Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens, Izaicinājums Bernātos 2019 | Saraksts

17km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bernots GintsVMLiepāja
2.  Būmans GuntarsVM40Matisons Runner's Club
Liepāja
3.  Būmans KārlisVMMatisons Runner's Club
Liepāja
4.Ceriņa ZaneSM30Liepāja
5.  Dāvidsone ZaneSMValmiera
Valmiera
6.Deiče IevaSMLiepāja
7.  Dorobļajs NaurisVMviens
Rīga
8.  Eidins UldisVM30Grobiņa
9.Grīnbergs AivarsVM30Liepāja
10.  Kalna SintijaSMGrobiņa
11.  Lapiņš IvarsVM40SPORTLAT
Liepāja
12.Lavrentjevs JānisVM40Bernati
13.Lejasmeiers KalvisVMLiepāja
14.  Millers ArnisVMCertex Latvija
Olaine
15.  Pankoks DāvisVMLSSS un FK Kurši
Liepāja
16.  Petrovska SolvitaSM40Rīga
17.  Petrovskis RaimondsVM40Rīga
18.  Podnieks ArvisVMRīga
19.  Priedoliņš KristapsVM30Liepaja
20.Reijers DāvidsVMLiepāja
21.  Sprūds EdgarsVMMatisons Runner's Club
Liepāja
22.  Šķilvalts ElvisVMLiepāja
23.  Štūla-Pankoka IrīnaSM30Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
24.Vītoliņš AinarsVM40Kociņi
Liepāja
25.Zīverts MārcisVM40Jelgava

10km skrējiens, nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Brucis ArnisVLiepāja
2.  Devjatņikovs ValdisV30Sk Katrīna , Kuldīga
Kuldīga
3.  Ditke ReinholdsVLiepāja
4.  Freimane MadaraSLiepāja
5.  Galdiks NaurisVGrobiņa
6.Grīnberga AgitaS40Liepāja
7.Īviņa-Priedoliņa IevaS30Liepāja
8.  Klidzeja InitaSRīga
9.Kopštāle RegīnaS30Liepāja
10.  Kopštāls MārtiņšV30Liepāja
11.  Kubliņa-Ķemere RenāteSLiepāja
12.  Kuplais UldisV40VSK Noskrien
Liepāja
13.  Kursišs RolandsV30Jelgava
14.  Ķemeris ArtisV30Aizpute
15.  Ķirsis IngusVUPB
Liepāja
16.Ķude LauraSLiepāja
17.Ķudis ArmandsV40Liepāja
18.  Oļševskis AigarsV40VSK Noskrien. Liepāja.
Liepāja
19.Semjonovs RonaldsVRīga
20.Šaukle KristīnaS30Liepāja
21.Štēra SintijaSNīcas pag.
22.Tapiņa DinaS30-
Nīca
23.  Zommers AnrijsV30Zommerīši
Liepaja
24.Zudavs PēterisVGrobiņa

5km skrējiens, nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Auniņa AliseS2Liepāja
2.Benete GintaS2Grobiņa
3.Blumberga AgneseS2Liepāja
4.Blumbergs RobertsV1Liepāja
5.Blumbergs UldisV4Liepāja
6.Brants DidzisV4Matison runner's club
Saldus
7.  Ditke LauraS2Liepāja
8.  Freimane KristīneS4Rucava
9.Galasa TatjanaS2Marupe
10.  Grūbe IndraS4Rude
Nīcas nov. Otaņķi
11.Gusarova InnaS2Ādaži
12.Gūtmane AnnijaS2Liepāja
13.  Karlsone GitaS4Matison runner's club
Saldus
14.  Klindžāne IlzeS2SPORTLAT
Rīga
15.  Kudums MārisV4VIP Klubs
Liepāja
16.Kuršis MarkussV1Liepāja
17.Ķude DaigaS4Liepāja
18.Ķudis RinaldsV1Liepaja
19.Lavrentjeva AnneS2Bernāti
20.  Liekmane DzintraS4Skrunda
21.  Liekmanis RaivoV1MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Nīkrāce
22.Mače KristaS2Liepāja
23.  Mežals RalfsV1Liepāja
24.  Mežals RobertsV2Liepāja
25.  Mežals RolandsV1Liepāja
26.  Minčionoks MārisV2Liepāja
27.Mūrēna RūtaS4Nīca
28.Neimane SantaS2Grobina
29.  Ozoliņš IvoV2Liepaja
30.  Radomišķe IndraS4Nīca
31.  Reine AnitaS4CANIS GROUP Liepaja
Bernāti
32.Salnāja AneteS1Liepāja
33.Salnāja LauraS4Liepāja
34.Sneidere AmandaS1Liepāja
35.Sneidere GuntaS4Liepāja
36.  Šmite LauraS2Liepaja
37.Šneiders EdgarsV4Liepāja
38.  Trofimovs AleksandrsV2SPORTLAT
Tukums
39.Vanags MiksV4Vanagi
Grobiņa
40.Vītoliņš MārcisV1Kociņi
Liepāja
41.Vītols VarisV4Liepāja
42.Zommere LauraS2Zommerīši
Liepaja
43.  Zudava GrētaS2Grobiņa

Bērnu skrējiens 600m vai 300m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Auniņa Elizabete-AnnaSBLiepāja
2.Ceriņš RodrigoVBLiepāja
3.  Daņilovskis VladimirsVBRīga
4.Kalējs RaivisVBNīca
5.Kurše MadaraSBLiepāja
6.Ķude AmandaSBLiepāja
7.Mače EmmaSBLiepāja
8.  Mežale PaulaSBLiepāja
9.  Mežale SabīneSBLiepāja
10.  Mežals RitvarsVBLiepāja
11.Radomišķe MartaSBNīca
12.Radomišķe PaulaSBNīca
13.Salnāja KateSBLiepāja
14.Vanaga DārtaSBVanagi
Grobiņa

Kopā pieteikušies: 106



Vaidavas triatlons