Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rīgas Mežaparka triatlons 2022, LK 8. posms un Europe Triathlon Junior Cup Riga | Saraksts

0,1km + 3,5km + 0,8km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Gubina EkaterinaF9Piramida Triathlon Club
Jelgava
2.  Meijere MaijaF9TRIATLONA AKADĒMIJA
Rīga
3.  Ņičipore KatrīneF9Valmieras sporta skola
Kocēni
4.Raudsepp Liv-GreteF9Tabasalu Swim Club
Tabasalu
5.Treiguts ManuM9Energy Racing Team
Rīga

0,2km + 4,3km + 1,6km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bogdanova LadaF11Babītes SK
Piņķi
2.  Gubina DarjaF13Piramida Triathlon Club
Jelgava
3.Gustiņa ElīzaF13Dobele
4.Gustiņa MartaF11Dobele
5.  Kaufmanis GustavsM13XSPORTS
riga
6.Kolesniks MarksM13Sharky
Riga
7.Krjučkova KsenijaF11Sharky
Riga
8.Lapins MaksimsM11Sharky
Rīga
9.Markūns AdriansM13Sharky
Rīga
10.  Ničipore ElizabeteF11Valmieras sporta skola
Kocēni
11.  Pikšēns EvertsM13Piramida Triathlon Club
Jelgava
12.Sulaine NadeždaF13DTC "Jaunība"
Daugavpils
13.Ščelobokovs KonstantīnsM13Sharky
Rīga
14.  Treigute LeaF11Energy Racing Team
Rīga
15.Vakuļiča AnastasijaF11Sharky
Rīga
16.Varaskeviciute UgneF11Panevėžio triatlono klubas "TRI-Fun"/PSC
Panevėžys
17.Ziediņa BeāteF13Piramida Triathlon Club
Jelgava
18.  Žideņš RūdolfsM13Dobele

0,375km + 13km + 2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš KristofersM15Babītes SK
Spilve
2.  Abramova ĻubomilaF17DTC "Jaunība"
Daugavpils
3.  Aulika InetaF60TriKan
Kolka
4.  Bindere SofijaF17Babites SK
Piņki
5.  Bombina KatrīnaF15Babītes SK
Piņķi
6.Brants ĢirtsMOSK Rekords
Rīga
7.  Bulko AndriansM17TRIATLONA AKADĒMIJA
Dobele
8.  Bulko KarolinaF15TRIATLONA AKADĒMIJA
Dobele
9.Dohan AdiF15Maccabi RoadRunner
Israel
10.Doroščonoks IļjaM17DTC "Jaunība"
Daugavpils
11.  Egle EdgarsMOTRI KAN
Ādaži
12.  Fortiņš GuntisMOTRI KAN
Dobele
13.Gross GalM15Maccabi RoadRunner
Israel
14.  Jansone BeateF1521CC Triatloniklubi
Dobele
15.  Jubelis KasparsM15Modernā pieccīņa MPBJSK
Rīga
16.  Jurgensons Artūrs-MikusM17Energy RT
Ogre
17.Kaugare MartaFOJūrmala
18.  Knestjapins AleksandrsM17Ridzene
Riga
19.  Krasikovs AndrejsMORiga
20.Kravalis NilsM17TRIRUNPRO
Rīga
21.Kukes TimursM17Babītes SK
Babīte
22.  Kurošs GuntisM15DTC "Jaunība"
Daugavpils
23.  Lāce KsenijaFORīga
24.  Leimanis OliversM15Triatlona akadēmija
Sigulda
25.  Lipskis EduardsMORīga
26.  Ļedovskojs DairisM15DTC Jaunība
Daugavpils
27.  Ļubimovs AndrejsMOAlko
Rīga
28.  Mednis VilisM70individuāli
Smiltene
29.  Mejiers MiksM15TRIATLONA AKADĒMIJA
Rīga
30.Mikšus JānisMOReliģijia
Rīga
31.Nageris DanitF15Maccabi RoadRunner
Israel
32.Nukis EriksMORiga
33.Osipova ZojaFOTriatlona akadēmija
Jurmala
34.  Pārups JurisMOTRI KAN
Aizkraukle
35.Paruševs AleksejsMORīga
36.  Priedīte AnnaFORīga
37.  Priedītis AgrisMOTRI KAN
Tukums
38.Raštutyte DarijaF15Panevėžio triatlono klubas "TRI-Fun"/PSC
Panevėžys
39.Sauša DiānaFOTriatlona akadēmija
Pinķi
40.Sprūde GunitaFORīga
41.  Treiguts ĢircMOEnergy Racing Team
Rīga
42.Vakuļičs DaniilsM15Sharky
Rīga
43.  Vīksne GustavsM15Piramida Triathlon Club
Jelgava
44.  Vikštrema MontaFORīga
45.  Zariņš ReinisMORīga
46.  Žagata ZemgusMORīga
47.  Žigarkovs SebastiansM15DTC Jaunība
Daugavpils

0,750km + 22km + 5,3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelniece AneteFLatvian Cycling Girls
Jaunpiebalga
2.Acevedo-Morales AdrianaFPuerto Rico
Puerto Rico
3.  Barker HugoM60.Great Britain
4.  Bogdanovs NikolajsM40Daugavpils
5.Būmeisters KārlisMTrirunpro
Rīga
6.  Demko AleksejsM40LSC/tripower.lv
Saulkrasti
7.  Dimants AndrisM40TRITANS TRIATHLON TEAM
Ogre
8.  Drāke RobertsM60.NBS Triatlona komanda
Rīga
9.  Erts EdgarsM40NBS Triatlona komanda
Ogre
10.  Feldmanis KristiānsMNBS triatlona komanda
Rīga
11.  Gajevskis ArtjomsMDTC "Jaunība"
Daugavpils
12.  Garenčiks RaimondsM60.TRI KAN
Carnikava
13.  Gorba DenissM50LSC/tripower.lv
Riga
14.Grasmanis DzintarsM50-
Rīga
15.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
16.Jankovskis IvarsM40Reliģija
Rīga
17.  Kaufmanis UldisM40XSPORTS
Rīga
18.  Kņaževs ValerijsMTK Sniegpulkstenīte/FizioFit
Daugavpils
19.Kovaļovs AndrejsM40Limbažu triatlona klubs
Limbaži
20.Kuiva RobertsMTriatlona akadēmija
Mārupe
21.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
22.Lappuke LukassMRiga
23.  Lūsis MārisM40Skrienošie Lūši
Tukums
24.  Marnauza MārtiņšMTRIRUNPRO
Rīga
25.  Maskava KristiānaFSK Delfīns
Rīga
26.  Medne LīvaFLatvian Cycling Girls
Rīga
27.  Mežulis AnsisM50Jūrmala
28.Mikšus JānisMReliģijia
Rīga
29.Morins ArsensMRiga
30.Nicholas AustinM40Riga
31.  Nikels EdgarsMVirsotne/MARMOT
Rīga
32.Norvilas IgnasM19Panevėžio triatlono klubas "TRI-Fun"/PSC
Panevėžys
33.  Pikšēns TomsM50Piramida Triathlon Club
Mārupe
34.Pleikšnis JānisM60.Cielaviņas
Ķekava
35.  Ponomarenko AndrisMTrigo
Rīga
36.  Pūce IevaF40Trigo
Rīga
37.  Radčenko ĢirtsMVecbebri
38.Radsone KiraFTriatlona Akadeēmija
Riga
39.  Ruskuls JānisMTRIRUNPRO
Rīga
40.  Sīlis ViestursM40Reliģija
Rīga
41.  Šneidere MadaraFLatvian Cycling Girls
Kuldīga
42.  Tattar KajaF50Valga-Valka Spordiklubi
Valka
43.  Ušpelis KasparsMNBS Triatlona komanda
Ogre
44.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
45.  Zemītis KasparsMTrigo
Riga
46.Zīvarts DāvisM19RRS/Belo Cycling Project
Rīga
47.  Žunda VjačeslavsM40Piramīda triathlon club.
Riga

Kopā pieteikušies: 117



Triatlona stafete: 3 dalībnieki (vismaz 1 sieviete)

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Baltic Refugees1. George Case
2. Duncan Barker
3. Alexander Barker
2VNĪ triatlona komanda1. Ojārs Valkers
2. Valentins Tolis
3. Kristīne Elste
Kopā komandas: 2