Skrējiens Piltene 2020 | Saraksts
10km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābele Māris | VN40 | Žolneroviča skriešanas klubs Rīga | ||
2. | Ābols Jānis | VN40 | MARATONA KLUBS Madona - Rīga | ||
3. | Akmeņkalns Edgars | VN30 | Matisons Runner ’s Club Rīga | ||
4. | Aksenoks Kaspars | VN40 | Riga | ||
5. | Ananics Maikls-Niks | VNJ | Tukums | ||
6. | Ansbergs Māris | VNJ | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
7. | Antons Mareks | VN30 | Žolneroviča skriešanas klubs | ||
8. | Auziņš Edgars | VN40 | Matisons Runner ’s Club Rīga | ||
9. | Baltrušaitis Žydrūnas | VN40 | Na, pagauk Vilnius | ||
10. | Berķis Māris | VN30 | pulsometrs.lv Rīga | ||
11. | Bērziņš Matīss | VN30 | MTB Talsi Talsi | ||
12. | Bogdanova Viktorija | SNJ | Piltene | ||
13. | Bogdanovs Valdis | VN20 | Piltene | ||
14. | Bogustovs Ēvalds | VN40 | Free Run Rīga/Ogre/Piltene | ||
15. | Bože Edgars | VN30 | Piltene | ||
16. | Braunfelds Uvis | VN50 | Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
17. | Brauns Jānis | VN40 | OK Ziemeļkurzeme Ventspils | ||
18. | Briede Santa | SN40 | Sigulda | ||
19. | Budilovičs Salihs-Am | VN50 | SALAM Ventspils | ||
20. | Bulkeviciute Terese | SN50 | Na,pagauk! Vilnius | ||
21. | Būmans Guntars | VN50 | Matisons Runner ’s Club Liepāja | ||
22. | Būmans Kārlis | VN20 | Matisons Runner ’s Club Liepāja | ||
23. | Caics Artūrs | VN30 | --- Rīga | ||
24. | Caics Jānis | VN60 | --- Rīga | ||
25. | Čakle Laura | SN30 | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
26. | Černecova Liāna | SN40 | Rēzekne | ||
27. | Čerpinskis Juris | VN30 | Sk pūre Tukums | ||
28. | Doniņš Uldis | VN30 | Matisons Runner ’s Club/ Maratona Klubs Ventspils | ||
29. | Eglitis Oskars-Martins | VN20 | Liepāja | ||
30. | Fecers Andris-Edgars | VN20 | Jūrmala | ||
31. | Fišers Ģirts | VN30 | Matisons Runner ’s Club | ||
32. | Frēliha Madara | SN30 | Staldzene/Maratona Klubs Ventspils | ||
33. | Grāvītis Gatis | VN40 | |||
34. | Grencbergs Arvis | VN30 | |||
35. | Grīnfelds Guntis | VN50 | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
36. | Grīniņš Lauris | VNJ | Kuldīga | ||
37. | Grīnšteins Mārcis | VN20 | Mārupe | ||
38. | Grīnvalds Guntis | VN40 | Maratona Klubs Ventspils | ||
39. | Grundmane Lilija | SN50 | Maratona klubs Kuldīga | ||
40. | Gulbis Kaspars | VN30 | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
41. | Hartmanis Reinis | VN20 | Matisons Runner’s Club Grobiņa | ||
42. | Heidingere Gundega | SN30 | Matisons Runner ’s Club Ogre | ||
43. | Heinsbergs Kristaps | VN20 | PATRIA SPORTLAND/Pumpuru VSK Jūrmala | ||
44. | Helmane-Soročenkova Karīna | SN30 | VK Tukums Tukums | ||
45. | Holštroma Gunta | SN20 | Matisons Runner ’s Club Kazdanga | ||
46. | Ilmanis Jānis | VN20 | Tukums | ||
47. | Jakovļevs Vitālijs | VN30 | www.endo.lv Cēsis | ||
48. | Jansons Einārs | VN30 | Matisons Runner ’s Club Zūras | ||
49. | Jaunzems Kaspars | VN30 | Jelgava | ||
50. | Jirgensons Raitis | VN30 | Matisons Runner ’s Club Cēsis | ||
51. | Jocis Uģis | VN20 | Kuldīga | ||
52. | Josta Alise-Marija | SNJ | Jūrmalas Sporta skola Jūrmala | ||
53. | Jumatova Marina | SN30 | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
54. | Karulis Uldis | VN50 | Grobiņa | ||
55. | Kergyte-Dauskurdiene Remalda | SN30 | Begimo klubas Stadija | ||
56. | Kmito Zanda | SN30 | Swedbank Piltene | ||
57. | Konavko Dmitrijs | VN30 | Folkmaņi Jelgavas novads, Vircava | ||
58. | Kozlovs Igors | VN50 | Olaines nov. | ||
59. | Krastiņš Jēkabs | VN40 | Rīga | ||
60. | Kudiņš Gints | VN50 | vsk noskrien Jurmala | ||
61. | Kursišs Rolands | VN30 | Jelgava | ||
62. | Ķemeris Artis | VN30 | Aizpute | ||
63. | Labanauskaite Aiste | SN20 | Begimo klubas Stadija | ||
64. | Lagzdiņš Uģis | VN40 | Maratona Klubs Ventspils | ||
65. | Leimanis Rūdolfs | VN30 | Riga Runners Blāzma | ||
66. | Liepiņa Diāna | SN20 | SK METROONS/ Nike Rīga | ||
67. | Liepiņa Iveta | SN50 | SK Riga | ||
68. | Liepiņš Dāvis | VN30 | Silver Engine Rīga | ||
69. | Liepiņš Ronalds | VN50 | Metroons Rīga | ||
70. | Liepiņš Vilnis | VN60 | Maratona klubs Carnikava | ||
71. | Liepkauls Kārlis | VN40 | |||
72. | Lode Signe | SN30 | Ventspils | ||
73. | Macuks Anatolijs | VN40 | Jēkabpils Sporta Centrs/Compressport | ||
74. | Malančuka Zanda | SN30 | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
75. | Maļinausks Spodris | VN30 | Vecumnieki | ||
76. | Marhele Ilona | SN30 | Alūksne | ||
77. | Maziliauskas Vytautas | VN50 | Vilnius | ||
78. | Miltiņš Artūrs | VNJ | Jelgava | ||
79. | Muško Dainis | VN40 | Kartavkalnu buki Jaunpils | ||
80. | Norkus Līga | SN40 | VFK Staldzene Ventspils | ||
81. | Noveičuks Arnis | VN30 | Žolneroviča skriešanas klubs | ||
82. | Ņilovs Valdis | VN40 | Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC Ogre | ||
83. | Otaņķe Ieva | SN40 | Aizpute | ||
84. | Ozola Ilze | SN40 | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
85. | Ozoliņš Oskars | VN30 | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
86. | Ozoliņš Ringolds | VN50 | Maratona klubs Ventspils | ||
87. | Pētersons Mairis | VN30 | Alūksne | ||
88. | Pranckūnas Petras | VN50 | Na, pagauk Vilnius | ||
89. | Prikulis Denis | VN30 | vegan runners Sigulda | ||
90. | Pucens Guntis | VN50 | sk Katrīna Kuldīga | ||
91. | Pūpola Maija | SN50 | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
92. | Purvīte Arta | SN30 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
93. | Raščevskis Aleksandrs | VN20 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
94. | Reinfelds Raivis | VN30 | Talsu pakalnu sporta klubs Talsi | ||
95. | Rekis Tanya | SN40 | Matisons Runner`s Club Pinki | ||
96. | Rībena Lauma | SN20 | Maratona klubs Ventspils | ||
97. | Rungevica Nellija | SNJ | Matisons Runner ’s Club Vārve | ||
98. | Rungevics Olafs | VNJ | Matisons Runner ’s Club Vārve | ||
99. | Rūtiņš Edgars | VN40 | Maratona Klubs Ogre | ||
100. | Sauka Sandis | VN40 | AWA Liepāja | ||
101. | Serjogins Dmitrijs | VN20 | Mārupe | ||
102. | Sermolīte Ilze | SN40 | Jelgava | ||
103. | Sprūds Edgars | VN20 | Matisons Runner ’s Club Liepāja | ||
104. | Striķe Līga | SN20 | SK Metroons/Nike Rīga | ||
105. | Sūna Kristaps | VN30 | Sk Katrīna/Kuldīga Alsunga | ||
106. | Šabāns Kaspars | VN40 | SK Katrīna Kuldīga Kuldīga | ||
107. | Šaķis Arvils | VN50 | Matisons Runner ’s Club | ||
108. | Šaķis Nauris | VN40 | Moller Auto Ventspils /MRC Ventspils | ||
109. | Šaķis Toms-Martins | VNJ | Matisons Runner ’s Club | ||
110. | Šefanovskis Arvīds | VN60 | SK Katrīna Kuldīga | ||
111. | Šenbergs Arvīds | VN30 | Piltene | ||
112. | Šķipars Arno | VN40 | Ventspils | ||
113. | Tamsone Egija | SN40 | Matisons Runners Club Kazdanga | ||
114. | Tamsons Jānis | VN40 | KAZDANGA | ||
115. | Terliņš Oskars | VN40 | Ventspils | ||
116. | Teteruks Vitalijs | VN30 | Ventspils | ||
117. | Tropiņš Edijs | VN20 | MARATONA KLUBS Dundaga | ||
118. | Tūbelis Kaspars | VN50 | Liepāja | ||
119. | Upenieks Dainis | VN50 | SK Ozolnieki B Jelgava | ||
120. | Ustinova Madara | SN20 | iveta boicova,jānis kapiņš un madara ustinoa. vlmiera | ||
121. | Vaivode Inese | SN40 | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
122. | Vaivods Jānis | VN40 | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
123. | Valtenbergs Māris | VN40 | Piltene | ||
124. | Valtere Kitija | SN20 | Līvāni | ||
125. | Veita Anda | SN30 | Durbe City | ||
126. | Veits Nauris | VN40 | Durbe | ||
127. | Vīksne Kārlis | VN30 | Matisons Runner ’s Club Cēsis | ||
128. | Vilsdorfs Raitis | VN30 | Kuldīga | ||
129. | Viļumovs Ģirts | VN20 | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
130. | Vītiņš Jānis | VN40 | Matisons Runner ’s Club | ||
131. | Vītola Kristīne | SN30 | Ventspils | ||
132. | Zāģere Annija | SN20 | Aizpute | ||
133. | Zaķis Aivars | VN60 | Maratona klubs/LSC Rīga | ||
134. | Zēberga Liene | SNJ | Liepājas rajona sporta skola Kazdanga | ||
135. | Zēbergs Edgars | VN50 | Piltene | ||
136. | Zelmenis Dāvis | VN20 | Matisons Runner ’s Club/ Maratona Klubs Ventspils | ||
137. | Zirgs Vitauts | VN40 | Bauska | ||
138. | Zvejnieks Armands | VN30 | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
139. | Žuburs Dainis | VN40 | Maratona klubs Dunalka |
5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābele Rodrigo | VTB | SK Metroons Rīga | ||
2. | Ālīte Andra | ST | Piltene | ||
3. | Andžāne Ieva | ST | Ventspils | ||
4. | Auziņa Linda | STB | Matisons Runner ’s Club Rīga | ||
5. | Auziņš Toms | VTB | Matisons Runner ’s Club Rīga | ||
6. | Babkins Mārtiņš | VT | Zebrene | ||
7. | Bakanavsks Dāvis | VT | Piltene | ||
8. | Bāliņš Daniels | VTB | Ventspils | ||
9. | Balkovskis Pāvels | VT | Vārves roņi vārve,ventspils novads | ||
10. | Baļķens Jorens | VT | Piltene | ||
11. | Berga Linda | ST | Piltene | ||
12. | Bernāne Karīna | STB | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
13. | Bērtulsons Artis | VT | Vīrs uz stundu Kuldīga | ||
14. | Biezā Krista | STB | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
15. | Birkenberga Signe | ST | Biedrība Liesma Saldus | ||
16. | Birnbauma Darja | ST | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
17. | Blumbahs Daniels | VTA | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
18. | Blumfelde Rēzija | STA | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
19. | Bogdanova Izabella | STB | Piltene | ||
20. | Bogdanova Pārsla | STA | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
21. | Bogustova Aija | ST | Ogre | ||
22. | Bogustovs Reinhards | VTB | Ogre | ||
23. | Brants Didzis | VT | Matisons Runner ’s Club Saldus | ||
24. | Bunce Iveta | ST | Piltene | ||
25. | Caune Miks-Jānis | VTA | SK Metroons Rīga | ||
26. | Cērpa Dārta | STB | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
27. | Čerņecovs Didzis | VTB | |||
28. | Čerņecovs Edgars | VTB | |||
29. | Daukste Dace | ST | Jelgava | ||
30. | Dauksts Helmuts | VTB | Jelgava | ||
31. | Dauksts Jēkabs | VTB | Jelgava | ||
32. | Dauksts Kristaps | VTA | Jelgava | ||
33. | Elsts Kristaps | VTA | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
34. | Elsts Roberts | VTB | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
35. | Ernstsone Agnese | ST | VFK Staldzene Ventspils | ||
36. | Fišers Ralfs | VTB | Jaunpils/Saldus | ||
37. | Fišers Rūdolfs | VTA | Jaunpils/Saldus | ||
38. | Gošs Aino | VT | Maratona Klubs Tārgale | ||
39. | Grabovske Betija | STA | SK Katrīna Kuldīga | ||
40. | Grandāns Emīls | VTB | SK Metroons Rīga | ||
41. | Grandāns Toms | VTB | SK Metroons Rīga | ||
42. | Grieze Matīs-Viesturs | VTA | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
43. | Grīnerte Sabīne | ST | Ventspils | ||
44. | Grišule Sintija | ST | SK Katrīna Kuldīga | ||
45. | Gulbe Dace | ST | SK Katrīna Kuldīga | ||
46. | Gūtmanis Kaspars | VT | Piltene | ||
47. | Haino Marta-Līna | ST | Maratona Klubs Ventspils | ||
48. | Igare Natalija | ST | Vārves roņi Ventspils | ||
49. | Isajeva Nadežda | ST | VFK Staldzene Ventspils | ||
50. | Ivanova Jeļena | ST | Liepāja | ||
51. | Jansons Rojs | VTB | Kartavkalnu buki Jaunpils | ||
52. | Jevsejčika Inese | ST | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
53. | Judko Zanna | ST | VFK Staldzene Ventspils | ||
54. | Kalniņa Renāte | ST | Maratona klubs Ventspils | ||
55. | Kalniņš Krists | VTB | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
56. | Karabača Jeļena | ST | VFK Staldzene Ventspils | ||
57. | Karlsone Gita | ST | Matisons Runner ’s Club Saldus | ||
58. | Kasparoviča Agnese | ST | Rīga | ||
59. | Kodola Keina | ST | kuldīga | ||
60. | Kornejeva Karina | ST | Ventspils | ||
61. | Korns Gunārs | VTB | Ventspils | ||
62. | Krafta Vineta | ST | Rīga | ||
63. | Krūmiņš Ansis-Teodors | VTB | Piltene | ||
64. | Kubliņa-Ķemere Renāte | ST | Liepāja | ||
65. | Lagzdiņa Dita | ST | Piltene | ||
66. | Lagzdiņš Kārlis | VTB | Piltene | ||
67. | Leistmane Laura | ST | Ventspils | ||
68. | Lībis Ivo | VTA | Piltenes vidusskola Piltene | ||
69. | Līce Inese | ST | Piltene | ||
70. | Liekmanis Raivo | VTA | MARATONA KLUBS Nīkrāce | ||
71. | Liepiņš Andris | VTB | Metroons Rīga | ||
72. | Liepiņš Jānis | VT | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
73. | Liepiņš Rauls | VTB | Metroons Rīga | ||
74. | Linde Linda | ST | Ventspils | ||
75. | Lindenberga Sandra | ST | Matisons Runner ’s Club Tārgale | ||
76. | Lindenblate Ieva | STA | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola | ||
77. | Lindenblats Lauris | VT | 5 km Zlekas | ||
78. | Liniņš Pēteris | VT | Rīga | ||
79. | Lučina Irīna | ST | VFK Staldzene Ventspils | ||
80. | Ļaudams Guntars | VT | Aizpute | ||
81. | Maizītis Mārcis | VTB | Tēvs un dēls Zlēkas | ||
82. | Maizītis Mārtiņš | VT | Tēvs un dēls Zlēkas | ||
83. | Matisone Karolīna-Karla | STB | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Piltene | ||
84. | Matisova Marta | STA | Piltene | ||
85. | Matisova Rūta | STB | Piltene | ||
86. | Mažrims Dāvis | VTB | Ventspils | ||
87. | Mihelsons Kristaps | VTA | Piltene | ||
88. | Millers Rūdolfs | VTB | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
89. | Miltiņa Elīna | STA | Miltiņi Vērgale | ||
90. | Miltiņa Linda | STB | Jelgava | ||
91. | Miltiņš Gundars | VT | Miltiņi Vērgale | ||
92. | Mincenbergs Aivars | VT | INDI Ventspils | ||
93. | Muško Ēriks | VTB | Kartavkalnu buki Jaunpils | ||
94. | Nadjaks Marats | VTB | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
95. | Neimande Lelde | ST | Matisons Runner's Club Cēsis | ||
96. | Ņevostrujeva Nataļja | ST | Vārves roņi Ventspils | ||
97. | Orlovska Emīlija | STB | Piltene | ||
98. | Otaņķe Alise | STB | Aizpute | ||
99. | Ozoliņa Krista | ST | Rīga | ||
100. | Ozoliņa Sintija | ST | Ventspils | ||
101. | Priedoliņa Undīne | ST | Piltene | ||
102. | Priedoliņš Reinis | VT | Piltene | ||
103. | Pūlmanis Roberts | VTB | Ventspils | ||
104. | Reinfelds Emīls-Matiass | VTB | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
105. | Rozentāle Madara | ST | Vīrs uz Stundu Kuldīga | ||
106. | Rozentāls Juris | VT | Vīrs uz Stundu Kuldīga | ||
107. | Rozītis Inguss | VT | Kuldīga | ||
108. | Rumbergs Janeks | VT | Žolneroviča skriešanas klubs | ||
109. | Saldons Andris | VT | Matisons Runner ’s Club Jūrmala | ||
110. | Silauniece Ģertrūde | ST | Olaines nov. | ||
111. | Siliņa Dita | STB | Zūras | ||
112. | Skoreja Līva | STA | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
113. | Skricka Alise-Elza | STA | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
114. | Skricka Justīne-Ieva | STB | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
115. | Stepe Estere | STB | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
116. | Stola Lita | ST | ST Riga | ||
117. | Strautins Guntis | VT | Maratona klubs Liepaja | ||
118. | Strazdiņa Laine | STB | Piltene | ||
119. | Strujeviča Krista | ST | SK Katrīna Alsunga | ||
120. | Stulpinskis Agnis | VT | Valmieras VK Valmiera | ||
121. | Šenbergs Kārlis | VT | Piltene | ||
122. | Špundzāne Katrīna | STA | Jūrmalas Sporta skola Jūrmala | ||
123. | Špundzāne Marta | ST | Jūrmalas Sporta skola Jūrmala | ||
124. | Šteinbergs Robijs | VTB | Piltene | ||
125. | Švarcs Mareks | VT | Piltene | ||
126. | Tālmane Ilze | ST | Maratona Klubs Riga | ||
127. | Upeniece Keita | STB | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
128. | Upenieks Vidis | VT | ind. Ventspils | ||
129. | Vaivods Gustavs | VTB | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
130. | Vaivods Roberts | VTB | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
131. | Valtasa Amanda | STB | SK Metroons Mārupe | ||
132. | Valtass Helmanis | VTB | SK Metroons Mārupe | ||
133. | Valtass Ivars | VT | SK Metroons Mārupe | ||
134. | Vāvere Kristīne | ST | Rīga | ||
135. | Verpakovska Dace | STB | Matisons Runner ’s Club/SPARS Ventspils | ||
136. | Verpakovska Zane | STB | SK SPARS Ventspils | ||
137. | Vēze Margita | ST | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
138. | Višķere Santa | ST | |||
139. | Vītols Roberts | VT | Ventspils | ||
140. | Vītols Roberts | VTA | Liepājas rajona sporta skola Kazdanga | ||
141. | Vizulis Nauris | VT | Trakie lāči Smiltene | ||
142. | Zaķe Anna-Marija | STB | Maratona klubs/LSC Rīga | ||
143. | Zāle Armands | VTB | Ventspils novada BJSS Piltene | ||
144. | Ziemele Anita | ST | Piltene | ||
145. | Ziemelis Rolands | VT | Piltene | ||
146. | Zīlīte Agnese | ST | Kuldīga | ||
147. | Žagare Terēza-Anna | STB | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
148. | Žolneroviča Inna | ST | Žolneroviča skriešanas klubs Rīga | ||
149. | Žubule Loreta | STB | Rīga | ||
150. | Žubulis Emīls | VT | RwA Rīga |
Nūjošana 5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Akmentiņa-Čerņecova Baiba | SNUJ | |||
2. | Būmanis Aivars | VNUJ | Ventspils pb Liedags Ventspils | ||
3. | Dauksts Mārtiņš | VNUJ | Jelgava | ||
4. | Duss Edmunds | VNUJ | |||
5. | Fetlere Iveta | SNUJ | Piltenes nūjotāju klubs Piltene | ||
6. | Heiberga Aina | SNUJ | Piltenes nūjotāju klubs. Piltene | ||
7. | Junkeviča Laura | SNUJ | Ventspils Reiss Ventspils | ||
8. | Kamela Dace | SNUJ | Ventspils muzejs Ventspils | ||
9. | Lagziņa Alise | SNUJ | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
10. | Lindenblate Eva | SNUJ | Piltenes nūjotāju klubs Piltene | ||
11. | Mangulsone Nelda | SNUJ | Ventspils | ||
12. | Meiere Ilze | SNUJ | Piltenes nūjotāju klubs Piltene | ||
13. | Miltiņa Zanda | SNUJ | Jelgava | ||
14. | Miltiņš Raimonds | VNUJ | Jelgava | ||
15. | Petrova Anda | SNUJ | Nūjotāju klubs Piltene Piltene | ||
16. | Pļiskova Vita | SNUJ | Piltenes nūjotāju klubs Piltene | ||
17. | Pranaitis Sigitas | VNUJ | Na, pagauk Vilnius | ||
18. | Pucena Iveta | SNUJ | sk Katrīna Kuldīga | ||
19. | Pūlmane Inese | SNUJ | Ventspils | ||
20. | Pūlmane Jautrīte | SNUJ | Piltenes nūjotāju klubs Piltene | ||
21. | Reinvalde Anita | SNUJ | Ventspils Reiss Ventspils | ||
22. | Rutkovska Monta-Tīna | SNUJ | Ventspils | ||
23. | Saulīte Laura | SNUJ | |||
24. | Skrundeniece Sniedze | SNUJ | Ventspils | ||
25. | Šēnberga Benita | SNUJ | Piltenes nūjotāju klubs Piltene | ||
26. | Šulca Vēsma | SNUJ | Piltenes nūjotāju klubs Piltene | ||
27. | Tetere Dace | SNUJ | Piltenes nūjotāju klubs Piltene | ||
28. | Zēberga Benita | SNUJ | Piltene | ||
29. | Zemīte Liene | SNUJ | Piltenes nūjotāju klubs Piltene | ||
30. | Zīverte Ilze | SNUJ | Piltenes nūjotāju klubs Piltene |
Bērnu skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Abakuks Dāvis | VB1 | Piltene | ||
2. | Āboliņš Augusts | VB1 | Piltene | ||
3. | Āboliņš Gustavs | VB1 | Piltene | ||
4. | Āboliņš Markuss | VB3 | Maratona Klubs Talsi | ||
5. | Āboliņš Mārtiņš | VB1 | Maratona Klubs Talsi | ||
6. | Āboltiņa Sanija | SB2 | Piltene | ||
7. | Akmeņkalne Sofija | SB3 | |||
8. | Akmeņkalns Viljams | VB1 | |||
9. | Aksenoks Kristofers | VB2 | Rīga | ||
10. | Altmanis Gvido | VB1 | Pope | ||
11. | Ananica Alise | SB1 | Tukums | ||
12. | Ananica Elza | SB4 | Tukums | ||
13. | Ananics Hugo | VB1 | Tukums | ||
14. | Andersone Marta-Sindija | SB4 | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
15. | Andersons Elans | VB3 | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
16. | Atvare Alise | SB1 | Ventspils | ||
17. | Babris Raivo | VB2 | Liepājas rajona sporta skola Kazdanga | ||
18. | Babris Sandis | VB4 | Liepājas rajona sporta skola Kazdanga | ||
19. | Balkovska Nikola | SB1 | Vārves roņi vārve,ventspils novads | ||
20. | Balkovskis Aleksejs | VB2 | Vārves roņi vārve,ventspils novads | ||
21. | Bērente Līna | SB1 | Ventspils | ||
22. | Bergmane Elza | SB2 | Piltene | ||
23. | Bergmane Emīlija | SB1 | Piltene | ||
24. | Bernane Sofija | SB1 | Piltene | ||
25. | Bernšteina Made | SB1 | Piltene | ||
26. | Bernšteina Meja | SB1 | Piltene | ||
27. | Bērziņa Līna | SB1 | Piltene | ||
28. | Bērziņa Monta | SB1 | Piltene | ||
29. | Birnbauma Melānija | SB1 | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
30. | Birnbaums Lauris | VB3 | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
31. | Biteniece Adriana | SB1 | VFK Staldzene Ventspils | ||
32. | Bogdanova Katrīna | SB1 | Piltene | ||
33. | Bogdanova Veronika | SB3 | Piltene | ||
34. | Bogdanovs Aleksis | VB3 | Piltene | ||
35. | Bogustovs Reimārs | VB1 | Ogre | ||
36. | Bondare Māra | SB1 | |||
37. | Bondare Rasa | SB2 | |||
38. | Bože Egija | SB1 | Ventspils | ||
39. | Bože Elīna | SB2 | Piltene | ||
40. | Bože Miks | VB1 | Ventspils | ||
41. | Brensons Rainers | VB2 | ventspils | ||
42. | Burnevics Rals | VB1 | Ventspils | ||
43. | Butrima Jekaterina | SB3 | Ventspils | ||
44. | Cintiņa Karīna | SB3 | Ventspils | ||
45. | Doniņš Krišs | VB1 | Ventspils | ||
46. | Dukse Undīne | SB2 | Piņķi | ||
47. | Duksis Kurts | VB1 | Piņķi | ||
48. | Duss Frederiks | VB1 | Ogre | ||
49. | Egle Elisa | SB1 | Ventspils | ||
50. | Egle Olafs | VB1 | Ventspils | ||
51. | Ernstons Valters | VB1 | VFK Staldzene Ventspils | ||
52. | Feldmane Laura | SB4 | Liepājas rajona sporta skola Kazdanga | ||
53. | Galniece Elīza | SB1 | Ventspils | ||
54. | Geste Enija | SB4 | Piltene | ||
55. | Gila Grieta | SB1 | Piltene | ||
56. | Gila Māra | SB1 | Piltene | ||
57. | Gila Rūdolfs | VB1 | Ogre | ||
58. | Goša Anna | SB4 | Maratona Klubs Tārgale | ||
59. | Grancovskis Mārcis | VB3 | Skrunda | ||
60. | Grāvīte Kate | SB2 | |||
61. | Grāvītis Kristaps | VB3 | |||
62. | Gredzena Lelde | SB3 | Liepājas rajona sporta skola Kazdanga | ||
63. | Gredzena Šarlote | SB4 | Liepājas rajona sporta skola Kazdanga | ||
64. | Greidāns Ernests | VB1 | Piltene | ||
65. | Grims Renāts | VB4 | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
66. | Grīnerts Daniels | VB3 | Ventspils | ||
67. | Grīnerts Dinārs | VB1 | Ventspils | ||
68. | Gruntmanis Daniels | VB4 | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
69. | Heiberga Karīna | SB2 | Piltene | ||
70. | Heidingers Ernests | VB4 | Piltene | ||
71. | Heidingers Haralds | VB3 | Piltene | ||
72. | Heidingers Valters | VB1 | Ogre | ||
73. | Hemke-Lapsiņš Lorencs | VB4 | Piltene | ||
74. | Igare Kellija | SB4 | Varves roņi Ventspils | ||
75. | Igare Megija | SB4 | Vārves roņi ventspils | ||
76. | Isakovs Marks | VB1 | Kuldīga | ||
77. | Ivanovs Emīls | VB2 | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
78. | Jansons Aigars | VB3 | |||
79. | Jansons Ēriks | VB4 | |||
80. | Jostmane Evelīna | SB2 | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
81. | Juzupe Kate | SB4 | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
82. | Kalniņa Madara | SB3 | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
83. | Kantmanis Kristians | VB4 | Ventspils | ||
84. | Kāpiņa Santa | SB2 | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
85. | Kāpiņš Daniels | VB2 | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
86. | Kāpiņš Dāvis | VB2 | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
87. | Kēnigsvalds Aksels | VB3 | Talsi | ||
88. | Kēnigsvalds Viesturs | VB1 | Talsi | ||
89. | Kohancika Ekaterina | SB1 | Ventspils | ||
90. | Kohanciks Dmitrijs | VB2 | Ventspils | ||
91. | Kolosova Kristīne | SB4 | Liepājas rajona sporta skola Kazdanga | ||
92. | Kronbergs Oskars | VB4 | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
93. | Kukurīte Emīlija | SB3 | Piltene | ||
94. | Lagzdiņš Daniels | VB4 | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
95. | Lagzdiņš Emīls | VB1 | Piltene | ||
96. | Lapsiņa Luīze-Lizete | SB2 | Piltene | ||
97. | Leite Emma | SB1 | Piltene | ||
98. | Leite Līva | SB1 | Piltene | ||
99. | Liepiņa Nīna | SB1 | Rīga | ||
100. | Liepiņa Ulla | SB1 | Rīga | ||
101. | Linde Anna | SB3 | Ventspils | ||
102. | Linde Kārlis | VB3 | Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
103. | Linde Lauris | VB1 | Ventspils | ||
104. | Lindenblats Braens | VB1 | Bernu skrejiens Piltene | ||
105. | Ļaudama Marta | SB4 | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
106. | Ļaudams Kārlis | VB1 | Aizpute | ||
107. | Maizītis Martins | VB1 | Tēvs un dēls Zlēkas | ||
108. | Mārtiņsone Andželika-Alise | SB4 | Ventspils | ||
109. | Mārtiņsons Maikls | VB1 | Piltene | ||
110. | Mažrima Loreta | SB1 | Ventspils | ||
111. | Mednis Namejs | VB1 | Kuldīga | ||
112. | Melnūdris Alberts-Dāvis | VB1 | Rīga | ||
113. | Melnūdris Emīls-Jānis | VB2 | Rīga | ||
114. | Miķelsone Sindija | SB4 | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
115. | Miltiņa Ance | SB3 | Miltiņi Vērgale | ||
116. | Mūrniece Dārta | SB1 | Ventspils | ||
117. | Mūrniece Paula | SB4 | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
118. | Mūrnieks Alberts | VB2 | Piltene | ||
119. | Mūrnieks Miks | VB1 | Ventspils | ||
120. | Ozola Laura | SB4 | Liepājas rajona sporta skola Kazdanga | ||
121. | Ozoliņa Paula | SB3 | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
122. | Ozoliņa Sabīne | SB4 | Aizpute | ||
123. | Ozoliņš Patriks | VB1 | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
124. | Pabērzis Markuss | VB4 | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
125. | Paipala Amanda-Terēza | SB1 | Matisons Runner ’s Club Zūras | ||
126. | Petrēvica Paula | SB3 | Liepājas rajona sporta skola Kazdanga | ||
127. | Petrēvics Dilans | VB3 | Liepājas rajona sporta skola Kazdanga | ||
128. | Priedēns Miķelis | VB3 | Piltene | ||
129. | Priedoliņa Līva | SB1 | |||
130. | Priedoliņš Miķelis | VB1 | Piltene | ||
131. | Priedoliņš Olivers | VB1 | |||
132. | Priekule Agrita | SB4 | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
133. | Pudiņa Adrija | SB2 | Ventspils | ||
134. | Pudulis Andris | VB3 | Piltene | ||
135. | Pūlmanis Roberts | VB3 | Ventspils | ||
136. | Purvīte Katrīna | SB1 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
137. | Rahunoka Elza | SB2 | Ventspils | ||
138. | Rahunoka Gerda | SB3 | Ventspils | ||
139. | Ramola Adrija | SB3 | Piltene | ||
140. | Ramols Rainer | VB1 | Piltene | ||
141. | Rava Elīna | SB2 | Smārde | ||
142. | Rava Elīza | SB2 | Smārde | ||
143. | Rone Alīna | SB2 | Aizpute | ||
144. | Ronis Rūdis | VB1 | Aizpute | ||
145. | Rozentāle Olīvija | SB1 | Vīrs uz Stundu Kuldīga | ||
146. | Rozentāls Olivers | VB2 | Vīrs uz Stundu Kuldīga | ||
147. | Rutkis Martins | VB1 | Piltene | ||
148. | Salna Kristers | VB3 | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
149. | Salna Sandris | VB3 | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
150. | Saveļjevs Kristaps | VB1 | Liepāja | ||
151. | Siliņš Matīss | VB4 | Mācos Ventspils 4.vsk. VENTSPILS | ||
152. | Sineps Artūrs | VB3 | Ventspils | ||
153. | Stefaņuks Ernests | VB3 | Matisons Runner ’s Club Ventspils | ||
154. | Stefaņuks Rūdolfs | VB2 | Piltene | ||
155. | Stola Gerda | SB1 | SB1 Riga | ||
156. | Stola Grieta | SB1 | SB1 Riga | ||
157. | Sumļennaja Keita | SB1 | Ventspils | ||
158. | Šteinberga Anna | SB4 | Ventspils | ||
159. | Šteinberga Kerija-Emīlija | SB2 | Ventspils | ||
160. | Šulcs Kristofers | VB1 | Ventspils | ||
161. | Švarca Gabriela | SB2 | Ventspils | ||
162. | Švarce Selīna | SB4 | |||
163. | Švarcs Jēkabs | VB1 | Ventspils | ||
164. | Tērauda Elizabete | SB1 | Saurieši | ||
165. | Uzpila Anna | SB2 | Piltene | ||
166. | Uzule Adrija | SB1 | Piltene | ||
167. | Vaivods Gustavs | VB4 | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
168. | Valtenberga Anastasija | SB2 | Verg?ze | ||
169. | Vāvere Mārtiņš | VB1 | SK SUPER NOVA Rīga | ||
170. | Vāvere Melānija | SB2 | SS ARKĀDIJA Rīga | ||
171. | Vēberga Laura | SB2 | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
172. | Vēberga Līva | SB2 | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
173. | Vēbers Udo | VB1 | Ventspils | ||
174. | Vignere Loreta | SB1 | Piltene | ||
175. | Vīgnere Vanesa | SB2 | Piltene | ||
176. | Vīgners Dāvids | VB4 | Piltenes vsk Piltene | ||
177. | Vītola Meldra | SB4 | Liepājas rajona sporta skola Kazdanga | ||
178. | Vītols Edvards | VB2 | Liepājas rajona sporta skola Kazdanga | ||
179. | Vītols Nils | VB1 | Ventspils | ||
180. | Vuškāne Daniela | SB1 | Kuldīga | ||
181. | Zariņš Jurģis | VB4 | Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Ugāle | ||
182. | Zēberga Lelde-Leila | SB4 | Liepājas rajona sporta skola Kazdanga | ||
183. | Zegnere Dārta | SB1 | Ventspils | ||
184. | Zeltiņa Renāte | SB1 | Ventspils | ||
185. | Ziemele Evelīna | SB2 | Piltene | ||
186. | Žebeka Annija | SB1 | ŽBX Piltene | ||
187. | Žebeks Gustavs | VB1 | ŽBX Piltene | ||
188. | Židovska Anete | SB2 | Jēkabpils | ||
189. | Žolneroviča Agnese | SB1 | Žolneroviča skriešanas klubs Rīga |