Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens Piltene 2020 | Saraksts

10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisVN40Žolneroviča skriešanas klubs
Rīga
2.  Ābols JānisVN40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
3.  Akmeņkalns EdgarsVN30Matisons Runner ’s Club
Rīga
4.  Aksenoks KasparsVN40Riga
5.  Ananics Maikls-NiksVNJTukums
6.  Ansbergs MārisVNJVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
7.  Antons MareksVN30Žolneroviča skriešanas klubs
8.Auziņš EdgarsVN40Matisons Runner ’s Club
Rīga
9.  Baltrušaitis ŽydrūnasVN40Na, pagauk
Vilnius
10.  Berķis MārisVN30pulsometrs.lv
Rīga
11.  Bērziņš MatīssVN30MTB Talsi
Talsi
12.  Bogdanova ViktorijaSNJPiltene
13.  Bogdanovs ValdisVN20Piltene
14.  Bogustovs ĒvaldsVN40Free Run
Rīga/Ogre/Piltene
15.Bože EdgarsVN30Piltene
16.  Braunfelds UvisVN50Matisons Runner’s Club
Ventspils
17.  Brauns JānisVN40OK Ziemeļkurzeme
Ventspils
18.  Briede SantaSN40Sigulda
19.  Budilovičs Salihs-AmVN50SALAM
Ventspils
20.  Bulkeviciute TereseSN50Na,pagauk!
Vilnius
21.  Būmans GuntarsVN50Matisons Runner ’s Club
Liepāja
22.  Būmans KārlisVN20Matisons Runner ’s Club
Liepāja
23.  Caics ArtūrsVN30---
Rīga
24.  Caics JānisVN60---
Rīga
25.  Čakle LauraSN30Matisons Runner ’s Club
Ventspils
26.  Černecova LiānaSN40Rēzekne
27.  Čerpinskis JurisVN30Sk pūre
Tukums
28.  Doniņš UldisVN30Matisons Runner ’s Club/ Maratona Klubs
Ventspils
29.  Eglitis Oskars-MartinsVN20Liepāja
30.  Fecers Andris-EdgarsVN20Jūrmala
31.  Fišers ĢirtsVN30Matisons Runner ’s Club
32.  Frēliha MadaraSN30Staldzene/Maratona Klubs
Ventspils
33.  Grāvītis GatisVN40
34.  Grencbergs ArvisVN30
35.  Grīnfelds GuntisVN50Matisons Runner ’s Club
Ventspils
36.  Grīniņš LaurisVNJKuldīga
37.  Grīnšteins MārcisVN20Mārupe
38.  Grīnvalds GuntisVN40Maratona Klubs
Ventspils
39.  Grundmane LilijaSN50Maratona klubs
Kuldīga
40.  Gulbis KasparsVN30Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
41.  Hartmanis ReinisVN20Matisons Runner’s Club
Grobiņa
42.  Heidingere GundegaSN30Matisons Runner ’s Club
Ogre
43.  Heinsbergs KristapsVN20PATRIA SPORTLAND/Pumpuru VSK
Jūrmala
44.  Helmane-Soročenkova KarīnaSN30VK Tukums
Tukums
45.  Holštroma GuntaSN20Matisons Runner ’s Club
Kazdanga
46.  Ilmanis JānisVN20Tukums
47.  Jakovļevs VitālijsVN30www.endo.lv
Cēsis
48.  Jansone LīgaSN20SK Metroons/Nike
Rīga
49.  Jansons EinārsVN30Matisons Runner ’s Club
Zūras
50.Jaunzems KasparsVN30Jelgava
51.Jirgensons RaitisVN30Matisons Runner ’s Club
Cēsis
52.  Jocis UģisVN20Kuldīga
53.Josta Alise-MarijaSNJJūrmalas Sporta skola
Jūrmala
54.  Jumatova MarinaSN30Matisons Runner ’s Club
Ventspils
55.  Karulis UldisVN50Grobiņa
56.Kergyte-Dauskurdiene RemaldaSN30Begimo klubas Stadija
57.Kmito ZandaSN30Swedbank
Piltene
58.  Konavko DmitrijsVN30Folkmaņi
Jelgavas novads, Vircava
59.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
60.  Krastiņš JēkabsVN40Rīga
61.  Kudiņš GintsVN50vsk noskrien
Jurmala
62.  Kursišs RolandsVN30Jelgava
63.  Ķemeris ArtisVN30Aizpute
64.Labanauskaite AisteSN20Begimo klubas Stadija
65.  Lagzdiņš UģisVN40Maratona Klubs
Ventspils
66.  Leimanis RūdolfsVN30Riga Runners
Blāzma
67.  Liepiņa DiānaSN20SK METROONS/ Nike
Rīga
68.  Liepiņa IvetaSN50SK
Riga
69.  Liepiņš DāvisVN30Silver Engine
Rīga
70.  Liepiņš RonaldsVN50Metroons
Rīga
71.  Liepiņš VilnisVN60Maratona klubs
Carnikava
72.  Liepkauls KārlisVN40
73.  Lode SigneSN30Ventspils
74.  Macuks AnatolijsVN40Jēkabpils Sporta Centrs/Compressport
75.Malančuka ZandaSN30Matisons Runner ’s Club
Ventspils
76.  Maļinausks SpodrisVN30Vecumnieki
77.  Marhele IlonaSN30Alūksne
78.  Maziliauskas VytautasVN50Vilnius
79.  Miltiņš ArtūrsVNJJelgava
80.Muško DainisVN40Kartavkalnu buki
Jaunpils
81.  Norkus LīgaSN40VFK Staldzene
Ventspils
82.  Noveičuks ArnisVN30Žolneroviča skriešanas klubs
83.  Ņilovs ValdisVN40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC
Ogre
84.Otaņķe IevaSN40Aizpute
85.  Ozola IlzeSN40Matisons Runner ’s Club
Ventspils
86.  Ozoliņš OskarsVN30Matisons Runner ’s Club
Ventspils
87.  Ozoliņš RingoldsVN50Maratona klubs
Ventspils
88.  Pētersons MairisVN30Alūksne
89.  Pranckūnas PetrasVN50Na, pagauk
Vilnius
90.  Prikulis DenisVN30vegan runners
Sigulda
91.  Pucens GuntisVN50sk Katrīna
Kuldīga
92.  Pūpola MaijaSN50Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
93.  Purvīte ArtaSN30MARATONA KLUBS
Rīga
94.  Raščevskis AleksandrsVN20Daugavpils Runners
Daugavpils
95.  Reinfelds RaivisVN30Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi
96.  Rekis TanyaSN40Matisons Runner`s Club
Pinki
97.Rībena LaumaSN20Maratona klubs
Ventspils
98.Rungevica NellijaSNJMatisons Runner ’s Club
Vārve
99.Rungevics OlafsVNJMatisons Runner ’s Club
Vārve
100.  Rūtiņš EdgarsVN40Maratona Klubs
Ogre
101.  Sauka SandisVN40AWA
Liepāja
102.  Serjogins DmitrijsVN20Mārupe
103.  Sermolīte IlzeSN40Jelgava
104.  Sprūds EdgarsVN20Matisons Runner ’s Club
Liepāja
105.  Sūna KristapsVN30Sk Katrīna/Kuldīga
Alsunga
106.  Šabāns KasparsVN40SK Katrīna Kuldīga
Kuldīga
107.  Šaķis ArvilsVN50Matisons Runner ’s Club
108.  Šaķis NaurisVN40Moller Auto Ventspils /MRC
Ventspils
109.  Šaķis Toms-MartinsVNJMatisons Runner ’s Club
110.  Šefanovskis ArvīdsVN60SK Katrīna
Kuldīga
111.  Šenbergs ArvīdsVN30Piltene
112.  Šķipars ArnoVN40Ventspils
113.  Tamsone EgijaSN40Matisons Runners Club
Kazdanga
114.  Tamsons JānisVN40KAZDANGA
115.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
116.  Teteruks VitalijsVN30Ventspils
117.  Tropiņš EdijsVN20MARATONA KLUBS
Dundaga
118.  Tūbelis KasparsVN50Liepāja
119.  Upenieks DainisVN50SK Ozolnieki B
Jelgava
120.  Ustinova MadaraSN20iveta boicova,jānis kapiņš un madara ustinoa.
vlmiera
121.  Vaivode IneseSN40Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
122.  Vaivods JānisVN40Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
123.  Valtenbergs MārisVN40Piltene
124.  Valtere KitijaSN20Līvāni
125.Veita AndaSN30Durbe City
126.Veits NaurisVN40Durbe
127.  Vīksne KārlisVN30Matisons Runner ’s Club
Cēsis
128.  Vilsdorfs RaitisVN30Kuldīga
129.  Viļumovs ĢirtsVN20Matisons Runner ’s Club
Ventspils
130.  Vītiņš JānisVN40Matisons Runner ’s Club
131.Vītola KristīneSN30Ventspils
132.  Zāģere AnnijaSN20Aizpute
133.  Zaķis AivarsVN60Maratona klubs/LSC
Rīga
134.Zēberga LieneSNJLiepājas rajona sporta skola
Kazdanga
135.  Zēbergs EdgarsVN50Piltene
136.  Zelmenis DāvisVN20Matisons Runner ’s Club/ Maratona Klubs
Ventspils
137.Zirgs VitautsVN40Bauska
138.  Zvejnieks ArmandsVN30Matisons Runner ’s Club
Ventspils
139.  Žuburs DainisVN40Maratona klubs
Dunalka

5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele RodrigoVTBSK Metroons
Rīga
2.  Ālīte AndraSTPiltene
3.Andžāne IevaSTVentspils
4.Auziņa LindaSTBMatisons Runner ’s Club
Rīga
5.  Auziņš TomsVTBMatisons Runner ’s Club
Rīga
6.  Babkins MārtiņšVTZebrene
7.  Bakanavsks DāvisVTPiltene
8.  Bāliņš DanielsVTBVentspils
9.Balkovskis PāvelsVTVārves roņi
vārve,ventspils novads
10.Baļķens JorensVTPiltene
11.  Berga LindaSTPiltene
12.  Bernāne KarīnaSTBVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
13.  Bērtulsons ArtisVTVīrs uz stundu
Kuldīga
14.  Biezā KristaSTBVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
15.  Birkenberga SigneSTBiedrība Liesma
Saldus
16.  Birnbauma DarjaSTMatisons Runner ’s Club
Ventspils
17.  Blumbahs DanielsVTALiepājas rajona sporta skola
Aizpute
18.  Blumfelde RēzijaSTAVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
19.  Bogdanova IzabellaSTBPiltene
20.  Bogdanova PārslaSTAVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
21.  Bogustova AijaSTOgre
22.  Bogustovs ReinhardsVTBOgre
23.  Brants DidzisVTMatisons Runner ’s Club
Saldus
24.  Bunce IvetaSTPiltene
25.  Caune Miks-JānisVTASK Metroons
Rīga
26.  Cērpa DārtaSTBVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
27.  Čerņecovs DidzisVTB
28.  Čerņecovs EdgarsVTB
29.  Daukste DaceSTJelgava
30.Dauksts HelmutsVTBJelgava
31.Dauksts JēkabsVTBJelgava
32.Dauksts KristapsVTAJelgava
33.  Elsts KristapsVTAVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
34.  Elsts RobertsVTBVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
35.  Ernstone AgneseSTVFK Staldzene
Ventspils
36.  Fišers RalfsVTBJaunpils/Saldus
37.  Fišers RūdolfsVTAJaunpils/Saldus
38.  Gošs AinoVTMaratona Klubs
Tārgale
39.  Grabovske BetijaSTASK Katrīna
Kuldīga
40.  Grandāns EmīlsVTBSK Metroons
Rīga
41.  Grandāns TomsVTBSK Metroons
Rīga
42.  Grieze Matīs-ViestursVTAVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
43.Grīnerte SabīneSTVentspils
44.  Grišule SintijaSTSK Katrīna
Kuldīga
45.  Gulbe DaceSTSK Katrīna
Kuldīga
46.  Gūtmanis KasparsVTPiltene
47.  Haino Marta-LīnaSTMaratona Klubs
Ventspils
48.  Igare NatalijaSTVārves roņi
Ventspils
49.  Isajeva NadeždaSTVFK Staldzene
Ventspils
50.  Ivanova JeļenaSTLiepāja
51.Jansons RojsVTBKartavkalnu buki
Jaunpils
52.  Jevsejčika IneseSTMatisons Runner ’s Club
Ventspils
53.  Judko ZannaSTVFK Staldzene
Ventspils
54.  Kalniņa RenāteSTMaratona klubs
Ventspils
55.  Kalniņš KristsVTBMatisons Runner ’s Club
Ventspils
56.  Karabača JeļenaSTVFK Staldzene
Ventspils
57.  Karlsone GitaSTMatisons Runner ’s Club
Saldus
58.Kasparoviča AgneseSTRīga
59.  Kodola KeinaSTkuldīga
60.  Kornejeva KarinaSTVentspils
61.  Korns GunārsVTBVentspils
62.  Krafta VinetaSTRīga
63.  Krūmiņš Ansis-TeodorsVTBPiltene
64.  Kubliņa-Ķemere RenāteSTLiepāja
65.Lagzdiņa DitaSTPiltene
66.Lagzdiņš KārlisVTBPiltene
67.  Leistmane LauraSTVentspils
68.  Lībis IvoVTAPiltenes vidusskola
Piltene
69.Līce IneseSTPiltene
70.  Liekmanis RaivoVTAMARATONA KLUBS
Nīkrāce
71.  Liepiņš AndrisVTBMetroons
Rīga
72.  Liepiņš JānisVTSK Metroons/ Nike
Rīga
73.  Liepiņš RaulsVTBMetroons
Rīga
74.  Linde LindaSTVentspils
75.  Lindenberga SandraSTMatisons Runner ’s Club
Tārgale
76.  Lindenblate IevaSTAVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
77.Lindenblats LaurisVT5 km
Zlekas
78.  Liniņš PēterisVTRīga
79.  Lučina IrīnaSTVFK Staldzene
Ventspils
80.Ļaudams GuntarsVTAizpute
81.  Maizītis MārcisVTBTēvs un dēls
Zlēkas
82.Maizītis MārtiņšVTTēvs un dēls
Zlēkas
83.  Matisone Karolīna-KarlaSTBVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Piltene
84.  Matisova MartaSTAPiltene
85.  Matisova RūtaSTBPiltene
86.  Mažrims DāvisVTBVentspils
87.Mihelsons KristapsVTAPiltene
88.  Millers RūdolfsVTBVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
89.  Miltiņa ElīnaSTAMiltiņi
Vērgale
90.  Miltiņa LindaSTBJelgava
91.  Miltiņš GundarsVTMiltiņi
Vērgale
92.  Mincenbergs AivarsVTINDI
Ventspils
93.  Muško ĒriksVTBKartavkalnu buki
Jaunpils
94.  Nadjaks MaratsVTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
95.  Neimande LeldeSTMatisons Runner's Club
Cēsis
96.  Ņevostrujeva NataļjaSTVārves roņi
Ventspils
97.Orlovska EmīlijaSTBPiltene
98.  Otaņķe AliseSTBAizpute
99.Ozolina KristaSTRīga
100.  Ozoliņa SintijaSTVentspils
101.  Priedoliņa UndīneSTPiltene
102.  Priedoliņš ReinisVTPiltene
103.  Pūlmanis RobertsVTBVentspils
104.  Reinfelds Emīls-MatiassVTBSK Metroons/ Nike
Rīga
105.Rozentāle MadaraSTVīrs uz Stundu
Kuldīga
106.  Rozentāls JurisVTVīrs uz Stundu
Kuldīga
107.  Rozītis IngussVTKuldīga
108.  Rumbergs JaneksVTŽolneroviča skriešanas klubs
109.  Saldons AndrisVTMatisons Runner ’s Club
Jūrmala
110.  Silauniece ĢertrūdeSTOlaines nov.
111.  Siliņa DitaSTBZūras
112.  Skoreja LīvaSTALiepājas rajona sporta skola
Aizpute
113.  Skricka Alise-ElzaSTAVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
114.  Skricka Justīne-IevaSTBVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
115.  Stepe EstereSTBVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
116.Stola LitaSTST
Riga
117.Strautins GuntisVTMaratona klubs
Liepaja
118.  Strazdiņa LaineSTBPiltene
119.  Strujeviča KristaSTSK Katrīna
Alsunga
120.  Stulpinskis AgnisVTValmieras VK
Valmiera
121.  Šenbergs KārlisVTPiltene
122.  Špundzāne KatrīnaSTAJūrmalas Sporta skola
Jūrmala
123.  Špundzāne MartaSTJūrmalas Sporta skola
Jūrmala
124.  Šteinbergs RobijsVTBPiltene
125.  Švarcs MareksVTPiltene
126.  Tālmane IlzeSTMaratona Klubs
Riga
127.  Upeniece KeitaSTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
128.  Upenieks VidisVTind.
Ventspils
129.  Vaivods GustavsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
130.  Vaivods RobertsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
131.  Valtasa AmandaSTBSK Metroons
Mārupe
132.  Valtass HelmanisVTBSK Metroons
Mārupe
133.  Valtass IvarsVTSK Metroons
Mārupe
134.  Vāvere KristīneSTRīga
135.  Verpakovska DaceSTBMatisons Runner ’s Club/SPARS
Ventspils
136.  Verpakovska ZaneSTBSK SPARS
Ventspils
137.  Vēze MargitaSTMatisons Runner ’s Club
Ventspils
138.Višķere SantaST
139.Vītols RobertsVTVentspils
140.  Vītols RobertsVTALiepājas rajona sporta skola
Kazdanga
141.  Vizulis NaurisVTTrakie lāči
Smiltene
142.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
143.  Zāle ArmandsVTBVentspils novada BJSS
Piltene
144.  Ziemele AnitaSTPiltene
145.  Ziemelis RolandsVTPiltene
146.  Zīlīte AgneseSTKuldīga
147.  Žagare Terēza-AnnaSTBVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
148.  Žolneroviča InnaSTŽolneroviča skriešanas klubs
Rīga
149.  Žubule LoretaSTBRīga
150.  Žubulis EmīlsVTRwA
Rīga

Nūjošana 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akmentiņa-Čerņecova BaibaSNUJ
2.  Būmanis AivarsVNUJVentspils pb Liedags
Ventspils
3.Dauksts MārtiņšVNUJJelgava
4.  Duss EdmundsVNUJ
5.  Fetlere IvetaSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
6.  Heiberga AinaSNUJPiltenes nūjotāju klubs.
Piltene
7.  Junkeviča LauraSNUJVentspils Reiss
Ventspils
8.  Kamela DaceSNUJVentspils muzejs
Ventspils
9.  Lagziņa AliseSNUJVentspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
10.  Lindenblate EvaSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
11.  Mangulsone NeldaSNUJVentspils
12.  Meiere IlzeSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
13.  Miltiņa ZandaSNUJJelgava
14.  Miltiņš RaimondsVNUJJelgava
15.  Petrova AndaSNUJNūjotāju klubs Piltene
Piltene
16.  Pļiskova VitaSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
17.  Pranaitis SigitasVNUJNa, pagauk
Vilnius
18.  Pucena IvetaSNUJsk Katrīna
Kuldīga
19.Pūlmane IneseSNUJVentspils
20.  Pūlmane JautrīteSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
21.Reinvalde AnitaSNUJVentspils Reiss
Ventspils
22.  Rutkovska Monta-TīnaSNUJVentspils
23.  Saulīte LauraSNUJ
24.  Skrundeniece SniedzeSNUJVentspils
25.  Šēnberga BenitaSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
26.  Šulca VēsmaSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
27.  Tetere DaceSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
28.  Zēberga BenitaSNUJPiltene
29.  Zemīte LieneSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
30.  Zīverte IlzeSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abakuks DāvisVB1Piltene
2.Āboliņš AugustsVB1Piltene
3.Āboliņš GustavsVB1Piltene
4.  Āboliņš MarkussVB3Maratona Klubs
Talsi
5.Āboliņš MārtiņšVB1Maratona Klubs
Talsi
6.  Āboltiņa SanijaSB2Piltene
7.  Akmeņkalne SofijaSB3
8.  Akmeņkalns ViljamsVB1
9.  Aksenoks KristofersVB2Rīga
10.  Altmanis GvidoVB1Pope
11.Ananica AliseSB1Tukums
12.Ananica ElzaSB4Tukums
13.  Ananics HugoVB1Tukums
14.  Andersone Marta-SindijaSB4Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
15.  Andersons ElansVB3Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
16.  Atvare AliseSB1Ventspils
17.  Babris RaivoVB2Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
18.  Babris SandisVB4Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
19.Balkovska NikolaSB1Vārves roņi
vārve,ventspils novads
20.Balkovskis AleksejsVB2Vārves roņi
vārve,ventspils novads
21.Bērente LīnaSB1Ventspils
22.Bergmane ElzaSB2Piltene
23.  Bergmane EmīlijaSB1Piltene
24.Bernane SofijaSB1Piltene
25.  Bernšteina MadeSB1Piltene
26.  Bernšteina MejaSB1Piltene
27.Bērziņa LīnaSB1Piltene
28.  Bērziņa MontaSB1Piltene
29.  Birnbauma MelānijaSB1Matisons Runner ’s Club
Ventspils
30.  Birnbaums LaurisVB3Matisons Runner ’s Club
Ventspils
31.  Biteniece AdrianaSB1VFK Staldzene
Ventspils
32.  Bogdanova KatrīnaSB1Piltene
33.  Bogdanova VeronikaSB3Piltene
34.  Bogdanovs AleksisVB3Piltene
35.Bogustovs ReimārsVB1Ogre
36.  Bondare MāraSB1
37.  Bondare RasaSB2
38.  Bože EgijaSB1Ventspils
39.Bože ElīnaSB2Piltene
40.  Bože MiksVB1Ventspils
41.Brensons RainersVB2ventspils
42.  Burnevics RalsVB1Ventspils
43.Butrima JekaterinaSB3Ventspils
44.Cintiņa KarīnaSB3Ventspils
45.  Doniņš KrišsVB1Ventspils
46.  Dukse UndīneSB2Piņķi
47.Duksis KurtsVB1Piņķi
48.  Duss FrederiksVB1Ogre
49.  Egle ElisaSB1Ventspils
50.  Egle OlafsVB1Ventspils
51.  Ernstons ValtersVB1VFK Staldzene
Ventspils
52.  Feldmane LauraSB4Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
53.Galniece ElīzaSB1Ventspils
54.  Geste EnijaSB4Piltene
55.  Gila GrietaSB1Piltene
56.  Gila MāraSB1Piltene
57.Gila RūdolfsVB1Ogre
58.  Goša AnnaSB4Maratona Klubs
Tārgale
59.Grancovskis MārcisVB3Skrunda
60.Grāvīte KateSB2
61.  Grāvītis KristapsVB3
62.  Gredzena LeldeSB3Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
63.  Gredzena ŠarloteSB4Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
64.Greidāns ErnestsVB1Piltene
65.  Grims RenātsVB4Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
66.Grīnerts DanielsVB3Ventspils
67.Grīnerts DinārsVB1Ventspils
68.  Gruntmanis DanielsVB4Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
69.  Heiberga KarīnaSB2Piltene
70.  Heidingers ErnestsVB4Piltene
71.  Heidingers HaraldsVB3Piltene
72.  Heidingers ValtersVB1Ogre
73.  Hemke-Lapsiņš LorencsVB4Piltene
74.  Igare KellijaSB4Varves roņi
Ventspils
75.Igare MegijaSB4Vārves roņi
ventspils
76.Isakovs MarksVB1Kuldīga
77.Ivanovs EmīlsVB2Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
78.  Jansons AigarsVB3
79.  Jansons ĒriksVB4
80.  Jostmane EvelīnaSB2Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
81.  Juzupe KateSB4Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
82.  Kalniņa MadaraSB3Matisons Runner ’s Club
Ventspils
83.  Kantmanis KristiansVB4Ventspils
84.  Kāpiņa SantaSB2Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
85.  Kāpiņš DanielsVB2Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
86.  Kāpiņš DāvisVB2Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
87.Kēnigsvalds AkselsVB3Talsi
88.Kēnigsvalds ViestursVB1Talsi
89.Kohancika EkaterinaSB1Ventspils
90.Kohanciks DmitrijsVB2Ventspils
91.  Kolosova KristīneSB4Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
92.  Kronbergs OskarsVB4Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
93.  Kukurīte EmīlijaSB3Piltene
94.  Lagzdiņš DanielsVB4Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
95.Lagzdiņš EmīlsVB1Piltene
96.  Lapsiņa Luīze-LizeteSB2Piltene
97.  Leite EmmaSB1Piltene
98.  Leite LīvaSB1Piltene
99.Liepiņa NīnaSB1Rīga
100.Liepiņa UllaSB1Rīga
101.  Linde AnnaSB3Ventspils
102.  Linde KārlisVB3Matisons Runner’s Club
Ventspils
103.Linde LaurisVB1Ventspils
104.Lindenblats BraensVB1Bernu skrejiens
Piltene
105.  Ļaudama MartaSB4Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
106.  Ļaudams KārlisVB1Aizpute
107.  Maizītis MartinsVB1Tēvs un dēls
Zlēkas
108.Mārtiņsone Andželika-AliseSB4Ventspils
109.  Mārtiņsons MaiklsVB1Piltene
110.Mažrima LoretaSB1Ventspils
111.Mednis NamejsVB1Kuldīga
112.Melnūdris Alberts-DāvisVB1Rīga
113.  Melnūdris Emīls-JānisVB2Rīga
114.  Miķelsone SindijaSB4Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
115.  Miltiņa AnceSB3Miltiņi
Vērgale
116.Mūrniece DārtaSB1Ventspils
117.  Mūrniece PaulaSB4Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
118.  Mūrnieks AlbertsVB2Piltene
119.  Mūrnieks MiksVB1Ventspils
120.  Ozola LauraSB4Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
121.  Ozoliņa PaulaSB3Matisons Runner ’s Club
Ventspils
122.  Ozoliņa SabīneSB4Aizpute
123.  Ozoliņš PatriksVB1Matisons Runner ’s Club
Ventspils
124.  Pabērzis MarkussVB4Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
125.  Paipala Amanda-TerēzaSB1Matisons Runner ’s Club
Zūras
126.  Petrēvica PaulaSB3Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
127.  Petrēvics DilansVB3Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
128.  Priedēns MiķelisVB3Piltene
129.  Priedoliņa LīvaSB1
130.  Priedoliņš MiķelisVB1Piltene
131.  Priedoliņš OliversVB1
132.  Priekule AgritaSB4Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
133.Pudiņa AdrijaSB2Ventspils
134.  Pudulis AndrisVB3Piltene
135.  Pūlmanis RobertsVB3Ventspils
136.Purvīte KatrīnaSB1MARATONA KLUBS
Rīga
137.Rahunoka ElzaSB2Ventspils
138.Rahunoka GerdaSB3Ventspils
139.Ramola AdrijaSB3Piltene
140.  Ramols RainerVB1Piltene
141.  Rava ElīnaSB2Smārde
142.  Rava ElīzaSB2Smārde
143.  Rone AlīnaSB2Aizpute
144.Ronis RūdisVB1Aizpute
145.Rozentāle OlīvijaSB1Vīrs uz Stundu
Kuldīga
146.Rozentāls OliversVB2Vīrs uz Stundu
Kuldīga
147.Rutkis MartinsVB1Piltene
148.  Salna KristersVB3Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
149.Salna SandrisVB3Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
150.Saveļjevs KristapsVB1Liepāja
151.Siliņš MatīssVB4Mācos Ventspils 4.vsk.
VENTSPILS
152.Sineps ArtūrsVB3Ventspils
153.  Stefaņuks ErnestsVB3Matisons Runner ’s Club
Ventspils
154.Stefaņuks RūdolfsVB2Piltene
155.Stola GerdaSB1SB1
Riga
156.Stola GrietaSB1SB1
Riga
157.Sumļennaja KeitaSB1Ventspils
158.  Šteinberga AnnaSB4Ventspils
159.  Šteinberga Kerija-EmīlijaSB2Ventspils
160.  Šulcs KristofersVB1Ventspils
161.  Švarca GabrielaSB2Ventspils
162.  Švarce SelīnaSB4
163.Švarcs JēkabsVB1Ventspils
164.Tērauda ElizabeteSB1Saurieši
165.  Uzpila AnnaSB2Piltene
166.Uzule AdrijaSB1Piltene
167.  Vaivods GustavsVB4Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
168.Valtenberga AnastasijaSB2Verg?ze
169.  Vāvere MārtiņšVB1SK SUPER NOVA
Rīga
170.  Vāvere MelānijaSB2SS ARKĀDIJA
Rīga
171.  Vēberga LauraSB2Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
172.  Vēberga LīvaSB2Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
173.  Vēbers UdoVB1Ventspils
174.  Vignere LoretaSB1Piltene
175.  Vīgnere VanesaSB2Piltene
176.  Vīgners DāvidsVB4Piltenes vsk
Piltene
177.  Vītola MeldraSB4Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
178.  Vītols EdvardsVB2Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
179.  Vītols NilsVB1Ventspils
180.Vuškāne DanielaSB1Kuldīga
181.  Zariņš JurģisVB4Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
Ugāle
182.  Zēberga Lelde-LeilaSB4Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
183.  Zegnere DārtaSB1Ventspils
184.Zeltiņa RenāteSB1Ventspils
185.  Ziemele EvelīnaSB2Piltene
186.Žebeka AnnijaSB1ŽBX
Piltene
187.  Žebeks GustavsVB1ŽBX
Piltene
188.  Židovska AneteSB2Jēkabpils
189.  Žolneroviča AgneseSB1Žolneroviča skriešanas klubs
Rīga

Kopā pieteikušies: 508