Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Vislatvijas 11. nūjošanas festivāls Ventspilī | Saraksts

5,3 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andrusa LindaS40-NUJ-5nūjo.lv
Rīga
2.  Auziņš ImantsV40-NUJ-5Ventspils Maratona klubs
Ventspils
3.  Babāne LūcijaS40-NUJ-5nujo vesels
Rīga
4.  Baraus JurisV40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
5.  Baumanis ZigfridsV40-NUJ-5Sigulda
Sigulda
6.Bebriša DaigaS40-NUJ-5Sk Katrīna
Pelči
7.  Bebriša GerdaS-NUJ-5SK
Kuldīga
8.  Bebrišs IlgvarsV40-NUJ-5Sk Katrīna
Pelči, Kuldīga
9.Beitāne NatalijaS40-NUJ-5Pozitīvas meitenes
Ventspils
10.Berga VairaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
11.  Berga-Grinfelde SintijaS40-NUJ-5Nūjo vesels
Rīga
12.Bērziņa IntaS40-NUJ-5Ventspils
13.Birziņa KristīneS40-NUJ-5Ventspils
14.  Birznieks AldisV40-NUJ-5MARATONA KLUBS/VSK NOSKRIEN
Ventspils
15.Bišofa MontaS-NUJ-5Ziedu laiks
Ventspils
16.  Blumberga RitaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
17.  Blumbergs GuntisV40-NUJ-5Ventspils pilsētas dome
Ventspils
18.  Bočerova MartaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
19.  Boitmanis UldisV40-NUJ-5Ventspils
20.  Bonaparte IvetaS40-NUJ-5ES NUJO
Ventspils
21.  Breikša AstraS40-NUJ-5Nūjo priekam
Rīga
22.Briedis RaimondsV40-NUJ-5Ventspils
23.Brokāns RūdolfsV40-NUJ-5Rīga
24.Brūzīte KristīneS40-NUJ-5Jūrmala
25.Brūzītis MareksV40-NUJ-5Jūrmala
26.  Buholce GuntaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
27.Buhtirova JūlijaS-NUJ-5Pozitīvas meitenes
Ventspils
28.  Būmanis AivarsV40-NUJ-5Ventspils liedags
Ventspils
29.  Cela ValdisV40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
30.  Černiševa VairaS40-NUJ-5Ziemeļkurzeme OK
Ventspils
31.  Černiševs VadimsV40-NUJ-5Ziemeļkurzeme OK
Ventspils
32.Dāboliņa InāraS40-NUJ-5Nūjo vesels
Rīga
33.Daunoravičiene MarijaS40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
34.  Demjańenko AnnaS40-NUJ-5DDL
Salaspils
35.Demjanenko ArinaS-NUJ-5DDL
Salaspils
36.Demjaņenko DmitrijsV40-NUJ-5DDL
Salaspils
37.  Doniņa LauraS-NUJ-5Ventspils
38.  Doniņš JānisV-NUJ-5Sadales tīkls
Ventspils
39.Dzenīte IvetaS40-NUJ-5Rīga
40.Egle Asnate-IldzeS40-NUJ-5Liepāja
41.Egle GuntaS40-NUJ-5Liepāja
42.Egle Kristiana-DainaS-NUJ-5Liepāja
43.Endzele InitaS40-NUJ-5Tukums
44.  Ezerniece EstereS-NUJ-5MARATONA KLUBS
Ventspils
45.  Ezernieks Modris-JānisV-NUJ-5MARATONA KLUBS
Ventspils
46.  Fetlere IvetaS40-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs.
Piltene
47.Fībiga KecijaS-NUJ-5OC Ventspils
Ventspils
48.Freimane LindaS-NUJ-5Rīga
49.Gapoņenko IrinaS40-NUJ-5Pozitīvas meitenes
Ventspils
50.  Goša IlzeS40-NUJ-5Maratona klubs
Tārgale
51.  Gošs AinoV40-NUJ-5Maratona klubs/Velkonis
Tārgale
52.  Grieze AstrīdaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
53.  Grigute SantaS-NUJ-5Ventspils
54.Grosbārde VelgaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
55.Hansons AndisV40-NUJ-5Dobele
56.  Heiberga AinaS40-NUJ-5Nūjošanas klubs Piltene
Piltene
57.Horna EndijaS-NUJ-5Dobele
58.  Ivanova IneseS-NUJ-5Salaspils
59.  Jansone SarmīteS40-NUJ-5OC Ventspils
Ventspils
60.Jaremčuka NataljaS40-NUJ-5Pozitīvas meitenes
Ventspils
61.Jaunošane SilvijaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
62.  Jaunzems UldisV-NUJ-5Dobele
63.  Jermolajeva IneseS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
64.  Jirgens DainisV40-NUJ-5nujo vesels
Rīga
65.  Jirgensone VigdaS40-NUJ-5Nūjo priekam
Saulkrasti
66.Jokšiene GracijaS40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
67.Juhnēvica RegīnaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspis
68.Jurčenko SergejsV40-NUJ-5DDL
Rīga
69.  Kaibeleva JūlijaS40-NUJ-5MARATONA KLUBS
Ventspils
70.  Kalenda AlbīnaS40-NUJ-5Nūjo vesels
Ventspils
71.Kalniņš JānisV40-NUJ-5Tukums
72.  Kamela DaceS40-NUJ-5Ventspils muzejs
Ventspils
73.Kasparavičiene AurelijaV40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
74.Katkova JūlijaS-NUJ-5Ventspils
75.  Kičigina LilijaS40-NUJ-5Ventspils
76.Kitajeva GaļinaS40-NUJ-5Vāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
77.Klimavičiene AudroneS40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
78.  Kļava LigitaS40-NUJ-5Ventspils
79.Koklačovs ViktorsV40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
80.Kornijanova BirutaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
81.  Krasņicka IlzeS40-NUJ-5Ventspils
82.  Krasņickis LoertsV40-NUJ-5Ventspils
83.  Krasņickis RaimondsV-NUJ-5Ventspils
84.  Krasņickis RalfsV-NUJ-5Ventspils
85.Kristapura-Nīmane IntaV40-NUJ-5Olaine
86.Kristapura-Nīmane IntaS40-NUJ-5Olaine
87.  Kronberga KristīneS-NUJ-5OC Ventspils
Ventspils
88.Krūniņa AigaS40-NUJ-5Atputa
Cēsis
89.Krūtainis IvarsV40-NUJ-5Maratona klubs
Ventspils
90.  Kudiņa IevaS-NUJ-5Ventspils
91.  Kudrjašova Regīna-MarijaS-NUJ-5Rīga
92.Kudrjašovs AleksejsV40-NUJ-5Rīga
93.Kudrjavceva DaceS40-NUJ-5Jelgava
94.  Kvasņina OlgaS-NUJ-5Nūjo Ventspils
Ventspils
95.  Lapiņš IvarsV40-NUJ-5SPORTLAT
Liepāja
96.  Laucenieks KarlisV40-NUJ-5--
Ventspils
97.Lelevičiene SonataS40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
98.  Liepājnieks JurģisV40-NUJ-5OC Ventspils
Ventspils
99.  Lindenblate EvaS40-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs.
Piltene
100.  Lindenblate IevaS-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs.
Piltene
101.Līva OzoliņaS40-NUJ-5Ventspils
102.Mālniece LīvijaS40-NUJ-5bez komandas
Ķekava
103.Marculeviče DianaS40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
104.Marculevičius VidasV40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
105.  Melgalve SandraS40-NUJ-5Nūjo vesels
Riga
106.Miklaševiča LidijaS40-NUJ-5Vāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
107.Naudiņa IngaS40-NUJ-5Ventspils
108.  Naudiņš EdgarsV40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
109.  Naumenko MaijaS40-NUJ-5Gausā Jūdze
Ogre
110.Neimane EmīlijaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
111.Nīmanis EdvīnsV40-NUJ-5Olaine
112.  Olhovaja IrinaS40-NUJ-5Ventspils
113.  Oļševskis AigarsV40-NUJ-5Liepāja
114.  Ozola IlzeS40-NUJ-5Matisons Runner's club/Ventspils dome
Ventspils
115.  Ozola NeldaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
116.Ozoliņš AndisV40-NUJ-5Nūjo priekam
Saulkrasti
117.Padrevic AndrisV-NUJ-5Ventspils
118.Padrevica OlesjaS-NUJ-5Ventspils
119.  Pāvala SolvitaS40-NUJ-5PILTENES NŪJOSANAS KLUBS
PILTENE
120.Pechurchik OlgaS40-NUJ-5ventspils
121.  Petrova AndaS40-NUJ-5Piltenes nūjotāji
Piltene
122.Petrova ŅinaS40-NUJ-5Vāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
123.Pius EdīteS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
124.  Platukiene RasaS40-NUJ-5ANWC
Alytus
125.Prokofjeva LīvijaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
126.  Pūlmane JautrīteS40-NUJ-5Nūjotāju klubs Piltene
Piltene
127.Račkauskiene DanuteS40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
128.  Reinfelde Daina-IngunaS40-NUJ-5Ventspils
129.  Reinfelds KristersV-NUJ-5Ventspils
130.Reinvalde AnitaV40-NUJ-5Ventspils
131.  Senkanec OnuteS40-NUJ-5ANWC
Alytus
132.  Serebrjakova AleksandraS-NUJ-5Ventspils
133.Skibas ValentīnaS40-NUJ-5Vāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
134.  Skrundeniece SniedzeS40-NUJ-5Ventspils
135.Skudra LigitaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspis
136.  Slobodjanuka IrinaS40-NUJ-5Ventspils
137.Stankeviča SantaS40-NUJ-5Ventspils
138.  Stežko IrinaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
139.  Stivriņa DiānaS40-NUJ-5PatiPaSevi
Jēkabpils
140.  Šēnberga BenitaS40-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs.
Piltene
141.  Šenfelde AletaS40-NUJ-5Es nujo!
Ventspils
142.Šēniņa BirutaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
143.Šilberga AnželikaS-NUJ-5Ventspils 2.pamatskola
Ventspils
144.  Šilberga AnželikaS40-NUJ-52.pamatskola
Ventspils
145.  Šķibele IrēnaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
146.  Šteinberga MirdzaS40-NUJ-5Nūjošanas klubs Piltene
Piltene
147.Šterna IrēnaS40-NUJ-5Nūjo vesels
Jūrmala
148.Šterns JānisV40-NUJ-5Nūjo vesels
Jūrmala
149.Štrauss HeinrihsV40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
150.  Šulca VēsmaS40-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs.
Piltene
151.  Tetere DaceS40-NUJ-5Nūjošanas klubs Piltene
Piltene
152.Trama VitaS40-NUJ-5Rīga
153.Tribocka AndaS40-NUJ-5Ogre
154.  Trusēvičs EduardsV40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
155.Uibo IngaS40-NUJ-5Ventspils
156.Uibo IngaS-NUJ-5Ventspils
157.Uibo MarkussV-NUJ-5Ventspils
158.Ulberga KristīneS40-NUJ-5Ventspils
159.  Uplejs VitālijsV40-NUJ-5Herbalife
Ventspils
160.Urdziņa DaceS40-NUJ-5bez nosaukuma ar Iveta Dzenīte
Rīga
161.  Valdemārs SandrisV40-NUJ-5Ventiš
Ventspils
162.  Valerte IlzeS40-NUJ-5Ventspils Maratona klubs
Ventspils
163.  Valerts AndrisV40-NUJ-5MARATONA KLUBS
Ventspils
164.  Vanaga JolantaS40-NUJ-5Ziedu laiks
Ventspils
165.  Vancoviča LeldeS40-NUJ-5Nūjo vesels
Rīga
166.Vasiļevska LūcijaS40-NUJ-5Vāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
167.Vedernikova SvetlanaS40-NUJ-5MARATONA KLUBS
Ventspils
168.Veidemane SkaidrīteS40-NUJ-5Ventspils
169.  Vērdiņš ArtūrsV-NUJ-5Liepāja
170.  Vesele MaijaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
171.Vileniškis JonasV40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
172.Vimba IrēnaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
173.  Visocka JustineS-NUJ-5Ventspils domes
Ventspils
174.  Vucāns JānisV40-NUJ-5Ventspils Augstskola
Ventspils
175.Zaronckiene VilmaS40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
176.  Zēberga AntoņinaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
177.  Zēberga BenitaS40-NUJ-5Ventspils p/b Liedags
Ventspils
178.  Zīverte IlzeS40-NUJ-5PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
PILTENE
179.Zoltnere SigneS40-NUJ-5Ādaži

10,6 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aļeksejevs ArmandsV40-NUJ-10Ventspils
2.  Beitiks AndisV40-NUJ-100SC
Roja
3.  Bērtulis AgrisV40-NUJ-10Nūjo vesels
Rīga
4.Bolgzda BaibaS40-NUJ-10Nūjo vesels
Rīga
5.Buka GunitaS40-NUJ-10Ventspils
6.Detkova GaļinaS40-NUJ-10Riga
7.  Dīce RutaS40-NUJ-10Gausā jūdze
Klapkalnciems
8.  Dīcis UldisV40-NUJ-10Gausā jūdze
Klapkalnciems
9.Dudics ValerijsS40-NUJ-10Jelgava
10.  Ezernieks EdgarsV40-NUJ-10Maratona klubs
Ventspils
11.Freiberga DagmāraS40-NUJ-10Tukums
12.Frīdenberga-Samete DaceS-NUJ-10Nūjo Ventspils
Ventspils
13.Grīnberga IneseS40-NUJ-10Nūjo vesels
Rīga
14.  Grīnvalds GuntisV40-NUJ-10Maratona klubs/Dionsportlab
Ventspils
15.Hanone IntaS40-NUJ-10Maratona klubs
Dobele
16.Ivanova ŅinaS40-NUJ-10Vāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
17.  Kazarceva-Vilinska MarinaS40-NUJ-10MARATONA KLUBS
Ventspils
18.Kondrus LoretaS40-NUJ-10Vitaminki
Ventspils
19.Krūmiņa AigaS40-NUJ-10Cēsis
20.  Krūze SandraS40-NUJ-10Tukums
21.  Kuprinska ViktorijaS40-NUJ-10Vāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
22.  Māters UldisV40-NUJ-10Rīga
23.  Naumenko AleksandrsV40-NUJ-10Gausā Jūdze
Ogre
24.Naumova JanaS-NUJ-10Good Look
Salaspils
25.  Ozoliņa MaritaS-NUJ-10Nūjo priekam
Rīga
26.Paupere LieneS40-NUJ-10Vāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
27.Pokule IntaS40-NUJ-10Vāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
28.Ruepika AivaS40-NUJ-10Tukums
29.  Sīle IntaS40-NUJ-10Vāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
30.Skoromnaja JeļenaS40-NUJ-10Vitaminki
Ventspils
31.  Sloka BaibaS40-NUJ-10Rīga
32.Ščerbakova EmeritaS-NUJ-10Vāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
33.Ščerbakova IngaS40-NUJ-10Vāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
34.  Šibeika IrēnaS40-NUJ-10Nūjo priekam
Rīga
35.  Šibeiks NormundsV40-NUJ-10Nūjo priekam
Rīga
36.Trifanova AgneseS40-NUJ-10Engures novads, Smārde
37.Trokša JānisV40-NUJ-10Jēkabpils
38.  Tutiņina OlgaS40-NUJ-10Rīga
39.  Vilinskis JānisV40-NUJ-10MARATONA KLUBS
Ventspils
40.  Vincēviča AstrīdaS40-NUJ-10Vāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
41.  Voroņecka AlicijaS40-NUJ-10Ventspils
42.Ziedina LigaS-NUJ-10Sesto Fiorentino
43.  Zīverte ZintaS40-NUJ-10Nūjo vesels
Ventspils

Kopā pieteikušies: 222



Vecāķi 2020