Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Salaspils pusmaratons "Noķer vēju 2021" | Saraksts

21km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Actiņa ElīzaSMVSK Noskrien
Rīga
2.  Azarevičs AleksandrsVM40LSC
Riga
3.  Beļinskis MārtiņšVM30Baldone
4.  Berezņevs VitālijsVM30KARATE SKOLA
Salaspils
5.  Birģele MudīteSM40Karate Skola
SALASPILS
6.  Bodnieks DairisVM40Ogre
7.  Brākmanis NaurisVM30RIga
8.  Briģis AldisVM40Jelgava
9.  Budilovics Salihs-AleksandrsVM40MARATONAKLUBS Ventspils
Ventspils
10.  Butāns JānisVM30Salaspils
11.Caune IvetaSM40Ikšķile
12.  Čuhalovs DmitrijsVM40Tottenham Hotspur FC
Rīga
13.  Dambergs IngarsVM30Team Dambergi/Sigulda/VSK Noskrien
Sigulda
14.  Dundurs AgrisVM40Maratona klubs
Rīga
15.  Dundurs Dāvis-JurģisVMMARATONA KLUBS
Ventspils
16.Gabrans ErnestsVM30Wunder
Salaspils
17.  Griķis JānisVM30SK BULTA/Daugavpils Runners
Daugavpils
18.  Gruberte ZaneSM40Rīga
19.  Ivzāns RobertsVM40OGRE
Ogres novads
20.Jakovlevs AndrejsVM40Riga
21.Kārkliņš JevgenijsVM30Riga
22.  Kristapsons DēvidsVMASK Patria
Salaspils
23.  Kuliks ViktorsVM40SALASPILS
24.  Lapsa KristapsVM30Zvēri
Salaspils
25.  Liepiņš VilnisVM40Maratona klubs
Carnikava
26.  Limanāns DainisVM30RIEKSTI
Biksti
27.  Ozols MārisVMRīga
28.  Putniņa LīgaSM30PP
Ogre
29.  Runčs JānisVM40Pieci kaķi
Salaspils
30.  Ruskulis AndisVM30Rīga
31.  Stolniece-Permaņicka DiānaSM40Salaspils
32.  Štolcs MareksVM40Riga
33.  Trokša PēterisVM30KPOES
Salaspils
34.  Ustalovs RomānsVMVentspils
35.  Vertuls IvarsVM30Rīga
36.  Vilks JurijsVM40WHERE DREAMS GO TO DIE
Riga
37.Zālīte DanaSM30Salaspils
38.  Zālītis GuntisVM40Kadiķi
Rīga

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alksne DanaS40Riteņvasara
Rīga
2.  Arikāne AlīnaSRīga
3.Asne IvetaS40Maratona Klubs
Rīga
4.  Balode LīgaS30Salaspils
5.  Berezņeva TatjanaS30Karatē skola
Salaspils
6.  Bistrova InitaS50ogre LSC
Ogres novads
7.  Bogustovs ĒvaldsV40Free Run
Rīga/Ogre/Piltene
8.  Bušmanis AskoldsV50Salaspils
Salaspils
9.  Circāns JānisV50Viļaka
10.Circāns MārtiņšV30Salaspils
11.  Čerņadjevs JurisV50Ropažu nov.
12.  Čistovs SergejsV30Riga
13.  Čudars JēkabsVSalaspils sporta skola
Salaspils
14.Dūcis MiksV30Salaspils
15.Dvoskins AndrejsVDžosui karate
Riga
16.  Else AsnateSMazsalaca
17.Filipova ValerijaSSalaspils
18.  Fisenkova AlīnaS30AVIA/Lacerta Running Team
Rīga
19.  Gaile SandraS30OGRE
Ogres novads
20.  Gorba DenissV50LSC/tripower.lv
Riga
21.Hakova ValdaS30Karate Skola
Ogre
22.  Karasenko DmitrijsV40Salaspils
23.Konakovs AndrejsV40KARATE SKOLA
Salaspils
24.  Krastiņš JānisV30Zibenzellis
Ogre
25.  Krilova AliseSJaunjelgava
26.  Kristapsons GundarsV40ASK PATRIA
Salaspils Mežezeri
27.  Krūze GatisV40MARATONA KLUBS 2009
Rīga
28.  Kurovs JevgēņijsV30RISEBA
Rīga
29.  Ķikuste LoretaSSalaspils sporta skola
Salaspils
30.  Ķuda MaijaS30Rīga
31.  Lange GatisV40Ideal Install/Riteņvasara
Rīga
32.  Liepiņa SintijaSKARATE SKOLA
Salaspils
33.Liepiņš ArmandsV30Karate Skola
Salaspils
34.Losāns AndrisV30Salaspils
35.  Lūse InāraS50Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
36.  Maslobojevs SergejsV30Ķengaraga SK
Rīga
37.Mednis ZigmundsV40Salaspils
38.  Neuss-Lucs TomassVFolkmaņi
Jelgava
39.  Pēdājs MārtiņšV30Salaspils
Salaspils
40.  Peļņiks GunārsV40Salaspils
41.  Roze ĒriksV30Bārdas pavēlnieks
Latvija
42.  Samcovs AgrisV40Ķengaraga SK
Riga
43.  Sermolīte IlzeS40Jelgava
44.  Sivajevs AndrejsV30Salaspils
45.  Sperga MārisV40Salaspils
46.  Strogonovs DmitrijsV30inpace.run
Riga
47.  Svēte KasparsV30Kuldīga
48.  Šaķis ArvilsV50MARATONA KLUBS/Moller Auto Ventspils
Ventspils
49.  Ščetiņins JurijsV50Dinamo Rīga
Salaspils
50.  Tolokonceva ElīnaS40VSK Noskrien
Salaspils
51.Tutina AnnaS30Salaspils
52.  Upenieks DainisV50SK Ozolnieki B
Jelgava
53.  Vanags PēterisV50Ķekava
54.  Vaseņins ValerijsV50Garkalnes nov.
55.  Vecgailis DmitrijsV30Rīga
56.  Veisberga VinetaS40Saldus boksa klubs
Saldus
57.Vēzis IngusV30Rīga
58.  Vīksna AigarsVRīga
59.  Zāģeris OskarsVRīga
60.  Žukovska MaritaS50VSK Noskrien
Ogre

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa LauraS3Body factory
Salaspils
2.  Anspaka ElizabeteS1Salaspils
3.  Anspaks ĒriksV1Salaspils sporta skola
Salaspils
4.Asns RaivisV3Maratona Klubs
Rīga
5.  Auzāne-Arnicāne JeļenaS4PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
6.  Bainora AgateS1Salaspils sporta skola
Salaspils
7.Bartušauskis RalfsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
8.  Bazarovs KabirsV1Karatē skola
Salaspils
9.  Bazarovs MirlansV1Karatē skola
Salaspils
10.  Belavina MilanaS1KARATE SKOLA
Salaspils
11.Bērziņš GerhardsV1Salaspils Sporta skola
Salaspils
12.  Bočkovs DenissV3Mežezeri Sporto
Salaspils
13.  Bondere TatjanaS4Daugavpils
14.Brants PaulsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
15.  Bražinska RenāteS3Salaspils Siltums
Salaspils
16.  Brokāns Ralfs-JānisV1Salaspils
17.  Burajeva JelenaS4Salaspils
18.Circāne OļesjaS3Salaspils
19.  Circāns EvertsV1KARATE SKOLA
SALASPILS
20.Circāns TrevissV1KARATE SKOLA
SALASPILS
21.Danusēviča LīgaS3Jūrmala
22.Elksne IngaS4Jēkabpils
23.  Elksne KitijaS2Jēkabpils
24.Engaličevs MaratsV1Karatē skola
Salaspils
25.  Fedotovs ArtemijsV1Rīga
26.  Feteris AigarsV2Salaspils sporta skola / SK ''TĒRAUDS
Salaspils
27.Funtikovs MaksimsV1KARATE SKOLA
Salaspils
28.  Gailis JānisV4Ogresgals
29.  Gailis Ričards-RūdolfsV1KARATE SKOLA
Salaspils
30.  Gaujēna GundegaS2Rīga
31.  Gavrilov SergeyV4Salaspils Boksa Skola
Salaspils
32.Gavrilovs ArtursV1KARATE SKOLA Salaspils
Salaspils
33.  Goša AnnaS1Maratona klubs
Tārgale
34.  Goša SabīneS2Maratona klubs
Rīga
35.  Gošs AinoV4Maratona klubs / Velkonis
Tārgale
36.  Gribs DanielsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
37.  Gribs RičardsV1Salaspils Sporta Skola
Salaspils
38.  Griķe AliseS3SK BULTA/Daugavpils Runners
Daugavpils
39.  Griķe AmandaS1SK BULTA/Daugavpils Runners
Daugavpils
40.Guzarika IrinaS3Karate skola
Salaspils
41.Hakovs RenatsV1Karate Skola
Ogre
42.Kalnītis MihaelsV1Salaspils
43.Kiseļevs MarkussV1Karate skola
Salaspils
44.Kivlenieks RalfsV1karate skola
Salaspils
45.  Kļaviņa EstereS1Salaspils sporta skola
Salaspils
46.  Kokins RičardsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
47.Konakova EmilijaS1KARATE SKOLA
Salaspils
48.  Krūklis RičardsV1Karate skola
Salaspils
49.  Krūklis RobertsV1Karate skola
Salaspils
50.Krūmiņa MarutaS4Salaspils
51.  Krupina NatālijaS3Preiļu BJSS
Preiļi
52.  Ķikusts LūkassV1Salaspils sporta skola
Salaspils
53.Lankovskis ReinisV1KARATE SKOLA
Salaspils
54.Lebedeva IrinaS3Riga
55.Lieģe KatalinaS1Karate skola
Salaspils
56.  Liepiņa Enija-MartaS1KARATE SKOLA
SALASPILS novads
57.Liepiņa SamantaS2KARATE SKOLA
Salaspils
58.Liepiņš EdvardsV1KARATE SKOLA
Salaspils
59.  Liepiņš EmīlsV1Karate Skola
Salaspils
60.Liepiņš JēkabsV1Karate Skola
Salaspils
61.Liepiņš LeoV1Salaspils
62.Ligere BaibaS3Salaspils
63.  Ligere ElīzaS1Salaspils Sporta skola
Salaspils
64.  Ligere LuīzeS1Salaspils Sporta skola
Salaspils
65.  Ligeris EdgarsV3Salaspils
66.  Ligeris KristiānsV1Salaspils Sporta skola
Salaspils
67.Lipka AleksandrsV1Karate Skola
Salaspils
68.Lipka JurijsV4Karate Skola
Salaspils
69.Makovejevs KirilsV1Salaspils
70.Markins ArsenijsV3Karate skola
Salaspils
71.Markins MaksimsV1A.markins@gmail.com
Salaspils
72.  Matusevičs TomassV1Dinamo
Rīga
73.  Mežiels JānisV4Ogre
74.  Mežiels Krišs-JānisV2Rīga
75.  Mironovs AleksejsV1Karate Skola
Salaspils
76.Mitenieks IvarsV3Salaspils
77.Nahodkina ValērijaS1KARATE SKOLA
Salaspils
78.Nahodkins DominiksV1KARATE SKOLA
Salaspils
79.Naskidašvili MaksimiliansV1KARATE SKOLA
Salaspils
80.Neverova MarijaS3Rīga
81.Ozolins JurisV4Individuali
Salaspils
82.  Ozoliņš GustavsV1Salaspils
83.  Pilāte SofijaS1Salaspils sporta skola
Salaspils
84.  Pildiņa LīgaS3Jūrmala
85.  Popko TomassV1Ogre Juniors
Ogre
86.Promberga IneseS3Rīga
87.Puriņš MārisV3Šaubu nav
Cēsis
88.Purviņš Edvarts-ErnestsV1Salaspils
89.  Rilss FilipsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
90.  Rozenfelds RenārsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
91.Roziņa SamantaS1Salaspils sporta skola
Salaspils
92.  Rupeika OlgaS3Salaspils
93.Salnāja AneteS1Salaspils sporta skola
Salaspils
94.  Samcovs ElmārsV1Ķengaraga SK
Rīga
95.Sarana ArtjomsV1Karate Skola
Salaspils
96.Shkuratau AlekseiV1Salaspils
97.Solovjovs MiroslavsV1salaspils
98.Spēka ElzaS1Salaspils Sporta skola
Salaspils
99.Spēka ElzaS1Salaspils Sporta skola
Salaspils
100.Spēks ErnestsV1Salaspils Sporta skola
Salaspils
101.  Sperga MarkussV1Salaspils sporta skola
Salaspils
102.  Sperga TomassV1Salaspils Sporta skola
Salaspils
103.Sprukta ZaneS3KSMR Fitness
Ķekava
104.Sviklāne LindaS2KARATE SKOLA
Salaspils
105.Šaicāns KristersV2Karate skola
Salaspils
106.Šeļagovs RobertsV1Salaspils
107.Tabakhs FaressV1KARATE SKOLA
Salaspils
108.  Tauriņa AgneseS4Riga
109.  Tīss Tomass-ReinisV2Jelgava
110.  Toča Alise-EvelīnaS1Karate Skola
SALASPILS
111.Vališevska PaulīnaS1Salaspils
112.  Vališevskis AleksandrsV3Rīga
113.  Vidzis JustsV1Salaspils
114.Vladimirovs NikolajsV3Salaspils
115.Vladimirovs RihardsV1Salaspils
116.Vladimirovs RobertsV1Salaspils
117.  Volbets JānisV2Salaspils sporta skola
Salaspils
118.Zamurs KlāvsV1KARATE SKOLA
Salaspils

Nūjošana 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Dīce Ruta10-SNUJ-50Gausā jūdze
Klapkalnciems
2.  Dīcis Uldis10-VNUJ-50Gausā jūdze
Klapkalnciems
3.  Puriņa Aija10-SNUJŠaubu nav
Cēsis

Nūjošana 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bērziņa Elīza5-SNUJ-50Bērziņu ģimene
Salaspils
2.Bērziņš Ģirts5-VNUJ-50Bērziņu ģimene
Salaspils
3.Bukovska Ilze5-SNUJRīga
4.  De-Kopē Brigita5-SNUJ-50Carnikava
5.Konakova Svetlana5-SNUJKARATE SKOLA
Salaspils
6.Liepiņa Lana5-SNUJKarate Skola
Salaspils
7.  Sitņikova Dzintra5-SNUJ-50Nūjo priekam
Rīga
8.  Vīlips Māris5-VNUJ-50Salaspils

Kopā pieteikušies: 227



VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

Pludmales skrējiens Vecāķi 2021

Kuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija"

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas
Valmieras maratons 2021