
199. | Gudreniks Dairis | VB2 | PII Māriņa | ||
200. | Guganova Tatjana | SB4 | Kruķu sākumskola | ||
201. | Guitāne Angelina | SB2 | Rēzeknes sākumskola Rēzekne | ||
202. | Guļbenova Darja | SB3 | Rēzeknes 6 vsk. | ||
203. | Guļbenova Viktorija | SB1 | PII Bitīte | ||
204. | Gutāne Annija | SB3 | RVPĢ Rēzekne | ||
205. | Gutāns Kaspars | VB1 | Varavīksne PII Rēzekne | ||
206. | Hatilova Alise-Viktorija | SB1 | PII Namiņš | ||
207. | Hofmane Līna | SB1 | PII Vinnijs Pūks | ||
208. | Hofmanis Andis | VB2 | Rēzeknes Sākumskola | ||
209. | Horošavina Anna | SB1 | Rīga | ||
210. | Igaune Jūlija | SB4 | Dricānu vsk | ||
211. | Iljina Sofija | SB4 | Tiskādu vsk | ||
212. | Indrikovs Kārlis | VB3 | Nodarbinātības valsts aģentūra Rīga | ||
213. | Indriksone Liene | SB2 | Rēzekne | ||
214. | Irbītis Ralfs | VB4 | Sakstagala pamatskola | ||
215. | Irišins Artis | VB4 | Rēzeknes 5 vidusskola | ||
216. | Ivanova Arina | SB1 | PII Laimiņa | ||
217. | Ivanovs Alans | VB1 | PII Rotaļa | ||
218. | Ivanovs Artūrs | VB1 | PII Vinnijs Pūks | ||
219. | Ivanovs Ivans | VB4 | Rīga | ||
220. | Ivanovs Juris | VB1 | PII Vinnijs Pūks | ||
221. | Ivanovs Nikita | SB4 | Rēzeknes 6 vsk. | ||
222. | Ivons Oskars | VB4 | Verēmu pamatskola | ||
223. | Ivsiņa Katrīna | SB1 | PII Auseklītis | ||
224. | Jakušenoka Vivianna | SB4 | Tiskādu vsk | ||
225. | Jaudzema Megija | SB2 | Verēmu pamatskola | ||
226. | Jaundzema Dārta-Elīza | SB4 | Labs starts Rīga | ||
227. | Jaundžeikare Elizabete | SB1 | PII Pasaka | ||
228. | Jaundžeikars Jānis | VB1 | PII Pasaka | ||
229. | Jefimovs Ruslans | VB1 | Ludza | ||
230. | Jegorova Tatjana | SB2 | Sakstagala pamatskola | ||
231. | Jegorovs Pāvels | VB4 | Makašānu amatu vsk. | ||
232. | Jegorovs Večeslavs | VB4 | Sakstagala pamatskola | ||
233. | Jermakova Eva | SB1 | PII Bitīte Viļāni | ||
234. | Jeršova Viktorija | SB1 | Infinity Rēzekne | ||
235. | Jeršovs Damirs | VB2 | Infinity Rezekne | ||
236. | Jugane Agneta | SB3 | Rēzeknes sākumskola Rēzekne | ||
237. | Junkurs Vladislavs | VB2 | Rēzeknes 3 .vsk. | ||
238. | Jurča Nikola | SB3 | Verēmu pamatskola | ||
239. | Jurčenko Diāna | SB4 | RVPĢ | ||
240. | Jurčenko Katrīna | SB1 | RVPĢ | ||
241. | Jureviča Estere | SB3 | Viļānu NSS Viļāni | ||
242. | Kačkāns Jānis-Andris | VB4 | Verēmu pamatskola | ||
243. | Kačnovs Timurs | VB1 | Auseklītis PII Rēzekne | ||
244. | Kairišs Sandis | VB1 | Rēzekne | ||
245. | Kalnačs Aigars | VB4 | Rēzeknes Sākumskola | ||
246. | Kalnačs Gustavs | VB1 | PII Vinnijs Pūks | ||
247. | Kalnejs Artis | VB4 | Nautrēnu vsk. | ||
248. | Kalniņa Anete | SB1 | Kuldīga | ||
249. | Kalniņa Ieva | SB4 | VSK NOSKRIEN Rīga | ||
250. | Kalvāne Zanda | SB4 | Verēmu pamatskola | ||
251. | Kaļiņins Toms | VB3 | Ilūkstes novada SS Pilskalnes pagasts | ||
252. | Kančs Lauris | VB3 | Dricānu vsk | ||
253. | Kaņka Kristīne | SB4 | Liepu psk. Rēzekne | ||
254. | Kapača Estere | SB1 | Katoļu PII | ||
255. | Kapačs Kristers | VB2 | RVPĢ | ||
256. | Kāposte Alise | SB2 | Lubāna | ||
257. | Kāposts Henrijs | VB2 | Lubāna | ||
258. | Karpova Sofija | SB2 | PII Zvaninš Kaunata Rēzekne | ||
259. | Karziņina Darja | SB3 | Viļānu NSS Viļāni | ||
260. | Karziņins Romans | VB2 | Liepu psk. Rēzekne | ||
261. | Karzubovs Andris | VB2 | Verēmu pamatskola | ||
262. | Karzubovs Artis | VB1 | Verēmu pamatskola | ||
263. | Katkovska Elvita | SB2 | Rēzeknes sākumskola Rēzekne | ||
264. | Katkovska Elza | SB1 | Rēzeknes PII Rotaļa Rēzekne | ||
265. | Katkovska Patrīcija | SB2 | Verēmu pamatskola | ||
266. | Katkovskis Dāvids | VB2 | Vinnijs Pūks PII Rēzekne | ||
267. | Kazakeviča Milena | SB1 | Viļānu PII | ||
268. | Kazinieks Armands | VB4 | Rēzeknes 5.vidusskola Rēzekne | ||
269. | Kaziniks Niks | VB2 | PII Rēzekne | ||
270. | Kedrins Artjoms | VB4 | Liepu psk. Rēzekne | ||
271. | Kedrins Daniels | VB3 | Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija Rēzekne | ||
272. | Keidāne Megija | SB3 | Rēzeknes Sākumskola | ||
273. | Keidāns Ilvars | VB1 | PII Vinnijs Pūks | ||
274. | Keiša Amēlija | SB1 | Katoļu PII Rēzekne | ||
275. | Keišs Jānis | VB2 | RVPĢ | ||
276. | Kijaško Ivans | VB1 | Infinity Rezekne | ||
277. | Kirjanovs Daniils | VB2 | Rēzeknes 3 vsk. | ||
278. | Kiseļnikova Beatrisa | SB2 | PII Namiņš | ||
279. | Kitoks Iļja | VB3 | Rēzeknes BJSS | ||
280. | Kizika Sofja | SB4 | Rēzeknes 3.vsk Rēzekne | ||
281. | Klauša Luīze | SB4 | Sakstagala pamatskola | ||
282. | Klīve Ernests | VB2 | Jūrmala | ||
283. | Kluša Katrīna | SB2 | Sakstagala pamatskola | ||
284. | Kluša Žanete | SB4 | Sakstagala pamatskola | ||
285. | Kokars Arturs | VB2 | Gaigalavas pamatskola | ||
286. | Kolosova Diāna | SB4 | Tiskādu vsk | ||
287. | Komule Santa | SB4 | Verēmu pamatskola | ||
288. | Komuļs Dairis | VB3 | Verēmu pamatskola | ||
289. | Korenika Laila | SB3 | Rēzekne | ||
290. | Kornuta Nikola | SB1 | Māriņa PII Rēzekne | ||
291. | Korotkova Veronika | SB3 | Rēzeknes 6 vsk. | ||
292. | Koršenkova Anastasija | SB1 | Rēzekne | ||
293. | Koršenkova Nadežda | SB1 | Rēzekne | ||
294. | Koršenkova Vera | SB4 | Rēzekne | ||
295. | Kotāns Elgars | VB1 | Ilzeskalns Rēzeknes novads | ||
296. | Kozlovska Adele | SB2 | PII Bitīte Viļāni Viļāni | ||
297. | Krasjukovs Nauris | VB3 | Iļžukolns | ||
298. | Kravale Agnese | SB1 | Rēzekne | ||
299. | Kravaļs Edvards | VB3 | Verēmu pamatskola | ||
300. | Kravčenko Arturs | VB2 | Rēzekne | ||
301. | Krevica Marta | SB1 | Rotaļa PII Rēzekne | ||
302. | Krevics Gabriels | VB1 | Rēzeknes PII Rotaļa Rēzekne | ||
303. | Krīgere Elizabete | SB1 | PII Varavīksne | ||
304. | Krīgere Sintija | SB4 | Rēzeknes sākumskola | ||
305. | Krilova Valērija | SB2 | Rēzeknes 6 vsk. | ||
306. | Krivenko Andrejs | VB3 | Sakstagala pamatskola | ||
307. | Krivenko Artjoms | VB4 | Sakstagala pamatskola | ||
308. | Kronīte Liene | SB2 | PII Auseklītis | ||
309. | Kronītis Kārlis | VB1 | PII Auseklītis | ||
310. | Krusts Nikolass | VB1 | Katoļu PII Rēzekne | ||
311. | Ksendzovs Daniils | VB3 | Rēzeknes 6 vsk. | ||
312. | Ksenofontova Tatjana | SB3 | Sakstagala pamatskola | ||
313. | Ksenzova Karīna | SB4 | Kruķu sākumskola | ||
314. | Kudrjavcevs Vadims | VB1 | PII Bitīte Viļāni Viļāni | ||
315. | Kulmane Melānija | SB2 | Rēzekne | ||
316. | Kunickis Dominiks | VB2 | PII Rotaļa | ||
317. | Kunickis Kristofers | VB4 | Rēzeknes Sākumskola | ||
318. | Kupča Annika | SB4 | Balvi | ||
319. | Kupļonikova Milana | SB4 | Rēzeknes 3 vsk. | ||
320. | Kuprijanovs Artūrs | VB4 | Tiskādu vsk | ||
321. | Kuprijanovs Artūrs | VB1 | PII Laimiņa | ||
322. | Kurmeļovs Artjoms | VB4 | Rēzeknes 6 vsk. | ||
323. | Kuzmina Renāte | SB1 | Rēzekne | ||
324. | Kuzmins Armands | VB2 | PII Rotaļa | ||
325. | Kuzminska Agate | SB2 | PII Zvaninš Kaunata Rēzekne | ||
326. | Kuzminskis Jānis | VB1 | Rēzeknes novads | ||
327. | Kuznecova Niksija | SB3 | Dricānu vsk | ||
328. | Kuzņecovs Artjoms | VB2 | Varavīksne PII Rēzekne | ||
329. | Kuzņecovs Dzintars | VB3 | Rēzeknes BJSS | ||
330. | Kuzņecovs Niķita | VB4 | Viļānu NSS | ||
331. | Kužma Eva | SB4 | Feimaņu pamatskola | ||
332. | Kvasova Karīna | SB1 | Viļānu PII | ||
333. | Lāčauniece Aija | SB3 | Rēzeknes 5 vsk. | ||
334. | Lāčauniece Maija | SB4 | Rēzeknes 5 vsk. | ||
335. | Ladusāne Lelde | SB4 | Viļānu NSS | ||
336. | Ladusāns Toms | VB4 | Viļānu NSS | ||
337. | Laganovska Laura | SB4 | Rēzeknes 5 vsk. | ||
338. | Laganovskis Armands | VB3 | Rēzeknes 5 vsk. | ||
339. | Lahoviča Anastasija | SB3 | Rēzeknes 6 vsk. | ||
340. | Laions Marks | VB3 | Rēzeknes BJSS | ||
341. | Laizāne Elizabete | SB1 | Rēzeknes PII Vinnijs Pūks Rēzekne | ||
342. | Laizāne Kristiāna | SB2 | Rēzeknes PII Vinnijs Pūks Rēzekne | ||
343. | Laizāne Lāsma | SB4 | Gaigalavas pamatskola | ||
344. | Laizāns Gatis | VB2 | Gaigalavas pamatskola | ||
345. | Laizāns Gustavs | VB2 | Daugavpils | ||
346. | Laizāns Raivis | VB2 | Gaigalavas pamatskola | ||
347. | Lamba Emīls | VB2 | Dricānu vsk | ||
348. | Lankovska Marika | SB2 | Rēzekne | ||
349. | Lapekina Darja | SB3 | Daugavpils | ||
350. | Laškovs Deniss | VB4 | Tiskādu vsk | ||
351. | Lavrentjeva Endija | SB4 | Rēzekne | ||
352. | Lazdāne Annija | SB1 | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
353. | Lazdiņš Arkādijs | VB4 | Rēzeknes 4.vidusskola Rēzekne | ||
354. | Leitāne Samanta | SB4 | Sakstagala pamatskola | ||
355. | Leščenko Matvejs | VB1 | PII Bitīte Viļāni | ||
356. | Līcīte Laima | SB2 | Tiskādu vsk | ||
357. | Līcītis Rauls-Rodrigo | VB2 | RVPĢ | ||
358. | Liepiņš Gustavs | VB2 | Rēzekne | ||
359. | Linarde Laura | SB4 | Ilūkstes novada SS Ilūkste | ||
360. | Lindermane Agnese | SB3 | Dricānu vsk | ||
361. | Linuža Nellija | SB1 | Varavīksne PII Rēzekne | ||
362. | Linužs Armands | VB1 | Varavīksne PII Rēzekne | ||
363. | Ločmele Alise | SB1 | PII Māriņs | ||
364. | Ločmele Arta | SB2 | Māriņa PII Rēzekne | ||
365. | Ločmelis Rihards | VB4 | Rēzeknes 5 vsk. | ||
366. | Logina Loreta | SB2 | PII Auseklītis | ||
367. | Logina Paula | SB1 | Rezekne | ||
368. | Logins Gabriels | VB1 | PII Auseklītis | ||
369. | Lokste Anna | SB2 | Dricānu vsk | ||
370. | Loščenkovs Ivans | VB1 | Katoļu PII Rēzekne | ||
371. | Lucatniece Anete | SB1 | PII Auseklītis | ||
372. | Lucatnieks Kaspars | VB2 | Rēzeknes sākumskola | ||
373. | Lucatnika Estere | SB2 | Nautrēnu vsk. | ||
374. | Lucatnika Samanta | SB3 | Nautrēnu vsk. | ||
375. | Ludboržs Arvis | VB2 | Nautrēnu vsk. | ||
376. | Ludboržs Reinis | VB1 | Katoļu PII | ||
377. | Lukaševs Kirills | VB2 | PII Rūķītis | ||
378. | Lukšāne Laine | SB2 | Nautrēnu vsk. | ||
379. | Ļebedeva Agnese | SB1 | Rēzeke | ||
380. | Ļebedeva Katrīna | SB1 | Rēzekne | ||
381. | Ļebedeva Viktorija | SB1 | Rēzekne | ||
382. | Ļebedevs Daniils | VB2 | Jēkabpils | ||
383. | Ļeskina Anastasija | SB1 | Jùrmala | ||
384. | Ļeskina Anna | SB3 | Jùrmala | ||
385. | Ļežaņina Jeļena | SB3 | Rīga | ||
386. | Macāne Evita | SB4 | Gaigalavas pamatskola | ||
387. | Mačevska Ieva-Marta | SB2 | Jelgava | ||
388. | Mačevska Paula-Marija | SB1 | Jelgava | ||
389. | Mačuļskis Marks | VB1 | PII Rēzekne | ||
390. | Makarenkova Alīsa | SB2 | RVPĢ | ||
391. | Maksimova Liliana | SB4 | Rēzeknes 3 vsk. | ||
392. | Malacanova Annija | SB2 | Jelgava | ||
393. | Malihina Margarita | SB2 | Rēzeknes 6.vsk. | ||
394. | Malihins Romans | VB3 | Rēzeknes 6.vsk. | ||
395. | Malinovska Liene | SB2 | Viļānu NSS Viļāni | ||
396. | Malinovska Linda | SB2 | Viļānu NSS Viļāni | ||
397. | Mālnieks Jēkabs | VB1 | Druvenieki | ||
398. | Mālnieks Mārtiņš | VB2 | Druvenieki | ||
399. | Malta Valters | VB4 | Sakstagala pamatskola | ||
400. | Mamajevs Viktors | VB2 | Viļānu PII Viļāni | ||
401. | Maņšikovs Rihards | VB1 | Viļānu PII Viļāni | ||
402. | Marcinkēviča Katrīne | SB3 | Nautrēnu vsk. | ||
403. | Marcinkevičs Antons | VB4 | Tiskādu vsk | ||
404. | Marjanova Viktorija | SB2 | Liepu psk. Rēzekne | ||
405. | Marjanovs Edgars | VB3 | Liepu psk. Rēzekne | ||
406. | Markelova Anastasija | SB3 | Tiskādu vsk | ||
407. | Markelova Nika | SB3 | Viļānu NSS Viļāni | ||
408. | Marmiļova Karolīna | SB2 | PII Zvaniņš Strūžāni | ||
409. | Maslabojeva Viktorija | SB1 | Rotaļa PII | ||
410. | Maslabojevs Andrejs | VB3 | Makašānu amatu vsk. | ||
411. | Maslabojevs Maksims | VB1 | PII Zvaniņš Čornaja Rēzekne | ||
412. | Matvejeva Milana | SB2 | Rēzekne | ||
413. | Matvijenko Kate | SB2 | Nautrēnu vsk. | ||
414. | Meikšāns Andrejs | VB1 | Daugavpils | ||
415. | Meinerte Marta | SB1 | RĒZEKNE | ||
416. | Meinerts Artis | VB1 | Salaspils | ||
417. | Meluškāne Marta | SB1 | Riebiņi Riebiņi | ||
418. | Meņšikovs Viktors | VB3 | Viļānu NSS Viļāni | ||
419. | Metlāne Krista | SB4 | Rēzeknes sākumskola | ||
420. | Metlāns Rainers | VB2 | Rēzeknes sākumskola | ||
421. | Mežale Herta | SB2 | Rēzeknes sākumskola Rēzekne | ||
422. | Mičule Daniela | SB3 | Dricānu vsk | ||
423. | Mikačanovs Valters | VB1 | Rotaļa PII Rēzekne | ||
424. | Mikuse Elza | SB1 | Rīga | ||
425. | Misāns Austris | VB3 | Liepāja | ||
426. | Mitčenko Aleksandrs | VB3 | Nautrēnu vsk. | ||
427. | Mitčenko Iļja | VB4 | Nautrēnu vsk. | ||
428. | Mitenieks Mikus | VB1 | Jēkabpils | ||
429. | Mohova Julija | SB1 | PII Namiņš | ||
430. | Moisejeva Olga | SB1 | PII Pasaka Rēzekne | ||
431. | Morozovs Aleksandrs | VB2 | Sakstagala pamatskola | ||
432. | Mortukāne Emīlija | SB1 | PII Rotaļa | ||
433. | Mortukāns Armands | VB2 | PII Rotaļa | ||
434. | Mulers Meinards | VB1 | PII Rūķītis | ||
435. | Mulers Rolands | VB4 | Katoļu vsk. | ||
436. | Munda Edgars | VB3 | Rēzeknes 3 vsk. | ||
437. | Nagle Agnese | SB1 | Daugavpils | ||
438. | Naglis Aleksndrs | VB2 | PII Sprīdītis | ||
439. | Naumkova Milana | SB3 | Rēzeknes 3 vsk. | ||
440. | Negrejevs Timurs | VB1 | Rezekne | ||
441. | Nesterovs Artūrs | VB1 | PII Namiņš | ||
442. | Nesterovs Ņikita | VB3 | Rēzeknes BJSS | ||
443. | Nikitins Geralds | VB2 | PII Zvaniņš Strūžāni | ||
444. | Nikonova Varvara | SB2 | Varavīksne PII Rēzekne | ||
445. | Nikonovs Matvejs | VB3 | Viļānu NSS | ||
446. | Nipers Rinalds | VB3 | Rēzeknes BJSS | ||
447. | Novikovs Maksims | VB2 | PII Bitīte Viļāni Viļāni | ||
448. | Ņesterenko Andrejs | VB1 | RIga | ||
449. | Ņukša Einārs | VB2 | Rēzeknes sākumskola Rēzekne | ||
450. | Oleksjuks Edgars | VB3 | Rēzeknes 4 vsk. | ||
451. | Orlova Adelīna | SB1 | PII Laimiņa | ||
452. | Orlova Ariana | SB3 | Viļānu NSS Viļāni | ||
453. | Orlova Diana | SB4 | Sakstagala pamatskola | ||
454. | Orlovs Edvins | VB1 | PII ''Auseklītis Rēzekne | ||
455. | Orlovs Ervins | VB4 | Rēzeknes sākumskola Rēzekne | ||
456. | Orlovs Iļja | VB2 | Viļānu NSS Viļāni | ||
457. | Orlovs Pāvels | VB3 | Sakstagala pamatskola | ||
458. | Orlovska Denīze | SB1 | KNAUF Saurieši | ||
459. | Osipova Sofija | SB1 | PII Auseklītis | ||
460. | Osipovs Dmitrijs | VB3 | Rēzeknes BJSS | ||
461. | Ostafijs Platons | VB3 | Makašānu amatu vsk. | ||
462. | Ostašs Kristers | VB1 | Rotaļa PII | ||
463. | Ostašs Martins | VB2 | Rotaļa PII | ||
464. | Ozers Arnolds | VB1 | Rīga | ||
465. | Paegle Angelina | SB3 | Rēzeknes 4 vsk Rēzekne | ||
466. | Palma Madara | SB1 | Rīga | ||
467. | Paramonovs Arkādijs | VB2 | PII Zvaniņš Čornaja Rēzekne | ||
468. | Paulāne Jana | SB1 | PII Zvaninš Kaunata Rēzekne | ||
469. | Paulāns Marks | VB1 | PII Zvaninš Kaunata Rēzekne | ||
470. | Paulāns Raivis | VB1 | PII Zvaninš Kaunata Rēzekne | ||
471. | Paura Sanita | SB4 | Rēzeknes 5 vsk. Rēzekne | ||
472. | Pavlova Aleksa | SB1 | Sprūzevas PII | ||
473. | Pavlovičs Dāvids | VB1 | PII Laimiņa | ||
474. | Pavlovičs Jānis | VB1 | PII Laimiņa | ||
475. | Pavlovičs Toms | VB1 | PII Laimiņa | ||
476. | Pavlovs Adrians | VB1 | Sprūzevas PII | ||
477. | Pavlovs Ritvars | VB1 | PII Rotaļa | ||
478. | Pavlovska Roberta | SB1 | Rūķītis PII Rēzekne | ||
479. | Pavlovskis Roberts | VB2 | Rēzeknes sākumskola Rēzekne | ||
480. | Pavlovskis Rolands | VB3 | Rēzeknes Sākumskola | ||
481. | Pavlovskis Vladislavs | VB1 | PII Bitīte | ||
482. | Pekšs Daniels | VB3 | Verēmu pamatskola | ||
483. | Pekšs Markuss | VB4 | Verēmu pamatskola | ||
484. | Peļņa Raens | VB2 | PII Mārīte | ||
485. | Petrovs Matīss | VB1 | PII Bitīte Viļāni | ||
486. | Petrovs Mihails | VB1 | Rēzekne Rēzekne | ||
487. | Petrovska Evelīna | SB1 | Rēzekne | ||
488. | Pielēns-Pelēns Alberts | VB2 | Tet Riga | ||
489. | Piļščiks Artjoms | VB4 | Tiskādu vsk | ||
490. | Pimanova Amālija | SB2 | Māriņa PII Rēzekne | ||
491. | Pimanovs Timurs | VB1 | Laimiņa PII Rēzekne | ||
492. | Pintele Odrija | SB1 | Balvi | ||
493. | Pintele Paula | SB4 | Balvi | ||
494. | Platpīrs Patriks | VB3 | Rēzeknes BJSS | ||
495. | Pleiksnis Jēkabs-Pēteris | VB1 | PII Pasaka | ||
496. | Plešanova Aleksandra | SB1 | PII Zvaniņš Strūžāni | ||
497. | Plešanova Viktorija | SB1 | PII Zvaniņš Strūžāni | ||
498. | Plešanovs Igors | VB3 | Dricānu vsk | ||
499. | Plešanovs Stepans | VB2 | Dricānu vsk | ||
500. | Plešners Dzintars | VB4 | Ilūkstes novada SS Dvietes pagasts | ||
501. | Plušs Ivo | VB4 | Rīga | ||
502. | Počs Einārs | VB3 | Viļānu NSS Viļāni | ||
503. | Poiša Elīna | SB3 | Gaigalavas pamatskola | ||
504. | Pokšāne Samanta | SB1 | Preiļi | ||
505. | Pokšāns Arnis | VB3 | Riebiņi Preiļi | ||
506. | Pokule Meridita | SB3 | Rēzekne | ||
507. | Poļakova Viktorija | SB3 | Kruķu sākumskola | ||
508. | Porazenk Anastasija | SB4 | Verēmu pamatskola | ||
509. | Portass Aivis | VB3 | Dricānu vsk | ||
510. | Povha Annamarija | SB2 | Sakstagala pamatskola | ||
511. | Povhs Timurs | VB1 | Rēzekne | ||
512. | Pozdņakova Anastasija | SB3 | Liepu psk. Rēzekne | ||
513. | Pranča Alise | SB2 | Rēzekne | ||
514. | Pranča Una | SB3 | Rēzekne | ||
515. | Prančs Raimonds | VB1 | Rēzekne | ||
516. | Princova Keita | SB2 | PII Auseklītis | ||
517. | Prohorovs Gļebs | VB3 | Viļānu NSS | ||
518. | Prokofjeva Jana | SB4 | Sakstagala pamatskola | ||
519. | Prokofjeva Žanna | SB4 | Tiskādu vsk | ||
520. | Proško Alīna | SB3 | Rēzeknes 2 vsk | ||
521. | Proško Maksims | VB1 | PII Namiņš | ||
522. | Pučeite Lauma | SB4 | Dricānu vsk | ||
523. | Puisāne Līga | SB2 | Viļānu PII Viļāni | ||
524. | Pūpols Ansis | VB1 | Brocēni | ||
525. | Purvinska Odrija | SB3 | Ilūkstes novada SS Ilūkste | ||
526. | Purviņš Ervīns | VB1 | PII Rotaļa | ||
527. | Purvīte Katrīna | SB1 | Rīga | ||
528. | Putāne Amanda | SB1 | Vinnijs Pūks PII | ||
529. | Putāne Loreta | SB4 | RVPĢ | ||
530. | Putāns Rinalds | VB1 | Vinnijs Pūks PII | ||
531. | Putniņa Egita | SB3 | Dricānu vsk | ||
532. | Puzāne Dana | SB3 | Puzanjata Ludza | ||
533. | Ragaušs Markuss | VB3 | Gaigalavas pamatskola | ||
534. | Rakeviča Daniela | SB4 | Sakstagala pamatskola | ||
535. | Rakeviča Nika | SB3 | Sakstagala pamatskola | ||
536. | Raklinska Patrīcija | SB1 | Rēzekne | ||
537. | Rancāns Roberts | VB4 | Nautrēnu vsk. | ||
538. | Rantiņš Jānis | VB2 | PII Bērzgale | ||
539. | Rapša Laura | SB2 | Rēzekne | ||
540. | Rasouls Roma-Oskars | VB4 | Liepu psk. Rēzekne | ||
541. | Rastopčins Artūrs | VB4 | Sakstagala pamatskola | ||
542. | Rastopčins Daniels | VB4 | Sakstagala pamatskola | ||
543. | Rastopčins Mihails | VB2 | Viļānu NSS Viļāni | ||
544. | Ratinskis Dominiks | VB1 | PII Auseklītis | ||
545. | Ratinskis Mareks | VB2 | Rēzeknes sākumskola | ||
546. | Ratnieks Henrijs | VB1 | PII Bitīte Viļāni | ||
547. | Ratnika Mia-Marija | SB1 | Rēzekne | ||
548. | Raudoviča Emīlija | SB1 | Katoļu PII | ||
549. | Razguļajeva Alīse | SB2 | RVPĢ | ||
550. | Razvodins Matvejs | VB4 | Makašānu amatu vsk. | ||
551. | Reimarts Teo | VB1 | KSMR Fitness Rāmava | ||
552. | Reiniks Matīss | VB1 | rēzekne | ||
553. | Ričiks Žanis | VB3 | Sakstagala pamatskola | ||
554. | Rivčs Egils | VB3 | Rēzeknes BJSS | ||
555. | Rjabuha Māris-Aleksis | SB2 | Riga | ||
556. | Rogaļevičs Artūrs | VB3 | Rēzeknes 3 vsk. | ||
557. | Romančuks Matīss | VB1 | Vinnijs Pūks PII | ||
558. | Romanova Elizabeta-Timea | SB1 | Daugavpils | ||
559. | Romislava Kristīne | SB1 | - Rēzekne | ||
560. | Ruba Markuss | VB2 | Verēmu pamatskola | ||
561. | Rubļovs Maksims | VB2 | PII Varavīksne | ||
562. | Rudeviča Ketija | SB4 | Dricānu vsk | ||
563. | Rudzinska Karolīna | SB2 | Katoļu vsk. | ||
564. | Rudzinskis Dāvids | VB3 | Katoļu vsk. | ||
565. | Rumjanceva Viktorija | SB4 | Rēzeknes 4.vsk. Rēzekne | ||
566. | Rumjancevs Vladislavs | VB2 | Rēzeknes 4.vsk. Rēzekne | ||
567. | Rupaine Katrīna | SB2 | Rēzeknes 2.vsk. Rēzekne | ||
568. | Rutkovska Jana | SB2 | Tiskādu vsk | ||
569. | Rževskis Kirils | VB1 | Rēzekne | ||
570. | Saikovs Iļja | VB2 | Rēzeknes 3 .vsk. | ||
571. | Saleniece Diana | SB3 | Sakstagala pamatskola | ||
572. | Saleniece Estere | SB1 | Rēzeknes novads | ||
573. | Salenieks Kaspars | VB2 | Sakstagala pamatskola | ||
574. | Saļva Kristiāns | VB3 | Viļānu NSS Viļāni | ||
575. | Samcovs Elmārs | VB4 | NRC Rīga | ||
576. | Samodurovs Dmitrijs | VB2 | PII Laimiņa | ||
577. | Samohvalovs Marks | VB2 | Rēzekne | ||
578. | Samoilovs Ralfs | VB1 | Rēzekne | ||
579. | Samuilics Romāns | VB4 | Rēzeknes 6 vsk. | ||
580. | Saprovska Alīna | SB4 | Viļānu NSS | ||
581. | Sarkane Demija | SB3 | Rēzeknes sākumskola | ||
582. | Sarkans Adrians | VB3 | Nautrēnu vsk. | ||
583. | Sarkans Dēvids | VB1 | PII Auseklītis | ||
584. | Sausiņa Žaklīna | SB2 | Varavīksne PII Rēzekne | ||
585. | Saveļjeva Sanita-Marianna | SB2 | Dricānu vsk | ||
586. | Saveļjevs Rihards-Gurijs | VB3 | Dricānu vsk | ||
587. | Savickis Maksimilians | VB4 | Liepu psk. Rēzekne | ||
588. | Seile Kate | SB4 | Ilūkstes novada SS Ilūkste | ||
589. | Sējāne Marta-Paula | SB4 | Verēmu pamatskola | ||
590. | Sējāne Marta-Paula | SB4 | Verēmu pamatskola | ||
591. | Semule Simona | SB4 | Dricānu vsk | ||
592. | Semulis Māris | VB2 | Dricānu vsk | ||
593. | Seņkovs Deniss | VB4 | Tiskādu vsk | ||
594. | Sergejeva Amina | SB1 | Rēzekne | ||
595. | Serkovs Vladislavs | VB1 | PII Bitīte Viļāni | ||
596. | Severova Aļeksandra | SB4 | Rēzeknes 2 vsk | ||
597. | Sidorovs Artemijs | VB1 | Namiņš PII Rēzekne | ||
598. | Sidorovs Jegors | VB3 | Rēzeknes BJSS | ||
599. | Sidorovs Maksims | VB2 | Viļānu PII Viļāni | ||
600. | Silabriedis Ringolds | VB2 | Rēzeknes Katoļu vidusskola Rēzekne | ||
601. | Sīle Loreta | SB1 | PII Auseklītis | ||
602. | Siliņa Laura | SB3 | Rēzeknes Sākumskola | ||
603. | Silkāns Ģints | VB3 | Rēzeknes BJSS | ||
604. | Skābarde Rebeka | SB4 | Gaigalavas pamatskola | ||
605. | Skābardis Kristers | VB3 | Gaigalavas pamatskola | ||
606. | Skorodihins Vladimirs | VB1 | PII Varavīksne | ||
607. | Skorodihins Vladislavs | VB2 | PII Varavīksne | ||
608. | Skraučs Damians | VB2 | Rēzekne | ||
609. | Skredele Elizabete | SB4 | Rēzeknes 5 vsk. | ||
610. | Skredelis Everts | VB2 | Vinnijs Pūks PII | ||
611. | Skrimble Kristīne | SB2 | Daugavpils | ||
612. | Skrimblis Timurs | VB4 | Daugavpils | ||
613. | Skubilins Jegors | VB4 | Rēzeknes 2 vsk | ||
614. | Skubilins Olegs | VB1 | PII Laimiņa | ||
615. | Skudra Elīna | SB3 | Rezekne | ||
616. | Skutels Eduards | VB3 | Preiļi | ||
617. | Slikšāns Matīss | VB1 | Olaine | ||
618. | Smane Jana | SB2 | Verēmu pamatskola | ||
619. | Smane Madara | SB1 | Verēmu pamatskola | ||
620. | Smirnova Liāna | SB4 | Viļānu NSS | ||
621. | Smirnova Valērija | SB4 | Sakstagala pamatskola | ||
622. | Smorodins Vladislavs | VB3 | Sakstagala pamatskola | ||
623. | Smoženika Jūlija | SB4 | Rēzeknes 2. vsk. Rēzekne | ||
624. | Smuļova Viktorija | SB1 | PII Auseklītis | ||
625. | Sniega Kate | SB1 | Jelgava | ||
626. | Sniega Paula | SB2 | Jelgava | ||
627. | Soboļevs Konstantīns | VB2 | Viļānu NSS Viļāni | ||
628. | Soldone Sigita | SB2 | Nautrēnu vsk. | ||
629. | Solovjova Polina | SB1 | PII Zvaniņš Čornaja Rēzekne | ||
630. | Sondors-Strods Raivo | VB1 | Katoļu PII | ||
631. | Sopko Polina | SB3 | Tiskādu vsk | ||
632. | Sopko Sofija | SB1 | Tiskādu vsk | ||
633. | Sprūdžs Alekss | VB1 | PII Margrietiņa Ventspils | ||
634. | Sprukts Inguss | VB2 | PII Zvaninš Kaunata Rēzekne | ||
635. | Stafeckis Daniels | VB3 | Rēzeknes 5 vsk. | ||
636. | Stepāne Paula | SB1 | PII Auseklītis | ||
637. | Stepuļs Erlands | VB2 | Vinnijs Pūks Rēzekne | ||
638. | Stepuļs Kristaps | VB2 | Rēzekne | ||
639. | Stikāne Eva | SB1 | PII Varavīksne | ||
640. | Stramkaļs Iļja | VB2 | PII Pasaka Rēzekne | ||
641. | Straubergs Ernests | VB1 | Limbaži | ||
642. | Straujupe Viktorija-Vita | SB1 | PII Bitīte Viļāni | ||
643. | Straujups Markuss-Marks | VB2 | PII Bitīte Viļāni Viļāni | ||
644. | Strode Arīna | SB2 | RVPĢ | ||
645. | Strode Aurēlija | SB3 | Rēzeknes sākumskola | ||
646. | Strode Dina | SB3 | RVPĢ | ||
647. | Strods Emīls | VB1 | PII Rotaļa | ||
648. | Strods Kristaps | VB4 | Rēzeknes Sākumskola | ||
649. | Strogonova Jeļena | SB3 | Tiskādu vsk | ||
650. | Strogonovs Maksims | VB4 | Tiskādu vsk | ||
651. | Strupčenko Artūrs | VB4 | Rēzeknes 5.vidusskola Rēzekne | ||
652. | Studāne Emīlija | SB2 | PII Māriņa | ||
653. | Sudniks Emīls | VB3 | Rēzeknes sākumskola Rēzekne | ||
654. | Suhanova Anastasija | SB3 | Viļānu NSS Viļāni | ||
655. | Suhanovs Iļja | VB3 | Rēzeknes 3 vsk. Rēzekne | ||
656. | Suharevs Aleksandrs | VB4 | Sakstagala pamatskola | ||
657. | Svalbs Gustavs | VB2 | Rēzeknes sākumskola | ||
658. | Svelpe Markuss | VB2 | Rēzeknes 5 vsk. | ||
659. | Svikša Jolanta | SB4 | Tiskādu vsk | ||
660. | Svilāne Agate | SB1 | Rēzekne | ||
661. | Svilāne Luīze | SB1 | Logop'ēdiskā PII | ||
662. | Svilāne Patrīcija | SB2 | Rēzekne | ||
663. | Šabanova Adriana | SB4 | Makašānu amatu vsk. | ||
664. | Šakovskis Vladislavs | VB1 | Rēzekne | ||
665. | Šaļina Agnese | SB3 | Rēzekne | ||
666. | Šantars Artjoms | VB3 | Liepu psk. Rēzekne | ||
667. | Šarkovska Elizabete | SB2 | PII Bitīte Viļāni Viļāni | ||
668. | Šarkovska Viktorija | SB1 | PII Bitīte Viļāni | ||
669. | Šavelo Anastasija | SB1 | Rēzekne | ||
670. | Ščemeļovs Gļebs | VB3 | Tiskādu vsk | ||
671. | Ščerbakova Darja | SB2 | Tiskādu vsk | ||
672. | Ščerbenko Dairis | VB1 | PII Vinnijs Pūks | ||
673. | Ševirjova Katrīna | SB1 | Rēzekne | ||
674. | Ševirjova Polina | SB1 | Namiņš PII Rēzekne | ||
675. | Šilovs Ņikita | VB2 | PII Bitīte Viļāni Viļāni | ||
676. | Šlapakova Jana | SB4 | Rēzeknes 3 .vsk. | ||
677. | Šmaukstelis Agris | VB4 | Feimaņu pamatskola | ||
678. | Šubrovska Luīze | SB2 | Rēzekne | ||
679. | Šulberga Marta | SB1 | PII Auseklītis | ||
680. | Šulbergs Erlands | VB3 | Rēzeknes Sākumskola | ||
681. | Talalajevs Daniils | VB2 | PII Rēzekne | ||
682. | Tarasova Jekaterina | SB4 | Sakstagala pamatskola | ||
683. | Tārauds Artis | VB3 | Rēzeknes BJSS | ||
684. | Terehova Viktorija | SB2 | Pasaka PII Rēzekne | ||
685. | Tihomirova Jeļena | SB4 | Dricānu vsk | ||
686. | Timko Madara | SB2 | Jēkabpils | ||
687. | Titovs Iļja | VB3 | Rēzeknes 3 .vsk. | ||
688. | Tkačenko Haralds | VB1 | SPORTLAND Daugavpils | ||
689. | Tkačenko Helmuts | VB1 | SPORTLAND Daugavpils | ||
690. | Trauberga Sabīne | SB4 | Dricānu vsk | ||
691. | Trauliņš Armands | VB4 | Rēzeknes 5.vsk. Rēzekne | ||
692. | Trauliņš Raivis | VB3 | Rēzeknes 5.vidusskola Rēzekne | ||
693. | Treija Patricija | SB2 | Rēzeknes sākumskola Rēzekne | ||
694. | Treijs Raiens-Dominiks | VB1 | PII Rēzekne | ||
695. | Treijs Ralfs-Gabriels | VB4 | Rēzeknes sākumskola Rēzekne | ||
696. | Tretjaks Mihails | VB3 | Rēzeknes 4 vsk. | ||
697. | Tretjaks Semjons | VB1 | PII Laimiņa | ||
698. | Trifanovs Agris | VB3 | Sakstagala pamatskola | ||
699. | Trimalniece Arīna | SB4 | Gaigalavas pamatskola | ||
700. | Trukšāns Tomass | VB3 | Rēzeknes BJSS | ||
701. | Trunova Jelizaveta | SB4 | Rēzeknes 6 vsk. | ||
702. | Tučs Jānis | VB4 | Makašānu amatu vsk. | ||
703. | Tučs Oskars | VB3 | Makašānu amatu vsk. | ||
704. | Tučs Raimonds | VB4 | Makašānu amatu vsk. | ||
705. | Tulubjevs Roberts | VB1 | Skrienam kopā Valmiera | ||
706. | Turka Diāna | SB4 | Rēzeknes 4. vsk. | ||
707. | Tutāns Dāvis | VB1 | PII Varavīksne | ||
708. | Tutāns Raivis | VB3 | Rēzeknes Sākumskola | ||
709. | Udalova Marija | SB1 | PII Laimiņa | ||
710. | Upe Dāvids | VB2 | RĒZEKNES sākumskola Rēzekne | ||
711. | Upenieks Gustavs | VB3 | Rēzekne | ||
712. | Usačovs Arturs | VB4 | Nautrēnu vsk. | ||
713. | Uškāne Anastasija | SB4 | Rēzeknes 6 vsk. | ||
714. | Utāne Eva | SB3 | Rēzeknes sākumskola | ||
715. | Uzuleņš Ričards | VB2 | PII Rotaļa | ||
716. | Vabaļs Matvejs | VB1 | PII Bitīte Viļāni | ||
717. | Vagina Sintija | SB2 | Nautrēnu vsk. | ||
718. | Vahere-Abražune Elīna | SB2 | Rīga | ||
719. | Vaičulis Marks | VB1 | Rotaļa PII Rēzekne | ||
720. | Valenika Gabriela | SB1 | PII Dzīpariņš Malta | ||
721. | Valta Milāna | SB4 | Rēzekne | ||
722. | Valtere Egita | SB3 | Gaigalavas pamatskola | ||
723. | Valtere Vineta | SB2 | Gaigalavas pamatskola | ||
724. | Vasile Evelīna | SB2 | Rēzeknes sākumskola | ||
725. | Vasils Reinis | VB1 | PII Rūķītis | ||
726. | Vasiļevs Aleksejs | VB4 | Rēzeknes 3 vsk. | ||
727. | Vasiļevska Ieva | SB2 | PVPĢ | ||
728. | Vasiļjeva Adriana | SB2 | Rēzeknes sākumskola Rēzekne | ||
729. | Vasiļjeva Alla | SB3 | Rēzeknes 4 vsk. | ||
730. | Vasiļjeva Jūlija | SB4 | Tiskādu vsk | ||
731. | Vasiļjevs Arsenijs | VB1 | PII Rēzekne | ||
732. | Vasiļjevs Artjoms | VB4 | Rēzeknes 3 vsk. | ||
733. | Vasiļjevs Maksims | VB3 | Sakstagala pamatskola | ||
734. | Vasiļjevs Oskars | VB2 | Daugavpils | ||
735. | Vasiļjevs Roberts | VB2 | Vinnijs Pūks PII Rēzekne | ||
736. | Vavilova Sofija | SB4 | Rēzeknes 3. vsk. Rēzekne | ||
737. | Vēkšēja Elīna | SB1 | Katoļu PII | ||
738. | Vereticka Ariana | SB3 | Sakstagala pamatskola | ||
739. | Verjovkina Sofija | SB4 | Tiskādu vsk | ||
740. | Veselova Luīze | SB2 | Rēzeknes sākumskola | ||
741. | Vidiņa Evelīna | SB3 | Rēzeknes sākumskola | ||
742. | Vilks Krišjānis | VB2 | Rīga | ||
743. | Vilks Oto | VB3 | Rīga | ||
744. | Viļums Alekss | VB2 | Gaigalavas pamatskola | ||
745. | Vīmanis Ernests | VB1 | Baldone | ||
746. | Vīmanis Gustavs | VB1 | Baldone | ||
747. | Vinogradovs Artēmijs | VB3 | Rēzeknes 3 vsk. | ||
748. | Vinogradovs Maksims | VB2 | PII Varavīksne | ||
749. | Virkstene Sofija | SB1 | PII Varavīksne | ||
750. | Virza Daniels | VB2 | PII Rēzekne | ||
751. | Virza Katrīna | SB3 | RVPĢ Rēzekne | ||
752. | Višņakova Anastasija | SB3 | Rēzeknes BJSS | ||
753. | Višņakovs Daniels | VB3 | Rēzeknes BJSS | ||
754. | Višs Artis | VB3 | Rēzeknes 5 vsk, Rēzekne | ||
755. | Vjakse Everts | VB1 | Rūķītis PII Rēzekne | ||
756. | Vlasovs Artjoms | VB4 | Rēzeknes 6 vsk. | ||
757. | Vlasovs Maksims | VB1 | PII Namiņš | ||
758. | Voicišs Armīns | VB3 | Verēmu pamatskola | ||
759. | Voite Agnese | SB2 | Rotaļa PII Rēzekne | ||
760. | Voitenko Māris | VB2 | Nautrēnu vsk. | ||
761. | Voits Ralfs | VB1 | Rotaļa PII Rēzekne | ||
762. | Volkova Ksenija | SB1 | PII Namiņš | ||
763. | Volkovs Maksims | VB3 | Rēzekne | ||
764. | Volova Paula | SB1 | Pasaka PII Rēzekne | ||
765. | Volovs Dominiks | VB1 | Rēzeknes PII Pasaka Rēzekne | ||
766. | Vorobjova Elizabete | SB4 | Rezekne | ||
767. | Voronova Viktorija | SB4 | Rēzeknes 3 .vsk. | ||
768. | Vucina Emīlija | SB2 | Varavīksne PII Rēzekne | ||
769. | Začeste Armina | SB1 | Viļānu PII | ||
770. | Začeste Diāna | SB2 | Viļānu PII Viļāni | ||
771. | Zakutajeva Kristīne | SB4 | Tiskādu vsk | ||
772. | Zapāne Jūlija | SB4 | Rēzeknes 3. vsk. Rēzekne | ||
773. | Zapāns Eduards | VB2 | Gaigalavas pamatskola | ||
774. | Zariņš Armands-Henrijs | VB4 | Rēzekne | ||
775. | Zariņš Jānis | VB2 | PII Rūķītis | ||
776. | Zaščerinskis Kirils | VB2 | PII Zvaninš Kaunata Rēzekne | ||
777. | Zavadskis Pavels | VB1 | PII Namiņš | ||
778. | Zeiza Sabīne | SB2 | Verēmu pamatskola | ||
779. | Zelča Kostance-Lita | SB2 | Rotaļa PII Rēzekne | ||
780. | Zelčs Rinalds | VB1 | Ciblas novads | ||
781. | Zeltiņš Daniels | VB2 | Verēmu pamatskola | ||
782. | Zeļčs Rinalds | VB1 | Rēzekne | ||
783. | Zenčenko Kristers | VB4 | Rēzekne | ||
784. | Zepa Alīna | SB3 | Rēzeknes valsts polu gimnāzija Rēzekne | ||
785. | Zepa Milana | SB1 | PII Auseklītis | ||
786. | Ziepnieks Mareks | VB3 | Rēzeknes BJSS | ||
787. | Zīmelis Dāvis | VB3 | Dricānu vsk | ||
788. | Zizlāne Riana | SB1 | Rēzekne | ||
789. | Zizlāne Rikarda | SB1 | Rēzekne | ||
790. | Zvaigzne Madara | SB3 | Gaigalavas pamatskola | ||
791. | Zvīdriņš Artis | VB4 | Viļānu NSS | ||
792. | Zvīdris Haralds | VB1 | PII Rotaļa | ||
793. | Železkina Sofja | SB3 | Kruķu sākumskola | ||
794. | Železkina Veronika | SB3 | Kruķu sākumskola | ||
795. | Žeļezņovs Aleksandrs | VB3 | Sakstagala pamatskola | ||
796. | Žikars Edvards | VB1 | Rēzekne | ||
797. | Žikars Elgars | VB3 | Rēzeknes sākumskola Rēzekne | ||
798. | Žogla Raitis | VB3 | Rēzeknes BJSS | ||
799. | Žogots Valērijs | VB4 | Sakstagala pamatskola | ||
800. | Žolneruka Anžlika | SB4 | Rēzeknes 4.vsk. | ||
801. | Žukova Katerina | SB3 | Nautrēnu vsk. | ||
802. | Žurna Ņikita | VB3 | Rēzeknes BJSS | ||
803. | Žurzdina Jūlija | SB2 | Rēzekne |