Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

39. skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram" | Saraksts

11,7km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaS40MARATONA KLUBS
Talsi
2.  Ābols JānisV40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
3.  Ādamsons MārisV35Limbaži SKRIEN
Limbaži
4.Aģis ArmandsV30Naukšēni
Riga
5.Akūlovs GatisV55Rubene
6.Andžāns VladimirsV35Ogre
7.  Antons MareksV35Žolneroviča skriešanas klubs
Valmiera
8.  Apenītis SandisV30RUN for FUN
Sigulda
9.  Apfelbaums IlgonisV60Maratona klubs
Ventspils
10.  Apsītis AinārsV40Mālpils novads
11.  Apšenieks ĒriksV65Balvi
12.  Audere SilvaS30Priekuļi
13.  Balode-Pacere LieneS30Tukums
14.  Bārītis IngusV35Valmiera
15.  Bārītis IngusV35Valmiera
16.  Belousovs MareksV30Valmiera
17.  Beļūns ArtūrsV30Ikšķile
18.  Bērziņš ArnisV45Rīga
19.  Bērziņš EdvīnsV60ind
Cēsis
20.  Bērziņš ModrisV50Rīga
21.  Bērziņš OskarsV30Valmiera
22.  Birums MārtiņšV35STK/RWA/Burkānciems&co
Valmiera
23.  Bodnieks DairisV50Ogre
24.  Boldāne IlzeS50Gulbene
25.Bole EdgarsV35Rūjiena
26.Bole KristīneS40Rūjiena
27.  Brence LīgaS45Individuāli
VALMIERA
28.Butāns ĒvaldsV40Limbaži SKRIEN
Limbaži
29.  Caics JānisV65---
Rīga
30.  Cepītis AivarsV65Mūzikas skola
Valmiera
31.  Circāns JānisV60Balvi
32.Čatrausks MikusV22Rīga
33.  Čerņadjevs JurisV55Ropažu nov.
34.  Demeško AndrejsV40Rīga
35.  Dīce RutaS60Gausā jūdze
Klapkalnciems
36.  Dīcis UldisV60Gausā jūdze
Klapkalnciems
37.  Domburs JānisV30Valmiera
38.  Drāke RobertsV60Vecāķi
Rīga
39.Eiduks MārtiņšV40Ikšķile
40.  Eškins IvarsV55Tonuss
Valmiera
41.  Feldmanis AigarsV50Ērģeme
42.  Feldmanis ReinisV16Ērģeme
43.  Fiļovs ValdisV45PacPaSevi
Jēkabpils
44.Franzke IneseS40Švangaua
45.  Freibergs MārtiņšV35Latvia TrailRace/Scenic Trail Rock Goats
Rīga
46.  Gailis AndisV40Valmieras velo vienība
VALMIERA
47.  Grīnvalds GuntisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
48.Groma OksanaS40Limbaži SKRIEN
Limbaži
49.Gruncka ArnitaS45Skrien un nūjo Cēsis
Valmiera
50.  Grunckis ErensV45Valmiera
51.  Guitāne MarutaS45Ludza
Ludza
52.Ieviņa AnitaS50Cēsis
53.  Ignāte AmandaS16Ādaži
54.  Irbe IlzeS50Rīga
55.Janiša LanaS35Valmiera
56.Jēkabsone DžuljetaS18Rīga
57.  Jerofejeva InetaS30Jēkabpils
58.  Jerofejevs JānisV30Jēkabpils
59.  Jerumāne DanutaS18Rujiena
60.Jirgensons RaitisV35Matisons Runner's Club
Cēsis
61.Jurgelāns DidzisV30Priekuļi
62.  Kaimiņš KristapsV40JRK
Ogres novads
63.Kajons EdgarsV30Valmiera
64.  Kalēja AgneseS22Rīga
65.  Kallase ZlataS40Gulbene
66.  Kallass VladimirsV65Gulbene
67.  Kalniņa RenāteS45Ventspils
68.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaS45VSK NOSKRIEN
Rīga
69.  Kalniņš-Vīndedzkalns KārlisV55VSK NOSKRIEN
Rīga
70.  Kaļva AgitaS40Ķegumā spēks
Ķegums
71.  Kanuševskis JānisV35Rīga
72.  Karasenko DmitrijsV40Salaspils
73.  Klimov MaximV3542195.ua
Jurmala
74.  Kļaviņš RuslansV35Ludza
Ludza
75.Kobusch FalkV55Borgholzhausen
76.  Kokarēviča SanitaS40cēsis
77.  Kokoreviča IneseS35VSK Burkānciems&Co
Valmiera
78.  Kolna SanitaS45Madona
79.Konošonoka DārtaS30Limbaži SKRIEN
Limbaži
80.  Kozačkovs AndrisV45Ludza
Ludza
81.  Kozačkovs ImantsV35LUDZA
Jelgava
82.  Krauklis VairisV65Privātbūve
Smiltene
83.  Kravalis AinārsV50Siguldas maratona klubs
Sigulda
84.  Kravalis EmīlsV18Siguldas maratona klubs
Sigulda
85.  Kravalis JānisV14Siguldas maratona klubs
Sigulda
86.  Kristapsons DēvidsV18ASK Patria
Salaspils
87.  Kristapsons GundarsV45ASK Patria
Rīga
88.  Kūms JānisV30Inov-8 | Isostar | Compressport team Latvia
Rīga
89.  Kuzmanis ArnisV40Dievs Daba Sports
Riga
90.  Lazdiņa ElīnaS30Sigulda
91.Lazdiņš ArtūrsV30Sigulda
92.  Leja PēterisV65Rīga
93.  Lezdiņa KarīnaS35Valmiera
94.  Liepiņa IvetaS50SK
Riga
95.  Liepiņš RonaldsV50Metroons
Rīga
96.  Liepiņš VilnisV65Maratona klubs
Carnikava
97.  Līgate KitijaS35ZVOC
Valmiera
98.  Līgats JānisV35ZVOC
Valmiera
99.  Lindermane LanaS40Sporta klubs Ašais
Rauna
100.Ločmele LauraS30Kocēni
101.Lozbergs GatisV45Limbaži SKRIEN
Limbaži
102.  Lūsis MārisV40Skrienošie Lūši
Tukums
103.  Maslobojevs SergejsV35NRC Rīga
Rīga
104.  Melbārde LauraS22EŽI
Valmiera
105.  Melgalvis GatisV40Valmieras Velo Vienība
Valmiera
106.  Mellēna AivaS30Drabešu pagasts
107.  Mergina KristīneS35Valmiera
108.  Milgrāvis MikusV22Tornādo
Rīga
109.  Neilande IneseS45Rīga
110.  Nikolajeva LieneS35Kocēnu Sporta Klubs
Rīga
111.Nikolajevs JurisV35Kocēnu Sporta Klubs
Rīga
112.  Ņilovs ValdisV45Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC
Ogre
113.Orasevskis IvarsV55ZAS PARGAUJA
CESIS
114.Osītis JānisV22Limbaži SKRIEN
Limbaži
115.  Paceris JānisV35Iedvesma
Tukums
116.  Paškevičs ArnisV30ASK Patria
Daugavpils
117.  Pence JolantaS16Jaunsardze
Lejasciems
118.  Priednieks ElmārsV50Sigulda
119.Puzuka AgneseS30Rūjiena
120.  Radčenko ĢirtsV30Vecbebru sports
Vecbebri
121.Riekstiņa Ieva-LieneS22Burtnieki
122.  Roze RenārsV30JRK
Ogres novads
123.Rozenvalds KristapsV30Valmiera
Garkalne
124.  Rudzīte-Ločmele DanaS35Kalnciems, Jelgavas novads
125.  Rudzītis DzintarsV60LSC, Valmiera
Valmiera
126.  Rudzītis MareksV35Valka
127.Salnāja LauraS35Liepāja
128.  Samcovs AgrisV40Nike+ Run Club Riga
Riga
129.  Saulīte InetaS45Rīga
130.  Sifers KimsV55Rīga
131.  Sijāts ArtūrsV30Pata
Valmiera
132.  Silāja ElēnaS40Limbaži SKRIEN
Limbaži
133.  Skrastiņa VinetaS50Noskrien Cēsis
Cesis
134.  Slikšāne KristīneS40Jaunolaine skrien!
Olaine
135.  Sniega IlzeS35SnieguGultasVeļa
Jelgava
136.Sobažeks AgnisV35Naukšēni
137.  Spalva DaceS35Kocēnu novads
Rubene
138.  Sproģis SandisV45Tet
Rīga
139.  Stalberga MegijaS18Valmiera
140.  Staņa KasparsV45Briksnis
Rīga
141.Stašķevičs RomualdsV45Mārupe
142.Stelmaha EvitaS30Valmiera
143.  Straubergs AinārsV35Limbaži SKRIEN
Limbaži
144.  Strazdiņš EmīlsV13Rubene
145.Strazdiņš OskarsV35Rubene
146.  Stulpinskis AgnisV22Valmieras VK
Valmiera
147.  Sukonovs RobertsV35Supervaroņi
Rīga
148.  Supe JānisV65Tirza
149.Šadre ZandaS35Aspazija atgriežas
Rīga
150.  Šica EvijaS30Valmiera
151.  Šics KrišjānisV18VSK Burkānciems un Co
Vaidava
152.  Šimkūna NensijaS18Tērvete
153.  Šūlmeisters ArnisV50Cēsis
154.  Tālmane IlzeS40Maratona Klubs
Riga
155.  Tamužs JānisV22Ozons
Lagasti
156.  Teteris JānisV45A2
Rīga
157.Tumuļkāne ValentīnaS55Cēsis
158.Ulmane IlvijaS22IK Auseklis
Ķegums
159.  Ulmanis IntsV50IK Auseklis
Vecumnieki
160.  Ulmanis ValtsV22IK Auseklis
Vecumnieki
161.  Vecgailis DmitrijsV30Rīga
162.  Vecvagare BeāteS30Liepāja
163.  Veite AntaS35Rīga
164.  Vidončikova AnastasijaS18Jelgava
165.Vidze LieneS35Kaducejs
Bigaunciems
166.Vidzis JekabsV13Kaducejs
Bigaunciems
167.  Vidzis LaurisV35Kaducejs
Bigaunciems
168.Vidzis MargersV13Kaducejs
Bigaunciems
169.  Vīksne KārlisV30Meridiāns OK
Cēsis
170.  Vilkaste DaigaS45Rīga
171.  Volfa EstereS14Cēsis
172.  Volodina SandraS50Gulbene
173.  Zaķe Anna-MarijaS13Maratona klubs/LSC
Rīga
174.  Zaķis AivarsV60Maratona klubs/LSC
Rīga
175.  Zalāns DāvidsV30www.davidszalans.lv
Limbaži
176.  Zālītis MareksV35Ķekava
177.Zaluma AstraS30Saldus
178.Zariņa LieneS35Valmiera
179.Zariņš RaivisV45dacuxx1@inbox.lv
180.  Zauls NormundsV50Limbaži SKRIEN
Limbaži
181.  Zēģele VinetaS40Valmiera
182.  Zunda AntisV55Gulbene
183.  Zviedris NaurisV30Valmiera
184.  Zviedris RainersV14Valmieras Velo Vienība
Valmiera
185.  Žukovska SantaS30Supervaroņi
Rīga

0,23km Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.Akūlova AnceSB1KSK
Rubene
3.Akūlovs MikusVB1KSK
Rubene
4.Antons KārlisVB1Rubene
Rubene
5.Bagāta AliseSB1Rubene
Rubene
6.Beļūns MiķelisVB1Ikšķile
7.Bērziņa BeāteSB1Valmiera
8.Gailis VestardsVB1Kocēni
9.Griķe ElzaSB1Rubene
10.Griķis ErnestsVB1Rubene
11.Grundšteine GrētaSB1Rubene
12.Jansone EmilijaSB1Valmiera
13.Jēkabsone GabrielaSB1KSK
Vaidava
14.  Jēkabsons MarkussVB1KSK
Vaidava
15.Jurgenberga GabrielaSB1Vaidava
16.Karaseva HannaSB1Rubene
Rubene
17.Karaseva MagdaSB1Rubene
Rubene
18.Kārkliņš JēkabsVB1Vaidava
Valmiera
19.  Keiša LauraSB1Rīga
20.Konošonoka ĢertrūdeSB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
21.  Kūma DārtaSB1Vaidava
22.Ķerpe RaivoVB1Valmiera
23.Ķerpe RolandsVB1Valmiera
24.Lazdiņš AugustsVB1Sigulda
25.Lazdiņš HerbertsVB1Sigulda
26.Ločmele IevaSB1KALNCIEMS
27.Mastiņa EleonoraSB1Burtnieku novads
28.Nikolajevs LeoVB1Kocēnu Sporta Klubs
Rīga
29.  Rudzītis MiksVB1Valka
30.Saklaurs ĀronsVB1Ādaži
31.Sondors MarkussVB1VB2
Vaidava
32.Straubergs ErnestsVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
33.Šuvcāns RobertsVB1Lat Met SIA
Kocēni
34.Teteris OskarsVB1A2
Rīga
35.Teteris RobertsVB1A2
Rīga
36.Tulubjevs RobertsVB1Skrienam kopā
Valmiera
37.Ulmane DārtaSB1VAIDAVA
38.  Ulmane Līna-KarlīnaSB1Vaidava
Valmiera
39.Veite LilitaSB1Rīga
40.Veits ViestursVB1Rīga
41.Vītola EnijaSB1Valmiera
42.Zālitis MārcisVB1Ķekava
43.  Zariņš KrišsVB1Kocēni

0,60km Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa AnnikaSB2Vaidava
Vaidava
2.  Āboliņš FēlikssVB2Vaidava
Vaidava
3.  Āboltiņš MārtiņšVB2MARATONA KLUBS
Talsi
4.  Baranausks RolandsVB2Kekavas novads
5.  Belasovs ArtūrsVB2Vaidava
Valmiera
6.  Beļūna ElīzaSB2Ikšķile
7.Bērziņa AliseSB2Kocēnu novads
8.  Bērziņa UndīneSB2Rīga
9.Budrevičs MarkussVB2Rīga
10.  Eglīte SāraSB2ZS Skujas/Dabasauglis
Kocēnu novads
11.Gābers Jurģis-DāvisVB2Cēsis
12.  Jēkabsone KatrīnaSB2IM baleta skola
Vaidava
13.  Jerofejeva FelicitaSB2Jēkabpils
14.  Jerofejeva SelīnaSB2Jēkabpils
15.Jirgensons ViestardsVB2CĒSIS
16.Jodo Ralfs-TomassVB2VB2
Vaidava
17.Jurgenbergs RalfsVB2Vaidava
18.Kaļva KeitaSB2Ķegums
19.  Konošonoks SigurdsVB2Limbaži SKRIEN
Limbaži
20.Krastiņa AliseSB2Cēsis
21.Krastiņa ElzaSB2Cēsis
22.  Ķerpe MareksVB2Valmiera
23.  Ločmele SofijaSB2Kalnciems, Jelgavas novads
24.  Mastiņš GustavsVB2Kocēnu sporta skola
Burtnieku novads
25.Mīlenbergs MartinsVB2Rubene
26.  Ničipore ElizabeteSB2Kocēni
Kocēni
27.  Ničipore KatrīneSB2Kocēni
Kocēni
28.  Pētersons DominiksVB2Matisons Runner's club/Kocēnu novads
Kocēnu novads
29.  Puriņa Kasandra-RegīnaSB2Vaidava
30.  Saklaure Madara-MāraSB2Ādaži
31.  Saklaurs RaimondsVB2Ādaži
32.Salnāja KateSB2Liepāja
33.Skrastiņš RojsVB2Mazie slepotāji
Cēsis
34.  Stepiņš JēkabsVB2Vaidava
35.Šverna KarlīnaSB2Valmiera
36.  Zālītis MarkussVB2Ķekava
37.Zariņa HelēnaSB2Rīga
38.  Zariņš PēterisVB2Rīga
39.Zēģele EvelīnaSB2Valmiera

1,2km Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele BrunoVB3Bābele
Vaidava
2.  Āboliņš Kristers-JānisVB3Vaidava
Vaidava
3.  Āboliņš MarkussVB3MARATONA KLUBS
Talsi
4.  Ādamsons JēkabsVB3Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Atlācis JānisVB3Vaidava
6.  Balode KeidijaSB3Valmiera
7.  Balode KerlīnaSB3Valmiera
8.  Baranauska AmandaSB3SS Arkādija
Kekavas novads
9.  Belasovs SebastiansVB3Vaidava
Valmiera
10.  Bērziņa PaulaSB3Rīga
11.  Bole AliseSB3Valmiera
12.Drīveniece Estere-ElisaSB3Cēsis
13.  Eglīte JūlijaSB3ZS Skujas/Dabasauglis
Vaidava
14.Fiļovs ErvīnsVB3PacPaSevi
Jēkabpils
15.Jēkabsone Maija-JustīnaSB3Kocēnu sporta skola
Vaidava
16.  Kallase LauraSB3gulbene
17.Kaļva AneteSB3Ķegums
18.  Keiša LaumaSB3BJC Auseklis
Rīga
19.  Lezdiņa LauraSB3Valmieras Bērnu Sporta skola
Valmiera
20.  Ločmele SanijaSB3Kalnciems, Jelgavas novads
21.  Mastiņš LaimiņšVB3Kocēnu sporta skola
Burtnieku novads
22.  Nikolajevs MiksVB3Kocēnu sporta klubs
Rīga
23.Pērkone UnaSB3Smiltene
24.  Saklaure Lauma-LīvaSB3Ādaži
25.Salnāja AneteSB3Liepāja
26.  Staņa NiklāvsVB3Ind.
Rīga
27.  Stūrītis MartinsVB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
28.  Ulmanis Rūdis-RūdolfsVB3Old Crabs Vaidava
Valmiera
29.  Zariņa EmīlijaSB3Rīga

1,9km Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele EnzoVB4Bābele
Vaidava
2.  Bērziņa SandijaSB4Rīga
3.  Demeško AlīnaSB4Rīga
4.Kaļva MarkussVB4Ķegums
5.  Kolna Keita-PatrīcijaSB4Madona
6.Mīlenbergs MarkussVB4Rubene
7.  Priednieks PēterisVB4Sigulda
8.  Reingolde AliseSB4Smiltene
Smiltene
9.  Rudzītis MartinsVB4Valka
10.  Zālīte MelānijaSB4Ķekava

11,7km skrējiens, reģistrācija Kocēnu novada iedzīvotājiem un sportistiem

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābeltiņa Sanija-RamonaS13Kocēnu pamtskola/Kocēnu sporta skola
kocēni
2.  Āboliņš AndrisV55Kocēnu MTB
Vaidava
3.  Āboliņš JānisV30Vaidava
Vaidava
4.  Āboliņš SandisV22Vaidava
Vaidava
5.  Aldiņš ĀrisV35Kocēnu sporta klubs (KSK)
Kocēnu nov.
6.Ašmane KristīneS30KSK
Vaidava
7.  Bagāts JānisV40Rubene
Rubene
8.  Balgalvis NiksV16Vaidava
9.  Belasovs AigarsV35Vaidava
Vaidava
10.  Bergs DāvisV13Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
11.  Bergs GuntisV45Old Crabs
Kocēnu novads
12.Bergs TomsV30Rubene
13.Berzins MarcisV22Kocēnu sporta klubs RUBENE
Rubene
14.  Brusova IngaS35Kocēni
Kocēni
15.  Dainis JānisV60Vaidava
Kocēnu sporta skola
16.  Dumbrauskis MartsV22KSK
Rubene
17.  Eglīte IneseS35Kocēnu nov., Zilaiskalns
18.  Eglītis GuntarsV30ZS Skujas/Dabasauglis
Vaidava
19.  Eglītis IvarsV40kocénu novads, zilaiskalns
20.  Eglītis ReinisV13Kocēnu sporta skola
Vaidava
21.  Fatejeva KarīnaS22Kocēni
Kocēni
22.  Gailis JānisV35Kocēnu novads
Vaidava
23.  Gailis MārtiņšV30Kocēnu novads
Kocēnu novads
24.Giptere KeitaS13KOCĒNU NOVADS, Rubene
25.  Grundšteins JānisV30KSK
Rubene
26.  Grundšteins KasparsV30KSK
Rubene
27.  Herbsts EmīlsV18Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads, Vaidavas pagasts
28.  Jēkabsons AndrisV22KSK
Vaidava
29.  Jēkabsons IvarsV35KSK
Vaidava
30.  Jēkabsons MārtiņšV22KSK
Vaidava
31.  Karasevs UģisV35KSK
Rubene
32.  Kārkliņš ArtūrsV35kārkliņi - short and simple
Vaidava
33.  Kārkliņš MārcisV30Vaidava
Kocēnu novads
34.  Klapars RitvarsV40Burkānciems &Co
Valmiera
35.  Krīgers DidzisV65skrienam kopā
valmiera
36.  Lāce AdrijaS13CPSS
Cēsis
37.  Larinovs MārtiņšV35KSK
Valmiera
38.  Lerme RaitisV65Tonuss
Valmiera
39.  Liepiņa DaceS40Rubene
40.  Ločmele IvetaS45LVM
Vaidava
41.  Meļķis MārisV35SK Tērauds
Valmieras Pagasts
42.  Miķelsons MadarsV22Valmiera
43.  Mīlenbergs MarkussV13Rubene
44.  Ničipors DmitrijsV35Wir Sind Das Volk!
Kocēni/Skrunda
45.  Pēčs ĢirtsV22Valmieras raj. Vaidava
46.  Pētersone LauraS35Matisons Runner's club/Kocēnu novads
Kocēnu novads
47.  Pētersone Marta-LuizeS13Matisons Runner's club/Kocēnu novads
Kocēnu Novads
48.  Pētersons KasparsV35Matisons Runner's club/Kocēnu novads
Kocēnu nov.
49.  Pētersons TomsV14Kocēnu nov.
50.  Priede KristapsV30Kocēnu Sporta Klubs
Rubene
51.  Rēķis DanielsV35Rīgas satiksme
Rīga
52.  Robalds AndrisV22ZVOC
Dikļi
53.  Rozīte JūlijaS18Valmiera
54.  Saldūksnis DāvisV22Vaidava
Vaidava
55.  Siliņš RobertsV22Vaidava
Vaidava
56.  Sirmā ElīnaS16Kocēnu sporta skola
Vaidava
57.Skrastiņš KasparsV40Bērzaine
Valmiera
58.Slaviņa LauraS35Blaumanis
Vaidava
59.  Stepāns AtisV30Rubene
Rubene,Kocenu novad
60.Šmits DagnisV50top!
Kocēni
61.Šuvcāns AigarsV40Lat Met SIA
Kocēni
62.  Tilta-Kūma ZaneS30Vaidava
63.  Tilts ValdisV55Vaidava
64.  Ulmanis UģisV40old crabs
Vaidava
65.Urbāne NoraS22Kocēnu novads
66.Vanags AtisV22Rubene
67.Vazdikis AnrijsV35Old Crabs - Vaidava
Vaidava
68.Vazdikis RalfsV13Old Crabs - Vaidava
Vaidava
69.  Vīksna IngaS50Kocēnu MTB
Vaidava
70.  Vintēns RičardsV13KSK
Vaidava
71.  Vītols EmīlsV18Vaidava
72.  Vītols JānisV22kocēni
Kocēni
73.Zagorska IngunaS55VAIDAVA
VAIDAVA ,KOCĒNU NOVADS
74.  Zariņš ArtisV50OTRĀ ELPA
Vaidava
75.  Zariņš DāvisV13Vaidava
76.  Zariņš LotārsV22Hokeja Blogs
Valmiera
77.  Zelčs AlvisV35Kocēnu novads
VAIDAVA

Kopā pieteikušies: 383



6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2020