Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Siguldas pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija 10. sezona" | Saraksts

Sigulda, 21,0975km

S.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Audere SilvaPriekuļi
2.  Bērziņa ElīnaMārupe
3.  Birģele SantaSelga
Rīga
4.Blažēvica LāsmaBurton-on-trent
5.  Cepliša IevaRīga
6.Cimdina VinetaAIZKRAUKLE, AIZKRAUKLES NOV.
7.  Fisenkova AlīnaAVIATeam
Rīga
8.Frēliha BaibaSalapils
9.Gavare AnitaElkor
Ulbroka
10.  Jelisejeva AijaMarupe
11.Jermacāne AgneseRīga
12.Jermakova VeronikaRīga
13.  Kalniņa-Laksa DaigaRopaži
14.Lacane Monta-AleksandraMarupe
15.  Larinova ZeltīteValmiera
16.  Liepiņa MontaRīga
17.Misiulajtis DorotaPaslek
18.  Pole KristiānaRīga
19.  Putniņa SandaRiga Trail Runners
Valmiera
20.  Rēriha MontaRīga
21.Ribkina TatjanaRīga
22.  Romanova ValentīnaSupervaroņu treniņi
Rīga
23.  Rožkalne Anete-DārtaRīga
24.Rudkovska IevgeniiaTRITANS TRI TEAM
Tallinn
25.  Rusiņa LīgaSutri
26.  Rutkovska SimonaIlona Marhele team
Rīga
27.  Skārda DzintraAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
28.  Sniega IlzeJelgava
29.  Šakeļa SantaRīga
30.Šemeta SantaSigulda
31.Šķēle SabīneRīga
32.Tatsi AnniMadona
33.  Urtāne IndraRīga
34.  Vaivade LīvaKuldīga
35.  Vanaga ZaneVSK Noskrien
Ikšķile
36.  Vesere ElīnaRīga
37.Vīka PaulaDobele
38.  Vīmane SantaBaldone
39.  Vindele IlzeRīga

V.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Adamovičs MārcisPreii
Preiļi
2.  Akelāns ŅikitaRīga
3.  Artemjevs SergejsRīga
4.  Belousovs VadimsRīga
5.Berķis ViestursBaltaiskalns
Jelgava
6.  Bērziņš AinārsTriatlona Akadēmija
Mālpils
7.  Biktimirovs KonstantīnsScott Running Latvia
Rīga
8.Boguszewicz KamilBraniewo
9.  Boiko RolandsRēzeknes raj.
10.  Borozdins AleksisSalacgrīva
11.  Borozdins AleksisSalacgrīva
12.  Brēža KristapsSkrienam kopā
Valmiera
13.  Brēža KristapsSkrienam kopā
Valmiera
14.Bulindžs KasparsRīga
15.  Cimers GintsVeselīga Slodzīte
Madona
16.Culnovs SergejsTRITANS TRI Team
Riga
17.  Čehovičs KristapsRamata
18.Dailide Rinalds-AivisGulbene
19.  Dazarts MārisRīga
20.  Deņisovs VasilijsRiga
21.  Dolgopolovs AntonsTritans Tri Team
Rīga
22.  Dukaļskis ElissSigulda
23.  Evertovskis KārlisRīga
24.Gaidis ČeslavsRēzekne
25.  Hansons ArnisRīga
26.  Janovičs PāvelsLsc
Rīga
27.  Jēgers MārcisPsyhopath
Rīga
28.  Jerofejevs JānisSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
29.  Judkins Aleksandrsaenert.com
Riga
30.Kalinauskas VainiusAnykščiai
31.Kalme ViestursKalmes
Carnikava
32.  Kalniņš ArmandsLocal
Ape
33.  Kārkliņš GuntisTriatlona Akadēmija
Saldus
34.Kārklis EdgarsLīvāni
35.Kārklis EdgarsLīvāni
36.Kimso WojciechBraniewo
37.  Kižlo ČeslavsRīga
38.Kolesniks DmitrijsTriatlona Akadēmija
Ādaži
39.  Konavko DmitrijsFOLKMAŅI
Jelgavas novads, Vircava
40.Kosobucki PiotrOrneta
41.  Kovtjuhs AleksejsRīga
42.Krakops JānisRīga
43.  Kristapsons DēvidsASK PATRIA
Salaspils
44.  Krūmiņš ArtūrsRīga
45.  Kuhl PawelBraniewo
46.  Kurovs JevgēņijsRISEBA
Rīga
47.  Kuzņecovs LaurisWunder
Valmiera
48.  Kvasovs KonstantinsRiga
49.  Ķemers JānisRīga
50.  Laugalis Matīss-TomsRīga
51.  Leimanis JānisMārupe
52.  Livčāns KasparsIkšķile
53.Logvinov SergeyLepskii TRI Coaching Systems
Jurmala
54.  Loze ArtursTriatlona akadēmija
Rīga
55.Ludboržs AinārsRezekne
56.  Ļuļļa MārtiņšCF Rīga
Ķekava
57.Masalskis VladislavsLepsky TRI coaching
Riga
58.  Maslobojevs SergejsKengaRunners
Rīga
59.  Matvejs JānisRīga
60.  Movļaiko AndrejsRiga
61.  Mūrnieks AgnisOVI
Rīga
62.  Nazarovs JurijsDaugavpils
63.Nikolajevs OļegsRīgas Sēņotāji
Riga
64.  Olofsson OlofVarberg
65.  Ozolkāja AigarsASK Patria
Saulkrasti
66.  Petersons KasparsJurmala
67.Petrovics NikolajsHOOKAH LOVERS
Riga
68.  Pielēns-Pelēns ArtūrsDegunradžu paklājs
Riga
69.  Popadins DenissTRITANS TRI Team
Ādaži
70.  Porietis RolandsVeselīga Slodzīte
Madona
71.Priedīts MatīssRīga
72.  Prikulis AntonsŽolneroviča SK
Rīga
73.  Prikulis DenisŽolneroviča SK
Sigulda
74.Pszczolowski PatrykBraniewo
75.  Pūga MārtiņšVeselīga slodzīte
76.  Purviņš PatriksSportacentrs.com
Kuldīga
77.  Raščevskis Aleksandrsinpace.run
Daugavpils
78.Ravins TomassRiga
79.  Rērihs KrišjānisRīga
80.  Sanwald LucaMerano
81.Saričevs AndrejsLepsky TRI Coaching Systems
Rīga
82.Seitz CharlesRiga
83.  Sisoļatins ArtursZZK/Washanddrive
Rīga
84.  Soldatjonoks AleksandrsHOOKAH LOVERS
Riga
85.  Sparāns TomassLielvārde
86.  Spricis RaimondsMežaparka Republika
Rīga
87.  Stankevics KlāvsAuce
88.  Šimkovs EduardsVIA-S Running Division
Liepāja
89.Šperliņš DāvidsRīga
90.Tarajans SergejsDaugavpils
91.  Trankalis GatisLiepāja
92.  Tretjakovs AndrejsRīga
93.  Vancāns IvoDynamic Yield
Rīga
94.  Veidemanis LaurisRauna
95.Vengra AndrisLudza
LUDZA
96.  Viļums MārtiņšOzolnieki
97.  Zemturis MatissOgre
Ogre
98.  Zimackis ViestursRīga
99.  Zīverts KristiānsJelgava
100.  Zumbergs MiķelisVirsotne/MARMOT
Dundaga
101.  Zuters KārlisSidgunda
102.Žuks RomansRīga

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Baklāne AndaRīga
2.  Beldava LindaVSK Noskrien Vāveres
Ikšķile
3.  Frišenbrūdere BaibaTVK
Tukums
4.  Gotfrīde-Bernsone DainaJuno Runners
Rīga
5.  Gotfrīde-Bernsone DainaJuno Runners
Rīga
6.Groma OksanaLimbaži Skrien
Limbaži
7.  Kandele AijaPiņķi
8.  Kirilova VivianaRīga
9.  Krastiņa IngaBabīte
10.  Krauze LieneSportlat
Rīga
11.  Limanāne IlzeVāveres
Rīga
12.  Ļežaņina JekaterinaRīga
13.  Platā SandraJelgava
14.  Pumpure-Lauce EdīteRīga
15.  Suta-Zute SantaSK Tērauds
Carnikava
16.  Zvingēvica-Kalniņa KristīneLepsky Tri Coaching Systems
Rīga

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KasparsCSDD
Riga
2.  Arikawa YasunoriMinsk
3.  Baltkājis AndrejsGarkalne
4.  Belajevs IljaZoorbagan
Riga
5.Berzins DainisRīga
6.Bērziņš AigarsBērziņi
Tukums
7.  Boriss KasparsHappy_To_Move
Jūrmala
8.  Briģis AldisJelgava
9.  Cakuls RaivisCakuli
Rīga
10.  Dāvidnieks ArtisEMU Mālpils sporta klubs
Valmiera
11.  Dedumietis DainisRauna
12.  Digulovs SergejsValmiera
13.Duda KrzysztofBraniewo
14.  Eižvertiņš GatisIndividuali
Liepāja
15.  Ērmanis GintsTriatlona Akadēmija
Adazi
16.  Griķis JānisSK BULTA/BALTAIS
Rīga
17.  Grīnfelds EgilsRīga
18.  Heinols MārisVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
19.  Jarockis AleksisRīga
20.Jaunķierpis AndisMARATONA KLUBS
Ventspils
21.Juhnevics EdgarsIlonas Marheles team
Rīga
22.  Kaimiņš KristapsmySport Ogre
Ogre
23.  Kalniņš ĢirtsLepsky Tri Coaching Systems
Rīga
24.  Kalniņš RitvarsSkrienam kopā
Valmiera
25.  Kristapsons GundarsASK PATRIA
Salaspils Mežezeri
26.  Kukuļinskis GuntarsThunder Solutions
Allaži, Siguldas novads
27.Laucis VitautsRiga
28.  Lazarev DmitryLepsky TriCoachTeam
Riga
29.  Lērme RitvarsM 42
Valmiera
30.  Lubejs AndrisAPRILIA/ bearacerclub
Rīga
31.  Lulle ŽanisBaltais 2
Rīga
32.Maryjko GrzegorzBraniewo
33.Mauris JeanTRITANS TRI Team
Sigulda
34.Melecis OskarsTeam JV
Rīga
35.  Mincenbergs ArtisNoskrien Cēsis.
Liepa
36.Nikulcovs JurijsRiga
37.Ozoliņš JānisSalaspils
38.  Pavļukevičs SandisTeamEDU
Rīga
39.  Pētersons SandisSWEDBANK
Valmiera
40.  Petrovs DzintarsMARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
41.  Pirtnieks BretsRĪGA
42.  Popēns OskarsRīga
43.  Robežnieks MārisMizuno
Jūrmala
44.  Rozentāls AndrisRosenthal
Rīga
45.  Samcovs AgrisĶengaraga SK
Riga
46.  Škutāns IngusValmiera
47.  Šmits ArtisVSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
48.  Vertuls IvarsRīga
49.  Videmanis MārisTīnūži
50.  Vilks IntsRīga
51.  Vilks JurijsWHERE DREAMS GO TO DIE
Riga
52.  Vīmanis AinārsBaldone
53.Zavjalovs VitālijsRīga

S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Liepa IntaSK Ozolnieki
Ozolnieki

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ansbergs AigarsMaratona klubs Ventspils
Ventspils
2.  Avens JānisMARATONA KLUBS
Rembate
3.  Basmanovs MihailsRīga
4.  Bergers IgorsSK BULTA/BALTAIS
Rīga
5.  Birģelis JānisJūrmala
6.  Brucis AndisJūrmala
7.  Buls RaimondsJūrmala
8.  Driņķis DainisDzSK Lokomotīve
Rīga
9.  Ekholm ElmarLaguja
10.  Ivzāns RobertsOGRE
Ogres novads
11.  Krasovskis GuntarsRīga
12.Nunes PedroClube do Stress
Riga
13.  Petrovs NikolajsLudza
14.Reinbergs LaurisSK BULTA/BALTAIS
Rīga
15.  Rohtla IvoSiguldietis
Sigulda
16.  Rozentāls ValdisZiepniekkalns
Rīga
17.  Rozis RobertsRīga
18.  Rublis AigarsMaratona klubs
Aizkraukle
19.  Smirnovs ValerijsAtletika
Rīga
20.  Šnipaitis RegimantasUkmerge
21.  Vasiļjevs RaimondsRīga
22.  Vilsons MiksVSK Noskrien
Upesciems
23.  Zālītis GuntisKadiķi
Rīga
24.Žumburs GintsLegs Miserables
Rīga

V60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks AivarsCSDD
Rīga
2.  Birznieks AldisMARATONA KLUBS
Ventspils
3.  Cepītis AivarsValmiera
4.  Kļavnieks VladimirsBaltais 2
Carnikava
5.  Laucis NormundsAIZKRAUKLE
Aizkraukle
6.  Liepiņš VilnisMaratona klubs
Carnikava
7.  Marčinkus JānisSK Ozolnieki
Jelgava
8.  Maziliauskas VytautasVilnius
9.  Smalovijs NikolajsLSC
Rīga

S..

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Sitnika Evelīna-KristaKrāslava

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bērziņš KristapsASK Patria
Kuldīga
2.Bukšs KristapsKÖDIENS
Sigulda
3.Cumakovs Andrejszoorbagan
riga
4.Gatti FedericoĀdažu nov.
5.  Grencbergs ArvisSK Tērauds
Ādaži
6.  Samohvalovs AleksandrsRīga
7.  Serjogins DmitrijsSK BULTA/BALTAIS
Rīga
8.  Siņicins UldisMARATONA KLUBS
Ventspils
9.  Turkins JevgēnijsSK Tērauds
Aiviekste
10.  Uļģis DāvisSK BULTA/BALTAIS
Rīga
11.  Vecgailis DmitrijsSK BULTA/BALTAIS
Rīga

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Androsova AlinaRiga
2.  Domņina AnastasijaSK Tērauds
Rīga
3.Krūmiņa AmandaASK Patria
Kuldīga
4.Višķere SantaSK Tērauds
Rīga

Sigulda, 10km

VNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Feldmanis KristiānsRīga
2.  Žihars RaivisPreiļu BJSS
Preiļi

SN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Adamoviča IevaPreili
2.  Dāvidsone ZaneValmiera
Valmiera
3.Drozdova IlzeSK BULTA
Rīga
4.  Else AsnateValmieras vieglatlētikas klubs
Mazsalaca
5.  Kiriļenko KseņjaRīga
6.  Liepiņa DiānaSK BULTA/BALTAIS
Rīga
7.  Muižniece Una-SelīnaSmiltene
8.  Pisukova SamantaSigulda
9.Sermā GunitaDaugavpils

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Blankenbergs DāvisSigulda
2.  Blūms EndijsFolkmaņi
Kuldīga
3.Dementjevs GunārsRīga
4.Fatkin DenisIlonas Marheles team
Penza
5.Frolovs PavelsSalaspils
6.  Kļavpurs JurģisRWA
Alūksne
7.Kozulis KristapsLielvārde
8.  Kuģenieks KristersRīga
9.Kurzemnieks Artis-MārcisInčukalns
10.  Līdums ArnoldsRīga
11.  Setkovskis SantisAugšdaugavas NSS
Bebrenes pagasts
12.  Siņicins KristsSK Tērauds
Liepāja
13.  Skrebelis EdvīnsRīga
14.  Šroms ArvīdsRīga
15.  Šteinbergs RaitisVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
16.  Vārna KristapsFOLKMAŅI
Talsi
17.Vasiļjevs RenārsSK BULTA/BALTAIS
Rīga
18.  Zīverts RihardsLiepāja

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Anševica LauraRīga
2.  Audere SilvaPriekuļi
3.Bačinska AgneseRīga
4.Bičuka AnceRīga
5.Culnova DarjaTRITANS TRI Team
Riga
6.  Dambīte-Polīte IevaS/K Ozolnieki
Jelgava
7.Deimante ZaneRWA
Rīga
8.  Ernstsone AgneseMARATONA KLUBS
Ventspils
9.Esmite LauraRiga
10.  Fintjugova ĻubovaRīga
11.  Gaide ĢertrūdeRēzekne
12.Gaide KsenijaRēzekne
13.  Grīnberga MagdaRīga
14.  Gromule AliseRīga
15.  Jākobsone-Šņepste GunaRīga
16.  Jermolova SarmīteRīga
17.  Juhno BaibaMaratona klubs
Liepāja
18.  Korsukova NatālijaTieto
Rīga
19.  Krupina NatālijaPreiļu BJSS
Preiļi
20.  Kuzņecova TatjanaLudza
21.  Maļčenkova ArinaRīga
22.  Mellēna AivaAmatas novads
23.  Muceniece LaumaĶekava
24.  Ozola IneseSwedbank
Rīga
25.  Pastare AgnesemySport Ogre
Ogre
26.Pikšena IngaSigulda
27.  Potrubeiko TatjanaRiga
28.  Putniņa LīgamySport Ogre
Ogre
29.  Rakšte LīgaMaratona klubs
Rīga
30.  Riekstiņa MartaCēsis
31.  Šale IvitaAIZKRAUKLE
Skrīveri
32.Vilciņa IneseRīga
33.  Vilensone GitaRīga
34.  Wronka-Borowska EwaBRANIEWO

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aņikejevs ValdisSk Tērauds
Jūrmala
2.  Behmanis MārtiņšmySport Ogre
Rīga
3.  Belovs AleksandrsRīga
4.  Bērziņš ValtersVSK Noskrien
Jaunjelgava
5.  Čuprins VladimirsOgre
6.  Dazarts MārisRīga
7.  Eglitis ArvisVaivīte
Cēsis
8.Gaimovičs PāvelsRīga
9.Goncars NikitaLANDE
Rīga
10.Hildebrandt DawidAdazi
11.  Jankavs JānisRīga
12.Jerjomins RomānsRiga
13.  Juhno SergejsBorn2win
Liepāja
14.  Kalējs NaurisRīga
15.  Kļaviņš RuslansLudza
Ludza
16.Kolosovs ElvissLiepāja
17.  Komass TomsFOLKMAŅI / Jelgavas vieglatlētikas klubs
JELAGAVA
18.  Kursišs RolandsJelgava
19.  Ļeta SergejsASK Patria
Sigulda
20.Matisons AtisVāne
21.  Mežiels JānismySport Ogre
Ogre
22.  Mickus JurģisVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
23.  Millers AlvisJelgava
24.  Mūrnieks JānisSK Tērauds
Lielvārde
25.Niland MichaelValga
26.  Nunes Flavio-PintoMatisons runner's Club
27.  Paškevičs ArnisASK Patria
Daugavpils
28.  Pētersons MairisAlūksne
29.  Pfeifle RihardsRīga
30.  Pikšens ValdisSigulda
31.Pislegins Sergejs
32.  Poļskihs AntonsRīga
33.  Radvils AlfrēdsSKAIDA
Rīga
34.  Razgalis JānisSK Tērauds
Madona
35.Ribkins KonstantīnsRīga
36.  Rollis EdgarsBaloži
37.  Roze RenārsmySport Ogre
Ogre
38.Salasnijs PavelsRiga
39.  Samtinš RobertsRīga
40.  Skārds Didzisa/s Olainfarm
Olaine
41.  Skudra MārtiņšMRM
Jurmala
42.  Strautiņš GuntisMARATONA KLUBS
Liepāja
43.  Šits ArtūrsRun With Anita
Ādaži
44.  Šteins RaimondsSK Tērauds
Rīga
45.  Šumskis EdgarsSK Tērauds
Rīga
46.  Tankelsons TomassRīga
47.  Todorovs DmitrijsTukums
48.  Vancāns IvoTeam JV
Rīga
49.  Veips JānisJēkabpils
50.  Volkovs UģisRalfs
Rīga
51.Wesolowski SebastianBydgoszcz

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa VitaRīga
2.  Bondere TatjanaDaugavpils
3.Brazovska AnnaJurmala
4.  Čamane IlzePreiļi
5.  Davidovska LieneRun fun
Riga
6.Groma OksanaLimbaži SKRIEN
Limbaži
7.  Gruberte ZaneFOLKMAŅI
Rīga
8.  Heinola IlzeVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
9.  Laicāne SanitaSK Tērauds
Baltezers
10.  Lārmane KristīneSigulda
11.Lebedoka EvijaSigulda
12.Lebedoka JolantaSigulda
13.Lībeka InaTalsi
14.Liepiņa ZitaRunfun
Rīga
15.  Livčāne IevaRiga Trail Runners
Stopiņu novads
16.  Odriņa KitijaKandava
17.  Otomere IneseVāveres
Rīga
18.  Purvīte ArtaMaratona klubs
Rīga
19.  Rieksta SandraRīga
20.  Salna BaibaMārupe
21.Silova AgneseRīga
22.  Slaide IlzeRīga
23.  Slikšāne KristīneJaunmārupe skrien!
Olaine
24.  Šilinska SigitaRīga
25.  Tālmane IlzeMaratona Klubs
Riga
26.  Tukuma-Sileniece BaibaLiepaja
27.  Upmale EvijaJelgava
28.  Volkova KristīneRiga
29.  Zariņa JekaterinaRēzekne
30.Zariņa MarutaSigulda

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Abražuns IntarsRīga
2.  Boriss KasparsHappy_To_Move
Jūrmala
3.  Ebels IlgvarsTRITANS TRI TEAM
Mārupe
4.  Gailis JānisOgresgals
5.  Gasjūns ArmīnsFOLKMAŅI
Jelgava
6.Gognidze Pavels-GognidzePupa & Lupa
Jurmala
7.  Ivanovs OļegsSIA Ceram Optec
Līvāni
8.  Jansons AgrisTukums
9.  Klints EdgarsRīga
10.  Kozačkovs AndrisLudza
11.Krastiņš MareksLANDE
Rīga
12.  Lācis DāvisSIVAD
Sigulda
13.Laucis VitautsRiga
14.  Leonovičs ĒriksNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
15.  Levins OskarsPUPA&LUPA
Riga
16.  Liniņš PēterisRīga
17.  Mačevskis AndrisJelgava
18.  Ozoliņš JānisRīga
19.Parmi PriidikAS EVIKO
TARTU
20.Pokšāns AldisPreiļi
Preiļi
21.  Sauka SandisMatisons runner's Club
22.  Sladzevskis RenārsKingstona
23.  Sondors JānisUpeņu iela
Rīga
24.  Stieciņš ArtisSD Trading
Rīga
25.  Terliņš OskarsVentspils

SN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Beča ŽanetePreiļu novada BJSS
Preiļi
2.  Bescennaja JeļenaMARATONA KLUBS
Rīga
3.  Bolgzda BaibaRīga
4.  Demitere AivaTalsi
5.  Dīce RutaGausā jūdze
Klapkalnciems
6.  Hansone SilvijaRīga
7.Ieviņa AnitaNoskrien Cēsis
Cēsis
8.  Marčinkus RaisaSK Ozolnieki
Jelgava
9.Muižniece IlzīteSmiltene
10.  Nadežda SergejevaLSC
Rīga
11.  Pelēce IlzeSK Ozolnieki
Ozolnieki
12.Sergejeva NadeždaLSC
Riga
13.  Veisberga VinetaSaldus boksa klubs
Sakdus
14.  Veisberga VinetaSaldus boksa klubs
Sakdus
15.Vīksna-Āboliņa IngaKocēni MTB
Vaidava

VN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš AndrisKocēni MTB
Vaidava
2.  Basmanovs MihailsRīga
3.  Bērziņš JurisSK Šautra
Olaine
4.  Bodnieks DairisOgre
5.  Demiters EdmundsTalsi
6.  Kaljusaar AivarViljandi
7.  Kapustāns JānisSK TĒRAUDS
Rīga
8.  Kerubins ValdisSk Ozolnieki
Jelgava
9.  Klucis ValtsLangstiņi
10.Kobusch FalkBorgholzhausen
11.  Kopmanis JānisLSC
Rīga
12.  Kozlovs IgorsOlaines nov.
13.  Kravalis AinārsSiguldas maratona klubs
Sigulda
14.Lozbergs GatisLimbaži Skrien
Limbaži
15.  Lulle RobertsOgre
16.  Ozoliņš RingoldsMARATONA KLUBS
Ventspils
17.Raščevskis VitalijsDaugavpils
18.  Reimanis ArkādijsSigulda
19.  Sifers KimsRīga
20.  Smirnovs ValerijsAtletika
Rīga
21.  Strads Dzintarsind
Sigulda
22.  Upenieks DainisSK Ozolnieki B
Jelgava
23.Varlamovs AnatolijsMalta Maltas pagasts
24.  Žunda MārisSaldus Boksa Klubs
Saldus

VN60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Caics JānisRīga.LVVA.
Rīga
2.  Dīcis UldisGausā jūdze
Klapkalnciems
3.  Freimanis OskarsSK Ozolnieki
Vircava
4.  Marčinkus JānisSK Ozolnieki A
Jelgava
5.  Safutins ViktorsMARATONA KLUBS
Rīga
6.  Sergejevs AleksandrsLSC
Riga
7.  Supe JānisTirza
8.Šmits EdgarsIecava
9.Valdonis LeonīdsPreiļu novada BJSS
Preiļi

SNJ..

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Eižvertiņa LaimaLiepāja
2.Miķelsone Krista-KristīneSkrienam kopā
Valmiera
3.Puriņa LīvaVSK Burkānciems & Co
Ainaži
4.  Upmale EmīlijaFolkaņi
Jelgava

VNJ..

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Agafonovs GustsRēzekne
2.Batrags IvarsSigulda
3.  Ceriņš MatīssSigulda
4.  Knestjapins AleksandrsRiga
5.  Leonovičs Kristiānseben'grad
Ikšķile
6.  Riža JēkabsVVĢ
Valmiera
7.  Rumjancevs RenārsSkrienam kopā
Valmiera
8.  Samcovs ElmārsĶengaraga SK
Rīga
9.Sitniks RihardsKrāslava
10.Šarafutdinovs AleksandrsAVIA/Lacerta Running Team
Rīga

SNJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Avena LindaMARATONA KLUBS
Rembate

Sigulda, 5km

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Avena LauraMARATONA KLUBS
Rembate
2.  Berga KristīneSkrienam kopā
Valmiera
3.Bormane MadaraSkrienam kopā
Valmiera
4.  Brēža Samanta-LienaSkrienam kopā
Valmiera
5.  Griķe AmandaSK BULTA/BALTAIS
Rīga
6.Gudovska LauraSigulda
7.Kaira Everita-LuīzeOgre
8.Krujele Sofija-EstereSkrienam kopā
Valmiera
9.  Laķe SandijaSkrienam kopā
Valmiera
10.Lebedoka MelānijaSigulda
11.Lejniece Evelīna-SabīneJELGAVA
12.Lejniece Evelīna-SabīneJELGAVA
13.  Lismente AneteCēsis
14.Mačevska Ieva-MartaJelgava
15.  Mačevska Paula-MarijaJelgava
16.  Maļavko Laura-ElizabeteOzolnieki
17.  Piksone EstereSK ASM
Priekuļi
18.Šmite Karlīna-KeitaCēsis
19.Tīsa DārtaLīgatne
20.  Vahere-Abražune ElīnaRīga
21.  Vahere-Abražune EmīlijaRīga

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons JēkabsLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Bormanis MarkussSkrienam kopā
Valmiera
3.Celms HugoRiga
4.Cīmurs Linards-RihardsSkrienam kopā
Valmiera
5.Dzosens RalfsmySport Ogre
Ogre
6.  Elksnis KristersSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
7.  Firsts MārtiņšPantera
Sigulda
8.  Gaidis BožensRēzekne
9.  Gaidis EdvardsRezekne
10.Grīnvalds-Ozols AdriānsAizkraukles sporta skola
Aizkraukle
11.Kaira Edvards-KristofersOgre
12.  Kozlovs FrancisOlaines VK
Olaines Novads
13.Kukes TimursRīga
14.  Laķis AigarsSkrienam kopā
Valmiera
15.Lans Markuss-RalfsSkrienam kopā
Valmiera
16.Lozbergs DanielsLimbaži Skrien
Limbaži
17.Riža JānisVVĢ
Valmiera
18.  Rozenbaums EdvardsSiguldas sporta skola
Sigulda
19.  Savo Lamins-RobertsBaltais 2
Saurieši
20.  Stieciņš MarksRīga
21.Šabāns RobertsCēsis
22.  Šivcāns AdriansJelgava
23.Vārna PēterisFOLKMAŅI
Talsi
24.  Viekals-Gasjūns TomsFOLKMAŅI
Jelgava
25.Vītols EdijsSigulda
26.Vītols RojsMēs
Rīga
27.Zabors ĢirtsVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
28.  Zariņš KristiānsSkrienam kopā
Valmiera

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Alne MelānijaSkrienam kopā
Valmiera
2.Eglīte ZanePenkule
3.  Elksne KitijaSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
4.Josta Alise-MarijaJūrmalas Sporta skola
Jūrmala
5.  Kalniņa ĒrikaSkrienam kopā
Valmiera
6.Knospiņa LoretaSkrienam kopā
Valmiera
7.Kraupša UnaPreiļi
8.  Moļņika IevaSK Tērauds
Rīga
9.  Špundzāne KatrīnaJūrmalas Sporta skola
Jūrmala
10.Tinkus MelānijaSkrienam kopā
Valmiera
11.  Viekale-Gasjūne ElīzaFOLKMAŅI
Jelgava

VTA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bērziņš ArtūrsJaunjelgava
2.Borozinskis KasparsMaratona klubs
ĶEGUMS
3.  Kandelis EdgarsPiņķi
4.  Kapustāns Krišjānis-KristapsSK Tērauds
Rīga
5.  Ruģelis RenārsSK Tērauds
Rīga
6.Trafimovs KristapsAugšdaugavas NSS
Ilūkste
7.Vārna MārtiņšFOLKMAŅI
Talsi

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsone AgnijaLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Albiņa EveritaVSK Noskrien
Rīga
3.  Avena VinetaMARATONA KLUBS
Rembate
4.  Bērziņa AnnaJaunjelgava
5.Bērziņa InetaValmiera
6.  Briede SantaSigulda
7.  Buinova Julijainpace.run
Riga
8.  Cīrule LīvaSIA Joker Ltd.
Sigulda
9.  Černecova LiānaRēzekne
10.  Dambīte-Polīte IevaJelgava
11.  Djačoka AlīnaRīga
12.Elksne IngaSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
13.G EvijaRīga
14.Gaide KsenijaRēzekne
15.Glāzere IngaSports Ikvienam
Vecpiebalga
16.Gorina ZojaRīga
17.  Griķe AliseSK BULTA/BALTAIS
Rīga
18.  Grīnberga EvijaSK Katrīna, Maratona klubs
Kuldīga
19.  Guitāne MarutaLUDZA
Ludza
20.  Haindrava JelizavetaLudza
Ludza
21.  Hansone SilvijaRīga
22.  Heidingere GundegamySport Ogre
Ogre
23.Helmet HelenTartu
24.  Jākobsone LīgaRīga
25.  Jākobsone-Šņepste GunaRīga
26.  Jansone DairaGulbene
27.  Kalniņa EritaSK Ozolnieki B
Jelgava
28.Kaļiņina ElitaAugšdaugavas noads
Pilskalnes pagasts
29.  Kovaļevska DaceSK Ozolnieki
Ozolnieki
30.  Krafta VinetaRīga
31.Kravale JolantaValmiera
32.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraRīga
33.  Lorence SantaOzolnieki
Jelgava
34.Mauriņa IvetaSigulda
35.  Melgalve IlzeHONESTRENT.LV
Valmiermuiza
36.  Melngalve SilvaSIA Joker Ltd.
Sigulda
37.  Mickus SantaVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
38.  Miezava ElēnaSK Tērauds
Talsi
39.  Miķelsone GunitaAIZKRAUKLE
Skrīveri
40.  Neļķe InāraLangstiņi
41.Parfjonova AnželikaDaugavpils
42.  Pielēna-Pelēna MartaPelēni
Rīga
43.Pinne AgneseRīga
44.  Pisukova SamantaSigulda
45.  Radziņa IlvaTukums
46.  Rafaela-Mačevska DzintraJelgava
47.  Ribnere KristīneJēkabpils
48.Riekstiņa SarmaMēs
Rīga
49.Rubina SandraOGRE
50.  Savvina DaceLatUkr
Rīga
51.Sermā GunitaDaugavpils
52.Siliņa LīnaFOLKMAŅI
Nākotne
53.  Smalkā LieneIecava
54.  Stirna GuntaVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
55.  Ščukina NatālijaValmiera
56.Šmite ElīnaSigulda
57.  Špundzāne MartaJūrmalas Sporta skola
Jūrmala
58.Tumuļkāne ValentīnaCēsis
59.  Vagale IjaRīga
60.  Valerte IlzeMARATONA KLUBS
Ventspils
61.  Vancāne GundegaSK Tērauds
Rīga
62.  Vengra SabīneLudza
Ludza
63.  Viekale-Gasjūne SandraFOLKMAŅI
Jelgava
64.Vītola DaceSigulda
65.  Vītola LieneMēs
Rīga

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisMARATONA KLUBS
Rīga
2.  Aksenoks KristapsRiga
3.Avagjans MesropsArnis power
Rīga
4.  Babkins MārtiņšSK BULTA/BALTAIS
Rīga
5.  Bankovskis MārtiņšSigulda
6.  Belovs AinārsFOLKMAŅI
Jelgava
7.  Bistrovs VadimsDaugavpils
8.Borozinskis DzintarsMaratona klubs
ĶEGUMS
9.  Čibisovs VitālijsSK BULTA
Berlin
10.  Danilovs RomansRiga
11.  Daukste AleksandrsSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
12.  Dundurs AgrisMaratona klubs
Rīga
13.  Feteris AigarsSK Tērauds
Rīga
14.  Gotauts JānisRīga
15.  Gusevs AleksejsMeMyselfAndI
Jurmala
16.Ivanovs ValdisTukums
17.  Jansons ArtūrsMARATONA KLUBS
Kapsēde
18.  Jansons AtisRīga
19.  Jansons Markuss-ReinisJelgava
20.Kalniņš AivisSK Katrīna
Kuldīga
21.  Kaļiņins ArnisAugšdaugavas NSS
Pilskalnes pagasts
22.  Kanaviņš AinisAIZKRAUKLE
Rīga
23.Kličovs JevgeņijsSporta Draugi
Rīga
24.  Kozačkovs ImantsLUDZA
Jelgava
25.  Krīgers DidzisSkrienam kopā
valmiera
26.  Lapsa LaurisSK Tērauds
Gulbene
27.  Lērme HenrijsValmiera
28.Lobareva MarksRīga
29.  Luberts MārisSuunto
Rīga
30.  Marinecs VadimsSK Tērauds
Rīga
31.  Mikučanovs EgilsRēzekne
32.  Naglis AinārsRīga
33.  Naglis RolandsRīga
34.Newton JohnRiga
35.  Noveičuks ArnisŽolneroviča skriešanas klubs
Rīga
36.  Ozoliņš ArnisSK Tērauds
Valka
37.Paņičevs EduardsRiga
38.  Pāže AndisSK Ozolnieki
Jelgava
39.  Rižovs RihardsRēzeknes BJSS
Rēzekne
40.  Roķis RaimondsCēsis
41.  Rumbergs JaneksŽolneroviča skriešanas klubs
Balgale
42.  Sakne AndisASK Patria
Rīga
43.  Saldons AndrisMatisons runner's Club
44.Samsonovs ŅikitaFOLKMAŅI
.
45.  Seņins ArtjomsFOLKMAŅI
Jelgava
46.  Sproģis SandisTet
Rīga
47.  Stiprais EmīlsSK Tērauds
Madona
48.  Straubergs AinārsLimbaži SKRIEN
Limbaži
49.  Suhotins Aleksandrs-
Bebru pagasts
50.  Sutris-Adijāns RenārsLatUkr
Rēzekne-Kolomyia
51.  Šals EmīlsAizkraukle
Skrīveri
52.  Štulbergs GatisMARATONA KLUBS
Skrunda
53.Tumulis NormundsCēsis
54.  Vītols KārlisMēs
Rīga
55.  Volodins GeorgijsFOLKMAŅI
Jelgava
56.  Vucāns IgorsDaugavpils
57.  Zalāns Dāvidswww.davidszalans.lv
Limbaži
58.  Zeltiņš LaurisRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
59.  Zīverts MārcisJelgava
60.  Zukuls Jānisindviduali
Cēsis
61.Žarinovs IļjaMANGALI
Rīga
62.Žarinovs IļjaMANGALI
Rīga
63.  Žubulis EmīlsRunWithAnita
Rīga
64.  Žugris AivarsPreiļi
Preiļi

Sigulda, Nūjošana

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bruževica AneteRīga
2.  Vagale SvetlanaJelgava

VNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Lobareva MarksRīga
2.  Smirnovs ValerijsAtletika
Rīga

Sigulda, Bērnu Skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Denisova ViktoriaBJC Laimite
Riga
2.Eižvertiņa SkārletaLiepāja
3.Giluče FendiaRīga
4.Hamčanovska Heidija-KlāraAugšligatne
5.Janoviča ElīzaRīga
6.Janoviča SofijaRiga
7.Jurpalova EvaRiga
8.Karasjova KiraKarasiki
Rīga
9.Kuzmina DarjaKrāslava
10.Mikučanova AgateRēzekne
11.Neija KerolaTukums
12.Ozola LetīcijaJelgava
13.Ozola StefānijaJelgava
14.Polīte Patrīcija-KeitaS/K Ozolnieki
Jelgava
15.Romanova Elizabeta-TimeaDaugavpils
16.Rozentāle Emīlija-SantaJaunolaine
17.Siņicina EmīlijaMaratona klubs
Ventspils
18.Šivcāne LīvaJELGAVA
19.  Štolca Elza-KatrīnaLiepāja
20.Štolca Sofija-KeitaLiepāja
21.Šube MartaInčukalns
22.Taube KarīnaRīga
23.Todorova SofijaTukums
24.Žuka DarjaRīga

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.Ajupovs MarselsRīga
3.Caics AlnisBukulti
4.Ceriņš KārlisPriekuļi
5.  Dzenis KārlisSigulda
6.Gapejenko KirillsSalaspils
Salaspils
7.  Gilučs OliversRīga
8.  Kalējs KrišjānisRīga
9.Klass RafailsKlasu ģimene
Rīga
10.Ludboržs ReinisRezekne
11.Mirķis Jānis-LūkassUgunskoks
Rīga
12.Noveičuks HenrijsOranžie Rombiņi
Rīga
13.Polītis PatriksS/K Ozolnieki
Jelgava
14.Seņins AdriansJelgava
15.Skulte HaraldsRīga
16.Straubergs ErnestsLimbaži
17.Stulpāns KārlisGRAVIS
Ogre
18.Ščukins AlekssValmiera
19.Tulubjevs RobertsSkrienam kopā
Valmiera
20.  Valainis Adriāns-
Bebru pagasts
21.  Valainis Daniels-
Bebru pagasts
22.Viducis HaraldsSigulda

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Aksinoviča ViktorijaRīga
2.  Butkus MartaSiguldas sporta skola
Sigulda
3.  Dukšte Līna-AleksandraSiguldas sporta skola
Sigulda
4.Gapejenko AnastasijaSalaspils Sporta Skola
Salaspils
5.  Jonaite KatrīnaSiguldas sporta skola
Sigulda
6.  Karasjova AglajaKarasiki
Rīga
7.  Kļavniece Mia-JasmīneBaltais 2
Carnikava
8.  Kļavniece Mia-JasmīneBaltais 2
Carnikava
9.  Kumska ElīzaSiguldas sporta skola
Sigulda
10.  Lazdāne AnnijaRīga
11.  Ozola Evelīna-RūtaSk Apex
Sigulda
12.Pikšena LindaSigulda
13.Purvīte KatrīnaMaratona klubs
Rīga
14.Siliņa TīnaRīga
15.Slaktere NikijaSalaspils

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KristofersCSDD
Rīga
2.  Daņilovskis VladimirsRīga
3.  Gaņģītis GustavseBIOpower
Kuldīga
4.Jurpalovs VeniaminsRiga
5.  Mikučanovs ValtersRēzeknes BJSS 2014
Rēzekne
6.  Ozers ArnoldsRīga
7.  Pētersons MatīssRīga
8.  Poga RobertsOGRE
9.  Štolcs KārlisLiepāja

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Allena Elizabete-AnnaLabs starts
Rīga
2.Budjko NelliRīga
3.  Butkus HertaSiguldas sporta skola
Sigulda
4.  Dārziņa AgneseSiguldas sporta skola
Sigulda
5.  Juhno ElizabeteRSEB Family
Liepāja
6.Malacanova AnnijaJelgava
7.Melne EmīlijaRūjiena
8.Sniega PaulaFOLKMAŅI
Jelgava

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Budjko MaratsRīga
2.Grīnvalds-Ozols LorenssAizkraukle
3.  Griņevičs EļdarsABC software
Baloži
4.  Langenfelds TeodorsSiguldas sporta skola
Sigulda
5.  Ščukins MaksimsValmiera
6.  Vilks KrišjānisRīga

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ļežaņina JeļenaRīga
2.  Miltiņa AnceMiltiņi
Vērgale

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Briedis RalfsSigulda
2.  Gaņģītis LinardseBIOpower
Kuldīga
3.  Kļavnieks GabrielsBaltais 2
Carnikava
4.  Vilks OtoRīga
5.Vītols EdijsSigulda

Kopā pieteikušies: 783