Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Kuldīgas pusmaratons | Saraksts

Kuldīga, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisV40Žolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR
Rīga
2.  Ābols JānisVMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Rīga
3.  Adijāns KasparsVVichy
Viļāni
4.  Ahmaduļins SergejsVBoksa klubs Pērkons
Alsunga
5.  Akmeņkalns EdgarsVMatisons Runner`s Club
Rīga
6.Akots AivarsVĀdaži
7.  Aksenoks KasparsV40CSDD
Riga
8.  Alferenkovs SergejsV40Rīga
9.  Alševskis VladeksVVSK NOSKRIEN
Kuldīga
10.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
11.  Ariko DmitrijsVWorldline Runners
Riga
12.Astrausks RenatsVValsts policija
Grobiņa
13.Aunins GirtsV40jelgava
14.  Auziņš ImantsV50MARATONA KLUBS
Ventspils
15.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
16.  Avens JānisV50Maratona klubs/Rembate
Ogres novads
17.  Babašins ArtursVRīga
18.Babris EdgarsV40Rīga
19.  Bahvalovs AndrisVRīga
20.  Bambāns VjačeslavsV“Žolneroviča skriešanas klubs/Niedrāji MR”
Jurmala SS
21.  Banga BorissVRīga
22.Batakis AlvydasV5 kalnai
Mazeikiai
23.  Bautris DainisVBigbank
Rīga
24.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
25.  Bergers IgorsV50Rīga
26.  Berķis MārisVMatisons Runner’s Club
Rīga
27.Bērziņš AigarsVTukums
28.  Bērziņš KristapsVPATRIA SPORTLAND
29.  Biciņš JānisVLiepāja
30.Binkovskis RomansVThe Squad
Riga
31.  Birģelis JānisV50Koknese
32.  Blats DaniilsV40Līvānu VK
Riga
33.Blokhina AlenaS40Victoria
Minsk
34.Bobrovskiy YuryV40Moscow
35.  Bodnieks DairisV50Ogre
36.  Bogomolovs EdijsVEMERGN
Saldus
37.  Bolotina AnastasijaS.Liepājā
38.  Bome KristaSSPORTLAND
Jelgava
39.  Bomis TomsVSPORTLAND
Riga
40.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
41.  Brahmanis AinārsV40SK Katrīna
Kuldīga
42.  Brāle SandraS“Žolneroviča skriešanas klubs/Niedrāji MR”
Kuldīga
43.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
44.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
45.Brokāne EstereSRīga
46.  Brokāns JānisVSwedbank
Salaspils
47.  Broks KristapsVVSK Noskrien-Rieksti
Madona
48.  Buivids GintsV40Rīga
49.  Bulindzs KasparsVRiga
50.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner’s Club
Liepāja
51.  Būmans KārlisVMatisons Runner’s Club
Liepāja
52.  Cābulis UģisV50LV KĶI
Rīga
53.  Caics ArtūrsV---
Rīga
54.  Cakuls RaivisV40Run with Anita
Rīga
55.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
56.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
57.  Corbus StefanV40Jena
58.  Dakša GintsVJūrmala
59.  Dambergs JānisV40Rīga
60.  Dance KristiānaSRiga
61.  Dazarts MārisVmarisraksta.com
Kuldīga
62.  Devjatņikova VitaSRīga
63.  Dieviņa DaceSLiepāja
64.  Done InetaS40Riga
65.  Dorogokupļa IgorsVDaugavpils
66.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
67.  Drusts MārtiņšV40Swedbank
Jelgava
68.  Dūmiņš RaimondsV40Rīga
69.Dzindule DianaSJurmala
70.Dzwinczyk ZbigniewV40Ruda Śląska
71.  Ēce KristīnaS40Ziemeļkurzeme OK
Valdemārpils
72.Eggert DennisVBonna
73.Egorkin YuriyV#БалашихаБежит
Balashikha
74.  Ekholm CrisSLaguja
75.  Ekholm ElmarV50Laguja
76.  Ekholm HeliS40Laguja
77.Embutniece LindaSKuldīga
78.Erne KatrīnaS.Rīga
79.  Freiberga AijaSMatisons Runner’s Club
Rīga
80.  Freija DžanitaS50Matisons Runner’s Club
Turlava
81.Gaidis ČeslavsVRezekne
82.Gaidis EdmundsVRezekne
83.  Galašina AnitaSSPORTLAND
Rīga
84.  Gaumigs AndrejsV50Vivace
Olaine
85.  Geidāne SintijaSĀdaži
86.  Gintere ZaneSSigulda
87.  Goldbergs EinārsVAlsunga
88.  Golubevs MihailsVSK Tērauds-1
Rīga
89.  Gončarenko KarīnaSRīga
90.  Grancovskis UģisVRīga
91.Grauberga AndaSEttlingen
92.  Graudiņa InaSVSK Noskrien Vāveres
Jelgava
93.  Grinbergs DailisVMatisons Runner’s Club
94.  Grišuņina NataļjaSMARATONA KLUBS/VFK Staldzene
Ventspils
95.  Gudēvics AinārsVVSK Noskrien
Jelgava
96.Gurak DenysVCapital TRI
Kyiv
97.  Gusevs ArtjomsVRiga
98.Ģērmane IneseS40Vecpiebalga
99.Ģērmane IvetaS40Vecpiebalga
100.  Hartmane DaceS40individuāli
Talsi
101.  Horošavins AndrejsVRīga
102.Isakovs JevgenijsVDaugavpils
103.Īviņš MārtiņšVLiepāja
104.  Jakovicka AlīnaSJūrmala
105.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
106.  Janova KarīnaS40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
107.  Janovičs PāvelsVLsc
Riga
108.  Janovs PaulsVSiguldas Maratona klubs
Sigulda
109.  Jansons AinārsV50Cēsis-SEB
Cēsis
110.  Jansons EinārsVMatisons Runner’s Club
Zūras
111.  Jansons JurisV40Swedbank
Rīga
112.  Jaunķīķe DaceSRīga
113.Jeļņikovs JurisVSaldus
114.  Jerofejevs JānisVJēkabpils
115.  Jevtuhs MareksVRīga
116.  Joce LudmilaS50Matisons Runner’s Club
Turlava
117.  Judkins AleksandrsVRiga
118.  Kalnenieks RaitisVVSK Noskrien
Liepāja
119.  Kalniņa LieneSSkrienam kopā
Valmiera
120.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaS40VSK NOSKRIEN
Rīga
121.  Kalniņš JānisVSkrienošais 4nieks
Aizpute-Rīga
122.  Kalniņš MārcisVSalacgrīva
123.  Kalniņš MartsV40Vidzemes Būvserviss
Valmiera
124.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
125.Kaltnieks ArtūrsVKuldīga
126.  Kampare BeāteSRīga
127.Kampare KristīneS50Tukums
128.  Kandele AijaS40Swedbank
Piņķi
129.  Kanenieks EdgarsVSkrunda
130.  Kanenieks MārtiņšVSkrunda
131.Kārklis EdgarsVLīvāni
132.  Karlsone GitaSMatisons Runner’s Club
Saldus
133.  Kassalis IvarsV40Riga Ironman Team
Rīga
134.  Kaufmanis TomsVMaratona klubs/Dobeles dzirnavnieks
Valmiera
135.Kiipsaar KatiSTartumaa
136.  Kirilova VivianaS40SPORTLAND/NIKE
137.  Kitova EvijaSViļaka
138.  Knets JānisVAccenture Latvia
Liepāja
139.  Kņaževa ZojaS40FIZIOFIT
Daugavpils
140.  Kondrāte ElīnaSRiga
141.  Kosilo AndrijsVDunalka
Dunalka
142.  Kozinda JānisVRīga
143.  Kramiņa AivaSBauska
144.  Krasovskis GuntarsV50Rīga
145.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
146.Krebsis NaurisVKuldīga
147.  Kristiansone OfēlijaSKuldiga
148.  Kristiansons HokansVRiga
149.  Kronbergs DainisV40TUKUMS
TUKUMS
150.  Krūze GatisV40MARATONA KLUBS 2009
Rīga
151.  Kubraks SergejsV40Engures Sportam
Tukums
152.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Jelgava
153.  Kuļikovskis GundarsV40Rīga
154.  Kupčiuns ArtursVBauska
155.  Kurpniece IevaSBēbis
Rīga
156.  Kuzmins RobertsVRīga
157.  Kuzņecovs LaurisVWunder
Valmiera
158.  Ķēniņš DilansVVentspils nov.
Liepāja
159.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
160.  Langenfelde SintijaSRun with Anita
Rīga
161.  Lapsa GvidoV50Gulbene
162.Laube JānisVSK Katrīna
Kuldīga
163.  Leitlande LigitaS40Zemgales Ziņas
Jelgava
164.  Leja AndrisV40Ziemeļkurzeme OK
Talsi
165.  Leja IvetaS40SPORTLAND
Liepāja
166.  Liepiņš DāvisVRīga
167.  Liepiņš JānisVSK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
168.  Liepiņš VilnisV60individuāli
Carnikava
169.  Lillais ArtūrsVJelgava
170.  Lizbovskis LaurisV40LNT Sports
Ventspils
171.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
172.  Maksimenko MihailsV60Valmieras vieglatletikas klubs
Valmiera
173.  Maksimenkovs AntonsVMARATONA KLUBS
Ventspils
174.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
175.Māliņš GuntisVASK Patria
176.  Marauskis NiklāvsVSK Katrīna
Kuldīga
177.  Marčinkus JānisV60SK Ozolnieki A
Jelgava
178.  Marhele IlonaSadidas
Alūksne
179.  Marinecs VadimsVBigbank
Rīga
180.  Markeviča KristīnaSDaugavpils
181.  Maševskis KristapsVSPORTLAND
Rīga
182.  Matisons AigarsV40Matisons Runner’s Club/Nike
Piltene
183.  Maziliauskas VytautasV50Vilnius
184.  Meiers RainersV50MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Kazdanga
185.Meļsitovs AleksejsVRiga
186.  Mežeņina JūlijaSRīga
187.  Miezītis JānisVKuldīga
188.  Mihailuka NatalijaSMARATONA KLUBS
Ventspils
189.Missberger FrankV50Muenster
190.Morozova MariiaS40Moscow
191.  Mozulis AivarsV40Engures Sportam
Tukums
192.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
193.  Neimande LeldeSMatisons Runner’s Club/Nike
Cēsis
194.  Ņilovs ValdisV40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
195.  Oļševskis AigarsV40Liepāja
196.  Oševerovs KonstantinsVAccenture Latvia
Rīga
197.Ozolins EdgarsV60Peldēšanas klubs Champions
Rīga
198.  Ozoliņa ElīzaSRīga
199.  Ozoliņa KarlīnaSRīga
200.  Ozoliņš GunārsVSPORTLAND/NIKE
201.  Ozoliņš RingoldsV50MARATONA KLUBS
Ventspils
202.  Paladijs MihailsV40DAUGAVPILS
203.  Panteļejeva AngelikaS40Aizkraukle/Skrīveri
Skrīveri
204.  Parrilla-Sanchez AlfonsoV40MADRID - ESPANA
Madrid
205.  Paškevičs ArnisVPATRIA SPORTLAND
206.  Pavļukevičs SandisVEdu
Liepāja
207.  Penēzis EmīlsVJelgava
208.  Petrov AleksandrV60Akron
Welikij Nowgorod
209.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
210.  Platā SandraS40Jelgava
211.  Plaude KārlisVLepsky Tri Coaching
Estonia
212.  Podnieks ArvisVRīga
213.  Poikāns AivisV40Rīga
214.  Pozdņakovs AleksejsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
215.  Pranaitis SigitasVNa, pagauk!
Vilnius
216.  Pranckūnas PetrasV50Na, pagauk!
Vilnius
217.Priedīts MatīssVBēbis
Rīga
218.Pugejs OskarsV.Jelgava
219.  Pūpola IvetaS40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
220.  Pušilovs MiķelisVSK Katrīna
Kuldīga
221.  Raibacis GatisVRīga
222.  Raščevskis AleksandrsVDaugavpils Runners
Daugavpils
223.  Redisons JurisV40FOLKMAŅI
Tērvete
224.  Reinfelds GintsVSkulte
225.Reinsone AliseSogre
226.  Renkmane LīgaSRīga
227.  Rjabuha AnastasijaSRīga
228.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
229.  Romančuks IlmārsV50Rīga
230.  Rozentālbergs AndrisVTET
Rīga
231.  Rozis RobertsV40Rīga
232.  Rubīns ElvisVRīga
233.  Rūdulis NaurisV40TVK
Tukums
234.Runge MartinVKulmbach
235.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS
Ogre
236.  Salcēvičs MikusV40Bigbank
Rīga
237.  Sālījuma LieneSRiga Ironman Team
Rīga
238.  Sālījums KārlisV40Baltic International Bank
Berģi
239.  Samcovs AgrisV40Nike+ Run Club Riga
Riga
240.  Sarva MonikaSZiedlejas.lv
Kuldīga
241.  Sauka SandisVMatisons Runner’s Club
Rīga
242.  Savitska JustīneSRun With Anita
Rīga
243.  Serdants RaimondsV50SIA SIMRA
Kuldīga
244.  Serjogins DmitrijsVLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Mārupe
245.  Siguta DmitrijsVLiepaja
246.  Siliņš RobertsVVaidava
Vaidava
247.  Sīpols AinisVRauna
248.  Sirmais DāvisVDAKO
Valmiera
249.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
250.  Skore ĢirtsV40Kuldīga
251.  Smalovijs NikolajsV60MARATONA KLUBS
Rīga
252.  Smilga KasparsVSia Cartiero
Rīga
253.  Sokunova JekaterinaSLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Salaspils
254.  Sovetovs VadimsV40Riga
255.  Sparāns TomassVLielvārde
256.  Sproģe ZaneSRīga
257.  Stāmers OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
258.  Stankevics KlāvsVAuce
259.  Stefanak GabrielVBratislava
Riga
260.  Stepe DainisVPATRIA SPORTLAND
261.  Stepiņš EdmundsV40EastMetal
Dobele
262.  Straukmanis JānisVJaunjelgava
263.  Strautiņš GuntisVMARATONA KLUBS
Liepāja
264.  Stumbris MareksVVSK Noskrien
Rīga
265.  Suborins ViktorsV60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
266.  Sulojeva MaijaS50Jūrmala
267.  Sūna DainisV60Mezgls
Rīga
268.  Svilpe KlāvsVKurzemes plānošanas reģions
Kuldīga
269.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
270.Ševčenko KonstantinsV40Rēzeknes pilsēta
271.  Šimkovs EduardsVAllianz World Run
Liepāja
272.  Šķipars MadarsVRīga
273.  Šmits ArtisV40VSK Noskrien
Rīga
274.Šņigirovs UģisVKuldīga
275.  Šteinerts MārisVRīga
276.  Šterns IvarsVLiepāja
277.  Štrehers RolandsVVSK Noskrien
Liepāja
278.  Šuļga RuslansVMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Liepāja
279.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
280.Tauniņa AneteSKolka
281.  Teteruks VitalijsVVentspils
282.  Tihonovs AivarsV40Mikroķirurģijas Centrs
Rīga
283.Tirzītis ElvissVZiedlejas.lv
Kuldīga
284.  Todorovs DmitrijsVTukums
285.  Tomsone SigneS40Rīga
286.  Treiguts EdgarsVPaskriesim
Rīga
287.  Trūlis ModrisVRēzekne
288.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
289.  Upenieks NormundsV50SK Tērauds-2
Ādaži
290.  Urtāne ĒrikaSJēkabpils novads
291.  Urtāne IndraSRīga
292.  Urtāns JurģisVJēkabpils novads
293.  Ūsiņš UģisV50MARATONA KLUBS
Ventspils
294.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
295.  Utāne VijaS50SK Magnen
Rēzekne
296.  Vāce SigitaS40Rīga
297.  Vaher AnnikaS40Sarma
Kuressaare
298.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
299.  Valtere KitijaSLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Līvāni
300.  Valtere SabīneSMatisons Runner’s Club
301.  Vārpiņš AndrisVMatisons Runner’s Club
Vārve
302.  Vasiļevskis AndrisVVSK Noskrien
Rīga
303.Vectirāns RičardsV.Tirāni
Salaspils
304.  Vecvagaris MatīssVSPORTLAT
Liepāja
305.  Veidemanis LaurisVRauna
306.Veidemanis RūdolfsVRīga
307.  Veselovs SergejsVBigbank
Rīga
308.Vīka PaulaSRĪGA
309.  Vīksne KārlisVMatisons Runner’s Club/Nike
310.  Vilensone GitaSRīga
311.  Vilks IntsV40Rīga
312.  Vilks JurijsV40Riga
313.  Vilsdorfs RaitisVKuldīga
314.  Vīmane SantaSBaldone
315.  Vīmanis AinārsV40Baldone
316.Vinciuns JēkabsVRīga
317.  Vīrs PēterisVVaidava
Vaidava
318.  Višķers JānisVSK Tērauds/NIKE
Koknese
319.  Vitkovskis AigarsV40Vitkovsky team
Rīga
320.  Vītoliņš JānisVPaskriesim
Rīga
321.Viziņa AneteSRīga
322.  Vizulis JānisV40Liepāja
323.  Vološčuks MārtiņšV40Sk Katrīna
Kuldīga
324.  Zadraka BaibaS40Mārupe
325.  Zaķis AivarsV60Maratona klubs/LSC
Rīga
326.  Zaļkalns KristapsVzurnals Sports/LSFP
Smārde
327.  Zariņš KlāvsVSaldus
328.  Zeberliņš EdgarsV40Kuldīga
329.  Zeberliņš JānisV50Kuldīga
330.  Zimackis ViestursVRīga
331.  Zunda AntisV50SPORTLAT
Gulbene
332.Zuntmane IevaSRīga
333.  Žerebcovs VladimirsV50Jūrmala
334.Žolnerovičš ValērijsVŽolneroviča skriešanas klubs/Niedrāji RM
Ventspils
335.  Žuburs DainisV40Durbes novads
Dunalka
336.Žunda MārisV50Akva vitamīns
Saldus

Kuldīga, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abersone SandraSN50Kuldīga
2.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
3.  Agafonovs GustsVNJRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
4.  Aišpurs NormundsVN40Rīga
5.  Aišpurs RinaldsVN20Rīga
6.  Allena Katrīna-AnnaSNJ.Labs starts
Rīga
7.  Allens NormundsVN40Labs starts
Rīga
8.  Allens RihardsVNJ.Labs starts
Rīga
9.  Ananics Maikls-NiksVNJ.Ananici
Sēme
10.  Andis ZvirbulisVN40SK Katrīna
Kuldīga
11.  Ansbergs AigarsVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
12.  Ansbergs AnsisVN20Saldus OK
Saldus
13.Ansevica LauraSN30Riga
14.  Anškens KristapsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
15.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds -1
Jūrmala
16.Apinis AgnisVN20Jelgava
17.  Astaševska AneteSN30SK Katrīna
Kuldīga
18.  Astaševska IneseSN30SK Katrīna
Kuldīga
19.  Ausmanis JānisVN50SK Katrīna
Kuldīga
20.Auziņš EdgarsVN40Matisons Runner’s Club
Rīga
21.  Babkins MārtiņšVN20Līvānu VK
Rīga
22.  Balodis AleksadrsVN50MARATONA KLUBS
Kuldīga
23.  Balodis DāvisVN20Jelgava
24.  Balodis JānisVN20Pilsrundāle
25.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
26.  Bartaševičs DenissVN30Rīga
27.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
28.Batakiene DaivaSN305 kalnai
Mazeikiai
29.  Bebrišs IlgvarsVN50SK Katrīna
Kuldīga
30.  Belorags JānisVN20Matisons Runner’s Club
Ventspils
31.  Beļajeva JūlijaSN30Barbados
Rīga
32.Benjamiņš ElvijsVN20Kuldīga
33.  Berga LindaSN30Saldus
34.  Bergmanis IlvarsVN30Tukums
35.  Bērziņa AleksandraSN30Rīga
36.Bērziņa ArtaSN20Rīga
37.  Bērziņa SigneSNJSmārdes pamatskola
Engures novads
38.  Bērziņš AinarsVN50Sabile
39.Bērziņš AndrisVN60Pļaviņas
40.  Bērziņš ĒriksVN30Rīga
41.  Bidiņa Agija-DaceSNJMārupe
42.  Biezuma GitaSN40Rīga
43.  Bikova MilenaSNJJelgava
44.  Bikovs GlebsVN40Jelgava
45.  Blūms EndijsVN20Kuldīga
Kuldīga
46.  Bogdanova IvetaSN30Ceram Optec
Daugavpils
47.  Bogdanovs GeorgijsVN40Rīga
48.  Bogdanovs JevgeņijsVN20SK Metroons/ Nike
Tukums
49.  Bormane HelēnaSN20Lauki
Rīga
50.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
51.  Braunfelds UvisVN40Matisons Runner`s Club
Ventspils
52.  Briede LitaSN40SK Katrīna
Kuldīga
53.  Briedis KristapsVN30Rīga
54.  Brodere KristīneSN30Saldus
55.  Broders KārlisVN20Saldus
56.  Brūklis RūdolfsVN20Jūrkalne
57.Brūvelis SandrisVN30Rīga
58.  Bumbuls JurisVN40SK Katrīna
Kuldīga
59.  Bunka IvarsVN40JURECKIS UN KO
LIEPĀJA
60.  Bušmane DanaSN20Salaspils
61.  Bušmanis ArvilsVN50Līvānu VK
Līvāni
62.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
63.  Bušs ArmandsVN30Žolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR
Ogre
64.  Bužinska ĒrikaSN20SPORTLAND
Daugavpils
65.  Caics JānisVN60---
Rīga
66.Cekula ZandaSN30Valka
67.  Celmiņa KintijaSN20SPORTLAND
Liepāja
68.  Čoiča RasmaSN20PATRIA SPORTLAND
69.  Čuvailovs AleksejsVN20SPORTLAND
Rīga
70.Dadeika OlgaSN40Swedbank
Rīga
71.  Dakse DaigaSN40Tīnūži
72.  Dambergs ValtsVN30SPORTLAND
Rīga
73.  Dance AnnaSN40Rigassatiksme
Riga
74.  Dankbāre ZaneSN20Rīga
75.  Daube KasparsVN30Saldus
76.  Dauksts RitvarsVN20Ventspils
77.  Devjatņikovs ValdisVN30SK Katrīna
Kuldīga
78.  Dēze AndisVN30MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
79.Dimitre VitaSN30Grobiņa
80.  Dindune Ilze-IzabellaSN20Iespējamā misija
Rīga
81.  Domburs JānisVN30Valmiera
82.  Domņina AnastasijaSN30PiranhaRunning
Rīga
83.  Doniņš GundarsVN40MARATONA KLUBS
Roja
84.  Doniņš MārisVN30Ventspils
85.  Doniņš UldisVN30SK Katrīna
Ventspils
86.  Dveselitis KristapsVN20Ogre
87.  Džeriņš EdgarsVN40Rīga
88.  Eglitis Oskars-MartinsVNJSkrienam Liepāja
Liepāja
89.  Eihvalds MārtiņšVN30Dunalka
90.  Elksne KitijaSNJVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Jēkabpils
91.  Else AsnateSN20Mazsalaca
92.  Ervika SilvijaSN50Maratona klubs
Aizpute
93.  Fintjugova ĻubovaSN30Rīga
94.  Fisenkova AlīnaSN30Lacerta Running Team
Rīga
95.  Fisenkovs VitālijsVN20Lacerta Running Team
Riga
96.  Fišere AnitaSN40Maratona klubs/FOLKMAŅI
Dobele
97.Fjodorova MartaSN20Balvi
98.Fjodorova VitaSN30Jurmala
99.Fjodorovs AndrejsVN30Jurmala
100.  Flaksmane ŅinaSN30Riga
101.  Fomins VladimirsVN50Rīga
102.  Freiborns OskarsVN20Līgatne
103.  Freilibs EdgarsVN40SK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
104.Freimanis JānisVN40Jelgava
105.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Dobele
106.  Gaile LīnaSNJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
107.  Gailis DainisVN40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
108.  Gailis ValtersVN40Rīga
109.  Gailītis UldisVN20SPORTLAND
Liepāja
110.Gaņģīte LīgaSN30Gaņģīši
Stūnīši
111.  Gaņģītis GatisVN30Gaņģīši
Stūnīši
112.  Garbaciunas VaidasVN30Kauno BMK
Kaišiadorys
113.  Gasanovs MaiklsVNJVentspils
114.  Gasjūns ArmīnsVN40Folkmaņi
Jelgava
115.  Geraseva AnastasijaSN20SPORTLAT
Jelgava
116.Goloborodko MarinaSN30Grobiņa
117.  Gorbenko EvaSN50MARATONA KLUBS
Ventspils
118.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Ventspils
119.  Goža JānisVN20SPORTLAND
Rīga
120.  Grandāne AneteSN20ASK Patria
121.  Grencberga EvitaSN20SK Tērauds/NIKE
Ādaži
122.  Grickus DaigaSN30SPORTLAND/NIKE
Rīga
123.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
124.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
125.  Grīnfelds GuntisVN50Matisons Runner’s Club
126.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
127.  Gromule AliseSN20Rīga
128.  Gruberte ZaneSN40Rīga
129.  Grundmane LilijaSN50MARATONA KLUBS
Kuldīga
130.  Gulbe DaceSN30SK Katrīna
Kuldīga
131.Gulbinskis KasparsVN30GULBINSKI
Līvāni
132.Gulbinskis MartinsVN30GULBINSKI
Riga
133.Gulcaka IlonaSN40Rīga
134.  Gusare GintaSN50Rīga
135.Hansone IntaSN40MARATONA KLUBS
Dobele
136.  Hartmanis ReinisVN20Matisons Runner’s Club/Nike
Grobiņa
137.  Heidingere GundegaSN30Matisons Runner’s Club/Nike
Ogre
138.  Ijaseva DiānaSN30Rīga
139.  Irbe LīgaSN40Talsu pauguraines Zaķi
Talsi
140.Irgensons RalfsVN20FK Saldus
Brocēni
141.  Ivanovs OļegsVN40Ceram Optec
Līvāni
142.Ivanovs ValdisVN30Tukums
143.  Ivanovs ValērijsVN60MARATONA KLUBS
Ventspils
144.  Ivanovska GintaSN30SK Katrīna
Kuldīga
145.  Jansone GuntaSN30SIA KORP
Kuldīga
146.  Jansons AgrisVN40Tukums
147.  Jansons HaraldsVN50Carnikava
148.  Jansons IndulisVN60Jūrmala
149.Jansons MadarsVN20OK Saldus
Saldus
150.  Jaunzems ĢirtsVN30Ropaži
151.Jefimovska AnnaSN20Swedbank
Rīga
152.Jermacāne AgneseSN20Rīga
153.  Jerofejeva InetaSN30Jēkabpils
154.  Judins AndrejsVN30Rīga
155.Juhnevics EdgarsVN40Čapeži
Rīga
156.  Jumatova MarinaSN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
157.Juršēvica SabīneSN20Tukums
158.  Kainova OksanaSNJ.Rīga
159.  Kalniņa RenāteSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
160.  Kalniņa RūtaSN30Skrienošais 4nieks
Aizputes pagasts
161.  Kalniņš DidzisVN50MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Rīga
162.  Kalniņš-Vīndedzkalns KārlisVN50VSK NOSKRIEN
Rīga
163.  Kaltniece IevaSN30SK Katrīna
Kuldīga
164.  Kaļass ErvīnsVN60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
165.  Kaļva GunitaSN30Kuldīga
166.  Kanaviņš AinisVN50Aizkraukle
Rīga
167.  Kanišauskas RičardasVN40SK Lukas
Šiauliai
168.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
169.  Kārkliņš KasparsVN40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
170.  Karkliņš MareksVN40Ādaži
171.Karpova DailaSN30Ceram Optec
Jēkabpils
172.  Kazakov AnatolyVN40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Pleskava
173.  Kazarevska IneseSN40SPORTLAND
Liepāja
174.  Kazlauskas MariusVN20Kauno BMK
Kaunas
175.Keirāne JeļenaSN30Riga
176.Kitarevs DmitrijsVN30The Squad
Rīga
177.  Kivkule KatrīnaSNJ.M-sala
Rīga
178.  Klidzeja InitaSN20Rīga
179.  Klimanska AlisaSN30Rīga
180.  Knostenberga SantaSN30Rīga
181.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
182.  Koroļonoka DaigaSNJ.Liepāja
183.Korozhan AliaksandrVN40VICTORIA
Minsk
184.  Korozhan NataliaSN40VICTORIA
Minsk
185.  Koval NinaSN50Viktoria
Minsk
186.  Kovaļevska DaceSN30LSC-SK Ozolnieki A
Ozolnieki
187.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
188.  Kramiņš KristapsVN40Rīga
189.  Krastiņa IngaSN30Babīte
190.  Krastiņš JēkabsVN40Rīga
191.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
192.  Kravalis AinārsVN40Siguldas maratona klubs
Sigulda
193.  Kravalis KasparsVN30Pļaviņas
194.  Kreilis JurisVN20Rīga
195.  Krēsliņš JānisVN30Swedbank
Rīga
196.Krieva DaceSN30Rīga
197.  Krīgers DidzisVN60valmiera
198.  Krilova KamillaSN20Swedbank
Rīga
199.  Kristapsons DēvidsVNJĀtrie vilki
Mežezeri
200.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Mežezeri
201.  Kronberga IngaSN40Matisons Runner’s Club
Jaunmārupe
202.  Kronbergs UģisVN40Matisons Runner’s Club/UPPE
Jaunmārupe
203.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
204.  Krūmiņš MārisVN30Jelgava
205.  Krutihins DenissVN40Dinamo-lat
Riga
206.  Krūze LieneSN30Maratona klubs
Ādažu novads
207.  Kubiliene NomedaSN40Penki kalnai
Mazeikiai
208.  Kursišs RolandsVN30Jelgava
209.  Kuršinskis GatisVN30Vilgāle
210.  Ķerubiņš ValdisVN40SK Metroons/ Aqua-Brambis
Jelgava
211.  Labsvīra LieneSN30Siguldas Maratona klubs
Sigulda
212.  Labsvīrs JānisVN40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
213.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
214.  Lagzdiņa AgneseSN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
215.Lagzdiņš RenārsVNJBigbank
Rīga
216.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds-1
Ādaži
217.  Laicāns ModrisVN40Capo
Inčukalns
218.  Laizāne DainaSN20Viesīte
219.Latisenka MindaugasVN30MMruNNIng
Vilnius
220.  Lauberte NinijaSNJRīga
221.  Lauska KlintaSN20PATRIA SPORTLAND
222.Lāže MargaritaSN30Jelgava
223.  Lebedevs RomansVN40Rezekne
224.  Legzdiņš NormundsVN50Rīga
225.  Leja OjārsVN20Ziemeļkurzeme OK
Talsi
226.Lešče KitijaSN30Liepāja
227.Liepiņa ElīzaSN20Liepāja
228.  Liepiņa IevaSN30Rīga
229.  Liepiņa MontaSN30Rīga
230.  Liepkauls KārlisVN40SK Tērauds-2
Rīga
231.  Liniņš PēterisVN30Rīga
232.Lisovska LailaSN30kandava
233.  Lisovskis JānisVN50Individuāli
Jelgava
234.Lozbergs GatisVN40Limbaži Skrien
Limbaži
235.  Lukste MagitaSNJSPORTLAND
Tīnūži
236.  Macanova SvetlanaSN40Rīga
237.  Macuks AnatolijsVN40Līvānu VK/ Baltais/Compressport
Jēkabpils
238.  Mačevskis AndrisVN40Jelgava
239.  Marcinkevičs IntsVN40Rīga
240.Marhileviča SanitaSN40EastMetal
Dobele
241.  Maslobojevs SergejsVN30NRC Rīga
Rīga
242.  Mednis AndrisVN60Zabbix
Jelgava
243.  Meijers EdgarsVN30Valka
244.  Meļķis MārisVN30SK Tērauds 2
Valmieras pagasts
245.Messina AlessandroVN40Milano
246.  Mētere MadaraSN20SPORTLAND
Liepāja
247.  Mežavilka IngaSN40SPORTLAND
Sigulda
248.  Mežiels JānisVN20PATRIA SPORTLAND
Ogre
249.  Mickus JurģisVN20VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
250.  Miheikina AleksandraSNJAACHEN
251.  Mikulova OlgaSN30MARATONA KLUBS
Valmiera
252.  Miķelsone GunitaSN20AIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
253.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
254.  Mironova ViktorijaSN20NAVI
Rīga
255.  Misus RendijaSN20SPORTLAND
Liepāja
256.  Morozs MārtiņšVN40Alūksne
257.Mortulevs JurisVN40Rīga
258.  Muceniece LaumaSN30Ķekava
259.  Mukhin GrigoriiVN40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Pleskava
260.  Mūrnieks JānisVN20SK Tērauds-1
Lielvārde
261.  Narvik SilviaSN50Haabneeme
262.  Nārvila IevaSN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
263.Nereta IlzeSN30Salaspils
264.Newton CarolineSN30Riga
265.  Niedra LaurisVN30Ogre
266.Nordens ArtursVN30Bēne
267.  Nordens NormundsVN40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Talsi
268.  Norkus LīgaSN40Saldus Boksa klubs
Saldus
269.  Ņeznamovs VladislavsVN40Rīga
270.Olavs AigarsVN30Jelgava
271.Oļeskeviča SabīneSN30East Metal
Dobele
272.Oļeškeviča SabīneSN30EastMetal
Dobele
273.  Oraševskis IvarsVN50ZAS Pārgauja
Cēsis
274.  Orlova BeāteSN20Rīga
275.Osis RinaldsVN20KURBADS
Ogre
276.Osmolovska AnastasijaSN20Rīga
277.Otaņķe IevaSN40MARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
278.  Ozola IneseSN30Swedbank
Rīga
279.  Ozoliņa ElīnaSN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
280.  Ozoliņš MadarsVN20Piltene
281.Paeglis EdijsVN30Matisons Runner’s Club
282.  Pārums JānisVN30Ņiprie Ikri
Iecava / Carnikava
283.  Pastare AgneseSN30Gioiatletica
Ogre
284.  Patika GlebsVNJRīga
285.  Pāvelsons VilnisVN50privāti
Ventspils
286.  Pavlovs DenissVN20Ceram Optec
Līvāni
287.Pēce LaimaSN20Dobele
288.Pēcis SandrisVN30Dobele
289.  Pelēce IlzeSN50VSK Noskrien
Ozolnieki
290.Pelevina KseniaSN30Gepard
Moscow
291.  Pētersons MairisVN30-
Ilzenes pag.
292.  Pinne ElīnaSN20NAA
Valmiera
293.  Piterāne LindaSN20FIZIOFIT
Daugavpils
294.  Podiņš KristapsVN20SPORTLAND
Rīga
295.  Pole KristiānaSN20Rīga
296.  Poļskihs AntonsVN30Rīga
297.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
298.  Preimane DenisaSN30Swedbank
Mārupe
299.  Priedītis VilnisVN50LYCONET
Rīga
300.  Prišmonte KristīnaSN30Veselības sporta klubs Vip
Ventspils
301.Prockāns ReinisVN20Ogre
302.  Prule-Munda IngaSN30Jelgava
303.Prulis-Munda EdgarsVN30Jelgava
304.  Pucena MāraSN30SK Katrīna
Kuldīga
305.  Pucens GuntisVN50SK Katrīna
Kuldīga
306.  Puķe MārtiņšVN30Valmiera
307.  Pūpola MaijaSN40MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Aizpute
308.Pūpols JānisVN30OK Saldus
Saldus
309.  Purvīte ArtaSN30Rīga
310.  Putniņa AgnijaSN20SPORTLAND
Kuldīga
311.Putniņa RudīteSN30Skrienošais 4nieks
Pelči/ Buciņi
312.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
313.  Rakšte LīgaSN20Maratona klubs
Rīga
314.  Rancāns IvarsVN20Bigbank
Rīga
315.  Rasmanis RobertsVN20Aizpute
316.  Reimanis NaurisVN40SK Katrīna
Kuldīga
317.  Rēķis DanielsVN30Rīgas satiksme
Rīga
318.  Repša LaurisVN30Individuāli
Riga
319.Rezgale-Kalpmane KetlinaSN20Talsi
320.Rezgals-Kalpmanis LaurisVN20Talsi
321.Ribkina TatjanaSN30Rīga
322.  Rītere IngaSN20Ogre
323.  Rītere MudīteSN50Ogres novads
324.  Roga KristīneSN30ASK Patria
325.  Romanausks GatisVN30SPORTLAND
Rīga
326.  Roze SanitaSN30Salaspils
327.  Rozentāls AndrisVN40Rīga
328.Rozentāls RinoldsVN40Liepāja
329.  Rube InāraSN50SK Katrīna
Kuldīga
330.Rudzīte LaumaSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
331.Rullis JānisVN30Talsi
332.  Rungule IlzeSN40Rīga
333.  Ruttulis MārtiņšVN30Rīga
334.  Safutins ViktorsVN60MARATONA KLUBS
Rīga
335.  Saharovs DmitrijsVN40Ceram Optec
Līvāni
336.  Sanchez DeograciasVN30Octavus triatlon
Zaragoza
337.  Sauleviča InāraSN30Ceram Optec
Daugavpils
338.  Sebeža AnitaSN50Skrunda
339.  Seiga LīgaSN30SPORTLAND
Rīga
340.Sēja DaceSN40Ņiprie Ikri
Iecava / Carnikava
341.  Sekste LauraSN20LAUMIŅAS REZIDENCE
RĪGA
342.  Seraja JekaterinaSN20Rīga
343.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
344.Sičevs GenādijsVN40Skrunda
345.  Siksna SantaSN40SPORTLAND
Liepāja
346.  Silkalna SolveigaSN40Jūrmala
347.  Simsone SigneSNJ.Rīga
348.  Siņicins IvoVN40Ventspils
349.  Siņicins KristsVN20SK Tērauds/NIKE
Liepāja
350.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
351.  Skangale SindijaSN30Swedbank
Rīga
352.  Skore EdgarsVN20Matisons Runner’s Club/Accenture Latvia
Ventspils
353.  Skoreja LīvaSNJMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
354.Skujāns Miks-TomsVNJ.VPKĢ
Kuldīga
355.  Slikšāne KristīneSN40Jaunmārupe skrien
Olaine
356.  Sluscenkovs OlegsVN30Riga
357.  Sniega IlzeSN30Jelgava
358.  Sokolovs SandisVN40Salaspils
359.  Soma AnželaSN30Jelgava
360.  Sondors SandrisVN60Baltic taxi
Rīga
361.  Sorokina SandijaSNJASK Patria
362.  Sproģis SandisVN40Tet
Rīga
363.  Sprūds EdgarsVN20Matisons Runner’s Club
Liepāja
364.  Stalberga MegijaSN20Valmieras VK
Valmiera
365.  Stallīte IevaSNJ.Jelgava
366.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
367.  Straubergs AinārsVN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
368.Strēle SandraSN30Jelgava
369.  Stukule IlzeSN50SK Katrīna
Kuldīga
370.  Stukuls KasparsVN40SK Katrīna
Kuldīga
371.  Stulpinskis AgnisVN20Valmieras VK
Valmiera
372.  Supe JānisVN60Tirza
373.  Suvorova IvetaSN40MARATONA KLUBS
Rīga
374.  Šabāns KasparsVN40SK Katrīna
Kuldīga
375.  Šakelis ValērijsVN40Līvānu VK
Līvāni
376.  Šaķis ArvilsVN50Matisons Runner’s Club
377.  Šaķis Toms-MartinsVNJMatisons Runner’s Club
378.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
379.  Šaplavska MilanaSNJPiranha running
Rīga
380.  Ščugarevs RomansVN30Līvānu VK
Jūrmala
381.  Šenbergs ArvīdsVN20Piltene
382.  Šenbergs KārlisVN20Piltene
383.  Šēns ErnestsVN20Rīga
384.  Ševčenko DaniilsVNJ.Rēzekne
385.Škubure KarīnaSNJ.Liepāja
386.Šmite-Šņigirova KristīneSN20Kuldīga
387.Šmits EdgarsVN60Iecava
388.  Šteinberga IevaSN50SK Katrīna
Saldus
389.  Štera IlzeSN20Astarte-Nafta
Jelgava
390.  Šternbergs ArtūrsVN30Kuldīga
391.  Štulbergs GatisVN20MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Skrunda
392.  Šumskis EdgarsVN30SK Tērauds/NIKE
Rīga
393.  Taņicins AlekssVNJ.Kuldīga
394.Tarnopolska AnnaSN50Rīga
395.  Temerova-Allena AnnaSN40Labs starts
Rīga
396.Terasvili LelaSN50Riga
397.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
398.  Tihonovs JurisVN50Rīga
399.  Tiltiņš IngarsVN40Eleja
400.  Tiltiņš Ralfs-RaitisVNJRīga
401.  Tindenovska MudīteSN30Rīga
402.  Tkačovs AlekandrsVN50MARATONA KLUBS
Ventspils
403.Trofimova OlgaSN40Rīga
404.  Tropiņš EdijsVN20MARATONA KLUBS
Dundaga
405.  Trubačs PēterisVN50Līvānu VK
Preiļi
406.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
407.  Upenieks DainisVN50SK Ozolnieki B
Jelgava
408.Upesleja MaijaSN20Kuldīga
409.  Upīte IneseSN20Jelgava
410.  Upmale EmīlijaSNJ.FOLKMAŅI
Jelgava
411.  Upmalis NaurisVN30Bigbank
Rīga
412.  Urbāne IlzeSN50Rīga
413.  Ustinova MadaraSN20iveta boicova,jānis kapiņš un madara ustinoa.
vlmiera
414.Vačiļa LieneSN30SIA KORP
Kuldīga
415.Valodchanka MikalaiVN50VICTORIA
Minsk
416.  Varfolomejevs DmitrijsVN30Supercompensation2019
Baloži
417.Varlamovs AnatolijsVN40Malta Rezeknes novads
418.  Vasiļjeva EvelīnaSN20Daugavpils Runners
Jēkabpils
419.Vasiļjevs RenārsVNJ.Daugavpils Runners
Jēkabpils
420.Vasmuss MārtiņšVN20SK Katrīna
Kuldīga
421.  Vecgailis DmitrijsVN30Rīga
422.  Vecvagare BeāteSN30SPORTLAND
Liepāja
423.Veisberga VinetaSN40Saldus boksa klubs
Saldus
424.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
425.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
426.  Vēvers Elans-AndrejsVNJKuldīgas novada sporta skola
Kuldīga
427.  Vēvers RičardsVN20SK Katrīna
Kuldīga
428.  Vīgante DaigaSN50OZOLNIEKU NOVADS, EMBURGA
429.  Vīksne KasparsVN30Matisons Runner’s Club
430.  Vilciņa BenitaSN30Suntaži
431.  Vilūns NormundsVN50vsk noskrien seniori
riga
432.Vinberga MegijaSNJTukums
433.  Vingovatovs RomansVNJ.Rīga
434.  Vītiņš JānisVN40RIEKSTI
Riga
435.  Vitkovskis VilnisVN40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
436.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
437.  Vtorova ValērijaSN30SPORTLAND
Liepāja
438.  Zabelina JulijaSN30Rīga
439.Zadovskis JānisVN50Saldus
440.  Zariņa IevaSN20Rīga
441.  Zariņa IlzeSN40Kuldīga
442.  Zariņa-Skapste LauraSN40Saldus
443.Zavickis MareksVN30Kuldīga
444.  Zelmenis DāvisVN20MARATONA KLUBS
Ventspils
445.  Zeme LīgaSN30Kuldīga
446.  Zīlīte AgneseSN30Kuldīga
447.  Zinovskis VladislavsVN30MOREX.LV
Rīga
448.  Zlaugotne LīgaSNJ.Aloja
449.  Znotiņš ArmandsVN50Olaine
450.Zorģis PēterisVN40Zorģi
Stende
451.  Zvirbule BaibaSN40Rīga
452.  Zvirbulis AlensVNJSK Katrīna
Kuldīga
453.  Žeibe ArtūrsVN30Run 4 Fun
Ropaži
454.  Žēperis RaivoVN30R+
Rīga

Kuldīga, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa MarijaSTBRīga
2.  Āboliņa SandijaSTSK Katrīna
Rīga
3.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
TALSI
4.Āboliņa VinetaSTKuldīga
5.  Āboliņa-Ābola IvetaSTSwedbank
Garkalne
6.  Āboliņš MarkussVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
7.Abražuns IntarsVTRīga
8.  Ādamsons JēkabsVTBLimbaži Skrien
Limbaži
9.  Ādamsons MārisVTLimbaži SKRIEN
Limbaži
10.  Aksenoks KristapsVTACSDD
Riga
11.Aleksejevs ArtjomsVTBInternational Maritime Sport Community - IMSC
Riga
12.Aleksejevs VitalijsVTInternational Maritime Sport Community - IMSC
Riga
13.  Ālīte AndraSTPiltene
14.  Alne MelānijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
15.Alsvika KlintaSTLiepāja
16.Andersone LīgaSTJelgava
17.  Apsīte ZaneSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
18.  Āriņa LeinaSTARīga
19.  Ausmane RenāteSTAMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
20.Auzinš AivisVTJelgava
21.Auziņa LindaSTBMatisons Runner’s Club
Rīga
22.  Auziņš Toms-KārlisVTBMatisons Runner’s Club
Rīga
23.  Aužele Anna-ElizabeteSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
24.  Avdevičs ArtursVTJelgava
25.  Avdjukevičs DīvsVTBKuldīga
26.  Averyanova ElizabethSTRīga
27.  Azaucka DaivaSTAstarte-Nafta
Jelgava
28.  Azaucka ZaneSTAstarte-Nafta
Jelgava
29.  Babicka MargaritaSTBOzolnieki
30.  Babicka RenāteSTBOzolnieki
31.  Balandiņš Kristaps-AnsisVTFOLKMAŅI
Kuldīga
32.  Balče KatrīnaSTLiepāja
33.  Balčis RičardsVTLiepāja
34.Banister AmandaSTRiga
35.Banister LandonVTRiga
36.  Bārens DžordžsVTCeram Optec
Rīga
37.Barišņikova JekaterinaSTCeram Optec
Līvāni
38.  Bautris DāvisVTBBigbank
Rīga
39.  Belousovs DmitrijsVTCeram Optec
Līvāni
40.  Belova SvetlanaSTVentspils
41.  Belovs AinārsVTFOLKMAŅI
Jelgava
42.Beltiņa RūtaSTKuldīga
43.Beltiņš MārtiņšVTKuldīga
44.Benete GintaSTVanagi
Grobiņa
45.  Berķe AnnemarijaSTRīga
46.  Bermaka TotaSTBRīga
47.  Bērziņa AnitaSTSPORTLAND
Ogre
48.  Bērziņš RitvarsVTARīga
49.  Birkenberga SigneSTLiesma
Saldus
50.  Birnbauma DarjaSTAstarte-Nafta
Ventspils
51.Birnbaums GatisVTAstarte-Nafta
Ventspils
52.Birze KitijaSTKuldīga
53.  Birzietis ReinisVTAstarte-Nafta
Jelgava
54.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
55.Bite IevaSTBKuldīga
56.  Bitte IevaSTBKuldīga
57.Bitte NiksVTAKuldīga
58.  Blūms ArnisVTRīga
59.Blūms EduardsVTBTeam Kuldīga
Kuldīga
60.Blūms GustavsVTBKuldīgas Florbola klubs
Kuldīga
61.  Bogdanova IzabellaSTBFirmaL4
Piltene
62.  Bogdanova ViktorijaSTBFirmaL4
Piltene
63.  Bogdanovs MaksimsVTSK Metroons/ Nike
Tukums
64.  Bondarevs AndrejsVTLīvānu VK
Līvāni
65.  Bondarevs NikitaVTBLīvānu VK
Līvāni
66.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
67.Bordjuga VeronikaSTCeram Optec
Līvāni
68.Bormane MadaraSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
69.  Bormanis MarkussVTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
70.  Bormanis OskarsVTLauki
Rīga, LATVIJA
71.Brants DidzisVTMatisons Runner’s Club
Saldus
72.Bredike ZandaSTKuldīga
73.  Bresava DaigaSTRīga
74.  Briede SantaSTSigulda
75.  Briedis RicardsVTASK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
76.  Brikmane IngaSTLiepāja
77.  Brižaka VinetaSTMaratona klubs
liepaja
78.  Broks EmīlsVTSK Tērauds-2
Ādaži
79.  Brucis-Meiris ŽanisVTBZefīriņi
Liepāja
80.  Būdeniece MadaraSTKuldīga
81.  Bušs AldisVTSK Tērauds
82.  Cakuls JurģisVTBCakuli
Rīga
83.  Cakuls KārlisVTBCakuli
Rīga
84.  Captari RaduVTRīga
85.  Caune Miks-JānisVTBRīga
86.  Caunītis AndrisVTAICB
Rīga
87.  Cepliša IevaSTRīga
88.  Ciaguns IvarsVTSigulda
89.  Cikota JurisVTCikotu ğimene.
Riga
90.  Corbus Līna-GundegaSTBJena
91.  Corbus Maksis-ĒriksVTBJena
92.Cunska ŠarloteSTBJ4VSK 1.C
Ozolnieki
93.Čegauska KristīneSTARīga
94.  Čužinska LiānaSTSPORTLAND
Rīga
95.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Ozolnieki
96.  Dadzis MārisVTSK Katrīna
Kuldīga
97.  Dadzis MārtiņšVTASK Katrīna
Kuldīga
98.Daksis AndrisVTTīnūži
99.Daļecka SanijaSTBLielvārde
100.Damberga DaniēlaSTBCēsis
101.  Dambergs JānisVTCēsis
102.Daube Kristians-TomsVTASpalding
103.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
104.De-La-Via-Oraa EsperanzaSTOntinyent
105.  Dembovskis GatisVTRīga
106.  Devjatņikova LīgaSTSK Katrīna
Kuldīga
107.Devjatņikovs RalfsVTBSK Katrīna
Kuldīga
108.  Dombrovskis OtoVTBDžudo klubs Saldus
Saldus
109.  Doniņa Anna-ElīzaSTAMARATONA KLUBS
Roja
110.  Doniņa JolantaSTMARATONA KLUBS
Roja
111.  Doveika EmīlsVTBMatisons Runner’s Club
Jaunmārupe
112.Drīvenieks MārisVTCēsis
113.Druskins EdgarsVTBLiepāja
114.Druskins TomsVTLiepāja
115.  Dūmiņa LizeteSTBRīga
116.  Dūmiņš DīvsVTBRīga
117.  Dundurs AgrisVTMaratonaklubs
Rīga
118.  Dundurs Dāvis-JurģisVTAMARATONA KLUBS
Ventspils
119.  Dzintars KasparsVTFK BANDAVA
Priekule
120.Egliņa AltaSTAVentspils
121.  Egliņš DainisVTVentspils
122.  Ekerts MarkussVTBSPORTLAND
Ogre
123.  Ēķe ElzaSTBĒdole
124.  Ēķe SandraSTKuldīga
125.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
126.Elksne IngaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Jēkabpils
127.  Elksnis KristersVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Jēkabpils
128.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
129.  Feteris AigarsVTMatisons Runner’s Club/Nike
Salaspils
130.  Fišers ĢirtsVTFOLKMAŅI / Maratona klubs
Dobele
131.  Fišers RalfsVTBJaunpils
132.  Fišers RūdolfsVTAFOLKMAŅI / Maratona klubs
Jaunpils
133.  Fjodorovs AndrejsVTRīga
134.Fjodorovs RolandsVTBJurmala
135.  Fogele ElzaSTBSalaspils sporta skola
Salaspils
136.  Frāms NiksVTSK Katrīna
Kuldīga
137.  Francs DāvidsVTPATRIA SPORTLAND
138.  Frēliha MadaraSTMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Ventspils
139.Fridrihsone LindaSTSPORTLAND
Rīga
140.Frolova AnnaSTBMatisons Runner’s Club
Saldus
141.  Gaide ĢertrūdeSTRēzekne
142.Gaide KsenijaSTRezekne
143.  Gailītis ArnisVTKuldīga
144.  Gaņģītis LinardsVTBGaņģīši
Stūnīši
145.Giptere SanitaSTKuldīga
146.Gipters MareksVTKuldīga
147.  Glazkina LolitaSTRīga
148.  Gornavs AnsisVTSK SIGULDA
Sigulda
149.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Tārgale
150.  Goša IlzeSTMARATONA KLUBS
Tārgale
151.  Grabovske BetijaSTAKuldīga
152.  Grandāns TomsVTBRīga
153.  Grantiņa SanitaSTRīga
154.  Grantiņš Kristers-KristofersVTBRoja
155.  Grāvītis ReinisVTAMārupe
156.  Grazulis ValtersVTRīga
157.Grebeško VladislavsVTRīgas satiksme
Rīga
158.  Gredzena Nadīna-LīgaSTKocēni
159.  Gribanov EvgeniiVTCeram Optec
Līvāni
160.Grigale IneseSTĀdaži
161.  Grigalis IlmārsVTSzS Kājnieku brigāde
Ādaži
162.  Griķe AmandaSTBDaugavpils Runners
Daugavpils
163.Grīnberga AgitaSTLiepāja
164.Grīnberga AgnijaSTALiepāja
165.Grīnerte SabīneSTVentspils
166.  Grīniņš LaurisVTAKuldīga
167.Grinkevičs TomsVTAKuldīga
168.  Grīnvalds GuntisVTMARATONA KLUBS
Ventspils
169.  Grosa GunaSTSK Ozolinieki
Ozolnieki
170.Groskaufmanis KristapsVTBKuldīga
171.  Gubāts DailisVTGubāti
Kalngale
172.  Gudēvica SandraSTVSK Noskrien
Jelgava
173.  Gudēvics MārcisVTBVSK Noskrien
Jelgava
174.  Gulbe ElīnaSTRīga
175.  Gulua SofikoSTBLMD.LV IRONKID
Rīga
176.  Gulua TornikeVTBLMD.LV IRONKID
Rīga
177.  Gustovskis ArtisVTKuldīga
178.Gūtmane AmandaSTBJelgava
179.Gūtmane IlonaSTJelgava
180.  Gūtmane VelgaSTJelgava
181.Gūtmanis EgilsVTJelgava
182.  Gūtmanis MārisVTJelgava
183.Ģirkale TeiksmaSTBauska
184.  Haino MartaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
185.Hansone LauraSTBDobele
186.Hasanova KsenijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
187.  Heniņa EvijaSTSK Katrīna
Kuldīga
188.  Holštroma GuntaSTMatisons Runner’s Club/Nike
Kazdanga
189.Horna EndijaSTBDobele
190.  Horošavina JekaterīnaSTRīga
191.  Ikers OskarsVTRīga
192.  Ikvils MarkussVTBRīga
193.  Irbe AnnaSTBTalsu pauguraines Zaķi
Talsi
194.  Irbe PaulaSTBTalsu pauguraines Zaķi
Talsi
195.  Ivanova JekaterinaSTBRīga
196.Ivanova OlgaSTJelgava
197.  Ivanovska AnnijaST-
Cirava
198.Jacenko KarinaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
199.  Jākobsone LīgaSTRīga
200.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
201.Jakuškina JolantaSTMOREX.LV
Rīga
202.  Janeliukštis RimasVTRīga
203.Jankovskis JānisVTLiepāja
204.  Jansone LīgaSTSK Metroons/ Nike
Rīga
205.  Jansons ArtūrsVTMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Kapsēde
206.  Jansons Markuss-ReinisVTAJelgava
207.  Jaudzeme AnnijaSTSPORTLAND
Rīga
208.  Jaudzems EdvīnsVTSPORTLAND
Rīga
209.  Jaunskungs EgilsVTLiepāja
210.Jaunzare AiraSTFOLKMAŅI
Rīga
211.  Jaunzare AivaSTOGRE
212.  Jazņevičs Emīls-GustavsVTBRīga
213.  Judko ZannaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
214.  Juhnevics AlbertsVTBČapeži
Rīga
215.  Junghāne LindaSTLiepāja
216.  Junghāns UģisVTLiepāja
217.  Jurane VinetaSTRīga
218.Jurāns ArmandsVTRīga
219.  Jurjure Šarlote-JustīneSTBRīga
220.  Justaments JānisVTeazyBI
Madona
221.  Kaibeļeva JūlijaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
222.  Kairišs JānisVTAstarte-Nafta
Jelgava
223.  Kalašņikovs SlavaVTLiepāja
224.  Kāle AndželikaSTGrobiņa
225.  Kalniņa ĒrikaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
226.  Kalniņa KristīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
227.Kalniņš MārtiņšVTKuldīga
228.  Kaļva AgitaSTĶegumā spēks
Ķegums
229.Kaļva LindaSTRīga
230.  Kāns MarģersVTBigbank
Rīga
231.  Kāpiņš MarkussVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
232.Kapteine EvijaSTRīga
233.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
234.  Karabača JeļenaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
235.  Karklina LigitaSTNav
Riga
236.  Kārkliņa AliseSTAJelgava
237.Kārkliņš EduardsVTBJelgava
238.  Karss Artūrs-JānisVTARīga
239.  Karss Roberts-KārlisVTBRīga
240.  Karuzina NataļjaSTLiepāja
241.  Karuzins IgorsVTUSK,,Atekas sala,,
Liepāja
242.  Kaša MairaSTAVentspils
243.Kaupe MārtiņšVTKuldīga
244.Kaupuža SigneSTCēsis
245.  Kazāka LauraSTAOgres novada Sporta Centrs
Ogre
246.  Kazāne SandraSTSkrunda
247.Kažimirs MaksimsVTAKuldīga
248.  Keine-Cine DanaSTSK Katrīna
Rīga
249.  Kilups KalvisVTARīga
250.Kivkule AnnaSTBM-sala
Rīga
251.Kivkule InaSTM-sala
Rīga
252.  Kivkule MartaSTM-sala
Rīga
253.Klaperis MikusVTBČapeži
Skārdciems
254.Klaperis UldisVTČapeži
Skardciems
255.  Klasa IneseSTKlasu ģimene
Rīga
256.Klimentjeva ArinaSTCeram Optec
Līvāni
257.  Kļaviņš KristofersVTBRīga
258.Kļaviņš RalfsVTBRīga
259.  Kļockina ElgaSTAstarte-Nafta
Ventspils
260.  Kļockins DmitrijsVTAstarte-Nafta
Ventspils
261.  Knēts RaimondsVTRopaži
262.Knospiņa LoretaSTASKRIENAM KOPĀ
Valmiera
263.  Korčagins PēterisVTBRīga
264.  Košeļevs ElansVTBVentspils
265.  Kotika SintijaSTCeram Optec
Līvāni
266.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov
267.  Krafta VinetaSTRīga
268.  Krāģis EmīlsVTRīga
269.  Krāsone RamonaSTBRiga
270.  Kraukle AijaSTSmiltene
271.  Kravale ZitaSTSiguldas maratona klubs
Sigulda
272.  Kravalis EmīlsVTASiguldas maratona klubs
Sigulda
273.  Kravalis JānisVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
274.  Krēsliņa AijaSTSPORTLAND
Ogre
275.  Krišjāne ElīnaSTSPORTLAND
Rīga
276.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
277.Krupins JurijsVTSPARS-MK
Preiļi
278.  Krupins VjačeslavsVTASpars-MK/Matisons Runners's Club
Preiļi
279.Krutihins ArtjomsVTBDinamo-Lat
Riga
280.Krutihins KirilsVTBDinamo-Lat
Riga
281.  Kučerova EvitaSTvsk noskrien
Rīga / Ventspils
282.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
283.  Kulisevs VladislavsVTRīga
284.  Kunce ElīnaSTIkšķile
285.Kunovs AndrejsVTMOREX.LV
Rīga
286.  Kuršinskis JānisVTKuldīga
287.  Kuznecovs IvansVTBJelgava
288.  Kuzņecovs AleksandrsVTVentspils
289.  Ķemeris DāvidsVTBAizpute
290.  Ķiģelis SandrisVTBKuldīga
291.  Ķuzis KārlisVTSaldus
292.  Labsvīra EleonoraSTBSiguldas Maratona klubs
Sigulda
293.  Labsvīrs Artis-RegnārsVTBSiguldas Maratona klubs
Sigulda
294.Lācis OskarsVTBKuldīga
295.  Lagzdiņa RandijaSTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
296.  Laizāne LīgaSTDaugavpils
297.  Laķe SandijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
298.  Laķis AigarsVTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
299.  Langenfelds ArtūrsVTRīga
300.Lanka EgijaSTLiepāja
301.  Lasenbergs RūdisVTAMARATONA KLUBS
Roja
302.  Laube Jāns-PaulsVTBSK Katrīna
Kuldīga
303.  Laube MāraSTSK Katrīna
Kuldīga
304.Laube Marks-VernersVTBSK Katrīna
Kuldīga
305.  Laučiska AritaSTSPORTLAND
Rīga
306.Laukagale LieneSTKuldīga
307.Laurina Samanta-AnnijaSTALiepāja
308.  Lauva JānisVTAOzolnieki
309.  Lavendels Kristians-RalfsVTATalsi
310.Lazdāne TīnaSTSigulda
311.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSTRīga
312.  Lebedeva DianaSTRezekne
313.  Lebedevs DariansVTBRezekne
314.Leigūte IlzeSTLiepāja
315.  Leitarte VēsmaSTventspils
316.  Lepse InāraSTMARATONA KLUBS
Ventspils
317.  Lībietis ElvisVTKuldīga
318.  Liekmanis RaivoVTBMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Nīkrāce
319.  Liepa SidnijsVTBJūrmala
320.  Liepiņa IvetaSTSK Metroons/ NISSAN
Rīga
321.  Liepiņš AndrisVTBSK Metroons/ NISSAN
Rīga
322.  Liepiņš RaulsVTBSK Metroons/ NISSAN
Rīga
323.  Liepiņš RonaldsVTSK Metroons/ NISSAN
Rīga
324.  Linde SanijaSTBJelgava
325.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
326.  Lode SigneSTSK Katrīna
Ventspils
327.Logina GerdaSTSigulda
328.  Lorence SantaSTOzolnieki
Jelgava
329.  Lučina IrīnaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
330.  Ludvigsons RendijsVTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
331.  Lūse LāsmaSTJēkabpils
332.Maizītis MārtiņšVTVentspils
333.  Maķējeva IlzeSTMārupe
334.  Maleja AigaSTLielvārde
335.  Marauskis RobertsVTBSK Katrīna
Kuldīga
336.  Marska IevaSTBKuldīga
337.Marskis RitvarsVTAKuldīga
338.  Martinsone ZaneSTKuldīga
339.Mārtiņsons KrišjānisVTBKuldīga
340.  Martuzāns OskarsVTSkriešanas Akadēmija
Jelgava
341.Marzavins MarksVTBRīga
342.  Matisone Karolīna-KarlaSTBMatisons Runner’s Club
Piltene
343.  Matisovs AigarsVTSK Metroons/ NISSAN
Rīga
344.  Matisovs Nils-GustavsVTBSK Metroons/ NISSAN
Rīga
345.  Matule SantaSTSK Tērauds-1
Rīga
346.  Medne MāraSTZabbix
Jūrmala
347.Meiere EnijaSTBPriekule
348.  Meikšāne AgneseSTSPORTLAND/NIKE
349.Meinerts GuntisVTSalaspils
350.  Melezhyk YaroslavVTRīga
351.  Melgalve IlzeSTHONEST RENT
Valmiera
352.  Metums Mārtiņš-RūdisVTARanka
353.  Metums Nauris-KristapsVTBRanka
354.Miezīte JeļenaSTKuldiga
355.Miķelsone Krista-KristīneSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
356.Miķelsons ArtūrsVTBKuldīga
357.  Millere IntaSTLiepāja
358.  Miltiņa ElīnaSTAMiltiņi
Vērgale
359.  Minčionoks MārisVTLiepāja
360.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
361.  Molokanova AnitaSTLiepāja
362.  Muceniece AmandaSTOzolnieki
363.  Mūrniece LigitaSTAstarte-Nafta
Ventspils
364.  Mūrniece MarijaSTBAstarte-Nafta
Ventspils
365.  Mūrnieks TomassVTTukums
366.  Muskeite AgnetaSTBMatisons Runner’s Club
Kandava
367.Mustaps Martins-JonatansVTBSK Katrīna
Kuldīga
368.  Nadjaks MaratsVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
369.  Naglis AinārsVTRīga
370.  Naglis KasparsVTRīga
371.  Naglis RolandsVTRīga
372.  Namnieks ArnisVTSPORTLAND
Rīga
373.  Narovska SintijaSTCeram Optec
Līvāni
374.  Nordena InetaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Talsi
375.  Nordena LindaSTAVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Talsi
376.Nordena MegijaSTBBēne
377.  Novokšanova LīgaSTSwedbank
RIga
378.Ņikitins DamirsVTBRīgas satiksme
Rīga
379.  Ņikitins RenātsVTRīgas Satiksme
Rīga
380.  Ņitočkins NikolajsVTMOREX.LV
Rīga
381.  Ņukša OlesjaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
382.Odriņa KitijaSTKandava
383.Orasevska OlgaSTZAS Pārgauja
Cēsis
384.  Osis RobertsVTBMilwaukee
385.  Otaņķe AliseSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
386.  Ozola KristiānaSTBTalsi
387.  Ozoliņš ArnisVTSK Tērauds/NIKE
Valka
388.  Pabērzis MarkussVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
389.  Pakārklis MārisVTMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
390.Pastare IlzeSTJersika
391.  Pauliņa SilvijaSTSPORTLAND
Rīga
392.Pāvelsone SarmīteSTVentspils
393.  Pāže AndisVTSK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
394.  Pelša MartaSTBJelgava
395.  Pence JolantaSTBJaunsardze
Lejasciems
396.  Pence KristīneSTAJaunsardze
Lejasciems
397.Petakovs PāvelsVTTukums
398.  Pētersons MatīssVTBRīga
399.Petrovska ViktorijaSTVentspils
400.  Pikmanis RalfsVTBSK Katrīna
Rīga
401.  Pīlēna AmandaSTBNīkrāces pamatskola
Skrunda
402.  Pileniece KarlīnaSTSK Katrīna
Kuldīga
403.Pluša JautrīteSTRīga
404.Plušs IvoVTBRīga
405.  Poikāne RutaSTAuseklis IK
Rīga
406.  Pokule KristaSTBRīga
407.  Porcika AijaSTSPORTLAND
Liepāja
408.  Porciks EdgarsVTSPORTLAND
Liepāja
409.  Porietis KasparsVTĀdaži
410.  Pozdņakova ElīnaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
411.  Priede RobertsVTBRīga
412.Princis JurisVTKuldīga
413.  Proščinko AlisaSTBDaugavpils
414.  Pujāte SolvitaSTKuldīga
415.  Puķīte LīvaSTAMadona
416.Pulmane KetijaSTBKuldīga
417.Pūpola DagnijaSTSiguldas Maratona klubs
Sigulda
418.  Pūpola IevaSTBMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
419.  Pūpola MadaraSTBMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Aizpute
420.Putniņa IevaSTKuldīga
421.  Putniņš MiksVTAlsunga
422.  Putra VeronikaSTBRīga
423.  Radziņa IlvaSTTukums
424.  Rafaela-Mačevska DzintraSTjelgava
425.  Ratnieks RobertsVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
426.  Razgalis JānisVTSK Tērauds/NIKE
Madona
427.  Rēdere IlzeSTSK Tērauds-2
Rīga
428.Redisons TomassVTFOLKMAŅI
Ozolnieki
429.  Reinfelds Emīls-MatiassVTBSK Metroons/ NISSAN
Rīga
430.  Ribnere KristīneSTJēkabpils
431.  Roga ElisaSTBJelgava
432.  Roga RalfsVTAMatisons Runner’s Club
Liepāja
433.  Roga SalvisVTLiepāja
434.  Rogovs AlekssVTGarkalne
435.  Roze RenārsVTJRK
Ogres novads
436.  Rozentāls Miks-MārcisVTBKuldīga
437.  Rozentāls Uvis-UldisVTBKuldīgas
438.  Roziņa MadaraSTMARATONA KLUBS
Ventspils
439.  Rozītis IngussVTKuldīga
440.  Rubenis ValtersVTBKuldīgas novada sporta skola
Kuldīga
441.  Rudakova DaigaSTBigbank
Rīga
442.  Rudakova DiānaSTABigbank
Rīga
443.  Rudakova KimaSTBigbank
Rīga
444.  Rudakovs JurisVTBigbank
Rīga
445.  Rudītis MariussVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
446.  Rudītis TomassVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
447.  Rudzīte-Bice LāsmaSTRīga
448.  Rudzusieka DaceSTSPORTLAND
Rīga
449.  Rūja RaiensVTBSigulda
450.  Rullis OrestsVTARīga
451.Rungevica NellijaSTBVentava
452.Rungevics OlafsVTBVentava
453.  Ruņģevica DaceSTBSK Katrīna
Kuldīga
454.  Ruņģevica PaulaSTBSK Katrīna
Kuldīga
455.Rūsiņa ElzaSTJersika
456.  Saldons AndrisVTMatisons Runner’s Club
Jūrmala
457.  Sālījums MarkussVTBRiga Ironman Team
Rīga
458.Salnāja AneteSTBLiepāja
459.Salnāja LauraSTLiepāja
460.  Saulgriezis RūdolfsVTBKuldīga
461.  Segliņa AgnetaSTLFS
Liepāja
462.  Semjonova JeļenaSTVentspils
463.  Semjonovs GeorgijsVTVentspils
464.  Semjonovs JurijsVTRīga
465.  Seņins ArtjomsVTJelgava
466.  Serdante RebekaSTBSIA SIMRA
Kuldīga
467.  Sergejs ŅikitaVTRīga
468.Sīkmanis SalvisVTBKuldīga
469.  Silauniece ĢertrūdeSTfranči
Olaines nov.
470.Silova MadaraSTAĀdaži
471.  Simaitis EdgarsVTLiepāja
472.  Sincovs AntonsVTMARATONA KLUBS
Ventspils
473.Sjomkane ZandaSTKuldīga
474.  Skangals AivisVTAizkraukle
475.  Skore NoraSTBKuldīga
476.  Skrabe SolvitaSTMadona
477.  Skrundenieks DzintarsVTSPORTLAND
Liepāja
478.Skrūzmans AndrisVTJersika
479.  Skujevska AndaSTRīga
480.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
481.  Sparāns MārisVTKrustpils (Jēkabpils)
482.Spiridoviča AliseSTBKuldīga
483.  Stauro SandraSTRīga
484.  Strāders ReinisVTJelgava
485.  Strauss SanijsVTAVentspils novada BJSS
Piltene
486.Strēlis EndijsVTBJelgava
487.  Strujeviča KristaSTSK Katrīna
Kuldīga
488.  Stucere AgateSTBKuldīga
489.Stukule KristīneSTSK Katrīna
Kuldīga
490.Suhareva JulijaSTVentspils
491.Sulojevs AndrisVTSIA KORP
Kuldīga
492.  Svēte KristapsVTKuldīga
493.  Šals EmīlsVTAizkraukle
Skrīveri
494.  Šmite AiraSTSalacgrīva
495.  Šņepste DiānaSTTalsi
496.Šteinberga RenāteSTBBauska
497.  Šteinerte SantaSTTukums
498.  Šteins RaimondsVTSK Tērauds
Rīga
499.Štelce AgneseSTWunder Latvia
Valmiera
500.Šterna AliseSTBLiepāja
501.Šterns MarkussVTBLiepāja
502.Štolca LindaSTLiepāja
503.  Štrēms EdgarsVTAJelgava
504.  Šulce SantaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
505.Švaba MariannaSTTukums
506.  Švagris AnsisVT-
limbaži
507.Talle RobertsVTBJelgava
508.Talle RūtaSTBJelgava
509.  Terentjevs NikolajsVTRīga
510.  Tima AgitaSTSPORTLAND
Rīga
511.  Timbere AleksaSTBSK Katrīna
Kuldīga
512.  Timbers RalfsVTBSK Katrīna
Kuldīga
513.Tinkus MelānijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
514.  Titomers EndijsVTJelgavas sporta servisa centrs
Jelgava
515.  Tkačenko AnastasijaSTMOREX.LV
Rīga
516.  Tkačovs TimofejsVTBMaratona klubs
Ventspils
517.  Trokmanis SergejsVTSK Metroons/ Nike
Aizkraukle
518.  Trubačs RainersVTLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Preiļi
519.  Turčina ZaneSTSPORTLAND
Rīga
520.  Ūbele IngunaSTSPORTLAND
Rīga
521.  Ungure LīvaSTBSS
Rīga
522.  Ungurs IvoVTRīga
523.  Upeniece AneteSTASK Tērauds
Ādaži
524.  Upenieks KristiānsVTASK Tērauds
Ādaži
525.  Urtāns DonatsVTBJēkabpils novads
526.  Urtāns MarkusVTAJēkabpils novads
527.  Uščenko IgorsVTARīga
528.Uzule GintaSTJelgava
529.  Vagale IjaSTRīga
530.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
531.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
532.  Vaivods JānisVTJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
533.  Vaivods RobertsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
534.  Valtasa AmandaSTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
535.  Valtass HermanisVTBSK Metroons/ NISSAN
Mārupe
536.  Valtass IvarsVTSK Metroons/ NISSAN
Mārupe
537.  Valtere GintaSTLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Līvāni
538.Vanags MiksVTVanagi
Grobiņa
539.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds-1
Ķekava
540.  Vasiļjeva SvetlanaSTRīgas Satiksme
Jelgava
541.  Vasiļjevs ArtūrsVTARīga
542.  Vašuks RihardsVTAVentspils
543.  Vegmanis Emīls-EdvardsVTBIndividuāli
Jelgava
544.Veidemane IevaSTBigbank
Rīga
545.  Veidulis VernersVTJūrmala
546.  Veļika FelicitaSTBMārupe
547.  Verpakovska DaceSTBMatisons Runner’s Club
548.  Verpakovska ZaneSTBMatisons Runner’s Club
549.  Vēvere EvitaSTSK Katrīna
Kuldīga
550.Vēvers Aksels-AgrisVTASK Katrīna
Kuldīga
551.  Vēvers EdvardsVTBSK Katrīna
Kuldīga
552.  Vežuks RenārsVTBMatisons Runner’s Club
Saldus
553.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFolkmaņi
Jelgava
554.  Viekale-Gasjūne SandraSTFolkmaņi
Jelgava
555.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFolkmaņi
Jelgava
556.Vika IngaSTJelgava
557.  Vīksniņš Aleksis-KristapsVTBRiga
558.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
559.Vilemsons Daniels-ĢirtsVTBIndividuāli
Liepāja
560.Vīmane AmēlijaSTBBaldone
561.  Vitkovska VendijaSTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
562.  Vitkovskis KārlisVTAVitkovsky team
Riga
563.  Vladimirovs DānielsVTADžudo klubs saldus
Saldus
564.  Voino MārtiņšVTBMārupe
565.  Voškāne LauraSTIkšķile skrien
Rīga
566.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
567.Zabors ĢirtsVTBAizpute
568.Zacepins AleksejsVTJelgava
569.Zaharovs KristsVTBVTB
Kuldiga
570.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
571.  Zalkovska IneseSTSaldus
572.  Zaļkalns MaiklsVTASK Metroons/ NISSAN
Rīga
573.  Zariņa ZitaSTRiga
574.  Zariņš VoldemārsVTBKuldīga
575.  Zaula Sindija-GuntraSTSK Tērauds
Limbaži
576.Zeltiņa AlbertaSTBIlūkstes novada SS
Bebrebes pagasts
577.  Zeltiņš LaurisVTARīga
578.  Zemīte LindaSTKuldīga
579.  Zemture AliseSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
580.Zihmane LaimaSTVentspils
581.  Zinovatnaja IvetaSTRīga
582.  Zitmane MaritaSTRīga
583.  Zlaugotne LīgaSTAAloja
584.  Zorins AndrejsVTRīga
585.  Zušs MarissVTBĶekava
586.  Zvirbule LindaSTSK Katrīna
Kuldīga
587.  Zvirbulis EmīlsVTBSK Katrīna
Kuldīga
588.Žeibe SarmīteSTSwedbank
Ropaži
589.  Žubulis EmīlsVTARun with Anita
Rīga

Kuldīga, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Auziņa JeļenaSNUJMARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Balševica ValentīnaSNUJRēzekne
3.Bebriša DaigaSNUJSK Katrīna
Kuldīga
4.  Bebriša GerdaSNUJSK Katrīna
Kuldīga
5.  Beļakova LigitaSNUJRēzekne
Rēzekne
6.  Brokane IlzeSNUJLimbaži SKRIEN
Limbaži
7.  Deksne SandraSNUJRēzekne
8.  Dīce RutaSNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
9.  Dīcis UldisVNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
10.Dzintare KristīneSNUJSK Katrīna
Kuldīga
11.Dzintars AldisVNUJKuldīga
12.Egorkina EkaterinaSNUJ#БалашихаБежит
Balashikha
13.  Gaile Lote-LeaSNUJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
14.Gailīte DaceSNUJKuldīga
15.Graudiņa AidaSNUJEZERE
16.Ikaunieks IrēnaSNUJRēzekne
17.Ikvila LindaSNUJNākotne . Jelgavas novads
18.Ivanova ŅinaSNUJRēzekne
19.Kitajeva GaļinaSNUJRēzekne
20.Krievāne AusmaSNUJĶekavas novads
21.Kronbergs AivarsVNUJTUKUMS
TUKUMS
22.  Kuprinska ViktorijaSNUJRēzekne
Rēzekne
23.Loktionova ViktorijaSNUJRēzekne
24.  Lukovskis AivarsVNUJnūjo priekam
Rīga
25.  Madžule GenovefaSNUJRēzekne
26.Miklaševiča LidijaSNUJRēzekne
27.  Naumenko AleksandrsVNUJGausā Jūdze
Ogre
28.Ozola AnitaSNUJJelgava
29.Padrēvica LīgaSNUJSK Katrīna
Kuldīga
30.  Plūme IneseSNUJVSK Noskrien
Rīga
31.Pokule IntaSNUJRēzekne
32.  Pucena IvetaSNUJSK Katrīna
Kuldīga
33.  Radiņa-Liepkaula IvetaSNUJSK Tērauds
Rīga
34.  Sīle IntaSNUJRēzekne
Rēzekne
35.Ščerbakova IngaSNUJRēzekne
36.  Švīpiņš AndisVNUJSaldus
37.  Trule JeļenaSNUJAstarte-Nafta
Ventspils
38.Tumaševska BeateSNUJRīga
39.  Vanaga DaceSNUJJelgava
40.  Vincēviča AstrīdaSNUJRēzekne
41.Vītols VarisVNUJLiepāja
42.  Zieberga MadaraSNUJAstarte-Nafta
Jelgava

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele AnnaSB3Piltene
2.Ābele AnnikaSB3Piltene
3.Āboliņa AliseSB1Vārme
4.Āboliņa AnceSB1Vārme
5.Āboliņa SāraSB2Vārme
6.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
TALSI
7.  Ābolte AliseSB4Kuldīga
8.Ābolte LīgaSB1Kuldīga
9.Ābolte LindaSB2Kuldīga
10.  Aksenoks KristofersVB1Rīga
11.Aleksandravičūte NikolaSB1Kuldīga
12.Aleksejevs NikitaVB3International Maritime Sport Community - IMSC
Riga
13.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
14.Alševskis RolandsVB2Kuldīga
15.Ananica AliseSB1Ananici
Sēme
16.Ananica ElzaSB3Ananici
Sēme
17.  Ananics HugoVB1Ananici
Sēme
18.Aniņa KarlīnaSB1Kuldīga
19.Ansevics MartinsVB1Riga
20.Antoņenkova EnijaSB3Kuldīga
21.  Apine KintijaSB2Kuldīga
22.  Astaševska ElzaSB2SK Katrīna
Kuldīga
23.  Astaševskis ErnestsVB1SK Katrīna
Kuldīga
24.Astrauska AleksaSB3Individuāli
Grobiņa
25.Astrausks RihardsVB1Individuāli
Grobiņa
26.  Ausekle AnnaSB3Rīga
27.Balandiņa LauraSB3Kuldīga
28.Balandiņš KristersVB2Kuldīga
29.  Balodis KristsVB2.
Rīga
30.Banga ElīnaSB1Rīga
31.Bārenīte KitijaSB2Rīga
32.  Beiers JēkabsVB1SK Katrīna
Kuldīga
33.Beiers ValtersVB1SK Katrīna
Kuldīga
34.Beitiks HenrijsVB1Liepaja
35.  Beleviča JeteSB1Ogre
36.Beltiņa BeatriseSB1Kuldīga
37.Benjamiņš EdgarsVB1Kuldīga
38.Berga UndaSB3Saldus
39.  Bergholde PaulaSB2Kuldīga
Kuldīga
40.Bērics MartinsVB1Kuldīga
41.  Bērziņa AnnikaSB1Rīga
42.  Birnbauma MelānijaSB1Astarte-Nafta
Ventspils
43.  Birnbaums LaurisVB2Astarte-Nafta
Ventspils
44.Birze RalfsVB2Kuldīga
45.Bizova DžesikaSB1Jūrmala
46.Bļodniece ElsaSB1Kuldīga
47.Brēdiķe PatrīcijaSB3SIA KORP
Kuldīga
48.  Brēdiķis RihardsVB1SIA KORP
Kuldīga
49.Briedis FricisVB2Zīlbrieži
Kuldīga
50.  Broka DitaSB1SK Tērauds
Ādaži
51.  Broka TijaSB2SK Tērauds
Ādaži
52.  Brucis-Meiris KristiansVB4Zefīriņi
Liepāja
53.  Brucis-Meiris RūdolfsVB2Zefīriņi
Liepāja
54.Bruss KristersVB1Tērvete
55.  Burmeistere Alīsija-LāsmaSB2Bigbank
Rīga
56.  Bušmane AnnaSB4Kuldīga
57.Cakule GrietaSB1Cakuli
Rīga
58.  Celmiņa LuīzeSB3Piltene
59.Cickovskis KristapsVB1Kuldīga
60.Cikota HetijaSB1Cikotu ğimene.
Riga
61.Cikota OliversVB1Cikotu ğimene.
Riga
62.Cikota PaulaSB2Cikotu ğimene.
Riga
63.Cobele SabīneSB1Grobiņa
64.Corbus Anna-MadaraSB1Jena
65.Čekušina JekaterinaSB4Riga
66.Čekušina ViktorijaSB1Riga
67.  Dabra EmīlijaSB2SK Katrīna
Kuldīga
68.  Dambergs JustsVB2SPORTLAND
Rīga
69.  Dambergs MārcisVB1SPORTLAND
Rīga
70.  Dambergs StefansVB4Cēsis
71.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
72.Dazarts MiķelisVB1Rīga
73.Dombrovskis HugoVB1Džudo klubs Saldus
Saldus
74.Doniņa KateSB1Ventspils
75.  Doniņš KrišsVB1SK Katrīna
Ventspils
76.  Doniņš KristersVB4MARATONA KLUBS
Roja
77.  Dreimane ElīnaSB1Jelgava
78.  Dreimanis ReinisVB4Jelgava
79.Drīveniece Estere-ElisaSB3Cēsis
80.Druskina KatrīnaSB3Liepāja
81.  Dundenieks RobertsVB1Rīga
82.  Egle OlafsVB1SK Katrīna
Kuldīga
83.  Egliens EdvardsVB3Liepaja
84.  Egliens JēkabsVB1Liepaja
85.Egorkin MikhailVB1#БалашихаБежит
Balashikha
86.Egorkina PolinaSB2#БалашихаБежит
Balashikha
87.Fjodorova LeilaSB3Jurmala
88.Fjodorova SimonaSB1Jurmala
89.  Freibergs KristapsVB2Kuldiga
90.  Freimane JanaSB3Jelgava
91.Freimane LindaSB4Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
92.  Freimanis RalfsVB1Jelgava
93.Freimanis RobertsVB1Kuldīga
94.  Gaidis BožensVB1Rēzekne
95.  Gaidis EdvardsVB2Rezekne
96.Gailīte AneteSB3Kuldīga
97.  Gailīte Madara-GrētaSB4Rīga
98.  Gailītis Edgars-ĀronsVB4Kuldīga
Kuldīga
99.  Gaņģītis GustavsVB1Gaņģīši
Stūnīši
100.  Gerasimoviča AleksandraSB4Kuldīga
101.  Gertke MatissVB3Kuldiga
102.  Gilučs OliversVB1Rīga
103.  Gīmis HenrijsVB3Rīga
104.  Gīmis RobertsVB3Jelgava
105.Golubeva DianaSB1Kuldīga
106.Grancovskis MārcisVB3Skrunda
107.  Grandāns EmīlsVB2Rīga
108.Grigorjevs MarkussVB1Kuldīga
109.Grigorjevs RihardsVB2Kuldīga
110.  Grinberga EmīlijaSB1Matisons Runner’s Club
111.Grīnerts DanielsVB2Ventspils
112.Grīnerts DinārsVB1Ventspils
113.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
114.  Grosbards Māris-EdijsVB4Kuldīga
115.  Gubāte DanijaSB2Gubāti
Kalngale
116.  Gubāte MegijaSB4Gubāti
Kalngale
117.  Gubāts MiksVB1Gubāti
Kalngale
118.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
119.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
120.Gulbinskis AdriansVB2GULBINSKI
Riga
121.Guļevskis KristersVB2Kuldīga
122.  Gustovskis JēkabsVB3Kuldīga
123.  Gustsons AlekssVB3Valka
124.Gūtmanis GustavsVB1Jelgava
125.Hlinkova LauraSB3Banska Bystrica
126.Ikvila Keitija-MartaSB1Jelgavas novads
127.Ikvils MartinsVB1Glūdas pag., Nākotne
128.Ikvils TomassVB1Nākotne,Jelgavas novads
129.Indrikovs KārlisVB3Nodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
130.Isibors Kevins-IkponmvosaVB1Rīga
131.  Ivanova KsenijaSB3Rīga
132.  Jagža RēzijaSB1Rīga
133.Jansons JānisVB1Kuldīga
134.  Jansons MarkussVB4Kuldīga
135.  Jaundzema Dārta-ElīzaSB4Labs starts
Rīga
136.Jaunzeme DārtaSB1Dobele
137.  Jerofejeva FelicitaSB2Jēkabpils
138.  Jerofejeva SelīnaSB1Jēkabpils
139.Jirgensons HenriksVB1Kuldīga
140.  Kairiša EvelīnaSB4Astarte-Nafta
Jelgava
141.  Kairiša KarlīnaSB3Astarte-Nafta
Jelgava
142.  Kairišs KristiansVB1SK Katrīna
Kuldīga
143.Kāle AnnemarijaSB1Sigulda
144.Kalniņa AneteSB1Kuldīga
145.  Kalniņa IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
146.  Kaltniece PaulaSB2SK Katrīna
Kuldīga
147.  Kaltnieks Niks-LeoVB4SK Katrīna
Kuldīga
148.  Kapiņš AdriansVB4Dunalka
149.Kapiņš OliversVB1Dunalka
150.Karakus Rohat-AndisVB3Rotterdam
151.Karakusa Ketija-LorinaSB1Rotterdam
152.  Kārkliņš IvoVB3Carnikava
153.  Kārkliņš RaivoVB1Carnikava
154.  Kārkliņš TomassVB2Kuldīga
155.Kiegele Estere-ElizaSB1Kuldiga
156.Kiegelis RobertsVB1Kuldiga
157.Kiršteine ElizabeteSB2Kuldīga
158.  Kirštuks ErnestsVB4Rīga
159.  Klaužs ErnestsVB2Kuldīga
160.  Klaužs KārlisVB4Kuldīga
161.  Kleinberga EmīlijaSB1SK Katrīna
Kuldīga
162.  Klevinska RēzijaSB2Kuldīga
163.Klevinskis DominiksVB1Kuldīga
164.Klīve ErnestsVB2Jūrmala
165.  Klockins AlekssVB2Astarte-Nafta
Ventspils
166.  Kļaviņš TomassVB3Rīga
167.Kohancika EkaterinaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
168.Kohanciks DmitrijsVB2MARATONA KLUBS
Ventspils
169.  Kolesnika DominikaSB4Rīga
170.Konrāde KatrīnaSB1Liepāja
171.  Korberga DanielaSB4Kuldiga
172.Korberga ElīnaSB1Kuldīga
173.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
174.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
175.  Koršenkova VeraSB4Rēzekne
176.Krūmiņa EvelinaSB4Kuldiga
177.Krūmiņš AdiansVB1Kuldiga
178.  Kuļikovskis ErnestsVB2Rīga
179.  Kviesītis KristiansVB2Rīga
180.  Kviesitis KristiansVB2Rīga
181.  Ķiģele MontaSB2Kuldīga
182.  Laizāns DainisVB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
183.  Landmane AnceSB1Ventspils
184.Lasmane EstereSB1Kuldīga
185.Lasmane MegijaSB1Kuldīga
186.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas maratona klubs
Sigulda
187.  Lāže MiķelisVB1JELGAVA
188.  Lebedeva BaženaSB1Rezekne
189.  Lebedevs DariansVB4Rezekne
190.  Lebedevs RodionsVB4Rezekne
191.  Lešinskis MareksVB2SK Katrīna
Kuldīga
192.  Levica NikolaSB3Nīkrāces pamatskola
Skrunda
193.Liekmane KristijaSB1Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
194.Liekmanis GustavsVB4Skrunda
195.Liekmanis JustsVB3Skrunda
196.Liepa MarlēnaSB1Jūrmala
197.  Linde AnnaSB2Matisons Runner’s Club
198.  Linde EvelīnaSB4Jelgava
199.  Linkovskis AleksisVB4Kuldīga
200.  Lizbovska Anna-LīvaSB441.vidusskola
Rīga
201.Lubiņš KasparsVB1Kuldīga
202.  Luciņa PatrīcijaSB2Astarte-Nafta
Jelgava
203.Lukjanova MareSB1Kuldīga
204.Lukjanovs JānisVB1Kuldīga
205.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
206.Maculeviča LauraSB1Rīga
207.Mačevska Ieva-MartaSB2jelgava
208.  Mačevska Paula-MarijaSB1Jelgava
209.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
210.Manajenkova ElīnaSB3Kuldīga
211.Manajenkovs AndrejsVB2Kuldīga
212.Manajenkovs RomansVB1Kuldīga
213.  Markus-Narvila EvelīnaSB4Markus-Narvilu ģimene
Grobiņa
214.  Markus-Narvila KarolīnaSB1Markus-Narvilu ģimene
Grobiņa
215.Mazgirs DāvidsVB3Vanagi
Grobiņa
216.  Mednis NamejsVB1Kuldīga
217.  Megnis ElvissVB3Kuldīga
218.Meinerts ArtisVB1Salaspils
219.Meņģele HelēnaSB1Kuldīga
220.  Meņģele SamantaSB2Kuldīga
221.  Miezītis MārisVB2Rīga
222.Mijičs MarkoVB2SIA KORP
Kuldīga
223.  Mikans PaulsVB1Nīkrāces pamatskola
Skrunda
224.  Millere SabīneSB3Liepāja
225.  Millere SamantaSB1Liepāja
226.  Miltiņa AnceSB3Miltiņi
Vērgale
227.  Misāns AustrisVB3Liepāja
228.  Mūrnieks ErnestsVB2Astarte-Nafta
Ventspils
229.  Muskeite RūtaSB1Matisons Runner’s Club
Kandava
230.  Nikolajevs KristersVB4Kuldīga
231.Ose AnnaSB2Kuldīga
232.  Ostašovs AndrisVB4Saldus
233.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
234.Ozola ElīzaSB2Kuldīga
235.  Ozola-Gūtpelca MadaraSB4-
Kuldīga
236.  Ozoliņa PaulaSB2Matisons Runner’s Club
Ventspils
237.Ozoliņš Kārlis-GustavsVB1Durbe
238.  Ozoliņš PatriksVB1Matisons Runner’s Club
Ventspils
239.Ozols RalfsVB3Saldus
240.  Paipala Amanda-TerezaSB1Matisons Runner’s Club
Zūras
241.  Paksis KlāvsVB1Rīga
242.Pastare DianaSB3Jersika
243.Pastare ElizeSB1Jersika
244.Pavasare ElizabeteSB1Rīga
245.Pavlovska LindaSB1Rīga
246.Pērkons Toms-HorensVB3Kuldīga
247.Pētersone ElzaSB1Kuldīga
248.  Pētersone EmīlijaSB2TOK TAKA
Kuldīga
249.  Pikmane JasmīneSB1SK Katrīna
Rīga
250.Pitkevics MarkussVB1Kuldiga
251.  Podvinska KarolīnaSB3Rīga
252.Poikāns KristiānsVB1Rīga
253.Poikāns KristofersVB1Rīga
254.  Pole LīvaSB2Rīga
255.  Poriņa SamantaSB3Kuldīga
256.  Preise AgneseSB3Gulbene
257.  Pūpola BeāteSB1Jelgava
258.Pūpola DārtaSB1Jelgava
259.Pūpols AnsisVB1Brocēni
260.Puriņa SanitaSB4Kuldīga
261.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
262.  Putniņš AleksandrsVB4SPORTLAND
Kuldīga
263.  Putniņš GustsVB3SPORTLAND
Kuldīga
264.Reimane AustraSB2Kuldīga
265.Reimarts TeoVB1KSMR Fitness
Rāmava
266.  Reingolde AliseSB4Smiltene
Smiltene
267.  Roga RēzijaSB3Liepāja
268.  Romanauska ZaneSB1SPORTLAND
Rīga
269.  Romanausks KristapsVB2SPORTLAND
Rīga
270.  Rozenfelde GabijaSB2-
kudīga
271.Rozentāls AronsVB1AR
Rīga
272.  Ručiņa MartaSB4SPORTLAND
Rīga
273.  Rudakova DārtaSB1Bigbank
Rīga
274.  Rudītis LukassVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
275.Rullis RinaldsVB2Talsi
276.Sālījums GustavsVB1Riga Ironman Team
Rīga
277.Salnāja KateSB1Liepāja
278.Saukāns AleksisVB3Kuldīga
279.Saulgriezis MārtiņšVB1Kuldīga
280.  Semasko KristapsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
281.  Sembiņa MadaraSB2Kuldīga
282.Semenistijs AleksandrsVB2Riga
283.  Serdante KristaSB1SIA SIMRA
Kuldīga
284.  Siliņa DitaSB4Zūras
Ventspils novads
285.  Sirmais AnnaSB2VISIT BEŽOVCE SK
Valmiera
286.  Sirmais OliversVB1VISIT BEŽOVCE SK
Valmiera
287.Skudika ViktorijaSB2Kuldiga
288.  Skuruls JustsVB3KNSS
Kuldīga
289.Slikšāns MatīssVB1Olaine
290.  Sļesarenoka AngelīnaSB3SS
Rīga
291.  Smane KateSB2Valka
292.  Smans Emīls-DāvisVB3Valka
293.Sniega KateSB1Jelgava
294.Sniega PaulaSB2Jelgava
295.  Stara EnijaSB4bērnu
Kuldīga
296.Stepens RegnārsVB3Jaunpils nov.
297.  Strādere RebekaSB4Jelgava
298.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
299.Strode HannaSB1RUN to LIVE
Rīga
300.Stukuls ĀdamsVB1SK Katrīna
Kuldīga
301.  Stumbre AnnaSB2Kuldīga
302.Stumbris MiķelisVB1Kuldīga
303.Svilpe HannaSB1Kuldīga
304.Svilpe KristapsVB1Kuldīga
305.Svilpe Lauma-LuīzeSB2Kuldīga
306.Svilpe ViestursVB1Kuldīga
307.Ščugareva AnastasijaSB3Jūrmala
308.  Šihaļejeva AdrianaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
309.  Šihaļejevs AlansVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
310.Štaņivarcevs RobertsVB1Liepāja
311.Šternbergs RalfsVB2Kuldīga
312.Štolca Elza-KatrīnaSB1Liepāja
313.  Štolcs KārlisVB1Liepāja
314.  Šupstika EnijaSB2Liepāja
315.Talle RobertsVB2Jelgava
316.Talle RūtaSB3Jelgava
317.Tilgale PatrīcijaSB4Kuldīga
318.Tops KārlisVB1Rīga
319.Tulubjevs RobertsVB1SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
320.  Uzars RaivisVB2Kuldīga
321.  Vačiļa KevinsVB4SIA KORP
Kuldīga
322.  Vačiļa KirilsVB1SIA KORP
Kuldīga
323.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
324.Vanaga DārtaSB1Vanagi
Grobiņa
325.  Vanaga MadaraSB2Kuldīga
326.  Varkale BeatriseSB3Liepāja
327.  Vasiļjevs NikitaVB2Rīga
328.Vāvera KristiānaSB1Kuldīga
329.  Veidemane FrīdaSB1Bigbank
Rīga
330.  Veidemanis ErnestsVB3Bigbank
Rīga
331.Veremeja AnastasijaSB2Kuldīga
332.  Viliņš KristiānsVB4Kuldīga
333.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
334.  Vilks OtoVB3Rīga
335.Vīmanis ErnestsVB1Baldone
336.Vīmanis GustavsVB1Baldone
337.  Vītols ReinisVB3Rīga
338.Volkova AnastasijaSB1Rīga
339.  Volkovs AdriansVB4Rīga
340.Voroņina NikolaSB2Jurmala
341.Zacepina KarīnaSB1Jelgava
342.Zacepins RičardsVB3Jelgava
343.Zadovskis RenārsVB3Saldus
344.Zaķis RihardsVB1Kuldīga
345.Zandersons DominiksVB1Rīga
346.  Zariņš Armands-HenrijsVB4Rēzekne
347.  Zelmenis Lauris-EmīlsVB2Rīga
348.  Zorģe PaulaSB3Talsu novada sporta skola
Stende
349.Zorģis ErnestsVB1Zorģi
Stende
350.Žeibe ArmandsVB1Run 4 Fun
Ropaži
351.  Žiborova KristīneSB1Rīga

Mans skrējiens Kuldīgai, 2,5 km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa VinetaDalībnieceKuldīga
2.  Ābolte AliseDalībnieceKuldīga
3.Arāja AmandaDalībnieceKuldīga
4.Astrausks RenatsDalībnieksValsts policija
Grobiņa
5.Bergmane KitijaDalībnieceSTIGA RM
Kuldīga
6.  Bērtulsone NoraDalībnieceKuldīga
7.Bervalde IlzeDalībnieceSaldus
8.Birjukovs OskarsDalībnieksLiepāja
9.Blumberga AigaDalībnieceSK Katrīna
Kuldīga
10.Briedis DāvisDalībnieksSK Katrīna
Kuldīga
11.Brūns NamejsDalībnieksCīmurēni
Valmiera
12.Bulava DārtaDalībnieceSTIGA RM
Kuldīga
13.  Cīmurs KārlisDalībnieksCīmurēni
Rīga
14.  Cīmurs ViestursDalībnieksCīmurēni
Rīga
15.Cobele SabīneDalībnieceGrobiņa
16.  Corbus KristīneDalībnieceAizpute
17.Dombrovska DoraDalībnieceDžudo klubs Saldus
Saldus
18.Dombrovskis HugoDalībnieksDžudo klubs Saldus
Saldus
19.  Dombrovskis OtoDalībnieksDžudo klubs Saldus
Saldus
20.Dombrovskis UģisDalībnieksDžudo klubs Saldus
Saldus
21.Druskina KristīneDalībnieceLiepāja
22.Druskina MaijaDalībnieceLiepāja
23.Dubure LindaDalībnieceKuldīga
24.Duburs NormundsDalībnieksKuldīga
25.  Ešenvalde EvaDalībnieceKuldīgas novada pašvaldība
Kuldīga
26.  Frāms RodrigoDalībnieksSK Katrīna
Kuldīga
27.Gaņģīte LīgaDalībnieceGaņģīši
Stūnīši
28.  Gaņģītis GatisDalībnieksGaņģīši
Stūnīši
29.  Gaņģītis GustavsDalībnieksGaņģīši
Stūnīši
30.  Gaņģītis LinardsDalībnieksGaņģīši
Stūnīši
31.Garais Aldis-GaraisDalībnieksDobele
32.Giptere SanitaDalībnieceKuldīga
33.Gipters MareksDalībnieksKuldīga
34.Goloborodko MarinaDalībnieceGrobiņa
35.  Gotfridsons ViktorsDalībnieksKuldīga
Kuldīga
36.  Graubergs AlekssDalībnieksSK Katrīna
Kuldīga
37.Graubergs HelvoDalībnieksEttlingen
38.Graubergs KrišsDalībnieksEttlingen
39.  Grīnberga AntraDalībnieceSK Katrīna
Kuldīga
40.Grosbarde AivijaDalībnieceKuldīga
41.  Grosbards Māris-EdijsDalībnieksKuldīga
42.Guļevska IntaDalībnieceSTIGA RM
Kuldīga
43.  Guļevskis JānisDalībnieksSTIGA RM
Kuldīga
44.  Japeniņa SantaDalībnieceKuldīga
45.Jaunskunga LīgaDalībnieceLiepāja
46.  Jaunskungs EgilsDalībnieksLiepāja
47.  Jaunzare AivaDalībnieceOGRE
48.Jaunzars MatīssDalībnieksOgre
49.  Junkeviča LauraDalībnieceRīga
50.  Kainova OksanaDalībnieceRīga
51.Kaire-Kūlupa GintaDalībnieceBabīte
52.  Kāknēna DaceDalībnieceDebesmanna
Kuldīga
53.  Kalniņa EvijaDalībnieceSK Katrīna
Kuldīga
54.  Kaļiņins ArnisDalībnieksIlūkstes novada SS
Pilskalnes pagasts
55.Kārkliņa AritaDalībnieceKuldīga
56.  Klaužs KārlisDalībnieksKuldīga
57.Kļeščonoka IlonaDalībnieceLiepāja
58.Krēvica IngaDalībnieceSTIGA RM
Kuldīga
59.Krēvics ViestursDalībnieksSTIGA RM
Kuldīga
60.Lapiņa SignetaDalībnieceKuldīga
61.Lapsiņa AgneseDalībnieceKuldīga
62.Lapsiņa JasmīnaDalībnieceKuldīga
63.Liepiņa LailaDalībnieceSK Katrīna
Kuldīga
64.  Linkovskis AleksisDalībnieksKuldīga
65.  Markus-Narvila EvelīnaDalībnieceMarkus-Narvilu ģimene
Grobiņa
66.  Markus-Narvila KarolīnaDalībnieceMarkus-Narvilu ģimene
Grobiņa
67.Mazgirs DāvidsDalībnieksVanagi
Grobiņa
68.Miksone AgneseDalībnieceSTIGA RM
Kuldīga
69.  Misiņš ViestursDalībnieksBalvi
70.Osis JānisDalībnieksSTIGA RM
Kuldīga
71.Ozola IneseDalībniece-
Kuldīga
72.  Ozola-Gūtpelca MadaraDalībniece-
Kuldīga
73.Peipiņa LieneDalībnieceRīga
74.Petrovs AldisDalībnieksSTIGA RM
Kuldīga
75.Plonis EdmundsDalībnieksSTIGA RM
Kuldīga
76.  Pujāte SolvitaDalībnieceKuldīga
77.Pujāts KristapsDalībnieksKuldīga
78.Puriņa IngaDalībnieceKuldīga
79.Puriņa SanitaDalībnieceKuldīga
80.Reimane AliseDalībnieceSK Katrīna
Kuldīga
81.Reimane LāsmaDalībnieceSK Katrīna
Kuldīga
82.Reķe AnceDalībnieceKuldīga
83.Reķis AndrisDalībnieksKuldīga
84.  Skore ĢirtsDalībnieksKuldīga
85.  Skore NoraDalībnieceKuldīga
86.Stolde SimonaDalībnieceRIGA
87.Strazdiņa SantaDalībnieceKuldīga
88.  Šēle DaceDalībnieceKuldīgas novada pašvaldība
Kuldīga
89.Šteina AnnaDalībnieceKuldīga
90.Šteinberga DaceDalībnieceSTIGA RM
Kuldīga
91.Šteinberga GuntaDalībnieceSTIGA RM
Kuldīga
92.  Šteinberga SamantaDalībnieceSTIGA RM
Kuldīga
93.Šteins PaulsDalībnieksKuldīga
94.Šteins UģisDalībnieksKuldīga
95.  Švagris AnsisDalībnieks-
limbaži
96.Tīdmane EvitaDalībnieceKuldīga
97.Tihanaova IevaDalībnieceMāsas
Kuldīga
98.Tihanova IevaDalībnieceSkrienam!?
Kuldīga
99.Tihanova LauraDalībnieceSkrienam!?
Kuldīga
100.  Tjagunovičs AivisDalībnieksKuldīgas novada pašvaldība
Kuldīga
101.Tobija ReičelaDalībnieceKuldīga
102.Tramdaks ArvisDalībnieksGrobiņa
103.Trofimova OlgaDalībnieceRīga
104.Vasiļjevs RenārsDalībnieksDaugavpils Runners
Jēkabpils
105.Vecmane LanaDalībnieceKuldīga
106.Vēzis AigarsDalībnieksKuldīga
107.Volkova AnastasijaDalībnieceRīga
108.  Volkova ElizabeteDalībnieceRīga
109.Volkova GrētaDalībnieceRīga
110.  Volkova IneseDalībnieceRīga
111.  Volkovs AdriansDalībnieksRīga
112.Volkovs AndrisDalībnieksRīga
113.Zadovskis JānisDalībnieksSaldus
114.Zadovskis RenārsDalībnieksSaldus
115.Zazerska SandaDalībnieceSTIGA RM
Kuldīga
116.  Zlaugotne LīgaDalībnieceAloja
117.Želve-Dombrovska EvaDalībnieceDžudo klubs Saldus
Saldus

Kopā pieteikušies: 1889



Salaspils pusmaratons