Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Siguldas pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija 10. sezona" | Saraksts

Sigulda, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.  Adamovičs MārcisV.Preii
Preiļi
3.  Aksenoks AivarsV60CSDD
Rīga
4.  Aksenoks KasparsV40CSDD
Riga
5.Androsova AlinaSRiga
6.  Ansbergs AigarsV50Maratona klubs Ventspils
Ventspils
7.  Arikawa YasunoriV40Minsk
8.  Artemjevs SergejsV.Rīga
9.  Audere SilvaS.Priekuļi
10.  Baklāne AndaS40Rīga
11.  Baltkājis AndrejsV40Garkalne
12.  Basmanovs MihailsV50Rīga
13.  Belajevs IljaV40Zoorbagan
Riga
14.Berķis ViestursV.Baltaiskalns
Jelgava
15.Berzins DainisV40Rīga
16.  Bērziņa ElīnaS.Mārupe
17.Bērziņš AigarsV40Bērziņi
Tukums
18.  Bērziņš AinārsV.Triatlona Akadēmija
Mālpils
19.  Birģele SantaS.Selga
Rīga
20.  Birģelis JānisV50Jūrmala
21.  Borozdins AleksisV.Salacgrīva
22.  Borozdins AleksisV.Salacgrīva
23.Breza KristapsV.Skrienam kopā
Valmiera
24.  Brēža KristapsV.Skrienam kopā
Valmiera
25.  Briģis AldisV40Jelgava
26.  Brucis AndisV50Jūrmala
27.Bukšs KristapsVKÖDIENS
Sigulda
28.Bulindžs KasparsV.Rīga
29.  Buls RaimondsV50Jūrmala
30.  Cakuls RaivisV40Cakuli
Rīga
31.  Cepītis AivarsV60Valmiera
32.Cimdina VinetaS.AIZKRAUKLE, AIZKRAUKLES NOV.
33.Culnovs SergejsV.TRITANS TRI Team
Riga
34.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
35.  Dāvidnieks ArtisV40EMU Mālpils sporta klubs
Valmiera
36.  Dazarts MārisV.Rīga
37.  Dedumietis DainisV40Rauna
38.  Deņisovs VasilijsV.Riga
39.Dmitry LazarevV40Lepsky TriCoachTeam
Riga
40.  Dolgopolovs AntonsV.Tritans Tri Team
Rīga
41.  Domņina AnastasijaSSK Tērauds
Rīga
42.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
43.  Dukaļskis ElissV.Sigulda
44.  Eižvertiņš GatisV40Individuali
Liepāja
45.  Ekholm ElmarV50Laguja
46.  Ērmanis GintsV40Triatlona Akadēmija
Adazi
47.  Evertovskis KārlisV.Rīga
48.  Fisenkova AlīnaS.AVIATeam
Rīga
49.  Frišenbrūdere BaibaS40TVK
Tukums
50.Gaidis ČeslavsV.Rēzekne
51.Gatti FedericoVĀdažu nov.
52.Gotfrīde-Bernsone DainaV40Juno Runners
Rīga
53.  Gotfrīde-Bernsone DainaS40Juno Runners
Rīga
54.  Grencbergs ArvisVSK Tērauds
Ādaži
55.  Grīnfelds EgilsV40Rīga
56.Groma OksanaS40Limbaži Skrien
Limbaži
57.  Hansons ArnisV.Rīga
58.  Heinols MārisV40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
59.  Janovičs PāvelsV.Lsc
Rīga
60.  Jarockis AleksisV40Rīga
61.  Jēgers MārcisV.Psyhopath
Rīga
62.  Jelisejeva AijaS.Marupe
63.Jermacāne AgneseS.Rīga
64.  Jerofejevs JānisV.Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
65.  Judkins AleksandrsV.aenert.com
Riga
66.Juhnevics EdgarsV40Ilonas Marheles team
Rīga
67.Kalme ViestursV.Kalmes
Carnikava
68.  Kalniņa-Laksa DaigaS.Ropaži
69.  Kalniņš ArmandsV.Local
Ape
70.  Kalniņš ĢirtsV40Lepsky Tri Coaching Systems
Rīga
71.  Kalniņš RitvarsV40Skrienam kopā
Valmiera
72.  Kandele AijaS40Piņķi
73.  Kārkliņš GuntisV.Triatlona Akadēmija
Saldus
74.Kārklis EdgarsV.Līvāni
75.  Kirilova VivianaS40Rīga
76.  Kižlo ČeslavsV.Rīga
77.Kolesniks DmitrijsV.Triatlona Akadēmija
Ādaži
78.  Konavko DmitrijsV.FOLKMAŅI
Jelgavas novads, Vircava
79.  Kovtjuhs AleksejsV.Rīga
80.  Krasovskis GuntarsV50Rīga
81.  Kristapsons DēvidsV.ASK PATRIA
Salaspils
82.  Kristapsons GundarsV40ASK PATRIA
Salaspils Mežezeri
83.Krūmiņa AmandaS.Ķengaraga SK
Rīga
84.  Krūmiņš ArtūrsV.Rīga
85.  Kukuļinskis GuntarsV40Thunder Solutions
Allaži, Siguldas novads
86.  Kurovs JevgēņijsV.RISEBA
Rīga
87.  Kuzņecovs LaurisV.Wunder
Valmiera
88.  Kvasovs KonstantinsV.Riga
89.  Ķemers JānisV.Rīga
90.  Laucis NormundsV60AIZKRAUKLE
Aizkraukle
91.Laucis VitautsV40Riga
92.  Leimanis JānisV.Mārupe
93.  Liepa IntaS50SK Ozolnieki
Ozolnieki
94.  Liepiņa MontaS.Rīga
95.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs
Carnikava
96.  Livčāns KasparsV.Ikšķile
97.  Logins GuntarsV.Alpha Partners
Balvu novads
98.Logvinov SergeyV.Lepskii TRI Coaching Systems
Jurmala
99.  Loze ArtursV.Triatlona akadēmija
Rīga
100.Ludboržs AinārsV.Rezekne
101.  Marčinkus JānisV60SK Ozolnieki
Jelgava
102.  Marinecs VadimsVSK Tērauds
Rīga
103.Masalskis VladislavsV.Lepsky TRI coaching
Riga
104.  Matvejs JānisV.Rīga
105.Mauris JeanV40TRITANS TRI Team
Sigulda
106.  Mincenbergs ArtisV40Noskrien Cēsis.
Liepa
107.Muižniece IlzīteS50Smiltene
108.  Nazarovs JurijsV.Daugavpils
109.Nikulcovs JurijsV40Riga
110.Nunes PedroV50Clube do Stress
Riga
111.  Olofsson OlofV.Varberg
112.Ozoliņš JānisV40Salaspils
113.  Pavļukevičs SandisV40TeamEDU
Rīga
114.  Petersons KasparsV.Jurmala
115.  Pētersons SandisV40SWEDBANK
Valmiera
116.  Petrovs DzintarsV40MARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
117.  Pielēns-Pelēns ArtūrsV.Squalio
Rīga
118.  Platā SandraS40Jelgava
119.  Pole KristiānaS.Rīga
120.  Popadins DenissV.TRITANS TRI Team
Ādaži
121.  Popēns OskarsV40Rīga
122.Priedīts MatīssV.Rīga
123.  Prikulis AntonsV.Žolneroviča SK
Rīga
124.  Prikulis DenisV.Žolneroviča SK
Sigulda
125.  Pumpure-Lauce EdīteS40Rīga
126.  Purviņš PatriksV.Sportacentrs.com
Kuldīga
127.  Putniņa LīgaS.PP
Ogre
128.  Rēriha MontaS.Rīga
129.  Rērihs KrišjānisV.Rīga
130.Ribkina TatjanaS.Rīga
131.  Robežnieks MārisV40Mizuno
Jūrmala
132.  Rohtla IvoV50Siguldietis
Sigulda
133.  Romanova ValentīnaS.Supervaroņu treniņi
Rīga
134.  Rožkalne Anete-DārtaS.Rīga
135.Rudkovska IevgeniiaS.TRITANS TRI TEAM
Tallinn
136.  Rutkovska SimonaS.Ilona Marhele team
Rīga
137.  Samcovs AgrisV40Ķengaraga SK
Riga
138.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
139.  Sanwald LucaV.Merano
140.Saričevs AndrejsV.Lepsky TRI Coaching Systems
Rīga
141.Seitz CharlesV.Riga
142.  Sisoļatins ArtursV.ZZK/Washanddrive
Rīga
143.Sitnika Evelīna-KristaS..Krāslava
144.  Smirnovs ValerijsV50Atletika
Rīga
145.  Sniega IlzeS.Jelgava
146.  Sparāns TomassV.Lielvārde
147.  Spricis RaimondsV.Mežaparka Republika
Rīga
148.  Stankevics KlāvsV.Auce
149.  Šakeļa SantaS.Rīga
150.Šemeta SantaS.Sigulda
151.  Šimkovs EduardsV.VIA-S Running Division
Liepāja
152.  Škutāns IngusV40Valmiera
153.Šķēle SabīneS.Rīga
154.  Šmits ArtisV40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
155.  Šumskis EdgarsVSK Tērauds
Rīga
156.  Titova JeļenaS.Rīga
157.  Trankalis GatisV.Liepāja
158.  Tretjakovs AndrejsV.Rīga
159.  Turkins JevgēnijsVSK Tērauds
Aiviekste
160.  Urtāne IndraS.Rīga
161.  Vancāns IvoV.Dynamic Yield
Rīga
162.  Vasiļjevs RaimondsV50Rīga
163.  Vertuls IvarsV40Rīga
164.  Videmanis MārisV40Tīnūži
165.Vīka PaulaS.Dobele
166.  Vilks IntsV40Rīga
167.  Vilks JurijsV40WHERE DREAMS GO TO DIE
Riga
168.  Vilsons MiksV50VSK Noskrien
Upesciems
169.  Vīmane SantaS.Baldone
170.  Vīmanis AinārsV40Baldone
171.  Vindele IlzeS.Rīga
172.  Zālītis GuntisV50Kadiķi
Rīga
173.Zavjalovs VitālijsV40Rīga
174.  Zemturis MatissV.Ogre
Ogre
175.  Zvingēvica-Kalniņa KristīneS40Lepsky Tri Coaching Systems
Rīga

Sigulda, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa VitaSN40Rīga
2.  Āboliņš AndrisVN50Kocēni MTB
Vaidava
3.Abražuns IntarsVN40Rīga
4.  Anševica LauraSN30Rīga
5.Batrags IvarsVNJ..Sigulda
6.  Beča ŽaneteSN50Preiļu novada BJSS
Preiļi
7.Bičuka AnceSN30Rīga
8.  Blankenbergs DāvisVN20Sigulda
9.  Bolgzda BaibaSN50Rīga
10.  Bondere TatjanaSN40Daugavpils
11.  Boriss KasparsVN40Happy_To_Move
Jūrmala
12.Brazovska AnnaSN40Jurmala
13.  Ceriņš MatīssVNJ..Sigulda
14.Culnova DarjaSN30TRITANS TRI Team
Riga
15.  Čamane IlzeSN40Preiļi
16.  Dambīte-Polīte IevaSN30S/K Ozolnieki
Jelgava
17.  Davidovska LieneSN40Run fun
Riga
18.  Dāvidsone ZaneSN20Valmiera
Valmiera
19.Dementjevs GunārsVN20Rīga
20.  Ebels IlgvarsVN40TRITANS TRI TEAM
Mārupe
21.Eižvertiņa LaimaSNJ..Liepāja
22.  Else AsnateSN20Valmieras vieglatlētikas klubs
Mazsalaca
23.Esmite LauraSN30Riga
24.Fatkin DenisVN20Ilonas Marheles team
Penza
25.  Feldmanis KristiānsVNJ.Rīga
26.  Fintjugova ĻubovaSN30Rīga
27.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Vircava
28.  Gailis JānisVN40Ogresgals
29.Gaimovičs PāvelsVN30Rīga
30.  Gasjūns ArmīnsVN40FOLKMAŅI
Jelgava
31.Gognidze Pavels-GognidzeVN40Pupa & Lupa
Jurmala
32.Goncars NikitaVN30LANDE
Rīga
33.  Gruberte ZaneSN40FOLKMAŅI
Rīga
34.  Hansone SilvijaSN50Rīga
35.  Heinola IlzeSN40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
36.  Ivanovs OļegsVN40SIA Ceram Optec
Līvāni
37.  Jākobsone-Šņepste GunaSN30Rīga
38.  Jankavs JānisVN30Rīga
39.  Jansons AgrisVN40Tukums
40.Jerjomins RomānsVN30Riga
41.  Kalējs NaurisVN30Rīga
42.  Kapustāns JānisVN50SK TĒRAUDS
Rīga
43.  Kiriļenko KseņjaSN20Rīga
44.  Klucis ValtsVN50Langstiņi
45.Krastiņš MareksVN40LANDE
Rīga
46.  Kravalis AinārsVN50Siguldas maratona klubs
Sigulda
47.  Krupina NatālijaSN30Preiļu BJSS
Preiļi
48.  Kuģenieks KristersVN20Rīga
49.  Laicāne SanitaSN40SK Tērauds
Baltezers
50.  Lārmane KristīneSN40Sigulda
51.Lebedoka EvijaSN40Sigulda
52.Lebedoka JolantaSN40Sigulda
53.  Levins OskarsVN40PUPA&LUPA
Riga
54.Lībeka InaSN40Talsi
55.Liepiņa ZitaSN40Runfun
Rīga
56.  Liniņš PēterisVN40Rīga
57.  Lulle RobertsVN50Ogre
58.  Mačevskis AndrisVN40Jelgava
59.  Marčinkus RaisaSN50SK Ozolnieki
Jelgava
60.Matisons AtisVN30Vāne
61.Mauriņa IvetaSN30Sigulda
62.  Mellēna AivaSN30Amatas novads
63.  Mickus JurģisVN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
64.Miķelsone Krista-KristīneSNJ..Skrienam kopā
Valmiera
65.  Millers AlvisVN30Jelgava
66.  Muceniece LaumaSN30Ķekava
67.  Muižniece Una-SelīnaSN20Smiltene
68.  Mūrnieks JānisVN30SK Tērauds
Lielvārde
69.  Odriņa KitijaSN40Kandava
70.  Ozola IneseSN30Swedbank
Rīga
71.  Ozoliņš JānisVN40Rīga
72.Paņičevs EduardsVN30Riga
73.Parmi PriidikVN40AS EVIKO
TARTU
74.  Pelēce IlzeSN50SK Ozolnieki
Ozolnieki
75.  Pfeifle RihardsVN30Rīga
76.Pikšena IngaSN30Sigulda
77.  Pikšens ValdisVN30Sigulda
78.  Pisukova SamantaSN20Sigulda
79.  Poļskihs AntonsVN30Rīga
80.  Potrubeiko TatjanaSN30Riga
81.  Purvīte ArtaSN40Maratona klubs
Rīga
82.  Rakšte LīgaSN30Maratona klubs
Rīga
83.  Reimanis ArkādijsVN50Sigulda
84.Ribkins KonstantīnsVN30Rīga
85.  Riekstiņa MartaSN30Cēsis
86.  Riža JēkabsVNJ..VVĢ
Valmiera
87.  Rumjancevs RenārsVNJ..Skrienam kopā
Valmiera
88.Salasnijs PavelsVN30Riga
89.  Salna BaibaSN40Mārupe
90.  Samcovs ElmārsVNJ..Ķengaraga SK
Rīga
91.  Sifers KimsVN50Rīga
92.Silova AgneseSN40Rīga
93.  Siņicins KristsVN20SK Tērauds
Liepāja
94.Sitniks RihardsVNJ..Krāslava
95.  Sladzevskis RenārsVN40Kingstona
96.  Smirnovs ValerijsVN50Atletika
Rīga
97.  Sondors JānisVN40Upeņu iela
Rīga
98.  Stieciņš ArtisVN40SD Trading
Rīga
99.Šilinska SigitaSN40Rīga
100.  Šits ArtūrsVN30Run With Anita
Ādaži
101.  Šteinbergs RaitisVN20VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
102.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Rīga
103.  Tālmane IlzeSN40Maratona Klubs
Riga
104.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
105.  Todorovs DmitrijsVN30Tukums
106.  Tukuma-Sileniece BaibaSN40Liepaja
107.  Upenieks DainisVN50SK Ozolnieki B
Jelgava
108.  Upmale EmīlijaSNJ..Folkaņi
Jelgava
109.  Upmale EvijaSN40Jelgava
110.Valdonis LeonīdsVN60Preiļu novada BJSS
Preiļi
111.Varlamovs AnatolijsVN50Malta Maltas pagasts
112.  Vārna KristapsVN20FOLKMAŅI
Talsi
113.  Veips JānisVN30Jēkabpils
114.  Veisberga VinetaSN50Saldus boksa klubs
Sakdus
115.Vīksna-Āboliņa IngaSN50Kocēni MTB
Vaidava
116.Vilciņa IneseSN30Rīga
117.  Vilensone GitaSN30Rīga
118.Zariņa MarutaSN40Sigulda
119.  Žihars RaivisVNJ.Preiļu BJSS
Preiļi

Sigulda, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KristapsVTRiga
2.  Alne MelānijaSTASkrienam kopā
Valmiera
3.Avagjans MesropsVTArnis power
Rīga
4.  Belovs AinārsVTFOLKMAŅI
Jelgava
5.  Berga KristīneSTBSkrienam kopā
Valmiera
6.Bērziņa InetaSTValmiera
7.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
8.Borozinskis DzintarsVTMaratona klubs
ĶEGUMS
9.  Brēža Samanta-LienaSTBSkrienam kopā
Valmiera
10.  Briede SantaSTSigulda
11.  Buinova JulijaSTinpace.run
Riga
12.Cīmurs Linards-RihardsVTBSkrienam kopā
Valmiera
13.  Cīrule LīvaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
14.  Dambīte-Polīte IevaSTJelgava
15.  Danilovs RomansVTRiga
16.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
17.  Djačoka AlīnaSTRīga
18.Eglīte ZaneSTAPenkule
19.Elksne IngaSTSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
20.  Elksne KitijaSTASkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
21.  Elksnis KristersVTBSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
22.  Feteris AigarsVTSK Tērauds
Rīga
23.  Firsts MārtiņšVTBPantera
Sigulda
24.G EvijaSTRīga
25.Gaide KsenijaSTRēzekne
26.  Gaidis BožensVTBRēzekne
27.  Gaidis EdvardsVTBRezekne
28.Gorina ZojaSTRīga
29.  Gotauts JānisVTRīga
30.  Grīnberga EvijaSTSK Katrīna, Maratona klubs
Kuldīga
31.  Jākobsone LīgaSTRīga
32.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
33.  Jansone DairaSTGulbene
34.  Jansons AtisVTRīga
35.  Jansons Markuss-ReinisVTJelgava
36.Josta Alise-MarijaSTAJūrmalas Sporta skola
Jūrmala
37.  Kalniņa ĒrikaSTASkrienam kopā
Valmiera
38.Kalniņš AivisVTSK Katrīna
Kuldīga
39.  Kandelis EdgarsVTAPiņķi
40.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTASK Tērauds
Rīga
41.Knospiņa LoretaSTASkrienam kopā
Valmiera
42.  Krafta VinetaSTRīga
43.Kravale JolantaSTValmiera
44.  Krīgers DidzisVTSkrienam kopā
valmiera
45.Krujele Sofija-EstereSTBSkrienam kopā
Valmiera
46.Kukes TimursVTBRīga
47.  Laķe SandijaSTBSkrienam kopā
Valmiera
48.  Laķis AigarsVTBSkrienam kopā
Valmiera
49.Lans Markuss-RalfsVTBSkrienam kopā
Valmiera
50.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSTRīga
51.Lebedoka MelānijaSTBSigulda
52.Lobareva MarksVTRīga
53.  Lorence SantaSTOzolnieki
Jelgava
54.  Luberts MārisVTSuunto
Rīga
55.Mačevska Ieva-MartaSTBJelgava
56.  Mačevska Paula-MarijaSTBMachinji
Jelgava
57.  Maļavko Laura-ElizabeteSTBOzolnieki
58.  Melngalve SilvaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
59.  Mickus SantaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
60.  Naglis AinārsVTRīga
61.  Naglis RolandsVTRīga
62.Newton JohnVTRiga
63.  Pāže AndisVTSK Ozolnieki
Jelgava
64.Pinne AgneseSTRīga
65.  Pisukova SamantaSTSigulda
66.Riekstiņa SarmaSTMēs
Rīga
67.Riža JānisVTBVVĢ
Valmiera
68.  Roķis RaimondsVTCēsis
69.  Ruģelis RenārsVTASK Tērauds
Rīga
70.Samsonovs ŅikitaVTFOLKMAŅI
.
71.  Savvina DaceSTLatUkr
Rīga
72.  Seņins ArtjomsVTJelgava
73.Sermā GunitaSTDaugavpils
74.  Stieciņš MarksVTBRīga
75.  Stirna GuntaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
76.  Sutris-Adijāns RenārsVTLatUkr
Rēzekne-Kolomyia
77.Šabāns RobertsVTBCēsis
78.  Šals EmīlsVTAizkraukle
Skrīveri
79.  Šivcāns AdriansVTBJelgava
80.Šmite ElīnaSTSigulda
81.Šmite Karlīna-KeitaSTBCēsis
82.  Špundzāne KatrīnaSTAJūrmalas Sporta skola
Jūrmala
83.  Špundzāne MartaSTJūrmalas Sporta skola
Jūrmala
84.Tinkus MelānijaSTASkrienam kopā
Valmiera
85.Tīsa DārtaSTBLīgatne
86.  Vagale IjaSTRīga
87.Vārna MārtiņšVTAFOLKMAŅI
Talsi
88.Vārna PēterisVTBFOLKMAŅI
Talsi
89.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFOLKMAŅI
Jelgava
90.  Viekale-Gasjūne SandraSTFOLKMAŅI
Jelgava
91.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
92.  Vītola LieneSTMēs
Rīga
93.Vītols EdijsVTBSigulda
94.  Vītols KārlisVTMēs
Rīga
95.Vītols RojsVTBMēs
Rīga
96.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
97.Zabors ĢirtsVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
98.  Zariņš KristiānsVTBSkrienam kopā
Valmiera
99.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
100.  Zukuls JānisVTindviduali
Cēsis
101.Žarinovs IļjaVTMANGALI
Rīga
102.Žarinovs IļjaVTMANGALI
Rīga
103.  Žubulis EmīlsVTRunWithAnita
Rīga

Sigulda, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Lobareva MarksVNUJRīga
2.  Smirnovs ValerijsVNUJAtletika
Rīga

Sigulda, Bērnu Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
3.Aksinoviča ViktorijaSB2Rīga
4.Allena Elizabete-AnnaSB3Labs starts
Rīga
5.  Briedis RalfsVB4Sigulda
6.Budjko MaratsVB3Rīga
7.Budjko NelliSB3Rīga
8.Ceriņš KārlisVB1Priekuļi
9.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
10.Denisova ViktoriaSB1BJC Laimite
Riga
11.  Dzenis KārlisVB1Sigulda
12.Eižvertiņa SkārletaSB1Liepāja
13.  Gaņģītis GustavsVB2eBIOpower
Kuldīga
14.  Gaņģītis LinardsVB4eBIOpower
Kuldīga
15.Giluče FendiaSB1Rīga
16.  Gilučs OliversVB1Rīga
17.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
18.Hamčanovska Heidija-KlāraSB1Augšligatne
19.  Kalējs KrišjānisVB1Rīga
20.  Karasjova AglajaSB2Karasiki
Rīga
21.Karasjova KiraSB1Karasiki
Rīga
22.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
23.Kuzmina DarjaSB1Krāslava
24.Ludboržs ReinisVB1Rezekne
25.  Ļežaņina JeļenaSB4Rīga
26.Malacanova AnnijaSB3Jelgava
27.  Miltiņa AnceSB4Miltiņi
Vērgale
28.Mirķis Jānis-LūkassVB1Ugunskoks
Rīga
29.Neija KerolaSB1Tukums
30.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
31.  Ozola Evelīna-RūtaSB2Sk Apex
Sigulda
32.Pikšena LindaSB2Sigulda
33.Polīte Patrīcija-KeitaSB1S/K Ozolnieki
Jelgava
34.Polītis PatriksVB1S/K Ozolnieki
Jelgava
35.Purvīte KatrīnaSB2Maratona klubs
Rīga
36.Seņins AdriansVB1Jelgava
37.Siliņa TīnaSB2Rīga
38.Sniega PaulaSB3FOLKMAŅI
Jelgava
39.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
40.Stulpāns KārlisVB1GRAVIS
Ogre
41.Ščukins AlekssVB1Valmiera
42.  Ščukins MaksimsVB3Valmiera
43.Šivcāne LīvaSB1JELGAVA
44.  Štolca Elza-KatrīnaSB1Liepāja
45.Štolca Sofija-KeitaSB1Liepāja
46.  Štolcs KārlisVB2Liepāja
47.Todorova SofijaSB1Tukums
48.Viducis HaraldsVB1Sigulda
49.  Vilks KrišjānisVB3Rīga
50.  Vilks OtoVB4Rīga

Kopā pieteikušies: 449



8. Ezerkauliņi Salaspils pusmaratons 2022