Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Pludmales skrējiens Vecāķi 2019 | Saraksts

10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baukerte EvitaS30Rīga
2.  Baukerts JānisV30Riga
3.  Čuhalovs DmitrijsV40Tottenham Hotspur FC
Rīga
4.  Drāke RobertsV60NAA
Rīga
5.  Evertovskis KārlisV20Rīga
6.  Gailis DainisV40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
7.Jaunzare AiraS30Rīga
8.  Jaunžeikars ValdisV60Rīga
9.  Junolainens ArtūrsV30Juno Runners
Rīga
10.  Karasenko DmitrijsV40Salaspils
11.  Konavko DmitrijsV30Folkmaņi
Jelgavas novads, Vircava
12.  Kondratjeva AnastasijaS16LSC
Riga
13.  Kristapsons DēvidsV16Ātrie vilki
Salaspils
14.  Kristapsons GundarsV40Ātrie vilki
Salaspils
15.  Kubliņa-Ķemere RenāteS20Liepāja
16.  Ķemeris ArtisV30Aizpute
17.  Langins NormundsV50VSK Noskrien
Rīga
18.  Liepiņa IvetaS50SK
Riga
19.  Liepiņš RonaldsV50Rīga
20.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs, LSC
Carnikava
21.Miķelsons MiksV20Bauska
22.Morgan ChrisV30Rīga
23.  Muižzemnieks RaimondsV40MZM
Rīga
24.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC
Ogre
25.  Ozers JānisV50Jelgava
26.  Ozers KasparsV30Rīga
27.  Roze RenārsV30JRK
Ogres novads
28.  Rožkalne Anete-DārtaS20Rīga
29.  Smalovijs NikolajsV60LSC
Rīga
30.  Stolarovs JurijsV60Daugavpils
31.  Uļģis DāvisV20izturiba.lv
Ikšķile
32.  Vecgailis DmitrijsV30Rīga
33.  Zalāns DāvidsV30www.davidszalans.lv
Limbaži
34.  Ziemele AgneseS20Dundaga

5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baikova ValerijaS15SS Arkādija
Rīga
2.Brvulis JurisVTriga
3.Carenko NikitaVTStrelec
Rīga
4.  Filipovičs MihailsV15Rīga
5.  Gaile LīnaSTSiguldas Maratona klubs
Sigulda
6.  Gavars AndrisVTRīga
7.  Indriksons RonaldsVTArkādija
Rīga
8.  Jirjena ElīnaSTRīga
9.  Jubelis KasparsV12Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
10.Kārkliņš JevgenijsVTRīga
11.  Kiļupa MaritaSTMadonas BJSS
Madona
12.Knestyapins AleksandrsV15Rica
13.  Kokina SanitaSTRīga
14.Kukes TimursV15Riga
15.  Kuroša LīgaS15Daugavpils
16.  Kurošs GuntisV12Daugavpils
17.  Lagzdina MargitaST-
Riga
18.  Leonidovs ArtjomsV15Daugavpils
19.  Liepiņš AndrisV15Metroons
Rīga
20.  Liepiņš RaulsV15Metroons
Rīga
21.Mauriņa InvidaSTSS
Riga
22.Medusons MareksVTKoman Dasnav
OGRE
23.  Moļvinska AnastasijaSTRīga
24.  Muižzemnieks ReinisV15Beach Box Gepardi
Rīga
25.Nikitins RenatsVTRīgas satiksme
Rīga
26.Ņikitins DamirsV12Rīgas satiksme
Rīga
27.Pūce AndisVTriga
28.  Ratniece ElzaS12Sportlat
Rīga
29.Romaņenko JeļizavetaS15arkadija
Rīga
30.  Saulīte SindijaS12Bukultu skrējēji
Bukulti
31.Saulitis SandisVTBukultu skrējēji
Bukulti
32.Siliņa LīnaSTFOLKMAŅI
Bauskas nov.
33.Smalovijs NikolajsVTLSC
RIGA
34.  Sokunova AlīnaS15arkadija
Rīga
35.  Strazda AijaSTRiga
36.  Šaitere SintijaSTAglona
37.  Šmits ArtisVTVSK Noskrien
Rīga
38.Upitis ArtisVTriga
39.  Vdovina DarjaS12Rīga
40.  Vdovina KaterinaSTRīga
41.Vīksne EmīlsVTRiga
42.  Vīksne GustavsV12Rīga

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboltiņa SemijaSB1Ogre
2.Bambule AndreaSB1Riga
3.Bambulis EmīlsVB1Riga
4.  Bambulis MartinsVB2Rīga
5.  Baranauska AmandaSB2Ķekavas novads
6.  Baranausks RolandsVB1Kekavas novads
7.  Baukerte RailijaSB3Riga
8.  Baukerte SofijaSB1Riga
9.  Beļajevs PatriksVB3FS METTA
Rīga
10.Bočkova DarinaSB1Massage4you.lv
Rīga
11.Budjko MaratsVB2Riga
12.Budjko NelliSB2Riga
13.Carenko KirillsVB1Dinosaurs
RIGA
14.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
15.  Dukse UndīneSB2Rīga
16.Duksis KurtsVB1Rīga
17.Eglāja LieneSB1Rīga
18.  Eglājs AtisVB2Rīga
19.Fedotovs BorissVB1Rīga
20.Gavare AneteSB1RIGA
21.  Gavare AnnaSB1RIGA
22.  Gubāte DanijaSB2Gubāti
Kalngale
23.  Gubāts MiksVB1Gubāti
Kalngale
24.  Gubina DarjaSB3Olaines Sporta Centrs
Olaine
25.  Gubina JekaterinaSB1Olaines Sporta Centrs
Olaine
26.Jakubāne EmīlijaSB3Rīga
27.Jankoviča TerēzeSB2Rīga
28.Jaunzeme EvelīnaSB3Rīga
29.Jeļistratova AlinaSB1Rīga
30.  Jeļistratovs DmitrijsVB3Rīga
31.Jubele KarolīnaSB1PII
Rīga
32.Juškevičs EdvardsVB1Rīga
33.  Keiša LaumaSB3IK Auseklis
Rīga
34.  Keiša LauraSB1Rīga
35.  Kotovičs AlekssVB2Rīga
36.Kotovičs PatriksVB1Rīga
37.Lāce AnniaSB1Rīga
38.Laksis AlbertsVB3MAHINATORI
Rīga
39.Laksis HelmutsVB2MAHINATORI
Rīga
40.Liberova DarinaSB1Riga
41.Liberovs IvansVB3Riga
42.  Lutere EnijaSB2Sportlat
Rīga
43.Melnūdris Alberts-DāvisVB1Rīga
44.  Melnūdris Emīls-JānisVB2Rīga
45.Meskins GrigorijsVB2JPSS
Jūrmala
46.  Meskins MihailsVB2JPSS
Jūrmala
47.  Muižzemnieks ArvisVB3Nikars - Vanagi
Rīga
48.  Muižzemnieks MareksVB3Nikars - Vanagi
Rīga
49.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
50.  Pičurovs MaksimsVB3LSC
Rīga
51.  Prokopčuks ViktorsVB2JPSS
Jūrmala
52.Pūce GustavsVB1Rīga
53.  Ratnieks EdgarsVB1Sportlat
Rīga
54.  Ratnieks EdvīnsVB1Sportlat
Rīga
55.Roze ErnestsVB1JRK
OGRE
56.Roze OrionsVB1JRK
OGRE
57.  Rozentāle AmandaSB2Iecava
58.Sabule ArtaSB1Rīga
59.  Saulīte Adele-GrētaSB1Bukulti
Bukulti
60.  Saulītis AdriansVB3Bukultu skrējēji
Bukulti
61.Semenčuks JevgenijsVB2Semenčuks
Marupe
62.Siliņš MārisVB1Ogre
63.  Sļesarenoka AngelīnaSB3SS
Rīga
64.Sļesarenoks AleksandrsVB1Riga
65.  Smalovijs ArtursVB3LSC
riga
66.Strazda AliseSB1Rīga
67.Strazds OskarsVB1Rīga
68.  Šameičs MatīssVB1Rīga
69.Tavars FrenksVB1Rīga
70.Tavars HenrijsVB3Rīga
71.Teusa EmilijaSB3Rīga
72.  Tikmere Patrīcija-PaulīneSB3Mežciema pamatskola
Rīga
73.  Tikmers NamejsVB1Mežciema pamatskola
Rīga
74.Vaškovs BogdansVB3Rīga
75.Vaškovs NazarsVB1Rīga
76.Vdovina AdelijaSB1Rīga
77.Vīgants RodrigoVB1Rīga
78.  Vīksne MartaSB3Rīga
79.Volkova AnastasijaSB1Rīga

Kopā pieteikušies: 155



Vecāķi 2020