Skrējiens, Izaicinājums Bernātos 2019 | Saraksts
17km skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Bernots Gints | VM | Liepāja | ||
2. | Bicāne Kristīne | SM30 | Mērsrags | ||
3. | Būmans Kārlis | VM | Matisons Runner's Club Liepāja | ||
4. | Ceriņa Zane | SM30 | Liepāja | ||
5. | Dāvidsone Zane | SM | Valmiera Valmiera | ||
6. | Deiče Ieva | SM | Liepāja | ||
7. | Dorobļajs Nauris | VM | viens Rīga | ||
8. | Dzintars Kaspars | VM30 | FK BANDAVA Priekule | ||
9. | Eidins Uldis | VM30 | Grobiņa | ||
10. | Grīnbergs Aivars | VM30 | Liepāja | ||
11. | Helmšteins Ritvars | VM | Grobiņa | ||
12. | Jakovļevs Vitālijs | VM30 | www.endo.lv Cēsis | ||
13. | Jesers Intars | VM | nav Liepāja | ||
14. | Kalna Sintija | SM | Grobiņa | ||
15. | Kravčenko Marta | SM30 | Liepāja | ||
16. | Lavrentjevs Jānis | VM30 | Bernati | ||
17. | Leja Iveta | SM30 | VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja | ||
18. | Lejasmeiers Kalvis | VM | Liepāja | ||
19. | Millers Arnis | VM | Certex Latvija Olaine | ||
20. | Orinskis Jānis | VM30 | Dīvaiņi Liepāja | ||
21. | Ozoliņa Elīna | SM30 | Matisons Runner's Club Ventspils | ||
22. | Pankoks Dāvis | VM | LSSS un FK Kurši Liepāja | ||
23. | Pavļukevičs Sandis | VM30 | Edu Liepāja | ||
24. | Petrovska Solvita | SM30 | Rīga | ||
25. | Petrovskis Raimonds | VM30 | Rīga | ||
26. | Podnieks Arvis | VM | Rīga | ||
27. | Priedoliņš Kristaps | VM30 | Liepaja | ||
28. | Reijers Dāvids | VM | Liepāja | ||
29. | Siguta Dmitrijs | VM30 | Liepaja | ||
30. | Sprūds Edgars | VM | Matisons Runner's Club Liepāja | ||
31. | Šimkovs Eduards | VM | VIA-S Running Division Liepāja | ||
32. | Šķilvalts Elvis | VM | Liepāja | ||
33. | Urbāns Uldis | VM | Liepaja | ||
34. | Vārna Inese | SM30 | Ziemeļkurzeme OK Talsi | ||
35. | Vecgailis Dmitrijs | VM30 | Rīga | ||
36. | Vesperis Guntis | VM30 | Liepāja | ||
37. | Vītoliņš Ainars | VM30 | Kociņi Liepāja | ||
38. | Vizulis Jānis | VM30 | Liepāja | ||
39. | Zīverts Mārcis | VM30 | Jelgava |
10km skrējiens, nūjošana
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ansbergs Ansis | V | Saldus OK Saldus | ||
2. | Auziņš Raimonds | V40 | Liepāja | ||
3. | Biciņš Jānis | V30 | Liepāja | ||
4. | Brucis Arnis | V | Liepāja | ||
5. | Ceika Kristīna | S30 | Nūjo ar vēju Liepāja | ||
6. | Čunčule Iveta | S30 | Liepāja | ||
7. | Devjatņikovs Valdis | V30 | Sk Katrīna , Kuldīga Kuldīga | ||
8. | Ditke Reinholds | V | Liepāja | ||
9. | Freimane Madara | S | Liepāja | ||
10. | Gailītis Guntis | V40 | Liepāja | ||
11. | Gailītis Uldis | V | Liepāja | ||
12. | Galdiks Nauris | V | Grobiņa | ||
13. | Gancone Inese | S40 | Nūjo ar vēju Liepāja | ||
14. | Grīnbaums Ints | V40 | Bieriņi Rīga | ||
15. | Grīnberga Agita | S40 | Liepāja | ||
16. | Īviņa-Priedoliņa Ieva | S30 | Liepāja | ||
17. | Janeks Artis | V40 | Nūjo ar vēju Liepāja | ||
18. | Jansons Jānis | V30 | Nav, individuāls Liepāja | ||
19. | Jansons Markuss-Reinis | V | Jelgava | ||
20. | Kalējs Matīss | V | Nīca | ||
21. | Kazarevska Inese | S40 | Liepāja | ||
22. | Klidzeja Inita | S | Rīga | ||
23. | Kopštāle Regīna | S30 | Liepāja | ||
24. | Kopštāls Mārtiņš | V30 | Liepāja | ||
25. | Kubliņa-Ķemere Renāte | S | Liepāja | ||
26. | Kulinska Regīna | S40 | Nūjo ar vēju Liepāja | ||
27. | Kuplais Uldis | V40 | VSK Noskrien Liepāja | ||
28. | Kursišs Rolands | V30 | Jelgava | ||
29. | Ķemeris Artis | V30 | Aizpute | ||
30. | Ķemeris Krists | V | Liepāja | ||
31. | Ķirsis Ingus | V | UPB Liepāja | ||
32. | Ķude Laura | S | Liepāja | ||
33. | Ķudis Armands | V40 | Liepāja | ||
34. | Lanka Eva | S30 | Liepāja | ||
35. | Lanka Ieva | S | Sportland Liepāja | ||
36. | Līdumniece Līga | S30 | SPARS fizio Rīga | ||
37. | Ļebedevs Artis | V30 | Liepāja | ||
38. | Māķēna Līga | S30 | Bieriņi Rīga | ||
39. | Nelsons Artis | V40 | Liepāja | ||
40. | Oļševskis Aigars | V40 | VSK Noskrien. Liepāja. Liepāja | ||
41. | Orinska Ilze | S30 | Liepāja | ||
42. | Priedola Monta | S | Grobiņa | ||
43. | Rasmuss Andis | V | VGV Kandava | ||
44. | Rozentāls Rinolds | V40 | Liepāja | ||
45. | Rupšys Mindaugas | V30 | Raseiniai | ||
46. | Semjonovs Ronalds | V | Rīga | ||
47. | Skrundenieks Dzintars | V30 | Deva Fitness Grobiņa | ||
48. | Smiltnieks Kristaps | V | Liepāja | ||
49. | Sorokina Sandija | S | ASK PATRIA Durbe | ||
50. | Strautiņš Guntis | V | Maratona klubs Liepāja Liepāja | ||
51. | Stūrmanis Jevgeņijs | V30 | Liepāja | ||
52. | Šaukle Kristīna | S30 | Liepāja | ||
53. | Špakova Sintija | S | Nīcas novads | ||
54. | Štēra Sintija | S | Nīcas pag. | ||
55. | Šulcs Gatis | V30 | SPARS fizio Rīga | ||
56. | Tapiņa Dina | S30 | - Nīca | ||
57. | Trapucka Eldars | V | Liepāja | ||
58. | Upīte Ivita | S30 | Riga | ||
59. | Vega Kristine | S30 | Liepaja | ||
60. | Veisberga Vineta | S40 | Saldus boksa klubs Saldus | ||
61. | Vitkovskis Vilnis | V40 | LAU / Skrienam Liepājā Liepāja | ||
62. | Vītola Sigita | S30 | Bernāti | ||
63. | Zudavs Pēteris | V | Grobiņa |
5km skrējiens, nūjošana
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Alseika Kalvis | V2 | Vērgale Vērgale | ||
2. | Andersone Liene | S2 | Riga | ||
3. | Andersone Līva | S2 | Līva | ||
4. | Auniņa Alise | S2 | Liepāja | ||
5. | Auziņš Mārtiņš | V1 | Liepāja | ||
6. | Benete Ginta | S2 | Grobiņa | ||
7. | Bērziņa Liene | S2 | VP Fitness and beauty Liepāja | ||
8. | Biteniece Sintija | S1 | Nīca | ||
9. | Bitlerjus Kārlis | V1 | Nīca | ||
10. | Blumberga Agnese | S2 | Liepāja | ||
11. | Blumbergs Roberts | V1 | Liepāja | ||
12. | Brants Didzis | V4 | Matison runner's club Saldus | ||
13. | Brikmane Inga | S2 | Liepāja | ||
14. | Brižaka Vineta | S4 | Maratona klubs liepaja | ||
15. | Čabans Artjoms | V1 | Liepāja | ||
16. | Čabans Maksims | V1 | Liepāja | ||
17. | Čudnovs Ričards | V1 | Liepāja | ||
18. | Devjatņikova Līga | S2 | Kuldīga | ||
19. | Dimitre Vita | S4 | VP Fitness and beauty Liepāja | ||
20. | Ditke Laura | S2 | Liepāja | ||
21. | Etingere Sanita | S4 | Liepāja | ||
22. | Filaka Katrīna | S1 | Nīca | ||
23. | Fiļipova Anda | S2 | CSK Gorillas Liepāja | ||
24. | Freimane Kristīne | S4 | Rucava | ||
25. | Gailīte Una | S1 | Liepāja | ||
26. | Galasa Tatjana | S2 | Marupe | ||
27. | Grūbe Indra | S4 | Rude Nīcas nov. Otaņķi | ||
28. | Grudula Monta | S2 | Liepaja | ||
29. | Gruduls Edmons | V2 | Liepaja | ||
30. | Gusarova Inna | S2 | Ādaži | ||
31. | Gūtmane Annija | S2 | Liepāja | ||
32. | Ģirne Karīna | S2 | Liepāja | ||
33. | Helmšteina Liene | S2 | Rīga | ||
34. | Janmane Liene | S2 | Liepaja | ||
35. | Janševska Laura | S4 | Mežinieku psk./#AWARDskrien Jaunbērze | ||
36. | Karlsone Gita | S4 | Matison runner's club Saldus | ||
37. | Kaser Joshua | V4 | Rīga | ||
38. | Kovaļova Justīne | S1 | Rīga | ||
39. | Kovaļova Liene | S4 | Rīga | ||
40. | Kozlovska Nataļja | S4 | Liepāja | ||
41. | Krētaine Kate | S2 | VP Fitness and beauty Liepāja | ||
42. | Krūmiņa Maruta | S2 | Maratona klubs Tukums | ||
43. | Kudums Māris | V4 | VIP Klubs Liepāja | ||
44. | Kuršis Markuss | V1 | Liepāja | ||
45. | Ķude Daiga | S4 | Liepāja | ||
46. | Ķudis Rinalds | V1 | Liepaja | ||
47. | Ķuzis Kārlis | V2 | Saldus | ||
48. | Laimiņa Sanda | S4 | Supermammas&bērni Liepāja | ||
49. | Lanka Egija | S2 | Liepāja | ||
50. | Laugale Inga | S4 | ingalaugale@gmail.com Liepaja | ||
51. | Lavrentjeva Anne | S2 | Bernāti | ||
52. | Leigūte Ilze | S4 | Liepāja | ||
53. | Liebus Ralfs | V1 | Supermammas&bērni Liepāja | ||
54. | Liekmane Dzintra | S4 | Skrunda | ||
55. | Liekmanis Raivo | V1 | MARATONA KLUBS Nīkrāce | ||
56. | Ļaudams Guntars | V4 | Aizpute | ||
57. | Mače Agita | S4 | Nīca | ||
58. | Mače Krista | S2 | Liepāja | ||
59. | Maisiņš Andis | V2 | Liepaja | ||
60. | Maskalāne Kaiva | S2 | Durbes nov., Vecpils | ||
61. | Mežals Ralfs | V1 | Liepāja | ||
62. | Mežals Roberts | V2 | Liepāja | ||
63. | Mežals Rolands | V1 | Liepāja | ||
64. | Mikāle Nikija | S1 | Priekules veloklubs Priekule | ||
65. | Minčionoks Māris | V2 | Liepāja | ||
66. | Miņenkovs Aleksandrs | V2 | Brocēni | ||
67. | Mizēna Ance | S4 | Liepāja | ||
68. | Morozova Elīna | S2 | Supermammas&bērni Liepāja | ||
69. | Morozova Karīna | S2 | Supermammas&bērni Liepāja | ||
70. | Mūrēna Rūta | S4 | Nīca | ||
71. | Neimane Santa | S2 | Grobina | ||
72. | Ozoliņš Ivo | V2 | Liepaja | ||
73. | Ozols Dainis | V2 | Liepāja | ||
74. | Princis Juris | V2 | Kabile Kabile | ||
75. | Radomišķe Indra | S4 | Nīca | ||
76. | Reine Anita | S4 | CANIS GROUP Liepaja Bernāti | ||
77. | Reķēna Mairita | S2 | Supermammas&bērni Liepāja | ||
78. | Roga Ralfs | V2 | Matison's Runners club LIEPĀJA | ||
79. | Roga Salvis | V4 | Liepāja | ||
80. | Rozītis Inguss | V2 | Kuldīga | ||
81. | Rupšys Mindaugas | V2 | Raseiniai | ||
82. | Salnāja Anete | S1 | Liepāja | ||
83. | Salnāja Laura | S4 | Liepāja | ||
84. | Sawyer Jon | V4 | Rīga | ||
85. | Sergejeva Estere | S1 | Liepāja | ||
86. | Siksna Santa | S4 | Liepāja | ||
87. | Smilga Līva | S2 | VP Fitness and beauty Liepāja | ||
88. | Smilga Paula | S1 | VP Fitness and beauty Liepāja | ||
89. | Sneidere Amanda | S1 | Liepāja | ||
90. | Sneidere Gunta | S4 | Liepāja | ||
91. | Sprūde Krista | S2 | VP Fitness and beauty Liepāja | ||
92. | Šķēdnieks Anrijs | V1 | Grobiņa | ||
93. | Šķietniece Ilze | S4 | Grobiņa | ||
94. | Šķietnieks Kristaps | V1 | - Grobiņa | ||
95. | Šlisere Alise | S2 | Liepāja | ||
96. | Šmite Laura | S2 | Liepaja | ||
97. | Šneiders Edgars | V4 | Liepāja | ||
98. | Štolca Linda | S2 | Liepāja | ||
99. | Treimane Dace | S4 | Liepāja | ||
100. | Tūbelis Kaspars | V4 | VSK Noskrien Liepāja | ||
101. | Ukstiņš Uģis | V2 | Grobiņa | ||
102. | Vanags Miks | V4 | Vanagi Grobiņa | ||
103. | Vega Dāvids | V1 | Liepaja | ||
104. | Vītoliņš Mārcis | V1 | Kociņi Liepāja | ||
105. | Vītols Varis | V4 | Liepāja | ||
106. | Zakovica Ieva | S4 | Liepāja | ||
107. | Zēgnere Emīlija | S1 | Rīga | ||
108. | Zeiburliņš Roberts | V1 | Liepāja | ||
109. | Zica Velga | S2 | Supermammas&bērni Liepāja | ||
110. | Zommere Laura | S2 | Zommerīši Liepaja | ||
111. | Zommers Anrijs | V4 | Zommerīši Liepaja | ||
112. | Zudava Grēta | S2 | Grobiņa | ||
113. | Žakovs Oļegs | V2 | Ventspils |
Bērnu skrējiens 300m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ceriņš Rodrigo | VB-300 | Liepāja | ||
2. | Gercāns Gabriels | VB-300 | Liepāja | ||
3. | Glužģis Rinalds | VB-300 | Liepāja | ||
4. | Gruduls Pīters-Viesturs | VB-300 | Liepaja | ||
5. | Helmšteins Kristers | VB-300 | Rīga | ||
6. | Kalējs Raivis | VB-300 | Nīca | ||
7. | Liversage Jarrod-Robert | VB-300 | Nīkrāce | ||
8. | Mače Emma | SB-300 | Liepāja | ||
9. | Māķēna Ieva-Matilde | SB-300 | Bieriņi Rīga | ||
10. | Mežale Sabīne | SB-300 | Liepāja | ||
11. | Mizēna Līva | SB-300 | Liepāja | ||
12. | Orinska Elizabete | SB-300 | Liepāja | ||
13. | Ozoliņš Patriks | VB-300 | Matisons Runner's Club Ventspils | ||
14. | Palaps Markuss | VB-300 | Liepāja | ||
15. | Štolca Elza-Katrīna | SB-300 | Supermammas&bērni Liepāja | ||
16. | Urbāne Elīza | VB-300 | Liepāja | ||
17. | Vārna Everita | SB-300 | Ziemeļkurzeme OK Talsi | ||
18. | Vecvagare Elīna | SB-300 | Supermammas&bērni Liepāja |
Bērnu skrējiens 600m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Almane Sofija-Madara | SB-600 | Supermammas&bērni Liepāja | ||
2. | Auniņa Elizabete-Anna | SB-600 | Liepāja | ||
3. | Blumberga Līva | SB-600 | Liepāja | ||
4. | Bredovskis Martins | VB-600 | Liepāja | ||
5. | Bredovskis Roalds | VB-600 | Liepāja | ||
6. | Daņilovskis Vladimirs | VB-600 | Rīga | ||
7. | Dapša Kristaps | VB-600 | Liepāja | ||
8. | Dasko Bogdans | VB-600 | Liepāja | ||
9. | Dasko Emilija | SB-600 | Liepāja | ||
10. | Gailīte Eva | SB-600 | Liepāja | ||
11. | Grīnvalde Katarīna | SB-600 | Liepāja | ||
12. | Grīnvalds Kristiāns | SB-600 | Liepāja | ||
13. | Gruduls Edmons-Markuss | VB-600 | Liepāja | ||
14. | Jermaļonoks Alekss | VB-600 | Liepaja | ||
15. | Konrāde Katrīna | SB-600 | Liepāja | ||
16. | Kopštāle Dārta | SB-600 | Liepāja | ||
17. | Kopštāle Matilde | SB-600 | Liepāja | ||
18. | Kozlovska Alisa | SB-600 | Liepaja | ||
19. | Kozlovska Svetlana | SB-600 | Liepaja | ||
20. | Kurše Madara | SB-600 | Liepāja | ||
21. | Ķude Amanda | SB-600 | Liepāja | ||
22. | Ķuņķe Melisa | SB-600 | Liepāja | ||
23. | Ķuņķe Paula | SB-600 | Liepāja | ||
24. | Lakačauskis Emīls | VB-600 | Liepāja | ||
25. | Lejnieks Ernests | VB-600 | Supermammas&bērni Liepāja | ||
26. | Liebus Marta | SB-600 | Supermammas&bērni Liepāja | ||
27. | Liege Liva | SB-600 | bernu skrejiens Liepaja | ||
28. | Maršala Nikola | SB-600 | Liepāja | ||
29. | Mazgirs Dāvids | VB-600 | Vanagi Grobiņa | ||
30. | Mežale Paula | SB-600 | Liepāja | ||
31. | Mežals Ritvars | VB-600 | Liepāja | ||
32. | Mizēna Katrīna | SB-600 | Liepāja | ||
33. | Ozoliņa Paula | SB-600 | Matisons Runner's Club Ventspils | ||
34. | Palapa Evelīna | SB-600 | Liepāja | ||
35. | Pankoks Didzis | VB-600 | Liepāja | ||
36. | Radomišķe Marta | SB-600 | Nīca | ||
37. | Radomišķe Paula | SB-600 | Nīca | ||
38. | Roga Rēzija | SB-600 | LIEPĀJA | ||
39. | Salnāja Kate | SB-600 | Liepāja | ||
40. | Šķēdnieks Artis | VB-600 | Grobiņa | ||
41. | Šķēdnieks Ingars | VB-600 | Grobiņa | ||
42. | Šķietniece Katrīna | SB-600 | Grobiņa | ||
43. | Štolcs Kārlis | VB-600 | Supermammas&bērni Liepāja | ||
44. | Tapiņa Selīna | SB-600 | Nīca | ||
45. | Valdmanis Kristers | VB-600 | Liepāja | ||
46. | Vanaga Dārta | SB-600 | Vanagi Grobiņa | ||
47. | Varkale Beatrise | SB-600 | Liepāja | ||
48. | Vecvagars Ģirts | VB-600 | Supermammas&bērni Liepāja | ||
49. | Zaks Ernests | VB-600 | Liepāja |