Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rīgas Triatlons 2020, ETU junior Cup, Supersprint distance, LK posms | Saraksts

375m peldēš. + 14km riteņbraukš. + 3km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akula AleksandrsM15DTC Jaunība
Daugavpils
2.  Aleksejevs ElijsM15AQUATICS
Dobele
3.Andersons DidzisMCedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
4.Bakanova AnnaFRīga
5.  Bakanovs AleksejsMZoorbagan
Rīga
6.  Beitāns KrišjānisMYes Family Latvia
Rīga
7.  Blūmentāle ElizabeteFOzons
Rīga
8.Bordjuga VeronikaFRīdzene
Jelgava
9.Brucis AndisM50Jurmala
10.  Bula BeāteF15AQUATICS
Dobele
11.  Bulko AndriansM15AQUATICS
Dobele
12.Canty-Forrest IrinaF40Guernsey
13.  Čuvailovs AleksejsMRīga
14.  Danilevica SofijaF19DTC Jauniba
Daugavpils
15.Dedzis ArtūrsMironman.lv / Aerify
Rīga
16.Doroščonoks IļjaM15DTC Jaunība
Daugavpils
17.  Drāke RobertsM60NBS Triatlona komanda
Rīga
18.  Dzenis ReinisMMežakuilis OK
Rīga
19.  Egle EdgarsMĀdaži
20.  Egle MārisMCedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
21.  Eihmane LindaF17AQUATICS
Dobele
22.  Erts EdgarsM40NBS Triatlona komanda
Rīga
23.  Freijs ElvinsM15AQUATICS
Dobele
24.  Garenčiks RaimondsM60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
25.  Grandāns AndisMKobalts
Rīga
26.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Ādaži
27.  Grīnbergs ReinhardsMRiga
28.Gudris OttoMKustonis
Rīga
29.Jansons MikusM15AQUATICS
Dobele
30.Jarockis AleksisMRīga
31.  Jurgelevičs JānisMCF Andrejsala
Rīga
32.  Jurgensons Matīss-TomsM17Energy Racing Team
Ogre
33.Kapten LiisF1521CC Triatloniklubi
Tallinn
34.  Kaufmanis UldisM40XSPORTS
Rīga
35.  Komissarovs AndrejsM19Rīga
36.Kratzberg JannekeF19Hamburg
37.  Krieviņa IlzeF40Rīga
38.  Kuroša LīgaF15DTC Jaunība
Daugavpils
39.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
40.  Laidinens AleksejsM17Alsante
Rīga
41.  Lavrovs VladimirsM40Zoorbagan
Riga
42.Liepa-Liepins UldisMPiramida triathlon club
Jelgava
43.  Lipskis EduardsMRīga
44.Mednis MarkusM15Valmieras VBSS
Valmiera
45.  Mednis VilisM60individuāli
Smiltene
46.  Ozola LāsmaFNBS Triatlona komanda
Rīga
47.  Ozolins IvarsMDundaga
48.  Ozols AleksandrsM40Jugla
Rīga
49.Palo TriinuF40Ujumise Spordiklubi
Tartu
50.Panchenko AlexM40Hannover
51.  Partoļina AleksandraFSalaspils
52.Pārups JurisMTeam Parups
Marupe
53.  Petaška ArmandsM17DTC Jaunība
Daugavpils
54.  Pikšēns TomsM50Piramida Triathlon Club
Mārupe
55.  Priedītis AgrisMRiga
56.Priedīts MatīssMRīga
57.  Radčenko ĢirtsMVecbebri
58.Rasva GregorM15Tallinn
59.  Reimanis ArkādijsM40SK ASI
Sigulda
60.Reisas ZigmasM15VSMC Ruoniai
Vilnius
61.Riža JānisM15Valmieras VBSS
Valmiera
62.  Rožkalne DiānaF40Energy Racing Team
Rīga
63.  Ruskuls JānisMRīga
64.Ruus Mart-LeoM19Ujumise Spordiklubi
Tartu
65.  Sālījums KārlisM40RIGA IRONMAN TEAM
Bergi
66.  Serovs PēterisM60individuali
Cēsis
67.  Sutris-Adijāns RenārsM40ЛатУкр
Резекне-Коломыя
68.  Šics KrišjānisM19VSK Burkānciems un Co
Vaidava
69.  Šipkova ElzaF15Energy Racing Team
Jūrmala
70.  Šipkovs AgrisM50Energy Racing Team
Jūrmala
71.  Šneidere MadaraFTRIGO
Kuldīga
72.  Špate KristīneFRīga
73.  Tattar KajaF50Valka
74.  Trēziņš GintsM40Burkānciems un Co
Valmiera
75.  Ušpelis KasparsMNBS Triatlona komanda
Ogre
76.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
77.  Varsackis BroniusM60Kaunas
78.  Veģeris Francis-DanielsM17Siguldas ģimnāzija
Sigulda
79.Veģeris Maksis-MaksimiliansM17Siguldas Valsts ģimnāzija
Sigulda
80.  Verdenhofa ŠarloteF15Salaspils
81.  Verdenhofs AtisMSalaspils
82.  Vistiņš RalfsM15AQUATICS
Dobele
83.  Volks KristapsMRīga
84.  Zariņš ArvīdsMREIR Dobele
Dobele
85.  Žigarkovs ViktorsM40DTC Jaunība
Daugavpils

100m peldēš. + 4km riteņbraukš. + 1km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Arols ArvisMODobele
2.  Barinovs ValērijsM13DTC Jaunība
Daugavpils
3.Belruss MarkussM9Rīga
4.Bogdanova LadaF9Babīte
5.  Bulko KarolinaF13AQUATICS
Dobele
6.Dolgovs DanielsM11AQUATICS
Dobele
7.  Dūzis KlāvsM11AQUATICS
Dobele
8.  Eihmane ElzaF11AQUATICS
Dobele
9.  Eihmanis EduardsM9AQUATICS
Dobele
10.  Eisaks JānisMOEngures sportam
Tukums
11.  Grigorjevs PāvelsMOMad Zol Dogs
Riga
12.  Gubina DarjaF11Piramida Triathlon Club
Jelgava
13.Gustavs VīksneM13Ventspils
14.  Gustsons-Kuks Maksimus-JānisM11Valmieras VBSS
Vaidava
15.  Jirgensons AndžejsM9AQUATICS
Dobele
16.  Joja KristapsM13AQUATICS
Dobele
17.Kalniņš NaurisMORīga
18.Keskula SiimM13Ujumise Spordiklubi
Tartu
19.  Kurošs GuntisM13DTC Jaunība
Daugavpils
20.  Kurpniece IevaFORīga
21.Lessing Gerd-JohanM11Ujumise Spordiklubi
Elva
22.  Ļedovskojs DairisM13DTC Jaunība
Daugavpils
23.  Meijers MiksM13-
-
24.Meļķerts HaraldsM13AQUATICS
Dobele
25.Ott Jako-KaurM11Ujumise Spordiklubi
Tartu
26.Ott Karl-EricM13Ujumise Spordiklubi
Tartu
27.  Ozoliņš Artūrs-RičardsM11AQUATICS
Dobele
28.  Pētersone Marta-LuizeF13Matisons Runner's Club/Kocēnu novads
Kocēnu Novads
29.  Pikšēns EvertsM11Piramida Triathlon Club
Jelgava
30.Pitka KeitaF9AQUATICS
Dobele
31.Priks RobinM11Ujumise Spordiklubi
Tartu
32.  Pugh WhytFOFerndale
33.Ruus Mikk-MihkelM11Ujumise Spordiklubi
Tartu
34.Skujiņa KateF11Belo Cycling Project/Ironman.lv
Babīte
35.Skujiņš ValtsM11Belo Cycling Project/Ironman.lv
Babīte
36.Sulaine NadeždaF11DTC Jaunība
Daugavpils
37.Tamutis KristupasM11VMSC Ruoniai
Vilnius
38.Tamutyte LiepaF9VMSC Ruoniai
Vilnius
39.  Veģeris AkselsM13SSS
Sigulda
40.Vītiņa EvelīnaF11AQUATICS
Dobele
41.Vītiņš KārlisM13AQUATICS
Dobele
42.Ziediņa BeāteF11Piramida Triathlon Club
Jelgava
43.  Zukulis SandisMOSurikati
Rīga
44.  Zviedris KristersM13Valmiera VBSS/Valmieras Velovienība
Valmiera
45.  Žigarkovs SebastiansM13DTC Jaunība
Daugavpils

Kopā pieteikušies: 130



Stafete, 375m peldēš. + 14km riteņbraukš. + 3km skrēj.

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Granīta bremzes1. Elizabete Neimiševa
2. Haralds Krievs
3. Aleksandrs Bodiļevs
2HEADSTART NORDEN1. Beata Grickeviča
2. Andrejs Arājs
3. Valdis Bodnieks
3Grobiņas novads1. Laine Rozenšteina
2. Jānis Neimanis
3. Uldis Karulis
Kopā komandas: 3
Vecāķi 2020