Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils triatlons 2019, LČ triatlona Olimpiskajā distancē, Latvijas kausa 6.posms | Saraksts

1,5km peldēš. + 40km velo + 10km skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akmans GuntarsMOzolnieki
2.  Bajārs MatīssMNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
3.  Baltušs JānisMBauska
Bauska
4.Berzins DainisMRīga
5.  Brucis AndisM50Jūrmala
6.  Bulats MārisM40Ogre
7.  Dāvidnieks ArtisM40EMU Mālpils sporta klubs
Valmiera
8.Dovbiss DenisMRiga
9.  Drāke RobertsM60.NAA
Rīga
10.Eggert DennisMBonn
11.  Erts EdgarsM40Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Vācu Kalni
12.  Gajevskis ArtjomsM19DTC Jaunība
Daugavpils
13.  Gorba DenissM40LSC/tripower.lv
Riga
14.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Ādaži
15.  Grīnbergs ReinhardsMRiga
16.  Gusts HelmutsMINDIVIDUĀLI
Liepaja
17.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
18.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
19.  Karulis JurģisMTK Oga/Grobiņa
Grobiņa
20.  Kudrjavcevs SergejsMironman.lv
Riga
21.  Kuzmenko VladimirsM50Piramida Triathlon Club
Jelgava
22.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
23.  Lebedeva AnitaFNAA
Daugavpils
24.  Lemese MonikaF50.LSC/tripower.lv 
Riga
25.  Liepiņš GintsM50Grobińas Sporta centrs
Liepāja
26.  Limanāns AndrisMAquatics
Dobele
27.  Macuks AnatolijsM40Jēkabpils sporta centrs/ Compressport
Jēkabpils
28.  Maxim StephanieFToronto
29.  Medne BaibaFREIR Dobele
Dobele
30.  Meščerjakovs RihardsMVentspils
31.  Nudiens IvarsMVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
32.  Ozols TomsMCepaks
Ance
33.  Pīnups MārcisMNAA
Aglona
34.  Ponomarenko AndrisMTrigo
Rīga
35.  Pūce IevaF40Trigo
Rīga
36.  Radčenko ĢirtsMRīga
37.  Riekstiņš EdgarsMDobeles novads Bēne
38.  Serovs AleksandrsM40E-velo
Rīga
39.  Suharževskis SavelijsMPiramida Triathlon Club
Jelgava
40.Tauriņš HenrihsMTalsi
41.  Ušpelis KasparsMNacionālā Aizsardzības akadēmija
Ogre
42.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils

200m peldēš. + 10km velo + 2,5km skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akula AleksandrsM15.DTC Jaunība
Daugavpils
2.  Barinovs ValerijsM13DTC Jaunība
Daugavpils nov. p.Silene
3.  Bariševs RomansMOHolodok
Rīga
4.Beļeviča DarjaF17DTC Jaunība
Daugavpils
5.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
6.  Dūzis KristapsM15.AQUATICS
Dobele
7.  Gubins AndrejsMOPiramida Triathlon Club
Jelgava
8.  Gulbis JānisMOVentspils Maratona Klubs
Ventspils
9.  Kaģis DanielsMOCepaks
Ventspils
10.  Kornijenko SandisM17DTC Jaunība
daugavpils
11.Krasikova PoļinaF15.Piramida Triathlon Club
Jelgava
12.Kurosa LigaF13DTC Jaunība
Daugavpils
13.  Kurošs GuntisM13DTC Jaunība
Daugavpils
14.Levicka AnnaFOJūrmala
15.  Levickis ArtjomsMORiga
16.  Levickis RaimondsM17Dobele
17.  Levickis SergejsMORīga
18.  Lizbovskis LaurisMOLNT, MTG
Ventspils
19.Ļedovskoj DairisM13DTC Jaunība
Daugavpils
20.  Maksimenkovs AntonsMOVentspils
21.  Meijers MiksM13-
-
22.Meļķerts HaraldsM13Akvatik
Dobele
23.  Ņevostrujeva NataļjaFOVentspils
24.  Podnieks MikusM17Ventspils
25.Priedola TerēzeF17Jūrmala
26.  Proščinko DanilaM17DTC
Daugavpils
27.  Reimanis ArkādijsMOSigulda
28.  Rumbergs JaneksMONAA
Talsi
29.Šķietniece IlzeFOGrobiņa
30.  Treulands ArtisMONAA
Rīga
31.  Usatovs AleksandrsMOVentspils
32.  Zelmenis DāvisMOMaratona klubs
Ventspils
33.  Zvīgule ElīzaF17Ādažu sporta skola
Ādaži

100m peldēš. + 6km velo + 1,2km skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Dūzis KlāvsM11AQUATICS
Dobele
2.  Gubina DarjaF11Piramida Triathlon Club
Jelgava
3.Gustiņa ElīzaF11Aquatics
Dobele
4.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
5.  Ķeņģis ValtersM11Ventspils triatlona klubs
Ventspils
6.  Priedēns DruvisA.K.Ventspils Triatlona klubs
Ventspils
7.Saltais TeodorsM11Valmiera VBSS
Valmiera
8.Skujiņa KateF11Belo Cycling Project
Babīte
9.Skujiņš ValtsM9.Belo Cycling Project
Babīte
10.Sulaine NadeždaF11DTC Jauniba
Daugavpils
11.  Vīksne GustavsM11Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
12.Ziediņa BeāteF11Piramida Triathlon Club
Jelgava
13.Ziediņš RobertsM11Piramida Triathlon Club
Jelgava

Bērnu simboliskā distance, 50m skrieš.ūdenī + 500m velo + 250m skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Gustiņa MartaSBAquatics
Dobele
2.Levicka VeronikaSBRīga
3.  Meijere MaijaSB-
-
4.Nudiens Ernests-ĀdamsVBVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
5.  Vīksne MartaSBVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
6.Ziediņš TeodorsVBPiramida Triathlon Club
Jelgava

Kopā pieteikušies: 94