Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Velobrauciens „Apkārt Burtnieku ezeram 2019” | Saraksts

47 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelīte DaceS50Mazsalaca
2.  Ābelīte MārcisV30VW Komerctransports - Veloprofs.lv
Mazsalaca
3.Ādamsons SandisV30Krimuldas nov.
4.Aizups JānisV40valmiera
5.Andris BrokānsV40Pēdu nav
Mazsalaca
6.  Antone AnitaS20Baldones velokomanda
Baldone
7.  Apinis AinārsV50DAKO ZIEMEĻVIDZEME
Valmiera
8.Aprups JurisV30Rīga
9.  Aprups ViktorsV60-
Rīga
10.Bāliņš GundarsV40GGG Team Riga/Valmiera
Valmiera
11.  Balode SandraS40ĀdažiVelo
Ādaži
12.  Balodis AndrisV40Virsotne/MARMOT
Rīga
13.Balodis MareksV16ZZK Cēsis
Rīga
14.  Balodis MārtiņšV40ĀdažiVelo
Ādaži
15.  Baško OļegsV30Engures sportam
Engure
16.Baumanis ViktorsV50LATVELLO
RIGA
17.  Bekers DainisV40Metāla Alianse
Valmiera
18.Bērzinš ZigmārsV30Metāla alianse
Valmiera
19.  Bērziņš AldisV50Rīga
20.  Bērziņš ZigmārsV30Metāla Alianse
Valmiera
21.  Biete EgijaS30Lulles
Rīga
22.  Brants RičardsV20Dr Andreja Kalniņa piemiņā
Rīga
23.Brants RūdolfsV20Dr Andreja Kalniņa piemiņā
Rīga
24.  Breške DzintarsV40Limbaži
25.  Brigmanis EdgarsV30DTG MySport
Baldone
26.Brigmanis ĢirtsV30Riga
27.Burcevs RolandsV30Rēzekne
28.Cirvelis ĢirtsV30ROADEX
Iecava
29.  Čākurs DidzisV50Naukšēni
Naukšēni
30.Čehoviča KristīneS30Lukstiņi
Ramatas pag.
31.  Čehovičs KristapsV30Lukstiņi
Ramata
32.  Daļeckis MārtiņšV30Drustiņš un velobiedri.
Cēsis
33.  Damroze HenrihsV40ZAB Rode&Partneri
Rīga
34.  Daškins ArtjomsV30ELKOR RRS
Olaine
35.  Dzērve JurisV30Venden
Rīga
36.  Gailis KristapsV16POLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
37.  Gailis ZintisV50POLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
38.  Gailītis AivisV50Pēdu nav
Burtnieku novads
39.  Gedrovics ArtisV50Vellapēda
Rīga
40.Germans UldisV30ELKOR RRS
Talsi
41.  Golvere RitaS50Piņķi
42.  Golvers ValērijsV50Piņķi
43.  Herbsts MikusV20Gaismas maģija EMU
Cēsis
44.  Iknere UnaS20Valmiera
45.  Jostsons DainisV50Pēdu nav
Jaunrezgaļi
46.  Jukšinskis AlēnsV30Jēkabpils
47.  Jurēviča DiānaS30Venden
Rīga
48.  Jurēvičs MārisV30Venden
Rīga
49.  Kaktins VoldemarsV30S/K Pienskābe
Ķegums
50.Kalniņa ViktorijaS20Dr Andreja Kalniņa piemiņā
Ogre
51.  Kalniņš IlgvarsV40Metāla Alianse
Limbaži
52.Kalniņš RobertsV30Dr Andreja Kalniņa piemiņā
Ogre
53.  Kalniņš SandisV40Sigulda
54.  Kalvāns OskarsV30Metāla Alianse
Limbaži
55.  Kārkliņš DanielsV20DAKO ZIEMEĻVIDZEME
Valmiera
56.  Kārkliņš KristapsV20DAKO ZIEMEĻVIDZEME
Valmiera
57.Kaužēns GintsV40GGG Team
Valmiera/Rīga
58.Kirjanovs IgorsV30ELKOR RRS
Rīga
59.  Kļaviņš SandijsV20Drustiņš un velobiedri.
Drusti
60.  Kranāts IlmārsV30ĀdažiVelo
Ādaži
61.  Kravalis KasparsV30MAPEI
Rīga
62.  Kukaine MadaraS20Venden
Mazsalaca
63.  Ķelpe ZaneS20MTB klubs Garkalne
Rīga
64.  Laugale AstraS40Rīga
65.  Lembergs KristofersV20POLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
66.  Levāns IvoV40Engures sportam
Tukums
67.Liepa ArmandsV50Valmiera
68.Liepiņš ArtisV30Riga
69.  Ločmele SelvaS30Engures sportam
Rīga
70.Logins MārtiņšV30AUTOEKSPERTS-THULE
Olaine
71.  Lulle ŽanisV30Lulles
Rīga
72.  Ļubickis SergejsV50ELKOR RRS
Rīga
73.  Martinovs IngarsV16Lizums
74.Millers ĀrisV40Pēdu nav
Vecate
75.  Millers JānisV30Pēdu nav
Vecate
76.  Morovskis LaurisV30Rīga
77.  Osītis DzintarsV50Priekuļi
78.  Ozols GintersV20Dako Ziemeļvidzeme
Valmiera
79.  Ozols UģisV40DAKO Ziemeļvidzeme
Brenguļi
80.  Paegle AigaS40Engures Sportam
Tukums
81.  Penka GatisV30Pēdu nav
Mazsalaca
82.  Pētersons JānisV30Engures sportam
Rīga
83.Pinka AndisV60Rūjiena
84.  Pinka ArtūrsV30Rūjiena
85.Pipirs ArvīdsV50Krasti
86.  Pivars AndrisV60Ogre
87.  Pivars ValdisV16ĶNSS
Ogre
88.  Pivors ArmandsV30Drustiņš un velobiedri.
Ogre
89.  Plusniņš GatisV40MTB Kocēnu novads
Kocēni
90.  Polis AldisV50-
Rīga
91.  Pomenko AndrejsV30Engures Sportam
Jelgava
92.Priede ArmandsV20DTG MySport
Rīga
93.  Pumpurs AndrisV40Rīga
94.  Puriņš JānisV60EMU
Limbaži
95.  Puriņš MārtiņšV40Drustiņš un velobiedri.
Cēsis
96.Ramanis EndijsV16DAKO ZIEMEĻVIDZEME
Valmiera
97.  Ratnieks JānisV40EVELO TEAM
Baloži
98.  Rodionova RenāteS16Carnikava
Carnikava
99.  Rodionovs LaurisV20Carnikava
Carnikava
100.  Rodionovs SergejsV50ĀdažiVelo
Carnikava
101.  Rubiks MārisV30Valmieras velo vienība
Valmiera
102.  Rudzītis GintsV30Valmieras velo vienība
Kocēnu novads
103.Ruzanovs SergejsV40Venden
Rīga
104.Ruža DairisV20Rīga
105.  Saušs AtvarsV40Sigulda
106.  Sirmais DāvisV30DAKO
Valmiera
107.  Sisolatins ArtursV30Team ZZK
Rīga
108.  Šaicāns EdijsV30Venden
Rīga
109.  Šarākovs RenārsV40ebike/machine
Saulkrasti
110.  Šarovs DmitrijsV30Dako Ziemeļvidzeme
Valmiera
111.Ščerbickis JurisV40D8
Riga
112.Šķēle RūdolfsV30individuali
Rīga
113.  Tišaņinovs JurisV60POLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
114.  Ulnicāns VilnisV60individuāli
Cēsis
115.  Vaivode IlonaS40ELKOR RRS
Rīga
116.  Vaivode LāsmaS16ELKOR RRS
Rīga
117.Valatka LindaS40Dr Andreja Kalniņa piemiņā
Ogra
118.  Veinbergs UldisV30Valmieras velo vienība
Valmiera
119.  Vīksne MārtiņšV30Sportland
Līgatne
120.  Vilka LauraS30Rīga
121.  Vimba HenrijsV20DAKO ZIEMEĻVIDZEME
Valmiera
122.  Vitkovskis GunārsV40POLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
123.  Vītols JēkabsV16VW Komerctransports-Veloprofs.lv
Sigulda
124.  Zaķis LinardsV40izturība
salaspils
125.  Zālītis AndrisV40ELKOR RRS
Rīga
126.Zavjalova IngaS20Valmiera
127.  Ziema AndrejsV40Kocēni
128.  Zvīnis AndrisV30POLICISTU VELOBIEDRĪBA
Limbaži

Retro velobrauciens 9 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Čākurs EdijsV13Naukšēni
Naukšēni
2.  Feldmane LitaSTValmiera
3.Kalniņa EgitaSTDr Andreja Kalniņa piemiņā
Liezēre
4.Kalvāns KeitsV13OKAJ
Limbaži
5.  Rēze DiānaSTRīga
6.Sergijevics ArtjomsV13Engures Sportam
Jelgava
7.  Sproģis KārlisV13Rūjiena

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bekere LindaSB2Lizdēni
2.  Bekere RebekaSB3Lizdēni
3.  Bekers ValtersVB3Lizdēni
4.Bērziņš GustavsVB2Sporta klubs Wendi
Cēsis
5.  Brigmanis EgertsVB2Baldones velokomanda
Baldone
6.  Gedrovics EdvardsVB3Vellapēda
Rīga
7.  Ice MārtiņšVB3VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
smiltene
8.  Jurēviča IevaSB3Venden
Rīga
9.  Jurēvičs Dominiks-JēkabsVB1Venden
Rīga
10.  Jurjāne AnnijaSB2MARATONA KLUBS
Rīga
11.  Kalniņa IevaSB4Gulbene
12.  Kalniņa LindaSB3Valmieras velo vienība
Rencēni
13.  Kalniņš OskarsVB4Gulbene
14.Kalvāns NiksVB4OKAJ
Limbaži
15.  Kambala TeodorsVB3Rīga
16.Koškulis BorissVB1Rīga
17.  Kranāts OskarsVB2ĀdažiVelo
Ādaži
18.  Kranāts RičardsVB3ĀdažiVelo
Ādaži
19.  Ķerpe MareksVB2Valmiera
20.Ķerpe RolandsVB1Burtnieku novads
21.Logina BeāteSB1AUTOEKSPERTS-THULE
Olaine
22.Ozola AmandaSB1Dako Ziemeļvidzeme
Valmiera
23.Pinka EstereSB2Rūjiena
24.Pinka MadaraSB1Rūjiena
25.  Podoroga ArsenijsVB1Riteņvasara
Salaspils
26.  Podoroga JekaterīnaSB1Riteņvasara
Salaspils
27.Pomenko MarijaSB2Engures Sportam
Jelgava
28.Siliņa DārtaSB1Sporta klubs
Cēsis
29.  Siliņš OttoVB2Sporta klubs
Cēsis
30.  Šaicāne SofijaSB1Venden
Rīga
31.  Zvīne BeāteSB1Limbaži

Kopā pieteikušies: 166