Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

PĀRCELTS! Iespējamais skrējiena datums tiks precizēts. Daugavpils pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Daugavpils, 21,0975km

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Dališevska KatrīnaDaugavpils
2.  Fisenkova AlīnaAVIA/Lacerta Running Team
Rīga
3.  Kokankaite Brigita-Kauno BMK
Zarasai
4.  Sniega IlzeFOLKMAŅI
Jelgava
5.  Svilpe LaumaRīga
6.  Vētra SantaJēkabpils
7.  Zumberga MartaDundaga

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Brokāns EduardsDaugavpils
2.Cumakovs Andrejszoorbagan
riga
3.Dm DRiga
4.  Kolužs JānisDaugavpils Runners
Daugavpils
5.  Kristapsons DēvidsASK Patria
Salaspils
6.Kučinskis LeonīdsDaugavpils
7.Ludboržs AinārsRēzekne
8.Maskaļenko OļegsDaugavpils
9.  Mozins JurijsSalaspils
10.  Naglis MaksimsSalaspils
11.  Samohvalovs AleksandrsRīga
12.  Vaivods KasparsDOTE
Rīga
13.  Vaļulis AivisDaugavpils Runners
Daugavpils
14.  Vecgailis DmitrijsRīga
15.  Veliks IgorsMarupe Luxury Village
Mārupe

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Kņaževa ZojaFIZIOFIT
Daugavpils
2.  Loca AijaDaugavpils runners
Daugavpils

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Baranovskis ValērijsDaudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
2.  Bytautas ArturasKauno BMK
Vilnius
3.Gauks OlegsOlimpija
Daugavpils novads
4.  Heinols MārisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.  Ivanovs OļegsLīvāni
6.Palubinskas MindaugasUtena
7.  Popēns OskarsRīga
8.  Šmits ArtisVSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
9.  Vilks IntsRīga
10.  Vilks JurijsZOMBIES,RUN!!!
Riga
11.  Žuselis VitālijsDaugavpils Runners
Daugavpils

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Maziliauskas VytautasVilnius
2.Petuchov GermanVisaginas

Daugavpils, 10km

VNJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Freibergs SandisValka

SN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bruņeniece LauraLaismeņa
Daugavpils
2.Kantāne JanaDaugavpils
3.Meržvinska MarijaDaugavpils
4.  Rakšte LīgaMaratona klubs
Rīga

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Baranovskis AleksejsDaudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
2.  Mickus JurģisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.Skutāns KārlisVPK
Valka/Rīga
4.  Suvorovs VladislavsDaugavpils Runners
Medumu pagasts

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Gronska GundegaDRS
Daugavpils
2.  Jākobsone LīgaRīga
3.Kučinska AļesjaDaugavpils
4.Novozhenina MariaMarupe Luxury Village
Mārupe
5.Ņērbule DžeinaJēkabpils
6.  Purvīte ArtaMaratona klubs
Rīga
7.  Reinberga ViktorijaDaugavpils

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Dzianis BykMinsk
2.Fjodorovs AndrejsJūrmala
3.  Garbaciunas VaidasKauno BMK
Kaišiadorys
4.  Gražulevičius GintarasAlytus
5.  Kiselovs JevgenijsLUXBERRY
Daugavpils
6.  Krīgalis KārlisBarkava
7.Pupiņš MārisDaugavpils
8.  Rodčenko AleksandrsDaugavpils Runners
Daugavpils
9.Sarguns DzintarsRīga
10.Šileikis RimantasVIP
Vilnius

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Briede SantaSigulda
2.  Gruberte ZaneFOLKMAŅI
Rīga
3.  Heinola IlzeVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Karasenko DmitrijsSalaspils
2.  Resnis MārisJēkabpils

VN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gūtmanis EgilsJelgava
2.  Kaljusaar AivarViljandi

VN60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Berjoza VasilijsDaugavpils
2.  Korsaks Jāzeps''Daugavpils regionālā slimnīca''
Rēzekne

Daugavpils, 5km

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Paladija SabrīneDaugavpils
2.  Žusele VioletaDaugavpils Runners
Daugavpils

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Domansķis ImantsDaugavpils
2.  Elksnis KristersVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.Garkuls LaurisLauris
Daugavpils
4.Kazakevic DanielsDagda
5.  Viekals-Gasjūns TomsFOLKMAŅI
Jelgava
6.Zabors ĢirtsVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Elksne KitijaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.Guščina JūlijaDaugavpils tirdzniecības profesionāla vidusskola
Daugavpils
3.Kalniņa Samanta-SonoraKrustpils
4.  Pence JolantaJaunsardze
Lejasciems
5.  Pence KristīneJaunsardze
Lejasciems
6.Teilāne KristiānaDaugavpils
7.  Viekale-Gasjūne ElīzaFOLKMAŅI
Jelgava

VTA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Driņģis LeonsDaugavpils
2.Resnis MatīssJēkabpils

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Aleksejeva Olesjadaugavpils
2.  Avdijanova SandraRēzekne
Rēzekne
3.Boiko NataljaBoiko ģimene
Rēzekne
4.  Dolinda AļonaDaugavpils
5.Elksne IngaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
6.Gronska GundegaDaugavpils
7.Hmeļņicka JūlijaDaugavpils reģionālā slimnīca
Daugavpils
8.  Jākobsone-Šņepste GunaRīga
9.  Kokina NataļjaKettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
10.  Krafta VinetaRīga
11.  Krone LūcijaOlaine
12.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraRīga
13.  Lescinska KristinaRīga
14.Lescinska ViktorijaRīga
15.Makņa SvetlanaDaugavpils
16.  Ramanauskaite-Kidule KristīnaDaugavpils
17.  Siliņa Elīna-AustraFolkmanis
Saulkrasti
18.Suvorova IrēnaMedumu pagasta
19.  Šulce SantaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
20.  Zeltiņa EmīlijaRēzekne
21.  Žusele KristinaDaugavpils Runners
Daugavpils

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bogdanovs DmitrijsDaugavpils
2.  Bušs ArmandsFolkmaņi
Bauska
3.Dedelis VjačeslavsOK Stiga
Daugavpils
4.  Driņģis AivarsDaugavpils
5.Druzs AleksandrsDaugavpils
6.Gerasimovs Andrejsdaugavpils
7.  Kornijenko AleksandrsSavējie
Daugavpils
8.  Koroļovs RuslansSilene Resort & SPA
Daugavpils
9.  Naglis AinārsRīga
10.  Naglis KasparsRīga
11.  Naglis RolandsRīga
12.Narusevics MihailsKraslava
13.  Timofejevs ValdemārsDaugavpils
14.  Vucāns IgorsDaugavpils
15.  Zeltiņš LaurisRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Daugavpils, Nūjošana

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Čalova AnnaDaudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
2.  Gūtmane VelgaJelgava
3.Resne LīgaJēkabpils
4.  Žusele AnnaDaugavpils

VNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Kagans DanielsRīga

Daugavpils, Bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Dolinda UlrikaDaugavpils
2.Neija KerolaTukums
3.Purvīte KatrīnaRīga

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.Brokāns EriksDaugavils
3.  Driņģis LaurisDaugavpils
4.  Gaņģītis GustavseBIOpower
Kuldīga
5.  Gilučs OliversRīga
6.Klass RafailsKlasu ģimene
Rīga
7.  Krīgalis KristensMadona
8.Ludboržs ReinisRēzekne
9.Milantejs ArtjomsDaugavpils
10.Prigoda ĒriksDaugavpils
11.Prigoda KārlisDaugavpils
12.Straubergs ErnestsLimbaži

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Allena Elizabete-AnnaLabs starts
Rīga
2.  Mačevska Paula-MarijaJelgava
3.Malacanova AnnijaJelgava
4.Pancenko AlisaDaugavpils
5.Sniega PaulaFOLKMAŅI
Jelgava

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KristofersCSDD
Rīga
2.  Daņilovskis VladimirsRīga
3.  Ozers ArnoldsRīga
4.  Vilks KrišjānisRīga

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Driņģe PaulaDaugavpils
2.  Ļežaņina JeļenaRīga
3.Mačevska Ieva-Martajelgava
4.  Miltiņa AnceMiltiņi
Vērgale

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gaņģītis LinardseBIOpower
Kuldīga
2.  Griņevičs EļdarsABC software
Baloži
3.Katakins NikitaDaugavpils
4.  Leonovs RomansDaugavpils
5.Pakula GrigorijsRīga
6.  Vilks OtoRīga

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Maļavko Laura-ElizabeteOzolnieki

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Beļavskis Žanisbērnu skrējiens
Daugavpils
2.  Briedis RalfsSigulda
3.  Resnis NaurisJēkabpils

Kopā pieteikušies: 168