Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

BeActive Pludmales spēles. Skrējiens un nūjošana | Saraksts

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ananics Maikls-Niks1V10Ananici
Sēme
2.  Andersons Artūrs2V10Sauleskalns
Valmiera
3.Baranovs Vladimirs2V10Jelgava
4.  Boiko Rolands3V10Rēzeknes raj
5.  Caics Artūrs2V10---
Rīga
6.  Dāvidsone Zane2S10Valmiera
Valmiera
7.  Dindune Ilze-Izabella2S10Rīga
8.  Dundurs Agris3V10Maratonaklubs
Rīga
9.Fišmans Mark3V10Jūrmala
10.Fišmans Stefans1V10Jūrmala
11.Freibergs Sandis2V10Valka
12.  Gūtmanis Māris2V10Jelgava
13.  Hrola Kristine3S10riga
14.  Kalniņa Rūta3S10Skrienošais 4nieks
Aizputes pagasts
15.  Kalniņš Armands2V10Local
Ape
16.  Kalniņš Jānis3V10Skrienošais 4nieks
Aizpute-Rīga
17.  Karasenko Dmitrijs3V10Salaspils
18.Korkunda Yuliia2S10Riga
19.  Ķemeris Artis2V10Aizpute
20.  Lagzdina Margita3S10Riga
21.  Liepiņa Iveta3S10SK
Riga
22.  Liepiņš Jānis2V10Trapene
23.  Liepiņš Ronalds3V10Rīga
24.  Liepiņš Vilnis4V10LSC, Maratona klubs 2009
Carnikava
25.  Muceniece Gita3S10Maratona Klubs
Rundāles novads
26.  Ozoliņš Ringolds4V10Maratona klubs
Ventspils
27.  Pāķe Lelde1S10Saulkrasti SRT
Saulkrasti
28.  Pāķe Madara1S10Saulkrasti SRT
Saulkrasti
29.  Pole Kristiāna2S10Rīga
30.  Poļskihs Antons2V10Rīga
31.Romulis Elvis1V10Valka
32.  Rozentāls Valdis3V10Ziepniekkalns
Rīga
33.  Saukāne Jolanta3S10Olaine
34.Skutāns Kārlis2V10Valka
35.  Stāmers Oskars3V10Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
36.  Treija Santija2S10Rīga
37.Treijs Artis2V10Jaunpiebalga
38.  Vanags Pēteris4V10Ķekava
39.  Vecgailis Dmitrijs2V10Rīga
40.  Veinbergs Reinis2V10Valkas raj. BJSS
41.  Ziemele Agnese2S10Dundaga

5 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols Jānis3V5Maratona klubs
Madona - Rīga
2.  Bērziņš Arnis3V5Bērziņi
Rīga
3.  Briede Santa3S5Sigulda
4.  Endols Edijs2V5SK Delfīns
Rīga
5.  Evertovskis Kārlis2V5Rīga
6.  Flaksmane Ņina2S5Riga
7.  Gavars Andris3V5Rīga
8.Grebe Dennis3V5Idstein
9.  Gubins Valērijs3V5ЯЗЬ
Olaine
10.Gūtmane Amanda1S5Jelgava
11.Gūtmane Ilona2S5Jelgava
12.Gūtmanis Egils3V5Jelgava
13.Ieviņa Anita3S5Cēsis
14.  Jagupovs Roberts3V5IT Cross Team
Riga
15.  Jēče Alise1S5Rīga
16.  Jēčis Kristaps1V5Rīga
17.  Jonīte Linda2S5Rīga
18.  Junolainens Artūrs2V5Juno Runners
Rīga
19.  Kiļupa Marita2S5Madonas BJSS
Madona
20.  Klūga Maksis1V5Rīga
21.  Knapa Līga3S5Radiņi
DOBELE
22.  Krafta Vineta3S5Rīga
23.Kramiņš Dainis3V5Jelgava
24.  Krupina Natālija3S5SPARS-MK
Preiļi
25.Krupins Jurijs3V5Preili
Preili
26.  Krupins Vjačeslavs1V5Spars-MK/Matisons Runners's Club
Preiļi
27.Kurbe Elīna2S5Radiņi
Dobele
28.  Liepiņš Andris1V5Rīga
29.  Liepiņš Rauls1V5Rīga
30.Litevskis Roberts2V5Rīga
31.Medisone Liene3S5Skriešanas akadēmija
Tukums
32.  Medisone Sindija1S5Tukums
33.  Medisons Krists3V5Tukums
34.  Mucenieks Rainers1V5Rundāles novads
35.  Nikitins Renāts3V5Rīgas satiksme
Rīga
36.Ņikitins Damirs1V5Rīgas satiksme
Rīga
37.  Pāķis Eduards3V5Saulkrasti SRT
Saulkrasti
38.Pastare Ilze3S5Acorns AC
Jersika
39.  Petrovs Mārtiņš2V5Cēsis
40.  Priedītis Vilnis3V5LYCONET
Rīga
41.  Pupause Ilona3S5Cesvaine
42.  Purvīte Arta3S5Rīga
43.  Ratniece Elza1S5Sportlat
Rīga
44.  Riekstiņa Anna-Olīvija1S5Rīga
45.Rožkalne Anete-Dārta2S5Rīga
46.Rūsiņa Elza4S5Jersika
47.  Saušs Armands3V5Rīga
48.Skrūzmans Andris4V5Jersika
49.  Šaitere Sintija2S5Aglona
50.  Ščerbinska Elza1S5Rīga
51.  Timofejevs Valdemārs2V5Ape
52.Troinova Agnese1S5Tukums
53.  Upenieks Gundars3V5SPORTLAT
Rīga
54.  Vegmanis Emīls-Edvards1V5Individuāli
Jelgava
55.  Zvēra Elīna2S5Ikšķile

Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bahmatova ArinaSNUJBelkas
Rīga
2.  Bite GaidaSNUJRīga
3.Dziedātājs AigarsVNUJKājputni
Saulkrasti
4.  Gūtmane VelgaSNUJJelgava
5.  Ikauniece InāraSNUJKājputni
Cēsis
6.  Portnaja AurikaSNUJBelkas
Rīga
7.  Puriņa AijaSNUJKĀJPUTNI
Cēsis
8.  Rone ZaneSNUJKājputni
Cēsis
9.  Silova LarisaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
10.Sitnikova DzintraSNUJNūjo priekam
Rīga

Kopā pieteikušies: 106



Valmieras maratons 2019