Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Velobrauciens „Apkārt Burtnieku ezeram 2019” | Saraksts

47 km

S20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Antone AnitaBaldones velokomanda
Baldone
2.  Iknere UnaValmiera
3.Kalniņa ViktorijaDr Andreja Kalniņa piemiņā
Ogre
4.  Kukaine MadaraVenden
Mazsalaca
5.  Ķelpe ZaneMTB klubs Garkalne
Rīga
6.Zavjalova IngaValmiera

V20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Brants RičardsDr Andreja Kalniņa piemiņā
Rīga
2.Brants RūdolfsDr Andreja Kalniņa piemiņā
Rīga
3.  Herbsts MikusGaismas maģija EMU
Cēsis
4.  Kārkliņš DanielsDAKO ZIEMEĻVIDZEME
Valmiera
5.  Kārkliņš KristapsDAKO ZIEMEĻVIDZEME
Valmiera
6.  Kļaviņš SandijsDrustiņš un velobiedri.
Drusti
7.  Lembergs KristofersPOLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
8.  Ozols GintersDako Ziemeļvidzeme
Valmiera
9.Priede ArmandsDTG MySport
Rīga
10.  Rodionovs LaurisCarnikava
Carnikava
11.Ruža DairisRīga
12.  Vimba HenrijsDAKO ZIEMEĻVIDZEME
Valmiera

S30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Biete EgijaLulles
Rīga
2.Čehoviča KristīneLukstiņi
Ramatas pag.
3.  Jurēviča DiānaVenden
Rīga
4.  Ločmele SelvaEngures sportam
Rīga
5.  Vilka LauraRīga

V30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelīte MārcisVW Komerctransports - Veloprofs.lv
Mazsalaca
2.Ādamsons SandisKrimuldas nov.
3.Aprups JurisRīga
4.  Baško OļegsEngures sportam
Engure
5.Bērzinš ZigmārsMetāla alianse
Valmiera
6.  Bērziņš ZigmārsMetāla Alianse
Valmiera
7.  Brigmanis EdgarsDTG MySport
Baldone
8.Brigmanis ĢirtsRiga
9.Burcevs RolandsRēzekne
10.Cirvelis ĢirtsROADEX
Iecava
11.  Čehovičs KristapsLukstiņi
Ramata
12.  Daļeckis MārtiņšDrustiņš un velobiedri.
Cēsis
13.  Daškins ArtjomsELKOR RRS
Olaine
14.  Dzērve JurisVenden
Rīga
15.Germans UldisELKOR RRS
Talsi
16.  Jukšinskis AlēnsJēkabpils
17.  Jurēvičs MārisVenden
Rīga
18.  Kaktins VoldemarsS/K Pienskābe
Ķegums
19.Kalniņš RobertsDr Andreja Kalniņa piemiņā
Ogre
20.  Kalvāns OskarsMetāla Alianse
Limbaži
21.Kirjanovs IgorsELKOR RRS
Rīga
22.  Kranāts IlmārsĀdažiVelo
Ādaži
23.  Kravalis KasparsMAPEI
Rīga
24.Liepiņš ArtisRiga
25.Logins MārtiņšAUTOEKSPERTS-THULE
Olaine
26.  Lulle ŽanisLulles
Rīga
27.  Millers JānisPēdu nav
Vecate
28.  Morovskis LaurisRīga
29.  Penka GatisPēdu nav
Mazsalaca
30.  Pētersons JānisEngures sportam
Rīga
31.  Pinka ArtūrsRūjiena
32.  Pivors ArmandsDrustiņš un velobiedri.
Ogre
33.  Pomenko AndrejsEngures Sportam
Jelgava
34.  Rubiks MārisValmieras velo vienība
Valmiera
35.  Rudzītis GintsValmieras velo vienība
Kocēnu novads
36.  Sirmais DāvisDAKO
Valmiera
37.  Sisolatins ArtursTeam ZZK
Rīga
38.  Šaicāns EdijsVenden
Rīga
39.  Šarovs DmitrijsDako Ziemeļvidzeme
Valmiera
40.Šķēle Rūdolfsindividuali
Rīga
41.  Veinbergs UldisValmieras velo vienība
Valmiera
42.  Vīksne MārtiņšSportland
Līgatne
43.  Zvīnis AndrisPOLICISTU VELOBIEDRĪBA
Limbaži

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Balode SandraĀdažiVelo
Ādaži
2.  Laugale AstraRīga
3.  Paegle AigaEngures Sportam
Tukums
4.  Vaivode IlonaELKOR RRS
Rīga
5.Valatka LindaDr Andreja Kalniņa piemiņā
Ogra

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Aizups Jānisvalmiera
2.Andris BrokānsPēdu nav
Mazsalaca
3.Bāliņš GundarsGGG Team Riga/Valmiera
Valmiera
4.  Balodis AndrisVirsotne/MARMOT
Rīga
5.  Balodis MārtiņšĀdažiVelo
Ādaži
6.  Bekers DainisMetāla Alianse
Valmiera
7.  Breške DzintarsLimbaži
8.  Damroze HenrihsZAB Rode&Partneri
Rīga
9.  Kalniņš IlgvarsMetāla Alianse
Limbaži
10.  Kalniņš SandisSigulda
11.Kaužēns GintsGGG Team
Valmiera/Rīga
12.  Levāns IvoEngures sportam
Tukums
13.Millers ĀrisPēdu nav
Vecate
14.  Ozols UģisDAKO Ziemeļvidzeme
Brenguļi
15.  Plusniņš GatisMTB Kocēnu novads
Kocēni
16.  Pumpurs AndrisRīga
17.  Puriņš MārtiņšDrustiņš un velobiedri.
Cēsis
18.  Ratnieks JānisEVELO TEAM
Baloži
19.Ruzanovs SergejsVenden
Rīga
20.  Saušs AtvarsSigulda
21.  Šarākovs Renārsebike/machine
Saulkrasti
22.Ščerbickis JurisD8
Riga
23.  Vitkovskis GunārsPOLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
24.  Zaķis Linardsizturība
salaspils
25.  Zālītis AndrisELKOR RRS
Rīga
26.  Ziema AndrejsKocēni

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Apinis AinārsDAKO ZIEMEĻVIDZEME
Valmiera
2.Baumanis ViktorsLATVELLO
RIGA
3.  Bērziņš AldisRīga
4.  Čākurs DidzisNaukšēni
Naukšēni
5.  Gailis ZintisPOLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
6.  Gailītis AivisPēdu nav
Burtnieku novads
7.  Gedrovics ArtisVellapēda
Rīga
8.  Golvers ValērijsPiņķi
9.  Jostsons DainisPēdu nav
Jaunrezgaļi
10.Liepa ArmandsValmiera
11.  Ļubickis SergejsELKOR RRS
Rīga
12.  Osītis DzintarsPriekuļi
13.Pipirs ArvīdsKrasti
14.  Polis Aldis-
Rīga
15.  Rodionovs SergejsĀdažiVelo
Carnikava

S16

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Rodionova RenāteCarnikava
Carnikava
2.  Vaivode LāsmaELKOR RRS
Rīga

V16

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Balodis MareksZZK Cēsis
Rīga
2.  Gailis KristapsPOLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
3.  Martinovs IngarsLizums
4.  Pivars ValdisĶNSS
Ogre
5.Ramanis EndijsDAKO ZIEMEĻVIDZEME
Valmiera
6.  Vītols JēkabsVW Komerctransports-Veloprofs.lv
Sigulda

S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelīte DaceMazsalaca
2.  Golvere RitaPiņķi

V60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aprups Viktors-
Rīga
2.Pinka AndisRūjiena
3.  Pivars AndrisOgre
4.  Puriņš JānisEMU
Limbaži
5.  Tišaņinovs JurisPOLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
6.  Ulnicāns Vilnisindividuāli
Cēsis

Retro velobrauciens 9 km

V13

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Čākurs EdijsNaukšēni
Naukšēni
2.Kalvāns KeitsOKAJ
Limbaži
3.Sergijevics ArtjomsEngures Sportam
Jelgava
4.  Sproģis KārlisRūjiena

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Feldmane LitaValmiera
2.Kalniņa EgitaDr Andreja Kalniņa piemiņā
Liezēre
3.  Rēze DiānaRīga

Bērnu distance

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Logina BeāteAUTOEKSPERTS-THULE
Olaine
2.Ozola AmandaDako Ziemeļvidzeme
Valmiera
3.Pinka MadaraRūjiena
4.  Podoroga JekaterīnaRiteņvasara
Salaspils
5.Siliņa DārtaSporta klubs
Cēsis
6.  Šaicāne SofijaVenden
Rīga
7.  Zvīne BeāteLimbaži

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Jurēvičs Dominiks-JēkabsVenden
Rīga
2.Koškulis BorissRīga
3.Ķerpe RolandsBurtnieku novads
4.  Podoroga ArsenijsRiteņvasara
Salaspils

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bekere LindaLizdēni
2.  Jurjāne AnnijaMARATONA KLUBS
Rīga
3.Pinka EstereRūjiena
4.Pomenko MarijaEngures Sportam
Jelgava

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bērziņš GustavsSporta klubs Wendi
Cēsis
2.  Brigmanis EgertsBaldones velokomanda
Baldone
3.  Kranāts OskarsĀdažiVelo
Ādaži
4.  Ķerpe MareksValmiera
5.  Siliņš OttoSporta klubs
Cēsis

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bekere RebekaLizdēni
2.  Jurēviča IevaVenden
Rīga
3.  Kalniņa LindaValmieras velo vienība
Rencēni

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bekers ValtersLizdēni
2.  Gedrovics EdvardsVellapēda
Rīga
3.  Ice MārtiņšVeloLifestyle/SmiltenesBJSS
smiltene
4.  Kambala TeodorsRīga
5.  Kranāts RičardsĀdažiVelo
Ādaži

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Kalniņa IevaGulbene

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Kalniņš OskarsGulbene
2.Kalvāns NiksOKAJ
Limbaži

Kopā pieteikušies: 166