Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils triatlons, standarta distance, Latvijas čempionāts, Latvijas kauss | Saraksts

OLIMPISKĀ (Standarta) distance, 1,5km+40km+10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āriņš ArnoldsMAA SPORT
Rīga
2.Beļeviča DarjaF19DTC "Jaunība"
Daugavpils
3.Bērziņš DainisM40Rīga
4.  Brucis AndisM50Jūrmala
5.  Dāvidnieks ArtisM40EMU Mālpils sporta klubs
Valmiera
6.  Dmitrijevs AndrejsMPIramida Triatlona klubs
Riga
7.  Drāke RobertsM60NBS
Rīga
8.Eggert DennisM40Bonn
9.  Erts EdgarsM40NBS
Vācu Kalni
10.  Feldmanis KristiānsM19Rīga
11.  Fomins VladlensM40Bären Tri
Oldenburg
12.  Gajevskis ArtjomsMDTC "Jaunība"
Daugavpils
13.  Garenčiks RaimondsM60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
14.Grasmanis DzintarsM50Riga
15.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Ādaži
16.Jankovskis IvarsM40Reliģija
Rīga
17.Kārklis EdgarsMLīvāni
18.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
19.  Krieviņa IlzeF40Rīga
20.  Kuzmenko VladimirsM50Piramida Triathlon Club
Jelgava
21.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
22.Latsone PaulīnaFValmieras velo vienība
Valmiera
23.  Leitāne DanielaFTri Kan
-
24.  Leitāne EvitaF40Tri Kan
-
25.  Medne BaibaFNBS
Dobele
26.  Ozola LāsmaFNBS
Rīga
27.  Petaška ArmandsM19DTC Jaunība
Daugavpils
28.  Pikšēns TomsM50Piramida Triathlon Club
Mārupe
29.  Pozdņakovs AleksejsM50Ventspils Maratona klubs
Ventspils
30.  Riekstiņš EdgarsM40Dobeles novads Bēne
31.Sīlis ViestursM40Reliģija
Rīga
32.  Skujiņa-Reķe DaceF50Rīga
33.  Šantira KarolīnaF40LEPSKY TRI COACHING
Rīga
34.  Šika SandrisM40NBS
Ulbroka
35.  Šneidere MadaraFLatvian Cycling Girls
Kuldīga
36.  Ušpelis KasparsMNBS
Ogre
37.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
38.  Žigarkovs ViktorsM40DTC Jaunība
Daugavpils

SUPERSPRINTA distance, 0,25km+10km+2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akula AleksandrsM17DTC "Jaunība"
Daugavpils
2.Arnolds SniķersMOAQUATICS
Dobele
3.  Balkovskis PavelsMOVentspils jūras lauvas
Vārve,Ventspils novads
4.  Barinovs ValerijsM15DTC "Jaunība"
Daugavpils nov. p.Silene
5.  Bula BeāteF15AQUATICS
Dobele
6.  Bulko AndriansM17AQUATICS
Dobele
7.  Danilevica SofijaFODTC Jaunība
Daugavpils
8.Doroščonoks IļjaM17DTC "Jaunība"
Daugavpils
9.  Eihmane LindaF17AQUATICS
Dobele
10.  Fiļovs ValdisMOPacPaSevi Jēkabpils
Jēkabpils
11.  Fortiņš GuntisMORiga
12.  Grīnvalds GuntisMOMARATONA KLUBS/VENTSPILS
Ventspils
13.Jansons MikusM15Aquatics
Dobele
14.Kukes TimursM15Triatlona Akadēmija
Rīga
15.  Kuroša LīgaF15DTC "Jaunība"
Daugavpils
16.  Kurošs GuntisM15DTC "Jaunība"
Daugavpils
17.  Ķempe AgneseFOVaiņode
18.Liepa-Liepins UldisMOPiramida triathlon club
Jelgava
19.  Lipskis EduardsMORīga
20.  Ļedovskojs DairisM15DTC Jaunība
Daugavpils
21.  Matusevičs TomassM15Dinamo
Rīga
22.Meļķerts HaraldsM15AQUATICS
Dobele
23.  Ņevostrujeva NataļjaFOVentspils jūras lauvas
Ventspils
24.Paeglis Artūrs-DāvisMOSigulda
25.Pauniņa IevaFOJūrmala
26.  Reimanis ArkādijsMOSigulda
27.  Rožkalne DiānaFOEnergy RT
Jūrmala
28.Strods SentisMOJelgava
29.  Sutris-Adijāns RenārsMOЛатукр
Резекне-Коломыя
30.  Ščetiņins JurijsMODinamo Rīga
Salaspils
31.  Šipkova ElzaF17Energy RT
Jūrmala
32.  Šipkovs AgrisMOEnergy RT
Jūrmala
33.Urazmetovs RuslansMORiga
34.  Vāravs Henrijs-ReinisM17VARAVI
Jelgava
35.  Vāravs Reinis-RobertsM15VARAVI
Jelgava
36.  Verhovskis NikolajsMORīga
37.  Verpakovska ZaneF17Ventspils
38.Vītiņš KārlisM15AQUATICS
Dobele
39.  Žigarkovs SebastiansM15DTC Jaunība
Daugavpils

BĒRNU distance, 0,1km+3,3km+1,25km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bogdanova LadaF11Babītes Sk.
Babīte
2.  Bulko KarolinaF13AQUATICS
Dobele
3.Dolgovs DanielsM11AQUATICS
Dobele
4.  Dūzis KlāvsM13Dobele
5.  Eihmanis EduardsM9Aquatics
Dobele
6.Fiļovs ErvīnsM11PacPaSevi Jēkabpils
Jēkabpils
7.  Gubina DarjaF13Piramida Triathlon Club
Jelgava
8.Gustiņa ElīzaF13AQUATICS
Dobele
9.Gustiņa MartaF9AQUATICS
Dobele
10.  Jansone BeateF13AQUATICS
Dobele
11.  Jubelis KasparsM13Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
12.  Limanāne LuīzeF11AQUATICS
Dobele
13.  Litvins RaivoM13SK AQUATICS
Dobele
14.  Pikšāns EvertsM13Piramida Triathlon Club
Jelgava
15.Pitka KeitaF9AQUATICS
Dobele
16.Sulaine NadeždaF13DTC "Jaunība"
Daugavpils
17.  Vāravs Ričards-OliversM11VARAVI
Jelgava
18.  Veģeris AkselsM13Baltijas Triatlona Klubs
Sigulda
19.  Vīksne GustavsM13Piramida Triathlon Club
Jelgava
20.Vītiņa EvelīnaF11AQUATICS
Dobele
21.Ziediņa BeāteF13Piramida Triathlon Club
Jelgava
22.  Žideņš RūdolfsM13Aquatics
Dobele

Bērnu simboliskā distance - 50m skrēj. pa ūdeni + 500m velo + 250m skrēj. - 2011. gads un jaunāki

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Balkovska NikolaSBVentspils jūras lauvas
Ventspils
2.Balkovskis AleksejsVBVentspils jūras lauvas
Ventspils
3.Budjko MaratsVBRīga
4.Budjko NelliSBRīga
5.Gubina EkaterinaSBPiramida Triathlon Club
Jelgava
6.  Jansone LauraSBAQUATICS
Dobele
7.Liepa-Liepins RalfsVBPiramida triathlon club
Jelgava
8.Liepa-Liepins ReinisVBPiramida triathlon club
Jelgava
9.Matusevičs StefansVBSalaspils
10.Mednis NamejsVBKuldīga
11.Reķis AlbertsVBRīga
12.  Strode DārtaSB-
Jelgava
13.Vītiņš ValtersVBAQUATICS
Dobele

Kopā pieteikušies: 112



STAFETE - OLIMPISKĀ (Standarta) distance, 1,5km+40km+10km

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1KULDĪGA1. Inese Ozola
2. Ģirts Vēvers
3. Kristaps Bērziņš
2Grobiņa1. Elīna Dimza
2. Jurģis Karulis
3. Reinis Hartmanis
Kopā komandas: 2