Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Kuldīgas pusmaratons | Saraksts

Kuldīga, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ahmaduļins SergejsVBoksa klubs Pērkons
Alsunga
2.  Aksenoks KasparsV40CSDD
Riga
3.  Alferenkovs SergejsV40Rīga
4.  Alševskis VladeksVVSK NOSKRIEN
Kuldīga
5.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
6.  Ariko DmitrijsVWorldline Runners
Riga
7.  Babašins ArtursVRīga
8.Bdbd FagsVKaunas
9.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
10.Blokhina AlenaS40Victoria
Minsk
11.Bobrovskiy YuryV40Moscow
12.  Bogomolovs EdijsVEMERGN
Saldus
13.  Bolotina AnastasijaS.Liepājā
14.  Bulindzs KasparsVRiga
15.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
16.  Corbus StefanV40Jena
17.  Dance KristiānaSRiga
18.  Dazarts MārisVmarisraksta.com
Kuldīga
19.  Dieviņa DaceSLiepāja
20.Dzindule DianaSJurmala
21.Dzwinczyk ZbigniewV40Ruda Śląska
22.  Ēce KristīnaS40Ziemeļkurzeme OK
Valdemārpils
23.Eggert DennisVBonna
24.Egorkin YuriyV#БалашихаБежит
Balashikha
25.  Ekholm CrisSLaguja
26.  Ekholm ElmarV50Laguja
27.  Ekholm HeliS40Laguja
28.  Else AsnateSMazsalaca
29.Embutniece LindaSKuldīga
30.Erne KatrīnaS.Rīga
31.  Gintere ZaneSSigulda
32.Grauberga AndaSEttlingen
33.  Gusevs ArtjomsVRiga
34.  Hartmane DaceS40individuāli
Talsi
35.Isakovs JevgenijsVDaugavpils
36.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
37.  Janovičs PāvelsVLsc
Riga
38.  Jaunķīķe DaceSRīga
39.Jeļņikovs JurisVSaldus
40.  Judkins AleksandrsVRiga
41.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaS40VSK NOSKRIEN
Rīga
42.Kiipsaar KatiSTartumaa
43.  Kitova EvijaSViļaka
44.  Knets JānisVAccenture Latvia
Liepāja
45.  Kņaževa ZojaS40FIZIOFIT
Daugavpils
46.  Kondrāte ElīnaSRiga
47.  Krasovskis GuntarsV50Rīga
48.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
49.  Kristiansone OfēlijaSKuldiga
50.  Kristiansons HokansVRiga
51.  Kronbergs DainisV40TUKUMS
TUKUMS
52.  Krūze GatisV40MARATONA KLUBS 2009
Rīga
53.  Kuļikovskis GundarsV40Rīga
54.  Kurpniece IevaSBēbis
Rīga
55.  Kuzmins RobertsVRīga
56.  Kuzņecovs LaurisVWunder
Valmiera
57.  Langenfelde SintijaSRun with Anita
Rīga
58.  Liepiņš VilnisV60individuāli
Carnikava
59.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
60.  Marčinkus JānisV60SK Ozolnieki A
Jelgava
61.  Markeviča KristīnaSDaugavpils
62.  Maziliauskas VytautasV50Vilnius
63.Morozova MariiaS40Moscow
64.  Ozoliņa ElīzaSRīga
65.  Ozoliņa KarlīnaSRīga
66.  Paladijs MihailsV40DAUGAVPILS
67.  Panteļejeva AngelikaS40Aizkraukle/Skrīveri
Skrīveri
68.  Parrilla-Sánchez AlfonsoV40MADRID - ESPAÑA
Madrid
69.  Penēzis EmīlsVJelgava
70.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
71.  Podnieks ArvisVRīga
72.  Pranaitis SigitasVNa, pagauk!
Vilnius
73.  Pranckūnas PetrasV50Na, pagauk!
Vilnius
74.Priedīts MatīssVBēbis
Rīga
75.Pugejs OskarsV.Jelgava
76.Raibacis GatisVRīga
77.  Redisons JurisV40FOLKMAŅI
Tērvete
78.Reinsone AliseSogre
79.  Renkmane LīgaSRīga
80.  Rozentālbergs AndrisVTET
Rīga
81.Runge MartinVKulmbach
82.  Sālījuma LieneSRiga Ironman Team
Rīga
83.  Sālījums KārlisV40Baltic International Bank
Berģi
84.  Siguta DmitrijsVLiepaja
85.  Siliņš RobertsVVaidava
Vaidava
86.Siliņš RobrtsVVaidava
Vaidava
87.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
88.  Skore ĢirtsV40Kuldīga
89.  Smilga KasparsVSia Cartiero
Rīga
90.  Sproģe ZaneSRīga
91.  Stepiņš EdmundsV40EastMetal
Dobele
92.  Straukmanis JānisVJaunjelgava
93.  Suborins ViktorsV60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
94.Ševčenko KonstantinsV40Rēzeknes pilsēta
95.  Šimkovs EduardsVAllianz World Run
Liepāja
96.  Šķipars MadarsVRīga
97.  Šteinerts MārisVRīga
98.Tauniņa AneteSKolka
99.  Teteruks VitalijsVVentspils
100.  Tihonovs AivarsV40Mikroķirurģijas Centrs
Rīga
101.  Tomaševskis JānisVRīga
102.  Trūlis ModrisVRēzekne
103.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
104.  Urtāne IndraSRīga
105.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
106.  Vaher AnnikaS40Sarma
Kuressaare
107.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
108.  Vasiļevskis AndrisVVSK Noskrien
Rīga
109.Vectirāns RičardsV.Tirāni
Salaspils
110.  Vilks IntsV40Rīga
111.  Vilks JurijsV40Riga
112.  Vilsdorfs RaitisVKuldīga
113.  Vīrs PēterisVVaidava
Vaidava
114.  Vitkovskis AigarsV40Vitkovsky team
Rīga
115.  Vītoliņš JānisVPaskriesim
Rīga
116.  Vizulis JānisV40Liepāja
117.  Zadraka BaibaS40Mārupe
118.Zariņš KlāvsVSaldus
119.Zbigniew DzwinczykV40Ruda Śląska
120.  Zeberliņš JānisV50Kuldīga
121.  Zimackis ViestursVRīga
122.Žunda MārisV50Akva vitamīns
Saldus

Kuldīga, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aliaksandr KorozhanVN40VICTORIA
Minsk
2.  Ananics Maikls-NiksVNJ.Ananici
Sēme
3.Apinis AgnisVN20Jelgava
4.Auza MatīssVN20jelgava
5.  Balodis DāvisVN20Jelgava
6.Bērziņa ArtaSN20Rīga
7.  Bidiņa Agija-DaceSNJMārupe
8.  Biezuma GitaSN40Rīga
9.  Blūms EndijsVN20Kuldīga
Kuldīga
10.  Bogdanovs GeorgijsVN40Rīga
11.  Briedis KristapsVN30Rīga
12.Brūklis RūdolfsVN20Jūrkalne
13.Cekula ZandaSN30Valka
14.  Dauksts RitvarsVN20Ventspils
15.  Didrihsone-Tomaševska InetaSN30-
Jaunpils
16.  Domburs JānisVN30Valmiera
17.  Domņina AnastasijaSN30PiranhaRunning
Rīga
18.  Džeriņš EdgarsVN40Rīga
19.  Eihvalds MārtiņšVN30Dunalka
20.  Fintjugova ĻubovaSN30Rīga
21.Fjodorova VitaSN30Jurmala
22.Fjodorovs AndrejsVN30Jurmala
23.  Fomins VladimirsVN50Rīga
24.  Freiborns OskarsVN20Līgatne
25.  Gailis ValtersVN40Rīga
26.  Garbaciunas VaidasVN30Kauno BMK
Kaišiadorys
27.  Gasanovs MaiklsVNJVentspils
28.Goloborodko MarinaSN30Grobiņa
29.  Gromule AliseSN20Rīga
30.  Gruberte ZaneSN40Rīga
31.Gulcaka IlonaSN40Rīga
32.  Ijaseva DiānaSN30Rīga
33.  Jansons HaraldsVN50Carnikava
34.Jefimovska AnnaSN20Swedbank
Rīga
35.  Judins AndrejsVN30Rīga
36.Juršēvica SabīneSN20Tukums
37.  Kainova OksanaSNJ.Rīga
38.  Kalniņš-Vīndedzkalns KārlisVN50VSK NOSKRIEN
Rīga
39.  Karkliņš MareksVN40Ādaži
40.  Klidzeja InitaSN20Rīga
41.  Knostenberga SantaSN30Rīga
42.  Korozhan NataliaSN40VICTORIA
Minsk
43.  Koval NinaSN50Viktoria
Minsk
44.  Kramiņš KristapsVN40Rīga
45.  Krastiņa IngaSN30Babīte
46.  Kravalis AinārsVN40Siguldas maratona klubs
Sigulda
47.  Kravalis KasparsVN30Pļaviņas
48.Kreilis JurisSN20Rīga
49.  Kristapsons DēvidsVNJĀtrie vilki
Mežezeri
50.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Mežezeri
51.  Krūmiņš MārisVN30Jelgava
52.  Kursišs RolandsVN30Jelgava
53.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
54.  Lagzdiņa AgneseSN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
55.  Laicāns ModrisVN40Capo
Inčukalns
56.Latisenka MindaugasVN30MMruNNIng
Vilnius
57.  Lauberte NinijaSNJRīga
58.  Lebedevs RomansVN40Rezekne
59.Lešče KitijaSN30Liepāja
60.  Liepiņa IevaSN30Rīga
61.Lisovska LailaSN30kandava
62.  Lisovskis JānisVN50Individuāli
Jelgava
63.  Ločmele HelēnaSN20Lauki
Rīga
64.  Macanova SvetlanaSN40Rīga
65.Marhileviča SanitaSN40EastMetal
Dobele
66.  Mickus JurģisVN20VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
67.  Miheikina AleksandraSNJAACHEN
68.Mikalai ValodchankaVN50VICTORIA
Minsk
69.  Morozs MārtiņšVN40Alūksne
70.  Narvik SilviaSN50Haabneeme
71.  Nārvila IevaSN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
72.Nereta IlzeSN30Salaspils
73.  Niedra LaurisVN30Ogre
74.  Nordens NormundsVN40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Talsi
75.  Ņeznamovs VladislavsVN40Rīga
76.Oļeskeviča SabīneSN30East Metal
Dobele
77.Oļeškeviča SabīneSN30EastMetal
Dobele
78.  Patika GlebsVNJRīga
79.Pēce LaimaSN20Dobele
80.Pēcis SandrisSN30Dobele
81.  Pētersons MairisVN30-
Ilzenes pag.
82.  Pole KristiānaSN20Rīga
83.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
84.  Prišmonte KristīnaSN30Veselības sporta klubs Vip
Ventspils
85.  Purvīte ArtaSN30Rīga
86.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
87.  Rakšte LīgaSN20Maratona klubs
Rīga
88.  Rēķis DanielsVN30Rīgas satiksme
Rīga
89.  Rozentāls AndrisVN40Rīga
90.  Ruttulis MārtiņšVN30Rīga
91.Sanchez DeograciasVN30Octavus triatlon
Zaragoza
92.  Sekste LauraSN20LAUMIŅAS REZIDENCE
RĪGA
93.  Seraja JekaterinaSN20Rīga
94.  Siņicins IvoVN40Ventspils
95.  Sniega IlzeSN30Jelgava
96.  Sondors SandrisVN60Baltic taxi
Rīga
97.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
98.  Straubergs AinārsVN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
99.Strēle SandraSN30Jelgava
100.  Supe JānisVN60Tirza
101.  Šaplavska MilanaSNJPiranha running
Rīga
102.  Šēns ErnestsVN20Rīga
103.  Ševčenko DaniilsVNJ.Rēzekne
104.  Štera IlzeSN20Astarte-Nafta
Jelgava
105.Tarnopolska AnnaSN50Rīga
106.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
107.  Tihonovs JurisVN50Rīga
108.  Tindenovska MudīteSN30Rīga
109.  Tropiņš EdijsVN20MARATONA KLUBS
Dundaga
110.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
111.  Upīte IneseSN20Jelgava
112.  Upmale EmīlijaSNJ.FOLKMAŅI
Jelgava
113.  Urbāne IlzeSN50Rīga
114.  Vecvagare BeāteSN30SPORTLAND
Liepāja
115.Veisberga VinetaSN40Saldus boksa klubs
Saldus
116.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
117.  Vilciņa BenitaSN30Suntaži
118.Vinberga MegijaSNJTukums
119.  Vingovatovs RomansVNJ.Rīga
120.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
121.  Zabelina JulijaSN30Rīga
122.  Zariņa IevaSN20Rīga
123.  Zeme LīgaSN30Kuldīga
124.  Zīlīte AgneseSN30Kuldīga
125.  Zlaugotne LīgaSNJ.Aloja
126.  Znotiņš ArmandsVN50Olaine
127.  Zvejniece DaigaSN50OZOLNIEKU NOVADS, EMBURGA
128.  Zvirbule BaibaSN40Rīga
129.  Žēperis RaivoVN30R+
Rīga

Kuldīga, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
TALSI
2.  Āboliņš MarkussVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
3.  Aksenoks KristapsVTACSDD
Riga
4.Aleksejevs ArtjomsVTBInternational Maritime Sport Community - IMSC
Riga
5.Aleksejevs VitalijsVTInternational Maritime Sport Community - IMSC
Riga
6.Alsvika KlintaSTLiepāja
7.  Avdevičs ArtursVTJelgava
8.  Azaucka DaivaSTAstarte-Nafta
Jelgava
9.  Azaucka ZaneSTAstarte-Nafta
Jelgava
10.  Balandiņš Kristaps-AnsisVTFOLKMAŅI
Kuldīga
11.  Balče KatrīnaSTLiepāja
12.  Belova SvetlanaSTVentspils
13.  Berķe AnnemarijaSTRīga
14.  Bērziņa AnitaSTSPORTLAND
Ogre
15.  Birnbauma DarjaSTAstarte-Nafta
Ventspils
16.Birnbaums GatisVTAstarte-Nafta
Ventspils
17.  Birzietis ReinisVTAstarte-Nafta
Jelgava
18.  Blūms ArnisVTRīga
19.Blūms EduardsVTBTeam Kuldīga
Kuldīga
20.Blūms GustavsVTBKuldīgas Florbola klubs
Kuldīga
21.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
22.Bormane MadaraSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
23.  Bormanis OskarsVTLauki
Rīga, LATVIJA
24.Bredike ZandaSTKuldīga
25.  Briede SantaSTSigulda
26.  Captari RaduVTRīga
27.  Caunītis AndrisVTAICB
Rīga
28.Cepliša IevaSTRīga
29.  Ciaguns IvarsVTSigulda
30.  Cikota JurisVTCikotu ğimene.
Riga
31.  Corbus Līna-GundegaSTBJena
32.  Corbus Maksis-ĒriksVTBJena
33.Cunska ŠarloteSTBJ4VSK 1.C
Ozolnieki
34.Daļecka SanijaSTBLielvārde
35.Damberga DaniēlaSTBCēsis
36.  Dambergs JānisVTCēsis
37.  Dembovskis GatisVTRīga
38.  Dombrovskis OtoVTBDžudo klubs Saldus
Saldus
39.  Dzintars KasparsVTFK BANDAVA
Priekule
40.Egliņa AltaSTAVentspils
41.  Egliņš DainisVTVentspils
42.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
43.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
44.Fjodorovs RolandsVTBJurmala
45.  Gailītis ArnisVTKuldīga
46.  Glazkina LolitaSTRīga
47.  Grāvītis ReinisVTAMārupe
48.  Grazulis ValtersVTRīga
49.Grebeško VladislavsVTRīgas satiksme
Rīga
50.  Gredzena Nadīna-LīgaSTKocēni
51.Grīnerte SabīneSTVentspils
52.  Gubāts DailisVTGubāti
Kalngale
53.  Gulbe ElīnaSTRīga
54.Ģirkale TeiksmaSTBauska
55.  Ikers OskarsVTRīga
56.  Ivanova JekaterinaSTBRīga
57.Jākobsone LīgaSTRīga
58.Jankovskis JānisVTLiepāja
59.  Jaunskungs EgilsVTLiepāja
60.  Jaunzare AivaSTOGRE
61.  Junghāne LindaSTLiepāja
62.  Junghāns UģisVTLiepāja
63.  Jurjure Šarlote-JustīneSTBRīga
64.  Kairišs JānisVTAstarte-Nafta
Jelgava
65.  Kalašņikovs SlavaVTLiepāja
66.Kaļva LindaSTRīga
67.  Karuzina NataļjaSTLiepāja
68.  Karuzins IgorsVTUSK,,Atekas sala,,
Liepāja
69.  Kaša MairaSTAVentspils
70.  Klasa IneseSTKlasu ģimene
Rīga
71.  Kļaviņš KristofersVTBRīga
72.Kļaviņš RalfsVTBRīga
73.  Kļockina ElgaSTAstarte-Nafta
Ventspils
74.  Kļockins DmitrijsVTAstarte-Nafta
Ventspils
75.  Knēts RaimondsVTRopaži
76.  Krafta VinetaSTRīga
77.  Krāģis EmīlsVTRīga
78.  Krāsone RamonaSTBRiga
79.  Kraukle AijaSTSmiltene
80.  Kravale ZitaSTSiguldas maratona klubs
Sigulda
81.  Kravalis EmīlsVTASiguldas maratona klubs
Sigulda
82.  Kravalis JānisVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
83.  Krēsliņa AijaSTSPORTLAND
Ogre
84.  Kučerova EvitaSTvsk noskrien
Rīga / Ventspils
85.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
86.  Kulisevs VladislavsVTRīga
87.Kuznecovs IvansVTBJelgava
88.  Kuzņecovs AleksandrsVTVentspils
89.  Ķemeris DāvidsVTBAizpute
90.  Lagzdiņa RandijaSTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
91.  Langenfelds ArtūrsVTRīga
92.Lanka EgijaSTLiepāja
93.  Lauva JānisVTAOzolnieki
94.  Lavendels Kristians-RalfsVTATalsi
95.Lazdāne TīnaSTSigulda
96.  Lebedeva DianaSTRezekne
97.  Lebedevs DariansVTBRezekne
98.  Leitarte VēsmaSTventspils
99.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
100.  Lūse LāsmaSTJēkabpils
101.  Maķējeva IlzeSTMārupe
102.  Maleja AigaSTLielvārde
103.Meinerts GuntisVTSalaspils
104.  Melezhyk YaroslavVTRīga
105.  Minčionoks MārisVTLiepāja
106.  Muceniece AmandaSTOzolnieki
107.  Mūrniece LigitaSTAstarte-Nafta
Ventspils
108.  Mūrniece MarijaSTBAstarte-Nafta
Ventspils
109.  Mūrnieks TomassVTTukums
110.  Nordena InetaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Talsi
111.  Nordena LindaSTAVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Talsi
112.  Ņikitins RenātsVTRīgas Satiksme
Rīga
113.Odriņa KitijaSTKandava
114.  Ozola KristiānaSTBTalsi
115.  Pence JolantaSTBJaunsardze
Lejasciems
116.  Pence KristīneSTAJaunsardze
Lejasciems
117.Petakovs PāvelsVTTukums
118.  Pētersons MatīssVTBRīga
119.  Pīlēna AmandaSTBNīkrāces pamatskola
Skrunda
120.  Pokule KristaSTBRīga
121.  Priede RobertsVTBRīga
122.  Putra VeronikaSTBRīga
123.Redisons TomassVTFOLKMAŅI
Ozolnieki
124.  Rogovs AlekssVTGarkalne
125.  Rozītis IngussVTKuldīga
126.  Rudzīte-Bice LāsmaSTRīga
127.  Rūja RaiensVTBSigulda
128.  Rullis OrestsVTARīga
129.Rungevica NellijaSTBVentava
130.Rungevics OlafsVTBVentava
131.  Sālījums MarkussVTBRiga Ironman Team
Rīga
132.  Segliņa AgnetaSTLFS
Liepāja
133.  Semjonova JeļenaSTVentspils
134.  Semjonovs GeorgijsVTVentspils
135.  Semjonovs JurijsVTRīga
136.  Sergejs ŅikitaVTRīga
137.  Simaitis EdgarsVTLiepāja
138.  Skangals AivisVTAizkraukle
139.  Skore NoraSTBKuldīga
140.  Skujevska AndaSTRīga
141.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
142.  Sparāns MārisVTKrustpils (Jēkabpils)
143.  Stauro SandraSTRīga
144.  Strauss SanijsVTAVentspils novada BJSS
Piltene
145.Strēlis EndijsVTBJelgava
146.  Stucere AgateSTBKuldīga
147.Suhareva JulijaSTVentspils
148.  Šmite AiraSTSalacgrīva
149.Šteinberga RenāteSTBBauska
150.  Šteinerte SantaSTTukums
151.Štolca LindaSTLiepāja
152.  Šulce SantaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja
153.Švaba MariannaSTTukums
154.  Tima AgitaSTSPORTLAND
Rīga
155.  Turčina ZaneSTSPORTLAND
Rīga
156.  Ūbele IngunaSTSPORTLAND
Rīga
157.  Ungure LīvaSTBSS
Rīga
158.  Ungurs IvoVTRīga
159.  Uščenko IgorsVTARīga
160.  Vagale IjaSTRīga
161.  Vasiļjeva SvetlanaSTRīgas Satiksme
Jelgava
162.  Vasiļjevs ArtūrsVTARīga
163.  Veidulis VernersVTJūrmala
164.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
165.  Vitkovskis KārlisVTAVitkovsky team
Riga
166.  Voškāne LauraSTIkšķile skrien
Rīga
167.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
168.  Zeltiņš LaurisVTARP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
169.  Zlaugotne LīgaSTAAloja
170.  Zorins AndrejsVTRīga
171.  Zušs MarissVTBĶekava

Kuldīga, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Brokane IlzeSNUJLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.Gailīte DaceSNUJKuldīga
3.  Kirila KitijaSNUJRīga
4.  Plūme IneseSNUJVSK Noskrien
Rīga
5.  Švīpiņš AndisVNUJSaldus
6.  Trule JeļenaSNUJAstarte-Nafta
Ventspils
7.  Vanaga DaceSNUJJelgava
8.  Zieberga MadaraSNUJAstarte-Nafta
Jelgava

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele AnnaSB3Piltene
2.Ābele AnnikaSB3Piltene
3.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
TALSI
4.  Aksenoks KristofersVB1Rīga
5.Aleksejevs NikitaVB3International Maritime Sport Community - IMSC
Riga
6.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
7.Alševskis RolandsVB2Kuldīga
8.Ananica AliseSB1Ananici
Sēme
9.Ananica ElzaSB3Ananici
Sēme
10.  Ananics HugoVB1Ananici
Sēme
11.  Apine KintijaSB2Kuldīga
12.Astrausks RihardsVB1Individuāli
Grobiņa
13.  Ausekle AnnaSB3Rīga
14.  Balodis KristsVB2.
Rīga
15.  Beleviča JeteSB1Ogre
16.Berga UndaSB3Saldus
17.  Bergholde PaulaSB2Kuldīga
Kuldīga
18.Bērics MartinsVB1Kuldīga
19.  Birnbauma MelānijaSB1Astarte-Nafta
Ventspils
20.  Birnbaums LaurisVB2Astarte-Nafta
Ventspils
21.  Celmiņa LuīzeSB3Piltene
22.Cickovskis KristapsVB1Kuldīga
23.Cikota HetijaSB1Cikotu ğimene.
Riga
24.Cikota OliversVB1Cikotu ğimene.
Riga
25.Cikota PaulaSB2Cikotu ğimene.
Riga
26.Cobele SabīneSB1Grobiņa
27.Corbus Anna-MadaraSB1Jena
28.  Dambergs StefansVB4Cēsis
29.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
30.Dazarts MiķelisVB1Rīga
31.Dombrovskis HugoVB1Džudo klubs Saldus
Saldus
32.Egorkin MikhailVB1#БалашихаБежит
Balashikha
33.Egorkina PolinaSB2#БалашихаБежит
Balashikha
34.Fjodorova LeilaSB3Jurmala
35.Fjodorova SimonaSB1Jurmala
36.Freimane LindaSB4Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
37.  Gaidis BožensVB1Rēzekne
38.  Gaidis EdvardsVB2Rezekne
39.Gailīte AneteSB3Kuldīga
40.  Gailīte Madara-GrētaSB4Rīga
41.  Gailītis Edgars-ĀronsVB4Kuldīga
Kuldīga
42.  Gertke MatissVB3Kuldiga
43.  Gilučs OliversVB1Rīga
44.Grīnerts DanielsVB2Ventspils
45.Grīnerts DinārsVB1Ventspils
46.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
47.  Gubāte DanijaSB2Gubāti
Kalngale
48.  Gubāte MegijaSB4Gubāti
Kalngale
49.  Gubāts MiksVB1Gubāti
Kalngale
50.  Gustsons AlekssVB3Valka
51.Indrikovs KārlisVB3Nodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
52.  Ivanova KsenijaSB3Rīga
53.  Jaundzema Dārta-ElīzaSB4Labs starts
Rīga
54.  Kairiša EvelīnaSB4Astarte-Nafta
Jelgava
55.  Kairiša KarlīnaSB3Astarte-Nafta
Jelgava
56.  Kalniņa IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
57.  Kirštuks ErnestsVB4Rīga
58.Klīve ErnestsVB2Jūrmala
59.  Klockins AlekssVB2Astarte-Nafta
Ventspils
60.  Kļaviņš TomassVB3Rīga
61.  Kolesnika DominikaSB4Rīga
62.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
63.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
64.  Koršenkova VeraSB4Rēzekne
65.  Kuļikovskis ErnestsVB2Rīga
66.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas maratona klubs
Sigulda
67.  Lebedeva BaženaSB1Rezekne
68.  Lebedevs DariansVB4Rezekne
69.  Lebedevs RodionsVB4Rezekne
70.Liekmane KristijaSB1Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
71.  Luciņa PatrīcijaSB2Astarte-Nafta
Jelgava
72.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
73.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
74.Meinerts ArtisVB1Salaspils
75.Meņģele HelēnaSB1Kuldīga
76.  Meņģele SamantaSB2Kuldīga
77.  Miezītis MārisVB2Rīga
78.  Misāns AustrisVB3Liepāja
79.  Mūrnieks ErnestsVB2Astarte-Nafta
Ventspils
80.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
81.  Paksis KlāvsVB1Rīga
82.Pavlovska LindaSB1Rīga
83.  Podvinska KarolīnaSB3Rīga
84.  Pole LīvaSB2Rīga
85.  Preise AgneseSB3Gulbene
86.  Pūpola BeāteSB1Jelgava
87.Pūpola DārtaSB1Jelgava
88.Pūpols AnsisVB1Brocēni
89.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
90.Reimarts TeoVB1KSMR Fitness
Rāmava
91.  Reingolde AliseSB4Smiltene
Smiltene
92.Rozentāls AronsVB1AR
Rīga
93.Sālījums GustavsVB1Riga Ironman Team
Rīga
94.  Smane KateSB2Valka
95.  Smans Emīls-DāvisVB3Valka
96.Sniega KateSB1Jelgava
97.Sniega PaulaSB2Jelgava
98.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
99.Štolca Elza-KatrīnaSB1Liepāja
100.  Štolcs KārlisVB1Liepāja
101.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
102.  Vanaga MadaraSB2Kuldīga
103.  Viliņš KristiānsVB4Kuldīga
104.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
105.  Vilks OtoVB3Rīga
106.  Vītols ReinisVB3Rīga
107.Volkova AnastasijaSB1Rīga
108.  Volkovs AdriansVB4Rīga
109.Voroņina NikolaSB2Jurmala
110.Zandersons DominiksVB1Rīga
111.  Zariņš Armands-HenrijsVB4Rēzekne
112.  Zelmenis Lauris-EmīlsVB2Rīga
113.  Žiborova KristīneSB1Rīga

Mans skrējiens Kuldīgai, 2km bez laika kontrolesa

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bērtulsone NoraDalībnieceKuldīga
2.Cobele SabīneDalībnieceGrobiņa
3.  Corbus KristīneDalībnieceAizpute
4.Dombrovska DoraDalībnieceDžudo klubs Saldus
Saldus
5.Dombrovskis HugoDalībnieksDžudo klubs Saldus
Saldus
6.  Dombrovskis OtoDalībnieksDžudo klubs Saldus
Saldus
7.Dombrovskis UģisDalībnieksDžudo klubs Saldus
Saldus
8.Goloborodko MarinaDalībnieceGrobiņa
9.  Jaunzare AivaDalībnieceOGRE
10.Jaunzars MatīssDalībnieksOgre
11.  Kainova OksanaDalībnieceRīga
12.Kaire-Kūlupa GintaDalībnieceBabīte
13.  Kāknēna DaceDalībnieceDebesmanna
Kuldīga
14.  Skore ĢirtsDalībnieksKuldīga
15.  Skore NoraDalībnieceKuldīga
16.Stolde SimonaDalībnieceRIGA
17.Tramdaks ArvisDalībnieksGrobiņa
18.  Volkovs AdriansDalībnieksRīga
19.  Zlaugotne LīgaDalībnieceAloja
20.Želve-Dombrovska EvaDalībnieceDžudo klubs Saldus
Saldus

Kopā pieteikušies: 563