Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens, Izaicinājums Bernātos 2019 | Saraksts

17km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bernots GintsVMLiepāja
2.  Bicāne KristīneSM30Mērsrags
3.  Būmans GuntarsMatisons Runner's Club
Liepāja
4.  Būmans KārlisVMMatisons Runner's Club
Liepāja
5.Ceriņa ZaneSM30Liepāja
6.  Dāvidsone ZaneSMValmiera
Valmiera
7.Deiče IevaSMLiepāja
8.  Dorobļajs NaurisVMviens
Rīga
9.  Dzintars KasparsFK BANDAVA
Priekule
10.  Eidins UldisVM30Grobiņa
11.Grīnbergs AivarsVM30Liepāja
12.Helmšteins RitvarsVMGrobiņa
13.  Jakovļevs VitālijsVM30www.endo.lv
Cēsis
14.  Kalna SintijaSMGrobiņa
15.  Kravčenko MartaSM30Liepāja
16.Lavrentjevs JānisBernati
17.  Leja IvetaSM30VSK Noskrien / Skrienam Liepājā
Liepāja
18.Lejasmeiers KalvisVMLiepāja
19.  Millers ArnisVMCertex Latvija
Olaine
20.  Orinskis JānisVM30Dīvaiņi
Liepāja
21.  Ozoliņa ElīnaSM30Matisons Runner's Club
Ventspils
22.  Pankoks DāvisVMLSSS un FK Kurši
Liepāja
23.  Pavļukevičs SandisVM30Edu
Liepāja
24.  Petrovska SolvitaRīga
25.  Petrovskis RaimondsRīga
26.  Podnieks ArvisVMRīga
27.  Priedoliņš KristapsVM30Liepaja
28.Reijers DāvidsVMLiepāja
29.  Siguta DmitrijsVM30Liepaja
30.  Sprūds EdgarsVMMatisons Runner's Club
Liepāja
31.  Šimkovs EduardsVMVIA-S Running Division
Liepāja
32.  Šķilvalts ElvisVMLiepāja
33.  Urbāns UldisVMLiepaja
34.Vārna IneseSM30Ziemeļkurzeme OK
Talsi
35.Vesperis GuntisVM30Liepāja
36.Vītoliņš AinarsKociņi
Liepāja
37.Zīverts MārcisJelgava

10km skrējiens, nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ansbergs AnsisVSaldus OK
Saldus
2.  Auziņš RaimondsV40Liepāja
3.Brucis ArnisVLiepāja
4.  Ceika KristīnaS30Nūjo ar vēju
Liepāja
5.  Čunčule IvetaS30Liepāja
6.  Devjatņikovs ValdisV30Sk Katrīna , Kuldīga
Kuldīga
7.  Ditke ReinholdsVLiepāja
8.  Freimane MadaraSLiepāja
9.Gailītis GuntisV40Liepāja
10.  Gailītis UldisVLiepāja
11.  Galdiks NaurisVGrobiņa
12.  Gancone IneseS40Nūjo ar vēju
Liepāja
13.Grīnbaums IntsV40Bieriņi
Rīga
14.Grīnberga AgitaS40Liepāja
15.Īviņa-Priedoliņa IevaS30Liepāja
16.Janeks ArtisV40Nūjo ar vēju
Liepāja
17.  Jansons JānisV30Nav, individuāls
Liepāja
18.  Jansons Markuss-ReinisVJelgava
19.  Kazarevska IneseS40Liepāja
20.  Klidzeja InitaSRīga
21.Kopštāle KristīneS30Rude, Nīcas novads
22.Kopštāle RegīnaS30Liepāja
23.  Kopštāls MārtiņšV30Liepāja
24.  Kubliņa-Ķemere RenāteSLiepāja
25.  Kulinska RegīnaS40Nūjo ar vēju
Liepāja
26.  Kuplais UldisV40VSK Noskrien
Liepāja
27.  Kursišs RolandsV30Jelgava
28.  Ķemeris ArtisV30Aizpute
29.Ķemeris KristsVLiepāja
30.  Ķirsis IngusVUPB
Liepāja
31.Ķude LauraSLiepāja
32.Ķudis ArmandsV40Liepāja
33.Lanka EvaS30Liepāja
34.Ļebedevs ArtisV30Liepāja
35.Māķēna LīgaS30Bieriņi
Rīga
36.Nelsons ArtisV40Liepāja
37.  Oļševskis AigarsV40VSK Noskrien. Liepāja.
Liepāja
38.  Priedola MontaSGrobiņa
39.Rasmuss AndisVVGV
Kandava
40.Rozentāls RinoldsV40Liepāja
41.Rupšys MindaugasV30Raseiniai
42.Semjonovs RonaldsVRīga
43.Smiltnieks KristapsVLiepāja
44.  Sorokina SandijaSASK PATRIA
Durbe
45.  Strautiņš GuntisVMaratona klubs Liepāja
Liepāja
46.Šaukle KristīnaS30Liepāja
47.Štēra SintijaSNīcas pag.
48.Tapiņa DinaS30-
Nīca
49.  Upīte IvitaS30Riga
50.Vega KristineS30Liepaja
51.Veisberga VinetaS40Saldus boksa klubs
Saldus
52.Vītola SigitaS30Bernāti
53.  Zommers AnrijsV30Zommerīši
Liepaja
54.Zudavs PēterisVGrobiņa

5km skrējiens, nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alseika KalvisV2Vērgale
Vērgale
2.  Andersone LieneS2Riga
3.Andersone LīvaS2Līva
4.Auniņa AliseS2Liepāja
5.  Auziņš MārtiņšV1Liepāja
6.Benete GintaS2Grobiņa
7.Biteniece SintijaS1Nīca
8.Bitlerjus KārlisV1Nīca
9.Blumberga AgneseS2Liepāja
10.Blumbergs RobertsV1Liepāja
11.Blumbergs UldisV4Liepāja
12.Brants DidzisV4Matison runner's club
Saldus
13.  Brikmane IngaS2Liepāja
14.  Brižaka VinetaS4Maratona klubs
liepaja
15.  Čabans ArtjomsV1Liepāja
16.  Čabans MaksimsV1Liepāja
17.  Čudnovs RičardsV1Liepāja
18.  Devjatņikova LīgaS2Kuldīga
19.  Ditke LauraS2Liepāja
20.Etingere SanitaS4Liepāja
21.Filaka KatrīnaS1Nīca
22.  Freimane KristīneS4Rucava
23.  Gailīte UnaS1Liepāja
24.Galasa TatjanaS2Marupe
25.  Grūbe IndraS4Rude
Nīcas nov. Otaņķi
26.Grudula MontaS2Liepaja
27.Gruduls EdmonsV2Liepaja
28.Gusarova InnaS2Ādaži
29.Gūtmane AnnijaS2Liepāja
30.Ģirne KarīnaS2Liepāja
31.Janmane LieneS2Liepaja
32.  Janševska LauraS4Mežinieku psk./#AWARDskrien
Jaunbērze
33.  Karlsone GitaS4Matison runner's club
Saldus
34.Kaser JoshuaV4Rīga
35.Kovaļova JustīneS1Rīga
36.Kovaļova LieneS4Rīga
37.  Kozlovska NataļjaS4Liepāja
38.  Krūmiņa MarutaS2Maratona klubs
Tukums
39.  Kudums MārisV4VIP Klubs
Liepāja
40.Kuršis MarkussV1Liepāja
41.Ķude DaigaS4Liepāja
42.Ķudis RinaldsV1Liepaja
43.  Ķuzis KārlisV2Saldus
44.  Laimiņa SandaS4Supermammas&bērni
Liepāja
45.Lanka EgijaS2Liepāja
46.  Laugale IngaS4ingalaugale@gmail.com
Liepaja
47.Lavrentjeva AnneS2Bernāti
48.Leigūte IlzeS4Liepāja
49.  Liebus RalfsV1Supermammas&bērni
Liepāja
50.  Liekmane DzintraS4Skrunda
51.  Liekmanis RaivoV1MARATONA KLUBS
Nīkrāce
52.Ļaudams GuntarsV4Aizpute
53.Mače KristaS2Liepāja
54.  Maisiņš AndisV2Liepaja
55.Maskalāne KaivaS2Durbes nov., Vecpils
56.  Mežals RalfsV1Liepāja
57.  Mežals RobertsV2Liepāja
58.  Mežals RolandsV1Liepāja
59.  Mikāle NikijaS1Priekules veloklubs
Priekule
60.  Minčionoks MārisV2Liepāja
61.  Miņenkovs AleksandrsV2Brocēni
62.Mizēna AnceS4Liepāja
63.  Morozova ElīnaS2Supermammas&bērni
Liepāja
64.  Morozova KarīnaS2Supermammas&bērni
Liepāja
65.Mūrēna RūtaS4Nīca
66.Neimane SantaS2Grobina
67.  Ozoliņš IvoV2Liepaja
68.Ozols DainisV2Liepāja
69.Princis JurisV2Kabile
Kabile
70.  Radomišķe IndraS4Nīca
71.  Reine AnitaS4CANIS GROUP Liepaja
Bernāti
72.  Reķēna MairitaS2Supermammas&bērni
Liepāja
73.  Roga RalfsV2Matison's Runners club
LIEPĀJA
74.  Roga SalvisV4Liepāja
75.  Rozītis IngussV2Kuldīga
76.Rupšys MindaugasV2Raseiniai
77.Salnāja AneteS1Liepāja
78.Salnāja LauraS4Liepāja
79.Sawyer JonV4Rīga
80.Sergejeva EstereS1Liepāja
81.  Siksna SantaS4Liepāja
82.Sneidere AmandaS1Liepāja
83.Sneidere GuntaS4Liepāja
84.Šķēdnieks AnrijsV1Grobiņa
85.Šķietniece IlzeS4Grobiņa
86.  Šķietnieks KristapsV1-
Grobiņa
87.  Šlisere AliseS2Liepāja
88.  Šmite LauraS2Liepaja
89.Šneiders EdgarsV4Liepāja
90.Štolca LindaS2Liepāja
91.Treimane DaceS4Liepāja
92.Vanags MiksV4Vanagi
Grobiņa
93.Vega DāvidsV1Liepaja
94.Vītoliņš MārcisV1Kociņi
Liepāja
95.Vītols VarisV4Liepāja
96.Zēgnere EmīlijaS1Rīga
97.  Zeiburliņš RobertsV1Liepāja
98.Zica VelgaS2Supermammas&bērni
Liepāja
99.Zommere LauraS2Zommerīši
Liepaja
100.  Zudava GrētaS2Grobiņa
101.  Žakovs OļegsV2Ventspils

Bērnu skrējiens 300m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ceriņš RodrigoVB-300Liepāja
2.Gercāns GabrielsVB-300Liepāja
3.Glužģis RinaldsVB-300Liepāja
4.  Gruduls Pīters-ViestursVB-300Liepaja
5.Kalējs RaivisVB-300Nīca
6.Liversage Jarrod-RobertVB-300Nīkrāce
7.Mače EmmaSB-300Liepāja
8.Māķēna Ieva-MatildeSB-300Bieriņi
Rīga
9.  Mežale SabīneSB-300Liepāja
10.Mizēna LīvaSB-300Liepāja
11.  Ozoliņš PatriksVB-300Matisons Runner's Club
Ventspils
12.Palaps MarkussVB-300Liepāja
13.  Štolca Elza-KatrīnaSB-300Supermammas&bērni
Liepāja
14.Urbāne ElīzaVB-300Liepāja
15.Vārna EveritaSB-300Ziemeļkurzeme OK
Talsi
16.  Vecvagare ElīnaSB-300Supermammas&bērni
Liepāja

Bērnu skrējiens 600m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Almane Sofija-MadaraSB-600Supermammas&bērni
Liepāja
2.  Auniņa Elizabete-AnnaSB-600Liepāja
3.  Daņilovskis VladimirsVB-600Rīga
4.Dapša KristapsVB-600Liepāja
5.  Dasko BogdansVB-600Liepāja
6.  Dasko EmilijaSB-600Liepāja
7.  Gailīte EvaSB-600Liepāja
8.Grīnvalde KatarīnaSB-600Liepāja
9.Grīnvalds KristiānsSB-600Liepāja
10.  Gruduls Edmons-MarkussVB-600Liepāja
11.Jermaļonoks AlekssVB-600Liepaja
12.Konrāde KatrīnaSB-600Liepāja
13.Kopštāle DārtaSB-600Liepāja
14.Kopštāle MatildeSB-600Liepāja
15.Kurše MadaraSB-600Liepāja
16.Ķude AmandaSB-600Liepāja
17.Ķuņķe MelisaSB-600Liepāja
18.Ķuņķe PaulaSB-600Liepāja
19.  Lakačauskis EmīlsVB-600Liepāja
20.Lejnieks ErnestsVB-600Supermammas&bērni
Liepāja
21.  Liebus MartaSB-600Supermammas&bērni
Liepāja
22.Liege LivaSB-600bernu skrejiens
Liepaja
23.Mazgirs DāvidsVB-600Vanagi
Grobiņa
24.  Mežale PaulaSB-600Liepāja
25.  Mežals RitvarsVB-600Liepāja
26.Mizēna KatrīnaSB-600Liepāja
27.  Ozoliņa PaulaSB-600Matisons Runner's Club
Ventspils
28.Palapa EvelīnaSB-600Liepāja
29.Radomišķe MartaSB-600Nīca
30.Radomišķe PaulaSB-600Nīca
31.  Roga RēzijaSB-600LIEPĀJA
32.Salnāja KateSB-600Liepāja
33.  Šķēdnieks ArtisVB-600Grobiņa
34.Šķēdnieks IngarsVB-600Grobiņa
35.Šķietniece KatrīnaSB-600Grobiņa
36.  Štolcs KārlisVB-600Supermammas&bērni
Liepāja
37.  Tapiņa SelīnaSB-600Nīca
38.Valdmanis KristersVB-600Liepāja
39.Vanaga DārtaSB-600Vanagi
Grobiņa
40.  Varkale BeatriseSB-600Liepāja
41.  Vecvagars ĢirtsVB-600Supermammas&bērni
Liepāja
42.  Zaks ErnestsVB-600Liepāja

Kopā pieteikušies: 250



Valmieras maratons 2019