Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Kuldīgas pusmaratons | Saraksts

Kuldīga, 21,0975km

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Cīmure IntaCīmurēni
Rīga
2.  Dance KristiānaRiga
3.  Dieviņa DaceLiepāja
4.Dzindule DianaJurmala
5.  Ekholm CrisLaguja
6.  Else AsnateMazsalaca
7.Embutniece LindaKuldīga
8.  Gintere ZaneSigulda
9.Grauberga AndaEttlingen
10.Kiipsaar KatiTartumaa
11.  Kitova EvijaViļaka
12.  Kristiansone OfēlijaKuldiga
13.  Kurpniece IevaBēbis
Rīga
14.  Langenfelde SintijaRun with Anita
Rīga
15.  Markeviča KristīnaDaugavpils
16.  Ozoliņa ElīzaRīga
17.  Ozoliņa KarlīnaRīga
18.Reinsone Aliseogre
19.  Renkmane LīgaRīga
20.  Sālījuma LieneRiga Ironman Team
Rīga
21.  Skārda DzintraAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
22.  Sproģe ZaneRīga
23.Tauniņa AneteKolka
24.  Urtāne IndraRīga

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Blokhina AlenaVictoria
Minsk
2.  Ēce KristīnaZiemeļkurzeme OK
Valdemārpils
3.  Ekholm HeliLaguja
4.  Hartmane Daceindividuāli
Talsi
5.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaVSK NOSKRIEN
Rīga
6.  Kņaževa ZojaFIZIOFIT
Daugavpils
7.Morozova MariiaMoscow
8.  Panteļejeva AngelikaAizkraukle/Skrīveri
Skrīveri
9.  Vaher AnnikaSarma
Kuressaare
10.  Zadraka BaibaMārupe

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ansons-Jansons MārisVSK Noskrien
Rīga
2.  Ariko DmitrijsWorldline Runners
Riga
3.  Babašins ArtursRīga
4.Bdbd FagsKaunas
5.  Bogomolovs EdijsEMERGN
Saldus
6.Eggert DennisBonna
7.  Gusevs ArtjomsRiga
8.Isakovs JevgenijsDaugavpils
9.  Jakovļevs Vitālijswww.endo.lv
Cēsis
10.  Janovičs PāvelsLsc
Riga
11.Jeļņikovs JurisSaldus
12.  Judkins AleksandrsRiga
13.  Knets JānisAccenture Latvia
Liepāja
14.  Kristiansons HokansRiga
15.  Kuzmins RobertsRīga
16.  Kuzņecovs LaurisWunder
Valmiera
17.  Penēzis EmīlsJelgava
18.  Pielēns-Pelēns ArtūrsLattelecom
Rīga
19.  Podnieks ArvisRīga
20.  Pranaitis SigitasNa, pagauk!
Vilnius
21.Priedīts MatīssBēbis
Rīga
22.  Rozentālbergs AndrisTET
Rīga
23.Runge MartinKulmbach
24.  Siguta DmitrijsLiepaja
25.  Siliņš RobertsVaidava
Vaidava
26.Siliņš RobrtsVaidava
Vaidava
27.  Smilga KasparsSia Cartiero
Rīga
28.  Straukmanis JānisJaunjelgava
29.  Šimkovs EduardsAllianz World Run
Liepāja
30.  Šķipars MadarsRīga
31.  Šteinerts MārisRīga
32.  Teteruks VitalijsVentspils
33.  Tomaševskis JānisRīga
34.  Vaivods KasparsDOTE
Rīga
35.  Vasiļevskis AndrisVSK Noskrien
Rīga
36.  Vilsdorfs RaitisKuldīga
37.  Vīrs PēterisVaidava
Vaidava
38.  Vītoliņš JānisPaskriesim
Rīga
39.Zariņš KlāvsSaldus
40.  Zimackis ViestursRīga

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Alferenkovs SergejsRīga
2.Bobrovskiy YuryMoscow
3.  Corbus StefanJena
4.Dzwinczyk ZbigniewRuda Śląska
5.  Kronbergs DainisTUKUMS
TUKUMS
6.  Kuļikovskis GundarsRīga
7.  Malacanovs AivarsJelgava
8.  Paladijs MihailsDAUGAVPILS
9.  Parrilla-Sánchez AlfonsoMADRID - ESPAÑA
Madrid
10.  Redisons JurisFOLKMAŅI
Tērvete
11.  Sālījums KārlisBaltic International Bank
Berģi
12.  Skore ĢirtsKuldīga
13.  Stepiņš EdmundsEastMetal
Dobele
14.  Tihonovs AivarsMikroķirurģijas Centrs
Rīga
15.  Vilks IntsRīga
16.  Vilks JurijsRiga
17.  Vitkovskis AigarsVitkovsky team
Rīga
18.  Vizulis JānisLiepāja
19.Zbigniew DzwinczykRuda Śląska

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bednostins SergejsMaratonu klub Ventspils
Ventspils
2.  Ekholm ElmarLaguja
3.  Krasovskis GuntarsRīga
4.  Maziliauskas VytautasVilnius
5.  Upenieks IvarsRēzeknes novads
Feimaņi
6.  Ustinovs Valerijsda-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
7.  Zeberliņš JānisKuldīga
8.Žunda MārisAkva vitamīns
Saldus

V60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Kravčenko ValentinsRīga
2.  Liepiņš Vilnisindividuāli
Carnikava
3.  Marčinkus JānisSK Ozolnieki A
Jelgava
4.  Suborins ViktorsCarnikavas sporta centrs
Carnikava

S.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Erne KatrīnaRīga

V.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Pugejs OskarsJelgava
2.Vectirāns RičardsTirāni
Salaspils

Kuldīga, 10km

SNJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bidiņa Agija-DaceMārupe
2.  Lauberte NinijaRīga
3.  Miheikina AleksandraAACHEN
4.Vinberga MegijaTukums

SN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bērziņa ArtaRīga
2.  Gromule AliseRīga
3.Juršēvica SabīneTukums
4.  Klidzeja InitaRīga
5.Kreilis JurisRīga
6.  Ločmele HelēnaLauki
Rīga
7.Pēce LaimaDobele
8.  Pole KristiānaRīga
9.  Potrubeiko TatjanaRiga
10.  Rakšte LīgaMaratona klubs
Rīga
11.  Sekste LauraLAUMIŅAS REZIDENCE
RĪGA
12.  Seraja JekaterinaRīga
13.  Štera IlzeAstarte-Nafta
Jelgava
14.  Turčina AigaSPORTLAND
Rīga
15.  Upīte IneseJelgava
16.  Zariņa IevaRīga

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Cekula ZandaValka
2.  Didrihsone-Tomaševska Ineta-
Jaunpils
3.  Domņina AnastasijaPiranhaRunning
Rīga
4.  Fintjugova ĻubovaRīga
5.Goloborodko MarinaGrobiņa
6.  Ijaseva DiānaRīga
7.  Knostenberga SantaRīga
8.  Krastiņa IngaBabīte
9.Lešče KitijaLiepāja
10.  Liepiņa IevaRīga
11.Lisovska Lailakandava
12.Nereta IlzeSalaspils
13.Oļeskeviča SabīneEast Metal
Dobele
14.Oļeškeviča SabīneEastMetal
Dobele
15.Pēcis SandrisDobele
16.  Prišmonte KristīnaVeselības sporta klubs Vip
Ventspils
17.  Purvīte ArtaRīga
18.  Sniega IlzeJelgava
19.  Stepe BaibaValmiera, Rīga
20.Strēle SandraJelgava
21.  Vecvagare BeāteSPORTLAND
Liepāja
22.  Vilciņa BenitaSuntaži
23.  Zabelina JulijaRīga
24.  Zeme LīgaKuldīga
25.  Zīlīte AgneseKuldīga

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gruberte ZaneRīga
2.  Korozhan NataliaVICTORIA
Minsk
3.  Lagzdina Margita-
Riga
4.  Macanova SvetlanaRīga
5.Marhileviča SanitaEastMetal
Dobele
6.Veisberga VinetaSaldus boksa klubs
Saldus
7.  Zvirbule BaibaRīga

SN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Koval NinaViktoria
Minsk
2.  Narvik SilviaHaabneeme
3.Tarnopolska AnnaRīga
4.  Urbāne IlzeRīga
5.  Zvejniece DaigaOZOLNIEKU NOVADS, EMBURGA

VNJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gasanovs MaiklsVentspils
2.  Kristapsons DēvidsĀtrie vilki
Mežezeri
3.  Patika GlebsRīga

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Apinis AgnisJelgava
2.  Blūms EndijsKuldīga
Kuldīga
3.Brūklis RūdolfsJūrkalne
4.  Dauksts RitvarsVentspils
5.  Freiborns OskarsLīgatne
6.  Šēns ErnestsRīga
7.  Tropiņš EdijsMARATONA KLUBS
Dundaga

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Briedis KristapsRīga
2.  Domburs JānisValmiera
3.  Eihvalds MārtiņšDunalka
4.  Garbaciunas VaidasKauno BMK
Kaišiadorys
5.  Judins AndrejsRīga
6.  Krūmiņš MārisJelgava
7.  Kursišs RolandsJelgava
8.Latisenka MindaugasMMruNNIng
Vilnius
9.  Niedra LaurisOgre
10.  Pētersons Mairis-
Ilzenes pag.
11.  Radvils AlfrēdsRīga
12.  Rēķis DanielsRīgas satiksme
Rīga
13.  Ruttulis MārtiņšRīga
14.Sanchez DeograciasOctavus triatlon
Zaragoza
15.  Straubergs AinārsLimbaži SKRIEN
Limbaži
16.  Veseris MārtiņšRīga
17.  Žēperis RaivoR+
Rīga

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Aliaksandr KorozhanVICTORIA
Minsk
2.  Bogdanovs GeorgijsRīga
3.  Džeriņš EdgarsRīga
4.  Gailis ValtersRīga
5.  Karkliņš MareksĀdaži
6.  Kramiņš KristapsRīga
7.  Kravalis AinārsSiguldas maratona klubs
Sigulda
8.  Kristapsons GundarsĀtrie vilki
Mežezeri
9.  Laicāns ModrisCapo
Inčukalns
10.  Morozs MārtiņšAlūksne
11.  Ņeznamovs VladislavsRīga
12.  Rozentāls AndrisRīga
13.  Siņicins IvoVentspils
14.  Terliņš OskarsVentspils
15.  Voino AleksandrsMārupe

VN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Fomins VladimirsRīga
2.  Jansons HaraldsCarnikava
3.  Kalniņš-Vīndedzkalns KārlisVSK NOSKRIEN
Rīga
4.  Lisovskis JānisIndividuāli
Jelgava
5.Mikalai ValodchankaVICTORIA
Minsk
6.  Tihonovs JurisRīga
7.  Znotiņš ArmandsOlaine

VN60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Sondors SandrisBaltic taxi
Rīga
2.  Supe JānisTirza

SNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Kainova OksanaRīga
2.  Upmale EmīlijaFOLKMAŅI
Jelgava
3.  Zlaugotne LīgaAloja

VNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ananics Maikls-NiksAnanici
Sēme
2.  Vingovatovs RomansRīga

Kuldīga, 5km

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bormane MadaraSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
2.  Corbus Līna-GundegaJena
3.Cunska ŠarloteJ4VSK 1.C
Ozolnieki
4.Daļecka SanijaLielvārde
5.Damberga DaniēlaCēsis
6.  Ivanova JekaterinaRīga
7.  Jurjure Šarlote-JustīneRīga
8.  Krāsone RamonaRiga
9.  Kudeļkina ValentīnaSPARS-MK
Daugavpils
10.  Mūrniece MarijaAstarte-Nafta
Ventspils
11.  Ozola KristiānaTalsi
12.  Pence JolantaJaunsardze
Lejasciems
13.  Pīlēna AmandaNīkrāces pamatskola
Skrunda
14.  Pokule KristaRīga
15.  Putra VeronikaRīga
16.  Skore NoraKuldīga
17.  Stucere AgateKuldīga
18.Šteinberga RenāteBauska
19.  Ungure LīvaSS
Rīga

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Egliņa AltaVentspils
2.  Kaša MairaVentspils
3.  Pence KristīneJaunsardze
Lejasciems
4.  Zlaugotne LīgaAloja

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Alsvika KlintaLiepāja
2.  Azaucka DaivaAstarte-Nafta
Jelgava
3.  Azaucka ZaneAstarte-Nafta
Jelgava
4.  Balče KatrīnaLiepāja
5.  Belova SvetlanaVentspils
6.  Berķe AnnemarijaRīga
7.  Bērziņa AnitaSPORTLAND
Ogre
8.  Birnbauma DarjaAstarte-Nafta
Ventspils
9.  Bondere TatjanaDaugavpils
10.Bredike ZandaKuldīga
11.  Briede SantaSigulda
12.Cepliša IevaRīga
13.  Elksne DiānaSPORTLAND
Rīga
14.  Ešenvalde InaraSPARS-MK
Daugavpils
15.  Glazkina LolitaRīga
16.  Gredzena Nadīna-LīgaKocēni
17.Grīnerte SabīneVentspils
18.  Gulbe ElīnaRīga
19.Ģirkale TeiksmaBauska
20.Jākobsone LīgaRīga
21.  Jaunzare AivaOGRE
22.  Junghāne LindaLiepāja
23.Kaļva LindaRīga
24.  Karuzina NataļjaLiepāja
25.  Klasa IneseKlasu ģimene
Rīga
26.  Kļockina ElgaAstarte-Nafta
Ventspils
27.  Krafta VinetaRīga
28.  Kraukle AijaSmiltene
29.  Kravale ZitaSiguldas maratona klubs
Sigulda
30.  Krēsliņa AijaSPORTLAND
Ogre
31.  Kučerova Evitavsk noskrien
Rīga / Ventspils
32.Lanka EgijaLiepāja
33.Lazdāne TīnaSigulda
34.  Leitarte Vēsmaventspils
35.  Livčāne IevaStopiņu novads
36.  Lūse LāsmaJēkabpils
37.  Maķējeva IlzeMārupe
38.  Maleja AigaLielvārde
39.  Muceniece AmandaOzolnieki
40.  Mūrniece LigitaAstarte-Nafta
Ventspils
41.Odriņa KitijaKandava
42.  Rudzīte-Bice LāsmaRīga
43.  Segliņa AgnetaLFS
Liepāja
44.  Semjonova JeļenaVentspils
45.  Skujevska AndaRīga
46.  Stauro SandraRīga
47.Suhareva JulijaVentspils
48.  Šmite AiraSalacgrīva
49.  Šteinerte SantaTukums
50.Štolca LindaLiepāja
51.Švaba MariannaTukums
52.  Tima AgitaSPORTLAND
Rīga
53.  Turčina ZaneSPORTLAND
Rīga
54.  Ūbele IngunaSPORTLAND
Rīga
55.  Vagale IjaRīga
56.  Vasiļjeva SvetlanaRīgas Satiksme
Jelgava
57.  Vilcāne MārīteLīvānu VK
Līvāni
58.  Voškāne LauraIkšķile skrien
Rīga

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Blūms EduardsTeam Kuldīga
Kuldīga
2.Blūms GustavsKuldīgas Florbola klubs
Kuldīga
3.  Corbus Maksis-ĒriksJena
4.  Kļaviņš KristofersRīga
5.Kļaviņš RalfsRīga
6.  Kravalis JānisSiguldas maratona klubs
Sigulda
7.Kuznecovs IvansJelgava
8.  Ķemeris DāvidsAizpute
9.  Priede RobertsRīga
10.  Rūja RaiensSigulda
11.  Sālījums MarkussRiga Ironman Team
Rīga
12.Strēlis EndijsJelgava
13.  Zušs MarissĶekava

VTA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Grāvītis ReinisMārupe
2.  Kravalis EmīlsSiguldas maratona klubs
Sigulda
3.  Lauva JānisOzolnieki
4.  Lavendels Kristians-RalfsTalsi
5.  Rullis OrestsRīga
6.  Strauss SanijsVentspils novada BJSS
Piltene
7.  Uščenko IgorsRīga
8.  Vasiļjevs ArtūrsRīga
9.  Vitkovskis KārlisVitkovsky team
Riga
10.  Zeltiņš LaurisRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Avdevičs ArtursJelgava
2.  Balandiņš Kristaps-AnsisFOLKMAŅI
Kuldīga
3.Birnbaums GatisAstarte-Nafta
Ventspils
4.  Birzietis ReinisAstarte-Nafta
Jelgava
5.  Blūms ArnisRīga
6.  Bormanis OskarsLauki
Rīga, LATVIJA
7.  Captari RaduRīga
8.  Caunītis AndrisAICB
Rīga
9.  Ciaguns IvarsSigulda
10.  Dambergs JānisCēsis
11.  Dembovskis GatisRīga
12.  Dzintars KasparsFK BANDAVA
Priekule
13.  Egliņš DainisVentspils
14.  Gailītis ArnisKuldīga
15.  Grazulis ValtersRīga
16.Grebeško VladislavsRīgas satiksme
Rīga
17.  Ikers OskarsRīga
18.Jankovskis JānisLiepāja
19.  Jaunskungs EgilsLiepāja
20.  Junghāns UģisLiepāja
21.  Kalašņikovs SlavaLiepāja
22.  Karuzins IgorsUSK,,Atekas sala,,
Liepāja
23.  Kļockins DmitrijsAstarte-Nafta
Ventspils
24.  Knēts RaimondsRopaži
25.  Krāģis EmīlsRīga
26.  Kulisevs VladislavsRīga
27.  Kuzņecovs AleksandrsVentspils
28.  Langenfelds ArtūrsRīga
29.Meinerts GuntisSalaspils
30.  Melezhyk YaroslavRīga
31.  Minčionoks MārisLiepāja
32.  Mūrnieks TomassTukums
33.  Ņikitins RenātsRīgas Satiksme
Rīga
34.Petakovs PāvelsTukums
35.Redisons TomassFOLKMAŅI
Ozolnieki
36.  Rogovs AlekssGarkalne
37.  Rozītis IngussKuldīga
38.  Semjonovs GeorgijsVentspils
39.  Semjonovs JurijsRīga
40.  Sergejs ŅikitaRīga
41.  Simaitis EdgarsLiepāja
42.  Skangals AivisAizkraukle
43.  Smirnovs ValerijsAtletika
Rīga
44.  Sparāns MārisKrustpils (Jēkabpils)
45.  Ungurs IvoRīga
46.  Veidulis VernersJūrmala
47.  Vucāns IgorsDaugavpils
48.  Zorins AndrejsRīga

Kuldīga, Nūjošana

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Brokane IlzeLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.Gailīte DaceKuldīga
3.  Kirila KitijaRīga
4.  Plūme IneseVSK Noskrien
Rīga
5.  Trule JeļenaAstarte-Nafta
Ventspils
6.  Vanaga DaceJelgava
7.  Zieberga MadaraAstarte-Nafta
Jelgava

VNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Švīpiņš AndisSaldus

Bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ananica AliseAnanici
Sēme
2.  Beleviča JeteOgre
3.  Birnbauma MelānijaAstarte-Nafta
Ventspils
4.Cobele SabīneGrobiņa
5.Corbus Anna-MadaraJena
6.  Koršenkova AnastasijaRēzekne
7.  Koršenkova NadeždaRēzekne
8.  Lazdāne AnnijaSiguldas maratona klubs
Sigulda
9.Liekmane KristijaNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
10.Meņģele HelēnaKuldīga
11.Pavlovska LindaRīga
12.Purvīte KatrīnaRīga
13.Sniega KateJelgava
14.Štolca Elza-KatrīnaLiepāja
15.  Žiborova KristīneRīga

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Allena Elizabete-AnnaLabs starts
Rīga
2.  Apine KintijaKuldīga
3.  Bergholde PaulaKuldīga
Kuldīga
4.  Luciņa PatrīcijaAstarte-Nafta
Jelgava
5.Malacanova AnnijaJelgava
6.  Meņģele SamantaKuldīga
7.  Pole LīvaRīga
8.  Smane KateValka
9.Sniega PaulaJelgava
10.  Vahere-Abražune ElīnaRīga
11.  Vanaga MadaraKuldīga

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele AnnaPiltene
2.Ābele AnnikaPiltene
3.Ananica ElzaAnanici
Sēme
4.  Ausekle AnnaRīga
5.Berga UndaSaldus
6.  Celmiņa LuīzePiltene
7.Gailīte AneteKuldīga
8.  Ivanova KsenijaRīga
9.  Kairiša KarlīnaAstarte-Nafta
Jelgava
10.  Ļežaņina JeļenaRīga
11.  Podvinska KarolīnaRīga
12.  Preise AgneseGulbene

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Freimane LindaNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
2.  Gailīte Madara-GrētaRīga
3.  Jaundzema Dārta-ElīzaLabs starts
Rīga
4.  Kairiša EvelīnaAstarte-Nafta
Jelgava
5.  Kalniņa IevaVSK NOSKRIEN
Rīga
6.  Kolesnika DominikaRīga
7.  Koršenkova VeraRēzekne
8.  Reingolde AliseSmiltene
Smiltene

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšMARATONA KLUBS
TALSI
2.  Aksenoks KristofersRīga
3.  Ananics HugoAnanici
Sēme
4.Astrausks RihardsIndividuāli
Grobiņa
5.Bērics MartinsKuldīga
6.Cickovskis KristapsKuldīga
7.  Daņilovskis VladimirsRīga
8.  Gaidis BožensRēzekne
9.  Gilučs OliversRīga
10.Grīnerts DinārsVentspils
11.Meinerts ArtisSalaspils
12.  Ozers ArnoldsRīga
13.  Paksis KlāvsRīga
14.Pūpols AnsisBrocēni
15.Reimarts TeoKSMR Fitness
Rāmava
16.Rozentāls AronsAR
Rīga
17.Sālījums GustavsRiga Ironman Team
Rīga
18.Straubergs ErnestsLimbaži
19.  Štolcs KārlisLiepāja

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Balodis Krists.
Rīga
2.  Birnbaums LaurisAstarte-Nafta
Ventspils
3.  Gaidis EdvardsRezekne
4.Grīnerts DanielsVentspils
5.  Griņevičs EļdarsABC software
Baloži
6.Klīve ErnestsJūrmala
7.  Klockins AlekssAstarte-Nafta
Ventspils
8.  Kuļikovskis ErnestsRīga
9.  Miezītis MārisRīga
10.  Mūrnieks ErnestsAstarte-Nafta
Ventspils
11.  Vilks KrišjānisRīga
12.  Zelmenis Lauris-EmīlsRīga

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gertke MatissKuldiga
2.  Gustsons AlekssValka
3.Indrikovs KārlisNodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
4.  Kļaviņš TomassRīga
5.  Misāns AustrisLiepāja
6.  Smans Emīls-DāvisValka
7.  Vilks OtoRīga
8.  Vītols ReinisRīga

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Dambergs StefansCēsis
2.  Gailītis Edgars-ĀronsKuldīga
Kuldīga
3.  Kirštuks ErnestsRīga
4.  Viliņš KristiānsKuldīga
5.  Zariņš Armands-HenrijsRēzekne

Mans skrējiens Kuldīgai, 2km bez laika kontrolesa

Dalībnieks

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Jaunzars MatīssOgre
2.  Skore ĢirtsKuldīga
3.Tramdaks ArvisGrobiņa

Dalībniece

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bērtulsone NoraKuldīga
2.Cobele SabīneGrobiņa
3.  Corbus KristīneAizpute
4.Goloborodko MarinaGrobiņa
5.  Jaunzare AivaOGRE
6.  Kainova OksanaRīga
7.Kaire-Kūlupa GintaBabīte
8.  Kāknēna DaceDebesmanna
Kuldīga
9.  Skore NoraKuldīga
10.Stolde SimonaRIGA
11.  Zlaugotne LīgaAloja

Kopā pieteikušies: 485