Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

40. skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram" | Saraksts

11,7km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.  Balode-Pacere LieneS30Rīgas Lifti
Rìga
3.  Bergs DāvisV13Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
4.  Bergs GuntisV45Valmiera
5.  Bērziņš EdvīnsV60Kalnaveļķi
Vaidava
6.  Bērziņš ModrisV50Rīga
7.  Bodnieks DairisV50Ogre
8.Buraks RaimondsV35KopāKopā
Ķekava
9.  Dainis JānisV65Kocēnu sporta skola
Vaidava
10.Daugule LieneS22Valmiera
11.  Demeško AlīnaS13Sporta skola Arkādija
Rīga
12.  Eglīte MadaraS30Valmiera
13.  Feldmanis AigarsV55Ērģeme
14.  Feldmanis ReinisV16Ērģeme
15.  Gailis MārtiņšV30Rubene
16.Giptere KeitaS13VBSS
Rubene
17.Grāvere BaibaS30Valmieras novads
18.  Kārkliņš ArtūrsV35Kārkliņi short and simple
Vaidava
19.  Kārkliņš MārcisV30Vaidava
Valmiera
20.  Kļava KristapsV22Talsi
Talsi
21.  Knoks KārlisV13Rīga
22.  Knoks MārisV45Rīga
23.  Liepiņa DaceS40Rubene
24.  Ločmele LauraS30Kocēni/Valmiera
25.  Markevica LāsmaS22Ozolkalns
Cesvaine
26.  Markevics MārtiņšV35Ozolkalns
Cesvaine
27.Medne ElīnaS30Valmiera
28.  Miķelsons MadarsV22--
Valmiera
29.  Ņikuļina KarīnaS13VBSS
Valmiera
30.  Ozers JānisV60Jelgava
31.  Ozers KasparsV35Rīga
32.  Paceris JānisV35Iedvesma
Tukums
33.  Pometko LāsmaS30Noskrien Cēsis
Cēsis
34.Puķītis RenarsV14Rujiena
35.  Ribozols RolandsV22Valmiera
36.  Rītere IngaS22Ogre
37.  Skrastiņa VinetaS50Noskrien Cēsis
Cesis
38.Skrastiņš KasparsV40Bērzaine
Valmiera
39.  Sproģis SandisV45Tet
Rīga
40.Tilens ArmandsV30Valmiera
41.Trofimova JekaterinaS30KopāKopā
Ķekava
42.Trofimovs ArtjomsV22KopāKopā
Daugavpils
43.Vanags AtisV30Rubene
44.  Vasiļausks DmitrijsV30Kocēni
45.  Veite AntaS35Rīga
46.Vintere-Krūmiņa SintijaS30Vaidavas pagasts
47.  Zariņš ArtisV50OTRĀ ELPA
Rīga

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ceriņa EvelīnaSB4Rencenu pamantskola
Rūjiena
2.Drīveniece Estere-ElisaSB3Cēsis
3.Gailis VestardsVB1Kocēni
4.Grase AliseSB1Valmiera
5.Grasis ReinisVB1Valmiera
6.Ločmele KarlīnaSB2Kocēni/Valmiera
7.Ločmelis RalfsVB1Kocēni/Valmiera
8.  Markevics JānisVB3Ozolkalns
Cesvaine
9.Markevics KristapsVB1Ozolkalns
Cesvaine
10.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
11.Skrastiņš RojsVB3Mazie slepotāji
Cēsis
12.  Vasiļausks AleksandrsVB1Kocēni
13.  Vasiļausks MaksimsVB2Kocēni
14.Veite LilitaSB2Rīga
15.Veits ViestursVB1Rīga
16.  Zariņš KrišsVB2Kocēni

Kopā pieteikušies: 63