Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

41. skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram" | Saraksts

11,7 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaS45MARATONA KLUBS
Talsi
2.  Āboliņš AndrisV55Kocēnu MTB
Vaidava
3.  Āboliņš GuntarsV50MARATONA KLUBS
Talsi
4.  Āboliņš JānisV30Vaidava
Lielstraupe
5.  Āboliņš MarkussV13MARATONA KLUBS
Ventspils
6.Āboliņš MārtiņšV13MARATONA KLUBS
Talsi
7.  Āboliņš SandisVVaidava
Vaidava
8.  Ābols JānisV40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
9.  Ābols KārlisV45Valmiera
10.  Āboltiņš MarkussV13MARATONA KLUBS
Talsi
11.  Āboltiņš MārtiņšV13MARATONA KLUBS
Talsi
12.  Aleksandrovs VitālijsV45Gaiss
Cēsis
13.Alksnis RenārsVValmiera
14.  Apfelbaums IlgonisV60Maratona klubs/Balta
Ventspils
15.  Apfelbaums RalfsV16Ventspils Maratona klubs
Ventspils
16.  Atlācis EdgarsV40Valmiera
17.  Auškāpa AuceS40Valmieras novads
18.Avotiņš PēterisV30Mārupe
19.  Bagāts JānisV40Rubene
Rubene
20.Baklāne KristīneS30Ludza
21.  Balgalvis NiksV18Vaidava
22.  Balode-Pacere LieneS35Tukums
23.Barovskis GaidisV50Smiltene
24.  Belasovs AigarsV35Vaidava
Valmiera
25.  Bergs DāvisV13Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
26.Bērziņa AliseS30Rīga
27.  Bērziņš EdvīnsV60Kalnaveļķi
Vaidava
28.  Bērziņš ModrisV55Rīga
29.  Bogdanovs JānisV1l piena
Valmiera
30.  Boldāne IlzeS55Gulbene
31.  Brusova IngaS35Kocēni
Kocēni
32.Bule-Mitka ZaneS40Rīga
33.Bušunova LauraS40Rīga
34.  Ceika DiānaS45Rīga
35.  Ceika LailaS65Valmiera
36.  Cepītis AivarsV65Valmieras mūzikas skola
Vaidavas pag.
37.  Ceplīte ElīnaS30Valmiera
38.  Čehovičs KristapsV35Ramata
39.  Čerņadjevs JurisV55Ropažu nov.
40.  Čuprins VladimirsV30Ogre
41.Dailide Rinalds-AivisVGulbene
42.  Daktere LaineS30Limbaži
43.  Demeško AlīnaS14Sporta skola Arkādija
Rīga
44.Devriendt MantenV40Sampling
Rīga
45.  Dmitrijevs AndrejsV35Piramida Triathlon Club
Riga
46.  Dundurs AgrisV50MARATONAKLUBS
Rīga
47.  Eglīte MadaraS30Valmiera
48.  Eglītis GuntarsV30Meklēju sponsorus!
Vaidava
49.  Eglītis IvarsV45kocénu novads, zilaiskalns
50.  Eglītis ReinisV13Kocēnu sporta skola
Vaidava
51.Eiduks MārtiņšV45Ikšķile
52.  Else AsnateSMazsalaca
53.  Feldmanis AigarsV55Ērģeme
54.  Gailāns OskarsV30Gulbene
55.  Gailis AndisV45VALMIERA
56.  Gailis JānisV40Kocēni
Vaidava
57.  Gailis MārtiņšV30Rubene
Rubene
58.  Gaisiņš AivarsV40Valmiera
59.Gaiss OttoV13Gaiss
Cēsis
60.  Goba GatisV40Bauska
61.  Grase GabrielaS14Valmieras Jaunsardze
Valmiera
62.  Grasis RodrigoV16Valmieras Jaunsardze
Valmiera
63.Grāvere BaibaS30Valmiera
64.Grīnbergs DainisV40Valmiera
Valmiera novada
65.Groma OksanaS40Limbaži SKRIEN
Limbaži
66.Gruncka ArnitaS45Valmiera
67.  Grunckis ErlensV45Vai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?
Valmiera
68.  Grundšteins KasparsV30KSK
Rubene
69.  Gudēvica-Liepiņa LīgaS35Cēsu novads
70.  Guitāne MarutaS45LUDZA
Ludza
71.  Gusevs AleksejsVMeMyselfAndI
Jurmala
72.Gūtmane LauraS35Valmiera
73.  Heinsbergs KristapsVASK PATRIA/ Jūrmalas Pumpuru VSK
Jūrmala
74.Ieviņa AnitaS50Noskrien Cēsis
Cēsis
75.  Inauskis GuntarsV50VVK
Valmiera
76.Jākobsone LieneS40Sampling
Rīga
77.Jākobsons RaitisV55Valkas Jāņa Cimzes Ģimnāzija
Valka
78.Janiša LanaS40Valmiera
79.  Jēkabsons AndrisV30KSK
Vaidava
80.  Jēkabsons MārtiņšV30KSK
Vaidava
81.  Kalniņš DidzisV55MARATONA KLUBS
Rīga
82.  Karasevs UģisV35KSK
Rubene
83.  Kārkliņš ArtūrsV35Kārkliņi. Short and simple.
Vaidava
84.Kārkliņš Egīls-ElmondsVSavējie un manējie
Valmiera
85.  Kārkliņš MārcisV30Vaidava
Valmiera
86.  Karole IvetaS55Valka
Valka
87.  Kokoreviča IneseS35VSK Burkānciems &CO
Valmiera
88.  Kopmanis JānisV55LSC
Rīga
89.  Kozačkovs AndrisV45Ludza
90.  Kozačkovs ImantsV35LUDZA
Jelgava
91.  Krūze ElīnaS40Burkānciems OK
Valmiera
92.  Ķerpe MareksV13Valmiera
93.Ķerpe MārtiņšV35Valmiera
94.  Lāce AijaS65Valka
Valka
95.  Lapiņš ErnestsV13Vecpiebalga
96.  Leja PēterisV65Rīga
97.  Lerme RaitisV65Dako Ziemeļvidzeme
Valmiera
98.  Liepiņa DaceS45Rubene
99.  Liepiņa IvetaS50SK "METROONS"
Riga
100.  Liepiņa MartaS40Cēsis
101.  Liepiņš VilnisV65Maratona klubs
Carnikava
102.  Līgate KitijaS35ZVOC
Valmiera
103.  Linde RihardsV30Valmieras VK
Valmiera
104.  Livčāns KasparsV35Ikšķile
105.Ludboržs ReinisV13Rēzekne
106.Lūkina AliseS30Limbaži SKRIEN
Limbaži
107.  Lūse InāraS55Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
108.  Magone KristapsV30SCOTT RUNNING LATVIA
Sigulda
109.Malančuka ZandaS30Jūrmala
110.  Marhele IlonaS35Alūksne
Alūksne
111.  Markevica ElīzaS14Vaidavas pagasts, Valmieras novads
112.  Markevica LāsmaS30Cesvaine
Cesvaine
113.  Markevics JānisV35Vaidavas pagasts, Valmieras novads
114.  Markevics KārlisV13Vaidavas pagasts, Valmieras novads
115.  Maslobojevs SergejsV35KengaRunners
Rīga
116.  Mastiņš LaimiņšV13Kocēnu sporta klubS
Valmieras pagasts
117.Medne LaumaS14Valmiera
118.  Melgalve IlzeS35HONESTRENT.LV
Valmiermuža
119.  Melgalvis GatisV45kocēni
Valmiera
120.  Miķelsons MadarsV--
Valmiera
121.  Noveičuks ArnisV30Žolneroviča skriešanas klubs/Unlimited Throwing
Antūži
122.  Ņikuļina KarīnaS14Valmiera
Valmiera
123.  Ozoliņš RingoldsV55Maratona klubs
Ventspils
124.  Paceris JānisV35Iedvesma
Tukums
125.  Panteļejeva AngelikaS50Skrīveri
126.Peļņa GuntidV40Rēzekne
127.  Pētersone LauraS40MATISONS RUNNER’S CLUB
Kocēni
128.  Pētersone Marta-LuizeS14Scott Running Latvia
Kocēni
129.  Pētersons KasparsV40MATISONS RUNNER’S CLUB
Kocēni
130.  Petruševica MārīteS35Limbaži SKRIEN
Limbaži
131.  Pilābere AgritaS60Meridiāns
Cēsis
132.  Plīkša DainaS35Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
133.Polika DiānaSValmiera
134.  Pometko LāsmaS30Noskrien Cēsis
Cēsis
135.  Prančs JurisV40Rubene
136.  Priede KristapsV30Rubene
137.  Priedītis AndrejsV55VSK Noskrien..Lsc.
Rīga
138.  Priednieks ElmārsV50Sigulda
139.  Reinfelds Emīls-MatiassV14Rīga
140.  Ribozols RolandsV30Valmiera
141.  Riekstiņa Ieva-LieneSRūjiena
142.  Rieksts JānisV45Kustonis
Raiskuma pagasts
143.  Rītere IngaSOgre
144.  Robalds AndrisVZVOC
Talsi
145.  Rogainis AgrisVFBK Valmiera
Valmiera
146.  Roze RenārsV35JRK / mysport Ogre
Ogres novads
147.Rozenvalds KristapsV35Arbor/ Berģi
Berģi
148.Ruciņš DruvisV30Daba mūs sauc!
Mazsalaca
149.Rudzīte AneteS16Savējie un manējie
Ērgļi
150.  Rukkalns JurisV65Ragana
151.Rumba SandijaS14ZVOC
Dauguļi
152.  Ruskule DaceS30Limbaži SKRIEN
Rīga
153.  Ruskulis AndisV30Limbaži SKRIEN
Rīga
154.  Rutkis GundarsV55valmiera
155.  Safutins ViktorsV65LSC / MARATONA KLUBS
Riga
156.  Sakne BenitaS35Valmiera
157.  Samcovs AgrisV40KengaRunners
Riga
158.  Samcovs ElmārsV14KengaRunners
Rīga
159.  Saulīte InetaS50Rīga
160.Sergejeva NadeždaS60LSC
Rīga
161.  Sergejevs AleksandrsV60LSC
Riga
162.  Sijats MartinsV35OK ALūksne
Cēsis
163.  Silāja ElēnaS40Limbaži SKRIEN
Limbaži
164.Skrastiņš KasparsV40Bērzaine
Valmiera
165.Skuja VitaS40Valmiera
166.  Spalva DaceS35Rubene
167.  Sproģis SandisV45Tet
Rīga
168.  Stepanovs MārcisV16Mazsalaca
169.Strazdiņš EmīlsV14Valmiera
170.Streiba DiānaS30Valmiera
Valmiera
171.Streļča LāsmaS16Mazsalaca
172.  Stulpinskis AgnisVValmieras Vieglatlētikas klubs
Valmiera
173.  Suhareva SvetlanaS30Valmiera
174.Suharevs ZintisV35Valmiera
175.  Supe JānisV65Tirza
176.  Šakena IevaS45Valmiera
177.  Škutāns IngusV40Valmiera
178.  Šteinberga-Šternboka RitaS35Ludza
179.  Šūlmeisters ArnisV50Cēsis
180.  Tilena MadaraS35Valmiera
181.  Tilta-Kūma ZaneS30Vaidava
182.  Tilts ValdisV60Vaidava
183.  Ulmanis IntsV50IK Auseklis
Vecumnieki
184.  Ulmanis UģisV40old crabs
Valmiera
185.Ummers Niks-PatriksVRūjiena
186.Vaļģe MartaS13Valmiera
187.  Vasilausks DmitrijsV35Grandiņš
Kocēni
188.  Veidemanis LaurisV35Rauna
189.Vīksna-Āboliņa IngaS55Vaidava
Vaidava
190.  Vintēns RičardsV13Priekuļi
191.Zariņa LieneS35Valmiera
192.  Zariņš ArtisV55Otrā elpa
Vaidava
193.  Zariņš DāvisV14Vaidava
194.  Zelčs AlvisV35VAIDAVA
VAIDAVA
195.  Zeltiņš LaurisV18RP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
196.  Zvīdriņa IlzeS35Rīga
197.Žagars JānisV14Alūksne
198.Žuļēvičs UģisVLimbaži

0,23 km bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aizupīte ElīzaSB1Meža Mājas
Rīga
2.Akūlovs MikusVB1Rubene
Rubene
3.Antons RaulsVB1Rubene
4.Coja Marija-AngelaVB1Savējie un manējie
Ērgļi
5.Demeško EleonoraSB1Fiksiki
Rīga
6.Gailis JēkabsVB1Burkānciems OK
Valmiera
7.Gailis VestardsVB1Rubene
Kocēni
8.Griķis ErnestsVB1Rubene
9.Gudēvica-Liepiņa MarlēnaSB1Cēsu novads
10.Gudēvics-Liepiņš GeorgsVB1Cēsu novads
11.Jēkabsone GabrielaSB1KSK
Vaidava
12.  Jēkabsons MarkussVB1KSK
Valmiera
13.Jodo MontaSB1Valmiera
14.Karaseva MagdaSB1Valmieras novads
15.Krilova DārtaSB1Cēsis
16.Krilovs RaulsVB1Cēsis
17.  Kūma DārtaSB1Vaidava
18.Ķerpe RaivoVB1Valmiermuiža
19.Markevics KristapsVB1Cesvaine
Cesvaine
20.Mastiņa EleonoraSB1Valmieras pagasts
21.Miļuka Marlēna-MaijaVB1Savējie un manējie
Ērgļi
22.Mitka PaulisVB1Rīga
23.Pēterkops MaratsVB1Rīga
24.Pilābers JānisVB1Duck
Jāņu-muiža
25.Rozentāle Emīlija-SantaSB1Jaunolaine
26.Smiltniece AnceSB1Vaidava
Penkule
27.  Ulmane Līna-KarlīnaSB1Valmiera

0,6 km bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšVB2MARATONA KLUBS
Talsi
2.  Āboltiņš MārtiņšVB2MARATONA KLUBS
Talsi
3.Akūlova AnceSB2Rubene
Rubene
4.Antons KārlisVB2Rubene
5.Balodis OliversVB2Kocēnu sporta skola
Valmiera
6.Caunītis RihardsVB2Valmiera
7.Dāboliņš VairisVB2Savējie un manējie
Ērgļi
8.Eisaks Ernests-HenrijsVB2Rīga Love
Rīga
9.Griķe ElzaSB2Rubene
10.Jermalovičš KārlisVB2Savējie un manējie
Ērgļi
11.Kalniņš JānisVB2Cēsis
12.Karaseva HannaSB2Valmieras novads
13.Kārkliņš JorensVB2Kārkliņi. Short and simple.
Līksna
14.  Kozačkova LaumaSB2Ludza
Jelgava
15.Krieviņa KerijaSB2LIMBAŽI
16.Ķerpe RolandsVB2Valmiermuiža
17.Lapsa KristofersVB2Valmiera
18.Ločmelis RalfsVB2Kocēni
19.Ludboržs ReinisVB2Rēzekne
20.Mitka JēkabsVB2Rīga
21.Pēterkops RaulsVB2Rīga
22.Putrāle ElzaSB2Smiltenes BJSS
Smiltene
23.Ribozols HenrijsVB2Valmiera
24.Rumba AnceSB2ZVOC
Dauguļi
25.Rumba BeāteSB2ZVOC
Dauguļi
26.Sondors MarkussVB2VALMIERA
27.Stepiņš ĒriksVB2Vaidava
28.  Vasiļausks AleksandrsVB2Grandiņš
Kocēni
29.  Vasiļausks MaksimsVB2Grandiņš
Kocēni
30.  Zariņš KrišsVB2Rubene
31.Žagars RūdolfsVB2Alūksne

1,2 km bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa AnnikaSB3Vaidava
Lielstraupe
2.  Āboliņš FēlikssVB3Vaidava
Lielstraupe
3.  Āboliņš MarkussVB3MARATONA KLUBS
Ventspils
4.  Āboltiņš MarkussVB3MARATONA KLUBS
Talsi
5.Alksne DārtaSB3BJSS
Smiltene
6.Bērziņš Dagnis-MarselsVB3Kocēni
Valmiera
7.Budjko MaratsVB3Skriešanas skola
Rīga
8.Budjko NelliSB3Skriešanas skola
Rīga
9.  Dreimane IevaSB3Smiltenes BJSS
Smiltene
10.  Eglīte SāraSB3Rubenes pamatskola
Kocēnu novads
11.Golubova LoretaSB3Valka
12.  Golubova NoraSB3Individuāli
Cēsis
13.Krieviņš KlāvsVB3LIMBAŽI
14.  Lapiņa ElzaSB3Rīga
15.  Markevics JānisVB3Cesvaine
Cesvaine
16.  Mastiņš GustavsVB3Kocēnu sporta klubS
Valmieras pagasts
17.Pērkone UnaSB3Smiltene
18.  Pētersons DominiksVB3Scott Running Latvia/MRC
Kocēni
19.Putrālis JānisVB3Smiltenes BJSS
Smiltene
20.  Rīdere KarlīnaSB3Smiltenes BJSS
Smiltene
21.Rozenvalde DārtaSB3RFL
Rīga
22.Rumba KeitijaSB3ZVOC
Dauguļi
23.  Stepiņš JēkabsVB3Vaidava
24.  Tīlens HaraldsVB3Kocēnu sporta skola
Valmiera

1,9 km bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš Kristers-JānisVB4Vaidava
Lielstraupe
2.  Atlācis JānisVB4Valmiera
3.  Balode KeitaSB4Kocēnu sporta skola
Valmiera
4.Drīveniece Estere-ElisaSB4Cēsis
5.  Eglīte JūlijaSB4Kocēnu sporta skola
Vaidava
6.  Gailis GustavsVB4Burkānciems
Valmiera
7.Golubova SofijaSB4Valka
8.  Golubovs RobertsVB4individuāli
Cēsis
9.  Kalniņš OskarsVB4Gulbene
10.  Lapiņa RūtaSB4Valmiera
11.  Lismente AneteSB4Cēsis

Kopā pieteikušies: 291