Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rēzeknes pusmaratons | Saraksts

Rēzekne, 21,0975km

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele JeļenaŽolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR
Rīga
2.  Audere SilvaPriekuļi
3.  Birģele SantaRīga
4.  Cīmure IntaCīmurēni
Rīga
5.  Dervinika SandraSk Magnen/ VRK
6.Fentone DaceApe
7.  Freiberga AnetePersiki
Rēzekne
8.  Galašina AnitaGlobal fitness
Rīga
9.  Gončarenko KarīnaRīga
10.  Graudiņa InaVSK Noskrien Vāveres
Jelgava
11.  Heringa MartaSPORTLAND
RĪGA
12.  Jakovicka AlīnaJūrmala
13.  Kalniņa LieneSkrienam kopā
Valmiera
14.Kan NataljaMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Santkpēterburga
15.  Karpenko ZaneVSK Noskrien Blonde
Rīga
16.  Kondrāte ElīnaRīga
17.  Lazda MadaraRanka
18.  Pinne ElīnaNAA
Rīga
19.  Ragovska EvitaLDz
Salaspils
20.  Raubena AgneseRiga
21.  Rjabuha AnastasijaRīga
22.  Skārda DzintraAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
23.  Šņoriņa BaibaTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
24.  Šterna AigaSPORTLAND
Rīga
25.  Totojeva Aļinariga
26.  Urtāne ĒrikaVANAGI
Jēkabpils novads
27.  Valtere KitijaLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Līvāni
28.  Vilensone GitaRīga
29.  Viļuma GintaDaugavpils
30.  Vīmane SantaBaldone

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ciagune SantaSigulda
2.  Guitāne MarutaLUDZA
Ludza
3.  Kļaviņa RitaSK Magnen
Rēzekne
4.  Kņaževa ZojaFIZIOFIT
Daugavpils
5.  Leus ViktorijaRietumu
Riga
6.  Malacanova RutaSwedbank
Riga
7.  Panteļejeva AngelikaAizkraukle/Skrīveri
Skrīveri
8.  Platā SandraJelgava
9.  Pūpola IvetaMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
10.  Sorokina ArnitaSkrien un nūjo Cēsis
Cēsis
11.  Suseja RutaRēzekne
12.  Šķipare RutaJēkabpils Lūši
Sala
13.  Ziediņa IngaMaratona klubs/ Aizkraukle
Aizkraukle

S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ceika LailaValmiera
2.  Freija DžanitaMatisons Runner’s Club
Turlava
3.  Joce LudmilaMatisons Runner’s Club
Turlava
4.  Sulojeva MaijaJūrmala
5.  Utāne VijaSK Magnen

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Rīga
2.Alekseyonok AlekseyRiga
3.  Ansons-Jansons MārisVSK Noskrien
Rīga
4.  Arājs MārisSPORTLAND
Rīga
5.  Ariko DmitrijsWorldline Runners
Riga
6.Astrausks RenatsIndividuāli
Grobiņa
7.  Babkins MārtiņšLīvānu VK
Rīga
8.  Bērziņš KristapsPATRIA SPORTLAND
9.  Bodžs ĢirtsPersiki
Rēzekne
10.  Boiko RolandsBoiko ģimene
Rēzeknes raj
11.  Briņķis OskarsValle
Valle
12.  Broks KristapsVSK Noskrien-Rieksti
Madona
13.  Būmans KārlisMatisons Runner's Club
Liepāja
14.  Caics Artūrs---
Rīga
15.  Cīmurs JānisCīmurēni
Rīga
16.  Čerpakovskis ValdisMārupes novads
17.  Dakša GintsJūrmala
18.  Dorogokupļa IgorsDaugavpils
19.  Duļķevičs RenārsKaunatas vidusskola
20.  Fogelis AivarsRīga
21.Gaidis EdmundsRezekne
22.  Golubevs MihailsSK Tērauds-1
Rīga
23.  Golubovskis StaņislavsDricānu vsk
24.Grocs Andrisrezekne
25.  Gržibovskis RaitisVSK Noskrien
Rīga
26.  Horošavins AndrejsRīga
27.  Inte ViestursJelgava
28.  Jakovļevs Vitālijswww.endo.lv
Cēsis
29.  Janovičs PāvelsLsc
Jelgava
30.  Jansons EinārsMatisons Runner’s Club
Zūras
31.  Jevtuhs MareksRīga
32.Justels EriksRem Motors Daugavpils
Daugavpils
33.  Kaldre ImantsVSK Noskrien
Rīga
34.  Kalnenieks RaitisVSK Noskrien
Liepāja
35.Kaļva MārtiņšRīga
36.  Kaufmanis TomsMaratona klubs/Dobeles dzirnavnieks
Valmiera
37.  Keidāns AndrisDricānu vsk
38.  Knets JānisAccenture Latvia
Liepāja
39.Kņaževs ValerijsFiziofit
Daugavpils
40.  Kozlovskis AigarsRēzekne
41.  Kravis KārlisBaldone
42.  Kuzņecovs LaurisWunder
Valmiera
43.  Lagzdiņš JānisDurbes nov
Dunalka
44.  Liepiņš JānisSK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
45.  Maševskis KristapsSPORTLAND
Rīga
46.Meškovskis KonstantīnsRēzekne
47.  Mikhalkin SiarheiOC Eridan / NAFTAN
Novopolotsk
48.  Mūrnieks AgnisOVI
Rīga
49.  Nīgals ArtisRiga
50.  Nunes FlavioMatisons Runner’s Club/Nike
Gulbene
51.  Obermans KristapsDricānu vsk
52.  Oševerovs KonstantinsAccenture Latvia
Rīga
53.Ozols EdgarsRēzekne
54.  Ozols JānisRīga
55.  Pavlovičs JānisLR ZS
56.  Peļņa GuntisSK Magnen
57.  Pielēns-Pelēns ArtūrsTet
Rīga
58.  Piļkēvičs DenissRīga
59.  Podnieks ArvisMadona
60.  Potašovs EdgarsLR ZS
61.  Pranaitis SigitasNa, pagauk!
Vilnius
62.  Priedeslaipa OskarsLR ZS 36 .bataljons
Rēzekne
63.  Prūsis RobertsMARATONA KLUBS
Rīga
64.  Punculis MārisLUDZA
Ludza
65.  Raščevskis AleksandrsDaugavpils runners
Daugavpils
66.  Ravžajevs MārisOlaine
67.  Reinvalds ArtursRīga
68.  Romanovskis NikitaKaunatas vidusskola
69.  Rubīns ElvisRīga
70.  Rukmans Jēkabs-OlafsNBS
Rēzekne
71.  Semjonovs NikolajsJūrmala
72.  Smilga KasparsSia Cartiero
Rīga
73.Sniķeris JānisDaugavpils
74.  Sokolovs AleksandrsRUN to LIVE
Rīga
75.  Sondors JānisSK Ozolnieki
Jelgava
76.  Straukmanis JānisJaunjelgava
77.  Šķipars MadarsRīga
78.  Šteinerts MārisRīga
79.  Šuļga RuslansMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Liepāja
80.  Todorovs DmitrijsTukums
81.  Trūlis ModrisRēzekne
82.  Turkins JevgēnijsSK Tērauds/NIKE
Aiviekste
83.  Ulinskas VladasRun for Science (Vilnius)
Vilnius
84.  Upītis MārtiņšUpesciems
85.  Urtāns JurģisVANAGI
Jēkabpils novads
86.  Veidemanis LaurisRauna
87.  Vertuls IvarsRīga
88.  Žolnerovičs ValērijsŽolneroviča skriešanas klubs

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisŽolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR
Rīga
2.  Aksenoks KasparsRiga
3.  Alferenkovs SergejsRīga
4.Baltkājis AndrejsGarkalne, Garkalnes novads
5.  Blats DaniilsLīvānu VK
Riga
6.  Brasavs SalvisJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
7.  Brīvers AndrisNautrēnu vsk.
8.  Brokāns MareksVSK Noskrien
Ŗīga
9.  Dāvidnieks ArtisEMU Mālpils sporta klubs
Valmiera
10.  Dombrovskis JurisRēzeknes novads
Malta
11.  Doveiks AndrisIkšķile
Ikšķile
12.  Grīnvalds GuntisMARATONA KLUBS
Ventspils
13.  Grunckis ErlensVai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?
Valmiera
14.  Jasjukevičs VladislavsDaugavpils
15.  Kalniņš RitvarsSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
16.  Keišs JurisMARATONA KLUBS
Ventspils
17.  Malacanovs AivarsJelgava
18.  Ņilovs ValdisMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
19.  Petrovs DzintarsRigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
20.  Poikāns AivisRīga
21.  Redisons JurisFOLKMAŅI
Tērvete
22.  Rozis RobertsRīga
23.  Rūtiņš EdgarsMARATONA KLUBS
Ogre
24.  Samcovs AgrisNike+ Run Club Riga
Riga
25.  Susejs DainisRēzeknes tehnikums
Rēzekne
26.Ševčenko KonstantinsRēzekne
27.  Šnipaitis RegimantasUkmerge
28.  Tiltiņš IngarsEleja
29.  Vilks IntsRīga
30.  Vilks JurijsRiga
31.  Vīmanis AinārsBaldone
32.  Žuburs DainisDurbes novads
Dunalka

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Apsītis Dinārscits sivēns
Rīga
2.  Avens JānisMaratona Klubs/Rembate
Ogres novads
3.  Bednostins SergejsMaratonu klub Ventspils
Ventspils
4.Bilinskis JānisLatraps skrien savai zemei
Rēzeknes novads
5.  Birģelis JānisKoknese
6.  Bondars AivarsJēkabpils
7.  Driņķis DainisDzSK Lokomotīve
Rīga
8.  Dudels AndrisLīvānu VK
Daugavpils
9.  Gailis ElmārsVerems
Rēzekne
10.  Gušcins PāvelsRēzekne
11.  Kazlas RolandasNa, pagauk!
Vilnius
12.  Lapsa GvidoGulbene
13.  Laucis NormundsAIZKRAUKLE
Aizkraukle
14.  Maziliauskas VytautasVilnius
15.Missberger FrankMuenster
16.  Muzika VitālijsPaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
17.  Pranckūnas PetrasNa, pagauk!
Vilnius
18.  Ragovskis DainisLDz
Salaspils
19.  Renerts ValdisDaugavas Sakas sala
Salas nopvads
20.  Romančuks IlmārsRīga
21.Ruža EdgarsJūrmala
22.  Staris JānisVerems
Rēzekne
23.  Straume GuntarsMARATONA KLUBS
Jēkabpils
24.  Tarasovs JurijsKOMKON
Vilanu novads
25.  Upenieks IvarsRēzeknes novads
Feimaņi
26.  Upenieks NormundsSK Tērauds-2
Ādaži
27.  Ustinovs Valerijsda-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
28.  Vilsons MiksVSK Noskrien
Upesciems
29.  Vilūns Normundsvsk noskrien seniori
riga
30.  Zunda AntisSPORTLAT
Gulbene
31.  Žugris AivarsPreiļi
Preiļi

V60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Červjakovs PjotrsDaugavpils
2.  Gromov ViktorMARATONA KLUBS
Pleskava
3.  Kravčenko ValentinsRīga
4.  Kuzmins SergejsSk Magnen/ Verems
5.  Lepskiy AlexanderLEPSKY TRI COACHING
Riga
6.  Liepiņš Vilnisindividuāli
Carnikava
7.  Marčinkus JānisSK Ozolnieki A
Jelgava
8.  Rodionovs ViktorsLSC
Olaine
9.  Smalovijs NikolajsMARATONA KLUBS
Rīga
10.  Zaķis AivarsMaratona klubs/LSC
Rīga

S.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Erne KatrīnaRīga

Rēzekne, 10km

SNJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Adijāne KatrīnaNautrēnu vsk.
2.  Bidiņa Agija-DaceSPORTLAND
Mārupe
3.  Kolosova SofijaRēzeknes 5 vsk.
4.Lapekina AnastasijaDaugavpils
5.  Zariņa AurēlijaDricānu vsk
Dricāni

SN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Baltace-Saukāne BaibaRēzekne
2.  Bogdane LīgaIļžukolns
3.  Bužinska ĒrikaSPORTLAND
Daugavpils
4.  Čoiča RasmaPATRIA SPORTLAND
5.  Else AsnateMazsalaca
6.  Gailuma KristīneIļžukolns
7.Garianova VeltaRēzekne
8.  Grencberga EvitaSK Tērauds/NIKE
Ādaži
9.Karvele LigitaLudza
10.  Klidzeja InitaRīga
11.Krilova MontaRīga
12.  Kuzņecova TatjanaLUDZA
Ludza
13.  Linuža LīgaRēzekne
14.  Marķitāne DaceRīga
15.Mikažāne DaceRēzekne
16.Osmolovska AnastasijaRīga
17.  Ozoliņa LindaSPORTLAND
Sigulda
18.  Potrubeiko TatjanaRiga
19.  Rakšte LīgaRīga
20.  Ramanauskaite-Kidule KristīnaDaugavpils
21.  Šapovalova MarijaRēzekne
22.Šilova DarjaDaugavpils
23.Šilova LadaDaugavpils
24.  Tatsi AnniValga
25.  Turčina AigaSPORTLAND
Rīga
26.  Vasiļjeva EvelīnaDaugavpils Runners
Jēkabpils/Daugavpils
27.  Veselova DanaRēzeknes novads
Rēzekne
28.Zalāne IngaMedaļas būs?
Preiļi
29.  Zariņa MargitaZAS Pārgauja
Cēsis
30.  Žukure ElīnaMadona

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsone AgnijaLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Amatniece ElīnaMARATONA KLUBS
Rīga
3.  Bērziņa AleksandraBBBērziņi
Rīga
4.Bule LilitaLudza
5.  Flaksmane ŅinaRiga
6.  Galeniece IevaRīga
7.  Griķe AliseDaugavpils Runners
Daugavpils
8.  Jerofejeva InetaRīga
9.  Jurjure LindaKuldīga
10.  Kalniņa RūtaSkrienošais četrinieks
Aizputes pagasts
11.  Kaļva GunitaKuldīga
12.Karpova DailaCeram Optec
Jēkabpils
13.  Kovaļevska DaceLSC-SK Ozolnieki A
Ozolnieki
14.  Krastiņa IngaBabīte
15.  Krūmiņa MarutaMaratona klubs
Tukums
16.Kumalāne VijaRēzekne
17.Kurme LigitaPREIĻI
18.  Laicāne SanitaSK Tērauds-1
Ādaži
19.  Lonerte SigneRiga
20.  Meijere IlzeASK Patria
21.  Muceniece LaumaĶekava
22.  Pastare DailaJelgava
23.  Purvīte ArtaRīga
24.  Putniņa LindaPutniņi.lv
Ragana
25.  Roga KristīneASK Patria
26.  Ruģele IevaBlondRun
Jēkabpils
27.Sala LitaJēkabpils
28.  Sniega IlzeJelgava
29.  Stabe MadaraSkrunda
30.  Stepe BaibaValmiera, Rīga
31.  Šakina LīgaLR ZS 36 .bataljons
32.  Šanceva SvetlanaMusliks
Jelgava
33.  Šteinberga RitaLudza
34.  Vecvagare BeāteSPORTLAND
Liepāja
35.  Začesta DiānaBlondRun
Jēkabpils

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Adijāne KarīnaRēzekne
2.  Beleviča JolantaOgre
3.  Bruževica AneteRīga
4.  Černecova LiānaRēzekne
5.  Dambe EvitaLīči
6.  Dance AnnaRIGAS SATIKSME
Riga
7.  Gradovsna AgnijaRīga
8.  Gruberte ZaneRīga
9.  Judko ZannaMARATONA KLUBS
Ventspils
10.  Kronberga IngaMatisons Runner’s Club
Jaunmārupe
11.  Loca AijaDaugavpils runners
Daugavpils
12.  Lučina IrīnaMARATONA KLUBS
Ventspils
13.  Malta LāsmaSakstagala pamatskola
14.Marhileviča SanitaJelgava
15.Metule IvetaMadonas nov.Liezère
16.  Mežavilka IngaSPORTLAND
Sigulda
17.  Orlova RegīnaKrāslava
18.  Pavloviča NataļjaRēzekne
19.  Poikāne RutaAuseklis IK
Rīga
20.  Pūpola MaijaMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Aizpute
21.  Rancāne AijaSK Magnen
22.  Sermolīte IlzeJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
23.  Slikšāne KristīneVSK Noskrien
Olaine
24.  Sokolova SaivaSalaspils
25.  Suvorova IvetaMARATONA KLUBS
Rīga
26.  Temerova-Allena AnnaLabs starts
Rīga
27.  Valerte IlzeMARATONA KLUBS
Ventspils
28.Vēvere JūlijaJēkabpils

SN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bescennaja JeļenaMARATONA KLUBS
Rīga
2.  Ervika SilvijaMaratona klubs
Aizpute
3.  Gusare GintaRīga
4.  Linuža IvetaAnnasmuiža
5.  Lūse InāraMatisons Runner’s Club/Nike
Carnikava
6.  Malta IvetaViļānu NSS
7.  Pelēce IlzeVSK Noskrien
Ozolnieki
8.  Urbāne IlzeRīga
9.  Zalecka ZaigaCiemupe
10.  Zvejniece Daigaindividuāli
Ozolnieku novads

VNJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Adamovičs MārcisPreiļu BJSS
Preiļi
2.  Belevičs JēkabsOgre
3.  Belevičs JustsOgre
4.  Cjunskis NikitaKaunatas vidusskola
5.  Čereškevičs RuslansKaunatas vidusskola
6.  Drozdovs ViktorsIļžukolns
Rēzekne
7.  Eglitis Oskars-MartinsSkrienam Liepāja
Liepāja
8.  Jeromāns KristofersSPORTLAND
RīGA
9.  Kobaļs DānielsRēzeknes Valsts 1.gimn.
10.  Kopštāls KasparsRēzeknes 5 vsk.
11.  Kristapsons DēvidsĀtrie vilki
Mežezeri
12.  Piveks JānisVerēmu pamatskola
13.  Ramkovičs VadimsKaunatas vidusskola
14.  Rešetnikovs VadimsRēzeknes tehnikums
15.  Sergejevs IvansKaunatas vidusskola
16.  Suvorovs VladislavsDaugavpils Runners
Medumu pagasts
17.  Šaķis Toms-MartinsMatisons Runner’s Club
18.  Vasiļevskis OliversSPORTLAND
RīGA
19.  Vespers JānisDricānu vsk

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Andžāns RaimondsVerems
Rēzekne
2.  Avišāns MārtiņšVerems
Rēzekne
3.  Bogdanovs VladlensRēzekne
4.  Čuvailovs AleksejsSPORTLAND
Rīga
5.  Dimants KlāvsRīga
6.  Dukaļskis ElissSigulda
7.  Eglājs AigarsMedaļas būs?
Saldus
8.  Eglitis MairisRiga
9.Finčuks VitalijsOZOLI
madona
10.  Gausins NiksRīga
11.  Gulbis KasparsŽolneroviča skriešanas klubs
Rēzekne
12.  Gusevs ArtjomsRiga
13.Isakovs JevgenijsDaugavpils
14.  Kipluks AleksandrsRīga
15.  Koņuhovs RomansRiga
16.  Kozačkovs ElmārsLudza
17.  Krauze KasparsJelgava
18.  Landmanis AivisSPORTLAND
Jelgava
19.  Lietavietis InārsRīga
20.  Mežiels JānisPATRIA SPORTLAND
Ogre
21.Mikažāns EgilsRēzekne
22.  Mūrnieks JānisSK Tērauds-1
Lielvārde
23.  Orlovskis AndisKNAUF
Saurieši
24.  Osipovs RolandsLR ZS 36 .bataljons
25.  Ozoliņš EmīlsMadona
26.  Siņicins KristsSK Tērauds/NIKE
Liepāja
27.  Skore EdgarsAccenture Latvia
Ventspils
28.  Šaudiņš JānisRēzeknes novads
29.Štikāns ArtūrsRēzekne
30.  Štulbergs GatisMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Skrunda

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MārisLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Aņikejevs ValdisSK Tērauds -1
Jūrmala
3.  Arkuls KasparsSmiltene
4.  Bankovskis MārtiņšUpeslejas
5.Bartashevichs DenissAna6isTbI
Riga Kengarags
6.Bartashevics DenissAna6isTbI
Kengarags Riga
7.  Bēms GundarsJelgavas novads
8.  Bērziņš ĒriksBBBērziņi
Rīga
9.Blinovs SergejsVerems
Rēzekne
10.  Bogdanovs ĒriksASK Patria
11.Eglitis ArvisDricāni
12.  Fišers ĢirtsFOLKMAŅI \ Maratona klubs
Dobele
13.  Freimanis JānisYo
Jelgava
14.Gaidis ČeslavsRezekne
15.Gammeršmidts JurijsAuciems
16.  Grigulis MārisPROCTOTAK
Rēzekne
17.  Griķis JānisDaugavpils Runners
Daugavpils
18.Grisins MareksRezekne
19.  Hvalonski RomanSK Tērauds/NIKE
Tallina
20.  Jansons ArtūrsMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Kapsēde
21.Jaunzems KasparsJelgava
22.  Jeršovs VladimirsLR ZS 36 .bataljons
23.Jumburgs ArmandsBatman
Riga
24.  Kalniņš JānisSkrienošais 4etrinieks
Aizpute-Rīga
25.  Kļaviņš RuslansLudza
Ludza
26.  Kravalis KasparsPļaviņas
27.  Krīgalis KārlisBarkava
28.  Kursišs RolandsJelgava
29.  Ķerus IndulisRīga
30.Leškevičs AndrejsRīga
31.  Mahmudovs ČingizsRiga
32.  Mahmudovs IgorsRiga
33.Makarovs AleksejsDaugavpils
34.Maksim ZeleninVelikie Luki
35.  Maslobojevs SergejsNRC Rīga
Rīga
36.Medvedskis JaroslavsMEDVEDSKY
Rīga
37.  Meluškāns ArtūrsRiebiņi
Riebiņi
38.  Meļķis MārisSK Tērauds
Valmieras pagasts
39.  Mitenieks AivisSwedbank
JĒKABPILS
40.Nazarovs JurijsDaugavpils
41.  Paškevičs ArnisPATRIA SPORTLAND
42.Pavlovs VjačeslavsRēzekne
43.  Pētersons Mairis-
Ilzenes pag.
44.  Pfeifle RihardsRīga
45.Pokšāns AldisPreiļi
46.  Poļskihs AntonsRīga
47.  Procvetovs DmitrijsOgre
48.  Puķe MārtiņšValmiera
49.  Radvils AlfrēdsRīga
50.  Rasims GuntisSk Magnen/Rēzeknes novads
51.  Ruttulis MārtiņšRīga
52.  Schreitor DmitkiTallina
53.  Stāmers OskarsJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
54.  Stepe DainisPATRIA SPORTLAND
55.  Straubergs AinārsLimbaži SKRIEN
Limbaži
56.Štrauss IvarsJelgava
57.Vasiljevs RomānsRēzekne
58.  Zābaks SandisLubāna
59.Zelenin MaksimVelikie Luki
60.  Ziemelis GatisLīvāni
61.  Znotiņš MārisJēkabpils
62.Žirnokleevs VladimirsRīga

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Allens NormundsLabs starts
Rīga
2.  Antonovs AndisRagana
3.Basmanovs DmitrijsPleskava
4.  Basmanovs MihailsRīga
5.  Baškevičs IntsSPORTLAND
Jelgava
6.  Belevičs JurisOgre
7.  Bormanis Jānisnordic by nature
Vidzeme
8.  Draba VitālijsMārupe
9.  Gasjūns ArmīnsFOLKMAŅI
Jelgava
10.  Griņevičs ViktorsABC Software
Baloži
11.  Ivanovs OļegsCeram Optec
Līvāni
12.  Kanišauskas RičardasSK Lukas
Šiauliai
13.  Kļaviņš ValdisSK Magnen
14.  Korčagins EdgarsDarba rūķi un draugi
Rīga
15.  Kozačkovs AndrisLudza
Ludza
16.  Krampe JānisOZOLI
Madona
17.  Kravalis AinārsSiguldas maratona klubs
Sigulda
18.  Kristapsons GundarsĀtrie vilki
Mežezeri
19.  Kronbergs UģisMatisons Runner’s Club
Jaunmārupe
20.  Ķerubiņš ValdisSK Metroons/ Nike
Jelgava
21.  Lāčaunieks RaimondsSK Magnen
22.  Laizāns EdgarsLudza
23.  Lebedevs RomansRezekne
24.  Liepkauls KārlisSK Tērauds-2
Rīga
25.Lozbergs GatisLimbaži Skrien
Limbaži
26.  Macuks AnatolijsLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Jēkabpils
27.  Mačevskis AndrisJelgava
28.  Matisons AigarsMatisons Runner’s Club/Nike
Piltene
29.  Mediniks JānisRēzekne
30.Mortulevs JurisRiga
31.  Pakārklis MārisMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
32.  Paladijs MihailsDAUGAVPILS
33.  Porietis KasparsĀdaži
34.  Rozentāls AndrisRīga
35.  Saharovs DmitrijsCeram Optec
Līvāni
36.  Sivko AntonijsVentspils
37.  Skutels ValdisPreiļi
38.  Sladzevskis RenārsJamaica team
Kingstona
39.  Sniegs KasparsJelgava
40.  Sokolovs SandisSalaspils
41.  Sproģis SandisTet
Rīga
42.  Sutris-Adijāns RenārsЛатукр
Резекне-Коломыя
43.  Suveizda ImantsDaugavpils
44.Timko IvarsJēkabpils
45.Varlamovs AnatolijsMalta Rezeknes novads
46.  Vingris Jurisogre
47.  Vītiņš JānisRIEKSTI
Riga

VN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bodnieks DairisOgre
2.  Bušmanis ArvilsLīvānu VK
Līvāni
3.  Bušmanis AskoldsSalaspils
Salaspils
4.  Groza ValdisLubāna
5.  Jansons HaraldsCarnikava
6.  Kaljusaar AivarViljandi
7.  Kanaviņš AinisAIZKRAUKLE
Rīga
8.  Kozlovs IgorsOlaines nov.
9.  Krūmiņš MārisMārupe
10.  Lisovskis JānisIndividuāli
Jelgava
11.Orasevskis IvarsZas pàrgauja
Cesis
12.  Ozers JānisJelgava
13.  Petrovs NikolajsLudza
Ludza
14.  Rublis AigarsAIZKRAUKLE\Maratona klubs
Aizkraukle
15.  Smerliņš ArtisLiepa
16.  Šaķis ArvilsMatisons Runner’s Club
17.  Trubačs PēterisLīvānu VK
Preiļi
18.  Upenieks DainisSK Ozolnieki B
Jelgava

VN60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bērziņš AndrisPļaviņas
2.  Caics Jānis---
Rīga
3.  Freimanis OskarsSK Ozolnieki
Vircava
4.  Jermaļonoks VladimirsDa-Marathon
Daugavpils
5.  Korsaks JāzepsRēzekne
6.  Krīgers Didzisvalmiera
7.  Lisovs AleksandrsSK Magnen
8.  Pūle ĒriksRīga
9.  Rencis AinarsPaBaso.lv
Valmiera
10.  Safutins ViktorsMARATONA KLUBS
Rīga
11.  Sarmins Sergejsprivat
Rēzekne
12.  Stolarovs JurijsDaugavpils
13.  Supe JānisTirza
14.  Tareila ArvīdsSK Ozolnieki 60+
Jelgava
15.  Valdonis LeonīdsPreiļi
16.  Vasiļjevs NikolajsSK Magnen

SNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Allena Katrīna-AnnaLabs starts
Rīga
2.  Juškāne EndijaRēzekne
3.  Lazare GintaRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
4.  Stallīte IevaJelgava
5.  Tolkuškina MarijaRīga

VNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Allens RihardsLabs starts
Rīga
2.  Artejevs KristersSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
3.  Lucatnieks ArmandsRēzeknes 1.vsk
Rēzekne
4.  Rungēvics UģisRīga
5.  Stanka RolandsAustrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola
Rēzekne
6.  Susejs RenārsRēzekne
7.  Ševčenko DaniilsRēzekne
8.Vasiļjevs RenārsDaugavpils Runners
Jēkabpils

Rēzekne, 5km

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova AnnaDricānu vsk
2.  Abramova EstereDricānu vsk
3.  Adijāne ViktorijaVerēmu pamatskola
4.  Agajeva AminaRēzeknes 6.vsk.
5.  Alne MelānijaSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
6.  Antonova DiānaRēzekne
7.  Barščevska ArīnaRēzeknes sākumskola
8.  Batarevska LeilaKaunatas vidusskola
9.  Bauska LilitaFeimaņu pamatskola
10.  Belova OlgaTiskādu vsk
11.  Boičenko DiānaDricānu vsk
12.  Bolšija Adrija-AndraDricānu vsk
13.  Buravceva AgneseRVPĢ
14.  Buravceva IneseRVPĢ
15.  Burova VeronikaTiskādu vsk
16.  Cauņa Betija-ElizabeteRēzeknes 5 vsk.
17.  Ciganovs IļjaDricānu vsk
18.  Cvetkova AnneliaNautrēnu vsk.
19.  Čiževska DaniellaRēzeknes 1.ģimnāzija
20.  Daniloviča SamantaKaunatas vidusskola
21.  Dektere SvetlanaSakstagala pamatskola
22.  Dorša AļonaNautrēnu vsk.
23.  Drebeinieka EvijaDricānu vsk
24.Drunka Daniela-DžesikaRēzekne
25.  Dukšta AnastasijaKruķu sākumskola
26.  Elksne MadaraVerēmu pamatskola
27.  Fedotova SabīneKruķu sākumskola
28.  Gļauda SintijaJaunstrūžānu pamatskola
29.  Griķe AmandaDaugavpils Runners
Daugavpils
30.  Gromova AlisaVerēmu pamatskola
31.  Gusareva JeļizavetaFeimaņu pamatskola
32.  Gutāne KitijaRēzeknes 5 vsk.
33.  Gžibovska ValērijaLiepu psk.
Rēzekne
34.  Harlamova NadzeždaLiepu psk.
Rēzekne
35.  Hočeva Valērija-MaijaKaunatas vidusskola
36.  Igaune AnnijaVerēmu pamatskola
37.  Ignatjeva LauraDricānu vsk
38.  Ivsiņa AgneseRēzeknes sākumskola
39.  Jaudzema AliseGaigalavas pamatskola
40.Jeršova JanaInfinity
Rezekne
41.  Kalniņa ĒrikaSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
42.  Kanaška SamantaNautrēnu vsk.
43.  Katkovska ArkādijaKaunatas vidusskola
44.  Kiseļnikova AnastasijaRēzeknes 2 vsk.
45.  Kitova AliseSakstagala pamatskola
46.  Kizika AnastasijaRēzeknes 3 vsk.
47.  Kokina KristaDricānu vsk
48.  Komlajeva AļesjaTiskādu vsk
49.  Kopela KristiānaNautrēnu vsk.
50.  Kopela RasaNautrēnu vsk.
51.  Koroševska AmandaNautrēnu vsk.
52.  Kravale AgneseVerēmu pamatskola
53.  Kudeļkina ValentīnaSPARS-MK
Daugavpils
54.  Kurdenko MarijaNautrēnu vsk.
55.  Kurmeļova MarijaRēzeknes 6 vsk.
56.  Kuzmina ElīzaNautrēnu vsk.
57.  Kuzņecova NadeždaVerēmu pamatskola
58.  Laizāne MilanaDricānu vsk
59.  Laškova OlgaTiskādu vsk
60.  Leiņa SabīneKaunatas vidusskola
61.  Lucijanova BaibaRēzeknes Valsts 1. ģimnāzija
Rēzekne
62.  Ludborža AmandaNautrēnu vsk.
63.  Mazure AnnijaNautrēnu vsk.
64.  Mežale MartaRēzeknes 1.gimnazija
Rēzekne
65.  Mickeviča LauraSPORTLAND
Daugavpils
66.Miķelsone Krista-KristīneSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
67.  Miteniece Alise-GabrielaJēkabpils
68.  Nikolajeva KatrīnaTiskādu vsk
69.  Nikolajeva KintijaRēzeknes 5 vsk.
70.  Nikolajeva ViktorijaTiskādu vsk
71.  Novgorodova DiānaTiskādu vsk
72.  Novikova AleksandraKaunatas vidusskola
73.  Obermane SamantaDricānu vsk
74.  Olutnika SintijaVerēmu pamatskola
75.  Opincāne AgateNautrēnu vsk.
76.  Orlova KarinaLiepu psk.
Rēzekne
77.  Ostafija PoļinaMakašānu amatu vsk.
78.  Paramonova DiānaLiepu psk.
Rēzekne
79.  Parfenova JelizvetaRēzeknes 6.vsk.
80.  Pekša JūlijaNautrēnu vsk.
81.  Pence JolantaJaunsardze
Lejasciems
82.  Petrova AnastasijaKaunatas vidusskola
83.  Pūpola IevaMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
84.  Pūpola MadaraMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Aizpute
85.  Razumejeva JekaterinaAudriņu pamatskola
86.  Reidzāne LīgaNautrēnu vsk.
87.  Sakne MontaGaigalavas pamatskola
88.  Sakne SamantaGaigalavas pamatskola
89.  Sarkane MarijaNautrēnu vsk.
90.  Saveļjeva NensijaDricānu vsk
91.  Selina DarjaDricānu vsk
92.  Semule ZelmaDricānu vsk
93.  Skutele KatrīnaRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
94.  Smetanova DālijaTiskādu vsk
95.  Sondore LīgaNautrēnu vsk.
96.  Spīča EvelīnaGaigalavas pamatskola
97.  Stepiņa DiānaKaunatas vidusskola
98.  Stodore LindaNautrēnu vsk.
99.  Stroža SintijaDricānu vsk
100.  Suseja DagnijaRVPĢ
101.  Ščerbakova KsenijaTiskādu vsk
102.  Šnevele AdelīneRēzeknes 3 vsk.
103.Tinkuse MelānijaSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
104.  Tumane AdriānaViļānu NSS
105.  Uljanova Marika-ValdaJaunstrūžānu pamatskola
106.  Uļjanova Diāna-AnnaDricānu vsk
107.  Utāne UnaRēzeknes sākumskola
108.  Vagina SamantaNautrēnu vsk.
109.  Vahere-Abražune EmīlijaRīga
110.  Vahere-Abražune EvelīnaRīga
111.Vectīrele KristīneSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
112.  Vēkšēja BeāteRēzeknes 5 vsk.
113.  Velika UnaDaugavpils
114.  Veļika FelicitaMārupe
115.  Vilipsone AļonaAudriņu pamatskola
116.  Viļuma SamantaRēzeknes 1.ģimnāzija
117.Vīmane AmēlijaBaldone
118.  Voiciša DanielaRēzeknes 1.ģimnāzija
119.  Vonoga AgijaNautrēnu vsk.
120.  Vonoga RūtaNautrēnu vsk.
121.  Zaķe Anna-MarijaMaratona klubs/LSC
Rīga
122.Zeltiņa AlbertaIlūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
123.  Zimova JūlijaKruķu sākumskola
124.  Ziņenko ViktorijaRēzekne
125.  Žubule LoretaRīga

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Balčune KristianaRVPĢ
2.  Belova NataļjaTiskādu vsk
3.  Bikovska BeatriseRēzeknes 1.ģimnāzija
4.  Bleive ArnitaLudza
5.  Boldova ArinaTiskādu vsk
6.  Bolmane EvijaGaigalavas pamatskola
7.  Brinkeviča ViktorijaJaunstrūžānu pamatskola
8.  Brokāne Evija-AlvīneDricānu vsk
9.Čubreviča AļonaAļona
Krāslava
10.  Ezeraša GunaGaigalavas pamatskola
11.  Fjodorova NataljaViļānu NSS
12.  Fulimonova ViktorijaTiskādu vsk
13.  Gaigale KarinaLiepu psk.
Rēzekne
14.  Goršanaova LindaTiskādu vsk
15.  Greiškāne LauraLiepu psk.
Rēzekne
16.  Haindrava JelizavetaLudza
Ludza
17.  Hodrea MarijaSPORTLAND
Rīga
18.  Jevstgnejeva AleksandraViļānu NSS
19.  Kainova OksanaRīga
20.  Kairiša LudmilaLiepu psk.
Rēzekne
21.  Kalniņa SantaMakašānu amatu vsk.
22.Knospiņa LoretaSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
23.  Krasjukova EvijaRēzeknes 5.vsk.
Rēzekne
24.  Krustina IrinaTiskādu vsk
25.  Larionova AnželaTiskādu vsk
26.  Lasinska KristīneMakašānu amatu vsk.
27.  Liuķe MargaritaSakstagala pamatskola
28.  Livdāne MaijaFeimaņu pamatskola
29.  Mihailova MarijaTiskādu vsk
30.  Mosina ViktorijaViļānu NSS
31.  Nikonova JelizavetaViļānu NSS
32.  Paulāne MarijaRēzekne
33.  Pence KristīneJaunsardze
Lejasciems
34.  Petrova AnastasijaTiskādu vsk
35.  Petrunina DiānaDricānu vsk
36.Poļaka JanaDNSS
Dagda
37.  Prikule SimonaViļānu NSS
38.  Ribakova NikaViļānu NSS
39.  Rusakova MarinaKaunatas vidusskola
40.  Seņkova OksanaTiskādu vsk
41.  Serpovska UnaVerēmu pamatskola
42.  Sidorova ViktorijaViļānu NSS
43.Silova MadaraĀdaži
44.  Stafecka AgneseSakstagala pamatskola
45.  Stoļarova KristinaLiepu psk.
Rēzekne
46.  Ščepillo AļonaTiskādu vsk
47.  Švilpa AndaDricānu vsk
48.  Upeniece AneteSK Tērauds
Ādaži
49.  Valujeva JanaRēzeknes 3.vsk.
Rēzekne
50.  Verjovkina NadeždaTiskādu vsk
51.  Viekale-Gasjūne ElīzaFOLKMAŅI
Jelgava
52.  Višņakova AnastasijaTiskādu vsk
53.  Vulāne MaritaViļānu NSS
54.  Ziemele DiānaTiskādu vsk
55.  Ziemele KristīneTiskādu vsk

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaMARATONA KLUBS
TALSI
2.  Anciferova ValērijaDricānu vsk
3.Andersone LīvaLiepāja
4.  Apsīte AntraRīga
5.Asmane IlgaSPORTLAND
Jelgava
6.  Asmane LīgaSPORTLAND
Jelgava
7.  Averyanova ElizabethRīga
8.  Azaucka ZaneAstarte-Nafta
Jelgava
9.Barišņikova JekaterinaCeram Optec
Līvāni
10.  Baškeviča SanitaSPORTLAND
Jelgava
11.  Bautre LīgaRēzeknes novads
12.Beča IneseRēzekne
13.  Beča LaimaSIA Joker Ltd.
Preiļi
14.  Beinaroviča OksanaPII Zvaninš Kaunata
Rēzekne
15.  Bekere DanaRēzekne
16.  Bērziņa AnitaSPORTLAND
Ogre
17.  Bolšija IneseDricānu vsk
18.  Bondarenko AnfisaLR ZS 36 .bataljons
19.  Bondere TatjanaDaugavpils
20.  Briede SantaSigulda
21.Ceicāne OlgaGrāmatvedība PRO.lv
Rēzekne
22.Cepliša IevaRīga
23.  Čamane IlzePreiļi
24.  Čužinska LiānaSPORTLAND
Rīga
25.  Dābola DaigaJelgavas Sporta servisa centrs
Ozolnieki
26.Dadaļeva SabīnaLudza
27.  Deksne DagnijaIļžukolns
28.  Dmitračenoka JeļenaSalaspils
29.  Draba InnaMārupe
30.  Duroško KristīneRēzekne
31.  Dzervinika EvitaRēzekne
32.  Dzervinika VeltaRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
33.  Elksne DiānaSPORTLAND
Rīga
34.Ermansone KarīnaSigulda
35.  Ešenvalde InaraSPARS-MK
Daugavpils
36.  Gaide ĢertrūdeRēzekne
37.Grigale IneseĀdaži
38.  Gritāne InetaViļānu NSS
39.  Helmane-Soročenkova KarīnaLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Tukums
40.  Holštroma GuntaMatisons Runner’s Club/Nike
Kazdanga
41.Jākobsone LīgaRīga
42.  Jākobsone-Šņepste GunaRīga
43.Jaunzare AiraFOLKMAŅI
Rīga
44.  Kakaulina KarīnaBTA
Rēzekne
45.Kalēja LindaRUN to LIVE
Rīga
46.  Kalvīte AgneseLudza
47.  Kaļiņina IvetaRūķītis PII
Rēzekne
48.  Kaļva AgitaĶegumā spēks
Ķegums
49.Kaļva-Miņina IngaRēzekne
50.Kāposte LindaLubāna
51.Kaupere MarutaRĒZEKNE
52.Kaupuža SigneCēsis
53.  Kiseļnikova JekaterinaGrāmatvedība PRO.lv
Rēzekne
54.  Kojāne IneseRēzekne
55.  Kotika SintijaCeram Optec
Līvāni
56.  Kraukle AijaSmiltene
57.  Kravale ZitaSiguldas maratona klubs
Sigulda
58.  Krēsliņa AijaSPORTLAND
Ogre
59.  Krupina NatālijaSPARS-MK
Preiļi
60.  Kučerova Evitavsk noskrien
Rīga / Ventspils
61.  Kunce ElīnaIkšķile
62.Laizāne LīgaDaugavpils
63.  Lapiņa LauraSPORTLAND
Ropaži
64.  Latkovska RitaVarakļāni
65.  Laučiška AritaSPORTLAND
Nereta
66.  Lebedeva DianaRezekne
67.  Liepiņa IevaRīga
68.  Lipinska JuliannaDaugavpils
69.  Livčāne IevaStopiņu novads
70.  Lorence SantaOzolnieki
Jelgava
71.  Lūka AnceDeva Fitness
Liepāja
72.  Matisone AgneseMatisons Runner’s Club
Piltene
73.Meinerte IlzeRĒZEKNE
74.Meluškāne AntraRiebiņi
Riebiņi
75.  Mickeviča NatālijaDaugavpils
76.Mikažāne KarīnaRĒZEKNE
77.  Miķelsone GunitaAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
78.  Nagle KarīnaDaugavpils
79.Nesterova JekaterinaGrāmatvedība PRO.lv
Rēzekne
80.  Noruele SīgitaValmiera
81.Ņikiforova SarmīteSPORTLAND
Jelgava
82.  Obermane BirutaDricānu vsk
83.Orasevska OlgaZas pàrgauja
Cesis
84.Pavlovska InāraPII Namiņš
85.Pavļukaite AlīnaRēzekne
86.  Plūme IneseVSK Noskrien
Rīga
87.  Pluša AivaRēzekne
88.Pluša JautrīteRīga
89.Pokšāne IlgaPreiļi
90.  Pokšāne MārītePreiļi
91.  Puisāne DaigaDricānu vsk
92.  Pumpiša TīnaALOJA-STARKELSEN
Rīga
93.  Purviņa InetaGrāmatvedība PRO.lv
Rēzekne
94.  Rafaela-Mačevska DzintraJelgava
95.  Rapša OlgaLiepu psk.
Rēzekne
96.  Rēdere IlzeSK Tērauds-2
Rīga
97.  Reingolde AliseSmiltene
Smiltene
98.  Ribnere KristīneJēkabpils
99.  Rimvide-Mickeviča DanaDaugavpils
100.  Rožāne VeltaSIA Joker Ltd.
Rēzekne
101.  Rubene KristiānaNBS
Baldone
102.  Rusakova LidijaJēkabpils
103.Rževska SvetlanaRēzekne
104.  Sandore IvetaNVA Rēzeknes filiāle
Rēzekne
105.  Sauleviča InāraCeram Optec
Daugavpils
106.  Saveļjeva InetaDricānu vsk
107.  Savvina DaceЛатУкр
Rīga
108.  Seņkāne     VitaRēzeknes 1.ģimnāzija
109.  Silauniece Ģertrūdefranči
Olaines nov.
110.  Sniegs-Sniedziņa Viktorija-VikijaSPORTLAND
RĪGA
111.Sprukte JevgēnijaValters & GR
Rēzekne
112.  Stoļarova NataljaLiepu psk.
Rēzekne
113.  Strapcāne DaceSwedbank
Rēzekne
114.  Šale IvitaAIZKRAUKLE
Skrīveri
115.  Šarkovska AgatePrintful
Rēzekne
116.  Šņepste ElīnaPreiļi
117.Šubrovska LauraRēzekne
118.  Tima AgitaSPORTLAND
Rīga
119.Trofimova OlgaRīga
120.  Turčina ZaneSPORTLAND
Rīga
121.  Ūbele IngunaSPORTLAND
Rīga
122.  Ulpe SanitaLR ZS 36 .bataljons
123.  Upeniece IndraSIA Joker Ltd.
Preiļi
124.  Vagale IjaRīga
125.  Valtere GintaLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Līvāni
126.  Vaļta IlonaRezekne
127.  Vancāne GundegaSK TĒRAUDS-1
Ķekava
128.  Vasiļjeva SvetlanaRīgas Satiksme
Jelgava
129.  Vdovičenko MadaraSPORTLAND
Rīga
130.  Vēkšēja RenāteRēzeknes 5 vsk.
131.Veselova IvitaRēzekne
132.  Viekale-Gasjūne SandraFOLKMAŅI
Jelgava
133.  Vilcāne MārīteLīvānu VK
Līvāni
134.  Viša-Gaisiņa SantaPII Zvaninš Kaunata
Rēzekne
135.Voiciša MargaritaRēzekne
136.  Zariņa JekaterinaRēzekne
137.  Zaščerinska ElitaRēzekne
138.  Zīmele AgneseSK Tērauds
Rīga
139.  Zīmele EmīlijaRēzekne
140.  Žubule JanīnaRīga

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussMARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Ādamsons JēkabsLimbaži SKRIEN
Limbaži
3.  Andrejevs VladimirsLiepu psk.
Rēzekne
4.  Andronovs IļjaSakstagala pamatskola
5.  Arhipovs ArtemijsTiskādu vsk
6.  Baikovs NikitaRiebiņi
Riebiņi
7.  Baranovs AndrejsDaugavpils
8.  Belovs MaksimsRēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
9.  Bogdanovs AndrejsDricānu vsk
10.  Boļšakovs NikitaKaunatas vidusskola
11.  Boļšijs AdriansNautrēnu vsk.
12.  Bondars ArtūrsRēzeknes 6 vsk.
13.  Boravikovs MaksimsRēzeknes 1.ģimnāzija
14.  Bormanis MarkussSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
15.Borozinskis KasparsĶegums
16.  Brēdiķis KristersKikboksa un Boksa skola „Rīga”
Rīga
17.  Brokāns Gabriels-SemijsKaunatas vidusskola
18.  Burovs RaivisKaunatas vidusskola
19.  Caune Miks-JānisRīga
20.  Cauņa AilinsRēzeknes 5 vsk.
21.  Ceirulis DanielsDricānu vsk
22.  Ceirulis DāvisDricānu vsk
23.  Cimbaļuks EmīlsNautrēnu vsk.
24.  Čistjakovs NikolajsRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
25.  Dmitračenoks SergejsSalaspils sporta skola
Salaspils
26.  Dzerviniks EinārsRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
27.  Fedotovs MaksimsTiskādu vsk
28.  Gļauda ArtisJaunstrūžānu pamatskola
29.  Golubevs RenārsKaunatas vidusskola
30.  Grandāns TomsRīga
31.  Grašs MarisKaunatas vidusskola
32.  Grins Alberts-MārtiņšNautrēnu vsk.
33.  Grins Gustavs-VoldemarsNautrēnu vsk.
34.  Hovalko RičardsRīga
35.Igaunis RaitisDricānu vsk
36.  Isakovs MaksimsRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
37.  Jaudzems VadimsVerēmu pamatskola
38.  Jefremovs AigarsMakašānu amatu vsk.
39.  Jegorovs KristapsGaigalavas pamatskola
40.  Jeršovs ArtjomsJaunstrūžānu pamatskola
41.  Jurdžs RenārsNautrēnu vsk.
42.  Jurdžs RolandsNautrēnu vsk.
43.  Kačkāns Viesturs-ValtersNautrēnu vsk.
44.  Kairišs KristiānsRēzekne
45.Kalnietis JurisJelgava
46.  Kanaška AndrisNautrēnu vsk.
47.  Kančs ArmandsDricānu vsk
48.  Kapacis EmīlsJaunstrūžānu pamatskola
49.  Kaupers KristapsLiepu psk.
Rēzekne
50.  Keidāns Arnolds-EmanuelsDricānu vsk
51.  Kijahs DominiksRēzeknes sākumskola
52.  Koļesnikovs ValentīnsSakstagala pamatskola
53.  Koraševskis EdgarsRēzeknes Katoļu vsk.
54.  Koroļkovs NikitaDricānu vsk
55.  Kozačkovs EinārsLudza
56.  Kozlovs FrancisOlaines nov
57.  Kozlovs MarkussDricānu vsk
58.  Krasnonosovs MaksimsRēzeknes 3. vsk.
Rēzekne
59.  Kravalis JānisSiguldas maratona klubs
Sigulda
60.  Kubeckis RitvarsSakstagala pamatskola
61.  Laizāns DainisGaigalavas pamatskola
62.  Lasinskis AndisMakašānu amatu vsk.
63.  Laureckis DanielsNautrēnu vsk.
64.  Lāže JorensPiltene
65.  Leonidovs ArtjomsDaugavpils
66.  Liekmanis RaivoMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Nīkrāce
67.  Lipskis AivisDricānu vsk
68.  Locāns AlensVIĻAKAS NOV.
69.  Locs LinardsDaugavpils
70.  Ludboržs RinaldsNautrēnu vsk.
71.  Maļkovs DenizsRēzeknes 4.vsk.
Rēzekne
72.  Martinovs AndrisNautrēnu vsk.
73.  Mazurs AndrisNautrēnu vsk.
74.  Medvedevs SergejsTiskādu vsk
75.  Mivrenieks NaurisIļžukolns
76.Ņikitins DamirsRigas satiksme
Rīga
77.  Obuhs EvaldsKaunatas vidusskola
78.  Ornicāns RinaldsViļānu NSS
79.  Pabērzs MārisRēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
80.  Pankoks DāvisLiepāja
81.  Pastars ArmandsKārsava
82.  Pavlovskis JānisKaunatas vidusskola
83.  Petrovs DāvidsKatoļu vsk.
Rēzekne
84.  Petrovs ValentīnsViļānu NSS
85.  Plaunovs ArtursTiskādu vsk
86.  Plaunovs EdgarsTiskādu vsk
87.  Plaunovs NikitaTiskādu vsk
88.  Pokšāns GatisRiebiņi
Preiļi
89.  Prokofjevs RuslansTiskādu vsk
90.Prūsis RihardsMarupe
91.  Pušmucāns MārtiņšMakašānu amatu vsk.
92.  Rastopčins KirilsMakašānu amatu vsk.
93.  Raudovičs ArtūrsRēzeknes 3 vsk.
94.  Razguļajevs EdgarsRēzeknes 3 vsk.
95.  Razumejevs NikitaAudriņu pamatskola
96.  Razvodins IļjaMakašānu amatu vsk.
97.  Reinfelds Emīls-MatiassSK Metroons/ Nike
Rīga
98.Romanovskis DanielsIlūkstes novada SS
Ilūkste
99.  Ruba DairisVerēmu pamatskola
100.  Rubenis EvīnsRēzekne
101.  Rudzinskis EmīlsRēzeknes Katoļu vsk.
102.  Rumbinieks EdgarsRēzeknes 6 vsk.
103.  Rusakovs EdgarsKaunatas vidusskola
104.  Rutuļs DairisGaigalavas pamatskola
105.  Sandors MatīssRēzeknes 5.vsk.
Rēzekne
106.  Saveļjevs JānisDricānu vsk
107.  Saveļjevs KasparsDricānu vsk
108.  Sazanovs MihailsJaunstrūžānu pamatskola
109.  Scukins RaimondsKaunatas vidusskola
110.  Sedols EmīlsDricānu vsk
111.  Sergejevs KirilsKaunatas vidusskola
112.  Sīlis MarkussRēzeknes sākumskola
113.  Sjomkāns AndrisNautrēnu vsk.
114.  Smirnovs NikitaKaunatas vidusskola
115.  Smirnovs RomānsAudriņu pamatskola
116.  Stoļarovs ArtūrsLiepu psk.
Rēzekne
117.  Strapcāns RobertsRēzeknes 5 vidusskola
Rēzekne
118.  Svalbs MārtiņšRēzeknes sākumskola
119.  Svilāns RaivoGaigalavas pamatskola
120.  Šarkovskis RaivisNautrēnu vsk.
121.  Špats IljaRīga
122.Šustovs KasparsRiebiņi
Riebiņi
123.  Švilpa NiksDricānu vsk
124.  Tamanis VladislavsViļānu NSS
125.  Timofejevs IgnatsKaunatas vidusskola
126.  Urtāns DonatsVANAGI
Jēkabpils novads
127.  Vasiļjevs AndrejsRēzeknes 4 vsk.
128.  Vasiļjevs VladislavsTiskādu vsk
129.  Verčinskis EmīlsFeimaņu pamatskola
130.Vēveris MareksJēkabpils
131.  Viekals-Gasjūns TomsFOLKMAŅI
Jelgava
132.  Viļums-Talkiu RenārsKaunatas vidusskola
133.  Višņakovs DaniilsTiskādu vsk
134.  Voicišs RaivisMakašānu amatu vsk.
135.  Voino MārtiņšMārupe
136.  Vonogs EdgarsNautrēnu vsk.
137.  Zaremba AndrejsKaunatas vidusskola
138.  Zipka Reinis-JānisVerēmu pamatskola
139.  Zizlāns RičardsRēzeknes sākumskola
140.  Žukovs DainisLiepu psk.
Rēzekne

VTA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KristapsRiga
2.  Arbidāns ĒriksMakašānu amatu vsk.
3.  Augustāns TomsViļaka
4.  Aukšmuksts DāvidsSPORTLAND
Rīga
5.  Barinovs EdgarsGaigalavas pamatskola
6.  Bērziņš RitvarsRīga
7.  Blinovs RomānsLiepu psk.
Rēzekne
8.  Bulduris SandisRēzeknes 5 vsk.
9.  Cvetkovs JānisTiskādu vsk
10.  Dobrecovs SergejsFeimaņu pamatskola
11.  Filatovs IvansFeimaņu pamatskola
12.  Fišers RūdolfsFOLKMAŅI/Maratona klubs
Jaunpils
13.  Gorodeckis IgorsTiskādu vsk
14.  Gromovs JevgēnijsKaunatas vidusskola
15.  Gruznovs IļjaDricānu vsk
16.  Jansons Markuss-ReinisJelgava
17.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsRīga
18.Jefimovs DairisRēzekne
19.  Kablanovs MairisKaunatas vidusskola
20.Keišs DāvisRēzekne
21.  Keišs LaurisRēzeknes Valsts Poļu gimn.
22.  Kitovs Deniss-RalfsSakstagala pamatskola
23.  Klapins AleksandrsTiskādu vsk
24.  Klauga DāvidsMakašānu amatu vsk.
25.  Kolesnikovs RomānsViļānu NSS
26.Korņejevs AndrisLudza
27.  Kozirevs ArtursRīga
28.  Kravalis EmīlsSiguldas maratona klubs
Sigulda
29.  Krupins VjačeslavsSpars-MK
Preiļi
30.  Kukurs AinārsMakašānu amatu vsk.
31.  Kursītis JurisGaigalavas pamatskola
32.  Lācis FilipsTiskādu vsk
33.  Martinovs NormundsNautrēnu vsk.
34.  Mazurs AivarsNautrēnu vsk.
35.  Meizāns EdijsPiltenes vsk.
Piltene
36.  Melnis KristapsNautrēnu vsk.
37.  Orlovs MaksimsSakstagala pamatskola
38.  Paramonovs ŅikitaLiepu psk.
Rēzekne
39.  Poļakovs DaniilsTiskādu vsk
40.  Rastopčins GatisSakstagala pamatskola
41.  Razgalis IlvarsJaunstrūžānu pamatskola
42.  Ribakovs MaksimsViļānu NSS
43.  Rusakovs VisvaldisKaunatas vidusskola
44.Saļihovs DenissLudza
45.  Samsonovs ArtjomsSakstagala pamatskola
46.  Sarnovičs JānisGaigalavas pamatskola
47.  Saveļjevs ĢirtsDricānu vsk
48.  Seņkāns    JānisRēzeknes 1.ģimnāzija
49.  Sprukts Alens-DanielsRPVĢ
Rēzekne
50.  Strigajevs ViktorsRēzeknes 6.vsk.
51.  Tārauds Aldis-ValentīnsMakašānu amatu vsk.
52.  Trunovs DanielsRēzeknes Valsts 1.gimn.
53.  Upenieks KristiānsSK Tērauds
Ādaži
54.  Urtāns MarkusVANAGI
Jēkabpils novads
55.  Vasiļjevs DaniilsTiskādu vsk
56.  Vēkšējs ArmandsRēzeknes 5 vsk.
57.  Vosils JurijsSakstagala pamatskola
58.  Zeltiņš LaurisRīga
59.  Zimovs MaksimsTiskādu vsk
60.  Žubulis EmīlsRun With Anita
Rīga
61.  Žukovs ŽanisIļžukolns

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Abražuns IntarsRīga
2.Akermans ImantsRēzekne
3.  Apinis EdgarsPATRIA SPORTLAND
4.  Aukšmuksts VitālijsCeram Optec
Riebiņi
5.Auzinš AivisJelgava
6.  Balandiņš Kristaps-AnsisFOLKMAŅI
Kuldīga
7.  Bārens DžordžsCeram Optec
Rīga
8.  Bartaševičs AleksandrsRēzekne
Rēzekne
9.  Baumanis DainisRīga
10.Bečs KasparsRēzekne
11.  Belousovs DmitrijsCeram Optec
Līvāni
12.  Belovs AinārsFOLKMAŅI
Jelgava
13.  Biciņš JānisLiepāja
14.  Birzietis ReinisAstarte-Nafta
Jelgava
15.  Bistrovs VadimsDaugavpils
16.  Blaus OskarsJelgavas Sporta servisa centrs
JELGAVA
17.  Boltans AndrisRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
18.  Bondarevs AndrejsLīvānu VK
Līvāni
19.Borozinskis DzintarsĶegums
20.  Brēdiķis JurisMARATONA KLUBS
Rīga
21.Britiks GatisLudza
22.  Broks JurisVSK noskrien
Viļānu novads
23.Burcevs RolandsValters & GR
Rēzekne
24.Ceicāns IgorsGrāmatvedība PRO.lv
Rēzekne
25.  Daukste AleksandrsSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
26.  Doroško AleksandrsRēzekne
27.Doroško JānisRēzekne
28.  Dundurs AgrisSaldus 1.vsk
Rīga
29.  Dzerviniks JānisRēzekne
30.  Feteris AigarsMatisons Runner’s Club/Nike
Salaspils
31.  Firfarovs Dmitrijs
32.  Gaisiņš ArtūrsRēzekne
33.Geriņš NormundsDaugavpils Runners
Daugavpils
34.Grebeško VladislavsRīgas satiksme
Rīga
35.  Greiškāns MārtiņšALOJA-STARKELSEN
Rīga
36.  Grigalis IlmārsSzS Kājnieku brigāde
Ādaži
37.  Ikaunieks LaurisRiga
38.  Iļjins VasilijsRēzekne
39.Irisins ValentinsPolarcus
Rezekne
40.  Irišins ValentīnsRēzekne
41.  Jaudzems EdvīnsSPORTLAND
Rīga
42.  Jekabsons Matiss.
Ogre
43.  Jerofejevs JānisPļaviņas
44.  Kakaulins SergejsRēzekne
45.Kalniņš MārtiņšKuldīga
46.  Kaļiņins ArnisIlūkstes novada SS
Pilskalnes pagasts
47.Kaļiņins MārisDaugavpils
48.  Kauliņš DāgsSPORTLAND
Gulbene
49.  Kauliņš HarijsSPORTLAND
Gulbene
50.  Kazakov AnatolyMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Pleskava
51.  Kceperis StaņislavsRīga
52.  Kļaviņš ElvisRēzekne
Rēzekne
53.  Krasjukovs ArtisRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
54.Kruglovs AleksandrsRīga
55.Krupins JurijsSpars-MK
Preiļi
56.Lipatovs AndrejsRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
57.  Malihins ViktorsRēzeknes 3 vsk.
58.Meinerts GuntisSalaspils
59.Meluškāns VoldemārsRiebiņi
Riebiņi
60.  Mickevičs RaivisSPORTLAND
Daugavpils
61.  Minickis RomualdsSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
62.  Miņins JurisRēzekne
63.Naglis AinārsRīga
64.Naglis KasparsRīga
65.Naglis RolandsRīga
66.Nesterovs MihailsGrāmatvedība PRO.lv
Rēzekne
67.  Netembergs JānisSPORTLAND
Jelgava
68.  Ņikitins RenātsRīgas Satiksme
Rīga
69.  Osipovs OskarsRīga
70.  Ozoliņš ArnisSK Tērauds/NIKE
Valka
71.  Pāže AndisSK Ozolnieki-LSC
Jelgava
72.  Pienis RaivoASK Patria
73.  Potašovs KasparsKaunatas vidusskola
74.  Prančs KasparsMakašānu amatu vsk.
75.  Priedītis VilnisLYCONET
Rīga
76.  Prokofjevs VladimirsTiskādu vsk
77.Purviņš EduardsGrāmatvedība PRO.lv
Rēzekne
78.  Putniņš JānisPutnini.lv
Ragana
79.  Rancāns GuntisRēzeknes novads
80.  Razgalis JānisSK Tērauds/NIKE
Madona
81.Redisons TomassFOLKMAŅI
Ozolnieki
82.Romančuks RaivisRēzekne
83.  Romanovs EndijsLudza
Rēzekne
84.  Roze RenārsAdidas
Ogres novads
85.  Skrundenieks DzintarsSPORTLAND
Liepāja
86.  Smirnovs ValerijsAtletika
Rīga
87.  Svalbs AndrisRēzekne
88.  Šakins Laimonissavvaļnieks
Abrene
89.  Šals EmīlsAizkraukle
Skrīveri
90.  Špeniks SašaKrāslava
91.  Tērauds ViktorsRēzeknes novads.
92.  Tropiņš EdijsMARATONA KLUBS
Dundaga
93.  Trubačs RainersLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Preiļi
94.  Upenieks GundarsSPORTLAT
Rīga
95.  Upenieks JānisSPORTLAND
RĪGA
96.Vanags AndrisValters & GR
Rēzekne
97.Vartminskis PjotrsCeram Optec
Līvāni
98.  Vēkšējs RaitisRēzeknes 5 vsk.
99.  Veļiks GirtsMārupe
100.Vengra AndrisLudza
101.  Vucāns IgorsDaugavpils
102.  Žubulis IvarsRīga

Rēzekne, Nūjošana

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Balševica ValentīnaRēzekne
2.Barkāne SantaRēzekne
3.  Beļakova LigitaRēzekne
4.  Berga MarutaAkrona
Rūjiena
5.  Boltāne IneseIlzeskalns
6.  Brokane IlzeLimbaži SKRIEN
Limbaži
7.  Bule OlgaSIA Joker Ltd.
Ludza
8.  Červjakova RegīnaDaugavpils
9.  Doroškeviča NadeždaRēzekne
10.  Gailiša InāraKrāslavas rajons
11.  Kārkliniece TatjanaRēzeknes novads
Rēzekne
12.  Kločko SvetlanaSIA Joker Ltd.
Rēzekne
13.Krancāne RitaRēzekne
14.  Krasovska VelgaSIA Joker Ltd.
Rēzekne
15.  Krauja BrigitaRīga
16.  Kravale IndraIlzeskalns
17.  Kučāne ElīnaVerēmu pamatskola
18.  Kuprinska ViktorijaRēzekne
19.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraRīga
20.Loktionova ViktorijaRēzekne
21.  Madžule GenonofaRēzekne
Rēzekne
22.  Madžule GenovefaRēzekne
23.  Mahoņina MarijaVerēmu pamatskola
24.Miklaševiča LidijaAuseklītis PII
Rēzekne
25.  Ņukša OlesjaSIA Joker Ltd.
Rēzekne
26.Petrova ŅinaRēzekne
27.  Pīrāga LilijaRēzekne
28.  Platpīre IlzeIlzeskalns
29.Pokule IntaPVPĢ
Rēzekne
30.Semjonova AstrīdaRīga
31.  Sīle IntaRēzekne
32.  Svilāne-Dūda ValentīnaVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
33.Ščerbakova IngaKatoļu PII
Rēzekne
34.Šustova IneseRiebiņi
Riebiņi
35.  Vanaga DaceJelgava
36.  Vincēviča AstrīdaRēzekne
37.Vlasova ŅinaRēzekne

VNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ābeltiņš EdgarsNordic Fitness Walking
Rīga
2.  Bergs GundarsAKRONA
Rūjiena
3.  Pastars AndrisAKRONA
Rūjiena

Bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Anckina KatrīnaRēzekne
2.  Aperāne IlonaPII Varavīksne
3.  Baltpurviņa KeitaPII Auseklītis
4.Bārdule EnijaRēzekne
5.  Beleviča JeteOgre
6.  Belkovska BeāteKatoļu PII
7.Belokurova JeļizavetaPasaka PII
Rēzekne
8.Belova ViktorijaNamiņš PII
Rēzekne
9.Boiko AliseBoiko ģimene
Rēzekne
10.Cakule ElizabeteRēzekne
11.Ciganska EmīlijaPasaka PII
Rēzekne
12.  Dambe LauraVinnijs Pūks PII
Rēzekne
13.  Danilova AnastasijaPII Varavīksne
14.Deksne VladaRēzeknes PII
15.  Draba AnnaMārupe PII Zeltrīti
16.Elksne KatrīnaMāriņa PII
Rēzekne
17.  Frolova PolinaRēzekne
18.  Gaide AgataRēzekne
Rēzekne
19.  Gailume AdrianaKatoļu PII
20.Grišina MiroslavaRiga
21.  Guļbenova ViktorijaPII Bitīte
22.  Hatilova Alise-ViktorijaPII Namiņš
23.  Hofmane LīnaPII Vinnijs Pūks
24.Horošavina AnnaRīga
25.  Ivanova ArinaPII Laimiņa
26.  Ivsiņa KatrīnaPII Auseklītis
27.  Jaundžeikare ElizabetePII Pasaka
28.  Jermakova EvaPII Bitīte Viļāni
29.Jeršova ViktorijaInfinity
Rēzekne
30.  Jurčenko KatrīnaRVPĢ
31.Kalniņa AneteKuldīga
32.  Kapača EstereKatoļu PII
33.  Katkovska ElzaRēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
34.  Kazakeviča MilenaViļānu PII
35.  Keiša AmēlijaKatoļu PII
Rēzekne
36.  Kornuta NikolaMāriņa PII
Rēzekne
37.  Koršenkova AnastasijaRēzekne
38.  Koršenkova NadeždaRēzekne
39.Kravale AgneseRēzekne
40.Krevica MartaRotaļa PII
Rēzekne
41.  Krīgere ElizabetePII Varavīksne
42.  Kuzmina RenāteRēzekne
43.  Kvasova KarīnaViļānu PII
44.Laizāne ElizabeteRēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
45.  Lazdāne AnnijaSiguldas maratona klubs
Sigulda
46.Linuža NellijaVaravīksne PII
Rēzekne
47.  Ločmele AlisePII Māriņs
48.Logina PaulaRezekne
49.  Lucatniece AnetePII Auseklītis
50.Ļebedeva AgneseRēzeke
51.Ļebedeva KatrīnaRēzekne
52.Ļebedeva ViktorijaRēzekne
53.  Ļeskina AnastasijaJùrmala
54.  Mačevska Paula-MarijaJelgava
55.  Maslabojeva ViktorijaRotaļa PII
56.Meinerte MartaRĒZEKNE
57.Meluškāne MartaRiebiņi
Riebiņi
58.Mikuse ElzaRīga
59.  Mohova JulijaPII Namiņš
60.  Moisejeva OlgaPII Pasaka
Rēzekne
61.  Mortukāne EmīlijaPII Rotaļa
62.  Nagle AgneseDaugavpils
63.  Orlova AdelīnaPII Laimiņa
64.Orlovska DenīzeKNAUF
Saurieši
65.  Osipova SofijaPII Auseklītis
66.  Palma MadaraRīga
67.  Paulāne JanaPII Zvaninš Kaunata
Rēzekne
68.  Pavlova AleksaSprūzevas PII
69.  Pavlovska RobertaRūķītis PII
Rēzekne
70.Petrovska EvelīnaRēzekne
71.  Pintele OdrijaBalvi
72.Plešanova AleksandraPII Zvaniņš Strūžāni
73.  Plešanova ViktorijaPII Zvaniņš Strūžāni
74.Pokšāne SamantaPreiļi
75.Purvīte KatrīnaRīga
76.  Putāne AmandaVinnijs Pūks PII
77.Raklinska PatrīcijaRēzekne
78.Ratnika Mia-MarijaRēzekne
79.  Raudoviča EmīlijaKatoļu PII
80.Romanova Elizabeta-TimeaDaugavpils
81.Romislava Kristīne-
Rēzekne
82.  Saleniece EstereRēzeknes novads
83.Sergejeva AminaRēzekne
84.  Sīle LoretaPII Auseklītis
85.  Smane MadaraVerēmu pamatskola
86.  Smuļova ViktorijaPII Auseklītis
87.Sniega KateJelgava
88.  Solovjova PolinaPII Zvaniņš Čornaja
Rēzekne
89.  Sopko SofijaTiskādu vsk
90.  Stepāne PaulaPII Auseklītis
91.  Stikāne EvaPII Varavīksne
92.  Straujupe Viktorija-VitaPII Bitīte Viļāni
93.  Svilāne AgateRēzekne
94.  Svilāne LuīzeLogop'ēdiskā PII
95.  Šarkovska ViktorijaPII Bitīte Viļāni
96.Šavelo AnastasijaRēzekne
97.  Ševirjova KatrīnaRēzekne
98.  Ševirjova PolinaNamiņš PII
Rēzekne
99.  Šulberga MartaPII Auseklītis
100.  Udalova MarijaPII Laimiņa
101.Valenika GabrielaPII Dzīpariņš
Malta
102.  Vēkšēja ElīnaKatoļu PII
103.Virkstene SofijaPII Varavīksne
104.  Volkova KsenijaPII Namiņš
105.Volova PaulaPasaka PII
Rēzekne
106.  Začeste ArminaViļānu PII
107.  Zepa MilanaPII Auseklītis
108.  Zizlāne RianaRēzekne
109.  Zizlāne RikardaRēzekne

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Agajeva DarinaRēzeknes 6.vsk.
2.Allena Elizabete-AnnaLabs starts
Rīga
3.  Astašova Selīna-MarijaViļānu NSS
Viļāni
4.  Babrone ElizabeteSakstagala pamatskola
5.  Belokurova ValērijaPII
Rēzekne
6.  Belostocka IrinaTiskādu vsk
7.  Belova DarjaRēzeknes 2.vsk.
Rēzekne
8.  Bergholde PaulaKuldīga
Kuldīga
9.  Boburova ViktorijaPII Zvaniņš
10.  Boiko MilanaBoiko ģimene
Rēzekne
11.  Bojāre EgijaRēzeknes sākumskola
12.  Bondare LaineDricānu vsk
13.  Brence AnetePII Bitīte Viļāni
Viļāni
14.  Bricka AgneseRēzeknes Sākumskola
15.  Buravceva Ērika-LeilaPII Auseklītis
16.  Burova EvelīnaRēzeknes sākumskola
17.  Ceicāne AnastasijaPII Sprīdītis
18.  Čelnova DarjaRēzeknes 6 vsk.
19.  Čubare ValentīnaPII Bitīte
20.  Čubarova MarijaSakstagala pamatskola
21.  Dektere ViolaSakstagala pamatskola
22.  Elksne NikolaPII Rūķītis
23.Fjodorova KeitaRēzekne
24.  Fokina ValērijaPII Bitīte
25.  Gaveika GunitaRēzeknes sākumskola
26.  Glaudiņa AnitaInfinity
Rēzekne
27.  Grina Viktoria-AlmaNautrēnu vsk.
28.  Grudule LaumaKatoļu PII
Rēzekne
29.Gruznova ValērijaRēzeknes 2 vsk.
30.  Gucova AnastasijaRēzeknes 3 .vsk.
31.  Guitāne AngelinaRēzeknes sākumskola
Rēzekne
32.  Indriksone LieneRēzekne
33.  Jaudzema MegijaVerēmu pamatskola
34.  Jegorova TatjanaSakstagala pamatskola
35.Kāposte AliseLubāna
36.  Karpova SofijaPII Zvaninš Kaunata
Rēzekne
37.  Katkovska ElvitaRēzeknes sākumskola
Rēzekne
38.  Katkovska PatrīcijaVerēmu pamatskola
39.  Kiseļnikova BeatrisaPII Namiņš
40.  Kluša KatrīnaSakstagala pamatskola
41.  Kozlovska AdelePII Bitīte Viļāni
Viļāni
42.  Krilova ValērijaRēzeknes 6 vsk.
43.  Kronīte LienePII Auseklītis
44.Kulmane MelānijaRēzekne
45.  Kuzminska AgatePII Zvaninš Kaunata
Rēzekne
46.  Laizāne KristiānaRēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
47.  Lankovska MarikaRēzekne
48.  Līcīte LaimaTiskādu vsk
49.  Ločmele ArtaMāriņa PII
Rēzekne
50.  Logina LoretaPII Auseklītis
51.  Lokste AnnaDricānu vsk
52.  Lucatnika EstereNautrēnu vsk.
53.  Lukšāne LaineNautrēnu vsk.
54.Mačevska Ieva-MartaJelgava
55.  Makarenkova AlīsaRVPĢ
56.Malacanova AnnijaJelgava
57.  Malihina MargaritaRēzeknes 6.vsk.
58.  Malinovska LieneViļānu NSS
Viļāni
59.  Malinovska LindaViļānu NSS
Viļāni
60.  Marjanova ViktorijaLiepu psk.
Rēzekne
61.  Marmiļova KarolīnaPII Zvaniņš Strūžāni
62.  Matvejeva MilanaRēzekne
63.  Matvijenko KateNautrēnu vsk.
64.  Mežale HertaRēzeknes sākumskola
Rēzekne
65.  Nikonova VarvaraVaravīksne PII
Rēzekne
66.  Pimanova AmālijaMāriņa PII
Rēzekne
67.Povha AnnamarijaSakstagala pamatskola
68.  Pranča AliseRēzekne
69.  Princova KeitaPII Auseklītis
70.  Puisāne LīgaViļānu PII
Viļāni
71.  Rapša LauraRēzekne
72.  Razguļajeva AlīseRVPĢ
73.Rjabuha Māris-AleksisRiga
74.  Rudzinska KarolīnaKatoļu vsk.
75.  Rupaine KatrīnaRēzeknes 2.vsk.
Rēzekne
76.  Rutkovska JanaTiskādu vsk
77.  Sausiņa ŽaklīnaVaravīksne PII
Rēzekne
78.  Saveļjeva Sanita-MariannaDricānu vsk
79.Skrimble KristīneDaugavpils
80.  Smane JanaVerēmu pamatskola
81.Sniega PaulaJelgava
82.  Soldone SigitaNautrēnu vsk.
83.  Strode ArīnaRVPĢ
84.  Studāne EmīlijaPII Māriņa
85.  Svilāne PatrīcijaRēzekne
86.  Šarkovska ElizabetePII Bitīte Viļāni
Viļāni
87.  Ščerbakova DarjaTiskādu vsk
88.  Šubrovska LuīzeRēzekne
89.  Terehova ViktorijaPasaka PII
Rēzekne
90.Timko MadaraJēkabpils
91.  Treija PatricijaRēzeknes sākumskola
Rēzekne
92.  Vagina SintijaNautrēnu vsk.
93.  Vahere-Abražune ElīnaRīga
94.  Valtere VinetaGaigalavas pamatskola
95.  Vasile EvelīnaRēzeknes sākumskola
96.  Vasiļevska IevaPVPĢ
97.  Vasiļjeva AdrianaRēzeknes sākumskola
Rēzekne
98.  Veselova LuīzeRēzeknes sākumskola
99.  Voite AgneseRotaļa PII
Rēzekne
100.  Vucina EmīlijaVaravīksne PII
Rēzekne
101.  Začeste DiānaViļānu PII
Viļāni
102.  Zeiza SabīneVerēmu pamatskola
103.Zelča Kostance-LitaRotaļa PII
Rēzekne
104.  Žurzdina JūlijaRēzekne

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Andrejeva AgneseDricānu vsk
2.  Arbidāne RainaRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
3.  Bagažkova ValērijaCrystal
4.  Balčune ElīzaRēzeknes sākumskola
5.  Barkāne JustīneRēzeknes 5 vsk.
6.Berga UndaSaldus
7.  Bogdanova MilanaRēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
8.  Bondare KartrīneCrystal
9.  Brence EngelīnaViļānu NSS
Viļāni
10.  Buša MartaMakašānu amatu vsk.
11.  Cvetkova LīgaKruķu sākumskola
12.  Čerpakovska LīvaMārupes novads
13.  Čuhnova ĒrikaRēzekne
14.  Dārzniece IlzeGaigalavas pamatskola
15.  Dektere ĒrikaSakstagala pamatskola
16.Dolomanova AlinaRēzeknes 2.vsk.
Rēzekne
17.  Dragune ElizabeteRēzeknes Sākumskola
18.  Golovņova MilanaSakstagala pamatskola
19.  Grava AdrianaViļānu NSS
Viļāni
20.Griškjane PaulīneDaugavpils
21.Guļbenova DarjaRēzeknes 6 vsk.
22.  Gutāne AnnijaRVPĢ
Rēzekne
23.  Jugane AgnetaRēzeknes sākumskola
Rēzekne
24.  Jurča NikolaVerēmu pamatskola
25.  Jureviča EstereViļānu NSS
Viļāni
26.  Karziņina DarjaViļānu NSS
Viļāni
27.  Keidāne MegijaRēzeknes Sākumskola
28.  Korenika LailaRēzekne
29.  Korotkova VeronikaRēzeknes 6 vsk.
30.  Ksenofontova TatjanaSakstagala pamatskola
31.  Kuznecova NiksijaDricānu vsk
32.  Lāčauniece AijaRēzeknes 5 vsk.
33.  Lahoviča AnastasijaRēzeknes 6 vsk.
34.  Lapekina DarjaDaugavpils
35.  Lindermane AgneseDricānu vsk
36.  Lucatnika SamantaNautrēnu vsk.
37.  Ļeskina AnnaJùrmala
38.  Ļežaņina JeļenaRīga
39.  Marcinkēviča KatrīneNautrēnu vsk.
40.  Markelova AnastasijaTiskādu vsk
41.  Markelova NikaViļānu NSS
Viļāni
42.  Mičule DanielaDricānu vsk
43.  Naumkova MilanaRēzeknes 3 vsk.
44.  Orlova ArianaViļānu NSS
Viļāni
45.  Paegle AngelinaRēzeknes 4 vsk
Rēzekne
46.  Poiša ElīnaGaigalavas pamatskola
47.  Pokule MeriditaRēzekne
48.  Poļakova ViktorijaKruķu sākumskola
49.  Pozdņakova AnastasijaLiepu psk.
Rēzekne
50.Pranča UnaRēzekne
51.  Proško AlīnaRēzeknes 2 vsk
52.Purvinska OdrijaIlūkstes novada SS
Ilūkste
53.  Putniņa EgitaDricānu vsk
54.  Puzāne DanaPuzanjata
Ludza
55.  Rakeviča NikaSakstagala pamatskola
56.  Saleniece DianaSakstagala pamatskola
57.  Sarkane DemijaRēzeknes sākumskola
58.  Siliņa LauraRēzeknes Sākumskola
59.Skudra ElīnaRezekne
60.  Sopko PolinaTiskādu vsk
61.  Strode AurēlijaRēzeknes sākumskola
62.  Strode DinaRVPĢ
63.  Strogonova JeļenaTiskādu vsk
64.  Suhanova AnastasijaViļānu NSS
Viļāni
65.  Šaļina AgneseRēzekne
66.  Utāne EvaRēzeknes sākumskola
67.  Valtere EgitaGaigalavas pamatskola
68.  Vasiļjeva AllaRēzeknes 4 vsk.
69.  Vereticka ArianaSakstagala pamatskola
70.  Vidiņa EvelīnaRēzeknes sākumskola
71.  Virza KatrīnaRVPĢ
Rēzekne
72.  Višņakova AnastasijaRēzeknes BJSS
73.  Zepa AlīnaRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
74.  Zvaigzne MadaraGaigalavas pamatskola
75.  Železkina SofjaKruķu sākumskola
76.  Železkina VeronikaKruķu sākumskola
77.  Žukova KaterinaNautrēnu vsk.

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Anosova VeronikaLiepu psk.
Rēzekne
2.  Aperāne EmīlijaKatoļu vsk.
3.  Babre AlīnaDricānu vsk
4.  Baikova ElizabeteVerēmu pamatskola
5.  Barkāne ElīzeRēzeknes 5 vsk.
6.  Bažanova AnnaSakstagala pamatskola
7.  Bitane MarijaTiskādu vsk
8.  Boiko GunitaBoiko ģimene
Rēzekne
9.  Bojāre EvelīnaRēzeknes sākumskola
10.  Buivide TatjanaViļānu NSS
11.  Bule KristīneRēzeknes 5 vsk.
12.  Burova JekaterinaRēzeknes 6 vsk.
13.  Ceļapītere EgijaVerēmu pamatskola
14.  Cistjakova ElizabeteRīga
15.  Deičmane IlutaSakstagala pamatskola
16.  Delikatnaja ZarinaTiskādu vsk
17.  Dobrecova OlgaFeimaņu pamatskola
18.  Doroščonoka AgneseSakstagala pamatskola
19.  Elksne Anna-MarijaFeimaņu pamatskola
20.  Garjonova DainuvīteDricānu vsk
21.  Gorūza JuliānaRēzeknes 4.vsk.
Rēzekne
22.  Grehova SamantaRēzeknes 5.vsk.
Rēzekne
23.  Gribovska NatālijaSakstagala pamatskola
24.  Griškjane JanaDaugavpils
25.  Grudele AneteRēzeknes 1.vsk.
Rēzekne
26.  Guganova TatjanaKruķu sākumskola
27.  Igaune JūlijaDricānu vsk
28.  Iljina SofijaTiskādu vsk
29.  Ivanovs NikitaRēzeknes 6 vsk.
30.  Jakušenoka ViviannaTiskādu vsk
31.  Jaundzema Dārta-ElīzaLabs starts
Rīga
32.  Jurčenko DiānaRVPĢ
33.  Kalniņa IevaVSK NOSKRIEN
Rīga
34.  Kalvāne ZandaVerēmu pamatskola
35.  Kaņka KristīneLiepu psk.
Rēzekne
36.  Kizika SofjaRēzeknes 3.vsk
Rēzekne
37.  Klauša LuīzeSakstagala pamatskola
38.  Kluša ŽaneteSakstagala pamatskola
39.  Kolosova DiānaTiskādu vsk
40.  Komule SantaVerēmu pamatskola
41.  Koršenkova VeraRēzekne
42.  Krīgere SintijaRēzeknes sākumskola
43.  Ksenzova KarīnaKruķu sākumskola
44.Kupča AnnikaBalvi
45.  Kupļonikova MilanaRēzeknes 3 vsk.
46.  Kužma EvaFeimaņu pamatskola
47.  Lāčauniece MaijaRēzeknes 5 vsk.
48.  Ladusāne LeldeViļānu NSS
49.  Laganovska LauraRēzeknes 5 vsk.
50.  Laizāne LāsmaGaigalavas pamatskola
51.  Lavrentjeva EndijaRēzekne
52.  Leitāne SamantaSakstagala pamatskola
53.Linarde LauraIlūkstes novada SS
Ilūkste
54.  Macāne EvitaGaigalavas pamatskola
55.  Maksimova LilianaRēzeknes 3 vsk.
56.  Metlāne KristaRēzeknes sākumskola
57.  Orlova DianaSakstagala pamatskola
58.  Paura SanitaRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
59.  Pintele PaulaBalvi
60.  Porazenk AnastasijaVerēmu pamatskola
61.  Prokofjeva JanaSakstagala pamatskola
62.  Prokofjeva ŽannaTiskādu vsk
63.  Pučeite LaumaDricānu vsk
64.  Putāne LoretaRVPĢ
65.  Rakeviča DanielaSakstagala pamatskola
66.  Rudeviča KetijaDricānu vsk
67.  Rumjanceva ViktorijaRēzeknes 4.vsk.
Rēzekne
68.  Saprovska AlīnaViļānu NSS
69.Seile KateIlūkstes novada SS
Ilūkste
70.  Sējāne Marta-PaulaVerēmu pamatskola
71.  Sējāne Marta-PaulaVerēmu pamatskola
72.  Semule SimonaDricānu vsk
73.  Severova AļeksandraRēzeknes 2 vsk
74.  Skābarde RebekaGaigalavas pamatskola
75.  Skredele ElizabeteRēzeknes 5 vsk.
76.  Smirnova LiānaViļānu NSS
77.  Smirnova ValērijaSakstagala pamatskola
78.  Smoženika JūlijaRēzeknes 2. vsk.
Rēzekne
79.  Svikša JolantaTiskādu vsk
80.  Šabanova AdrianaMakašānu amatu vsk.
81.  Šlapakova JanaRēzeknes 3 .vsk.
82.  Tarasova JekaterinaSakstagala pamatskola
83.  Tihomirova JeļenaDricānu vsk
84.  Trauberga SabīneDricānu vsk
85.  Trimalniece ArīnaGaigalavas pamatskola
86.  Trunova JelizavetaRēzeknes 6 vsk.
87.  Turka DiānaRēzeknes 4. vsk.
88.  Uškāne AnastasijaRēzeknes 6 vsk.
89.Valta MilānaRēzekne
90.  Vasiļjeva JūlijaTiskādu vsk
91.  Vavilova SofijaRēzeknes 3. vsk.
Rēzekne
92.  Verjovkina SofijaTiskādu vsk
93.  Vorobjova ElizabeteRezekne
94.  Voronova ViktorijaRēzeknes 3 .vsk.
95.  Zakutajeva KristīneTiskādu vsk
96.  Zapāne JūlijaRēzeknes 3. vsk.
Rēzekne
97.  Žolneruka AnžlikaRēzeknes 4.vsk.

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšMARATONA KLUBS
TALSI
2.  Aksenoks KristofersRīga
3.  Aleksa AndrisMāriņa PII
Rēzekne
4.Astrausks RihardsIndividuāli
Grobiņa
5.  Bartkevičs GļebsPII Namiņš
6.Beitiks HenrijsLiepaja
7.  Belasovs KristapsRēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
8.  Belokurovs IļjaRēzeknes PII Pasaka
Rēzekne
9.  Bikovskis RobertsPII Rūķītis
10.Bleive OlafsRēzekne
11.  Bondarenko AkselsRīga
12.  Brenčs GuntisPII Varavīksne
13.  Brenčs KristapsRēzekne
14.  Bugrovs ŅikitaPII Zvaniņš Čornaja
Rēzekne
15.  Ceicans KristapsPII Namiņš
16.  Čerpakovskis OskarsMārupes novads
17.  Daņilovskis VladimirsRīga
18.Dombrovskis RalfsPII Dzīpariņš
Malta
19.  Erts KrišjānisPII Bitīte Viļāni
20.  Ežkovs BogdanPII Namiņš
21.  Filatovs VladimirsRēzekne
22.  Filimonovs IļjaRotaļa PII
Rēzekne
23.  Gaidis BožensRēzekne
24.  Gaisiņš AndžejsPII Zvaninš Kaunata
Rēzekne
25.  Gilučs OliversRīga
26.  Grocs IljaRezekne
27.  Gutāns KasparsVaravīksne PII
Rēzekne
28.Ivanovs AlansPII Rotaļa
29.  Ivanovs ArtūrsPII Vinnijs Pūks
30.Ivanovs JurisPII Vinnijs Pūks
31.  Jaundžeikars JānisPII Pasaka
32.Jefimovs RuslansLudza
33.  Kačnovs TimursAuseklītis PII
Rēzekne
34.Kairišs SandisRēzekne
35.  Kalnačs GustavsPII Vinnijs Pūks
36.  Karzubovs ArtisVerēmu pamatskola
37.  Keidāns IlvarsPII Vinnijs Pūks
38.  Kijaško IvansInfinity
Rezekne
39.  Kotāns ElgarsIlzeskalns
Rēzeknes novads
40.  Krevics GabrielsRēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
41.  Kronītis KārlisPII Auseklītis
42.  Krusts NikolassKatoļu PII
Rēzekne
43.  Kudrjavcevs VadimsPII Bitīte Viļāni
Viļāni
44.  Kuprijanovs ArtūrsPII Laimiņa
45.Kuzminskis JānisRēzeknes novads
46.  Leščenko MatvejsPII Bitīte Viļāni
47.Linužs ArmandsVaravīksne PII
Rēzekne
48.  Logins GabrielsPII Auseklītis
49.  Loščenkovs IvansKatoļu PII
Rēzekne
50.  Ludboržs ReinisKatoļu PII
51.  Mačuļskis MarksPII
Rēzekne
52.Mālnieks JēkabsDruvenieki
53.  Maņšikovs RihardsViļānu PII
Viļāni
54.  Maslabojevs MaksimsPII Zvaniņš Čornaja
Rēzekne
55.Meikšāns AndrejsDaugavpils
56.Meinerts ArtisSalaspils
57.  Mikačanovs ValtersRotaļa PII
Rēzekne
58.Mitenieks MikusJēkabpils
59.  Mulers MeinardsPII Rūķītis
60.Negrejevs TimursRezekne
61.  Nesterovs ArtūrsPII Namiņš
62.Ņesterenko AndrejsRIga
63.  Orlovs EdvinsPII ''Auseklītis
Rēzekne
64.  Ostašs KristersRotaļa PII
65.  Ozers ArnoldsRīga
66.  Paulāns MarksPII Zvaninš Kaunata
Rēzekne
67.  Paulāns RaivisPII Zvaninš Kaunata
Rēzekne
68.  Pavlovičs DāvidsPII Laimiņa
69.  Pavlovičs JānisPII Laimiņa
70.  Pavlovičs TomsPII Laimiņa
71.  Pavlovs AdriansSprūzevas PII
72.Pavlovs RitvarsPII Rotaļa
73.  Pavlovskis VladislavsPII Bitīte
74.  Petrovs MatīssPII Bitīte
Viļāni
75.  Petrovs MihailsRēzekne
Rēzekne
76.  Pimanovs TimursLaimiņa PII
Rēzekne
77.  Pleiksnis Jēkabs-PēterisPII Pasaka
78.Povhs TimursRēzekne
79.Prančs RaimondsRēzekne
80.  Proško MaksimsPII Namiņš
81.Pūpols AnsisBrocēni
82.  Purviņš ErvīnsPII Rotaļa
83.  Putāns RinaldsVinnijs Pūks PII
84.  Ratinskis DominiksPII Auseklītis
85.  Ratnieks HenrijsPII Bitīte Viļāni
86.Reimarts TeoKSMR Fitness
Rāmava
87.Reiniks Matīssrēzekne
88.  Romančuks MatīssVinnijs Pūks PII
89.Rževskis KirilsRēzekne
90.  Samoilovs RalfsRēzekne
91.  Sarkans DēvidsPII Auseklītis
92.  Serkovs VladislavsPII Bitīte Viļāni
93.  Sidorovs ArtemijsNamiņš PII
Rēzekne
94.  Skorodihins VladimirsPII Varavīksne
95.Skubilins OlegsPII Laimiņa
96.Slikšāns MatīssOlaine
97.  Sondors-Strods RaivoKatoļu PII
98.  Sprūdžs AlekssPII Margrietiņa Ventspils
99.Straubergs ErnestsLimbaži
100.  Strods EmīlsPII Rotaļa
101.  Šakovskis VladislavsRēzekne
102.  Ščerbenko DairisPII Vinnijs Pūks
103.Tkačenko HaraldsSPORTLAND
Daugavpils
104.Tkačenko HelmutsSPORTLAND
Daugavpils
105.  Treijs Raiens-DominiksPII
Rēzekne
106.  Tretjaks SemjonsPII Laimiņa
107.Tulubjevs RobertsSkrienam kopā
Valmiera
108.  Tutāns DāvisPII Varavīksne
109.  Vabaļs MatvejsPII Bitīte Viļāni
110.  Vaičulis MarksRotaļa PII
Rēzekne
111.  Vasils ReinisPII Rūķītis
112.  Vasiļjevs ArsenijsPII
Rēzekne
113.Vīmanis ErnestsBaldone
114.Vīmanis GustavsBaldone
115.  Vjakse EvertsRūķītis PII
Rēzekne
116.  Vlasovs MaksimsPII Namiņš
117.  Voits RalfsRotaļa PII
Rēzekne
118.  Volovs DominiksRēzeknes PII Pasaka
Rēzekne
119.  Zavadskis PavelsPII Namiņš
120.  Zelčs RinaldsCiblas novads
121.Zeļčs RinaldsRēzekne
122.  Zvīdris HaraldsPII Rotaļa
123.  Žikars EdvardsRēzekne

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Akmentiņš MatīssPII Rotaļa
Rēzekne
2.  Aleksa ArtursMāriņa PII
Rēzekne
3.  Antonovs MaksimsPII Laimiņa
4.  Ašurko ArsenijsSakstagala pamatskola
5.  Bartuļevs ArtūrsViļānu NSS
Viļāni
6.  Beinarovičs SergejsPII Zvaninš Kaunata
Rēzekne
7.  Belostockis GeorgijsTiskādu vsk
8.  Bertulis LaurisRēzekne
9.  Bogdanovs AleksejsSakstagala pamatskola
10.  Bogdanovs KirilsPII Namiņš
11.  Bogdanovs ValērijsTiskādu vsk
12.  Briciks ValtersRēzeknes sākumskola
Rēzekne
13.  Daugerts ArtjomsRēzekne
14.  Daugerts MaksimsRēzekne
15.  Deksnis KirilsVerēmu pamatskola
16.Drulis AdriansRēzekne
17.  Elksnis RitvarsDricānu vsk
18.  Gaidis EdvardsRezekne
19.  Gaidis ZbigņevsRezekne
20.  Gailums RaitisPVPĢ
21.  Gaisiņš AgrisPII Zvaninš Kaunata
Rēzekne
22.  Golovko PavelsLaimiņa PII
Rēzekne
23.  Grandāns EmīlsRīga
24.  Grīnvalds MartinsMARATONA KLUBS
Ventspils
25.  Griņevičs EļdarsABC software
Baloži
26.Griškjans FrancisDaugavpils
27.  Gudreniks DairisPII Māriņa
28.  Hofmanis AndisRēzeknes Sākumskola
29.Jeršovs DamirsInfinity
Rezekne
30.  Junkurs VladislavsRēzeknes 3 .vsk.
31.  Kapačs KristersRVPĢ
32.Kāposts HenrijsLubāna
33.  Karziņins RomansLiepu psk.
Rēzekne
34.  Karzubovs AndrisVerēmu pamatskola
35.Katkovskis DāvidsVinnijs Pūks PII
Rēzekne
36.  Kaziniks NiksPII
Rēzekne
37.  Keišs JānisRVPĢ
38.  Kirjanovs DaniilsRēzeknes 3 vsk.
39.Klīve ErnestsJūrmala
40.  Kokars ArtursGaigalavas pamatskola
41.  Kravčenko ArtursRēzekne
42.  Kunickis DominiksPII Rotaļa
43.  Kuzmins ArmandsPII Rotaļa
44.  Kuzņecovs ArtjomsVaravīksne PII
Rēzekne
45.  Laizāns GatisGaigalavas pamatskola
46.Laizāns GustavsDaugavpils
47.  Laizāns RaivisGaigalavas pamatskola
48.  Lamba EmīlsDricānu vsk
49.  Līcītis Rauls-RodrigoRVPĢ
50.Liepiņš GustavsRēzekne
51.  Lucatnieks KasparsRēzeknes sākumskola
52.  Ludboržs ArvisNautrēnu vsk.
53.  Lukaševs KirillsPII Rūķītis
54.  Ļebedevs DaniilsJēkabpils
55.Mālnieks MārtiņšDruvenieki
56.  Mamajevs ViktorsViļānu PII
Viļāni
57.  Metlāns RainersRēzeknes sākumskola
58.  Morozovs AleksandrsSakstagala pamatskola
59.  Mortukāns ArmandsPII Rotaļa
60.  Naglis AleksndrsPII Sprīdītis
61.  Nikitins GeraldsPII Zvaniņš Strūžāni
62.  Novikovs MaksimsPII Bitīte Viļāni
Viļāni
63.  Ņukša EinārsRēzeknes sākumskola
Rēzekne
64.  Orlovs IļjaViļānu NSS
Viļāni
65.  Ostašs MartinsRotaļa PII
66.  Paramonovs ArkādijsPII Zvaniņš Čornaja
Rēzekne
67.  Pavlovskis RobertsRēzeknes sākumskola
Rēzekne
68.Peļņa RaensPII Mārīte
69.Pielēns-Pelēns AlbertsTet
Riga
70.  Plešanovs StepansDricānu vsk
71.  Rantiņš JānisPII Bērzgale
72.  Rastopčins MihailsViļānu NSS
Viļāni
73.  Ratinskis MareksRēzeknes sākumskola
74.  Ruba MarkussVerēmu pamatskola
75.Rubļovs MaksimsPII Varavīksne
76.  Rumjancevs VladislavsRēzeknes 4.vsk.
Rēzekne
77.  Saikovs IļjaRēzeknes 3 .vsk.
78.  Salenieks KasparsSakstagala pamatskola
79.  Samodurovs DmitrijsPII Laimiņa
80.  Samohvalovs MarksRēzekne
81.  Semulis MārisDricānu vsk
82.  Sidorovs MaksimsViļānu PII
Viļāni
83.  Silabriedis RingoldsRēzeknes Katoļu vidusskola
Rēzekne
84.  Skorodihins VladislavsPII Varavīksne
85.Skraučs DamiansRēzekne
86.  Skredelis EvertsVinnijs Pūks PII
87.  Soboļevs KonstantīnsViļānu NSS
Viļāni
88.  Sprukts IngussPII Zvaninš Kaunata
Rēzekne
89.  Stepuļs ErlandsVinnijs Pūks
Rēzekne
90.  Stepuļs KristapsRēzekne
91.  Stramkaļs IļjaPII Pasaka
Rēzekne
92.  Straujups Markuss-MarksPII Bitīte Viļāni
Viļāni
93.  Svalbs GustavsRēzeknes sākumskola
94.  Svelpe MarkussRēzeknes 5 vsk.
95.  Šilovs ŅikitaPII Bitīte Viļāni
Viļāni
96.  Talalajevs DaniilsPII
Rēzekne
97.  Upe DāvidsRĒZEKNES sākumskola
Rēzekne
98.  Uzuleņš RičardsPII Rotaļa
99.Vasiļjevs OskarsDaugavpils
100.  Vasiļjevs RobertsVinnijs Pūks PII
Rēzekne
101.  Vilks KrišjānisRīga
102.  Viļums AlekssGaigalavas pamatskola
103.  Vinogradovs MaksimsPII Varavīksne
104.  Virza DanielsPII
Rēzekne
105.  Voitenko MārisNautrēnu vsk.
106.  Zapāns EduardsGaigalavas pamatskola
107.Zariņš JānisPII Rūķītis
108.  Zaščerinskis KirilsPII Zvaninš Kaunata
Rēzekne
109.  Zeltiņš DanielsVerēmu pamatskola

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Anckins AndrisRēzekne
2.  Anckins KārlisRēzekne
3.  Andrejevs ArnisDricānu vsk
4.  Augšpūls RihardsRēzeknes Poļu Ģimnāzija
5.  Babijs DanielsNautrēnu vsk.
6.Bārdulis MarkussRēzekne
7.  Beitāns MihailsVerēmu pamatskola
8.  Belasovs MārtiņšRēzeknes sākumskola
Rēzekne
9.  Bogdanovs RomānsTiskādu vsk
10.  Bondarevs EmiljansRēzeknes 4.vsk.
Rēzekne
11.  Bondars RihardsDricānu vsk
12.  Brenčs RobertsRēzeknes Sākumskola
13.  Briedis RalfsSigulda
14.  Bušs TomsMakašānu amatu vsk.
15.  Butlers MarkussRēzekne
16.  Cakuls RičardsRēzekne
17.  Cvetkovs EldarsNautrēnu vsk.
18.  Česlis MairisRēzeknes 5 vsk.
19.  Dakuls DilansSakstagala pamatskola
20.  Dekšnis ValentīnsDricānu vsk
21.  Denisovs AlensRēzeknes 2 vsk
22.  Drebeinieks DanielsDricānu vsk
23.  Dremuhins VadimsRēzeknes 6 vsk.
24.  Drulis MartinsGaigalavas pamatskola
25.  Dukšta JānisKruķu sākumskola
26.  Duļbinskis EmīlsRēzeknes 5.vsk
Rēzekne
27.  Ežkovs MatvejsRēzeknes 6 vsk.
28.  Gabrusāns ŽanisRēzeknes 5 vsk.
29.  Glaudiņš TimursInfinity
Rēzekne
30.  Golovko MihailsRēzeknes 6. vsk
Rēzekne
31.Indrikovs KārlisNodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
32.Kaļiņins TomsIlūkstes novada SS
Pilskalnes pagasts
33.  Kančs LaurisDricānu vsk
34.  Kedrins DanielsRēzeknes valsts poļu ģimnāzija
Rēzekne
35.  Kitoks IļjaRēzeknes BJSS
36.  Komuļs DairisVerēmu pamatskola
37.  Krasjukovs NaurisIļžukolns
38.  Kravaļs EdvardsVerēmu pamatskola
39.  Krivenko AndrejsSakstagala pamatskola
40.  Ksendzovs DaniilsRēzeknes 6 vsk.
41.  Kuzņecovs DzintarsRēzeknes BJSS
42.  Laganovskis ArmandsRēzeknes 5 vsk.
43.  Laions MarksRēzeknes BJSS
44.  Malihins RomansRēzeknes 6.vsk.
45.  Marjanovs EdgarsLiepu psk.
Rēzekne
46.  Maslabojevs AndrejsMakašānu amatu vsk.
47.  Meņšikovs ViktorsViļānu NSS
Viļāni
48.  Misāns AustrisLiepāja
49.  Mitčenko AleksandrsNautrēnu vsk.
50.  Munda EdgarsRēzeknes 3 vsk.
51.  Nesterovs ŅikitaRēzeknes BJSS
52.  Nikonovs MatvejsViļānu NSS
53.  Nipers RinaldsRēzeknes BJSS
54.  Oleksjuks EdgarsRēzeknes 4 vsk.
55.  Orlovs PāvelsSakstagala pamatskola
56.  Osipovs DmitrijsRēzeknes BJSS
57.  Ostafijs PlatonsMakašānu amatu vsk.
58.  Pavlovskis RolandsRēzeknes Sākumskola
59.  Pekšs DanielsVerēmu pamatskola
60.  Platpīrs PatriksRēzeknes BJSS
61.  Plešanovs IgorsDricānu vsk
62.  Počs EinārsViļānu NSS
Viļāni
63.  Pokšāns ArnisRiebiņi
Preiļi
64.  Portass AivisDricānu vsk
65.  Prohorovs GļebsViļānu NSS
66.  Ragaušs MarkussGaigalavas pamatskola
67.  Ričiks ŽanisSakstagala pamatskola
68.  Rivčs EgilsRēzeknes BJSS
69.  Rogaļevičs ArtūrsRēzeknes 3 vsk.
70.  Rudzinskis DāvidsKatoļu vsk.
71.  Saļva KristiānsViļānu NSS
Viļāni
72.  Sarkans AdriansNautrēnu vsk.
73.  Saveļjevs Rihards-GurijsDricānu vsk
74.  Sidorovs JegorsRēzeknes BJSS
75.  Silkāns ĢintsRēzeknes BJSS
76.  Skābardis KristersGaigalavas pamatskola
77.  Skutels EduardsPreiļi
78.  Smorodins VladislavsSakstagala pamatskola
79.  Stafeckis DanielsRēzeknes 5 vsk.
80.  Sudniks EmīlsRēzeknes sākumskola
Rēzekne
81.  Suhanovs IļjaRēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
82.  Šantars ArtjomsLiepu psk.
Rēzekne
83.  Ščemeļovs GļebsTiskādu vsk
84.  Šulbergs ErlandsRēzeknes Sākumskola
85.  Tārauds ArtisRēzeknes BJSS
86.Titovs IļjaRēzeknes 3 .vsk.
87.  Trauliņš RaivisRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
88.  Tretjaks MihailsRēzeknes 4 vsk.
89.  Trifanovs AgrisSakstagala pamatskola
90.  Trukšāns TomassRēzeknes BJSS
91.  Tučs OskarsMakašānu amatu vsk.
92.  Tutāns RaivisRēzeknes Sākumskola
93.  Upenieks GustavsRēzekne
94.  Vasiļjevs MaksimsSakstagala pamatskola
95.  Vilks OtoRīga
96.  Vinogradovs ArtēmijsRēzeknes 3 vsk.
97.  Višņakovs DanielsRēzeknes BJSS
98.  Višs ArtisRēzeknes 5 vsk,
Rēzekne
99.  Voicišs ArmīnsVerēmu pamatskola
100.  Volkovs MaksimsRēzekne
101.  Ziepnieks MareksRēzeknes BJSS
102.  Zīmelis DāvisDricānu vsk
103.  Žeļezņovs AleksandrsSakstagala pamatskola
104.  Žikars ElgarsRēzeknes sākumskola
Rēzekne
105.  Žogla RaitisRēzeknes BJSS
106.  Žurna ŅikitaRēzeknes BJSS

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aleksejevs NestorsSakstagala pamatskola
2.  Aleksejevs ViktorsRēzeknes 5 vsk.
3.  Ameļko KevinsFeimaņu pamatskola
4.  Andiņš ArmandsRēzeknes 5 vsk.
5.  Apšenieks MarkussGaigalavas pamatskola
6.  Baikovs ValentīnsLiepu psk.
Rēzekne
7.  Belovs MaksimsSakstagala pamatskola
8.  Berns RitvarsRVPĢ
Rēzekne
9.  Budrevskis IļjaRēzeknes 4 vsk.
10.  Bušs JānisMakašānu amatu vsk.
11.Cimbaļuks ArtemijsVerēmu pamatskola
12.  Dakuls ArtisGaigalavas pamatskola
13.  Dobrecovs DmitrijsFeimaņu pamatskola
14.  Drebeinieks ArvisDricānu vsk
15.  Drebeinieks ElvisDricānu vsk
16.  Elksnis DāvidsGaigalavas pamatskola
17.  Fiļimonovs DanielsSakstagala pamatskola
18.  Finogejevs IļjaMakašānu amatu vsk.
19.  Golubevs KonstantīnsLiepu psk.
Rēzekne
20.  Graudiņš MārtiņšSakstagala pamatskola
21.  Greiškāns RenārsMakašānu amatu vsk.
22.  Irbītis RalfsSakstagala pamatskola
23.  Irišins ArtisRēzeknes 5 vidusskola
24.  Ivanovs IvansRīga
25.  Ivons OskarsVerēmu pamatskola
26.  Jegorovs PāvelsMakašānu amatu vsk.
27.  Jegorovs VečeslavsSakstagala pamatskola
28.  Kačkāns Jānis-AndrisVerēmu pamatskola
29.  Kalnačs AigarsRēzeknes Sākumskola
30.  Kalnejs ArtisNautrēnu vsk.
31.  Kazinieks ArmandsRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
32.  Kedrins ArtjomsLiepu psk.
Rēzekne
33.  Krivenko ArtjomsSakstagala pamatskola
34.  Kunickis KristofersRēzeknes Sākumskola
35.  Kuprijanovs ArtūrsTiskādu vsk
36.  Kurmeļovs ArtjomsRēzeknes 6 vsk.
37.  Kuzņecovs NiķitaViļānu NSS
38.  Ladusāns TomsViļānu NSS
39.  Laškovs DenissTiskādu vsk
40.  Lazdiņš ArkādijsRēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
41.  Ločmelis RihardsRēzeknes 5 vsk.
42.  Malta ValtersSakstagala pamatskola
43.  Marcinkevičs AntonsTiskādu vsk
44.  Mitčenko IļjaNautrēnu vsk.
45.  Mulers RolandsKatoļu vsk.
46.  Orlovs ErvinsRēzeknes sākumskola
Rēzekne
47.  Pekšs MarkussVerēmu pamatskola
48.  Piļščiks ArtjomsTiskādu vsk
49.Plešners DzintarsIlūkstes novada SS
Dvietes pagasts
50.Plušs IvoRīga
51.  Rancāns RobertsNautrēnu vsk.
52.  Rasouls Roma-OskarsLiepu psk.
Rēzekne
53.  Rastopčins ArtūrsSakstagala pamatskola
54.  Rastopčins DanielsSakstagala pamatskola
55.  Razvodins MatvejsMakašānu amatu vsk.
56.  Samcovs ElmārsNRC
Rīga
57.  Samuilics RomānsRēzeknes 6 vsk.
58.  Savickis MaksimiliansLiepu psk.
Rēzekne
59.  Seņkovs DenissTiskādu vsk
60.  Skrimblis TimursDaugavpils
61.  Skubilins JegorsRēzeknes 2 vsk
62.  Strods KristapsRēzeknes Sākumskola
63.  Strogonovs MaksimsTiskādu vsk
64.  Strupčenko ArtūrsRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
65.  Suharevs AleksandrsSakstagala pamatskola
66.  Šmaukstelis AgrisFeimaņu pamatskola
67.  Trauliņš ArmandsRēzeknes 5.vsk.
Rēzekne
68.  Treijs Ralfs-GabrielsRēzeknes sākumskola
Rēzekne
69.  Tučs JānisMakašānu amatu vsk.
70.  Tučs RaimondsMakašānu amatu vsk.
71.  Usačovs ArtursNautrēnu vsk.
72.  Vasiļevs AleksejsRēzeknes 3 vsk.
73.  Vasiļjevs ArtjomsRēzeknes 3 vsk.
74.  Vlasovs ArtjomsRēzeknes 6 vsk.
75.  Zariņš Armands-HenrijsRēzekne
76.  Zenčenko KristersRēzekne
77.  Zvīdriņš ArtisViļānu NSS
78.  Žogots ValērijsSakstagala pamatskola

Kopā pieteikušies: 1989