Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Vislatvijas 10. nūjošanas festivāls Ventspilī | Saraksts

10km nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andrusa LindaS40-NUJ-10NŪJO
Rīga
2.  Budava ElīnaS-NUJ-10Ventspils
3.  Ceika KristīnaS-NUJ-10Nūjo ar vējo
Liepāja
4.Eltermane IngaS40-NUJ-10Liepāja
5.  Ezernieks EdgarsV40-NUJ-10Maratona klubs
Ventspils
6.  Gancone IneseS40-NUJ-10Nūjo ar vēju
Liepāja
7.Gancons ViktorsV40-NUJ-10Nūjo ar vēju
Liepāja
8.Graudiņa AidaS40-NUJ-10Saldus
9.  Grīnvalds GuntisV-NUJ-10MARATONA KLUBS
Ventspils
10.  Janeka DaceS40-NUJ-10Nūjo ar vēju
Liepāja
11.Janeks ArtisV40-NUJ-10Nūjo ar vēju
Liepāja
12.  Jansone AntraS40-NUJ-10Nav
Rīga
13.  Kubiloviča LindaS40-NUJ-10Nūjo ar vēju
Liepāja
14.  Ločmele BenitaS40-NUJ-10Nūjo ar vēju
Grobiņa
15.  Ločmelis ImantsV40-NUJ-10Nūjo ar vēju
Grobiņa
16.  Pērkone LauraS-NUJ-10Nūjo ar vēju
Liepāja
17.Pohevičs AndisV40-NUJ-10Nūjo ar vēju
Liepāja
18.  Rimaševska LoritaS40-NUJ-10Kuldīga
19.  Smiltniece AgneseS40-NUJ-10NŪJO AR VĒJU
Liepāja
20.  Tālmane IlzeS40-NUJ-10Maratona Klubs
Riga
21.  Tutiņina OlgaS40-NUJ-10Rīga
22.  Vērsis UldisV40-NUJ-10Nūjo ar vēju
Liepaja
23.  Voroņecka AlicijaS40-NUJ-10Ventspils
24.  Zāle IngaS40-NUJ-10Nūjo ar vēju
Liepāja

5,3km nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābelīte RitaS40-NUJ-5Rude
Nīca
2.Āboliņa TatjanaS40-NUJ-5MARATONA KLUBS
TALSI
3.  Āboliņš GuntarsV40-NUJ-5MARATONA KLUBS
TALSI
4.  Āboliņš MarkussV-NUJ-5MARATONA KLUBS
Ventspils
5.Āboliņš MārtiņšV-NUJ-5MARATONA KLUBS
TALSI
6.Altāne SantaS40-NUJ-5Nūjo ar vēju
Liepāja
7.  Ansiņa ZelmaS40-NUJ-5Latvijas Kaulu,locītavu un saistaudu slimnieku biedrība Liepājas nod.
Liepāja
8.Ansule ArtaS40-NUJ-5Latvijas Kaulu,locītavu un saistaudu slimnieku biedrība Liepājas nod.
Liepāja
9.  Auziņa JeļenaS40-NUJ-5Maratona klubs
Ventspils
10.  Auziņš ImantsV40-NUJ-5Ventspils Maratona klubs
Ventspils
11.  Baumanis ZigfridsV40-NUJ-5Sigulda
Sigulda
12.Bebriša DaigaS40-NUJ-5SK KATRĪNA
Kuldīga
13.  Bebriša GerdaS-NUJ-5SK
Kuldīga
14.  Bebrišs IlgvarsV40-NUJ-5SK Katrīna
Pelči, Kuldīga
15.  Beihmane-Veitmane AijaS40-NUJ-5Nūjo ar vēju
Liepāja
16.  Beihmane-Veitmane LieneS-NUJ-5Nūjo ar vēju
Liepāja
17.Britika RegīnaS40-NUJ-5Bitīt`matos!/Holista
Jēkabpils
18.  Cielava ElenaS-NUJ-5Ventspils
19.Cielavs DanielsV-NUJ-5Ventspils
20.Čaure MontaS40-NUJ-5Rude
Nīca
21.  Demjaņenko AnnaS40-NUJ-5M5
Salaspils
22.  Ezerniece EstereS-NUJ-5MARATONA KLUBS
Ventspils
23.  Ezernieks DāvidsV-NUJ-5MARATONA KLUBS
Ventspils
24.  Ezernieks Modris-JānisV-NUJ-5MARATONA KLUBS
Ventspils
25.Fjodorova IrēnaS40-NUJ-5Bitīt`matos!/Holista
Jēkabpils
26.Golovina GaļinaS40-NUJ-5Latvijas Kaulu,locītavu un saistaudu slimnieku biedrība Liepājas nod.
Liepāja
27.  Grūbe IndraS40-NUJ-5Rude
Nīcas nov. Otaņķi
28.  Gūtmane LidijaS40-NUJ-5Nūjo ar vēju
Liepāja
29.  Heiberga AinaS40-NUJ-5PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS.
Piltene
30.  Imbovics EdmundsV40-NUJ-5Nūjo ar vēju
Liepāja
31.  Jansone AusmaS40-NUJ-5Nūjo ar vēju
Liepāja
32.  Jaunzeme BaibaS40-NUJ-5Nujo ar veju
Liepaja
33.  Jušķevica VinetaS40-NUJ-5Rude
Otaņķi
34.Kalniņa VijaS40-NUJ-5Latvijas Kaulu,locītavu un saistaudu slimnieku biedrība Liepājas nod.
Liepāja
35.Kamaņina LilijaS40-NUJ-5Latvijas Kaulu,locītavu un saistaudu slimnieku biedrība Liepājas nod.
Liepāja
36.Kesmina AinaS40-NUJ-5Latvijas Kaulu,locītavu un saistaudu slimnieku biedrība Liepājas nod.
Liepāja
37.  Kļackins MihailsV40-NUJ-5Rīga
38.  Kļava RasmaS40-NUJ-5Nūjo ar vēju
Liepāja
39.Krastiņš IvarsV40-NUJ-5Liepāja
40.Krūze SandraV40-NUJ-5Tukums
41.Lazdiņa MārīteS40-NUJ-5Jēkabpils
42.  Lepse InāraS40-NUJ-5Maratona klubs
Ventspils
43.Lībeka MāraS40-NUJ-5Nūjo ar vēju
Liepāja
44.Martinova InāraS40-NUJ-5Latvijas Kaulu,locītavu un saistaudu slimnieku biedrība Liepājas nod.
Liepāja
45.  Misjuns JurijsV-NUJ-5Valsts policija
Riga
46.Moskovaja AijaS40-NUJ-5Latvijas Kaulu,locītavu un saistaudu slimnieku biedrība Liepājas nod.
Liepāja
47.  Nagle VilmaS40-NUJ-5Latvijas Kaulu,locītavu un saistaudu slimnieku biedrība Liepājas nod.
Liepāja
48.Ņikitina SarmīteS40-NUJ-5Bitīt'matos! / Holista
Jēkabpils
49.  Ozola AgneseS40-NUJ-5Ventspils
50.  Ozola SkaidrīteS40-NUJ-5PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS.
Piltene
51.Padrēvica LīgaS-NUJ-5SK Katrīna
Kuldīga
52.  Pāvala SolvitaS40-NUJ-5PILTENES NŪJOSANAS KLUBS
PILTENE
53.Pele-Putniņa DagnijaS40-NUJ-5Rude
Otaņķi
54.  Petrova AndaS40-NUJ-5PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS.
PILTENE
55.  Pudāne LiānaS40-NUJ-5Bitīt`matos! / Holista
Jēkabpils
56.Puķe AusmaS40-NUJ-5Latvijas Kaulu,locītavu un saistaudu slimnieku biedrība Liepājas nod.
Liepāja
57.  Pūlmane JautrīteS40-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs
Piltene
58.  Rakšte LīgaS-NUJ-5Maratona klubs
Rīga
59.Resne LīgaS40-NUJ-5Bitīt`matos! / Holista
Jēkabpils
60.Rītiņa AijaS40-NUJ-5Rude
Nīca
61.  Roga VeruteS40-NUJ-5Nūjo ar vēju
Liepāja
62.  Rudzītis ArtūrsV-NUJ-5Liepāja
63.Rupeika VairaS40-NUJ-5Latvijas Kaulu,locītavu un saistaudu slimnieku biedrība Liepājas nod.
Liepāja
64.Serebrajkova AleksandraS-NUJ-5Ventspils
65.Sīkle AgneseS-NUJ-5Rude
Otaņķi
66.  Slobodjanuka IrinaS40-NUJ-5Ventspils
67.Spiģēna AijaS40-NUJ-5Latvijas Kaulu,locītavu un saistaudu slimnieku biedrība Liepājas nod.
Liepāja
68.Sudmale VijaS40-NUJ-5Rude
Nīca
69.  Šēnberga BenitaS40-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs
Piltene
70.  Škutele IlgaS40-NUJ-5Bitīt matos/Holista
jēkabpils
71.  Šlosberga GuntaS40-NUJ-5Rude
Nīcas novads
72.  Šmite IngaS40-NUJ-5Bitīt' matos!/Holista
Jēkabpils
73.Šmits OskarsV40-NUJ-5Ventspils
74.Šternberga ĢetrūdeS40-NUJ-5Latvijas Kaulu,locītavu un saistaudu slimnieku biedrība Liepājas nod.
Liepāja
75.  Šuksta DzintraS40-NUJ-5Bitīt`matos! / Holista
Jēkabpils
76.Tetere RozālijaS40-NUJ-5Latvijas Kaulu,locītavu un saistaudu slimnieku biedrība Liepājas nod.
Liepāja
77.  Tormi MudraS40-NUJ-5Nūjo ar vēju
Liepāja
78.Tučina NoraS40-NUJ-5Latvijas Kaulu,locītavu un saistaudu slimnieku biedrība Liepājas nod.
Liepāja
79.Veisa SandraS40-NUJ-5Nūjo ar vēju
Grobiņa
80.Vērse IngaS40-NUJ-5Nūjo ar vēju
Liepāja
81.  Vikštrēma MarikaS40-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs
Piltene
82.  Vilsone AinaS40-NUJ-5Nūjo vesels
Rīga
83.  Vītola IzoldeS40-NUJ-5Latvijas Kaulu,locītavu un saistaudu slimnieku biedrība Liepājas nod.
Liepāja
84.  Zēna SkaidrīteS40-NUJ-5Nūjo ar vēju
Grobiņa
85.  Zīverte IlzeS40-NUJ-5PILTENES NŪJOSANAS KLUBS
PILTENE
86.  Žukova MārīteS40-NUJ-5Rude
Nīcas nov. Otaņķi

Kopā pieteikušies: 110