Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas Čempionāts Triatlona sprinta distancē, Latvijas kausa 7.posms | Saraksts

100m+3km+500m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Apinis MagnussM9Vidzemes Mērnieks
Valmiera
2.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
3.  Dūzis KlāvsM11AQUATICS
Dobele
4.  Eihmane ElzaF11Aquatics
Dobele
5.  Eihmanis EduardsM9Aquatics
Dobele
6.Gustiņa ElīzaF11Aquatics
Dobele
7.  Hansons RičardsM11BELO Cycling Project
Rīga
8.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
9.  Joja KristapsM11AQUATICS
Dobele
10.Saltais TeodorsM11Valmiera VBSS
Valmiera

250m+10km+2.5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Alksnis ErvinsMO-
Smiltene
2.Balodis Renārs-RobertsM15Smiltene
Smiltene
3.  Baltušs JānisMOSC Mēmele
Bauska
4.  Bergs AigarsMORiga
5.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
6.  Bulko AndriansM15AQUATICS
Dobele
7.Ciemina MadaraFOSmiltenes Tehnikums
Launkalne
8.Ciemiņa MadaraFOLaunkalne
9.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
10.  Eislers SandisMOSmiltene
11.  Freiberga GitaFOAQUATICS
Dobele
12.  Freijs ElvinsM15AQUATICS
Dobele
13.  Garenčiks RaimondsM60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
14.Kalniņš KasparsMOSmiltene
15.  Karulis JurģisMOTK Oga/Grobiņa
Grobiņa
16.  Kazaine IvetaFODako Ziemeļvidzeme
Smiltene
17.  Lancere LindaFORīga
18.  Lipskis EduardsMORīga
19.  Mednis VilisM60individuāli
Smiltene
20.Meļķerts HaraldsM13AQUATICS
Dobele
21.Miglavs VilmārsMOGT Smiltene
Smiltene
22.  Pētersone Marta-LuizeF13Valmiera VBSS
Kocēnu Novads
23.  Randa TomassM15Rīga
24.Riža JānisM13Valmiera VBSS
Valmiera
25.  Spiridovska DiānaFOElkor
Rīga
26.  Tattar KajaF50Valka
27.  Vistiņš RalfsM13AQUATICS
Dobele
28.Vītiņš KārlisM13AQUATICS
Dobele

750m+20km+5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Apinis MārtiņšMVidzemes Mērnieks
Valmiera
2.Berzins DainisMRiga
3.  Brivmanis AgrisMNo Limits
Dobeles raj. Kronauce
4.  Deičmane JustīneFTPT
Rīga
5.  Grinbergs ReinhardsMRīga
6.Korkunda YuliiaFRiga
7.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
8.  Leitāne DanielaF19AQUATICS
Dobele
9.  Leitāne EvitaF40AQUATICS
Dobele
10.  Levickis SergejsMRiga
11.  Niklass MārtiņšM40TRX Cēsis
Jāņmuiža/gandrīz Smiltene
12.  Ņikiforovs DanīlsM19Valmiera VBSS
Valmiera
13.  Plakanis JānisMelpo team
Daugmale
14.  Riekstiņš EdgarsMDobeles novads Bēne
15.  Rieksts JānisM40kustonis
Rīga
16.  Salmane LīgaFSporta klubs WENDI
Cēsis

Kopā pieteikušies: 54



250m+10km+2.5km - JAUKTĀ STAFETE

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1šeku reku - triatllons1. Aigars Strauss
2. Ivars Lapiņš
3. Liene Krauze
Kopā komandas: 1