Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Salaspils pusmaratons "Noķer vēju 2020" | Saraksts

21km Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ansone IevaSM30cepu.lv
Rīga
2.Ansons JānisVM30cepu.lv
Rīga
3.Avotiņš AigarsVM30STOPiŅi VELO
Stopiņi
4.  Berezņevs VitālijsVM30KARATE SKOLA
Salaspils
5.  Birģele MudīteSM40Salaspils
6.  Bodnieks DairisVM40Ogre
7.  Butāns JānisVM30Rīga
8.  Caune IvetaSM40Ikšķile
9.  Daktere LaineSMLimbaži
10.  Dambergs IngarsVM30Team Dambergi
Sigulda
11.  Dundurs AgrisVM40Maratonaklubs
Rīga
12.  Gelsberga-Sokolova MadaraSMRīga
13.  Ielejs KārlisVM40Rīga
14.  Ivanovs JānisVM30Salaspils
15.Jeremičeva LaumaSM30VSK Noskrien
Rīga
16.  Jerofejeva InetaSM30Jēkabpils
17.  Kalniņš MārcisVM30CBL
Salacgrīva
18.  Kramiņa AivaSM30Bauska
Bauska
19.  Kravalis KasparsVM30Pļaviņas
20.  Kristapsons DēvidsVMASK Patria
Salaspils
21.  Kristapsons GundarsVM40ASK Patria
Salaspils
22.  Ķikusts TomsVM40Salaspils
23.  Lakovica ZentaSM30Salaspils
24.  Lapsa KristapsVM30Zvēri
Rīga
25.  Liepiņš VilnisVM40Maratona klubs
Carnikava
26.Līne SigneSMKARATE SKOLA
Salaspils
27.Malančuka ZandaSM30Salaspils
28.  Ņilovs ValdisVM40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC
Ogre
29.Ozola ElīnaSMOZOLA
Rīga
30.Ozoliņš Jānis-MārtiņšVMMārupes sporta centrs/ Ozoliņi Run
Jaunmārupe
31.  Ozols MārisVMNacionālā Aizsardzības akadēmija
Rīga
32.  Partoļina AleksandraSM30Salaspils
33.  Petrovskis HenrihsVM40VSK Noskrien
Salaspils
34.  Pole KristiānaSMRīga
35.  Skrypnik OleksandrVM30RadhaKrishna
Salaspils
36.  Sorokina SandijaSMASK Patria
Durbe
37.  Sperga MārisVM40Salaspils
38.  Stolniece-Permaņicka DiānaSM30Salaspils
39.  Strogonovs DmitrijsVM30Riga
40.  Suvorova IvetaSM40Maratonaklubs
Riga
41.  Šmits DainisVM40LVK
Liepāja
42.Štekels LaurisVMĶekava
43.Štolcs MareksVM40Riga
44.  Tihonova LauritaSMJelgava
45.  Tolokonceva ElīnaSM30VSK Noskrien
Salaspils
46.  Vilčinskis ArnisVM30ISK ZB Fizkultūra
Ogre
47.  Zālītis GuntisVM40Kadiķi
Rīga
48.  Zēberga GintaSM30Salaspils
49.  Zemturis JānisVM40Daugavgriva
Rīga

10km Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andersone LauraS30Liepāja
2.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Salaspils
3.  Auguste Marta-AurelijaSKARATE SKOLA
Salaspils
4.  Auzāne-Arnicāne JeļenaS50PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
5.  Babkins MārtiņšVBaltais
Rīga
6.  Barone ElīnaS30Ogre
7.  Belavina MilanaSKARATE SKOLA
Salaspils
8.  Berezņevs AkimsVKARATE SKOLA
Salaspils
9.Bimbiruls RobertsVKarate skola
Salaspils
10.  Brokāns JānisV30Swedbank
Salaspils
11.  Bušmanis ArvilsV50Līvānu VK
Līvāni
12.  Bušmanis AskoldsV50Salaspils
Salaspils
13.  Caics JānisV50---
Rīga
14.Circāns TrevissVKARATE SKOLA
Salaspils
15.  Čudars JēkabsVSalaspils sporta skola
Salaspils
16.Dementjevs GunārsVRīga
17.  Dosberga AgateSSalaspils
18.  Dosbergs DainisV40Salaspils
19.  Dosbergs GustavsVSalaspils
20.Eglons JurisV40Olaine
21.  Else AsnateSMazsalaca
22.Gabrans ErnestsV30Wunder Latvia
Salaspils
23.  Gaile SandraS30OGRE
Ogres novads
24.  Gailis Ričards-RūdolfsVKARATE SKOLA
Salaspils
25.  Grebeca AnnaSOlaine
26.Gustova MarijaSKarate Skola
Salaspils
27.Ieviņa AnitaS50Kocēni
Cēsis
28.Igenbergs AndrisV40Ikšķile
29.  Ivzāns RobertsV50OGRE
Ogres novads
30.  Jansone JanaS40Ironman.lv
Riga
31.Jansons Markuss-DreiksVKARATE SKOLA
Salaspils
32.  Karasenko DmitrijsV40Salaspils
33.  Kaspere ZaneS30Bauska
34.Kiselevs MarkussVKarate skola
Salaspils
35.Kivlenieks RalfsVKarate skola
Salaspils
36.  Klauģis Roberts-MartinsVS/S ARKĀDIJA
Rīga
37.  Kļaviņa-Kindzule IevaS30Salaspils
38.Kramarova DianaSKarate skola
Salaspils
39.Krampužs TomassVKrateskola
Salaspils
40.  Krastiņš JānisV30Zibenzellis
Ogre
41.  Krone IlzeS30Salaspils
42.  Krūmiņa MarutaS30Maratona klubs
Tukums
43.  Ķikuste AneteS30Salaspils
44.Ķikuste LoretaVSalaspils sporta skola
Salaspils
45.Lebedeva IrinaS30RIGA
46.Liepiņš ArmandsV30KARATE SKOLA
Salaspils
47.Liepiņš LeoVKarate Skola
Salaspils
48.Losāns AndrisV30Salaspils
49.Loss AndrejsVSalaspils
50.  Lūse InāraS50Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
51.Mednis ZigmundsV40Salaspils
52.Neverova MarijaS30RIGA
53.  Nunes FlavioVMatisons Runner's Club
Gulbene
54.  Ņitočkins NikolajsVMOREX.LV
Rīga
55.  Peļņiks GunārsV30Salaspils
56.  Permaņickis AndrisV40andris0709@gmail.com
Salaspils
57.Perovs ViktorsV30Salaspils
58.  Petrovska EvijaSVSK Noskrien
Salaspils
59.  Poļskihs AntonsV30Rīga
60.  Popko AnnaS30Ogre
61.  Popko DenissV30Ogre
62.  Priedīte IvetaS40Ogre
63.  Prikulis DenisV30Vegan Runners
Sigulda
64.  Priževoite Anna-KatrīnaSKarate Skola Salaspils
Salaspils
65.  Rītere IngaSOgre
66.  Rupeika OlgaS30Salaspils
67.  Saulgriezis RaivoVJēkabpils SC
Jēkabpils
68.Seilis AndisV30Jēkabpils
69.Serbulovs ArtūrsVJelgava
70.  Serbulovs RomānsV30Jelgava
71.  Siliņa KristinaS50Salaspils
72.  Sokolova SaivaS40Salaspils
73.Sokolovs ImantsV30Rīga
74.Sokunovs RomansV30Salaspils
75.Stecs KirilsVKARATE SKOLA
Salaspils
76.  Stūrīte IvetaS30Sigulda
77.  Stūrītis JānisV40Sigulda
78.Šļahta KsenijaSKarate skola
Salaspils
79.  Šovdra MarksV30Ogre
80.  Vasjoha JekaterinaS30Salaspils
81.Vaskinels DmitrijsVkarate skola
Salaspils
82.  Vecgailis DmitrijsV30Rīga
83.  Veips JānisV30Jēkabpils
84.Veisberga VinetaS40Saldus boksa klubs
Saldus
85.  Vīksna AigarsVRīga
86.  Vīnberga SandaS30Sigulda
87.  Volkova KristīneS40Riga
88.  Zemturis IvoV30Juno Runners
Rīga
89.  Zinovskis VladislavsV30MOREX.LV
Rīga
90.  Žeibe MārtiņšVKARATE SKOLA
Salaspils
91.  Žukovska MaritaS50Ogre

10km nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Detkova Gaļina10-SNUJ-50Rīga
2.  Dīce Ruta10-SNUJ-50Gausā jūdze
Klapkalnciems
3.  Dīcis Uldis10-VNUJ-50Gausā jūdze
Klapkalnciems
4.  Jansone Larisa10-SNUJ-50Rīga
5.Kalugina-Korkmaz Ina10-SNUJRīga
6.Kalugina-Korkmaza Ina10-SNUJRīga
7.  Liepiņa Enija-Marta10-SNUJKARATE SKOLA
Salaspils
8.Mitrohina Anna10-SNUJNūjo ar sauli
Rīga
9.  Pērkone Laura10-SNUJNūjo ar vēju
Liepāja
10.  Ragovska Denisa10-SNUJ-50LDz
Salaspils
11.Ragovskis Dainis10-VNUJLDz
Salaspils
12.Trokša Jānis10-VNUJ-50Prižu Avēnija
Jēkabpils
13.  Tutiņina Olga10-SNUJ-50Rīga

5km Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa LauraS3Salaspils
Salaspils
2.  Aleksejeva ViktorijaS1Salaspils
3.Andersone LīvaS3Liepāja
4.Andžāns NilsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
5.  Anspaka ElizabeteS1Salaspils sporta skola
Salaspils
6.  Anspaka MarutaS4Salaspils
7.  Anspaks ĒriksV1Salaspils sporta skola
Salaspils
8.  Auguste EvelīnaS1KARATE SKOLA
Salaspils
9.Avdoščenko MargaritaS4KARATE SKOLA
Salaspils
10.Avdoščenko OskarsV1KARATE SKOLA
Salaspils
11.Bartušauskis RalfsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
12.Bimbiruls ArtursV1Karate skola
Salaspils
13.  Bočkovs DenissV3Massage4you.lv
Salaspils
14.  Bondere TatjanaS4Daugavpils
15.  Burajeva JelenaS4Salaspils
16.  Dmitračenoks SergejsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
17.Drozdova IlzeS2Rīga
18.Dubrovskis MikaelsV1Karate Scola
Riga
19.Dvoskins AndrejsV1Rīga
20.Funtikovs MaksimsV1KARATE SKOLA
Salaspils
21.Garins DeividsV1Karate skola
Salaspils
22.Gaujēna GundegaS2Rīga
23.Gavrilov SergeyV4Jelgava
24.  Gribs DanielsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
25.  Gridjiško MārtiņšV3Pac pa sevi
Valmiera
26.  Gridjuško MārtiņšV3Pac pa sevi
Valmiera
27.  Griķe AmandaS1Daugavpils Runners
Daugavpils
28.  Gruberte ZaneS4Rīga
29.  Ieleja AgraS4Rīga
30.Jakimčuks FjodorsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
31.  Jākobsone LīgaS3Rīga
32.  Jansone IevaS4Dainis & Ieva
Ogre
33.  Jansons DainisV4Dainis & Ieva
Ogre
34.Justovičs KirillsV1Karate Skola
Salaspils
35.  Karulis UldisV4Grobiņas novads
Grobiņa
36.  Kazerovskis JānisV1Salaspils sporta skola
Salaspils
37.  Kļaviņa EstereS1Salaspils Sporta skola
Salaspils
38.  Kļaviņa Eva-EvelīnaS1Salaspils
39.Koloda MarkussV1Karate skola
Salaspils
40.Koloda MārtiņšV3Karate skola
Salaspils
41.  Krauze LieneS3SPORTLAT
Rīga/Carnikava
42.Kravale JolantaS4Valmiera
43.  Krupina NatālijaS3Preiļu BJSS
Preiļi
44.Kukes TimursV1Rīga
45.Kunovs AndrejsV2MOREX.LV
Rīga
46.Kusinš ArtjomsV1salaspils
47.Kuzminovs VitalijsV1KARATE SKOLA
Salaspils
48.  Ķikusts LūkassV1Salaspils sporta skola
Salaspils
49.  Lapsina TaigaS4Naukšēnu novads
50.Lieģe KatalinaS1Karate skola
Saulkalne
51.Liepa MārisV3Salaspils
52.Liepiņa LanaS3KARATE SKOLA
Salaspils
53.Liepiņš EdvardsV1KARATE SKOLA
Salaspils
54.  Liepiņš EmīlsV1KARATE SKOLA
Salaspils
55.Liepiņš MiksV1salaspils
56.Ligere BaibaS3Salaspils
57.  Ligere ElīzaS1Salaspils
58.  Ligeris EdgarsV3Salaspils
59.  Ligeris KristiānsV1Salaspils
60.Lipka AleksandrsV1KARATE SKOLA
Salaspils
61.  Lucika Laura-AnnaS1Salaspils sporta skola
Salaspils
62.Markins ArsēnijsV3Karate skola
Salaspils
63.  Mažoriņa EvelīnaS1Salaspils sporta skola
Salaspils
64.  Mežiels JānisV2Koknese
65.  Mežiels Krišs-JānisV2Ogre
66.  Naglis AinārsV4Rīga
67.Ozolins JurisV4Salaspils
68.  Ozoliņš GustavsV1Salaspils
69.  Pāķis EduardsV4Saulkrasti SRT
Saulkrasti
70.Perova OlgaS2Salaspils
71.Pilāte SofijaV1Salaspils sporta skola
Salaspils
72.  Popko TomassV1Ogre
73.Priževoite MarijaS1Karate Skola Salaspils
Salapils
74.  Putne-Priževoite EvijaS4Salaspils
75.  Rilss FilipsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
76.Riža JānisV1Valmiera
77.Roziņa SamantaS1Salaspils sporta skola
Salaspils
78.Sarana ArtjomsV1Salaspils
79.Serbulovs VladimirsV4Jelgava
80.Shkurataiu AlekseiV1KARATE SKOLA
Salaspils
81.  Smilga SolvitaS4Salaspils
82.Stecs IļjaV1KARATE SKOLA
Salaspils
83.  Stūrītis MartinsV1Siguldas Sporta skola
Sigulda
84.Šīmanis MarkussV1Karatē skola
Salaspils
85.Tabakhs FaressV1Karate skola
Salaspils
86.  Točs HaraldsV1Karate Skola
Salaspils
87.  Trepša MartinaS2Rīga
88.  Ungure AliseS2Salaspils
89.  Vizulis NaurisV2Trakie lāči
Smiltene
90.Vladimirovs NikolajsV3Salaspils
91.Vladimirovs RihardsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
92.Vladimirovs RobertsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
93.  Zaķis MārtiņšV1Salaspils sporta skola
Salaspils
94.  Zalāns DāvidsV3www.davidszalans.lv
Limbaži
95.Zamurs KlāvsV1KARATE SKOLA
Rīga
96.Žeibe EmīlsV1KARATE SKOLA
Salaspils
97.  Žihare LaumaS3Salaspils

5km nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  De-Kopē Brigita5-SNUJ-50Carnikava
2.  Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra5-SNUJ-50Rīga
3.  Montvida Nadežda5-SNUJ-50Rīga
4.  Vīlips Māris5-VNUJSalaspils

Stafete 21km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Komanda MetalurgsStafeteMetalurgs
Salaspils
2.Komanda Otrā-KomandaStafeteOtrā-Komanda
Salaspils

Kopā pieteikušies: 256