Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ikšķiles MTB velobrauciens | Saraksts

MARATONS 48 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andersons NormundsV40Ikšķile
2.  Andrijanovs ReinisV30Ikšķile
Ikšķile
3.Andris RibulisV40DREMEL
Dzelmes
4.  Antone AnitaS20Baldones velokomanda
Baldone
5.Baumanis ViktorsV50LATVELLO
RIGA
6.  Daškins ArtjomsV30ELKOR RRS
Rīga
7.Dukaļskis GuntisV40KS Sporta Klubs
Krustkalni
8.  Fedosjonoks RenārsV40ELKOR RRS
Rīga
9.Frīda VijaS30TK Sniegpulkstenīte
Daugavpils
10.Frīds OļegsV30TK Sniegpulkstenīte
Daugavpils
11.  Jakovels GintsV30VW Komerctransports - Veloprofs.lv
Rīga
12.  Jukšinskis AlēnsV30Mārupe
13.  Kaimiņš KristapsV40TM
Ogres novads
14.  Klinovičs VilnisV50Ikšķile Velo
Ikšķile
15.  Ķemers SandisV30Mysport_DTG
Rīga
16.  Lange GatisV40Riteņvasara
Rīga
17.  Leonovičs ĒriksV40Nacionālā aizsardzības akadēmija
Ikšķile
18.  Levāns IvoV40Engures sportam
Tukums
19.  Ļubickis SergejsV50ELKOR RRS
Rīga
20.  Maurmanis EdgarsV40Ikskiles Velo
ikskile
21.  Morovskis LaurisV30Rīga
22.  Osītis DzintarsV50Priekuļi
23.  Paegle AigaS40Engures Sporta,
Tukums
24.  Paksis AtisV30FILTER
Rīga
25.  Platacis JānisV30Ikšķile velo
Ikšķile
26.  Romanovskis AndrisV20KS Sporta klubs
Ogre
27.Romanovskis AndrisV20KS sporta klubs
Ogre
28.  Rutkovska ZandaS30ĀdažiVelo
Rīga
29.  Sinagins IļjaV30Ikšķile Velo
Ikšķile
30.  Snipke PaulisV40Baloži
31.  Ukins ValdisV40Joker LTD
Rīga
32.  Utināns MārisV40individuāli
Pikalne/ Vācu kalni
33.  Vaivode IlonaS40ELKOR RRS
Rīga
34.  Vējons JānisV30ELKOR RRS
Sigulda
35.  Zaharova OlgaS40Velo+ Bottari Baltic
Ādaži
36.  Zālītis AndrisV40ELKOR RRS
Rīga

PUSMARATONS 32 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Avotiņš NormundsVTIkšķile
2.  Banga ElīnaSTRERE GRUPA
Baldone
3.  Bartuševičs MečislavsV60ELKOR RRS
Marupe
4.  Bernhards KristiānsVTJAM
RĪGA
5.Binovskis Bruno-MārtinšV16ELKOR RRS
Rīga
6.Blumbergs ĢirtsVTikšķile
7.  Blumbergs OskarsV16KS Sporta klubs
ikšķile
8.Cers KrišjānisVTĀdažiVelo
Saulkrasti
9.  Dosbergs DainisVTD4
Salaspils
10.Fišeris JānisVTOgre
11.  Galaganovs AndrejsVTIkšķile Velo
Ikšķile
12.  Golvere RitaS50Piņķi
13.  Golvers ValērijsVTPiņķi
14.  Ģēģeris JēkabsVTIkšķile
15.  Ivashin AndreyVTVālodzes
16.  Jirgens RobertsV16Ikšķile velo
Ikšķile
17.  Kaktins VoldemarsVTS/K Pienskābe
Ķegums
18.Karlsons MārtiņšVTRīga
19.  Klints RaimondsV60Latvijas supermaratona klubs
Ikšķile
20.  Kupcis JānisVTOgre
21.Lapinskis RonaldsVTRīga
22.Lukašanecs OļegsV16ELKOR RRS
Rīga
23.  Ļesnovs FilipsVTELKOR RRS
Rīga
24.Mašnjuks AndrieVTIronWill Steel
Ogre
25.Melgailis JānisVTĶekavas pag.
26.  Neimanis JānisVTEngures Sportam
Ogre
27.  Noritis ReinisVTOgre
28.Osipova JūlijaSTKSSK
Rīga
29.Osipovs AndrejsVTKSSK
Rīga
30.  Paisums AndrejsVTKlubs Pūce naktī
Vecrīga
31.Pakalniņs GatisVTIkšķile Velo
Ikšķile
32.  Pētersons JānisVTEngures sportam
Rīga
33.Pipirs ArvīdsVTKrasti
34.  Pivars AndrisV60Ogre
35.  Pivars ValdisV16ĶNSS
Ogre
36.  Plakanis JānisVTelpo team
Daugmale
37.  Plaudis UģisVTIkšķile
38.  Pomenko AndrejsVTEngures Sportam
Jelgava
39.  Ratnieks JānisVTBaloži
40.  Reinfelds RihardsV13ĶNSS/MSĢ
Ķekava
41.  Romanovskis MārtiņšV16KS Sporta klubs
Ogre
42.Sijāts KristapsVTIkšķile
43.  Skridulis AivarsVTVW Komerctransports - Veloprofs.lv
Rīga
44.  Spigovska Adele-IlgaS16ELKOR RRS
Rīga
45.  Spigovskis EdmundsVTELKOR RRS
Rīga
46.  Spiridovska DiānaSTELKOR RRS
Rīga
47.  Stelps OlafsVTKS Sporta klubs
Rīga
48.  Strazds AlensV16Bauska
Bauska
49.  Strazds IgorsVTBauska
Bauska
50.  Šarafutdinovs EldarsVTRīga
51.Šveicers RobertsVTVelo Robis
Ogre
52.  Tabūns GintsVTdeco mēbeles
Ogre
53.  Tolmanis DidzisVTkmsbp.lv/Jūrmala
Jūrmala
54.  Trepša MārisVTRīga
55.  Ulnicāns VilnisV60individuāli
Cēsis
56.  Vaivode LāsmaS16ELKOR RRS
Rīga
57.  Vanags OskarsVTOgre
58.  Vējons JānisV60ELKOR RRS
Baldone
59.Vikmanis RūdolfsVTIkšķile
60.  Vilcāns KasparsVTKOBRAS
Ogre
61.  Zaķis LinardsVTizturība
salaspils
62.  Zanders VilnisV60Dārziņi 1
Rīga
63.Ziediņa EvijaSTRīga
64.Zunde GintsVTTukums
65.  Zvirgzdiņa IneseS50Mammadaba
Pļaviņas

ĢIMEŅU DISTANCE 12 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bārbale BaibaSTGIkšķile
2.  Birskis IlmārsVTGScarlight Movistar Team
Rīga
3.Bringulis BrunoVTGogre
4.  Bringulis RaivisVTGogre
5.  Ceļmillere-Ice LauraSTGsmiltene
6.Daukšte AdelīnaSTGkmsbp.lv/Jūrmala
Jūrmala
7.Daukšte GuntaSTGkmsbp.lv/Jūrmala
Jūrmala
8.  Dosbergs GustavsV12D4
Salaspils
9.  Dziedātājs EdgarsVTGRīga
10.Eisaka GintaSTGUpenieki
Ogre
11.Ermane-Marčenko JolantaSTGMotosports Racing Team
Rīga
12.Farino EgitaSTGJumprava
13.Farino RalfsVTGBitītes
Jumprava
14.Gaļkevičs MariusVTGCOMPENSA
ĶEGUMS
15.  Golovacka ZaneSTGJaunjelgava
16.  Ice AivarsVTGsmiltene
17.  Ivanišvili AndrejsVTGEbike Machine
Rīga
18.Ivanišvili MaksimsV12Ebike Machine
Rīga
19.Ivanišvili SergejsVTGEbike Machine
Rīga
20.Jugāns OskarsVTGIkšķile
21.  Kaulins ElvisVTGLielvārde
22.  Livers MaksimsV12BELO Cycling Project
Rīga
23.  Ločmele SelvaSTGEngures sportam
Rīga
24.Rags RūdolfsVTGJūrmala
25.Raznača ZaigaSTGIkšķile
26.Raznačs AleksandrsVTGIkšķile
27.Raznačs ReinisVTGIkšķile
28.Raznačs RūdolfsVTGIkšķile
29.Tolmane BeāteSTGJūrmala
30.Tolmane SilvijaSTGJūrmala
31.Tolmanis HaraldsVTGJūrmala
32.Trepša Linda-KeitaSTGRīga
33.  Ukins RaulsV12Carnikava
Ādaži
34.Upeniece MaijaSTGUpenieki
Ogre
35.Vītols VarisVTGRīga

Bērnu velobrauciens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons NiksVB2Ogre
2.  Beļūna ElīzaSB1Ogre
3.  Bilders GustavsVB2Ikšķile
4.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
5.Drāka AdriansVB2Rīga
6.Drāka ElīzaSB1Rīga
7.  Ermanis-Marčenko AlensVB2Motosports Racing Team
Rīga
8.Fokrota BeatriseSB3ASI
Ikšķile
9.  Gedrovics EdvardsVB3Vellapēda
Rīga
10.Hansone KatrīnaSB2BELO Cycling Project
Rīga
11.Hansons ArtūrsVB1Riteņvasara
Rīga
12.  Hansons RičardsVB3BELO Cycling Project
Rīga
13.  Ice MārtiņšVB3VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
smiltene
14.Ivanišvili TimofejsVB1Ebike Machine
Rīga
15.Lācis EmīlsVB1Priedaine
16.Lībeks AustrisVB1RERE GRUPA
Baldone
17.  Liepiņa KasandraSB3Dzidriņas
18.  Liepiņš JurisVB1Dzidriņas
19.Nolbergs MikusVB1Nolbergs
Rīga
20.Norite PaulaSB1Ogre
21.Norīte RūtaSB3Ogre
22.Panasjuka ValerijaSB2Ikšķile
23.Piliņš OskarsVB2Ikšķile
24.Plakanis KristsVB1Daugmale
25.Plakanis RinaldsVB2Daugmale
26.  Platace ElīnaSB3Ikšķile Velo
Ikšķile
27.Reinfelde EvelīnaSB3Ķekava
28.  Rozenbergs RičardsVB1Rīga
29.Tumene ElzaSB1Ikšķile
30.Tumenis PatriksVB2Ikšķile
31.  Ukins RegnārsVB1Ādaži
32.  Upeniece SamantaSB2Upenieki
Ogre
33.Upenieks KristiānsVB1Upenieki
Ogre
34.Vilkāja AdrijaSB2Lielvārde
35.Vītols VigoVB1Rīga
36.  Zariņš VestardsVB1Rīga

Kopā pieteikušies: 172



Ikšķiles MTB velobrauciens 2019