Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rīgas Triatlons 2021, sacensību diena, sprints, ETU Junioru kauss, Latvijas kauss | Saraksts

0,1km + 3,5km + 0,8km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Gustiņa MartaF9AQUATICS
Dobele
2.Pitka KeitaF9AQUATICS
Dobele

0,2km + 4,3km + 1,6km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bulko KarolinaF13AQUATICS
Dobele
2.Dolgovs DanielsM11AQUATICS
Dobele
3.Gustiņa ElīzaF13AQUATICS
Dobele
4.  Jansone BeateF13AQUATICS
Dobele
5.Kazlauskas DeividasM13Kauno plaukimo mokykla/Kauno TRIatlonas
Kaunas
6.Lessing Gerd-JohanM13Ujumise Spordiklubi
Elva
7.  Limanāne LuīzeF11Aquatics
Dobele
8.Priks RobinM11Ujumise Spordiklubi
Tartu
9.Skirpste MetaF13VMSC RUONIAI
Vilnius
10.Vasiljevaite EmilijaF13Ignalinos plaukimo klubas
Ignalina
11.Vītiņa EvelīnaF11AQUATICS
Dobele

0,375km + 13km + 2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bekampis KristijonasM17Kauno plaukimo mokykla/Kauno TRIatlonas
Kaunas
2.  Bula BeāteF15AQUATICS
Dobele
3.  Bulko AndriansM17AQUATICS
Dobele
4.  Eihmane LindaF17AQUATICS
Dobele
5.  Jansona MartaFORīga
6.Jansons MikusM15Aquatics
Dobele
7.Kravalis NilsM15-
Rīga
8.  Kronbergs VairisMOSigulda
9.  Lipskis EduardsMORīga
10.  Mednis VilisM70individuāli
Smiltene
11.Millers ElvijsMOVelo+ bottari baltic
Jurmala
12.Mozgeris RaigardasM15Kauno plaukimo mokykla/Kauno TRIatlonas
Kaunas
13.  Mucenieks DāvidsMOCēsis
14.Petnicia IgnasM17Kauno plaukimo mokykla/Kauno TRIatlonas
Kaunas
15.  Punculis MārisMOLudza
16.Reisas ZigmasM15VMSC Ruoniai
Vilnius
17.Rimsaite GusteMOKauno plaukimo mokykla/Kauno TRIatlonas
Kaunas
18.Rudokas KajusM15Kauno plaukimo mokykla/Kauno TRIatlonas
Kaunas
19.  Tagel IlmarM70TriSmile
Põlva
20.  Vikštrema MontaFORīga
21.Vītiņš KārlisM15AQUATICS
Dobele

0,750km + 22km + 5,3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Dzenis ReinisMTri Kan
Rīga
2.  Egle EdgarsMTri Kan
Ādaži
3.  Fortiņš GuntisMRiga
4.  Garenčiks RaimondsM60.Carnikavas sporta centrs
Carnikava
5.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
6.Jankovskis IvarsM40Reliģija
Rīga
7.  Krieviņa IlzeF40Rīga
8.  Lūsis MārisM40Skrienošie Lūši
Tukums
9.  Maskava KristiānaFRīga
10.Pārups JurisMTri Kan
Team Pārups
11.  Pārups LaurisM40Team Parups
Mārupe
12.Popadins DenissMĀdaži
13.  Priedītis AgrisMTri Kan
Tukums
14.  Ruškys VytautasM60.--Akmenėje beverčiai-
Naujoji Akmenė
15.Sīlis ViestursM40Reliģija
Rīga
16.  Strods JanisMIkskile
17.  Šneidere MadaraFLatvian Cycling Girls
Kuldīga
18.  Tattar KajaF50.Valka-Valga SK
Valka
19.  Tihomirova KsenijaFRiga
20.  Veģeris Francis-DanielsM19Baltijas Triatlona Klubs
Sigulda
21.  Verhovskis NikolajsMRīga
22.  Zemītis KasparsMTrigo
Riga

Kopā pieteikušies: 56