Velobrauciens „Apkārt Burtnieku ezeram 2019” | Saraksts
47 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābelīte Dace | S50 | Mazsalaca | ||
2. | Ābelīte Mārcis | V30 | VW Komerctransports - Veloprofs.lv Mazsalaca | ||
3. | Ādamsons Sandis | V30 | Krimuldas nov. | ||
4. | Aizups Jānis | V40 | valmiera | ||
5. | Andris Brokāns | V40 | Pēdu nav Mazsalaca | ||
6. | Antone Anita | S20 | Baldones velokomanda Baldone | ||
7. | Apinis Ainārs | V50 | DAKO ZIEMEĻVIDZEME Valmiera | ||
8. | Aprups Juris | V30 | Rīga | ||
9. | Aprups Viktors | V60 | - Rīga | ||
10. | Bāliņš Gundars | V40 | GGG Team Riga/Valmiera Valmiera | ||
11. | Balode Sandra | S40 | ĀdažiVelo Ādaži | ||
12. | Balodis Andris | V40 | Virsotne/MARMOT Rīga | ||
13. | Balodis Mareks | V16 | ZZK Cēsis Rīga | ||
14. | Balodis Mārtiņš | V40 | ĀdažiVelo Ādaži | ||
15. | Baško Oļegs | V30 | Engures sportam Engure | ||
16. | Baumanis Viktors | V50 | LATVELLO RIGA | ||
17. | Bekers Dainis | V40 | Metāla Alianse Valmiera | ||
18. | Bērzinš Zigmārs | V30 | Metāla alianse Valmiera | ||
19. | Bērziņš Aldis | V50 | Rīga | ||
20. | Bērziņš Zigmārs | V30 | Metāla Alianse Valmiera | ||
21. | Biete Egija | S30 | Lulles Rīga | ||
22. | Brants Ričards | V20 | Dr Andreja Kalniņa piemiņā Rīga | ||
23. | Brants Rūdolfs | V20 | Dr Andreja Kalniņa piemiņā Rīga | ||
24. | Breške Dzintars | V40 | Limbaži | ||
25. | Brigmanis Edgars | V30 | DTG MySport Baldone | ||
26. | Brigmanis Ģirts | V30 | Riga | ||
27. | Burcevs Rolands | V30 | Rēzekne | ||
28. | Cirvelis Ģirts | V30 | ROADEX Iecava | ||
29. | Čākurs Didzis | V50 | Naukšēni Naukšēni | ||
30. | Čehoviča Kristīne | S30 | Lukstiņi Ramatas pag. | ||
31. | Čehovičs Kristaps | V30 | Lukstiņi Ramata | ||
32. | Daļeckis Mārtiņš | V30 | Drustiņš un velobiedri. Cēsis | ||
33. | Damroze Henrihs | V40 | ZAB Rode&Partneri Rīga | ||
34. | Daškins Artjoms | V30 | ELKOR RRS Olaine | ||
35. | Dzērve Juris | V30 | Venden Rīga | ||
36. | Gailis Kristaps | V16 | POLICISTU VELOBIEDRĪBA Rīga | ||
37. | Gailis Zintis | V50 | POLICISTU VELOBIEDRĪBA Rīga | ||
38. | Gailītis Aivis | V50 | Pēdu nav Burtnieku novads | ||
39. | Gedrovics Artis | V50 | Vellapēda Rīga | ||
40. | Germans Uldis | V30 | ELKOR RRS Talsi | ||
41. | Golvere Rita | S50 | Piņķi | ||
42. | Golvers Valērijs | V50 | Piņķi | ||
43. | Herbsts Mikus | V20 | Gaismas maģija EMU Cēsis | ||
44. | Iknere Una | S20 | Valmiera | ||
45. | Jostsons Dainis | V50 | Pēdu nav Jaunrezgaļi | ||
46. | Jukšinskis Alēns | V30 | Jēkabpils | ||
47. | Jurēviča Diāna | S30 | Venden Rīga | ||
48. | Jurēvičs Māris | V30 | Venden Rīga | ||
49. | Kaktins Voldemars | V30 | S/K Pienskābe Ķegums | ||
50. | Kalniņa Viktorija | S20 | Dr Andreja Kalniņa piemiņā Ogre | ||
51. | Kalniņš Ilgvars | V40 | Metāla Alianse Limbaži | ||
52. | Kalniņš Roberts | V30 | Dr Andreja Kalniņa piemiņā Ogre | ||
53. | Kalniņš Sandis | V40 | Sigulda | ||
54. | Kalvāns Oskars | V30 | Metāla Alianse Limbaži | ||
55. | Kārkliņš Daniels | V20 | DAKO ZIEMEĻVIDZEME Valmiera | ||
56. | Kārkliņš Kristaps | V20 | DAKO ZIEMEĻVIDZEME Valmiera | ||
57. | Kaužēns Gints | V40 | GGG Team Valmiera/Rīga | ||
58. | Kirjanovs Igors | V30 | ELKOR RRS Rīga | ||
59. | Kļaviņš Sandijs | V20 | Drustiņš un velobiedri. Drusti | ||
60. | Kranāts Ilmārs | V30 | ĀdažiVelo Ādaži | ||
61. | Kravalis Kaspars | V30 | MAPEI Rīga | ||
62. | Kukaine Madara | S20 | Venden Mazsalaca | ||
63. | Ķelpe Zane | S20 | MTB klubs Garkalne Rīga | ||
64. | Laugale Astra | S40 | Rīga | ||
65. | Lembergs Kristofers | V20 | POLICISTU VELOBIEDRĪBA Rīga | ||
66. | Levāns Ivo | V40 | Engures sportam Tukums | ||
67. | Liepa Armands | V50 | Valmiera | ||
68. | Liepiņš Artis | V30 | Riga | ||
69. | Ločmele Selva | S30 | Engures sportam Rīga | ||
70. | Logins Mārtiņš | V30 | AUTOEKSPERTS-THULE Olaine | ||
71. | Lulle Žanis | V30 | Lulles Rīga | ||
72. | Ļubickis Sergejs | V50 | ELKOR RRS Rīga | ||
73. | Martinovs Ingars | V16 | Lizums | ||
74. | Millers Āris | V40 | Pēdu nav Vecate | ||
75. | Millers Jānis | V30 | Pēdu nav Vecate | ||
76. | Morovskis Lauris | V30 | Rīga | ||
77. | Osītis Dzintars | V50 | Priekuļi | ||
78. | Ozols Ginters | V20 | Dako Ziemeļvidzeme Valmiera | ||
79. | Ozols Uģis | V40 | DAKO Ziemeļvidzeme Brenguļi | ||
80. | Paegle Aiga | S40 | Engures Sportam Tukums | ||
81. | Penka Gatis | V30 | Pēdu nav Mazsalaca | ||
82. | Pētersons Jānis | V30 | Engures sportam Rīga | ||
83. | Pinka Andis | V60 | Rūjiena | ||
84. | Pinka Artūrs | V30 | Rūjiena | ||
85. | Pipirs Arvīds | V50 | Krasti | ||
86. | Pivars Andris | V60 | Ogre | ||
87. | Pivars Valdis | V16 | ĶNSS Ogre | ||
88. | Pivors Armands | V30 | Drustiņš un velobiedri. Ogre | ||
89. | Plusniņš Gatis | V40 | MTB Kocēnu novads Kocēni | ||
90. | Polis Aldis | V50 | - Rīga | ||
91. | Pomenko Andrejs | V30 | Engures Sportam Jelgava | ||
92. | Priede Armands | V20 | DTG MySport Rīga | ||
93. | Pumpurs Andris | V40 | Rīga | ||
94. | Puriņš Jānis | V60 | EMU Limbaži | ||
95. | Puriņš Mārtiņš | V40 | Drustiņš un velobiedri. Cēsis | ||
96. | Ramanis Endijs | V16 | DAKO ZIEMEĻVIDZEME Valmiera | ||
97. | Ratnieks Jānis | V40 | EVELO TEAM Baloži | ||
98. | Rodionova Renāte | S16 | Carnikava Carnikava | ||
99. | Rodionovs Lauris | V20 | Carnikava Carnikava | ||
100. | Rodionovs Sergejs | V50 | ĀdažiVelo Carnikava | ||
101. | Rubiks Māris | V30 | Valmieras velo vienība Valmiera | ||
102. | Rudzītis Gints | V30 | Valmieras velo vienība Kocēnu novads | ||
103. | Ruzanovs Sergejs | V40 | Venden Rīga | ||
104. | Ruža Dairis | V20 | Rīga | ||
105. | Saušs Atvars | V40 | Sigulda | ||
106. | Sirmais Dāvis | V30 | DAKO Valmiera | ||
107. | Sisolatins Arturs | V30 | Team ZZK Rīga | ||
108. | Šaicāns Edijs | V30 | Venden Rīga | ||
109. | Šarākovs Renārs | V40 | ebike/machine Saulkrasti | ||
110. | Šarovs Dmitrijs | V30 | Dako Ziemeļvidzeme Valmiera | ||
111. | Ščerbickis Juris | V40 | D8 Riga | ||
112. | Šķēle Rūdolfs | V30 | individuali Rīga | ||
113. | Tišaņinovs Juris | V60 | POLICISTU VELOBIEDRĪBA Rīga | ||
114. | Ulnicāns Vilnis | V60 | individuāli Cēsis | ||
115. | Vaivode Ilona | S40 | ELKOR RRS Rīga | ||
116. | Vaivode Lāsma | S16 | ELKOR RRS Rīga | ||
117. | Valatka Linda | S40 | Dr Andreja Kalniņa piemiņā Ogra | ||
118. | Veinbergs Uldis | V30 | Valmieras velo vienība Valmiera | ||
119. | Vīksne Mārtiņš | V30 | Sportland Līgatne | ||
120. | Vilka Laura | S30 | Rīga | ||
121. | Vimba Henrijs | V20 | DAKO ZIEMEĻVIDZEME Valmiera | ||
122. | Vitkovskis Gunārs | V40 | POLICISTU VELOBIEDRĪBA Rīga | ||
123. | Vītols Jēkabs | V16 | VW Komerctransports-Veloprofs.lv Sigulda | ||
124. | Zaķis Linards | V40 | izturība salaspils | ||
125. | Zālītis Andris | V40 | ELKOR RRS Rīga | ||
126. | Zavjalova Inga | S20 | Valmiera | ||
127. | Ziema Andrejs | V40 | Kocēni | ||
128. | Zvīnis Andris | V30 | POLICISTU VELOBIEDRĪBA Limbaži |
Retro velobrauciens 9 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Čākurs Edijs | V13 | Naukšēni Naukšēni | ||
2. | Feldmane Lita | ST | Valmiera | ||
3. | Kalniņa Egita | ST | Dr Andreja Kalniņa piemiņā Liezēre | ||
4. | Kalvāns Keits | V13 | OKAJ Limbaži | ||
5. | Rēze Diāna | ST | Rīga | ||
6. | Sergijevics Artjoms | V13 | Engures Sportam Jelgava | ||
7. | Sproģis Kārlis | V13 | Rūjiena |
Bērnu distance
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Bekere Linda | SB2 | Lizdēni | ||
2. | Bekere Rebeka | SB3 | Lizdēni | ||
3. | Bekers Valters | VB3 | Lizdēni | ||
4. | Bērziņš Gustavs | VB2 | Sporta klubs Wendi Cēsis | ||
5. | Brigmanis Egerts | VB2 | Baldones velokomanda Baldone | ||
6. | Gedrovics Edvards | VB3 | Vellapēda Rīga | ||
7. | Ice Mārtiņš | VB3 | VeloLifestyle/SmiltenesBJSS smiltene | ||
8. | Jurēviča Ieva | SB3 | Venden Rīga | ||
9. | Jurēvičs Dominiks-Jēkabs | VB1 | Venden Rīga | ||
10. | Jurjāne Annija | SB2 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
11. | Kalniņa Ieva | SB4 | Gulbene | ||
12. | Kalniņa Linda | SB3 | Valmieras velo vienība Rencēni | ||
13. | Kalniņš Oskars | VB4 | Gulbene | ||
14. | Kalvāns Niks | VB4 | OKAJ Limbaži | ||
15. | Kambala Teodors | VB3 | Rīga | ||
16. | Koškulis Boriss | VB1 | Rīga | ||
17. | Kranāts Oskars | VB2 | ĀdažiVelo Ādaži | ||
18. | Kranāts Ričards | VB3 | ĀdažiVelo Ādaži | ||
19. | Ķerpe Mareks | VB2 | Valmiera | ||
20. | Ķerpe Rolands | VB1 | Burtnieku novads | ||
21. | Logina Beāte | SB1 | AUTOEKSPERTS-THULE Olaine | ||
22. | Ozola Amanda | SB1 | Dako Ziemeļvidzeme Valmiera | ||
23. | Pinka Estere | SB2 | Rūjiena | ||
24. | Pinka Madara | SB1 | Rūjiena | ||
25. | Podoroga Arsenijs | VB1 | Riteņvasara Salaspils | ||
26. | Podoroga Jekaterīna | SB1 | Riteņvasara Salaspils | ||
27. | Pomenko Marija | SB2 | Engures Sportam Jelgava | ||
28. | Siliņa Dārta | SB1 | Sporta klubs Cēsis | ||
29. | Siliņš Otto | VB2 | Sporta klubs Cēsis | ||
30. | Šaicāne Sofija | SB1 | Venden Rīga | ||
31. | Zvīne Beāte | SB1 | Limbaži |